Vaxivražda: Ako globalisti presvedčili miliardy ľudí, aby sa dali dobrovoľne vyhubiť


Print Friendly, PDF & Email

Vaxivražda: Ako globalisti presvedčili miliardy ľudí, aby sa dali dobrovoľne vyhubiť

(Mike Adams, Natural News) – Všetko je teraz neuveriteľne jasné. Všetko, čoho sme boli svedkami za uplynulých 20 mesiacov, bola globalistami vedená snaha presvedčiť miliardy ľudí k vyhubeniu sa bez toho, aby o tom vedeli.

Viete, vedenie otvorenej vojny proti ľudstvu s klasickými zbraňami by sa stretlo s okamžitým odporom. Ľudia sa zvyknú brániť, keď sú napadnutí a vraždení guľkami alebo bombami. A tak globalisti museli vymyslieť, ako realizovať masové vraždenie v celoplanetárnom meradle bez varovania más pred tým, čo v skutočnosti robia.

8 krokov globálnej genocídy

Je to veľmi náročná výzva, no prišli na to, ako dosiahnuť vyhubenie ľudstva v niekoľkých jednoduchých krokoch:

1. Po prvé, vytvoriť toxický nanočasticový zbraňový systém (hrotový proteín) a vyrábať ho hromadne v laboratóriách vedených čínskou a americkou armádou.

2. Predstierať epidémiu v Číne s „uniknutými“ desivými videami o čínskych ľuďoch, zomierajúcich v priebehu niekoľkých sekúnd po vdýchnutí „vírusu“. Využiť šialenstvo médií.

3. Vypustiť toxické nanočastice v New York City (a v severnom Taliansku) kvôli simulácii „nástupu vírusu“, a diagnostikovasť pritom ľudí s „covidom“ prostredníctvom PCR testov, ktoré detekujú len prítomnosť nanočastíc, nie živého vírusu.

4. Po zavedení vakcín spustiť masmediálnu propagandu, tvrdiacu, že všetci zomrú, ak sa nedajú zaočkovať.

5. Naplniť vakcíny presne tými istými nanočasticami, ktoré boli predtým vypustené na New York City.

6. Spustiť masové očkovanie populácie biologickými zbraňami hrotového proteínu, podvodne označenými ako „vakcíny“.

7. Keď budú ľudia zaočkovaní biologickými zbraňami, začnú šíriť toxické nanočastice, z ktorých ochorejú ďalší v ich okolí. Zarámovať to ako „zhoršujúcu sa pandémiu“ pre šírenie ďalšieho strachu a nahnať ešte viac ľudí do očkovania hrotovými proteínmi.

8. Cenzurovať všetkých, ktorí hovoria o poškodeniach či úmrtiach z dôvodu vakcín. Platiť pracovníkov nemocničnej administratívy za silné preháňanie covidových čísel, kvôli pokračovaniu vymyslenej pandémie.

To je stručné vysvetlenie, ako to spravili.

Všimnite si, že na spustenie toho nebol potrebný žiadny vírus. Úplne im stačil zbraňový systém nanočastíc hrotového proteínu, v kombinácii s tajnou dohodou s médiami a cenzúry veľkými technologickými spoločnosťami.

Z pohľadu globalistov je skutočná geniálnosť tohto všetkého v tom, ako sa im podarilo dosiahnuť, aby ľudia prosili o svoje vlastné smrtiace injekcie.

Nikdy predtým v dejinách ľudstva neboli masy zmanipulované k tomu, aby sa stavali do radu a dožadovali sa vlastnej smrti. Vakcínový holokaust je tajná operácia, nevyžadujúca si žiadne guľky, bomby ani riadené strely.

Potrebuje len cenzúru, žurnalistický terorizmus a biologickú zbraň na báze toxických nanočastíc, v kombinácii s podvodným PCR protokolom, autorizovaným zločineckým CDC (americké Centrum pre kontrolu chorôb, obdoba nášho ÚVZ / ŠÚKL).

Teraz je úplne zrejmé, že skutočným cieľom je hromadné vyhubenie ľudskej rasy

V duševne zdravom svete, v ktorom sa globalisti nepokúšajú vyhubiť ľudskú rasu, by bol ivermektín velebený ako bezpečná, účinná a lacná medicínska intervencia.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Takmer všetkým by odporúčali vitamín D. Anthony Fauci (americký mix Mikasa, Mengelengvarského a Krčméryho) a ostatní zločinci s biologickými zbraňami by boli obžalovaní a obvinení zo zločinov proti ľudskosti.

A vedecké časopisy by neboli riadené komunistickou Čínou.

Ale náš svet duševne zdravý nie je. Vládne mu úplne šialený globalistický kult smrti, usilujúci o totálnu deštrukciu ľudskej rasy. To je dôvod, prečo vám nič z toho, čo vychádza na povrch, nedáva zmysel, dokým si neuvedomíte, že cieľom je naozaj depopulácia, resp. genocída proti ľudstvu.

V tom kontexte dáva náhle zmysel všetko: výskum pridávania nových funkcií vírusom, psychologické operácie médií, nemocnice klamúce o covidových číslach kvôli „deseniu“ verejnosti, vedecké časopisy, intrigujúce kvôli útoku na ivermektín a ukrytiu zdrojov hrotového proteínu, nepretržité presadzovanie povinného očkovania na covid, hospodárske lockdowny, ničiace životy, atď.

Akonáhle pripustíte, že cieľom je toálna smrť a deštrukcia, náhle dáva všetko zmysel.

V Škótsku teraz dochádza k 80% úmrtí medzi zaočkovanými. A v krajinách s vysokou mierou zaočkovanosti, ako sú Izrael, Singapur, Island či Gibraltár prudko stúpajú hospitalizácie a počty úmrtí.

To by, samozrejme, nemalo byť žiadnym prekvapením, pretože keď zaočkujete veľa ľudí biologickými zbraňami, mnohí z nich ochorejú a zomrú. 1 + 1 = 2. Je to priama príčina a následok.

Globalisti sú si vedomí niečoho oveľa väčšieho, čo sa približuje k nášmu svetu… niečoho KOZMICKÝCH rozmerov

Ako som nedávno uviedol, totálna panika globalistov v šialenom zhone vyhubiť ľudskú rasu prezrádza niečo vskutku udivujúce: sami sa boja toho, čo prichádza… niečoho kozmického, niečoho väčšieho, než akákoľvek pandémia alebo vojna.

Blíži sa nejaká hrozba, o ktorej oni vedia a sú presvedčení, že táto udalosť spôsobí pád ľudskej civilizácie, ako ju poznáme… A tak potrebujú rýchlo zbaviť planétu ľudí, aby sa ten chaos dal nejako zvládať.

(Nechcú, aby si miliardy ľudí uvedomili, čo sa deje a potom panikárili v uliciach, idúc po všetkých zdrojoch, ktoré potrebujú k prežitiu sami globalisti.)

Je to skoro akoby títo protiľudskí globalisti naisto vedeli, že sa blíži výbuch nejakého supervulkánu alebo asteroid, ktorý sa zrazí s planétou, či nejaká invázia mimozemšťanov (alebo možno predstieraná), prípadne nejaká iná bezprostredne hroziaca udalosť, podobná koncu sveta.

A tak sa šialene ponáhľajú vyhubiť čo najviac ľudí skôr, ako sa tá udalosť priblíži. (Nemohlo by ísť o planétu X?)

Na základe toho, aká agresívna a zúfalo zrýchlená je teraz smrtiaca očkovacia agenda, robíme informovaný odhad, že blížiaca sa udalosť sa má zrejme objaviť niekedy v roku 2022.

Nastávajúca zima má byť pre globalistov zrejme cieľovým oknom, kedy majú vypustiť druhú polovicu svojej binárnej biologickej zbrane, spôsobujúcej hromadné hromadné straty medzi zaočkovanými a to prostredníctvom hyperzápalových reakcií na novovypustené patogény alebo častice.

Toto by teoreticky mohlo zabiť miliardy ľudí ešte pred príchodom polovice roka 2022.

Záver

Pre bližšie podrobnosti, čo by to mohlo byť, si pozrite nedávny videorozhovor Mike Adamsa so Steveom Quayleom, v ktorom varuje, že náš svet sa nedožije polovici roka 2022 bez príchodu nejakého veľkého kolapsu:

Autor: Mike Adams, Zdroj: NaturalNews.com

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dobre. Takže všetci sme v pi.i a archívy Pfizer budú zablokované do roku 2076!

  Aby vám z toho nespadol server!

  • Možno sa skôr nadnáša alebo zakvitol 😆

  • Totalna, ale totalna kravina, oni sleduju uplne nieco ine, chcu poslusne ovecky, ktore budu makat na nich, chcu nieco ako bol v Egypre faraon, lebo oni sa tak citia, chcu aby sa im ludia klanali, aby k nim zhliadali ako k bohom.
   Keby som vedel, ze hrozi, “ utok mimozenstanov, pas asteroidu, alebo vybuch sopky, vybudujem si kryt a na vsetko kaslem, nebudem tu riesit ockovanie.

   • Bobor
    Budú chradnut Ako aj teraz , chorí negat.,pozit. aj s príznakmi a ..môže robiť lebo očko ?.. tak potom BUDÚ POSLUSNE ROBIT AJ TAK
    ,,veď maju vacinocku – ste zdraví .. 🙁
    Odrazi sa to na platoch a atď .. len moja konspiro..

   • Ano, ale těch otroků má být jen půl miliardy… viděli jste Georgia Guidestone, desatero New world order?

