USA sa menia na Severnú Kóreu: Prevýchovné tábory a v regáloch plagáty namiesto tovaru


Print Friendly, PDF & Email

(Mike Adams, naturalnews.com) – Ak sa zamýšľate nad tým, či sa Amerika (a po nej aj zvyšok Západu) prepadne do finančného kolapsu typu Venezuela alebo sa zmení na policajný štát typu Severná Kórea, zdá sa, že Severná Kórea momentálne vyhráva.

Americké Centrum pre kontrolu ochorení CDC (obdoba nášho ÚVZ) už začalo vyhlasovať, že neočkovaní policajti a vládni úradníci by mali byť „násilne prevychovaní“, uvádza správa od NewsPuch.

Znie to ako niečo vytrhnuté priamo z príručky na vymývanie mozgov a indokrináciu z čias niekdajšieho Sovietskeho Zväzu:

„Riaditeľka CDC Rochelle Walensky uviedla, že Bidenov režim plánuje prinútiť neočkovaných policajtov a ostatných štátnych zamestnancov zúčastniť sa školenia, ktorého účelom má byť zmena ich postoja k očkovaniu.

Je tu plán pre prípad, ak sa títo ľudia nebudú chcieť zaočkovať. Jeho cieľom bude poskytnúť odmietačom informácie, ktoré potrebujú na to, aby sa s očkovaním stotožnili.“

Takže aby sme to zosumarizovali…

Ak nesúhlasíte s myšlienkou dať sa napichať smrteľným experimentálnym koktejlom, ktorý na základe najnovších odhadov nezávislých expertov zabil už vyše 250 000 Američanov (zdroj: Dr. Zelenko), tak nutne potrebujete psychiatrickú pomoc. Teda, aspoň podľa americkej CDC.

Už viac vám nebude dovolené uplatňovať informovaný súhlas a racionálny prístup založený na dostupných informáciách.

Vaše duševné zdravie bude spochybnené a následne „napravené“ v prevýchovnom tábore, aby ste začali poslúchať bludy toho istého štátu, ktorý sa vás snaží zavraždiť.

Zbohom vysoký krvný tlak

Prázdne regály v obchodoch sú prekrývané plagátmi s vyobrazením tovaru

Jednou z kľúčových charakteristík totalitných režimov je neustála potreba zakryť vlastné zlyhania. Keď národ zachváti inflácia, diktátori sa snažia predstierať, že žiadna inflácia neexistuje.

Po zlyhaní dodávateľských reťazcov teraz šikanujú tých, ktorí sa sťažujú a vravia im, aby znížili svoje nároky.

Keď sa začnú vyprázdňovať regály v obchodoch, zájdu diktátori do takých extrémov, že sa snažia vytvoriť ilúziu pretrvávajúceho dostatku potravín a to dokonca aj tým spôsobom, že vytlačia obrázky potravín na kartóny a tie zavesia na prázdne regály alebo nimi prekryjú prepravky.

Proste, úplná Potemkinovská dedina! Však si pozrite obrázky zo supermarketov vo Veľkej Británii a USA.

Na tomto obrázku sú prázdne debničky prekryté plagátmi špargle:

Na tomto obrázku zasa môžete vidieť prázdne regály prekryté plachtou s vyobrazením rôzneho tovaru:

Tuto zasa horné prepravky majú na vrchu kartóny s vyobrazením rôznej zeleniny:

Alebo v tomto prípade roztiahli jeden druh konzervy po takmer celom regáli:

Záver

No a aby sa kolaps potravinového dodávateľského reťazca ešte viac zhoršil, falošný prezident Joe Biden sa najnovšie vyhráža všetkým vodičom nákladných áut povinným očkovaním.

Podľa zistení The Epoch Times, takmer jedna tretina vodičov chce radšej podať výpoveď, než sa zaočkovať.

Ak sa vám zdá, že už teraz sú problémy so zásobovaním v USA zlé, tak počkajte, keď štvrtina z vodičov nákladiakov skutočne podá výpoveď. A čo myslíte, rozšíria sa v globálnom svete tieto problémy z USA časom aj k nám?

Takéto problémy so zásobovaním pritom môžu pretrvávať aj celé roky. No a masové hladomory už nemusia byť dlho pozadu za nimi.

