Zdravotná sestra skolabovala pred kamerou pár minút po zaočkovaní na COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

Zdravotná sestra skolabovala pred kamerou pár minút po zaočkovaní na COVID-19

Propaganda svetových vlád, farmaceutických firiem a ďalších síl snažiacich sa profitovať zo súčasnej pandémie prostredníctvom očkovania na COVID-19, utrpela pomerne tvrdú ranu.

Stal sa totiž obrovský trapas. Zdravotná sestra z amerického štátu Tennessee v priamom prenose skolabovala počas prejavu, ktorý poskytovala po zaočkovaní vakcínou na COVID-19 od firmy Pfizer.

Čo sa vlastne stalo

Tiffany Doverová, ktorá pracuje v CHI Memorial nemocnici v meste Chattanooga, poskytovala vyhlásenie televízii WRCBtv. To nasledovalo hneď po tom, ako sa dala demonštratívne zaočkovať len pred pár dňami v USA schválenou vakcínou proti COVID-19.

Avšak počas uvedeného vyhlásenia v podstate uprostred vety jej prišlo zle. Podľa vlastných slov sa jej zatočila hlava, ktorú si chytila rukami a začala sa kymácať.

Následne sa pre nevoľnosť ospravedlnila publiku, otočila preč od kamery a náhle odpadla.

Tuto si môžete pozrieť video s českými titulkami, na ktorom je zachytený celý incident:

Ako to zdravotná sestra vysvetlila

Tiffany Doverová svoj kolaps vysvetlila ako „bežnú reakciu, ktorá sa jej stáva častejšie“. Vraj sa u nej vyskytuje história „nadmerne reaktívnej vágovej odpovede“.

V ľudskej reči to znamená, že keď zažíva akúkoľvek bolesť, napríklad ak zakopne a udrie si palec na nohe, tak môže ľahko odpadnúť.

Reaktívna vágová odpoveď sa vyskytuje vtedy, keď je nejakým spôsobom stimulovaný vagálny nerv, čo v tele spustí reťazovú reakciu zahŕňajúcu centrálny nervový systém, periférny nervový systém aj kardiovaskulárny systém.

No a výsledkom môže byť kolaps človeka.

Existuje niekoľko spúšťačov, ktoré môže túto odozvu tela aktivovať. Niektoré z nich sú vnútorné, iné zasa z vonkajšieho prostredia.

Najčastejšie sa jedná o nasledovné faktory:

Prírodná liečba osteoartritídy

 • emočný stres
 • odber /darovanie krvi
 • pohľad na krv
 • tráviace ťažkosti
 • veľká potreba (vyprázdňovanie stolice)
 • teplo
 • bolesť
 • dlhé státie
 • rýchle postavenie sa
 • úraz

Ako uvádza nemocnica, zvyšok podaných vakcín v celkovom počte 975 mali údajne prebehnúť hladko a bez ťažkostí.

(Poznámka redakcie: Pre istotu ich už ale na kameru nenahrávali.)

Po spustení reaktívnej vágovej odpovede dochádza v tele k poklesu krvného tlaku a spomaleniu srdcového tepu. To vedie k hromadeniu krvi v nohách, čo môže vyvolať aj krátku stratu vedomia, čomu sa hovorí „vazovagálna synkopa“.

Ďalšie prípady vážnych reakcií na vakcínu proti COVID-19

Niekto si možno povie, že šlo o výnimočný prípad. No koľko je medzi nami takých ľudí, čo môžu mať podobné zdravotné ťažkosti, o ktorých doteraz ani len nevedia?

Takmer hneď po spustení očkovania sa objavili prípady vážnych alergických reakcií na vakcínu u ľudí s alergiami. Preto úrady Veľkej Británie vydali varovanie, že očkovanie touto vakcínou by nemali podstúpiť ľudia s históriou alergií.

