Kontaminácia potvrdená: Covidové vakcíny obsahovali DNA zo zelených opíc


Print Friendly, PDF & Email

Kontaminácia potvrdená: Covidové vakcíny obsahovali DNA zo zelených opíc

(Ethan Huff, Natural News) mRNA „vakcíny“ proti Covid-19, vrátane tých, ktoré vyrábajú spoločnosti Pfizer a Moderna, sú podľa mikrobiológa Kevina McKernana, bývalého výskumníka a vedúceho projektu mapovania ľudského genómu, nabité toxínmi, ktoré kontaminujú ľudskú DNA.

Jedným z hlavných kontaminantov, ktorý McKernan identifikoval, sú gény opičieho vírusu SV40, ktoré sú spojené s mezoteliómami, lymfómami a rôznymi druhmi rakoviny mozgu a kostí.

Mimochodom, SV40 je rovnaký kontaminant, aký sa používal vo vakcínach proti detskej obrne.

Štúdia z roku 2002 publikovaná v The Lancet zistila, že vírus SV40 spôsobuje nehodgkinov lymfóm zodpovedný za až 50% z 55 000 nových prípadov tohto ochorenia, ktoré sú diagnostikované každý jeden rok.

Zatiaľ čo rôzne testovacie metódy, ktoré McKernan použil, priniesli rôzne výsledky úrovne kontaminácie v každej injekčnej liekovke, potvrdilo sa, že všetky liekovky vykazovali kontamináciu na úrovniach vysoko nad regulačnými limitmi platnými v Spojených štátoch amerických aj v Európe.

Zo všetkých testovaných vzoriek tá, ktorá vykazovala najvyššie úrovne kontaminácie, dosahovala 30% obsahu fľaštičky, čo je jednoducho ohromujúce!

(Súvisiace: Hrotové proteíny vytvorené vakcínami ničia mechanizmus opravy DNA v tele, čím uľahčujú rakovinovým bunkám rast, šírenie a vytváranie smrteľných nádorov.)

Menia DNA kontaminanty v covidových vakcínach ľudský genóm a spôsobujú trvalú a nepretržitú produkciu proteínov v tele?

Dr. Steven E. Greer nedávno urobil rozhovor s McKernanom o jeho objavoch, z čoho video je dostupné na webovej stránke Discern Report.

Vo videu sa tiež objavuje Dr. Sucharit Bhakdi, ktorý vysvetľuje ďalšie podrobnosti o tom, čo táto kontaminácia DNA znamená pre príjemcov vakcíny.

Doktori McKernan aj Bhakdi vo videu jasne uvádzajú, že vírus SV40 je len jedným z mnohých rôznych kontaminantov, ktoré sa nachádzajú v injekčných liekovkách covidových „vakcín“. Podľa Greera, pokiaľ ide o skrytú prítomnosť týchto kontaminantov, vlády a farmaceutické spoločnosti „zavádzali svet v oveľa väčšej miere, ako sa predtým vedelo“.

Jedna skutočne desivá okolnosť je vysoká pravdepodobnosť, že väčšina ľudí, ktorí boli zaočkovaní týmito kontaminantmi, prechádza zmenami ľudského genómu.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

A nielen to. Ich telá teraz pravdepodobne neustále produkujú nikdy nekončiaci prúd smrtiacich hrotových proteínov, ktoré „provokujú imunitný systém k útoku na vlastné bunky tela“.

Podľa McKernana, v podstate ľudia, ktorí sú zaočkovaní proti covidu, prechádzajú genetickou modifikáciou. To znamená, že sa stali chodiacimi, hovoriacimi, geneticky modifikovanými organizmami, ktoré sú prešpikované nevyliečiteľnými autoimunitnými chorobami.

„Ako vysvetlil Dr. McKernan, keď použijete typický PCR test, tak budete považovaný za pozitívneho, ak test deteguje SARS-CoV-2 vírus pri nastavenom cykle opakovaní približne 40,“ napísal ďalej Dr. Joseph Mercola o nálezoch.

„Na porovnanie, DNA kontaminácia je detegovaná už pri cykloch opakovaní pod 20. To znamená, že kontaminácia je miliónkrát väčšia ako množstvo vírusu, ktoré by ste potrebovali na to, aby ste mali pozitívny test na covid. Takže je tu obrovský rozdiel, pokiaľ ide o množstvo materiálu, ktorý sa tam nachádza,“ hovorí McKernan.

