Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

V Nemecku z 10 pitiev očkovaných malo 7 úmrtí súvis s vakcínami


Print Friendly, PDF & Email

V Nemecku z 10 pitiev očkovaných malo 7 úmrtí súvis s vakcínami

(France Soir, The Liberty Beacon) – S podporou profesorov Sucharita Bhakdího, Stefana Homburga a Koronového „auschussu“ Reinera Fuellmicha, usporiadal nedávno nový forenzný ústav svoju prvú tlačovú konferenciu.

Predložili na nej teraz už dostupné dôkazy o fatálnych nepredvídaných udalostiach, ktoré mohli vyplynúť z takzvaných očkovaní proti covidu.

Podľa správy v nemeckom newslettri Corona Transition (Koronový prechod), prezentovali v pondelok 20. septembra 2021 v Reutlingene forenzní vedci prof. Arne Burkhardt a prof. Walter Lang výsledky desiatich pitiev, vykonaných na šiestich Nemcoch a štyroch Rakúšanoch, ktorí všetci zomreli po očkovaní.

Súdne pitvy sú výsledkom spoločného úsilia niekoľkých forenzných expertov z Rakúska a Nemecka. Ďalšie pitvy sa ešte vyhodnocujú.

Vykonané boli na formálnu žiadosť rodín. Z desiatich úmrtí má sedem „pravdepodobne“ súvis s očkovaniami, z toho päť „veľmi pravdepodobne“.

U posledných troch prípadov je jeden ešte potrebné vyhodnotiť, ďalší sa zdá byť „náhodný“ a pri poslednom je súvislosť „možná, ale nie istá“.

„Kríza lymfocytového šialenstva“

V sprievode prof. Wernera Bergholza, experta na kvalitu, ktorý bol zodpovedný za monitorovanie ich práce, sumarizovali v Reutlingene prof. Burkhardt a prof. Lang svoje zistenia.

Stručne označili následky očkovaní ako „krízu lymfocytového šialenstva“ (Lymphocyten-Amok). Lymfocyty sú podmnožinou bielych krviniek, spájaných s imunitnými odpoveďami.

Hlavnými faktormi tohto nimi pozorovaného lymfocytového šialenstva boli:

 • Nadmerná imunitná odpoveď s rizikom autoimunitného ochorenia (útoku na seba samého)
 • Nadmerná produkcia lymfocytov (hyperplázia)
 • Objavenie salymfatických uzlín v orgánoch, v ktorých by byť nemali, iba ak sú zhubné (v pečeni, pľúcach, maternici, štítnej žľaze, slinných žľazách, atď.)
 • A tiež, „vyskladnenie“ (Entspeicherung) lymfatických orgánov, ktoré znižuje externé imunitné kapacity.

Počas týchto pitiev boli obaja forenzní lekári konfrontovaní profilmi ochorenia, ktoré im bolo dovtedy neznáme.

Hoci sa nedá povedať, že jedinou príčinou smrti bola vakcinácia – pretože smrť je vždy multifaktoriálna – , podľa profesora Burkhardta po očkovaní „nezostal nepoškodený jediný orgán, jediná telesná funkcia“.

Tri extrémne zriedkavé autoimunitné ochorenia

Čo bolo obzvlášť zvláštne a neočakávané, počas týchto pitiev objavil Dr. Arne Burkhardt tri nesmierne zriedkavé autoimunitné ochorenia:

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

 • Sjögrenov syndróm
 • leukoklastickú vaskulitídu kože
 • Hašimotovu chorobu

Pokiaľ ide o lymfocytickú myokarditídu, najbežnejšiu diagnózu, tú je ťažké zistiť aj pod mikroskopom a často sa intepretuje ako obyčajný infarkt.

Momentálne sa skúma riziko povakcinačného úmrtia spôsobeného patológiami endotelu, vaskulitídou, perivaskulitídou a aglutináciou erytrocytov.

Dr. Bergholz, expert na kvalitu, vysvetlil, ako by mal byť v tomto kontexte chápaný pojem „pravdepodobnosť“.

V posledných rokoch bolo v Nemecku s očkovaním spájaných iba 20 úmrtí.

Naopak, v období od januára do júla 2021, teda od začiatku anticovidovej kampane, bolo v Nemecku podaných 80 až 90 miliónov očkovaní, po ktorých nasledovalo 1230 hlásení úmrtí ako nepredvídaných očkovacích udalostí.

To je najmenej desaťnásobok počtu úmrtí v porovnaní s obvyklými vakcínami, nehovoriac o desaťtisícoch vakcinačných udalostí, ktoré neviedli k smrti okamžite.

„Nikdy v histórii medicíny…“

Forenzní vedci si všimli, že Inštitút Paula Ehrlicha, ktorý je v Nemecku zodpovedný za zaznamenávanie vakcinačných udalostí, robí prístup k presným údajom veľmi náročný ešte aj pre špecialistu, na rozdiel od nórskej alebo anglickej farmakovigilancie.

Forenzní vedci ukázali veľa diapozitívov, kde niektoré zobrazovali cudzie telesá uviaznuté v tkanive, napríklad oceľ.

Výrobcovia odpovedali, že oceľ sa používa na protézy, čo považujú za neakceptovateľné.

Záver

Ako jeden z prvých robil pitvy prof. Klaus Püschel z Hamburgu. Dospel k záveru, že veľká väčšina ľudí, ktorých pitval a ktorí teoreticky zomreli na „Covid-19“, zomreli v skutočnosti na iné ochorenia.

