Pitvy mozgov autistov odhalili príčinu. Špičkovému vedcovi hneď stopli financie


Print Friendly, PDF & Email

Svetovej autorite pre toxicitu hliníka vo vakcínach zastavili financie na výskum. Čo zistil?

Dr. Chris Exley je profesorom bioanorganickej chémie na Keeleovej univerzite a honorárnym profesorom na UHI Millenium Institute.

Je biológom s titulom PhD. v ekotoxikológii hliníka a jeho výskum sa od roku 1984 až do súčasnosti zameriava na fascinujúci paradox: „Ako to, že tretí najčastejšie sa vyskytujúci prvok v zemskej kôre (hliník) je pre život nepodstatný a do veľkej miery dokonca nepriateľský?“

Záhada hliníka

Dr. Exley pokračuje vysvetľovaním toho, že skúmanie tejto záhady je „potrebným výskumom v nespočetnom množstve vedných odborov, počnúc základnou anorganickou chémiou reakcie hliníka a kremíka, až po potenciálne komplikovanú biologickú využiteľnosť hliníka na ľuďoch“.

Vo svojom životopise tiež vysvetľuje, ako ho „fascinuje prvok kremík vo vzťahu k živým veciam, ktorý, ako druhý najčastejšie zastúpený prvok v zemskej kôre, tiež takmer nemá biologickú funkciu.

Jednou z možných funkcií kremíka je držať hliník mimo biológie a toto v našej skupine tvorí veľkú časť výskumu. Zaujíma nás aj biologická silicifikácia“. (zdroj)

Teraz už vieme, že hliník nemá v ľudskom tele miesto. Človek nemusí byť génius, aby vedel – vďaka práci Exleyho a mnohých ďalších – že hliník spôsobuje priam pohromu v každom biologickom systéme.

Iste, ide o skvelý materiál na výrobu áut a lietadiel, no úplne preukázateľne nepatrí v nijakom množstve (ani malom) do ľudského tela, Je totiž nesmierne toxický a predstavuje jednu z najnebezpečnejších a nervovo najtoxickejších látok, aké človek pozná.

Tu je skvelé krátke video od Dr. Christophera Shawa z University of British Columbia, ktoré to vysvetľuje (v angličtine):

Zoznam Exleyho prác si môžete pozrieť TU.

Prečo Dr. Exleymu zablokovali financie na výskum?

Exley nedávno začal na GoFundMe zbierať peniaze na výskum hliníka vo vakcínach. Napriek faktu, že sa hliník pridáva do očkovacích látok ako adjuvans pre vyvolanie imunitnej reakcie, nikdy nebola posudzovaná jeho bezpečnosť.

Povedali by ste si, že naše štátne úrady pre reguláciu zdravotnej starostlivosti vykonajú patričné bezpečnostné štúdie všetkých zložiek vakcín, no tak to nie je. Napriek tomu sa vakcíny vyhlasujú za úplne bezpečné pre všetkých.

Svoju kampaň rozbehol po odmietnutí svojej žiadosti o financovanie predstaviteľmi vedy.

Prečo by bola zamietnutá štúdia na posudzovanie hliníka vo vakcínach a účinku, aký má na ľudské telo a malé deti?

Prečo by takáto štúdia nebola v najlepšom záujme ľudstva a ľudského zdravia?

Prečo je potláčaná veda? Nechceme zistiť viac?

Stop Candida

Doslova každá štúdia, ktorá vystupuje s tvrdením, že sú vakcíny bezpečné, neberie do úvahy vystavenie človeka viacerým zložkám vakcíny a ich bioakumuláciu, teda to, kde v tele končia a čo robia.

Vykonanie štúdií by mohlo túto tému upokojiť a hypotéza, ktorú treba overiť, je celkom prostá: „Žiadny hliník v mozgu dieťaťa rovná sa žiadny autizmus.“

Britská akadémia vied nedávno zbieranie finančných prostriedkov zastavila, očividne po „protestoch ostatných vedcov.“ (zdroj)

Skvelý článok, týkajúci sa nedávneho zastavenia financovania, uverejnil na platformách svojich sociálnych sietí Robert F. Kennedy, ml., na základe ktorého som si to začal prvýkrát uvedomovať.

„Ten, kto potláča otvorenú diskusiu, potajme pochybuje, že to, čo tvrdí, je naozaj pravda.“ – Wendel Phillips.

