Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

A je to tu: Začalo vo Veľkej Británii vymieranie očkovaných?


Print Friendly, PDF & Email

A je to tu: Začalo vo Veľkej Británii vymieranie očkovaných?

(Nick Kollerstrom, thetruthseeker.co.uk) – Na úvodnom obrázku je podľa dát britského Národného štatistického úradu uvedený celkový počet týždenných úmrtí pre Anglicko a Wales. Publikované to bolo v televízii koncom augusta 2021.

Od polovice júla toto číslo záhadne stúplo nad obvyklé počty, pričom na začiatku augusta ukazovalo týždenne o tisíc úmrtí viac (to je tá modrá čiara – trendová hodnota, kde každý bod predstavuje priemer za tri týždne).

Posledný vývoj celkových úmrtí v Anglicku a Walese

Priemerný počet týždenných úmrtí za toto obdobie roka je približne 9500.

Štatistický úrad vychádza v ústrety poskytnutím priemernej hodnoty za predchádzajúcich päť rokov, 2015 – 2019 (znázornenej zelenou čiarou) a my vidíme, ako to v príjemnom mesiaci august dosahuje minimum.

Vidíme, že na začiatku roka boli počty úmrtí značne nižšie ako je sezónny trend. To preto, lebo minulý rok (2020) sme boli svedkami masívneho počtu nadmerných úmrtí starých a slabých ľudí.

Väčšina nadmerných úmrtí bola spôsobená prevažne vládnymi lockdownami, ktoré ich terorizovali a stresovali (nie covidom). Zúfalstvo zabilo aj veľa ľudí, ktorí zbankrotovali, atď.

Druhé obdobie lockdownu vo Veľkej Británii od novembra 2020 do januára 2021 spôsobilo ďalší prudký nárast úmrtnosti. Z toho dôvodu, ako ukazuje tento graf, bolo na jar 2021 oveľa menej úmrtí.

Inými slovami, tí čo mali čoskoro umrieť, umreli skôr, a teda neskôr bolo menej úmrtí.

Ako bolo uvedené v novinách z 25. augusta 2021: „To je o 14% viac ako päťročný priemer, alebo tiež o 1 270 úmrtí navyše.“

Stop Candida

Čo mohlo spôsobiť tento aktuálny nárast úmrtí?

Hovoria nám, že tento nárast je spôsobený nejakým covidovým „variantom delta“, no podľa nás to tak nie je.

Stránka worldometers.info uvádza, že v prvom augustovom týždni zomrelo na ochorenie Covid-19 vo Veľkej Británii 625 ľudí, čo je výrazne menej ako vyššie spomenutých 1270 nadmerných úmrtí.

To, čoho sme tu svedkami, je pravdepodobne dôsledok programu hromadného očkovania.

Naozaj ide o biologickú zbraň? Sledujme pozorne líniu tohto trendu počas nastávajúcej jesene a zimy.

Poznámka redakcie: Posledné dáta z Veľkej Británie ukazujú, že tento nárast nadmerných úmrtí vzrástol z augustových 14% už na septembrových 20%. (zdroj)

Jasné, všetci by sme chceli mať tieto čísla úmrtí rozdelené podľa toho, či išlo o zaočkovaných alebo nezaočkovaných – a očividne sa nám ich nikto nechystá dať!

Toto však vyzerá ako spomalený knokautový účinok mRNA koktejlu na výrobu hrotového proteínu, ktorý si ľudia tak ochotne nechali vpichnúť do svojich tiel.

Stop Candida

Autor: Nick Kollerstrom, Zdroj: thetruthseeker.co.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Depopulácia „fičí“.

  Ďalšia depopulačka:
  https://cz24.news/covid-a-zrudy-po-vladni-genocide-zustali-mrtvi-a-zlomeni-stari-lide-srdcervouci-svedectvi-sestry-starecci-umirali-steskem-nesmeli-jsme-pomoci/
  COVID A ZRŮDY. PO VLÁDNÍ GENOCIDĚ ZŮSTALI MRTVÍ A ZLOMENÍ STAŘÍ LIDÉ. SRDCERVOUCÍ SVĚDECTVÍ SESTRY: „STAŘEČCI UMÍRALI STESKEM. NESMĚLI JSME POMOCI.“

  PS Ja len dúfam, že niekto raz za toto aj ponesie zodpovednosť, že bude stíhaní. Veď vražda nemôže byť „in“.

  • Nieže iba stíhaní, oni všetci budú odsúdení na mimoriadne tresty. A vysoko pravdepodobne sa bude meniť aj paleta použiteľných trestov. Aj retrospektívne.

   • Milá redakcia, pevne dúfam. Nechcem byť teraz príliš negatívna ale viem, že koľko dôchodcov v domovoch dôchodcov bolo zavraždených týmito vakcínami. Radšej nejdem do podrobností.

   • Marek Košice

    REDAKCIA : …budú odsúdení na mimoriadne tresty? ……… A KEDY? AŽ PO TOM, KEĎ MILIÓNY ĽUDÍ POZABÍJAJÚ V KONCENTRÁKOCH? ……. To už bude neskoro……..

   • Vo vojne sa nesúdi. Vo vojne sa zabíja.

   • Redakcia,podla planov zostane v Anglicku len 15% Ludi ,podla Rockefeller: Deagle Report a vsetko tomu nasleduje. Tiez je nutne propagovat Vyborneho Advokata: Dr. Reiner Fuellich,na poslednom videu hovori o „tipping point“ (On vyhral proti najvacsej Nemeckej Banke,kvoli podvodom,to iste proti Volkswagen)

   • Retroaktívne – kvôli mimoriadnej závažnosti ich zločinov. Zákonom o zákone. Sudca Lynch.

 2. https://cz24.news/hunger-games-je-tady-globalni-potravinovy-kartel-odhalen-masivni-vyhladoveni-populace-a-snizovani-poctu-obyvatel-jako-dalsi-krok-globalistu-video-cz-68-min/
  HUNGER GAMES JE TADY – GLOBÁLNÍ POTRAVINOVÝ KARTEL ODHALEN! MASIVNÍ VYHLADOVĚNÍ POPULACE A SNIŽOVÁNÍ POČTU OBYVATEL JAKO DALŠÍ KROK GLOBALISTŮ (VIDEO CZ, 68 min)

  • Marek Košice

   KRESŤANIA, KDE JE TEN VÁŠ BOH??????? V AKEJ P*ČI????????? ….. ON SA STARÁ LEN O DUŠU PO SMRTI………SVET V SKUTOČNOSTI OVLÁDA SATAN……….BOH NEZASIAHNE DO UTRPENIA ĽUDSTVA………..TAK UŽ OTVORTE OČI!!!

