Konečné riešenie globalistov: Tyrania, úplná digitalizácia a QR-kodifikácia sveta


Print Friendly, PDF & Email

Konečné riešenie globalistov: Tyrania, úplná digitalizácia a QR-kodifikácia sveta

(Peter Koenig, globalresearch.ca) Predstavte si, že sa ľudstvo jedného dňa – už veľmi skoro – rozhodne prestať nosiť rúška. Naraz. Na uliciach, v reštauráciách, v obchodoch, na športových podujatiach – jednoducho všade. Proti všetkým príkazom značnej časti 193 členských vlád OSN, alebo aspoň tých západných.

A vlastne proti celému systému OSN – proti príkazom samotného generálneho tajomníka Antonia Guterresa. Áno, naozaj. Mnohé agentúry OSN, zatiaľ nie všetky, začali nariaďovať povinné očkovanie svojmu personálu… či iným.

Ako je možné, že ešte všetkým nedošlo, že je niečo zle? Veľmi zle.

Nemôže ísť jednoducho o kognitívnu disonanciu? Viete, že je niečo strašne zle, ale vaša komfortná zóna vám nedovoľuje to pripustiť? To bol prípad Tretej ríše – ktorá priniesla Hitlerovu tyraniu. Zvyšok je história.

Alternatívou predstavy by bolo, že sa všetci tí, ktorí sa rozhodli nedať sa zaočkovať – toho držali a zverejnili to. Pohŕdajú úplne nezákonnými a neústavnými príkazmi vlády, systémom OSN, ktorý dostáva svoje pokyny od temného, neviditeľného kultu, hroziaceho smrťou tým, ktorí neposlúchnu.

Predstavte si však len, že by tieto absurdné a protiústavné príkazy nikto nepočúval, dokonca ani polícia či armáda – obe organizácie na ochranu zákona by sa postavili na stranu ľudí – tých istých ľudí, ktorých práva prisahali chrániť.

To posledné sa vlastne už neraz stalo vo svete, kde policajná brutalita zvykla byť obzvlásť silná, no skupina policajtov v prvej línii si náhle zložila prilby a pochodovala s ľuďmi – vo Francúzsku, v Nemecku, Rakúsku, Taliansku, Švajčiarsku a inde.

Kľúčom je prekonať strach a postaviť zlu čelom

V poslednej dobe sa podobný trend možno kryštalizuje v austrálskom štáte Victoria, kde sú ľudia v Melbourne v lockdowne už doslova mesiace.

Jedna policajtka vystúpila a prišla dopredu dávať rozhovory, prezradiac, že väčšina jej kolegov zmýšľa podobne, no boja sa, že prídu o prácu, respektívne že budú potrestaní tyranským guvernérom štátu Victoria Danielom Andrewsom. To je dobrý začiatok.

Musí sa to udiať súčasne. Solidárne.

Vo väčšine európskych krajín nie je dovolené ísť do reštaurácií či na akékoľvek verejné podujatie, ak neviete ukázať potvrdenie o očkovaní – smutne známy QR kód vo vašom mobilnom telefóne, ktorý bude prečítaný iným mobilným telefónom, naprogramovaným na čítanie vášho QR kódu.

Nemáte tušenia, čo je alebo nakoniec bude do tohto QR kódu vložené!

Cieľom sú všetky vaše osobné informácie, počnúc vašimi kompletnými zdravotnými záznamami až po trestný záznam, vaše bankové účty – jednoducho všetko. Vy to však vedieť nebudete. To, čo je v QR kóde, neviete prečítať. „Oni“ áno, lebo je tak naprogramovaný.

Cieľom je v podstate implantovať tento QR kód do vášho tela. Práve o tom tak hrdo hovoril Klaus Schwab vo svojom krátkom rozhovore pre francúzsku televíziu v roku 2016. Formuluje to približne ako: Ľudia sa stanú „transľuďmi“.

Video bolo potom z internetu stiahnuté. O implantovaní Operačného systémudo ľudského tela v skutočnosti hovoril „pán Microsoft“, Bill Gates.

A tak my, ľudia, potrebujeme mať telo, ktoré dokáže reagovať na elektromagnetické vlny, inak povedané, naše telá sa musia zmeniť na elektromagnetické polia (EMF). To sa už deje, prostredníctvom mRNA „vakcíny“, vpichovanej do našich tkanív.

Podozrivý monopol západných výrobcov vakcín

Všimli ste si, že spoločnosti Pfizer a Moderna, vedúci bežci mRNA – ktoré rozhodne nie sú vakcínami, radšej by ste tomu mali veriť – sú jediné, ktoré sú na Západe povolené?

Teraz k nim pridali spoločnosti AstraZeneca a Johnson & Johnson – líšia sa len v tom, že odlišný je ich „vraždiaci“ mechanizmus.

Vytvárajú aj krvné zrazeniny a hrotové „spike“ proteíny. To prvé môže viesť k respiračným blokom až k embólii pľúc alebo mozgu, či dokonca srdca. Hrotové proteíny sa šíria do všetkých vašich buniek. Nakoniec napadajú váš imunitný systém, čím vás robia zraniteľnejšími voči akejkoľvek chorobe, najmä rakovine.

Prečo nepovolia vakcíny, ktoré vychádzajú z tradičných očkovacích metód?

Pozrite si tento fundovaný desivý príbeh, resp. video rozhovor Dr. MadejovejStewa Petersa (v angličtine):

Nie, toto nemá nikoho vydesiť. Má to vniesť realitu do vašej komfortnej zóny a, dúfajme, vyviesť vás z nej zóny do sveta, v ktorom musíte vy a všetci ostatní pomôcť vzdorovať.

Grafén v mRNA vakcínach

Viete, že mRNA vakcíny vás očkujú grafénom, veľmi jedovatou tekutinou, ktorá z celého vášho tela vytvára objekt vnímavý na elektromagnetické pole (EMF)?

Konkrétne na 5G a čoskoro aj 6G ultrakrátke vlny, ktoré nakoniec budú schopné manipulovať váš mozog a všetky vaše informácie, teraz postupne ukladané do vášho personalizovaného QR kódu, meniac vás, človeka, na – slovami Klausa Schwaba – transčloveka, ktorý už nemá moc nad svojou vlastnou vôľou ani nad bankovým účtom?

Mimochodom, vaše peniaze, ak ste si to už nevšimli, nebudú už viac tie fyzické, ktorých sa môžete dotknúť a podať ich pokladníčke alebo dodávateľovi, ale všetko to budú elektronické, digitálne peniaze, nad ktorými zatiaľ môžete mať kontrolu, lebo „oni“ vám ju nechajú.

Keď sa ale raz rozhodnú, že sa kontroly musíte vzdať, bude po nej.

Všimli ste si, akou rýchlosťou miznú bankomaty? Ako miznú pokladníčky v bankách? Čoskoro už nebudú potrebné, lebo nad hotovosťou už nebudete vládnuť. V severnej Európe sú celé krajiny, ktoré sa tam už takmer dostali – k plnej digitalizácii.

V niektorých krajinách, medzi nimi aj vo Švédsku, si už ľudia dobrovoľne nechali implantovať pod kožu zápästia nanočip. Čip funguje ako zabudovaný bankový účet.

Mladí ľudia to milujú. Je to také cool. Prejdete rukou, dokonca už ani nie kartou – a platba je vykonaná. Až na to, že títo ľudia netušia, ako to dopadne v budúcnosti.

Samozrejme, toto platí len pre ľudí, ktorí prežijú falošnú vakcináciu – alebo skôr očkovaciu kampaň. Pretože, viete, že značne viac ľudí zomrelo a zomiera na následky očkovania jedovatou mRNA vakcínou, než na samotný covid?

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Nie, samozrejme, že nie. Vláda a platené mainstremové médiá vám o tom nepovedia. Masmédiá dostávajú od vlád miliardy za to, že vám klamú.

Takže, všetko vyššie uvedené platí len pre ľudí, ktorí očkovania nakoniec prežijú. Pretože je možné, že vy ho neprežijete. Z dôvodu falošnej vakcíny, nie covidu. Pozrite si toto: Posledné varovanie ľudstvu od Dr. Mikea Yeadona (bývalého viceprezidenta Pfizeru).

