Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Expert tvrdí, že covidové vakcíny zabijú na celom svete až 700 miliónov ľudí


Print Friendly, PDF & Email

Expert tvrdí, že covidové vakcíny zabijú na celom svete až 700 miliónov ľudí

(Rhoda Wilson, Expose News) Počas rozhovoru pre portál USA Watchdog v júni 2022 Dr. David Martin predpovedal, že celosvetovo zomrie až 700 miliónov ľudí kvôli covidovým vakcínam. Svoj odhad založil na vízii Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO) nazvanej „Dekáda vakcíny“ (DoV).

Vízia DoV od WHO viedla k spolupráci s Globálnou alianciou pre vakcíny (GAVI) Billa Gatesa. Výsledkom bol Globálny akčný plán pre vakcíny (ďalej len „GVAP“) schválený počas 194. Svetového zdravotníckeho zhromaždenia v máji 2012.

„Vedúcimi predstaviteľmi“, ktorí vytvorili GVAP, sú Nadácia Billa a Melindy Gatesovcov, Aliancia GAVI, UNICEF, Národný inštitút alergií a infekčných chorôb Spojených štátov amerických a WHO.

V minulosti sme publikovali článok o rozhovore Dr. Martina pre portál USA Watchdog, ale myslíme si, že je dôležité znova pripomenúť čitateľom rozsah odhadovaných úmrtí spôsobených biologickou zbraňou, ktorá sa nazýva „covidová vakcína“.

Kalkulácie rôznych expertov ohľadne možných obetí covidových vakcín

Počet ľudí, ktorí môžu zomrieť na vakcíny, bol známy už v roku 2011, keď WHO oznámila svoje „desaťročie vakcín“. Cieľom desaťročia očkovania bolo celosvetové zníženie populácie o 15%, čo by znamenalo smrť približne 700 miliónov ľudí.

Niekomu sa môže zdať, že tento počet úmrtí je prehnaný, ale doktor Martin nie je jediný, kto spustil poplach.

Dr. Robert Young odhadol v auguste 2021, že už 500 miliónov ľudí na celom svete bolo vážne poškodených a potenciálne 35 miliónov zosnulých v dôsledku vakcín proti covidu.

O rok neskôr v auguste 2022 odhadol Steve Kirsch celkový počet 12 miliónov úmrtí spôsobených covidovými vakcínami na základe predpokladu jedného úmrtia na každých 1 000 podaných dávok – to znamená, že „každý jeden deň zabíjame takmer 10 000 ľudí,“ napísal.

V auguste zhromaždil údaje z rôznych zdrojov aj Peter Halligan a zistil, že na celom svete zomrelo už 20 miliónov ľudí na následky očkovania proti covidu, zatiaľ čo ďalších 2,2 miliardy utrpelo poškodenie zdravia – čo znamená, že masívne úmrtia ešte len začínajú.

A nakoniec tu máme samotného psychopata Billa Gatesa. V roku 2009 noviny The Guardian informovali o prvom stretnutí „Dobrého klubu“, čo je názov, ktorým bola pomenovaná malá globálnu elita miliardárskych filantropov vrátane Billa Gatesa, Georgea Sorosa, Warrena Buffetta, Oprah Winfrey, Davida Rockefellera a Teda Turnera.

„Témy boli zamerané na vzdelávanie, núdzovú pomoc, vládnu reformu, očakávanú hĺbku hospodárskej krízy a globálne zdravotné problémy, ako je preľudnenie a choroby,“ napísal The Guardian .

A tu je pripomenutie toho, čo Gates povedal nasledujúci rok na TedTalks, keď v roku 2010 vychrlil svoju víziu, ako „inovovať pre nulové emisie uhlíka“:

„Prvým parametrom vo vzorci pre výpočet uhlíkoých emisií je ľudská populácia. Svet má dnes 6,8 miliardy ľudí. To sa blíži k deviatim miliardám. Ak dnes odvedieme naozaj skvelú prácu v oblasti nových vakcín, zdravotnej starostlivosti a služieb v oblasti reprodukčného zdravia, mohli by sme to znížiť možno o 10 alebo 15%.“ [čas výroku 04:32]

Kto je Dr. David Martin a čo tvrdí

David Martin, PhD, je vynálezca, rečník, autor, obchodný manažér a futurista. Je zakladateľom a predsedom organizácie M·CAM, medzinárodného lídra v oblasti financovania inovácií, obchodu a financovania nehmotných aktív.

Počas svojho hodinového rozhovoru v júni Dr. Martin povedal pre portál USA Watchdog, že covidové vakcíny sú „biologické zbrane“. Farmaceutické firmy a vlády to vedeli a tiež vedeli, že to spôsobí masívne úmrtia a trvalé poškodenia zdravia.

Dr. Martin uviedol:

„Bude to oveľa horšie… Nie je to vakcína proti koronavírusu. Ide o kód na produkciu cudzorodej bielkoviny, teda aby ľudské telo produkovalo toxín.

Faktom je, že tieto vakcíny sú aktom biologických zbraní a bioterorizmu. Nie sú to opatrenia na zabezpečenie verejného zdravia.

Fakty sú veľmi jednoduché. Toto bolo vopred premyslené. Bola to kampaň vnútroštátneho terorizmu, aby verejnosť prijala univerzálnu očkovaciu platformu s použitím známej biologickej zbrane. To sú ich vlastné slová a nie môj výklad.“

O tom, koľko ľudí zomrie na covidové vakcíny, Dr. Martin povedal:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

„Podľa ich vlastného odhadu je to celosvetovo 700 miliónov ľudí, čo by znamenalo, že v USA to bude 75 až 100 miliónov ľudí a v Európskej únii 90 až 120 miliónov (vypočítané proporčne ako podiel na svetovej zaočkovanej populácii).

Existuje veľa dôvodov, prečo dúfajú, že to nastane medzi súčastnosťou a rokom 2028. Jedným z nich je prichádzajúca nesolventnosť programov sociálneho a zdravotného zabezpečenia.

Takže čím menej príjemcov týchto programov, tým lepšie. Nie je prekvapením, že odporúčanie bolo, aby ako prví dostali injekciu ľudia nad 65 rokov.“

Dr. Martin ďalej vysvetľuje:

„Špinavé tajomstvo je, že existuje veľa pilotov, ktorí majú mikrovaskulárne problémy a problémy so zrážanlivosťou krvi, a to ich drží mimo kokpitu. To je v podstate dobré miesto, kde ich nemať v prípade, ak zrazenina vyvolá mŕtvicu alebo infarkt.

Problém je, že presne ten istý fenomén uvidíme aj v zdravotníctve a ešte v oveľa väčšom rozsahu.

Toto je ďalší vážny problém, pretože miera zaočkovanosti v zdravotníctve je veľká. To znamená, že budeme mať veľa zdravotných sestier a lekárov, ktorí budú medzi chorými a mŕtvymi. To tiež znamená, že ostatní chorí a umierajúci ľudia nebudú mať zdravotnú starostlivosť.“

Žaloba na amerického prezidenta

Dňa 3. marca 2022 Dr. Martin podal žalobu proti americkému prezidentovi Joeovi Bidenovi.

On a jeho skupina žalujú všetkých od prezidenta Bidena po FDA, CDC, Pfizer, Modernu a mnohých ďalších za úmrtia a krvné zraneniny spôsobené biologickými zbraňami Covid-19, ktoré boli podvodne vydávané za „vakcíny“.

Dr. Martin tvrdí, že „toto bude oveľa horšie“ ako Norimberské procesy s nacistami po Druhej svetovej vojne a dodáva:

„Toto je organizovaný zločin. Skryli sa za ochranný štít imunity, ktorý ich zbavuje zodpovednosti za biologickú zbraň, ktorú pomenovali ako „očkovací program“.

Ide vlastne o trestný čin. Ide o akt vnútroštátneho terorizmu. Ide tiež o porušenie protimonopolných pravidiel.

Toto je vydieranie. Toto je klasické vydieranie a nelíši sa od praktík mafie v 20. rokoch minulého storočia. Ide o typické vydieranie za účelom osobného zisku a zisku na úkor ľudských životov.

Musíte to nazvať tým, čím to v skutočnosti je. A je to organizovaný zločin. Povedal by som, že nacisti boli lepší ako títo ľudia. Skutočnou otázkou je, prečo ľudia na Západe vyvinuli zbraň na zabíjanie vlastných ľudí a ešte za to dostali zaplatené?

To je morálne poburujúca otázka, no žiaľ, takmer nikto si ju nekladie.“

Na videu nižšie si pozrite rozhovor na Rumble s Dr. Martinom:

Záver

Na obrázku nižšie si pozrite mieru nadmerných úmrtí v jednotlivých krajinách Európy. Čím tmavšia farma, tým vyššia nadúmrtnosť:

Viete, čo majú spoločné tie tmavé krajiny? Vysokú mieru zaočkovanosti proti covidu. A čo majú spoločné tie svetlé krajiny? Nízku mieru zaočkovanosti proti covidu.

Ale to bude určite len náhoda, príčinnú súvislosť s očkovaním to určite nemá, kdeže… Alebo žeby predsa len?

Zbohom vysoký krvný tlak

Autor: Rhoda Wilson, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Viem, že už to bolo na Bádateľovi veľa krát povedané, ale skúsim to – naposledy:

  Bolo to dobrovoľné!! Ešte sa Satanovi pod to i – vlastnoručne – podpísali!!