   • Milý Marek, chápem tvoje rozpoloženie. Máš pravdu v tom že svet v skutočnosti ovláda satan, pretože ľudia mu ho vydali. Oni tak sa rozhodli tým, že odmietli Boha. Boh dal každému rozum a slobodnú vôľu. Každý sa môže rozhodnúť či koho bude nasledovať. Kto odmieta Boha, automaticky patrí satanovi. Žiadna neutrálna pôda tu neexistuje. Tí čo si vybrali Boha, nemusia sa ničoho báť, s dôverou k nemu vzhliadajú ako deti k svojmu Nebeskému Otcovi lebo vedia, že čas konca pre satanových sluhov sa blíži, aj odmena pre spravodlivých. Ľudia čítajte Bibliu, verte Bohu, jediná záchrana je v mene Ježiša Krista. Ale neverte žiadnej cirkevnej organizácii, iba na Boha spoliehajte. Tie organizácie sú žiaľ tiež v rukách satana, konajú jeho agendu a odklonili sa od Biblie. Nenechajte sa ovládnuť duchom antikrista! Nech vám všetkým náš Pán otvára oči aby ste našli tú CESTU, mohli pochopiť PRAVDU a prijať svoju záchranu – ŽIVOT večný. Toto všetko je v mene JEŽIŠ KRISTUS! Boh vám žehnaj moji milí!

    • Marek Košice

     Oriona, tak mi vysvetli ako je možné, že (aj brutálne) zabitých bolo milióny ľudí, ktorí v Boha VEHEMENTNE verili. … Boli vystrieľané kresťanské (aj iné) kostoly s ľuďmi, ktorí sa tam nešli modliť preto, že by vyznávali Satana, ale naopak. Takže tvoja teória nejak nefunguje…

     A čo ti píšeš o Ježišovi Kristovi? 😀
     ON JE ROZPRÁVKA….. Lenže tebe to budem zbytočne tvrdiť aj s tými najlogickejšími dôkazmi (Si žena, vás logika nezaujíma – JE TO FAKT, JE TO VEDECKY POTVRDENÉ, a tvrdí to aj autor najpopulárnejšiej vzťahovej knihy „Muži sú z Marsu, ženy z Venuše“)….. EMOCIONÁLNE (lebo ženská) si sa upla na Boha a na Ježiša, preto to, že s Ježišom zdieľa NA VLAS ROVNAKÝ PRÍBEH (až na iné mená a iné lokality na Zemi) NIEKOĽKO „OSOBNOSTÍ“ PRED JEHO NARODENÍM, to už ťa nezaujíma, čo? TO NEBUDE PODĽA TEBA ZNAMENAŤ, ŽE JEŽIŠ JE PODVOD, ŽE? Lebo máš radšej sladkú lož, než krutú pravdu…

     • Ježiš je skutočnosť, Marek – 2021-ročné dejiny ľudstva počítajúce sa od Ježišovej násilnej smrti nevymažeš. Podvodom je Ježišov „následník“ – nastrčený židovský kristus, ktorý za zjavil „3 dni“ po zavraždení Človeka Ježiša a v Jeho mene „učil“ pravý opak toho, to učil Ježiš.
      Ak si prečítaš kompletne celú sionistickú bibliu (čo je zmeska Pravdy so Lžou), alebo aspoň jej Nový zákon – pochopíš, čo sa stalo a prečo.

     • Marek, kostoly nie sú miestom kde Boh prebýva. Keby ľudia čítali Bibliu, vedeli by to. V kostoloch sa žiaľ usadil satan a koná svoju prácu, zvádza do bludu „nevidiace“ národy celého sveta falošným učením, rovno do zatratenia. A nielen v kostoloch je aktívny, ale po celom svete, napokon to vidíme vo všetkých oblastiach nášho života – zdravotníctvo, školstvo, veda, politika …. Všetko je napísané v Biblii, aj to, že satan nás obchádza ako revúci lev a hľadá koho by zožral, má veľký hnev lebo vie, že má už len krátky čas. Tento stav potrvá, kým posledný Boží vyvolený nevojde do Božieho kráľovstva. Dovtedy trvá Božia milosť a každý má šancu sa zaradiť – k Bohu alebo k satanovi. Ak neviete, ku komu ste sa zaradili, skúmajte sami seba, či je vo vašom srdci viera, láska, trpezlivosť, slušnosť, súcit, dobroprajnosť, odpustenie, alebo naopak – neviera, zlosť, agresivita, arogancia, vulgárnosť, lakomosť, závisť, pomstychtivosť.
      Stále sa ešte môžete zaradiť do Kristovej cirkvi, ktorá nie je žiadnou svetskou organizáciou, ale duchovným spoločenstvom ľudí ktorí milujú Boha a sú prepojení jeho Svätým Duchom po celom svete. Títo budú zachránení pred súžením ktoré príde na svet. Aj vtedy sa ešte môžete obrátiť k Bohu, ale budete trpieť pre vieru a možno vás to bude stáť život – tento pozemský, ktorý je však len zlomkom toho večného.
      Všetci ktorí máte oči a uši na to aby ste to videli a počuli, čítajte Bibliu a volajte k Bohu, verte a proste o spásu v mene Ježiša Krista, iná záchrana pre tento svet a ľudstvo nie je, iba v tom mene nášho Spasiteľa. Pokoj s vami, moji milí!

   • Marek – už si sa druhý krát odkopal s tým tvojím „saganom“! Ak by on ovládal svet – neexistoval by zápas o ovládnutie sveta! Kvôli „žltému tričku“?
    Z tvojich vyjadrení mi je jasné, ku ktorému „víťazovi“ sa pridávaš.

    Nech sa páči…
    Co je bůh? Obří píča! – YouTube
    [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com/watch?v=BNEclgQFDNg
    Existence Boha potvrzena! Už víme i to, jak Bůh pravděpodobně vypadá. Krátký klip, určený především věřícím.

    A Satan je obrí obrezaný k.kot! Môže byť?