  • Veľký Precesný rok končí, a s ním prichadza prepólovanie sa sveta o 60° k Bajkalu a južný pól k
   Veľkonocnému ostrovu..Magnetické pole klesá na Nulu, a nebude protekciou pred kozmickým gama žiarením, ako ani pred solarnou magnetoplazmou, ktoré spalia isté časti Zeme, tak ako kedysi, okolo 30° rovnobežky okolo sveta, kde sú len piesočné púšte…A sťym prídu globalne zemetrasenia na 15 Richtera— takže, globalisti sa rozhodli vyvraždiť svet pred tou udalosťou z kozmu…Žijeme v kozm.cykloch, a nebudeme Prvou spláchnutou civilizaciou zo sveta…
   Covid 19 je 2.koňom apokalypsi globalistov, po 11.septembri, 2001…O rok vypustia 3.koňa= Hladomor…A v 2025 to bude číslo 4= smrť, formou totalnej Depopulacnej vojny sveta= Armagedonu= WW3!!!
   Tento vek 5.slnka začal 4 Ahaw 8 Cumku= 13.8. 3113 pnl, teda 48= zo smrti do života( čislo 8= život)!
   A skonči číslom 84, zo života v smrti( teda v duchovnom svete)…
   A to máte v Šaštínskej bazilike, v Supraporte sú 4 laniské riadky o 48 písmenách, a pod oltarom je 84 cm soška Márie( Mliečnej bohyne nebies)… je tam 13.9.13.13., teda začiatok: 13×9 a koniec: 13 Ahaw 13 Muan( biela SOVA= Smrť a symbol duchovneho sveta v Amerike. Sova, aj ako symbol múdrosti)…13Ahaw 13 Muan, na Vianoce= Zimný slnovrat a Saturnalie v roku 2025…
   A tieto čísla sú aj na Georgia Guidestones, apokalyptické Navigačné kamene Lebiek a Hnátov, a v mnohích pamiatkach svera!!!!

  • dobre MORhoš, koncov sveta bolo veľa, z neba spadlo zlaté teľa, nebude do leta kométa, skapú oni, už to raší, zbohom covidpapalaši.

 2. Po tú matematiku to bolo fajn.
  Ostatné mi prišlo ako nepodarené sci-fi.

 3. Ďakujeme tímu Bádateľa za preloženie ďalšieho článku. Prečítala som, nemám slov, len som veľmi smutná zo všetkého.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-11-21-4x-more-vaxxed-people-dying-compared-to-unvaxxed.html
  FOUR TIMES more vaxxed people are dying than unvaxxed… depopulation effects are kicking in and the bodies are piling up
  ŠTYRIKRÁT viac zaočkovaných ľudí zomiera ako nezaočkovaných… účinky depopulácie nastupujú a telá sa hromadia

  • napichancom nevysvetlis… ak este ziju, tak uz v nich bezia prionove neurodegenerativne procesy. oni su este radi, ze vedia pouzivat schody, ci zachod.

  • stavajte už kremacie, kým to ešte žije, nebuďte už toľko skúpy, kde sa dajú toľké trupy

 5. https://www.naturalnews.com/2021-11-21-fauci-behind-aids-vaccine-experiments-on-minority-children-in-the-90s.html
  Dr. Fauci ran grotesque AIDS vaccine experiments on minority children in the 90s, causing organ failure, deformities, brain damage
  Dr. Fauci robil groteskné experimenty s vakcínou proti AIDS na deťoch menšín v 90. rokoch, čo spôsobilo zlyhanie orgánov, deformácie a poškodenie mozgu

 6. https://www.naturalnews.com/2021-11-21-bill-gates-bribed-media-promote-interests.html
  EXPOSED: Bill Gates bribed media with $319 million to promote his interests: Vaccines, depopulation and covid hysteria
  ODKRYTÉ: Bill Gates podplatil médiá 319 miliónmi dolárov na podporu svojich záujmov: vakcíny, depopulácia a covid hystéria

 7. https://www.naturalnews.com/2021-11-21-ireland-vaccination-rate-cases-spike.html
  Ireland goes into “semi-lockdown” despite 93% vaccination rate as COVID-19 cases spike
  Írsko ide do „polovičného lockdownu“ napriek 93 % zaočkovanosti, keďže prípady COVID-19 stúpajú

 8. https://www.naturalblaze.com/2021/11/the-real-anthony-fauci-with-robert-f-kennedy-jr-video.html
  The REAL Anthony Fauci With Robert F. Kennedy, Jr. (Video)
  SKUTOČNÝ Anthony Fauci s Robertom F. Kennedym, Jr. (Video)

 9. https://www.infovojna.sk/article/video-z-tejto-masy-postupne-prebudzajucich-sa-obcanov-slovenska-ma-strach-sucasny-fasisticky-a-zlocinecky-korona-rezim-hegero-matovicovej-garnitury
  VIDEO: Z tejto masy postupne prebúdzajúcich sa občanov Slovenska má strach súčasný fašistický a zločinecký korona-režim Hegero-Matovičovej garnitúry

 10. https://cz24.news/chci-se-nakazit-covidem-a-jsem-ochoten-zaplatit-zdravi-z-natlaku-a-nezakonnych-restrikci-zoufali-lide-se-snazi-vyhnout-smrticim-mrna-injekcim/
  CHCI SE NAKAZIT COVIDEM A JSEM OCHOTEN ZAPLATIT! Zdraví, z nátlaku a nezákonných restrikcí zoufalí lidé se snaží vyhnout smrtícím mRNA injekcím

  • Ked bolo celoplosne testovanie vojaci predavali pozitivne testy po sto eur. Mam to od vojaka ktory sa na tom podielal a smial sa ze ich predavali vo velkom.

 11. Demonstrace za svobodu – Austrálie 20. 11. 2021 (Doplněno!)
  videa v odkazu
  https://www.czechfreepress.cz/asie-a-pacifik/demonstrace-za-svobodu-australie-20-11-2021.html

 12. Australští vědci se v nové studii zaměřili na nechvalně známé čínské „mokré trhy“. V prodávaném mase zde odhalili 18 rizikových virů, které by podle expertů mohly kdykoli odstartovat další epidemii. Ta by navíc tentokrát představovala velké riziko pro lidi i pro zvířata zároveň.

  Vědci se v rámci výzkumu soustředili na virové patogeny „exotických“ zvířat, která se na mokrých trzích prodávají ve velkém. Podle zprávy zveřejněné vedoucím týmu bylo na tržnicích objeveno 71 virů postihujících savce, z nichž 18 představuje vysoké riziko a má potenciál spustit masové šíření.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-koronavirus/695772/hrozba-dalsi-epidemie-na-mokrych-trzich-v-cine-se-siri-18-vysoce-rizikovych-viru-vi-vedci.html

  takže příprava na další EPIDEMI A PANDEMII…..

  • Veď o tom hovoril v roku 2017 Gates na konferencii v Mníchove… pardón, predpovedal budúcnosť samozvaný jasnovidec

 13. Blíži sa koniec Veľkého Precesného roku po 25,785 rokoch, ktorý končí Apokalypsou Ohňa a globálnych zemetrasení pri prepólovaní sa sveta, o 60° smerom k Bajkalu a Veľkonočnému ostrovu. Magnetické pole je skoro na Nule, a zrúti sa pri prepólovaní, ktoré nas chráni pred kozmickým žiarením a slnečnou msgnetoplazmou( INRI= Ignited Nature Renew Itself)! A o tomto väčšina ludí nevie! Viď YouTube: ALLATRA.TV ČESKO-SLOVENSKO: VAROVÁNÍ PYRAMID- 12,000 ROČNÉ CYKLE. ZAČIATOK KATASTROF….

 14. Jožko Fazuľa

  Ako poraziť systém, alebo plán prežitia.

  Ak nie sme schopní systém prevziať späť do rúk, potom musíme systém poraziť iným spôsobom. Myslím si, že jeden možný spôsob je zo systému vystúpiť a stať sa tak slobodným a nezávislým tzn. opustiť Matrix ! Základný predpoklad pre opustenie systému je zbaviť sa dlhu tzn. vrátiť pôžičky a všetky dlhy. Ďalšou nutnosťou je zbaviť sa prepychu a byť schopný sa prispôsobiť na minimálnu prevádzku a náklady./Pozrite ako sa býva v stanoch v Amerike, to asi nechcete- ale teda pripravte sa…

  1. Vyberte peniaze z bánk, kúpte nehnuteľnosti, nenechajte im na účtoch nič, len nutné a zbavte sa dlhu /tzn. hypotéky/
  2.Peniaze vám budú k ničomu ak nastane kolaps financií a ten už predpovedajú finančníci, rovnako vám budú peniaze k ničomu ak Bill vypustí pravé kiahne. Investujte ak máte čo, do nehnuteľností s pôdou, príp. prenájmu bytov.
  3. Ak nemáte naozaj nič a ste na úplnej nule, neostáva vám nič iné ako ísť k rodičom a prežiť s min. príjmu a príp. ich dôchodku, byť slušný, vďačný a pomôcť im vo všetkom. Príp. aj s rodičmi na vidiek a doopatrovať.
  4. Tí čo majú ešte niečo a nejaké možnosti, tak do podnájmu alebo na vidiek, na vidieku sú možnosti, aj školy,aj škôlky, môžete pestovať zeleninu a chovať zvieratá a máte živobytie, na prevádzku si zarobíte predajom prebytkov alebo príl. prácou. Takto žili naši predkovia a prežili!
  5.Vytvárajte komunity a podporujte sa, pomáhajte si, vymieňajte a vylepšujte a spoločne vzdorujte kontrolám, buzerácii úradov… Naučte sa pokore a skromnosti, hovorte s Bohom aj neveriaci skúste…
  Sme príliš závislí a kým nezhodíme jarmo, dovtedy budeme držkou rýpať zem.. Spomeňte si na slová K. Kryla.
  Nebuďte v negativite aj preto som to sem dal, vždy je riešenie !

  • holistický prístup

   JF,

   prečo si v „negativite“ práve TY?!? – prečo mi prisudzuješ niečo, čo nie som?!? – to je skutočne TVOJA jediná starosť vidieť ma „za každým rohom“?!? – ak by sme stáli oproti sebe a zhovárali sa, ani len náznakom by si netušil, že som to práve ja – na koho si sa zameral … sklamať sa môžeš len v sebe samotnom a v nikom inom … je vysoko pravdepodobné, že sa tak stane.