Rúška boli prvým krokom k podrobeniu a zotročeniu ľudstva

Vráťme sa však k noseniu rúšok. Toto bol prvý krok – vo fáze Lockstepu (uzamknutia) – spomínate si na Rockefellerovu správu z roku 2010, kde autori opisujú „fázu Lockstepu“, znamenajúcu, že všetkých 193 členských krajín OSN spraví v rovnaký čas to isté – v „lockstepe“?

Nuž, túto fázu máme teraz už za sebou. V tejto fáze Lockstepu mala každá vláda sveta nariadiť svojmu ľudu nosiť rúška, všade.

Neskorumpovaná veda už dávno dokázala, že nosenie rúšok nechráni pred covidom ani pred žiadnym vírusovým ochorením, ale že spôsobuje strašné škody, lebo o 20 až 50 percent znižuje prísun kyslíka, v závislosti na type rúška. Namiesto kyslíka dýchate svoj vlastný CO2.

To ale nie je všetko, strašné sú psychické škody, spôsobené núteným nosením rúšok. Je to vyslovene ponižujúce; je to depresívne.

Hovoríte s ľuďmi, ale mnohokrát ich ani nespoznávate, hlasy sú tlmené, často im ťažko rozumieť – a stratil sa aj výraz tváre, taký výrečný v konverzácii. Prudko stúpli depresie a tiež počet samovrážd.

O týchto katastrofálnych dôsledkoch však vlády ani dobre platené mainstreamové médiá, ako ani kúpená veda, neinformujú.

Ohľadom „kúpenej vedy“: Mnohí ľudia si jednoducho nevedia predstaviť ten skorumpovaný svet, akým sme sa stali v rozmedzí približne dvoch desaťročí.

Nastavme začiatok odpočítavania na 11. september

Vtedy sa začali Veľké oficiálne lži a vynucovanie mlčania tých, ktorí hovoria pravdu.

Väčšina vedcov, policajtov alebo očitých svedkov má rodiny, má svoje povolanie, pravidelný príjem. Neželajú si „problémy“. A tými problémami môžu byť zastrašovanie, strata zamestnania, ba až smrť.

Toto nie je žart. Takto dnes „systém“ funguje. Ste buď v Matrixea žijete život istého komfortu, alebo si vezmete Červenú tabletku – a ste sami.

V poslednej dobe to postúpilo ďalej – k internetu, „zlatej bani“ všetkých informácií, ktorý je silne cenzurovaný. Všetky nepohodlné informácie sú buď úplne vymazávané, alebo rušené „overovaním faktov“.

Keď si skontrolujete, kto stojí za overovačmi faktov, čo väčšina ľudí nerobí, zistíte, že sú to veľké záujmové skupiny, zväčša farmaceutické, ktorým pomáha Bill Gates a kolektív. Preto je zmieňované informácie ešte ťažšie nájsť.

YouTube pred časom vyhlásil, že budú vymazané akékoľvek informácie, bez ohľadu na to, ako vedecky sú dokázané, ktoré idú proti klasickému „naratívu klimatickej zmeny“. Aké jednoduché. Sme ovládaní. Nie,nielen my – PRAVDA je ovládaná a manipulovaná súkromnými záujmami.

Áno, svet potrebuje Veľký reset, no nie reset à la Klaus Schwab, nie podľa Svetového ekonomického fóra, ale podľa plánu, vychádzajúceho z ľudu. To je dôvod, prečo je taká dôležité solidarita a nie podriadenosť.

Kedy sa v tejto jednoduchej veci zobudíme?

Existujú aj povzbudivé správy

Napriek tomu sú isté skvelé výnimky. V USA sa prinajmenej Texas, Florida a ďalšie, zväčša republikánske štáty, neriadia povinným nosením rúšok, ani celým následným naratívom, ktorý s tým súvisí, ako je napríklad testovanie.

Ľudia sa môžu slobodne rozhodnúť, či rúška nosiť budú alebo nebudú. Väčšina ich nenosí.

A aj výskyt covidu je v skutočnosti nižší než v iných štátoch USA, povedzme v Kalifornii, kde sa toto absurdné pravidlo prísne uplatňuje.

Možno tento „nižší výskyt covidu“, napríklad v Texase, priamo súvisí s počtom ľudí, ktorí sa rozhodli nezaočkovať a tiež informovaním zo strany vlády štátu, ktoré je poctivejšie než v štátoch nariaďujúcich očkovanie a rúška.

Je to na zamyslenie.

Pre zvýšenie strachu – Bill Gates už v roku 2018 vyhlásil, že na ľudstvo možno čaká smrtiace ochorenie, ktoré zabije 30 miliónov ľudí za 6 mesiacov, a to epidémia vírusu Marburg-R. Pozrite si toto.

Je to hemoragická horúčka, ktorá bola prvý raz opísaná v roku 1967, keď došlo ku krátkej epidémii, ktorá zabila 376 ľudí. Je vraj rovnako smrtiaca ako ebola. V nižšie uvedenom videu je odkaz od Kierana Morriseyho,riaditeľa Univerzitnej nemocnice v Dubline. Pozrite si aj toto.

Skutočné alebo vymyslené?

Na tom nezáleží. V prvom rade je to určené na vyvolanie strachu a strach, ako vieme, oslabuje náš obranný systém a robí nás zraniteľnými, aby sme poslúchali príkazy – a práve to by sme ako ľudstvo mali prestať robiť a stať sa znovu sami sebou. Zvrchovanými ľudskými bytosťami.

Úplná digitalizácia – hrozba novodobého otroctva

Ďalším krokom je úplná digitalizácia. Predstieraná vakcinácia vynucovaná všetkými prostriedkami štátov, ktorá je vynikajúcim príkladom pre mnohé európske krajiny a QR kód, rýchlo napredujúci bez toho, aby si to ľudia vôbec všimli.

Nezabúdajte na to, že v plnom prúde je Agenda ID2020 – tiež Gatesov vynález.

Teraz sa testuje v Západnej Afrike, kde sa ľudia „podujali“ zúčastniť na cvičení, pri ktorom majú prístup k svojim peniazom len prostredníctvom v tele implantovaného „bankového účtu“.

Tento účet môže byť a je monitorovaný zvonka. Je to časť toho, čo nás čaká na západe, keď nastane Veľký reset. Pozrite si tiež toto (poslednú tretinu rovnakého videa od Dr. Madejovej ako vyššie).

Do istej miery je to testované aj niektorými ľuďmi vo Švédsku, ktorí  si dali dobrovoľne implantovať pod kožu čip, nesúci podrobnosti ich bankového účtu. Možno aj viac a oni o tom nevedia?

Záver

Toto je budúca QR-kodifikácia sveta.

Buďte si preto vedomí toho, na čo sú QR kódy naozaj určené, čo dokážu a čo budú robiť v budúcnosti, ak ich nezastavíme. Odmietajte ich používať, aj keď to bude pre vás znamenať nepohodlie!

Je to stále tá istá otázka. Musíme si jej byť vedomí – a musíme sa zbaviť strachu, stať sa neposlušnými a radšej znova sami sebou. Musíme sa vrátiť k tomu, k čomu sme sa zrodili, byť zvrchovanými ľudskými bytosťami.

A – nemáme času nazvyš. Musíme konať rýchlo!

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Peter Koenig, Zdroj: globalresearch.ca, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Cieľom je vyhladenie všetkých ľudí. Prežijú invazisti a ich pomocníci, možno.
  Digitalizácia a akákoľvek iná sprostosť je na vydieraní ľudí.
  Digipeniazmi sa budú vydierať na očkovanie všetci ľudia, tak ako teraz štátni zamestnanci.

  • Čo by sa stalo keby to mnohí ignorovali ? Želám si aby precitli mnohí ľudia a pochopili ,,podstatu a prirodzenosť bytia ,,
   Vo svojom okolí sledujem, že tí čo toto a tomu podobnému neodmietaju, sú akoby hrdí na to , že sú disciplinovaní a na ,,úrovni ,, a vedia počúvať na rozdiel od nedisciplinovanych ľudí Tak sa chovajú nadradene ,,discipl.povahy,, ľudí
   Priam sa dá určiť, kt.psych.črty ľudí na toto ako kto reaguje
   A potom , mnohí QR kódy , digitalizácie či iné novodobé vymoženosti vnímajú ako niečo skvelé a posun v dobe Oni sú tak povrchní ,že nevidia riziká iba pokrok Málokedy sa zamyslia ,že keď tie veci niekto zlý vezme do rúk že to neskončí dobre

 2. Na http://www.andele-nebe.cz je řešení problémů lidstva, dostupné od roku 1999.

  Lidé si volí přednostně vlastní KONZUM, tedy to, co k životu nepotřebují a čím financují právě ty megaboháče a současně si neustále ničili zdraví zcela chybným životním stylem, počínaje průmyslovou stravou a konče nepohybem – civilizační nemoci.

