Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Britská štúdia zistila, že vakcína Pfizer ničí T-bunky a oslabuje imunitný systém


Print Friendly, PDF & Email

Britská štúdia zistila, že vakcína Pfizer ničí T-bunky a oslabuje imunitný systém

(TheExpose.uk) – Štúdia vykonaná v Spojenom kráľovstve Inštitútom Francisa Cricka zistila, že v akcína spoločností Pfizer-BioNTech proti ochoreniu Covid-19 ničí T-bunky a oslabuje imunitný systém.

Napriek tomu sa farmaceutické spoločnosti snažia zaočkovať populáciu treťou dávkou, alebo tiež posilňujúcim očkovaním, ktoré má tomuto „zabrániť“.

Čo sú T-bunky a načo slúžia

T-bunky sú imunitné bunky, druh bielych krviniek, ktoré sú schopné zamerať sa na konkrétne cudzie častice – najbežnejšie sa skúmajú vo vzťahu k ich schopnosti potláčať rakovinu a infekčné ochorenia.

Sú však nevyhnutné aj pre ďalšie aspekty imunitnej odozvy tela.

Existujú dva druhy T.buniek:

 1. zabijacké T-bunky
 2. pomocné T-bunky

Zabijacké T-bunky napádajú bunky, ktoré už boli infikované cudzími časticami, zatiaľ čo pomocné T-bunky pomáhajú ostatným bunkám vyvíjať zabijacké bunky a stimulovať ostatné bunky k vytváraniu neutralizujúcich protilátok.

Štúdia Inštitútu Francisa Cricka sa zamerala na neutralizujúce protilátky vytvárané T-bunkami. Analyzovala, či vakcína Pfizeru pomáha T-bunkám vytvárať dostatok protilátok na potlačenie ochorenia Covid-19 a súvisiacich variantov vírusu.

Inštitút Francisa Cricka vykonal túto štúdiu v spolupráci Britským národným ústavom pre zdravotný výskum.

Vedci dospeli k prekvapivému zisteniu, že vakcína Pfizeru na Covid-19 vytvárala menej neutralizujúcich protilátok proti ochoreniu Covid-19 a ďalším variantom.

Čo ďalej zistila štúdia

Vedci analyzovali protilátky v krvi 250 zdravých ľudí, ktorí dostali buď jednu, alebo obe dávky vakcíny Pfizer na Covid-19, do troch mesiacov po svojej prvej dávke.

Výskumníci použili test, vyvinutý Inštitútom Francisa Cricka, aby zistili schopnosť neutralizujúcich protilátok zabrániť vstupu variantov Covid-19 do buniek.

Liečba osteoporózy

Štúdia zistila, že iba 50 percent ľudí, ktorí dostali jedinú dávku vakcíny Pfizer, malo merateľnú neutralizujúcu protilátkovú reakciu proti variantu alfa ochorenia Covid-19. Navyše, u variantov delta a beta toto číslo kleslo len na 32, resp. 25 percent.

U všetkých variantov bolo protilátok vytváraných tým menej, čím bol jednotlivec prijímajúci vakcínu starší a tiež u tých so slabším imunitným systémom.

Keď sa vezme do úvahy schopnosť vakcíny ničiť T-bunky a ešte viac oslabovať imunitný systém, môže očkovanie spôsobiť mnohým ľuďom poškodenie, najmä u tých, ktorí majú oslabený imunitný systém.

Nebola pozorovaná žiadna korelácia s pohlavím alebo indexom telesnej hmotnosti. Výskumníci dúfajú vo vykonanie ďalších štúdií na preverenie schopností ďalších vakcín, počnúc vakcínou Oxford-AstraZeneca.

David Bauer, vedúci Bauerovho laboratória v Inštitúte Francisa Cricka, povedal:

„Takže, hlavným odkazom nášho zistenia bolo, že príjemcovia vacíny Pfizer, zaočkovaní dvoma dávkami, mali päť- až šesťnásobne nižšie množstvá neutralizujúcich protilátok.

