Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

WHO spúšťa „sieť digitálnej certifikácie zdravia“ – stane sa z toho prorokovaný Znak šelmy?


Print Friendly, PDF & Email

WHO spúšťa „sieť digitálnej certifikácie zdravia“ - stane sa z toho prorokovaný Znak šelmy?

(Ethan Huff, Natural News) V pondelok Tedros Adhanom Ghebreyesus, generálny riaditeľ Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) spadajúcej pod Organizáciu spojených národov (OSN), oficiálne oznámil spustenie dlho očakávanej „globálnej siete digitálnej certifikácie zdravia“, ktorá v mnohých ohľadoch vyzerá ako keby bola súčasťou prorokovaného Znaku šelmy.

Účelom tejto novej siete WHO je sledovať a obmedzovať pohyb ľudí po celom svete na základe ich poslušnosti a podriadeniu sa vládnym nariadeniam, najmä počas „núdzovej situácie v oblasti verejného zdravia“, ako bol Covid-19.

Keď nastane ďalšia „pandémia“, WHO bude pripravená a bude čakať s touto novou sieťou, ktorá bude všetko kontrolovať.

Zdá sa, že plánom WHO je použiť túto novú sieť na dohľad nad všetkými nákupmi a predajmi, t.j. obchodom a ekonomikou, počas ďalšej vykonštruovanej globálnej udalosti, nech už je akákoľvek.

Iba tí ľudia budú môcť riadne žiť svoje životy, ktorí sa preukážu digitálnym dôkazom, že poslúchli vládne diktáty, či už ide o podanie ďalšej „vakcíny“ alebo o získanie nejakého druhu elektronického mikročipového implantátu.

Nový systém sa na začiatku zavedie v Európskej únii. Európska komisia práve podpísala s WHO dohodu o jeho implementácii.

„Nikdy predtým v histórii sveta sa to nestalo,“ píše Leo Hohmann o tom, čo sa udialo počas covidu a ako to nabudúce bude ešte horšie.

„Bolo to bezprecedentné, a predsa to tak málo náboženských vodcov označilo za to, čo to v skutočnosti bolo.

To, čo sa stalo v rokoch 2021 a 2022 s očkovacími pasmi, bola len generálna skúška pre rozšírený digitalizovaný program občianskych preukazov, ktorý bude mať globálny rozsah. Tí, ktorí sa neprihlásia, budú označení za nepriateľov systému predstavujúci nebezpečenstvo pre ľudstvo.“

(Súvisiace: YouTube spustil podobný „certifikačný“ protokol pre videá, ktoré obsahujú akýkoľvek typ lekárskych informácií – všetok obsah musí byť v súlade s diktátom WHO, inak bude odstránený, hovorí platforma na streamovanie videa vlastnená spoločnosťou Google)

Prírodná liečba osteoartritídy

Je toto ten „vysnívaný“ Nový svetový poriadok, alebo príde niečo iné, čo to všetko zničí ako veľký podvod pri implementácii skutočného nového veku?

Podľa Ghebreyesusa z WHO je nový systém len „prvým stavebným kameňom“ systému, ktorý po dokončení bude ovládať všetko na planéte – alebo aspoň taký je zámer. Z Hohmannovho pohľadu to, čo už o ňom vieme, vyzerá celkom ako „diabolský systém vychádzajúci z Európy, oživujúci Rímsku ríšu, ako sa to opisuje v knihe Danielovej“.

„Všetko sa to robí preto, aby sme ľuďom pomohli cestovať a pohybovať sa po krajine počas ďalšej pandémie, čo znie, ako keby to už bolo naplánované,“ vysvetľuje Hohmann.

„Veríte tomu?“

Ďakujeme vám, Európska únia, za váš „vynikajúci certifikačný systém“, ktorý ste nám preniesli, ako príspevok svetu, bez ktorého by sme nemohli žiť. Toto je „globálne verejné dobro“, hovorí toto monštrum z WHO.

„Čoskoro potom rozšírime túto infraštruktúru o ďalšie využitie, ako napríklad digitalizovaný medzinárodný certifikát o očkovaní, rutinné očkovacie karty a medzinárodné zdravotné karty pacientov.“

Toto sú, mimochodom, presné slová Ghebreyesusa, ako ich uviedol pri ohlásení nového systému pri jeho oficiálnom predstavení. Opakovane zdôrazňoval a prízvukoval slovo „medzinárodný“, aby bolo jasné, že ide o globálne úsilie, nie len o niečo izolované pre Európu.

Médiá kontrolované korporáciami to samozrejme všetko prezentujú ako „dobré“ správy a tvrdia, že toto nové „prelomové partnerstvo v oblasti digitálneho zdravia“, citujúc jeden zavádzajúci zdroj, má za cieľ iba „posilniť globálnu zdravotnú bezpečnosť“.

Záver

Je možné, že toto všetko je len návnada a že skutočné Znamenie šelmy príde spolu s novým a odlišným svetových poriadkom, ktorý tento existujúci zničí a nahradí ho „slobodou“ a „rovnosťou“ ako zásterkou Veľkého podvodu. Čo si o tom myslíte?

Viac súvisiacich správ o tom, čo sa zdá byť naplňovaním proroctva a jeho význam,e môžete nájsť na stránke Prophecy.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Vie sa aj kedy?

  • Israismael

   Niektoré veci chcú zahájiť už tento rok..2024/25 bude snáď všetko tak viditeľné že sa to nebude dať prehliadnuť žiadnym človekom..do 2030 chcú mať hotovo ! (Podľa agendy globalistov2030)…Ale zasiahne neocakavane vyššia sila ,vesmírna sila ,kozmická sila a to je to čomu veľa ľudí hovorí BOH..

   • Optimisti čakajú na voľby, spasiteľa, alebo rusov.

   • Objektívne

    Tak skoro to nebude. Najprv sa očakáva black-out. Kvalifikovaný odhad hovorí o 20% šanci, že to nastane. Ak by náhodou nie, tak je potrebné si všímať Slnko, hlavne úplné zatmenie. Mesiac nie je náhodou v takej zvláštnej pozícii, že zakrýva Slnko takmer úplne. Pesimistický odhad hovorí, že udalosť nastane medzi rokmi 2030 až 2040. Optimistický odhad hovorí že až o desaťročie neskôr. Možno preto je posledná agenda pod názvom 2050. Dovtedy bude viac hurikánov, tornád, zemetrasení, požiarov, sopečnej činnosti, prepadov pôdy a pod. Samozrejme okrem toho, čo si na nás vymylia globalisti.

 2. Treba šíriť pravdu o všetkom, tak ako tento rapper: https://www.hlavnespravy.sk/majk-spirit-spustil-liberalnu-progresivnu-lavinu-klimaticku-krizu-oznacil-za-hoax/3170502 kým popieranie zelenej agendy nebude trestným činom, nad tým už EU tiež pracuje, keďže uhlíková stopa a jej zníženie je základom depopulácie a totálnej kontroly !!!