  Nyní dostávají sebe i ostatní do situace PROPADU DO TEMNOT, protože se dostali do fáze ČIPOVÁNÍ LIDÍ jejich ovládači z Temných světů za účelem ZOTROČENÍ při selekci, nepotřebné chtějí zabíjet, jak již to začalo.

  Více na http://www.jak-prezit.cz a na http://www.evakuace-lidstva.cz

 3. Miroslav Čižmár

  Zlato nemá vlastnú vôľu a predsa po ňom každý siaha, chce ho vlastniť a keď ho má, stráži si každý kúsok. Kto sa rúti do priepasti, tomu k tomu dopomôže a kto je na ceste nahor, toho vytiahne. Zlato je skutočný kráľ, nikomu sa nevnucuje, od nikoho nežiada uznanie svojhoajestatu a predsa sa mu to dostáva nie z vlastnej vôle, ale z ľudskej žiadostivosti. Človek bez vôle sa sám stáva platidlom, ktoré nestráca hodnotu, lebo hodnota virtuálnych peňazí je v náladách investorov. Investor sám je platidlom, ktoré nemusí robiť nič aby bolo žiadané.

  • Miroslav Čižmár

   Systém virtuálnych peňazí potrebuje investorov, ktorí zostanú v systéme. Od toho závisí hodnota virtuálnych peňazí. Investíciou je viera v hodnotu peňazí. Obnáša to vzdanie sa vôle niečo meniť.

 4. Miroslav Čižmár

  Systém funguje ako Alter ego, falošná identita. Kto pochopí jej falošnosť, tomu bude vnútorným radcom.

  • A nie to práve tá cesta do pekiel? Je. Všetko je len faloš.

   • Miroslav Čižmár

    Keď márnotratný syn opustí otca, zomrie ego a zrodí sa Alter ego. Keď sa syn vráti k otcovi ako sluha, zrodí sa bytie. Človek musí pochopiť falošnosť Alter ega na ceste k zrodeniu bytia.

    • „Keď sa syn vráti k otcovi ako sluha“ – ??? Si riadne mimo!
     1/ Otec mal dvoch synov. Jeden starší túžil po svete, chcel žiť, užívať si a neviazať sa na gazdovstvo, na majetok, na tradíciu a tak odišiel naľahko z otcovho domu, čo otca veľmi trápilo, pretože to práve jemu chcel odovzdať gazdovstvo a tradíciu rodiny.
     2/ Druhý mladší syn bol veľký snaživec, posadnutý prácou, hrdlačil, „aby mali“ – nič iné ho nezaujímalo – len pachtenie sa. Keď odišiel „márnotratný“ starší z domu, nádejal sa, že práve on – PO ZÁSLUHE – zdedí celé gazdovstvo. Takto plynuli roky.
     3/ Starší „márnotratný“ syn, sa v cudzine – bez zázemia, musel naučiť prežiť – naučil sa skromnosti, vynaliezavosti, pochytil skúsenosti. Tam pochopil, čo je domov a koľko sa obetoval jeho otec, aby vychoval aj jeho. Prestal otcom pohŕdať za jeho jednoduchosť. Zacnelo sa mu za otcom a domovom.
     4/ „Márnotratný“ syn sa teda vrátil domov. Ako prvé sa otcovi ospravedlnil, že ho opustil a že mu nepomáhal a požiadal ho o odpustenie. Otec pochopil, že tento syn dozrel a vyspel, a že jeho podtatou je múdrosť a že jeho rozhodnutie zveriť mu gazdovstvo by bolo inak správne – ale vtedy nie, pretože by ho zveril opäť len neskúsenému človeku, ktorý by nepoznalnič nové a len by tak ustrnul vo svojej tuposti. Márnotratný syn priniesol nové vedomosti – čo sa neskôr ukázalo aj pri gazdovaní. Otec naznačil, že gazdovstvo po jeho smrti prevezme tento navrátivší syn.
     5/ Mladší syn toto nevedel prehltnúť. Toľko rokov jeho práce a teraz mu to prevezme tento „márnotratný“! Mladší syn sy vôbec neuvedomval, že práca na gazdovstve bola len udržiavaním jeho zázemia, z čoho profitoval, mal istotu -aj určitú slobodu na rozdiel od nádenníkov – a jeho závislosť bola na inej úrovni, ako závislosť tulákov – bez žiadnej istoty, Tiež si neuvedomoval, že tento majetok sa snažil budovať výhradne len pre seba – lebo sa videl, ako jeho vlastník! Hoci tu stále bolo právo prvorodeného.
     6/ Mladší syn znenávidel svojho otca, znenávidel svojho brata. Najradšej by všetko zapálil! Nakoniec odišiel v nenávisti z domu tiež, ale na rozdel od vtedy zvedavého a ľahtikárskeho brata ho preč hnala nenávisť, zatrpknutosť a pomsta, pretože na rozdiel od staršieho brata – nenaučil sa NIČ!
     ———————–
     Tento príbeh fakticky nekončí a mohol by byť zaradený do čínskej Knihy premien – I’Ťing, ktorá nehovorí o konečnžýh výsledkoch, ale len o dynamike a nekonečnom pohybe vzťahov, ktoré sy vyvíjajú podľa určitých zákonitostí.

     Podľa KSB by sa dal tento príbeh situovať do polohy ovládačov – na 4. priorite – peniaze, a na 3. priorite – informácie. Mladší skončil na 4. – starší vyspel na 3. – čo mu otvorilo cestu k 2. – histria, a 1. – svetonázor‘- spoznanie skutočných hodnôt a zmyslu života.

     Teda – záver – príbeh o márnotratnom synovi, ktorý si z podstaty svojej bytosti „nevážil“ majetok a veci – je poučením, ako môžu skončiť tí, pre ktorých je majetok JEDINÝM zmyslom života. A na tomto dnes „funguje“ „moderný“ otrok! A s egom to nemá nič spoločné! Len s obmedzenosťou! O tom je aj Posolstvo od protinožcov.

     Eštepoznámka – nepliesť si plány na Veľký Reset s plánmi na „zvýšenie našej vyspelosti“ – je to len sprostá globálna lúpež povýšená na ideológiu!

     • Miroslav Čižmár

      Myslíš, že Ježiš hovoril ten príbeh preto, aby ľudí motivoval k starostlivosti o gazdovstvo, majetok a prosperitu? Nevidíš v tom hlbší zmysel? Syn odišiel od otca, zomrelo ego a zrodilo sa Alter ego. Syn pochopil falošnosť Alter ega a vrátil sa ako sluha. Zrodilo sa bytie.

     • My tomu „alter egu“ a „zrodeniu bytia“ stále nechápeme. Asi sme pribrzdení alebo duchovne neprebudení 🙂

     • Miroslav Čižmár

      Je to jednoduché.
      Viem všetko, to je ego.
      Viem, že nič neviem, to je Alter ego.
      Uvedomujem si, že neviem, že nič neviem, to je zrodené bytie.

     • Miroslav Čižmár

      To ma vedie k úvahe. Mainstream vie všetko, to je ego. Alternatíva vie, že nič nevie, to je Alter ego. Chýba mi tu médium, ktoré si uvedomuje, že nevie, že nič nevie. Možno je to bádateľ, alebo je k tomu blízko.

     • Aha, čiže bádateľ je ako také malé bábätko (nové zrodenie), ktoré ešte nič nevie a ani o tom nevie, keďže ako bábätko nič nevie. Zaujímavé.

     • Miroslav Čižmár

      Uvedomenie je viac než vedomosť. Robte si čo chcete, ale ako alternatíva budete stále len Alter ego. Kto odhalí vašu falošnosť, odhalí seba.

     • Miroslav Čižmár

      Už som na to prišiel. Mýlil som sa. Uvedomenie nedokáže poskytnúť žiadne médium. To dokáže dosiahnuť každý len sám. Vy ako médium buďte dobrým radcom a učiteľom a vaši čitatelia nech odhalia vašu lesť, lebo kto vás odhalí, ten odhalí seba.