Takže nakoniec sa možno ukáže, že na Covid-19 zomrelo minimum ľudí, dokonca oveľa menej ako na samotné očkovanie proti nemu. Nebolo by to prvýkrát v histórii, kedy liečba bola smrteľnejšia než choroba.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: France Soir, Zdroj: The Liberty Beacon, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. DAVID SORENSEN: TOTO NIE JE VTIP! PO EXPERIMENTÁLNYCH COVID INJEKCIÁCH ZOMRELI UŽ MILIÓNY ĽUDÍ! PROSÍM, KONAJTE!
  https://cz24.news/david-sorensen-toto-nie-je-vtip-po-experimentalnych-covid-injekciach-zomreli-uz-miliony-ludi-prosim-konajte/

 2. K článku zásadná vec – pacienta, ktorý zomrel v nemocnici, kde mu bola stanovená diagnóza – nepitvajú 1/ jednak ako zbytočnosť a niektorí pozostalí sú radi – kvôli neporušenosti tela, 2/ šanca, že sa tým zakryje aj možné pochybenie personálu – čo je v prospech nemocnice! Takže otázka – koľko je NEPITVANÝCH – hoci privezných po reakcii na vakcínu, keď tu hrajú hru na „neškodnosť“ vakcíny?! A čo odber vhodných kompatibilných orgánov – ako „dôvod“-motív úmrtia = vraždy v nemocnici?! Vy veríte informáciám, ktoré vychádzajú z nemocníc?!

  Nebezpečné probuzení-drama (podle skutečnosti) cz.dabing.mp4
  https://ulozto.net/file/LE65H6ZuaW3U/nebezpecne-probuzeni-drama-podle-skutecnosti-cz-dabing-mp4#!ZGR3LmR2AJLmAmMuAmZ1BJRkZTMuAIHmI2SsBSycBRf0omZ3MD==

  • Loni bylo sděleno, že je zákaz pitev těch, co zemřeli na COVID. Přesto se najdou patologové, kteří toto nařízení porušují.

   • Existuje určitý hierarchický postup – patológ nemá právomoc otvárať telá podľa svojej záľuby! Čo myslíš – koľké sa vôbec dostanú na patológiu, keď nie je výslovná požiadavka na pitvu a keď sú v tom zainteresované konkrétne pohrebné služby, ktoré majú už dopredu avízo, že ich čaká kšeft – „že tu niekto onedlho exne“?

    Vďaka tomu filmu hore som sa začal viac zaoberať problematikou kšeftu s orgánmi – predať ťa dokážu aj blízki!

    • a ešte… človek po podaní vakcíny sa do x-dní (už presne neviem) nepovažuje za očkovaného. A koľkí takí zomreli.

     • v české republice se člověk po podání vakcíny nepovažuje za očkovaného 14 dní. Pokud se nic nezměnilo.

 3. https://www.naturalnews.com/2021-10-15-healthy-teenager-dies-after-second-vaccine-dose.html
  Healthy 16-year-old boy in California DIES after receiving second dose of Pfizer’s coronavirus vaccine
  Zdravý 16-ročný chlapec v Kalifornii zomrel po podaní druhej dávky vakcíny Pfizer proti covidu

  But Big Pharma doesn’t seem to care about these injuries and deaths.
  Zdá sa však, že Big Pharma (farmaceutický priemysel) sa o tieto zranenia a smrti nestará.

 4. https://www.naturalnews.com/2021-10-15-cdc-fda-fudged-covid-numbers-plandemic-tyranny.html
  CDC, FDA both fudged covid numbers to push more plandemic tyranny
  CDC a FDA obidve podvádzali s číslami covidov, aby mohli viac rozšíriť plandemickú tyraniu

 5. https://cz24.news/david-sorensen-toto-nie-je-vtip-po-experimentalnych-covid-injekciach-zomreli-uz-miliony-ludi-prosim-konajte/
  DAVID SORENSEN: TOTO NIE JE VTIP! PO EXPERIMENTÁLNYCH COVID INJEKCIÁCH ZOMRELI UŽ MILIÓNY ĽUDÍ! PROSÍM, KONAJTE!

 6. https://www.ac24.cz/zpravy-z-domova/prekvapive-zjisteni-vyterove-tycinky-nesplnuji-vubec-nic/
  Překvapivé zjištění? Výtěrové tyčinky nesplňují vůbec nic

 7. Očkování proti COVID-19 není povinné a to ani pro některé profese, jako podmínka pro výkon zaměstnání. Skutečnost, že se zaměstnanec nenechal očkovat, ač si to jeho zaměstnavatel přál, nemůže být rozhodně důvod k výpovědi z pracovního poměru. Pokud by zaměstnanec z tohoto důvodu výpověď obdržel a podal žalobu u soudu o neplatnost výpovědi, nepochybně by tato žaloba byla úspěšná, zaměstnavatel by ho musel znovu přijmout do pracovního poměru a doplatit mu ušlou mzdu, případně i náklady řízení.
  JUDr. Jan Mach, advokát, ředitel právní kanceláře ČLK

  Ze zákoníku práce (§ 52) vyplývá, že zaměstnavatel může dát zaměstnanci výpověď jen z těchto důvodů: (následuje taxativní výčet dle zákoníku práce) Nepodrobení se očkování (které nota bene není ze zákona povinné), tak dle našeho názoru nemůže být důvodem pro podání výpovědi, neboť nespadá pod žádný z výše uvedených důvodů.

  Jan Bačina, ředitel právního odboru/Head of Legal Department, Ministerstvo zdravotnictví ČR“
  https://cz24.news/mudr-jan-hnizdil-lekarska-komora-neni-moje-komora-mudr-kubek-neni-muj-prezident/

  • Preto sa ako dôvod prepustenia uvádza niečo iné alebo sa uzatvára pracovná zmluva na dobu určitú. Je zlé že sa ľudia sa vnucujú aby mohli pracovať. Malo by to byť naopak. Ľudia by si mali zobrať ich zdroje späť. Celosvetovo.