  • XXL, doplním Tvoj koment i s mojím dodatkom.

   “Viete, čo je ďalší obrovitánsky hoax používaný na manipuláciu nás všetkých? Klimatická kríza!“ Uviedol Majk Spirit na svojom profile na Instagrame, kde má viac ako pól milióna fanúšikov.
   Následne myšlienku rozvinul a podotkol s tým, že celý problém okolo klímy sa podľa neho začína čoraz viac umelo nafukovať.
   “Nie je to žiadna kríza, pri ktorej by sme boli na pokraji zániku, ako sa to niektorí snažia vykresliť.“
   Zároveň dodal, že ochranu prírody a klímy neberie na ľahkú váhu, avšak čo nemôže osobne tolerovať je “extrémne masírovanie strachom, ktoré praktizujú niektorí zástancovia klimatickej krízy”. “Dosiahli ste akurát to, že sú mladí ľudia ustarostení a deti sa boja budúcnosti,“ uviedol ďalej na Instagrame znám raper.

   Samotný Majk Spirit označil následné reakcie niektorých bežných aktivistov, influencerov, ale dokonca aj politikov za “liberálno-progresívnu lavínu”. Potvrdil, že dostal stovky veľmi kritických súkromných správ. “Čakal som silnú reakciu na moju storku o hoaxe s názvom klimatická kríza, ale takúto liberálno-progresívnu lavínu som teda nečakal. Šmýkate sa v mojej DM o sto šesť.”
   Speváka kritizoval napríklad politik Progresívneho Slovenska a poslanec Európskeho parlamentu Martin Hojsík. “Mrzí ma, že si myslíte, že klimatická kríza je hoax. Rád sa s Vami stretnem a o tejto téme porozprávam, o tom, aké má zmena klímy dopady, čo ju spôsobuje a aké máme výhľady do budúcnosti. Ale aj o tom, že riešenie tejto krízy je veľkou príležitosťou pre Slovensko,“ vyjadril sa Hojsík.
   Majk Spirit na tento príspevok progresívca Hojsíka zareagoval a potvrdil, že by s ním o téme klímy rád diskutoval. “Zdravím, Martin, ďakujem za tvoju ponuku. Určite sa s tebou veľmi rád stretnem a pokecám na túto tému.“

   P.S. 1 – Z môjho pohľadu – jeden z mála zo súčasných umelcov, ktorý sa doteraz neposral pred liberálnou „avantgardou“. On svoj názor mediálne prezentoval už počas Covid-teroru v mediálnych diskusiách, kde tvrdil, že jednostranná diskusia (t.j. bez oponenta) – Pravdu zabíja!

   P.S. 2 – Majka Spirita počúvam od r. 2011, keď som si v I. momente – v danom čase a priestore – myslela, že to repuje – Rytmus. A išla som po tom ďalej a v tom okamihu som – „vyčuchala“ – oveľa kvalitnejšieho repera..
   Ktoby náhodou o ňom nemal vedomosti (možno tu komentujúci z ČR), tak tu hodím v odkaze jeho pieseň – „Nie som tu náhodou“ – 2 verzie v rozpätí – dekády (t.j. po 10-tich rokoch).

   P.S.3 – A ešte dotatok- liberáli pôjdu po ňom nielen pre jeho „normálne“ názory, ale (možno) i preto, že si zobral za manželku Rusku, s ktorou vychovávajú spoločne dcéru. (V jednom rozhovore, čo som počula, to tá redaktorka uhrala z Rusky na – Ukrajinku).

   https://www.youtube.com/watch?v=68iuE_9v6Ts

   https://www.youtube.com/watch?v=QwKPTtOV9cw&list=PL3DDAD190DCFC0871&index=69

  • Presne tak, nacistická EU už na tom pracuje: https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/europarlament-se-usnesl-ze-je-treba-zavest-tvrdou-cenzuru-vsech-popiracu-klimaalarmismu/ !
   Lebo ak by sa im zrútil podvod s CO2 a klímou, tak by sa im všetko krásne zosypalo (depopulácia, digitálna kontrola, chrobáky na tanieri, emisie, eko energetika,…), keďže celá zvyšná agenda WEF stojí na podvode s klímou !

   • V čom je EU nacistická? V čom je národná a socialistická?

    • Galaxia andromeda

     Česky prezident uz navrhol sledovat rusov a izolovat ich. Ja vam to prelozim zriadit koncentračne tabory a rusov vyhladzovat. Zacina to presne ako zo židmi arizacia majetku sledovanie oznacenie likvidacia. EU sa uz ani nacizmom netaji len dnes nie je ubermensch nemec ale europania zapadni europania a samozrejme ze to je totalny nacizmus. Zabijaju sa slovania.Ak mate tak primitivne otazky vycestujte na ukrajinu tam uz koncentracne tabory su zriadene!!! A vyhladzuju etnickych rusov! Toto je ukazkovy nacizmus. Propaganda sa tym ani netaji! Dejiny sa opakuju! Počuli ste uz o MOVIRE?

 3. WHO je slobodomurárska banda lobbistov v prospech medici-cinálnej farmakomafie – v podstate je na 80-90% nimi sponzorovaná. Je to doslova UMELÁ AUTORITA – banda manipulatívnych sado-bandage kreténov!

  My si tiež môžeme založiť SHO – Slovak Health Organization, a označiť ju židomédiami za autoritu, a zvoliť – hovno – určiť do nej „autority“ ako Sabaka, Čekan, Krčméry in memoriam a Čaputovú ako čestnú predsedníčku! A brav Mikas na vrátnicu! A predávať orgány Ukrajincov!

  WHO je len banda hypnotizérov!

 4. Celé verejné dianie je židovské, treba ho prestať sledovať a neznečisťovať si mozog

 5. Článek z Otevři svou mysl s Dr.Mihalcea o nanotechnologiích říká,že to svinstvo máme už všichni a to jak kontaktem s opíchanci,tak asi i z jídla a ze vzduchu.Mimo jiné jsou tam i těžké kovy atd.
  Tyhle věcičky zdrcávají krev a organismus rychleji stárne a dřív umírá. V show Andreje Malakova na ruském youtubku jsem viděla upoutávku o protoctví Vangy,že lidé budou velmi rychle stárnout.Bohužel jsem to nedokoukala.Ale z dnešního pohledu by to asi dávalo smysl
  Nechápu ale,jestli se má udát nějaká velká katastrofa, třeba solární erupce,proč všechen ten cirkus .Prostě elity si někam zalezou a s námi bude ámen.Nebo to třeba jenom zlikviduje elektrické sítě a čím méně lidí tím snadněji zvládnutý chaos.A nebo jen chtějí zpátky panensky čistou přírodu?

  • Jedni sa nekontrolovane množia, a druhí majú vyhynúť kvôli čistej prírode? To sa navzájom vylučuje.

