Výskyt rakoviny pankreasu explodoval po tom, čo covidové vakcíny rozniesli hrotové proteíny do vitálnych orgánov


Print Friendly, PDF & Email

Výskyt rakoviny pankreasu explodoval po tom, čo covidové vakcíny rozniesli hrotové proteíny do vitálnych orgánov

(S.D. Wells, Natural News) Alarmujúci trend v explozívnom náraste výskytu rakoviny u úplne zdravých ľudí si získal veľkú pozornosť, dokonca aj v správach publikovaných v odborných lekárskych časopisoch.

Za hlavného vinníka tohto katastrofálneho nárastu smrteľných prípadov „turbo rakoviny“, vrátane rakoviny pankreasu, sa považujú covidové vakcíny, pretože nárast rakoviny stúpa odkedy boli tieto vakcíny zavedené medzi populáciu.

Rakovina pankreasu má pritom najnižšiu mieru prežitia zo všetkých druhov rakoviny. Podľa nedávnej správy v časopise Gastroenterology sú ženy vo veku do 55 rokov obzvlášť náchylné na toto ochorenie.

Výskyt rakoviny pankreasu sa zvyšuje a dnes už spôsobuje viac ako 3% všetkých úmrtí na rakovinu v USA

Fajčenie, alkohol a nadmerná konzumácia cukru samozrejme prispievajú k rozvoju rakoviny, ktorá sa v ľudskom tele vyvíja. Taktiež zmeny životného štýlu môžu určite prispieť k zníženiu šancí, že niekedy dostanete rakovinu, no lekárske časopisy neustále vynechávajú hlavný faktor, ktorý sa za posledné dva roky týka karcinogénov v krvnom obehu.

Ide o hrotové proteíny predstavujúce najnovší zdroj „krmiva“ pre rakovinové bunky a vďaka technológii mRNA sa ich v ľudskom tele vytvárajú miliardy.

„Turbo rakovina“ je termín pre také rakovinové bunky, konkrétne T-bunkové lymfómy, ktoré postupujú tak rýchlo, že sa objavia na PET/CT vyšetreniach u pacientov s rakovinou len niekoľko dní po tom, čo boli zaočkovaní covidovou vakcínou od Pfizeru alebo Moderny.

Podľa skúseného lekára z Britskej Kolumbie, Dr. Charlesa Hoffeho, môže turboefekt rošíriť rakovinové bunky cez lymfatické uzliny do pankreasu, kde sú vyživované hrotovými proteínmi (priónomi), ktoré sa tam ukladajú.

Takzvané mRNA „vakcíny“ (injekcie experimentálnej génovej terapie) doslova vypínajú gény, ktoré bojujú proti rakovine (gény P-53). Tiež sa niekedy označujú ako „strážcovia genómu“.

Dr. Hoffe varuje svet, že väčšina pacientov očkovaných proti covidu môže utrpieť kritické poškodenie zdravia, vrátane smrteľnej rakoviny pankreasu, ktorá sa exponenciálne zrýchľuje v dôsledku očkovania.

Prečo? Lebo toxické hrotové proteíny rozpoznáva ľudský imunitný systém ako nepriateľov, cudzie častice, vytvorené tak, aby pripomínali smrtiaci vírus. Telo je jednoducho oklamané zmenami RNA a snaží sa zaútočiť na tie prióny, ktoré prešli celým organizmom do čistiacich orgánov (pečene a obličiek), vaječníkov, mozgu a áno, aj do pankreasu.

Liečba osteoporózy

Preto všetky tie nové prípady ťažkých celotelových zápalov.

Rakovina pankreasu je takmer rozsudkom smrti, iba 11% pacientov sa dožívalo 5 rokov po diagnóze. No a potom prišli covidové zrazeninové „vakcíny“

Podľa nadácie American Cancer Society, akonáhle je niekomu diagnostikovaná rakovina pankreasu, má len asi desaťpercentnú šancu, že prežije päť rokov od diagnózy, dokonca aj s liečbou (ktorá zvyčajne zahŕňa viac chemikálií ako tých, ktoré ju spôsobili v prvom rade).

Medicínsky priemyselný komplex dnes experimentuje na ľuďoch s „liečbou“ na úpravu génov. Tá upravuje ľudskú DNA tak, aby produkovala určité imunitné bunky, ktoré dokážu rozpoznať a napadnúť nádorové bunky.