   • Jožko Fazuľa

    Pamätáš ako sme hovorili o egu, je to aj moje aj tvoje ego, nezbavili sme sa ho, nie je to vôbec jednoduché. So sklamaním máš pravdu a stalo sa a neraz a aj teraz, nie sme na rovnakej vlne ako som predpokladal. Pre mňa je prebudenie niečo iné ako poznať len zlo, skôr schopnosť nájsť východisko a snažiť sa tvoriť dobro je pre mňa skutočné prebudenie. To už bol môj posledný návod, každý nech si nájde sám tú správnu cestu, možno som niekomu pomohol…

    • holistický prístup

     JF,

     o akom mojom EGU točíš?!? Ach-jaj … znovu mi podsúvaš niečo, čo nie som … a vychvaľuješ sám seba sťa „spasiteľa“ … zbytočne viac písať …

  • Vzdy ma vie pobavit ako otroci bozi vzdy podsuvaju ostatnym aby sa rozpravali s bohom a podobne, lebo oni maju patent na rozum a jedine to je spravne. Ale keby ti niekto navrhol aby si zavrhol svojich bohov lebo ti v nicom nepomozu a iba ta doja z tvojej energie tak by si kvical jak masuro pri zakalavke. Bude zabavne sledovat co budete robit ked cierny papez pojde kadetade a dalsi uz nebude. To bude kabatnikov

   • Jožko Fazuľa

    Je mi ťa ľúto…Vypočuj si rozhovor link od Judita nižšie, tam sa nájdeš. Si úplne mimo a Boh o ktorom hovorím, nemá s pápežom nič, hlavne že si sa vyjadril, pracuj na sebe ďalej…

    • holistický prístup

     JF,

     VŽDY!!! – keď sa pohybuješ v polohe akéhokoľvek TEIZMU (nono-teizmu, poly-teizmu, a-teizmu) si vnorený hlboko v TEIZME – teda v tzv. „biblickom“ projekte – VŽDY!!!

     Existuje však aj NE-TEIZMUS = RODOBOŽIE.

     VŠETKO – úplne VŠETKO je len a len energia vo svojich rôznych podobách – a práve o tom sú VÉDY a RODOBOŽIE …

     Si veľmi deštruktívny – vyhovuje Ti súčasná PYRAMÍDA OTROKÁRSKEJ falošnej „MOCI“ – DEŠTRUKCIA – o tom sú v podstate všetky príspevky od Teba.

     Ja „snívam“ sen o HORIZONTÁLE – o PRAVDE, ZNANÍ, SLOBODE, ROVNOSTI, HARMÓNII, SPRAVODLIVOSTI, SPOLUPRÁCI, … – všetko konštruktívne a pritom si dovolíš nazvať mňa a iných, ktorí do Teba vidia deštrukciou – práve z dôvodu, že poznám, ako funguje svet TEMNÝCH ČARODEJOV – BOSORÁKOV – NIČITEĽOV – TMÁROV, … a mením ICH „svet“.

     Ľutuj seba … nie iných … prestaň sa šplhať po „oporných tyčiach a rebríkoch“ sťa fazuľa … alebo to vieš len takto?!?

     • Jožko Fazuľa

      A teraz mi povedz, no nie je to ego čo s teba hovorí ? A napísal si mi vyššie o akom egu to točím, opäť len brojíš proti mne a prečo, že som sa sklamal v tvojom postoji a očakával niečo iné, veď ja som ťa neodsúdil? Ale keď myslíš, to čo som napísal som napísal a každý tam vidí niečo iné evidentne… Veď ponúkni riešenia ľuďom sám, ja som to napísal ako to cítim a čo cítiš ty okrem toho čo si na mňa nakydal?

     • holistický prístup

      JF,

      NIE – to nie je o nejakom „mojom“ egu – ale o TVOJOM EGU …

      V každom príspevku odo mňa ponúkam riešenia – nie však také, aké očakávaš TY – preto ich prehliadaš.

      Nie ja „brojím“, nie ja ohováram – mýliš si to so sebou samotným – jednám priamo.

      Žiadna nejaká moja relácia nikdy neexistovala … a nikdy ani nebude existovať – preto si písal znovu len o sebe a o svojich vidinách … to je všetko, čo potrebuješ vedieť o mojich aktivitách … pretože máš oči a odmietaš vidieť, máš uši a odmietaš počuť …

     • Jožko Fazuľa

      Nevidím zmysel pokračovať v ďalšej diskusii, nič nové a plodné by nepriniesla. Na fóre je to už tak…Nechám si už svoje názory pre seba, vždy sa nájdu takí ako ty, čo postavia svoju pravdu nad všetko- uži si ju.

     • holistický prístup

      JF,

      zas a znovu je to len a len o TVOJOM EGU … potrebuješ svojho stáleho „ne-priateľa“ a vybral si si MŇA – preto ma vidíš všade – ja vôbec ani len netuším, čo si počul a videl – ale určite nie mňa … TY si predsa PÁN DOKONALÝ a večne NE-POCHOPENÝ … z mojej strany práve Tebe bol poskytnutý veľký priestor …

  • tak to robim ja a pracuje to 100%,jedna z vyhod mame cerstvu organicku stravu,co chuti 100 krat lepsie ako z obchodu. Doporucujem pestovat Japonske prepelice,na vajicka aj maso,okrem inych zvierat

   • Jožko Fazuľa

    Aspoň niekto ma pochopil, veď to píšem aj ja so skúsenosti, čím viac budeme na systéme nezávislí, tým väčšiu slobodu a zdravý život budeme mať /no musíme si ju aj ochraňovať a na to sú tie komunity a vzájomná spolupráca/, nie je v tom nič globalistické, veď každý sa rozhoduje sám ako chce žiť a ani ja nikomu nič nevnucujem iba ponúkam…Citujem z článku https://blog.hlavnespravy.sk/28611/dnesna-situacia-vo-svete-vyhladova-situacia-na-slovensku/?nowprocket=1
    Akýkoľvek nepriaznivý vplyv riadenia sa deaktivuje „aktívnou pasivitou“, čiže ignorovaním akcií, ignorovaním nepriaznivého riadenia.
    Dúfam že toto už HP pochopí v tej svojej temnote.

    • Jožko Fazuľa

     A rozkliknite si aj komentáre v záhlaví uvedeného článku, výborný trefný je ten od Učím sa a Cynik.

    • holistický prístup

     JF,

     ak je tu niekto skutočne extrémne TEMNÝ – tak si to práve TY … zbytočne sa ma smažíš očierňovať – to len z TEBA lezie TVOJA čierna ŽLČ …

 15. Nehnevajte sa diskutujúci ,ale občas pri čítaní komentárov a pri predstave,že s Vami sedím pri jednom stole , vstanem, otvorím okno a vykričím sa von. Viacerí sa rozhodujeme čo dalej, ale už je to tak všetko prekombinované a možno ked bude po všetkom ,tí čo prežijú zistia že na všetko existovalo jednoduché riešenie, aké, ja sama neviem,len hráme ich hru …..

 16. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/prulomova-izraelska-studie-ukazuje-jak-covidove-proteiny-utoci-na-srdce-a-cevy/
  Průlomová izraelská studie ukazuje, jak covidové proteiny útočí na srdce a cévy

  Jenže co když to místo toho vyvolá otázky o vakcínách, které vědci zatím vyvinuli, neboť ty spoléhají na RNA právě takových virů, aby pomocí ní „přeprogramovali“ lidský imunitní systém?

 17. https://cz24.news/uz-len-samotne-chore-bestialne-uvahy-o-moznosti-povinneho-ockovania-radia-ich-autorov-na-uroven-zvierata-a-najvacsich-zlocincov-mengeleho-typu-napriek-tomu-sa-cast-politikov-opaja-tymito-zvratenosta/
  Už len samotné choré, beštiálne úvahy o možnosti povinného očkovania radia ich autorov na úroveň zvieraťa a najväčších zločincov Mengeleho typu. Napriek tomu sa časť politikov opája týmito zvrátenosťami. Duševná troska Heger: „Ideálnou cestou v boji proti (falošnej) pandémii koronavírusu by bolo povinné očkovanie vybraných vekových skupín!“

 18. https://cz24.news/slovensky-general-viktorin-vlada-denne-ukazuje-ako-chrani-iba-seba-a-iba-svoje-zaujmy-policia-a-armada-ma-sluzit-iba-tym-ktorych-prisahali-chranit-a-ktori-sa-im-skladaju-na-platy/
  Slovenský Generál Viktorín: „Vláda denne ukazuje, ako chráni iba seba a iba svoje záujmy“ Polícia a armáda má slúžiť iba tým, ktorých prisahali chrániť a ktorí sa im skladajú na platy. A to nie je vláda, ale občania!!!

  Kolegovia z bezpečnostných zložiek v Rakúsku pochopili, aké úlohy majú plniť! Takto okomentoval na sociálnej sieti pripojenie sa rakúskych vojakov a policajtov k demonštrantom vo Viedni generál Jozef Viktorín.

 19. https://cz24.news/poznate-toto-hlupe-teple-chlapca-admin-stranky-policie-sr-je-clenom-trolov-ktori-utocia-na-nazory-nehodiace-sa-mafianskej-vlade-tym-sa-vsak-zaroven-stal-ich-komplicom/
  Poznáte toto hlúpe teplé chlapča? Admin stránky Polície SR je členom gangu trolov, ktorí útočia na názory nehodiace sa mafiánskej vláde. Tým sa však zároveň stal ich komplicom

 20. Proti všetkým chorobám a nákazám, ohrozeniam, existuje prevencia a posilňovanie imunitného systému. Za socializmu to bolo masové športovanie a branná výchova, zdravé stravovanie a príroda . Samozrejme, že existujú nemoci proti ktorým sme bezmocní , “ zatiaľ “ ako je rakovina, ktorá je “ nevyliečiteľná“ . Veda a poznanie prírody, človeka napreduje. Príde doba, keď sa bude spomínať na rakovinu ako na históriu . Prídu ale iné ohrozenia. Tým je kapitalizmus zo svojím nenásytným likvidačným systémom. Novými sociálnymi ohrozeniami a ich následkami a tým sú vojny moderného typu, ničenie životného prostredia ide im o zisky. Tým je aj biologické ohrozenie podstaty človeka. Východisko je socializmus – t.j. likvidácia kapitalistického systému a jeho nadnárodných monopolov jeho ekonomiky

  • Spravne a toto je skutocne prebudenie, treba len verit za sa postupne prebudi stale viac ludi, Nebudu hladat zachranu v mistike a rozpravkach ako za pana barona. Jedina cesta je socializmus a potom pokracovat dalej.