  Povedzme si to úplne otvorene a pomenujme si to tak, ako to je – oni sa skutočne dobrovoľne prihlásili k experimentálnemu testu biologickej zbrane na ľuďoch.
  A žiadne výhovorky tu neplatia! Či už to bolo preto, že chceli ísť na dovolenku alebo chodiť do krčmy, alebo že sa zľakli, že by mohli dostať výpoveď v práci, alebo že boli len úplne blbí a naivní; nič ich neospravedlňuje, mali si o tom zistiť vopred všetky dostupné informácie a bolo ich k dispozícii dostatok dávno pred začatím genocídy.

  Takže znova a natvrdo: nechodilo (zatiaľ) žiadne ozbrojené komando po domoch a nenútilo k vakcinácii nikoho pod hrozbou zastrelením, že? Takže ten, kto na to šiel, šiel na to DOBROVOĽNE a dobrovoľne sa tak rozhodol ukončiť život. Je to na hranici medzi samovraždou a hazardom so svojím životom.

  Ekvivalentom tohto ich kroku je prihlásiť sa dobrovoľne k experimentu, koľko vydrží človek hadích uštipnutí, než umrie. Tu je to napodiv každému úplne jasné! Dokonca si každý povie: „To by musel byť človek veľmi veľký kretén, aby sa na to dobrovoľne prihlásil, že?“ Každý vie, že jedovatý had je nebezpečný.

  Nemal by tiež každý povinne vedieť, že Bill Gates je oveľa nebezpečnejší? Že je najväčším propagátorom depopulácie ľudstva? Že stojí za vývojom každej vakcíny na svete? Že vlastní celé WHO? Že pokyny WHO sa musí riadiť každé ministerstvo zdravotníctva každej krajiny? Že vírusy nie sú nákazlivé?

  A aký je teda rozdiel medzi znalosťou o jedovatosti hadov a nebezpečnosti vakcín Billa Gatesa? Žiadny! Keď nebudete dráždit hada a nebudete si všímat Gatesových vakcín, tak sa vám nič nestane!

  P.S. A všetko sa to začne – zrejme – zhoršovať, keď začnú satanáši zapájať vonku sieť 5G – na tie „správne“ frekvencie.
  Už mi písal mobilný operátor, že od nastávajúceho zúčtovacieho obdobia, t.j. od 20.10.2022 zapájajú do mobilov – 5G. No našťastie – človek musí mať k tomu ten „vhodný“ SMART-mobil, ktorý by som – ani zadarmo – nechcela..
  No – a znovu – koľko idiotov – im zas na to skočí?! Lebo – akože – bleskový – internet!

  A dokedy tu máme čakať, než – blbečka „osvieti?!“ Už len – lopatou do hlavy!!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,všetko čo robí satan a robil diabol v celej histórii proti ľudstvu je založené iba na dobrovoľnosti-nikto nikoho do ničoho zásadne nenútil,,,,diabol vymyslel podstrčil či ponúkol a vyčkával,,,,svet sa potrebuje zbaviť nepodarkov,ktorí sa nikdy nezmenia a boli stvorený iba pre pracovnú činnosť k úžitku elity a jej sluhov a otrokov,,,,kto obhajuje ľudí idiotov-tak sám je jedným z nich,,,,

   • Presne tak. Človek dostal slobodnú vôľu a diabol to rešpektuje a vysmieva sa ľudstvu, ako sa ľahko upisuje… Má totiž nesmiernu radosť, keď ľudí poníži, zosmiešni alebo dostane za facku tam, kam chce… Nuž a tí, ktorí neveria, že je niečo po smrti, resp. že existuje Boh a diabol, nebo a peklo, tých diabol doslova „žerie“ !

  • tady je taky tzv. dobrovolnost: buď narukovat a nechat se naCOVIDovakcínkovat a nebo jít na deset let do basy – (komentář z tadesca)

   Dnes na telegrame:
   🇷🇺 21. septembra 2022 bola v Rusku vyhlásená čiastočná mobilizácia, ktorá sa dotkne 300 tisíc záložníkov. Málokto však tuší, že v mobilizácii sa skrýva povinné očkovanie proti covidu. 💉
   Oficiálny internetový portál ruskej vlády na svojej stránke informoval, že očkovanie je povinné pre všetky kategórie vojenských pracovníkov a vyslovene zdôrazňujú, že to platí aj pre mobilizovaných občanov. Odvolávajú sa na dekrét hlavného hygienického lekára Ministerstva obrany z 18. júna 2021.
   V 4 ruských regiónoch už bol verejne vyhlásený začiatok povinného očkovania pre mobilizovaných: Tatársko, Rostovská, Penzianska a Nižnonovgorodská oblasť.
   V Rusku bola fakticky prijatá jedna z najprísnejších očkovacích politík na svete, pretože za vyhýbanie sa mobilizácii, ktorej súčasťou je povinné očkovanie, hrozí občanom 10 rokov väzenia. O sprísnení trestov rozhodol 24. septembra 2022 samotný Vladimír Putin.
   Snáď už je každému jasné, že Rusko rovnako ako západ, len napĺňa plány globalistov. 🤮
   ➡️ https://t.me/Kapitannormalnost

   • OK SI SI

   • Ale no 🙂 splietaš tu asi zámerne dve rôzne situácie. Pri mobilizácii, sa nikto nemusí podrobiť vakcinácii………………a nakoniec prečo by to Vlado robil a znižoval si takto bojový potenciál svojich chlapov.

    • K tejto teme len tolko… citali ste niekto spolocne vyhlasenie stretnutia krajin SOS v Samarkande? Ja ano a v rustine… original… a to ma riadne prekvapilo… bod cislo 4?.. jednotna spolocna vakcinacia!!!
     What’s going on?

     • Hoci fandím Rusku, niečo mi tam nesedí. A už som spomínala, že nwo bude nastolené východom

     • Nesedí tu viacero vecí:

      1. Prečo Rusi sa nedotýkajú ukrajinskej civilnej infraštruktúry (voda, elektrina, telekomunikácie)? Ak by chceli, za 1 deň by ich vypli, za 3 dni by skolaboval štát a Ukrajina by nemala na výber len kapituláciu. Trpeli by síce aj civilisti, no po kapitulácii by sa infraštruktúra postupne obnovila.

      2. Prečo Rusi dodávajú Ukrajine ropu a plyn? Predsa vo vojne sa snažím nepriateľa odrezať od všetkých zdrojov a nie mu ich ešte dodávať.

      3. Prečo Rusi nezničili Ukrajine železnice a mosty smerom ku frontovej línii? Bez logistiky a zásobovania by Ukrajinská armáda za týždeň – dva skolabovala.

      4. Prečo nie sú ešte vyhodené do vzduchu všetky tunely, mosty a železničné uzly v Karpatoch a ďalších pohraničných oblastiach s EÚ, ktorými na Ukrajinu Západ dodáva zbrane?

      5. Prečo Rusko stále dodáva urán do USA? Bez ruského uránu by jadrové elektrárne vyrábajúce 40% elektriny v USA boli už dávno vypnuté.

      A dalo by sa pokračovať. Ak by Rusko chcelo, do 1 až 2 týždňov by vedeli zabezpečiť kolaps Ukrajiny, jej kapituláciu a sebe víťazstvo. No zdá sa, že tú vojnu naschvál predlžujú. Otázka je, prečo? Stojí ich to nielen peniaze, ale hlavne životy vlastných vojakov a nie málo – desaťtisíce.

      Čo to môže byť, že im to za to aj tak stojí? Chcú vytrestať Európu? Chcú privodiť kolaps a strádanie Západu? Chcú vo svete vyvolať hladomor? Oddaľuje vojna celosvetový finančný kolaps podobne ako 2 roky covid hystérie a lockdownov? Je to len divadlo a súčasť Veľkého resetu a svetovej depopulácie?

     • No – prvé „pamätné“ – určené ako dary významným ľuďom-panovníkom – mince so znakom Chiméry – boli pred pár storočiami vyrazené práve v Rusku. Skús to dohľadať v ruštine.

      Téma Chimera Group – Root of Evil
      The Chimera Group – The Root of All Evil.mp4
      https://uloz.to/file/VWV57oLfHMXN/the-chimera-group-the-root-of-all-evil-mp4#!ZGH0MwR2ZwqxBGL1LGD4LwEwMGL3MH5LGHuXoaAxAwM2szZ0AN==

     • Redaxia „prečo“ – pretože rinčanie zbraňami je ovládač na 6. úrovni a chassidský žid teraz vyjednáva a sporí sa s chazarským židom o okrajinu. A nakoniec sa žid so židom nejako dohodne – ASAP.

      Gójimský otrok neustále netrpezlivo pozerá na svoje hodinky – ovládač – čas – a pýta sa, prečo ten autobus nechodí, keď podľa harmonogramu tu už mal byť. Žid sa riadi podľa naplnenia-uskutočnenia plánovaných-očakávaných udalostí – a pokiaľ nenastanú neprebehnú – čas nemá význam. He – preto im tak často zlyháva timing – načasovanie, pretože žid /ten semitský/ má už od egyptskej púšte vypnutú kognitivitu /pravú mozgovú hemisféru – V.Zaznobin/, a teda nepozná „musím“ – lebo niekto to urobí, a teda nepozná deathline – urobiť niečo do stanoveného limitu – napr. ako vtáčik – založiť hniezdo, splodiť a vychovať-vytrénovať mladé do konkrétneho času – inak sa im potom nepodarí v zdraví odletieť. Mimochodom – u mňa odleteli tohto roku lastovičky asi o 2 týždne skôr a vôbec sa na drôtoch nezhlukovali – len som si zrazu uvedomil, že sú preč – a nevytvárali ani hlúčiky na drôtoch – preto som si zmenu hneď nevšimol. Čaká nás skorá tuhá zima?