Napriek tomu len štyri percentá pacientov s rakovinou pankreasu majú tú „správnu mutáciu“, ktorá reaguje na túto liečbu, ako je to zdokumentované v lekárskom časopise New England Journal of Medicine.

Tu však chceme upozorniť na jednu vec. To, čo väčšina konvenčných lekárov a onkológov nehovorí svojim pacientom trpiacich rakovinou pankreasu, je, že iba päť percent buniek v nádore sú v skutočnosti nádorové bunky a zvyšok je takzvané mikroprostredie.

To je mimoriadne dôležité, pretože hrotové proteíny z covidových „vakcín“ bránia toku kyslíka do životne dôležitých orgánov v dôsledku ich hyperkoagulačnej (zrážanlivej) schopnosti, ako sme to videli pri dlhých, gumových cievnych zrazeninách odstránených počas pitiev nebožtíkov očkovaných proti covidu.

Inými slovami, prokoagulačné účinky rakoviny pankreasu presne napodobňujú prokoagulačné účinky hrotového proteínu.

Takže podľa týchto štúdií existuje mikrovaskulárna deštrukcia, dusenie buniek, vaskulárna blokáda a turbo rakovina vyvolaná covidovými „vakcínami“. Hrotový proteín doslova navodzuje fenotyp rakoviny pankreasu, prispieva k chaosu a možno aj vysvetľuje prudký nárast prípadov rakoviny pankreasu od doby spustenia masového očkovania proti covidu.

Dochádza k vážnemu narúšaniu mikroprostredia v pankrease, čo má na svedomí až 90 percent nových prípadov ochorenia a tiež zrýchlené šírenie existujúcich rakovín.

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kosmická vlna z Alpha Centauri zasáhne Zemi v roce 2023 a může zničit civilizaci. Všichni bychom se měli připravit na srpen 2023, tvrdí vědci. Mohlo by to být ono „nebezpečí ve vesmíru“, o kterém mluvil na slyšení i senátor Richard Blumenthal a o kterém podle svých slov nemůže říct víc, aby se vyhnul panice? Situace je následující, a to vše již bylo potvrzeno vědeckými, kvaziautentickými zdroji, a proto je to velmi znepokojivé… zdroj časopis WM magazín č.254
  V roce 2019 zasáhl Proxima Centauri prudký výbuch.Tato vlna míří k Zemi a v létě by mohla zasáhnout Slunce a způsobit velkou explozi.Halo efekt může lidstvo vrátit do doby kamenné.Také může dojít k posunu pólů.
  V Turecku byly objeveny velké podzemní prostory,kde se mohlo ukrýt asi čtvrt milionů lidí i s domácími zvířaty.Tyto podzemní prostory se vyskytují po celém světě.Prý sloužily k ukrytí obyvatel před nepřáteli.Ale také se zde mohli schovat třeba před nebezpečným kosmickým zářením.Doufejme,jestli se tohle stane,že to odnese
  „jen“ ta elektřina.Všimněme si,že kolem roku 2020 začalo hromadné očkování za účelem snížení počtu lidí,aby se mohl zvládnout obrovský chaos.
  A nebo přijde ten dlouho očekávaný Solární záblesk a dle Chvátala se ta solární energie napojila na grafenem napuštěné jedince ,tělo se zregeneruje a jedinec by přežil.Této teorii nevěřím,ikdyž….
  ZGyyLmR2AGN1ZTR5BJDkBJAvMJL1L2uiBTqhG3RgA2DmEQuuZt

  • Omlouvám se za špatně vložený odkaz.Jedná se o film Proroctví z roku 2009 s Nicolasem Cagem.

  • J. Chvátal chrlí mnoho zaujímavých informácií ale keď som ho niekoľko týždňov (8) počúval tak mi pripadalo, že mnohé veci berie ako malý nadšený chlapec pri čítaní sci-fi komiksov – chýba mu vážnosť vo vážnych témach a niektorým nepodstatným témam prisudzuje príliš veľkú váhu a vážnosť.
   Dokáže rozprávať celé hodiny či dni ale
   chýba mi u neho element triezvosti – akéhosi nulového bodu od ktorého môže vždy začať posudzovať daný jav.
   Je stále v póze – ak hovorí o záležitostiach mimozemského charakteru – že vie o čom hovorí ale ak začne rozprávať o bežných veciach každodenné života tak je akosi mimo akoby sa nevedel vrátiť – do normálu – vytriezvieť, vynulovať sa a začať hovoriť bez tých rečníckych póz a naviazať témou na realitu každodenného života.
   Niekedy to až preháňa – keď povedal, že Globálny prediktor je vo vzťahu k ľudstvu mentor alebo , že my – ľudia sme anjeli. To ma potom odrádza keď hovorí o kovide, graféne či astronomických javoch a hrozbách – o aktuálnych veciach poslednej doby.

