Kríza nemocníc je vykonštruovaná. Teraz majú viac voľných lôžok ako v lete!


Print Friendly, PDF & Email

Kríza nemocníc je vykonštruovaná. Teraz majú viac voľných lôžok ako v lete!

Už niekoľko týždňov počúvame od štátnych orgánov a ich mediálnych prostitútok srdcervúce náreky o tom, ako vraj nemocnice kolabujú pod obrovským návalom covidových pacientov.

Nie je to pravda! Je to obrovská lož. V skutočnosti je teraz v nemocniciach viac voľných lôžok než v lete. A hneď vám ukážeme dôkaz a vysvetlíme, ako vláda celú túto krízu v nemocniciach doslova vykonštruovala.

Prehľad obsadenosti nemocníc

V nasledujúcej tabuľke si môžete pozrieť, ako sa na mesačnej báze od septembra 2020 po dnešok vyvíjala celková kapacita a obsadenosť lôžok v slovenských nemocniciach (zdroj):

Keď sa pozriete na celkovú kapacitu lôžok, tak tá sa od septembra 2020 dodnes v podstate nezmenila. Kolísala v rozmedzí 24 až 26 tisíc.

Teraz sa však pozrime na obsadenosť lôžok. Kým v júli 2021 bola obsadenosť 15557 a v auguste 15204 lôžok, tak začiatkom novembra to bolo len 14643 a k 18. novembru dokonca len 12986 lôžok!

Ak sa pozrieme na počet voľných lôžok, tak situácia je podobná. Kým v júli a auguste to bolo voľných 9011, resp. 9299 lôžok, tak v novembri bolo voľných 9401, resp. 9848 lôžok.

Ako je to možné?! Ako je možné, že nemocnice v súčasnosti nielenže nie sú „preplnené“, ale počet voľných lôžok dokonca stúpa?!

Vysvetlením by sa mohlo zdať to, že kým obsadenosť necovidových lôžok klesá, obsadenosť covidových naopak stúpa.

Neprajníci by povedali, že necovidové lôžka klesajú, lebo ich nahradzujú lôžka covidové. To však nie je pravda, lebo covidových lôžok je len zhruba 3000, kým celkovo voľných lôžok je stále takmer 10000. Tento argument neobstojí.

Predošlé roky každú jeseň a zimu počas chrípkovej sezóny pribúdali pacienti s respiračnými chorobami a nemocnice napriek tomu nekolabovali. Ako to, že teraz zrazu údajne kolabujú?

To si hneď vysvetlíme…

Kolaps a preťaženie nemocníc je umelo vytvorený pre vyvolávanie strachu

Ak si vezmeme situáciu pred rokom 2019, tak napríklad o 30 pacientov s respiračnými ochoreniami ako chrípka, či zápal pľúc, sa staral 1 lekár a 2 zdravotné sestry (tieto čísla sme si vymysleli, ide o názornosť).

Lenže pri covide sa náročnosť o starostlivosť pacienta zvyšuje. Zdravotníci sa musia prezliekať do tých skafandroch, nesmú chodiť na iné oddelenia a logicky sú viac vyčerpaní. Preto na starostlivosť o rovnaký počet 30 pacientov sú už potrební 2 lekári a 4 zdravotné sestry.

Čiže, ak si vezmeme, že je dnes v nemocniciach okolo 3000 covidových pacientov, tak na starostlivosť o nich bude potrebných toľko zdravotníkov, ako pri 6000 „obyčajných“ chrípkových pacientoch. Z toho zrejme pramení ten „kolaps“.

Ak by zdravotníci pristupovali ku covidovým pacientom rovnako, ako k iným infekčným pacientom, tak by žiadne preťaženie ani kolaps nemocníc nenastal. V podstate si to spôsobujú sami tým cirkusom, ktorý okolo toho robia.

Teraz si poviete, že veď predsa sa zdravotníci musia chrániť!

Zbohom vysoký krvný tlak

Naozaj sa ale musia chrániť viac ako pri chrípkových pacientoch? Veď sú zaočkovaní (respektíve, majú možnosť sa zaočkovať) a aj úmrtnosť na covid je zhruba rovnaká ako pri chrípke.

Pri pôvodnom alfa variante počas druhej vlny mohla byť úmrtnosť o trochu vyššia, no delta variant je, hoc viac nákazlivý, ale zato menej nebezpečný. Písali sme o tom dávnejšie v tomto článku.

Takže, ako vidíte, celá súčasná hystéria je umelo vykonštruovaná. Faktom je, že:

 • Počet voľných lôžok je teraz väčší ako v lete
 • Počet obsadených lôžok je teraz menší ako v lete
 • Počet covidových pacientov je teraz menší ako počas druhej vlny

Ak by sa pristupovalo ku covidovým pacientom rovnako ako k iným infekčným pacientom, žiadna kríza nemocníc by tu nebola. Bola by to v podstate klasická jeseň ako bola po desaťročia predtým.

Prečo vláda klame a šíri hystériu?

Ako sme na našej stránke už veľakrát vysvetľovali, cieľom vlády nie je ukončiť pandémiu. Ak by to chceli urobiť, umožnili by včasnú liečbu ivermektínom a ďalšími účinnými liekmi proti covidu.

Vláda má záujem za každú cenu udržiavať pandémiu pri živote, aby mohli obmedzovať naše práva a slobody (lockdowny, covid pasy) a aby mohli ľudí tlačiť do očkovania so zlomyseľnými motívmi (zisky farma firiem, depopulácia ľudstva).

Ak by sa covid liečil včas a pristupovalo by sa k nemu rovnako ako k iným infekčným chorobám, ľudia by sa nemali potrebu očkovať. A to oni predsa nemôžu pripustiť.

Príkaz zhora zněl jasně: Strašiť, očkovať, ničiť, zotročovať.

A kto sú to tí „zhora“?

Sú to členovia medzinárodného zločineckého syndikátu – WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), WEF (Svetové ekonomické fórum), Európska únia, globalisti typu Bill Gates, Klaus Schwab, Rotschildovci a podobne, či farmaceutické firmy (Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson).