A tie sú, takpovediac, zlatým štandardom, protilátkami osobnej bezpečnosti vášho imunitného systému, hlavnými, ktoré bránia vírusu dostať sa do vašich buniek.

Takže, zistili sme, že menej ich majú ľudia s dvoma dávkami. Tiež sme zistili, že ľudia s iba jednou dávkou vakcíny Pfizer majú menšiu pravdepodobnosť, že vo svojej krvi majú vyššie hladiny týchto protilátok.“

Záver

Vedec Bauer svoj objav zakončil nasledovným vyhlásením:

„Zrejme najdôležitejšie pre nás všetkých je zistenie, že čím ste starší, tým sú vaše hladiny pravdepodobne nižšie. A dôležitá je aj doba, kedy ste dostali svoju druhú dávku, lebo vaše hladiny budú pravdepodobe nižšie aj s ubiehajúcim časom.“

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: theexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Zvláštne je, že kým človek nemá test, alebo nie je zaočkovaný, tak ho lekár v ambulancii nemusí ani ošetriť. A pritom o dôchodcov, ktorí sú najohrozenejšou skupinou, sa budú môcť starať aj pozitívne testovaní zamestnanci zariadenia.
  https://www.hlavnydennik.sk/2021/10/07/parada-o-dochodcov-v-zariadeniach-socialnych-sluzieb-sa-mozu-starat-aj-pozitivne-testovani-zamestnanci/

  …nesmú mať príznaky ochorenia a dodržiavať hygienické predpisy…
  Umožňuje im to vyhláška Úradu verejného zdravotníctva upravujúca izoláciu pozitívnej osoby a karanténu kontaktov, ktorá bude účinná od najbližšieho pondelka 11. októbra.

  ale hlavne, že sa ide nakúpiť 10 milionov testov

  • Nezákonná a účinná – áno? Hlavne že účinná – lebo ju debili tak príjmu – áno?

  • Lekár musí ošetriť pacienta, len pacient nesmie skočiť na ich hru s testami.
   Podľa § 2 ods. 3/ Zákona č. 576/2004 Zz (o zdravotnej starostlivosti, službách súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti – v platnom znení!)
   sa za „NEODKLADNÚ ZDRAVOTNÚ STAROSTLIVOSŤ“ považuje aj
   „… vyšetrenie osoby označenej za možný zdroj rýchlo sa šíriacej a život ohrozujúcej nákazy, diagnostika a liečba osoby s rýchlo sa šíriacou a život ohrozujúcou nákazou.“

 2. variant Delta … povie mi už niekto, ktorý test to zistí na aký variant sú ľudia pozitívni??

 3. A tento baner „Prestaňte sa už báť tej nádchy a začnite znova žiť! “ nie je pravda, lebo naozaj to nie je nádcha.
  Naozaj tí, čo ochorejú na covid majú problémy s dýchaním lebo majú nedostatočné okysličenie krvi, preto sú na „hadičkách“ s kyslíkom so zvýšenou spotrebou. Myslím tým zvýšenú spotrebu oproti pacientom po/ pri infarkte.

  • Tak nejak .. nespochybňujem ,,ten kov19.,,
   ,,Niečo je ,,…. čo to je ? Ale neverím, že je to tak, ako nám to vravia a predkladajú
   Na čo a prečo potom tí ľudia umierajú U nás dvaja neockovaní, údajne na tú ,,pliagu..obaja boli na ventilácií
   Prísť tak nato o čom to je .. lebo takto svedkovia kov.budu mať nahraté a mne je jedno kto si vakcínu chce dať ale DOSŤ NATLAKU A ICH CHORYM A NELOGICKYM OPATRENIAM

   • No je to chripka, vsetko su to klinicke priznaky chripky a plus ockovanci roznasaju dalsie mutacie chripky,

   • Paradoxne zomierajú na prebytok kyslíka . Pacientom púšťajú vzduch s obsahom kyslíka cca 25% alebo aj viac, a tam nastanú problémy, bežne máme koncetráciu kyslíka tak cca max 15%!!!