      Skrátim. Chazarský turkistický /“biely“/ judaizovaný žid neprešiel egyptskou sociálnou lobotómiou ako ten semitský /chaldejský/ žid, preto chazari veľmi dobre poznajú deadline – aj ako splátkový kalendár úžery a výpalného, a preto „tlačia na pílu“. Aktívne plánujú, zatiaľ čo chassidi skôr očakávajú „horizont udalostí“ a berú to tak nejak „ako pánboh dá“. Preto Putin – ktorý je pod ich čepcom – má „svätú“ trpezlivosť a riadi podľa „horizontu udalostí“ – až prebehne očakávaný proces – udalosť – potom nasleduje ďalší krok. Teda – zatiaľ čo ruskí vojaci to chcú mať už za sebou – nechápu, že prebiehajú procesy riadenia „v očakávaní udalostí“. Čiže proti sebe teraz stoja 2 koncepty riadenia – 1/západný = chazarský – podľa časového menežmentu /t. t. Time Management/ s deathline, a 2/ – podľa konceptu „trpezlivosti“, t. j. aj podľa odozvy Prozreteľnosti a podľa vemírnych, či zemských cyklov /“počkáme, až sa roztopí ľad v riekach a potom sa pohneme – kedy to bude nevieme, ale raz to určite bude/.

      Čiže otázka znie – akú udalosť ešte očakávajú hráči /“bombu na štadióne“?/ mimo očakávaného ťahu súpera? Deux machina? Lebo okultné procesy riadenia poznajú aj možnosti vidieť budúcnosť udalostí a tak korigovať chyby a postupy v súčasnosti. „Keby som to vedel“.

     • Podla irskych zjaveni, citaj Kniha o pravde, pride Antikrist z vychodu! Putin to nebude, ten je mozno tiez len jedno puzzle v skladacke, ale ako redakcia nizsie uviedla, nesedi vela veci, pokial ide o konflikt na Ukrajine. Dalsou vecou je aj to, ze sluzi mozno AJ na to, aby zhypnotizovani ludia nevnimali narast umrtia po ockovani a venovali sa inym temam…

    • 1/ já nic nesplétám, je to převzato z diskuze tadesco.org
     https://tadesco.org/zapad-sa-snazi-znicit-slovansku-civilizaciu-uz-od-6-storocia/comment-page-1/#comment-201574

     2/ Oficiálny internetový portál ruskej vlády na svojej stránke informoval, že očkovanie je povinné pre všetky kategórie vojenských pracovníkov a vyslovene zdôrazňujú, že to platí aj pre mobilizovaných občanov. Odvolávajú sa na dekrét hlavného hygienického lekára Ministerstva obrany z 18. júna 2021.

     3/ Slovani a hlavně rusko vadí západním mocnostem a nejraději by ho zlikvidovali úplně
     https://tadesco.org/zapad-sa-snazi-znicit-slovansku-civilizaciu-uz-od-6-storocia/

     • V tom prípade – dezercia – kvôli vakcíne! Inak si myslím, že ich opichajú až v kasárňach – rozkazom. A títo už majú prísahu za sebou – tak neviem – čo je protiváha-trest za odmietnutie. Inak potom to celé vyzerá tak, že mobilizácia je tu kvôli vakcíne – a ide sa aj po zlomkoch percent dopredu.

      A ešte iný aspekt z USA – vysoké percento zdravotne poškodených vojakov – už to bolo napadnuté ako sabotáž bojaschopnosti armády. Tak ako sa „vyrovnávajú počty hlavíc“ môžu sa „vyrovnávať“ aj počty vojska. Z našich vnukov v predškolskom veku asi už branci nebudú – lebo kripli! Modré knižky. Ako ministri „vojny“.

     • Redakcia: Skvelé postrehy. A je toho ešte omnoho viac-za oponou. Sa budeme ešte diviť. Aj keď je to bravúrne organizované, je tu ešte jeden faktor.

      Človek mieni, pán Boh mení.

      Dalo by sa povedať, že všetko je temer úplne inak, ako sa javí. A ešte aj to čo si myslíme, že vieme, môže byť inak.

      Viem, že nič neviem. Sokrates

   • Sursum Corda!

    Povedal by som, že každá zúčastnená strana konfliktu využíva okultné, diabolské sily pre svoje víťazstvo. A práve podmienkou víťazstva môže byť, aby bolo čo najviac vojakov obetovaných diablovi prostredníctvom antikrstu vo forme prijatia tzv. vakcíny. Každá strana zrejme slúži tomu svojmu diablovi. Podľa toho zodpovedá aj patričná „vakcína“, ktorá sa ľuďom nanucuje. Pamätáte si aký bol z toho trapas keď u nás chceli povoliť Sputnik a ako sa hovorilo o biologickej zbrani nepriateľa?

   • Jirík,
    tiež ma zaujímala otázka okolo vyššie avízovanej povinnej vakcinácie všetkých mobilizovaných Rusov na ukrajinský front. Hľadala som na ruských weboch a našla som nasledovné:
    Citujem:

    „Po vyhlásení prezidenta Putina o čiastočnej mobilizácii v Rusku mali mnohí občania RF tematické otázky. Napríklad, ako presne sa stanovia podmienky služby, bude možné si vybrať druh vojska, či bude potrebné zaočkovať mobilizovaných, ako splácať mobilizovaným pôžičky a hypotéky v bojových podmienkach..

    Na tieto a ďalšie otázky je možné odpovedať na portáli vlády Ruskej federácie „Explain.rf“

    Otázka č. 7/ Bude povinné očkovanie všetkých, ktorí budú mobilizovaní?

    Odpoveď:
    Zdravotná starostlivosť o vojenský personál je pre štát prioritou. V súlade s vyhláškou hlavného sanitárneho lekára ruského ministerstva obrany z 18. júna 2021 č. 129 sa povinná imunizácia vzťahuje na všetky kategórie vojenského personálu vrátane tých, ktorí sú povolaní do mobilizácie.
    Očkovanie je nevyhnutné, aby sa zabránilo výskytu akýchkoľvek epidémií. Preto je povinné pre brancov a vojenský personál a vykonáva sa podľa očkovacieho kalendára a epidemiologických indikácií.“

    P.S. Neviem, nie je to na tomto webe – implicitne – napísané, či sa tým myslí vakcinácia Sputnikom proti Covidu, alebo i nejakým ďalším ochoreniam..
    Uvidíme! Ale – dnes je možné všetko!

    https://tvzvezda.ru/news/20229232243-nlsWf.html

    • Kovid mnohým otvoril oči.
     Dokonca i nám, čo si myslíme, že ich používame.

     Putin u mňa stratil veľkú časť kreditu.
     Táto téma bola skoro jediná, kde som sa s „mojim zdrojom“ nezhodol, už to neplatí..

   • všetky vlády sú prinútené na slovo poslúchnuť každé nariadenie „boha“ Sionu, ak nechcú dopadnúť rovnako, ako krátko po sebe nasledujúci vodcovia istého ohraničeného územia Afriky (pred cca rokom: jeden po druhom odmietli čipovakcináciu svojho ľudu, a tak onedlho – prvý nájdený mŕtvy, vzápätí druhý – detto, tretí nezvestný…
    a neistý či zmrzačený život obyvateľov Matky Zeme ide ďalej

 2. Len 700 miliónov? Povedal by som, že 7 miilárd a je vymaľované. Hneď tu máme vytúženú „zlatú miliardu“.

 3. Redaxia – cez web lištu som mal hlášku, že ste krátkodobo neprístupní kvôli údržbe. Dostal som sa sem cez vyhľadávač duckduck.

 4. Podľa všetkého – žiadne očakávané vypočúvanie masového vraha zmrda Fauciho sa nekoná!

  Dr. Fauci profitoval z pandémie
  K. Lloyd Billingsley • Piatok, 30. september 2022 11:45 PDT

  „Zatiaľ čo Dr. Fauci je vládnym byrokratom už viac ako 55 rokov, majetok jeho domácnosti počas pandémie prudko vzrástol,“ povedal pre Fox News generálny riaditeľ OpenTheBooks Adam Andrzejewski . „Rastúce čisté imanie spoločnosti Fauci bolo založené na náraste platov na konci kariéry, lukratívnych peňažných odmenách udeľovaných neziskovými organizáciami po celom svete a stále väčšom investičnom portfóliu.“

  Dr. Fauci a jeho manželka Christine Grady , vedúca oddelenia bioetiky v National Institutes of Health, zaznamenali nárast čistého majetku zo 7,5 milióna dolárov v roku 2019 na 12,6 milióna dolárov na konci roka 2021. To znamená nárast o 5 miliónov dolárov z investičných ziskov, odmeny, kompenzácie a tantiémy. OpenTheBooks museli na získanie informácií podať štyri žaloby.

  Ako sa tiež dozvedeli, medzi rokmi 2020 a 2022 sa vládne odškodnenie doktora Fauciho zvýšilo o viac ako 20 000 dolárov. Riaditeľ Národného inštitútu pre alergiu a infekčné choroby (NIAID) zostal v roku 2021 najlepšie zarábajúcim federálnym zamestnancom s 456 028 dolármi. To je viac ako plat Joea Bidena, ktorý žartoval, že skutočným prezidentom je Dr. Fauci . Christine Gradyovej v roku 2021 vyplatili 238 970 dolárov a od roku 2015 priniesla 1,6 milióna dolárov zo svojej pozície v NIH.