Podrobne o podvodoch a motívoch tejto falošnej pandémie sme písali v článku: Klamú o všetkom: počtoch denných prípadov, hospitalizáciách i úmrtiach. Prečo to robia?

Ako z toho von?

Opäť sa budeme raz opakovať, ale jediná cesta von je povstať proti tyranii. Ideálne by bolo sa masovo vzbúriť – celonárodné povstanie, puč, revolúcia, revolta, prevrat. Viac priamočiarejšie to už povedať nevieme.

Kým k tomu však dôjde, tak okamžite je nutný občiansky odpor a nepodriaďovanie sa režimu. To znamená ignorovať všetky opatrenia, ktoré bez nejakej väčšej ujmy môžete ignorovať a taktiež bojkotovať úrady, firmy a organizácie podieľajúce sa na zavádzaní totality.

O zaujímavom nápade sme písali aj v našom včerajšom článku. Odkaz na neho je TU.

Každopádne, diktatúra viac a viac uťahuje skrutky. Dokonca sa dnes už ani len nesnažia predstierať, že to robia pre vaše zdravie. Inak by nedovolili zaočkovaným netestovať sa a nedávali by chorým zaočkovaným výnimky z karantény, čím im umožňujú covid voľne šíriť.

Ich skutočným cieľom je snaha zaočkovať čo najviac ľudí a zničiť vám zdravie, možno aj život. A ak to náhodou prežijete, tak budete vy i vaše deti s povinným covid pasom už navždy zotročení.

Už nie je kam cúvnuť. Satan odhalil svoju tvár a valcuje všetko, čo mu príde do cesty. Masový občiansky odpor je dnes jediná cesta. Mor ho! A voľ nebyť, ako byť otrokom!

Prírodná liečba osteoartritídy

Zdroj: uloz.to, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. https://www.naturalnews.com/2021-11-23-europe-1163356-reactions-30551-deaths-covid-vaccines.html
  Europe logs 1,163,356 adverse reactions, 30,551 deaths caused by covid “vaccines”
  Európa eviduje 1 163 356 nežiaducich reakcií, 30 551 úmrtí spôsobených covid „vakcínami“

   • Petícia je dobrá vec za normálnych okolností. Dnes však už nie sme v normálnej dobe. Ak aktivistka zo smetiska je schopná zmariť vôľu 600 000 ľudí na referendnum, tak nejaká petícia im bude na smiech. V súčasnom štádiu už sú potrebné dôraznejšie metódy politického nátlaku.

    • A čo by referendum vyriešilo? Matovičova (Hegerova) vláda by zrejme padla a potom by prišla opäť očkovacia garnitúra, ktorá by aspoň spočiatku menej tlačila na pílu. Veď opozične najsilnejší hlas SD stále prízvukuje, že nikdy nebol proti očkovaniu a 80% jeho členov je zaočkovaných. Navyše Hlas SD aj Smer SD nespochybňujú naše členstvo v EÚ a NATO, teda opäť by presadzovali inštrukcie EMA. Predpokladám však, že by sme sa vyhli povinnému očkovaniu, ku ktorému to pod kuratelou tejto vládnej koalície smeruje.

     • Máte pravdu, že po voľbách by tu zrejme bol Matovič v ružovom. A možno aj nie, ak by Hlas oslabol a do parlamentu by sa dostali aj nejaké ďalšie pronárodné strany. Naším komentárom sme však nechceli riešiť, čo by prišlo potom, ale poukázať na to, že petície sú dnes podľa nás už strata času a energie.

      Povinné očkovanie je červená čiara, za ktorou sa nachádza už len krviprelievanie. Ešte to bude závisieť od toho, ako to chcú vymáhať. Ak tvrdo, nebodaj násilne, tak k tej preliataj krvi to určite smeruje.

      Nechce sa nám veriť, že vláda to naozaj chce zrealizovať. Buď sú tak dobre zaplatení, vydieraní, alebo už úplne stratili pud sebazáchovy.

     • hľadač pravdy

      ,,Nechce sa nám veriť, že vláda to naozaj chce zrealizovať.“

      Áno táto doposiaľ najzločinnejšia vláda v dejinách Slovákov to naozaj chce zrealizovať.
      Stanislav Slabeycius to celkom podrobne popisuje vo svojom rozsiahlom článku:
      http://www.nwoo.org/2021/11/19/bozie-mlyny-nemezis-cast-iv-odpoved-akk-koniec-slovenskeho-majdanu/

     • hladač pravdy – toho sračkomenového prosmeráckeho zmrda SS – SlaBEJciusa tu láskavo nepropaguj, alebo si zmeň nick! Už sa ti dostala mRNA cez hematoencefalitickú membránu do mozgu? Vieš, kto ešte je za tými článkami?! Akože zase zriedené „tovarišské“ jedy na kilometrovej tapete?!

     • Redakcia, tieto bábkové vlády „pracujú“ so strachom. Čo myslíte, prečo v Rakúsku schválili povinné „očkovanie“ až od 1.2.2022? Očakávajú, že zastrašení ľudia naklusajú na injekciu smrti! A presne preto sa povinným „očkovaním“ vyhráža aj heger a spol.

     • Už by sme boli zaočkovaný všetci

    • Marek Košice

     “ Ak aktivistka zo smetiska je schopná zmariť vôľu 600 000 ľudí na referendnum, tak nejaká petícia im bude na smiech. “ …….AMEN, toto by sa malo tesať do kameňa 🙂

     • „zvadnuta modelka vecne zelena“ 15 rokov pracovala pre anjela sorosa tak ma v hlave same anjelske myslienky.
      a mame tu znova vojnovy stav, stanne pravo, zakaz vychadzok, zakaz zhromazdovat sa, zakazane omse, kulturne podujatia, zavrete restiky, povinne vakcinovanie do lebiek a ramien……… co anjelske a eugenicke vykona este nasa modelka?? je to tu sorosov raj na zemi!!.

    • Asi ano, zatial iba necelych 37 000 podpisov. No topiaci sa aj strebla slemy chyta….