Celý najnovší podcast „Situation Update“ zo stránky Natural News nájdete na tomto odkaze.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Násilné prevychovanie má asi obsahovať násilné očkovanie:
  https://pravyprostor.cz/ozbrojte-se-za-dvermi-muze-byt-vakcinacni-komando/

  • prvně bude následovat přednáška o tom jak je toto očkování pro všechny prospěšné a bude ukončeno očkováním jednotlivých účastníků. Akorát by mě zajímalo, co se stane, když někdo z účastníků se odmítne na závěr přednášky oočkovat tou super skvělou vakcínou?

   • Janko a Marienka – nech nám baba Jaga ukáže, ako sa sadá na lopatu!

    Inak s tými plagátmi v regáloch – aby ľudia nezabudli, kde to majú znovu hľadať! V Tesco to robia tak, že jedného dňa všetko poprehadzujú, aby ste boli nútení snoriť po celom objekte a popri tom čo skutočne „potrebujete“ – kúpili aj ďalšiu hovadinu. Preto sú základné potreby vždy až nekde v tramtárii.

    Otázka – dá sa v prázdnych regáloch za plaplentou aj vyspať? Dá sa tám umiestniť nejaká sexbomba? Nakrúcať exhibicionistické porno? Deti tam môžu hrať na schovku? Opac opac slanina?

    S tými plagátmi verím, že je to inak! Boli by dávno roztrhané! Rozkopané! Robiť si z hladného srandu neodporúčam! To za socíku to bolo iné! Boli sme zvyknutí!

    „Dobrý deň! Máte to sľúbené hovädzie predné na polievku?
    „Pred chvíľou sme ho vypredali – mali ste prísť včas!“
    „No nič… Tak si prosím aspoň tie dva mäsové háky čo vám tam vysia…“
    https://i.ebayimg.com/images/g/SHMAAOSwbIZcUEga/s-l800.jpg

    https://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/04/20/04/3353CE6100000578-3549034-image-a-2_1461123547973.jpg

    • Pavelkovych Milan

     A stále je medzi nami obrovské množstvo ľudí čo toto považuje za hoax, konspiraciu a výmysel. Samozrejme pre týchto tupych idiotov je určujúcim faktorom to, že takéto informácie sú z webu badatel. To im stačí aby to okamžite označili za konspiraciu a hoax.
     Neskutočné ako sa svet rúti do totálnej záhuby. A pritom toto riadi 0.003% ľudí…. 99,997% ľudí bude trpieť. Nechápem jedno, v ušakove má pomaly každý jeden zbraň. Títo nedokážu spraviť revolúciu?

     • My dávno hovoríme, že by trebalo zatknúť tých 0,003% ľudí, zhabať (znárodniť) im všetok majetok a im dať na výber – buď doživotné pracovné tábory alebo šibenica.

      A ešte jedna vec by pomohla – aby právnické osoby (firmy) mohli vlastniť len fyzické osoby. Lebo keď jedna právnická osoba môže vlastniť ďalšiu, tak sa vytvorí reťazec a potom sú už vlastnícke vzťahy neprehľadné a skryté.

 2. násilne prevychovať nás chce aj jasnovidec Krčméry:

  Infektológ Vladimír Krčméry tvrdí, že pokiaľ nebudú zaočkované dve tretiny celej zemegule, tak nebudeme mať od epidémií pokoj. „Prídu ĎALŠIE dve silné epidémie, rúška budeme nosiť ešte 50 rokov,“ povedal. „Ľuďom sa dáva falošný pocit, že vakcíny proti ochoreniu COVID-19 vyriešia pandémiu, no potrebné sú aj ďalšie opatrenia.“
  https://www.infovojna.sk/article/video-je-len-otazka-casu-kedy-bude-potrebne-povinne-ockovanie-lekarov-po-tretej-vlne-pridu-este-dve-zaockovat-treba-najmenej-dve-tretiny-zemegule-vyhlasil-krcmery

  …ja to vidím, tak, že on už kričí od zúfalstva, keď vypúšťa z úst takéto predikcie …že už chce aby sme sa vzbúrili alebo neviem čo urobili.
  Lebo z toho jasne vyplýva, že vakcíny sú neúčinné.