     • holistický prístup

      To sú šialené hlúposti – žiadne bytie – leda ak bitie zodpovedného – akési falošné „práva prvorodených“ a povinnosti „ďalších“ sťa otrokv ploditeľov a „prvorodeného“?!? – Ak by sa rovnako zachoval aj „druhorodený“ a tiež vopred žiadal SVOJ DIEL – následne ho prehajdákal, tak ploditelia by dávno zdochli od driny a ich potomkovia by sa už nikdy nemali kam vrátiť!!! – všetkých zástancov takejto otrokárskej zvrátenosti sterilizovať po „prvorodenom“ – dnešok je výsledkom takýchto BLUDOV …

     • holistický prístup

      MČ,

      pletieš piate cez deviate – sám si seba postavil na priedestál – filozofuješ nad nesmrteľnosťou chrústa – OTROKÁRSKA spoločnosť je v Tvojom ponímaní úplná mňamka … noooo … a keďže si sa sám odhalil, tak kým je ten, kto TEBA vidí nahého?!?

      Staviaš sa do role učiteľa – priam mystika – a pritom si nedorástol ani na žiaka … tož-tak.

      Všetko, čo tak obsiahlo … obkecávaš (to je navhodnejšie slovo v dnešnom jazyku mnou nájdené) … je úplne inak – napoviem – základ je UVEDOMENIE a TU A TERAZ.

      Zdá sa, že si tým márnotratným strateným prvorodeným synom, ktorý si z ostatných zodpovedných súrodencov urobil s pomocou vašich – chtíčom riadených – ploditeľov OTROKOV.

      Tvoja „filozofia“ vyhovuje dnešnému OTROKÁRSKEMU – TYRANSKÉMU systému. Ak by takto uvažovali všetci, tak už dávno by neexistoval žiaden domov, rodiny, …, domoviny, … jeden „PÁN“ a ostatok OTROCI …

     • holistický prístup

      MČ,

      čo TI hovorí spolupatričnosť, česť,odvaha, …zrejme NIČ – podľa TEBA „prvorodený“, ktorý sa sám vzdal RODiny a žiadal SVOJ DIEL – ten následne prehajdákal, … ale vrátil sa sťa žobrák sa mal stať nejakým „právom“ PÁNOM, pretože „nadobudol“ skúsenosť – NIE!!!! – mal sa stať OTROKOM práve ON po „návrate“ (ON už nemal ani čo žrať, ani kde hlavu skloniť, ani sa do čoho zaodieť) a svojimi prípadnými skúsenosťami by mal kolenačky a s vďakou slúžiť RODu, ktorého sa tak márnomyseľne VZDAL …

     • Miroslav Čižmár

      HP
      Prvorodený sa nevrátil preto, aby sa stal pánom, ani preto, aby sa otcovi ospravedlnil. Prišiel požiadať otca o prácu sluhu na jeho gazdovstve. Otec ho prijal ako znovuzrodeného syna. Mladší ešte nedorástol, hovorilo z neho ešte ego.

     • holistický prístup

      MČ,

      trepeš hlúposti – podľa Teba je ten, ktorý sa stará o RODinu, domov, svojich predkov a potomkov, … nedorastený EGOMANIAK?!? … TO SA MI SNÁĎ LEN SNÍVA … takže tí, ktorí bojujú a obetujú svoje životy za VLASŤ, RODINU, ROD, … EGOMANIACI?!? … to TY si ten, ktorý sa snaží sám seba obhájiť svojim ťažkým EGOM …

     • Miroslav Čižmár

      Vychádzam z Jungovej teórie, nemusíš sa hneď urážať.

     • holistický prístup

      MČ,

      hľadaj vo svojom srdci – nie u NIEKOHO, KTO maká presne v zmysle Protokolov „kniežat“ ZLOBY.

      Ja nie som ten, kto sa uráža – pozri sa do zrkadla a uvidíš toho, KTO sa uráža – ja len vysvetľujem – harmonizujem – dávam veci na správne miesto.

      S ľúbosťou v srdci
      hp

     • Miroslav Čižmár

      Cítim z teba harmóniu mrzutosti.

     • holistický prístup

      MČ,

      vypovedáš len a len sám o SEBE – nie o mne …

     • Miroslav Čižmár

      Veď áno, hovorím čo cítim.

     • holistický prístup

      MČ,

      takže TY si vtelený „JUNG“?!? – OTROK BEŠTIE?!? … dobre znať …

     • Miroslav Čižmár

      Kritik sa ozval. Pozor, zle je!

     • holistický prístup

      MČ,

      to je všetko, čo dokážeš?!? … viď Protokoly „kniežat“ ZLOBY … máš problém byť sám sebou?!? – preto prijímaš a plníš príkazy TEMNÝCH?!?

     • Miroslav Čižmár

      Ja čítam Junga, ty čítaš protokoly, každý sa nejako vzdelávame.

     • holistický prístup

      MČ,

      ak je TVOJIM „učiteľom“ JUNG … tak to poteš košte … vsúvaš mi niečo, čo nie je mojim ani cieľom, ani úmyslom, ani bytím … a ja to ODMIETAM … TY vtelený JUNG … ach-jaj … plávame v oceáne dát bez konca a TY sa zubami-nechtami držíš len OTROKA BEŠTIE JUNGA …

      KONIEC diskusie.

     • Miroslav Čižmár

      Nie tak rýchlo, mne neutečieš. To, že niečo čítam a nachádzam v tom zmysel ešte neznamená, že som otrokom autora. Práve naopak, sám autor vo svojom diele varuje čitateľa, aby nepodľahol ľsti svojho učiteľa. Pretože zlý je ten dar, ktorý nebol prijatý, učiteľ je vždy ľstivý voči svojmu žiakovi. Chce ho raziť ako mincu, obracať ho, kupovať ho a predávať. Takto učiteľ dosiahne to, že naprogramuje život svojho žiaka a odcudzí sa svojmu vlastnému životu. Preto rozumný učiteľ varuje svojich žiakov pred svojou ľstou, aby nepodľahli jeho autorite.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,vašou základnou nevýhodou nieje ani tak neschopnosť uvažovania ako plná závislosť na tomto systéme-otrokmi ste už od vstupu do škôl a vždy so všetkým súhlasíte,čiže ste súčasťou tohoto projektu,nieje tu medzi vami ani jeden-čiže nikto kto by obetoval svoj pohodlný život na splátky za neistoty,ktoré obnáša život vzburenca-nemáte ani potuchyo tom o čom tu píšem a potuchy nemá ani bádateľ,lebo ak stratíte „milého“ sponzora vášho života,tak ste tu skončili a žijete v nedostatku a postupne ale isto v biede a izolácii,lebo nieje boha ktorý by sa o vás postaral a onen boh to nemá ani v náplni práce-jedine sa stará o vaše vaječníky a semeníky,tie vám s ochotou stále doplní,,,každý kto sa tu narodí-je už otrokom,len to každý inak pociťuje,kto sa viacej prispôsobí tomuto zvrátanému systému vzájomného parazitovania bez chrbtovej kosti-získa lepšie výhody.

 6. K článku – ad „Konečné riešenie globalistov“ – existuje iná verzia o koncovke!

  „Od té chvíle se do toho vložil nejvyšší rabín světa, lubavičský rabbi Schneerson, a nařídil, aby všichni židé tohoto světa v případě rakoviny s okamžitou platností začali používat Germánskou medicínu (jak se dnes nazývá). V roce 1984 k tomu dokonce napsal komentář k Talmudu. Nežidům (gojímům) však byla Germánská medicína zakázána.

  Co pak následovalo, lze nazvat jen jako nejhorší masovou vraždu, provedenou těmito lupiči. V dějinách lidstva se nikdy neodehrál tak rozsáhlý zločin pohrdající lidmi (dosud celosvětově 3 miliardy obětí, jen v Německu 30 milionů). V Talmudu se například píše:
  prolít krev je zakázáno gojímovi vůči izraelitovi a dovoleno izraelitovi vůči gojímovi (Sanhedrin 57a). Izraelitovi je dovoleno utlačovat gojíma (Sanhedrin 57b). Toho nejlepšího z gojímů zabiješ (Aboda cara 26b, Jad chasaka 49b, Kiddušin 40b, a 82a, Mechita 11a, Sofrim XV. 10). Národy budou spáleny na prach. Stejně jako prach je ničím, nýbrž je pálen, tak ani světské (nežidovské) národy nejsou ničím, nýbrž budou spáleny (Sotah 35b).

