Vakcínami sa budú zberať biometrické údaje: Veľký brat sa spája s Big Pharmou


Print Friendly, PDF & Email

Vakcíny sa teraz využívajú na zber biometrických totožností od všetkých; Veľký brat sa spája s Big Pharmou

Všetko sa deje presne tak, ako sme predpovedali. Big Pharma vytvára oficiálne partnerstvo s priemyslom technológií, aby spojili „očkovanie“ s digitálnou biometriou.

Čo to konkrétne znamená? To, že ľudia budú čoskoro vybavení mikročipmi. Budú tak sledovaní a úplne pod kontrolou globálneho identifikačného matrixu.

Program digitálnej identity

Aliancia ID2020, ako sa nazýva, je program digitálnej identity, ktorého cieľom je „využiť očkovanie“ ako prostriedok na vloženie maličkých mikročipov do ľudských tiel.

Už na tom spolupracujú na tom Global Alliance for Vaccines and Imunizations, známej aj ako GAVI s vládami Bangladéša a rôznych ďalších partnerov „na úrovni vlád, akademického sektora a humanitárnej pomoci“.

Aliancia ID2020 dúfa zaviesť tento „znak šelmy“ ako spôsob sledovania každej ľudskej bytosti žijúcej na Zemi.

Podobne ako sa štítkami na ušiach značkuje dobytok chce táto globalistická aliancia „zaočkovať“ všetkých ľudí digitálnymi sledovacími čipmi, ktoré vytvoria jednoliaty monitorovací systém pre Nový svetový poriadok, aby ten mohol ľahko kontrolovať svetové populácie.

„Zavádzame prezieravý prístup k digitálnej identite, ktorý jednotlivcom poskytuje kontrolu nad ich vlastnými osobnými informáciami, pričom stále stavia na jestvujúcich systémoch a programoch,“ hovorí Anir Chowdry, poradca pre politiku v a2i, programe bangladéšskej vlády „pre slobodný prístup k informáciám“.

„Bangladéšska vláda si uvedomuje, že projekt systémov digitálnej identity so sebou nesie ďalekosiahle dosahy na prístup jednotlivcov k službám a živobytiu a veľmi chce byť priekopníkom tohto prístupu,“ dodáva.

Ďalšie súvisiace správy o nastávajúcej jednej svetovej vláde a jej biometrickej zložke nájdete na PopulationControl.news.

Mikročipy ID2020 sa „zaočkovávajú“ aj do tiel bezdomovcov v texaskom Austine

Hoci testovacím priestorom programu ID2020 sú hlavne krajiny tretieho sveta, skupina hovorí, že teraz spolupracuje aj s vládami v USA na zahájení mikročipovania ľudí prostredníctvom očkovania.

Napríklad v texaskom Austine využívajú teraz ako kolektívne pokusné morčatá pre mikročipový vakcinačný program ID2020 populáciu bezdomovcov.

Skupina o ňom tvrdí, že pomôže „posilniť“ ľudí bez domova, lebo im údajne poskytuje „kontrolu“ nad ich údajmi o osobnej identite.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Mesto Austin, ID2020 a niekoľko ďalších partnerov spoločne pracujú s bezdomovcami a poskytovateľmi služieb, aby ich zaangažovali do vytvárania platformy digitálnej identity zvanej MyPass, ktorá na základe záznamov vybaví bezdomovcov údajmi o ich vlastnej identite,“ píše Chris Burt pre BiometricUpdate.com.

Svojimi vakcínami s mikročipmi očkuje ID2020 aj utečencov, a to prostredníctvom dvoch úvodných pilotných programov známych ako iRespond a Everest.

Podľa správ iRespond „zlepšil kontinuitu starostlivosti“ u viac než 3000 utečencov, ktorí dostávali lieky na liečbu chronických ochorení.

„Everest zasa pomáhal v zabezpečovaní prístupu k príspevkom štátu na dôležité energie a k celému radu ďalších služieb, s bezpečnými a užívateľom slúžiacimi identitami, bez odkázanosti na smartfón,“ píše Burt.

Toto všetko pripravuje verejnosť na konečný príkaz k mikročipovému očkovaniu, ktoré bude pre nakupovanie a predaj tovarov u každého jednotlivca povinné.

Chowdhurry to otvorene priznal vo vyhlásení, že systémy digitálnej identity budú nevyhnutné, ak majú mať „jednotlivci“ prístup k službám a obžive.

Biblia mala nakoniec pravdu…

Povedané inak, Biblia mala pravdu: Pripravuje sa globálny identifikačný systém, ktorý sa bude nakoniec vyžadovať, aby mohli ľudia v spoločnosti fungovať a v konečnom dôsledku aj prežiť.