Je kontaminácia covidových vakcín vírusom SV40 náhodná alebo zámerná?

Existuje šanca, aj keď veľmi malá, že je to všetko len náhoda v dôsledku zlej kontroly kvality výroby vakcín.

Možno, že farmaceutickí giganti ako Pfizer a Moderna jednoducho nahnali tieto veci do výroby a uvoľnili ich na trh príliš rýchlo, pričom zlyhali v procese čistenia konečných roztokov od kontaminantov.

Horšou vyhliadkou je možnosť, že celá táto DNA kontaminácia je zámerná ako súčasť genocídnej kampane na vyľudnenie planéty prostredníctvom „medicíny“.

Čo si o tom vy myslíte?

Majte tiež na pamäti, že spoločnosť Pfizer priznala Európskej liekovej agentúre (EMA), že vie o kontaminácii dvojvláknovou DNA vo svojich injekčných covidových liekovkách, ale aj tak ich uvoľnila na trh, pretože z nich bolo možné získať veľký zisk.

Najnovšie správy o smrteľných injekciách proti Covid-19 nájdete na stránke Vaccines.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Mimořádná zpráva benjamína Fulforda

  Když jsem si přečetl zprávu o tom, že Bidenova sr*čková show dostane další peníze, dostal jsem záchvat zuřivosti a kontaktoval jsem nejrůznější lidi, abych se s tím pokusil něco udělat. Promluvil jsem u kanadského vojenského tribunálu a přesně jsem vysvětlil, jak proti Castro-Trudeauovi právně postupovat. Setkal jsem se s japonskými pravicovými politiky, policisty a vojáky a vysvětlil jsem jim, jak legálně postupovat i proti šiřitelům vakcín. Telefonoval jsem s Rusy, lidmi z Pentagonu, CIA, MI6 a dalšími, a požadoval jsem, aby se jednalo.

  Zdá se, že problém je v tom, že z asijského pohledu je lepší, když je americká vláda musí poslouchat, protože si potřebuje půjčit víc, než když USA vyhlásí platební neschopnost. Čím déle to bude pokračovat, tím slabší budou USA a tím silnější budou Asiaté. To je zřejmě skutečný důvod, proč nechali Bidenovu show pokračovat. Proto bude záležet na nás, zda budeme jednat. Pokud se tedy cítíte frustrovaní, podnikněte prosím kroky vy osobně. Zvedněte telefon, zavolejte politikům, policii atd. a požadujte akci. Kdyby každý čtenář zvedl telefon a požadoval akci, stalo by se toho více.

  https://tadesco.org/mimoradna-zprava-od-benjamina-fulforda/

 2. Koľkých sa podarilo odhovoriť od jedovatého očkovania a zachrániť, toľkých sa podarilo. Koľkých očkovaných sa podatŕilo prebrať a naštartovať ich – aby sa snažili detoxikovať, liečiť a pood., toľkých sa podarilo. Väčšina zvyšku je stratená a už nemá žiadny význam sa o tom baviť! Nepriznajú si rakovinu ani na smrteľnej posteli. Inak povedané, čo sme mohli urobiť sme urobili, zvyšok je v Božích rukách. S očkovancami som skončil, teraz je na nich, ako vysporiadajú s následkami svojho rozhodnutia ! A keď budem na pohrebe niekoho blízkeho – očkovaného (často mladého), ktorý zomrie na jeden z typických vedl. účinkov mňamky a začnú tam pozostalí niečo riešiť, ani neceknem, nepoviem k tomu absolútne nič… už som im toho povedal dosť a bol som im len na smiech. Skončil som s nimi ! … a len toho začne pribúdať (už to vidím v okolí pomaly narastať), pravda pomalšie ako na západe, keďže tie jedy v menších dávkach dlhšie pôsobia (pri zaočkovanosti najmä 2 dávkami a nie 4 a viac ako vo vyspelejších démonkraciach) !

  • Súhlas. Bolo toho povedané dosť. Aj Kristus hovoril – klopte, a bude vám otvorené.
   My ich predsa nemôžeme “zachraňovať” proti ich vôli. Ani Boh to nerobí.

