Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

RNA vakcíny neobsahujú prírodnú mRNA, ale syntetickú modRNA, ktorá geneticky mení ľudské bunky


Print Friendly, PDF & Email

RNA vakcíny neobsahujú prírodnú mRNA, ale syntetickú modRNA, ktorá geneticky mení ľudské bunky

(Ethan Huff, Natural News) Aktuálne vyvolala znepokojenie správa o nesprávnom pomenovaní mRNA „vakcín“ proti Covid-19. Ukázalo sa totiž, že tieto smrtiace injekcie v skutočnosti obsahujú to, čo je známe ako modifikovaná RNA alebo modRNA, o ktorej Dr. Klaus Steger, PhD, hovorí, že geneticky manipuluje so zdravými bunkami.

Keďže prírodná mRNA je krehká a ľudský imunitný systém ju v priebehu niekoľkých minút ľahko zničí, farmaceutické firmy namiesto toho využívajú syntetickú modRNA.

Mnohí vedci varujú, že modRNA modifikuje ľudský genóm, čím sa stáva technológiou na genetickú manipuláciu, ktorá v konečnom dôsledku premení ľudské telo na hybridizovaný transhumánny organizmus.

„Na ochranu pred deštrukciou imunitným systémom je modifikovaná RNA (modRNA) zabalená do lipidových nanočastíc (LNP), ktoré vďaka svojej malej veľkosti a syntetickej optimalizácii môžu ľahko prekonať biologické bariéry a dokonca dosiahnuť životne dôležité bunky v srdci a mozgu,“ píše Steger pre portál The Epoch Times.

„Podľa konceptu injekcií na báze RNA je antigén (v tomto prípade hrotový proteín SARS-CoV-2) syntetizovaný našimi bunkami a vytláčaný na ich povrch, kde slúži ako cieľ pre tvorbu neutralizačných protilátok.“

Existuje však niekoľko problémov s týmto procesom. Jedným z nich je vyvolanie ADE syndrómu (imunitného zosilnenia závislého na protilátkach) ako vedľajší účinok.

ADE syndróm umožňuje endocytózu (vniknutie) komplexu vírus-protilátka do imunitných buniek hostiteľa, medzi ktoré patria makrofágy. To potom spôsobí oslabenie imunitného systému.

„Jednoducho povedané, neneutralizujúce protilátky predstavujú diablov v prestrojení, vďaka čomu je telo človeka náchylnejšie na choroby tým viac, čím väčší počet posilňovacích dávok vakcíny človek dostane,“ vysvetľuje Steger.

(Súvisiace: Pozrite si predchádzajúcu správu popisujúcu výskum z MIT, ktorý ukazuje, že RNA vakcíny sa dokážu absorbovať cez žalúdok a črevá.)

RNA vakcíny vytvárajú nadbytočné proteíny oslabujúce imunitu

Ďalším problémom s modRNA je skutočnosť, že transformuje zdravé a priateľské bunky na nepriateľské bunky v dôsledku pripojenia vírusového hrotového proteínu na ich povrch.

Telo potom nesprávne rozpozná zdravú bunku ako súčasť vírusového hrotového proteínu a zničí ju, čo následne spôsobí progresívnu imunitnú degradáciu, t.j. AIDS.

Keďže „vakcíny“ proti covidu založené na modRNA dodávajú iba genetickú informáciu pre hrotový proteín SARS-CoV-2 na základe pôvodnej Wuhanskej sekvencie, akákoľvek vyvolaná ochrana bude horšia kvôli nedostatku krížovej imunity.

Liečba osteoporózy

Akékoľvek iné kmene, varianty alebo podvarianty covidu pritom nebudú rozpoznané a „očkovaná“ osoba, napriek tomu, že je „úplne zaočkovaná“, stále ochorie.

Neočkovaní ľudia naopak po expozícii vírusu získajú voči covidu prirodzenú imunitu. A táto prirodzená imunita poskytuje krížovú imunitu aj voči všetkým ostatným variantom koronavírusu, s ktorými sa človek stretne.

Inými slovami, prirodzená imunita je skutočná a preferovaná imunita.

modRNA vakcíny narúšajú bunkový metabolizmus

Ďalším problémom modRNA „vakcín“ je, že produkujú nadbytočné proteíny, ktoré negatívne zasahujú do zdravého metabolizmu.

Aby ľudský metabolizmus správne fungoval, vo vnútri bunky môžu byť v danom čase prítomné iba esenciálne proteíny. modRNA „vakcíny“ však spôsobujú, že bunky sú zaplavené mnohými druhmi rušivých proteínov, ktoré poškodzujú metabolický proces.

„Proteíny a prirodzené mRNA v zdravých bunkách sa dajú prirovnať k hudobníkom v orchestri. Harmónia závisí od toho, že rôzni hudobníci hrajú vo vzájomnom súlade, nie že každý hrá sám za seba a bez prestávky,“ vysvetľuje Steger.