Bez týchto mikročipov vo svojich telách nebudú môcť ľudia pracovať, ba ani jesť, a toto všetko sa nám deje priamo pred očami.

Majte na pamäti, že ID2020 je súčasťou takzvaného „REAL ID“, ktorý sa bude čoskoro vyžadovať u tých, čo chcú cestovať.

REAL ID sa bude tiež využívať ako zadné vrátka pre zavádzanie politiky povinného očkovania u dospelých.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. a zasa tu máme “ diabolský plán „. Áno , v Apokalypse sv,
  . Jána sa to píše . Nie je to však Boží plán .

 2. Očakával som to. Biblia sa nikdy nemýli. Ale nečakal som to tak skoro… dúfal som, že ja sa toho už nedožijem.

  • Rotshildovci predsa vyhlásili pred rokom že chcú veci urýchliť

  • Tiez som si nemyslela, ze sa toho dozijem. Rozplakalo ma to. Hlavne si to ludia NEDAVAJTE, radsej umriet o hladu, alebo v chorobe ako byt v ZATRATENI. Vakcinou – cipom si kopeme cestu do VECNEJ ZAHUBY.

   • aj ma mňa to tak zapôsobilo, . . . ale nedajme sa zastrašiť , strach je od Zlého, mi máme Boha ,- milujucého a všemohucého , ak nás stvoril tak sa o nás aj postará , . . . tak ako sa modlíme v “ Otče náš . . . “ “ . . . buď vôľa Tvoja …“ . Požehnaný deň.

 3. Ing. Edgar Hoffmann

  Edgar
  A čo tak voliť iba takých, ktorí sa zaviažu na to, že takéto nezmysly nedopustia?
  Nato je demokracia a slobodné voľby!

 4. Mali by sme si zobrať príklad od našich predkov, dedov a pradedov, chytiť kosy, vidly, sekery a urobiť poriadok a nemať plné reči demokracie.

  • …súčasní mocní sa poistili technikou, na akú my pešiaci nemáme dosah…to je na tom to najstrašnejšie…

 5. Krátko po „Nežnej“ jeden z našich denníkov (dnes už nejestvujúci) zverejnil snímku americkej budovy na výrobu mikročipov – na jej stene upútavalo pozornosť veľké trojčíslie 666. Biblickou rečou povedané – šestka je číslom pozemskej neúplnosti a číslo 666 je znamením šelmy (biblická predpoveď zo Zjavenia sv. Jána 13:15-18 je v zhode s článkom Bádateľa).
  Biblia – ako sama o sebe píše – je pšenica s kúkoľom (pravda so lžou) a treba čakať, kým kúkoľ (lož) pšenicu (pravdu) neprerastie. Pretože až vtedy bude dobre rozpoznateľný a bude možné vytrhať ho tak, aby sa neporušila aj pšenica. A potom kúkoľ bude hodený na oheň… (Matúš 13:24-30)
  Čistú pravdu teda úplne ešte nepoznáme, no tí, čo bibliu viackrát prečítali, tú pretŕčajúcu lož spomedzi pravdy už vypozorovali. A bude zreteľnejšia stále viac.
  Či si čipovanie želáme, alebo nie, to „mocných“ zaujímať asi nebude. To, čo si do biblie povsúvali, to si aj plnia.
  Ak teda znamenie šelmy nepríjmeme, „nebudeme môcť ani kupovať, ani predávať“ (Zjavenie Jána 13:17), a tak nám hrozí hlad a bývanie pod holým nebom.
  Ak čip príjmeme, budú nám vidieť až na dno žalúdka. Najviac sa obávam toho, že pomocou čipu budú ovládať aj našu myseľ…a že dôjde k naplneniu najhroznejšej biblickej predpovede – „živí budú závidieť mŕtvym“…

  • Ešte doplním pre tých, čo nemajú poruke bibliu: „Tu je múdrosť. Kto má um, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo č l o v e k a . A jej číslo je šesťsto šesťdesiatšesť. (Zjavenie sv. Jána 13:18)

 6. My s dzedziny si dame za jeden a cip zdechne i sam.
  Ludia sa spamatajte, ved hrstka nanic-hodnikov nam predsa nebude diktovat nas osud, ci?

 7. Je to iba o ludoch,dokedy to budú tolerovat.Ludí je viac ako týchto satanistov a dokázali by ich zničit,ale ako vravím .je to iba v ludoch a na nich je ako sa bude dalej vyvíjat svet.

Pridajte komentár

*