Odvtedy sa ale objavili v krajinách, kde sa už začalo očkovať, ďalšie prípady vážnych alergických reakcií na vakcínu, a to dokonca aj u ľudí bez histórie alergií.

Tak napríklad na Aliaške mali dvaja zdravotníci silnú anafylaktickú reakciu iba pár minút po zaočkovaní.

Prvou bola žena bez predošlej histórie alergií. Vyhodili sa jej vyrážky na tvári, sťažilo sa jej dýchanie a začalo búšiť srdce. Bol jej podaný adrenalín (štandardný postup v takýchto prípadoch), no neskôr sa jej alergické prejavy vrátili.

Keď sa stav ženy nepodarilo stabilizovať ani podaním steroidov, musela byť hospitalizovaná.

Druhému zdravotníkovi do 10 minút po padaní vakcíny opuchli oči, začala sa mu točiť hlava a škriabalo ho v hrdle. Tohto pacienta sa našťastie podarilo podaním viacerých liekov stabilizovať za približne hodinu a nemusel byť hospitalizovaný.

Záver

Ako môžeme vidieť, skúsenosti zo sveta iba pár dní od začiatku očkovania proti COVID-19 naznačujú, že toto očkovanie nebude žiadnou prechádzkou ružovou záhradou.

Ide o nový typ vakcín s využitím génovej mRNA technológie, ktorá v doterajšej histórii nebola na ľuďoch nikdy použitá. Navyše ich testovanie a schvaľovanie prebehlo za menej než rok oproti zvyčajným 5 až 10 rokov, ktoré sú potrebné na vývoj nových vakcín.

Preto odporúčame si dobre zvážiť, či sa tohto očkovania zúčastníte.

My sa ho určite nezúčastníme a svoje dávky s radosťou prenecháme politikom, ktorí sa začali v poslednej dobe pod rôznymi zámienkami vyhovárať, že oni sa ako prví zaočkovať nedajú.

Liečba osteoporózy

Zdroje: zerohedge.com, wrcbtv.com, thesun.co.uk, nytimes.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Elity sveta, tá 0.0001 percentná elita, čo diriguje túto zemeguľu toto na nás pripravuje:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2020/12/19/technocracy-and-the-great-reset.aspx
  Technocracy and the Great Reset
  Technokracia a Veľký Reset.
  Toto by mal každý povinne prečítať… Ja bohužiaľ nemám síl ísť do podrobností.
  Píše sa tu aj o Covid vakcínach, pomocou nich budeme stále kontrolovaní, sledovaní, trasovaní, bude tam nahratá naša zdravotná dokumentácia, náš digitálny občiansky preukaz, naše účty, náš sociálny kreditný systém…

 2. http://www.nwoo.org/2020/12/19/ockovani-vakcinace-jako-symbol-a-jeden-z-prostredku-realizace-cilu-great-resetu/
  Očkování – vakcinace jako symbol a jeden z prostředků realizace cílů Great Resetu.

  • Niečo som prekopírovala z tohto článku:
   A co se týká nových mRNA a mDNA vakcín, které prosazuje Gates, je známo, že zasahují lidský genom a obsahují hydrogel s biočipy či nanočipy. To znamená, jak tvrdí špičkoví odborníci, že nová vakcína jednak mění lidskou přirozenost a jednak je čipizační. Nejde tedy o otázku medicíny, ale o otázku politickou, s programem redukce – genocidy lidstva.

  • Tento článok som včera čítala, odporúčam ho všetkým, aby boli v „obraze“, čo nás čaká !!!

 3. Definitiva
 4. https://ac24.cz/en/-/u-ctyr-dobrovolniku-kteri-dostali-vakcinu-pfizer-se-rozvinula-paralyza-obliceje?
  U čtyř dobrovolníků, kteří dostali vakcínu Pfizer, se rozvinula paralýza obličeje

 5. https://ac24.cz/en/-/kdyz-je-ockovani-bezpecne-proc-je-tolik-videi-s-falesnymi-vakcinami-?
  Když je očkování „bezpečné“, proč je tolik videí s falešnými vakcínami?

