Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Hrotové proteíny z covidových vakcín prenikajú do všetkých orgánov, čo vedie k hyper-zrýchlenému starnutiu


Print Friendly, PDF & Email

(Ethan Huff, Natural News) Fenomén „náhleho úmrtia“, ktorý pozorujeme na celom svete po zavedení „vakcín“ proti covidu, možno vysledovať späť k jednej spoločnej príčine – k účinkom hrotových proteínov, ktoré urýchľujú proces starnutia.

Dnes už vieme, že hrotové proteíny sa ukladajú vo vnútri každého telesného orgánu a následne premenia človeka z mladého na starého alebo zo starého na veľmi starého. To je dôvod, prečo aj mladí ľudia všade vo svete, vrátane športovcov v najlepšej fyzickej kondícii, náhle zomierajú na srdcové príhody.

Walter M. Chesnut z WMC Research nazýva tento fenomén Endoteliálna choroba hrotového proteínu (Spike Protein Endotelial Disease) alebo SPED, ktorú opisuje ako prvé štádium choroby s názvom Progériov syndróm hrotového proteínu (Spike Protein Progeria Syndrome) alebo SPPS.

SPPS, vysvetľuje Chesnut, je endoteliálna reakcia na inváziu hrotových proteínov do všetkých hlavných orgánov tela.

(Súvisiace: Pozrite sa na túto úžasnú zložku nachádzajúcu sa v brokolici, ktorá by mohla pomôcť mozgu opraviť poškodenie hrotového proteínu.)

„Považujte to za šok, aký by telo zažilo po ponorení do mrazivej vody alebo zasiahnutí ohňom,“ píše Chesnut.

„Nastane OKAMŽITÉ poškodenie: zápal, koagulácia (zrazeniny) a všetko ostatné, čo sprevádza poškodenie endotelu. Akonáhle hrotový proteín napadne endotel hlavných orgánov, naruší expresiu mRNA každého orgánu.“

Hrotové proteíny z covidových vakcín fungujú ako „jed starnutia“, ktorý urýchľuje proces vedúci k smrti

Nasleduje druhá etapa choroby SPPS (predčasné starnutie všetkých orgánov v tele) v dôsledku nesprávnej expresie ľudských proteínov, ktoré sú nevyhnutné pre správnu funkciu orgánov.

Modely na myšiach ukazujú, že zvieratá vystavené takémuto náporu hrotových proteínov nahromadili smrteľné jedy vo svojich orgánoch, čo viedlo k rýchlemu starnutiu, ktoré sa prejavilo rôznymi spôsobmi, ako napríklad:

 • zníženie hmotnosti
 • deformácia hrudníka
 • nahrbené držanie tela
 • zlý stav srsti
 • syndróm močového mechúra
 • lymfopéniou
 • zvýšené hladiny reaktívnych foriem kyslíka
 • zrýchlené zmeny v metylácii DNA súvisiace s vekom
 • opotrebovanie telomér

Priemerná dĺžka života tvora infikovaného hrotovými proteínmi je oveľa nižšia ako u čistého tvora, ktorého telo nebolo napadnuté týmito injekčnými jedmi. Prvý z nich má chronické zdravotné problémy, ktoré podstatne zvyšujú riziko predčasnej úmrtnosti.

Komorbidity starnutia pozorované u myší infikovaných hrotovým proteínom, vrátane krehkosti, kyfózy (vydutie hrudníka), kataraktov a svalových dystrofií, možno vysledovať späť k nesprávnej syntéze proteínov a chybným transláciám v ribozómoch vyvolaných syntetickou mRNA z vakcín.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

„Čarodejník sa skutočne nachádza za oponou,“ píše Chesnut.

„Vidíme zomierať 26-ročného muža. Ale ten 26-ročný má orgány ako 96-ročný. A pri 96-ročnom nás už vôbec neprekvapuje rýchla rakovina, neurodegenerácia alebo náhla srdcová smrť.

Verím, že htotový proteín pôsobí ako látka vyvolávajúca progériu (rapídne starnutie), ktorá sa cez endotel dostáva do všetkých telesných orgánov,“ dodal Chesnut.

