Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Popredný virológ tvrdí, že očkovaným bezprostredne hrozí kríza úmrtí, ktorá spôsobí chaos a spoločenský kolaps


Print Friendly, PDF & Email

Popredný virológ tvrdí, že očkovaným bezprostredne hrozí kríza úmrtí, ktorá spôsobí chaos a spoločenský kolaps

(Niamh Harissová, The People’s Voice) Popredný belgický virológ Dr. Geert Vanden Bossche varoval, že bezprostredne hrozí „masívne cunami“ chorôb a úmrtí medzi tými, ktorí boli „zaočkovaní“ proti covidu.

Varoval tiež, že táto nová zdravotná kríza môže spôsobiť kolaps nemocníc a vyvolať finančný, ekonomický a sociálny chaos.

Podľa Bosscheho je nad slnko jasné, že keď sa to začne, potom nemocnice skolabujú. A to bude znamenať aj chaos vo všetkých ostatných vrstvách spoločnosti – finančných, ekonomických, sociálnych, atď. Kolaps bude úplný.

Stránka InfoWars uvádza:

V podcaste KunstlerCast odvysielanom minulý piatok Bossche povedal, že to, čo predpovedá, je masívne, skutočne masívne tsunami chorôb a úmrtí medzi vysoko zaočkovanou populáciou s narušeným imunitným systémom.

„Uvidíte, čo sa stane v nasledujúcich týždňoch. Objavuje sa stále viac a viac prípadov vážneho „dlhého covidu“.

Tieto prípady začnú nahrádzať nárast rakoviny. Momentálne sa nachádzame v chronickej fáze, ktorá prerastie do hyperakútnej fázy obrovskou, skutočne obrovskou vlnou.

Študujem to už štyri roky. Viem o čom hovorím. Som pravdepodobne jediný človek, pri všetkej skromnosti, rozumejúci imunológii, ktorá za tým stojí,“ povedal Bossche.

Tu si môžete pozrieť Bosscheho najnovší status na soviálnej sieti X (bývalý Twitter):

„Chcem, aby vaše publikum pochopilo, čomu budeme čeliť v hyperakútnej kríze, ktorá je bezprostredná. Po tejto kríze budeme musieť vybudovať úplne nový svet. Je nad slnko jasné, že keď to začne, naše nemocnice sa zrútia. A to znamená, že chaos vo všetkých ostatných vrstvách spoločnosti – finančných, ekonomických, sociálnych, atď. – bude úplný.

To je obraz, ktorý veľmi jasne predpovedám. Je pre mňa veľmi zvláštne robiť takéto vyhlásenia, ale neskrývam ich, pretože som na dvesto percent presvedčený, že sa to stane,“ dodal.

Dr. Bossche vysvetlil, že gigantické globálne následky očkovacej kampane experimentálnymi látkami proti covidu znemožnia utajenie zrýchľujúcej sa chorobnosti a úmrtí.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Ak spáchate chybu alebo dokonca zločin vo veľmi malom rozsahu, môžete to skryť,“ povedal.

„Videl som, ako sa to stalo pri očkovaní proti ebole v Afrike pred niekoľkými rokmi. Ak to však urobíte vo veľmi veľkom meradle, ako napríklad to, čo sa stalo s touto hromadnou očkovacou kampaňou proti covidu, potom pravda vyjde na povrch. 

A tí, ktorí spáchali tieto zločiny, ktorí klamali ľuďom, ktorí sa nestarali o zdravie a bezpečnosť ľudí, budú tvrdo, veľmi tvrdo potrestaní.

Ak by títo ľudia teraz vyšli von a povedali: „Áno, počkajte chvíľu, urobili sme nejaké chyby, nebolo to v poriadku, musíme to napraviť, musíme prehodnotiť svoj názor,“ tak týchto ľudí ukameňujú v uliciach.