  • Objektívne

   Možno vás to prekvapí, ale tí na úplnom vrchole pyramídy moci majú špeciálnu úlohu v prípade veľkých katastrof a tou je zabezbečiť prežitie a pokračovanie civilizácie. Preto môžeme počúvať také vyhlásenia, že im stačí len 10% z nás. Nejde o to, že by nás chceli všetkých vyhladiť. Spraví to za nich tá katastrofa. Nasledujúca civilizácia bude štartovať s malým počtom preživších. Len veľmi málo ľudí pochopí čo treba urobiť aby prežili.

   • Že by Noemova archa.Je mi jasné, že ti nahoře a jejich poskoci nemohou trpět přehnanou empatií.
    Nebylo by lepší unášet vhodné mladé jedince do podzemních prostor a pomocí nich obnovit civilizaci.
    Anebo ty změny,třeba přírodní nebudou až tak fatální a celosvětové.
    V minulosti už nějaké civilizace zmizely.Asi ne všichni jedinci,ale už nešla obnovit.

    • Objektívne

     Peter Staněk o tejto veci hovorí veľmi mierne ako o teraformácii planéty, čím to aj bude a bude to mať rovnaký rozsah ako pred 12000 rokmi. Biblia to opisuje ako veľkú potopu a to je len jedna čiastková vec zo všetkých udalostí, ktoré nastanú. To, čo sa v súčasnoti deje je preto, aby nikto ani náhodou neskúmal a neprišiel na to, že prichádza koniec epochy ľudstva kedy takmer všetci zahynú. Oni sú na nás závislí. Sme pre nich pracvovná sila, takže nás potrebujú, aspoň niektorých. To, čo nepotrebujú je, aby mnohí precitli a pochopili o čo ide, pretože spoločnosť by padla 30 rokov pred tým. Potrebujú byť súčasťou spoločnosti najdlhšie ako bude možné kvôli potravinám, energiám, technológiám a pod.

     • To sú také megabludy že to sa nedá. Keby máš moc a vieš že všetko končí určite budeš riešiť a dopredu vyhladzovat ľudí. Megahypnotizer ojebal všetkých. S koncom sveta sa najlepšie straší. Každý kto umre je to preňho koniec sveta.

    • Objektívne

     Veď oni nestrašia. To, čo príde je najtajnešou vecou na planéte. Neexistuje nič tajnejšie a vedia to už minimálne 50 rokov. Preto globálne oteplovanie, ktoré je skutočné, ale je dané za vinu ľuďom namiesto skutočnému vinníkovi. Oni už pripravení sú. Postavili mnoho podzemných základní pre vyvolených. Minuli na to 21+ biliónov US$ (amerických triliónov), ktoré chýbajú v rozpočte, nevedia ich zaúčtovať, lebo je to tajné.

   • „Možno vás to prekvapí, ale tí na úplnom vrchole pyramídy moci majú špeciálnu úlohu v prípade veľkých katastrof a tou je zabezbečiť prežitie a pokračovanie civilizácie. Preto môžeme počúvať také vyhlásenia, že im stačí len 10% z nás. “ = štokholmský syndróm ako vyšitý! TY SI PROSTO IDIOT!

    Čiže tí degeši sú oprávnení zajebať 90% planéty – aby nejaký šuter nezajebal planétu! Ano?!

    No tak zajeb svoju rodinu aby si zachránil planétu! A ja zajebem teba ty degeš!

    REPLAY – „tí na úplnom vrchole pyramídy moci majú špeciálnu úlohu v prípade veľkých katastrof a tou je zabezbečiť prežitie a pokračovanie civilizácie.“

    Ty hovado! Ja mám IQ 132 a netrúfam si zachraňovať planétu!!! A tie židovské slobodomurárske hovädá nemajú IQ na zachraňovanie planéty tiež – oni – degeši – majú len komplex moci! A preto tvoria perifériu moci Globálneho mocenského systému! A ty kretén ich akceptuješ! „tí na úplnom vrchole pyramídy moci majú špeciálnu úlohu v prípade veľkých katastrof a tou je zabezbečiť prežitie a pokračovanie civilizácie.“

    Zober si horkovzdušnú piľtoľ – 600 st. C, a opáľ ňou šuter – aby si zachránil šuter! Takých debilov ako ty treba zabiť! Lebo inak zabijete vy nás! Ku.va!

    Vieš čo je to „objektívne“?! Objektívne NEEXISTUJE! Existuje len subjektívne – alebo nijak! Ko.ot!

  • Gakaxia andromeda

   Opichna ovecky ovela rychlejsie starnu uz som si to vsimol su strhane, nesustredene a nespokojne! Ako by im zobrali tretinu života. Nevyzera to s nimi v poriadku.

 6. 666 – znak selmy, ano ale presne to je smrt Petra 6. mesiac rok 66 kedy bol ukrizovany dole hlavou, ako to on chcel, vo Vatikane na mieste kde je obelisk. Preco to bolo? Peter chcel pred ludmi spravit zazrak, ze ide k bohu, miesto toho sa tajne v noci vydal prec z Rima, Na jeho nestastie ho pri tom nacapali a nazvali ho antikrist.

 7. A teraz niečo pre tých, ktorí spochybňujú existenciu a silu satanistov, ktorými sú globálne „elity“! Celá ich liberálna a progresívna agenda či prináležnosť ku slobodomurárom len potvrdzuje smutnú realitu, kto sú najbohatší a najmocnejší ľudia na svete a súčasne dáva zmysel, prečo robia to, čo robia !
  https://protiproud.info/politika/7249-pedofilie-jako-elixir-mladi-na-ceste-k-jeste-horsim-zvracenostem-overtonovo-okno-pro-zapadni-spolecnost-bez-umeni-zvrhliku-by-pry-nebylo-krasy-mocenske-elity-jako-satanisticka-sekta-proto-tak-nenavideji-normalni-lidi-zpatecniky.htm + https://cz24.news/politicky-analytik-baranek-upozornil-na-novy-maximalne-brutalny-film-sound-of-freedom-o-pedofilnej-sieti-zapadnych-politikov-a-globalnych-elit-natoceny-podla-hrozostrasnych-skutocnych-udalosti/ !
  Keď budete voliť, tak si uvedomte za koho kopú a čo vyznávajú liberáli, progresívci a pod. zrúdy za podpory Čaptavej a Ódora !