Chesnut tiež hovorí, že je z týchto objavov „hlboko zarmútený“ a „rozcitlivený“. Potvrdzujú to, čo mnohí iní podozrievali – že hrotové proteíny z covidových vakcín vstupujú do všetkých druhov telesných tkanív a spôsobujú zmätok v ich funkčnosti.

Reakcie ľudí na tieto nové zistenia

„Toto ďalej potvrdzuje všetky naše ‚konšpiračné teórie‘,“ napísal o zisteniach jeden komentátor.

„Dávam šancu metylénovej modrej (protijed na kyanid). Budeme vedieť, či funguje podľa toho, či nezačnú obmedzovať jej používanie tak, ako to urobili s hydroxychlorochínom a ivermektínom.“

„Ďalšie odporúčania, o ktorých som počul (a aj ich užívam), sú nattokináza (spomínaná Dr. McCulloughom a testovaná Japoncami), NAC (n-acetyl cysteín), bromelain (enzým z ananásu) a olej z čiernych semien (zanecháva nepríjemnú chuť v ústach),“ poznamenal iný komentujúci o potenciálnych liekoch na otravu hrotovými proteínmi.

„Po tom, čo som ich začal užívať, mal som mierne bolestivé lymfatické uzliny v krku. Domnievam sa, že to rozbíjalo tie hrotové proteíny, ktoré sa potom vyplavovali z tela cez lymfatické uzliny. Zmizlo to po týždni.“

Najnovšie správy o covidových „vakcínach“ nájdete na stránke Genocide.news.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak niekto tisícročia hľadal elixír mladosti – určite musel naraziť na „elixír“ starnutia, pretože najprv treba poznať pricíp starnutia. Teraz toto poznanie niekto len využíva proti ostatným ľuďom. Vek je vždy relatívny. Kto dýcha rýchlo – rýchlo zomiera. Dýchajte pomaly a subtílne.

  • zly preklad !

  • Fenomén starnutia sa skúma storočia, ale v poslednej dobe veda pokročila. Venujú sa jej po celom svete. Priekopníkom je David Sinclair, ktorý skúma tzv. reset mladosti cca 20 rokov. Hladovanie 17-20 hod., sauna, chlad, krátke intenzívne cvičenie. Užívanie NMN, resveratrolu, spermidínu, quercetínu, fisetínu D3 + K2. Objavil gén dlhovekosti, sirtuíny, ktorým sa dá reštartovať organizmus, zvrátiť starnutie, posunúť biologický vek vzad. Jeho výskum je založený na tom, aby sme starli s noblesou, bez chronických ochorení a bolesti. Sám na sebe skúma tento gén dlhovekosti a posun svoj biologický vek z 52 rokov na 30 rokov. Nepíšem mimo, myslím si, že tí čo sa dali zaočkovať, užívaním uvedených a žiť ako káže onô
   m§že tieto proteínové hroty vakcín buď z tela odstrániť, alebo zmierniť ich nepriaznivé účinky.

   • Marek Kosice

    A preto aj „elity“ ocividne starnu? Dokonca aj vyzeraju na svoj vek? Gates, Musk…Netipoval by som im ani o rok menej nez maju… Ja zijem super zdravo uz 15 rokov, a bohuzial tiez nevyzeram vo veku 35 rokov na 25…

 2. Takže nattokináza (o tej som už tu písal, ale podľa redakcie nie je vraj lacná, čo si nemyslím), olej z čiernej rasce, bromelaín, NAC a čo ešte? Prečo neskúsiť DMSO aj vnútorne (v nápoji) alebo formou infúzie (na Slovensku zrejme nereálne)? Na túto tému som na najčítanejšej stránke o zdraví nič nečítal.

  • DMSO je ťažké zohnať, neodborné používanie môže byť nebezpečné a ešte sme sa nestretli s používaním DMSO na následky covidových vakcín. Úlohou DMSO je dostať niečo do tela cez kožu, samo o sebe to nie je liek. Je to organické rozpúšťadlo a transportný mechanizmus. Čo chcete transportovať do tela pomocou DMSO?