Môžu už len dúfať, že sa stane niečo, čo odvedie pozornosť od tohto problému, ale majú to márne. Pravda vyjde na povrch. Toto bol rozsiahly experiment na samotnej ľudskej populácii. Bude to niečo, čo sa zapíše do histórie po mnoho ďalších generácií.“

Dr. Bossche radí očkovaným jednotlivcom, že najlepší spôsob, ako chrániť svoj citlivý imunitný systém, je vyhnúť sa opätovnému nakazeniu covidom.

„Čo môžem poradiť všetkým očkovaným ľuďom: Musíte sa vyhnúť reinfekcii. Za túto prichádzajúcu krízu bude zodpovedná reinfekcia očkovaných ľudí. Jediná vec, ktorú môžete urobiť – je to veľmi jednoduché – je užívať antivirotiká,“ povedal.

„Jediný rozdiel je v tom, že nebudete môcť čakať s užívaním antivírusových liekov, kým začnete mať príznaky. Hneď ako uvidíte v jednej z iných krajín alebo v jednom z iných štátov v Spojených štátoch amerických, že počet hospitalizácií rýchlo stúpa, musíte profylakticky užívať antivirotiká, nie čakať, kým budete mať nejaké príznaky,“ pokračoval Bossche.

„Som teraz v Belgicku. Ak to začne v USA alebo v Izraeli či vo Veľkej Británii, stavím sa s vami, že v priebehu niekoľkých dní uvidíte rovnaký scenár v mnohých ďaších vysoko zaočkovaných krajinách,“ dodal.

James Kunstler špekuluje, že Bosscheho predpovede, ak sa splnia, by mohli slúžiť ako zámienka pre ohlasovanú „chorobu X“, ktorá má potenciál zvrátiť nielen voľby v roku 2024, ale aj ďalšie voľby na celom svete.

Ak sa scenár Dr. Vanden Bosscheho naplní, „hyperakútna covidová kríza“ sa pretne s voľbami amerického prezidenta v roku 2024, a to nielen v USA.

Od vlády Joea Bidena je možné očakávať všetko, vrátane nejakej extrémnej despotickej hystérie.

Určite sa pokúsia spustiť svoju lesť  s názvom „choroba X“. Ale už stratili dôveru ľudí vlastných krajín, proti ktorým viedli vojnu počas covidovej pandémie. Očakávajte preto odpor medzi ne-chorými. Už viac nedovolíme na seba znova naložiť žiadne útrapy!

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Niamh Harissová, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Redakcia! Ku.va žiadne vírusy neexistujú! Choďte s tým do prdele!

 2. holistický prístup

  Ak to „tvrdí“ popredný virológ = popredný zástupca pseudovedy neexistujúcich vírusov = prisluhovač temných, tak ide len o vytváranie egregoru = energetického poľa – predsa vie, kto ho tým poveril a čo z toho sám pre seba a svoju famíliu má.

  Ide len a len o udržiavanie statusu = naratívu = myšlienky akejsi existencie vírusov – toto ja osobne ODMIETAM.

 3. Nezabudajme, ze vsetky media maju za ulohu strasit. Mainstreamove strasia s vymyslenym virusom a tzv. alternativne strasia ockovancov s nasledkami po ockovani.

  • Miroslav Čižmár

   Nedajme sa vystrašiť! Na zdravie!

  • mariankosnac

   Áno všetky médiá neustále strašia /až na tie slniečkárske ktoré zase sľubujú chobotiny/. Len neviem že čo z toho strašenia majú, no asi je to len princíp príťažlivosti – ľudia sa radi trochu boja a médiá zas potrebujú čítanosť a tak nám ,,dávajú čo chceme“. Negatívne správy majú najväčšiu čítanosť. Dokonca už strašia aj s Bidenom.
   https://www.topky.sk/cl/11/2726859/Amerika-je-v-strachu-z-volebnej-kampane–Nove-Bidenovo-zombie-vystupenie-vyvolalo-zdesenie

   A jaké antivirotikum to máme užívať, Paxlovid? S tým sa liečil aj Biden takže to musí byť dobré…

   • A ked zrovna nestrasia tak len uvadzaju jednostranne klamstva alebo vychvaluju fizlov.