  • a na slovensku se vám taky tvoří takové fronty jako u nás?
   Ikdyby ministři smrti teda tzv. zdravotnictví řekli, že chtějí být defenestrování, aby je lidi vyhodili, že se mají v zbouřit a protestovat,….kolik by se našlo takových, kteří by to realizovali?
   *****
   Zájem o očkování proti koronaviru v Česku raketově roste. Je za tím nárůst počtu pacientů s onemocněním covid-19, nařízení, že si každý bude preventivní testy od 1. listopadu platit sám, i tlak od zaměstnavatelů. To jsou podle lékařů a provozovatelů očkovacích míst hlavní důvody.
   https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/zajem-o-ockovani-raketove-roste-40376057

  • no a jeho to trápi?? Stále si 99% ľudí na svete myslí, že vláda je tu pre naše dobro. Dá sa s tým niečo robit? Môj názor je, že – prepáčte mi to – NIE. Som dosť starý na to, aby som to mohol tvrdiť.

   • milo: už se mi v rodině dostalo odpovědi, že když událost nebyla sdělena v teledebilizátoru (Televizi) tak se prostě nic neudálo, nestalo,….

  • A zmrdi budú v tej neočkovanej tretine – ergo – budem v nej spolu s nimi!

 3. Plagáty s potravinami sú ukážka toho čo majú na sklade a predajú platiacim zákazníkom? Černosi plagáty kradnúť nebudú.
  https://www.youtube.com/watch?v=ftYHfK6KYtE&t=12s&ab_channel=ABC7

 4. Slovenský minister zdravotníctva Lengvarský robí ramená pri kontrole covid pasov. LEGISLATÍVA A KONTROLY COVID PASOV UKAZUJÚ NA NEZÁKONNOSTI PRI KONTROLE ZDRAVOTNEJ DOKUMENTÁCIE A NAVYŠE AJ ROZPOR S GDPR – TAK V SR JAKO AJ V ČR
  https://cz24.news/slovensky-minister-zdravotnictva-lengvarsky-robi-ramena-pri-kontrole-covid-pasov-legislativa-a-kontroly-covid-pasov-ukazuju-na-nezakonnosti-pri-kontrole-zdravotnej-dokumentacie-a-navyse-aj-rozpor-s-g/

 5. obrázky k textu o USA sú zo Spojeného kráľovstva-aspoň zatiaľ sa ešte v USA používa $ (dolár) a nie £ (libra)…

  • V texte je uvedené, že sú to obrázky z USA a Veľkej Británie. Treba čítať celý článok pred komentovaním, nielen nadpisy.

 6. https://www.naturalnews.com/2021-10-28-emergency-rooms-flooded-organ-failure-covid-vaccines.html
  Emergency rooms across America getting FLOODED with patients suffering acute organ failure and debilitating symptoms… media claims it has nothing to do with covid vaccines
  Pohotovosti po celej Amerike sú zaplavené pacientmi trpiacimi akútnym zlyhaním orgánov a vysiľujúcimi symptómami… médiá tvrdia, že to nemá nič spoločné s vakcínami proti covidu

 7. https://www.naturalnews.com/2021-10-27-boris-johnson-admits-double-vaccination-is-pointless.html
  UK Prime Minister Boris Johnson admits double vaccination does not protect recipients from contracting, spreading COVID-19
  Britský premiér Boris Johnson pripúšťa, že dvojité očkovanie nechráni príjemcov pred nakazením a šírením COVID-19

  The vaccine regime is likely the cruelest and most nonsensical tyranny that has developed in the history of mankind.
  Očkovací režim je pravdepodobne najkrutejšou a najnezmyselnejšou tyraniou, aká sa v dejinách ľudstva vyvinula.

 8. https://www.naturalnews.com/2021-10-27-fda-endorses-murderous-vaccine-atrocities-against-children.html
  FDA endorses murderous vaccine ATROCITIES against children … Emergency Rooms across America being filled with post-vaccine patients suffering serious illness
  FDA schvaľuje vražedné vakcínové ZVERSTVÁ proti deťom… Pohotovostné miestnosti po celej Amerike sú plné pacientov po očkovaní, ktorí trpia vážnymi chorobami

  NPR admits emergency rooms across America are “swamped” with organ failures and serious illness… it looks like a wave of vaccine injuries
  NPR pripúšťa, že pohotovostné miestnosti po celej Amerike sú „zaplavené“ zlyhaniami orgánov a vážnymi chorobami… vyzerá to ako vlna zranení spôsobených očkovaním

 9. Bla,bla o USA a na fotce na cenovce libra. Kdo koho oblbuje.

  • Keby ste si prečítali aj text, nielen nadpis, tak by ste vedeli, že je tam napísané „fotky z USA a Veľkej Británie“.