  Možná si myslíte, že to tam je sice napsáno, ale že oni to tak přece nedělají. Omyl: Talmud (nikoli Starý zákon) já základním kamenem židovského náboženství a také nejdůležitějším učivem seminářů pro rabíny. Každý žid čerpá svoji morálku a svůj náhled na svět z Talmudu. Talmud je pro každého žida po celý život vodítkem a směrnicí pro jeho jednání. Protože podle Talmudu přijde Mesiáš teprve, až budou všichni nežidé zlikvidováni.

  Z hlediska logistiky byla tato masová vražda mistrovským kouskem, to je třeba uznat. Je třeba si představit obrovskou dokonalost spočívající v tom, že všichni židé tohoto světa používají Germánskou medicínu a díky tomu z 99 procent přežívají – a všichni gojímové jsou zabíjeni chemoterapií a morfiem, a to už 30 let. A jaké dokonalosti je třeba k tomu, aby od té doby byli všichni onkologové židé, kteří ovšem přesně vědí, jak mají ošetřovat své spoluvěrce, aby 99 procent z nich přežilo, kteří ale zároveň vědomě nechávají gojímy umírat na chemoterapii a morfium. Manželka jednoho vysoce postaveného příslušníka jisté tajné lóže, kterou pozvali na koncert ve prospěch dětí nemocných leukémií, to řekla velmi výstižně: „V Izraeli děti na leukémii neumírají a tady děláme dobročinné koncerty proto, abychom děti nemocné leukémií zabíjeli pomocí chemoterapie.“
  Poznámka – na Slovensku zbierame vrchnáky od PET fliaš alebo „organizujeme“ /nie my/ zbierku na Deň narcisov pre farmakomafiu.
  https://otevriocihz.blogspot.com/2017/11/dr-ryke-geerd-hamer-objevil-prirodni_30.html

 7. Narazil som na zaujímavý článok z pohľadu GNM psychosomatiky Dr.Hamera – dám ho sem celý lebo. Článok nerozoberá problematiku jedovatých ortuťových plomb, ktoré sú základom našej chronickej intoxikácie aj inými kovmi /Dr.Klinghardt/ – kto to asi vymyslel, že. Čisto súkromne – ako dar poznania si chcem darovať tretie zuby. Bez srandy. Už sa robia úspešné pokusy so zárodočnými bunkami, Rusi robia úspešné psychosomatické pokusy /vlnová genetika/, pretože máme vsugerované, že druhé zuby sú naše posledné, pričom existuje kopa príkladov rastu tretích zubov u 90-siatnikov.
  ———————————————
  GERMÁNSKÁ NOVÁ MEDICÍNA DR. HAMERA V.: Zuby – proč nám připravují problémy

  Nová medicína je přírodní věda jako fyzika, chemie nebo biologie, a proto vyžaduje precizní diagnostickou práci, dokonce daleko více než u dřívější „školní medicíny” založené na symptomech. Je založena na 5 empiricky nalezených biologických přírodních zákonech, přičemž ji lze aplikovat na každý jednotlivý případ smysluplného biologického zvláštního programu u lidí a savců v přísně přírodovědeckém smyslu – tedy též na naše tzv. „zubní nemoci“.

  Naše zuby se skládají hlavně ze skloviny, kterou je potažen vršek zubu a z vlastní zubní kosti, v níž spočívá kořen zubu (který je potažen cementem) a která dává formu zubům od špičky kořenu až ke korunce. Dále je to tzv. pulpa (zubní dřeň) z jemné nervové jádrové hmoty, a periodon, pochva kořenu, která zubní kořen obklopuje.

  Ale tak, jako je vlastní zub sestaven z různých částí, odpovídají tyto díly také různým zárodečným plátkům (Při vývoji prvních buněk embrya se tyto rozdělí na tři plátky, ze kterých se pak vyvíjejí další orgány. Tyto 3 plátky se odborně nazývají entoderm, mesoderm a ektoderm – vnitřní, střední a vnější plátek, z každého plátku pak narostou určité orgány – pozn. překl.) a různým částem mozku. Přičemž nemá každý zub pouze určitou funkci, nýbrž také svůj speciální obsah biologického konfliktu (=duševní příčina disharmonie – pozn. překl.):

  Řezáky = chňapnutí, polapení čeho

  Špičáky = zachycení, uchopení (kořisti)

  Stoličky = rozdrcení, rozmělnění

  a to celé se ještě rozděluje na příslušnost k pravorukosti či levorukosti, pro dítě/matku nebo partnera. Z toho vyplývají různé tzv. obrazy nemocí.

  Rakovina zubní kosti je přesněji řečeno osteolýza dentinu. Dentin – zubní kost – patří právě tak jako kosterní systém našeho organismu k mezodermu a zároveň k bílé kůře mozkové, tedy ke střednímu zárodečnímu plátku. Sem příslušné orgány vytvářejí v aktivní, konfliktní fázi úbytek buněk, tedy díry.

  Základem „kousacího konfliktu“ je zde konflikt negativního ohodnocení sama sebe z důvodu nemožnosti se bránit, to znamená chtít někoho kousnout, ale nemoci to provést, protože individuum je příliš silné nebo příliš velké.

  Příklad: slabý, jemný chlapec se musí ve škole často nechat bít a ponižovat od silnějších spolužáků. Nebo např. jezevčík (daklík) je často pokousán ovčáckým psem ze sousedství.

  Hamerovo ložisko leží v přední části velkého mozku a sice na levé nebo pravé straně mozku.

  V aktivní části konfliktu vznikají tedy díry v zubech, ve vnitřku zubu, které by sice byly vidět na rentg. snímku, ale bývají objeveny pouze náhodou, protože zub v této fázi ještě nedělá problémy. Ale při velmi dlouhém, úporném konfliktu, nebo probíhají-li krátkodobé recidívy, může se takový zub při silném poškození i spontánně rozlomit.

  V hojivé fázi zde začíná podobně jako u kostí rekalcifikace skrze vytváření nových usazenin v zubní dřeni, s výsledkem, že původní díra je poté dokonce pevnější než dřív. To je biologický smysl, který se u tohoto typu zárodečného plátku projeví na konci léčivé fáze.

  Tragické je pouze to, že díra v zubu začíná bolet teprve po nástupu léčivé fáze, totiž roztažením periostu (ozubice zubu), která je velmi citlivá.

  Nyní se ale zubař zavrtá a spadne do díry, zub umrtví nebo event. zub vytrhne, přestože by se byl léčil sám za občasných bolestí, i kdyby se vůbec nic nepodniklo, ovšem jenom tehdy, pokud se nevyskytnou žádné nové konfliktní recidívy.

  Existují ale i druhy narušeného sebevědomí, které mají vliv specielně na spodní a horní čelist (podle příslušnosti k pravorukosti či levorukosti, pro dítě/matku nebo partnera), protože i čelisti patří k oblasti velkého mozku, mezodermu, tedy ke střednímu zárodečnému plátku.

  Tento konflikt je rovněž konflikt z uraženého sebevědomí „nemohoucnost kousnout“.

  Mluvíme o tzv. „parodontóze“, při níž se zjevně neustále prodlužují zubní krčky tím, že se dáseň stahuje zpět, takže se zuby nakonec začnou viklat. Také zde je příčinou odvápňování, mluvíme o osteolýze čelisti kolem zubního krčku! Následkem toho se při kousání „vyklubává“ viklavý zub v příliš širokém kráteru. Tím se stále víc natrhává a vytahuje dáseň a krčky se jeví být stále delší, a pak se může přihodit, že se viklavý zub snadno vylomí.

  Ve fázi léčení se věc zdánlivě ještě zhoršuje: Při bolestech nebo případných krváceních mluví zubař obvykle o hnisavém vředu kořenu, protože okostice zubu čelistní kosti se rovněž vytahuje, což dělá velké bolesti zubů. Často vychází kalus (usazeniny) ven do ústní dutiny, protože zub je viklavý a osteolýza nemůže být těsně uzavřena (nasládlá chuť v ústech). Z tohoto důvodu osteolýza často nemůže být správně rekalcifikována.

  Principielně se jedná o případ zubního sarkomu (nádoru) bez sarkomu, protože usazeniny se jako v jiných případech nedostávají do tkání, nýbrž odtékají do úst. Následkem toho se kostní tkáň smršťuje, přestože roztahování okostice má vlastně za účel zabraňovat takovému smršťování kosti.