   • Asi Ivermektin.
    Dr.Bhakti strašil,že do dvouch,třech letech budou lidí na následky umírat.Asi se to mohlo týkat až třetí dávky .
    A ta byla asi v roce 22.
    Teď jsem mluvila s jedním pánem s velkými bolesti kloubů.Doktor mu hned řekl,že je to z opichu.
    Není třeba číst tyhle černé scénáře,stačí jen pozorovat okolí.

   • to je tiez JED

  • Sursum Corda!

   Včera som zažil takú príhodu. Keď jazdím autom zásadne neberiem stopárov, ale včera sa mi uľútostilo staršieho pána, ktorý mával na autobusovej zastávke. Tak som ho zobral a on mi hovorí: „Zmeškal som autobus k doktorovi. Nemá ma kto zobudiť odkedy mi zomrela manželka. Nič jej nebolo, len zrazu jej začali opúchať nohy, lekárka povedala, že to je v poriadku a o pár dní bolo po nej.“ Pýtam sa či bola očkovaná. On na to, že áno, tromi dávkami a dodal: „Bola to dobrá žena, ale ulakomila sa na tých 300 EUR“. A že on má tiež zdravotné problémy odkedy si to dal pichnúť. Ďalej dodal, že všetci v dedine majú nejaké problémy (po očkovaní), avšak ľuďom ktorí sa nedali očkovať nič nie je.
   Takže asi tak je to s tým strašením v realite…

   • mariankosnac

    Tak snáď si paní aspoň stihla užiť tých 300 eur od Matelka a / alebo to už šetrila na pohreb?

   • Sursum,moji 3 susedia uz vonaju fialky zo spodu,bratranec,tiez a neter,padla ako jedla,ale nejak ju zatial zachranili a vytiahli z hlavy krvne zrazeniny,atd

  • Je to zrejme tak. Úlohou médií je rozdeliť a udržiavať spoločnosť rozdelenú. Tak (iba tak) ju môžu nadnárodné elity ľahko ovládať. Mainstream a alternatíva sú prevažne dve strany tej istej mince.

   • Mainstream a alternatíva …
    Treba to vidieť aj z toho pohľadu či chcú robiť zmeny s tým zámerom, že by chceli odstrániť davo – elitárnu spoločnosť alebo nie. Keď tak sledujem alternatívu a tiež radu viacerých významných osobností bojovníkov ako pristupujú a bojujú proti Zlu tak mi nemôže neuniknúť, že oni vo väčšine nechcú z davo-elitarizmu von ale chcú len zmeny v rámci jeho pravidiel. Potom to je ale k čomu? Aby mali navrch na chvíľu iní než ich dajú dole ďalší nespokojenci?
    Nemenej závažná je aj podsunutá a ľuďmi prijatá lož, že ľudstvo aby mohlo žiť v rámci Božieho Zámeru tak sa musí zbaviť vonkajších parazitov. Akokeby prvými dverami, cez ktoré vstúpilo Temno – Zlo na Zem neboli ľudia – ich rozum.

    • „Nemenej závažná je… Akokeby prvými dverami, cez ktoré vstúpilo Temno – Zlo na Zem neboli ľudia – ich rozum.

     A (rozum) zamiloval sa.