 8. Israismael

  Viete si predstaviť situáciu ze už je niekto niekym navždy odpísaný a ten niekto navždy odpísaný vie už dávno pradávno , ze čoskoro bude navždy dokonané, že prichádza v určitú hodinu konečné riešenia pre neho a nebude už nikdy existovať v žiadnej pokusitelskej hre s ľuďmi?…
  Boli by sme naivní, a vlastne aj sme naivní ľudia.,mysliaci si, ze život je len tento pozemský Matrix.. Aby som mohol rozviesť prvú vetu o tej situácii niekoho odpisaneho (navždy) a už ho oznacim toho niekoho priamo ako diabla a satana(ma svoje meno), tak je potrebné poznanie, ze nie je to rozprávka o Rumburakovy.,ale žiaľ je to skutočnosť, že tento svet už tisícročia riadia a ovládajú sily, ktore vedú svet do zničenia a tým pádom aj celé ľudstvo.. Toto je úplná a vrcholna pyramída nešťastia ľudí , ktorá nás ako ľudí ovláda pozemsky, ale z duchovna( ľudskému oku z neviditeľných sfér ) , a dali sme sa ako ľudia ovládať týmito energiami už dlhodobo( tisícročia) a teraz bude za to ľudstvo pykat v konečnom štádiu.,tym ze nás budú a už aj ovládajú ludske temné organizácie, ako napr spomínaná WHO, ci WEF a pod …
  Teda okrem sveta pozemského je ale ešte nespočetné množstvo iných svetov, omnoho jemnejších ale aj hutnejsich ako je naša Zem.. Temnom obývané svety zvrhlikmi a temnými ľudskými a padlým bytosťami sú tzv ťažko- hmotné svety(ľudsky povedané peklo-) kvôli zitiu v takých svetoch je peklom, nie kvôli vecnemu ohňu ), co sú sféry hlboko nižšie než je naša hrubo – hmotná Zem.. Vyššie svety v nedohľadnych vzdialenostiach od Zeme a kde je priepustnejsia a jemnejšia hmota, tie svety sú obývané a sa delia na bytostne, duchovné,praduchovne a najvyšší systém je pre zmysly človeka neopísateľný božský(absolútne najrozlahlejsia a najväčšia zo všetkých sfér) .. Ale nie to som chcel písať, pretože aj tie svety nižšie pod božským sú absolútne neopísateľné pre pochopenie ľudskými zmyslami a to prosím do jedného z tých neopísateľných svetov(DUCHOVNA ZEM-sféra, je domovom ľudských vyvinutých bytosťí) sa mame dostať ako vedome a sebavedome tiež vyvinute bytosti úplne podobne tým ktoré sú vyvinutými v duchovne, ktoré musia poznať zákony Boha Stvoriteľa a všetky Pravdy prinesene zhora, ktoré sú na Zemi pokrutene a pre tie pokrutenosti v nepravdach, hlavne cirkevných a náboženských je dnes ľudstvo sveta neznale, pomýlené, nie sebavedome a nemôže byť vpustené po pozemskej smrti(nie jednej ale už po mnohých pozemských žitiach) do duchovných svetov, pretože tam nemôže vojsť chaos .. Až vtedy je možnosť,, priechodu“ keď ľudský duch nebude poznať co je chaos v duchu.. Čiže s úplným poznaním seba samého, to co vyžaduje vyssie poznanie, zákony,vesmíru a Božie, ktoré sú jednoduché, logické až na neuverenie a ktoré sa dajú naučiť na tejto Zemi (Vo svetle Pravdy)
  Prichádza teda doba a už je aj tu, keď všetko ide do extrému, keď všetko na Zemi sa súdi, keď vrchol pyramídy zla, ktoré nás ovláda vie ze prišla hodina keď musí odstúpiť, keď všetko temné musí byť sputane SVETLOM a bude ukončený systém jeho vládnutia.. Co to bude značiť pre nás ľudí?..
  Keď ten NIEKTO vie už dávno pradávno, ze bude zničený, že už nebude môcť ovládať to, co sa mu dalo ovládať, keď vie ze konci ako Boh tohto pozemského systému, keď konci ako ovládajúca sila, tak sa pokúsi strhnúť so sebou do nešťastia všetky jeho obete ktoré boli ovládané jeho PRINCÍPOM POKUSENIA… A to sú jedine pozemski ľudia, ktori majú ako jediní z tvorstva slobodnú vôľu a svojim žitím ju používali mizerne a ľudská vola nateraz nie je súčinná s vôľou Bozou… Žiaľ… Podriadil sa preto človek rozumar temným silám a to bude bolestné pre ľudstvo co ma teraz prísť na tento svet a co sa deje už v súčastnosti, že pyramída zla nadzemského, spolu s pyramídou zla pozemského chcú strhnúť každého človeka do nízko frekvenčných úrovni D2 kde je to spomínané peklo = ťažké podmienky na život, ktoré si ale spôsobil sam človek napojením sa na temno.. Katastrofa..
  No a to sú teraz tie pokusy ovládnuť ľudstvo cez pozemské temno, Gates, Schwab, Ghebreyesus, Biden,Macron,Caputova atď, keď budu chcieť dostať co najviac ludi sveta do osídiel toho, ktoremu má byť odnate žezlo sily, ktoru zneužíval voci ľudstvu, pretože ono aj keď malo slobodne rozhodnutia sa rozhodlo tej sile slúžiť vedome alebo aj nevedome- to nie je rozhodujúce … Veľká je vínna ľudí a až teraz po tisícročia im príde pomoc, keď sa odstaví konečne HLAVNÁ temna sila a jej príliv do pozemského . Kto sa však nechá chytiť úplne do globálneho teroru, tam už pomoc nech človek neocakava… Taky clovek nebol dosť bdely a tak pôjde do rozkladu navždy aj s tými co vládnu tomuto svetu..

  • Israismael

   Ešte poviem hlavnú pointu toho všetkého ,prečo nás temné ľudské kreatúry strašia klimatickými zmenami alebo vírusom či covidom a pod ,prečo chcú zavádzať digitálne systémy zdravotných dokumentácii ,certifikácii a pod,bez ktorých sa časom nebude dať nikam pohnúť do sveta ,a ani si človek nebude môcť kúpiť základnú potravu a ani predať nič čo by človek chcel predať pre nejaký úžitok…To sú len zámienky pre pointu !
   Pointa znie:
   Chytíme vás všetkých tak ,aby každý človek podliehal Generálnemu temnu a spolu s ním bol pri konečnom riešení (tj pri božom súde,ktorý je na dosah ) spolustrhnuty do konečného rozkladu ..Keď má byť zničené temno,keď má byť vymetené zo Zeme , tak to temno sa rozhodlo zákernosťami ,často nepoznanymi ľuďmi zničiť a zobrať so sebou čo najviac ľudí…preto sa treba čo najrýchlejšie oslobodiť od temna ,zlých vlastností , ktorými sa človek napája na energetické vplyvy PÁNA TOHTO SVETA – najlepšie ovláda zlostnych ,nervóznych , zmätených a strachom ovplyvnených ľudí… Tých nepekných vlastnosti má však človek veľa,oveľa viac ako cností .