  Bohužel zubař většinou vytáhne zdravý, ale viklavý zub a chce event. obrousit ještě další, a vytvořit (drahou!) korunku. To by ale nemuselo být, protože dnes je možnost onen dotyčný zub – dokonce i pokud jich je vedle sebe více – připevnit tzv. vazbou, která se nalepí na zadní straně zubu, dokud místo postižené osteolýzou opět nedoplní vápník, tedy nerekalcifikuje. Po ukončení léčivé fáze se „vazba“ odstraní.

  Takto se po vyřešení konfliktu může dáseň i dokonce sklovina (pomaleji) zase normalizovat (během zduření, otoku dásně). V říši zvířat je to zcela normální postup.

  Díry ve sklovině (tzv. kazy) patří k vnějšímu zárodečnému plátku, to znamená, že sklovina je jakási sliznice (vytvořená ze slonoviny), stejného původu jako ústní epitel. Sklovina, kterou je korunka potažena, je poskládaná dohromady z hranolků, které jsou spojeny substancí kitu. Je to ta nejtvrdší část. Hamrovo ložisko v tomto případě leží ve velkém mozku, mezi hemisférami, přední paramedian, vlevo nebo vpravo.

  Obsahem konfliktu je obranný konflikt „nesmět kousnout“ (ovčácký pes by jezevčíka kousnout mohl, ale nesmí). Také zde opět rozlišujeme na řezáky, špičáky a stoličky a na příslušnost k pravo- či levorukosti, příp. matka/dítě nebo partner.

  V aktivní fázi konfliktu se vytvoří defekt na sklovině, nesprávně nazvaný „kazem“, protože ta sklovina je ve skutečnosti pouze zesílená a zrohovatělá ústní sliznice. Ovšem biologický smysl zde ovšem leží v ca-fázi (konflikt-aktiv) a znamená, že se zub díky úbytku stává štíhlejší a tím ostřejší a přestože se to nesmí, zlepšuje se možnost „moci kousnout“. Současně ale, protože se tu jedná o konflikt z oddělení, ve smyslu konfliktu „chtít být oddělen“, chce být tento konflikt „zapomenut“ dočasným odpojením citlivosti na bolest.

  Ve fázi léčení dochází k pomalé obnově, to znamená k opravě defektu na sklovině, bezbolestné, ovšem s případnými nepříjemnými pocity, citlivostí na teplo/zimu nebo sladkost/kyselost.

  Hojení probíhá v principu automaticky, tedy i kdyby se s tím nic nedělalo – přirozeně za předpokladu, že by se zde neobjevily mezitím žádné nové recidívy.

  Příklad: Jedna pacientka musela jako dítě stále zažívat, jak otec alkoholik bil její matku. Chtěla ho za to „kousnout“, ale „nesměla“. Avšak když jí bylo 18 let, postavila se klidně před svého otce, když chtěl matku opět bít a řekla: „Nedáš už ani jedinou ránu, protože ti přísahám, že zavolám pak ihned policii a všechno jim řeknu. Šel bys pak do vězení. Neopovaž se!“ Otec už nikdy neuhodil. O 4 týdny později se dostavily bolesti zubů u levého řezáku. Nic si s tím nenechala dělat. Zub si opět doplnil vápník. (Zubní rentgenový snímek s osteolýzou je zdokumentovaný.)

  Tzv. periodontitida, zánět kořene, se přísně vzato nevyskytuje. Ovšem: U díry v zubu (dentinosteolyse) se může přirozeně vnitřní periodont rozšířit až k zubní dřeni a působit bolesti, může také stlačovat dutinu se zubní dření.

  Polyp na dásni je vždy neškodný výrůstek, které leží pod destičkovým epitelem staré střevní sliznice, která dosahuje až k zubnímu krčku.

  Oteklé tváře se vyskytují hlavně, když díra v zubu nebo v čelisti je ve pcl-fázi (post-konflikto-lýze = po vyřešení konfliktu) a souběžně existuje aktivní utečenecký konflikt nebo existenční konflikt.

  O zubní píštěli mluvíme, pokud se jedná o více či méně chronicky se vracející proces na venek otevřené osteolýzy u zubní či čelistní kosti.

  Tzv. hnisání zubu je normální osteomyelitida (úplně neškodná!) zubní nebo čelistní díry, která vzniká jako zanícení při procesu rekalcifikace, přičemž ven vytékají usazeniny a hnis. Zubní kost se přitom vyléčí dokonce lépe a rychleji než bez zánětu.

  „Slinný kámen“ (podjazyční nebo ušní slinné žlázy) je pozůstatkem tuberkulózy (= léčebný proces, odbourání nádoru bakteriemi) po vyléčení nádoru těchto žláz. Obsah konfliktu (levá strana kmenového mozku): „nemožnost zbavit se tvrdého sousta“ nebo (pravá strana): „nemožnost dosáhnout žádaného sousta“.

  Copyright by Dr. med. Ryke Geerd Hamer

  Přeložila Jitka Valentová a Namu

  Článek zveřejňujeme jako ukázku popisu smysluplných biologických programů, pramen:
  http://www.pilhar.com/Hamer/NeuMed/Sonderpr/Zahn.htm
  https://www.cez-okno.net/clanok/serial-germanska-nova-medicina/germanska-nova-medicina-dr-hamera-v-zuby-proc-nam-pripravuji-problemy
  ——————————————————
  K tomu ešte link na článok o GNM s rovnakým názvom v komentári hore „k Talmudu“, ale s iným – rozšíreným obsahom o GNM /ale niečo iné tam zas chýba/. Bloger to urobil takto „duplicitne“ – tie info sa dopĺňajú.
  https://otevriocihz.blogspot.com/2017/11/dr-ryke-geerd-hamer-objevil-prirodni.html
  —————————————————–
  „Kvôli zdravotnej závadnosti v dôsledku vysokého obsahu toxickej ortuti bola dokonca v rokoch 1860-1890 zakázaná. Až v 70-tych rokoch 19. storočia Joseph Foster Flag /americký zubár pozn./ dokázal vedeckými pokusmi a vedeckou argumentáciou presvedčiť verejnosť o nesporných výhodách amalgámu oproti vtedajším stomatologickým materiálom a jeho relatívnej zdravotnej nezávadnosti.“ ???

  • Poznáš OSOBNE niekoho komu narástli tretie zuby?

   • Regenerácia nových zubov je realita
    „Tento článok obsahuje svedectvá o regenerácii nových zubov, ktoré sa dostali do masmédií a tiež všeobecný popis techník, ktoré ponúkajú rôzni autori pre obnovu odstránených a chorých zubov.“
    https://www.biosferaklub.info/regeneracia-novych-zubov-je-realita/

    V článku je video, ktoré neviem v ponúkanom mobilnom formáte stiahnuť z YT – ma PD Linux mi chýba pridružená inštalácia /nefunguje uvedený príkazový riadok/, takže poprosím niekoho to stiahnuť a zavesiť na ULOZTO.NET.
    Video – Регенерация зубов / Tooth Regeneration

    Ďalšie video detto
    Технология регенерации зубов2.flv
    https://www.pinterest.co.uk/pin/314548355195365242/
    —————————-
    V článku hore sú zaujímavé pasáže

    „Dnes mám 17 nových svojich zubov, ktoré vyrástli napriek všetkým tvrdeniam súčasnej medicíny. Za ten rok sa udialo veľa rôznych situácií v tajge a neviem presne, ktorý zo skutkov hral konkrétnu úlohu v tomto „zázraku“. Preto sa pokúsim zopakovať tie objavy, ktoré som urobil v tajge a opísať kroky, ktoré mi pomohli stať sa znovu zubatým.

    mením svetonázor, učím sa veriť v zázraky
    prestávam fajčiť
    hromadím energiu (zhadzujem nadváhu)
    učím sa počúvať svoje telo
    učím sa počúvať svoju dušu
    učím sa počúvať svet
    nechávam vyrásť svoje zuby

    Komentár čitateľa:

    Dobrý deň Michal. Som veľmi rád, že som objavil vašu prácu o vyrastaní nových zubov. Ja mám odstránené všetky zuby a nedávno som objavil dva nové zuby. Neviem objasniť príčinu, zatiaľ iba pozorujem proces…Veľmi očakávam dokončenie vašej knihy. Zuby boli odstránené pred pol rokom úplne a tieto dva zuby rastú úplne nové. Nejakú serióznu metódu nepoužívam, iba nabíjanie vody a cvik „žuvať, hrýzť“ s mysľou „kde myseľ, tam energia, kde energia, tam krv“. Mám 46 rokov, Alexander.“

