WHO pripúšťa, že plne zaočkovaným matkám sa rodia deti s ťažkými srdcovými vadami


Print Friendly, PDF & Email

WHO pripúšťa, že plne zaočkovaným matkám sa rodia deti s ťažkými srdcovými vadami

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Svetová  zdravotnícka organizácia (WHO) pripustila, že tisícom proti covidu plne zaočkovaným matkám sa rodia deti s vážnymi srdcovými chybami.

WHO hovorí, že vyšetrujú nezvyčajný nárast prípadov ťažkej myokarditídy medzi novorodencami a dojčatami vo Veľkej Británii.

„Hoci enterovírusové infekcie sú bežné u novorodencov a malých dojčiat, hlásený nárast myokarditídy so závažnými následkami u novorodencov a dojčiat spojených s enterovírusovou infekciou je nezvyčajný,“ uviedla WHO vo vyhlásení.

Portál Naturalnews.com k téme uvádza:

Myokarditída je zápal srdca bežne spôsobený vírusovými infekciami, vrátane tých, ktoré spôsobujú enterovírusy.

Dr. Shamez Ladhani, pediatrický konzultant z Agentúry pre zdravotnú bezpečnosť Spojeného kráľovstva (UKHSA) vysvetlil, že enterovírusy, bežne vnímané ako detské infekcie, často vedú k ochoreniu nazývanému „choroba rúk, nôh a úst“ alebo k vírusovej meningitíde.

Podľa správy medzi júnom 2022 a marcom 2023 vykazovalo 15 novorodencov a dojčiat symptómy zodpovedajúce neonatálnej sepse, z toho v južnom Walese bolo 10 prípadov a juhozápadnom Anglicku päť prípadov.

Z týchto prípadov si osem vyžadovalo intenzívnu starostlivosť a jedno dieťa zomrelo pred preložením do terciárnej starostlivosti.

Vo všetkých prípadoch pri hospitalizácii bola určujúcim faktorom myokarditída. Najvyšší výskyt prípadov bol v novembri 2022. Je zaujímavé, že za posledných šesť rokov bol v regióne Južný Wales identifikovaný iba jeden podobný prípad.

WHO varovala zdravotníckych pracovníkov pred potenciálnou asymptomatickou povahou enterovírusových infekcií. Odporúča testovanie na enterovírusy v podozrivých prípadoch, aby po včasnej detekcii bolo možné poskytnúť vhodnú liečbu.

Liečba osteoporózy

Zdravotnícke agentúry stále odmietajú súvislosť vakcín proti Covid-19 s myokarditídou

V reakcii na nárast prípadov myokarditídy sa agentúra UKHSA zaoberala problémom a jeho možným vzťahom k vakcínam proti Covid-19.

Agentúra výslovne poprela akúkoľvek spojitosť medzi nimi a uviedla, že globálne štúdie nenašli žiadne dôkazy o zvýšenom riziku myokarditídy u dojčiat narodených matkám, ktoré dostali vakcínu proti Covid-19 počas tehotenstva.

Namiesto toho zdravotnícke úrady vo Veľkej Británii a americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) naďalej presadzujú očkovanie tehotných žien proti Covid-19.

Zdravotnícke úrady vo Walese aktívne spolupracujú s pediatrickým tímom Detskej nemocnice Noah’s Ark na prešetrení nedávneho nárastu prípadov myokarditídy u novorodencov. Provincia Wales taktiež iniciovala klinickú štúdiu na lepšie pochopenie situácie, vrátane zmien v cirkulácii infekcií a imunite populácie po pandémii Covid-19.

Waleská ministerka zdravotníctva Eluned Morganová poznamenala, že hoci došlo k nárastu pacientov, výskyt je stále „extrémne zriedkavý“.

Dr. Clare Craigová, konzultantka pre patológiu, zdôraznila potrebu určiť, či matky postihnutých detí boli očkované. Poznamenala, že coxsackievírus, typ enterovírusu, je bežnou príčinou vírusovej myokarditídy a jeho diagnóza sa výrazne znížila v roku 2020, keď prišiel vírus SARS-CoV-2.

Dr. Craigová sa domnieva, že výskyt myokarditídy zostal stabilný až do zavedenia vakcín proti Covid-19 v roku 2021, keď miera jej výskytu prudko vzrástla. Zdôraznila, že je dôležité preskúmať tieto obavy s cieľom získať dôveru verejnosti.

„Úrady verejného zdravotníctva tvrdia, že si chcú zachovať dôveru, a napriek tomu odmietajú skúmať tieto súvislosti, aby vylúčili obavy,“ povedala.

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „V reakcii na nárast prípadov myokarditídy sa agentúra UKHSA zaoberala problémom a jeho možným vzťahom k vakcínam proti Covid-19.

  Agentúra výslovne poprela akúkoľvek spojitosť medzi nimi a uviedla, že globálne štúdie nenašli žiadne dôkazy o zvýšenom riziku myokarditídy u dojčiat narodených matkám, ktoré dostali vakcínu proti Covid-19 počas tehotenstva.

  Namiesto toho zdravotnícke úrady vo Veľkej Británii a americké Centrum pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC) naďalej presadzujú očkovanie tehotných žien proti Covid-19.“

  To je článok o čom?

