Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Farma firmy vykazujú známky kolapsu, keďže kritická masa ľudí už neverí podvodom s vakcínami


Print Friendly, PDF & Email

Farma firmy vykazujú známky kolapsu, keďže kritická masa ľudí už neverí podvodom s vakcínami

(Ethan Huff, Natural News) Akokoľvek tragické to všetko bolo a stále je, fraška s „očkovaním“ proti covidu viedla mnohých bývalých zástancov očkovania k spochybneniu tohto medicínskeho nástroja.

Zrazu to už nie sú len okrajové hlasy, ktoré spochybňujú bezpečnosť a účinnosť akejkoľvek vakcíny. Ide totiž o jediný medicínsky produkt, pri ktorom výrobcovia nenesú zodpovednosť za poškodenie alebo smrť pacienta.

Ak sú injekcie „liekov“ skutočne také úžasné, ako tvrdí očkovací priemysel, prečo je výrobcom poskytnutá takáto osobitná ochrana pred zodpovednosťou? Je zrejmé, že farmaceutické firmy si nie sú také isté svojimi tvrdeniami o „bezpečnosti a účinnosti“, ako by ich predstavitelia chceli, aby sme tomu my verili.

Narastajúce množstvo dôkazov preukazujúcich, že covidové „vakcíny“ zabíjajú ľudí, spôsobilo, že mnohí si teraz kladú otázku: Robia aj iné vakcíny to isté?

„Od detstva som bol priamo svedkom toho, že sa okolo mňa vyskytujú poškodenia spôsobené očkovaním. Venoval som viac času, ako dokážem spočítať, aby som pochopil túto otázku, a zároveň som sa snažil pochopiť, kam zapadám do tejto tragickej mytológie, ktorá chytila ​​náš druh do pasce už viac ako storočie,“ píše „A Midwestern Doctor“ (AMD) vo svojom bulletine The Forgotten Side of Medicine (Zabudnutá stránka medicíny).

Ďalej uvádza:

„Z tejto introspekcie som nakoniec dospel k záveru, že spoločnosť ešte nie je pripravená akceptovať škody spôsobené očkovaním. Bolo pre mňa preto lepšie venovať sa inej kritickej oblasti, o ktorej som si myslel, že som na ňu lepšie vybavený.

Táto odlišná kritická oblasť zahŕňala zaoberanie sa kampaňami, ktoré sa v priebehu rokov používali na propagáciu rôznych vakcín. Všetko od kiahní cez detskú obrnu až po osýpky – a teraz covid – zahŕňalo použitie strachu na vystrašenie ľudí, aby sa nechali zaočkovať.“

Konkrétne kampaň na očkovanie proti pravým kiahňam nakoniec zlyhala napriek všetkej tej agresívnej reklame – ale škoda už bola spôsobená. Zrazu sa vakcína plná toxínov, ako je ortuť a hliník, stala štandardom medicíny.“

„Odvtedy sa objavili ďalšie problematické (ale nie také nebezpečné) vakcíny,“ píše ďalej AMD.

„Aj keď sa proti ich použitiu zdvihlo značné verejné pobúrenie, nikdy to nestačilo na zopakovanie úspechu, ktorý dokázali dosiahnuť tí, ktorí bojovali proti skorým vakcínam proti kiahňam.

Z mojej vlastnej analýzy tohto problému sa domnievam, že jednou z najväčších slabín veľkého biznisu je, že náš súčasný ekonomický model robí chamtivosť takmer nezastaviteľnou. Výsledkom tak je, že dravé odvetvia nakoniec zatlačia až príliš ďaleko za čiaru, čím spôsobia kritické zlyhanie vlastného odvetvia. (napríklad rozšíri sa verejná vzbura proti ich produktom).

Toto je do veľkej miery aj prípad farmaceutického priemyslu, pretože vakcíny predstavujú jednu z oblastí s najlepším rastom zisku v medicíne. Kvôli korupcii v našom systéme je možné vyrobiť vakcínu takmer na čokoľvek, zbaviť sa zodpovednosti a nariadiť ju povinne obyvateľstvu.“

Ľudia sa čoraz viac obávajú poškodení spôsobených očkovaním ako chorôb, ktorým má očkovanie údajne predchádzať

Vakcínami proti covidu prekročili farma firmy červenú čiaru. Tlačili ich príliš, príliš tvrdo, aj keď bolo nepopierateľne zrejmé, že s týmito „vakcínami“ nie je niečo v poriadku.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spôsobujú viac vedľajších účinkov ako takmer všetky ostatné vakcíny dohromady a čo je najhoršie, nezabránia ani covidu, ani ťažkému priebehu ochorenia a dokonca ani úmrtiam, ako sa to o nich tvrdí.

Skutočnosť, že v mnohých krajinách boli povinné (alebo život bez nich bol ľuďom výrazne skomplikovaný, ako napríklad u nás), vyvolala vážne varovanie aj pre tých najtvrdších zástancov očkovania.

Mnohí pôvodní zástancovia očkovania sa začali pýtať sami seba: Prečo sa vláda musí uchýliť k tyranii a útlaku voči ľuďom použitím tvrdých prostriedkov, aby si nechali vpichnúť experimentálnu látku, ktorá ich môže aj zabiť?

„Súčasne si mnohí ľudia, ktorí sa nedávno „prebudili“, teraz uvedomujú, že veľká časť verejnosti stále nevidí, čo sa deje, zatiaľ čo ja a kolegovia sme hlboko vďační za to, že tento problém sa konečne dostal z okraja politického záujmu do pozície hlavného prúdu, čo sa podľa mojich vedomostí nestalo od debaklu s kiahňami pred takmer storočím,“ píše ďalej AMD.

Rasmussen nedávno uskutočnil prieskum, ktorý ukázal, že verejná akceptácia vakcín klesá. Čoraz viac ľudí je skeptických nielen voči covidovému očkovaniu, ale aj k iným vakcínam, ktoré si možno pamätajú, že ublížili im, členovi ich rodiny alebo priateľovi.

Zrazu sa tie zvláštne choroby, ktoré sa objavili z ničoho nič, v mysliach ľudí začali spätne spájať s vakcínami – a podvodná pandémia covidu výrazne pomohla ľuďom otvoriť oči.

Liberáli a progresívci (neomarxisti) sa stále prikláňajú v prospech vakcín v oveľa väčšej miere ako konzervatívci.

Je možné chápať aj tých, ktorí boli „zaočkovaní“ proti covidu, lebo sa nechali nachytať a stále v drvivej väčšine tvrdia, že podporujú očkovanie. Ak už pre nič iné, tak kvôli jednoduchej hrdosti, pretože si nechcú priznať, že sa nechali oklamať.

Existuje však obrovská masa ľudí v strede, z ktorých mnohým bolo povedané, že sa musia opichať, aby mohli ďalej chodiť do školy alebo pracovať. Tí sú teraz úplne odcudzení myšlienke nechať sa znova opichať proti čomukoľvek. A práve táto rastúca demografická skupina môže v priebehu rokov nakloniť misku váh proti očkovaciemu priemyslu.

Záver

Pokračujúce zverejňovanie údajov, ktoré ukazujú, že poškodenia spôsobené očkovaním sú doslova masívne už od zavedenia covidového očkovania, tiež nerobí farmaceutickým firmám žiadnu láskavosť.

Ľudia sa čoraz častejšie viac obávajú poškodenia zdravia spôsobeného očkovaním, než že sa nakazia covidom, čomu sa očkovací priemysel zúfalo snažil zabrániť.

„Na základe údajov z prieskumu Rasmussena, o ktorých sa domnievam, že sú potvrdené viacerými zdrojmi, by malo byť jasné, že veľká časť ľudí stratila dôveru v mnohé inštitúcie, ktorým predtým dôverovali po celý svoj život,“ uzatvára AMD.

Inými slovami, kým vlády, zdravotnícke úrady a farmaceutické firmy dúfali vo zvýšenie dôvery ľudí v nich, podvodnou pandémiou dosiahli presný opak. Dôveruje im stále menej a menej ľudí. A to je skvelá správa!

Viac najnovších správ o vakcínach nájdete na stránke Vaccines.news.

Stop Candida

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dajte si našu vakcínu, ktorá je výsledkom najmodernejšej technológie a vrchol ľudského umu! Všetky nanotechnologické a iné poznatky z génového inžinierstva sme vložili do tejto špičkovej bezprecedentnej vakcíny! Teoreticky presne vieme, ako bude fungovať! Nestihli sme ju ešte otestovať, ale nie je čas, lebo pandémia kosí ľudí! Preto nechceme na seba brať NÁHODNÉ vedľašie úcinky, ktoré ak sa vôbec vyskytnú, budú zanedbateľné. Pre nedostatok času ani neručíme za jej fungovanie. Zmluvy musia byť utajené, lebo ide o obchodné tajomstvo, aj keď peniaze idú z verejných zdrojov.
  Verte nám, ide nám iba o vaše dobro! A keď by ste si ju nechceli dať vpichnúť, budeme musieť na vás zatlačiť, lebo je jasné že “neviete, čo je pre vás dobré”!
  Dávali by sme ju aj zadarmo, ide nám o záchranu ľudstva, ale tá výroba niečo stojí a naši akcionári sú také malé svine – chcú zarobiť.
  Spolu to zvládneme – vy možno prežijete a my zarobíme! Obojstranne výhodné – nie?

 2. hatšepsut

  😁😁😁👍 perfektné !!!

  • Veľmi závažný materiál, avšak je na stránke treťosektorových idiotov, pre ktorých má vyššiu prioritu nie to, aby sa to dostalo medzi mladé mamičky – na ulici, pri obchodoch, atď, – anonymne – lebo ako to mám kurva zdieľať s CIEĽOVOU SKUPINOU DOBOHA! Ide o deti – ide o život! Ide o budúcnoť! Tohto roku sa v dedine narodilo presne polovica detí čo v minulom roku!