 6. Na tejto web stránke https://ac24.cz/ je veľa článkov o tom ako je Covid vakcína nebezpečná.

 7. https://zemavek.sk/diabolsky-plan-vakcinacie/
  Diabolský plán vakcinácie

 8. Zaujímavá web stránka – kde sa odhaľuje vakcinačný podvod:
  https://thetruthaboutvaccines.com/

  Slovensky: Pravda o vakcínach

 9. Jednoduchá

  Milá Jean, ďakujeme pekne za Vami prid.články, sú tam skutočne pravdivé infor.o cov.cirkuse + momentálne teraz veľmi aktuál.,,pomoci“ – VAKCÍNE….priznám sa, veľmi ťažko sa mi to všetko len číta a keď si pomyslím, že to ,,ide do reality“, no je to hrozný pocit !!! …stále hovorím blízkej rodine a známym, aby sa nedávali očkovať, že to nie je skutočná pomoc, no nie všetci tento názor zdieľajú! :-(…..mnohí sú tak vystrašení, že radšej ani už nepoužívajú svoj ,,zdravý sedl.rozum“ a bez váhania by sa už dali zaočkovať, ako by mali zakrátko napr.umrieť :-((( ! …je to ozaj smutná skutočnosť, no stále verím, že sa aspoň niekt. na posl.chvíľu ,,otvoria oči“ a POCHOPIA, AKÁ je PRAVDA ! …………..ďakujem aj cel.tímu Portál bádateľ za ich skvelú prácu! ………………

 10. Video v maďarčine kde sa toto celé dobre vysvetľuje:
  https://www.youtube.com/watch?v=DEZYDmsAdHo

 11. K článku na doplnenie a pochopenie

  Bloudivý nerv – Wikipedie
  [Prehľadávať doménu cs.wikipedia.org/wiki/Bloudivý_nerv] https://cs.wikipedia.org/wiki/Bloudivý_nerv
  Bloudivý nerv. Bloudivý nerv ( latinsky: Nervus vagus) je 10. párový hlavový nerv ( Nervi craniales ), který inervuje krční, břišní a hrudní dutiny. Jedná se o nerv smíšený – obsahuje vlákna visceromotorická, somatomotorická, somatosenzitivní, viscerosenzitivní a vlákna chuťová.
  Nervus Vagus – bloudivý nerv – Kraniosakrální terapie Inka …
  [Prehľadávať doménu kranio-ostrava.cz/nervus-vagus-bloudivy-nerv/] https://kranio-ostrava.cz/nervus-vagus-bloudivy-nerv/
  Bloudivý nerv. Bloudivý nerv (nervus vagus) patří mezi 12 hlavových nervů a označuje se římskou číslicí X. Vychází z prodloužené míchy, probíhá kolem karotid (krkavice), dostává se do mezihrudí kolem jícnu a trachey, přes bránici do břicha, a jeho větve se rozvětvují do všech vnitřních orgánů.

 12. https://www.bioveta.cz/pripravky/veterinarni-pripravky/equiverm-peroralni-pasta-pro-kone.html

  Viem že pod tento článok to nepatrí, ale myslíte, že by to mohol užiť človek? Dám sem ešte jeden link. Len musím pohľadať

 13. Ivan Palacka

  Nie je jednoznačne preukázané ani to, že v prípade neprijatia predmetnej vakcíny by tejto osobe neprišlo zle. Mohlo to byť, ale nemuselo to byť následkom vakcíny

  • Veď – nechaj si to pichnúť – dám ti aj svoju! Veď oni nám chcú len dobre, že! „Logik“! Pokiaľ niekto vychádza z premisy globálnej genocídy, tak nemôže veriť v dobro psychopatickýc elít!