 9. YHWH RAPHA

  A ukázal mi čistú rieku vody života, nádhernú jako kryštál, ktorá vychádza z trónu Boha a Baránka.
  2 Prostred jeho ulice, prostred ulice mesta, a z jednej i z druhej strany rieky bolo drevo života, ktoré rodí dvanástoré ovocie a vydáva svoje ovocie každý mesiac. A lístie dreva je na službu národom.
  3 A nebude viacej ničoho zlorečeného, a trón Boží a Baránkov bude v ňom, a jeho sluhovia mu budú svätoslúžiť
  4 a budú vidieť jeho tvár, a jeho meno bude na ich čelách.
  5 A noci tam už nebude. A nebudú potrebovať svetla sviece ani svetla slnca, lebo Pán Bôh ich bude osvecovať, a budú kraľovať na veky vekov.
  Bohu sa klaňaj!
  10 A riekol mi: Nezapečať slov proroctva tejto knihy, lebo čas je už blízko.
  čas je už blízko
  11 Kto robí neprávosť, nech len robí neprávosť ešte; a kto špiní, nech špiní ešte; a spravedlivý nech činí spravedlivosť ešte, a svätý nech sa posvätí ešte.
  12 A hľa, prijdem skoro a moja odplata so mnou, aby som odplatil jednému každému podľa toho, jaký bude jeho skutok.
  aby som odplatil jednému každému podľa toho, jaký bude jeho skutok.
  aby som odplatil jednému každému podľa toho, jaký bude jeho skutok.
  aby som odplatil jednému každému podľa toho, jaký bude jeho skutok.
  13 Ja som Alfa i Omega, počiatok i koniec, prvý i posledný.
  14 Blahoslavení, ktorí (perú svoje rúcha a) činia Jeho prikázania, aby mali právo k drevu života a aby vošli bránami do mesta. = VEČNÝ ŽIVOT
  15 A vonku = v pekle budú psi a čarodejníci a smilníci a vrahovia a modlári a každý, kto má rád a činí lož.
  16 Ja, KRISTUS, JEDINÝ BOH, som poslal svojho anjela, aby vám toto svedčil po sboroch. Ja som koreň a rod Dávidov, hviezda, jasná a ranná.
  17 A Duch a nevesta hovoria: Prijdi! A ten, kto počuje, nech povie: Prijdi! A kto žízni, nech prijde, a kto chce, nech berie vodu života zadarmo.

  • Kde je Pán, tam je aj otrok. Ten kto si žiada „klaňaj sa mi, ja som tvoj jediný Boh“ je otrokár. Skutočný stvoriteľ nie je otrokár, lebo nám dal slobodnú vôľu. Desatoro prikázaní, akokoľvek dobre znejú, je akt popretia slobodnej vôle.

   • Israismael

    Desatoro sú mravnostne zákony,ktoré boli dobre mienené a to od 5 bodu ..1-4 poukazujú na Stvoriteľa ale klanať sa či inak slúžiť to je nesprávne vysvetlené ..znie to síce ako akt večného chodenia po kolenách ale nie je to tak ..
    Klanať sa a slúžiť znamená žiť pozemsky tak ,aby človek žil správnym spôsobom ,aby neublizoval blížnemu a sebe a aby žil pre prospech stvorenia v kolobehu stvorenia (aby nevyžaroval temnotu ale svetlo)

    • Zvieratá nedostali desatoro a predsa žijú tak ako majú žiť. Čelovek taktiež nepotrebuje desatoro, aby vedel ako má žiť. Desatoro potrebujú len umelo vyrobené tvary/tvory bez duše = bioroboti. A ten kto Desatoro vytvoril je len stvoriteľ týchto biorobotov, ale určite nie stvoriteľ Čeloveka.

     • Israismael

      Zviera nemá ducha ..keby malo zviera ducha tak vie aj hovoriť ,rozprávať ..zviera má dušu a to je veľký rozdiel oproti tomu že človek má ducha ..tým pádom zviera je len vedome cíti bolesť ,pozná povely ,ale nie je SEBAVEDOME..značí asi toľko že nevie si uvedomiť samé seba ale len vedome žije v tejto pozemskosti buď v prírode alebo u svojho pána v byte či v dome v búde (pes).
      Človek keďže má ducha ako hlavný zdroj živosti a bytia a telo je len obal tak môže rozprávať ,tvoriť myslienky a čo je najpodstatnejšie duch je aj slobodná vôľa na rozhodovanie a rozpoznávanie ..to je dar od Boha ..ale keďže ju človek zneužíva ,tak z daru sa stala smrtonosná zbraň napojená poväčšinou na zlo city.
      A ešte jedna vec duch človeka tvorí aj krv ,bez ducha keby ho nebolo nie je mozne byť človekom a keď človek zomrie stráca sa aj krv odchodom ducha z tela …a navyše ľudský duch ma tu vlastnosť že tvorí ľudskú podobizeň ..preto zviera ktoré nemá ducha ale iba dušu nikdy nemôže mať ľudské črty a pod ..
      Rozdiel medzi duchom a dušou nájdete v diele Vo svetle Pravdy Posolstvo Grálu ako aj mnohé z tajomstva krvy ,ako tvorí duch krv v malom tele dieťatka.,kedy sa tak deje v akej časti tehotenstva vstupuje duch do malého tela v tele matky a pod …To su veci ktoré musí človek sám nájsť a naštudovať svojim vlastným vedomím inak by mi neveril kebyže to budem rozpisovať tu ..navyše to nie je na pár viet …
      Kto chce nájde si to a prestuduje …linky už nejdem dávať ..som si všimol že nemá to význam kvôli SLOVU ktoré je vzácne na to aby sa tam preklikal len zvedavec..

     • Je tu veľa predsudkov – že iba človek má zmysel pre krásu – hovadina – to by neexistovalo ani zvieracie dvorenie a výber partnerov – podľa kritérií krásy daného druhu. A vďaka tomu sú aj celá planéta a jej životné formy krásne – nie tým čo – aký artefakt – vytvoril človek. Ešte aj tie krokodýly a žraloky sú krásne, aj keď sú pre nás ako ich potravu – desivé.

      Židovských prikázaní je myslím 380 /materiál 10 rokov dozadu/ – neviem na čo toľko – je to ako manuál do vlaku, ako sa v ňom správne vysrať. To je jediná sekta, ktorá má až toľko písomných pravidiel – ostatok sveta sa riadi/neriadi svedomím, intuíciou, vnútorným rozumom, tradíciou. Po prečítaní tých 380 židovských prikázaní rozhodne nebudete mať pocit, že žijete v správnom svete – to sú len pravidlá pre ich každodenné rituály. To je ich manuál, ako sa správne-kóšer vysrať! Doslova život podľa manuálu. Dosť možné ako nevyhnutnosť po tom, ako im egyptskí žreci izoláciou na púšti a bezpracným kŕmením 2 generácií manou urobili sociálnu lobotómiu a zlikvidovali ich kognitívne funkcie pravej mozgovej hemisféry, a vychovali z nich parazitov s mocenským komplexom – budúcu svoju perifériu moci. Predpisy – základ systému!

      „Zákon dvanástich tabúľ (po latinsky Lex duodecim tabularum) niekedy tiež Zákony dvanástich tabúľ (Leges duodecim tabularum)[1] z polovice 5. storočia pred Kr. bola prvá kodifikácia rímskeho zvykového práva. Kodifikoval spravidla kazuisticky najmä rodinné, procesné a trestné právo, pričom sa kodifikovali len normy zvykového práva, ktoré boli v čase jeho vydania ešte sporné.