 3. svatoslav butora

  Darebácke organizácie OSN a WHO a WEF dlhodobo plánujú to, čo bolo znázornené v hodnotnej sérii filmov Planéta Opíc. Tieto velmocenské Opice svojím Idiotizmom ničia Svet Ľudí. Musia byť zrušené ako vred na tele Ľudstva.

 4. Satanský zmysel pre humor

  Satanisti sa veľmi radi vysmievajú a ešte radšej sa vyjadrujú v symboloch. Svoje zámery skoro vždy prezrádzajú, aby tým jasne dali najavo, akí sme nemohúci a že s tým nič nemôžeme urobiť.

  Slovné spojenie „očkovacia lotéria“ nevzniklo náhodou. Je to odkaz. Samotné očkovanie proti covidu bola lotéria, ktorú tí nešťastníci vykonali so svojím telom. Niektorí zomreli hneď, iní možno neskôr, iní sú poškodení, jedni dostali placebo, iní zas smrtiacu šaržu. Ale ani jeden nezískal nič prínosné.

  A ďalší symbol, ktorý sa okolo nás stále spomína je „redukcia uhlíka“, „redukcia uhlíkovej stopy“. Čo je to uhlík? Uhlík sme my. Každá naša bunka je z uhlíka. Ak chcú vymazať uhlík, chcú vymazať nás – našu stopu na tomto svete. Toto je priorita. Ak niekto začne tárať o uhlíku, tak ho pošlem do čerta. Už s nimi neargumentujem, ani ich nepresviedčam. Tieto typy ľudí treba len poslať do čerta.

  Mimochodom, tieto eko-klimatické-opatrenia už tu máme min.20 rokov a čo sa vyriešilo? Tvrdia, že je to stále horšie. Tak na čo sú tie opatrenia dobré? Iba ako nástroj obmedzenia a zotročenia ľudí. Aj keby zakázali autá, našu mobilitu a uväznili nás v nekonečnom lockdowne, opäť len prídu s tým, že sa klimatická zmena stále zhoršuje. Čo bude ďalším krokom? Povinná eutanázia? A sme doma.

  Najrýchlejšie nás zničia, ak ostaneme sami. Alternatívne weby vrátane tohto portálu robia výbornú robotu. Verím, že sa čoskoro začneme spájať aj v reálnom svete, lebo dostupnosť internetu oni nenechajú len tak.

  • Pekne napísané, a áno spájajme sa aj v reálnom svete,nie len tu na internete, som za. Nájsť takýchto vzácnych ľudí je dnes zázrak.
   [email protected]

   • Israismael

    Písali sme o tom pred dvoma rokmi , doma aj mimo domov sme hovorili o nebezpečii ,že je to lesť na ľudí ,dokonca satanova lesť nielen ľudská ….užili sme si nadávok ,výsmechu že karma nás dostane ,lebo odhovarame ľudí od vakcín a ľudia preto zomierajú že ich odhovarame ,a že sme iba dezolati a hulváti a neludia.. že sme spodina ..a ejhla situácia sa zvrtla ..ale žiaľ ,Bohu neposlúchli a mnohí aj stíchli ..niektorí aj naveky ..mnohí s poškodeným zdravím …ejhla ..Nepočúvali nás a my sme mali vedomosť rozum aj poznanie o Tom čo sa deje ,i keď spočiatku pred vyše dvomi rokmi len malé tušenie ale časom veľké ,že Satan zdvihol hlavu na konci veku ,ktorý žijeme a že je to útok na všetko ľudstvo !

  • “ Svoje zámery skoro vždy prezrádzajú, aby tým jasne dali najavo, akí sme nemohúci a že s tým nič nemôžeme urobiť.“ – poopravím – to nie je len „tancovanie na našom hrobe“ – to je ich pravidlo pred Bohom Všemohúcim – koho Satan je odporcom – aby sme sa rozhodli konať, alebo nekonať! A tým pádom nepriamo súhlasiť – v zmysle univerzáneho zákona o práve na lobodné rozhodnutie! Oni prednášajú pravdu takým spôsobom, aby sme jej neverili! Ale tým, že nekonáme – dávame k ich akcii nepriamo súhlas – lebo to je len náš problém, že sme blbci! Teraz inak!
   ———————————
   Otázka do pléna – čo je to PLACEBO!
   1/ Placebo je medicínsky etalón na skúšku účinnosti alopatického farmako „lieku“ oproti účinnosti psychosomatického pôobenia viery, že máme v sebe liek, alebo
   2/ placebo je marketingový = POLITICKÝ!!! nátroj na lživú prezentáciu „neškodnosti“ jedu, ktorým nás chcú zabiť, t. j. aby väčšina ten jed prijala, „keďže susedovi to neurobilo NIČ“, t. j. – že je to „bezpečné“! Odbočím – niekto dokáže prežúvať sklenné žiarovky a poháre!