  „Poradenstvo v oblasti verejného zdravia počas pandémie drasticky ovplyvnilo životy každého občana a Dr. Fauci bol jeho najviditeľnejšou tvárou,“ vysvetlil Andrzejewski. “ Je dôležité vedieť, či je akékoľvek rozhodovanie spojené s finančnými záujmami verejných lídrov, či poskytli vláde nejaké etické informácie a ako investovali.“

  Minulý týždeň Dr. Fauci pripustil, že jeho „drakonická“ politika blokovania by viedla k „ vedľajším negatívnym dôsledkom “ pre ekonomiku a školákov. Ako si rodičia možno spomínajú, vedci z Veľkej Barringtonskej deklarácie tvrdili, že odstávky škôl poškodzujú deti bez toho, aby ovplyvnili šírenie chorôb. Namiesto debaty o Great Barrington vedci Drs. Jay Bhattacharya (Stanfordská univerzita), Sunetra Gupta (Oxfordská univerzita) a Martin Kulldorff (Harvardská univerzita), Dr. Fauci a riaditeľ NIH Francis Collins sa ich snažili vypnúť .

  „Ak chceme, aby vedci v budúcnosti slobodne hovorili,“ povedal Dr. Bhattacharya, „mal by sme sa vyhnúť tomu, aby tí istí ľudia mali na starosti politiku verejného zdravia a financovanie lekárskeho výskumu.“

  Dr. Fauci, ktorý má túto moc, získal lekársky titul v roku 1966, ale v roku 1968 sa zamestnal v NIH. Životopis Dr. Fauciho nevykazuje žiadne pokročilé tituly v biochémii alebo molekulárnej biológii, ale v roku 1984 z neho NIH urobilo riaditeľa NIAID, pozíciu stále drží a má rozpočet viac ako 6 miliárd dolárov .

  Doktor Fauci oznámil plány na odchod z vlády v decembri. Ako potvrdzuje OpenTheBooks, šéf NIAID odchádza do dôchodku vo veľkom štýle.
  https://blog-independent-org.translate.goog/2022/09/30/dr-fauci-profiteered-from-covid-pandemic/?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=sk

  Fauci priznáva, že vedel, že „drakonické“ blokády budú mať „vedľajšie negatívne dôsledky“ na školákov
  „nthony Fauci v stredu priznal, že vedel, že „drakonické“ politiky COVID-19, ktoré presadzoval, povedú k „vedľajším negatívnym dôsledkom“ pre „ekonomiku“ a „školákov“.

  Fauciho komentáre prišli počas prvého dňa The Atlantic Festival, trojdňovej konferencie organizovanej mediálnym kanálom The Atlantic s prejavmi a rozhovormi prominentných členov médií, vlády a politických aktivistov.

  Počas podujatia sa Fauci rozprával s redaktorom The Atlantic Rossom Andersenom pred živým publikom o svojich skúsenostiach ako popredný lekár pracujúci vo federálnej vláde počas pandémie COVID-19.

  V jednej časti svojho prejavu lekár hovoril o svojom vedení pri zavádzaní „drakonického“ vedenia pandémie, pričom dobre vedel, že z toho budú „vedľajšie“ škody.“

  „Fauciho komentáre nasledovali po bombovej správe o vzdelávaní zo začiatku tohto mesiaca, ktorá odhaľovala, že zablokovanie COVID-19, ktoré viedlo k zatváraniu škôl a politike virtuálneho vzdelávania, viedlo k tomu, čo ministerstvo školstva uviedlo, že „najväčší priemerný pokles skóre v čítaní od roku 1990 a vôbec prvý pokles skóre v matematike“ medzi školákmi v krajine. “
  https://nypost.com/2022/09/21/fauci-admits-he-knew-draconian-lockdowns-would-have-collateral-negative-consequences-on-schoolchildren/
  —————————————
  Židák vyjebaný chazarský nedotknuteľný!

 5. Tak big pharma taky patří do jejich portfolia zisků a není potřeba pochybovat o ziscích přes mrtvoly stejně jako u sklizní po válečných orbách.
  ctrl
  pražská vlaštovka
  Více takových jako p.Uhrík
  a prát do nich!!!nepřestavat a nebrat si vůbec žádné servítky
  a nebát se jich.Hlavně se nebát.
  Mam to vyzkoušený.Strach anebo slušně opsat problém nic nezmůže.Tvrdě na ty hajzly.
  Jet do nich otevřeně
  a bez skrupuli až do momentu ,
  kdy na jednoho zírají s otevřenou hubou a nemají na nic odpověď.
  šmejdi zasraný

  12OdpovězŘíj 6, 2022 0:36
  ezlen otkat
  Návštěvník
  ezlen otkat
  “Kasičky trha mamona vlastních firem na zisk komorníků kdovíkoho a kmotrů kdoví kde, zákonů pro sebe jsou vytížené svým naplněním ať vás to stojí cokoliv, upírsky. Ale samozřejmě nejedou jenom ekonomickou válku ale aktivně podporují horkou na frontě, tam to bude na desítku platných mezinárodních i dosud klasoforií podobně jako v zákoníku práce ještě nesmazaných zákonnů tak mají práce nad hlavu ale proto běhají na řešení eu kde je podrží von potomkině rodového kšeftu kolonialistů otrokářství která to má již asi podmíněné geneticky a tedy neomylného záběru i podpory drábů lidských zdrojů podle terminologie €araboafriky kalergi ecb=fed či srozumitelněji $=€ a stačí jim v soukromé tiskárně pustit rotačky a v kolonii evropě se dějí divy.
  Aneb jak prohlásil kterýsi starý rotchild dějte mi možnost tisknout peníze a je mi jedno jaké jsou kde zákony a vlády. A jejich matka prohlásila když mé děti nebudou chtít války tak nebudou, už jste doma?

  0OdpovězUpravŘíj 6, 2022 5:14

 6. mariankosmac

  700 miliónov to by bol ešte ten najlepší prípad. Ale myslím že to je celkom realistický odhad. Horšie by bolo ak by zaviedli povinné očkovanie, potom sa tomu nevyhne asi nikto, budú naháňať aj bezdomovcov. Bude vám chodiť každý mesiac pokuta a ste v riti.

  • přímo tam, jak píšeš ne, ale už velmi blízko….
   Možnosti:
   1/ odvážný obvodní doktor dá razítko, že ze zdravotních důvodů nelze očkování provést
   2/ stane se z mnoha lidí poloviční právník, protože budou hledat v zákonech paragrafy, podle kterých se bude moct vyhnout očkování
   3/ přihlásit se k nějaké slovenské menšině a možná budou ohledně očkování více chráněni – např. cikání/romové – ti to mají s covid očkováním jak?
   4/ odejít ze současného systému za pomocí např.: tzv. živý člověk, ale to je poněkud diskutabilní téma….

   • Končí sranda a bláhové nádeje – že elektrinu zdvihnú „iba o“! Prebieha „menová reforma“ v energiách – ceny rádovo 10 : 1

    Známa reštaurácia v Bratislave musela kvôli brutálnemu nárastu cien energií zatvoriť svoju prevádzku. SPP ich odstrihli od elektriny, pretože si nemohli dovoliť zaplatiť 10-násobne vyššiu faktúru
    https://www.infovojna.bz/article/znama-restauracia-v-bratislave-musela-kvoli-brutalnemu-narastu-cien-energii-zatvorit-svoju-prevadzku-spp-ich-odstrihli-od-elektriny-pretoze-si-nemohli-dovolit-zaplatit-10-nasobne-vyssiu-fakturu
    ———————————
    No a teraz si predstavte v bytoch na balkónoch elektrocentrály!

    Ja myslím, že skončí „kukanie televízora“ v kožuchu – skončí tučná reklama a zisky televízií – politici pred voľbami budú musieť chodiť od dverí do dverí – lebo novinové sračky ľudí unavujú. Začne spoločenská implózia!

    • „Keďže zvyšovanie cien energií sa nebude dotýkať občanov – len podnikateľov“ – aby sme Ficozmrdovi nepúšťali vodu na mlyn! Lenže keď tá reštika zatvorí a vyhodia 10-15 ľudí – ich domácností sa to ako nezamestnaných TÝKAŤ BUDE! SPP údajne vyvoláva odberateľom elektriny, aby súhlasili s 2-eurovým navýšením /domácnosti/ mesačne – ako paušálnym poistením, že počas 3 rokov SPP budú nakupovať len tú „najlacnejšiu“ = zelenú elektrinu – ktorú niekto bude dotovať – áno?! Teda nie tú priamo zo slovenských elektrární, ale tú na Lipskej burze . „prerozdelenú“ = kupovanú za svetové ceny! Toto 2-eurové poistenie by mohlo fungovať vtedy, ak by sa k moci dostala vláda, ktorá bude chcieť vystúpiť z EU a poslať do pi.e všetky burzy a židákov prerozdeľujúcich si zisky! Lenže toto sa za Ficozmrda určite nestane, lebo „Slovensko sa cíti v EU a NATO KOMFORTNE! Komfortne sa cíti len banda pri moci nacucnutá na korupčnícke eurofondy!

     A ďalšia vec – že tentoraz – výhodná pre odberateľa – zmluva na dobu neurčitú sa – kvôli viazanosti na túto poistku – zmení na dobu určitú! A oni majú svoje dlhodobé plány! No – táto vláda nepadne, lebo ľudia počujú na slovo „domácnosti“ – aj keď ich bude sedieť pri telke 3 nezamestnaní z 5. Základ je robiť dumpingové a virtuálne opatrenia – tentoraz sa len prerozdeľujú NAŠE peniaze – nie EU, aby sa Ficozmrd nedostal k vláde – čo nám môže byť v štádiu tohto Great Resset rozkladu šum a fuk, lebo bieda je plán – nie je to však jedno tým prasatám, ktoré chcú ryžovať z koryta verejných prostriedkov. Či nová – či stará vláda, tieto dočasne populistické opatrenia zruší a globálna oligarchia a korporácie a jednotlivci si budú pakovať miliardy ďalej!

     • Takže kto ojebáva koho!