      Zákony dvanástich tabúľ vznikli ako požiadavka plebejcov na presnú kodifikáciu zákonov. Pred ich spísaním existovali právne normy zväčša v ústnej forme a patricijovia si ich pri súdnych procesoch často vykladali vo svoj prospech. Preto bolo zvolené desaťčlenné kolégium Decemviri legibus scribundis (consulari imperio), ktoré malo za úlohu tieto zákony spísať. Počas jeho zvolenia boli suspendované všetky úrady v Ríme a toto kolégium prebralo mimoriadne právomoci. Po jeho ročnom pôsobení bolo výsledkom 10 tabúľ. Po ich prerokovaní sa však rozhodlo, že kolégium bude zvolené ešte raz. Ale druhé kolégium využilo svoje mimoriadne právomoci a pokúsilo sa v Ríme nastoliť tyraniu, ktorá však bola zvrhnutá. Druhé kolégium doplnilo predchádzajúci súpis o dve ďalšie dosky a tento súbor dvanástich dosiek bol prijatý.

      Hoci dosky s textom umiestnené na rímskom fóre zničili na začiatku 4. stor. pred Kr. Galovia, bolo znenie zákona v starovekom Ríme všeobecne známe a bol rešpektovaný ešte v čase rímskeho cisárstva.

      Nešlo o zákonník v súčasnom zmysle slova (systematické spracovanie všetkých zákonov), ale o súbor úzko zameraných predpisov, ktoré boli určené spoločnosti založenej na rodine, poľnohospodárstve a chove dobytka. Venoval sa svadbe, rozvodu a príslušným majetkovým právam, riešil spory o vlastníctvo pôdy, hospodárske stavby, otrokov a spory ohľadne ujmy na majetku či osobách. Dával právo žalobcovi predviesť obvinených aj násilím. Veriteľ bol zodpovedný za predvedenie dlžníka pred súd i za vykonanie rozsudku. Dlžník mal na zaplatenie dlhu 30 dní, ak tak neurobil, mohol sa ho veriteľ zmocniť a zadržiavať, pokiaľ zaň nezaplatil dlh niekto iný. Ak sa tak nestalo, mohol dlžníka predať „do cudziny, za Tiber“ (zrejme do otroctva, pričom je možné, že Rimania nemohli byť legálne držaní ako otroci v samotnom Ríme/Latiu). Ďalšou možnosťou pre dlžníka bolo vstúpiť do služieb svojho veriteľa, ako tzv. nexi a dlh si odpracovať.[2]“
      https://sk.wikipedia.org/wiki/Z%C3%A1kon_dvan%C3%A1stich_tab%C3%BA%C4%BE

      Neviem to /380/ teraz nájsť, ale na internete to je – zrejme v inojazyčnej forme. Nájdete tam doslova choré veci – akože pre autistu. Potom vám začnú docvakávať súvislosti – ako sa táto sekta už tisícročia „neomylne“ riadi podľa manuálu. Oni sú program a tento program distribujú nám ostatným! Tých desatoro je neskutočná hovadina ktorou sa neriadia! Lebo je to stále vo vzťahu, či bez vzťahu k! Židák nezosmilníš Gójimovu ženu, keď má peknú prdel? Lebo ja zosmilním aj tú tvoju židovku – keď má peknú prdel!

     • TonySatira

      Sv. Pavel se ve svých dopisech církvím zmiňuje io národech, co nemsají Zákon, ale žijí , jako by ho měli. Desatero a celý Zákon je o tom, že člověk nemá na to si dle něj zasloužit nebe, potřebije získat lístek do něj zdarma, přes Kristův kříž

   • No a teraz si predstav reálny aforizmus autora, ktorého si už nepamätám, ktorý znie, že „Pokiaľ existuje Boh – neexistuje sloboda!“

    Podľa mňa je autorom žid – s tým jeho otrokárom bohom Jehovom! Náš Boh nám dal slobodu – aj zodpovednosť! Mať Boha v sebe je okrem lásky a energie /stop – s láskou súvisí aj vášeň, emocionálna energia a inteligencia, a všetko ťo s tým súvisí – aj s bojom za slobodu – tvorivosť s nadšením-vášňou – kreativita je tiež vášeň – viď pojem vášnivý milenec – to je energetický pojem – žiaden stroj jebák – ujasnime si pojmy/.

    Boh nám dal slobodu – len si ju musíme uhájiť! Boh nám dal všetko – to je náš problém, čo všetko postrácame! Fakticky tzv. zámena hodnôt súčasnosti je postavená na tom, čo si od žida kúpiš, a dáš mu za to svoj dar od Boha! Vrátane kreativity, „nápadov“, invencie – výmenou za Nobelové ceny, Oskarov, certifikáty, reštauračné hviezdy a plastové štítky do úch kráv s najväčšou dojivosťou. Žid vymyslel cenu za tvoju hodnotu – aby s ňou mohol kšeftovať! O čom je potravinárska burza do riti! O spasení sveta?!

    • Tvoj najlepší komentár, čo som tu asi čítal, veľmi výstižné a zdieľam tento názor. Tvoj postreh: „Boh nám dal slobodu – len si ju musíme uhájiť! Boh nám dal všetko – to je náš problém, čo všetko postrácame! “ naprosto vystihuje podstatu bytia, áno takto to je a musí byť, kto hľadá logiku v zmysle bytia, tak tu ju má.

 10. svatoslav butora

  V „pralese“ ľudských vzťahov je treba vedieť, že veľký význam má používanie Rozumu. Keď nám syčanie politikov z „pralesa“ ovládaného choromyseľnými vládcami „pralesa“ Západu prikazuje nenávidieť Svet Ľudí z Východu a samých seba preto, že nemáme silu ich choromyseľnej Hadej logiky, tak si musíme uvedomiť, že toto syčanie Hada a jeho Hadích politických hláv sa dá od nás zahnať tak, že začneme používať jedno podstatné slovo zo slovníka Rozumu a toto slovo znie: NIE.
  Príklad: V Kiplingovom románe z pralesa, v ktorom sa ocitol ľudský chlapec Mauglí sa tento odvážny jedinec vzbúril proti silám „pralesa“ a rozhodol sa povedať NIE a použil Rozum a k tomu obratnosť a aspoň …nožík, keďže nemal za sebou armádu NATO a armádu dolárov a armádu politických hlupákov.
  Povedať NIE armádam „pralesa“ Západu a syčiacemu Hadovi choromyseľného „pralesa“ Západu musia v našej realite povedať všetci, ktorí chcú zostať ľuďmi napriek zdanlivo bezvýchodnej situácii do ktorej sa dostáva Svet Ľudí v Globálnom Obludáriu pod vplyvom ich ideológie a moci a syčania.

  • Israismael

   Dnešný rozum ľudstva je však tým hadom ktorý je spomínaný v biblii ..jediným hadom je pozemský rozum človeka a dnešná kolektívna karma ľudstva ,ktorá je tak strašná že už dávno bolo pozorované z duchovna , kam sa rúti vlak ľudstva….že sa rúti do obrovskej priepasti ,ku ktorej vedu koľaje na konci jazdy vlaku ,tj súd ľudstva .Cesta sa skracuje a je už veľmi krátka ,lebo vlak je takmer v cieli .