   • holistický prístup

    Marek,

    pozor na to, čo podpisujete – pretože tak činíte proti sebe a svojim rodinám – sami vytvárate zoznamy ODPORCOV režimu – majú vás pekne na hromade … už len bágrom naložiť …

    • Možno,ale vždy lepšie,ako alibisticky mlčať a naše mlčanie si táto vládna garnitúra vysvetlí ako náš súhlas s tým,čo robia.

     • A čo tak namiesto zháňania stoviek tisíc podpisov radšej distribuovať stovky tisíc letákov osvety?

     • holistický prístup

      Marek,

      to predsa nie je o alibistickom mlčaní – každá účasť na akýchkoľvek „voľbách“ je prijatie HRY a zrieknutie sa svojho hlasu a života – to je dôvod, kedy všetci do jedného volajú po čo najvyššej účasti – získavajú tým legitimitu – prijatím dusítka sa zúčastňujete HRY, … zúčastňujete sa všetkých HIER v podstate veľmi aktívne – takými HRAMI sú aj všetky tie petície, demonštrácie, banky, rôzne obchodné siete, náboženstvá a sekty, organizácie, …len to takto do človiečikov povkladali a tí len reagujú a myslia si, že niečo dokážu práve týmito nadiktovanými reakciami – ťažko sa mi to píše, pretože mojim úmyslom nie je niekoho uraziť, ponížiť, ublížiť, … – zvyčajne to každý berie osobne – sťa útok – často vysvetľujem o čo ide – už je to v éteri …

    • Ja už mám nejaký ten rok za sebou a zažil som komunistickú šikanu na vlastnej koži. Takže stačilo. Aby som zase ohýbal chrbát, to ani náhodou. Radšej skapem, než zvyšok života klačať na kolenách. Komu vyhovuje žiť v otroctve, nech sa páči.

     • holistický prístup

      Hansi,

      je to inak – každými voľbami, ktorých sa zúčastníš – ohýbaš chrbát a zriekaš sa hlasu a života človeka – zakladáš sebe a svojim potomkom a predkom okovy – toho sa zriekaš účasťou v každej HRE .. nech je to HRA akákoľvek v réžii TEMNÝCH … zakaždým je to o dobrovoľnom otroctve a to volanie po demokracii – tak to je skutočne sila – pretože skutočný význam toho slova je OTROKÁRSTVO a nie to, čo do človiečikov – ľudí – ľudských zdrojov … povkladali – zámenou významov a zmyslov slov – čaromutím – vytvorili tento MATRIX – kedy TVORCA TVORÍ PROTI SEBE v OTROCKOM POSTAVENÍ …

      „Najlepší OTROK je ten, ktorý si okovy nasadí sám s hrdosťou.“

      Ak by si bol pre systém hrozbou, zistíš to – nikdy sa to nedostate do žiadnych médií – pretože aj všetky tie „mediálne“ HRY na prenasledovaných majú len vyvolať v „ľuďoch“ (dave) re-akcie – proti ním samotným …

      Podpisom na „petícii“ maľuješ na seba a svoju rodinu TERČE … a lov môže v príhodnú chvíľu začať … halóóó … budíček …

    • Marek Košice

     Maroš : Mám skúsenosti s roznášaním malých letákov (dlhodobejšia brigáda u sestry dávno pradávno), rozniesť stotisíc letákov trvá možno 150 hodín čistého času (takže nepočítam dopravu na určité sídlisko, narezanie letákov, vytlačenie letákov)….. Toto by bol schopný robiť len silno zanietený človek, ktorý je zároveň dávno „zahojený“ (a ten by zaplatil ľudí na tlač, rezanie, roznos…)….. Takže prakticky také odporúčania letákové (v množtve státisícov) je dobre adresovať pracháčom, nie plebsu 🙂

     • Marek Košice

      Mimochodom…v čase, keď odtlačky prstov každého dospelého (možno mimo osady) slováka sú v databáze (pas, tuším aj občiansky – tie novšie verzie), tak by som také letáky odporúčal roznášať v latexových rukaviciach, lebo by som sa nedivil, keby takého človeka cez odtlačky vypátrali a zabásli….. Prajem príjemné odliepanie letáka od letáku v rukaviciach…

     • Ja som ich za posledné 4 dni popri nákupoch rozdal cca 50 ks – á 20 centov tlač/kus, plus mám ešte v rezerve pre ľudí, ktorých by som rád stretol – aj známych policajtov.
      Z dôchodku míňam už druhý rok cca 20-30 euro mesačne /DVD, články/ na osvetu, poštovné.
      S týmto pomaly končím – ľudia už začínajú mať vlastný rozum, aj keď to ešte nechápu tak komplexne – je to prirodzený vzdor. Dystopia-ustráchanosť, sa mení na nasratosť.

      Latexové rukavice? A čo som na patológii? Už si takto videl kolportéra, alebo jehovistu? Ja si mám dávať kvôli stanovisku Inšpektorátu práce alebo Rady Európy – latexové rukavice?

      Ty sa bojíš už vlastného tieňa? Z teba tá dystopia razí.
      https://i.pinimg.com/originals/d8/eb/56/d8eb564ed70dfea5ca5a126eb7f07ed1.jpg

     • marek
      oni nepotrebuju tvoje otlacky paciek. maju specialny cinansky sofware na rozpoznavanie cumakov. dostanu ta cez kamery. alebo to roznasaj od 01 do 05 hod podla pokynov konzilia priebojnikov.