   Treba si urobiť predstavu, v čom je rozdiel v tzv. oneskorených bombách, ktorých úlohou je paralyzovanie aktivít nepriateľa – t. j. že zničené mesto sa nemôže obnoviť, lebo to ešte všetko nevybuchlo,
   a v čom je rozdiel medzi jedmi na potkany so spomaleným účinkom, aby tzv. kasta ochutnávačov nevarovala kastu alfa svojou predčasnou smrťou.

   V čom je „vtip“ genocídnych mRNA „vakcín“?

   V tom, že nepôsobia „generálne“ na celú populáciu v zmysle všetkým rovnako – spomalovač v bombe, spomalovač v jede na potkany. ONY PÔSOBIA SELEKTÍVNE! ???

   Selektívne preto, že kvôli nepreukázateľnosti – celé národy, celé kraje, okresy – buď zasiahnu, alebo cielene nie! Takže tým vnesú informačný chaos v zmysle vplyvu – nevplyvu prostredia. Aby sa verejnosť začala zapodievať – čo vlastne je špecifický faktor úmrtnosti-poškodenia, prečo je tam a tam je úmrtnosť vyššia – lebo smog, lebo voda, lebo tráva a iné bláboly – na čo vlastne ľudia umierajú?

   Stratégia rozdeľ a panuj presne funguje aj v súvislosti s PLACEBOM! Idiot je presvedčený, že je to len porovnávací etalón nejakého prospešného výskumu! Hovno! Placebo je politikum! Je to nástroj, ako udržať nevedomosť a chaos odkiaľ vlastne útok ôproti potkano prišiel! Aby verejnosť „spoločenstva potkanov“ nemohla zadefinovať útočníka!

   Ešte raz ku.va! Placebo nie je nevinný porovnávací medicinálny etalón – placebo je ku.va dôležitým nástrojom politika /v zmysle politikum = záujem/ na psychologickom = marketingovom presadzovaní genocídy!

   Ešte raz pre idiotov! vyberiem si skupinu, ktorú ponechám na žive a táto skupina nikdy nebude veriť tomu, že som chcel zabiť a zabil ostatných! Takto fungujú aj privilegované skupiny idiotov v severokorejskom režime! To sú privilegovaní ľudia a skupiny, ktorých si režim vybral ako marketérov podpory totalitného režimu! Analogicky – totaitný režim je pre nich „placebo“, ktoré im neublíži – naopak!

   Takže si ku.va uvedomte všetci debili tu, ktorým vám z vakcíny „nič nie je“ – že ste trójskym placebo koňom – užitočnými idiotmi celej genocídnej vakcinácie!!! Ale príde aj na vás!

   • S těmi potkany mě to taky napadlo.Říkalo se ,že na španělskou chřipku umírali hlavně mladí lidé.Co když i tohle je ten princip.Mladý organismus,buňky se rychleji regenerují,tělo není tolik zaneseno ,v žilách proudí horká krev.To svinstvo se snadněji roznese všude .
    I rakovina,která se objeví v mladém věku bývá často agresivnější .
    Nejdřív šli na bodanec ti nejvíce zranitelnější -staří a chronicky nemocní lidé.Asi to tolik neplechy nezpůsobilo a naklusali mladší ročníky .
    Novinář Etzler se rozčiloval,že neočkovaní neumírají dostatečně rychle.Naopak očkovaní neumírali dostatečně rychle, protože pak by se lidi snad probrali a hlavně mladí by neblbli.
    Samozřejmě že smrt nepřeji nikomu a je mi těch lidí líto,ale nechci zažít dobu,kdy i mladší ročníky a děti budou mít velké problémy.

   • Ad „Ale príde aj na vás!“ – pretože aj placebo „vakcíny“ obsahujú grafén – teda prvok binárnej zbrane!

