Farmári v celej Európe povstali proti tyranským vládam, čo ohrozujú dodávky potravín


Print Friendly, PDF & Email

Farmári v celej Európe povstali proti tyranským vládam, čo ohrozujú dodávky potravín

(Ramon Tomey, Natural News) Zábery farmárov z celej Európy, ako vyšli do ulíc proti politikám ohrozujúcim svetové zásobovanie potravinami, sa stali na sociálnych sieťach virálnymi.

Radikálne vládne politiky pretláčané Európskou úniou sa totiž snažia do roku 2030 znížiť emisie dusíka a uhlíka o viac ako polovicu.

Týždne protestov v Holandsku

Holandskí farmári už týždne protestujú proti plánu Amsterdamu násilne zatvárať farmy.

Opatrenia holandskej vlády v oblasti zmeny klímy sa snažia znížiť emisie v niektorých provinciách až o 95%. To však znamená, že spôsob života asi 30% farmárov by mohol úplne skončiť.

Podľa amsterdamského klimatického plánu sa farmári majú dobrovoľne vzdať svojich fariem. Dostanú za to kompenzáciu pod podmienkou, že sa k farmárčeniu už nikdy nevrátia. V prípade, že porušia dohodu, štát im farmu prevezme.

Okrem toho Amsterdam zakazuje hnojivá, ktoré sú na báze dusíka (teda takmer všetky).

Jeden protest zahŕňal farmárov, ktorí jazdili na svojich traktoroch cez severnú provinciu Friesland a vytláčali ostatné vozidlá z cesty. Veci vyvrcholili streľbou ozbrojených policajtov na jeden traktor.

Protest sa skončil bez zaznamenaných zranení a tri osoby boli zatknuté pre „pokus o vraždu“.

Talianski farmári nasledujú holandských kolegov

Medzitým sa talianski farmári pripojili k svojim kolegom v iných krajinách a protestovali proti klimatickým politikám a prudko stúpajúcim cenám potravín.

Jedno video ukazovalo farmára, ktorý nabádal ostatných, aby sa zmobilizovali a vydali na cestu až do Ríma.

Farmári plánovali ísť do talianskeho hlavného mesta na protest proti neutíchajúcej inflácii, narušeným dodávateľským reťazcom a prísnym „zeleným“ iniciatívam ochromujúcim poľnohospodársky sektor v krajine.

„Všetci by ste mali ísť s nami, pretože za týchto podmienok už nedokážeme zabezpečiť jedlo pre naše rodiny. Už to nevieme vydržať. Mali by ste ísť s nami do Ríma. Musíme ísť do Ríma, pretože už ďalej nevládzeme,“ povedal jeden farmár a vyzval ostatných, aby sa k nim pridali.

Talianski farmári jazdili na svojich traktoroch s transparentmi, ktorých cieľom bolo zvýšiť povedomie o súčasných problémoch.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Nie sme otroci, sme farmári,“ skandovali.

Protestujúci farmári blokujú hlavné diaľnice

Zatiaľ čo farmári v Holandsku a Taliansku začali jazdiť na svojich traktoroch, niektorí z ich náprotivkov v iných krajinách EÚ urobili krok ďalej a zablokovali hlavné diaľnice.

Španielski farmári v južnom regióne Andalúzie zablokovali diaľnicu A-4 v provincii Jaen.

Blokáda bola zorganizovaná na protest proti prehnanému zvyšovaniu cien energií a potravín. Jedno video z protestov v Jaene ukazovalo desiatky farmárov oblečených v žltých vestách spolu so svojimi traktormi, ktoré blokovali vjazd na diaľnicu.

Nemeckí a holandskí farmári sa 6. júla 2022 spojili, aby zablokovali kruhový objazd pri hraničnom priechode Heerenberg. Ich krajania tiež zablokovali diaľnicu A-7 so svojimi traktormi nesúcimi vlajky svojich štátov.

„Farmári, ktorí sa poučili od kanadských Freedom Tuckers (Kamionosti za slobodu), v súčasnosti blokujú holandsko-nemeckú hranicu traktormi na protest proti politike Svetového ekonomického fóra (WEF) v oblasti klimatických zmien, ktorú pretláčajú jednotlivé vlády EÚ,“ napísala Sheila G. z kampane Conservative Choice Campaign (Kampaň konzervatívnej voľby) popri záberoch z blokády .