   • DMSO v kvalite Ph.Eur nie je vôbec ťažké zohnať. Osobne ho užívam aj vnútorne (1 čajová lyžička v 0,3 litra vody). Má analgetické účinky (potláča zápaly), zmierňuje zrážanie krvi, zmenšuje nakopenie trombocytov a upravuje krvné tuky, pôsobí antiskleroticky, Ako uvádzate – podporuje prienik iných látok, pôsobí ako nosič. Tých zdravotných účinkov je oveľa viac. Bližšie: DMSO – príručka/návod k použitiu – autor RNDr, Hartmut P. A. Fischer. Ináč, používa sa aj v kombinácii s MMS , o ktorom bol na Bádateľovi článok.

    • Aj MMS môže pri neodbornom používaní uškodiť. Máme o tom pár starších článkov, ale už sa tomu veľmi nevenujeme práve z toho dôvodu, že sa s tým dá aj ublížiť.

     • Nuž áno, pri neodbornom používaní iste. Vo všeobecnosti je DMSO bezpečný liečivý prostriedok a telo ho dobre znáša. Je oveľa bezpečnejšie ako ibuprofen, ktorý ľudia často bezhlavo berú, a taktiež ako aspirín. MMS je bezpečnejšie ako kyselina acetylsalicylová alebo kofeín, ale zďaleka nie také bezpečné ako DMSO.

  • Nie nattokináza, ale enzým serrapeptaza. Nattokináza len riedi krv, ale serrapeptaza odstraňuje okrem toho, že riedi krv, čistí krv od nadmerného množstva fibrínu, ktorý krv zahusťuje a vytvára krvné zrazeniny. Tým napomáha predchádzať cievnym príhodám, infarktom a trombotickým stavom. Serrapeptaza robí krvné platničky menej lepkavé, ale ešte stále nevyvoláva krvácavosť. Urýchľuje hojenie rán po úrazoch a operáciách. Skracuje čas hojenia a podporuje imunitný systém, má čistiaci účinok – pomáha viazať ťažké kovy. Zlepšuje hormonálnu nerovnováhu. Ďalej pomáha pri liečbe vysokého krvného tlaku, srdcových a cievnych ochoreniach, astmy, migrény a bolestiach hlavy, cukrovke typu II a diabetickej polyneuropatii, osteoporóze, zápale kĺbov, artritíde, reumatoidnej artritíde, zápalov rôzneho druhu, ochorenia čriev či cystickej fibróze prsníkov. Odstraňuje, rozpúšťa cysty, myómy, polypy. Je výborným odmaskovačom baktérií a vírusov, Serrapeptaza je oproti Nattkináze 6 krát drahšia. Pozor na falošných predajcov, ktorý miesto serrapeptazy predávajú huby /betaglukány/

 3. Jo, ale tohle všechno se obejvuje i u „neočkovaných“ nejen u mrna mutant.. že by shedding?

  • Shedding nebude nikdy tak koncentrovaný ako originál. Je to ako s pasívnym fajčením. Keď prejdete okolo fajčiara, trocha dymu sa na vás „nalepí“, ale dávka, ktorú dostanete nebude nikdy taká vysoká ako u aktívneho fajčiara.

 4. mariankosmac

  A kto vie či neprenikajú tie špiny proteiny i do vzduchu…

  SLUNCE – eliminuje spik proteiny přítomné ve vzduchu, v místnostech lze použít horské slunce. Neviem či to funguje aj cez okná/sklá (nemôžem ich otvoriť) ale snáď áno. Horské slnko nemôžem použiť kvôli rastlinám (ktoré nemôžem dať preč).

 5. Serapeptázu treba pridať k tej nattokináze. Je to vzájomne silnejšie ako iba jedno z nich. Mám to odskúšané. Serapeptáza odstraňuje mŕtve proteíny z tela. Viditeľný účinok – zmenšili sa mi výrazne pooperačné jazvy na koži, roky po zahojení.
  Naštudujte si jej pôsobenie aj v kombinácii s natto. Informácií o nich dosť aj v slovenčine.
  Dávkovanie sera – bral som cca 6-8 tabliet denne koncentráciu 250 tis. jednotiek.
  Po nejakej dobe (pár týždňov) to treba prerušiť. „Riedi krv“ ako následok rozpúšťania proteínových usadenín (cholesterolových napríklad) v žilách.
  Na vlastné riziko, nie som lekár.
  Zabralo skvele.
  Myslím že to Spike proteín zožerie skôr ako usadený cholesterol.