 5. Čo je to ten vírus z opice? Podľa teórie exozómov je vírus bakteriálny výlučok spriaznenými baktériami – nimi už nespracovateľného odpadu z tela „zákazníka“-hostiteľa – teda konkrétne exozómy-toxíny zelenej opice.

  Niektoré biologické taxóny dokážu spracovať svoje exozómy ako zbrań proti iným živočíchom. Hadí jed, pavúčí jed – to je príklad využitia jedu tvoriaceho sa vo vlastnom organizme proti iným – či už ako na lov koristi, či už na obranu-útok.

  Exozóm – podľa virologickej mafie-virotologickej cirkvi. pomenovaný ako vírus /zneužitie R.R.Rifeho objavu existencie týchto častíc/ – z opice – je MARKETINGOVO „eticky“ prijateľňejší, keďže podľa židodarwinistickej illuminátskej doktríny určenej pre Gojimov – my akože pochádzame z opice. Takže „príbuzná“.

  Ľudsvo ako taxón má prirodzený odpor vočí typickej nebezpečnej hávedi – proti hadom a pavúkom – takže obchodne „vakcíny“ na báze jedu z hávede nepríjme!
  Ešte ako tak – pozitívne – prijme ako liek včelí jed!

  Zelená opica je zároveň SYMBOL! 1/ Zelenej depopulačnej klimaagendy. 2/ BLM – čierna tvár – na životoch čiernych záleží = výmena – likvidácia bielej rasy!

  No lebo skúste vytvoriť „vakcíny“ pre Európanov z protilátok bielych ľudí!Nnájst toho filmového jediného, ktorý to celé prežil, a z jeho séra zachrániť ľudstvo!

  To bol ešte „pandemicky naivný Hollywood“ – Dustin Hofman. Farmakomafia predsa nebude vyhľadávať a vyrábať nejaké protilátky, keď jej úlohou je GENOCÍDA!
  ——————————–
  Poznámka – existuje ľudský mŕtvolný jed – to je úplne iné špecifikum ako ľudské exozómy – navyše tiež marketingovo-„eticky“ neprijateľný – hoci – bez ohľadu na tento jed, sa spracúvajú ľudské orgány-tkanivá aj po smrti, ale je to zase len otázka správnej interpretácie – marketingu.

  K článku – otázka kontaminácie – známy alibistický oznam výrobcov kadečoho kvôli žalobám za prípadné poškodenie zdravia alergikov – „Môže obsahovať zbytky orieškov a arašídových bôbov“. Asi tak. Takže načo – ak nie kvôli marketingu – nosia títo „hygienicko úzkostliví“ výrobcovia patokov v práci skafandre, keď im to tam potom poupratuje „cigánka“ vechťom z bufetu? Bol na ich patokoch oznam – „Môže obsahovať bordel zo zelených opíc“?

  No ale normálny človek si do seba nenapchá neznámu látku! Preto taký nápor marketingu na prekonanie prirodzenej xenofie – strachu z neznámeho. Preto médiá, preto herci, preto politici, preto influenceri, preto placebo pre nevedomých marketérov „vakcinácie“ = genocídy.

 6. „Existuje šanca, aj keď veľmi malá, že je to všetko len náhoda v dôsledku zlej kontroly kvality výroby vakcín.“

  Tu je to vysletlené, priamo z EU Parlamentu:
  https://uloz.to/file/JT5WFbYGwgE4/covid-summit-v-evropskem-parlamentu-proslov-jun-2023-mp4

  Akáže náhoda? Žiadna náhoda.

 7. Nuž satanisti sa veľmi ponáhľajú, čas je ich najväčším nepriateľom: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/who-vyzyva-k-priprave-na-pristi-globalni-zdravotni-krizi/ ! Otázka znie, koľko ľudí sa poučilo z doby kovidovej a koľkí by sa zachovali rovnako… hádam tam nejaký progres už bude, minimálne medzi postihnutým očkovanými, ktorým doplo, že tie náhle choroby nemajú kvôli zmene klímy… ;o)

 8. Z inej várky…
  Ešte si vláda „odborníkov“ ani nesadla, nezískala ani len dôveru a už rozdáva štátny majetok ! Ale čo možno čakať od šorošovských mimovládkových zločincov? https://www.cas.sk/clanok/2807293/ustretovy-krok-voci-susedom-slovensko-daruje-ukrajine-vojensky-material-jeho-hodnota-je-v-milionoch/ !