  • Marosko,je to tak ako pises,preco Badatel vybiera taky clanok ktory nie je pravdivy? Otroctvo naplno pokracuje podla planu. Vratil som sa z vyletu na Slovensku. Slovakom nevadi ziadne CBDC,atd.Ukrajinci co su na Slovensku tvrdia ze to nie je ich vojna,ale usa a rusko.Svatba bola vyborna,aj pecene prasiatko v Leviciach,na agatovom dreve,tiez termalna voda v Tatranskej Bukovine. Mnozstvo vselijakeho alkoholu mi neuskodilo a doniesol som okolo 10 litrov domov,prajem dobre zdravie,John

  • 😂😂😂😂😂 Asi názor plne fuckcínovaného jedinca…

 2. Poznam niekolko plne zaockovanych tehotnych mamiciek, ktore neodmietky odporucanie Frantiska, preto su plne zaockovane. Nuz som zvedavy, ake deticky sa im narodia… mozno sa to ani nedozviem. Viem vsak, ze som v ich ociach konspirator a odmietaju sa so mnou o tomto bavit, lebo si stale myslia, ze to one pravdu! A som presvedceny, ze ak sa im aj narodia postihnute deti, nepripustia suvislost s ockovanim. Najhorsie na ich tuposti je vsak to, ze ani nechcu poznat pravdu a nic na tuto temu čitat, robit, ani vladne statistiky roznych krajin a pod. ich nezaujimaju. Ako vidno, vysoka skola je pre inteligenciu primalo… Nuz komu niet pomoci … len tych deti je mi luto… ale co uz. Bozia vola.

  • Israismael

   Dnes ľudia nie že nechcú nič vedieť o tom že očkovanie má súvis s chorobami a často aj so smrtou ,ale oni sa už boja o tom hovoriť ,alebo skúmať ,že čo si to vlastne pripustili do svojich tiel ..Boja sa preto lebo začínajú tušiť že tie veci ohľadne očkovania naberajú vo svete reálne kontúry, a že to predsa len bude asi Pravda ako sa hovorí že sú škodlivé a že sa dali oklamať médiami,pápežom ,susedom a nakoniec žiaľ smutnou správou je ,že aj diablom /Luciferom/…Toto bol biblický klam ,aby tí čo nemiluje pravdu ,podľahli zvodom a lžiam ..A tak je to skutočne aj písané ,že na konci časov príde do sveta klam ,ktorému uveria mnohí ľudia,ktorí si nezistili pravdu o čo ide globalistom a technokratom s tými vakcinami ,,..Preto je tiež písané kto si bude chcieť zachrániť život ,príde oň ..Nie je to paradox ? ..ľudia si chceli zachrániť život pred vírusom(nie prírodným ale laboratórnym ) vakcínou ,ale sami on prichádzajú,pretože s najväčšou pravdepodobnosťou to bola biologická zbraň proti ľudstvu …

   • Israismael

    Čo je však smutné , a to musím doplniť a napísať je tá skutočnosť ,že človek bol nútený,aby si to dať pichnúť kvôli robote ..Tých prípadov je veľa ,že ako boli ľudia donútení k vakcinacii lebo inak by stratili prácu a pod ..Je mi to ľúto ,lebo koľko ľudí muselo živit svoje rodiny,detičky ,platiť účty a nechceli stratiť prácu a radšej sa nechali napichnut ….Nie je mi však ľúto tých ,ktorí ešte aj bežali a čakali na druhú ,tretiu dávku a stali v hodinových radoch ako ovce na porážku …To sú poväčšinou tí,ktorí si chceli zachrániť život ale prídu oň,presne tak ako je to napísané ..

    • ti, co se nechali dobrovolně napíchat, věřili bílým plášťům, novinářům, politikům, vědě,….

    • Nič by nestratili, dnes je problém nahradiť viac ludí v pracovnom procese. Máloktorý nenažraný veľkopodnikateľ by zavrel prevádzku. Vedel som o niekoľkých firmách, kde aj v akože lock dawne všetci pekne pracovali a nič sa nedialo.

     Stačilo sa otočiť chrbtom a ešte by ľudí prosili, aby sa vrátili do práce, ale…

     O tom sú generálne štrajky…

     Lenže je premnožená Vrtivka americká a Modzgo žrút celosvetový

  • Mám ve svém okolí dvě matky s očkováním – jedno děátko se narodilo se šedým zákalem, ďruhé má postižené ledviny a čeká na transplantaci…

   • Snacha třikrát zaočkovaná čeká miminko.Mě nezbývá než se za oba modlit.

    • Israismael

     Vraj pomáhajú žĺtka z vajíčok VYBLOKOVAT ten bordel(spike proteíny) z vakcín ..neviem množstvo koľko treba,lebo žĺtka môžu spôsobiť aj nárast cholesterolu ..asi by bolo treba zistiť aké množstvo je možné skonzumovať do mesiaca ..

     • galaxia andromeda

      žltka nesposobuju narast cholesterolu prestante veriť tymto hoaxom a konšpiráciam. Hadam nechcete tvrdiť že jete 10 vajec denne? Telo potraviny travi a rozklada a využiva čo potrebuje.To si myslite že ie vajcia vam idu priamo do krvy? Narast cholesterolu spoôsobuje nezdrave stravovanie ečkami ,trvanlivymi a umelymi otravinami, stress fajčenie a malo pohybu!!!

     • neexistuje dobrý a špatný cholesterol. Úžasná očista jater a žlučníku od andrease moritze krásně vysvětluje jak tělo používá cholesterol.