 8. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/10/17/comparing-ivermectin-to-merck_1920_s-new-molnupiravir.aspx
  Comparing Ivermectin to Merck’s New Molnupiravir
  Porovnanie Ivermectinu k novému Molnuparaviru od Mercku

  PS Molnupiravir môže vyvolať rakovinu

 9. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/10/17/mikki-willis-plandemic-book.aspx
  The ‘Plandemic’ and the Great Awakening
  „Plandémia“ a veľké prebudenie

  Plandémia = plánovaná pandémia

 10. Niečo som prekopírovala:
  Jezte pokud možno zdravou živou stravu, užívejte doplňky stravy s vitamínem C a D, dostatečně spěte, vykonávejte veřejně prospěšné práce nebo služby druhým a dělejte, co můžete, abyste odhalili psychopaty, kteří řídí svět do záhuby. Velmi důležité – držte se dál od nemocnic. Zabíjejí lidi.

 11. …takže Ivermectin zakážu a Molnupiravir povolia…jedno pomáhalo a iné bude škodiť, no úžasne je to vyriešené :-(….milá Jean, dávaš nám tu veľmi dobré rady, teda viacerí…čo sa týka tých nemocníc, aj my v rodine máme z tohto týždňa zlú skúsenosť…mama mala vys.tlak, zavolali jej záchranku, tlak neklesal, vzali ju do nemoc. …tam sa musela otestovať a potiom ju chceli dať na covid.odd. …na to sa mama ozvala, že je negatívna a prečo by ju tam teda mali dať…dali ju na inter., ale aj tam zasa zažila že emoč.šok…mama je totiž dosť prostoreká a 1 ,,p.sestrička“ jej nemohla zobrať krv, tak jej mama povedala, nech sa netrápi, že príde teda p.dokt. a on to urobí…no to nemala povedať, lebo ,,p.sestr.si to zobrala k srdcu“ a mame ,,pekne rozpovedala“ kopľko ona má škôl, a jej nikto rozkazovať nebude, čo má a nemá robiť…ono pravda je, si myslím,čiast. na oboch stranách- mama je predsa už starš.osôbka, čo si myslí, to povie, no a sestr.je možné, že ju aj dáki iní ľudia predtým ,,vytočili“, tak to jej psychika zrejme nezvládla, alebo jednoducho ,,vstala ľavou nohou z postele“ :-(…:-)…. potom mama dostala / lebo vraj bola nezvládnuteľná/ akési tabl.na upokoj, z kt.mala doslova bludy :-(, napr.videla behať zajačiky po kuchyni :-(…teraz je už doma, stav sa upravuje, no povedala, že do tejto nemoc., keby už aj mrela, nepôjde ….takže tak. A čo sa týka tých nemocníc, že vraj človek má ešte počas života napísať, že si nepraje byť ,,skúmaný“, inak to bežne robia každému. No ako to naozaj je, neviem….

  • Milá Alenka, ja len prepisujem čo na iných weboch čítam. Viem mám tu výhodu, že viem angl. a som už dôchodkyňa, takže aj toho času je trochu viac.
   Čo sa týka maminky jej vysokého tlaku treba to liečiť prírodne. Ja ho mám v poriadku takže presne ma v rýchlosti nenapadá čo robiť (lebo aj varím obed). Ale toľkoto viem: nepoužívať žiadne tečúce oleje, aj ja varím na masti (bravčová alebo mangalica). Treba zistiť ktoré čaje sú dobré proti vysokému tlaku a kúpiť ich v sypanej forme (ibišek, hloch lekársky…) Čo sa týka hlochu lekárskeho dostať aj kvapky v natur. predajňiach. Treba všetko urobiť aby cievy boli v poriadku (piť bio šťavy napr. aróniova…)
   Boh chráň aby starý človek bral liek psychiatrické alebo lieky na spanie…
   Utekám do kuchyne. Prajem maminke veľa zdravia.

  • To som zažil aj ja, keď bola mama v nemocnici, jedna sestrička bola neskutočne nedotklivá a rozčúlila sa aj po neškodnej poznámke. Potom si človek celú skúsenosť s nemocnicou spája s takýmto zamestnancom, čo je škoda. Nadriadení by to mali riešiť, lebo nie je normálne, aby si zdravotná sestra nevedela uvedomiť, že keď je niekto chorý, tak logicky bude aj podráždený a povie čo má na jazyku. Mama má tiež mierne vysoký tlak a každý deň užíva ruský doplnok s horčíkom, ktorý je aj s bylinkami, tie sa vždy používali na vysoký tlak: https://www.sibirske-zdravie.sk/vitaminy-a-mineraly/horcik–magnezium/
   Dosť pomáha aj kvalitné Céčko a CBD oleje, alebo nejaký prášok, čo tam majú, myslím, že sa to volá lymphosan C, ale ten nie je veľmi chutný 🙂 želám mamke veľa zdravia

   • Milý Jano, smejem sa, po prečítaní Vášho blogu som vstala a išla si kvapnúť 3 kvapky CBD + CBG Full Spectrum olej pod jazyk.

  • Milá Alenka, teraz som si ešte na niečo spomenula. Ja som pred pár rokmi vyčítala, že odkedy sa pridáva chlór do vody je veľký nárast srdcovo cievnych chorôb, vysokého tlaku. Ja si osobne vodu filtrujem už niekoľko rokov, nielen na pitie ale aj na varenie čaju, kávy, polievky.

 12. ..Milá Jean, ďakujem moc, je to od teba milé, bude to mame ozaj nápomocné :-)…..

  • Mila Alenka, mozno na zaciatok, kym sa dostanete k nejakej alernativnej liecbe, kvapky z byliniek a tak, skuste zvysit prijem tekutin, bez bubliniek.