 9. Galaxia andromeda

  Ked som o nich hovoril ako o nesvojpravnych opiciach mal som vlastne uplnu pravdu. Spat na stromy. Ppica za banan su aj rit natrhnee. Ubohe chore stvorenia.

 10. Mierne duchovný aspekt k téme:

  Táto biologická zbraň – ako sú vakcíny proti Covidu, nevytvára žiadne nové choroby, ale tie existujúce – mnohonásobne zosilňujú a ich fatálny priebeh – zrýchľujú.

  Prečo sa to deje? Predovšetkým preto, že vstupujeme do obdobia zrýchlených vývojových procesov, do obdobia záverečného zúčtovania pre ľudstvo, kde je nevyhnutné všetky problémy a boliestky vytiahnuť na svetlo Božie a niečo s nimi rýchlo urobiť. Koľko ľudí má rôzne chronické problémy, s ktorými sa už dávno naučili žiť a ani sa im nechce niečo riešiť?!

  Ďalej – nie je povolené, aby si v sebe niekto mohol rozmaznávať Nespravodlivosti a Krivdy vzniknuté spred 30-tich rokov; to sa dalo ešte pred tými 30-timi rokmi, ale Dnes už nie.

  Nedá sa očakávať, že prechod do 5D prebehne len tak ľahko a hladko. To budeme musieť na sebe ešte všetci – veľmi rýchlo a precízne – zamakať, aby sme to dokázali ustáť. A ako to tak pozorujem, tak tam do toho 5D – asi dlhé rady a tlačenice – nebudú!

  Neprestajne – TU a TERAZ – prebieha selekcia. Testy, rúška, vakcíny, to všetko bola ešte sranda, to bolo také zjavné, priehľadné a triviálne, že na to mohol naletieť len skutočný BLB (a koľkože miliónov takýchto BLBOV – máme okolo seba..)

  Ale teraz to začína byť pomerne komplikované a postupujeme v nárokoch Vesmírnej duchovnej školy veľmi strmo nahor. Už tu ani nie je oddelené skúškové obdobie od bežného semestra a skúšky v podstate prebiehajú neustále.

  No a táto biologická zbraň – akože vakcína – prišla práve tento proces vykonať a dať každému možnosť, aby si začal všímať aj tie drobnosti, ktoré doteraz nebral veľmi vážne. Funkcia spike proteínov (SP) môžeme prirovnať ku komárom. Tí sú tu z nejakého dôvodu a sú presne riadení v tom, čo majú robiť a komu.

  Prechod do 5D je veľmi unikátna záležitosť. Je to v podstate transformácia do inej dimenzie bez prechodnej smrti a znovuzrodenia. Stane sa to prvýkrát, čo ľudstvo takto hromadne zažije niečo podobné. Niečo – za niečo! Ak si niekto chce ušetriť jednu inkarnáciu, tak na to musí byť Pripravený a musí byť v stave, aby prechod z uhlíkovej platformy 3D na kremíkovú v 5D bol schopný zvládnuť. To znamená, žiadne choroby tela, žiadne choroby duše, plná intuícia, pokora, spravodlivosť, láska.. A o Tom to je! Preto – buďme – prosím – bdelí!!

  Pretože – ľudstvo sa raz musí vymaniť z existujúceho marazmu, do ktorého sme sa dostali našou tuposťou, hlúposťou, lenivosťou a tzv. liberalizmom.
  Sme Tu a Teraz na tom oveľa horšie, ako bola Atlantída v dobách, kedy bola spláchnutá do mora.

  P.S: A – zrejme – kvôli láske Stvoriteľa, nám museli HORE – zmierniť pravidlá pre Apokalypsu, inak by sme boli už dávnejšie viac vo vode, ev. v ohni – ako na suchu.
  Myslím si, že Sodoma-Gomora, bola len slabučkým erotickým odvarom – proti tomu, čo sa dnes považuje u nás – ešte za normálne.
  Boh s nami!!