   „Veď prečo by to robili!“ – si veriaci „v Covid 19“ a „svoje TV vláde“, alebo si tak blbý, alebo kopeš za nich! Môže to byť, ale nemusí to byť následkom vakcíny predtým – môže to byť vývojová porucha už v lone tvojej matky – otázne tiež, či následkom jej vakcinácie hliníkom, alebo nie. A tak dokola…

 14. Definitiva

  https://www.hlavnespravy.sk/slovenska-lekarska-unia-specialistov-adresuje-list-ministrovi-zdravotnictva-s-otazkami-k-vakcinam-proti-sars-cov-2-k-ockovaniu-a-k-testovaniu-kto-je-zodpovedny-a-kto-bude-znasat-odskodne-za-pripadn/2385952

  Všimnite si, že všetci sú v zajatí Covid paniky, aj doktori. Nikto nehovorí o tom, že Covid je falošná pandémia, že Covid je liečiteľný, že liečba je zakázaná,
  že NEEXISTUJE ODBORNÝ DôVOD na vakcináciu, že vakcinácia proti Covid porušuje všetky lekárske zásady na vakcináciu, že dav je médiami 24 hod denne falošne informovaný o Covid katastrofe, že cieľom je panika, strach, povinné očkovanie, miliardy pre farmaceutov a čipovaní otroci pre svetovládnu elitu, plus DEPOPULáCIA…

  Doktori, odmietnite všetky vládne príkazy, sú to zločinci proti ľudskosti.

 15. Prekopírovala som jeden blog:
  Vakcína od Pfizer a BioNTech zabíja ľudí, ktorí
  1, už COVID-19 prekonali, preto sa nesmú proti corone očkovať
  2, ktorí majú alergie, čo je na SR 40% populácie
  3, ľudí, ktorí podstúpia 2 kolo očkovania,
  lebo reakcia na protilátky vytvorené v prvom kole očkovania,
  u nich vyvolajú alergickú reakciu, až autoimúnnú poruchu

  Rusi zverejnili, kde spravili západní vývojari vakcín chyby,
  pri vývoji vakcín proti koronavíruse SARS-CoV-2,
  ktoré zaočkovaným spôsobujú vedľajšie nežiaduce poruchy,
  od encefalitídy, až po odumretie nervu, paralýzu a celkové ochrnutie ?

  Západným výskumníkom unikol fakt, ktorý si uvedomili Rusi, že
  1, očkovanie sa nemá zameriavať na vytváranie vysokej hladiny protilátok,
  lebo keď prvá dávky vyvolá vysokú hladinu protilátok,
  tak po aplikovaní druhej dávky vakcíny,
  môžu u človeka vznikať autoimúnne poruchy na vakcínu
  A zároveň vysoká hladina protilátok, práve tou búrlivou imunitnou reakciou,
  zneutralizuje druhú dávku vakcíny,
  preto sa u očkovaného nevytvorí bunková imunita,
  ktorá má trvácnosť roky a nie iba mesiace, ako trvá protilátková imunita.
  2, že druhá očkovacia dávka vakcíny, musí mať iný vektor, ako prvá dávka,
  lebo imunitná reakcia sa vytvára aj proti vektorovému nosiču,
  čo zaťažuje organizmus a zároveň neutralizuje druhú dávku vakcíny,
  čo zas zmarí vytvorenie bunkovej dlhodobej imunity.
  3, imunitná reakcia vzniká aj na opičí vírus použitý vo vakcíne, čo znemožňuje preočkovanie a vytvorenie dlhodobej imunity