   • Docela ráda jsem občas některé jeho pořady poslouchala,ale jak verboval lidi do jakéhosi napojení na nějaké mimozemšťany,tak se ve mě ozvala nějaká kontrolka,pozor tudy radši ne.

    • Áno, a pán Hlávka mu pritakáva na každú volovinu.
     Raz obaja rozoberali nejakú spoločenskú tému a niekto im zavolal s nie iným ale s upresňujúcim názorom – a v maximálnej slušnosti ale oni ho nepochopili, netaktne ho odbili a odstrihli. Potom si ešte jeden druhému dodúvali jaký bol ten poslucháč čo zavolal blbec.
     Proste ukázali svoju MALOSŤ.
     Nech idú do hája.

   • Je pramálo tých ktorí vedú človekov k svetlu a pravde, ale je veľa blúdičiek – jedincov ktorých keď sledujete, tak môžete zablúdiť. Pravda totiž väčšinou nie je taká atraktívna ako super-fantastické reči presne o tom o čom chcete počuť. Zvlášť vtedy keď je to pre blúdičku výnosné, keď môže zarábať na prednáškach, či len odsávať energiu zo zúčastnených pri rituáloch čiernej mágie.

   • Já na něj mám svůj názor již delší dobu. Je to jeden z těch hochštaplerů, kteří vydělávají na důvěřivosti lidí.

  • Objektívne

   V tom filme je dosť presne ukázané to, čo spraví Slnko i keď udalosti budú oveľa dramatickejšie. Udalosti na Proxime Centauri sú pravdivé, pred tým sa to isté stalo aj na Barnardovej hviezde a na AD Leonis. Nikto nevie presne kedy sa to stane, ale predpoklad je medzi rokmi 2030 až 2050. Súvisí to s oslabovaním magnetického poľa Zeme kedy sa v určitom okamihu obráti čo bude mať za následok dramatické udalosti na Zemi. Solídnejšie informácie založené na vedeckej báze sú v v tejto publikácii: https://sdu.sk/JmW

   Ako sa blížime k tejto udalosti, niektorí ľudia budú mať sny, alebo vízie, že sa stane niečo zlé. Tu je jeden príklad.
   https://sdu.sk/OZ3pk

   Vízie Veľkej galaktickej konvergencie

   Bol som svedkom vyvrcholenia tejto Veľkej galaktickej konvergencie – počas autonehody v roku 2002. Keď prišla moja duša ako výmena duší, videl som veľkolepé vízie budúceho pristátia už teraz: nevyhnutnú líniu udalostí vedúcu k Slnečnej Nove. Záblesk, spustený imanentnou 12 000-ročnou galaktickou supervlnou, čo vedie ku kulminácii Zemského pólového posunu. Planéta bude v tomto procese značne terraformovaná. Vo víziách to bolo úplne jasné v mojom vyššom poznaní: z tej dokonalej búrky v 3D forme nevychádza žiadny sofistikovaný život. Ak chcete pokračovať v živote na planéte, budete musieť vystúpiť do 5D.

   • Tak ze školastik odpadů jsem odvodil že „nadcivičení věří bambuloismům takřka dokonale. A ty změny podle změn odtoku a utváření krajiny ze staletí starých rybníků jsou opravdu fofr během dekád a ne rozhodně na milénia. Natož milióny či miliardy let a spíš by dávali smysl časté periody změn podmínek na planetě.
    https://noemova-archa.estranky.cz/clanky/historie-potopy-sveta/prepolovani-kazdych-259-let.-uz-se-to-blizi—evropa-bude-pokryta-ledem.html
    https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU

    • Objektívne

     Táto pseudoveda pochádza od ruského matematika Anatolija Fomenka, ktorý históriu nikdy neštudoval, ale čítal Velikovského, ktorý mu vnukol myšlienku o katastrofe v 18.storočí. V tom svojom elaboráte píše o tom, že pred tou katastrofou v 18. storočí mal rok 360 dní. Držte sa cyklu 12000 rokov.