   Títo debili majú zablokovanú možnosť skopírovať texty aj uložiť stránku! „Všetky práva vyhradené“ – k čomu a aké všetky práva hajzli, keď celý článok sa skladá z kompilátov verejne publikovaných vyjadrení vývojárov vakcín! Čerstvá matka, ktorá sa za celý deň nezastaví – má v piči surfovanie na internete kreténi! Toto sa k nim musí dostať horom-spodom a čo najskôr – aj ich detským lekárom, inak je celá tá vaša informácia a stránka nahovno! Idiot si vyhradzuje práva! Ak sa jedná o život detí – mám tvoje copyright práva v piči! Aj tvoj bankový účet! Ideme na to!

   Ako skopírovať webovú stránku, ak je v nej nainštalovaná ochrana proti kopírovaniu
   https://sk.telusuri.info/articles/soveti/kak-skopirovat-veb-stranicu-esli-tam-ustanovlena-zashita-ot-kopirovaniya.html

   Informácie o vakcínach:
   1/ Začlenenie koronavírusového antigénu /mRNA/ do MMR vakcíny na vytvorenie imunity COVID-19 u detí.
   Poznámka – všimnite si, že už ide o akronym – COVID-19!!!
   /Certificate Off Vaccination IDentification by Artificial/1/ Intelligence/9/!!!/
   2/ Vedci vyvinuli účinného kandidáta na vykcínu proti COVID-19 na báze intranazálneho mumpsu.
   https://www.dostojneslovensko.eu/sk/zdravie-a-pravo/informacie-o-vakcinach/504-28-8-2022-zaclenenie-koronavirusoveho-antigenu-covid-19-do-mmr-vakciny-u-osypok-mums-a-dalsie-mrna-covid19-s-mmr?fbclid=IwAR0jD8BFD5pEX08zKhEy
   ————————————————–
   Sa nasriem, tak to celé ručne prepíšem a nahodím tam v PDF hypertexty. „Ich“ veci sú len preklad, nadpis, titulka a pičovanie kto sú! Do riti s nimi!

   • Ak chcete skopírovať text zo stránky, ktorá to má zablokované, choďte na nejakú proxy stránku, napríklad proxysite.com a načítajte tú stránku cez ňu. Proxy stránka zvyčajne deaktivuje skripty, ktoré bránia kopírovaniu a tým spôsobom to skopírujete.

    Doplnenie… Toto fungovalo pred časom, zdá sa, že proxysite.com už nedeaktivuje skripty. Takže druhá možnosť: Vypnite si v prehliadači Java skripty, potom načítajte predmetnú stránku a pôjde to. Java skripty vypnete podľa nasledovného návodu pre váš druh prehliadača:

    https://www.impressivewebs.com/how-to-disable-javascript-in-almost-any-browser/

    Po skopírovaní textu si nezabudnite Java skripty opäť aktivovať, inak vám nebude na stránkach fungovať plno iných vecí.

   • Objektívne

    CTRL+A => CTRL+C a vypluť to CTRL+V do Wordu napríklad. (odskúšané)

    • Práveže tie CTRL-C / CTRL-V sú blokované. Po stlačení CTRL-V nevypľuje nič.

     • Objektívne

      Najprv som to odskúšal, kým som napísal post. U mňa funguje.
      Bežím na Linuxe + FF 107.0.1 + AdBlocker Ultimate

     • Ja zastavím načítavanie stránky hneď po načítaní textu. Občas sa nestihne načítať blokovací skrypt.

     • Objektívne – ty si člen klubu výnimočných idiotov?! Musel si to tam dať VIP – prečo si to tam nedal Public? Myslíš, že ja sa teraz budem kvôli pojebanému článku prihlasovať? No nebudem! Ani ti nepoďakujem za snahu – ma nasrať!

      Ja si to urobím po svojom a niečo sa pri tom naučím! Kurva stále tu nekto potrebuje mať navrch! Len vieš – oheň na streche vie byť rýchlejší ako intelektuálne prstíky!

     • Objektívne

      Sorry ako, sám si si napísal kam to chceš a ani slovo o tom, že nemáš kredit. Tak sa uč.

    • Objektívne – beriem ťa za slovo! Poprosím – hoď tú kópiu na Uložto.net a daj vedieť – ja si ju prevezmem a spracujem. Diki.

   • https://pastebin.com/rA0crBpW


    1. zobraziť zdroj stránky, HTML
    2. ctrl+a, ctrl+c
    3. vložiť do PSPad editora – http://www.pspad.com/sk/download.php
    4. nastaviť syntax na HTML (dole v lište „Text“)
    5. ctrl+alt+t, odstrániť tagy
    6. zmazať čo netreba, učesať. Hotovo.

   • Mamičky s malinkým miminkem se sice celý den nezastaví,ale i kdyby brouček spal 24 hodin denně,tak stejně tyhle informace vyhledávat nebudou.Zajímavější je nekonečný seriálek,zajímavý youtuber,kozačky ve slevě apod.Když jsem se vpráci rozpovídala o chemtrails a každý jasně viděl počmáranou oblohu jak čtverečkový papír,jen se na mě soucitně usmívali a ani se nesnažili zjistit co to je.Zajímavější je informace o kolik víc bere kolega peněz.
    Moji rodiče i přes mé varování jsou opíchaní,mé vysokoškolsky vzdělané příbuzenstvo též.Jedná se o studium ještě za totality technického a chemického zaměření,takže žádní filosofové.
    Harald Kauz Wella přiznal,že i jeho rodiče a dokonce děti,také podlehli.

 3. Dr. Mike Yeadon „Žádné respirační viry neexistují” (CZ TITU.webm
  https://ulozto.net/file/cYMnKPMqliwK/dr-mike-yeadon-zadne-respiracni-viry-neexistuji-cz-titu-webm#!ZGZkBGR0ZJZ0LwRmAwV2AJH1ZwIYq2yfHURkqHgmoQIvAJL=

  01-V čom spočíva PODVOD „infekčnej“ VIROLOGICKEJ TEÓRIE_1.mp4
  https://ulozto.net/file/eUv4foq7WhQ6/01-v-com-spociva-podvod-infekcnej-virologickej-teorie-1-mp4#!ZGp0LwR2ZzLkMwZ2LwLjLJAzLmyxBGMEnSqhK3M2pI9UIQNlLj==

  02-V čom spočíva PODVOD „infekčnej“ VIROLOGICKEJ TEÓRIE_2.mp4
  https://ulozto.net/file/88UOtrw3PsDC/02-v-com-spociva-podvod-infekcnej-virologickej-teorie-2-mp4#!ZGOwBQR2AwLjMQRmZwD3Mwt4ZJDmMRARp1OHJHI+Zx9kYGNlZD==

  Teorie virů vs exozomů & pravda o testech na covid-19.mp4
  https://ulozto.net/file/fLIXnQY5Yg1C/teorie-viru-vs-exozomu-pravda-o-testech-na-covid-19-mp4#!ZGV2ZwR2ZJLkBQAyLwqwZGR2ZGt4ARZkM1yXII93EKAkMGIuLD==
  —————————————————–
  Kompletný materiál, ktorý váš KORPORÁTNY lekár zásadne odmietne, pretože mu to inak úplne rozvráti vieru v medicínsku „vedu“! To je to, v čom sme pred bielymi plášťami – že vieme, že nie sú lekári!

 4. mariankosmac

  Ešte by som sa netešil lebo nevieme aké zmluvy podpísali naši zradní politici s vakcínovými farmafirmami. Kludne tam môže byť že 90℅ percent populácie musí byť zaočkované tak do nás tie vakcíny natlačia a nebudú sa pýtať či včeličke veríme alebo nie. Verím že toto už nenastane len by som sa ešte neradoval aby to nebola radosť predčasná.

  • Nás už třeba nechají být,ale budou to píchat do našich dětí,vnoučat ještě v porodnici.Jestliže po nás nezůstane další generace tak jsme v háji.Že by strach z příchodu Mesijáše.Vraždění nevyňátek?

   • Pardon neviňátek.Taky možná krvavá oběť.

    • A všimli ste si, že všetko to funguje na princípe upisovania sa „diablovi“? Vždy to bolo spojené s písomným súhlasom… a tam, kde to povinne zaviedli, tak len na kratko, ako nátlakový nástroj, ale tiež s písomným súhlasom opichávali! Rovnako je to s eutanáziou či potratom. Oni to chcú, ale zodpovednosť za to alibisticky hodia vždy na obeť ! Oni veľmi dobre zneužívajú a využívajú príležitosti, vyhrážanie sa a klamstvo sú ich najbežnejšou pracovnou metódou, ale všetko chcú mať legitimované, inak povedané – podpísané adresátom ich vôle !
     Napr. nechceš sa upísať digitálnej identite a mene? Dobre! Ale potom nič nekúpiš a nepredáš, a tak to bude so všetkým…

    • inšpiráciu by mohli čerpať z biblie, keď boh Sionu dal príkaz vyvraždiť všetkých prvorodených v Egypte

     • Žiadne masové hroby detí sa NENAŠLI! Leda že by ich hodili „požrať jordánskym krokodílom“!
      https://www.youtube.com › watch?v=94GIH4jU1Fg
      Exodus: Hledání pravdy | Dokument – biblická archeologie
      ODEBÍREJTE NOVINKY! https://www.youtube.com/krestanekurim?sub_confirmation=1 BIBLICKÁ ARCHEOLOGIE – další videa:https://www.youtube.com/playlist?list=PLw8

      Nikto presne nevie, koľko detí do dvoch rokov bolo v tom čase V BETLEHEME zavraždených! A to by tam muselo vtrhnúť kompletné rímske vojsko! Inak by rozzúrený dav katov pozabíjal tak ako v cigánskej osade!

      Otázka – ak má teraz Betlehém cca 25 tisíc obyvateľov – koľko obyvateľov mal v tých časoch? 500? 1000? Čo za idiotizmus by bol – zabiť deti len tam a nie v celej Judei? Čo je nadpis INRI?! Ježiš Nazaretský – Rex Iudei! Veď Kristus mal byť kráľ „Judei“/nebeského kráľovstva – ale to vtedy akože nevedeli/ – nie len Betlehéma! Čo keby sa narodil na „koziom vršku“? Zabili aj palestínske deti? Aj deti Rimanov? Deti nežidov?