GoFundMe dnes zastavila crowdfundingovú kampaň Dr. Christophera Exleyho na skúmanie hliníka vo vakcínach.

Dr. Exley, popredná svetová autorita na toxicitu hliníka, zrejme nahneval kartel farmaceutického priemyslu, keď jeho pitvy odhalili astronomicky vysoké koncentrácie hliníka v mozgoch detí s autizmom.

Ďalšie jeho štúdie dávajú do súvisu hliník v Gardasile od spoločnosti Merck a ďalších vakcínach s demenciou, Alzheimerovou chorobou a autizmom.

Záver

Dr. Exley sa týmto pridáva na dlhý zoznam vedcov, ktorí boli umlčaní pre spochybňovanie bezpečnosti očkovacích látok.

Zatiaľ čo v USA republikáni cenzurujú klimatológiu na Agentúre životného prostredia, demokrati zasa hlasno volajú po cenzúre vedy o očkovaní.

Ekvivalentom amerických demokratov u nás na Slovensku sú (pseudo)liberáli a takzvaní progresívci, no často sa to nesie naprieč politickým spektrom (farmaceuticky priemysel má zrejme podchytených všetkých, až na pár výnimiek).

Pripadá mi zvláštne, že títo politici nechápu, že cenzúra sa nezlučuje s demokraciou. Napríklad sudca Najvyššieho súdu USA Potter Stewart nazval cenzúru „charakteristickým znakom autoritárskeho režimu“.

Heinrich Heine raz poznamenal (zdroj): „Tam, kde pália knihy, budú nakoniec páliť ľudí.“

Malá prosba

Na záver ešte máme jednu prosbu. Na tomto linku môžete podporiť pripomienku k návrhu zákona o zákaze nezaočkovaným deťom navštevovať materskú školu.

Pred podporením tejto hromadnej pripomienky sa musíte najprv na uvedenom portáli zaregistrovať a prihlásiť. Podporiť ju je možné len do štvrtku 23.5.2019, preto sa prosím poponáhľajte.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. super pravda, tam kde palia knihy, no pri tom sa nezastavia, ale to im dovolime len a len my, kazdy z nas je zodpovedny, nielen odvolit ale aj kontrolovat, este som nezazil ziadneho investora ktory proti sebe investuje do nieakeho neposlusneho, pravda je tam kde su krave investicie.

 2. Prosím vie niekto poradiť, ako odstrániť hliník z mozgu dieťaťa? Ďakujem

 3. zdravie.az-cz p. Zajíček

 4. To by ste ako redakcia mohli pomôcť s pripomienkovanim zákona, ktorý okrem iného nedovolí nezaockovanym deťom navštevovať materské škôlky, čas je do zajtra 23.5.2019 https://www.slov-lex.sk/legislativne-procesy/SK/LP/2019/339/hromadne-pripomienky/COO-2145-1000-3-3376376

 5. Emília Bezáková

  Emily

  Minulý režim aspoň odškodnil rodičov autistu – sumou 1 000 000 Kčs…
  Hrozné je, že ten toxický hliník sa pridáva ešte aj do „liekov“ na hyperaciditu, pritom by stačilo pacientom odporučiť jesť zásaditú zeleninu.
  Myslím, že denná konzumácia čerstvo natrhaných divých zelených bylín by pomohla takmer všetkým našim diagnózam: VOĽNE žijúce zvieratá dýchajú ten istý vzduch čo my, jedia z blata, pijú z kaluže, a pritom majú zdravé pevné telá, nevypadanú srsť / perie, dokonalé zmysly, vápnik uložený v chrbtici – a nie hromadiaci sa v žlčníku, v obličkách či v močovode… nepotrebujú zubné implantáty, barly ani psychiatrov… A my ľudia? Ešte aj našim domácim miláčikom sme zatváraním ich v bytoch a chemickými granulami navyrábali diagnózy podobné tým našim.

  • Presne tak. Ludi dnesnej doby zaujimaju predovsetkym drahe auta, mobily, luxusne byvanie a podstata v ochrane ziv. prostredia, produkcii zdravych potravin bez chemie a co ja viem co vsetko nam unika. Aktualne „chore standardy“ dnesnej doby by bolo treba zmenit a myslenie ludi tiez.