 16. Mimo tému – ale praktická rada. Keďže čoraz viac stránok, ktoré uverejňujú predpovede počasia – začína vyžadovať prístup k osobným údajom a k strojovému zariadeniu PC – odporúčam vám nastaviť si každodennú a aj týždňovú predpoveď na unikátnej meteorologickej nórskej stanici Yr.no. Yr = mrholenie – spracúva meteo dáta z celého sveta a má v podstate softvérové vybavenie „ako Veľký Brat“ – takže ich predpovede si prakticky „spracúvajú“ aj národné a súkromné meteo inštitúcie a súkromné firmy. Výhodou predpovedí na Yr.no je, že sa venujú mikroregiónom a sú schopné vytvárať predpovede pre každú obec aj dedinu, ktorá je na mape vôbec. Ich služby využívajú aj farmári, turisti, chalupári, rybári. Vo väčších mestách predpovede pre jednotlivé okresy. Nedávno sa zmenil design ich stránok, lebo pribudli dlhodobé predpovede – pred tým boli len 3-dňové. „Nevýhodou“ občas je, že tieto predpovede nekorešpondujú s plánovanými geoinžinierskymi zásahmi s chemtrails a HAARP, takže taký HMU SK, ktorý spolupracuje aj s vojenským letectvom aj s CIA chemtrails letmi z poľského Okecie – už do predpovedí zahŕňa aj tieto premenné, takže mám skúsenosť, že HMÚ bol aj často presnejší. Ale mne to vychádza na Yr.no veľmi slušne – používajú časové rozdelenie podľa miestneho času po 6 hodinách – od 0,00 do 6,00, od 6,00 do 12,00, od 12,00 do 18,00, od 18,00 do 24,00.

  Postup:
  1/ http://www.yr.no v hornom pravom rohu ikonka lupa Sek – zadajte
  Slovakia
  https://www.yr.no/nb/s%C3%B8k?q=Slovakia

  Poznámka – pre Česko treba nájsť ten správny názov – oficiálne Bohemia neplatí – u nich Tsjekkia – dostal som sa cez Prague
  https://www.yr.no/nb/s%C3%B8k?q=Tsjekkia
  2/ Na kociktorom národnom meteocentre potom stačí zadať názov obce, napr.
  Horné Vestenice
  https://www.yr.no/nb/v%C3%A6rvarsel/daglig-tabell/2-3059960/Slovakia/Tren%C4%8Diansky%20kraj/Okres%20Prievidza/Horn%C3%A9%20Vestenice
  Pálava
  https://www.yr.no/nb/v%C3%A6rvarsel/daglig-tabell/2-8617454/Tsjekkia/Sydm%C3%A4hren/Okres%20B%C5%99eclav/P%C3%A1lava

  Neblokovaný prekladový slovník
  https://www.interlang.sk/preklad-zadarmo-slovnik-prekladac.php

 17. K téme článku + rozbalené plány globalistov na rok 2021

  2020-12-18 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.cz pan VK komentuje aktuální události.
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2020-12-18-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-cz-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 18. Teraz nabehol tento článok – horor, čo spôsobujú Covid vakcíny, aké majú vedľajšie účinky ľudia čo sa dali zaočkovať:
  https://www.naturalblaze.com/2020/12/cdc-issues-new-guidelines-launches-probe-after-1000s-negatively-affected-following-covid-19-vaccination.html
  CDC Issues New Guidelines, Launches Probe After 1000s Negatively-Affected Following COVID-19 Vaccination
  CDC vydáva Nové Smernice, spúšťa po vyšetrení tisícok negatívne-postihnutých po prijatí vakcíny na COVID-19.
  Kiež by sa to preložilo – ja nemám na to síl a tento jed nám chcú podávať. No comment – bez komentára

  • Preložím prvú vetu:
   Thousands of people have been unable to work or perform daily activities, or required care from a healthcare professional, after getting the new COVID-19 vaccine, according to new data from the Centers for Disease Control and Prevention (CDC).
   Tisícky ľudí neboli schopní pracovať alebo vykonávať denné aktivity, alebo vyžadovali odbornú lekársku starostlivosť, po prijatí novej COVID-19 vakcíny, podľa nových záznamov od Centra pre kontrolu chorôb a prevencie (CDC).