    • Marek Košice

     Maroš, zápas o ovládnutie sveta je zjavne len „na oko“…. Keby bol Boh všemohúci, tak by Satana „zadupal“……. Boh je ale tak „MILUJÚCI“, že kľudne obetuje stámilióny životov vyhasnutých predčasnou smrťou (vakcína, zabitie streľnou a podobnými zbraňami, vyhladovanie, atď), za doprovodu obrovského utrpenia ich samotných a ich rodín (čiže za doprovodu obroského utrpenia možno aj miliárd ľudi…dvoch, troch…)….. BOH STVORIL DUŠU, A OVLÁDA ŽIVOT „PO SMRTI TELA“……SATAN (ASI) STVORIL TELO, A OVLÁDA (NAISTO) ŽIVOT TU NA ZEMI………
     Prečo by milujúci Boh stvoril telo tak, aby človek mohol trpieť hladom, smädom, bolesťami? …….NO ASI PRETO, LEBO HO NESTVORIL ON, ALE SATAN? ….. Icke sa s týmto mojim názorom ztotožňuje…. Resp. ja som toto čítal v jeho knihe a plne s tým súhlasím. Nič iné mi nedáva takú logiku ako toto………

     • Hovorí sa, že dualita (dobro/zlo) je tu na to, aby to človeka (jeho dušu) posunulo na vyšší vývojový stupeň. Inými slovami, ak by bolo na svete iba dobro, bola by tu nuda, človek by zlenivel, o nič by sa nesnažil, nič nové by sa nenaučil.

     • „Hovorí sa“ – že dualita neexistuje – len Jednota. Satan je Odporcom tejto Jednoty, ktorý má predstavu o vlastnom svete. Ktorý nemá nič spoločné s Harmóniou. Komplex moci.

      Hmotné telá nemali prinášať utrpenie, ale poznanie rozmanitosti, emócie, pocity. Naše hmotné telá začali zneužívať práve entity blízke Odporcom. Človek trpí nie preto, že má hmotné telo, ale pretože na rozdiel od týchto entít má emócie a pocity. Človek trpí, pretože mu bola vnútená parazitická a násilná civilizácia. Mnohé malé národy mimo tejto civilizácie dokázali až do svojho objavenia žiť bez strachu a utrpenia, viac menej bezstarostne a vyrovnane – žiaden strach zo smrti – tá je len odchod do iného sveta. Dokonca ani hovná týchto ľudí nesmrdia, pretože hovno smrdí od strachu a od stresu. Tak isto ako pot.

      Vaše závery vychádzajú z nedostatku poznania toho iného ľudstva. Rozoštvávaného, hnaného! Neustále stavaného pred nutnosť akéhosi výberu! O tom je dualita. Dualita je doktrína a vy ste indoktrinovaní. Neslobodní! Duch si nemá prečo vyberať „medzi“ – Duch má tvoriť vlastnú realitu! V Harmónii s celkom – to je jediná nesloboda – povinnosť rešpektovať aj iné stvorenia. Preto Stvoriteľ „toleruje“ Satana. V konečnom dôsledku využíva Satana ako „vnútropodnikovú kontrolu nepodarkov“ – ktoré sa nakoniec musia podriadiť Harmónii Univerza. Božie mlyny.

      Otázka – prečo ľudia nekladú odpor Odporcom?

      ThDr.René Balák – Zrkadlo rozloženej spoločnosti a civilizácie na Zemi.
      https://www.gloria.tv/post/Z8g6xcrSgY721JyS3Kvx3MUYr

     • Redakcia, ja Vás iba doplním:
      Človek je taký trubiroh, že keby neprešiel peklom, nenaučil by sa vážiť si dobro. A slobodnú vôľu by jedine zneužil – však to máme priamo pred očami! Prečo a na základe čoho všetkého človek načisto osprostel, to sa raz všetci dozvieme (nie sú to len katastrofálne potraviny, voda aj vzduch, ale hlavne naše ľudské ego vysoko prevyšujúce rozum aj cit. Tento nesvojprávny živočích evidentne potrebuje padnúť na samé dno, aby bolo od čoho sa odraziť a aby sa konečne naučil vážiť si dobro.
      Myslím, že náš potenciál bude kam zamerať, ak naša uspatá Láska sa zobudí a definitívne zvíťazí nad našou Nenávisťou. Je toho toľkóóóóó, čo všetko nevieme…

     • Nech sa paci, tu su odpovede na vsetky tvoje otazky a na tisic dalsich otazok, preco je to tak, ber ak to myslis vazne, alebo nechaj tak.
      https://sites.google.com/site/newrevelation2001/slovak

   • a ci aj po smrti??????

   • Efarmostys Šupík

    Marku ty jsi ale vůl…

   • Marek máš pravdu ! Kuchárka pochová stravníka – manžela v dôsledku pripalovania – smaženia, zavolá účastníkov pohrebu na kar a ponúka im jedlo slávnostne – smútočne ktorým odpratala manžela. Milujúci Hadi sú medzi nami. Tú výsadu im prepožičiava Nevedomnosť z nezáujmu, z pohodlnosti ! Kde treba dlhodobé systematické úsilie to nieje moc pre ženy ! Vidieť to aj na tom koľko sa ich podiela na jednoduchom Ženskom maratóne, kľko ich je Ľadových medvedíc

  • pozor, hlad je horší ako atomová bomba!!!

 3. Redakcia! Brzdite! Počkáme – uvidíme! Inak sa takýmto senzáciechtivým prístupom k očakávaným /už to je problém/ úmrtiam zaradíte medzi bulvárne hyeny!

  Pred mesiacom ma „na smrť“ urazil vakcinovaný sused práve kvôli tomu, že ja nie som opichaný a tiež som si povedal – čert ťa ber, ale to neznamená, že budem chodiť pred ich dom zisťovať, či ešte žije.

  Brzdite! Vždy existuje len subjektívny výber témy – bez ohľadu na to, že sa nejaká tragická udalosť skutočne stala – ale to nie je dôvod za každú cenu o nej „objektívne“ informovať! „Hurá – Briti vymierajú!“ = „Hurá – Slováci vymierajú!“

  • Veď článok jasne hovorí, že sú to len prvotné dáta a je nutné ďalšie pozorovanie počas jesene a zimy. Zdroj článku je z augusta. Dáta za september trend potvrdujú. Tak uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalšie mesiace.