     • K tý katastrofě v 18stol.Myslím si,že se něco opravdu muselo stát.Sice se tu někdo dost otíral o Novou chronologii lidstva.Ale třeba těch obrázků na zámcích,kde je zobrazena středoevropská krajinka s šlechtičnou a kočárem a na kopci jsou zbytky antic.chrámu jsem si taky všimla.Považoval jsem to jen za fantazii malíře.Fotky popadaných stromů po katastrofě Tunguského meteoritu,kdy všechny mají tenké kmeny,mě taky vrtaly hlavou.Pochybuju,že by udržovali tajgu jako my lesy.A ty okna u zemi a následně odkopaná přízemí.Likvidace dlouholetých lidí(i kolem 150let) v Rusku.Pokud vymřou pamětníci,knihy se přepíšou a vše je jinak.A tlusté knihy,kde jsou souvislost vysvětleny ,není čas číst.

     • Objektívne

      Doporučujem prečítať publikáciu Immanuel Velikovsky – Worlds in Collision (1950). Prídete na to sám, že celosvetová katastrofa v 18.storočí je blud, ktorý Fomenko chybne pochopil. Veľká záplava vtedy bola, ale len na Ukrajine. Nevysvetluje spúšťací mechanizmus celosvetovej katastrofy a preto sa nechal zmiasť historickými zmetkami v rôznych kalendárnych systémoch. Ak by podrobne vysvetlil ako sa môže po celosvetovej katastrofe zmeniť počet dní v roku, tak by sa nemohol tak zásadne zmýliť. Na to by potreboval solídne znalosti z astrofyziky. Inak on pracuje od zeleného stola, nikdy sa nehrabal v zemi.

   • Galaktické a slnečné cykly sú prirodzenou súčasťou nášho prostredia, tak tragicky by som to určite nevidel.

   • A nezabudnite kto produkuje tie „filmy“. Ten istý nosatý parazit, ktorý by bol rád aby ste neboli.

  • Israismael

   Ono v prvom rade nič nie je náhodné a kozmické sily sú riadene Najvyssou vôľou a silou ..Tu treba byť bez obáv, ze sa to stane nejakou náhodou z vesmíru nejaká super vlna, a ze ľudstvo bude zničené a pod… Všetko je riadene neuveriteľnou presnosťou, a toto nepoodhalia ani najlepší vedci ako je to riadené…
   Dôležité je vedieť a uvedomiť si ze sme na konci veku(rýb) a ze bolo veľmi presne predpovedane co sa stane na konci veku, aké udalosti, s čím súvisia, a ze budu presne na hodinu, minútu stanovené.. Pozn:,, O tom dní nevie nik ani syn ani anjeli iba Boh sám “
   Veľké udalosti určite nastanú… My sme na prahu začínajúcich už aj tento rok… a ono každým rokom sa budú stupňovať.. Pôjde o to ze je to súčasť očisty Zeme , súčasť proklamovaneho biblickeho suzenia, veľkého suzenia siedmych rokov, pravdepodobne začatych rokom 2020..ved to musí človek vidieť ze sa všetko mení, nič nie je tak ako bolo kedysi.. Treba to brat vážne a nie sa usmievať nad tým.. Už treba brať vážne tento čas a svet, ako aj to co naň vsetko prichádza ..
   Nejdem písať o udalostiach, o tych ranach co majú dôjsť nad hmotnosť tejto Zeme a to kvôli zločinom ľudstva…. ale vážne už treba porozmýšľať, ze sme blízko konečných rozuzleni a tak sa aj na to dívať a zlepšovať svoje vnútro aby sa tie udalosti zmiernili… Vôbec to nie je márne ako by si to niekto myslel lebo co i len malé nasatie svetla do ľudského srdca bude znacit, ze sa to časom rozrastie vyžarovanim k ďalším ľuďom, potom na krajiny a konečne aj na svet..
   Inak apokalypsa neznaci zničenie sveta.. Ale odhalenie všetkého temna.. Apokalypsis grécky= odhalenie…

 2. Dr. Klinghardt: (Videorozhovor pod textem)
  „Přijdou velké korporace se svým plánem vzít lidem jejich duše.
  Jednoduše odpojit všechny od vyššího světa“.
  Jediný způsob, jak to udělat, je zničit lidem epifýzu. (tj. také pineální žláza, třetí oko)
  Je to totiž nejcitlivější část našeho nervového systému.
  Je příjemcem vyšších energetických polí.
  Tohle vše je už dávno podložené vědou.
  Zajímavé je i to, že telekomunikační průmysl vybral z celého spektra frekvenčních polí zrovna ty (2,4 GHz) které jsou destruktivní pro naše buňky a zejména pro naši epifýzu.
  Náhoda, nebo úmyslný záměr???
  Epifýza je vysoce citlivá na 4 věci.

  https://vitazstvosvetla.org/spravy-22-02-2023/

  • A proto možná ten fofr s upsáním duší.Čas se krátí.Tělo je jen na chvíli,duše je věčná.