 10. https://www.naturalnews.com/2021-10-27-brains-blood-vessels-covid-vaccinated-clotting.html
  SHOCK: Brains, blood vessels of covid-vaccinated found to suffer from clotting
  ŠOK: Zistilo sa, že mozgy ľudí zaočkovaných covid vakcínami trpia krvnými zrazeninami

  Getting “vaccinated” for covid is just asking for chronic illness or death
  Dať sa „Zaočkovať“ proti covidu je ako by sme si len pýtali chronické ochorenia alebo smrť

 11. aka sev korea? tam žili a žijú slobodní ľudia a s tupými američanmi by určite nemenili ani teraz a ani predtým V USA nikdy nebola žiadna sloboda , len pre toho kto má peniaze vela peňazí, zbytok čiže 80% sa potáca od ničoho k ničomu a je šťastný k má kde bývať a s čoho to platiť

 12. https://zemavek.sk/prepajanie-zaujmov-rodinnych-klanov-gates-a-rockefeller-i-cast/
  Prepájanie záujmov rodinných klanov Gates a Rockefeller – I. časť

 13. Pozrite koľko zodpovedných stálo vo fronte na šmakotku, ktorá oslobodzuje v nákupnom centre. Garancia životnosti cca 5 rokov, tak kto by to nebral! 🙂
  https://www.youtube.com/watch?v=h2HvJNFDrJc

 14. Zdravim od kdy v USA se plati Librou snad se to zmenilo prez noc?

  • Čítajte článok poriadne. Alebo aspoň ostatné komentáre. Už sme to 2x predtým vysvetlili, nebudeme sa opakovať.

 15. V USA by pomohol predaj z ruky do ruky, nie samoobsluha. Keby černoch ukradol jeden cukrík, tak už by to bolo napadnutie – trestný čin. V supermarkete je to priestupok, a len ak ho majú odvahu chytiť.

  Keď sa na zásobovanie vykašlú kamionisti, takto vyzerá na prídelový systém cez armádu.

 16. https://www.hlavnespravy.sk/poslanci-dnes-maju-rozhodnut-o-tom-ci-sa-zmiernia-podmienky-straty-statneho-obcianstva/2733244
  Rokovanie 48. schôdze prerušili, zaočkovaná poslankyňa OĽaNO má koronavírus

  • Blogy pod týmto článkom:
   Presne to sa deje u manželky v práci… Jej kolegyne plne zaočkované majú covid a sú doma. Normálne to oni šíria a to nie je žiadny hoax!…

   Neockovani sa kvoli comu musia testovat? Aby nenakazili ostatnych ? Ak ockovani prenasaju nakazu preco sa teda nemusia testovat ?

 17. Jožko Fazuľa

  Čo poviete na takúto formu protestu-podľa mňa výborný nápad, nevieme sa nazbierať pár ľudí a zatlačiť na achilovu pätu? Vidiek bude zásobovať mestá a reťazce môžeme vyblokovať úplne-nech si žijú v covid histérii, chce to len trochu koordinácie mesto a vidiek. Kto ustúpi? Táto otázka je aj medzi Poľskom /V4/a EÚ -zabojujeme alebo to vzdáme bez boja?
  https://magazin1.sk/aktivisti-bez-rusok-totalne-odstavili-predajnu-lidl-v-prievidzi-policajti-nevedia-co-robit-plne-kosiky-ludia-nechali-a-odisli/

  • Potravinová sebestačnosť Slovenska je dlhodobo pod 37%.
   Na vidieku majú ľudia domy na 6-8-árových pozemkoch, mínus miesto-garáž pre posvätnú kravu, golfový trávnik, šopu na bordel. Žeby sme začali pestovať zemiaky pre mesto v kvetináčoch? A mnohí začali stavať nové domy vedľa rodičovských – katasrofa. Kvalita života „ako v prímestských slumoch“.