 13. dr. Jane Ruby řekla, že polský vědec Frank Zalewski.dokonce viděl „vajíčka“, která se podle ní stala „velmi aktivní“, Jak poznamenal, „klíčí hlava a nohy vyrostly během čtyř dnů “. Poté řekla, že jakékoli stvoření, které z vajíčka vyrostlo, bylo „ži…
  https://www.bitchute.com/video/s5qcHJsjrB6x/
  s česxkými titulky

  • Vypočula som to video – hrozné.

   dr. Jane Ruby řekla, že polský vědec Frank Zalewski.dokonce viděl „vajíčka“, která se podle ní stala „velmi aktivní“, Jak poznamenal, „klíčí hlava a nohy vyrostly během čtyř dnů “. Poté řekla, že jakékoli stvoření, které z vajíčka vyrostlo, bylo „živé“.

 14. Alena:
  byliny podle marie treben na vysoký tlak:
  česnek, medvědí česnek, bolševník, jmelí, kokoška, plavuň a hloh.

  něco najdeš i tady http://www.zenazdravotne.cz/?s=tlak

  • Na zníženie tlaku treba pohyb a schudnúť. Koľko tuku má na sebe „Alena“? Požívať jedovaté byliny nie je riešenie.

  • Marek Košice

   Vysoký tlak = hustá krv. Treba viac piť (ak človek pije málo) a zriediť krv UZEMŇOVANÍM……….. Uzemnise.cz……..

 15. Čierna ovca

  Dobrý deň, veľmi rada čítam vaše články a príspevky, komentáre od vás a už mi nedá nepodeliť sa s info čo sa deje u nás v práci. Ja neočkovaná, odsudzovaná mojimi kolegyňami som práve svedkom toho, že kolegyňa očkovaná dostala covid, chodila do práce s kašľom a samozrejme z nejakeho zázraku si urobila test (odmietala testovanie lebo je očkovaná, ona nemusí). Nato nas pozvali na PCR testy ako jej kontakty. Nakazila ďalších piatich ľudí plne očkovaných. Keďže mali výnimku z karantény takže do uskutočnenia testu oni do práce mohli chodiť (a ďalej to šíriť) Teraz majú príznaky kašeľ, horúčky a dvaja strata čuchu a chuti a to vravím, že sú očkované . Ja som v poriadku a nega, beriem stale vitaminy ako aj tu odporúčate ale toto čo sa tu na SR deje, že očkovaný má všade výnimky a pokojne to roznáša ďalej je celé zle. Nemali by nás v spoločnosti rozdeľovať, lebo ako je vidieť z mojej osobnej skusenosti aj očkovaný môže prenášať.

 16. Keďže ľudia sú akí sú – znovu pripomínam…
  J.Chvátal k avizovanej Udalosti na planéte Zem /Event/ 17.10.2021 v nedeľu o 19,00 nášho času /SEČ/!
  Audio čas od 1:33.22 – inštrukcie.
  2021-10-11 – J.Chvátal_280_Gorgona VI
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2021-10-11-j-chvatal_280_gorgona-vi/

  Tí, ktorí budú o 19,00 SEČ v časovom pásme noci – údajne budú mať živý sen, ktorý si na rozdiel od ostatných snov pomerne dobre zapamätajú.
  Keďže máme aktívne v duchu odpovedať – osobne odporúčam dať si k posteli alebo kreslu pár hárkov papiera, zápisník – na poznámky, kresby, atď. Viem, že sa dá nahrávať aj na mobil, ale osobne by som ho radšej už nejaký čas pred Udalosťou vypol – mobil sa cyklicky pripája k operátorovi a vysiela signál, ktorý môže pôsobiť rušivo. Ideálny je diktafón. Má to trvať cca do 20 minút. Hlavne sa treba uvoľniť, nemyslieť na pi.oviny – rozjímať – kvázy alfa hladina. Kto nežije v ruchu msta – išiel by som dobre oblečený – ak nebude chemtrails alebo zamračené – do záhrady, tak, aby som videl na nebo – odporúčam pohľad na Mliečnu dráhu, a smerom k Severke. Nepozemské objekty sa pohybujú nie po rovnej dráhe – cik cak ako ryby.

  Čiže – ak odpovedať, tak samomluvou a jej záznam na iné zariadenie ako mobil – nič vtedy aktívne nezapisovať, lebo to pretrhne niť – ale hneď po skončení si zapísať a zakresliť všetko!

  Edgar Cayce to robil tak, že si ľahol, uviedol sa do channelingového „sna“. Vedľa neho sedela pripravená stenografka. On rozprával z tranzu a ona všetko zapisovala. Tých zápiskov je 14 tisíc.

  Tento kontakt má prebehnúť na úrovni mentiónovej energie. Ja osobne vypnem PC, mobil, svetlo, chladničku. Deti a neveriacich idiotov bez rešpektu k vám, ktorí môžu schválne vtedy urobiť nejaké strašidlo, hluk – treba poslať DO PI.E! A samozrejme od štvrtka už sa nemal piť alkohol, fajčiť, brať oblbovacie lieky! Víno ma čaká už 3 dni, nefajčím /vôbec/ a dokonca som odložil natieranie syntetickou farbou, lebo riedidlo je tiež oblbovák. O 18,30 vycikať, umyť nohy a do postele! A nečakať netrpezlivo ako picino „na ježiška“! Kľud!