    „Všetky samoliečiteľské techniky pre obnovenie zubov od rôznych autorov majú niekoľko spoločných rysov:

    Teleportácia v čase mysľou. Autori doporučujú preniesť sa vo svojej mysli do veku 13 – 15 rokov, keď už všetky mliečne zuby vypadli a korene sú ešte zdravé. Predstaviť si čo najkvalitnejšie seba v tom čase, je možné použiť aj fotografiu. Spomenúť si na čo možno najviac zaujímavých momentov z tohto obdobia života.
    Práca s energo-informačným poľom. Cieľom je implantovať alebo presunúť „zárodok“ zdravého zuba na určené miesto. Podľa Michala Stolbu, zadať príkaz zubu, aby rástol. Ďalej nasleduje konštantná mentálna predstava, vizualizácia krásnych, bielych, lesklých zubov.
    Každý deň, podľa niektorých autorov každú hodinu, je potrebné sústrediť pozornosť na správne miesto a stimulovať fyzicky aj mentálne. Napríklad zvýšenie prietoku krvi, masáže ďasien zubnou kefkou, tréning čeľustí.

    Komentáre čitateľov:

    Pred dvoma rokmi mi vybrali zub múdrosti, urobili röntgen, v ďasne bolo prázdno. Po dobu jedného roka som si začal mentálne predstavovať, že mi vyrastá zub na tom istom mieste. Dnes už mám pol nového zuba. Keď skončím, začnem s ostatnými. Žiadnych tajomstiev tu niet, u našich predkov to bola normálna vec. Poznám ešte jedného človeka, ktorý si tiež vypestoval nový zub. Človek nemusí mať žiadnu prax, stačí si dôverovať a veriť v pozitívny výsledok. Stepan Rudakov“

    „iekoľko krátkych správ z masmédií:

    Lekári v nemocnici v meste Drozhzhanov, v republike Tatarstan, nemohli uveriť svojim očiam, keď ich pacientka, Mária Efimovna Vasilievna, otvorila ústa. U 104 ročnej obyvateľky obce Čuvašské Drozhzhanoe začali rásť nové zuby.
    U 94 ročnej obyvateľky Čeboksar, Dárie Andrevoj, sa začali prerezávať nové zuby. Špecialisti Čuvašskej štátnej stomatologickej polikliniky potvrdili, že u babičky sa už prerezalo niekoľko nových zubov.
    U obyvateľa obce Sharanglu v iránskej provincii Východný Azerbajdžan, vyrástli nové zuby namiesto vypadnutých od staroby.
    Nečakané šťastie prepadlo Máriu Andreevnu Capovalovú, žijúcu v Centre pre rehabilitáciu dôchodcov v Soči. Ako 100 ročnej jej zrazu začali rásť nové zuby.
    128 ročnému Iráncovi Bahramu Ismailiu od staroby vypadli iba tri zuby a namiesto nich vyrástli nové. Bahram nekonzumuje mäso a nikdy v živote si nečistil zuby.
    Podobný prípad sa stal indickému roľníkovi Baldevu. Vyrástli mu nové zuby v 110 rokoch. Baldev je zarytý fajčiar a sťažuje sa, že bol zvyknutý držať fajku v bezzubých ústach a teraz mu je nepohodlné držať ju zubami.
    12 ročná francúzska Michelle trpí zriedkavým dedičným ochorením. Vyrástli jej „žraločie zuby“, ktoré sa pravidelne lámu a vyrastajú nové. Má ich omnoho viacej ako iní ľudia a rastú v niekoľkých radoch.“

    • Prečo tam nie je návod ako si vypestovať zuby, pre každého kto to chce vyskúšať? Nemusíš veriť všetkému čo je na internete.

     • hmm – nie som tvoj servisman a toto som neuverejnil len pre teba – lebo nehádžem perly sviniam. Je mi u riti, čomu ty veríš a čomu nie.

     • redakcia: žiadam ban pre Maroš-a … zasa urážky

     • hmm – žiadaš ho ako pravý satanista – takým spôsobom, aby ti to nikto neuveril. Na začiatku bola myšlienka – potom bolo slovo.

     • holistický prístup

      hmmm …,

      TO JE URÁŽKA!!!! ŽIADAM SANKCIE!!!!

      hmmm … čo mi to len pripomína?!? – okrem toho, že tu „niekto“ priznal svoje okovy a svojho TEMNÉHO PÁNA … ďalší troll z fabriky trollov – doposiaľ „ticho“ podpindosnícky trollujúci – sa nám krásne vyfarbil … nuž je načim Ti vyhovieť a dáť TI trvalý BAN …

      Iste – Protokoky „kniežat“ ZLOBY …

 8. Ja uz som si vymenil ortutove naplne,v Mexicu,v Holistickej klinike,tiez pouzivaju OZON,pri cisteni zubov,ktory tiez zabija vsetky patogeny,mikrobya utlmuje bolest,takze ziadne inekcie,Janko

 9. A vládni primitívy stále dookola opakujú tú svoju platenú mantru:
  https://www.hlavnespravy.sk/premier-povinne-ockovanie-je-podla-analyzy-mozne-na-slovensku-zaviest/2839874 !!!
  Takže musíme byť naďalej v strehu a pripravení urobiť už s touto sebrankou konečne krátky proces !

 10. Redakcia, stále argumenty proti očkovaniu, testovaniu, rúškam. No ako sa má človek brániť, keď zavedú povinné očkovanie na Slovensku? Obávam sa, že pacienti (najmä seniori, ktorí sú na zdravotníctve najviac závislí), ktorí sa vzoprú, nebudú ani ambulantne či nemocnične ošetrení. Keď sa bude človek oháňať hocičím, jednoducho zdravotnícky personál dotyčnému povie, že im nebude diktovať pravidlá (čo majú robiť). Heger a celá očkovacia mafia vedľa neho sa s násilným očkovaním už ani netaja. Veď Kolíková povedala, že donucovacích prostriedkov majú dostatok. Informovaný súhlas už nebude potrebný (podpísal by ho hádam len blázon).

  • „Povinné“ neznamená „násilne aplikované“. Treba odmietnuť a ako píše Draslik, treba žiadne pokuty neplatiť, odvolávať sa, súdiť, bojovať. Človek má stále slobodnú voľbu, v podstate nič nie je „povinné“, je to len taký klam.

   Ak by predsa len chceli očkovať násilím, odpoveď bude tiež násilie. Občianska vojna.

   • Vojna, hrozba vojnou, teror, hrozba terorom – je 6. – najmenej účinný spôsob riadenia na najnižšej úrovni, pretože vyžaduje a spotrebuje najväčšie množstvo energie a výsledok je zásadne neistý – zvrtnúť sa to môže na hocičom – navyše – každá prevaha je nanič, keď sa to rozvráti zvnútra. Známe „Toto je vojenská operácia a preto nič nebude prebiehať podľa plánu!“ Ergo!

    Občianska vojna je síce itrpenie, avšak dáva nám šancu zvrátiť procesy, ktorými nás chcú poraziť bez boja, pretože boja sa práve boja!

    Takže už som si vybral – radšej občianska vojna ako dobrovoľná bieda a otroctvo! Treba sa naozaj vyzbrojiť na krvavý stret napr. s exekútorskou vládnou mafiou! Oni vyzerajú ako my – a to mnohých mätie! Nie – sú to naši maskovaní predátori! Treba ich buď držať v klietkach – a neviem načo, takže s nimi treba naložiť ako s úhlavnými nepriateľmi! BEZ ZĽUTOVANIA!

    Áno – občianska vojna už začína byť pre mňa viac ako prijateľná! Žiadna dohoda s vrahom a lupičom NEEXISTUJE! A v každej domácnosti sa nájde minimálne 50 rôznych letálnych druhov zbraní, takže je to len o odhodlaní brániť sa!

   • Musim napisat ako to maju v hlavach popletene rakusania:Povedal mi to moj priatel o znamom,ktory je nas spolocny znamy,lepsie bol aj,ked som nie za rozdelovanie.Byvalemu bola poslana fotografia z baru udolnej stanice lyzirskeho vytahu.Majitel baru nevyzadoval preukazanie sa 2G.Po obdrzani fotografie cez SMS prisla zprava od byvaleho:Preco si v ski bare,ked nie si ockovany a zneuzivas vyhodu nas ockovanych.

