Covid pasy menia spoločnosť na despotickú nočnú moru, nezaočkovaní žijú ako utečenci


Print Friendly, PDF & Email

Covid pasy menia spoločnosť na despotickú nočnú moru, nezaočkovaní žijú ako utečenci

(Mike Adams, Natural News) – Covid pasy, niekde nazývané aj očkovacie, menia každú spoločnosť, ktorej boli násilne vnútené, na doslovnú despotickú nočnú moru.

Neočkovaných občanov nútia žiť ako keby boli zločinci na úteku. Nemôžu si kupovať potraviny, benzín, lieky a dokonca ani oblečenie, nakoľko je im zakazovaný vstup to takmer každého obchodu. Sú vykazovaní aj z bánk, knižníc či škôl.

Nedávno sa na verejnosť dostalo šokujúce očité svedectvo z Lotyšska, ako sa žije pod diktátom covid pasov. Originál v angličtine nájdete na tomto linku.

Tuto uvádzame jeho preklad. Popisuje totalitnú budúcnosť, ktorá, ak nepovstaneme a neodstránime covidových fašistov, môže čoskoro čakať všetky krajiny, vrátane našej.

Tresty, nemožnosť kúpiť jedlo, lieky, benzín, segregácia, policajné nájazdy, nenávisť, cenzúra, šikana

Lotyšsko zaviedlo najtvrdší režim covid pasov v Európe. Už je tomu 8 týždňov a nie je žiadny plán to ukončiť. Dokonca sa ďalej pritvrdzuje.

Bez covid pasu môžeme ja a moja žena vstupovať len do malých obchodov, ktoré predávajú hlavne potraviny, lieky, okuliare a krmivo pre zvieratá.

Všade inde máme zákaz.

Bez pasu máme podľa zákona zakázané vkročiť do akéhokoľvek obchodu s oblečením.

Móda, športové a detské potreby, svadobné šaty – všetky tieto obchody sú pre nás nedostupné.

Dokonca aj bazáre (second handy) museli zaviesť systém vyhnanstva pre nezaočkovaných. Nikto nemôže kupovať ani predávať bez pasu (znaku šelmy).

Stupňovanie obmedzení

Do polovice októbra nám zákony dovoľovali kupovať jedlo a lieky v malých obchodoch a lekárňach.

Byrokrati sa však rozhodli, že aj to je príliš mierne. Preto pred dvoma týždňami nariadili nové obmedzenie pre malé obchody – buď 1 zákazník na 30 m2, alebo zákaz vstupu neočkovaným.

Výsledok: v mnohých oblastiach sa už viac nedá nakúpiť bez pasov.

Supermarkety nás zakázali už v septembri. Teraz nás už zakazujú aj malé obchody.

Takže ako nakúpiť potraviny?

Na internete, trhoviskách alebo cestovať do niektorého z toho mála stále ubúdajúcich obchodov, ktoré nás „zatiaľ“ nezakázali.

Väčšina lekárni ešte umožňuje zadovážiť si lieky aj ľuďom bez pasu. No vzhľadom na zvyčajne malú rozlohu lekární to znamená, že vo vnútri môže byť len jeden človek.

Výsledok: zákazníci čakajú vonku v zime alebo odídu preč bez liekov.

Do lekární, ktoré vyžadujú covid pasy, sa dá vchádzať normálne, no platí to len pre zaočkovaných.

Čo sa týka čerpacích staníc, tak stupňovanie tlaku vyústilo do zmiešaného systému. 2 z 5 čerpačiek sa rozhodli úplne vylúčiť nezaočkovaných.

Len asi 1 z 5 stále umožňujú plný vstup.

Ostatné nám bránia vstúpiť dovnútra, no umožňujú natankovať a zaplatiť vonku.

Segregácia

V zopár prípadoch nás zákon nevyháňa úplne, ale umožňuje poskytnúť nám len obmedzenú službu.

V bankách sú držitelia pasov plne obslúžení.

Pre nás bez pasov zákon umožňuje poskytnúť nám len „nevyhnutné finančné služby“ počas doby maximálne 15 minút.

Policajný štát

Tajní policajti v civilnom oblečení robia nájazdy na supermarkety a obchodné centrá.

Náhodne tam zastavujú nakupujúcich a kontrolujú nielen covid pasy, ale aj občianske preukazy, aby overili, či sa jedná o rovnakú osobu, na ktorú bol vystavený pas.

O týchto nájazdoch potom polícia robí tlačové konferencie.

Rozsah policajných kontrol je ohromujúci. V jeden deň minulý týždeň 200 policajtov v utajení kontrolovalo obchody a nákupné centrá. To je 2,5% z celkového počtu policajtov v krajine.

Takto skontrolovali 11 700 ľudí, čo je 0,4% z celej populácie. Za jediný deň!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Predstavte si:

Nachádzate sa v supermarkete, tlačíte vozík pomedzi regály a zrazu na vás vybehne človek v civilnom oblečení a chce od vás covid pas a občiansky preukaz.

A ak čokoľvek nie je v poriadku, vyhodí vás z obchodu a hrozí vám pokuta do 5000 Eur a väzenie až 6 rokov.

Môže sa to stať aj na Slovensku?

Možno si hovoríte, že u nás sa niečo také stať nemôže.

Ste si takí istí? Pred dvoma rokmi by ste tiež určite omietli uveriť, že sa môžeme dostať do dnešného marazmu.

Pamätajte, obmedzenia sa zavádzajú vždy salámou metódou. Najprv mierne a len pre niekoho a postupne salámovou metódou sa sprísňujú a rozširujú.

Začali sme s rúškom a dvoma týždňami na „sploštenie krivky“ a dnes nemôžete ísť k lekárovi či do reštaurácie bez testu alebo očkovania. A čoskoro ani do práce.

Lotyšský scenár je preto nanajvýš reálny a presne tam čoskoro skončíme aj my, ak sa fašizmu rýchlo a dôrazne nepostavíme!

Vlády sa zmenili na teroristov, lekári na vrahov a zástancovia očkovania na uctievačov kultu smrti

Falošná pandémia covidu je globálnym plánom na vyhubenie ľudstva. Písali sme o tom podrobne v našom nedávnom článku.

To je aj dôvodom, prečo väčšina vlád sa nezaoberá ľudskými právami ani vážnymi, neraz smrteľnými vedľajšími účinkami vakcín. Načo by to robili, keď ich konečným cieľom je aj tak naše masové vyvraždenie.

Zrušili právny štát, zrušili občianske a ľudské práva, zrušili ľudskú dôstojnosť.

Každý, kto nesúhlasí s injekciami experimentálneho hrotového proteínu, je dnes šéfom Pfizeru označovaný za „kriminálnika“. Každý, kto nesúhlasí s jeho produktom by mal byť podľa neho zatknutý a uväznený.

Ľudia, ktorí podľahli a dali sa zaočkovať, sa menia na vakcínových zombíkov vyznačujúcich sa zvláštnym správaním, pre ktoré je typická agresia a hnev. Strácajú vyššie kognitívne funkcie a degenerujú do stavu typického pre plazí mozog, neschopní racionálneho úsudku.