 19. https://www.hlavnespravy.sk/mesik-spustil-peticiu-za-ucinnu-ochranu-a-liecbu-covidu-od-vlady-ziada-aby-zabezpecila-zasobovanie-obyvatelstva-vitaminom-d-legalizovala-pouzitie-a-zabezpecila-dovoz-ivermectinu-a-umoznila-ucinnu-a/2386004
  Mesík spustil petíciu za účinnú ochranu a liečbu covidu. Od vlády žiada, aby zabezpečila zásobovanie obyvateľstva vitamínom D, legalizovala použitie ivermectinu a umožnila účinnú ambulantnú aj nemocničnú terapiu

 20. Naši najvyšší sa ponáhľajú s očkovaním, a to s narýchlo zbúchanými vakcínami – horí niekomu za pätami? A dôsledky? Ich rozsah a dopad na ľudský organizmus môže vopred presne vedieť odhadnúť hádam iba ten, kto ich vymyslel.
  (no v prípade, že táto očkovacia látka bude mať na nás iba takú účinnosť, akú mali nezmyselné, nič nepreukazujúce covidtesty, by sme mohli to očkovanie v zdraví prežiť)

  Príbeh z minulosti – LETO 2003:
  Keď treba pretlačiť nejakú novú, nepreverenú vakcínu, vtedy sú lekári nadmieru aktívni. Ide to hoci aj bez imunoalergologického vyšetrenia; hlavne – nech je to hneď: lebo už súri objednávka „vzácnej“ a „drahej“ vakcíny proti candide, no a táto kvasinka je pre človeka priam „život ohrozujúcim“ nebezpečenstvom. A tak zakrátko Vám je dodaný zázrak, hneď v šiestich dávkach: každá porcia v osobitnej fľaštičke, bez príbalového letáku informujúcom o možných nežiaducich účinkoch (ten ešte nestihli, resp. nemali na základe čoho zosnovať).
  No keď potom, v presne určený deň, cca štyriapol hodiny po užití (v tomto prípade orálnej) vakcíny sa začnete zvíjať v ťažkom anafylaktickom šoku, a lapajúc po dychu si ešte z posledných síl privolávate záchranku, tak zrazu nechápete: na 112-ke naťahujú čas zdĺhavým vyzvedaním bezvýznamných malicherností, a nakoniec, keď vďaka narastajúcej tachykardii už strácate schopnosť ďalej slovne reagovať na nekonečné a nepodstatné otázky operátorky rýchlej zdravotníckej pomoci, v polombdlobách zachytíte ešte jej zľahčené odporučenie – „zavolajte si pohotovosť“. A tým sa zodpovednosť prijímateľa urgentnej telefonickej požiadavky končí. (Ktovie, ako v iných slovenských mestách.) 
  Až potom, neskôr, keď sa Vášmu vystresovanému dieťaťu konečne podarí prebrať Vás z bezvedomia, si pri pohľade naň postupne začínate uvedomovať jednu vec:
  Že môžete vďačiť iba čírej náhode, že sa blíži koniec júna, a tak výnimočne pustili decká zo školy domov o hodinu skôr…a že Váš potomok použijúc všetky možné prostriedky – vrátane zúfalého kriku – Vás po zdĺhavom oživovaní konečne priviedol k vedomiu… No a Vy potom ďalej zápasíte o život, s kontrakciami oveľa silnejšími ako pri pôrode.
  Neskôr, už podvečer, Vám druhé, mladšie dieťa prinesie do izby zrkadlo so slovami: „Mami, pozri sa, ako vyzeráš!“
  …farba pleti – aj po niekoľkých hodinách – stále oceľovomodrá.

  Došla som k poznatku, že v bezvedomí naša myseľ neeviduje ani premiestňovanie nášho tela, ani oblievanie ho studenou vodou, ani preplesky… Mám pocit, že jediné, čo mozog zaznamenáva aj počas mdloby, je hlas (iba blízkeho?) človeka. 