      Implementácia zabíjania detských neviniatok /Overtonovo okno – „už sa stalo“/ súvisí s rituálom krvavej obete – ktorú potrebovala začínajúca inštitucionalizovaná „kresťanská“ = stále sektárska židovská cirkev, implementovať do biblie, aby mohla s touto témou neustále v budúcnosti manipulovať – vrátane tajných rituálov krvavých detských obeti a ich prznenia – čo pokračuje AŽ DODNES!!! Vyjebaný katolícky farár ti nepokrstené neviniatko nedovolí na farskom cintoríne pochovať DODNES! Farar nepokrstí dieťa nepokrsteným rodičom! Farár odmietol pochovať mojej známej dospeléh nepokrsteného syna na farskom cintoríne – musela mu násť cintorín patriaci nejakému obecnému úradu! Veriaci si myslia, že ich cirkev chráni ich deti-neviniatka – hovno! Ich cirkev naivné deti przní! a kto nepatrí pod cirkevnú správu – toho pošlú dopiče! Hlavne že ján Krstiteľ krstil dospelých – a bez predchádzajúcej indoktrinácie nejakým zasraným katechizmom! Katolícky židácky marxizmus leninizmus!
      https://sk.db-city.com/Palest%C3%ADnske-%C3%BAzemia–Betlehem
      https://www.wbur.org/hereandnow/2015/12/18/life-ancient-bethlehem

      Toto je článok z 2011 – ja poznám prípad z 1999 – a nešlo o rómske decko!
      https://www.noviny.sk › slovensko › 92574-romovia-verzus-farar-odmietol-im-pochovat-dieta-vraj-su-sektari
      Rómovia verzus farár: Odmietol im pochovať dieťa, vraj sú sektári
      7.7.2011 o 20:45 Slovensko Rómovia verzus farár: Odmietol im pochovať dieťa, vraj sú sektári Niektorí Rómovia z osady pri Richnave sú pri pohreboch odkázaní sami na seba. Miestny farár ich obviňuje, že sa spolčili so sektou a údajne odmieta pochovávať dokonca aj ich deti, ktoré zomreli krátko po narodení. Nedávno takto zomrel malý Samko.
      ————————————–
      Už choď do riti s tou tvojou psychedelickou fejkovou bibliou!!!

     • A koľkí ľudia ešte aj dnes veria, že tá fejková biblia je Slovo Stvotiteľa! Toto rieš!!

     • „keď boh Sionu dal príkaz vyvraždiť všetkých prvorodených v Egypte“ – v Egypte sa síce masové hroby detí ale aj ich rodičov našli – zrejme nákaza. Ak by faraón dal vyvraždiť novú generáciu – ostal by bez ľudských zdrojov! Netrep tu pičoviny! Tu sa jedná o deti z Betleháma – 1500 rokov po „Mojžišovom“ Egypte! Dokument Exodus presne ukazuje, ako sa dá interpretovať história, ktorú si vymysleli židia – a tak to bude! Teraz inak! Toto rieš! Skurvená biblia ako návod na Great reset a celosvetový hladomor! O čom točím?

      Je to príklad typickej situ, ktorej my Slováci hovoríme židovina! Židovina je, keď niekto vyložene využíva núdzu iného, aby na tom zbohatol! Uvery, pôžičky úžera! Ak takáto situ nie je – žid ju spôsobí a ponúkne jej riešenie! Teda! Návod z biblie!

      Žid Jozef slúžiaci faraónovi – už vtedy židovská periféria moci vtedajšieho Globalneho mocenského systému – mal „vidiny“ – lebo všetci zločinci majú vidiny ako koho ojebať – mal vidiny o 7 rokoch prosperity a 7 rokoch hladomoru – v podobenstve kráv, ktoré vchádzali a vychádzali z Nílu! A tak navrhol odkloniť časť vody Nílu kanálom do jazera, ktoré sa malo stať zásobníkom pre zavlažovanie inak úrodnej oblasti! Táto voda začala prinášať vyšší výnos obilia, ktoré Jozef začal hromadiť – 7 rokov. Lenže lenže – potom prišlo obdobie sucha – ostatné národy začali hladovať – len Egypt mal dostatok! Hladujúce národy najprv od Egypta = faraóna – začali skupovať zásoby. Potom faraónovi predali aj zvieratá – zdroj svojej potravy. Potom začali predávať seba! Potom predali aj svoje domy a polia! A tak faraón vyvlastnil a ovládol všetko!

      Ide o ten posraný „Jozefov“ kanál a odklonenie kritického množstva vody! Geoinžinierstvo! Dodnes to robia Izraelci Palestínčanom! Čína odklonila nepálsku vodu Indii! Turecko odklonilo vodu Sýrii a spôsobilo exodus 1,5 milióna ľudí ešte pred Sýrskou vojnou s Islámskym štátom! Skurvený genocídny návod zo skurvenej židovskej biblie!

      Rekapitulácia – Great reset a Great deal! Faraón = GMS, pomocou svojho „Jozefa“ – Svetovej banky započal covid podvod, aby obmedzil migráciu aj pohyb zdrojov – lockdowny – ako previerku schopností riadiť globálny svet! Komisariát EU – zkurvysyn „Jozefa“ – zahatal stavidlom sankcií prísun energií z ruského „Nílu“ – aby tieto zdroje kanalizoval do „jazera“ Svetovej banky, ktorá – ako nástroj faraóna, sa k nim dostane obklukov cez burzy a iné štáty! Až bude „jazero“ plné, a ostatní začnú skapínať – Faraón-GMS bude cez žida Jozefa všetko predávať za násobné ceny – vylágruje úspory obyvateľov planéty, zoberie im iné zdroje vrátane sliepok a dobytka, zaviaže ich k otroctvu-evidencii a totálnej kontrole za almužnu nepodmieneného príjmu, zaťaží ho neprimeranými daňami, aby mu mohla exekuovať domy, byty, polia lesy, vodu, životný priestor, a nakoniec chodiace mŕtvoly bude ešte zaživa posýpať vápnom a hliníkom, aby čím skôr zotleli!

      Egyptská ríša sa nakoniec rozsypala! Nerozsypala sa sama – zdôrazňujem – nerozsypala sa sama! Rozvrátili ju nepriatelia, ktorí už mali faraónov a ich parazitického systému plné zuby! Faraóni sa rozptýlili do sveta, aby po tisícoch rokov svet znovu ovládli – a sme v tejto fáze! Stovky až tisíce „jozefov“ pracujú pre faraónov a ich Globálny mocenský systém! Vedia presne čo majú robiť, pretože to majú napísané v skurvenej „svätej biblii“. Sám Dostojevskij označil príbeh egyptského Jozefa za najdôležitejší počin v dejinách ľudstva! Lenže Dostojevskij nemohol povedať viac v zmysle jeho negatívnych dôsledkov – on aspoň na toto upozornil! Teda idioti svätiaci bibliu, ktorí tvrdíte, že bibliu treba vedieť správne vyložiť – máte ju vyloženú v plánoch globalistov na hladomor a globálnu genocídu ľudstva! Nenávidím faraónov – nenávidím ich Jozefov! Nenávidím ich „sýpky“ nášho ukradnutého „obilia“, nenávidím ich technické diela, ktorým kradnú ostatným národom vodu, nenávidím ich geoinžinierstvo, nenávidím ich reč a lži! Stačilo! Zbavme sa „Jozefov“ – nech sa faraón ukáže sám! Lebo faraón je bez ostatných nahý a bezmocný! Preto musí vládnuť tajne! Teda!

      Biblia nielenže mala rozvrátiť svetonázor „neegyptských národov“ – nežidov – a bola namierená najmä proti Etruskom-Slovanom, ktorí začali expandovať a ohrozovať aj severnú Afriku – v nej nie je len ten ideologický náboj! V nej je priamo návod pre nežidovských „Jozefov“, ktorí ak sa pridajú k židovi a faraónovi – môžu na úkor svojich vyhladovaných národov ovládnuť svet! A aby to nebolo tak jednoduché – konceptu židokresťanstva je ako protipól postavený koncept islámu – ako opäť dúálny tandem, ktorý má ukázať, ktorý z týchto konceptov je efektívnejší pre schudobnenie a totálnu kontrolu obyvateľov Zeme! Islám má v doktríne chudobu – my ju musíme zažiť existenčne! „A v tom nám „viera“ v bibliu pomáhaj!“ KURVA!

      Teraz vás „biblisti“ žiadam! Je v biblii napísané, že v časoch 7 rokov hladomoru – prosperoval AJ egyptský ľud?! Alebo to len faraón získal všetko! Pretože to bol ten prvý Great reset! A teraz sa má – už globálne – ZOPAKOVAŤ! Takže dopiči s biblickými predpoveďami, ktoré sú beletrickými cezhraničnými a nadčasovými návodmi ako spáchať zločiny a domáhať sa chucpe ich odpustenia!

      Kto stojí za najväčšími zločinmi tejto civilizácie.mp3
      https://ulozto.net/file/TbuwZ6dUv8Nn/kto-stoji-za-najvaecsimi-zlocinmi-tejto-civilizacie-mp3#!ZGLlMwR2AQxjLmIvBJHkLzLlAwIxMJ5BBUMIHaAnMQAGnmEuZt==

   • Ja by som povedal, ze mesias uz nepride normalnym pozemskym plodenim ( tak ako prisiel J.K.). Ja by som povedal, ze mesias tu uz bol a teraz pride len sudca a vodca, budovatel povedzme noveho sveta po zaniku naseho – stareho.
    Inak ten Sion/“BohSionu/Sionisti – to nieje len kopa parazitov a nejaka ta skupinka co to vsetko vedie.
    Sion – vrch v energopoli Zeme – prijimac a transformator “ zakladnej“energie posielanej z vyssich urovni/svetov cez tamojsie transformatory az uplne z vrchu od Zdroja. Ta energia je neutralna.
    Ak ju ludstvo prijima a spracuva pozitivne ( zije tak ako ma) tak sa ta energia vracia pozitivne spracovana nahor. Ak ludstvo zije v utrpeni, zlobe, v negativite ci v strachu tak klesa negativne spracovana dole k tym, ktori sa nou zivia. Preto Globalisti (spicka) a sionisti – ich nastroj na planete vytvaraju pre ludstvo take podmienky v ktorych je ta energia prudiaca cez vrch Sion ludstvom spracovavana negativne – to znamena ze im tecie – tym haj.zlom – padlym entitam zadarmo dole do krku.