    • Ste si istí? Bežný vzduch má koncentráciu kyslíka cca 20% (78% je dusík, 1% argón a nejaké stotiny percenta ostatné plyny ako oxid uhličitý)

     • 21% – v ľudskom dychu pri resustitácii 17-19% – čo je len na krátkodobé udržanie pri živote.

      Vo vodohospodárskych sondách nad podzemnými vodovodmi a odpadmi je to max. 14%, čo je nezlučiteľné so životom.

 4. Vlad Tepes

  SARS cov2 vírus nebol izolovaný ani na jednom z 1500 pracovísk zaoberajúcich sa vírusmi, takže čo nebolo dokázané, tak neexistuje a bodka.

 5. Super! A je to vonku!

  Na Lešti a v Košiciach vyvíjajú systém špehovania izolovaných skupín obyvateľstva, ktorý ich má „chrániť“ pred šírením vírusových ochorení a na „ochranu“ celej populácie pred ľuďmi identifikovaných ako zdroj rizika
  https://www.infovojna.sk/article/na-lesti-a-v-kosiciach-vyvijaju-system-spehovania-izolovanych-skupin-obyvatelstva-ktory-ich-ma-chranit-pred-sirenim-virusovych-ochoreni-a-na-ochranu-celej-populacie-pred-ludmi-identifikovanych-ako-zdroj-rizika

 6. zapredaná SR

  A ešte jedna myšlienka a rada pre všetkých, či očkovanycho alebo nie. Každý kto má životnú poistku by si ju mal prečítať úplne celú až do samého konca. V každej nájdete klauzulu o stanovisku poisťovne,
  „Ak na sebe necháte urobiť experiment s dobrovoľným súhlasom(napr. experimentálnou vakcínou) zmluva je neakceptovateľná“.
  Experiment sa pre nich rovná samovražda, a za samovraždu žiadna poisťovňa nevyplatí žiadnu sumu. A keď si to vedia dohľadať v databáze očkovanych na covid, poistka je už teraz neplatná a zbytočne ďalej platená. To isté sa týka amputácii na základe krvných zrazenín. Toto všetko si musia povedať ľudia medzi sebou, lebo to bude tajené až kým sa to nedotkne Vás alebo vášho okolia a vtedy UVERITE!

 7. Právnik Géci: OČKOVANÍ BOLI HNUSNE OKLAMANÍ, ŽE BUDÚ SUPERMANI A BUDÚ MÔCŤ VŠETKO!
  https://cz24.news/wp-content/uploads/2021/10/vaccine_covid_injection-superman.jpg

  SLOVENSKO: Povyšovať zaočkovaných nad nezaočkovanými proti COVID-19 je iba obyčajná demagógia. Prax totiž ukazuje, že roznášať a tiež opäť ochorieť na koronavírus môžu i plne zaočkovaní ľudia. Opatrní by teda mali byť aj oni, rovnako ako tí, ktorí očkovanie odmietajú……………………..

  Treba poukázať na to, že Covid si nevyberá či je niekto zaočkovaný, alebo nie…….

  Akú dobu nás ešte budú terorizovať s očkovaním, to cez covid sa bude určovať život na zemi už do nekonečna? To iné choroby zaniknú, ostane iba jedna
  “ nebezpečná“ choroba, ktorá sa podľa vakcinačných pánov nedá liečiť žiadnym liekom, iba vakcínou, alebo zavretím doma a kontrolou po telefóne?

  Ako je potom možné, že viacerí lekári vyliečili pacientov s ťažším priebehom covidu ivermectínom, lenže o tom nemôžu informovať verejne, to by pokazilo ich plány.