  • ale je aj rakovina vyliecitelna a nie je to az take komplikovane,ale vsak by potom zbankrotovali vsetky pharmaceuticke podniky a to sa nemoze stat

 21. Je to zviera, stašné a hrozné. Veľmi silné a má železné zuby. Žerie a drví čo sa dá. To čo ostane, pošliape svojími nohami.

 22. Pavelkovych Milan

  Vieme seriózne podiskutovat na túto tému čo je rozpísana v nasledujúcom článku?
  https://www.projektz.sk/news/16-dnesna-situacia-vo-svete-vyhladova-situacia-na-slovensku/

  • Jožko Fazuľa

   Ten istý článok dal aj Bobek nižšie a diskusia tam asi nejaká ešte bude, už teraz to má asi 3700 videní, Maroš sa vyjadril pod Bobkovým príspevkom a ja som niečo podobné čo sa týka východísk a Ako na to? napísal vo svojom vyššie, tak sa asi zhodneme viacerí…

  • MOTTO z článku: “ Veľmi záleží na tom, aby nás po „boji“ divokom ostalo čo najviac. Nie sme v situácií sami, na našej strane stoja majstri v šachu, majstri v riadení spoločnosti. Proti ľudstvu stojí hlúposť, proti ľuďom stoja hlupáci.“

   Dnes mi v kamarát v krčme spomenul toto – „RUSI ZVEREJNILI LIST CÁROVNEJ KATARÍNY“ – oponoval som, mu, že vakcíny objavil Luis Pasteur oveľa neskôr!

   Ďalej – Angličania sa pokúšajú vyhladiť Rusov minimálne od obdobia vojny s Rurikovcami – posledný Rurik /rusko-švédski vikingovia/ bol Ivan Štvrtý „Hrozný“ a jeho – ortuťou – anglickým lekárom – kompletne otrávená celá rodina – postupne 4 manželky a potomkovia. Katarína Veliká nemala v sebe kvapku ruskej krvi! „Vakcíny“ – zamorené deky proti indiánom na americkom kontinente nemusím spomínať! Navyše – europske biele obyvateľstvo bolo väčšinou proti pravým kiahňam imúnne! A vieme, že „Španielsku chrípku“ spôsobili virulentné „vakcíny“ pneumónie z dielne Gatesa staršieho!

   Takže o čom to je v informačnom poli, keď Gates hrozí kiahňami a „Rusi“ otvárajú archívy o „vakcínach“ proti kiahňam?!
   No – vidím to ako náčrt úspešného pokračovania scenára Total Control, lebo „zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg“ = predikcia.

   Poznáme dve mediálne „mantry“ – 1/ „anglickí vedci objavili“ a 2/ „Rusi odtajnili archívy“!
   Kiahne v Rusku skončili, keď v roku 1800 skapal „vakcinátor“ Kataríny Velikej – Thomas Dimsdale!

   RUSI ZVEREJNILI LIST CÁROVNEJ KATARÍNY… | Extraplus
   [Prehľadávať doménu extraplus.sk] https://www.extraplus.sk › clanok › rusi-zverejnili-list-carovnej-katariny-v-ktorom-vyzyva-na-ockovanie
   Katarína, ktorá sa bála úmrtia na kiahne ako mnohí v jej okolí, si nechala pozvať lekára z Anglicka, aby jej podal vakcínu proti tomuto ochoreniu. Chromov však tvrdí, že napriek jej úsiliu presvedčiť Rusov, aby sa nechali zaočkovať, „ľudia boli vystrašení – bolo to pre nich nové a nezvyčajné“.

   „Kateřina II. (2. května 1729 Štětín – 6. listopadujul./ 17. listopadu 1796greg. Petrohrad), známá též jako Kateřina Veliká, nebo rusky Jekatěrina Alexejevna, rodným jménem Sofie Frederika Augusta, byla mezi lety 1762 až 1796 ruskou carevnou – nejdéle vládnoucí panovnicí této země. K moci se dostala po převratu, který uspořádala – což mělo za následek svržení jejího manžela Petra III. “

   „Kateřina se rozhodla nechat se naočkovat proti neštovicím britským lékařem Thomasem Dimsdalem. V té době to bylo považováno za kontroverzní metodu, ale uspěla. Později byl také naočkován její syn Pavel. Kateřina se poté snažila očkovat v celé své říši a prohlásila: „Mým cílem bylo prostřednictvím mého příkladu zachránit před smrtí množství mých poddaných, kteří neznali hodnotu této techniky, měli strach, byli ohroženi.“ Do roku 1800 bylo v Carském Rusku aplikováno přibližně 2 miliony očkovacích látek (téměř 6% populace). “
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Kate%C5%99ina_II._Velik%C3%A1

   Boli pravé… a horšie ako komunizmus – HNonline.sk
   [Prehľadávať doménu hnporadna.hnonline.sk] https://hnporadna.hnonline.sk › vikend › 223501-boli-prave-a-horsie-ako-komunizmus
   Niekoľko príkladov: medzi rokmi 1520 — 1527 kiahne zabili milióny Indiánov v Mexiku, strednej i južnej Amerike; medzi rokmi 1617 až 1619 vírus varioly zabil 90 percent pôvodného obyvateľstva, žijúceho v okolí Massachusettského zálivu; epidémie v prvej polovici 18. storočia zredukovali počet kmeňa Čerokézov na polovicu…

   „Baron Thomas Dimsdale FRS (29 May 1712 – 30 December 1800) was an English doctor, banker and politician who sat in the House of Commons from 1780 to 1790. He was created Baron Dimsdale of the Russian Empire by Catherine the Great.[1] “

   „Careers

   Dimsdale developed a particular interest in the prevention of smallpox by inoculation (variolation), a deliberate infection of the patient via the skin with a mild form of the disease to give protection against more virulent strains. He published The present method of inoculating for the small-pox in 1767[2] which went into five editions by 1769. That year he was elected a Fellow of the Royal Society.[3]

   In 1762, perhaps due to his reputation within London society, he was invited to Russia to variolate the Empress Catherine the Great of Russia and her son, Grand Duke Paul. In 1768, Dimsdale, accompanied by his second son Nathaniel Dimsdale travelled to St Petersburg and inoculated the Empress, her son, and over 140 members of the Court. The results were a success and Catherine rewarded Dimsdale with £10,000, a pension of £500 per annum, £2000 expenses and a Barony of the Russian Empire.[4] Nathaniel was also rewarded and he too received a Barony. In case the results had produced adverse effects, the Empress had arranged for a relay of fast horses to be available to speed the Dimsdales out of the country.[5] During the long preparatory period before the variolations he wrote Tracts on inoculation written and published at St Petersburg in the year 1768.
   Cartoon showing Edward Jenner, Thomas Dimsdale and George Rose seeing off opponents of vaccination.

   On his return from Russia, Dimsdale became a banker, initially in the private banking partnership of Dimsdale, Archer & Byde in Cornhill, London and afterwards as a partner in Staples, Baron Dimsdale, Son & Co.[6] He was elected as MP for Hertford in two successive parliaments in 1780 and 1784.[7] In 1781 he and Nathaniel returned to Russia to carry out further royal inoculations. “
   https://en.wikipedia.org/wiki/Thomas_Dimsdale

   ??? Dimsdale objavil vakcíny a Pasteur teplú vodu?!

   Louis Pasteur, vynálezca vakcín
   [Prehľadávať doménu sk.khudugabotswanaselfdrives.com] https://sk.khudugabotswanaselfdrives.com › 626-louis-pasteur-the-inventor-of-vaccines
   Louis Pasteur, vynálezca vakcín. 6. júla 1885 došlo vo svete zdravia k historickej udalosti. Louis Pasteur významne prispel do sveta medicíny. Vypracoval rôzne teórie o existencii patogény (baktérie spôsobujúce choroby) a techniky na zabránenie prenosu choroboplodných zárodkov.
   ———————————-
   REPLAY: „RUSI ZVEREJNILI LIST CÁROVNEJ KATARÍNY… | Extraplus“

   REPLAY: „Rusko je tak první slovanskou zemí, která zavedla Total Control a židovský šéf ruské farmaceutické společnosti Gamaleya, která vyrábí Sputnik, Alexander Gintsburg prohlásil [2], že QR kódy v Rusku skončí, až proočkování ruské společnosti dosáhne 80% populace a nové případy se omezí pouze na očkované.“ /Aeronet.cz/

   PEPLAY: „Louis Pasteur významne prispel do sveta medicíny. Vypracoval rôzne teórie o existencii patogény (baktérie spôsobujúce choroby) a techniky na zabránenie prenosu choroboplodných zárodkov.

   Táto teória viedla Louisa Pasteura k objavu vakcíny.