  • Nemôžu nič urobiť s dušou tým že poškodia telo. Vašu dušu získa zlo len a jedine vtedy, keď s tým budete dobrovoľne súhlasiť.

   • Steiner prý kdysi řekl,že bude vynalezena látka,která člověka odpojí od Boha.Zřejmě tím myslel kontakt duše s Bohem.Protože duši ,jak píšete,lze jen dobrovolně darovat či vyměnit za nějaké spropitné,tak asi násilné opíchání účinné nebude.Tělo může být poškozeno,ale to stejně s sebou věčně tahat nebudeme.

  • Vyzerá to tak, že celý tento svet je jedno veľké, chaoticky riadené (resp. neriadené?) divadlo. Degeneráti za pomoci bielych plášťov a ďalších pochybných zložiek sa snažia vypláchnuť z nás posledné zvyšky zdravého myslenia + cítenia či empatie.

   T.č. to tu vyzerá na Posledné odpočítavanie…

   https://www.youtube.com/watch?v=9jK-NcRmVcw

   • Objektívne

    Celý svet je javisko – William Shakespeare…

    Celý, všetkých, ktorých vidíte na verejnosti, alebo poznáte ich mená sú bábky. Vo všetkých oblastiach života. Od vlád, cez obchod a finančníctvo až po údajných vládcov peňazí – Rothschildy. Od najvlivnejších technologických internetových firiem a sociálnych médií, cez bankovníctvo, televíziu a filmový priemysel až po spoločnosti ako Amazaon a Walmart, vládne inštitúcie a veľa ďaľších…
    Všetci sú riadení tou istou neviditeľnou rukou.

    https://www.youtube.com/watch?v=f6RwIm7-G_4

    • Israismael

     20tka BYKA.. . Padne veľké divadlo plné ľudí..
     Toto je nostradamove proroctvo a značí asi toľko : keď bude slnko na 20tich stupňoch znamenia BÝK , stane sa nejaká udalosť globálna alebo kontinentálna a taka ktorá zmení svet.(divadlo plne ľudí).. Podľa tabuliek astrologie ale aj astronómie sa bude slnko nachádzať na 20 stupňoch býka 10.maja..je tomu tak každý rok .. ale ktorý to bude ROK, SA PRESNE NEVIE…
     Keďže sa ešte taka udalosť nestala, potom to značí ze je len pred nami..
     Asteroid, pád Vatikánu, pád USA,..???..

     • Objektívne

      Ako získaval Nostradamus materiál pre svoje predpovede? Používal halucinogeny však?

     • Vatikán, USA či asteroid – to určite nie. To bude nejaký ďalší 9/11 ale v Európe. Ale ako to bude vykonané prezentované – to neviem. Ale bude to podfuk jak hrom – ale dá to zámienku na rozmiestnenie nejakých vojsk v celej Európe, ktoré budú mať oprávnenie vykonávať snáď čokoľvek – to je môj vhľad.
      Nostradamove proroctvá – aj keby boli všetky zrkadlením budúcnosti tak už sa niektoré nenaplnia – lebo svet ide iným smerom než tým smerom ktorý videl nostradamus.
      Ja nechcem pôsobiť ako fanatik ale fakt to Rusko a hlavne Najvyššie riadenie – (Boh) doslova operatívne vstúpilo do vývoja udalostí na Zemi po 1917 až dodnes.
      Inými slovami – Boh hlavne prostredníctvom Ruska predlžuje do maxima čas pre nápravu ľudstva. Predlžuje to až do takej miery, že človek môže vidieť čo sa blíži, čo mu hrozí, aké následky to môže mať. Je to ako keď človek vidí ako ide naňho padnúť trám ale ten čas padania trámu je spomalený oproti času vnímania toho človeka. Boh dáva človeku doslova obraz toho čo sa udeje a aj návod ako sa tomu neštastiu vyhnúť.
      A to sa týka jak karmy tak aj vnimania novovznikajúcich udalostí.
      Ale celkový čas ostavajuci do súdu sa tým „naťahovaním času“ nepredĺži. Niekde sa čas na vývoj „natiahol“ – predĺžil“ a niekde sa bude musieť urýchliť – zhustiť – to budú tie katastrofy/vojny kde sa negatívne karmické viny ľudstva „rozložia“.