  „Pani…, a vy ste kedy prekonali mŕtvicu?“ – ako prvé, pri náhodnom stretnutí sa so známym lekárom, padla táto jeho otázka.
  …no a Vám až potom – po niekoľkých rokoch (!), po rozjasnení sa v hlave postupne začína dochádzať, prečo ste po nanútenej „životzachraňujúcej“ vakcíne zrazu začali mať problém dať dokopy záverečnú prácu, a to napriek tomu,
  – že zo skúšok počas celého externého štúdia na VŠ ste mali hodnotenie „výborne“ predmet za predmetom, po jedinom prečítaní si skrípt,
  – že vydavateľstvo, ktoré vás nepoznalo, bolo ochotné krátko po oboznámení sa s Vaším rukopisom vydať Vašu tristostranovú knihu v náklade tisíc výtlačkov na jeho vlastné náklady…

  Najväčšou tragédiou vakcín je to, že o. i. nehoráznym spôsobom poškodzujú pamäťové centrum mozgu…a príliš dlho trvá, KÝM VÁM TO CELÉ DÖJDE!!  

  …a Vy až potom, po dlhom-predlhom čase a dôkladnej úvahe, sa s obavami vyberiete za jedným z trojice lekárov, ktorí Vás presvedčili o tom, aká je tá vakcína pre Vás životne dôležitá. Odborník, ktorý vakcínu objednával, Vás prijme. Poviete mu, o čo ide. A on zrazu nevie, ktorým smerom sa pozerať.
  Lenže Vy chcete poznať zloženie a všetky účinky tej spornej vakcíny, a tak ho po krátkom čase navštívite znova. No aj napriek tomu, že je v službe a o Vašej návšteve ho personál informoval – hoci čakáte naňho do konca jeho pracovného času, už sa nestretnete. Zdúchol inými dverami. A vy sa zrazu dozvedáte, že už niekoľko rokov je primárom…

  Tú vakcínu v našej republike dostali v máji 2003 iba piati „vyvolení“. Ktovie, koľkí z nich prežili.
  A „život ohrozujúca“ candida – tá paradoxne fungovala ďalej. Postup „kladivom na muchy“ sa tu evidentne neosvedčil.
  …pritom, na zbavenie sa tejto život neohrozujúcej kvasinky stačí trojdňová stopercentná hladovka, a táto fešanda zdochne od hladu. …ale na to som prišla, žiaľ, až oveľa neskôr… 

  Toto nevymyslíš. To musíš zažiť. A – prežiť!

  P.S.: Tí, ktorí ste rozhodnutí dať sa zaočkovať „proti covidu“ – ak máte krvnú skupinu A, nízky tlak, nízku hladinu krvného cukru, prípadne ak beriete „lieky“ na znižovanie TK alebo na cukrovku, maximálne zvýšte opatrnosť. Pri prípadnej blížiacej sa nevoľnosti rýchlo užite macerát (v pravej borovičke dva týždne máčané mladé vrcholky kosodreviny – stačí užiť za kávovú lyžičku). Kosodrevinu, samozrejme, si zabezpečte a začnite lúhovať už teraz. Prípadne si kúpte zastudena lisovaný pupalkový olej; užiť rovnaké množstvo.
  …a možno by postačila len kocka cukru… neviem to s istotou posúdiť, nemám to fyzicky preverené. A ani teoreticky niet z čoho vyjsť…

  • Milá pani Emily, ja obeť očkovania musím mať stále pri sebe „pohotovostný balíček“ od alergiológa pre prípad, že by som sa začala znovu dusiť, znovu umierať.
   A teraz keď vidím dôchodcov, že sa chcú dať zaočkovať, tak mi je z toho zle. Keď začnem vysvetľovať som konšpirátorka.
   Nikomu neprajem aby prešiel „tou cestou“ čo ja.

 21. hlupáci to majú vstupenku do inej galaxie

Pridajte komentár

*