     • Poslednú dobu už vidím, že väčšina ľudí nechápe ako môžu spojení so svojimi činmi – teda fyzickými skutkami, myšlienkami alebo toho čo vytvorili na základe vnútorných pohnútok. Pôsobí to síce ako celok ale vo svojej podstate sú to rozdielne kategórie. Každý čin človeka je s ním pevne spojený nezničiteľnou nitkou, ktorá ho viaže na úroveň, ktorá zodpovedá jeho vibračnej úrovni. Buď je teda človek naviazaný na nízke temné egregory alebo na svetlé a zostávajú s ním pevne spojené, pričom ho ovplyvňujú silou – energiou, z ktorej sú vytvorené. A každý egregor prepája nie jedného človeka ale milióny či miliardy tak zároveň je človek zodpovedný aj za činy iných – rovnako zmýšľajúcich a cítiacich na Zemi – vzájomne sa ovplyvňujú.
      Ak má niekto nenávistnú myšlienku či vnútorný popud ako niekoho zabije tak cez nitku, ktorá tak od neho vedie na egregor príslušnej energie – tak cez ňu ten egregor posilňuje a zároveň ovplyvňuje konania ďalších miliónov ľudí podobne energeticky a myšlienkovo naladených. Takže sa potom môže stať a aj stáva, že ovplyvní na Zemi dokonca aj takého človeka, ktorý nieje až tak vnútorne zkazený a v afekte niekoho zabije alebo my ublíži. A keďže sa podľa jedného z Kozmických Zákonov – teda Božej vôle všetko v kruhu vracia ku svojmu pôvodcovi tak aj.v prípade ktorý som popísal to nieje výnimkou – to zlo napríklad vražda sa vráti nielen k tomu kto ju priamo vykonal ale aj k miliónom ktorí ju podporili. To je tá SPOLOČNÁ KARMA ĽUDSTVA. Je aj karma na úrovni národov, rodín a jednotlivcov avšak všetko spadá do spoločnej karmy ľudstva – ktorá sa žiaľ vždy rozloží – pretože je mnoho tisícročí negatívna – vždy sa rozloží v búrke kríz, vojen a prírodných katastrof. A pozor! – ani to potom pre ľudí nemusí znamenať nejaký duchovný posun – záleží ako tie udalosti príjmu – či budú rozmýšľať prečo ich zasiahli. No ale keď sa pozerám ako si ľudia vysvetľujú JADRO – SKUTOČNÚ PRÍČINU TOHO ČO ZAŽÍVAJÚ tak vidím, že tú príčinu hľadajú s vidia len okolo seba a nie v sebe. Pri takomto prístupe z nevedomosti a neznalosti Kozmických Zákonov zostávajú spojení karmickymi vláknami s egregorni, ktoré sami živia a ktoré im dodávajú silu a zároveň ich doslova strážia aby sa nemohli vymaniť z ich moci – v podstate z moci iných ľudí spojených z egregorni. Jedine vnútorná zmena k lepšiemu dokáže učiniť odpadnutie karmického vlákna od človeka, nič iné. A karma vracajúca sa k človeku po karmickej nitke ho tak nemusí zasiahnuť v plnej sile ale len symbolicky alebo vôbec.
      A potom sa niekto rozhorčene spýta: tak aká je tá Božia spravodlivosť keď sa vinníkovi nedostane odplaty? Nemusí ju už zažiť – polepšil sa – zmenil sa vnútorne a nie len navonok! Takže celý súhrn kozmických Zákonoch pôsobí len podporne v zmysle podpory duchovného vývoja a nie naopak. Oni totiž netrestajú – trestáme sa sami na základe neznalostí ich pôsobenia.
      A naviac Kozmické Zákony – Božia vôľa sa nepýta – neberie vo svojom pôsobení ohľad na to ako si človek vysvetľuje životné udalosti a javy a na základe toho koná – vôbec sa tým nenechá oklamať.
      A ešte jedno – karmické vlákna, ktoré si človek naviazal sa fyzickou smrťou nijako nerušia, neodpadnú od neho – sú s ním pevne spojené cez nespočet pozemských a aj záhrobných (v astrále) životov.
      Jedine vnútorná zmena VYVOLANÁ DUCHOM ČLOVEKA A NIE NA ZÁKLADE ROZUMOVEJ ČINNOSTI môže viesť k odpadnutiu karmického vlákna spájajúceho s egregorom nízkej úrovne a nadviazanie karmického vlákna na svetlejší egregor.

  • Šak aj tu sa straší .nie všetko čo sa tu napíše je aj pravda.