   Táto vakcína sa používa dodnes.“

   REPLAY:
   Choroba, ktorá pozabíjala viac ľudí ako všetky vojny …
   [Prehľadávať doménu topky.sk] https://www.topky.sk › cl › 13 › 1899657 › Choroba–ktora-pozabijala-viac-ludi-ako-vsetky-vojny-dokopy–300-milionov-mrtvych–aj-prominenti-
   PRAHA – Pravé kiahne sa prvýkrát vyskytli zrejme pred viac než 3000 rokmi v Indii a Egypte a celé stáročia patrili k najväčším metlám ľudstva. Len v minulom storočí zabili viac ako 300 miliónov ľudí. V roku 1959 WHO začala s touto chorobou bojovať, o 19 rokov neskôr bol vyliečený prvý pacient. Oficiálne boli kiahne vyhlásené za vykynožené 8. mája 1980. Výraznou …

   REPLAY: „V roku 1959 WHO začala s touto chorobou bojovať, o 19 rokov neskôr bol vyliečený prvý pacient.“ ???

   REPLAY: „Kateřina se rozhodla nechat se naočkovat proti neštovicím britským lékařem Thomasem Dimsdalem“ – no iste! A Putin zo seba robí pokusné morča! No iste!

   1841 prvá injekčná striekačka – nepliesť si so striekačkou klystýra /1. stor. n. l./.

  • Pokračovanie…
   Podotýkam, že údaje z článku nižžšie sú riadne chaotické a článok je kontroverzný. Údaje vypichujem preto, aby ste si mohli uvedomiť, že vznikol síce počas koronacirkusu, avšak autor vtedy nemál páru o skutočnom scenári a la „má to byť o kiahňach“, tak len porovnávajte!

   1/ Headline: „Smrteľnými kiahňami sa nakazilo 50 miliónov ľudí ročne: Rusi vyšľachtili nový druh, mali ho predávať na čiernom trhu “

   „Korene siahajú až k múmiám

   Prvá zmienka o pravých kiahňach siaha ďaleko do minulosti, približne do roku 1500 pred naším letopočtom. Správy sa našli v historických lekárskych zápisoch z Indie, ktoré presne opisovali priebeh ochorenia, ako ho poznáme aj dnes. Zo zistenej prítomnosti vírusu v sarkofágoch sa predpokladá, že do Indie ho priniesli Egyptskí obchodníci počas prvého tisícročia p.n.l.

   Cesta, ktorou sa vírus dostal do Európy nie je dodnes známa. O pravých kiahňach na našom území totiž neexistujú žiadne zmienky, a to ako ani v lekárskych spisoch, tak ani v jednotlivých častiach Biblie. Najviac ale ochorenie mučilo Európu v priebehu 16. storočia, kedy bola úmrtnosť na túto chorobu až 30 percent.“

   „Šíreniu nákazy napomáhala hlavne kolonizácia a objavovanie nových území. V Amerike totiž pred 16. storočím, teda predtým, ako Európania začali objavovať americké oblasti, nebola o chorobe žiadna zmienka. Koncom 18. storočia sa ale z novej choroby stala hlavná endemická epidémia, ktorá bola rozšírená po celom svete.
   Bez očkovania by to nešlo

   Keďže išlo o úplné nové ochorenie, ktoré ľudský organizmus nepoznal, prirodzene nevznikala v telách bezbranných ľudí žiadna imunita. Úmrtnosť bola tak vysoká, že na sklonku 18. storočia zahynulo v dôsledku pravých kiahní každoročne 400-tisíc Európanov. Katastrofický scenár postihol aj Švédsko, kde ochoreniu každoročne podľahlo až 10 percent zo všetkých novorodencov. V Rusku bolo toto percento ešte vyššie.“

   Čiže – V Európe z Egypta nič, potom 30 % ? /toľko mal mor – potom cca 400 tisíc?! A to 18. storočie je zaujímavé!

   2/ „Prvé myšlienky, ktoré sa podobali očkovaniu, prichádzali už v roku 1549 od Čínskeho lekára Wan Quana. Práve on začal aplikovať vysušené chrasty s obsahom vírusu zdravým jedincom, tí tento prášok vdychovali.
   Dnes už nie je možné ochorieť

   Hoci sa nedá presne povedať, kedy sa pravé kiahne objavili v Európe po prvýkrát, práve toto územie môže za ich vymiznutie. V roku 1796 predstavil fyzik Edward Jenner očkovaciu látku, ktorá spôsobila skutočný pokles počtu nových nakazených. Vakcináciu začal rozširovať aj Edwardov dobrý priateľ, doktor John Clinch. Postupne sa vakcína začala rozširovať z Európy do španielskych kolónií v Amerike.“

   Otázka – kam zmizol z histórie „vakcinátor“ Kataríny Velikej – Thomas_Dimsdale?! PRETOŽE!

   3/ „Zákerná vojenská zbraň

   Keďže išlo o vysoko nákazlivé ochorenie, ktoré často končilo smrťou, zloba ľudstva sa nenechala zahanbiť a naplno sa prejavila. Britská armáda využívala pravé kiahne ako biologickú zbraň počas vojny v rokoch 1754-1763. Išlo o konflikt medzi Indiánmi a ich francúzskymi spojencami proti Britom.
   Tento konflikt však nebol jediný, kedy Briti využili vírus vo svoj prospech. Počas roku 1789 rozšírili nákazu aj medzi domorodých obyvateľov vo Walese. Zahanbiť sa však nenechalo ani Rusko, ktoré o mnoho rokov neskôr, presnejšie v roku 1947, zriadilo továreň na testovanie vírusu. Továreň sa nachádzala v meste Zagorsk, ktoré leží len 75 kilometrov od Moskvy.“

   Čiže – 1/ Rusko sa nedalo po 200 rokoch Britmi zahanbiť, 2/ Walesania sú čistokrvní bieli – keltské DNA dohľadatelné cca 6 tisíc rokov dozadu.

   4/ „Situácia bola v roku 1950 vážna, pretože ročne pribudlo celosvetovo až 50 miliónov nakazených. Organizácia Pan American Health Organization preto spustila masovú kampaň, ktorá nabádala ľudí na očkovanie. Tým sa jej úspešne podarilo zastaviť vírus vo všetkých krajinách Ameriky, okrem Brazílie, Kolumbie, Argentíny a Ekvádora.

   Keďže pravé kiahne sa aj naďalej rozširovali v krajinách, ktoré si očkovanie nemohli dovoliť, Svetová zdravotnícka organizácia (WHO) v roku 1967 prispela sumou viac ako 2 milióny dolárov na podporu šírenia vakcinácie. Okrem toho začalo monitorovať situáciu metódou, ktorú navrhol český epidemiológ Karel Raška. Posledný prirodzený prípad nákazy bol zistený v roku 1975 u trojročného dievčaťa z Bangladéša.“

   5/ „K obrovskému nešťastiu došlo, keď Rusi v roku 1971 začali testovať vírus na ostrove v Aralskom jazere. Nastalo masívne šírenie vírusu v malom meste Aral v Kazakhstane. Len o rok neskôr sa zistilo, že v ruských laboratóriách boli vyšľachtené až dve tony tohto vírusu, ktoré mali byť odolné voči vakcíne. Hoci v roku 1997 ruská vláda vyhlásila, že všetky zásoby boli zneškodnené, USA oficiálne vyjadrili obavu nad hrozbou v podobe výskytu vírusu na čiernom trhu.“
   https://hashtag.zoznam.sk/prave-kiahne/
   ——————————————-

   Čo k tomu dodať? Tendenčný protiruský a zároveň pro-vakcinačný článok á la studená vojna – v kontraste s „otváranými ruskými archívmi“!
   Strašenie wuhanským netopierom strieda strašenie sušenými kiahňovými chrastami – britskými – ruskými, ktoré si „môj dedo za SNP dával na chleba namiesto oškvarkov“!

   o varení, živote a tak…: Chlieb s oškvarkami
   https://1.bp.blogspot.com/-w5pW13GoDok/WHpXb7PkpxI/AAAAAAAAIiI/jxXedpT3D24oKRXgc5bdCKOMw03feVcXACLcB/s1600/5%2BP1260329a.jpg

 23. No neviem, mne toto nedáva zmysel.
  Načo by sa trápili s likvidáciou ľudstva, keby sa to malo stať o pár mesiacov a evidentne bez problémov, podľa toho článku.
  Viac vecí nedáva zmysel. Napr. skupovanie bytov, domov, tými bohatými.
  Na kieho čerta im budú, ak ich nebude komu prenajať.
  Podľa všetkého ide naozaj o depopuláciu. Vraj je Zem preľudnená a zdroje ubúdajú.a tak si povedali, že urobia takúto užitočnú vakcínu.
  Nikto sa nemusel dať očkovať, keby ľudia od začiatku rozmýšľali, a nehrnuli by sa na testovanie, pretože tým to začalo, bol by to pre nich problém.
  Ale to je o zdravom rozume a ten tu chýba mnohým ľuďom a tak budú vyhubení.
  Veď kto príčetný nevie, že je chorý. Ale hrnuli sa tam fakt ako tie ovce.
  K zániku Zeme doporučujem knihu Agelologia dejín, alebo sa spýtať priamo autora, on vie, čo sa stane.
  A tu je link k rozhovoru s ním.
  https://anitram.wordpress.com/2021/08/27/emil-pales-apokalypsa/

  • Chaos – dezorientácia – demoralizácia – rozklad.
   Bez odporu.

  • judita oni nepotrebuju zlikvidovat vsetkych! urcite si zopar milionov oviec nechaju na otrocke prace a obsluhu a spravny chod ich noveho svetoveho poriadku NWO.
   staci pochopit 2 veci: tie testy nie su testy a vakciny nie su vakciny. je to vsetko podvod!
   sachmatelko pred rokom spustil plandemiu plosnymi testami hromadnymi pokusmi na 3,5 milione ovcanov.
   zbytok dokonali jeho ministri, soros rezidentka, zaplateni herci + lekari, nefunkcna opozicia, korporatne tv prenosy a nepretrzita propaganda na vakciny! samozrejme svoju ulohu ma aj strach a naivita ovcanov!
   kolotoc bezi dalej show musi pokracovat !!
   dobre pises „Veď kto príčetný nevie, že je chorý. Ale hrnuli sa tam fakt ako tie ovce.“
   STRACH + HYPNOZA ?? aj hitlerovi heilovalo cele germany a ako to po 6 rokoch vojny skoncilo ??