    • Ja by som to sialene a chaoticke opichavanie s tragikomickou propagandou/reklamou videl aj z toho hladiska, ze tieto plany a procesy suvisia so vznikom a vyvojom zapadu za poslednych 250 rokov. Ved uz v obdobi spanielskej chripky toto opichavanie/ruskovanie a policajny teror skusali. A to bolo sto rokov nazad. Takze ten ciel zlatej miliardy ci pol miliardy musel byt vytyceny niekolko storoci nazad. A zastavit takto rozjety „giganticky tanker na mori“ nieje len tak.
     Ked sa cela globalizacia sustreduje na likvidaciu niekolko miliard ludi tak uz aj ked im nieco skripe a nevyvhadza (politika Ruska) tak ockovat sa musi aj za takychto podmienok. Cim viac veci im v tom plane skripe tym je viac trhlin cez ktore mozeme vidiet realitu.
     Takze myslim, ze kef sa to snazia dostat do narodenych deti tak nejde o vakcinaciu -likvidaciu nejakeho „spasitela“ ktory sa ma narodit.

     • Objektívne

      To, čo nikto nevie je to, že Sion je zakódovaný názov pre Sinaj a ten vrch/hora nie je v Jeruzaleme. Aby to bolo „jednoduchšie“, tak Mojžiš použil sedem mien na označenie hory Sinaj. Jedným z nich bol aj názov „divočina Zin“.

  • a nemáme zaručené ani to, že grafénom neobohatili už aj v potraviny pitnú vodu

 5. Nuž a zúfalý psychopatický zvrhlík GAŤes na poslednom cvičení novej plandémie naplánovanej na 2025, kedy by už mal kontrol,ovať cez WHO všetky skorumpované vlády tupcov práve naliehal na vybudovanie väčšej dôvery ľudí voči štátu a zdravotným inštitúciam, aby sa mohla ďalšia plandémia ešte úspešnejšie spustiť na deti a mládež ! Nuž čo na to povedať? Hovno si myslí, že je maslo ! A to je GaŤes, primitív bez vzdelania, poháňaný svojou pýchou a narcizmom. Neviem, či frčí na kokaine ako väčšina „smotánky“, ale evidentne nežije v reálnom svete !
  Pevne verím, že ovečky sa už poučili, a že ich väčšinu mňamky podľa plánu nepošlú čoskoro do večných lovíšť ! A zvyšní, že si dobre zaznamenajú pamäťovú stopu skúsenosti na to, čo sa nedávno dialo pre ďalšie roky a svoje deti !

 6. Niečo na tému špeciálnej operácie Ruska na Ukrajine a plánoch ríše ZLA z iného, duchovného pohľadu:
  https://www.christianitas.sk/rozhovor-otca-augustina-fuentesa-so-sestrou-luciou-z-fatimy/ ! Odporúčam prečítať celé ! Nič sa nedeje náhodne…

  • hľadač pravdy

   XXL,

   v odkaze, ktorý si uviedol – v tom texte uvádza vdp. P. Mášik v odseku ,,Posledné časy” – citujem:

   Mášik uvádza:

   „Otče, svätá Panna mi výslovne nepovedala, že sme prišli na koniec časov, ale sú tri dôvody, ktoré ma vedú k tomu, aby som si to myslela.“”

   Pravoverný katolícky kňaz Manfred Adler to vo svojej knihe uvádza úplne opačne!!

   Manfred Adler uvádza:

   ,,Kromě toho P. Fuentesovi svěřila, jak jí Nejsvětější Panna dala zřetelně najevo, že „žijeme v posledních časech světa“.” (!!!)
   ————————————————————————————————————-
   Od Manfreda Adlera tu odcitujem celý krátky odstavec:

   ,,Když se svého času kdosi ptal sestry Lucie na obsah „třetího tajemství“, měla prý
   odpovědět: „Stojí to v evangeliu a v Apokalypse. Přečtěte si to!“ Kromě toho P. Fuentesovi svěřila, jak jí Nejsvětější Panna dala zřetelně najevo, že „žijeme v posledních časech světa“. V této souvislosti také zvláště vyzdvihla 8. a 13. kapitolu Apokalypsy.
   Pro Frère Michela není nakonec vůbec žádná náhoda, „že třetí tajemství z Fatimy
   podivuhodně odpovídá třem tématům, která se postupně odvíjejí v XI., XII. a XIII.
   kapitole Apokalypsy“.”

   Uvedené je citované z diela:
   Z německého originálu Manfred Adler, Das „dritte Geheimnis“ von Fatima,
   druhé upravené vydání, Verlag Anton A. Schmid, Durach 1988, PRO FIDE CATHOLICA, přeložil Jaroslav Voříšek 1997, ,,Třetí tajemství Fatimy”, citovaná veta/odsek je na strane č.35:
   http://www.spiknuti-proti-cirkvi-a-lidstvu.com/literatura/Tajemstvi_Fatimy.rar

   Poznámka:
   Už nežijúci pravoverný katolícky kňaz Manfred Adler bol pokoncilovou cirkevnou hierarchiou prenasledovaný a šikanovaný!!

   ,,Je příznačné, že upozorňování na zednářskou infiltraci Vatikánu a další úskoky Satanovy synagogy mu vyneslo šikanování právě ze strany (pokoncilní) církevní hierarchie:
   „Bezprostředně o světovládné plány vrcholku B’nai B’rith a skryté vrchnosti
   a také o zprostředkovaně za tím stojící smrtelný boj proti pravé Církvi se jednalo
   v letech 1976-1978 v aféře kolem katolického kněze a spisovatele Manfreda
   Adlera. (K dalšímu srv. knihu „Zákaz výkonu povolání pro Manfreda Adlera. …
   Důvody a pozadí pronásledování katolického kněze“.) P. Adler byl urážen jako
   „štváč“, který údajně trpí „paranoidně falešnými představami“. … Je to staré klišé
   světových sionistů, snažit se diskvalifikovat antisionisty jako osoby postižené stihomamem“ (J. Rothkranz).”

   • Je tu privela IPP, takže ťažko objektávne povedať, kto hovorí pravdu. Pfredmetný článok som uviedol, lebo mi pripadá vecný. Inak odporúčam čítať posolstvá Panny Márie od La Salette počínajúc a potom su vytvoriť obraz a nie sa len nechať unášať názormi kléru, medzi ktorým je tiež „boj“. ;o)

    • JPP som myslel… tj bez kon krétnych faktov.

     • Svätá Panna – predsúvaná pred jej „syna“ je modus operandi dehonestácia Krista! V podstate mi je to už celé u prdele! Pretože v okamihu, keby som chcel chrániť autoritu Krista – akurát by som ho zhodil a dehonestoval tiež! Nehovorím o Ježišovi Kristovi ktorý „chodil“- hovorím o Kristovi ako o poslovi Stvorieľa. A toho určite nevyprdla panenka Mária cisárskym rezom – oplodnená kapilárou mimoňa, lebo Jozef ju celý čas – kvôli jej panenskej sviatosti – asi ju chcel predať – jebával celý čas do riti!

 7. Ja by som sa ani nedivil – ciste teoreticky – keby korporatne media vysli zo spravou ze vakciny proti c19 naozaj maju vela neziaducich ucinkov a zaroven by vsetkych opichanych ziadali aby isli na „opravnu“ vakcinu ( ako ked volkswagen ziadal majitelov aut aby ich priviezli naspat na opravu vadneho softveru). Normalne by zas na to naleteli, tomu verim. A naleteli by aj mnohi ti co sa dozvedeli o skodlivosti vakcin a nevedia co s nou kedze ju uz maju v sebe.
  Ludia stale davaju sancu tym z.mrdom, ktori idu nemilosrdne po nas.

  • A o čom sú bustery?

  • zatial nikto

   Mohli by oklamat aj nezapichnutych-tym povedat ze aby sa vyhli sheddingu tak nech si daju jednu vcelu teraz uz dobru-dalsi chytak

   • zatial nikto

    Inac asi nie je dobe teoretizovat,lebo udajne satanisti kedze ich tvorivost je obmedzena,udajne kradnu napady aj konspiratorom.
    Vsetky napady konspiratorov mozu pouzit.Hovori o tom ta kartova hra globalistov-no ako sa vola?Tam je jedna karta-Konspirator opisana takto:Nikto im neveri,ale mozu byt zdrojom dobrych napadov.

    • zatial nikto

     S bielymi plastami som skoncil na vecne casy a nikdy inak uz si od nich nedam ani vitamin C-udajne aj ten je falosny a nefunguje pretoze molekula je sice spravne-ale zrkladlovo obratena-takze nanic.
     Liecte sa ClO2 rozpustenym vo vode je to dost zazracna vec-multifunkcna,prave ju skusam-tu nejde len o dezinfekcne vlastnosti ale tiez o elektricke a magneticke efekty molekuly na urovni mitochondrii,Inac bielou mafiou zakazana a osmievana latka.

     • no veď to je ten „kontroverzný“ oxid siričitý, čo sme tu spolu nie tak dávno spolu riešili, zatiaľ nikto; myslím, že to bol tento link, čo som ti naň poslala:
      https://plus7dni.pluska.sk/veda-a-zdravie/hazard-zivotom-internete-fici-liecba-oxidom-chloricitym
      – som rada, že ti to pomáha, super!
      S bielou mafiou som navždy skončila aj ja – už pred dvomi desaťročiami, keď mi jednou veľmi „vzácnou“, „špeciálnou“ vakcínou spôsobila mŕtvicu. No a stalo, že nie tak dávno – počas covidhystérie – som sa večer strieskala na ulici a rozbila som si nos – keby to nebolo na tvári, tak by ma táto partia liečiteľov (po mojich skúsenostiach s nimi) už v živote nevidela… takže som šla na pohotovosť; posedela som si v čakárni niekoľko hodín, hoci v noci tam takmer nikoho nebolo – oni majú času a času…prišla som domov až nadránom.
      Chcela som týmto povedať: Bacha na úrazy!!! Aby sme neboli nechtiac nútení ocitnúť sa v ich – ktovie či dorých a či zlých – rukách.

