Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Firma vyrábajúca jedy pre Vietnamskú vojnu i holokaust dnes vyrába lieky a potraviny


Print Friendly, PDF & Email

Máte rakovinu? Rovnaká spoločnosť, ktorá vyrábala zmes Agent Orange pre vojnu vo Vietname a jedovatý plyn pre holokaust, vyrába smrtiace americké lieky a potraviny

„Ako sa mi to mohlo stať?“, sú zvyčajne prvé slová, ktoré človeku vyjdú z úst, keď sa od onkológa dozvie, že má nejakú formu rakoviny.

Potom zvyčajne nasleduje jedno z uvedených zmätených vyhlásení: „Som dobrý človek.“ „Toto si nezaslúžim.“ „Asi za to môže genetika.“

Väčšina ľudí jednoducho nevie pochopiť, že by tradičný potravinový priemysel mohol byť taký znečistený toxínmi, že rakovina je bežný, pravidelne sa opakujúci výsledok.

Potom tí istí naivní spotrebitelia zamieria k lekárom, aby absolvovali operáciu, ožarovanie či chemoterapiu.

Ich choroba sa však namiesto vyliečenia ešte viac zhorší a rozšíri, pretože tieto chemické lieky budú ďalej znečisťovať ich krv a oslabovať orgány zodpovedné za detoxikáciu tela.

A kto všetky tieto zlé, chémiu obsahujúce potraviny či lieky vyrába? No predsa tie isté firmy, ktoré vyrábajú vojnové zbrane hromadného ničenia. Znie to úplne neuveriteľne, no je to pravda.

Súčasná medicína si všetku tú chválu nezaslúži

Takže, kúpili by ste pre seba alebo pre svoje dieťa lieky na predpis od drogového dílera na rohu ulice? Bolo by to šialené, že?

Kúpili by ste očkovaciu látku od človeka závislého na heroíne? V nijakom prípade, však?

Tak prečo potom kupujete potraviny (produkty a obilniny) práškované pesticídmi, vyrábanými v laboratóriu tej istej spoločnosti, ktorá pomáhala vytvárať jedovaté plyny na zabíjanie miliónov nevinných ľudí počas holokaustu? Áno, znie to doslova šialene.

A keďže sú lekári takí zruční v naprávaní zlomených kostí, šití hlbokých rán, rodení detí či robení bypassov pre záchranu ľudí pred infarktom, väčšina ľudí si myslí, že onkológovia sú prvou a najlepšou voľbou. Že práve oni im pomôžu „prežiť“ rakovinu, keď sa objaví v prsníku, pľúcach alebo inom dôležitom orgáne.

Firma Bayer vlastní Monsanto – monopol výrobcov chemických prostriedkov, ktorý zarába miliardy na pomalom zabíjaní ľudí, pričom tvrdí, že všetko, čo robí, je „bezpečné“ a „účinné“

Takmer všetky lieky na predpis a chemoterapia rakovinu spôsobujú a šíria do nových častí tela. Aký teda majú zmysel?

Navyše, lekári sa na univerzite NEUČIA o výžive (prinajlepšom absolvujú niekoľkohodinový kurz), a tak im nikto neradil, aby sa vyhýbali pesticídmi nabitým výrobkom. Tým máme na mysli väčšinu bežných potravín a geneticky modifikované plodiny.

Nebudú sa tiež zmieňovať o toxických účinkoch glutamanu sodného, fluoridovanej vody, lepku, bielených potravín, aspartámu, sukralózy, dusičnanov, spracovaných potravín, jedál z mikrovlnky a tak ďalej, a tak ďalej.

Rakovinu doslova jete (potraviny, ktoré ju spôsobujú), a potom podstupujete liečbu, ktorá samotná rakovinu spôsobuje a ďalej šíri, pričom vám lekári nahovárajú, že je to genetické. Nie, rakovina je oveľa viac metabolická porucha ako genetická choroba.