      Analytici poukazujú na klesajúci trend vývoja cien elektriny: V Nemecku je elektrina za babku. V októbri jej cena padla na pätinu ceny z augusta
      06.10.2022 | 11:15
      „Podľa Dát bez pátosu v októbri padla elektrina v Nemecku na pätinu ceny z augusta. Podľa ich slov tam je od 1. októbra „elektrina za babku“, pričom v stredu popoludní stála menej ako euro.
      Bude nasledovať arbitráž?

      Pokiaľ v stredu bol priemer aukčných obchodov v Nemecku 97 eur, na dnes je hlásený na 95 eur, píšu na sociálnej sieti.

      „Súvisí to s jediným parametrom, lebo ide o pracovné dni, silný odber, Nemecko a tým jediným parametrom je dostatok zdrojov = dostatočná výroba. V noci je to vietor-uhlie-plyn, cez deň zas vietor-slnko-uhlie,“ objasňujú analytici.
      Aj napriek tomu však budú politici podľa slov analytikov „stropovať namiesto toho, aby nechali ľudí šetriť a dopredu im poslali energetické šeky“.

      Dáta bez pátosu tak varujú, že bude nasledovať arbitráž, podvodné obchody a „akože“ dohodnuté ceny so stropom.
      Stabilizácia cien bude trvať dlhšie

      Analytici poukázali na klesajúci trend vývoja cien – v auguste sa megawatthodina v priemere predávala za 450 eur, v septembri sa cena pohybovala na 350 eurách, v októbri zas na 147 eurách.

      Zdôrazňujú, že potrebujeme dodatočné zdroje elektrickej energie, ktoré sa už pomaly zapájajú do sietí v Európe.

      „1,6GW reaktor vo Fínsku spustili minulý týždeň (0,5 percenta výroby v celej EÚ). U nás Mochovce v januári 2023, medzitým 20 GW jadra vo Francúzsku, uhlie v Nemecku (a nevracajme sa prečo teraz a prečo uhlie, veď viete, že mali 21 GW jadra pred 2010) narastie do 30GW a aj vodné elektrárne si plnia priehrady a hlavne fúka na západe a na severe Európy – vďaka za to,“ pripomínajú.“
      https://www.infovojna.bz/article/analytici-poukazuju-na-klesajuci-trend-vyvoja-cien-elektriny-v-nemecku-je-elektrina-za-babku-v-oktobri-jej-cena-padla-na-patinu-ceny-z-augusta

     • Dnes 7.10. Taraba na predvolebnej kampani v Infovojne /rád by sa stal mediátorom – jazýčkom váh pri hlasovaní v parlamente – mokrý sen o korumpovateľnej superpozícii – aj ako biely kôň toho, ktorého záujmy bude presadzovať /pozri „konšpiračný byt č. XY, Slobodný vysielač -Taraba…/, takže sa „nechce podriaďovať straníckej disciplíne v Kollárovom Sme rodina“ – no lebo ako jazíček váh by už nemohol fungovať a nemohol by byť proxy biely kôň korumpovateľný „bártrom“ – s vyúčtovaním po 4 rokoch mandátu. Treba si uvedomiť, že teraz niektorí politici vypúšťajú „pravdivé“ balóniky, ako riešiť situáciu – ale tým sú len 2. súčasťou schémy – „vyrobíme problém – ponúkneme jeho riešenie“ – pretože aj psychopat Matovič, slobodný a solidárny holohlavý chuj Sulík pozná riešenie, atď. – lenže oni vedome pôsobia proti riešeniam – oni majú za úlohu spôsobiť ten problém – čo však neznamená, že nepoznajú riešenie – naopak! Takže do piče s týmito „spasiteľmi“, ktorí nakoniec nebudú mať moc na vyriešenie toho „ako to vyriešiť“, ale ostanú v pozíciách „diery v umývadle“ – kadiaľ sa tok vylievaných verejných peňazí ešte viac zrýchľuje! O tom je Taraba! Ale späť k tomu, čo možno z vlastnej hlúposti nabonzoval, pretože toto nie je verejná informácia ani na alternatíve – že cena elektriny je u nás zastropovaná na – 63 eur!!! za megawathodinu! Ja – bežná domácnosť – spotrebujeme cca 2 – 3 Mw/h ročne! Tak si to zrátajte aj s distribúciou a výpalným za ističe, elektromery – teda krát 2 – a zistíte, že to celé chcú kurvy predávajúce elektrinu znásobiť! Viď článok o zavretej reštaurácii kvôli 10-násobným cenám elektriny od SPP! Takže stačilo ojebávania! Ten ojeb spočíva v tom, že túto informáciu verejnosť nepozná a podpisuje nové zmluvy s dodávateľmi za násobné ceny! A to je podvod ako so všetkým ostatným!

   • Jirik
    1., takych je malo ako safranu… su vymeteni rovnako, ako vacsina populacie. uz len preto, ze ich na faktultach ucia, ze vakciny su to najlepsie,co moze byt…
    2., vlady si prisposobia zakony ako len budu chciet
    3., cikani? chodili tam opichavaci z osady do osady a opichavali ich jedna radost. cigosi sa tesili, ze maju zase volaco ,,sadarmo,,.
    4., nechapem

    • k bodu čtyři:
     na slovensku např aktivity pauliny bajcsi – UCC OPPT – na YT
     v české republice např.: zdeněk ponert
     RAzhlas – férovky – 05. 10. 2022
     istina nivoliče – bližší zprávy
     zákon 23/1991
     federativní ústavní soud je nyní nejvyšší soud
     zákon o československé federaci 143/1968
     necelé 2 hodiny
     https://www.youtube.com/watch?v=_evmVP8nv8A

 7. Ak niekto chce redukovať počty ľudí, prečo sa zameriava len na Ameriku (USA) a Európu,kde dochádza i bez „vakcín“ k prirodzenému úbytku obyvateľstva? Pritom v úvahách sa nehovorí o premnoženom treťom svete, kde žije 3/4 obyvateľstva planéty. Naviac ide väčšinou o ľudí konzumentov, ktorých činnosť sa vyznačuje nízkou, priam nulovou pridanou hodnotou. Redukcia obyvateľov výlučne západného sveta, ako je to uvedené v článku, mi nedáva logický zmysel.

  • Je to najprv redukcia bielej rasy! Vzdelanosť, podnikavosť, invencia! V podstate najväčšia potenciálna konkurencia a oportunista Globálneho mocenského systému. Určite nie z dôvodu „Zachráňme planétu“!

  • Oni primárne sa nechcú zbaviť ľudí ako takých, ale hlavne potrebujú zredukovať spotrebu zdrojov. No a ľudia na Západe majú na obyvateľa najväčšiu spotrebu zdrojov. Preto zlikvidovanie 1 západniara má na spotrebu zdrojov vyšší efekt ako zlikvidovanie 100 Afričanov žijúcich niekde v slamenom dome v polopúšti z potravinovej pomoci Západu. Keď zlikvidujú Západ, spotreba zdrojov klesne najviac a skončí aj tá potravinová pomoc, čiže časom aj tých 100 Afričanov postupne a bez námahy globalistov zomrie.

   Inými slovami, Západ je srdce. Zabodnutím srdca padne aj zvyšok organizmu.

   • Ak si globalisti zničia ľudí, ktorí im prinášajú zisky novými technológiami, inováciami, čo tretí svet, len lacná pracovná sila nedokáže, budú sami proti sebe. Nebolo by pre nich výhodnejšie zlikvidovať hladné krky, než tých čo im môžu prinášať zisky? A bolo by to účinnejšie, západný svet vrátane USA necelá miliarda, tretí svet 5-6 miliárd.

    • Zisky im prinášajú vlastné tlačiarne peňazí prepratých cez burzy a korporácie a naša ochota kupovať na dlh.

 8. Šokdokument: Jak USA plánovaly válku a energokrizi v Evropě

  Přečtěte si noviny a uvidíte, že se každý den mluví o ruském jaderném útoku. KAŽDÝ DEN !!! A přitom každý den čteme o úspěších ukrajinské armády a ruských ztrátách. KAŽDÝ DEN !!! Zatímco Rusům zjevně nezáleží na ukrajinských postupech. Zvažte 2 konce: oficiální propaganda vtlouká lidem do hlav, že Rusové zahájí jaderný útok, protože prohrávají. Dá se říci, že CIA se poučila: v Sýrii k chemickým útokům došlo vždy, když syrská armáda zvítězila, a najednou nebyla obvinění z válečných zločinů věrohodná. Tam obrátili proces a prosazují zprávu o poražené ruské armádě, aby to ospravedlnilijaderný útok, který je již naplánován. Vtloukáním „Putin prohrál“ a „jaderná zbraň“ a „Putin prohrál“ a „jaderná zbraň“ a „Putin prohrál“ a „jaderná zbraň“ … když jeden – nebo několik! – atomová bomba padne, viník bude identifikován v populaci. Je to klasický Pavlovův reflex.