 2. https://www.naturalnews.com/2021-11-23-whistleblower-exposes-stillborn-deaths-babies-hospital-covid-vaccines.html
  Whistleblowers expose 13 stillborn deaths in 24 hours at Lions Gates Hospital caused by covid “vaccines”
  Informátori odhalili 13 mŕtvo narodených detí za 24 hodín v nemocnici Lions Gates, ktoré spôsobili „vakcíny“ proti covidu

 3. https://www.naturalnews.com/2021-11-23-study-finds-covid-vaccines-increase-average-death-totals.html
  Swedish study finds that covid vaccines deplete the immune system, INCREASE all-cause mortality by 20%
  Švédska štúdia zistila, že vakcíny proti covidu vyčerpávajú imunitný systém, ZVYŠUJÚ úmrtnosť zo všetkých príčin o 20 %

  Covid jabs make people more susceptible to infection and DEATH — a reality that can no longer be suppressed
  Covidove vakcíny spôsobujú, že ľudia sú náchylnejší na infekciu a SMRŤ – realita, ktorú už nemožno tajiť

  • Marek Košice

   „Švédska štúdia zistila, že vakcíny proti covidu vyčerpávajú imunitný systém, ZVYŠUJÚ úmrtnosť zo všetkých príčin o 20 %“ ……… 20%? …. Tak to je ako fajčenie, možno ešte slabšie….. Niečo mi tu nesedí….

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-23-police-officer-suffers-stroke-after-pfizer-shot.html
  Police officer in Western Australia suffers blood clots, stroke after taking Pfizer shot
  Policajt v Západnej Austrálii utrpel krvné zrazeniny a mozgovú príhodu po tom, čo dostal Pfizer vakcínu

 5. Súhlasım s redakciou, že treba povstať, čiže Slováci dospeli do štádia tzv.tvrdých interakcií. Ale, kladiem si otázku, kto to začne? Bude to ako prachová lavína, zmetie túto trasorítkovú vládu a jej prisluhovačov? Alebo to bude 25m vlna tsunami a tá pochová celý liberálno-imperialistický systém? Slováci sù nejednotní, bojujú medzi sebou vaxeri s antivaxermi, ale aj iné skupiny… Niekomu to veľmi vyhovuje a dlho sa hovorí o Agende 2030, začiatok biologickej kovidovej vojny, migračný ošiaľ atď.

 6. Opäť sa len potvrdzuje, že skutočným cieľom je za každú cenu zaočkovať celé národy v EU a vyhladiť ich !!! Pozrite čo fašista Babiš ešte pred odchodom stihol:
  https://aeronet.cz/news/povel-prisel-z-vidne-vlada-andreje-babise-pouhe-4-dny-po-rakousku-oznamila-plan-na-plosne-povinne-ockovani-obyvatel-v-cr-v-nekolika-etapach-podle-informaci-nasi-redakce-pujde-nejprve-o-duchodce/ !!!
  Ako vidno satanista Soros odpáli v EU lavínu povinného očkovania ! Teraz už ide naozaj o všetko, lebo ide o životy neočkovaných ! Bez boja sa nedáme !!!

 7. Uveďte prosím zdroj odkiaľ ste čerpali informácie o počte a obsadenosti lôžok, aby som si vedel overiť pravdivosť Vašich informácií. Ďakujem.

  • Dáta máme priamo zo štátnej inštitúcie, dôkaz vieme predložiť súdu. Zdráhame sa však tu uviesť presne odkiaľ, inak sa môže ľahko stať (ako sa už aj viackrát v minulosti stalo), že ten zdroj zmizne alebo sa stane verejne neprístupný, čím by sme stratili cenný zdroj informácií aj do budúcnosti.

   Aktualizácia: Po ďalších dotazoch čitateľov sme predsa len do článku doplnili zdroj – odkaz na dátový úbor, z ktorého sme čerpali informácie.

   • § 361
    (1) Kto úmyselne spôsobí nebezpečenstvo vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, ktorá je nepravdivá, alebo sa dopustí iného obdobného konania spôsobilého vyvolať také nebezpečenstvo, potrestá sa odňatím slobody až na dva roky.
    (2) Kto správu alebo iné obdobné konanie uvedené v odseku 1, hoci vie, že sú nepravdivé a môžu vyvolať opatrenie vedúce k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.
    (3) Odňatím slobody na tri roky až osem rokov sa páchateľ potrestá, ak spácha čin uvedený v odseku 2

    a) a už bol za taký čin odsúdený, alebo

    b) a spôsobí ním vážnu poruchu v hospodárskej prevádzke alebo hospodárskej činnosti právnickej osobe alebo v činnosti štátneho orgánu alebo iný obzvlášť závažný následok.

    § 362
    Kto za krízovej situácie štátu spôsobí, čo aj z nedbanlivosti, nebezpečenstvo vážneho znepokojenia, malomyseľnosti alebo porazeneckej nálady aspoň u časti obyvateľstva nejakého miesta tým, že rozširuje poplašnú správu, potrestá sa odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.
    Zákon č. 300/2005 (Trestný zákon)

    „VIDEO: Chronológia lží zločineckého covid-režimu na Slovensku a kam zmizlo 742 pľúcnych ventilátorov v priebehu jedného roka“
    https://www.infovojna.sk/article/video-chronologia-lzi-zlocineckeho-covid-rezimu-na-slovensku-a-kam-zmizlo-742-plucnych-ventilatorov-v-priebehu-jedneho-roka

    „Jsme nejhorší na světě.“ Zdrcená Čaputová volá po slovenském lockdownu
    Hitem sociálních sítí se stal úterní projev slovenské prezidentky Zuzany Čaputové, který pronesla po návštěvě bratislavské nemocnice. Slovensko se potýká se silnou vlnou epidemie covidu, zvažuje celostátní lockdown.
    Článek

    Čaputová v úterý navštívila Nemocnici Ružinok v Bratislavě. Poté měla zhruba dvouminutový proslov k médiím. Bylo znát, že scény, které viděla na covidovém oddělení, ji silně zasáhly.

    „Prohráváme boj s covidem. Jsme nejhorší na světě v počtu nově nakažených lidí na milion obyvatel,“ řekla mimo jiné Čaputová. „Situace je alarmující. To, co potřebujeme, je přestat šířit bludy o covidu. Přestat tlachat o covidu a musíme poslouchat odborníky,“ uvedla.

    „Nevím, co ještě je potřeba vidět než přeplněné nemocnice, než lidi umírající na plicní ventilaci, z nichž většina se už domů nevrátí. Co víc je potřeba vidět než vyčerpaný zdravotnický personál, než lidi, kteří umírají na jiné diagnózy, protože se na ně už kvůli vyčerpané kapacitě nedostane,“ řekla před budovou bratislavské nemocnice Čaputová. „Žiju v zemi, které nerozumím,“ dodala hlava státu.