   • Jožko Fazuľa

    Pravdu máš, chvílu to potrvá, ale začať treba a čím skôr. Nebude sa Zem oteplovať ale ochladzovať potvrdzujú to aj niektorí vedci vo svojich predpovediach bude kratšie leto už tento rok je to pozorovateľné no dopestovať niečo hlavne ovocie nebude jednoduché, takže živočíšnu naštartovať lebo trávy bude dosť. O tom ako Usaci dodrbali golfský prúd pri ropnej ekokatastrofe a riešili to nejakými umelými baktériami, ktoré sa vymkli kontrole, si asi tiež čítal, tak uvídíme.. Keď sa nespamätáme bude hlad a prídeme o všetko.

    • Jožko Fazuľa

     Sýpky sú tento rok plné a úroda výborná, tú musí skúpiť štát a vytvoriť zásobu aspoň na biblických sedem rokov, čo pri týchto dementoch nehrozí a všetko sa predá von, tak sa treba nachystať…

     • Farmári pod hrozbou 3-tisíceurovej pokuty musia nahlasovať čo osiali – to ide ako avízo na svetovú potravinovú burzu ako odhad vývoja komodít. No a potom fakticky všetko predávajú do výkupu pre svetovú potravinovú burzu. Ak je prebytok nejakého druhu obylia – klesne spot cena. To skúpia špekulanti za facku a predajú napr. ako palivo pre belgické teplárne.

      Odhadujem, že s prípravou Hladomoru cielene zvýšia ceny, takže štáty hurá predajú ani nevediac komu – a skončí to v dotovaných teplárňach. Nebudú to predsa zaorávať ako nadúrodu pomarančov v 30. rokoch.
      Každá nadúroda sa dá zničiť! Tipujem, že väčšinu teraz kúpi Rusko a Čína.

  • Presne, neprosikat sa zahranicnym retazcom, ale podporit samych seba. Niekto ma moznosti mensie, iny vacsie, ale volime kazdy den. A kto sa chce nechat buzerovat od predavacky, nech sa paci, ja si v klude nakupim u suseda:)

  • Jožko Fazuľa

   A dnes už prasce kvičia…
   https://www.infovojna.sk/article/slovenska-aliancia-moderneho-obchodu-ako-spolupachatel-na-muceni-ziada-o-pomoc-v-boji-proti-skupinam-ludi-nakupujucich-bez-rusok
   A pre Maroš, keďže sa nedá odpovedať na tvoj posledný koment: Súhlasím a tvoj scenár je veľmi pravdepodobný. Písal som príspevok pre tých ktorí, ktorí majú možnosť chovať a pestovať, aby si pomohli aspoň tí zatiaľ…

 18. https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/28/machala-covid-automat-je-podvod-na-ludoch
  Právnik Machala: Covid automat je podvod na ľuďoch!

 19. https://www.hlavnespravy.sk/podla-prof-dr-alerbergera-len-pcr-testy-boli-dovodom-vyhlasenia-nudzovych-stavov/2732790
  Podľa Prof. Dr. Alerbergera boli PCR testy dôvodom vyhlásenia núdzových stavov

  Rakúšan Franz Alerberger, exšéf oddelenia Verejné zdravie na AGES (Agentúra pre zdravie a výživu; spadá pod rakúske Ministerstvo zdravotníctva), kde bol od roku 2003 do septembra 2021, vyhlásil už na jar 2020: „Keby sa neboli robili všade vo svete PCR testy, tak by sa Covidu-19 nebola venovala takmer žiadna mimoriadna pozornosť“

  V roku 2020 žilo v Rakúsku 8 917 000 a korona úmrtnosť v tom roku dosiahla „len“ 0, 069 percenta.

  Toto nízke číslo nezodpovedá ale žiadnej pandémii a pomocou testov je pandémia naďalej len umelo udržiavaná.

