Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

„Mierotvorci“ OSN zabíjajú civilistov, zamestnanci WHO znásilňujú deti – týmto zločincom máme zveriť kontrolu nad našimi životmi?


Print Friendly, PDF & Email

„Mierotvorci“ OSN zabíjajú civilistov, zamestnanci WHO znásilňujú deti - týmto zločincom máme zveriť kontrolu nad našimi životmi?

(Ethan Huff, Natural News) Popredná svetová globalistická inštitúcia je vedená teroristom a zamestnáva množstvo detských predátorov a zvrhlíkov, ktorí sa tvária ako „strážcovia mieru“ a „dodávatelia zdravia“.

Tou inštitúciou je Organizácia spojených národov (OSN) a zahŕňa aj neslávne známu Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), ktorá, ako vieme, zohrala vedúcu úlohu v „pandémii“ koronavírusu (Covid-19) – operácii pod falošnou vlajkou, ktorá mala navždy zmenil svet k tomu najhoršiemu.

Generálny riaditeľ WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus je bývalý terorista, ktorý zamestnáva pedofilov a násilníkov. Tí majú pod krytím tejto globalistickej organizácie voľnú ruku pri zneužívaní a vykorisťovaní najchudobnejších a najzraniteľnejších ľudí na svete.

Podľa správ zachádza Ghebreyesus dokonca tak ďaleko, že týchto perverzných zamestnancov prepravuje do malých miest v rozvojovom svete a poskytuje im luxus ako autá z požičovne a hotelové izby, akonáhle pristanú ich lety. K tomu majú k dispozícii množstvo peňazí, s ktorými nakladajú podľa vlastnej ľubovôle.

Toto všetko a ešte viac prezradil austrálsky senátor Malcolm Roberts na pôde parlamentu svojej krajiny, pričom vysvetlil, že WHO „je prehnitá od hlavy“ a označil ju za jednu z najskorumpovanejších inštitúcií na svete.

„Bývalý terorista Tedros Ghebreyesus neprepustí 83 zamestnancov WHO zapojených do zneužívania, vrátane znásilnenia a nútených potratov, pričom jedna obeť mala len 13 rokov, pričom tvrdí, že znásilnenia a nútené prerušenia tehotenstva neporušujú pravidlá WHO, pretože obete neboli priamymi príjemcami pomoci WHO,“ uviedol Roberts vo svojom prejave, ktorý celý si môžete pozrieť nižšie (v angličtine):

Zločiny OSN v Bosne, Kosove, Somálsku a inde

Situácia je v podstate rovnaká v celej OSN, kde sú škandály znásilnenia normou a kde sú detskí predátori umiestňovaní do kľúčových pozícií moci nad obyvateľstvom. Títo predátori väčšinou ani len nepochádzajú z krajiny, kde pôsobia, čo mnohonásobne zvyšuje šance na zneužívanie miestnych obyvateľov.

„V Bosne a Kosove boli hlásené ďalšie škandály OSN týkajúce sa obchodovania so sexom, ako aj notoricky nehanebná pedofilná mafia organizovaná na Haiti viac ako 100 pracovníkmi OSN, ktorí neboli dostatočne preverení,“ vysvetľuje korešpondent portálu Liberty Nation John Klar.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Vo všetkých týchto prípadoch sa nedostatočne preverení zamestnanci OSN (alebo jej početných byrokratických pobočiek) stávajú predátormi proti tým, ktorým mali pomáhať, a potom sa beztrestne vrátia domov.“

Ďalším veľkým problémom v OSN sú vraždy. Áno, modré prilby, títo údajní „mierotvorcovia“, ktorí radi hovoria iným krajinám, čo majú robiť a ako zvládnuť vojny, často bezhlavo ostreľujú oblasti obývané civilistami či trhy v somálskom Mogadiše.

„Len za posledné tri mesiace vojenské sily Organizácie spojených národov v Mogadiše zabili viac ako 160 civilistov a zranili viac ako 400,“ uvádza ten istý zdroj.

Ďalšou oblasťou, v ktorej zúrila brutalita OSN, je Katanga, provincia Konžskej demokratickej republiky. OSN svojho času bombardovala hlavné mesto provincie Elisabethville, čím pomohla zvrhnúť jej lídra Moïse Tshombeho.

Video nižšie rozpráva nevypovedaný príbeh o bombardovaní nevinných civilistov v Kongu zo strany OSN ako súčasti kampane za zvrhnutie Tshombeho, populárneho vodcu v tejto oblasti:

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  • Od 1984 jsem podporoval ukrajinske sirotky 18 ÷1 vyuceni vzdelani
   Celkem 11 syrotu manzelka 3 take Jizni afrika krestanske boarding school izrael Gaza ….
   2009 jsme zjistili ze Ukrajinske fondy pro syroty se rozkradaju..
   Stateline primorske villy.
   Strasne dostal jsem zpravu PROSIM MUZETE POMOCI
   VASI ….KTERYM JSTE ZAJISTILI BUDOUCNOST BYLI NASILNE ODVEDENY DO UKRAJINSKE ARMADY PROTI BRATRUM SLOVANU RUSY
   MY JSME MIX RODINA ROZDELENA ROZBITA VLODYMYREM CHAZAREM.