 4. Vsak aj preto robia vsetko pre vyvolanie sucasne hladomoru, aby kriza bola co najnicivejsia a ludia potom prijali pridelovy system digitalneho otroctva. Financna sprava sr uz pracuje na digitalnej penazenke a povinnom digitalnom podavani danovych priznani z dani z prijmov pre vsetkych obcanov bez vynimky!!! Budu akoze predvyplnene, ale bez mobilu so nikto povinnost nesplni… tam to nevinne smeruje!
  https://necenzurovanapravda.cz/2024/04/priprava-na-pristi-plandemii-vedci-varuji-ze-pandemie-ptaci-chripky-by-mohla-byt-100krat-horsi-nez-covid-19/

  • hľadač pravdy

   Iba krátke doplnenie k rýchlo postupujúcej ,,digitalizácii“
   ——————————————————————————————————–
   Zákon č. 395/2019 Z.z. o občianskych preukazoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov (časová verzia predpisu účinná od: 01.12.2019)

   § 4
   Elektronický čip

   ,,(1) Do elektronického čipu sa zapisujú údaje, ktoré sú uvedené v občianskom preukaze, okrem údajov podľa § 3 ods. 1 písm. h) a i). Do elektronického čipu možno zapísať ďalšie údaje v rozsahu a za podmienok ustanovených osobitným predpisom;/4/ ak nie je možné pre nedostatok miesta do elektronického čipu zapísať všetky údaje, občan určí, ktoré z nich sa zapíšu.
   (2) Držiteľ občianskeho preukazu si môže overiť údaje, ktoré sú zapísané do elektronického čipu, na príslušnom útvare.“

   § 5
   Bezpečnostný osobný kód

   ,,(1) Bezpečnostný osobný kód spolu s občianskym preukazom slúži na potvrdenie totožnosti držiteľa občianskeho preukazu pri elektronickej komunikácii s informačnými systémami orgánov verejnej správy /5/ alebo s inými fyzickými osobami alebo právnickými osobami.“

   § 6
   Žiadosť o vydanie občianskeho preukazu

   ,,(11) Občan, ktorému má byť občiansky preukaz vydaný, je povinný podrobiť sa nasnímaniu podoby tváre a podpisu.“
   ——————————————————————————————————–
   Zákon č. 180/2022 Z.z. ktorým sa mení a dopĺňa zákon č. 395/2019 Z.z. o občianskych preukazoch (časová verzia predpisu účinná od: 01.12.2022)

   ,,V § 4 ods. 2 sa na konci pripájajú tieto slová: „alebo prostredníctvom aplikačného
   programového vybavenia zverejneného Ministerstvom vnútra Slovenskej republiky (ďalej len „ministerstvo“)“.“

   ,,V § 6 ods. 11 sa za slovo „tváre“ vkladá čiarka a slová „odtlačkov prstov““
   ——————————————————————————————————–
   => ,,aplikačného programového vybavenia“, sa v uvedenej novele uvádza viackrát a najpravdepodobnejšie to bude ,,appka v smartfóne“….

   => na Slovensku sa od 01.12.2022 ľuďom povinne odoberajú odtlačky ,,iba“ 2 prstov.

   Napríklad v jednej z najvyspelejších krajín na svete z hľadiska ,,digitalizácie“ v Indii, pokiaľ je mi známe, musia ľudia poskytnúť odtlačky všetkých 10 prstov a napríklad aj sken dúhoviek….
   Bezpečnostný osobný kód sa starším ľuďom, ktorí majú viac ako 65 rokov nevnucuje. Ľuďom mladším sa naopak vnucuje – buď si ho sami zvolia alebo je im automaticky vygenerovaný!

   • A keď odmietne scan a odtlačky, tak čo, zavrú ma? Dá sa to právne napadnúť?

    • hľadač pravdy

     Aktuálne platné znenie § 6, odseku 11 znie:

     ,,Občan, ktorému má byť občiansky preukaz vydaný, je POVINNÝ podrobiť sa nasnímaniu podoby tváre, odtlačkov prstov a podpisu.“
     ———————————————————————————————-
     Bez tohoto nebude dnes nikomu zdravému (rozumej napr. komu sa dajú zosnímať odtlačky prstov), ktorý dovŕšil na to určený vek a podobne – tomu bez toho nebude vydaný nový OP. Ľudí sa na toto nikto nepýtal a na drzovku sa to v tichosti zaviedlo!
     Kto by to odmietol – nikto sa s takým človekom nebude o tom baviť ani diskutovať a nový OP mu nevydajú. Taký jedinec si potom môže vyskúšať existovať v dnešnej dobe bez OP.