Rakúsky poslanec Peter Schmiedlechner odsúdil „nehorázne“ klimatické návrhy, ktoré podporili Amsterdam aj Brusel.

„Kvôli takzvanej ,Zelenej dohode‘ urobila holandská vláda niečo poburujúce a možno sa obávať, že to isté sa stane v Rakúsku,“ povedal zákonodarca a člen Strany slobody Rakúska.

Schmiedlechner pokračoval:

„EÚ zároveň podpisuje obchodnú dohodu s Novým Zélandom, čím vytvára nové závislosti. Aký to má vlastne zmysel?“

Záver

Navštívte stránku Resist.news, kde nájdete ďalšie príbehy o protestoch proti šialeným klimatickým agendám a inflácii potravín.

Tiež si môžete pozrieť video nižšie o protestoch farmárov v rôznych európskych krajinách:

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ramon Tomey, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Kolegovia?! Ja myslím že konkurenti, a na tom sa globalisti pokúsia rozvrátiť odpor ich stavu – možno to budú inde vyššie dotácie oproti iným. Všetci totiž už produkujú nie pre svojich spoluobčanov, ale pre potravinovú burzu!

  • Aj to je mozne,Marosko,Elita lahko zvladne taketo nepokoje,ako aj spravili v Kanade,tiež je mozne ze ponuknu tym farmarom,take peniaze (samozrejme natlacene ako vzdy).ze ti to neodmietnu a vec je vybavena,momentalne,nie je ziadna sila na svete,ktora by to zmenila a samozrejme ani nebude,co sa moze stat,ze sa to trochu oddiali, na par mesiacov-rok,atd. ale ti co to zacali zostanu pri moci,lebo de facto nas vlastnia, tiez minimalny pocet ludi,bojuje proti tomuto hroznemu zlu,snad 1-2%,v celom USA je to NULA,ako aj vo vacsine sveta,alebo tiez bojuju za nespravny postup,co je MORHO.snad az ked budu ludia zomierat od hladu,ale to uz budu slabi a zavaxovani,Janko

 2. Miroslav Čižmár

  Farmári sa postavili, lebo im siahli na kšeft. Keď krachovali slovenskí farmári, holandským farmárom to bolo jedno.

 3. Tieto “deje” presne kopírujú to, čo sme uverejnili na našom videu …minút k demokracii, k voľbám, k ústave a k referendu.
  Dopravcovia bojujú za svoje, učitelia zasa za svoje, sestričky, farmári… nikdy sa nespoja. V TEJTO demokracii zjavne neexistuje nenásilná forma presadenia vôle občanov voči vláde a parlamentu ktoré si sami zvolili.
  A ojedinelé protesty nemajú šancu. Dokonca ani vo viacerých krajinách. Ak dopravcovia nemajú podporu učiteľov a farmárov, farmári zasa dopravcov, lekárov, sestričiek, učiteľov… tak ich volená MOC vždy prevalcuje!
  Nie je to o tom, že VTEDY oni nepodporili nás, tak my im to vrátime! My to vrátime SEBE! Doplatíme na to všetci!

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,farmárske zbohatlícke farmamafie a zločinecké skupiny a kartely ako pijavice,ktoré desaťročia bohatli na vysokých cenách nimi predávanom tovare a štátnych dotáciách sa zľakli možnej a reálnej chudoby,,,,farmári terorizujú obyvateľstvo,znečisťujú životné prostredie kôli ziskuchtivosti,bezohľadne okupujú priestor,ktorý im ani nepatrí,svojímy strojmi,ktoré sú ťažšie než kamión ničia obecné cesty,vypestované produkty predávajú cez kšeftárov mimo krajinu a sem sa dováža nekvalita,súťaživosť medzi farmármi a nadprodukcia a vyplakávanie a vydieranie štátov-toto je farmabiznis,,,,nenechám sa kôli žalúdku vydierať pupkatými potetovanými idiotmi z traktorov podobajúcim sa skôr tankom,ktoré im darovali štáty,,,,všetko čo človek vymyslel a čo človek vykonal je iba špinavosť a hnus,,,,nový svet a nová doba nepotrebuje včerajšok,,,,kým bude moc v rukách človeka a takto rozsiahlá-kvalita života tu v tomto predpeklí bude iba o odriekaní si a neustálom boji proti mnohím štruktúram,,,,

  • Presne tak. Toto sú ľudia, ktorí ničia planétu hádam najviac. Miesto chorých dotácií mali už dávno dostávať likvidačné pokuty. Na poliach kde oni hospodária nevyrastie bez chemického zásahu ani najodolnejšia burina. Našťasie táto chorá doba je na konci.