   • Emily, viem, že – originál je – originál. Skupina Europe – je excelentná.
    Ale – dovolím si – pridať i – túto manifestačnú – Moskovskú verziu – „The Final Countdown“ – z r. 2021 – za účasti 220 muzikantov, ktorá sa tiež – výborne – počúva..

    P.S. Je – do krátkej budúcnosti – nevyhnutné – pre Európanov – vrátiť sa – pojmovo – k Európe – ako takej, to znamená – „rozpustiť“ tú – fašistickú – „nálepku“ – EÚ!
    Odpočet – už beží..

    https://www.youtube.com/watch?v=knsMqY80MWk

    • Čo tak to skúsiť bez tých pomlčiek? Je to podobné ako keď niekto píše štýlom, že za každým druhým slovom dáva 3 bodky. Je to viacmenej nečitateľné.

     • Ospravedlňujem sa, ak som tými pomlčkami spôsobila čitateľom i redakcii akýkoľvek problém.

      P.S. Niekto má pomlčky, niekto tu nepoužíva interpunkčné znamienka, vr. čiarok medzi súvetiami a možno niekto ani bodku za vetami a už vôbec nehovoriac o gramatike SJ. Každý tu má svoj vlastný štýl písania a ako hovoríte, nepíšeme tu habilitačnú prácu.

      Ale O.K. Ak sa niekedy pomýlim a dám pomlčku, vedzte, že to nebolo zámerne, ale z dlhoročného zvyku.

     • To bolo mienené ako rada, nie výčitka.

    • Výborná kópia, Ajša; vďaka za reakciu.
     Mne tvoje pomlčky neprekážajú… niet už kam sa ponáhľať. Iba ak do záhuby.
     Máme pred očami dokonalý obraz zdegenerovaného ľudstva. Lekárov-poskokov nenávidím z celej duše, pretože nikto nenapáchal na mojich deťoch, na mojich rodičoch a rovnako aj na mne viac škôd, ako práve oni. Samozrejme – všetka česť tým poctivým, obetavým, životy zachraňujúcim. Vieme, ktorí sú to.

   • Лаитаз Откин

    Tak to je ta slavna zena ktora ma hlas chlapa,rane pokusy o trans 80.rokov.
    Ten hlavny syntakovy riff je velmi lahko zahrat,riesil som ho uz v 16.

    • Лаитаз Откин

     Narazam na ten song Final Countown,hodilo ma to az koniec chvostu komentara.

    • Si v mojom okne, Лаитаз, takže nemaj obavy; je jasné, k čomu tvoje vyjadrenie patrí. Čitatelia si to Posledné odpočítavanie – odpočítajú.

 3. Prezident Biden se v rámci své čtyřdenní cesty na Ukrajinu a do Polska setkal ve Varšavě s hlavami států tzv. východního křídla NATO.
  Deník New York Times v úvodu své reportáže poměrně dramaticky rámuje toto setkání takto: „Pokud by ruský prezident Vladimir V. Putin nařídil vjezd tanků do dalších evropských zemí, devět zemí na východním křídle NATO by bylo nejpravděpodobnějším cílem.“

  Biden tlumočil ujištění, že Spojené státy jsou připraveny urychleně přistoupit k jejich obraně, pokud se stanou terčem útočných akcí Moskvy. Mezi tyto země patří Bulharsko, Česká republika, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko a Slovensko.

  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/biden-se-setkal-s-9-lidry-vychodniho-kridla-nato-a-prislibil-obranu-usa/

  • Ďakujeme – na Slovensko sa amíci vyserte!