Zaočkovaní vládni byrokrati sa rovnako menia na vakcínových zombíkov bez schopnosti empatie. Dnes sa na svet pozerajú z plazej perspektívy – predátori a korisť – a v ich očiach sme my tá korisť.

Dobrovoľne s tým v žiadnom prípade neprestanú, dokým posledný človek nebude mŕtvy alebo umierajúci. Jediným spôsobom na záchranu ľudstva je ukončenie vládneho teroru a genocídy pod taktovkou farma priemyslu.

Zrušme ministerstvo zdravotníctva, zrušme kontrolné orgány (FDA, CDC, ŠÚKL), zrušme smrtiace drogové kartely (farmaceutické firmy).

Rozložme propagandistické médiá hlavného prúdu a vypnime veľké technologické firmy podieľajúce sa na cenzúre informácií. Trestne stíhajme všetkých, ktorí sa podieľali na pretláčaní falošnej pandémie, vakcín, podvodnej vedy a nemilosrdných lockdownoch.

Pre oslobodenie ľudstva musíme o svoje prežitie bojovať proti globálnemu kultu smrti, ktorý sa už viac ani nedá klasifikovať ako ľudský.

Záver: Ako ďalej?

Počas posledných 18 mesiacov pandémie sa v mnohých krajinách uskutočnili rôzne experimenty. U nás sa zisťovalo, ako ľudia budú reagovať na povinné plošné testovanie. Jeho výsledkom boli tisíce nakazených a mŕtvych, za čo hrozia aktérom doživotné tresty.

V Austrálii sa testoval (a stále testuje) brutálny policajný teror a násilie na občanoch. Na Novom Zélande zasa politika nulovej tolerancie kovidu, keď sa pri jedinom pozitívnom prípade zavádzal celoštátny lockdown.

No a v Lotyšsku teraz zasa testujú absolútnu kontrolu (Total Control) obyvateľstva cez covid pasy a drastický útlak neočkovaných. Ak sa im to tam „osvedčí“, tak to budú chcieť zaviesť do ďalších krajín, vrátane našej.

Preto myslieť si, nebodaj dúfať, že nám sa až takéto tvrdé opatrenia vyhnú, je naivné. Vidieť to môžete už na najnovších opatreniach, keď zaviedli OTP režim do zamestnania. To je však len začiatok, fašizmus bude čoskoro pritvrdzovať.

Ako to zastaviť?

Dlhodobo varujeme, že jediná cesta je masový a intenzívny občiansky odpor. Hrať sa s výzvami, petíciami či zmarenými referendami už dnes nemá zmysel. Zašlo to už priďaleko. Nadišiel čas na aktívny odpor.

Čoskoro tu máme 17. novembra. Je to ideálny, priam symbolický dátum, kedy by mal každý, ale naozaj každý z nás, vyjsť do ulíc a zabojovať za slobodu.

Všetkých myslíme aj zaočkovaných. Určite ste zachytili posledné vyjadrenia politikov, že covid pas bude platiť len 9 mesiacov. Preto aj vy, zaočkovaní, ak sa nechcete očkovať extrémne nebezpečnou vakcínou každých 9 mesiacov a čakať, kedy vás skolí, tak sa musíte pridať k oslobodzovaciemu boju aj vy!

Očkovaní a neočkovaní, bok po bodu proti vláde zločincov a masových vrahov. Musíme čím skôr odstrániť tento neľudský fašistický režim, inak režim odstráni nás.

Protesty sa chystajú v mnohých mestách po celom Slovensku. Najväčšie by mali byť v Bratislave – o 13:00 pred Národnou radou SR, o 14:00 na Župnom námestí, o 15:00 na Šafárikovom námestí a o 16:00 znova pred Národnou radou SR.

A čo bude potom, keď režim padne?

Nastane budovanie lepšieho spoločenského systému bez tyranov a parazitov usilujúcich sa o vyhubenie väčšiny ľudstva a nadvládu nad zvyškom.

A samozrejme, veľmi dôležitá vec – zasadnú súdy, či už klasické, vojenské alebo ľudové a budú padať tresty. Prísne tresty! Bez štipky zľutovania pre všetkých tyranov a ich kolaborantov.

Česko a Slovensko povstaň do boja za slobodu! Mor ho!

Stop Candida

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Pred 32 rokmi sme verili, že demonštráciami a štrnganím kľúčmi sme si vybojovali slobodu. Nevybojovali, len sme urobili prvý krok k otroctvu. Je to asi tak, ako ste opísali v článku o židoch v koncentračných táboroch. Veľmi veľa ľudí žiaľ verí, že totalitné, proticovidové opatrenia vlády sú nevyhnutné pre naše zdravie. Áno, je isté, že ak budú ľudia tieto opatrenia podporovať, tolerovať, alebo mlčať, teror nás neminie. Treba si uvedomiť, že Lotyšsko je členským štátom EÚ, ktorá jeho represívnu politiku schvaľuje. Dokonca vraj ani neočkovaní poslanci nebudú mať prístup do parlamentu a hlasovať.

  • vzpomněl jsem si na toto:
   Děti ať mlčí! Projev soudruha Miroslava Štěpána k dělníkům vysočanské ČKD. 23. listopad 1989.
   https://nazory.aktualne.cz/projev-miroslav-stepana-v-ckd/r~f6c19982c10111e9b7740cc47ab5f122/
   *****
   „BUDETE OTROCI VE VLASTNÍ ZEMI“
   To prohlásil Miroslav Štěpán v listopadu 1989 k dělníkům v ČKD v Praze. Tehdy ho dělníci vypískali, protože uvěřili vlastizrádcům, lhářům a nastrčeným loutkám. Jeho slova se však naplnila.
   https://www.parlamentnilisty.cz/profily/KOMUNISTICKA-STRANA-CESKA-21-61946/clanek/-BUDETE-OTROCI-VE-VLASTNI-ZEMI-67539

   • Štěpán bol /neviem, či ešte žije/ informovaný slobodomurár – komunisti sú zhruba v polovici paramídy. A 1989 bol predsa projekt KGB. Neviem kam mieriš. To, čo sa teraz odohráva – na to komančovia pripravovali pôdu 40 rokov. Komunizmus je neoddeliteľný od sion-marxizmu!
    Owertonovo okno – zvyknite si na totalitu! Internacionalizmus a globalizmus. Nerob zo Štěpána babu Vangu.
    https://www.mojevideo.sk/video/2db31/yuri_bezmenov_o_uloze_intelektual_z_hlediska_tajnych_sluzeb.html

    • mířím třeba tam, že do české vlády míří piráti – taky se jim říká sorosova mládež