  Aj teraz zomrel mladý 32 ročný basketbalista Komárna na covid, ale neuviedli či bol očkovaný, alebo neočkovaný. Predtým z trnavskej univerzity 37 ročný učiteľ.
  Ale zrejme očkovaní boli, pretože ak by neboli to by vypisovali hrubými písmenami, tak radšej neuviedli nič. Takže toto sú tie správne informácie, ktoré musíme dennodenne nasávať.

  Takže nech sa nečudujú, že ľudia si hľadajú aj iné zdroje, kde sa dočítajú informácie pravdivé, ktoré ONI nazývajú hoaxami. No za čas sa však objavia ako pravda. Tak potrebovali umlčať aj MUDr. Bukovského, ale po čase sa ukáže kto hovoril tie správne informácie.
  Potom nech sa použije formula „Padni komu padni!“

  • „Treba poukázať na to, že Covid si nevyberá či je niekto zaočkovaný, alebo nie…….“ – Nie! Ty „my“ si vyberáme, či covid, alebo nie!

   • Jednoznačne áno covid si nevyberá či sú,alebo nie sú zaočkovaní. Len sa týmto poukazuje na to, že nám stále sugerujú do hlavy, že vakcína je sloboda, že vakcína je zdravie.
    Teda iba toľko, že vakcína nie je žiadne víťazstvo a ani sloboda, ani zdravie, čo potvrdzuje veľa prípadov. Jednoducho je to iba propaganda a nič viac.

  • Prestan ,ziadny covid neekzistuje a vacina je smrt

 8. ŠVÉDSKO/DÁNSKO: Obe krajiny pozastavujú používanie mRNA látky na kovid od spoločnosti Moderna vo vekovej skupine do 30 rokov. Dôvodom je zvýšené riziko zápalu srdcového svalu.

  Moderna reagovala poklesom akcií na NY burze o 5,3 percenta.

  Podľa VAERS systému na sledovanie vedľajších účinkov iba v SŠA zomrelo v súvislosti s „vakcínou“ Moderna 3.933 Američanov. 10.848 ich zomrelo po obdobnom produkte Pfizeru.
  https://cz24.news/svedsko-a-dansko-pozastavuju-pouzivanie-mrna-covid-injekcii-akcie-moderny-ny-burze-ihned-klesli-o-53-percenta/
  *****
  PRIAMA CESTA K POLEXITU! Prevratné rozhodnutie poľského Ústavného súdu: Články zmlúv s EU nie sú v súlade s poľskou ústavou. Verdikt celkom spochybnil prednosť legislatívy EÚ pred poľskými zákonmi!
  https://cz24.news/priama-cesta-k-polexitu-prevratne-rozhodnutie-polskeho-ustavneho-sudu-clanky-zmluv-s-eu-nie-su-v-sulade-s-polskou-ustavou-verdikt-celkom-spochybnil-prednost-legislativy-eu-pred-polskymi-zakonmi/

 9. Redakcia – vonku sú info o MOVIR – o elektronickom koncentračnom tábore pre Slovákov – inak pokračovanie boľševického projektu NORBERT! Otázka – dokedy mienite robiť – ako vždy – mŕtveho chorobáka?!

  • Plne súhlasím Maroš, to čo sa na Slovensku chystá, nemôže ostať bez povšimnutia !

  • Toto je správa pre NAKA, SIS, vojenské spravodajstvo, generálnu prokuratúru!

   Odôvodnene sa domnievam, že „projekt“ SLEDOVANIA a SEGREGÁCIE občanov – elektronický koncentračný tábor – pod akronymom MOVIR, ktorý má akože vyvíjať Technická univerzita v Košiciach – „tuke“ – je očividným trestným činom illuminátskej korupcie slovenskej akademickej pôdy za 3.6 milióna eur! Vysvetlím!