Na dôvažok toho vám onkológovia povedia, že pre zažehnanie tohto bunkového ochorenia je chemoterapia vaša najlepšia ( a jediná) voľba, keď v skutočnosti chemoterapia vykazuje len 3% mieru úspešnosti.

Nemohlo by to byť tým, že vás výrobcovia nechcú vyliečiť, len udržať nažive natoľko, aby vás obrali o všetky vaše nasporené peniaze?

Liečba osteoporózy

Najlepšia cesta k vyliečeniu rakoviny

Prosím, nejedzte rakovinu. Rakovina je porucha buniek, ktorá sa živí cukrom a chemickými toxickými látkami.

Najlepšou cestou k jej predchádzaniu i vyliečeniu je organická (bio), rastlinná strava. Napriek tomu spoločnosti Bayer a Monsanto usilovne fabrikujú štúdie a výskumy tvrdiace, že každý chemický prostriedok, ktorý vytvárajú na hubenie buriny, švábov či otravných zvierat, je pre ľudí úplne bezpečný na jedenie a pitie.

Nie sme si istí, ktorá spoločnosť je zákernejšia, či Bayer vyrábajúci smrtiaci plyn Zyklon B pre plynové komory v nacistických koncentračných táboroch alebo Monsanto vyrábajúci Agent Orange, ktorým Američania počas vojny vo Vietname postrekovali obyvateľov?

Teraz tieto dve diabolské korporácie splynuli do jednej.

Bayer/Monsanto vydáva milióny dolárov na marketing a kúpu pravdy o svojich toxínoch. Klamú, prekrúcajú a deformujú všetky informácie, ktoré odhaľujú, že ich výrobky pomaly a po desiatkach miliónov zabíjajú ľudí.

Rakovina zasahuje každého tretieho človeka na západe a polovicu z tých, čo ju dostanú, zabíja.

Hĺbkový prieskum odhaľuje, že dnešné výrobky naďalej obsahujú niektoré z najsmrtiacejších toxínov, ktoré sa používali v plynových komorách počas holokaustu za 2. svetovej vojny a na vytvorenie Agent Orange vo Vietname, v dôsledku ktorého sa dodnes rodia zdeformované deti.

Tieto toxíny nájdete v bežných výrobkoch, obilninách i chemoterapii.

Pre ďalšie informácie o potravinách a liekoch, ktoré vyvolávajú rakovinu (plus cukrovku, demenciu a autizmus), si nalaďte Pesticides.news, aby ste presne vedeli, čomu sa odteraz vyhýbať.

Znamenie konca pre firmu Bayer/Monsanto?

V súčasnosti vyšlo najavo, že firma Monsanto mala tajné oddelenie, ktoré sa vyhrážalo (dokonca i zavraždením) lekárom, výskumníkom, vedcom i novinárom kritickým voči tejto spoločnosti a ich produktom (zdroj).

Firma Bayer/Monsanto teraz čelí teraz kriminálnemu vyšetrovaniu. Tuto spoločnosť Bayer vydala vyhlásenie, kde priznáva zločinné správanie firmy Monsanto a sľubuje, že bude plne spolupracovať s políciou.

Tieto informácie sme my tvrdili už pred rokmi (ako napríklad v roku 2012 tu alebo tu). Mainstreamom sme za to boli označovaní za konšpirátorov. Dnes mainstream prináša tie isté správy ako my kedysi (ako napríklad tento článok v Denníku N).

Haló, Denník N, ste 7 rokov po funuse…

Ako to teda je? Sú aj oni konšpirátori alebo o nás celý čas klamali?

Kúpa firmy Monsanto môže byť pre Bayer likvidačná. Práve v týchto dňoch padol verdikt poroty v USA, že za spôsobenie rakoviny musia jednému mužovi zaplatiť 2 miliardy dolárov. A ďalšie stovky žalôb sú už podané.

Stop Candida

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Pridajte komentár

*