  • ja víno tiež ešte odložím, lebo bude spln

   • „Ty si jediná“ – ktorej sa zverím, ako dopadla Veľká Udalosť u mňa!
    1/ Myslel som to smrteľne vážne, pretože s mimoňmi, alebo „inými“ entitami na planéte mám svoju skúsenosť. Čiže nie či verím – videl som, viem.
    2/ Zhruba 20 minút „pred“ už som bol naozaj v posteli, zhasnuté – elektrosmog vypnutý.
    3/ Neriešil som, nekukal na hodinky, snažil som sa myslieť na nič – ako bude – tak bude.
    3/ Ešte mi napadla myšlienka – keďže existuje projekt Blue Beam – projekt Vatikánu s holografickým premietaním falošnej invázie UFO – aby sa vytvorila jednotná svetová vláda proti invázii – implementácia NWO – či nejde o tento ojeb.
    4/ Keďže som v minulosti v Bratislave – a prebehlo to aj v Nitre – a usudzujem vo všetkých krajských mestách – v roku 2006 -zažil cca týždňovú podprahovka – všade prenikajúce zvuky /cez steny, vonku, v MHD, potichúčky, hypnoticky – 2 hudobné slučky – od Tweens „Pred polnocou“ a od Bee Gees „How deep is your love“ – očakával som nejakú skúšku tejto technológie v roku 2021 už na celom Slovensku. Potom som to zavrhol, keďže J.Chvátal avizoval len cca 20 minútový kontakt, a to v Blave trvalo minimálne týžďeň. Inak – keďže som copywriter, pátral som na nete a ajhľa – spoločnosť Towercom mala vtedy v 2006 vypustený spot – „Signál, ktorý preniká všade!“ – čo zmenili v priebehu mesiaca – a z YT vymazali – určite sa prezradili.

    Takže výsledok dnes – pam§tám si, ako som zaspával, že so videl obrazy, akoby v tme kalnej vody niekto svietil baterkou proti me ale v popredí stála postava, cez ktorú baterka svietila okolo kontúr. Čiže tieň proti mne.
    A zaspal som ako dudok. Sny nie dôležité – prebudil som sa o 20,38 – bez akéhokoľvek avizovaného kontaktu.

    Sklamaný? Nie! Naopak – teraz viem, že tam, kde dávajú líšky dobrú noc je najbezpečnejšie bez takýchto technológií. Najbližšia GSM a Wifi veža cca 6 km. Vo štvrtok som poslal cca 25 známym SMS k Eventu za 12,50 eur. Mnohí lekári, niekto z médií, rodina, kamaráti. Neľutujem, pretože išlo o šancu. Nie každý je kontaktér. Teraz inak!

    Ak sa prevalí, že „vidiny“ Eventu mali len ľudia z miest – vyjadrujem otvorene podozrenie, že išlo o Blue Beam! Čiže – som rád, že vidiek je zatiaľ nepokrytý. Nebudem rozoberať J. Chvátala – každý sme na úrovni svojej nevedomosti užitoční idioti. Chvátal prezentoval Event ako výsledok konferencie – otázka – ktorá takáto aktivita nie je infiltrovaná?
    V pondelok má byť relácia z Chvátalom na SVCS o 21,00 – tak si počkám na výstup k Eventu.

    Skrátka – u mňa sa teda mimoni nekonali. A už vôbec neriešim, či im za to nestojím. Inak ničto predtým neľutujem.

    Blaváci – Nitrania – skúste si spomenúť na leto 2006!
    https://ulozto.net/file/8WhWyx7h/04-tweens-pred-polnocou-mp3#!ZGqvMGR2Zwp3AJIwLwV1LmD0ZQDlLzt3rUx2pSZ0Ez9dEwZ5BD==

    • K tej pesničke „Pred polnocou“ – musím s rešpektom konštatovať, že my Slováci máme naozaj špičkových hypnotizérov! Tie procesy, ktoré u nás prebiehajú sú naozaj sofistikované a podiel na tom majú naši tvoriví ľudia – bohužiaľ – nie v prospech národa.

     • Ďakujem za dôveru Maroš.
      Ja som išla spať v mojom obvyklom čase s novým kryštálom v hrsti. A mala som lucidný sen zvláštny, už druhý za týždeň. Mimoni mi tak akurát dali bozk na tretie oko a nechali ma snívať.

     • ale pravdupovediac, že som ráno očakávala,, že po tom bozku nebudem mať vrásku na čele a nič 🙁 .. tak si dám ten botox

 17. https://cz24.news/velmi-zaujimave-zistenia-polovica-zaockovanych-si-este-stale-naivne-mysli-ze-su-chraneni/
  Veľmi zaujímavé zistenia: Polovica zaočkovaných si ešte stále naivne myslí, že sú chránení

 18. …ďakujem všetkým ost. za rady a ešte nie ja, ale mama má vys.krv.tlak….,- takých ,,čier.oviec“ je viac, no ja cov.neuznávam- všetko sú to choroby ako sú nachlad., kašeľ, chrípka, záp.pľúc a pod. , žiad.cov. neexistuje…iba koronocirkus…

 19. Viete niekto toto strojovo preložiť a zavesiť sem?

  After UK COVID strain, new brain-eating amoeba ‚rapidly …
  [Prehľadávať doménu timesofindia.indiatimes.com] https://timesofindia.indiatimes.com › life-style › health-fitness › health-news › after-uk-covid-strain-new-brain-eating-amoeba-rapidly-spreading-in-the-us-heres-all-you-need-to-know › articleshow › 79916832.cms
  The amoeba, which is called naegleria fowleri is a single-cell amoeba, which is usually found in freshwater sources like rivers, ponds and lakes and causes an infection called PAM, or ‚primary …

  To vysvetľuje – prečo musia byť vakcíny hlboko podchladené – aby sa v nich predčasne nekultivovali aj amébové kultúry.