 24. svatoslav butora

  Prajem pekný deň. Sme „nad vecou“.
  Viem, že túto hnusnú biologickú vojnu proti Svetu Ľudí vytvorili Svetovládni Idioti, ktorí zo svojich mocenských pozícií v OSN a OSN-WHO a WEF riadia úchylní dare-báci v mene Smrtihlava. Jemu slúžili i za čias Hi-tlera a vtedajšieho Nemecka.
  SS-mani mali symbol Smrtihlava viditeľne na čapiciach.
  Potomkovia týchto Sluhov Smrtihlava a jeho SS-systému teraz v jeho službách znovu šíria smrť po celom svete pomocou opichávania (mordovania) zdravých ľudí akože v mene ochrany ich zdravia. Takže tomuto Vládcovi Pekla teraz a dnes verejne oznamujem: Buď prekliaty na večné veky. A sluhom Smrtihlava v ním a nimi idiotizovaných vládach oznamujem: Zanechajte otrockú podradenosť Svetovládnym Idiotom v službách toho zatiaľ skrytého zloducha so skríženými hnátmi a lebkou pod velením Satana.
  Toto je Svet Ľudí a nie Svet Satana. Ľudstvo s týmto Veľkým Sviniarom zvádza súboj celé veky. Svojho času Niekto Významný vyhnal tohoto Sviniara z postihnu-tého človeka do stáda sviní a tie s ním v svinských telách vbehli do jazera. To sa zdalo ako rozprávkový príbeh; ale vtedajší akože služobníci „Hospodina“ – židovskí kňazi – tomu správne porozumeli, že ten Niekto Významný zaútočil na „ich Hospodina“ a znenávideli ho a nechali zabiť. Za ich verné služby „ich Hospodin“ tz. ich Smrtihlav Satan odmenil a doviedol až k zničeniu v r.70 n.l. armádou ich spo-jenca – starého Ríma.
  Toto všetko v mierne zmenenej forme prebieha tentokrát po celej našej Zemi. Sviniar Satan a ním idiotizovaní „vládcovia“ chcú ovládať celú našu Zem a zabrániť vývoju ľudstva smerom k uvedomelej lepšej budúcnosti, v ktorej prevláda Vedomie, že Sme Jedna Rodina. Svetovládni Idioti v službách SS chcú byť vládcami nad všetkými ľuďmi.

  • Polopate zhrnuté – viac to už nejde – treba zdieľať!
   Takéto články si predstavujem tu!

   „podarilo nielen nepriaznivú situáciu zvrátiť, ale postupne prebrať aj iniciatívu. Dnes vďaka svojmu umu nútia protistranu neustále reagovať na čoraz viac novovznikajúcich udalostí vo svete“

 25. Katastrofických predpovedí bolo už neúrekom. V roku 1000 ľudia nepochybovali, že je spojený s koncom sveta, Aeronet písal nedávno o blížiacom sa napadnutí Ruska vojskami NATO, atď. Posledná časť článku (nie záver) je akási apokalyptická vízia, takže vydržme ešte tých 6 až 9 mesiacov. Osobne tomu neverím.
  Viac ako blížiaca sa apokalypsa ma zaujímajú čoraz väčšie protesty proti covidovej tyranii, spojenej s „dobrovoľným“ očkovaním (cynizmus najhrubšieho zrna). Posledné dve veľké demonštrácie sa uskutočnili u našich susedov v Prahe a vo Viedni a to napriek nulovej podpore médií hlavného prúdu. Považujem za potrebné, aby sa týchto protestov zúčastňovali aj zaočkovaní, ktorí prekukli, že tu už nejde o zdravie, ale o diktatúru, ktorá nás má zbaviť posledného zvyšku slobôd a demokracie. To je pre úspech zvrhnutia covidovej diktatúry podstatné.

  • No veď reakcia na posledné protesty u nás je zajtrajšie rokovanie satanovej vlády o lockdowne = UZÁVERA – používajme slovenčinu! Ale toto bolo v pláne dávno – preto „naliali“ dôchodcom 13. dôchodok o mesiac skôr, aby ich dôchodcovia stihli naliať obchodníkom pred uzáverou.

   2 pozitívne signály!
   1/ Minimum provokatérov – ak vôbec.
   2/ Vyhlásenie generála Viktorína /nomen omen?/ o tom, komu prisahala armáda!

   No?!

 26. Netreba zabudat na ten plan co unikol z Kanady. tam bol bod – udrzat zdanie normalo tak dlho ako sa len da. Preto vsetci dalej organizuju sutaze, eventy, volby, show, stavaju cesty, domy, burza je v pohode – vsetko sa udrziava a nalievaju peniaze do ekonomik, aby sa zdalo, ze vsetko je ok. Ludia budu podla mna zomierat roky, mozno 10-15 rokov. Najprv budu skor neplodni – uvidime najprv pokles plodnosti. A zacnu bielymi. Tipujem, ze cinanov, japoncov ani neredukuju.

 27. V najbližších rokoch nastanú klimatické zmeny na našich kontinentoch. Vedia to vypočítať. Od roku 2020 túto lavínu zmien už nezastavíme. Z udalostí, ktoré sa už stali treba pochopiť, že budúcnosť zeme nezávisí od nás. Viac v preloženom videu :

  https://www.rasa.sk/sk/blog/Mapa-klimatickych-katastrof_5811

  • holistický prístup

   Zuzana,

   NIE, že to vedia vypočítať – TEMNÍ to dokážu ZARIADIŤ!!!! – to všetko zlé, „katastrofiké“, … čo sa deje, je v réžii TEMNÝCH čarodejov – TERORISTOV – PARAZITOV … už prestaňte živiť termín „klimatické zmeny“!!!! – končí jadrová zima … aj keď sa tak veľmi snažia o jej predĺženie …

   Na pobavenie – už „diagnostikovali“ aj „ochorenie“ tzv. „klimatická zmena“ … prvého holuba už vypustili a ten bude všetko z výšky osie…rať …

  • no nech sa to tu uz co najskor zmeni! uz sa tesim na tropicku jar leto jesen zimu. vsade bude teplo, slnko, voda, hotely, plaze. uz nic neminiem na kozuchy a cizmy. budem sa doma pekne opalovat cely rok na dunaji, kamarati z afriky ma kulturne obohatia, usetrim si cestu k moru a neminiem nic za kurenie. budu tu tropicke dni a noci jednoducho tropicky raj. nasi bieli domorodci tu uz vobec nebudu, nepreziju 22. seriu vakcinacie! ulice budu plne zdravych nezapichanych tmavych bratov a sestier a vsade budu mesity. slowakia sa premenuje na tatralandia a bude tu sorosov multikulti raj!
   (oni tomu hovoria KALERGIHO PLAN!)

   • Milá Enika, pekne, ironicky ste to napísali. Ide to podľa Kalergiho plánu – výmena obyvateľstva v Európe. A ako čítame imigrantov neočkujú, netestujú, nežiadajú od nich green pass (vakcinačný pas).

    Nech žije George Soros
    Nech žije Coudenhove-Kalergi

    PS Nesmiem byť ironická

    • sekta satanistov si to vsetko pred 100 rokmi dokonale naplanovala a nasi elitni domaci kolaboranti naplnaju ich plany na 99%.
     varime sa tu teraz vsetci spolu spokojne pomaly v horucom satanistickom odvare. otazka za milion?? dokazeme este z kotla vyskocit? alebo uz sme vsetci moc uvarení? kolkych si nas celkom uvaria v ich satanistickom gulasi?? zatial tu maju hotovo na 40%. mozno to tu cele zaklincuju 5G ozarovanim a budu tu mat hotovo !!
     preco nezasiahne cirkev a nasi osvieteni knazi ako kufa, orosh, duka, a ini?. aj nas dedinsky farar je odporca tejto sekty a je ich tu v slowakistane urcite mnoho dalsich.
     a co to robi vo vatikane ten vakcinator rotaryan ferdo ?? samovrazda a navadzanie na samovrazdu uz nie je hriech ?? to iste u nas kazu nasi arcibishopi bober + babjak + zvolensky !!

 28. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/22/international-grand-committee-on-disinformation.aspx
  Global Organization Attempts to End Free Speech Worldwide
  Globálna organizácia sa pokúša ukončiť slobodu slova na celom svete

 29. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/22/online-safety-bill.aspx
  Will You Be Jailed for Protesting Vaccine Mandates?
  Budete uväznení za protest proti mandátom na očkovanie?

  Brits Who Post “False Information” About Vaccines Could Be Jailed For Two Years
  Briti, ktorí uverejnia „nepravdivé informácie“ o vakcínach, môžu byť uväznení na dva roky

  Your Personal Liberty Is Worth Fighting For
  Za vašu osobnú slobodu sa oplatí bojovať

 30. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/11/21/covid-vaccine-statistics.aspx
  COVID Shots Are the Deadliest ‘Vaccines’ in Medical History
  COVID vakcíny sú najsmrteľnejšie „vakcíny“ v dejinách medicíny

  COVID Shots Are Far Deadlier Than the Infection
  COVID vakcíny sú oveľa smrteľnejšie ako samotná infekcia

  These vaccines are the deadliest vaccines ever created by man. And they’re promoted as safe and effective.
  Tieto vakcíny sú najsmrteľnejšie vakcíny, aké kedy človek vytvoril. A sú propagované ako bezpečné a účinné.