   • svatoslav butora

    Hadí Svet a jeho rozum/logika si vyžaduje existenciu Obludária, v ktorom je umožnená dominancia ideológia Hada. Svet Ľudí a jeho kolektívny Rozum tvorí Priestor Užitočnosti pre všetkých, ktorí chcú byť živí a ktorí prajú všetkým živým, aby nemuseli byť potravou Hada v jeho svetovládnom Obludáriu. Rozum Sveta Ľudí smeruje k svojmu Autorovi a Autorovi večného života vo večnom Vesmíre. V Obludáriu svetovládneho Hada nie je miesto pre Synov Človeka; je v ňom miesto len pre „hadíkov“ a ľudských otrokov… a pre Smrť.

    • To by Boh – v zmysle Stvoriteľ a „predseda“ kozmickej Jednoty musel chcieť spáchať samovraždu! Žeby ďalšia implózia vesmíru? A to Vedomie vesmíru – do budúceho vesmíru, keďže Búh je obří píča – sa uloží do Bill Gatesových Clouds?

     Ja si osobne si myslím, že viera je jednou z tých kreatívnych síl, ktoré vytvárajú aj udržiavajú realitu – moja matka sa nie náhodou volá Viera – a narobila kopu kokotín – ale stáíle je to aj o tej VIERE – a ja mám v sebe vieru „ako z matky“ – že akákoľvek samovražda je kreatívna neschopnosť vyriešiť problém, a nemyslím, že Boh je v tomto neschopný idiot! Podsúvaš Bohu riešenie pod IQ 80 – a to ti mám zožrať?! Choď do obří pí.e ty idiot!

 11. Pekné komentáre na článok, niekedy až filozofické. Čo ale môže obyčajný občan spraviť, ako protestovať? Postaviť sa proti tomu. Ako? V nastávajúcich voľbách voliť stranu, ktorá bude mať vo svojom volebnom programe na poprednom mieste záväzok vystúpenie z EÚ!!! Ak má niekto lepší nápad, napíšte.

  • Dať sa dokopy s rovnako zmýšľajúcimi ľudmi a budovať vlastný svet podľa vlastných predstáv, ale nezabudnúť aj na obranu. Účasť na voľbách je rituál vzdania sa slobodnej vôle.

   • Nebudem oponovať +++

   • Myšlenka dobrá, ale žijeme vo svete, ktorý už nie je taký ako kedysi. Keď kolonisti osídlovali rozsiahle oblasti Ameriky. Vytvárali komunity s vlastnými pravidlami a zákonmi. Viem, že súčasný volebný systém založený na politických stranách je nedokonalý a ľahko zneužiteľný. Preto ho treba zmeniť demokraciou zdola a vytvoriť systém referend, ako majú Švajčiari. Ale najakútnejší problém v súčasnosti je odísť z EÚ, pokiaľ nie je neskoro.

    • Hlavný problém sú paraziti ktorí majú súčasný systém kompletne pod kontrolou. Takže o čokoľvek sa budete snažiť v rámci ICH systému, nikdy vám nedovolia aby ste prosperovali. Je teda potrebné vytvoriť nový systém „zdola“, ako píšete, ale nedovoliť nosatým parazitom aby ho ovládli. A to je možné len v systéme meritokracie, kde jedinec je odmeňovaný na základe jeho integrity a hmatateľných výsledkov jeho práce pre spoločnosť. Žiadne umelé celebrity a žiadni paraziti nie sú v meritokracii možní. Nosatí paraziti pracovali na svojom systéme Matrixu stovky rokov. Nečakajte že paralelný systém vybudujete za 3 týždne, ale začať sa nejako musí.

     • Ten nový sytém sa dá vybudovať nastavením mysle. Preto je dôležité, kto ovláda média. Nič také nové nevybuduješ spájaním pár ľudí, ktorí budú bojovať – s globálnym nastavením mysle ostatných! Na to potrebuješ minimálne 2 generácie s novým nastavením mysle. Veď teraz prebieha práve to preformátovanie 2 generácií, aby došlo k rozvatu – a už došlo!

      A kto ovláda média a vôbec rezort kultúry – a nastavenie mysle? To je ku.va zakázané vysloviť! Poďakuj sa kpt. Dankovi – spasiteľovi Slovenska – za prijate zákona na boj proti antisemitizmu, pretože boj proti antisemitizmu nie je boj na ochranu semitov ako rasy, ale to je boj proti SEMITu ako horizontálnej organizácii =
      S – systema
      E – ewro, jewro, žido
      M – masónskogo – židohomosexuálneho slobodomurárskeho
      I – intelektuálnogo /médiá, svetonázor, ideológia, história, dezinformácie, „kultúrny“ marxizmus, atď./
      T – terora!
      —————–
      Danko je pod čepcom – bol si rituálne otrieskať hlavu o múr nárekov, a tento jeho zákon proti anti-antisemitom je zákon proti bojovníkom proti židosektárskemu teroru!
      Tak ho nezabudnite voliť – Lichtner im v Infovojne vyčistil parkety – Dankovi aj Michelkovi!

      https://zemavek.sk › andrej-danko-pri-mure-narekov-antisemitizmus-navrh-uznesenia
      Andrej Danko pri múre nárekov, antisemitizmus, návrh uznesenia…
      Andrej Danko sa rozhodol sprísniť boj proti antisemitizmu prijatím definície antisemitizmu uznesením slovenského parlamentu. Má uľahčiť prácu OČTK v stíhaní prejavov antisemitizmu a obmedziť výrokovú imunitu poslancov Národnej rady Slovenska.
      ————————-
      Zároveň tu prehlasujem, že mám pár kamarátov ktorí pochádzajú zo semitskej rasy.

      Čiže toto nie je o semitoch a proti semitom, ale o SEMITe a proti SEMITu! Už sa ku.va zorientujte!

    • Demokracia je najväčší ojeb v dejinách ľudstva.

 12. Israismael

  Netrápte sa ako čo bude.. už aj tak je rozhodnuté a všetko vytriedené ..nechcem tým povedať že netreba sa snažiť k dobru a môže sa konať vsehlupa vola Naopak kto koná dobro nech vytrva a kto koná zlo tak nech koná ďalej lebo uz je krátky čas pochopiť čo treba pochopiť …..kým však určité udalosti dorazia až ku nám do hmotnosti ,tak to ešte nejaký časovy úsek potrvá…viete koľko sa už rozhoduje o ľudstve že to nie sú len tieto roky ale tisícročia? ..ale tento úsek dejín ktorý žijeme na planéte bude absolútne najdôležitejší lebo ROZHODNE o osude ľudského ducha či ostane živým tak ako je večnosť , alebo či ho postihne tzv druhá smrť ,čo značí večne zatratenie v tých najťažších mukach ,kde stratí vedomie a podobu človeka …nič v Tom nebude nespravodlivé …ľudia si totiž strašne namyslaju že Boh má každého rád a miluje ,a aj keď bude človek zloduchom a mizerným ľudským duchom, tak že ho PAN prichýli ..Nie je to tak…každému bude nadelene podľa zásluhy ..to len cirkvy chceli uspať ľudí že Boh má rád každého bez výnimky,tak ako uspavali mnoho iného pre svoj pozemsky vplyv .. JEHO samocinny vesmírny zákon to všetko rozhodne čo a ako bude s človekom ,ktorý spadá aj ku nám do hmotnosti ,zákon PRÍŤAŽLIVOSTI STEJNORODEHO ,čo je v duchovne ZÁKONOM ČISTOTY ..