   KOLEM ODDESY STAVELI NATO ZAKLADNY A POD KRYM MA HRANICICH S FEDERALNIM RUSKEM
   PORUSUJICI SVETOVE POVALECNE DOHODY NATO WARSAVSKA SMLOUVA

   .
   .

 1. Aktuality ANS – Krajina 2024 – Planeta klonů, velmi zajímavý dokument z r. 2015
  https://odysee.com/@alinacenarodnichsil:b/aktuality-ans-22-10-20:1
  ————
  Červené baktérie – zdroj nesmrtelnostI?

 2. https://www.cas.sk/clanok/2916269/orban-zuri-na-nove-rozhodnutie-unie-toto-je-klinec-do-rakvy-jednota-je-mrtva/
  Nerieši sa ako zastaviť migráciu, ale ako si migrantov prerozdeľovať.

 3. Globalisti si našli svojho hovorcu, lebo všetko čo tento samozvaný mystik „predpovedá“ je dávno naplánované. Ale s dobrou tradíciou, musí sa to pred spustením verejnosti oznámiť! Debily …
  https://www.topky.sk/cl/13/2732187/Prorok-varuje-pred-prichadzajucou-katastrofou–Zasiahne-cely-svet–Covid-19-bol-len-zaciatok-

  • Kto sú tí globalisti menovite (myslím tým vrchol pyramídy)? Predvčerom som videl na RTVS2 „rozprávku“ o Rothshildovcoch („Sága rodu Rothschildovcov“). V ňom sa okrem samých kladoch tejto údajne najbohatšej rodiny na svete priznalo, že bohatli vo fáze ranného kapitalizmu aj na práci robotníkov (vrátane detí), ktorí pracovali v neľudských podmienkach. Všetko ostatné je vraj len závisť a konšpiračné teórie.
   Dnes určite globalisti označia negatíva o WHO a OSN (pozri článok) za nechutné konšpirácie. Tak to robia vždy od vraždy JFK. Kto vie (?), ako by tento článok okomentovalo Progresívne Slovensko, I. Korčok a na slovo vzatí „odborníci“ M. Dzurinda a I. Mikloš …

 4. Israismael

  Stupňuje sa situácia na blízkom východe ..Dnes ráno píšu o Tom už aj oficiálne denníky ,nielen alternatíva …Lufthanse napr rušii lety do Iránu v dôsledku eskalácie konfliktu Irán -Izrael ..Iránsky minister obrany: Presne o 00:00 dnešného času oznamujeme zastavenie všetkých letov na oblohe Teheránu, domácich aj medzinárodných.
  Všetky aktívne jednotky iránskej armády sú v pohotovosti a všetci dôstojníci boli povolaní do služby. Všetky dovolenky sú už zrušené.

  Iránske revolučné gardy zrušili dovolenku svojim členom a vyhlásili, že „vstúpili do vojnového stavu“.
  Izraelský vojnový kabinet zvolal naliehavú núdzovú schôdzu v Tel Avive, podľa Jerusalem Post.

  a . . .

  Naliehavý brífing z Pentagonu prezidentovi Bidenovi svedčí o Tom že konflikt sa už vystupňoval do kritickej fázy a každú chvíľu môže eskalovať

  Egyptský zdroj tvrdí, že piata americká flotila v Perzskom zálive bola za poslednú hodinu(štvrtok ráno SEČ) privedená do 100% bojovej pripravenosti.
  Diplomatickí predstavitelia USA, Francúzska a Británie sa včera večer evakuovali z Izraela.

 5. Marek Košice

  Citujem : „Vo Veľkom Mederi došlo k tragickému úmrtiu ženy. Podľa informácií Aktuality.sk by malo ísť o manželku Ladislava Csémiho, ktorý je poradcom ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka pre vnútornú bezpečnosť. Predbežné zistenia naznačujú, že sa zrejme nešťastne zranila v areáli rodinného domu a na mieste zraneniam podľahla.