  Biggest Fraud in History
  Najväčší podvod v dejinách

 31. Lubica Kročilová

  Víte moji přátelé. Jsem hluboce věřící. A jenom tolik Vám řeknu, že Bůh se už dlouho nebude dívat na tento zkažený svět. Jeho srdce musí krvácet nad tím co lidi dělají za zvěrstva. On je živý Bůh a dal svého jediného syna aby se obětoval za nás a vykoupil nás z hříchu a smrti ,kde přežil svoji svatou krev a kterou nás obmýva abychom nepropadli pokušení hříchu na této zemi ale měli věčný život u něj v nebesích. Toto co se děje se dít musí, protože je to předpovězeno v bibli. Už v starém zákoně prorok Izajáš předpověděl pohromu před koncem světa a příchodem Pána na tuto zem. A v Novém zákoně Jan měl od Pána Ježíše vidění na hoře Patmos ,kde byl uvězněn, že toto všechno a ještě horší věci se budou dít. Chci Vàm říc,že Bůh nechce svět zničit a zachránit a spasit ty, uvěří a žijí podle písma svatého což je Bible. Ať Vàm je náš nebeský otec blízký Vašemu srdci. Že srdce ženám celému národů. Lubica

 32. Vážená redakce, díky za vaši práci! Problém je ale ještě složitější. Prolog z knihy Arthura Firstenberga, The Invisible Rainbow.

  Dnes žijeme s řadou ničivých nemocí, které sem nepatří, jejichž původ neznáme, jejichž přítomnost považujeme za samozřejmou a již je netestujeme. Jaké to je být bez nich, je stav vitality, na který jsme zcela zapomněli.

  “Úzkostná porucha”, která trápí šestinu lidstva, neexistovala před rokem 1860, kdy zemi poprvé obepnuly telegrafní dráty. V lékařské literatuře se o ní před rokem 1866 neobjevuje ani náznak.

  Chřipka ve své současné podobě byla vynalezena v roce 1889 spolu se střídavým proudem. Je tu s námi stále, jako známý host – tak známý, že jsme zapomněli, že tomu tak nebylo vždy. Mnozí z lékařů, kteří byli v roce 1889 zaplaveni touto nemocí, nikdy předtím neviděli jediný její případ.

  Před rokem 1860 byla cukrovka tak vzácná, že jen málo lékařů vidělo během svého života více než jeden nebo dva případy. I ona změnila svůj charakter diabetici bývali kdysi kostnatě hubení. U obézních lidí se nemoc nikdy nevyvinula.

  Srdeční choroby byly v té době pětadvacátou nejčastější nemocí, hned po náhodném utonutí. Byla to nemoc kojenců a starých lidí. Pro kohokoli jiného bylo výjimečné mít nemocné srdce.

  Také rakovina byla mimořádně vzácná. Dokonce ani kouření tabáku v neelektrifikovaných dobách nezpůsobovalo rakovinu plic.

  To jsou civilizační nemoci, které jsme způsobili i našim zvířecím a rostlinným sousedům, nemoci, s nimiž žijeme kvůli tomu, že odmítáme rozpoznat, jaká je síla, kterou jsme spoutali. Šedesáticyklový proud v našich domovních rozvodech, ultrazvukové frekvence v našich počítačích, rádiové vlny v našich televizorech, mikrovlny v našich mobilních telefonech, to jsou jen deformace neviditelné duhy, která nám proudí v žilách a činí nás živými. Ale my jsme zapomněli. Je načase, abychom si vzpomněli.”

  • O tom je liečivý frekvenčný kód na emocionálnu harmonizáciu emocionálneho tela od Plejáďanov –
   Kód 771, kód 771, kód 771 – prosím pomôžte mi – ďakujem!

 33. Jen jedno slovo pro tuto zprávu – srdcervoucí.

  https://gab.com/QAnon211/posts/107297989803555677

  Poprvé ve své kariéře jsem se na pohotovosti starala o osmiletého chlapce s miokarditidou. Začalo to.

 34. Bill Gates (dvojník/klon) varoval před hrozící epidemií neštovic.

  https://gab.com/BeachMilk/posts/107301152301016099

  Lahvičky s nápisem „pravé neštovice“ nalezl pracovník laboratoře při čištění mrazáku v Pensylvánii.

 35. Anonymní lékař zabývající se přírodním zdravím zkoumal toto očkování a zjistil, že jeho účinek kopíruje AIDS.

  https://www.naturalnews.com/2021-11-19-natural-doctor-blows-whistle-on-covid-vaccines.html

  Syndrom posilovacích dávek: Přírodní lékař upozorňuje na to, že vakcíny Covid snižují s každou injekcí počet bílých krvinek a mění očkované lidi v pacienty podobné jako ty s AIDS.

  Při každém očkování se snižuje poměr fyziologického roztoku ve vakcíně a zvyšuje se obsah toxických složek. To znamená úbytek 75 % bílých krvinek, a to ještě před jakýmkoli posilovacím očkováním.

 36. https://www.ac24.cz/komentare/pro-elity-opatreni-neplati-predsedkyne-ek-predala-cenu-rediteli-pfizeru-ve-velmi-vrelem-objeti/
  Pro elity opatření neplatí: Předsedkyně EK předala cenu řediteli Pfizeru ve velmi vřelém objetí

  Především je naprosto zvláštní, že v době, kdy v Evropě a zejména v zemi, odkud Ursula von der Leyenová pochází a kde pracuje, bují pátá epidemie, zajít tak daleko a předávat ceny bez masky, bez odstupu a s takovým objetím.

  To vše opět vytváří obraz elity, která se vymaňuje z někdy velmi tvrdých a přísných pravidel, jež ukládá občanům.

  Připomeňme si, že EU nejenže přijala zvýšení cen vakcín, které jsou již tak mimořádně ziskové, jak ukazují výsledky společnosti Pfizer, ale také loni v květnu zadala astronomickou zakázku na 1,8 miliardy dávek.

 37. https://www.hlavnespravy.sk/ako-to-bolo-vo-viedni-naozaj-pokojne-alebo-vyhrotene-35tisic-alebo-stotisic-prierez-spolocnosti-alebo-skupina-radikalov-dva-rozlicne-opisy-tych-istych-demonstracii-odhalili-v-plnej-nahote-falos/2761150
  Ako to bolo vo Viedni naozaj? Pokojné, alebo vyhrotené? 35tisíc, alebo stotisíc? Prierez spoločnosti, alebo skupina radikálov? Dva rozličné opisy tých istých demonštrácií odhalili v plnej nahote falošnosť mainstreamu

 38. Prekopírovala som jeden blog:
  Áno, zmanipulované čísla o ÚMRTIACH na covid a o úmrtiach s covidom, špinavý BIZNIS!!! Za covid lôžko berie nemocnica 10 x viac ako za ostatné lôžka, no HNUS!!! Ako včera niekto písal – za každého covid pacienta by nemocnica mala platiť POKUTU, povedzme 500 eur… To by sme videli, ako by tie vymyslené čísla leteli DOLE!!! Covid fašisti chcú povinné očkovanie experimentálnou génovou terapiou, nie VAKCÍNOU!!! Skurwená banda, čo o tomto len uvažuje a aj každá špina, čo sa chce podieľať na presadení tohto CHORÉHO NÁPADU si zaslúži len jedno – čakanom do gebule!!! Mikasove prasce, traste sa, skorumpovaná banda bláznov v tzv. vláde SR, polodebili v parlamente, úplatné svine v nemocniciach a vo výskume čo zradili Hypokratovu prísahu, NESERTE TENTO ĽUD, NESERTE TENTO NÁROD, lebo zažijete PEKLO!!! Začne LOVECKÁ SEZÓNA na všetky svine, prasce, dementov… TAK SI NEKOLEDUJTE, hajzli skurwení!!! Howgh!

 39. Prekopírovala som ďalší blog:
  V prvej vlne volala ceska sestricka o pomeroch v nemocnici NY ,na lozko
  bezneho pacienta dostavala nemocnica 3 0oo tisic $ a na covidoveho
  30 000$ , ze je to pre nemocnicu velky business…to iste je v SVK !

 40. https://thehighwire.com/videos/vaccine-expert-warns-of-covid-vaccination-catastrophe/
  VACCINE EXPERT WARNS OF COVID VACCINATION CATASTROPHE
  EXPERT NA OČKOVANIE VARUJE PRED KATASTROFOU OČKOVANIA PROTI COVIDU

 41. https://blog.hlavnespravy.sk/28635/americka-liekova-agentura-zistila-vyssiu-celkovu-umrtnost-u-zaockovanych-z-klinickej-skusky-vakciny-pfizera/
  Americká lieková agentúra zistila vyššiu celkovú úmrtnosť u zaočkovaných z klinickej skúšky vakcíny Pfizera

  Vzhľadom na vyššie uvedené je na mieste žiadať naše ministerstvo, aby odteraz zverejňovalo aj celkový počet úmrtí podľa vakcinačného statusu pre všetky prípady úmrtí, nielen na Covid. A najlepšie ešte podľa vekových kategórií. Potom môžeme seriózne zhodnotiť, nakoľko je vakcína bezpečná a účinná. Lebo štatistiky európskych krajín naznačujú, že nie je, keďže od leta je všade nárast nekovidových nadúmrtí

 42. https://www.hlavnespravy.sk/podla-kotlebu-treba-napady-hegera-o-povinnom-ockovani-seniorov-uplne-odignorovat-cynicky-a-nehumanne-utocia-na-tuto-zranitelnu-skupinu/2760736
  Predseda opozičnej strany ĽSNS Marian Kotleba si myslí, že komentáre predsedu vlády Eduarda Hegera o možnom plošnom očkovaní slovenských seniorov, sú len vyhrážkami a zastrašovaním. „Treba to úplne ignorovať,“ vyzýva.