     • Israismael

      Galaxia..je to na Wiki ,ale tiež podľa mňa nemôžu škodiť tak ako sa to píše na Wiki ..dokonca tam píšu že aj rakovinu môže čo vek dostať po veľkej konzumácii vajec ,ale nenapísali napr o aké množstvo by sa jednalo ….mne je jasné, že normálne keď zje človek denne 2-3 vajíčka tak to nemôže spôsobiť choroby ale naopak posilní zdravie ..Vajíčka obsahujú napr:
      Vitamín B2: Riboflavín
      Aj riboflavín sa stará hlavne o nervový systém. Popritom však podporuje zdravú pokožku a zrak, a tiež premenu energie zo stravy.

      Vitamín B12 sa podieľa na tvorbe červených krviniek, takisto posilňuje nervový systém. Nedostatok vitamínu B12 môže viesť k anémii a nechutenstvu.

      Ja som písal o žĺtku Galaxia ako o možnom,, čistiacom“ elemente na odstránenie bordelu z tela po vakcinach..O to mi hlavne išlo ..už vedľajšie nejaké body okolo vajec a že prečo sa na pokyn Únie vybíjajú slepky na farmách vo veľkom, tak to určite nebude kvôli vtáčej chrípke..Zistilo sa že by nemuseli účinkovať vakcíny po konzumácii vajec a hlavne žĺtka !

     • Skôr než cholesterolu, globálneho otepľovania, jedovatosti cukru s XXX mediálnych podvodov jak trám sa obávam či ten žĺtkový protivakcínový efekt bude fungovať v prípade vajec z reťazcov a tiež vajec od domácich sliepok, ktoré chovatelia dopujú rôznou kŕmnou chémiou a tiež keď sú sliepky 24h denne zavreté v nejakej vyzobanej ohrade s kurníkom a celý deň len postávajú za pletivom a pozerajú na zeleň za pletivom. To tiež nieje nič prírodné – (účinné) myslím také vajcia kde takto chovateľ nahradí prirodzené prostredie/zeleň a výkonnosť sliepok „doženie“ krmivom a podpornou chémiou (aby niesli). Viem, že každý nemá veľký oplotený pozemok kde môže pustiť voľne zvieratá ale keď som niekedy u známych videl v akých podmienkach „domáce“ sliepky žijú a čím sú kŕmené/dopované tak ich vajcia nemôžem nazvať „vajíčkami z domácich chovov“ ani náhodou.
      Niesom chemik či biochemik ale o účinnosti takých vajec hlavne v prípade boja proti jedom z vakcín v ľudskom tele pochybujem.

     • Israismael

      Ono je to tak ACHNATON ako píšeš ..všade chémia..No ale možno predsa len sa nájdu aj čisté domáce chovy a tam by to mohlo fungovať tie domáce vajicka-zltky ..Hovoril o tom aj Prof Staněk ,občas si ho vypočujem ..ON hovoril aj o Tom že ako sa snažía elity vybiť aj domáce chovy ,len aby ľudia nemali možnosť zasahovať do tých vakcinacnych ,,procedúr“..Či je to pravda a či nie to už neviem..ja vakcíny nemám v tele ani jednu covidovu MRNA a tak žĺtka nie sú potrebné na ten účel..

     • Umělá inteligence mi v březnu tvrdila, že je nutné jíst denně tři žloutky. O dva měsíce poté již lhala, že o ničem neví. Většinu cholesterolu si tělo vytváří samo. Podle toho, kolik škodlivin sníte ve stravě. Pravděpodobně se jedy zapouzdří do kuliček cholesterolu a poté vyloučí.

     • Presne tak, lunalinda.
      Potrebný HDL-cholesterol si organizmus tvorí sám. A oxidovaný LDL-cholesterol z potravín nepotrebuje; ten mu viac škodí, ako osoží.

  • Oni už možno tu pravdu aj tušia,ale drviva väčšina z nich si odmieta pripustiť svoje chybne rozhodnutie.Tito takzvaný inteligenti uverili,že všetci politici sveta chcu odrazu zachraniť životy všetkých ludi na celom svete a zadarmo im poskytnú vakciny proti covidu..Pritom sa nezamysleli nad tým,že vakcinu proti chripke si museli v minulosti hradiť zo svojho vlastneho vrecka.

 3. Ako zistím či je dievča nezaočkované?

  • Myslíš, či ti povie pravdu? Spýtaj sa ako Boris Kollár. Na to sú manželské zmluvy – a právnici!

   • Veď práve, klamanie je beztrestné a výnosné.
    Potreboval by som test alebo príznaky. Poznám akurát sterový test kvapky krvi.
    Právnici sú neskoré riešenie. Potomkov to nevylieči.

    • Vladimír

     Existuje mobilná aplikácia, stiahnisi ju.

     • aká?

     • Pre jop:
      Zapni si v mobile internet a zadaj mu: Bluetooth scaner. Stahni si ho, mal by byť zadarmo. Ikona má byť modrá. Ak ho budeš mať stiahnutý, tak ho potom odskúšaj. Musíš mať pri tom zapnutý Bluethooth a GPS. Potom by to malo fungovať. Funguje asi iba v novších modeloch.

  • lunalinda

   Tupý výraz v očích. Mají je prostě jiné. Na mužích je to vidět o něco hůře. Na ženách to je nepřehlédnutelné.

   • CO2 handra pohľad?

   • To by jo musel vidět před očko.Jestli se ten pohled změnil .Tupý pohled může mít i neočko.Třeba po injekci ztrácí šukézní pohled,nevím.