    Nezapomněla rovněž vyjádřit „nekonečné díky a úctu“ všem zdravotníkům, kteří o pacienty s covidem pečují.

    Počet lidí s covidem ve slovenských nemocnicích se blíží kritické hranici 3200, po jejím překročení bude země podle úřadů na prahu humanitární katastrofy. Ve hře je celostátní lockdown, k němuž vyzvala i Čaputová.
    https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-jsme-nejhorsi-na-svete-emotivni-slova-slovenske-prezidentky-u-nemocnice-181424#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=zpravy.sznhp.box&dop_id=181424&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz

    „Ještě na konci srpna v Japonsku každý den přibývalo zhruba 20 tisíc nakažených, jenže za dva měsíce nově ohlašované případy v zemi klesly jen na pár desítek. A nikdo úplně nechápe proč. Podle vědců je nejpravděpodobnější, že koronavirus v zemi během ničivé vlny tak mutoval, až začal hubit sám sebe.

    Na konci prázdnin Japonsko ohlásilo za jediný den téměř 26 tisíc nových případů koronaviru, tamní zdravotnický systém kolaboval a nic nenasvědčovalo v tomu, že by se situace měla v blízké době zlepšit. Pak se ale něco stalo. Čísla nakažených začala skokově klesat a tento trend dosud neustal. Například za neděli bylo v zemi hlášeno „jen“ 135 nových případů nákazy.

    Odborníci se nyní snaží přijít na to, co se v Japonsku stalo. Podle expertů je nejpravděpodobnější, že se koronavirus v zemi dostal do fáze „sebevymírání“. A to kvůli neustálému mutování.

    Mutace koronaviru totiž mohou lidstvu i pomoci. Virus se totiž může duplikovat tak špatně, že nová varianta je méně schopná než původní, a proto buď rovnou zanikne, anebo se mezi lidmi hůře šíří.
    Virus se zahubil sám

    Což se zřejmě v Japonsku stalo. Virus na vrcholu srpnové vlny v zemi mutoval tak překotně, že se replikoval i s chybami. Nové mutace pak zřejmě ztratily schopnost jednotlivé odlišnosti opravit, a koronaviry proto začaly vlivem vlastního chování vymírat.

    „Byli jsme šokovaní, když jsme na to přišli,“ sdělil pro list The Japan Times Ituro Inoue z Národního institutu pro genetiku.

    „Mutace delta je velmi nakažlivá a obyčejně nedává ostatním variantám šanci. Jenže virus hromadně mutoval a myslíme si, že došlo ke vzniku pokaženého patogenu, který už nemohl sám sebe nadále duplikovat. Proto zřejmě počty nakažených přestaly růst a došlo k přirozenému vyhynutí viru,“ doplnil.

    Ačkoli je pravda, že podíl na lepšící se situaci mohlo mít i očkování a disciplína Japonců, podle expertů by nikdy nedošlo k tak skokovému úbytku viru v populaci, pokud by koronavirus nezačal vymírat sám od sebe.“
    https://www.infovojna.sk/article/v-japonsku-zahadne-ubylo-nakazenych-na-covid-19-koronavirus-mutoval-tak-silne-az-se-sam-znicil
    ——————————————————–
    Som vážne znepokojený „hlavou“ štátu!

    REPLAY: „a môžu vyvolať opatrenie vedúce k nebezpečenstvu vážneho znepokojenia aspoň časti obyvateľstva nejakého miesta, oznámi právnickej osobe alebo Policajnému zboru alebo inému štátnemu orgánu alebo hromadnému informačnému prostriedku, potrestá sa odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.“

    REPLAY: „a spôsobí ním vážnu poruchu v hospodárskej prevádzke alebo hospodárskej činnosti právnickej osobe alebo v činnosti štátneho orgánu alebo iný obzvlášť závažný následok.“ –

    REPLAY: „bude země podle úřadů na prahu humanitární katastrofy. Ve hře je celostátní lockdown, k němuž vyzvala i Čaputová.“
    ———————————————————
    Redakcia – ak máte fyzické dôkazy o pravdivosti vášho článku, čo sú zároveň dôkazy proti tvrdeniam Čaputovej – zásadne ich treba zverejniť! V záujme vašej bezpečnosti aj bezpečnosti oznamovateľa, a kvôli zabezpečeniu dôkazov vôbec – a kvôli povinnosti pre prokuratúru konať ex offo!

    „dôkaz vieme predložiť súdu“ – akože aby ste si prípadne chránili vašu publikačnú prdel?!
    ROBÍTE SI Z VEREJNOSTI PRDEL?!

   • A to je co za zdroj? To tam nahral Janko Hraško? Kto je autorom toho suboru?

 8. Ján TUNGLI

  Liecenie COVID, je aktivna prevencia, a pripade choroby okamzite nasadit liecbu. (Vitaminy nestacia)
  https://tarot-72-sk.translate.goog/?m=AP&_x_tr_sch=http&_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk&_x_tr_pto=nui

 9. „Zaslané dnes našej skurvenej fašistickej vláde SR…
  Upozornenie pre vládu SR. Ak do 7 dní nejedná nápravu a nezačne rešpektovať rozhodnutie rady Európy a jej rozhodnutie Č.2361 zo dňa 27.1.2021 a aj naďalej bude porušovať medzinárodné záväzky o ľudských a občianskych právach ktorými sa SR zaviazala plniť a neprestane porušovať vlastnú ÚS SR tak bude smerovať ďalšia žaloba na Haagsky tribunál a sťažnosť na Radu Európy za neplnenie hore uvedenej rezolúcie Rady Európy.“

  2021-11-21 Plandemie – podvod tisíciletí končí II / Na Vaše zdraví ?! # 63
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-21-plandemie-podvod-tisicileti-konci-ii-na-vase-zdravi-63/
  ————————————————————-
  2021-11-22 – 1/2 Špionské družice: 🛰 Počasí, komunikace, armáda. 🚀 Sledují a odposlouchávají celou planetu! 📡
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-11-22-1-2-spionske-druzice-%f0%9f%9b%b0-pocasi-komunikace-armada-%f0%9f%9a%80-sleduji-a-odposlouchavaji-celou-planetu-%f0%9f%93%a1/