     • oprava: oxid chloričitý

     • zatial nikto

      Ano,Emily,este raz dik za radu,som velmi vdacny za tip,ClO2 je super,velmi kontroverzny ale tiez prekvapivo ucinny.Je to jedna z mala substancii ktora ma dost prekvapila,hovorim na zaklade skusenosti a tiez co som o tom vycital.
      Kto toto kritizuje,zjavne s tym nema sosbnu skusenost,alebo sluzi systemu.Ziadna toxicita pri spravnom davkovani,

     • zatial nikto

      Tak tak,urazy velky problem pre antibieloplastovcov,nocna mora alebo morka.

     • práve som „rozklikla“ ten link, čo som ti vtedy, aj teraz znova poslala – no tých pozitívnych reakcií čitateľov na ClO2 už niet… už sú odstránené, kazia farmakobiznis

    • Stále používaš mätúci design lexikon! Kto sú konšpirátori a kto sú konšpirační teoretici a od koho si mám vziať nápady – od globálnych konšpirátorov = spiklencov proti ľudstvu?!

     • Používaš zasrané debilné skratky používané mainstreamovými presstitútmi! Prevzal si ich jazyk, ich design lexikon a ich myslenie – a s tým tu choď do riti!

     • zatial nikto

      Tutuli mutuli no.Konspiracny teoretik presnejsie.

 8. „S bielymi plastami som skoncil na vecne casy“ – to si asi dam vytlacit na tricko, to je fakt dobre.
  Ale urobim ten napis tak aby to vyzeralo ako standardne tricko s nejakym coolovym alebo tuctovym napisom od vietnamcov, nevyrazne, zapracujem to tam stylovo graficky, nenapadne a pritom citatelne. Nebude to v style, ze z dvadsiatich metrov budem ohurovat verejnost, to ani nahodou. Len tomu kto ma otvorene oci a je trochu bystry ten to rozluskne jedna dve.
  Teraz som si spomenul, ze v r. 2006 som sa dal pichnut vakcinou proti kliestom lebo som chytil kliesta a dost to miesto jeho odstraneni napuchlo. Par dni po tom sme leteli s manzelkou do uk nieco naotocku vybavit a ubytovali sme sa v takom mini hoteli – rodinom dome. Vecer som zacal mat prapodivne problemy. Nemohol som sa ohnut, cely krk dreveny, pod lopatkami bolest jaxsvina, nemohol som si dat ani nohavice dole a o ponozkach ci tricku ani nehovorim. Postupne som zacal chodit – suchat nohami ako 100 rocny (ani som ich nemohol dvihnut od zeme). Snazil som sa tomu vzopriet a celou silou „rozchodit“ to telo. Za chvilu som mal uz drevene aj ruky ale tak zvlastne – akoby niektore svaly fungovali normalne a niektore s vypadkami ci vobec. Napriklad som si akotak podal pohar vody k ustam ale ked som ho chcel polozit na stol tak som to nedokazal.
  Reku, to je jak naschval, taketo trable, kdesi vo svete, co ja tu budem robit?Nejako som sa „dosuchal“ do sprchy a zavrel sa tam a skusil sa umyt. Zistil som ze mi tepla voda po cca 10 min robi dobre – uvolnuje ma. Pustal som si coraz viac teplejsiu vodu az uplne vrelu na ktoru som sa fakt zvykol. Citil som ako sa mi uvolnuje sija a v jednej chvili som pocul taky zvlastny zvuk z oblasti svalov na siji, take chrupnutie a zaroven akesi mlasknutie z vnutra tych svalov na siji. O 70 percent som sa zacal citit lepsie. Behom dvoch dni uz som behal ako rybicka a za tyzden som „oddrevenel“ uplne. Bol som vtej sprche viac ako hodinu a vkuse som si lial tu vrelu vodu za krk. To mi pomohlo, uvolnilo mi to tie svaly.
  To je zazitok po mojej poslednej akcinacii 2006.

  • Oprava textu:
   To je zazitok po mojej poslednej vakcinacii 2006.

  • zatial nikto

   Hej dobry napad s mensimi pismenami,asi ich netreba drazdit lebo ved existuju aj pusky na injekcie takze…

   • zatial nikto

    Bolo by tiez vtipne aj s velkymi pismenami a ak by si si to nazehlil na biely plast,nie tricko.To by trocha mohlo vyviest z miery inych bieloplastovcov

    • zatial nikto

     Pripadne na modry plast.Vacsina by si myslela ze sa jedna len o plaste,v tom by bola sila.
     Hovorit na tricku o plasti uz prezradz viac.

 9. svatoslav butora

  Dovoľujem si pripojiť k nastolenej zdravotníckej tématike skromnú antivaxerskú otázku: … a kto nechal zapísať do Biblie myšlienku: „Miluj svojho blížneho ako seba samého? Nebolo to myslené inak a nemalo to znieť : „Miluj svojho gouauda ako gouauda svojho blížneho“ ??? (poznámka: gouaud je hadí element z TV-filmového seriálu Hviezdna brána.) A antivaxerský záver: Kto je civilizačný mysliteľ ? Ten kto bez prestávky prská na všetko, čo na ceste vývoja myslenia vzniklo, alebo ten kto vie z dejín „dobra a zla“ vybrať pre seba a spoločnosť to „dobré“ ?

  • Lidský mozek prý slovíčko ne nebere.Takže při autosugesci místo „nechci kouřit“ si máme třeba říkat „cigarety mají odpornou chuť.“ A proto je v bibli,tedy pokud je dobře přeložena,Nezabiješ bližšího svého,Nezesmilníš.Prostě podprahová sugesce,aby jsme to dělali.Třeba dobývání území ve jménu Boha.
   Maroši ,jestli tohle budeš číst, odpověď mi prosím na otázku,odkud pocházeli původní faraoni.Z Atlantidy?A jestli právě oni nebyli tím Bohem nebo jiní Atlanťané pro židy, když je vyhnali do pustiny-pouště,kde docházelo k jejich přeformátování? Můžeš se zdržet svých invektiv a napsat jen je to blbost a proč?

   • Atlanťania – predĺžené lebky. Existuje spoločná fotka s Rotschieldami – jeden z nich ju má. Relatívne mladý – zrejme sa u necho prejavil dôsledok incestu na upevnenie týchto daností. Niekde to vyhrabem. Oni odvodzujú svôj pôvod z ich krvi. Aj keď vládnu Domu Sionu – nevyznávajú judaizmus – pretože vedia, že je to ovládač aj v ich rukách.

    Treba rozlišovať to predĺženie lebiek – ak v čelovej časti – smerom hore – ide o kultúrnu záležitosť – obväzovanie hláv deťom, aby mohli byť zasvätení nejakému kultu. Atlantská lebka je predĺžená smerov šikmo dozadu hore.

    https://magazin.pluska.sk › faktyx › fakty-x-zahada-predlzenych-lebiek-ich-existenciu-dodnes-neobjasnili
    FAKTY X: Záhada predĺžených lebiek: Ich existenciu dodnes neobjasnili
    FAKTY X: Záhada predĺžených lebiek: Ich existenciu dodnes neobjasnili. Dnes sa už takmer nepraktikuje a väčšina ľudí ani nevie, že išlo o integrálnu súčasť niektorých kultúr. Deformovanie lebiek do neprirodzených tvarov a najmä ich predlžovanie existovalo tisíce rokov v mnohých kútoch sveta. Záhadou ostáva, prečo sa ľudia takto zohavovali.

    Atlantská GLOBÁLNA civilizácia zotročovala ľudstvo v spolupráci s inými entitami /Amenti/. V súčasnosti ide o ich degenerátov, aj keď sú stále nadpriemerní.

    Čo sa týka „invektív“ – invektíva sa používajú vo vťahu – ku – máš dojem ,že sa týkali práve teba?
    Momentálne som v kľude, pretože cestou do dediny 2 dobré správy – dve zlá sa z našej dediny už „vyparili“! Teda – stále platí – „Zastame sa v duchu bratia veď sa oni stratia!“ – a stalo sa! Už ich nieto! Náš egregor to zariadil.

    • Dík. Díky tobě mi ty souvislosti občas začínají zapadat.
     Ty invektiva se sice mě netýkaly,ale nelíbí se mi to.Jsme tu z větší části hledající a bloudící. Ti si to nezaslouží.Ale třeba jsou tu i bludičky lákající do bažin. Kdo ví…

     • Postreh „Jsme tu z větší části hledající a bloudící“ svedčí o súzvuku myslenia, cítenia, chápania…ešte aj nicku – no máme sa tu viacerí čo učiť… vďaka, Pohoda🙂
      …k neistému konšatovaniu „třeba jsou tu i bludičky lákající do bažin“ – to s istotou, žiaľ, naozaj len ťažko posúdiť, ale že na Bádateľa chodia tajnáši a šprtači, to pochopila hádam už väčšina.

    • Objektívne

     Atlantská civilizácia nebola globálna. Amenti je veľmi pochybný zdroj na niečo z dávnejšej minulosti. Takmer všetko v Ametni pochádza z astrálu. Vieš kto je pánom atrálu? Kto sa v ňom prihovára hľadajúcim?