    • Ak dievča nechce šukať, tak je aj tak na nič.

    • Čiže ak nevyzerá sexi, tak má rozhodené hormóny, napríklad z očkovania?

     • Všechno je možné,někomu to kouká z očí.Myslím si že to řekl i šéf Playboye, že nejvíce na ženě je rajcovní sexy pohled.Možná po očko to příroda z důvodu eliminace zařídí,že pohled bude více unylý.Říká se ,že oči jsou okna do duše.A jestli díky včeličce dochází k odpojování od duše,tkzv zombifikace,tak i tak se to může poznat.

     • Leto poznáš podľa toho, aké sú krátke sukne! A dievčatá už vybehli s tým, že to majú na háku!
      To je to krásne! A my sa tvárime, že nevidíme – aj keď vidíme!

   • A čo keď ma už zaujíma len jej zadok?
    Lebo zažil som svoje mladícke obdobie romantizmu a zamilovanosti, keď ma zaujímali oči, ale po určitom období baba prestala byť sexi. „Darmo mala dobrú povahu“.

    Tuposť v očiach samozrejme odradzuje – poznal som také za socíku, a desila ma predstava splodiť s takou degeškou decko, takže som bol automaticky impotentný – blokáda. Ale niekto s tým nemá technický problém – je to lacná korisť – stačí frcguma. To len my, ktorí rozmýšľame vo vzťahoch, v tom vidíme problém.

    He – aj tak som si na.ebal dosť problémov.

  • Opytaj sa jej,co si o tom „vsetkom“ mysli,mozno ti povie ze ich donutili,kvoli robote

  • galaxia andromeda

   Je ešte pannna.Pokial teda nenavštivila GURU JARA.

 4. Ak je zamilovaná, tak ľahko. Ak je vypočítavá, tak ťażko🙄

 5. Ťažko sa podarí vystúpiť individuálne z fašistickej EÚ niektorému štátu, napr. Maďarsku (okrem UK a i tej to trvalo 5 rokov). Jediná možnosť je rozpad EÚ – zvnútra, tak ako to predpovedala pred rokmi – Margaret Tchatcher (viď odkaz).

  https://uploads.disquscdn.com/images/3ef12bf5240bdba04df22d4635ba05867970877044b4eccf8a8f21d9260eec64.jpg

  • Výstup UK z EU bola psy-op, aby si ľudia mysleli že to je naozaj ťažké. Vystúpiť z EU sa dá hneď, ak je vôľa.

   • Vôľa koho? Slováka? Bruselu? USA?
    Slovexit – dnes za momentálnych podmienok? Na to nemá gule žiadna zo súčasných politických strán. Chvála-Bohu, aspoň tzv. „jadra“ sme sa verbálne i vecne zbavili. Tie pro-západné mediálne a iné tlaky a vrešťanie neziskoviek a liberálov, by nedali ani Kotlebovci, ktorí jediní majú – myslím – v programe výstup z EÚ+NATO.
    Onedlho by Slovák nemal čo žrať, lebo – žiaľ, je závislý na dovoze západných (p)otravín a ostatných pre život relevantných komodít (až tak sme suverénni). A nastali by ďalšie a ďalšie sankcie.
    Ver, že to by sme, ako tzv. „samostatný“ štát, (alias – americká gubernia) neustáli!! A 50% Slovákov by prví išli kričať – „Chceme EÚ!“
    Prečo si myslíš, že satanisti z USA, politicky rozbili V4, ktorá mala aké-také možnosti korigovať dianie v EÚ. Rozbili ju komfortne cez SK (Matoviča a Hegera) + ČR (Fiala).
    Slovensko – vo svojej histórii – si málokedy suverénne rozhodovalo o svojej vlastnej existencii. Žiaľ! A pritom milujem Slovensko!

    P.S: 1 – Aktuálny dlh zo 45 mld € stúpol za 3 roky na cca 68 miliard eur + 8 miliard eur fond obnovy co je spolu: 76 miliard eur. Ergo – obrovsky chudobnieme a žijeme na dlh našich deti (čo – samozrejme, tiež nie je žiadna náhoda, ale Plán.. )

    P.S: 2 –Skôr to vidím ako proces politického, sociálneho, hospodársko-finančného, geo-politického, vojenského negatívneho vývoja (úpadku) v Európe i s ohľadom na konflikt na UA (EÚ+USA+NATO) vs. Rusko + posun vo svetovej polarizácii Zeme. A že až v dôsledku týchto budúcich negatívnych „akvizícií“, sa ukáže tzv. jednotná EÚ, ako absolútne neopodstatnená organizácia (už nám nebude mať – akože-čím pomôcť ) a štáty – národy, si budú musieť začať spravovať veci verejné – po svojom (aby toto ťažké obdobie – s Božou pomocou – prežili).

    Toť – moja vízia. Ale je možné, že sa i mýlim.. Celé dnešné dianie je vysoko-hektické a ťažko predvídateľné. Veľmi veľa tu záleží i na duchovnom aspekte ľudí, či sa po corona-vakcinačných skúsenostiach už prebudili, alebo aj – nie.. A na tom veľmi – záleží..

   • Výstup VB z EU bol projekt Výboru 300 – Alžbety II. – aby vznikol dištanc od naciEU a zároveň, aby sa zabránilo likvidácii Británie v EU – v rámci likvidácie vôbec! Centrum koncentrácie svetového riadenia z VB sa tak v pohodičke mohlo presunúť do Číny.