   „Slovenská“ liberálno-satanofašistická kaviareň plánuje 24. februára vypnúť svetlá Slavína. Reakcia je jednoznačná!
   https://www.infovojna.bz/article/video-vojnovi-stvaci-dajte-slavinu-v-bratislave-vecer-24-februara-pokoj-a-uzivajte-si-mier-v-bratislavskych-kaviarnach-nepohravajte-sa-s-vaznymi-symbolmi-spojenych-so-slovenskou-republikou-vyzyva-fico

   “ V roku 2005 Slavín navštívil ruský prezident Vladimir Putin pri príležitosti svojej návštevy Slovenska v rámci stretnutia s Georgeom Bushom.
   4. apríla, v deň výročia oslobodenia Bratislavy, sa na tomto mieste vzdáva pocta padlým sovietskym vojakom. Tradične sa na pamätnej ceremónii zúčastňuje aj prezident SR. /čo nie je to isté čo p-rezidentka/

   Slavín dnes
   Vo všetkých šiestich sektoroch masových hrobov vznikajú deformácie terénu. Zemina v hroboch na Slavíne zvetráva. Pokles však nie je nebezpečný, ide skôr o estetickú záležitosť. Statik upozornil na fakt, že situácia v podzemí by mohla ohroziť bezpečnosť celého pylóna. Z týchto dôvodov podzemie pamätníka zrekonštruovali. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Slav%C3%ADn_(Bratislava)
   ——————————————–
   Pod Slavínom som ako šrác vyrastal – zo školy sme mali pravideľné družinárske výlety do Horského parku, na Funus, Slavín. Myslím, že sme niečim tým nasiakli – Slavín so svojím obeliskom je zigurat – žiarič víťazstva Slovanov – Slávov – nad fašizmom, a toto sion-okultným fašistickým silám prekáža. A to zase prekáža mne!!!

   • Zmrdi aj takýmto spôsobom neustále skúšajú – čoho sa ešte vzdáme! Mám takého tušáka – keďže Slavín a pieta a vďačnosť a úcta je vysoko emocionálna záležitosť – tohto roku 4. apríla 2023 – tentoraz už bez prekvapenia – pokiaľ tohto roku bude niekto brániť vykonať pietu na Slavíne – skončí s prestrelenou hlavou! Skúste zneuctiť pohrebisko u Papuáncov, alebo lovcov lebiek – alebo brániť im vo vykonaní rituálu!

    • Výstižné Maroš +++

    • Niečo mi na tom nehrá oslobodila nás ukrajinská armáda čiže ukrajinci tý sú pochovaný aj na slavíne cigánka zo skládky ,alkáč ,naďfas,velebia ukrajinu ukrajincov prečo potom robia cirkus okolo slavína ?

     • neosvobodila nás ukrajinská armáda, ale ukrajinský front
      https://cs.wikipedia.org/wiki/2._ukrajinsk%C3%BD_front
      2. ukrajinský front vznikl 20. října 1943 přejmenováním Stepního frontu. V říjnu–prosinci rozšířil předmostí na Dněpru až ke Kirovohradu a Kryvému Rihu. Následně ve spolupráci s 1. ukrajinským frontem v Kirovohradské, Korsuň-ševčenkovské a Umaňsko-Botošanské operaci osvobodil pravobřežní Ukrajinu až k rumunské hranici.

      Od dubna do začátku června 1944 se společně s 3. ukrajinským frontem neúspěšně pokoušel prorazit do Moldávie. Úspěch přišel až v srpnu (Jasko-kišiněvská operace), sovětská vojska rychle prošla Rumunskem a v říjnu 1944 v Debrecínské operaci vtrhla do Maďarska. V Budapešťské operaci společně s 3. ukrajinským frontem obsadil Budapešť a překročil Dunaj. V březnu–dubnu 1945 ve Vídeňské operaci dobyla sovětská vojska východ Rakouska s přilehlými oblastmi Moravy, v dubnu pokračovala bratislavsko-brněnskou operací hlouběji na Moravu a v květnu v Pražské operaci společně s 1. a 4. ukrajinským frontem osvobodila většinu Čech.

      Po skončení války byl front zrušen, velitelství bylo přejmenováno na velitelství Oděského vojenského okruhu, ale nejvyšší důstojníci byli v čele s maršálem Malinovským a částí vojsk (především 6. gardovou tankovou armádou) převeleni k Zabajkalskému frontu.
      *****
      Stepní front vznikl 9. července 1943 přejmenováním Stepního vojenského okruhu. Okruh tvořil mohutnou strategickou zálohu sovětského velení v připravované bitvě u Kurska. Na front byl přejmenován, když se přiblížila možnost nasazení vojsk na frontě.

     • Vlasovci, ktorí sa snažili prebiť do amerického zajatia nakoniec uviazli v Prahe počas „salámovej vojny“ a rozhodli sa pomôcť pražákom proti Nemcom – nič im to nepomohlo – sovieti ich popravili. To boli tí Ukrajinci.