  Známe dokonce i datum jaderných útoků: proběhnou před americkými volbami v listopadu, tedy v říjnu 2022. Bohužel nedokážu odhadnout, kam bomby dopadnou. Bude to velké město nebo venkov? Na Ukrajině nebo v zemi NATO? Bude to 1 bomba nebo několik?

  https://www.pokec24.cz/politika/plany-usa-na-zniceni-evropy-jsou-uspesne-realizovany/

  • Prosím pekne, tak už to máme tu, a možno aj už o týždeň alebo zajtra. Žite každý deň, ako by bol Váš posledný ! Čo by ste urobili v posledný deň svojho života ? Okrem iného čo ja robím, ešte sa aj poďakujem každému jednému človeku, vďaka ktorému bol môj život, taký aký bol. Pekárom, stavbárom, baníkom, učiteľom…atď…atď….že sme vôbec mohli žiť, tak ako sme žili, v hojnosti, nepadali nám bomby na hlavu…

   …a prečo prišla doba, aká prišla ? Lebo satan, diabol, lucifer ? Lebo človek !!!! Na vine je akože niekto, kto dal možnosť voľby, alebo ten, kto si vybral…keď ľudia pochopia, tak fauci, gates, soros, trnavčan budú v kúte sami a nikto si ich ani nevšimne…

   …a pochopili obyvatelia zemegule…a to sa sem hrnú ešte neznalí ľudia ostatných krajín, kde nebol ani zďaleka taký blahobyt, ako sme zažili my. A chcú žiť ako my.

   Je to vskutku úžasné dianie, temer až nepochopiteľné…a aká obrovská vďaka, že sa ho môžem zúčastňovať…aj tak raz pôjdem nohami dopredu, ale dovtedy sa budem snažiť žiť, najlepšie ako viem.

   • A ženuška sa práve rozhodla, že povysává, že keby náhodou…

    • Seneca: mě by zajímalo, zda při rozdělení sovětského svazu v roce 1991 (nebo kdy to bylo) si ukrajina nechala zaregistrovat hranice u OSN. Pokud je registrované nemá, tak z jakého důvodu?
     *****
     Kdyby se v MSM objevili zprávy, že ruská vojska vyhrávají, tak manželka už nemusí ani vysávat….protože by západ zmáčkl příslušné červený tlačítko, protože rusko agresor.

     • jirik: neviem, a v podstate to mám v pažach, lebo keď sa nejaký huj rozhodne zatlačiť červený gombík, tak to moc neovplyvním. Čo môžem ovplyvniť, je to ako sa budem cítiť TERAZ a TU a mám to zažité. Lebo to ma život naučil.

      V ambulanci sme vozili ľudí z dopravných nehôd, úrazov všetkého druhu, infarktov, mozgových porážok, deti, omladinu, dospelákov, starších a veľa sme aj už neviezli. A ani jeden z nich nečakal, že sa ich deň skončí…tak nejak inak.

      A to mi napomohlo veľa pochopiť. Robil som aj v nemocniciach, kde stretáte a máte sa možnosť rozprávať s ľudmi, čo vedia že buď končia, alebo majú tak náročnú životnú púť pred sebou, že až. Bez nôh, rúk, bolesti. Mám suseda, 5rokov dozadu, v 38 dostal porážku a je ako Howkins, na vozíku a iba jedným prstom hýbe a pritom všetko naplno vníma a hlavu má čistú. Také veci Vás môžu nakopnúť začať hľadať odpovede a pochopenie. A si vždy poviem, čo by za to dal, aby ho mohli ruky, nohy od chodenia, robenia bolieť…to len ako príklad, že čo všetko je okolo Nás.

      Mal som to „šťastie“, že som v živote zažil toľko všemožného, čo ma doviedlo až do bodu, kde som dnes. A jasné, môžem byť vedle, jak ta jedle, ale aj v tomto informačnom a svetovom chaose sa dokážem tešiť, smiať a žiť, aj keď to naokolo akosik divnô sa javí.

      Môžu zatlačiť červený gombík. Aj zajtra. Ale aj nemusia. A že už pár krát na tejto planéte bol zatlačený…v knihách ako zakázaná archeologie, historie, knihy od Sitchina, a x ďaľších sú rôzne teórie. Či to je tak, alebo nie, je len opäť len na nás.

      Ale dnes je nádherný deň a ja len dnes môžem vychutnať príjemné slnko, vychutnať vôňu a chuť pečených gaštanov, dnes môžem pobozkať mojej mame ruky, za všetko čo pre mňa urobila, poďakovať sa rodičom, vystískať ženušku a prejaviť lásku deťom a všetkému a každému a hlavne Tomu, KTO to všetko stvoril a umožnil mi to prežiť…

      A je mi jedno, čo si o tom kto myslí…mňa to teší a napĺňa a keď aj zajtra, za rok, alebo za hodinu tu už nebudem, odídem z tohto momentálneho Matrixu akosik v pohode.

      A co bude alebo nebude dál, neviem, môžem si niečo myslieť, ale…možno uvidíme…

     • „tak z jakého důvodu? dôvodu dnešných dní! Nejednoznačné hranice – jednoznačný konflikt! Rusko je právny nástupník tohoto postsovietskeho priestoru – tým pádom bolo o samého začiatku jané – že sa ozve! Ukrajinská vtedajšia vláda to urobila schválne, aby nechala ihrisko otvorené pre dnešné „hry“! Z pripojenia východných ukra proruských oblastí sa stal precedens – a o rovnaké „práva“ na územie sa budú snažiť sioni v Maďarsku, sioni v Rumunsku, sioni v Poľsku“ No a potom príde rad aj na južné Slovensko!
      Preto Chazar Orbán drukuje Putinovi a Maďari podporili vznik Slovenského štátu, pretože keby bolo Slovensko anektované Hitlerom, ako predpolie útoku na ZSSR – nemohli by ho Maďari v komplote s Poliakmi – napadnúť 2 týždne po vyhlásení Slovenského štátu – lebo by to bolo Nemecko! Pozri „Malá vojna“ 1939!

      Otázka – prečo má patriť Zakarpatská Rus Maďarsku „lebo Uhorsko“, keď ju obývajú prevažne Rusíni? Inak odtrhnutie ZR bolo pre Slovensko vojensky výhodné – lebo inak to bol vojenský „off side“ a najlepší spôsob, ako sa dostať do zovretia – obkľúčenia poľskou a maďarskou armádou. A potom by stačil jediný chuj ako Naď a tá kunda – a keby tam poslali jadro 14-tisícovej „armády“ – to si môžeme rovno podrezať krky sami! Však sa pozrite na tú mapu – „slovenská“ ZR hlboko v území 2 nepriateľov! Medzi dvoma mlynskými kameňmi! Znovu ani náhodou!

     • Maroš – co se týká podkarpatské/zakarpatské rusi, tak je předpoklad, že její obyvatelé by se v referendu připojili k maďarsku….asi vlhký sen viktorka orbánovic….
      I referenda se dají zmanipulovat – buď chybným spočítaním nebo se nespočítá vůbec a pak se vydá prohlášení jak dopadlo, podle aktuálních potřeb zájmových skupin.
      *****
      Pokud ukrajina nemá zanešené hranice v chartě OSN jako samostatný stát, tak je na tom obdobně jako Československo, které je sice rozdělené, ale záznam v OSN o změně hranic není. Třeba o tom víš něco více.

     • Hranice Slovenska sú už známe OSN od roku 1992 – bolo to želanie globalistov – a podľa vyjadrenia Kukana – robili na tom v OSN ako to prvé. Detto išlo o ratifikovanie a uznanie susedmi – počul si o nejakom spore? Takže aj Maďarsko uznalo a potom došlo po dohode k „vyrovnávaniu hraníc – výmenou území. Ono sa to spomínalo pri nejakom guľatom výročí. Internet vtedy u nás tieto veci z TV neregistroval.

    • Dobre robí nech len povysáva čoked sa jej podarí vysát niečo spod periny nejaké euríčka škoda by ich bolo pod perinou +++

     • K tomu co komu a na ake uzemie sa tesi ci uz Orban alebo ktokolvek iny, nieco z dielne Prof.Igora Panarina, ktory uz v roku 1998 predstavil na medzinarodnej konferencii o informacnej a hybridnej vojne mapu rozpadu USA a krach dolara …co sa mozno uz deje.
      Hovori ze pocas Trumpovej posobnosti v kresle prezidenta uz bola pripravena Jalta 2… nedotiahla sa vieme preco… teraz je opat na stole.. zaujimave je spojenie Ruska, Rakuska, Nemecka, Bieloruska a nazval ju myslim Georusija a Slovanske narody sa spoja do celku Bohemia, Moravia, Slovensko, juzna cast Polska… centrum ma byt Bratislava…

   • Seneca, vďaka za Tvoje krásne – životné – komentáriky.

    V 90-tych rokoch – som čítala Upanišády, východné Védy. Bolo to také – duchovne – zaujímavé – obdobie..
    Ale to hlavné, čo som si z neho – odniesla a čím žijem – dodnes – je (a to je celá moja biblia) – žiť – TU a TERAZ, ergo – mysľou byť v Prítomnosti! Tým sa už dostávaš pomerne ľahko do meditácie, takej tej – prirodzenej – každodennej, kde tá Cesta k tomu pravému Poznaniu – už nie je taká – zarúbaná..

    Vložím 2 stĺpce myšlienok, ktoré lahodia môjmu srdcu:

    1/ Okamžik, za okamžikom, uvidíme. Načo sa stále pripravovať? Keď okamžik príde, moje vedomie mu bude čeliť a odpovie naň.
    Ale ľudia sa tak veľmi pripravujú, že takmer celé ich životy sú spotrebované na prípravy“.

    2/ Život je niečo, čo nie je nikdy dokončené. Tisíc a jednu vec treba vždy dokončiť. Keby smrť mala čakať, až si dokončíme svoje veci, tak by nikto nikdy – nezomrel.“
    Zdroj: Perly v kapse u vesty – Osho

 9. Opäť pestrofarebné čítanie a vcelku sa akosi triafa po hlavičkách klinca. Tak ja tiež čosi. Je tu možnosť, že všetci šmakuládoví pôjdu skôr, ako si možno myslia. Však uvidíme, čo sme ešte nevidlil, lebo to čo zažijeme, budeme asi ešte jak puci čučať. O čo aj v celku v tejto hre Matrix ide. Lebo môžeme špekulovať ja Mara Bečkova, a že hento a toto a stojíte si len tak niekde a jep, Vás niekto sepáli jak kolky, alebo zakopnem na schodoch a už sa len ponesiem nohami dopredu. Náhoda ? Kto vie ?