     Samozrejme sa tu môžu nájsť ,,mudrlanti“, ktorí uvedú, že človeku postačí na vybavovanie cestovný pas. Cestovný pas nemá každý a ten má tiež svoju dobu platnosti a nový CP bez OP znovu nikomu nevydajú.

     Tí najväčší ,,borci“ budú argumentovať, že vám predsa netreba žiadne doklady, pretože ste ,,živý človek“.

     Toto je aj tak iba prechodný stav do času, keď budú celosvetovo všetky fyzické doklady zrušené, k čomu celé dianie vo svete smeruje – čaká sa iba na ten správny okamih a k tomu pripravenú udalosť, aby sa to verejnosti nejako ,,ospravedlnilo”. Je to postupná salámová metóda vedúca väčšinové osprostené stádo do digitálneho otroctva, celosvetového digitálneho koncentráku, do totality konca vekov. Majú to ošetrené po všetkých stránkach a iba málo ľudí to v konečnom dôsledku, keď sa to celé naplno spustí, odmietne….

     • „Tí najväčší ,,borci“ budú argumentovať, že vám predsa netreba žiadne doklady, pretože ste ,,živý človek“.“

      Bratku, zabudol si na námorné právo.

 5. Alica Brbuchova

  Keď budete na svojich stránkach dávať reklamy a bludy typu nevolte Vojnu Korcoka a šíriť nenávisť a zlo tak zbohom rušíme odber

  • Kľudne zrušte. Nás zasielanie emailov len stojí peniaze. Aspoň ušetríme.

   • Miroslav Čižmár

    To je arogantná odpoveď. Dám si odber, nech vás ošklbem.

    • A čo sme tú pani mali začať prehovárať, aby sa neodhlasovala? Alebo podľahnúť jej vydieraniu a stiahnuť našu antikampaň proti Korčokovi?

     • Miroslav Čižmár

      Myslím si, že antikampaň je kontraproduktívna. Ľudia sú už rozhodnutí, a môže ich to odradiť ísť voliť.

     • Ak odradíme Korčokových voličov, tak to potom stojí za to! 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Vy toho Korčoka asi nenávidíte, ale ja by som mu ten úrad doprial. Mladí sa potrebujú popáliť na vlastných chybách, a Pellegrínimu neuškodí ďalšia volebná prehra. Možno ho to naučí pokore.

  • Vy ku.va už pochopte, prečo Fico nekandidoval! Lebo mu nebolo dovolené! Lebo neexistuje autonóḿna slovenská politika! Len globálna politika!

  • Alica Brbuchova, môj názor je taký že všetci si môžeme všimúť, že alternatíva hrá do istej miery hru „antikorčokiáda“. Dnes meniaci sa mainstream zasa do istej miery hrá hru „pro-korčokiáda“. Toto čo robí mainstream – to už nieje tá „klasická“ kampaň na podporu pohúnkov USA ako doteraz. Ale zasa to nieje fake či prepočítaný podvrh pretože isté západné klany Korčoka chcú ako p-rezidenta na Slovensku ale sú tam aj klany, ktoré ho nechcú a potom to aj na mainstreame vyzerá – akoby začínajúca schizofrenia. Ak by mal Korčok podporu elít celého západu tak by tá kampaň vyzerala úplne inak a nie ako nedotiahutý projekt – to je môj pocit z nej.
   Toto by si mohli všimnúť v ČR a v Poľsku aby nezostali sto rokov za opicami – teda ostať na obojku niekoho kto v podstate už neexistuje (Sion neokoni v USA). Ani Korčok ani Pelle niesú pre národ tí praví ale Pelle zastupuje tie klany, ktoré chcú ísť proti Rusku a celému ľudstvu miernejšou cestou bez vyvolania jadrového konfliktu, chcú ísť obklukou, posilnením V4 a majú toho v hlave viac ako tí ktorých zastupuje u nás Korčok a v ČR Pavel.
   Ani Orbán v Maďarsku nieje pre maďarov ten pravý a jeho politika je v podstate protiruská a tiež ho riadia tí, ktorí chcú uskutočniť likvidáciu Ruska a Slovanov inak než Korčokovi kurátori.