    Alžbete II. jašterici nikdy na Britoch nezáležalo – tak ako na ostatných národoch Commonweathu. To sú len poddaní. Ale! NaciEu má svoju úlohu, takže ďalšie výstupy z EU teraz likvidujú bankovou likvidáciou vtedy užitočného idiota Nigel Farageho.

    He – všetci majú základný problém – kde si uložia peniaze! Kam si uloží peniaze Kotleba?

  • Nejde o rozpad alebo výstupenie. Ide o vyhladenie a nahradenie bielych všade vo svete. Černosi v USA, šikmookí v Rusku, cigáni na Slovensku…

   • vymena narodov,podla Kalergyho planu,aby sa dali ludia lahsie kontrolovat a tiez lahsie PRERIEDIT,cize spravit prerezavku

    • John, viem, že vieš, ale možno to píšem i pre druhých:

     Tých Plánov majú Ilumináti viac. Okrem Kalergyho plánu, môžem tu spomenúť :

     1/ Morgenthaov plán, ktorý hovorí o totálnej deindustrializácii Nemecka a jeho premenu na agrárny štát. Síce po II. WW sa im to nepodarilo (i kvôli tomu, že Východné Nemecko obsadilo ZSSR), ale vidíme, že v súčasnosti slúži Nemecko ako peňaženka pre USA a Nemecko sa skutočne deindustrializuje, ergo – likviduje. „Podstata nášho priemyslu je ohrozená,“ varoval minulý mesiac Siegfried Russwurm, prezident Federácie nemeckého priemyslu (BDI). A prostredníctvom globalizovaných dodávateľských reťazcov môže predstavovať hrozbu aj pre zvyšok industrializovaného sveta (vr. SK), ktorý je veľmi závislý od nemeckých výrobcov. Najväčším problémom Nemecka sú explodujúce náklady na energiu“, (Pozn.: ktorej dovoz z Ruska – hlavne plyn, si sami Nemci zrušili a to s tichým imperatívom USA, viď – vybombardovania NS2).

     A ešte by sme nemali zabúdať na:
     2/ Plán Nathana Kaufmanna – poradcu amerického prezidenta Roosevelta, šéfa Americkej federácie pre mier.

     „Nemecko musí zahynúť“, kde napísal: „Na dosiahnutie zmiznutia [70 miliónov] Nemcov stačí sterilizovať asi 48 miliónov z nich.“
     Toto malo urobiť 20-tisíc poľných chirurgov. Muži mali byť kastrovaní za 3 mesiace, ženy – za 3 roky.
     Pri normálnej úmrtnosti 2% ročne Nemci vymrú rýchlosťou 1,5 milióna a zmiznú do dvoch generácií.

     Súčasnosť:
     Citujeme slová Madame Spectre z r. 2010 – jednou z vedúcich predstaviteľov judaistického vplyvu v Európe. Napriek tomu, že vedenie izraelského televízneho kanála toto video rýchlo odstránilo, podarilo sa mu šíriť na YouTube a ďalších sociálnych médiách.

     „Myslím si, že posilňovanie antisemitizmu v Európe je spôsobené tým, že Európa si ešte nezvykla na iné kultúry. A myslím si, že táto premena bude bolestivá, ale určite k nej dôjde. Európa už nebude tou monolitickou spoločnosťou [ako sa pôvodne nazývala kresťanská Európa], ktorou zostala po stáročia. A Židia sú hybnou silou týchto zmien. Európa sa prepne do multikultúrneho režimu a Židia budú nenávidení za svoju vedúcu úlohu v tomto procese.
     Zintenzívnenie procesu ničenia bielej Európy s obeťou kresťanov – pod „duchovnou mocou Židov“ – sa deje v súčasnosti doslova pred našimi očami…

     https://uploads.disquscdn.com/images/3577d45c082d0666d7bdf1596d2336b4def270ca1d74f2080c33e2e332a00fe6.jpg

     https://mrminiver.livejournal.com/2018442.html

   • Súhlasím!
    Čo sa týka imigrácie tmavších na Slovensko (pretože na tom mi najviac záleží), tu na webe zrejme najčastejšie dávam ja Apel a videá zo západných tragických skúseností z Multi-kulti, a to z dôvodu, aby sme si dokázali ochrániť svoj Štát pred INOU kultúrou, rasou, viero-vyznaním, rodinnou politikou, ale hlavne – pred kriminálnymi činmi proti domácim obyvateľom (viď dnešné FR).

  • Jsme stále Československo a jako unitárni stát jsme bez referenda nerozdělitelní. Rozdělení Československa byla vlastizrada a podvod a jako Československo nejme ani v EU a ani v NATO. Se soukromou firmou Česká republika s.r.o LTD a Slovenskem a.s. nemáme jako Čechoslováci nic společného.
   Rovněž veškeré úřady, tvářící se jako státní, se přejmenoval na veřejné, jsou rovněž firmy, které maji IČO, i mezinárodní…. (Úřad vlády, FÚ, Soudy, Policie atd…. Proto nedodržují Ústavu a LZPaS…

   • Sme ešte Rakúsko-Uhorsko? Tiež tam neprebehlo referendum.