  • Keďže kedysi za neuposlúchnutia odbachli a vešali , potom zatvárali Keďže by si ,, vládnuci ,, spinili očividne krvou a ,,zreteľným hriechom,, ruky a basy by boli preplnené antivax., tak vládne špiny vo svete a teda aj u nás, to v dnešnej dobe vymysleli pokutami a inými trestmi a obmedzením
   Zbavujú sa ,,svojho hriechu,, ale ONI SU ZODPOVEDNI LEN TU PRAVDU VYKRÚCAJU

 11. Oldo, v stručnosti len toľko, že v prvom rade sa nemôžeš báť. Na strachu, čo tu vyvolávajú všetko stojí ! Nasilu ťa donútiť nemôžu, pokuty nech ukladajú, budeme sa súdiť a ak bude treba pôjdeme aj do ulíc. Myslím si, že domček z karát sa im už rozpadá a treba vydržať, je to hlavne psychologická vojna !!! Každý má na výber, zdravie a život alebo strach a podvolenie sa ! Skôr sa obávam toho, aby nevypustili skutočne smrtiaci vírus o ktorom už s úsmevom hovoril Billa Gates, a to čierne kiahne ! Ale vtedy budú tiež v prvom rade padať ľudia so slabou imunitou, čiže zaočkovaní. A toto si už čítal: https://cz24.news/jihoafricka-objevitelka-omikronu-dr-coetzeeova-obvinila-evropske-politiky-z-toho-ze-ji-zadali-a-nutili-lhat-o-omikronu-aby-to-pak-kriminalne-pouzili-proti-vlastnim-lidem/ ? Osobne si myslím, že ide doba, kedy sa treba predzásobiť potravinami, mať doma aj viac hotovosti, liekov a pod. Či už bude alebo nie vojna na Ukrajine, EU už znížila výrobu potravín a zrejme chce hladom tlačiť ľudí do úzky, ako sa to už deje v USA. Okrem toho má padnúť finančný systém, keďže sa pripravuje hackerský útok, aby ľudia prišli o všetky úspory a pod., aby potom mohli zaviesť digitálnu menu a pod.

  • Zámerne som poukázal na zdravotníctvo. Pri niektorých diagnózach ide o čas. Mŕtvi už klásť odpor nemôžu.

 12. …radšej budem neposlušná, ale sama sebou…stále verím, že to očkovanie bude len dobrovoľné…vďaka aj za ďalš.infor., treba dočítať….

 13. holistický prístup

  Ďalší generál zasamovraždený obesením – nie ledajaký generál, ale bývalý šéf Vojenského spravodajstva generálmajor Peter Bučka – prvý po ohlásení „nálezu“ na verejnom mieste – ŠPECIÁLNY ČISTIČ z Rockefellerovej stajne – ďalšia správa a VE-RO-NIČ-KA RE-MYŠ-KA škrtá ďalšiu kartu svojho „pexesa“

  https://www.hlavnespravy.sk/byvaleho-sefa-vojenskej-tajnej-sluzby-petra-bucku-nasli-obeseneho-na-miesto-cinu-dorazil-aj-daniel-lipsic-co-ma-naznacovat-ze-to-nemusela-byt-samovrazda/2839752

  Ktože to „pracoval“ pod jeho vedením a čo je náplňou ich práce?!? – aký to má súviss ss aktuálnou „chystanou“ ZRADOU … akože „dohodou“?!? …

 14. holistický prístup

  redakcia,

  bolo by snáď vhodné upraviť nadpis – AKO SA BRÁNIŤ PRED PLÁNOM (plánmi), …, pípadne OBRANA PRED PLÁNMI … BRÁŇME SA PRED PLÁNMI … – zasiať semienka odporu, nádeje, česti, súdržnosti, … – milujem staré vojenské ruské filmy a ich HUDBU vlievajúcu hrdinstvo a víťazstvo do sŕdc … to nie je kritika – to je návrh.

  • holistický prístup

   „Rekonstrukce smrti generála Lúčanského, prý nebohý generál Bučko ukázal foto, jak Mikulec vychází z prešovské věznice o 11.00 hod.“

   A mnoho iného …

 15. …je to zaujímavá samoliečiteľská schopnosť…áno, radšej voľ nebyť ako byť otrokom…takže ďalší ,,nežiadúci na rade“…je to aj smutné, aj hrozné, už je to ako v tých westernoch na divok.západe….

 16. holistický prístup

  Základ je vždy UVEDOMENIE – KTO, ČO, AKO, … vyjadruje, ohlasuje, zdieľa, … – za akým účelom, … – ak to dokážete dešifrovať – viete následne zaujať postoj.

  Prvým krokom – z vášho pohľadu – bola likvidácia „výplat“ na ruku … toť prvý krok k digitalizácii a ododvzdanie všetých vašich životov do pazúrov mafie tzv. „finančnej“ – vytvorenie povinnosti byť závislým OTROKOM tejto mafie (pred týmto krokom si vytvorili podmienky – zrušili všetko NÁ-ROD-NÉ a premenovali na mafiánske – tzv. „ŠTÁTNE“ – tzv. „štát“ už je len pobočka s.r.o. – a ako taký je takto „evidovaný“ – naliali VAŠE nahromadené zdroje do „chazaro-mafio-bánk“ a takto ODOVZDALI „finančnej MAFII – CUDZINCOM, PARAZITOM vaše životy, … a zároveň naštartovali vaše ožobračenie rôznymi akože „pôžičkami“ na úkor národa) – takto sa VAŠE PENIAZE – ktoré vám „láskavo“ ponechali (len veeeľmi malá časť vašej živ. energie, zvyšok vysali inými spôsobami – daňami, rôznymi „povinými“ odvodmi, … a pod.) dostala „legálne“ do pazúrov mafie. – Následne zaviedli „možnosť“ platiť „kartami“ … takže prvý krok k obrane je ODMIETNUŤ SYSTÉM PLATBY KARTOU – ktorá priamo ukazuje na vás, vaše „nákupné“ praktiky, váš pohyb, … ak dokážete pochopiť a prijať danú skutočnosť, tak môže následovať ďalší krok … KROK za KROKOM … až ku kroku poslednému a úplnej SVOBODE.

  Tzv. „peniaze“ sú len NÁSTROJ – nie cieľ.

  Všetky MAFIE sú riadené z jediného cetra – centrálnej – „globálnej“ MAFIE – …

  Každý skúste samostatne rozkľúčovať systém – ktorý krok znamenal čo a pochopíte, že žijete v ZAKLIATOM KRÁĽOVSVE KRIVÝCH ZRKADIEL. Základom je oslobodiť sa od akejkoľvek cudzej ideológie, strany, …

 17. Mária Kudrnáčová

  FB mi maže takmer všetky zdieľania vašich článkov. Najnovšie mi blokol tento článok „Zločinné sprisahanie: Pfizer a vlády tajili tisíce úmrtí a zmrzačení po vakcínach“ s tým, že mi zablokuje účet na 90 dni. Ohradila som sa, že nesúhlasím s tým, že som porušila ich normy, takže ešte raz to prehodnotia. Ale ja viem, že oni neustúpia a zablokujú ma. Som aj na VK , lenže vy neponúkate zdieľanie na túto sociálnu sieť. Neuvažovali ste sa presunúť aj na VK alebo Telegram?

  • Zatiaľ nemáme účty na alternatívnych sociálnych sieťach, ale možno časom si zriadime. Na zdieľanie článku na VK ale nepotrebujete, aby sme tam mali účet alebo ikonku pri článku. Dá sa jednoducho zdieľať URL link tak, že ho skopírujete a vložíte priamo na váš účet na VK.

 18. KOVIDBARÓN!

  ,,,,“oni“ majú vysielač-a vy očkovanci máte už prijímač,stačí už iba diaľkovo ovládať podla potreby,,,,tento svet je neustále vo vojne človek proti človeku,fakt ste harmonické mierumilovné láskavé bytosti na veľmi vysokej úrovni,,,,ten kto neparazituje,nemnoží sa,nekradne,neklame či neoje/báva,tak zabíja,,,,sláva ľudskej rase!

Pridajte komentár

*