   • Miroslav Čižmár

    Veď práve, že celá kampaň aj antikampaň je o Korčokovi, preto asi vyhrá. Pellegríni je nevýrazný.

    • ten vyhra,koho budu volit Sorosove masiny a to je Tchorcok,inac dalsi kumpan,nie je o nic lepsi,co chcel zapichat,cele Slovensko

  • uz aj vypadni sprostana,nikto na tak sprosteho cloveka nie je zvedavy,co sa tyka takzvanych Kandidatov,su vlastne stejni,obydvaja sa pchaju do prdele Wermachtu v Brusseli a ano Slovac,pojde na jatky,ale s Tchorcokom rychlejsie

 6. Budú musieť prebehnúť popravy.

 7. svatoslav butora

  Autor komentovaného článku mal dodať, že kovidné ohrozenie spojené s činnosťou WHO zadáva príčinu pre odmietnutie Pandemického Paktu WHO a že očkovacia mánia WHO a spol. zadáva príčinu pre demontáž WHO z verejného života. … ale on, tento strašidelný „vedecký“ strašiak funguje ako ďalšia iniciačná rozbuška pre oživenie globálneho strachu na podporu Idiotov WHO.

 8. O sračkách, ktoré vyvierajú z Nizozemska /Beatrix/
  Ronald Bernard: My jsme ta změna (část 4/5) – CZ DABING
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/ronald-bernard-my-jsme-ta-zmena-cast-4-5-cz-dabing:3

 9. Media aj prenasleduju nepohodlnych ked dostanu objednavku od fizlov, ja som uz 2 krat bol v spravach na JOJke, ked ma potrebovali ociernielt cez svoju pobehlicu(tzv. redaktorku). A ake klamstva ta navypustala z tej svojej spinavej papule, samozrejme mne ani nedali priestor na vyjadrenie

 10. Německá vláda přiznala, že žádná pandemie neexistovala

  Zásadní zpráva z Německa: Spolková vláda byla nucena přiznat, že takzvaní „zastánci konspiračních teorií“ měli během Covid pandemie ve všem pravdu.

  https://aktax.cz/nemecka-vlada-priznala-ze-zadna-pandemie-neexistovala/

 11. Lavrov: Ukrajina se podílela na teroristickém útoku v Crocus City Hall

  https://aktax.cz/lavrov-ukrajina-se-podilela-na-teroristickem-utoku-v-crocus-city-hall/

  • holistický prístup

   Ak „ukrajina“, tak „Azrael“ – pretože „Zelenský“ je otrok sionistického „Azraela“ – len to Lavrov nedokáže (nemá dovolené) vyjadriť otvorene.

   • holistický prístup

    Hmmm … a to „Crocus City Hall“ je také ruské pomenovanie …

    • Neboj, Rusi sa aj Crocusov a Citysov zbavia. Vždy sa nakoniec zbavili cudzieho predmetu… síce to niekedy trvá dlhšie ale inam to nevedie.
     A nakoniec sa zbavia aj židovskej mafie – veď oni niesú ona sama. Škoda len, že je dnes pre mnohých dôvodom na útok proti Ruským vlastencom. Ale aj tento nešvar raz zmizne a zostane len čistý a jasný obraz dejín.

  • Objektívne

   Mainstream nič takého nehovorí, niekto sa pokúšal prepašovať do mainstremu pravdu, samozrejme článek byl napokon stažen.

   • Ak citate len slovensky a cesky mainstream, potom sa da ciastocne s vami suhlasit (pozor – topky a cas uz podobne clanky mali!) inak nie. Nemecku a rakusku tlac zrejme necitate, ze?

    • Objektívne

     Chodí mi denník Kronen Zeitung ako tiskovina a nič takého som tam nezaznamenal. Na internete to môže byť ale inak.