    • Ta podmínka referenda je zakotvena v zákone jako podmínka rozdělení ČSFR .Dle ústavního zákona 327/91 Ústavní zákon o referendu se Federální shromáždění České a Slovenské Federativní Republiky usneslo na tomto ústavním zákoně.
     Tak sem nepleťte Rakoúsko-Uhorsko oni moc dobře ví že rozdělení je neplatné ale spoléhají na tupost ovcí které si zákony neumí dohledat . Okradli nás ,rozkradli náš majetek cez privatizaci a ještě z lidí tahali peníze a poplatky za to co vybudoval společně celý národ a předci .Vše vykradli přes kuponovou privatizaci , kuponové knížky, udělali z lidí blbce a žebráky na vlastím území a rozdělují si výnosy které patří lidu Československému.
     https://www.czechfreepress.info/vase-free-zona/rozdeleni-csfr-bylo-a-je-neplatne.html
     Proto jsou vaše Občanky /průkaz otroka/ neplatné i všechny doklady jsou založené na PODVODU ,podvodníky na které každý den děláte aby se měli
     paraziti dobře.

   • No vidíš, Janes.
    Napriek tomu, čo hovoríš, žijeme oddelení od r. 1993, ergo – už 30 rokov a nikoho z vládnych figúriek to netrápi, či to bola vlastizrada..
    Jednoducho, v 90-tkach vládla politika v zmysle – Rozdeľuj a Panuj! Tak, ako sa rozdelilo Česko-Slovensko (ach – tá nešťasťná pomlčka), podobne sa rozdrobila Juhoslávia, ZSSR.
    A vnútorne si myslím, že znovu príde Čas – spájania.
    Ak si počúval(a) Pjakina, odpovedajúci na geopolitické otázky Česka a Slovenska, tak on nás vidí jednoznačne v spoločnom štáte.
    Preto niekde vyššie píšem, že Slovensko nie je v stave, aby si určovalo samostatne svoje štátno-politické dianie. Znovu to budú mocenské globálne štruktúry, ktoré sa nám o to – postarajú (i keď to možno naoko – bude vyzerať, že to bola naša slobodná voľba. A referendum – o tom, určite – nebude!)
    Tak, držme si palce, aby to bolo pre Slovákov – čo najmenej bolestivé..

    P.S. Ospravedlňujem sa, že som dnes tak akosi viac – ukecaná..

    • Ja som bol v 93. za rozdelenie Československa – lebo som bol naivný blbec a videl som všade ten pragocentrizmus – ktorý dnes vidím ako židocentrizmus. Ako keby táto banda na Slovensku neexistovala. Ho ho! No a teraz si predstav všetkých tých zmrdov pohromade – ako vládnu Československu!

     My musíme pochopiť fakt, že sme sa tých zmrdov rozdelením nezbavili! Že sme ím dali možnosť zmutovať „do národných foriem“! Filiálky organizovaného nadnírodného zločinu!

     Zmyslom spojenia Čechov a Slovákov v budúcom štáte by malo byť heslo – „Hľadajú sa hrdinovia – Herkulovia-Sokoli – ktorí nás zbavia tohto parazitujúceho odpadu!“ Tohto vyje.aného organizovaného zločinu! Musíme zastaviť vlastnú genocídu!

     Čiže nevytvárať Československo2 ako efektívnejšiu montovňu s efektívnejšou nadnárodnou mafiou! Spojenie 2 národov vždy smerovalo k likvidácii spoločného nepriateľa! Tak to bolo odjakživa! Toho nepriateľa treba zadefinovať a ísť mu po krku! No a na tom sa môžme spojiť! Mor ho! Bratia Česi – Mor ho!

  • Staršie video od V V.Pjakina špeciálne o tzv. Brexite:

   „Británia nechce Brexit pretože parazituje na Európe“.

   https://m.youtube.com/watch?v=W9EmAyQk31Q&pp=ygURVi5WLlBqYWtpbiBicmV4aXQ%3D

 6. Toto je nádherný odkaz:

  https://www.infovojna.bz/article/video-mame-toho-dost-nezasahujte-nam-uz-viac-do-zivota-slovensko-patri-nam-slovakom

  až sa bojím o toho pána, aby ho nezabili ako Dr. René Baláka

 7. Ani se tomu nedivím . Šmejdi chtějí snížit počty lidí na Zemi . Myslí si , že na to mají právo když mají 99 % majetku a peněz . Budou nám chtít diktovat svoje zvrácené a psychopatické hovadiny !

  • Israismael

   Tá hlavná časť ich plánu je ešte pred nami… a keďže oni vsádzajú na skutočnosť že je mnoho mnoho nevediacich na svete,bez záujmu zisťovať veci tu pozemské, ale hlavne tie mimo hmotnosť nad zemou(duchovné) ,tak vsádzajú na to,že ľudia neprídu na ich ,,pucipajtašstvo“ , čo bude značiť značka ich autority (tzv.666).,.Vakcíny bola súčasť plánu ,ako odpojiť úplne človeka od vyšších Právd a dorazia to značkou na telo (ruku alebo čelo) ,aby keď to človek nebude mať ,nemohol kupovať ani predávať ..Oni idú presne podľa Zjavenia Jana ,poslednej to knihy v biblii ..Mal by to mať človek nastudovane a nie mať odpor k tomu že je to nieco náboženské(ani ja som to nestudoval s fanatizmu a pre náboženstvo , ale pre zistenie časov v ktorých sme) ,pretože jasne sa tam píše ,že kto to pripravil všetko na tieto dnešné temné časy , a ako sa to bude odvíjať a pod..