 10. https://www.infovojna.sk/article/video-chronologia-lzi-zlocineckeho-covid-rezimu-na-slovensku-a-kam-zmizlo-742-plucnych-ventilatorov-v-priebehu-jedneho-roka
  VIDEO: Chronológia lží zločineckého covid-režimu na Slovensku a kam zmizlo 742 pľúcnych ventilátorov v priebehu jedného roka

  Sumár klamstiev Hegero-Matovičovho režimu, ktorý v spolupráci s korporáciami, farmaceutickými firmami a zločincami stojacimi za Plandémiou pomáhajú nastoliť na Slovensku novú totalitu, v ktorej určovanie pravidiel nášho života bude podliehať diktátu médií, vybranej skupiny samozvaných odborníkov, technokratov a politikov slúžiacim agende Veľkého resetu a „Agende 2030“.

 11. Jožko Fazuľa

  Chlapcov z Hollywoodu NIKDY nezlomíte aj keď im hádžete polená pod nohy.
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/11/23/co-budeme-robit-detom-v-dalsich-vlnach-v-mene-dobra

 12. Ander Kixa
 13. Ander Kixa

  Čo je to „vôľ nebyť“? Buď vôl, alebo voľ tyvole.

 14. Ander Kixa

  K masovému hnutiu nedôjde. Jedine keby aspoň 50% voličov boli voliči LSNS. Ostatní sú idioti.

 15. bazmeg, keby Vás tak pani prezidentka čula…. Dnes plakala v rádiu, že Ružinovská nemocnica kolabuje a že sme nezodpovední!

 16. Mila redakcia. Dakujeme za dalsi super clanok. Ale myslite si ze neockovany sa postavia. Ludia stale hladaju vodcu. Nevedia ako sme aj doteraz videli ist aami do boja. Ved urcite by sa niekto pridal. Zo zaciatku bolo ze ked sa nechcem chranit tak nemusim ale musim lebo ma do obchodu bez tej hnusnej handry nepustili. Potom prislo testovanie. Ludia pisali ze nepojdu na testovanie. A hla vyse pol Slovenska oveciek sa naslo. Ludia sa podvolia vsetkemu. Kolko videi aom videla my sa nedame. A ludia to nechali zajst takto daleko. Bude aj na SR povinne ockovanie, otrokarstvo a ani potom sa nezobudia ani ockovani a ani neckovani. Nechcem utocit ani na jedneho cloveka. Ale uz dnes je neskoro na odpor. Ved my tym ze sme ticho davame suhlas. A este jedna prezentovany clanok na nete. Ze doktor ai bude musiet vyberat medzi ludmi ktorych zachrani. Takze beztresne idu zabijat ludi. Toto ak nik nevidi tak uz neviem. Ludia cakaju na co. Uz musi povstat hlas ludu a vymenit tie spiny vo vladu. Vyhladit ju uplne. Za slobodu treba teraz urcite bojovat lebo uz zajtra moze byt neskoro.

  • holistický prístup

   Janka,

   ako chceš POVSTAŤ, keď si Ťa možno kúpiť za kus jedovatého žvanca zo „supermarketu“ – sama si nasadíš OKOVY – priznávaš, že si dobrovoľne prijala znak OTROKA – „roubik“ – handru (zobák) na zabránenie dýchania (povinnosť každej živej bytosti je voľne DÝCHAŤ) a rozprávania (umlčala si svoj HLAS)?!? – tým, že namaľuješ na seba a svojich rodných TERČE, aby sa TEMNÍ ľahko orientovali pri Tvojej likvidácii?!? … prestaňte HRAŤ HRY TEMNÝCH …

   • Marek Košice

    Kde máš napísané, že v obchode nosí rúško aj na nose? …. Ak si ho nezoberie do obchodu, tak z každého nakupovania bude mať „stiahnutý žalúdok“ ako do nej budú SBS-kári „šiť“…..a ako jej pokladníčky nebudú chcieť umožniť kúpiť tovar… To aby chodila do potravín raz mesačne, vtedy by to šlo…Ale nie každý má doma „americkú chladničku“…….

    • holistický prístup

     Marek Košice,

     dobré ráno stará mama … už si povstal … ukrytý sťa ovca v stáde (neviditeľný) – ja tiež chodievam do obchodov, používam MHD-čku – hore bez … už ma aj farbou oliali, aj slovne napádali, aj bundu mi rozrezali, … dovolia si to práve preto, že máte takmer VŠETCI STRACH – takých, ako som ja, je sťa šafránu – občas niekto dá to dusítko aspoň dolu z nosa, keď ma zbadá … mnohí len krvilačne zazerajú … to je ich problém, že sa dusia – kam ma odmietajú pustiť … tak odmietajú tržby … prestaňte HRAŤ HRY TEMNÝCH … čím nás bude viac, tým sa nám bude voľnejšie dýchať … a môžeme konečne začať budovať zlatý vek aj v hmote …

 17. https://www.brighteon.com/a2ab31cd-2aed-4d33-9cea-d49a77264a80
  Alex Jones joins Mike Adams in Brighteon studio, warning of where America is headed in 2022
  Alex Jones sa pripája k Mikovi Adamsovi v štúdiu Brighteon a varuje, kam Amerika smeruje v roku 2022

  Kto vie angl. nech vypočuje toto video. Depopulácia vakcínami na pol miliardy; očkovací pas pomocou ktorého budeme stále sledovaný, sociálny kreditný systém, každý bude pod kontrolou „elít“…
  Musíme si vytvárať alternatívne systémy. Každý by sa už mal zobudiť …
  Ak sa nevzbúrime je náš koniec. Už nemáme na výber.