  • Ludovit Matula

   Výstižné ! V takom žalostnom stave sú ľudia z pohodlnosti, lebo nechcú vedieť nakoľko podvádzajú sami seba, nakoľko si ignoratstvom ubližujú sebe i navzájom. Skutočne zodpovední jedinci si nikdy nenechajú jedy pichnúť do tela a žiadne tuky nepripalujú lebo nesmažia. KUCHÁRI PREBUĎTE SA ! NETRÁVTE svojich konzumentov !

 6. Sloboda v očkovaní
 7. No neviem,poznam dieta,ktore ockovane nebolo a prdsa sa mu po roku „vyrobil“ autizmus.Dovtedy to bolo vesele spokojne dietatko

  • Hliník nie je jedinou, hoc významnou príčinou autizmu. Spôsobiť ho môžu aj iné veci.

   • Autoimunitná porucha – hliník a pripálený slnečnicový olej, syntetický – Neonikotínoid či prírodný nikotín, hemolýzu spôsobujúce infekcie (aj koky) patria medzi hlavné, tiež nadmerný príjem sacharidov vo večerných hodinách kombinovaný s genotoxicitu spúšťajúcim červeným mäsom na slnečnicovom oleji pripálenom sú rozvracačmi rovnováhy probiómu v črevnom prostredí – podporujú patogénnu mikroflóru a candidu či iné plesne a mikroparazity. Ich metabolity sú pre človeka vysoko toxické – poškodzujú CNS a stabilitu génov. Príkladmi sú celiakia – chýba bakteriálna skupina chrániaca svojimi metabolitmi koncové teloméry následkom je citlivosť na lepok. Nádorové ochorenia nevírusového pôvodu napr. vaječníkov, semenníkov, prsníkov. Lymfatická cievna sústava priamo spája cievnu sieť dolnej čeluste s lymfatickou sieťou prsníkov. Malé množstvo obsahu úst presakuje čiastočne filtrované do lymf. ciev. sústavy prsníkov. Následky nesprávneho sebazaobchádzania nenechajú na seba dlho čakať ! „Prečo nechceš vedieť že kedy od kalórií nežiadúco priberáš ?!“
    Je prírastok na váhe iba prebytok kalórií, alebo aj prírastok odpadových metabolitov uložených napr. v brušnom tuku či stukovatenej pečeni zvanej steatóza ? Prečo sa dospelí stravníci „mučia“ nedostatkom enzýmov vo výžive ? !!!
    Ľudské telo nieje stoka, dajte mu šancu aspoň 1x v týždni očistiť sa. I Pán v siedmi deň si odpočinul – držal pôst – očisťoval sa aj priebežne enzymaticky aktívnou zložkou výživy – tepelne nespracovanou ! Ráno všežravec, na obed vegetarián, večer vegán. V deň oddychu vegán R, V, vegetarián na obed. V nasledovný deň pôst !
    Hliník a ostatné ťažké kovy najlepšie odstraňuje skutočne koloidný kremík – omáčka zo žihľavy a tiež propolis až 600 x účinnejšie ako to čo dávajú toxikológovia s rovnakým cieľom. To je experimentálne dokázaná skutočnosť !

    • Vladimír Jurišta MSc

     to ale nie je nič nové. Môj vnuk je autista a už pred 20 rokmi som vedel, že pričínou bol adjuvans hliníka v očkovacej látke.
     Čo je ale viac ako zlé, že sa proti tomu nič nerobí. Tí, čo sa ozvú na odbornej úrovni, sú umlčaní…. Či, umlčaní všetkých krajín,spojte sa ???

 8. Jozef Tlamka

  Existuje ako vo všetkom stredná cesta…..
  Väčšie množstvo hliníka v organizme je nepochybne toxické……ALE pre kvantovú medicínu je hliník
  na báze kvantových hexagonálnych interakcií
  nepostrádateľný……… zasa ako vždy: „pre múdreho liekom, pre hlúpeho jedom “ ….ide o kvantovú fyziku.chémiu a kognitívnu biologiu…….hexagonálne prípravky z hliníka /napr. alobal/ na kontaktnú fyzioterapiu, dokážu interaktívne na báze elektrónovej orbitálnej konfigurácie s pyramidálnymi energiami,preventívne a terapeuticky pôsobiť
  pri stabilizácii funkčnosti epifýzy cez aktivizáciu Jacobsonovho orgánu – VNO na neurodegeneratívne procesy v mozgu /neuroplasticita/ a systémovo
  v celom ľudskom organizme napr. na báze hormonálnej rovnováhy…….úspech môže byť zvýšený
  formou kvantovej apiterapie….Jozef

Pridajte komentár

*