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,obeť je treba pred porážkou najprv poriadne vykŕmiť,,,,pre slabomyselného človiečika už nemôže byť nič horšie-ako keď má náhle a na dlhý čas nedostatok žrádla a telutín,,,,ešte treba zlikvidovať tabakový priemysel a pivo a kávu vyhlásiť za zdraviu škodlivé a bude vymaľované,,,,politické strany mali vždy svoje chápadlá vysunuté všade tam,kde je možné naplniť sebe a svojím spojencom vrecká,,,,pri súčasnej vláde sa kradne a rozkráda nonstop skoro ako za ficovcov,už ako keby sa ani iný ľudia nerodili-iba taký,ktorí toto presne chcú robiť-kradnúť a parazitovať a tváriť sa nevinne,,,,brusel si tu bravy dlhé roky kŕmil cez eurofondy,lebo brusel vie,že len cez hajzlov dokáže efektívne požierať priestor pre slávu satanovu,,,,poznám viacero nešťastníkov ešte z 90tých rokov pracujúcich na platobne neschopných družstvách-skoro každý iba kradol,ale je možné že aj každý,,,,každý predseda družstva bol tunelár a kriminálnik,ale hlavne že bol ing.

    • A práve preto sme tam, kde sme. Nikto za nás svet lepším neurobí. Každý musí začať sám od seba. A to aj stačí. Keď sa ľusia stanú vedomejšími, budú sa diať „zázraky“. Každý za seba musí prestať hľadieť len na svoje potreby za hocijakú cenu. Napr. ako naši pôdohospodári. Základom je neubližovenie hocičomu, hocikomu.

 5. Na Slovensku poberači dotácií sú zalezeni ako krysy. Ako tí najväčší zbabelci. 🤮 Takže titulok nie je napísany správne. „Farmári“ na Slovensku sú moc veľkí zbabelci aby sa pridali. Títo vedia iba zvyšovať ceny lebo svieti slnko, prší, nesvieti slnko, neprší, lebo…. Je mi z nich na 🤮

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,na 10tonové traktory s klimatizáciou prídavným osvetlením a autorádiom sme sa im všetci povinne poskladali,,,,politika je špinavá páchnuca rohožka a preto musí nosiť biele košele a kravaty,,,,keď vidím traktor pobehovať po poli okolo fabríky v strede toho poľa-tak hneď si na vás všetkých spomeniem,že čo ste zač,,,,tento svet musí zaniknúť-musí!

 6. …vďaka za ďal.zauj.informácie aj príspevky…

 7. Když nezměníme systém, nemůžeme nic změnit. To je skutečně velice jednoduchá rovnice.

  • Orel ovládaš jednoduché rovnice na výbornou podla toho o dvoch neznámych by ti li šli taky dobře …

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,keď tu niečo zmeníte-stále sa tu dej opakuje a ide všetko dookola podľa jedného monotónneho scenára,,,,tento svet funguje inak,než tá vaša rozprávka o dobrom svete,,,,v každej skupinke idiotov je učupený jeden chren,ktorý vás aj tak neskôr zradí a odrbe,,,,

 8. Milujem tie staré klasické komédie s úsmevnou pointou (nie, ako tie dnešné americké stupidity).
  Hodím sem krátku (1-min.) ukážku (snáď to sem prejde..) komédie z r. 1976 – Křidýlko anebo stehýnko s geniálnym Lui de Funes.

  Už vtedy ukázali frantíci úžasnú nadčasovosť, keď priemyselne vyrábali umelé kurence, ryby, syry, šaláty, atď.
  No a títo dnešní západní blbečkovia to len kopírujú, hodia otrokom do supermarketov, ktorí za tie sračky ešte radi zaplatia..

  Takže – malý úsmev – pre dnešné nedeľné letné popoludnie!

  https://www.youtube.com/watch?v=63AkqzNADZY>

 9. Je to pasca. Je nebezpečná pasca. Len naprostý idiot si myslí, že nejakí kamionisti či farmári organizujú protesty a nepokoje.