    • Maroš. Čítaj nemej hlúposti a venuj sa faktom. Štěpán nebol žiaden Slobodomurár. Komunisti boli zaprisahanými odporcami Slobodomurárstva. No OK pripusťme že by Štěpán bol Slobodomurár ako je to možne, že to vyšlo na povrch. Slobodomurári prísahou na vlastnú krv mlčia o členoch tejto organizácie. Oni nikdy neprezrádzajú kto je členom. Ich štruktúra je tak prepracovaná, že ty nižšie netušia kto je vyššie. Ty vyššie netušia kto je stredný a stredný kto je najvyšší. Aj preto prežili Slobodomurári toľko storočí v nepriateľskom prostredí. Ak niekoho chceš diskreditovať jednoducho hodíš do éteru, že je Slobodomurár tak ako to teraz urobili na AE Putinovi. Slobodomurári radi využívajú tuto taktiku diskreditácie svojich nepriateľov. Ten človek nemá šancu očistiť sa. 1989 nepripravovala KGB žiaden prevrat aj keď sa to tak mnohý historici snažia prezentovať. Pripravovali ju bývalé Sovietske elity ktorým sa to vymklo z rúk. Zabudol si kto dal zatknúť Gorbačova. Bol to bývali šéf KGB a ďalším s sprisahancov bol minister obrany. To znamená silové zložky chceli odstrániť Gorbačova a zamedziť tomu čomu sa neskôr v Rusku začalo hovoriť SMUTA.
     Len toľko. Preto odporúčam viac študovať historické dokumenty trebárs priamo v Ruských archívoch.

     • Nuž, až tak celkom to s tým utajením nie je. V roku 1990 bola v tlači uverejnená krátka správa o obnovení slobodomurárskej lóže na Slovensku (v Bratislave) na čele s veľmajstrom Reichelom.

     • Oldo: i v čechách byli v tu dobu obnoveni svobodní zednáři….

     • Pohraj sa s materiálmi Astro Tabu – Kruh sa uzatvára. Neustále to z Webov likvidujú – objavuje sa to pod inými názvami. Komunisti stoja v slobodomurárskej hierarchii nad YMCA – preto YMCA po prevrate nevracali szmáci – ako Bajan, ktorí boli pri delení dávno skonfiškovaného majeku Sokola, Skauta a YMCA v rukách SZM po 1989. Ide o to, že funkcionári vyššieho rangu jednak prisahali, jednak boli-sú zasvätení.Bežní členovia nie.

      To, čo mám viac čítať, nechaj na mňa.

     • Ander Kixa

      Ruské archívy, to je ono! V jednote je sila!

     • holistický prístup

      stopa,

      ak má niekto čítať menej bludov, tak si to práve Ty – čo myslíš, prečo práve flakatého diablovho syna konkubína – RAISA – ako jediná stála s obnaženou papuľou, celá v ostro červenom … ak všetky ostatné „ženy“ (Ó-bamova „partnerka“ je s mužskými genitáliami – teda akože „muž“!!!) pred tzv. „PÁPEŽOM“ MUSIA byť „ženy“ odeté celé v ČIERNOM a snáď aj s čiernym závojom na pysku?!? … začni hľadať PRVDU a prestaň sa venovať šíreniu BLUDOV …

     • zdravý rozum

      ,,stopa“ Vy ste úplne mimo!!!

      Faktom by ste sa mali začať venovať hlavne Vy a nerozširovať v diskusii hlúposti, ktoré ste tu, či už z nevedomosti alebo z nejakého iného dôvodu odprezentovali!
      Krátko tu zareagujem len na dva nezmysly od Vás…

      ,,Komunisti boli zaprisahanými odporcami Slobodomurárstva“ – toto je klamsto, lož a nepravda. Kto niečo takéto v končiacom sa roku 2021 napíše – ten absolútne nič nechápe, čo sa deje!!

      To, že komunistické špičky boli/sú nielen vysokostupňoví slobodomurári, je dostatočne vysvetlené v tomto odkaze a ešte podrobnejšie v knihách tam uvedených:
      https://www.badatel.net/vedci-chcu-do-vas-vlozit-svoju-znacku-nazvat-sa-vasim-stvoritelom-a-vlastnit-vas/#comment-107954
      Okrem toho sa v dnešnej dobe už verejne vie, že vysokopostavení komunistickí pohlavári boli nielen profánny slobodomurári, ale boli aj najvyššie zasvätení nadnárodní slobodomurári!

      ,,Oni nikdy neprezrádzajú kto je členom“ – opäť nepravda!

      Najviac informácií o slobodomurárstve a slobodomurároch je logicky od samotných členov slobodomurárskych lóží, či už členov bývalých alebo aj členov súčasných, teda členov slobodomurárskych lóží stále aktívnych.

      Dávam do pozornosti knihu:
      Gioele Magaldi[*] – Massoni. Società a responsabilità illimitata. La scoperta delle Ur-Lodges
      (https://tinyurl.com/dw6ha4sx)
      [*] Gioele Magaldi – veľmajster „Grande Oriente Democratico“ a člen najstaršej pra-lóže sveta „THOMAS PAINE“, je oficiálny autor viac ako 650 stránkovej knihy, ktorá vyšla v novembri roku 2014.
      (poznámka: Magaldi bol vybraný za oficiálneho autora, ale za tou knihou je samozrejme viacej lóžových bratov – tých najvyšších z najvyššie postavených. Knihu dokázali vydať, ale už ju nedokázali masovo rozšíriť).

      V odkaze na amazon-e si skúste preložiť/prečítať diskusné príspevky k uvedenej knihe a tiež skúste pouvažovať – prečo od novembra 2014 (sedem rokov) je o tejto knihe u nás hrobové ticho, prečo asi tak celá takzvaná alternatíva na Slovensku, ale napr. aj v Českej republike o tomto diele doposiaľ vôbec neinformovala…

  • Pavelkovych Milan

   Pred 32 rokmi potrebovali zaoadniari zlikvidovať blok RVHP. Pokiaľ by tak nespravili, tak tento kovid fašizmus sa za železnú oponu nedostane. Rozpad RVHP pod taktovkou kolaboranta gorbacova otvoril cestu k tomuto dnešnému zotroceniu. Pokiaľ by existovala RVHP tak režiséri kovid fašizmu si môžu trhnut nohou. Psychopati z Davosu by skončili so svojím šialenstvom na hranici RVHP. Teraz ale majú cestu voľnú a anglosaski hajzli môžu likvidovať slovanské národy / začal to Hitler /. Ušacky vojnovi stvači sa všetkými silami snažia rozvratit Rusko, destabilizovat vládu a spoločnosť /novicok, navalnij a rôzny aktivisti ký hnoj financovaný maďarským židovskym finančnym podvodníkom /. Svet je vo vojne. Fašizmus a nacizmus súčasných demokratov sa rozrástol do obludnych rozmerov, to by cumel aj Adolf s Goebelsom a ostatnými zlocincami z III. ríše.
   Najsmutnejšie na tom je to, že obrovské množstvo ľudí tieto fašistické metódy schvaľuje. Ich mozgová kapacita nedokáže filtrovať dobro a zlo. Sú to generácie totálne vygumovanych tupcov. Vidno ich každý deň na uliciach, či je leto, či je zima. Maju na papuli nasadené ffp2. Títo sú tí novodobi sväzaci, novodobi kandidáti KSČ. Budovatelia spoločnosti podľa predstáv psychopata Klaus Schwaba.

   • Ander Kixa

    Odkiaľ vieš že Gôbbels bol.zličinec?