     • Atlantská civilizácia bola globálna a potomkovia Atlanťanov majú presný pojem o tvare a usporiadaní Zeme, a teda aj o jej kontinentoch, a keďže potomkovia faraónov ako potomkovia atlanťanov vedome infiltrovali Rím ešte pred židokresťanstvom – boli to práve potomkovia Atlanťanov v Ríme, ktorí zmenili paradigmu plochej Zeme na guľatú, aby mohli „logicky“ nasmerovať Krištofa Kolumba na „objavenie“ Ameriky, aby mohli nenápadne začať budovať novú globalizovanú civilizáciu a prepojiť ju Hodvábnou cestou! Amenti je pre mňa najlogickejší zdroj o našej existencii. Pletieš si, že zdroj hovorí min. o situ spred 26 tisíc rokmi a toto nezapadá do reality dneška. Lebo bežný človek prispôsobuje informácie už svojej hotovej predstave o svete. Ja nemám hotovú predstavu o svete a preto som otvorený viacerým zdrojom, až na ten, ktorý ma ovplyvňuje – snaží sa – dostať ma do nejakej role! Keďže som od narodenia vntorne slobodný človek, a už si v dospelosti uvedomujem aj tie manipulácie – aby som slobodný nebol /vzťahy, peniaze, filozofia, kultúra a hodnoty/ – myslím, že už viem, čo je otvorený zdroj informácií a čo sú indoktrinované predstavy – čo si mám o svete myslieť! Ja si o svete nemyslím nič a to je ten najlepší „svetonázor“! Pre mňa je svetonázor = byť otvorený poznaniu!

      Menia sa paradigmy a väčšina ľudí toto nespracuje – doslova sa im zrúti svet! Mne nie! Ja maximálne tak budem žasnúť! Čáves!

     • A nemůžeme se tím zvoláním Amen nějak napojovat na jejich egregor ? Česky staniž se.
      Nebo to je úplná hovadina? Židi to dost používají.

     • Amen je univerzálne slovo ako v IT – Enter! Je pravda, že sme ho kresťanizáciou prevzali – ako skratku – od Rimanov, poťažmo židov – môžme znovu použiť „da – jesť!“ ale to zase používajú Rusi. Takže základ je pochopiť, že čo stále znamená – „Nech sa tak stane!“ – zodpovedám za svoje chcenie a rozhodnutie!

      Židia si privlastnili „davidovu hviezdu“ ktorá je pôvodne védska! Takže veľmi by ma to netrápilo, pretože to „amen“ ešte vypláva z inej historickej kultúry! Čiže – máme teraz používať Enter? Ale to je anglosaská kultúra! No stále môžeme používať – NECH SA TAK STANE! UŽ SA STALO – JE TO HOTOVÉ! trochu dlhšie, ale je to stále „amen s tým“.

     • Pohoda, ja by som sa – ak veci aspoň spolovice vidím ako-tak triezvo (dúfam), od židoviny radšej dištancovala. A ešte je veľký rozdiel medzi židmi (skupinou ľudí so svojskou životnou filozofiou) a Židmi (ako národom).

     • Takto. Pokiaľ sa vieme mentálne a duchovne preniesť do našich predstáv o budúcej realite – v zmysle čo chceme aby nastalo toto – slovo, ktorým to dosiahneme je to, ktoré vyhovuje našej emocionalite! Ak ja tu napíšem amen – je to preto, že počítam, že väčšina si ho správne vyloží. Normálne ja osobne používam „Nech sa tak stane“ – keď si predstavujem pozitívne veci. Ale ak chcem niekoho prekliať – používam práve amen! Pretože je zaužívané ako „bojový prostriedok“ a do neho sú zapojené nielen pozitívne sily. Je to súkromné vnímanie a odstupňovanie.

     • Ešte by som upresnil to „židovské“ amen – nie je židovské, ale kaananské – čo je sakra rozdiel medzi hebrejčinou a kaanančinou! Hebrej kaanančine dnes nerozumie! Čiže ak vychádzam z toho, že židovstvo je sekta a sekta môže mať svoj zločinecký argot – slovo amen bolo preukázateľne používané v Mezopotámii a teda aj v Kaanane – všeobecne v liturgii. Amen používajú aj Arabi – v tom istom význame.Hitler si privlastnil hákový kríž – pre nás koleso života. A?!

     • Emily- ty si myslíš, že si súčasťou židovského národa?! Lebo právo na sebaurčenie?! Nie – ty si súčasťou sebavyvolenej sekty! Som rád, že to z teba konečne vyliezlo!

      „je veľký rozdiel medzi židmi (skupinou ľudí so svojskou životnou filozofiou) a Židmi (ako národom).“ – a ideš si za svojím sebaurčením = sebavyvolením! Apage!

     • Maroš – to, že je rozdiel medzi Židom (občanom konkrétnej republiky) a židom (príslušníkom akejsi skupiny so svojskou fiolozofiou) = že ja s jedným či s druhým musím mať niečo spoločné? To je aká dedukcia?? Sa preber!
      Som Slovenka, bez akéhokoľvek náboženského vyznania a NEpokrstená – lebo som mala múdreho a rozhľadeného otca, ktorý pred polstoročím pochopil to, či my ostatní začíname chápať až dnes.
      Rozumieš už konečne? Zapíš si to za uši!! Píšeš tu pod viacerými nickmi a len chŕliš zo seba žlč!! Útoč na systém, a nie na konkrétnych čitateľov / pisateľov. STAČILO!
      P.S.: Už nejeden zo sympatizantov z tohto webu odišiel len a len kvôli tvojej ADRESNEJ agresivite. Svoju naakulovanú dlhoročnú zlosť sa nauč spracovávať sám v sebe. Alebo si ju choď vyliať do Dunaja skôr, ako urobíš niečo horšie. Dúfam, že si ma konečne pochopil.

     • Objektívne

      Hneď na začiatku Amenti je napísané odkiaľ pochádzajú tam prezentované informácie. Hovorí sa o kryštalických diskoch. Problém je ten, že tie disky nikto nevidel, nikto nemôže preukázať, že ich našiel, kde ich našiel, alebo kto mu ich dal, neexistujú fotografie miesta nálezu. Nedá sa nájsť nikto kto s nimi narábal pri dekódovaní, na akej technológii, ako to bolo kódované, v akom jazyku, proste nič… Tož tak…

     • prišiel čas, keď už s istotou nemožno veriť asi nikomu a ničomu

     • Emily – opäť zavádzaš ako vždy! Môj nick je „Maroš“! Občas mi nabehnú iné štemple – kvôli preklepu, ale nabehnú iné, aj keď si to na 100% skontrolujem! Z nejakého dôvodu mi vypadnú po odoslaní písmenká aj v komentároch!

      Ten tvoj vyjebaný štát, ktorý si tak obhajuješ, je otvorene sionistický a sionizmus je najhoršia forma fašizmu! Pre mňa si židula! Rozvratná židula! Sebaurčená rozvratná židula! Tu infiltrovaná rozvratná sebaurčená židula! Jeden z tvojich nástrojov je chválenie vybraných nickov, lebo ty si tá, ktorá teraz namiesto „Alenky“ rozdáva židovské ocenenia! Už to nebude židonobelova cena – už to bude židoemily cena!

     • no, aj kováč sa občas utne; už v minulosti pod nickom Jednoduchá tvoj rukopis, potvrdený tvojí štemplom – takže viem, o čom hovorím.

      Akýže štát ja obhajujem??
      …tie tvoje neustále narcistické agresívne výpady už dávno presiahli všetky medze únosnosti

 10. Corbettův report: Odvrácení zraku aneb jak přelstít propagandu (série #Hledání řešení) – CZ DABING
  https://rumble.com/v22mbts-corbettv-report-odvrcen-zraku-aneb-jak-pelstt-propagandu-srie-hledn-een-cz-.html

 11. Je tu konštatovanie. Chýba však aj povestné B – a to potrestanie vinníkov teda nielen výrobcov, ale aj inštitúcie a jednotlivci, ktorí to presadzovali či nariadili, lekárov, ktorí to odsúhlasili či mlčky to tolerovali. A tiež aj tých, ktorí s tým kšeftovali. Tiež sa pozabudlo na požiadavku prijať opatrenia (zo strany poškodených, národa) aby sa takému priam ukážkovému zneužitiu mandátu zo strany vlády predišlo a pokus o takéto zneužitie tvrdo potrestal!

 12. hľadač pravdy

  ,,Možno ste už počuli hanlivé výrazy ako „islamofób“, „homofób“ alebo „antivaxer“; teraz vás však môžu nazvať „a n t i č i p á r o m““ !!
  =========================================================
  Výber niektorých strojovo preložených odstavcov z článku zverejneného 14.12.2022, od autora Jacob M. Thompson:

  „Či sa vám to páči alebo nie, implantujú vám mikročip. A ak sa vám to nebude páčiť, presvedčíme vaše deti, aby dostali mikročipové implantáty. A ak to vo vás vyvoláva nejaký pocit okrem radosti, potom ste pravdepodobne antisemitský konšpiračný teoretik, pretože na mikročipových implantátoch nie je nič nekalé. Mikročipové implantáty sa stanú bežnou súčasťou každodenného života a pre ľudstvo to bude len čistý prínos.“
  ————————————————————————————————————-
  ,,Možno ste už počuli hanlivé výrazy ako „islamofób“, „homofób“ alebo „antivaxer“; teraz vás však môžu nazvať „antičipárom“.

  Sú paranoidní, neveria vo vedu, mnohí majú sklony k nadradenosti bielych a hlavne chcú, aby ste vedeli, že mikročipové implantáty sú super duper desivé. V úvodnom odseku sa píše o týchto „antičipároch“.

  IQfy, lifestylový časopis so sídlom v Seattli v štáte Washington, nedávno uverejnil článok, ktorý agresívne bičoval tých, ktorí sú „antičipári“. Podľa toho, ako bol článok napísaný (nie menej anonymným autorom), by si človek myslel, že je možno satirický, ale nie je, ani samotná publikácia.

  Článok nadväzuje na to, že Billa Gatesa skutočne označuje za „spasiteľa“, za človeka „milujúceho deti“, ktorý jednoducho chce do ľudí vložiť malý čip, aby mohli lepšie sledovať svoje zdravie.

  Či sa vám to páči alebo nie, dostanete mikročipové implantáty. A ak sa vám to nebude páčiť, presvedčíme vaše deti, aby dostali mikročipové implantáty. A ak to vo vás vyvoláva akýkoľvek pocit okrem radosti, potom ste pravdepodobne antisemitský konšpiračný teoretik, pretože na mikročipových implantátoch nie je nič nekalé. Mikročipové implantáty sa stanú bežnou súčasťou každodenného života a pre ľudstvo to bude len čistý prínos.