 13. Snažte se pochopit, že vše je tu plánované a všichni ti, co si myslí, „že tomu velí“ a ve finále utečou jdou i proti všem tedy i proti sobě. A přitom ničemu nevelí – a tímto vzniká chaos, který je nezbytný pro kolaps všeho.
  Je to hra va-bank — po nás potopa. Ale nezapomínejte na jednu důležitou věc, každý má v absolutní rovině svobodnou vůli a tedy i právo říct NE – a nenechat se zmanipulovat. Na tom to celé stojí a padá, situaci narafičit tak, že masy dobrovolně povinně souhlasí….

  • Podľa teórie časového menežmentu – Time Management – sú základnými schopnosťami manažéra niečo riadiť 2 základné schopnosti /nepíšem ako debil – píšem aby to bolo jasné/:
   1/ Schopnosť odmietnuť – povedať NIE určitým návrhom!
   2/ Schopnosť a možnosť /mať nástroje/ plánovať!

   Takže predstavte si na Slovensku tú masu manažérov, ktorá povie globalisom na našu genocídu – „Nie!“
   No a predstavte si tú masu manažérov na Slovensku, ktorá povie ostatným – ako inak prežiť!

   Problém spočíva v tom, že veci sa nedajú zmeniť NEverejne, a pokiaľ to začnete chcieť meniť verejne – skončíte ako ThDr.Balák! Lebo náš problém je zákerný vnútorný nepriateľ! A to je iná situ, ako dať si večer pár piluliek proti škrkavkám a ráno ich vysrať do hajzla! Lebo to sú „ľudia“!

 14. Našťastie budú štáty a spoločenstvá pre ktoré takéto šialené nápady “ Nového svetového poriadku “ nebudú platiť. Vlastne už ani dolár nebude existovať

 15. Zatímco v jiných zemích si občané uvědomují, jak velkou hrozbou je pandemická smlouva, u nás toto téma prakticky nikoho nezajímá.

  Přitom byla nedávno přijata všemi členskými zeměmi WHO a během následujícího roku se bude již jen vypilovávat, aby mohla být definitivně schválena v květnu 2024 – a to spolu s novými Mezinárodními zdravotními předpisy.

  https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/nemecko-uspesna-petice-obcane-si-vynutili-parlamentni-diskusi-o-pandemicke-smlouve-who/

 16. …ďakujem za zauj.informácie….

 17. A chudobou, infláciou a drahotou energií potom budú chcieť dohnať ľudí, aby žrali ich umelé rakovinotvroné svinstvá: https://necenzurovanapravda.cz/2023/06/ve-spanelsku-bude-pristi-rok-otevrena-nejvetsi-tovarna-na-umele-maso-na-svete/ !!!
  Každý politik, ktorý zahlasuje či rozhodne o likvidácií chovu hospodárskych zvierať či pestovaní GMO či umelých plodín na Slovensku bude vlastizradcom č. 1 a zaslúži si len rýchlu smrť ! Šírte to ďalej, nech sa ľudia pripravia na to, čo sa začne v 2024 !

 18. Objektívne

  Je také niečo ako UFO skutočné, alebo je to len globálna halucinácia pre potrebu mediálneho zakrytia pálčivých tém? Čo myslíte?

  • Ja mám s týmto zážitky na vlastné oči najmenej 60 rokov naspäť, z čias, keď toto bola jednak tabu téma, jednak išlo o ojedinelé javy-zážitky, teda z môjho pohľadu súčasný pokus prezentovať UFO ako fejk môže byť – áno – uchopenie témy na zakrytie iných problémov – rovnako ako téma oteplenia, či podľa mňa prvá globálna manipulácia s ľudstvom – triedenie odpadu!
   Ale UFO ako také je pre mňa realita – žiadna viera v UFO! A drbem na sprosté poznámky tu!

   Ja nie že v UFO verím – „lebo som o tom čítal“ – ja to mám ZAŽITÉ! A poznám určité sprievodné fyzikálne súvislosti, ktoré sa nedajú kamuflovať len nejakým hologramom! Nikdy to nebola „podívaná“ – ako optický jav, vždy to bol – vnútorne nepríjemný – zážitok! Zjednoduším – aj tornádo sa dá nafejkovať ako hologran? Čiže strechu ti odnesie hologram? Lebo to skutočné UFO keď zažiješ – tak na vlastnej koži! To nebude pohľad na lietadlo! Akože som pozorovateľ! Hovno – to ťa zasiahne vnútorne – celú bytosť!

   Zažiť tieto veci nie je nič obohacujúce – mimo poznania, že existuje aj niečo mimo pre nás bežnej reality! Žiadne „Medveďku – daj labku!“

   Otázka – pre „objektívnych“ idiotov /vždy subjektívnych!/ – je „maľovanie“ chemtrailsových čiar „len globálna halucinácia pre potrebu mediálneho zakrytia pálčivých tém? Čo myslíte?“
   ————————————
   Prebieha vojna o planétu Zem, a prebieha terraformovaním tak, aby sa vytvorilo prostredie nevhodné pre život ľudstva! Bodka!

   • Čtam pozorne čo píšeš a niečo čo píšeš nie je len taká haraburda mám tiež svoje poznanie zážitok ktorý zanechal na mne stopy …

   • Objektívne

    A sú mimozemské, alebo vyrobené na zemi tie ufá? Otázka špeciálne pre kok*ta, ktorý to má zažité a pozná určité sprievodné fyzikálne súvislosti.

    • Ja ako špeciálne zažitý ko.ot nemám odpoveď na to. ako ty ko.ot zažiješ skutočné UFO, ktoré ti rozglejí nohy, ty debil! Rozprával som sa so stíhačom – letecká stráž jadrovej elektrárne – a videl som jeho desivé fotky – ten chlap od samého začiatku „vedel“ že nemá šancu!

     Ty si proste povokatívny ko.ot-idiot, ktorý neprestane, pokiaľ to nezažije! Objektívny = subjektívny debil! Až ťa prejde kamión – potom pochopíš, že to bol kamión. Blbec!

 19. Objektívne

  Kok*t nemá odpoveď? Odkiaľ bolo to UFO kok*te? Kok*t vie, kok*t odpovie. A keď neodpovie, tak nevie, pretože má halucinácie.

Pridajte komentár

*