„Podobne neprítomnosť špecifického proteínu alebo prirodzenej mRNA hrá zásadnú úlohu v metabolizme bunky.

Keďže modRNA sú vyvinuté pre trvácnosť molekuly a maximálnu účinnosť a prostredníctvom lipidových nanočastíc pôsobiacich ako prirodzené exozómy majú prístup ku všetkým bunkám, odporujú základnej povahe mRNA, ktorá je špecifická pre konkrétnu bunku a má krátku životnosť.

V našej analógii s orchestrom by to bolo ako dať jednému hudobníkovi basový bubon a prikázať mu, aby doňho bez prestávky búchal od začiatku do konca, pričom by sme úplne ignorovali hranú skladbu.“

Záver

Na rozdiel od prirodzenej mRNA, ktorá degraduje v priebehu niekoľkých minút, modRNA pretrváva v tele veľmi dlho. To z nej robí trójskeho koňa, o ktorom Steger varuje, že „môže byť horší ako choroba“.

Najnovšie správy o covidových vakcínach a snahe globalistov premeniť všetkých ľudí na trans-ľudí, nájdete na stránke Transhumanism.news.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Otázka znie, kto konečne zastaví tento satanský slobodomurársky genocídny projekt? Keď ani v EU to politici v skutočnosti nechcú (až na malé výnimky) https://cz24.news/neuveritelny-skandal-miliardovy-hrob-brusel-za-nase-penize-objednal-od-farmaceutickych-spolecnosti-42-miliardy-davek-vakciny-proti-koronaviru-tedy-devet-ockovani-na-obcana/ a v Austrálií, v Novom Zélande a v Kanade už chcú zabíjať aj zvieratá a ľudí zaočkovaným mäsom zvierat a pod.? Kto konečne zlomí väzy týmto psychopatickým kriplom?
  Satan existuje ! O tom niet pochýb, a vtedy všetko dáva krásne zmysel !

  • Objektívne

   Nie kto, ale čo. Hovorí sa tomu planetárny posun, aleb aj posun Zeme, reset, tiež slnečný záblesk a pod. Všetky negatívne agendy musia byť naplnené najneskôr do roku 2050. Prečo asi?

  • neexistuje,,,, to čomu ludia takto hovoria je „vymyslené monštrum“ ľuďmi,,,, ale je pravda, že čomu uverím, to sa stáva v mojej realite pravdou,,,, takže kto v neho verí, bude a mu to takto ukazovať a bude to žiť,,, kto ho v svojej realite nemá, bude žiť podľa toho,,,,

 2. Čtyři možnosti, postoje a řešení současné situace:

  krovak42.rajce.idnes.cz/reseni_situace/1586194390

  krovak42.rajce.idnes.cz/reseni_situace/1586194398

  • jsou to zajímavá řešení. U bodu čtyři je zásadní problém!
   Buďto jsou to:
   1/ pasti od současného systému
   2/ některé tyto alternativní systémy jsou infiltrovány současným systémem nebo „privatizačními nadšenci“, kteří je hodlají v příhodném okamžiku převzít pod svou kontrolu nebo předat kontrolu svým páníčkům.
   3/ některé mají špatnou koncepci, takže nemají šanci dlouho přežít, ikdyž nejsou nijak infiltrovány!

 3. Troška na inú tému, ale dôležitú, lebo eskalácia situácie na Východe sa nás dotkne priamo ! Rusi pred tým varovali, ale Briti ich majú v riti ! Už sa nečudujem Medvedevovi za jeho výpovede, lebo má úplnú pravdu o Britoch !
  https://cz24.news/britania-bola-je-a-nasim-vecnym-nepriatelom-bude-aj-nadalej-pokial-ich-drzy-a-odporne-vlhky-ostrov-nezmetie-do-temnych-hlbin-mora-vlna-vytvorena-najmodernejsim-ruskym-zbranovym-systemom-vyhlasil-me/
  Vlastne sa prejavili a Rusi budú reagovať rovnako tvrdo, ale čo dostanú v dare Briti?
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/potvrzeno-britanie-poslala-na-ukrajinu-tisice-kusu-munice-s-ochuzenym-uranem/

  • Ako sa dá zistiť prítomnosť uránu vo veciach?

   • Dozimetrom. Ukázala mi to (dávno pred konfliktom) jedna Ukrajinka a vysvetlila že ona chodí do potravín s dozimetrom a by sme sa divili.Tí majú skúsenosti už od Černobyľu. Ale treba si kúpiť ten drahší ktorý odmeria aj alfa žiarenie nielen beta a gama. Ochudobnený urán totiž vyžaruje alfa žiarenie, ktoré sa môže dostať do potravín. A prehltnutie takejto potraviny môže spôsobiť rakovinu ako aj vdýchnutie vzduchu zamoreného prachovými rádioaktívnymi časticami.