  • Serapeptáza stojí zhruba 53 eur – 90 tabliet.
   Ruské probiotiká Vetom 2 /50 pil. proti plesniam/ + Vetom 1 /50 pil. proti baktériám/ – produkujú nattokinázu.
   https://www.vyzivovy-doplnok.sk/serapeptaza/
   „Milujete na svojom tele pocit hodvábu? Hodváb je snáď najslávnejší druh textilného materiálu na svete.

   Všetci vieme, že existuje iba vďaka priadke morušovej. To, čo ste možno nevedeli je, že jej nevďačíme iba za luxus v podobe šiat alebo posteľnej bielizne.
   V tele tohto motýľa totiž žije organizmus, ktorý produkuje vzácny enzým. Ten jej pomáha dostať sa zo zámotku, v ktorom by inak zahynula. A nepomáha iba jej.
   Reč je o serapeptáze.
   ————————————-
   Len špekulujem, či by zjedením pár húseníc /či kukiel/ bez hlavy bolo možné osadiť mikrobióm čriev – či to prežije žalúdočné šťavy – možno by pomohla sóda bikarbóna.

   Ako sa starať o svoje prvé priadky morušové
   https://sk.animalartists.net/how-take-care-your-first-pet-silkworms

 6. a jak je to kdyz jdu na bazen plavat, kde jsou skoro všichni očkovaní a voda působí jako pojivo z nich na mne..? je to mozné nebo ne? diky

  • vylučovanie cez kožu určite nie je vo veľkom množstve, plus v každej vode sa aj malá koncentrácia výlučkov ešte viac rozriedi.
   Plus agreívne pôsobenie vody/chlóru na tieto možné výlučky od očkovaných
   Plus to rozriedené neprenikne cez tvoju kožu.
   Takže na 99,9999% naďalej kľudne plávaj v bazéne bez obavy z takýchto možných problémov.

   Najhoršie na tom s prenosom z očkovaného na neočkovaného sú neočkované ženy, ktoré dostávajú dovnútra tela dávku semena od svojich očkovaných manželov

 7. Když musejí ze sebe dělat „soustruháty na 3 000% roboti podrbaní hrůzných zrůdných debilů. Tak i z organismu.
  https://www.youtube.com/watch?v=oTEFxp2lWd0

 8. KOVIDBARÓN!

  ,,,,,,,to sú iba blázni-ktorí chcú tu žiť dlho,,,,,,,vy stárnete už v práci-len vám to nedošlo,že svoje životy práve tam premrhávate a potom čo vám zo životov zostane-tak premrháte súložením a pobehovaním po supermarketoch,kde nakupujete zbytočnosti ako zmyslov zbavení a potom znovu šup ho do práce,,,,,,,diabol vám za vaše životy na výmenu ponúkol peniaze-platidlo a vy všetci na tomto výmennom obchode frčíte celé stáročia od kedy sa postavila prvá fabrika,či začala sa staviať doprávná sieť ako napr.železnica a lodná doprava,,,,,,,myslíte si,že so život v zmluve s diablom môžete niečo zmeniť,alebo s niečím vydrbať-tak to je iba omyl!!!!!!! nikdo zo zaočkovaných nemá zdravý rozum-a pýtam sa-kto z vás si želá,aby tu medzi ľuďmi pobehovali slabomyselní zbabelci a parazitéri schopní kedykoľvek ľudsky zlyhať-je to to isté ako s armádami-každá armáda má vo svojích zložekách veľké percento nemysliacich a slabomyselných,nejaké to percento sú sebapoškodzovatelia,básilníci či zo života sklamaní a opustení,ktorým je všetko jedno,,,,,,,svet a ľudstvo sa už dávno filtruje a rýchlo zbavuje nepodarkov,,,,,,,