  • Práve keď sme si mysleli, že rok 2020 sa blíži ku koncu a blížili sme sa k porážke jednej z najstrašnejších pandémií, aké sme videli, objavil sa nový strach v podobe améby spôsobenej chorobou, ktorá by mohla byť oveľa infekčnejšia a smrteľnejšia ako COVID-19.
   Správa prichádza po záhadnej chorobe Eluru, ktorá bola objavená v okresoch Ándhrapradéša, ktorá poslala stovky pacientov do nemocníc a vyvolala
   poplach.
   Nová,
   desivá améba, ktorá požiera mozog, by mohla byť jednou z najväčších vecí, ktorých sa teraz treba obávať, pretože vedci majú pocit, že infekčný zárodok má schopnosť spôsobiť rýchly zápal, opuch mozgu a oveľa smrteľnejšie komplikácie.
   Prvýkrát vysledovaný v južných častiach USA, kmeň sa rýchlo dostáva do severných okresov USA kvôli klimatickým zmenám.
   Améba, ako už názov napovedá, má potenciál spôsobiť ťažké poškodenie životne dôležitých častí tela a spôsobiť rozsiahly
   zápal.
   Klimatické zmeny, ktoré sa zvyčajne nachádzajú v teplej sladkej vode, pomohli amébe rozšíriť sa do iných častí USA a ako sa odborníci obávajú, aj do iných krajín po celom svete, pretože majú schopnosť prosperovať v teplých teplotách až do 113 stupňov Fahrenheita.
   Améba, ktorá sa nazýva naegleria fowleri, je jednobunková améba, ktorá sa zvyčajne nachádza v sladkovodných zdrojoch, ako sú rieky, rybníky a jazerá a spôsobuje infekciu nazývanú PAM alebo „primárna amebická meningoencefalitída“, ktorá môže byť smrteľná.
   V súčasnosti je infekcia stále zriedkavá.
   Len 34 zistených prípadov bolo doteraz nájdených za posledných 10 rokov, podľa Centier pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC). Avšak, pretože môže ľahko prenášať cez vodu, aktmi plávania a hlbokého potápania.
   Podľa
   správ sa príznaky začnú kopať do 24 hodín po infikovaní tela, pričom jedným z najčastejšie hlásených skorých varovných príznakov je bolesť hlavy.
   Améba, ktorá požiera mozog, sa môže ukázať ako smrteľná, keď začne útočiť na
   mozog. Podľa správ môže zárodok vstúpiť do mozgu nosom. Zaujímavé je, že nespôsobuje infekciu, dostane sa, ak prechádza ústami.
   Príznaky sú tiež nejako podobné meningitíde, čo spôsobuje, že lekári sa obávajú, že veľa pacientov môže byť nesprávne diagnostikovaných alebo nie je v prvom rade v poznaní
   príznakov.
   Vzhľadom k tomu, že ide o infekciu, ktorá je spojená s infekciami mozgu a rýchlym kognitívnym poklesom, niektoré z príznakov spojených s ochorením zahŕňajú:
   -Nauzea
   -Vysoká
   horúčka -Vracanie -Závraty
   -Záchvaty
   -Delírium, zmenený duševný stav
   -Bolesť hlavy a stuhnutý krk
   -Halucinácie
   V závažných prípadoch môže tiež viesť k zlyhaniu viacerých orgánov, zmätenosti, kóme. Niektorí tiež hlásia, že trpia slabosťou, svalovými kŕčmi, stratou reči.
   Aj
   keď v súčasnosti neexistuje dôveryhodný spôsob, ako zabrániť šíreniu infekcie, odborníci varujú ľudí, aby sa neoddávali rizikovým aktivitám, ako je plávanie, potápanie práve teraz, dezinfekcia a dezinfekcia povrchov a včasné varovanie pred príznakmi.
   V júli boli niektorí obyvatelia v hotspotoch a vysoko rizikových oblastiach požiadaní, aby nosové svorky nosa nosa nosa alebo sa úplne vyhli nosovým kontaktom, pretože améba môže cestovať do mozgu z nosa.
   N. fowleri je zvyčajne neškodný pri požití, ale pri vdýchnutí sa ukáže ako smrteľný.
   Miera prenosu a nákazy zatiaľ nie je
   známa.
   Zatiaľ
   čo existuje niekoľko liekov proti amébe, plány liečby tiež veľa závisia od príznakov a závažnosti vašej infekcie.
   V extrémnych prípadoch zápalu mozgu môže byť ovplyvnené životne dôležité fungovanie a spôsobiť neúčinnosť liekov.

 20. Čo sú améby „požierajúce mozog“ | Améby
  [Prehľadávať doménu osetrenie.com] https://osetrenie.com › čo-jedia-mozog-améby
  Čo sú améby „požierajúce mozog“ Mozog-žravé améby nie sú celkom presné jednobunkové tvory podobné amébam, ktoré sa nazývajú Naegleria fowleri. Sú veľké asi
  Améby, ktoré požierajú mozog, zabíjajú obrátením tela …
  [Prehľadávať doménu sk.sanroeducare.com] https://sk.sanroeducare.com › brain-eating-amoebas-kill-turning-your-body-against-you-a-021156
  Améby, ktoré požierajú mozog, zabíjajú obrátením tela proti sebe. Jessica Hamzelou (Obrázok: London School of Hygiene and Tropical Medicine / Science Photo Library) Nebuďte na nich príliš tvrdí. Améby, ktoré sa tlačia do nášho mozgu a napájajú našu šedú hmotu, nie sú vítané, ale to, ako reaguje náš imunitný systém …
  Infekcie améby, ktoré požierajú mozog: príčiny a príznaky …
  [Prehľadávať doménu sk.uppercreditfieldnaturalists.org] https://sk.uppercreditfieldnaturalists.org › 55383-brain-eating-amoeba-6076
  Infekcie améby, ktoré požierajú mozog: príčiny a príznaky. 2021; Priestor ; Naegleria fowleri, améba požierajúca mozog, ktorá pô obuje primárnu amebickú meningoencefalitídu. „Améba požierajúca mozog“ je rovnako hrozná, ako to…

  • Doporucujem clanok o pribehu z Usti nad Labem pred cca 60 rokmi… je tam aj popisane, co zapricinilo, ze sa aneba zacala mnozit.
   https://hygiena.szu.cz//hyg/2019/02/02.pdf
   Obecne v bazenoch sa robiebali pravidelne odbery, ale v posledne roky sa to myslim uz nerobi, max 1 rocne? Takze pre verejne bazeny/kupaliska je potreba ziadat o pravidelne testovanie.. a idealne aj zasob s teplou vodou – prave teplota je u nich dolezita pre mnozenie.