   Veľká Británia je dobrá v tom, že dáta o celkovej úmrtnosti poskytuje na týždennej báze. Slovensko to robí raz za rok, takže u nás by na podobnú analýzu trebalo čakať až do marca 2022, kedy Štatistický úrad vydá dáta o úmrtnosti za rok 2021. To je však trocha neskoro.

   • Len – tieto dáta nikto z našich – vyhýbam sa označeniu kompetentných – vrahov – nebude posudzovať, aby to nebodaj zastavil! Viete dostať tieto dáta do mainstreamu? Nie! Toto obludárium sa v tejto fáze zastaviť nedá – zločin musí dokonať!

    Oveľa významnejšia info je táto!
    “ Souhrn informací o přípravku uvádí, že vakcína je dvoudávková. Třetí dávka tedy není v souladu s tímto závazným dokumentem a pro její případnou aplikaci či dokonce propagaci platí velmi přísná pravidla.

    Přinášíme důležité a zcela aktuální doplnění k nedávno publikovanému rozhovoru s MVDr. Jiřím Urbánkem, MBA, bývalým stratégem prodeje ve farmaceutickém průmyslu. V pokračování rozhovoru se Jiří Urbánek věnuje doporučení Ministerstva zdravotnictví týkajícímu se třetí dávky vakcíny proti covidu. Souhrn informací o přípravku uvádí, že vakcína je dvoudávková. Třetí dávka tedy není v souladu s tímto závazným dokumentem a pro její případnou aplikaci či dokonce propagaci platí velmi přísná pravidla.

    Jsou tato pravidla u nás dodržována? Je v pořádku doporučovat souběžnou vakcinaci proti covidu a chřipce? Proč by měl člověk, kterému je doporučena třetí dávka vakcíny, požadovat potvrzení o zodpovědnosti lékaře (vzor potvrzení najdete zde)? Na tyto a další zásadní otázky odpovídá Jiří Urbánek v našem videu.“
    https://www.infovojna.sk/article/video-aktualni-vyjadreni-byvaleho-manazera-ve-farmaceutickem-prmyslu-mvdr-jiriho-urbanka-k-treti-davce-vakciny

    Čiže – kto u nás a na základe čoho pretláča tú tretiu dávku?! Lebo to je usvedčený zločinec!

    • Čítali sme dnes jeden taký múdry výrok, že nastáva inverzia – vlády si budú robiť čo chcú a občania len to, na čo budú mať povolenku.

     Dnes už takmer žiadne zákony a pravidlá neplatia. Keď sa zákonmi džungle riadi vláda, mali by sa začať rovnako správať aj občania, nech sú sily vyrovnané. Pre vládu to však potom bude mať jeden malý háčik – nás je 5,4 milióna a ich možno 200. Až teraz začne zábava.

    • ej, Maroš, ej, nelej benzín na olej, bude z toho hustý glej, poteší sa každý gej, horúco je, vetrík vej, ide sa diať zvláštný dej, preto ďalej pravdu sej, a mocne drž palce jej…čože sa tam v prítmi vrtí, kladie niečo na oltár smrti…určite to nie sú cnosti, tak——dovidenia v budúcnosti…

   • Já bych se podíval raději do statistiky správy sociálního zabezpečení, jak se vyvíjí výplaty důchodů v posledních letech.

    • No veď v ČR zmizlo nadplán 32 tisíc!

     Kam zmizelo 32 tisíc důchodů? Jiný pohled na statistiky …
     [Prehľadávať doménu otevrisvoumysl.cz] https://otevrisvoumysl.cz/kam-zmizelo-33-tisic-duchodu-jiny-pohled-na-statistiky/
     21. minuta: Počet méně vyplácených důchodů leden-červen 2021 nelze porovnávat s přírůstkem umrtí mezi 2020 a 2021 za stejné období, nějakých 19 tisíc, ale s celkovým počtem úmrtí, to jest 76 tisíc! Pak je vše OK a znamená to jen, že z celkového počtu úmrtí byla třetina důchodců…

 4. Toto musím dať aj tu:
  Riadne sme sa pobavili, čítam z môjho emailu:

  Môj brat má kašeľ a chytené priedušky,keďže nie je zaočkovaný tak rýchle musel ísť na testy,vraj má kovid.

  Náš sused už od piatka strašne kašle,dusí sa a má horúčku,ale keďže je zaočkovaný tak nemusí ísť na testy,vraj má iba chytené priedušky…

  Rozumiete tomu?
  Skutočne dá sa tomu rozumieť, no veru dá!!!!!! Ale čoby na to povedal, ten super odborníček SABAKA?

  A ešte vyjadrenie Matoviča: A nakoniec sa vlastne zaočkujeme všetci
  Jedni vakcínou, druhí covidom. Slobodne sme si vybrali zakončil Matovič.

  Fakt je vidieť, kto si v tomto prípade slobodne vybral či ten brat, alebo sused, alebo vo vyšie uvedenom mojom článku ten dobrý priateľ./ v predchádzajúcej téme je o tom priateľovi/

  Tak hádajte!!!!!!!!!!!!!

 5. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/09/23/ama-instructs-doctors-to-deceive.aspx
  American Medical Association Instructs Doctors to Deceive
  Americká lekárska asociácia dáva lekárom pokyn, aby klamali

  AMA Teaches Doctors How to Deceive
  AMA učí lekárov, ako klamať

  PS V článku je uvedené presne akoto majú robiť (ako presne majú klamať)

 6. https://cz24.news/video-ste-vrahovia-a-fasisti-sluzobnici-diabla-a-zabijate-ludi-ludia-na-orave-kricali-na-tim-mobilnych-vakcinatorov/
  VIDEO: „Ste vrahovia a fašisti! Služobníci diabla a zabíjate ľudí!““ Ľudia na Orave kričali na tím mobilných vakcinátorov

  SLOVENSKO: Súčasné bezprecedentné a arogantné správanie sa Hegerovej vlády vyvoláva v spoločnosti nebývalé napätie. Slováci stále častejšie protestujú proti segregácii neočkovaných a súčasným vládnym korona-opatreniam, ako aj proti vakcinačnej propagande zo strany médií.

 7. https://cz24.news/slovenski-a-ceski-patrioti-nedopustte-svoju-likvidaciu-a-premyslenu-genocidu-vasich-deti-a-vnukov-otrasna-statistika-britskeho-office-for-national-statistics/
  Slovenskí a českí patrioti! Nedopusťte svoju likvidáciu a premyslenú genocídu Vašich detí a vnukov! Otrasná štatistika britského OFFICE FOR NATIONAL STATISTICS

  SLOVENSKO: Ide doslova o varujúci príspevok strany NAŠA VLASŤ.