    • „Kúpil som od neho ukradnutého Rembranta“.

    • Ander,myslim Gobbels,povedal ze ludi zastrasili a ze to plati pre akekolvek statne zriadenie,myslim ze bol len poskokom NWO

     • Ander Kixa

      NWO vymyslel a podporoval nacistov aby ukázali celému svetu ako sa dá prosperovať bez ich bánk?

   • Milan,ziadny z tych najvacsich zlocincov,nikdy nesedel na lavici obzalovanych v Nurembergu a takysto ,nebudu sediet ani teraz,keby sa to nejakym uzasnym zazrakom uskutocnilo

  • Či to bol pred 32 rokmi naozaj krok k otroctvu – tak to je na veľmi dlhú tému, možno aj áno. Každopádne sa prevrat udial „zamatovo“, ovšem teraz už žiaden zamat nebude. Vtedajší elitní tupci sa (na veľké prekvapenie) dobrovoľne stiahli. To dodnes neviem pochopiť. Vtedy boli už v menšine, hoci mali v rukách všetkú politickú a fyzickú moc.
   Dnes majú v rukáve omnoho väčší tromf – majú všetkú moc a navyše sú vo väčšine!
   Koľko percent ľudí by dnes hlasovalo „proti kovidu“? Môj odhad je – maximálne 5-10%. Ako sa s tým dá niečo zmeniť? Presviedčať? Koho? Ako? Ako píše Milan – tie vypatlané mozgy, čo chodia po uliciach aj v interiéroch s náhubkami? Viem a celkom súdne prehlasujem, že tu píšem samé depky, žiadne nápady, návrhy. Ale toto nemá riešenie. Spolieham iba na výbuch v Prahe. Nikto iný, ako Česi, nemôže zvrátiť koleso dejín. Rovnako, ako v r.89. Bratia Česi, zachráňte svet!

   • Milo,tuna v Kalifornii,je za to 67%,preto masovy vrah Newsom(Governor) nebol odvolani,ked sme mali specialne volby,takze sanca je doslova ziadna,ale V Arizome,je snad len 5%,takze uz som kupil dom tam,uplne novi,za polovicnu cenu nez,v Ca.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-15-ap-vaccinated-spreading-covid-filling-hospitals-boosters.html
  Associated Press now admits VACCINATED people are spreading COVID and filling hospitals, claims BOOSTER SHOTS are the answer
  Associated Press teraz pripúšťa, že OČKOVANÍ ľudia šíria COVID a zapĺňajú nemocnice, tvrdia, že odpoveďou sú BOOSTER SHOTS (posilňujúce vakcíny)

  • Vazena Jean,ten Booster,znizi imunitu na urovni HIV-AIDS,tiez je v nom 8 strains of HIV,observujem tiez masivne striekanie oblohy,Janko

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-15-data-89-percent-covid-deaths-occurred-fully-vaccinated.html
  Public Health Scotland data shows 89% of COVID deaths over the past month occurred in the fully vaccinated
  Údaje o verejnom zdraví v Škótsku ukazujú, že 89 % úmrtí na COVID za posledný mesiac sa vyskytlo u plne zaočkovaných

  Unvaccinated eight times less likely to die compared to fully vaccinated
  U nezaočkovaných je osemkrát menšia pravdepodobnosť úmrtia v porovnaní s plne zaočkovanými

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-15-mercola-sues-elizabeth-warren-amazon-censorship-covid.html
  Dr. Mercola sues Elizabeth Warren for telling Amazon to censor “covid misinformation”
  Dr. Mercola žaluje Elizabeth Warren za to, že povedala Amazonu, aby cenzuroval „covid dezinformácie“

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-15-fauci-must-be-fired-and-arrested.html
  Mercola: Fauci must be fired and arrested
  Mercola: Fauci musí byť prepustený a zatknutý

 6. https://www.banned.video/watch?id=6192a64a6eb7794b57d22d30
  AJ_ArtificialCurrencyTheGreatReset_1MIN_10072021
  AJ_Umelá Mena Veľký Reset_1MIN_10072021

  Alex explains the Central Bank’s current actions to destroy the economy and protect themselves
  Alex vysvetľuje súčasné kroky centrálnej banky na zničenie ekonomiky a ako sa oni zvýhodňujú

  PS „Elity“ sveta nechávajú všetko zruinovať a oni si to kúpia aj preto sa tlačia a tlačia nové peniaze

 7. SLOVENSKÝ LEKÁR MUDR. RADOSLAV ČIČALA PRIROVNAL NÁTLAK NA PODPIS INFORMOVANÉHO SÚHLASU S „PSEUDO-OČKOVANÍM“ K ZMLUVE S DIABLOM
  Podpiš..krvou..
  Diabol vás klame, podvádza, manipuluje…aby získal váš podpis. Ten je potrebný, aby získal vašu dušu…vaše telo. Podpisom takto získaným prichádzate o svoju slobodu, o svoje ja.
  Urobia všetko preto, aby ste podpísali informovaný súhlas s očkovaním. Je jedno, aké budú vedľajšie účinky po rokoch. Niekomu stojí za to, obetovať sa..pre pokoj. Obetovať svoje zdravie na experiment je veľmi prízemné…
  Vydržia len najsilnejši. Koľko kresťanov, ktorí nechápu Bibliu…nevidia tieto podlé kroky v tom, čo sa teraz deje. Cirkev prehnitá pedofíliou a veriaci bez chápania odkazu Biblie… Diabol vie, že teraz je ten správny čas získať, čo najviac duší…

  AUTOR: Radoslav Čičala

  ZDROJ: FB Radoslav Čičala / inenoviny.sk

  • Jsem křesťanka už 23 let a nejsem katolička, ale letniční. To znamená , že jak já tak i všichni ve sboru čteme a chápeme Bibli. Přesto však v našem sboru nacházím lidi, kteří uvěřili tomu, co jim říkají v televizi. Nechápou co se děje v zákulisí covidu a bohužel, mám takové zkušenosti, že ani nechtějí slyšet nebo číst informace z druhé strany. Když se jim snažím něco říct, slovně na mně útočí a nenechají mluvit. Jsou očkovaní, šli do toho dobrovolně, prý po modlitbách. Tvrdí, že jim to Bůh schválil. Většina z nich ale se nedala očkovat kvůli tomu, že věří že vakcína jim pomůže, ale právě kvůli tomu, aby měli volný přístup do škol, do zaměstnání a všude tam, kde právě budou platit covid pasy. Vůbec je nenapadá, že vlastně tu genocidu podporují a slouží tím Ďáblu, aby se lidé rozdělovali na očkovaný a neočkovaný. Myslím si, že kdyby právě tito lidé se očkování vzepřeli, Bůh by situaci změnil a nedopustil ji.

   • Letničných protestantov ovládli sekty satanistov. Odíď od nich, inak oni aj tak znemožnia teba. Veriaca môžeš byť aj nekonfesná. Individuálna motlitba má silnejší efekt u spravodlivého, ako tranz sekty psychopatov.