   • Legionela – v prechodne zatvorených školách počas lockdown a pozastavenom odbere vody – sprchy, vodovody v triedch napr.

 21. Autor a žurnalista Ernst Wolff zcela jasně ukazuje a vysvětluje, kdo vytvořil falešnou pandemii a proč.
  https://rumble.com/vnuji3-kdo-zpsobil-souasnou-situaci-a-pro.html

 22. Závažná informácia….očkovanie ANO, ale chce to ešte druhú fázu proti epifýznemu konfiguračnému syndromu, ktorý je sprievodným javom a dá sa kompenzovať hexagonovou terapiou na báze fenoménu
  A.Einsteina a Wilhelma Reicha……som pripravený na diskusiu …….Jozeft

 23. … aha, takže to je inak…to videjko treba vypočuť skôr a na 19 – tu sa pripraviť, o.k. ….

  • Čo je inak?! Čo je inak?! Stále je to rovnako, akurát to ignoruješ od samého začiatku – hovno /tvoje obľúbené/ si sa o to starala od samého začiatku, ale potrebuješ „TO“ amébicky komentovať a pochybujem, že si na to o 19,00 vôbec spomenieš! Amébické spongiovité drísty! FUCK!
   „Nehádžme perly sviniam!“ – to platí špeciálne pre teba! Jednoduchá. Jednoducho internetová Améba požierajúca duševný čas iným! Vedomostný Parazit!

 24. ..a veľká vďaka milá Jean :-)…

 25. https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/masivni-protesty-proti-covid-pasu-v-italii-od-severu-k-jihu-je-zablokovana/
  Masivní protesty proti covid pasu v Itálii. Od severu k jihu je zablokovaná

 26. https://www.infowars.com/posts/world-economic-forum-unveils-covid-passport-that-uses-blood-test-markers-to-determine-vaccination-status/
  World Economic Forum Unveils COVID Passport That Uses Blood Test Markers To Determine Vaccination Status
  Svetové ekonomické fórum predstavilo COVID pas, ktorý používa markery krvného testu na určenia vakcinačného statusu.

  The vaccine itself must carry some form of marker that permanently stays (at a cellular level) in your body which can then be detected in a blood test.
  Samotná očkovacia látka musí obsahovať nejaký druh markera, ktorý vo vašom tele zostáva natrvalo (na bunkovej úrovni) a ktorý je potom možné zistiť krvným testom.

  The World Economic Forum’s (WEF) so-called COVIDPass will use blood test markers to determine whether a person has taken the COVID injection or not.
  COVID Pass takzvaného Svetového ekonomického fóra (WEF) bude používať markery krvného testu na určenie či osoba prijala COVID vakcínu alebo nie.

  PS Ja dodávam, že celá zemeguľa nie je schopná sa postaviť proti niekoľkým rodinám čo diriguje túto zemeguľu? 7.8 miliardy ľudí ich poslúcha.

  • holistický prístup

   Milá Janka,

   tie „rodiny“, o ktorých zrejme píšeš, sú len tí naposlušnejší, oddaní psychopaticko-beštiálni OTROCI šíriaci hrôzy svojho pána … vsjo.

 27. Vědecká studie, na které se podíleli členové Světové zdravotnické organizace (WHO) i amerického Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv, došla k závěru, že pro plošné očkování třetí dávkou není důvod.

  Prestižní medicínský časopis Lancet publikoval studii, jejíž autoři kritizují snahu vlád nabízet plošně třetí dávku očkování. Pro třetí, tzv. posilující, dávku vakcíny podle vědců v současnosti není důvod a celé téma tak zbytečně podrývá důvěru v očkování. Experti navíc dodávají, že ani klesající počet protilátek nemusí znamenat, že účinek vakcíny vyprchal.
  https://cz24.news/pro-treti-davku-ockovani-neni-zadny-vedecky-duvod-ani-v-pripade-mutaci-uvadi-vedecka-studie-zverejnena-v-casopisu-the-lancet/
  *****
  RUSKO: Skupina expertov z Ruska zverejnila svoju vedeckú prácu na tému „Vplyv očkovania proti COVID-19 na zvýšenie chorobnosti a úmrtnosti na koronavírus“.

  Experti vo svojom vedeckom článku ukázali výsledky matematickej analýzy štatistických údajov o chorobnosti a úmrtnosti na COVID-19 päť až osem mesiacov po začiatku hromadného očkovania v Izraeli, Veľkej Británii, Francúzsku a Rusku a ich súvis zo začiatkom očkovania proti COVID-19.

  Ustanovili priamy vzťah medzi očkovaním, zvýšením úmrtnosti a chorobnosti očkovanej populácie a tiež prudkým zvýšením úmrtnosti o 116 – 238,5 % na koronavírusovú infekciu po očkovaní.
  V dôsledku výskumu vyvstala prirodzená otázka: „Ak hromadné očkovanie proti COVID-19 súčasnými vakcínami Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Johnson&Johnson, Sputnik V alebo Gam-COVID-Vac môže stimulovať zvýšenie počtu prípadov COVID-19 a úmrtnosti, prečo sú tieto preparáty považované za účinnú ochranu pred koronavírusom?“
  https://cz24.news/ruski-vedci-vplyv-ockovania-proti-covid-19-na-zvysenie-chorobnosti-a-umrtnosti-na-koronavirus/
  *****
  NEMECKO: S podporou profesorov Sucharita Bhakdího, Stefana Homburga a Koronového „auschussu“ Reinera Fuellmicha, usporiadal nedávno nový forenzný ústav svoju prvú tlačovú konferenciu.