  • Ander Kixa

   Tá strana toho „kresťanského slovana“ HaRabína?

   • slovan je od anglického slova „slave“ = otrok
    rus = rasén je od slova rasa

    • To „sClave“ je podsúvanie iného významu a demagógia „že sme rodení otroci“ – pretože toto je cieľ židoanglosasov! Zotročiť nás!

     My sme Slávi – pretože vzývame a slávime Boha! Kde máš v našom jazyku to sc?! V slove sCientológia?

   • kurva,sam kix,treba ho splachnúť, keď sa spraví z hovien mix, na všetko ťa prejde chuť…

 8. Nemeckí lekári zverejnili video o správaní sa krve očkovaných, pod mikroskopom. Sú to ľudia ktorím verím. Všetko je to v tomto len začiatok.Obrátky to stúpnu do koca tohoto roka a zverejnení štatistík za tento rok.

  • Prečo nenapíšeš rovno že vo vakcíne sú nerezové drôtiky? Prečo musí každý naťahovať obkecávaním? Nemám toľko času.

 9. Počúvala som videa od David Icke. On hovoril, že vo Veľkej Británii doslova vraždili starých ľudí liekom Medezelan (neviem či som správne zachytila názov lieku). Ale to som zachytila, že im podávali liek, ktorý by sa vôbec nemal podávať starším ľuďom.

 10. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/nova-kreditni-karta-bude-sledovat-vase-emise-uhliku-a-pripadne-vas-odrizne/
  Nová kreditní karta bude sledovat vaše emise uhlíku a případně vás „odřízne“

  Nová kreditní karta sleduje „dopad na životní prostředí“ všeho, co kupujete (včetně potravin), a odřízne vás, když „vyčerpáte všechny uhlíkové kredity“.

  Nyní se Mastercard „spojí“ se společností Doconomy, jak bylo nedávno oznámeno na Twitteru.

  Pokud rádi jíte maso, raději o této kreditní kartě vůbec neuvažujte:

  • mäso je nevyhnutná súčasť pestrej stravy
   za socializmu boli v jedálňach nástenky na túto tému
   kto konzumuje jednotvárnu stravu, toho čakajú zdravotné problémy

 11. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/zachvaty-tres-a-krece-divka-sdili-svuj-pribeh-po-aplikaci-pfizeru/
  Záchvaty, třes a křeče. Dívka sdílí svůj příběh po aplikaci Pfizeru

  Studentka 5. ročníku medicíny čekala, až dostane injekci od společnosti Pfizer, protože byla prezentována jako „nejbezpečnější“.

 12. https://www.naturalnews.com/2021-09-22-peter-daszak-anthony-fauci-should-be-arrested.html
  Drs. Peter Daszak and Anthony Fauci must be ARRESTED, as new intel emerges documenting planned coronavirus enhancement and deployment
  Dr. Peter Daszak a Anthony Fauci musia byť ZATVORENÍ, pretože sa objavujú nové informácie dokumentujúce plánované vylepšenie a nasadenie koronavírusu

  Dr. Daszak intended to release enhanced coronavirus spike proteins into the wild
  Doktor Daszak mal v úmysle uvoľniť vylepšené hroty proteínov koronavírusu do voľnej prírody

  Daszak, Fauci and their collaborators must be arrested, with a full criminal investigation to follow
  Daszak, Fauci a ich spolupracovníci musia byť zatknutí a musí nasledovať úplné trestné (kriminálne) vyšetrovanie

 13. https://www.naturalnews.com/2021-09-22-immunization-expert-warns-vaccinated-people-threat-dangerous.html
  Immunization expert warns that vaccinated people are the real threat, “dangerous” to others
  Expert na imunizáciu varuje, že očkovaní ľudia sú skutočnou hrozbou, „nebezpečnou“ pre ostatných

 14. https://www.hlavnespravy.sk/ticha-odmena-sabaka-sa-stal-laureatom-statnej-ceny-j-m-hurbana-spojenej-s-financnou-odmenou-28-tisic-eur/2688210
  Odmena za tie správne názory? Málo sa hovorí o tom, že súčasťou vyznamenania, ktoré dostal Sabaka je aj 28 000 eur

  • Tak potom prečo by ten Sabaka toľko nekotkodákal a nedával údaje ako strašiť a strašiť a pre neho tak tečú peniaze. Možno raz bude tejto vláde robiť aj ministra zdravotníctva, nuž čo schopnosti sú schopnosti…..

  • to je iba zaplata, nasleduje kravata

 15. https://tadesco.org/fauci-lhal-miliony-lidi-zemrely-a-rand-paul-se-domaha-spravedlnosti/
  Fauci lhal, miliony lidí zemřely a Rand Paul se domáhá spravedlnosti

  No a deník The Telegraph 21.9. zveřejnil článek, že vědci z Wuhanu plánovali vypustit částice koronaviru do netopýrů, aby je naočkovali proti nemocem, které by mohly přejít na člověka. Také měly obsahovat „kůží pronikající nanočástice obsahující nové chimérické spike proteiny“. Dokumenty odhalují, že vědci v roce 2018 požádali o 14 milionů dolarů na financování kontroverzního projektu. Více ZDE

 16. https://otevrisvoumysl.cz/covid-injekce-pod-mikroskopem-nezname-castecky-v-krvi-ockovanych/
  Covid injekce pod mikroskopem – neznámé částečky v krvi očkovaných

  Ve zkratce…
  V Německu zkoumali krev očkovaných a zůstali zaraženi z toho, co našli. Více v tomto krátkém videu.

 17. https://www.hlavnespravy.sk/isabelli-16-rocna-studentka-zomrela-osem-dni-po-podani-vakciny-od-pfizeru/2687550
  Isabelli, 16-ročná študentka, zomrela osem dní po podaní vakcíny od Pfizeru

  • Názov videa?! Kvôli čomu sa mám doboha podvoliť podmienkam You Tube a nechať si prehrabávať PC?! Hodíš paličku psovi?! Moja zvedavosť je tak silná, že budem otvárať každú sračku?! Áno?! No nie!

   Kedy sa naučíte korektne zdieľať?!