   • Adriana, čím skôr odíď z tohto spolku. Veď si tam s Hegerom, s Krajčím, . To akože vážne nevidíš ?

  • Jirik,statocny Doktor,klobuk dole pred nim

 8. https://www.infowars.com/posts/disturbing-phrase-died-suddenly-sharply-trends-upward-following-vaccine-rollout/
  Disturbing: Phrase “Died Suddenly” Sharply Trends Upward Following Vaccine Rollout
  Znepokojujúce: Fráza „náhle zomrel“ má po zavedení vakcíny prudký vzostupný trend

 9. Bill Gates vyzval vlády po celém světě, aby udělily tresty online uživatelům, kteří zpochybňují roušky a očkování.

  V novém 30minutovém rozhovoru s britským politikem Jeremym Huntem Gates diskutoval o „připravenosti na pandemii“ a současném globálním zavádění vakcín.

  https://cz24.news/maxi-padouch-bill-gates-vyzval-vlady-po-celem-svete-aby-trestaly-kazdeho-kdo-zpochybni-rousky-a-experimentalni-covid-injekce-video/

 10. Myslím si, že ještě nenastal čas na totální vzpouru. Ono to v Česku, stejně jako na Slovensku trochu déle lidem trvá, avšak nastávající období tvrdých ekonomických restrikcí, které byly vládními kriminálníky plánované, teprve přijdou a teprve tehdy se lidé začnou probouzet.
  Myslím si, že obdoba Norimberského procesu bude nutná.

  • Jan, ja ti poviem presne kedy budu vzbury,az ked ludia budu zomierat od hladu,to znamena ze bude“ POZDE MILY DROZDE“ a to nebude dlho trvat,aj HLADOMOR je v plane ELIT a dost dolezity

 11. Počuli ste o tom, že aj mŕtvoly budú musieť mať rúška? Prečo nie rovno respirátory??

  V takom prípade navrhujem, aby nám nariadili, aby sme si hovná balili do rúšok pretože nakazíme odpadové vody!!

  • ametyst, neraď im to, preboha, lebo oni sú schopní to uskutočniť…
   po celý čas si z nás robia „dobrý deň“ – a my nie a nie si rozlepiť oči

  • Stačí, keď nebudete do WC hádzať použité menštruačné vložky.

  • Ametyst,mrtvoli budu nahe a uz teraz ako v UCLA,atd. ich uvaria a pripravia Hnojivo ,alebo „PAPINU“ pre zvysok otrokov,ktori budu s radostou MLASKAT,ako na pochutke,uz bol o tom natoceny Film,Charle Heston v hlavnej roli

 12. …přesto bychom se měli v případě Covidu-19, celosvětového problému, umět domluvit. Mnoho států, ve kterých se Covid-19 vyskytl, vede s tímto virem nerovný boj.

  Pravda, někde více, někde méně úspěšně, ale nikdy ne tak, aby se mohlo říct, že Covid-19 porazili. Je zajímavé, že na všemožná témata jsou organizovány různé mezinárodní kongresy, summity, porady a bůhví co ještě, ale pokud je mi známo, dosud nebylo uskutečněno žádné mezinárodní, resp. celosvětové jednání, fórum či sympozium expertů, resp. medicinských kapacit na téma boje proti Covidu-19.

  Znamená to, že selhala WHO, případně další lékařské, medicínské, farmaceutické jiné kompetentní organizace a že coronavirová problematika zůstala v kompetencích a bedrech jednotlivých národních vlád zemí či států.

  Zvláště markantní je to v případě členských zemí EU, kde Brusel selhal, umí sice „kecat“ do všeho, nařizovat kde co, kde komu, stejně tak i sankcionovat, ale vyvolat konferenci či kongres na řešení postupu boje proti Covidu-19, na to jim zřejmě „nezbývá“ čas.

  Je stále dost lidí, co se odmítají očkovat, přitom se nabízí možnost jisté prevence ať už dle dr. Balíka či japonského lékaře při použití jimi doporučovaných léků. Nestálo by za to, nabídnout odpůrcům očkování tyto léky, pokud mohou být účinné proti údajně „jimi“ šíření viru Covidu-19? Nepochybně by se jiné možnosti než očkování našly, pokud by ovšem ministr zdravotnictví nebyl „komusi“ povinován realizovat očkování a to i za cenu, že je porušován zákon, LZPS a nepochybně i zdraví a životy občanů.

  O úvahách povinného očkování nemluvě!

  Jiří B a ť a , 14. 11. 2021

  https://www.czechfreepress.cz/jiri-bata/z-narodu-ac-jsme-ruznych.html

  • Jirik ,ziadny covid-19 neekzistuje a WHO nezlyhalo,tvrde postupuje svojim cielom masovej Genocidy ludstva

   • John: znám dost lidí, kteří na jehoexistenci věří, ať už z fyzického hlediska (výroba v laboratoři) nebo že jde o duchovní „energie“, která má pročistit ten to svět.
    COVID když začínal, tak měl přínaky chřipky typu A, později astma,….primární problém jsou ty vakcíny a vysílače 5G sítí

  • Ander Kixa

   Jirko Bé je jaksi naivní…

 13. holistický prístup

  „Za vedecký dôkaz existencie vírusu SARS-CoV-2 ponúka stránka samueleckert.net odmenu 1,5 milióna Eur. Doteraz sa nikto neprihlásil.“

  Takže stále sa „rieši“ to, čo nikdy nik nedokázal – čo existuje len sťa „psychologický PATENT“ … priam dokonalá „psychiatria“ …

  Na okraj – v tzv. „LOTYŠSKU“ je do tzv. „premiérskeho“ kresla chazarmi dosadený (ako aj ostatní vo „funkciách“) Arturs Krišjānis Kariņš – Datum naronia: 13. decembra 1964 – 56 let, Wilmington, Delaware, USA!!!!! – „čistokrvný“ chazar!!!!
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Arturs_Kri%C5%A1j%C4%81nis_Kari%C5%86%C5%A1

 14. tu pomozu uz len vidly,lopaty a sekery. Uz to omielam mozno viac ako rok. Kazdy si mysli, ze zartujem.

 15. mne sa to tak zle pise ako vam cita.Velmi to nerad pisem, ale to je asi jedina cesta. Oni nam kaslu na dokazy,fakty a pokojne slova

  • Je dôležité, aby lekári nielen liečili, ale aj zodpovedne vypĺňali štatistiky, lebo každá činnosť súvisí s Hippokratovou prísahou.
   Orech rozlúsknu lekári a právnici. Nevyhnutná je spolupráca a vzájomná dôvera.

 16. Neviete ci bude aj nejaky protest v Kosiciach?

 17. Jednu vec si uvedomte. Keď nastupuje totalita potrebuje pre svoj nástup vznešene hesla. Majetok republiky atď. Čo sa stane !!! Národ úvery a pomôže totalitarom k moci. Aby totalitari neprišli o moc zasa použijú vznešene hesla a vyvolať strach ( rúška vás ochránia, respirátory na dva mesiace, vakcína je sloboda ) a národ im zasa uverí. Takto to funguje ešte nejaký čas kým totalitari uchopia do rúk moc tak, že už sa im dá zobrať jedine povstaním a na to je potrebný zasa národ ktorý uveril vznešeným hesla. Otázka znie kedy národ povstane: Odpoveď: Keď už národ nemá čo stratiť a smrť je lepšia ako život.