  Hoci sa nedá povedať, že jedinou príčinou smrti bola vakcinácia – pretože smrť je vždy multifaktoriálna – , podľa profesora Burkhardta po očkovaní „nezostal nepoškodený jediný orgán, jediná telesná funkcia“.
  https://cz24.news/73326-2/

 28. …Maroš tichúčko… už som si videjko pozrela a rada sa si na to o 19 -tej spomeniem…je to úplne inak, tvoj problém, že ma tak vnímaš…..

 29. https://cz24.news/zeleni-vypalnici-si-prisli-pro-vase-penize-zralok-jmenem-mmf-a-bruselsky-zeleny-udel-ekologicky-terorismus-jako-utok-na-statni-penezovody-s-prisatymi-aktivisty-a-tupymi-politiky-nabozenstvi-c/
  Zelení výpalníci si přišli pro vaše peníze. Žralok jménem MMF a bruselský „Zelený úděl“ – ekologický terorismus jako útok na státní penězovody s přisátými aktivisty a tupými politiky. Náboženství chudoby a smrti je tady!

 30. A čo sa deje na Slovensku? Očkovanie sa zaseklo a ľudí na covid zomiera menej, ako vláda očakávala, štatistiky sa ďalej skresľujú, že nárast očkovaných v nemocniciach nie je a na očkovanie sa neumiera, proste všetko je nastavená tak, aby ľudí vystrašili a zvýšili mieru zaočkovanosti za každú cenu ! Je to predsa politická otázka, ako povedal Lengvarský !!!
  A tak psychopat prichádza s rovnakým receptom, ako pred rokov – „dobrovoľné“ plošné testovanie, aby sa covid viac rozšíril a oni splnili súčasne sľúbenú vedeckú štúdiu pre Pfizer. Takže čo ďalej? Za žiadnu cenu sa predmetného testovania nezúčastniť. Treba ľuďom hovoriť, že tu nejde o žiadnu ochranu ich životov či zdravia, ale presne naopak ! Nemožno už viac tancovať podľa muziky vládnych zločincov !!!

 31. …milá Jean či Janka ? vďaka za ďalšie inform. ….

 32. Kanadská provincie vydala nová pravidla COVID, která umožňují vládě zabavit soukromý majetek
  17.10.21

  Kanada:
  Úředníci z Saskatchewanu mohou „v rámci realizace krizového plánu povolit vstup do celé budovy nebo na pozemek, bez soudního příkazu, jakékoli osobě“.
  Kanadská provinční vláda přijala ve jménu boje proti COVID mimořádné pravomoci v orwellovském stylu, které umožňují úřadům zadržovat nebo odvádět lidi bez soudního příkazu a zabavovat osobní majetek podle libosti.
  Vláda má také pravomoc „nařídit evakuaci osob a odsun osob nebo hospodářských zvířat a osobního majetku z jakékoli oblasti Saskatchewanu, která je nebo může být postižena mimořádnou událostí, a přijmout opatření pro odpovídající péči a ochranu těchto osob nebo hospodářských zvířat a osobního majetku“.
  Podle ministerstva zdravotnictví jsou nové příkazy nezbytné k „zajištění mobility pracovníků zdravotnického systému prostřednictvím větší flexibility při plánování a přerozdělování zdravotnických pracovníků do oblastí, které čelí kapacitním tlakům, a při využívání dalších zdrojů“.
  Každá osoba s bydlištěm v Saskatchewanu je ze zákona povinna dodržovat nové nouzové příkazy, jinak jí hrozí přísné tresty nebo odnětí svobody.
  Nové provinční nouzové nařízení podle zákona o nouzovém plánování podepsal 13. září premiér Scott Moe. Příkazy byly oznámeny ministrem zdravotnictví Saskatchewanu.
  http://zvedavec.org/vezkratce/18194/

 33. …všetci sa tu upokojte a radšej povedzte, či ste robili tú siestu včera o 19 – tej…
  …Maroš ty si to povedal len ametyst ako ,,jedinej“, takže aj nám ostatným….u mňa to prebehlo až moc pokojne, lebo som si ľahla, v kľude, tichu, vytiah.zásuvky….snažila som sa nad ničím nerozmýšľať a naraz bác…zobudila som sa o 22.45…takže som pokračovala v spaní…snívať sa mi nesnívalo …taká je moja skúsenosť….

  • Ja spavam pre istotu vo faradayovej klietke aby som bola mimo dosahu zásuviek, pouličnej lampy a wi-fi.

 34. Ja keď sa zobudím ani neviem koľko je hodín.

 35. Ale čo môžem potvrdiť, čo sa týka hodín, tak dnes o 03:33 UTC bola slnečná erupcia triedy B1. Božské to číslo.

 36. …taká trieda B1 je ozaj mimor.číslo, napr.aj v nejakom učení ….ja pre istotu spávam v posteli, aby som ráno stihla bus do práce :-(…:-)…..a tá pieseň je veľmi pekná….

  • Znalosť cudzieho jazyka sa tak hodnotí 😎

   Čo je erupcia B1 oproti M1,6 čo bola nedávno?? Z tej geomag.burka G2 nebude.

 37. …o tých amébach nič neviem, treba na to zrejme pozrieť….

Pridajte komentár

*