   1/ Ide v podstate o nasúvanie technikálií Total Control NWO – projekt PANDORA na občanov Slovenskej republiky!
   2/ Technikálie akože MOVIR sú už dávno dávno do detailov vyvinuté vo vojenskej agentúre USA DARPA!!!
   3/ Aby to nebolo očividné, že táto vláda a skorumpovaní „akademici“ = zmrdi, na nás nasúvajú americkú vojenskú technológiu totálnej kontroly každého jednotlivca – zmrdi z „tuke“ majú akože vyvinúť slovenskú „originálnu“ verziu tejto technológie – už dávno patentovanej, a teda – v záujme nasunutia NWO Total Control na Slovensko – majú za 3,6 miliónový grant vytvoriť – s tichým súhlasom globálneho mocenského systému – PLAGIÁT – ak vôbec, pretože sa môže stať, že kvôli Timingu – niekto tento „vývoj“ stopne a niekto „pod Čaputovou“ vyhrá „tender“ na implantovanie originálnej technológie DARPA! A tých 3,6 miliónov sa jednoducho rozpustí v odmenách slobodomurárov v „tuke“!
   4/ Všimnite si, že dátum vyhotovenia – v roku 2023 – sa presne kryje s ukončením „experimentu“ s nano „vakcínami proti covid“, t.j. s označkovaním obyvateľstva SR – ktoré má rozpoznávať technológia DARPA pod krytím akože národného-slovenského elektronického koncentráku, ktorý majú akože vyvinúť = nasúnúť na obyvateľstvo skorumpovaní „akademickí“ zmrdi z Technickej univerzity v Košiciach!

   A to si píšte, že GMS sem bude chcieť nasunúť originál technológiu DARPA – PANDORA tak či tak! Pretože ide aj o jej kontrolu, ovládací systém, a ten GMS neponechá v národných rukách! Ide v podstate o technologickú intervenciu a totálnu kontrolu CUDZOU MOCNOSŤOU celého Slovenska, tak ku.va NAKA, SIS, vojenské spravodajstvo, generálna prokuratúra – konajte!
   Lebo onedlho niečo začne monitorovať aj vaše nálady a vzorce správania doboha!

   DARPA • Mikrofale & Kontrola Umysłu • Projekt PANDORA …
   [Prehľadávať doménu youtube.com] https://www.youtube.com › watch?v=ElQCJmOunbQ
   About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators …

   Project Pandora and US Government Microwave Experiments on …
   [Prehľadávať doménu topsecretwriters.com] https://www.topsecretwriters.com › 2013 › 09 › project-pandora-and-us-government-microwave-experiments-on-animals
   Project Pandora was a research project conducted by the U.S. Government, from 1965 through 1970, to study the short-term and long-term effects of low intensity Microwaves. The study was a result …

   • Treba iniciovať antiprojekt so zadaním, ako tento systém jednoducho neutralizovať. Postačí zalepenie kamier plastelínou? Alebo zistiť na akej frekvencii bude pracovať a vytvoriť rušičku? Prípadne oslepiť senzory obyčajným hračkárskym laserom z laserových ukazovátok? Obaliť moduly do alobalu, čím sa okolo nich vytvorí Faradayova klietka, ktorá znemožní akúkoľvek bezdrôtovú komunikáciu s centrálnym modulom?

    Sú to všetko nápady, ktoré sledovací systém nepoškodia (aby nevznikla tresntoprávna zodpovednosť za spôsobenie škody), no účinne znemožnia funkčnosť takéhoto systému.

    • Všetky rušičky sú zakázané zákonom! /T. j. nie nezákonnou vyhláškou./

     Redakcia – čo tak uviesť celý kontext PANDORA – pretože to presahuje aj 5G! Kopec materiálu je na Stop5g.cz.
     Infovojna to opäť pojala nekonceptuálne – bez koncovky – to je pre nich typické!

     Môj headline –
     „SK elektronický koncentrák MOVIR = PANDORA plagiát Technickej univerzity v Košiciach za 3,6 miiónový úplatok!“

     Redakcia – pripomínam – 17. októbra t. r. prebehne Veľký Event – tak zvážte prispieť do jeho informačného pola!