   • Presne tak, ako si to napisal. A aby im to vyslo bez odporu, musia znicit vsetko prirodzene, co ludi spaja, co im dava zmysel a hodnotu, preto Kalergiho plan, gender, lgbtq, multikulti… Znicit rodinu, narod, stat… aj o tom to je! Seda masa sa potom na nicom nezhodne, nezjednoti a pod.
    Preco najviac ockovali v krajinach s krestanskou tradiciou alebo krestanske? Moslim nepozna a ani si z principu nikdy neprecita Zjavenia od sv. Jana a neuveri tomu! Nic sa nedeje nahodne.

  • vlastnia nás preto, lebo ten ich dolár používame. Ak by sme si my bežní ľudia vytvorili svoju menu a na dolár sa vykašľali, mohli by si tí darmožráči svojimi miliardami akurát tak vytrieť niečo.

   • Israismael

    Možno by nebola potrebná ani mena ..ale to by musel platiť tzv výmenný obchod a to v mestách asi nie je možné ,ale skôr na dedinách ..teda je to taký obchod kde napr majster sklenár ti spraví na dome alebo v činžiaku okno a za odmenu dostaneš napr určite množstvo zemiakov ,alebo zeleniny a pod…tých príkladov môže byť veľa čo vymieňať a za čo …

    • To by som chcel/nechcel vidieť ako by sa v jednotlivých oblastiach či komunitách vyvíjala/stabilizovala hodnota – cena „tovarov na výmenu“.
     Bolo by to ako na vlnách ale každý by sa snažil aktivizovať rezervy ako využiť svoje znalosti, zručnosti.
     Určite by po rôznych nezhodách boli snahy výtvoriť nejaké lokálne – centrálne minisklady či obchodné uzlíky, ktoré by mali byť sčasti zárukou aby výmena tovaru či služieb prebiehala „férovejšie“ a aby každý bol viac v obraze (a pod verejnou kontrolou) aká je momentálna „reálna cena“ toho či onoho. To by chceli zaviesť v prvom rade špekulanti a individualisti. Pretože sklenár by si mohol pýtať to či ono za svoje služby ale nevedel by koľko toho má pýtať a zároveň by nikto nechcel aby mu za službu dal nejako veľa alebo aby ho neukrátil. Jedine, že by ľudia neboli vypočítaví ale skôr usilovali o to čo naozaj potrebujú a čo im je skutočne k úžitku a nie ako zbytočnosť. A hlavne čo má hodnotu. Tak by sa ten výmenný obchod vyhol systematizovaniu so zámerom centrálne ho uchopiť a ničiť ho.
     Tiež by s vecami a slovami opatrnejšie museli zaobchádzať.
     O výmennom obchode často uvažujem – ako by mohol prebiehať a tiež čo by bolo zarodkami niečoho čo by ho mohlo vnútorne oslabovať/rozkladať a zároveň ako tomu predchádzať.

     • Dalo by sa to vyriešiť tak, že by sa to prepočítavalo na virtuálnu menu, ktorá by fyzicky neexistovala, ale cenníky by boli k dispozícii a akceptované ľudom, napríklad oprava okna by stála 300 virtuálnych dukátov, a jeden zemiak trebárs 0,5 virtuálneho dukátu. Ľudia by si to prepočítali – mohli by byť na to aj aplikácie v mobile, ak nám globalisti nevypnú elektrinu, ale určite by to nejak šlo.

     • Israismael

      Taký obchod ACHNATON by mohol vzniknúť až po tom ,ako by začali byť ľudia inými ,a nie takými akí sú dnes ..napríklad po nejakom veľmi zložitom duševnom zážitku ,po nejakej ťažkej udalosti vo svete a pod..Čiže až vtedy keby konečne všetci jednotne na svete zistili ,že nad nami ľuďmi je Najvyššia moc a sila ..Dnes sa odváži špekulovať kde kto ,.Po takom zážitku ,ktorý by otriasol ľudským vnútrom by sa už neodvážil nik ..Bal by sa …A až potom by prišla cesta ľudskosti a možno aj ten výmenný obchod !

     • Toto je príklad existencie v hypnotickom stave. Spoločnosť ovládaná peniazmi /to nie je tak isté/ je automaticky hypnotizovaná. O čom je súťaž Milionár?! Veď to je totálna hypnóza! A zároveň upozorňujem, že byť v tranze je zároveň normálny stav, resp. jeden zo stavov!

      My môžme existovať v rôznych stavoch. Taký autista si žije v svojom stave a nemá s tým problém – problém má jeho okolie – lebo ho vníma ako autistu – no a?

      V tranze sme a chceme byť, ked je nám dobre a cítime sa bezpečne! Všetko je zároveň relatívne. Čiže ak sa tu bavíme o prebúdzaní ľudí – su tu dve polohy – jednak ich chápanie, jednak ich preberanie z tranzu. Keď pochopíš, že si v tranze – môžeš začať chápať – v súvislostiach – to ostatné.

      Zažil som totálny tranz peňazí – kde všetci boli sústredení len na zarábanie peňazí. Zároveň som bol premanentne ožratý, aby som si zachoval „snívanie“ v realite.

      Naši predkovia nás vedome učili k skromnosti – aby sme si zachovali odstup od peňazí. My vlastne ani nepotrebujeme zlikvidovať peniaze – ako prostriedok zmeny sú praktické – my potrebujeme zlikvidovať tie sku.vené MÉDIÁ! Tie zarábajú peniaze, tie vytvárajú ich potrebu! Tie nás nútia byť v tranze peňazí! Tak!