 18. myslím že článek je zavádějící
  ten graf podle schválně začíná až v dubnu, aby v něm nebyly vidět předchozí velké vlny v zimě a na podzim
  kdyby byl graf celý, neposkytl by pohled jako nyní
  autor webu by se na toto měl kouknout, ať si neničí věrohodnost svého webu publikováním článků, které budou odhalenyy jako zavádějící

  • To, že boli nadmerné úmrtia počas prvej a druhej vlny je v článku uvedené, akurát to nie je na grafe. Takže nič sa nezatajuje.

 19. Možno netreba chodiť až tak ďaleko. Skúste si pozrieť náš Štatistický úrad a stav obyvateľstva. Stiahnite si to do excelu, urobte si grafický vývoj, vložte dátumy zahájenia C19 a VAX a budete mať asi otázky.

  http://datacube.statistics.sk/;#!/view/sk/VBD_DEM/om7102mr/v_om7102mr_00_00_00_sk

  • To je dobrý postup – s veľkými číslami, bez ohľadu na to, že nešpecifikujú kto na čo zomrel – dopravné nehody sa dajú porovnať zvlášť, aj keď ich lockdowny asi znížili.

   Stačí pozrieť „vrcholy“ – medzi koncom roka 2019 a koncom roka 2020 jednoznačný prírastok obyvateľstva a a od začiatku roka 2021 – jednoznačný a podstatný pokles!

   Ešte raz – štatistický úrad rieši aktuálne čísla mŕtvi-narodení – vzťahy až neskôr. Takže mu je jedno, či niekto zomrel na covid či s, či na vakcínu, alebo zanedbanú zdravotnú starostlivosť, či od hladu. Alebo či sa báli zomierať, alebo či sa nebáli zomierať.

 20. Marek Košice

  AKO JE MOŽNÉ, že v roku 2015 – 2019 bol priemer počtu úmrtí v apríly a máji VYŠŠÍ NEŽ V APRÍLY A MÁJI V ROKU 2021?????

  To je NAHOVNO GRAF, pretože nič nedokazuje… Ak totiž má dokazovať, že od júna 2021 zomierajú ľudia na vakcíny, potom dokazuje aj to, že v roku 2015 – 2019 v apríly a máji ľudia zomierali na nejaký JED, ktorý im podávali….. Je to reálne? NIE.

  • V článku to je napísane. V apríli 2021 zomieralo menej ľudí, lebo v januári 2021 zomieralo viac. Ciže tí, čo normálne mali zomrieť až v apríli, zomreli už v januári. No a v apríli potom „chýbali“.

   • No a preto treba pracovať s veľkými číslami s početným stavom obyvateľstva, lebo „keď zomrie aj ten posledný – vymieranie sa fakticky ZASTAVÍ“ – či?
    Veľké čísla sú tu na to, aby signalizovali, že sa niečo deje! Ak bol prírastok, resp. stav počtov do konca roku 2019 normálny – nebola tu žiadna pandémia! Ak ku koncu roka 2020 pribudlo obyvateľstvo a neboli to imigranti – tak duplom žiadna pandémia! Hovorím o Slovensku. Ak za necelý rok od začiatku roka 2021 klesol počet výrazne pred rok 2019 – niečo sa deje!

    Ide o to, že aj v ČR tohto roku ešte začiatkom leta zmizlo o 32 tisíc „dôchodkov“ nad normál! Kam zmizlo u nás za necelý rok tých odhadom 100 tisíc ľudí – emigrovali?!
    ————————–
    Redakcia – mimo tému, ale zvážte článok in memoriam venovať nedávno zosnulému ThDr.René Balákovi – skvostnejšie artikulovaný morálny imperatív momentálne inde nenájdeme! Treba najprv „pozbierať“ niektoré jeho blogy než ich zablokujú a uložiť bezpečnejšie. Zdôrazňujem tú jeho čistú artikuláciu myšlienok – to sú postuláty, ku ktorým sa budeme musieť vracať a už som tu spomínal opravu našej DNA. Lebo slovo ako zbraň. Jeho náhla smrť je podozrivá a mohlo ísť aj o EMG. Systém vie dobre odhadnúť pre neho tie nebezpečné osobnosti a autority. A hlavne systém už má technológiu frekvenčnej eliminácie konkrétnych jednotlivcov.

 21. https://cz24.news/ustavny-expert-judr-jan-drgonec-podnet-na-medzinarodny-trestny-sud-v-haagu-a-celoslovenske-medialne-ticho-pred-burkou/
  Ústavný expert JUDr. Ján Drgonec: PODNET NA MEDZINÁRODNÝ TRESTNÝ SÚD V HAAGU A CELOSLOVENSKÉ MEDIÁLNE TICHO PRED BÚRKOU

  Doplnenie podnetu proti SR na Medzinárodný trestný tribunál v Haagu má význam nielen pre samotné konanie v otázkach porušovania Norimberského kódexu a Oviedskeho dohovoru, ale aj pre vnútroštátne pochopenie udalostí spätých s antigénovým celoplošným testovaním na jeseň 2020.

 22. https://cz24.news/p-c-roberts-indicky-uttarprades-je-diky-ivermectinu-bez-covidu/
  P.C.Roberts: INDICKÝ UTTARPRADÉŠ JE DÍKY IVERMECTINU BEZ COVIDU

  INDIA: Nejlidnatější indický stát Uttarpradéš (241 milionů obyvatel, z nichž jen 5,8 procent bylo očkováno), hlásí jako první indický stát nulovou nemocnost na Covid, čili stav Covid free.

  „Korupčnická americká média tuto informaci před svými občany samozřejmě zamlčela,“ dodává Paul Craig Roberts, americký publicista.

 23. https://www.ac24.cz/komentare/roberts-covid-exploduje-v-nejproockovanejsi-zemi-sveta-v-izraeli/
  Roberts: Covid exploduje v nejproočkovanější zemi světa – v Izraeli

  84 procent obyvatelstva Izraele nad 12 let bylo očkováno. A v úterý 14. září noviny Times of Israel oznámily, že současná vlna onemocnění Covidem překonává všechny vlny předcházející.

  Jak dlouho může ještě trvat stav, v němž ministři zdravotnictví, presstituky a celý zdravotnický establishment bude i nadále ignorovat skutečnosti, a místo nich nám i nadále bude tvrdit, že „očkování je jedinou odpovědí“?