  A moju mamu Heger určite cez kšeft alebo cez vakcínu za 20 eur zabíjať nebude…

 43. https://cz24.news/dr-david-e-martin-nemilosrdna-pravdu-o-vzniku-a-skutecnem-smyslu-koronapandemie-a-covid-vakcin-prejmenovani-biologickych-zbrani-na-vakciny-jde-o-nejdesivejsi-organizovany-zlocin/
  DR. DAVID E. MARTIN: NEMILOSRDNÁ PRAVDA O VZNIKU A SKUTEČNÉM SMYSLU KORONAPANDEMIE A COVID „VAKCÍN“! PŘEJMENOVÁNÍ BIOLOGICKÝCH ZBRANÍ NA VAKCÍNY. JDE O NEJDĚSIVĚJŠÍ ORGANIZOVANÝ ZLOČIN

 44. Nanotechnológia – sledovanie ľudí, jej potenciál a reálne riziká

  https://www.bitchute.com/video/pSo4yOArniqf/

  Slovenský preklad videa:

  Sledovanie ľudí s nanotechnológiou môže znieť ako koncept z futuristickej vedeckej poviedky alebo filmu, ale pravda je, že to nie je tak ďaleko a môže to byť ďalšou veľkou kybernetickou hrozbou. Ako to? Sledujte a zistíte.

  Zhrnutie: nanotechnológia je hocaké technologické úsilie zaoberajúce sa čímkoľvek menším ako 100 nm.

  Koncepcia bola prvýkrát vymyslená koncom 1950-tych rokov, trvalo do konca 1980-tych dostatočne vylepšiť technológiu, aby naozaj dovoľovala vedcom pracovať na takom malom poli.

  Nanotechnológia má viaceré uplatnenia, u potravinových technológií, palív, batérií, v životnom prostredí, chemických senzoroch a dokonca športových potrebách.

  Medicínska oblasť je momentálne najvzrucujúcejšia pre nanotechnológiu, hoci vývoje sú väčšinou stále v experimentálnej fáze. S týmito vývojmi prichádza vždy prítomné technologické riziko hackovania.

  Nanotechnológia v ľuďoch. Postaviť nový sval z uhlíkových nanotúb je jedna taká možnosť. Vedci v IBM pracujú aj na použití nanotechnológie pre analýzu DNA za pár minút, namiesto týždňov, na liečbu rakoviny u pacientov s prispôsobeným liečebným plánom.

  Tiež vidíme použitie NanoTech. v chemoterapii alebo vakcínach, pre zacielenie konkrétnych typov buniek v tele, kde sa testujú experimentálne nanošpongie na absorbciu nanotoxínov v tele. NT-lógiu tiež skúmajú ako včasný diagnostický nástroj na zisťovanie rakovín a infekčných nemocí oveľa skôr než to dokáže naša terajšia technológia. Niektoré nápady zahŕňajú malé zariadenie, ktoré sa vpichne do tela ako snímač alebo medicínske donáškové zariadenie. Toto všetko znie pozitívne, ale je tu i riziko – je to bezpečné?

  Maličké nanozariadenia sú typicky ovládané programom na tradičnom elektronickom zariadení ako počítač, smartfón alebo server, čo značí že môžu byť hackovateľné. Niektorí bezpečnostní experti si myslia, že i jedinú nanočasticu v tele so svojím vlastným procesorom možno hacknúť. Ale tiež vravia, že ak niekto má viacero častíc v tele, čo by si mnohé liečby vyžadovali, hacker by ich teoreticky mohol zmeniť na sieť v tele s použitím vlastných systémov tela na komunikáciu a velenie.

  Jedna z najočividnejších a nebezpečných aplikácií pre biomedicínske hackovanie je ransomvér. Keby hacker prevezme vaše vnútorné nanotechnologické zariadenia, mohol by požadovať výkupné s fatálnymi následkami. Keby ste neschopní či neochotní zaplatiť, môžu poľahky obrátiť vaše telo proti vám a prinajmenšom vám spôsobiť utrpenie alebo ochorenie, aj zabiť vás.

  Nechutné charaktery by mohli použiť túto nanotechnológiu aj proti svojim nepriateľom, nielen pri hackovacích útokoch, ako sú inhalovateľné časticové prášky na liečbu pľúc; niektorí sa obávajú že sama technológia môže byť ľahko zbraňou ako metóda donášky pre bioteroristické snahy, čo presahuje nebezpečenstvá hacknutia. Nainfikovať sa s niečím môže byť rovnako ľahké ako dýchať vzduch, osprchovať sa alebo vziať si vakcínu od vášho doktora.

  Zmiernenie rizík: najsilnejšia vec, čo treba robiť pre zníženie rizika hackovania nanotechnológiou, je legislatíva regulujúca typy a silu bezpečnosti vyžadovanej pri nano medicínskych zariadeniach a tiež funkcie zariadení, ktoré budú dovolené. Výrobcovia medicínskych zariadení, čo si prajú istotu, že ich zariadenia sotva budú hacknuté, mali by robiť patričný penetračný test.

  Hoci je táto oblasť stále v plienkach, môžeme používať výraz nanomedicínska technológia, nanomedicínske hackovanie a ďalšie, čo ju verne popisujú, dokým nepríde niečo iné. Výraz biohackovanie znie ako dokonalý výraz na popísanie hackovacej medicínskej technológie, ale vlastne odkazuje ku urob si sám biológii.

  Toto je sebavylepšujúca technika, čo používa diétu, cvičenie a mentálne techniky na hacknutie tela, zlepšenie nálady, zdravia a celkovej životnej spokojnosti. Neobiológia môže postačovať, keďže obecne označuje hocaký nový pokrok v biologickej technológii. Nanotechnológia a hackovanie medicínskych zariadení sem možno zaiste zaradiť, hoci je to široká oblasť. Napokon ju tiež možno začleniť pod označenie internetu vecí, ale toto je široký pojem, takže ju celkom nevystihuje.

  Reálne riziká. Vyskytol sa ozajstný prípad hackovania medicínskeho zariadenia? Odpoveď v tejto veci je nejasná, ale určite tu už boli ochromujúce napadnutia medicínskych centier.

  Momentálne vyzerá riziko viac teoretické, hoci je len otázkou času, kým si zlí hackeri vytipujú, čo dobrí hackeri skúmajú a čomu skúšajú zabrániť.

  Niektorí experti veria, že je len otázkou času, že sa stane niečo fatálne ohľadom hackovania medicínskych zariadení a len vtedy zdravotní poskytovatelia a legislatívci vezmú túto vec vážne.

  Ako som už spomenul, penetračný test je najlepšia cesta pre nájdenie zraniteľností v medicínskych zariadeniach a zaistenie, že váš produkt je čo najbezpečnejší. Alpská bezpečnosť ponúka plný rozsah testovania penetrácie, vrátane medicínskej oblasti. Ak chcete byť na tomto prelomovom poli bezpečnosti a technológie, opýtajte sa na našom webe. A ak sa vám páčilo toto video, lajkujte komentujte a odoberajte.

  Uvedené video so slovenskými titulkami, prepis videa:
  https://www.gloria.tv/post/4LDwLoEtiKkH4kuSBkFN3fm7R

  • Načal si tému z teórie štátu, a prečo sa takí „právobijci“ ako Harabín a Drgonec vyhýbajú téme – koľko štátnych mocí vlastne poznáme v 21. storočí, keď poznáme exekutívnu, justičnú, zákonodarnú, ale „nechceme“ poznať technologickú moc štátu, a mediálna moc fakticky štát riadi! A v koho rukách je tá moc, keď „právobijci“ „nevidia“ subverziu štátu pre vlastným nosatým nosom?!

 45. Doteraz nikto, ale nikto nezdôvodnil potrebu očkovania detí a mládeže (do 26 rokov) proti covidu !!! Na covid zomreli alebo mali závažné následky len tie deti, ktoré mali vrodené choroby alebo súčasne iné závažné ochorenie, čo je skoro nulové číslo. Naopak číslo detí, ktoré mali závažné vedľajšie účinky po vakcínach, vrátane smrtí je viac než dosť ! Pravda je taká, že covid šíria ako zaočkovaní tak aj nezaočkovaní ! A čo sa deje?! Nacistický Pfizer už požiadal EU o registráciu vakcíny pre deti !!! Opäť sa potvrdzuje, že tu ide o vyhladenie a sterilizáciu európskych národov ! Genocída !!! A EU je hlavný koordinátor tohto zverstva na našom kontinente !!! Ešte stále si myslíte, že členstvo v EU je pre nás prínos a jediná možnosť??? NIE !!! Preč z nacistickej EU !!!
  Len pripomínam: https://hnonline.sk/svet/2338738-pfizer-aj-pre-deti-spolocnost-poziadala-o-registraciu-vakciny !!!

 46. …Vďaka za kopec výbor.komentárov k súčas.nelich.situácii, ….to, ako si to trefne zhrnul Maroš – bojujeme proti ľuds.hlúposti- … svoj.príspevkami si nás opäť nesklamal….a úplne tiež súhlasím aj s Holis.príst., že temné sily dokážu vyrobiť aj ,,temné počasie“…Jean ani tvoju ani moju mamu, nedáme si ani jedna!…. a tiež si myslím, že treba čím skôr odísť z EÚ ako aj XXL….e ešte si myslím, že doma upeč.chlebík s oškvarkami chutí naozaj skvele …….

 47. Probíhá tu příprava na válku s Ruskem. Řešení krize? Analytik Štefec a hrozivá věc na obzoru

  V Evropě probíhají přípravy na válečný konflikt mezi Ruskem a Severoatlantickou aliancí. Podle vojenského analytika Jaroslava Štefce o tom svědčí shromažďování americké i ruské techniky a personálu a politické ticho, které se kolem zbrojení nese. Zvrátit to může Čína, která se za Rusko postaví. Ohniska potenciální války jsou prý tři: polsko-běloruská hranice, Černé moře a Ukrajina. Štefec tvrdí, že tak vysoké riziko válečného střetu nebylo od kubánské krize.

  https://www.pokec24.cz/nezarazene/probiha-tu-priprava-na-valku-s-ruskem-reseni-krize-analytik-stefec-a-hroziva-vec-na-obzoru/

 48. ,,,tak ivermectin je predsa len veľké plus, čo by sa dalo využiť v tejto sit. …je otázne, ako to ozaj bude v praxi….

 49. Načo sa mám zbavovať artritídy akýmkoľvek spôsobom, keď bude zachvílu koniec sveta 😀

Pridajte komentár

*