  • *nikdo zo zaočkovaných nemá zdravý rozum*

   znám i takové, kteří očkovaní nejsou, ale na testy kvůli COVIDu budou chodit….
   *****
   Mnoho lidí se těší na kvantový finanční systém QFS
   komentář od anan 8.2.2023 v 19:49
   https://tadesco.org/zpravy-ze-sveta-7-2-2023/#comments

   Jen malé zamyšlení: jak by reagovali lidi, kdyby jim bylo sděleno, že se zcela ruší finanční systém se vším co k němu náleží? V obchodech by bylo vše zadarmo,Inkaso by přestalo existovat,…tím pádem by skončily i úřady práce.

   Otázkou je jak by bylo řešené bydlení v nájmech a podnájmech?!

   • Objektívne

    QFS je bezhotovostný platobný systém, však? Nie je to náhodou to, proti čomu sa na celom svete zdvíha vlna odporu? Myslené ako odstránenie hotovosti.

    • Dá se říct, že deep state, tedy šmejdi chtějí bezhotovostní platební systém, aby měli své „otroky“ pod dohledem a mohli je kdykoliv odstřihnout od jejich „virtuálních peněz“.
     ***
     QFS – je taky bezhotovostní platební systém, ale „údajně“ ho řídí ta světlá strana…
     ***
     Názor si udělejte sami….

   • toto je vysvetlenie z tej diskusie v tvojom odkaze
    „uloží na účty QFS jako měny kryté zlatem pomocí digitálních zlatých certifikátů“

    viete čo je to „Zlatý digitálny certifikát“?

    Zlatý digitálny certifikát = prd od fazuľovice Jožka Mrkvičku z hornej dolnej

    ďalší honosne znejúci OJEB vkladaný systémom do hlúpych makovíc hlúpych goyim

    Quantový Finančný Systém je Kvantový Ojeb

  • TVOJ text obsahuje fúru optimizmu som naladená pesimizmom na dlhý čas KovidBarón , Len tak ďalej baštímm to @

 9. Prečo padajú turecké domy už pri 5-6 stupňoch zemetrasenia?
  https://www.youtube.com/watch?v=frk-04mBYQY

  • Z videa:
   – nezhutnený betón – štrkové hniezda, praskliny, zničí ho voda a mráz
   – dom stojí na niekoľkých tenkých stĺpoch – minimálna pevnosť pri priečnom pohybe = zemetrasenie
   – steny nezviazané s konštrukciou – môžu spadnúť dnu do miestnosti alebo von na ulicu, a zabíjať
   – žiadna tepelná izolácia – dnu je chladnejšie ako von, treba kúriť

   • Válka o písek – Dokument CZ dabing.mp4
    https://ulozto.net/file/uHNjtblECT26/valka-o-pisek-dokument-cz-dabing-mp4#!ZGAwBGR2ATL3ZJZjZ2IvMGV0AQAxZmLlIRZ5pabgFQtmMJD4Aj==
    ——————————————————-
    Po veľkej vojne bude veľmi atraktívna recyklácia všetkých stavebných hmôt.

    • Piesok je všade na svete, priamo alebo pod vrstvou hliny. Hlavnou zložkou cementov býva vysokopecná struska.

     • Pozri si ten dokument, aby si vedel, o čom to je! Cement je len pojivo – bez POTREBNEJ tlakovej odolnosti. Ani zatuhnutý cement nemá tlakovú odolnosť pôvodného materiálu z ktorého bol vyrobený – z kryštalickej bridlice, alebo obyčajnej bridlice. Ak by si postavil betónovú stavbu – obelisk – z betónu o výške 400 – 440 m – začal by sa na spodu taviť vlastným tlakom – a až tam by potom vznili štruktúry a textúry zodpovedajúce premeneným horninám – vznikajúce často pod mnohokilometrovou vrstvou nánosu.

      Nie je piesok ako piesok! Živcový – ani dolomitický piesok = väčšina morských pieskov /saharský detto/ – nie sú pevnostne vhodné na stavbu vyšších budov. Ideálny je riečny strkopiesok s vysokým podielom kremíka a kremičitanov.