     • My do tak vysokých sfér ako je „konceptuálne riadenie“ nesiahame. Takže, ak niečo po nás chcete, musíte byť konkrétny. Napríklad, nie že nám poviete, aby sme napísali článok o „tom“ alebo „hentom“. Napíšte článok vy a pošlite ho na uverejnenie. Ale ani tak vám nevieme zaručiť, že to nakoniec uverejníme.

     • Redakcia – toto urobí ľavou zadnou Jirka z 24news.cz

 10. …no ametyst, to je vážna vec…ale keď nakúpi niekto 10 000testov, asi ich musí aj niekde minúť, nie?…tak nech sa testujú očkovaní, neočkovaní, to je jedno, tak sa testy minú a ,,bude spokojnosť na oboch stranách“- tá 1./ naša vláda/ – že sa testy minú a tá 2.,,ovečkoobčania“- že si overia, či sú ozaj ,,zdraví“….a na čo sa to vlastne testujú??? aha ,,covid 19″, ešte že nie kobra11 :-(….:-)…taká zázrač.choroba to je a o bežnej chrípke, alebo zápale pľúc či priedušiek ani ,,chýru, ani slychu“..no už akési šumy začali, zrejme pre prípad, keď sa koronocirkus naraz bude ,,vyparovať“, potom budú aj tieto diagnózy… podľa mňa tieto choroby majú hlavne ,,nový dizajn“ s názvom cov.19…. ich vakcína nám každému môže byť šuma – fuk…..môžeme bez nej dýchať? -môžeme, môžeme bez nej fungovať ? – môžeme, chýba mi táto 1.pomoc ?- NIE, v žiadnom prípade ! Tak prečo by som sa mala vlastne očkovať? ja nevidím žiadny dôvod, ledaže by som ,,posilnila“ tú radu poslúch.občanov a spolu ,,by sme zazerali“ na tých neočkovaných, čo si ,,dovoľujú“:-(…:-)…ĎAKUJEM, NEPROSÍM SI…..nič také tu jednoducho nie je! používajme náš zdravý sedl.rozum s citom a zistíme, aká je pravda…pretože ona tu je, len každý ju ešte nevníma, resp.viac počúva ,,RADY pre svoju záchranu odkiaľsi zhora“, než svoj vlast.úsudok…to je veľmi smutné zistenie, no verím tomu, že sa ľudia budú čoraz viac zobúdzať, už aj napr.pri takom nastup.do busu…šofér na tvári nič nemá, no mnohí áno, tak mi už aj napadlo, či ho majú prilepené kanagónom..,,pre istotu“ :-(…:-)…..

  • Pridaj ešte 3 nuly 😀
   Tapetovať nimi obývačku isto neplánujú. Po koľko sa budú predávať netuším.

   • Vidím to skôr ako pufrovací-zotrvačný ojeb na tých, ktorí na testoch už zarobili – nakúpia ich znovu s predstavou zisku – akurát že to už neposunú ďalej, takže zarobia len top Chazari.

    • Testy – z pohľadu riadenia – boli „len“ donucovacím nástrojom-experimentom podvolenia sa más – ako také – „testovacie“ teda nemajú účel /okrem zberu DNA a zavádzania nanotechnológie do nosa/.
     Toto celé prebehlo – ľudia sú ovce, bola im odobraná DNA, zavedená nanotechnológia do nosohltanu – predpríprava objektov Total Control

     Avšak – existuje chamtivosť a na nej treba zarobiť, takže sa spúšťa ilúzia, že to bude prebiehať ako pred rokom. A chazarská Zmija zožerie svoj vlastný chvost. Otázka – či opäť zakúpia testy za verejné peniaze, alebo navnadia idiotov – Chazari na tom zarobia tak či tak.

     • Asi tak. Nakúpime Sputnik nič sa nestane, nakúpime ďalšie testy, nič sa nestane. Kiežby.

Pridajte komentár

*