     • 2023-02-22 – 2/3 Americké svobodné bomby: Spojenecké nálety na ČSR. Dárek na Sv. Valentýna. Praha, msta za Jaltu?
      https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-02-22-2-3-americke-svobodne-bomby-spojenecke-nalety-na-csr-darek-na-sv-valentyna-praha-msta-za-jaltu/

   • Když začala ruská invaze na Ukrajinu, od prvního momentu – možná i díky vlastní historické zkušenosti – jsme jasně věděli, že se za Ukrajinu musíme postavit.

    A udělala to nejen vláda, ale celá země, a na to jsem skutečně hrdý. Už před ruskou invazí jsme jako první stát poskytli Ukrajině munici a od prvních hodin po agresivním vpádu ruských jednotek na Ukrajinu jsme hledali cesty, jak statečným obráncům rychle a dobře pomoci.

    Byli jsme vůbec první, kdo dodal Ukrajině helikoptéry, tanky, houfnice, raketomety a bojová vozidla pěchoty. První námi organizovaná dodávka těžké techniky na Ukrajinu dorazila čtrnáct dnů po začátku invaze. Svým příkladem jsme ostatním ukázali, že to je možné.

    Ve spolupráci státních a komerčních subjektů bylo poté v průběhu prvního roku války z Česka na Ukrajinu dodáno 89 tanků, 226 bojových a obrněných vozidel nebo 38 houfnic.

    Zhruba třetina této techniky pochází z armádních skladů, ze kterých bylo odesláno i 6 protiletadlových systémů, čtyři bojové vrtulníky a 900 metrů mostních konstrukcí.

    Český obranný průmysl v koordinaci s českým státem dále na Ukrajinu dodal například 33 salvových raketometů a na základě požadavků ukrajinské strany pak Česko zorganizovalo dodávky více než milionu a půl kusů munice, z toho přes šedesát tisíc raket.

    Petr Fiala, český premiér
    https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/cesky-premier-odtajnil-kolik-zbrani-a-techniky-z-cr-bylo-dodano-na-ukrajinu/

 4. kvakcína je sloboda

  nechcela som tu nič komentovať, ale nedá mi nezdieľať toto video: ide o to, že znova na nás chystajú ďalšiu plandémiu s ďalšími lokdavnmi a obmedzeniami: situácia vo francúzsku a nemecku!
  https://rutube.ru/video/74f83d10e52b95b1deeef50e0e681e3d

 5. Opakujem to tu znovu: Ak nechcete, aby vám spikeproteíny a hydroxid grafénu spôsobovali ochorenia, tak konzumujte tieto zakázané potraviny a dodržiavajte tieto zakázané rady: Konzumujte – chren, púpavové listy, horčicu a pripravujte si čaje z ihličia borovice. Čaje dochucujte medom a citrónom. Ak sa na to cítite praktikujte úplnú hladovku na vode alebo aspoň čiastočnú hladovku na odšťavenej zelenine. Čím dlhšia hladovka alebo dieta, tým je účinnejšia. Doktormi zakázané hladovanie doporučujem v dĺžke 7 až 42 dní. Pred každou hladovkou a po každej hladovke treba dodržiavať dvojnásobne dlhú dietu ako bola hladovka. Viete o tom, že doktori očkovaným proti kovidu zakazujú konzumovať chren a dlhodobo hladovať? Prečo asi?

  • Vladimír, vďaka za Tvoje pozitívne rady.

   P.S. Teraz som si dopila čaj z borovicového ihličia s medom a citrónom, ktorý chutí veľmi dobre. Nech nám padne na úžitok!

   • Ten citrón a med k tomu čaju mi niekto poradil na tejto stránke a neviem či ste to náhodou neboli vy ajša, ďakujem za doplnok informácii.

    • Nebola som očkovaná (pretože Tvoj koment sa viaže hlavne k očkovancom), ale napriek tomu tento čaj s ihličím + med + citrón si robím pomerne často z iných zdravotných dôvodov.. Vďaka!

     • Tieto rady sú aj pre neočkovaných ajša, lebo od očkovaných sme ohrozovaní. Často to tu opakujem, lebo nechcem aby okolo mňa zomierali ľudia po tisícoch. Na planéte Zem dokáže v súlade s prírodou prežiť aj 80 000 000 000 ľudí bez ohrozenia lesov aj populácii zvierat. Stačí len chcieť a vzájomne sa rešpektovať.

Pridajte komentár

*