 4. Na túto tému už 08.01.2021 bola relácia v Rádiu Infovojna. Hosťom relácie bol JUDr. Peter Weis. Relácia je tomto linku https://www.infovojna.bz/archiv/dopoludnie-na-infovojne-s-adrianom/2021/01

 5. No a zde, ukázka, krátký video záznam – 3min o tom, jak je hašek vymletá chocholatá ukinda:
  paralelne.cz/2023/04/25/dominik-hasek-se-uplne-pomatl-chce-zalovat-nhl-za-to-ze-nechava-soutezit-ruske-sportovce/

  (pozn.: kdo mě, zná, ví, že záměrně odkazy neuvádím celé, stačí zkopírovat a vložit v prohlížeči)
  A de*bil chce zažalovat prej NHL. Jen mi pořád uniká za co a proč..
  Povšimněte si, že mu v příjemní píšu malé „h“, jak mi je u pr*dele!

  Dýýk tomu vemenu praskne za chvíli ta jeho žilka na kebuli co má, ten musí být alespoň po 3 dákách 😀 Sláma u kravína! Hemeroidům sláva!!

  A inflace navzdory všem slibům centrálních bank, politiků a ukind, nezmizí. Asi takhle, problém spočívá v tom, že vlády a centrální bankéři mají strach z deflace, protože deflace znamená, že peníze se stávají hodnotnějšími. A tyhle nasekané vládní dluhy v případě deflace porostou. Potřebují tedy inflaci (která znamená, že se peníze stávají méně hodnotnými), aby pomohly snížit velikost dluhu.

  „Byli jsme první, kdo tvrdil, že čím složitější jsou formy civilizace, tím omezenější musí být svoboda jednotlivce.“
  – Víte, kdo to řekl?
  Jistý pan Mussolini.

 6. Zatiaľ to nevyzerá, žeby ich niekto zastavil. A mám pocit, že občasné náznaky v zahraničí, sú iba takým chlácholením ľudstva, aby nás otupovali nádejou, že už-už sa to musí zlomiť a skončiť.

  • A ešte jeden môj vlastný dodatok. Robím si určité nádeje, pokiaľ by naozaj došlo k nejakému pozitívnemu zlomu, že ak existuje vakcína, existuje aj protivakcína proti jej účinkom, ak by sa to nejakým spôsobom vymklo z rúk.

   • No – pri otrave kyanidom síce existuje okamžitý protijed – silný cukrový sirup, práškový cukor nasypať do úst a zaliať vodou /teraz nehovorím o hypoglykemickom záchvate/, ale, aby sa to dalo zrealizovať by musela byť vyložene modelová situácia – napr. zabrániť niekomu pri vypočúvaní spáchať samovraždu kyanidom, a byť na to vyslovene pripravený.

    Pri učitých rituáloch sa dokonca podáva protijed pred použitím jedu – príklad iniciovanie Mórica Beńovského za kráľa Madagaskaru – pred verejnosťou bol riadne vystavený skúške jedom, avšak ľudia v pozadí zariadili zdárny výsledok. Detto – vojenské antidotum – podáva sa pred očakávaným útokom ZHN – väčšinou vlastnými jednotkami.

    Základným „protijedom“ je vedomé aj duchovné odmietnutie jedu ako cudzorodej látky – prax v tomto majú Babtisti, ktorí s jedmi neustále experimentujú – je to súčasťou ich sektárskych rituálov. Ale! Doteraz sa ich nikto na „toto“ v súvislosti s tými covid patokmi na možné riešenie nespýtal! ??? A logické je odmietnuť „vakcínu“ priamo fyzicky, a neriešiť to potom „mentálne“.

    No – potom obecne podľa príbalového letáka – „Vyhľadajte lekársku pomoc.“

    • Maroš fandím Ti, si múdry človek…možno Ti napoviem, že patologickú degradáciu ľudského genómu je možné kompenzovať dvojfázovo na báze
     poznatkov W.Reicha …..jed proti jedu a potom regeneračný neurofyziologický proces…je to na dlhšiu reč, ale Ty sa v tom zorientuješ

   • Myslím si ,že mRna v jídle, hlavně tepelně upraveném by neměla být velký problém.Pokud tam nenacpou něco jiného.
    Jenže možná,že jsou nějaké technologie,kdy by se eventuálně mohly nějaké viry-fragmenty nukleové kyseliny navázat třeba na střevní bakterie,pozměnit jejich genom a ty by mohly produkovat tělu nebezpečnou látku.
    Chtělo by to názor nějakého odborníka co se v téhle problematice orientuje .

Pridajte komentár

*