  Okrem toho NQfy vysvetľuje, ako sa budú zavádzať a ich asimilácia do každodenného života, vrátane toho, ako bude polícia vďaka týmto čipom schopná zastaviť zločin, „ktorý bude môcť zadržať pre dobro spoločnosti“. Napísali:

  Keď sa mikročipy normalizujú, zdá sa prirodzené, že viac služieb, správ a zábavy bude dostupných prostredníctvom siete na mikročipe. A nakoniec budú určité služby prístupné len prostredníctvom mikročipu, čo znamená, že tí, ktorí si odmietnu zaobstarať mikročip, budú z týchto služieb vylúčení. Bolo by to ako nemať v roku 2022 pripojenie na internet a spoliehať sa len na kazety VHS a videorekordér. Ak si mikročip nedáte, nebudete dostávať správy, nebudete si môcť objednať jedlo a nebudete si môcť odomknúť auto. Ale to je dobré, pretože to povedie k väčšiemu pohodliu ako kedykoľvek predtým.

  Aj keď odhliadneme od výhod pohodlia, implantovanie mikročipov prinesie ďalšie výhody, napríklad prudký pokles kriminality. Podobne ako domáce a hospodárske zvieratá, ktoré dostávajú mikročipy na sledovanie každého svojho pohybu, aj ľudia s mikročipovými implantátmi získajú rovnakú výhodu. Je ťažké uniknúť zločinu, keď GPS bude sledovať každý váš pohyb. Treba priznať, že táto forma boja proti zločinu môže byť spojená s určitým systémovým rasizmom, takže budúcnosť tejto konkrétnej funkcie je neistá.

  Isté však je, že mikročipové implantáty budú schopné bojovať proti rasizmu a antisemitizmu v jeho samotnom jadre – teda v mozgu antisemitov a rasistov. A to je dôvod, prečo antisemiti odporne bojujú zubami-nechtami, aby zabránili pokroku. Vďaka mikročipovej technológii budú môcť kontrolóri faktov a lekári zachytiť rasistické myšlienky a vniesť do nich pozitívne myšlienky o vláde a černochoch. Tí, ktorí budú mať dostatočne „silnú vôľu“, aby sa vzopreli vstrekovaným pozitívnym myšlienkam, budú svoje vnútorné nenávistné prejavy faxovať na miestne policajné oddelenie, ktoré ich bude môcť zadržať pre dobro spoločnosti.

  Táto realita možno príde oveľa skôr, ako si ľudia uvedomujú. Klaus Schwab zo Svetového ekonomického fóra raz povedal, že široké masy ľudí dostanú do roku 2026 implantát s mozgovým čipom.” (!!)

  zdroj:
  https://winepressnews.com/2022/12/14/seattle-based-magazine-warns-of-anti-chippers-who-are-awful-people-says-well-convince-your-children-to-get-microchip-implants/

  • A až ovečky dosáhnou určitého věku,tak zkrátka pomocí nějakých elektromagnetických kouzel budou odpojení od systému-mrtví.K čemu armády starých,zmrzačených atd.A nám se to bude líbit nebudeme bažit po ženách a majetků bližšího svého protože stejně žádnej nebude. Vítejte v ráji!!

  • hľadač pravdy

   ,,The future of mind control” – Budúcnosť kontroly mysle!!

   Obálka časopisu ,,The Economist” z mája roku 2002 (!!), teda pred viac ako 20-timi rokmi, predpovedá úplné ovládanie ľudskej mysle v roku 2029!

   https://www.economist.com/sites/default/files/20020525issuecov.jpg
   =========================================================
   Je známe, že na obálkach časopisu ,,The Economist”, za ktorým stoja slobodomurárske lóže, najvyšší slobodomurári zobrazujú zašifrované predpovede ich plánov aj na desiatky rokov dopredu!

   V časopise slobodomurárov ,,The Economist”, ktorý je označovný aj za globálnu hlásnu trúbu Rothschildovcov – najstaršieho finančného klanu na planéte, která je súčasťou globálnej protikresťanskej vlády, v jeho čísle z mája roku 2002 ukazuje, že satanisti dosiahnú úplné ovládanie ľudskej mysle v roku 2029! Detailnejšie zobrazenie uvedenej obálky časopisu z mája r.2002 je na tomto odkaze:
   https://3rm.info/main/91186-satanisty-vse-chetko-splanirovali-anons-velikoj-perezagruzki-byl-za-18-let-do-ee-nachala.html

   Na obrázku je na číselnej stupnici na čele muža zobrazený v tom čase aktuálny rok 2002, keď si odrátate stupnicu – do červeného poľa, ktoré začalo rokom 2020 (C-19!!), čiže satanistami odštartovaná záverečná fáza nasúvania NWO, ktorej ukončenie a zavŕšenie ukazuje na rok 2029!
   ————————————————————————————————————-
   ,,Keď myšlienky ovládajú stroje“

   ,,Snahy o prepojenie ľudských mozgov s počítačmi urobili v posledných rokoch veľký krok vpred. Spojenie našej mysle so strojmi by mohlo priniesť najväčšie zlepšenie ľudskej inteligencie od čias, keď sa náš druh vyvinul. Sme však pripravení?” (The Economist, 2018)

   https://www.youtube.com/watch?v=91qx0LMdJtI
   ————————————————————————————————————-
   ,,The future of mind control (Budúcnosť kontroly mysle)“

   ,,Genetická výbava človeka má určite dôležitý vplyv na jeho následné správanie. Gény však pôsobia prostredníctvom mozgu. Ak chcete predvídať a kontrolovať správanie človeka, treba začať v mozgu. V priebehu nasledujúceho desaťročia budú vedci možno schopní na základe skenovania mozgu človeka predpovedať nielen to, či bude mať sklon k duševným chorobám alebo zdraviu, ale aj to, či bude mať sklon k depresii alebo násiliu. Neurónové implantáty môžu v priebehu niekoľkých rokov zvýšiť inteligenciu alebo zrýchliť reflexy. Farmaceutické spoločnosti hľadajú molekuly na zmiernenie chorôb súvisiacich s mozgom, od ochrnutia po plachosť

   Neurológovia sú však do veľkej miery ponechaní sami sebe, obmedzovaní len štandardnými kódexmi lekárskej etiky a experimentovania. Tento relatívny nedostatok regulácie a dohľadu priniesol zaujímavý výsledok. Pokiaľ ide o mozog, spoločnosť dnes považuje rozdiel medzi liečbou a vylepšovaním v podstate za bezvýznamný. Užívanie lieku, ako je Prozac, keď nemáte klinickú depresiu, sa kedysi nazývalo kozmetickým, alebo nie nevyhnutným, a preto sa považovalo za nevhodné použitie lekárskej technológie. Teraz sa považuje za rovnako kozmetické a nepodstatné ako antikoncepcia alebo ortodoncia. Americkí zákonodarcovia zvažujú otázku takzvanej parity – argument, že psychiatrická liečba si zaslúži rovnaké krytie v rámci zdravotného poistenia ako akýkoľvek iný druh lieku. Kým kedysi sa lieky na zmenu osobnostných vlastností považovali za medicínske doplnky alebo vylepšenia, teraz sa považujú za nároky.

   Tento flexibilný prístup k neurotechnológiám – použite ich, ak môžu fungovať, požadujte ich, ak fungujú – sa pravdepodobne rozšíri na všetky druhy ďalších technológií, ktoré ovplyvňujú zdravie a správanie, genetické aj iné. Namiesto toho, aby sa ľudia bránili ich príchodu, pravdepodobne začnú požadovať tie, ktoré ich samých a ich deti urobia zdravšími a šťastnejšími.”

   ,,Tento článok vyšiel v sekcii Leaders tlačeného vydania pod titulkom „Budúcnosť kontroly mysle“.

   Zdroj:
   https://www.economist.com/leaders/2002/05/23/the-future-of-mind-control

   • „Gény však pôsobia prostredníctvom mozgu. Ak chcete predvídať a kontrolovať správanie človeka, treba začať v mozgu.“ – chvalabohu za ten „omyl“ – úvodzovky preto, pretože aj keď gény sú ovplyvňované vedomím – toto nebude podstatné, keď vypnú mozog – ako mediátora fyzickej existencie človeka. Z mozgu – zjednodušene – chcú vyrobiť KAZÍTKO!!! A cez toto kazítko – nejakou pascou – chcú naskenovať a uzavrieť vedomie! Teda – naše vedomie musíme dostať na takú úroveň vedomia, aby si bolo vedomé takejto pasce a nedržao sa existencie viazanej „práve na tento mozog, práve na toto telo“, t. j. aby sa na čas, než ako ľudstvo zlikvidujeme tieto zlovoľné štruktúry – vedomie ostalo nepolapiteľné! Nepolapitelné, t. j. – neviazané na fyzickú existenciu! A preto – džihád vedomia! Skutočný džihád!

    Americkí indiáni aj Aborigéni poznajú kultúrny spôsob rozluky vedomia s telom – vedomé opustenie tela! Indián po rozhovore s Manituom, Aborigén po rozhovore sám s vyšším ja. My na to máme zatiaľ jediný „kultúrny“ spôsob – kremáciu /sme Lužičania/. Potom ešte existuje kinezitologický test a systém otázok a odpovedí na základné otázky života – treba byť konkrétny, pretože odpoveď je analogická – áno / nie.

    Džihád za správnu vec – a to je likvidácia zla, otroctva a parazitov tejto planéty – poskytuje zmyslulné naplnenie života v záujme životov a slobody vedomia a existencie našich potomkov a zdravého ľudstva ako takého – a v konečnom dôsledku oslobodenie vedomia od zotročeného mozgu a tela. To nemá nič spoločné s islamom – slovo džihád je len výstižný pojem pre radikálne a cielené sebaobetovanie sa – voľba medzi bojom za slobodu a otroctvom!

   • Doplním v skratke, čo sa mi zdá – relevantné k – fundovanej debate o mozgu a Vedomí – vyššie a to:
    info o – malom (zadnom) mozgu (cerebellum), na ktorého vývoj, by tiež nemal človek zabúdať, i keď dnes vieme, že zostal malý – z dôvodu jeho nedostatočného využívania, obmedzovania jeho činnosti – a i preto – zostal – „zakrpatelý“.