  • Israismael

   Ajsa 5D= priestor v duchovnom svete ..ale koľko dnešných ľudí sa bude môcť tam po smrti dostať ?(otázku si naisto daju ľudia …a žijeme po smrti?)..To nie je až tak jednoduchá záležitosť dostať sa tam kde je cieľova ,,stanica“ ľudských dusi (svet kde myšlienka je hneď čin a cestovanie telepaticky ,kde je všetko ľahšie jemnejšie než na tejto zemi ,kde je clo-vek iní jemnejší ,kde sú krajšie stavby ,plody veľké a chutné ako zdroj obzivy a mnohé iné) kde sú ľudia v jemnejších obaloch,teda
   znovuzrodenych telách , ale kde nemôže byť ani smietka temna(chýb človeka =hriechu) zachytená na človeku ,resp na LUDSKOM DUCHU,lebo inak ho to nepustí ani cez astralne svety ,nie to ešte do sveta kde nemôže vládnuť chaos ako tu na zemi ..Áno karma ,čiže Zákon toho všetkého čo sme si zasiali ,tak to aj musíme zožať sa zrýchľuje veľkým tlakom SVETLA= čo je zákon čistoty ,a tlačit to bude na ľudí čím ďalej ,tým viac a bude to u mnohých bolestné, ale zároveň ak pochopia aj očistné ..mnohé som napísal na inej stránke ,kde som aj ten proces lúčov SVETLA z vysokých prostredí vesmíru /z božského/ opísal ako sa to dostane ku nám do hmotnosti Zeme a ako to zapôsobí na ľudstvo…ľudia však dnes nepoznajú absolútne stvorenie resp jednotlivé obrovské ríše delenia stvorenia od samého vrchu Najvyšších sfér až po našu Zem ,ako je to popísané v knihe Vo svetle Pravdy ,so všetkými odtupnovaniami až teda po našu Zem ,kde teraz žijeme v ľudských telách ..Kto to mohol tak opísať a tak grandiózne vysvetlit , to by si mohla vedieť ..a zrejme aj vieš …nejdem popisovať kto, čo ako,ale popísať to mohol len ten ktorý to všetko ,,prešiel „,ktorý bol sľúbený už dávno a mohol prehliadat sferu po sfere,z miesta na miesto ..mnohí by to brali ako nemožné ,že ako sa to dostalo na Zem a dokonca by sa objavil aj výsmech ..
   A ešte jedna vec toto nie je ezoterika a nič ezotericke kde si rozum ezoterika vymyslí nejaké miesta hore nad zemou a píše vo fantázii ..To je poznanie ,ktoré bolo darované nehodnemu v ľudskom tele ,ale bolo …DAKUJEM ZA TO ..dávam ďalej lebo čas sa blíži ..dávam tam kto prijme ..ale nikomu nevnucujem ..kto sa vysmieva vysmieva sa vlastnému osudu ..Nezabúdajte temno chce zničiť všetko čo sa mu podriadi a bude tlačiť ľudí na výsmech keď prichádza nejaké Slovo ,ktoré mu bude nebezpečim ..lebo čím viac poznania u ľudí tým horšie pre temno ! Má ísť totiž do rozkladu a bráni sa

 11. Prečo bola odpálená Kachovka? Veľká oblasť sa premení na neobývanú step. Je to ďalší krok depopulácie.

 12. Slyšeli jste o iluminátech? Tajné společnosti, politici, bankéři a média, to všechno jsou pedofilové a právě oni vládnou světu. A tohle všechno prochází kořeny Hollywoodu.

  MEL GIBSON A BRAD PITT O PEDOFILII A DĚTSKÝCH OBĚTECH V HOLLYWOODU
  https://www.matrix-2001.cz/clanek/mel-gibson-a-brad-pitt-o-pedofilii-a-detskych-obetech-v-hollywoodu-11346

  VIDEO: Americký filmový herec Jim Caviezel o obchodovaní s deťmi, Epsteinovom ostrove, zakázaných slovách ako „Adrenochróm“ a „Soros“ a apokalyptickom okamihu dejín
  https://www.infovojna.bz/article/video-americky-filmovy-herec-jim-caviezel-o-obchodovani-s-detmi-epsteinovom-ostrove-zakazanych-slovach-ako-adrenochrom-a-soros-a-apokalyptickom-okamihu-dejin

 13. …ďakujem za informácie….

Pridajte komentár

*