 18. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/16/covid-vaccine-deaths.aspx
  COVID Jab Is Far More Dangerous Than Advertised
  COVID vakcína je oveľa nebezpečnejšia ako inzerovaná

  According to a September 2021 analysis, based on conservative, best-case scenarios, the COVID shots have killed five times more seniors (65+) than the infection
  Podľa analýzy zo septembra 2021, založenej na konzervatívnych, najlepších scenároch, COVID vakcíny zavraždili päťkrát viac seniorov (65+) ako infekcia.

 19. https://cz24.news/mestecko-waterford-ma-najvysiu-zaockovanost-v-irsku-az-997-a-zaroven-aj-suverenne-najvyssi-vyskyt-covidu/
  MESTEČKO WATERFORD MÁ NAJVYŠIU ZAOČKOVANOSŤ V ÍRSKU – AŽ 99,7%!!! .. A ZÁROVEŇ AJ SUVERÉNNE NAJVYŠŠÍ VÝSKYT COVIDU!

 20. https://cz24.news/v-presove-ohradia-vianocne-trhy-a-pustia-len-ockovanych-sviatky-lasky-a-pokoja-budu-len-pre-nich-nezavidme-im-mozno-to-budu-ich-posledne/
  V Prešove ohradia Vianočné trhy a pustia len očkovaných. Sviatky lásky a pokoja budú len pre nich. Nezáviďme im, možno to budú ich posledné

  • Ked nie posledne,tak PREDPOSLEDNE,podla toho kolko Graphen Oxide,dostanu do tela zapredanemu „diablovi“

 21. https://cz24.news/maxi-padouch-bill-gates-vyzval-vlady-po-celem-svete-aby-trestaly-kazdeho-kdo-zpochybni-rousky-a-experimentalni-covid-injekce-video/
  MAXI-PADOUCH BILL GATES VYZVAL VLÁDY PO CELÉM SVĚTĚ, ABY TRESTALY KAŽDÉHO, KDO ZPOCHYBNÍ ROUŠKY A EXPERIMENTÁLNÍ COVID INJEKCE! (VIDEO)

  Bill Gates vyzval vlády po celém světě, aby udělily tresty online uživatelům, kteří zpochybňují roušky a očkování.

  • Je veľmi smutné, že v dnešnom svete neexistuje žiadna silná medzinárodná organizácia čestných, dobrých ľudí s morálkou, etikou a zásadami, ktorej by išlo o boj proti ZLU, dobro ľudstva, obhajobu kresťanských tradičných hodnôt a pod., ktorá by mala aj tímy na elimináciu škodnej ako je Gates a jemu podobní zvrátení sadisti satanistickí, zvrhlí boháči a pod. odpad! Veľmi smutné… Na druhej strane je tu toľko organizácii ZLA, že sa dokonca aj žerú neustále medzi sebou…

   • holistický prístup

    Bobek,

    aké sú to „kresťanské tradičné hodnoty „?!? – to myslíš vyvražďovanie, zotročovanie, ničenie, pálenie, … všetkého živého – máš na mysli lúpežníkov, zbojníkov, klamárov, podvodníkov, psychopatických besných vraždiacich ničiacich beštiálnych NETVOROV?!? … pretože to bolo a stále je to jediné, čo všade „priniesli“ a stále prinášajú!!!! – tí s „gymnastom“ (ktorého požierajú a pijú jeho krv = ľudožrúti a upíri!!!!) na „kríži“ v sutanách … križiaci – dnes prevlečení za JEZUITOV?!? – takí, ako „GATES“ sú len ICH OTROCI na špinavú robotu – vopred určení na likvidáciu po vykonaní príkazov … ide o to, že práve títo OTROCI sa snažia zničiť svojho stvoriteľa – JEZUITU – a prinavrátiť na „Zem“ svojho TEMNÉHO pána – pretože bol eliminovaný aj so svojimi potomkami – preto toľko vrážd, krvi, bolesti, utrpenia, … cez tieto nízke energie sa ho snažia znovu zhmotniť – privolať – ale to už IM je ZAKÁZANÉ …

    Aké sú to tie vraj „kresťanské tradičné hodnoty“?!?

    • Prečítaj si Nový zákon ty heretik, pohan a nešír tu satanizmus a bludy ! Ak vyznávaš slobodomurárske drísty, nechaj si ich pre seba ! Cirkevný hodnostár je jedna vec, cirkev ako spoločenstvo veriacich v Krista druhá vec a viera v Krista vec tretia ! Vyvražďovanie, zotročovanie, ničenie, pálenie, a pod. robili všetky barbarské kmene a zneužívali k tomu všetky náboženstvá! Doštuduje si fakty a dejiny, vrátane križiackych výprav a inkvizície ! To čo píšeš nemá ani hlavu a ani pätu ! Pre mňa si ver hoci v zelených piatimužíčkov !

     • holistický prístup

      XXL

      Máš to všetko prevrátené … ale to je jedno – práve takí, ako si Ty podporujete diabla … POZNÁVAJ skutočné dejiny a nie bludy „biblické“ … nastav aj druhé líce, kto do Teba kameňom – Ty do neho chlebom, … a podobné otrocké drísty – buď upírom a ľudožrútom – ak sa už odbolávaš na tú satanovú kniku – „BIBLIU“, tak ju čítaj s porozumením úplne celú – ja ju poznám a nielen ju … je otázne, či aj Ty.

 22. Takže slovenskí biskupi už veria viac v PFIZERa ako v Boha? Vari sú všetci infektológovia a odborníci na géniouvú terapiu? Rozum zastáva !
  https://www.kbs.sk/obsah/sekcia/h/dokumenty-a-vyhlasenia/p/dokumenty-kbs/c/vyhlasenie-kbs-k-podpore-ockovania !
  A keď začnú do 2025 masívne zomierať očkovaní na ich odporučenie, čo budú potom tvrdiť? Toto nie sú otázky viery, tak sa do toho nemontujte !!! Komu vlastne slúžite ?

 23. Pandemie lež nebo pravda – Eva Trávníčková
  https://www.youtube.com/watch?v=OjmZlVW9cW4

 24. Nech páni biskupi vysvetlia, ako očkovaní chráni iných, keď ich môže rovnako nakaziť a prečo očkovať deti, ktoré na covid nezomierajú a nemajú po ňom ani vážne následky. Nakoniec čo tie tisícky ľudí, čo po očkovaní zomrelo, ochrnulo alebo má iné vážne zdravotné následky? Tak „vakcína“ chráni?
  A čo keby zobrala cirkev na seba zodpovednosť za všetky negatívne následky očkovacích látok proti covidu, keď to odmietajú aj ich úžasní výrobcovia, elita vedy a odbornosti na Zemi! To sú tak vymytí alebo to majú príkazom, šíriť uvedené názory?