  Podľa informácií TV JOJ mali nájsť manželku poradcu s poraneniami hlavy v bazéne v stredu po desiatej večer.“

  No……….. podľa mňa je to 50:50 ………….. Buď je to fakt nehoda ktorú si zapríčinila sama nejakým zvláštnym spôsobom, ALEBO je to varovanie od progresívnej mafie pre Šutaja Eštóka alebo Pelleho, RESPEKTÍVE pomsta za to, že sa prezidentom stal Pellegrini………… Môžem sa mýliť, ale osobne sa prikláňam práve k tej pomste. FUJ. 🙁

  • Marek Košice

   * ….. Veď si to len predstavte….. Ak si poranenia hlavy spôsobila sama, tak v prípade že ju našli v bazéne MUSELA SI ICH SPôSOBIŤ V BAZÉNE. Ako si mohla spôsobiť poranenia hlavy (a k tomu smrteľné) v bazéne??? Priam vylúčené…. To by musela skákať rybičku/hlavičku do bazéna s vodou o hĺbke 2 metre (na 99,999% nemá hlbší bazén), A TO Z VÝŠKY 5 METROV A VIAC. Kto by to robil? NIKTO…a už chcem vidieť, že má taký skokanský mostík na záhrade – vylúčené na rovných 100%… Alebo si nejaký idiot myslí, že sa smrteľne „ťukla“ do hlavy pri plávaní znaku? Možné len v nejakej nepodarenej paródii. Je veľmi malá šanca že by sa takto ťukla do hlavy, a je absolútne vylúčené, že by to bolo ešte smrteľného charakteru. Ak by to bolo smrteľného charakteru, je vylúčené, že by to spôsobilo viditeľné zranenia hlavy.
   Je možné, že sa pošmykla pri bazéne, spadla na hlavu a potom sa zošmykla do bazéna. Ale je to veľmi, veľmi nepravdepodobné, a aby to vôbec bolo možné, musela by byť podlaha pri bazéne hladká a klzká (len idiot by si takú vybral pri projektovaní)… Typ bazéna kruhového tvaru so schodíkmi nutnými na to aby sa človek doň dostal (ten, čo je nad zemou – netreba kopať jamu na jeho realizáciu) je samozrejme VYLÚČENÝ, takže tento variant ani nespomínam. Ak by ale šlo o tento plastový bazén, tak by bolo na rovných 100% vylúčené spôsobiť si v ňom smrteľné (a vôbec akékoľvek) zranenie hlavy…

   • Alebo žeby 3. možnosť – syndrom náhleho úmrtia…?

    • Marek Košice

     Tak popíš čo mohlo spôsobiť to náhle úmrtie (aký proces v organizme) a ako by si pri tom mohla rozbiť hlavu a končiť v bazéne….

     • Včera tu bolo skutočné zlé studené veterné počasie – takže žiadne kúpanie. Jej smrť je symbolické varovanie Syndikátu – zabijeme ťa priamo doma! No – tak treba im to vrátiť – a zabiť ich tiež doma! Zabiť ich rodinných príslušníkov – doma – tiež na výstrahu! Amen!

     • mariankosnac

      Tak snáď to bola len nehoda. Zbohatlícky debili si všetko vykachličkujú šmyklavými kachličkami a občas sa môžu šmyknúť a rozraziť si hlavu. Je umenie takto padnúť ale tak možno pomohol alkohol(?). Najviac smrteľných nehôd sa stáva doma. Samozrejme ani cudzie zavinenie sa nedá vylúčiť /oni dobre vedia, či to bol odkaz od mafie/. Jeden očkovaný sused tiež takto padol pri dome, keď išiel nakŕmiť psa, tak možno sa jej zatočila hlava na hrane bazéna.

 6. Klamú sami seba, že Blanár; alebo si myslia, že ľudia sú stále sprostí a za tie roky, že im stále nedošlo, ako je to s celou tou migráciou a skutočným zámerom a plánom EU debilov? Nikto v EU reálne nechce chrániť hranice EU ale legalizovať migráciou a cez ňu zlikvidovať národy, ich kultúru, náboženstvo atď. ! Tak už prestaňte klamať a strkať hlavu do piesku ! https://www.cas.sk/clanok/2916321/eu-schvalila-kritizovany-pakt-blanar-upozornil-na-jednu-vec-slovensko-s-tym-nesuhlasi/ ! Jediná cesta je odchod z nereformovateľnej EU ! A keď moslimáci budú mať 1/3 či 1/2 západnej populácie, potom už z toho pekla ani nikto neujde ! Stále vám to nedochádza? Socialisti vymytí !

 7. Israismael

  Všimnite si čo sa deje na YouTube ..Všetky progresívne liberálne a soros portalove youtubove stránky vypínajú komentáre a nedovolia ľuďom komentovať ich činnost ,prispevky a ,,služby“ ..Vypínajú pod videami možnosť komentovať ,lebo sa boja co by ľudia písali pod ich video príspevky ..Dovolia si kritizovať ,dovolia si vyplakavat ,dovolia si použit ich volnomyslienkove liberálne pohľady …ale nedovolia aby sa ľudia mohli vyjadriť v komentároch ! Úbohé ..