  • Ak to je pasca, tak jej výsledkom môže byť zavedenie väčšej totality. Podobne, ako to urobil Trudeau v Kanade. Ale jemu sa to možno vypomstí a zvrhnú ho dokonca vlastní, lebo už aj oni vidia, že to prehnal.

   • Vazena Redakcia,teraz je velmi tichučko v Kanade,ako pred burku a ta len snad bude,ked velke mnozstvo ludi, budu „menit“ na SOYLENT GREEN. Moj priatel,nevidi nic zleho a žije tam vyse 50 rokov,dokonca mi v minulosti radil aby som sa dal zapichnut,drviva vacsina ludi je za tuto totalitu Castrovho Syna. Ps: mam letenku 13 Septembra,ale to zalezi na udalostiach,Janko,tuna v USA je Nulovy odpor,,tiez Ludom sa to paci,ked Biden povedal ze je to VLASTENECKE(Patriotic),platit viac za benzin ,niektori ludia somru,ale vacsina nie,takze ani vysoke ceny a to budu daleko vacsie,ludi hlavne v Kalifornii,to zrejme nevadi,chcu byt PATRIOTIC,na straz,Janko

  • Achnaton,samozrejme ze mas pravdu a ked im ponuknu vacsie zidovske Grose,ktore natlacia,tak,je po proteste,Janko

 10. Keď počujem v rádiu nejaké krátke správy – (v rámci podmazu), v duchu si hovorím: Je to predsa – INAK (ako o tom hovoria). Idem na alternatívu a zisťujem, že to INAK je ešte INAK. Proste INAK na2 (minimálne). Takže neviem, kto tu o akej pravde točí.. Každý iba o tej svojej – človečenskej pravdičke. A tak to je – asi aj dobré! Pretože tú – Pravdu Univerzálnu – v jej CELISTVOSTI – tu dolu – ja – zrejme – nenájdem. To len na okraj..
  Teraz k veci:
  Nižšie uvedený článok môže (ale aj nemusí..) objasňovať, čo reálne sa skrýva za vyvlastňovaním farmárov v NL (aké plány kujú satanisti.)

  „Za vyvlastňováním údajně stojí i plány WEF na vytvoření 30milionového megaměsta.
  Jak již víte, tak dokonce i oficiálně již bylo potvrzeno, že vyvlastňované pozemky nizozemských farmářů budou určeny na výstavbu azylových zařízení. Jenže zřejmě nejen to. „Novoevropané“ budou zřejmě součástí zcela nové Evropy, která by měla být přesně jako z vizí Schwabova WEF. Podle něj by měli všichni lidé bydlet v megaměstech ve sdílených bytech, venkov by již neměl být určen k účelům bydlení. Tedy pokud zde vůbec nějaký venkov mezi jednotlivými megaměsty bude existovat.

  Pozadí vyvlastňování nizozemských farmářů je stále jasnější: nejde o limity CO2, aby byly splněny agroekologické požadavky Natura 2000! To je jen výmluva. Místo toho chtějí prosadit výstavbu Tristate City Network, megaměsta s 30 miliony obyvatel, které bude zahrnovat části Nizozemska, Belgie a Německa. Plány mají být realizovány jménem globalistického WEF a OSN, Symbol Agendy 2030 je zobrazen na webových stránkách projektu .

  V obvyklé frazeologii by proto samozřejmě nemělo chybět téma „udržitelnost“, což je jen jiné slovo pro Agendu 2030. Holandská metropole sestávající z Amsterdamu, Rotterdamu, Utrechtu a Haagu má být sloučena do Tristate City Network.
  Takzvaní institucionální investoři jsou orgány nizozemského státu nebo státem kontrolované komory, jako je organizace zaměstnavatelů (VNO-NVW), penzijní fondy a Hospodářský úřad Utrechtu. Kromě toho jsou zapojeny multimiliardové korporace, jako je realitní fond Cushman & Wakefield z Chicaga a CBRE z Dallasu v Texasu.
  Do Tristate City by kromě Nizozemska měla patřit i západní část Dolního Saska, oblast Rýna a Porúří (NRW) a Brusel.
  Především nizozemští farmáři, nejsou příliš nadšení z nucených vyvlastnění, jak ukazují protesty farmářů z posledních několika týdnů.