 20. Na území České republiky se po měsíci opět potvrdil případ ptačí chřipky. V ohnisku v Rohozné u Jihlavy na Vysočině se nachází 5000 kusů drůbeže, převážně se jedná o husy. Veterináři je budou muset vybít, uvedl ve čtvrtek mluvčí Státní veterinární správy Petr Vorlíček.
  https://cz.sputniknews.com/20211028/v-cesku-se-znovu-objevila-ptaci-chripka-v-hledacku-je-chov-s-5000-ptaky-16317229.html

  copak covid plandemie a vakcínky už netahnou, tak musíme lidi vystrašit jinak!

 21. Toto sa oplatí prečítať:
  https://blog.hlavnespravy.sk/28298/co-nemame-vediet/
  Čo nemáme vedieť

 22. Kto vie angl. nech vypočuje toto video:
  https://www.banned.video/watch?id=6179fa752d98071f2fbdcb09
  Dr. Zev Zelenko Drops The Ultimate Red Pill
  Dr. Zev Zelenko pustil konečnú červenú pilulku

  Owen comments on a statement from Dr. Zev Zelenko in which he exposes the globalists.
  Owen komentuje vyhlásenie Dr. Zeva Zelenku, v ktorom odhaľuje globalistov.

 23. Hrozné obrázky ako sú ľudia poškodení Covid vakcínami:
  https://www.banned.video/watch?id=6179b51222876e1b887cdcf5
  Shocking COVID VAX Damage Caught On Camera
  Šokujúce poškodenia COVID VAKCÍNAMI zachytené na kameru

  Tremors, seizures, blood clots and death. Big Tech is deleting video proof of severe and deadly side effects off the internet.
  Chvenie, záchvaty, krvné zrazeniny a smrť. Big Tech (Technologické firmy) vymazávajú z internetu video – dôkaz o závažných a smrteľných vedľajších účinkoch.

 24. https://aeronet.cz/news/video-cesky-rozhlas-v-odvolani-na-bbc-poprve-v-historii-informoval-o-existenci-chemtrails-za-letadly-ze-zpusobuji-oteplovani-podnebi-objevili-to-pry-britsti-a-nemecti-akademici-a-je-to-tady/
  VIDEO: Český rozhlas v odvolání na BBC poprvé v historii informoval o existenci chemtrails za letadly, že způsobují oteplování podnebí! Objevili to prý britští a němečtí akademici! A je to tady! Confirmation by Revelation! Globalčiky už nadále nemohou zatajovat děsivé zatemňování oblohy, a tak nastává proces pomalého a postupného připouštění reality, ale pouze formou údajného vědeckého objevu, aby veřejnost nebyla vyděšena! Zatím o chemikáliích ani slovo, pouze to jsou prý krystalky ledu, které ale podle BBC vydrží na obloze záhadně dlouho, i déle než 1 den!

  • Velký reset je o vytvoření krize v první fázi, o nabídnutí řešení krize ve druhé fázi, a o ukotvení Total Control režimu nad celou lidskou populací. Bez krize a nabídnutého řešení nemohou globalisté převzít moc od národních států

 25. https://www.infowars.com/posts/tragic-28-year-old-bodybuilder-dies-unexpectedly-four-days-after-moderna-vaccine/
  Tragic: 28-Year-Old Bodybuilder Dies “Unexpectedly” Four Days After Moderna Vaccine
  Tragické: 28-ročný kulturista zomrel „nečakane“ štyri dni po vakcíne Moderna

 26. https://www.naturalnews.com/2021-10-28-pfizer-moderna-to-rake-in-93-billion.html
  ‘Unconscionable’: Pfizer, Moderna to rake in combined $93 billion in 2022 COVID vaccine sales
  „Nespravodlivé“: Pfizer, Moderna získa v roku 2022 z predaja vakcín proti COVID dohromady 93 miliárd dolárov

 27. Páni a dámy, držte si klobúky!!!!
  o 15.35h UTC vystrelila slnečná erupcia triedy X 1 !!! otočená priamo na Zem a priamy zásah na Južnú Ameriku.
  A to už dnes boli dve M 1,4 a M 2,2 . (stupnica A,B,C,M a X)
  To bude poriadna geomagnetická búrka tak za 2-3 dni…??
  https://www.lmsal.com/solarsoft/latest_events_archive/events_summary/2021/10/28/gev_20211028_1517/index.html

  • už tu máme k CME aj krátky článoček
   https://spaceweather.com/

   taký ožiarený covid by mohol aj zmiznúť…hm??