  • Israismael

   Slovensko veľmi správne robí všetko preto ,aby sa nastolil mier na Ukrajine ..Dnes je stretnutie vlád Slovenska a Ukrajiny v Michalovciach a napr taký ukrajinský denník Ukrajinska Pravda ,ktorého majiteľom je brat premiéra Fialu ,ktorý má podnikateľské aktivity na Ukrajine nepíšu o tomto stretnutí takmer nič ..Ale o stretnutí Zelenskeho o Trojmori ,ktoré je dnes v Litve o tom samozrejme píšu vo veľkom ..Škoda že nie je záujem o mier a Ficovej návrhy ..Ten Smigal sa zdá byť prístupným na rokovania …

   • Israismael

    Oprava 🥴 Šmyhal

    • Marek Košice

     Fico drží Ukrajine prsty nech sa čo najskôr dostane do EU….. čo viac k tomu dodať? … 😀 😀 😀 …

     • Koľko stálo Slovensko také vyhlásenie? Nula eur. A keď to Ukrajincov poteší, tak prečo nebyť na ľudí pekný, ak je to zadarmo. 🙂 A navyše hovoril len o EÚ, o NATO ani slovko. Keď už sme pri slovíčkach tak to „čo najskôr“ môže znamenať aj o 20 alebo 50 rokov.

     • Viete – keď sa bavíme o hraniciach – prečo by sa malo cítiť ohrozené len Rusko! Veď dobre – nebude bufer – nebude nárazníkové pásmo – no – tak to schytáte a hotovo! Prečo by sme my mali byť stále bufer! Jedna bombička Macronovi do spálne! Jedna bombička Fialovi do spálne! Jedna bombička Čaputovej do spálne! No a?! Len my sa bojíme „kolaterálnych“ strát! No ježiš – tak tam nechoď!

   • Israismael, možno by som „konceptuálne“ môj koment mohla „prilepiť“ k Tvojmu vyššie..

    V rámci spoločného vyhlásenia premiérov Fica a Šmyhala dnes (11.4.2024) v Michalovciach, o.i. bola sľúbená i pomoc zo strany SR v oblasti energetiky (MH-Saková), i vzhľadom na rozbombardované UA-elektrárne Rusmi v posledných dňoch a týždňoch.

    Čiže SR bude vyrábať – zrejme z jadra – el. energiu a následne ju (ne)komerčne dodávať na UA (pozn.: je to technologicky priechodné?)

    Pozn.: Od r. 2025 budú energo-dotácie zo strany Vlády SR pre občanov zrušené, maximálne budú adresné a adresované minoritným sociálnym skupinám, napr. ľudia v núdzi, samoživiteľkám s deťmi, neviem, či spadnú do toho i dôchodci..

    Ale o Inom som chcela, i keď to spolu bezprostredne súvisí..

    Po prvom stretnutí v 2/2024 Fica so Šmyhalom v Užhorode, bol mediálne prezentovaný našim premiérom prísľub, že po r. 2025 bude tiecť plyn i naďalej cez UA – trubky na Slovensko, ďalej do Rakúska, Talianska.

    Dnes v danej veci bolo diplomatické pro-európske TICHO! Žiadna reciprocita zo strany UA v rámci „vzájomne výhodnej spolupráce“, čo sa týka dovozu (a možno i Ficovho spätného reverzu) lacného ruského plynu.

    Chápem, že akákoľvek zmienka o dovoze ruských uhľovodíkov na Západ, sa rovná náhlemu úderu biča vysokým západným manažérom v energetike (vr. Ševčoviča), ktorí sa radšej skrčia, začnú nervózne krútiť a žmurkať očami a koktať nejaké nechápavé a váhavé odpovede. Pretože to by musela tá prehnitá EÚ zraziť opätok a rozprávať sa s Rusom o dovoze JEHO plynu a to už je ego-mega-problém, pričom Putin pripustil, že NS2 je opraviteľný..

    P.S:1 – A Moskva vie, že Berlín, Bratislava, Budapešť, Viedeň a Rím, veľmi potrebujú ruský plyn a Európa vie, že Rusko to vie..

    P.S. 2 – Možno o nejaký čas – predchádzam – situáciu a Fico nás v ten pravý Čas konštruktívne prekvapí tak, že budeme z toho až – „prekvapkaní“.. Uvidíme!

 8. Evropský parlament schválil kontroverzní migrační pakt

  https://aktax.cz/evropsky-parlament-schvalil-kontroverzni-migracni-pakt/

 9. Myslící lidé a pravda jsou nejhoršími nepřáteli globalistů

  https://aktax.cz/myslici-lide-a-pravda-jsou-nejhorsimi-neprateli-globalistu/

Pridajte komentár

*