  Celá sranda je v tom, že sa oplatí hľadať, ňúrať a skladať skladačku Poznania, lebo potom sa to akosi lepšie znáša to dianie naokolo vcelku až chvíľami nepochopiteľné.

  Život treba žiť TU a TERAZ v poznaní a s múdrosťou. Dnes je nádherný deň, zavítalo babie leto…vychutnávajte, ďakujte, že vôbec…lebo zajtra už nemusí byť nič, ale aj môže a aké bude, závisí len na Nás…

 10. Aj toto je zaujímavé a stojí za vypočutie

  https://www.youtube.com/watch?v=FtCVqxrNFww

  • Stojí veru, a nielen za vypočutie…
   …kedysi, keď som túžila iba byť pekná, štíhla, a na zdraví mi nezáležalo, vychádzala som z poznatkov našich organických chemikov, keďže propagácia vyšších vedomostí východných veľmocí tu v tom čase absentovala. Vďaka bezglycidovej diéte som vo veľmi krátkom čase zhodila svojich neželaných 10 kg, no zostarla som minimálne o dvojnásobok. Nemala som už žiadnu silu, ani iskru, ani slnko ma už nedokázalo opáliť… tvoja manželka – lekárka neokýptená naším súčasným liečebným systémom – isto vie, o čom hovorím.
   Okrem kopy zla sem však, na 2. strane, revolúcia priniesla aj Slobodu Poznania, za ktoré som jej vďačná rovnako, ako tebe za tento link, ktorý oživil vo mne niečo, čo mi už takmer vyfučalo z hlavy: indická ayurveda aj čínska makrobiotika liečia súčasne zdravie fyzické + duševné. A čo sa týka tohto linku, Seneca – treba uznať, že spoločnosť, ktorá odnepamäti bola schopná budovať monumetálne stavby a liečiť svoje telo i myseľ súčasne, bude to mať zrejme celkovo v mozgu usporiadané tak, že pohne aj naším duchom. Veľká vďaka za link.

  • Seneca, díky za Tvé psaní. Já se taky snažím každý den vychutnat. Každý den děkuji za své bytí. A taky jsem ráda, že jsem se dožila alespoň malého poznání, o co tu ve světě jde. Líbí se mi Tvé články a četla jsem je i na Oracle911.
   Všem ostatním děkuji za osvětlující příspěvky. Např. Maroš má neskutečné znalosti. Díky že jste Květa

   • To je tá cesta poznania, vzájomná úcta, pomoc, tolerancia, normalita, my to už vieme, ten kto nie, bude sa to učiť na vlastnej životnej skúsenosti. Všetci sme herci a zároveň aj diváci.

    Tak nech sa nám darí pochopiť.

 11. Troška teraz od veci, hoci lgbti… je tiež depopulačná agenda. Toto naši zdegenrovaní poslanci v parlamente schválili: https://www.cas.sk/clanok/2724561/budu-na-statnych-budovach-visiet-duhove-vlajky-rozhodnutie-poslancov-vas-prekvapi/ ! Rozum zastáva, čo za odpad v našom parlamente sedí !!! Čo chcú urobiť zo Slovenska vymyté Švédsko? Tiež nápad čaptavej kurvy?

  • Chameleón Taraba a mediátor siona Beréniho a Matoviča Gyimesi sa potrebovali zviditeľniť ako „konzervatívci“ – to je všetko! Je možné faux pas – vyvesiť riadnu vlajku opačne – ale mimo účelovo provokatívneho pride debilky-„ombudsmanky“ /v Bratislave a v Budapešti/ – si zatiaľ nikto nedovolil na priečelí vládnych budov a oficiálnych stožiaroch – takúto žiaden štát či medzinárodné oficiálne zoskupenie reprezentujúcu vlajku – vyvesiť okrem svojho úradníckeho okna! Nech si židoslobodomurárski buzeranti – masóni – založia blastnú LGBT „OSN“ a nech sa ako budúce terče zviditeľnia!

   https://svet.sme.sk › c › 20237409 › ministerstvo-nedovoli-vyvesit-na-velvyslanectvach-madarska-duhovu-vlajku.html
   Ministerstvo nedovolí vyvesiť na veľvyslanectvách Maďarska dúhovú vlajku
   Fico kritizoval vyvesenie dúhovej vlajky na budove veľvyslanectva SR v Maďarsku počas festivalu LGBTI v Budapešti.

   https://domov.sme.sk › c › 20629419 › ombudsmanka-vyvesila-na-urade-duhovu-vlajku-na-podporu-lgbti-ludi.html
   Ombudsmanka vyvesila na úrade dúhovú vlajku na podporu LGBTI ľudí – SME
   Dúhový Pride v Bratislave, na ktorom by mala vystúpiť aj s príhovorom. Súčasne vyvesila na okno svojho úradu dúhovú zástavu. „Ombudsmanka vníma dúhovú vlajku ako prejav rešpektovania práva a upozornenia na jeho porušovanie v prípade prehliadania práv LGBTI,“ povedal Ján Glovičko z Kancelárie verejného ochrancu práv.

 12. A čo poviete na ďalšiu objednávku nacistov: https://www.topky.sk/cl/10/2392193/KORONAVIRUS-Do-konca-roka-pride-na-Slovensko-milion-vakcin-adaptovanych-na-omikron ??? Čo majú tieto kurvy za lubom???
  Neviete poradiť ako zablokovať odpočúvanie telefónu? Hovoríte o nejakom výrobku na stretku s kámošom, a keď potom zájdene na google na vašom mobile, prvé čo uvidíte je reklama na produkt o ktorom ste hovorili (nie telefónny hovor) …

  • A ďalších 5 alebo 6 miliónov dávok objednaných…

   V Google nastaveniach sa dá vypnúť zaznamenávanie zvukov mikrofónom, ale príliš by sme im neverili, že to aj urobia. Lepšie je dávať mobil niekde hlboko do tašky, ideálne ešte v niečom zabalený.

 13. …vďaka za zauj.článok aj komentáre…áno, mnoho ,,vecí“ smeruje ku zníženiu počtu Slovanov, mnohí si to ani neuvedomujeme…a naopak, je dobré si uvedomiť, že kaž.deň je možné sa za niečo pekné, čo sa nám cez deň podarilo, poďakovať…ozaj trefný príspevok Seneca- treba žiť TU a TERAZ…

 14. Všetko tu už dávno bolo, my sa len opäť rozpamätávame a učíme múdrosti overené časom. Všetci sme na ceste.

  Celkom zaujímavý je dokument Podivuhodná veda, akurát prvá časť sa nedá nájsť a tá bola najlepšia :Senzibilovia v rukách štátu, to bola iná informačná maškrta. Inak je to dosť dobré, pár vecí síce troška mimo, ale čo človek-to názor.

  https://www.youtube.com/watch?v=jDPuOMW61ZA

  Ak človek zažije určité veci, tak ho už nikto a nik nepresvedčí a úžasná cesta poznania pred ním, je temer až nekonečná…

  Čo vyžarujeme, to priťahujeme, čomu venujeme pozornosť, to trvá.

  Je jeden cieľ, ale ciest k nemu je mnoho. Je to ako stred Gule a z ktorého bodu na povrchu sa dostaneme do stredu ? Keď sa rozhodneme ísť do stredu ?

 15. Vladimír

  Satanistický systém vychováva Vaše deti a tým Vás likviduje. Jeho heslo: Vychovať deti nepriateľa a nepriateľ bude porazený.
  Dozvedel som sa: Učiteľky, ktoré sú 3 krát očkované proti CIVIDu majú COVID a deti neočkované ho nemajú. Škola sa teraz zatvorí, lebo nemá kto učiť.

  • Ibi Majga spomínal na Infovojne, ako na Mali chýbajú bežné inštitúcie ako školy, nemocnice a iné. Áno – lebo takéto inštitúcie vyžadujú vzdelaných a inteligentných ľudí a keby takí na Mali pribúdali – zidovský korporátny demokratický otrokár by nemohol vycuciavať a okrádať národ, ktorý sa vie brániť. Už som tu spomínal Fauciho a jeho vedomosť o tom, aké kolaterálne škody spôsobia lockdowny na vedomostiach detí, a že v USA sa úroveň vedomostí vrátila pred rok 1990 – čo je deleno 2 – 2 X 15 rokov – to sú 2 vzdelávané generácie do 15 rokov – teda ZŠ. A to všetko za 1 rok cielenej debilizácie! A teraz debili učitelia vychovávajú debilov z detí! No a Fauci dostal od neziskovky 1,3 mil. USD ako kompenzáciu možných strát jeho podnikania jeho vlastným lockdownom a za zásluhy v riešení koronakrízy. Treba ich zmiesť z povrchu zemského!

   • Maros spat k tym minciam, myslel si napriklad tuto informaciu?https://ruskline.ru/analitika/2018/06/11/i_byst_dozhd_mnog_i_grad_velij_i_kamenie_yavlyashes_izo_oblaka_spadshee_na_zemlyu
    udelnzye monety… 15. storocie, Moskovske kniezacrvo, Vladimir II. temny- znamena v preklade vyznamovo slepy- oslepeny za „zradu“

    • Dana – diki – to je ono! V tom článku je bohužiaľ kopa zavádzajúcich téz – o čom to akože je a zároveň konštatovanie – že autor bohužiaľ „nevie“ – len sa domnieva. Ale kto sa naučí sledovať túto stopu – zistí prepojenie na Čiernu šľachtu v Európe. A morové prepojenie! Mor vždy začal vo WU Chane! A v duchu tradície aj „Covid“! Tí, ktorí riadia svet – majú vedomosti o jeho skutočnej veľkosti a podobe – teda nie sú to burani z dediny, ktorí v živote nevyšli zo svojej dediny-doliny.