  • Marek Košice

   Myslíš, že keď nás bude pol miliardy, tak „elity“ nebudú vedieť zasiahnuť proti našim „alternatívnym systémom“, ktoré si aj tak NESTIHNEME vyrobiť (z časových a organizačných, alebo organizačných dôvodov)….

 18. https://cz24.news/lekar-juraj-mesik-virus-bude-vo-velkom-zabijat-vsetkych-ktori-si-nechali-opakovanymi-mrna-injekciami-znicit-prirodzenu-imunitu-dalsia-faza-hegerovho-masakru-slovakov-s-caputovej-krytim/
  LEKÁR JURAJ MESÍK: VÍRUS BUDE VO VEĽKOM ZABÍJAŤ VŠETKÝCH, KTORÍ SI NECHALI OPAKOVANÝMI MRNA INJEKCIAMI ZNIČIŤ PRIRODZENÚ IMUNITU. ĎALŠIA FÁZA HEGEROVHO MASAKRU SLOVÁKOV S ČAPUTOVEJ KRYTÍM!

 19. https://uploads.disquscdn.com/images/d85f1866f9831b70c1f7f80a5bde532ab376b07c7cd701cfd12871d441bdde16.jpg

  Aký pekný obrázok: Pani Čaputová, Cichanovská spolu s pánom George Sorosom.

 20. https://blog.hlavnespravy.sk/28663/trestne-ciny-vladnej-moci/
  Trestné činy vládnej moci

  MUDr. Peter Lipták

  • Môžeme očakávať, že toto očkovanie bude indukovať vlnu kardiovaskulárnych aj onkologických ochorení, ako upozorňujú štúdie, s nutnosťou komplexnej, komplikovanej, dlhotrvajúcej a drahej liečby.

 21. https://zemavek.sk/policia-vysetruje-smrt-15-rocneho-dievcata-po-ockovani-pfizer-biontech/
  Polícia vyšetruje smrť 15-ročného dievčaťa po očkovaní Pfizer/BioNTech

 22. https://www.infovojna.sk/article/video-blaha-o-fasistickom-parnom-valci-caputovej-hysterickej-tlacovke-a-vysmievani-sa-slovenskemu-narodu-v-priamom-prenose
  VIDEO: Blaha o fašistickom parnom valci, Čaputovej hysterickej tlačovke a vysmievaní sa slovenskému národu v priamom prenose

  Aby som použil princezničkovský slovník našej drahej prezidentky – začnite konečne liečiť ľudí a prestaňte tliachať o povinnom očkovaní!

  • Prekopírovala som blog pod týmto článkom:
   Kde kolabuju nemocnice? Kde? Lebo o ziadnej takej neviem!
   Podme si natocit videjko do niektorej nemocnice… Ziadne kolabovanie, bol som osobne v Ruzinove a nic.

   • V Poprade údajne kvôli covidu-19 uzatvorili urologické oddelenie. V Levoči poslanci Mestského zastupiteľstva navrhovali podávať ivermektín a hneď sa do nich na RTVS 1 obuli … Na TA3 (Téma dňa) už prof. Krčméry propaguje zavedenie núdzového stavu a opäť prognózuje o rok ďalšiu vlnu covidu. Je to hruba tak, ako opisuje Ladislav Větvička Metódu na zlomenie človeka (protiproud.cz).

 23. Skúšali to rozbehnúť už v 2009 s prasačou chrípkou:
  https://www.denik.cz/z_domova/svaz-pacientu-vyzyva-noste-rousky20091106.html
  Osobne som ale vtedy ešte ani nemala internet a o rúškach ani nevedela, občas niečo zachytila v telke, takže som sa im na to mohla vyprdnúť a so mnou predpokladám že veľká väčšina občanov okrem pár iniciatívnych blbcov.
  Keby sa stále o tom nehovorilo nebolo by ani na čom „pandémiu“ ďalej priživovať, manipulovať s ľuďmi, kontrolovať ich prostredníctvom mobilov (?) Osobne nikto nie je povinný ani len mať mobil.

 24. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/24/who-institution-of-corruption.aspx
  The WHO Is an Institution of Corruption
  WHO je inštitúcia korupcie

  Fundamental corruption at the World Health Organization (WHO) contributed to manufacturing a “test pandemic”
  Fundamentálna korupcia vo Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO) prispela k vytvoreniu „testovacej pandémie“

  PS Oplatí sa to celé prečítať

  • “You won’t be free to travel. You will be controlled nevertheless, because the next virus already comes, the next jab is waiting. They want to perpetuate this game with us, with vaccines and with vaccine passports. It’s just the perfect control by this market and it has nothing to do with health. So we have to stop it.”
   „Nebudeš môcť slobodne cestovať. Napriek tomu budete pod kontrolou, pretože ďalší vírus už prichádza, ďalšia vakcína čaká. Chcú túto hru s nami zvečniť, s vakcínami a s očkovacími pasmi. Je to len dokonalá kontrola týmto trhom a nemá to nič spoločné so zdravím. Takže to musíme zastaviť.“

 25. Jožko Fazuľa
 26. Pridávam názor slniečkárskej, progresívnej a udávačskej Hanzelovej zo Smečka v Eurovea. Hanbím sa ako rodáčka z Bratislavy na takéto persóny..😥https://uploads.disquscdn.com/images/fb96fed1b573c6899aab24605c77ce2444045fd09a1b58ece3b980d463d7f403.jpg

 27. Jožko Fazuľa

  Dnes mám niečo pre fanúšikov „aktívnej pasivity“, to čo tu prezentujem už dlhšie a považujem za jednu z možností proti systému „Matrix“ v ktorom sa nachádzame…
  https://www.hlavnespravy.sk/v-rusku-uz-niekde-skutocne-ziju-vysnenu-nadhernu-buducnost/2764816

 28. Širší kontext toho, čo tu prebieha:
  https://akw.sk/domace-spravy/o-zdravie-tu-neslo-nejde-a-nepojde/ !!!

  • Aj mne už od nich nabehol email s článkami.

  • Redakcia – máte problém spojiť sa v tejto veci s AKW a poskytnúť im dôkazy? Alebo už ste odpustili Čaputovej tie lži? Alebo robíte výmenný obchod s protistranou?