   • Si stále pozadu – už je to všetko v „kufríku“!
    https://i.gifer.com/89c7.gif

   • Silná slnečná búrka by mohla spôsobiť „internetovú apokalypsu“.
    Podmorské káble, ktoré spájajú veľkú časť sveta, by boli obzvlášť ťažko zasiahnuté výronom koronálnej hmoty.

    Vedci vedeli po celé desaťročia, že extrémna slnečná búrka alebo výron koronálnej hmoty by mohol poškodiť elektrické siete a potenciálne spôsobiť dlhodobé výpadky prúdu. Dôsledky by boli citeľné všade , od glob.dodávateľských reťazcov a dopravy až po internet a GPS. Nový výskum ukazuje, že zlyhania by mohli byť katastrofálne, najmä v prípade podmorských káblov, ktoré sú základom globálneho internetu.

    Silné slnečné búrky sú také zriedkavé, že v nedávnej histórii existujú iba tri hlavné príklady. Veľké udalosti v r. 1859 a 1921 ukázali, že geomagnetické poruchy môžu narušiť elektrickú infraštruktúru a komunikačné linky, ako sú telegrafné káble.

    Tieto geomagnet.poruchy sa vyskytli predtým, ako boli zriadené moderné elektrické siete. Stredne silná slnečná búrka v r. 1989 vyradila spôsobila 9h výpadok v severovýchodnej Kanade, ale aj to sa stalo pred vzostupom modernej internetovej infraštruktúry.
    viac tu https://www.wired.com/story/solar-storm-internet-apocalypse-undersea-cables/Silná slnečná búrka by mohla spôsobiť „internetovú apokalypsu“.
    Podmorské káble, ktoré spájajú veľkú časť sveta, by boli obzvlášť ťažko zasiahnuté výronom koronálnej hmoty.

    Vedci vedeli po celé desaťročia, že extrémna slnečná búrka alebo výron koronálnej hmoty by mohol poškodiť elektrické siete a potenciálne spôsobiť dlhodobé výpadky prúdu. Dôsledky by boli citeľné všade , od glob.dodávateľských reťazcov a dopravy až po internet a GPS. Nový výskum ukazuje, že zlyhania by mohli byť katastrofálne, najmä v prípade podmorských káblov, ktoré sú základom globálneho internetu.

    Silné slnečné búrky sú také zriedkavé, že v nedávnej histórii existujú iba tri hlavné príklady. Veľké udalosti v r. 1859 a 1921 ukázali, že geomagnetické poruchy môžu narušiť elektrickú infraštruktúru a komunikačné linky, ako sú telegrafné káble.

    Tieto geomagnet.poruchy sa vyskytli predtým, ako boli zriadené moderné elektrické siete. Stredne silná slnečná búrka v r. 1989 vyradila spôsobila 9h výpadok v severovýchodnej Kanade, ale aj to sa stalo pred vzostupom modernej internetovej infraštruktúry.
    viac tu https://www.wired.com/story/solar-storm-internet-apocalypse-undersea-cables/

 28. …milá Jean, vďaka za kopec inform.príspevkov, tie slová Mahátma Gandího sú ozaj výstižné….a ten príspevok, čo nemáme vedieť – tu už včera bol vlož.ku včer.príspevku, kiež by si to mohli všetci prečítať….

 29. Toto nejsou zadne vakciny, ale zbran hromadneho niceni. Doktor, ktery tyto vakciny vymyslel jiz pred lety a je to Rek, tak nedavno prohlasil, ze smrt nastane podle toho, kolik vakcina obsahuje graphenu. Kdyz ma 70%, tak recipient bude zit okolo 3 let, kdyz ma 30%, tak bude zit okolo 7 let. Kazdopadne do roku 2030 ma byt populace zredukovana na 500 milionu na Zemi. Takze si to preberte. Jiz bylo pouzito pres 6,5 miliard vakcin. Nikdo nema pravo narizovat jakekoli vakciny, je to nezakone a proti Ustave a jelikoz Ustavni zakon je nadrazeny vsem jinym, tak kazdy zakon, ktery je v kontradikci ustavniho zakona je neplatny a protizakony.

 30. …v takom kufríku môže byť ozaj všeličo…

Pridajte komentár

*