 12. Něco podobného zaznělo z úst jednoho vysoce etablovaného politika, když jsem s ním řešil v Praze na schůzce mé osobní právní záležitosti. Řekl mi doslova, že největší lékařské kapacity v Praze očekávají v tomto a příštím roce, gigantický nárust neléčitelných chorob a umrtí očkovných na covid. Řekl mi, že spoustu vysoce postavených lékařu a profesorů ví, ale mlčí. Tohle mi potvrdili i někteří lékaři. A jen má osobní zkušenost, bydlím kousek od hlavní ulice, kde je trasa záchranné služby. Nárust výjezdů houkajících sanitek je během posledních tří let o stovky procent o tom nepochybuji. Již jsem si stěžoval, že je ten neustálý řev sanitek nesnesitelný. Kamarád od hasičů, mi řekl, že je zděšen nárůstem požadavků odnosu poměrně mladých lidí, kdy musí násilně otvírat domy a snášet je buď k sanitním vozům, nebo pohřebním vozům. Osobně tohle nevidím vůbec jako důvod k nějakému bagatelizování. Navíc sám v mojí firmě poslouchám spoustu děsivých příběhů od mých zákazníků, nehledě na to, kolik z mých známých zákazníků v poslední době zemřelo.

 13. Maroš to má v p.ci, frčí na slivovici

  • Prorok neprovokuj nalej si minerálky, Maroš si dá po opici aj slivovicu v džbánku ktorú premenil mu duch svätý pri altánu v spánku °° °°

   • holistický prístup

    Vy obaja sa starajte o seba – Marošovi nie ste hodní ani zahnojené podošvy topánok lízať.

 14. Snáď len preto, aby v mentálnom a mediálnom okolí nevládla len číra Deštrukcia a Strach, plynúci zo súčasného svetového diania a jeho prezentácie prostredníctom MSM, alebo i alternatívy, uvádzam nižšie článok, ktorý rozpráva o tom, že schválenie a celkový proces ratifikácie tzv. Pandemickej Zmluvy cez WHO, nemusí ísť pre – svetové sion-globalistické elity – až tak celkom „po masle“ a jednoznačne.

  Preto – lebo mnoho národných štátov dáva kvantum pripomienok v danej veci a hrozí vysoké riziko, že opäť táto Zmluva an block v plánovanom termíne, t.j. od 27. mája – 1. júna 2024 v Ženeve – schválená – NEBUDE..

  Viď odkaz nižšie:
  „Jednání WHO o totalitní, otrokářské pandemické dohodě jdou (naštěstí) velmi špatně“

  https://cz24.news/jednani-who-o-totalitni-otrokarske-pandemicke-dohode-jdou-nastesti-velmi-spatne/

  P.S: 1 – Cítiť, že ani firme Satan&spol., nejde všetko podľa jeho pôvodných predstáv. V mnohých agendách, čo sa týka, green dealu, migrácie, digitalizácie, celkovej technokracie, ako i ďalších spôsobov, týkajúcich sa celkovej depopulácie a zotročenia ľudí, tak sú v určitom časovom i procesnom sklze..

  P.S:2 – Český premiér Fiala si momentálne rád otvára ústa na súčasnú politiku SR, zrejme z nariadení a pokynov z Brusel-bordelu, kde bol m.r. ukážkovo zdr*aný jedným z tých satanistov EÚ – Verhojštadtom, pred ktorým len tichúčko sklopil uši a sem-tam si šuchol nožičkami.
  Pozn.: Takí tí sovietski komunistickí potentáti v 80-tych rokoch v rámci RVHP, ako bol Andropov, Černenko a i. boli zrejme oproti nemu (Verhojštadtovi) len taký slabší slepačí vývar.

  A NAJ-imperatív v závere videa – pre Fialu bol ten, aby sa konečne začal správať ako Václav Havel!! (sic!)

  Pozn.: Tak – aspoň si uvedomme, že tento faši-Bruselistan, sa musí vnútorne rosypať, lebo to nemá už žiadnu reálnu budúcnosť!!

  https://www.youtube.com/watch?v=hVXJen61WFk&t=125s

Pridajte komentár

*