     Keďže si zbehlá v ruštine – poprosím ťa – skús v tejto súvislosti nájsť súvislosť s Marcom Pólom. Pretože obchod je vojna a obchodná cesta je prieskum bojom. Čiže prepojenie Čierna šľachta – Marco Polo – Chimera Group.

     Ja sem dám zatiaľ preklad aspoň malej časti toho ruského článku – lebo sa to týka koreňov Globálneho mocenského systému – ktorý má aj svoje centrum. Kde? No – premiestňuje sa – a niekto po ňom „historicky“ maže stopy!

     „A bolo veľa dažďa a krupobitia a kameň, ktorý sa objavil z oblaku, ktorý padol na zem…“

     K otázke pôvodu „chimérických“ motívov na Zlatej horde (Juchid) a „špecifických“ ruských minciach XIV – XV storočia.

     Je známe, že „špecifické“ ruské mince XIV – XV storočia. doslova „zaplavené“ obrazmi fantastických (báječných) stvorení a mytologických postáv (ktoré dostali definície v numizmatickej literatúre: „gorgon“, „dvojtvárny Janus“, „drak“, „kentaur“, „monštrum so zobákom“, „ Samson bojujúci s levom“, „siréna“, „sirín“ atď.). Zároveň dôvody, prečo boli na peniaze v takom výraznom „rozsahu“, ako aj samotný význam týchto – niekedy až veľmi záhadných – znakov (symbolov) a motívov, zostávajú do značnej miery nevysvetlené a sú zarastené rôznymi dohadmi.

     Medzi nimi vyniká najmä motív umiestnený na strieborných „špecifických“ ruských minciach (druhoch mincí) z prvej polovice 15. storočia, ktorý obsahuje obrazy lietajúceho (skákajúceho) fantastického tvora „chimerického“ typu ( definovaný ako „okrídlený gryf“, „chiméra-griffin“, „okrídlená chiméra“ alebo „okrídlený štvornožec“) a pod ním sa nachádzajúca zohnutá kľačiaca ľudská postava. Súčasne z úst „okrídleného štvornožca“ vyšlehne „plameň“ a jeho zakrivený chvost končí druhou – otočenou opačným smerom – hlavou s otvorenými ústami.

     V súčasnosti sa vyslovuje hypotéza, že odráža tému šírenia moru („mor“)[13, 16].

     Stále panuje neistota ohľadom prisúdenia a datovania mincí obsahujúcich tento motív. V tých, ktoré v roku 1974 vydal N.D. Metz materiály pre konsolidovaný katalóg „Mince moskovského veľkovojvodstva (1425 – 1462)“ tento typ mincí sa pripisuje ranej razbe moskovského veľkovojvodu a Vladimíra Vasilija II Temného (vládol – 1425 – 1462).

     Opis motívu vyobrazeného na prednej strane (averze) s radovými číslami 49 – 51 zároveň znie: „Doľava cvála okrídlený gryf so zdvihnutým chvostom zakončeným hadou hlavou; pod ním leží muž ležiaci na bruchu vľavo,“ s poradovými číslami 52 – 54: „Okrídlený gryf, podobný tomu č. 49, ale vzor je trochu iný,“ a s poradovými číslami č. 55 – 56: “ Okrídlený gryf ako č. 49, ale muž pod ním vpravo.“ [14, s. 92 – 93]

     Na „zadnej“ strane (reverznej) je štvorriadková legenda s menom veľkovojvodu Vasilija: „КНѦ | ZWELN | KNVAS | ILEN (č. 49), K.. | ѦZЬ | VELI | KI“ (č. 50), „КНѦ | ZWELN | KNVAS | LEI“ (č. 51, 52), „KNѦ | ZWELN | KNVAS | ILEN (č. 53), KNѦ | ZBELI | KIVAS | ILEI (č. 54), KNѦ | Zbvel | KNVAS.. | ILEI (č. 55) a KNѦ | ZBELI | KNVAS | ILEI“ (č. 56). [14, s. 92 – 93] Súčasne, ako poznamenal N.D. Metz, „druh mincí s bežiacim gryfom a ľudskou postavou pod ním (č. 49 – 56 […]) sa začína raziť pred rokom 1434 a pokračuje neskôr.“[14, s. 38]“
     https://ruskline.ru/analitika/2018/06/11/i_byst_dozhd_mnog_i_grad_velij_i_kamenie_yavlyashes_izo_oblaka_spadshee_na_zemlyu
     ———————————————–
     Poznámka – „hypotéza“ o more slúži len na odpútanie. Pridanie materiálov o Zlatej horde zasa tento materiál zahlcuje a vytvára informačný chaos. Vieme, že islám zakazuje zobrazovanie zvierat, človeka a živej prírody – lebo je to urážka „stvoriteľa“. Ale na údajných minciach Zlatej hordy sú zvieratá! Čiže opäť chaos a otázky – nakoľko bola Zlatá horda islamizovaná /po 5-6 storočiach/ – a nakoľko bola Zlatá horda nábožensky „tolerantná“ – ako ešte bol vo svojom čase nekonfesný „muslim“ Džingischán. ???

     Treba sa držať koreňa koreňov zla – Chiméry.

     • Teraz inak – čo bol „covid“ šírený z Wu Chanu – ak nie skúška kolektívneho vedomia – že všetky mory sa vždy šírili z Wu Chanu? Kto si pamätá Wu Chan v tejto súvislosti? Ja som sa túto skutočnosť dozvedel vďaka tomu, že niekto iný je nositeľom tejto historickej pamäte a súvislosti. Dávam to ďalej. Treba si uvedomiť, že tí, ktorí riadia svet – majú pojem o ustálených zvyklostiach, o ustálených obchodných cestách – o „potrubnej pošte“! Zver má svoje vyšľapané cestičky. Čiže – aj keď nie mor – tentoraz sa im po rovnakej trase podarilo rozšíriť paniku, lož a podvod – aj vďaka podvedomému vedomiu – že mor sa šíri vždy z Wu Chanu – takže ak sa šíri covid z Wu Chanu – netreba o tom pochybovať – že je to mor! PSY OP na 2. priorite – história!

     • Pozriem sa na to…

 16. A keď šmakuláďákom docvakne, že z nich urobili zombie ? To ešte len bude rošošo. Nuž, kto chce kam, pomôže si tam.

 17. …presne tak, všetci sme na ceste a k tej k úžas.sa dostane človek cez prežitie urč.vecí…je to zauj.heslo, no zrejme pravdivé…

 18. A mRNA jsou implantáty exotických technologií, které mohou být použity k dosažení globálního zotročení a/nebo genocidy!
  forum.zdraveforum.cz/viewtopic.php?f=5&t=146&p=540#p540

  Magnetické hydrogely, tkáňové inženýrství a dálkové ovládání magnetických hydrogelů – a „tkáňové inženýrství“ – zdaleka už NĚNÍ konspirační teorií, ale je dobře zdokumentováno ve vědecké literatuře. Zde je jeden publikovaný článek v časopise ACS Nano….

  Technologie popsaná v patentu se konkrétně týká SARS, MERS, koronaviru a chřipky nebo jakéhokoli onemocnění, které má „příznaky podobné chřipce“. Viz tento seznam z patentu:
  Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem koronavirus.
  Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV.
  Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem MERS-CoV.
  Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem SARS-CoV-2.
  Podle některých provedení vynálezu je uvedeným virem virus chřipky.
  Podle některých provedení vynálezu má uvedené onemocnění za následek příznaky podobné chřipce….

 19. Tato zpráva představuje případ 76letého muže s Parkinsonovou chorobou (PD), který zemřel tři týdny po třetím očkování vakcínou COVID-19. Pacient byl poprvé očkován v květnu 2021 vakcínou s vektorem ChAdOx1 nCov-19, následovaly dvě dávky vakcíny s mRNA BNT162b2 v červenci a prosinci 2021. Rodina zemřelého požádala o pitvu kvůli nejednoznačným klinickým příznakům před smrtí. PD byla potvrzena pitevním vyšetřením. Dále byly patrné známky aspirační pneumonie a systémové arteriosklerózy. Histopatologické analýzy mozku však odhalily dříve netušené nálezy, včetně akutní vaskulitidy (převážně lymfocytární) a také multifokální nekrotizující encefalitidy neznámé etiologie s výrazným zánětem včetně gliové a lymfocytární reakce. V srdci byly přítomny známky chronické kardiomyopatie a mírné akutní lymfohistiocytární myokarditidy a vaskulitidy. Přestože u tohoto pacienta nebyl v anamnéze COVID-19, byla provedena imunohistochemie na antigeny SARS-CoV-2 (spike proteinu a nukleokapsidů). Překvapivě byl v ložiscích zánětu v mozku i v srdci, zejména v endoteliálních buňkách malých cév, detekován pouze spike protein, ale žádný nukleokapsidový protein. Protože nebylo možné detekovat žádný nukleokapsidový protein, je třeba přítomnost spike proteinu přičíst spíše vakcinaci než virové infekci. Tato zjištění potvrzují předchozí zprávy o encefalitidě a myokarditidě způsobené vakcínami COVID-19 na bázi genu.
  https://otevrisvoumysl.cz/nova-studie-potvrzuje-ze-covid-vakciny-zabijeji-mozkove-a-srdecni-bunky-coz-vede-ke-smrti/

Pridajte komentár

*