  Anebo mají elity agendu, kterou my, obyčejní lidé, neznáme?

 24. http://www.zvedavec.org/komentare/2021/09/8857-jak-se-vari-pravda.htm
  Jak se vaří pravda

  Myslím, že je na čase, aby se spousta lidí, kteří si naivně myslí že žijí v demokratickém systému, vážně zamyslela, čemu a komu ve skutečnosti slouží…

 25. https://tadesco.org/nahla-smrt-bojovnika-za-pravdu-rene-balaka/
  Náhlá smrt bojovníka za pravdu René Baláka

  Video, které René Balák nahrál několik hodin před smrtí, je testamentem slovenskému národu. Je alarmujícím voláním k probuzení svědomí lidu s cílem jeho záchrany před programovanou autogenocidou.

  https://www.gloria.tv/post/Z8g6xcrSgY721JyS3Kvx3MUYr
  René Balák

 26. Oplatí sa vypočuť:
  https://zemavek.sk/video-uhrik-vs-nicholsonova/
  Video: Uhrík vs. Nicholsonová

  • Marek Košice

   Môžem narovinu? Nicholsonovú by som bez milosti (vieš čo, a nemá to nič so sexom), a ešte by som bol za to na seba hrdý.

   • Čo tak zavesiť dole hlavou do kýbla sračiek?
    http://www.custermen.com/ItalyWW2/ILDUCE/Mussolini10.jpg

    • To zavesenie Mussoliniho a spol dole hlavou nie je len o potupe, ale je to symbolický odkaz satanistom, ktorí uctievajú prevrátený kríž – dole hlavou!
     Je kríž Jána Pavla II. satanistickým symbolom?
     [Prehľadávať doménu vatikankatolicky.com] https://vatikankatolicky.com › ohnuty-kriz-jana-pavla-ii-satanisticky-symbol
     Počula som, že je to satanistický symbol. Vážim si vašu duchovnú službu a Boh Vám žehnaj, S úctou, Doris. KNR. Doris, máš úplnú pravdu. Pavol VI. a Ján Pavol II. obaja nosili symbol, ktorému porozumel málokto – zlovestne ohnutý alebo zlomený kríž, na ktorom je telo Krista zobrazené ako odpudivá a skrivená postava. …
     —————————————-
     Poznámka – kto bol v blízkosti insignií pri návšteve J.P.II. v Petržalke 2003 – mohol vidieť na pódiu na kríži „mŕtvolne sčernané hnijúce telo Krista“. Odporná desivá inštalácia!

     • Ander Kixa

      Všetko v duchu 2. koncilu 1964. Ani Jano Paľo nebol dobrák od kosti.

 27. https://www.infowars.com/posts/healthy-athletes-suddenly-fall-ill-die-after-forced-covid-injection-and-the-medias-silent/
  Healthy Athletes Suddenly Fall Ill, Die After Forced Covid Injection – And The Media’s Silent
  Zdraví športovci zrazu ochorejú, zomrú po nútenej Covid vakcíne – a médiá mlčia

 28. https://www.infowars.com/posts/ceo-of-moderna-says-even-young-will-need-to-take-vaccine-booster-shots-indefinitely/
  CEO of Moderna Says Even Young Will Need to Take Vaccine Booster Shots Indefinitely
  Generálny riaditeľ Moderny hovorí, že aj mladí ľudia budú musieť prijať posilňujúce vakcíny nekonečne (stále a stále)

 29. https://www.infowars.com/posts/maximum-red-alert-pentagon-confirms-fauci-created-and-released-covid-19/
  MAXIMUM RED ALERT! Pentagon Confirms Fauci Created and Released COVID-19
  MAXIMÁLNE ČERVENÉ UPOZORNENIE! Pentagon potvrdzuje, že Fauci vytvoril a uvoľnil COVID-19

 30. https://www.hlavnespravy.sk/presovsky-samospravny-kraj-pokracuje-nadchadzajuci-vikend-v-ockovani-priamo-z-ulice-farkasovsky-reaguje-kde-ma-toto-sialenstvo-hranice/2689124
  Prešovský samosprávny kraj pokračuje nadchádzajúci víkend v očkovaní priamo z ulice. Farkašovský reaguje: “Kde má toto šialenstvo hranice?”

  Prešovský samosprávny kraj (PSK) pokračuje nadchádzajúci víkend v očkovaní priamo z ulice pred Zimným štadiónom na ulici Chemlonskej v Humennom. Očkovať sa bude i v obchodných centrách (OC) v Prešove a v Poprade. TASR o tom informovala Lea Heilová z oddelenia komunikácie a propagácie Úradu PSK

 31. Zaočkovaná herečka Švidraňová sa nakazila covidom: Vôbec to nie sú až také ľahké priebehy!

  Umelkyňa šokovala aktuálnou správou. Pre niekoľkými dňami dostala covid-19! Tvrdí, že , keby nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by možno nemala oslabenú imunitu. “Covidko chodí aj k očkovaným, takže sa opatrujte všetci,” komentovala vlastnú situáciu Barbora Švidraňová.
  „Dnes už sa mi aj chuť vrátila (do života minimálne, ale aj tá na jazyku). Áno, správne chápete, mám TO. Alfa beta gama delta pozitív, covidko chodí aj k očkovaným (len keby náhodou niekto ešte nevedel), a vôbec to nie sú až také ľahké priebehy, takže sa opatrujte všetci. Ale nielen teraz. Že máme tu pandémiu, tak hrozne teraz do seba budeme rýchlo pchať lieky a iné šmakocinky. Treba celkovo zmeniť životný štýl. Zobrať zodpovednosť za svoje zdravie do vlastných rúk. Nezabúdajte na vitamínky, prevenciu, zdravú stravu a nehroťte to, keď nevládzete, na to som ja doplatila,” dodala umelkyňa s tým, keby nepodcenila obyčajnú nádchu, tak by možno nemala oslabenú imunitu.

  Čo by na toto povedal odborníček Sabaka? Čoraz viac očkovancov je covidových.
  Ale ako je to možné, veď vakcína je sloboda, vakcína je zdravie!!!!!!!!!!!!!

  Toto do nás neustále „hučia“ všetky média. Akú stanicu otvorím iné nepočujem a nestačím prepínať a nepozerám nič o očkovaní o covide, nič. Unavuje ma to a znepríjemňuje život.
  Takže vakcína žiadne zdravie,žiadne víťazstvo, iba prehra . Na víťazstvo sa iba čaká až skončí tento plánovaný covid ošiaľ.