    Ale práve Cerebellum -má veľmi dôležitú funkciu a to – nástroj Ducha. A – príliš malý zadný mozog spôsobuje dnes – vážne hľadajúcim ľuďom – ťažkosti pri rozoznávaní toho, čo je v nich pravý – CIT a čo iba – POCIT. Pocit je vytváraný predným mozgom, ktorého myšlienky pôsobia na nervy v tele. A tieto nervy v spätnom žiarení – vnucujú prednému mozgu podnet k tzv. fantázii.

    Fantázia, to sú obrazy, vytvárané – predným mozgom. Nemožno ich porovnávať s obrazmi, sformovanými malým mozgom pod tlakom – Ducha! Tu je rozdiel medzi prejavom citu – ako následku činnosti – Ducha a medzi prejavmi pocitu, vychádzajúceho z telesných nervov. Obidve činnosti vytvárajú obrazy, ktoré – človek ťažko, alebo vôbec – nerozozná. I napriek tomu, že je medzi nimi veľký rozdiel. Obrazy citu sú pravé – skrývajúce – v sebe – živú silu.

    Žiaľ, človek je iba – minimálne – prístupný duchovným výstrahám a poučeniam prostredníctvom zadného mozgu. A tak je vystavený viacerým nebezpečiam, ktorým by inak – prostredníctvom duchovných varovaní – mohol uniknúť.

    A už vôbec nehovoriac o spojení so – Stvoriteľom. A zrejme – to bol ten hlavný dôvod, prečo boli za minulé stáročia – dodnes – „Svetovou elitou“ – vytvorené podmienky, aby sa tak stalo. Pretože v opačnom prípade – by pre satanistov – nastala eliminácia – zotročovania ľudí.

    P.S. Uvedomujem si – komplikovanosť témy. Iba sa snažím hľadať – Harmóniu i v tejto – „mozgovej“ – oblasti, ktorá – verím, že – Časom – nastane..

  • hľadač pravdy,

   ak smiem poprosiť, ako rozumieť – citujem: „Či sa vám to páči alebo nie, implantujú vám mikročip. A ak sa vám to nebude páčiť, presvedčíme vaše deti, aby dostali mikročipové implantáty.“ ?

   Viackrát opakujúci sa termín „mikro“čip je spôsobený chybou prekladu? Lebo vieme, že v súčasnosti ide o podstatne drobnejšie častice – o nanočipy. Alebo pôvodný plán s použitím mikročipov prehodnotili neskôr na využitie (predpokladám, že devastujúcejších) nanočipov?

   • hľadač pravdy

    Emily,

    nemyslím, že je to chyba strojového prekladu. Je známe, že ,,neoficiálna veda“ je pred tou ,,oficiálnou“ približne o 50 rokov dopredu. O čipoch, mikročipoch, aj nanočipoch sa toho popísalo všademožne už snáď všetkomožné a nepochybne aj technológiu nanočipov satanisti už dlhšiu dobu majú k dispozícii a aj ju používajú.
    Napríklad jeden Slovák si dal obrovskú prácu s preložením a otitulkovaním celkovo cca 7 hodinového videodokumentu (3 časti), v tých videách toto bola vlastne hlavná téma – teda nanočipy vstreknuté do tiel nič netušiacich ľudí, v ktorom to jeden Američan popisoval a uvádzal už ako tisícročia predpovedaný ,,znak šelmy“. Ja som s tým vnútorne nesúhlasil, preto som tu na bádateľovi na to ani nikdy neodkazoval.
    Sám som tu rozsiahlejšie z rôznych zdrojov podrobnejšie uviedol napríklad technológiu mikročipov novej generácie – technológiu kvantových bodiek, ktoré obsahujú luciferázu, ako to uvádzala aj Dr.Carrie Madejová (na video, kde vystupuje a popisuje to, som tu viackrát odkazoval).

    Tu ale nejde o to alebo presnejšie nepôjde o to dostať to do ľudí NEVEDOME, čiže ich oklamať – NIE! To sa v konečnej fáze BUDE MUSIEŤ urobiť tak, že každý jeden žijúci človek v tom čase na zemi sa VEDOME SÁM – buď rozhodne prijať znamenie (Zj 13,16-17) – mikročip na ruku svoju alebo čelo svoje alebo to odmietne a nepríjme znak/čip na ruku svoju alebo čelo svoje. V každom prípade, či to každý jednotlivec VEDOME príjme (väčšina) alebo odmietne (malá hŕstka ľudí) – ponesie si za toto svoje vlastné rozhodnutie aj následky, tak ako to popisovali proroci, svätci, vizionári, stigmatici, Boží služobníci, mučeníci a ako je to popísané v Písme svätom, ku ktorému sa tu Ty žiaľ sústavne tak znevažujúco, bludne a dehonestujúco vyjadruješ a zosmešňuješ tu Božie slovo, ako aj samotného Ježiša Krista!

    Samozrejme že keby zajtra v televízii vystúpili najvyšší nadnárodní slobodomurári, napríklad:
    Kissinger, Rothschild, Putin, Biden, Xi Jinping (Si Ťin-pching), Merkelová, Scholz, Macron, Mario Draghi, Bill Clinton, Erdogan, Schwab, Gates, Buffet, Fink, Bernanke, Rompuy, von der Leyen, Christine Lagarde, a mnohí, mnohí ďalší a povedali by niečo v zmysle: ,,máme tu nášho ,,mesiáša“, ktorému chceme odovzdať trón svetovlády, pokloňte sa mu a príjmite jeho znamenie na telo svoje, ako znak toho, že ho uznávate za svojho ,,boha” a úplne sa mu podvoľujete”, tak….

    ….samozrejme ani ten najväčší hlupák na tejto zemi by to takto dobrovoľne neprijal!!!

    Preto ,,bratia a sestry” z najvyšších nadnárodných slobodomurárskych superlóží spustili tú ,,záverečnú fázu nasúvania NWO, teda Nového svetového poriadku”, v závere ktorej bude nasledovať kruto-vláda ich falošného ,,mesiáša”! Preto je tu v súčasnosti ,,duchovná kríza”; ,,mravná kríza”; ,,kríza morálky”; ,,ekologická kriza”; ,,demografická kríza”; ,,energetická kríza”; ,,uhlíková kríza” a podobne, ale k tomu prijatiu ,,znaku šelmy” ani toto s najväčšou pravdepodobnosťou nebude stačiť. Ja som to tu už uvádzal, že na donútenie ľudstva k prijatiu ,,znaku šelmy” satanisti veľmi pravdepodobne použijú buď už 2x v minulom storočí vyskúšané, z ich pohľadu ,,celkom úspešné riešenie” (Pike, WW3) alebo k tomu použijú zinscenovanú inváziu ,,mimozemšťanov”, k čomu som tu na bádateľovi už tiež plánovaný možný scenár satanistov prekopíroval a viackrát naň odkazoval.

    • hľadač pravdy,

     ja som (podobne ako hádam väčšina ľudí na tomto webe) Hľadačom Pravdy(!), nie jej zosmiešňovačom. Ide o to, či vieme, ako by tá jediná, Skutočná Pravda mala vyzerať. V matematike je to jednoduché, pretože tento jednoznačne priamočiary odbor nepripúšťa polemiku. No v našom nejednoznačnom, a zámerne zmotanom jazyku – je to, žiaľ, presne naopak.
     Zareagujem iba v skratke, pretože kvantu čitateľov riešenie náboženských otázok ide na nervy (veď práve náboženstvo bolo najčastejšou príčinou vojen a všetkého možného zla).
     Pravý (mimozemský!) Ježiš nepriniesol Žiadne Náboženstvo. Po príchode na Zem zrušil nakomplet všetkých „božích“ desatoro. Nemal apoštolov. Mal iba učeníkov a neustále boli prenasledovaní. Žiadne kázne v kostole, iba skrývanie sa v Getsemanskej záhrade. Nenarodil sa, bol vždy. Prišiel z neznámej planéty; nebol Pozemšťan. Nemal matku, iba Otca mimo planéty Zem…no a po Jeho zavraždení a potom, ako si Pilát umyl ruky (čiže zbavil sa viny) – zavládla Tma. Duchovná, pochopiteľne. A trvá tu dodnes.
     Po Ježišovej násilnej smrti prišiel na scénu Pozemský náhradný tzv. ježiš-kristus, učením presný opak za Pravdu zavraždeného Ježiša. Nemajú rovnaký ani pôvod, ani učenie…ani nič. Skúste si prečítať veľmi pozorne najznámejší, Roháčkov preklad (staré vydanie – novšie vydania sú poprerábané podobne, ako naše súčasné potraviny).
     Ani ja nepoznám celú a skutočnú Pravdu; nepoznáme ju asi nikto. (Iba ak tí, ktorí ju pred nami skryli.) Ale tá zmiešanina Pravdy so Lžou v biblii je do očí bijúca. Netreba nič viac k tomu dodať… hádam iba jediné: Nebojme sa rozmýšľať: „Skúmajte písma, či je tomu tak“ – odkázal ľudstvu Pravý Ježiš. Tento Človek nemal so žiadnym náboženstvom nič spoločné. Zrušil všetkých židovských tzv. desatoro boha Sionu a nahradil ich jediným odporučením svojho Nadpozemského Otca: „Milujte sa navzájom.“ Keby túto jedinú trojslovnú vetu ľudstvo rešpektovalo, vyzeral by svet úplne inak.
     V jednoduchosti je Krása, Pravda, Múdrosť aj Sila. Prekomplikovaná, zamotaná býva jedine Lož.
     P.S.: Duchovia neexistujú; fungovali by ako softvér bez hardvéru.

 13. Greg Reese: V předvečer vzniku bezhotovostní společnosti (CZ TITULKY)
  https://nastub.cz/w/hrDTJVcdfxgem4rSqonPbC?start=10s

 14. Objektívne

  Dnes sú samé vtipy na programe od Fulforda. Najväčšia zločinecká organizácia CIA a Pentagon sľubuje, že zločinci z Pfizer a niektorých ďaľších spoločností budú čeliť spravodlivosti.

Pridajte komentár

*