  • holistický prístup

   Bobek,

   sú to TEMNÍ (čierni) mágovia!!! – bosoráci – plnia len svoju jedinú agendu – TEMNÚ – OKULTNÚ … poznanie sťa smrteľný dokonca dedičný!!!! hriech … – ICH BOHOM je SATAN – NIČOTA – TEMNOTA – … – vraždia, zotročujú, ničia, podvádzajú, … – KULT SMRTI!!!! – tu patria úplne všetky „náboženstvá“, sekty, organizácie, vlády, parlamenty, … – PYRAMÍDA (ne)moci = násilné uchvatiteľstvo …

   Slovieni sú VÉDICKÁ KULTÚRA … VÉDY = znanie, poznanie, … ,SLOBODA, život, ľúbosť, spolupatričnosť, bratstvo, spolupráca, …, harmónia, … = RODOBOŽIE – HORIZONTÁLA MOCI …

 25. Ander Kixa

  Vy chcete aby si opichaní priznali svoju hlúposť????

 26. https://www.banned.video/watch?id=619319eb6eb7794b57ddb8b6
  Fauci Issues Dire Warning: Vaccinated Americans Are Not Safe, Vaccines Don’t Work!
  Fauci Vydáva Dôrazné Varovanie: Zaočkovaní Američania nie sú v bezpečí, vakcíny nefungujú!

  Fauci admits the truth about vaccines as he pushes more Americans to take the experimental jab.
  Fauci priznáva pravdu o vakcínach, keď tlačí na viac Američanov, aby prijali experimentálnu vakcínu.

 27. https://www.infowars.com/posts/brits-will-need-3-jabs-to-be-considered-fully-vaccinated-uk-pm-johnson/
  Brits Will Need 3 Jabs To Be Considered “Fully Vaccinated”: UK PM Johnson
  Briti budú potrebovať 3 vakcíny aby sa považovali za „úplne zaočkovaných“: britský premiér Johnson

  People will need to have COVID-19 booster shots on top of the original two doses to be considered “fully vaccinated” in the UK, British Prime Minister Boris Johnson said on Monday.
  Britský premiér Boris Johnson v pondelok povedal, že ľudia budú musieť dostať COVID-19 zosilňovacie vakcíny k pôvodným dvom dávkam, aby mohli byť považovaní za „úplne zaočkovaných“ vo Veľkej Británii.

 28. https://www.infowars.com/posts/evil-biden-adviser-says-getting-those-shots-into-5-11-year-olds-is-key-to-stopping-inflation/
  EVIL: Biden Adviser Says ‘Getting Those Shots Into 5-11 Year Olds’ Is Key To Stopping Inflation
  ZLO: Poradca Bidena hovorí, že kľúčom k zastaveniu inflácie je dostať tieto vakcíny do 5 až 11 ročných

 29. https://otevrisvoumysl.cz/lekar-ktery-rikal-ze-nebude-plakat-nad-smrti-neockovanych-lidi-zemrel-2-tydny-po-covid-ockovani/
  Lékař, který říkal, že „nebude plakat” nad smrtí neočkovaných lidí, zemřel 2 týdny po covid očkování

  Ve zkratce…
  Kanadský lékař, nadšený zastánce covid očkování, se otevřeně vysmíval a ponižoval ty, kteří se nechtějí očkovat, na což po své 3. dávce covid očkování do dvou týdnů zemřel. Více v článku

 30. https://www.infovojna.sk/article/slovenski-biskupi-vyzyvaju-ludi-pichat-si-do-seba-experimentalne-vakciny-na-ktorych-farmafirmy-zarabaju-miliardy-a-zdoraznuju-starostlivost-o-blizneho
  Slovenskí biskupi vyzývajú ľudí pichať si do seba experimentálne vakcíny, na ktorých farmafirmy zarábajú miliardy a zdôrazňujú starostlivosť o blížneho

 31. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/vyroba-elektromobilu-produkuje-70-procent-vice-emisi-tvrdi-volvo/
  Výroba elektromobilu produkuje o 70 procent více emisí, tvrdí Volvo

 32. https://cz24.news/uradne-falsovanie-ucinkov-smrtiacich-pseudovakcin-americka-cdc-nezaznamenava-vedlajsie-ucinky-po-covid-injekcii-pricom-az-80-neziaducich-ucinkov-hospitalizacii-a-umrti-sa-vyskytuje-pocas-prvych-14-d/
  ÚRADNÉ FALŠOVANIE ÚČINKOV SMRTIACICH PSEUDOVAKCÍN: Americká CDC nezaznamenáva vedľajšie účinky po covid injekcii, pričom až 80% nežiadúcich účinkov hospitalizácií a úmrtí sa vyskytuje počas prvých 14 dní po očkovaní

 33. https://cz24.news/poslanec-lubos-blaha-vysokoskolski-studenti-boli-surovo-oklamani-vlada-ich-zradila-preto-idu-zajtra-protestovat-nesuhlasia-s-diktaturou/
  Poslanec Ľuboš Blaha: „Vysokoškolskí študenti boli surovo oklamaní, vláda ich zradila, preto idú zajtra protestovať. Nesúhlasia s diktatúrou“

 34. https://www.youtube.com/watch?v=DvMF8kWrq9k
  Pozvánka na protest dňa 17.11.2021 Šafárikové námestie

 35. https://www.hlavnespravy.sk/svajciari-si-mozu-test-na-protilatky-kupit-aj-v-lekarni/2755152
  Švajčiari ako prví v Európe zaujali racionálny postoj ku covidu: Obyvatelia, ktorí majú dostatok protilátok, dostanú certifikát
  Švajčiarsko uznáva od utorka test, ktorý potvrdí dostatočné množstvo protilátok proti koronavírusu SARS-CoV-2, ako očkovací certifikát. Informovala o tom na svojej webovej stránke stanica SRF

 36. Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová si v utorok počas návštevy Prahy prevzala z rúk predsedu Senátu Parlamentu Českej republiky (PČR) Miloša Vystrčila striebornú medailu Senátu PČR za mimoriadnu starostlivosť o pravdu, slobodu, politickú kultúru a vládu práva. Informoval o tom spravodajský portál Seznam Zprávy

  https://www.hlavnespravy.sk/prezidentka-caputova-si-v-senate-pcr-prevzala-medailu-za-starostlivost-o-pravdu/2755510

  za mimoriadnu starostlivosť o pravdu, slobodu nemám slov

 37. Společnost Pfizer bude v Rusku testovat nový lék proti koronaviru
  16.11.21

  Rusko:
  Roszdravnadzor udělil americké farmaceutické společnosti Pfizer povolení k provádění klinických zkoušek účinnosti nového léku na prevenci proti koronaviru.
  Společnost má v úmyslu zpřístupnit produkt Paxlovid na trzích všech zemí, kde je schválen národními regulačními orgány.
  Společnost Pfizer 5. listopadu uvedla, že průběžná analýza ukázala, že Paxlovid snižuje riziko hospitalizace nebo úmrtí u osob nakažených koronavirem o 89 %.
  Podle ruského státního registru léčiv bude lék americké farmaceutické společnosti v naší zemi testován do března 2023.
  US firma bude po Slovensku (vakcinace dětí), testovat v další Slovanské zemi své vražedné preparáty!
  Ruská vláda hájí zájmy svého lidu, když dává pravomoce americké ( oficiálně nepřítel Ruska) pharma firmě dělat pokusy na jeho národu?
  Zdroj: https://rusvesna.su/news/1637053249