 32. Niečo som prekopírovala, keby nás neprijal lekár alebo nás nevpustili do nemocnice, pretože nie sme zaštepení, treba podať sťažnosť:
  Generálna prokuratúra SR
  Štúrova 2
  812 85 Bratislava

  Vec: Trestné oznámenie

  Na základe verejne dostupných informácií a zdrojov, medzi nimi Vyhlášok Úradu verejného zdravotníctva SR vydaných od augusta 2021, podávam trestné oznámenie na majiteľov / zodpovedných vedúcich u firmy / prevádzky* (nehodiace sa škrtni) ………………………………………………………………………………….
  za segregáciu a apartheid mojej osoby i ďalších osôb.
  Dňa:……………………..prevádzka/zariadenie: ……………………………….
  mi neumožnila vstup do jej priestorov s odôvodnením, že neviem predložiť tzv. „Covid-pas/Green pass“. Podľa ich interpretácie im takú podmienku nariaďujú spomínané Vyhlášky.
  Voči zákazu vstupu namietam, lebo je nezákonné z viacerých dôvodov. Uznesenia vlády SR a vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva v tejto spojitosti vydávané, nie sú Všeobecne záväzným predpisom pre občana.
  Týmto sa majitelia firmy mohli dopustiť trestného činu podľa § 424a) ods. 1 Trestného zákona – Apartheid a diskriminácia skupiny osôb, alebo § 425 písm. g, i – Neľudskosť.

  Ako dôkazový a doplňujúci materiál uvádzam:

  -platný právny stav – Ústava SR a zákony vyplývajúce z Ústavy, zakazujú izolovať a karantenizovať zdravé osoby a segregovať občanov na akomkoľvek základe
  -Medzinárodný dohovor o ľudských právach č.40/2000 Z. z. – Dohovor o ochrane ľudských práv a dôstojnosti človeka v súvislosti s aplikáciou biológie a medicíny – Dohovor o ľudských právach a biomedicíne. Tento dohovor bol ratifikovaný 22.12.1997, nadobudol platnosť 1.12.1999, teda je stále je platný. Citujem Článok 2 – Priorita ľudskej bytosti: Záujmy a blaho človeka budú mať prednosť pred výhradným záujmom vedy a spoločnosti
  Rezolúcia Rady Európy uznesením č. 2361/2021 zakazuje akýmkoľvek spôsobom znevýhodňovať osoby neočkované „preto lebo sa nemôžu alebo nechcú očkovať“.

  S úctou

  V ……………….., dňa……………….. Podpis:…………………..
  Meno a priezvisko

 33. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-bermuda-increase-in-covid-after-pushing-vaccines-masks.html
  Bermuda sees 5,600% increase in covid after pushing vaccines and masks
  Na Bermudách je 5 600% nárast covidu po podaní vakcín a nosení masiek

 34. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-america-war-biden-unconstitutional-covid-vaccine-mandates.html
  Half of America gearing up to wage legal war against Biden over unconstitutional covid vaccine mandates
  Polovica Ameriky sa chystá viesť právnu vojnu proti Bidenovi kvôli neústavnej povinnosti očkovania proti covidu

 35. https://www.naturalnews.com/2021-09-23-communist-cuba-vaccinating-children-young.html
  INFANTICIDE: Communist Cuba is vaccinating children as young as 2 years old with toxic spike protein jabs
  NOVORODENCA: Komunistická Kuba očkuje deti vo veku od dvoch rokov vakcínami s toxickými hrotovými proteínmi

  • Každý prezident ktorí odmietol očkovanie je mŕtvy. Okrem bieloruského.

   • Ten má dobrú ochranku, silnú armádu a ešte silnejšieho ochrancu za sebou (Rusko).

    • Ale to sa ešte nespoznal s Čaputovou!

     [Prehľadávať doménu ferro.blog.pravda.sk] https://ferro.blog.pravda.sk › 2021 › 08 › 11 › zuzana-caputova-buduca-prezidentka-bieloruska
     Takže áno, ak Zuzana Čaputová prejavuje takúto dojímavú starosť o národ bielorusky, tak nech sa im ponúkne, že bude kandidovať na pozíciu prezidentky Bieloruska, veď ako 88. najvplyvnejšia žena sveta by nemala mať problém, aby ak o to požiada , dostala nie len čestné občianstvo Bieloruska, ale aj riadne.

    • Putin tiež nanucuje očkovanie, ale rusi sa vzbúrili. Slováci si nechajú sr ať na hlavu.

 36. Jednoduchá

  …priznám sa, som v úplnom šoku z toho, že p.Balák už nie je medzi nami…..
  …a preto ĽUDIA ZOBUĎTE SA UŽ KONEČNE, a ignorujte tieto nezmyselné nariadenia!….p.Baláž sa ,,mi videl“ veľmi smutný a nepokojný, ,,videl do tejto situácie až príliš“, mám veľké pochybnosti, že zomrel prirodz.smrťou….takýchto ,,Balážovcov“ by naše Slovensko potrebovalo x- kopu a my miesto toho o neho prídeme…..v tejto prednáške povedal všetko tak trefne a priamo k veci, že viac sa to už ani povedať nedalo…..je to neskutočne úžasne hodnotná prednáška, p.Baláž ĎAKUJEME !…. verím tomu, že Váš boj za tieto skutočné hodnoty bude patrične ocenený a Vaša duša bude mať to svoje ,,zaslúžilé miestečko“ na Ceste Pravdy, Lásky a Svetla…….

 37. jednoduchá

  …treba si brať príklad z hrdinov tejto doby, vedeli proti čomu bojujú a hlavne dokázali vydržať až do konca!…aj my to musíme odmietať, žiadne ale neexistuje….a ten kríž je ozaj desivý, mnohích, kt. doteraz pochybovali o cirkvi a ,,jej dobrých úmysloch“ by to už malo ,,presvedčiť“…..

 38. V pondelok zaciname s ockovanim tretou davkou..Som zvedava kto prezije. Niektori sa jej uz nevedia dockat…

 39. Jednoduchá

  …ok., myslela som p.Baláka…
  …ktovie, možno tí ,,nedočkavci“ už dakde čakajú v rade….

Pridajte komentár

*