      Celý dokument je o tom – čo robí prehnaná ťažba pobrežných pieskov a pieskov zo šelfu s celým pobrežím a ekosystémom. Navyše ide stále o nekvalitné stavebné materiály. Takže už ten dokument nemusíš pozerať – hlavne že máš názor.

 10. infakta.cz/dramaticky-pokles-porodnosti-nejenom-v-cr-nastava-devet-mesicu-po-zacatku-ockovani-vekove-kohorty-rodicu-ma-to-souvislost/

  „Dramatický pokles porodnosti nejenom v ČR nastává devět měsíců po začátku očkování věkové kohorty rodičů. Má to souvislost? Skokový desetiprocentní pokles počtu narozených dětí představuje problém, který ohrožuje budoucnost naší společnosti“

  Chybí desetina dětí..v jiných zemích vypadají tyto grafy téměř stejně…
  Už slyšíme covidisty, jak ze všech stran křičí, že korelace není kauzalita. Třeba lidé děti nechtěli, báli se covidu či něčeho jiného, na východě začala válka, rozjížděla se inflace a ekonomická krize a tak dále…..

 11. Ja sa na covid očkovanie pozerám ako na skvelý filter, podľa ktorého možno ľudí zadeliť, kto je kto.
  Tá istá sorta, ktorá volila Dzurindu, schvaľovala humanitárne bombardovanie američanov, prijímanie migrantov, túto vlastizradnú vládu, presne tí istí sa dali aj zaočkovať. Akoby to bolo vpísané kdesi v génoch – na strane Zla vo všetkom, niektorí cielene, iní z vlastnej hlúposti či lenivosti vzdelávať sa. Každopádne zaočkovaní sú pre mňa nedôveryhodní a vždy budem mať od nich odstup.

  • A tí istí sú teraz za dodávanie zbraní Ukrajine a eskaláciu konfliktu.

  • Duzurinda…..ako poznáme človeka, ktorého ovládlo zlo? Tak že po odhalení nemá pocit hanby ale ešte s väčším nasadením bojuje ďalej.
   To je o ňom. Ale ešte netuší, že tentoraz si na Slovensko ide pre svoj koniec. Nevie to, je blbý na to aby poznal do čoho sa hrnie.

  • Israismael

   Áno je to tak Robert.. Úplne presne napísané, lebo ide o triedenie ľudí podľa vzoriek covid, vakcína, vojna na ukr..A spomeniem to najhlavnejšie, ze ide o triedenie ktoré je zaznamenané v Novom zákone (pole=svet, kukol=temni ľudia, pod vplyvom temných vplyvov(USA, západ), psenica=nezavedeni ľudia (neuverili zvodom Lucifera, sú nevaxovani a neveria USA a západu a pod)
   Teda máme preosiate a pre triedené z veľkej časti dnes 2 skupiny ľudí.. Zopakujem ešte raz a mnohí to viete určite z pozorovania sveta a okolia :
   1.) ZAOČKOVANI=verili vakcínam, dali sa nachytat=veria médiám hlavného prúdu a ze Ukrajina zvíťazí nad Ruskom lebo Rusko je satan=uveria aj tomu co príde, napr Veľký reset, digitálne peniaze, a napr aj technológie temna budú považovať za dobré veci a prospešné ľudstvu..
   2.) NEZAOCKOVANI= nedali sa nachytať temnom a nedali sa zviesť na cestu temnej strany ale približujú sa Bohu a Svetlu…
   JE TO SKUTOČNÁ VZORKA, A EŠTE PRÍDU AJ INÉ UDALOSTI.. EKONOMICKÁ KRÍZA (otázka ako sa kto vyrovná s peniazmi,so stratou, hlavne tí bohatí).. UDALOSŤ HLADOMORU (tu pôjde o to, ze kto plytval veľkým množstvom potravín, vyhadzoval potraviny do kontajnerov a nevazil si jedlo, tak bude mať v čase hladomoru nedostatok)..
   VŠETKO SO VŠETKÝM SÚVISÍ A ZAPADA DO KONEČNÝCH UDALOSTI POSLEDNÝCH ČIAS..