  Pokud se tedy Tristate city network hlásí k cílům Agendy 2030, znamenalo by to, že právě zde by měla být většina obyvatel „dovezených.“

  Navíc takové přeshraniční projekty vedou k zániku národního státu, což je pravděpodobně hlavním cílem Tristate City. Tento projekt plánované ekonomiky připomíná 5 projektů mega-klastrů podporovaných v Číně a sídelních oblastech, jako je Chonquin s 32 miliony obyvatel nebo ještě větší jednotky, jako je delta Perlové řeky.
  Nizozemský antiglobalista Thierry Baudet v rozhovoru pro The Epoch Times popsal, co politická kasta skutečně chystá vyvlastňováním nizozemských farmářů. Chtějí zničit národní charakter země tím, že ze země vyženou „domorodce“ a především farmáře, z nichž někteří provozují rodinné farmy už od středověku. To má za cíl zlikvidovat duchovní a historické kořeny všech do projektu zahrnutých zemí, zničit půdu a krajinu a zároveň odstranit hrdé, nezávislé farmáře jako třídu s pevnou identitou.

  Na uvolněné půdě mají vyrůst státem financované obytné domy pro takzvané „uprchlíky“. Změněná právní situace také v budoucnu umožní státu vynutit si jejich ubytování a péči v soukromých domech.
  Vyvlastněná zemědělská půda je určena na „výstavbu zařízení pro žadatele o azyl“:

  https://necenzurovanapravda.cz/2022/07/za-vyvlastnovanim-udajne-stoji-i-plany-wef-na-vytvoreni-30milionoveho-megamesta-video/

  • Ajsa a kto bude zit v tych mega mestach,ked vacsina Europy bude vyvrazdena““ do 2025 Nemecko strati 50 Millionov Ludi,Anglicko strati 85%,to znamena len 15 Millionov,vSkandinavii,bude populacia na polovicu,Polsko strati 5 millionov,Cesi 2 Milliony,Slovaci 500 tisic,Ukrajina 12 Millionov,Francuzsko 28 Millionov,Taliansko 22M,atd, Je mozne ze potom sa do zaludni s ciernymi ,arabmi a Sikmookymi,(sikmooki su favoritni,lebo su dobri otroci,posluchaju vladu ,v tomto pripade uz svetovu vladu,ktora je uz zalozena) tiež ludmi z Indie,lebo tieto krajiny,nestratia ziadnu populaciu,niektorych ešte pribudne,ako Filipincov,Indov,Indonesia,vela africkych ako aj Juhoamerickych statov,takže je to tiez plan tejto elity.

   • Presne – John, vystihol si to.
    Černoškovia z Afriky, arabi, lebo EÚ, v ktorej bude Chlad a Hlad, sa bude musieť o nich postarať. Až také je to easy. Tak ako napr. teraz o Ukrajincov, ubytko, vreckové, strava, benzín, cestovné, kultúra, jazyk, školy, detičky, atď..

    Ja neviem, či ľudia z EÚ budú migrovať do Afriky a opačne. I takú variantu som už počula – čítala. Nech sa to kvalitne premiesi, chápeš. Žiadna vlasť, žiaden národ, štátnosť. Iba nejaká zmeska kohosi neurčitého..

    Ale Tvoja prognóza je tiež, že do polovice r. 2023 by mali byť ruské tanky v Berlíne. Máš za to, že Rusi (ev. ruskí židia) sú stotožnení s tým Švábom, čo sa týka „výroby“ tej mega-aglomerácie v NL+BG+DE?

    Veľa otázok, na ktoré nám v týchto hovno-vládach nedá nikto žiadnu odpoveď.
    A pritom už – prihára. Musíme počítať i s premennými, ktoré oni v tých plánoch narysované mať – nemusia. Každým dňom sa Svet mení (k lepšiemu, alebo k horšiemu – v závislosti o myslenia ľudí) a tí satanáši vedia, že už tiež veľa Času na realizáciu tej „obludnosti“ – nemajú. Proste – Nemajú!
    Ahoj, Janko!

 11. …ajša vďaka za pripomenutie star.dobrých komédií…aj za dôl.informácie…

 12. p.s….tiež tie pesničky boli pekné…

Pridajte komentár

*