  • tiez zacali s uzasnym terorom,proti nevaxovanim,Putin nehaji Ruske zaujmi,ale zaujmi Zidovskych Oligarchov,co mozete ocakavat od KGB agenta a tolko ludi aj na Slovensku mu Veri

 38. Svědectví zdravotní sestry, kterou nemocnice propouští za odmítnutí covid očkování
  https://otevrisvoumysl.cz/svedectvi-zdravotni-sestry-kterou-nemocnice-propousti-za-odmitnuti-covid-ockovani/

 39. TV SLOVAN: NEOČKOVANÉ DETI SÚ V PRÍTOMNOSTI OČKOVANÝCH OSÔB VO VEĽKOM NEBEZPEČENSTVE! MUDR. JANCOVÁ A MUDR. JANCO PRINÁŠAJÚ MIMORIADNE ZÁVAŽNÉ VEDECKÉ ZISTENIA. ALARM A BUDÍČEK PRE VŠETKÝCH RODIČOV! – TOP INFO!!! (VIDEO SK, 30min)
  https://cz24.news/tv-slovan-neockovane-deti-su-v-pritomnosti-ockovanych-osob-vo-velkom-nebezpecenstve-mudr-jancova-a-mudr-janco-prinasaju-mimoriadne-zavazne-vedecke-zistenia-alarm-a-budicek-pre-vsetkych-rodicov/

 40. …s tými kľúčami v 89 som aj ja ,,bojovala“, príde mi to ako keby to bolo včera…no nikdy nie je neskoro ,,zabojovať“ znova….Jirka ty si nám tu dal dobrý príspevok od lekára Čičalu R., kt.to výstižne povedal-podpis pri infor.pri vakc.znamená zmluvu s diablom, veľmi smutná realita…a ,,stopa“ nám trefne uviedla – keď národ nemá čo stratiť, smrť je lepšia ako život a tie ruské archívy by bolo dobré ozaj preštudovať…… a v Prešove už majú teda vianoč.trhy ,,vyriešené“- ,,Ohrádka pre očkovaných“…to mi napadlo v 1.chvíli……aj ten príspevok Jean o vyzýv.biskupoch na očkovanie, tak to je hot.fraška !….biblia je dávno ,,poprekrúcaná“, tak ako sa to vlád.triedám hodilo…vrátane náboženstvám, kt. pod rúškom,,cirkvi“ ako niečoho výnimočného zneužívali, kradli a klamali zväčša obyč.ľudí, len aby ich mali pod kontrolou, aby ich poslúchali a oddane robili to, čo od nich vyžadovali…presne ako táto ,,koronocirkus.vláda“…..úplný súhlas s holist.prístupom….si to krásne napísal o slobode, živote, ĺúbosti, spolupráci atď….RODOBOŽIE….ozaj výstižne,…Jean a ďakujem moc za tú ukážku miesta zajtr.protestu, no neviem, neviem, či by netrebalo nachystať dáke lopaty ako povedal Eduard.:-(……,,úžasné ocenenie pre Zuzanu“….že sa aj niekto našiel, kto jej práve takéto vyznamenanie dal, tak tomu sa čudujem…..výborné bolo aj to video Pandemia alebo lož Jirka a odrazu ti ďakujem pekne za ten posl.príspevok o ochorení neoč.detí s očkov.príbuznými…mimoriadne aktuálne pre 1 dievčatko z mojej rodiny, som tomu veľmi rada, infor.posuniem……

  • Alena: lze doporučit přidat do jídla kurkumu s trochou mletého černého pepře; pepř zvedá účinky kurkumínu a zároveň pomáhá organismu v ochraně proti koronaviru; Do jídla je vhodné také přidat černuchu setou lidově česky černý kmín – chrání před poškozením orgány a ACE2, které napadá spike protein a COVID; lze použít i ve formě oleje. Syrová cibule, syrový česnek, křen – ten jen na likvidaci grafenu, a uhlíkatých nanotrubiček
   http://www.zenazdravotne.cz/2021/08/04/sars-cov2-spike-protein-ace2-mozna-reseni/

  • Alenka vyborny postreh,JEAN je prava SUPER Women,ako aj ostatni

 41. Ja len – že tak, ako sa každodenne umývame – mali by sme si každodenne – práve pri umývaní – uvedomovať a pripomínať si – že – KAŽDÉ ZASADANIE VLÁDY SLOVENSKEJ REPUBLIKKY je už len o tom – AKO S NAMI VYJEBAŤ!

  Toto si uvedomujte pri tom, ako si umývate zuby, tvár, holíte sa, šminkujete sa! VLÁDA SO MNOU CHCE VYJEBAŤ!

  https://i.redd.it/8pmeilmaaw321.jpg
  https://fsmedia.imgix.net/30/42/08/9c/1991/4b37/a429/9d04cd79c49c/drone-footage-indonesia-blow-up-mv-viking-illegal-fishing.gif?rect=0%2C0%2C480%2C240&auto=format%2Ccompress&w=480&gifq=35

 42. Ovčania, Covid 19 je biozbraň, tak ako aj tie ich Mengeleho “ vakcíny?“ , a Globalistov 2.kôň apokalypsi po 11.septembri, 2001! Vždy s viac mŕtvymi gójmi a menej právami a slobodami! Preto globalisti stavali a stavajú, ako aj kupujú bunkre!!! V roku 2022 vypustia na nás 3.koňa ich apokalypsi, HLADOMOR! Preto ničia firmy na výrobu umelých hnojív( vrátane Duslo Šala), ako aj výrobu poľnohospodárskych strojov a náhradnych dielov a čipov! Potom to budú válať na EXTREMNE POČASIE A GLOBALNE OTEPLOVANIE, NEÚRODY, a podobne, zavedú ecolockdowny!
  Hladomor si vyžida viac mŕtvych ako oba predošlé kone dohromady! A tu aj skončia akékoľvek ľudské práva a slobody! No a potom budú mať ozaj volnú cestu k Armagedonu= skutočnej Depopulacii sveta, cestou WW3! A hladné, zúrivé davy sa vrhnú do vyhladzovacej vojny! To bude 4.kôň, teda SMRŤ, lebo aj číslo 4= SMRŤ!

  • Každá civilizácia trvá 1 Precesný rok, teda cca 25,800 rokov…Dnes sme v roku 5, 781A.M.= Anno Magnus v židovskom kalendari, rátajúclm Precesný rok, bez tej Dvojky v predu..Ráta sa len do 5, 793 A.M., teda do roku 2033= Novus Ordo Seclorum rok, ako aj Veľký Jubilejný rok…1 Precesný rok je od Potopy sveta, po Svet končiaci v ohni…Od 48 po 84..

 43. ..Jirik ďakujem moc za radu aj článok…..

Pridajte komentár

*