 12. Myslím že tu nikto nespomenul zásadný rozdiel v “šírení” S proteínov (redakcia sa letmo otom zmienila).
  Očkovaní majú v sebe mRNA, ktorá dáva telu (bunkám) povel aby vyrábalo S-proteíny. Je súčasťou DNA očkovaných. Naproti tomu S-proteíny ktoré ich telo produkuje a prenesú sa na neočkovaných sú len “pasívne” proteíny – nemnožia sa. Pretože neočkovaní nemajú v tele takú DNA (s mRNA) ktorá by zabezpečovala ich “výrobu”.
  Dúfam, že sa vo svojej analýze nemýlim.

  • Už jsem to někde psala.Ono dostat injekční stříkačkou mRna do buňky jádra a umožnit jí nekonečné stejné replikace je trošku přitažené za vlasy.Víte kolik reparačních mechanismů je v buňce.Ale budiž pokrok je pokrok.Možná,že už to jde.
   Když ale vycházím z faktu,že ti mocní nám lžou jako když tiskne,tak v tom sajrajtu bude něco jiného,co by si normální člověk dobrovolně do sebe nenechal píchnout. Tkzv“ shedding proteinů“ jsem zažila i u sebe.Pamatuji si jak asi před deseti lety náš vedoucí po aplikaci protichřipkové vakcíny nás nakazil chřipkou i když jemu nic nebylo.Prý podobné problémy měly i učitelky v jeslích po hromadném očkování dětí.

   • https://otevrisvoumysl.cz › dr-mike-yeadon-zadne-respiracni-viry-neexistuji
    Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“
    3. 8. 2022Dr. Mike Yeadon: „Žádné respirační viry neexistují“ 3 srpna, 2022 Témata: Dr. Mike Yeadon, Koronavirus, Viry Ve zkratce… Krátký úryvek dr. Mike Yeadona ohledně respiračních virů. Facebook Telegram VK Nefungují Vám videa níže? Klikněte zde. ↓ Video v originále s českými titulky ↓ Sledujte také na: NášTub / Odysee / Rumble

 13. skoro hodinový pořad na jedné slovenské televize
  o situaci na ukrajině…..
  https://youtu.be/2mRCIXFNcCg

  • Israismael

   Kukal som live prenos z prejavu šaška v mikine a zelených maskacoch v EÚ – Parlamente..
   Sfanatizovana a satanizovana je ta Európska Únia … ukázalo sa to pri prejave Zelenskeho dnes v Bruseli …Ukrajinské vlajocky v Eú parlamente ,kričanie europoslancov že: slaaaava Ukrajine ,čo je vlastne banderovske haijl,no to je sfanatizovane všetko v tom Bruseli … a kto to sledoval asi videl ten freneticky potlesk ako by to malo byť samotnému Bohu-zelenemu na tejto planete Zem …
   Jeho reč : dajte nám tanky lietadla bomby ..poslanci tlieskajú, že im idú žily prasknúť na rukách cez dlane z toľkého ťap ťap… ale ani slovo o miery ..Dajte svetu mier ,zabráňte vojne..o Tom ani slovo !!!!!..

   • EU bylo založeno na EHS, EHS založil bývalý velitel SS. Jeden z prvních eurokomisařů byl býval velitel SS….
    Hitler nedobil evropský kontinent vojensky, tak jeho pokračovatelé to dělají ekonomicky, finančně,….

   • Zelenksý mi tam pripadal akýsi vystresovaný ako keby mal dva mesiace pred popravou. On dobre vie, že jediným prešľapom by si riadne utiahol tú oprátku čo mu visí na krku. Musí poslúchať ako malé decko. Z „hrdého“ ukra sa stal blbeček a to vidí celý svet. Dobre mu tak. Chcel z vlkmi byť a teraz musí s vlkmi vyť – aj keď sa mu určite poslednú moc nechce – ale už nemá na výber – inak ho roztrhajú.
    Najlepšie keby išiel pred súd – a videl to celý svet.

Pridajte komentár

*