    • Israismael, máš pravdu, je to o ľuďoch.
     Možno Ťa prekvapím ale myslím, že taký výmenný obchod – komunita by mohla existovať aj v dnešnom svete ale tí ktorí by sa toho mali zúčastniť by v tom museli vidieť záležitosť hlbokej – vážnej dôležitosti. Ak by sa toho zúčastnili z akéhokoľvek iného dôvodu tak by boli od začiatku elementom rozkladu. Takže ak takú komunitu na báze výmenného obchodu uviesť do života tak jedine na základe duchovného priateľstva – súzvuku medzi zúčastnenými a nijak inak. Preto sa všetky spolky vo svete rúcajú pretože nefungujú na báze duchovného pojiva.
     Ak dáš dnešným ľuďom zadarmo raj tak ani nebudú vedieť, že sú v raji.
     Budú ako sloni v porceláne.
     Kedysi som v práci v trojzmennej prevádzke po dlhšom úsilí dokázal svojim všemožným úsilím ako obyčajný roboš dopomôcť k tomu aby sme na našej zmene mali len tých kolegov s ktorými som sa cítil veľmi dobre a aby tí druhí – príliš ambiciózni, primitívovia, naschválníci, závistlivci a neochotní arogantní vyčúraní špekulanti zostali na iných zmenách.
     Asi 2 až 3 mesiace bol na pracovisku raj a radosť chodiť do práce a nielen pre mňa. Aj moji kolegovia na mojej zmene si pochvaľovali, že ako nám to ide všetko ľahko bez stresu a zbytočných zádrhelov. Ale postupne sa na ďalších dvoch zmenách kumulovala nespokojnosť pretože sa tam tí huncúti začali žrať medzi sebou navzájom a upadali aj ich pracovné výkony. A tak Majster nakoniec zakročil – rozhádzal tých špekulatov do všetkých troch zmien a nás z „raja“ rozhádzal k nim.
     To ma dožralo lebo potom to bolo ešte horšie ako kedykoľvek predtým.
     Ale moji kolegovia mohli uchovať tú našu zostavu keby sme sa zomkli a odmietli zmenu ale aj keď som ich k tomu nabádal aby sme to urobili tak väčšina reagovala ako nafetovaná a pre mňa nelogicky – nejako tak, že „je to teraz super – naša zmena ale v podstate je nám jedno, keď nás rozhádžu. Toľko zákulisnej ale férovej práce mi to dalo aby sme my – mierumilovní mohli spolu pracovať na zmene – počas dvoch rokov som vystihol okamžiky kedy sa dalo z mojej strany pôsobiť na personálne výmeny a oni to všetko nechali len tak plávať. Asi to bola len moja vízia a túžba mať okolo seba dobrých ochotných a nekonfliktných spolupracovníkov pretože napriek tomu, že bol na zmene nevídaný až „božský“ kľud a všetci sme ho pociťovali ako pozitívum tak len ja jediný a ešte jeden kolega sme sa nemohli zmieriť s tým, že „raj“ na pracovisku skončil kvôli ľuďom čo vsi ho nevedeli vážiť.

   • Zlato je všeobecne prijímaná mena. Cez vojnu v Juhoslávii sa platilo zlatými retiazkami, dali sa strihať.

   • Tak . Problém je v jejich pažravosti ,jejich penězích, oni určují jejich hodnotu .Potřebujeme své ohodnocení odpracovaného času,úsilí ,své ohodnocení výrobků a služeb bez několikanásobního zdanění .Kdysi to běžně fungovalo . Je tam potřeba i důvěra a vědomí že jeden bez druhého celkově nepřežijeme jako lidé , jako národ . Zlikvidují nás všechny když se neprobudíme a nevrátíme k odkazu a zaužívanému systému našich předků který fungoval.

 8. ved aj fasita Krcmeri vravievali, ze po piatich rokoch sa uvidi co to narobi za skody..

 9. Výmenný obchod v dnešnom/postapo svete – návrh:

  Ľudia by zamieňali tovar za tovar alebo služby tak, že by sa to prepočítavalo na virtuálnu menu, ktorá by fyzicky neexistovala, ale cenníky by boli k dispozícii a všeobecne akceptované ľudom, napríklad zasklenie okna by stálo 300 virtuálnych dukátov, a jeden zemiak trebárs 0,5 virtuálneho dukátu. A tak by napr. okenár zarobil za svoju službu napr. 600 zemiakov.
  Ľudia by si to prepočítali – mohli by byť na to aj aplikácie v mobile, ak nám globalisti nevypnú elektrinu, ale určite by to nejak šlo.

 10. Jednoduchá

  …vďaka za inf.,,,želám všetkým veľa lásky, pokoja a mieru, s vzájomným odpúšťaním aj voči sebe samému, bez zlosti, hnevu, krivdy, nenávisti, závisti, žiarlivosti a škodoradostnosti….nech sa nám všetkým darí čo najlepšie…

  • Israismael

   Vyzerá to, že si tu odpúšťame…. a aj rozumieme pomaly a isto +++..nuž neostáva nič iné len aby sa spojilo dobre chcenie ľudí a aby každý prispel mozaikov informácií k tomu aby sme tých lumpov prekukli viac a viac ,aby sa mohlo prebudiť stále viacej ľudí …a potom určite nezvíťazí temno na tejto zemi ,ale SVETLO pre nás ľudí …

Pridajte komentár

*