   • Sme riadená opozícia manažovaná priamo Klausom Schwabom a platená Billom Gatesom.

    AKW má toho teraz určite toľko, že nevie do čoho skôr „pichnúť“ a denne dostáva desiatky, možno stovky podnetov. Ak budú mať záujem, môžu nás kontaktovať a radi im všetky detaily poskytneme.

    • Redakcia – robíte zo mňa idiota!
     „Ak budú mať záujem, môžu nás kontaktovať a radi im všetky detaily poskytneme.“

     Primárne – AKW nemusí vedieť to čo vy! Áno?!

     Čiže – ak sa AKW dozvie o trestných činoch a dôkazoch – mala by kontaktovať vás – nie naopak?! ZARIADIM TO!!!!

     Dobre!

     Tieto sračky – „Oni určite majú toľko roboty, že určite nemajú na nás čas“ – hovorte komu chcete!

     Chyba lávky!

     • Nerobíme z vás idiota, len trochu žartujeme. Vôbec nemáte zmysel pre humor.

     • Redakcia! Buď ten klinec zatlčete do rakvy Čaputovej, alebo ho zatlčete do rakvy sebe!
      Máte na tácke nepriateľa – vidím to takto! Ak ho necháte žiť – mienite z neho profitovať!
      Snažíte sa „byť vtipní“ v situácii, keď bitka vedie k víťazstvu, ale vy ho dosiahnuť nemienite. A to sa volá ZRADA! A zrada má dôsledky!

     • My sme publikačná stránka. Čo tak priložiť ruku k dielu aj vy. Dajte podnet AKW vy. Všetky informácie a dáta sú uvedené v tomto článku. Hocikto ich môže vziať a podniknúť ďalšie kroky. Vy len úkolujete druhých, no sám okrem kriku neurobíte nič.

     • Redakcia – otvorene /= otvorená obrana/ – ja osobne upozorním AKW na to, že máte dôležitý dôkazný materiál! Ak AKW nezareaguje na vás – bude to dôkaz, že tak Badatel. ako aj AKW sú súčasťou „provokatívy“ /analógia exekutívy/ Sionu!
      Rozkryjem vás.

     • Hurá, budete hrdina! Odhalíte veľké sprisahanie alternatívy.

     • Povieme vám náš názor. Tu už žiadne právne prostriedky stačiť nebudú. Príklad: Všetci vedia, že Mikasove vyhlášky sú protiústavné. Aj Ústavný súd to vie. Ak by ich zrušil, bojí sa reakcie vlády. Ak by ich nezrušil, nasral by sám sebe na hlavu a stratil by akúkoľvek autoritu. Preto hraje mŕtveho chrobáka a od marca 2021 na Žilinkov podnet nereaguje. Tu už pomôže len revolúcia – či pokojná formou generálneho štrajku alebo iná, viete aká.

      Takže si to vezmite realisticky – podá sa trestné oznámenie na Čaputovú a vládu, že s „preplnenosťou“ nemocníc klamú. A čo sa stane? Nič.

     • Jedna delová guľa hrad nerozborí! A?
      Preto sa to volá delostrelecká batéria!
      A strelba ráz na ráz!

      Lenže toto celé ťaženie tu menežuje sliepka!
      Čiže – pomaly tu končím!

     • A vy máte delovú guľu? A delo? A aj keby ste mali, tak do 10 minút po výstrele by ste boli v lochu na 25 rokov. Si to všetko predstavujete ako Hurvínek válku.

     • Proč mají samičky hyeny skvrnité penis? – Šokující Planeta
      [Prehľadávať doménu sokujiciplaneta.cz] http://www.sokujiciplaneta.cz › priroda › sub-proc-maji-samicky-hyeny-skvrnite-penis › __1
      Náhodný pozorovatel smečky hyen skvrnitých může dojít brzy k závěru, že jejími členy jsou pouze samci. Všechny hyeny mají totiž velké a dlouhé pohlavní orgány. Bude proto překvapen, když zjistí, že více než polovina údajných samců jsou samice. Ale proč to vypadá, že mají mezi nohama penis? Odpověď není vůbec jednoduchá.
      ………………………………………
      Podanie trestného oznámenia za šírenie poplašnej správy je proces odkrývania lži – nie atentát! Vy – vďaka udržiavaniu lží a organizovaného zločinu môžete fungovať ako kontrolovaná, beztrestná opozícia – o tom točím!

     • A čo bráni to trestné oznámenie podať vám? Dáta máte k dispozícii tie isté, ako my. Tak kde je problém? Zase úkolujete druhých?

    • Redakcia – „Sme riadená opozícia manažovaná priamo Klausom Schwabom a platená Billom Gatesom. “ – verím tomu a že ako satanistická organizácia sa ku tomu rituálne priznávate cieleným spôsobom, aby sme tomu neverili!

     Áno! Ste riadená opozícia manažovaná priamo Klausom Schwabom a platená Billom Gatesom!

     • Ale povieme vám, platobnú disciplínu majú hroznú. Nasľubovali toho kopec a doteraz nám na účte nič necinklo. Asi na nich zavoláme exekútorov!

 29. …vyjadrenie od prezidentky sa rovná jej intelig. a trpezlivosti…presne ako bolo spomenuté, zaočkovanosť je nízka a ,,tlak na politikov vysoká“….a ten teraz budú pociťovať všetci ľudia….no ako je spomenuté, je možné žiť aj iný, pekný život….momentálne je najdôležitejšie ignorovať tieto nariadenia….vďaka za výbor.príspevky a aj výborný článok …

 30. p.s.tá trpezlivosť bola myslená ironicky, myslím to tak, že pod vplyvom tlaku ,,stráca masku“ a ukazuje sa ,,v plnej paráde“….

  • dufajme ze jej pichli 2. grafenovy mRNA gen + 3. gen ONC, a pojde aj na 4. + 5. + 6. + xxx. boster a nebude uz dlho provokovat v tv!! rovnako dufam ze to napichaju do vsetkych kolaborantov v slowakistane!!.

Pridajte komentár

*