Podľa vedcov môže časté nosenie rúšok prispievať k pokročilej rakovine pľúc


Print Friendly, PDF & Email

Podľa vedcov môže časté nosenie rúšok prispievať k pokročilej rakovine pľúc

(Phillip Schneider, thelibertybeacon.com) – Nedávna štúdia uverejnená v časopise Cancer Discovery zistila, že inhalácia škodlivých mikróbov má potenciál u pľúcnych onkologických pacientov prispievať k pokročilému štádiu rakoviny pľúc.

No a časté a dlhodobé používanie tvárových rúšok práve k takémuto množeniu nebezpečných patogénov zvyčajne napomáha.

Čo konkrétne hovoria výskumníci

Mikrobiológovia sa zhodujú na tom, že časté nosenie rúšok vytvára vlhké prostredie, umožňujúce rast mikróbov a ich množenie predtým, ako sa dostanú do pľúc.

Tie cudzie mikróby potom putujú dolu priedušnicou a dostávajú sa do dvoch rúr zvaných priedušky, až nakoniec dorazia do malých vzdušných vakov pokrytých krvnými cievami, zvanými alveoly.

Leopoldo Segal, autor štúdie, riaditeľ programu Pľúcny mikrobióm a docent medicíny na Grossmanovej lekárskej fakulte Newyorskej univerzity k tomu uvádza:

„Pľúca boli dlho považované za sterilné, no teraz vieme, že orálne symbiotické mikroorganizmy – mikróby bežne sa nachádzajúce v ústach – nevedomými vdýchnutiami často vstupujú do pľúc.“

Podľa štúdie spôsobujú tieto mikroorganizmy po preniknutí do pľúc zápalovú reakciu v proteínoch známych ako cytokín IL-17.

„Na základe známeho vplyvu IL-17 a zápalu na rakovinu pľúc sme mali záujem určiť, či by nárast orálnych symbiotických mikroorganizmov v pľúcach mohol poháňať nejaký zápal typu IL-17 a mať vplyv na progresiu a prognózu rakoviny pľúc,“ povedal Segal.

Analýzou pľúcnych mikróbov u 83 neliečených dospelých ľudí s rakovinou pľúc výskumný tím zistil, že u všetkých pacientov s pokročilejším štádiom rakoviny pľúc boli oproti pacientom s ranými štádiami nájdené väčšie množstvá kolónií baktérií Veillonella, Prevotella a Streptococcus, ktoré môžu byť kultivované dlhším nosením rúšok.

Prítomnosť týchto bakteriálnych kultúr sa tiež bez ohľadu na štádium dáva do súvisu s nižšou šancou prežitia a zvýšeným rastom nádoru.

Navyše, výskum kultivácie baktérií Veillonella v pľúcach myší zistil, že prítomnosť takých baktérií vedie k objaveniu sa imunosupresívnych a tiež zápalových buniek ako je cytokín IL-17.

Prírodná liečba osteoartritídy

 „Na základe výsledkov našej štúdie je možné, že zmeny pľúcneho mikrobiómu by sa mohli využívať ako biomarker na predpovedanie prognózy alebo triedenie pacientov k liečbe.“ – Leopoldo Segal

Ďalšie dôkazy o škodlivosti dlhodobého nosenia rúšok

S objavovaním sa ďalších dôkazov, vzťahujúcich sa k dlhodobým účinkom povinného nosenia rúšok a lockdownov, sa lekári a vedci začínajú znova zamýšľať nad tým, či tieto autoritárske opatrenia v skutočnosti nespôsobujú viac škody ako osohu.

Kanadský odborník na oblasť verejného zdravotníctva Dr. Ari Joffe v súvisiacej štúdii zistil, že lockdowny spôsobujú „prinajmenšom desaťkrát“ viac škody ako osohu.

V nedávnej pracovnej štúdii výskumníkov z Harvardovej a Dukeovej univerzity, ako aj z univerzity Johnsa Hopkinsa, dospeli vedci k záveru, že:

„Nárast mier smrtnosti u celkovej populácie po pandémii ochorenia COVID-19 predpokladá v nasledujúcich 15 a 20 rokoch o ohromujúcich 0,89 resp. 1,37 milióna viac úmrtí.“

Odkedy sa začalo s núteným nosením rúšok, vytvorili si dermatológovia pre opísanie vriedkov v blízkosti úst, spôsobených rúškami, upchávajúcimi póry mazom a baktériami, pojem „maskné“.

Zubári tiež varujú pred javom známym ako „rúškové ústa“, kedy sa pacienti vracajú do zubnej ambulancie s o 50% vyšším počtom prípadov gingivitídy a zubného kazu za obdobie len niekoľkých mesiacov odvtedy, čo sa začalo s povinným nosením rúšok.

O vyjadreniach zubárov k rizikám rúšok sme nedávno písali aj v článku Zubní lekári varujú: Nosenie rúška môže viesť k mŕtviciam a infarktom.

Všetky spomínané objavy tak zväčšujú množstvo pribúdajúcich dôkazov o poškodeniach, spôsobovaných dlhodobým nosením rúšok.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Phillip Schneider, Zdroj: thelibertybeacon.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ak je – podľa Germánskej Novej Medicíny GNM – napríklad rakovina kože psychosomatickým dôsledkom dlhodobého pocitu ohrozenia – a koža je o. i. aj symbolickým ochranným štítom – aj prílišné sústreďovanie sa na možné ohrozenie pľúc môže spustiť tento psychosomatický mechanizmus – hypochondriu a následne aj psychosomatické dôsledky. Základ obrany je – „nemať pľúca“ – dýchať bránicou „do brucha“ – vypučením brucha – vedome a potom mechanicky, teda nepoužívať hrudné svalstvo /podvedome/, ktoré keď zlyháva práve v panickom stave /záduch, zápal priedušiek/ – blokuje dýchanie celkovo. Malé deti majú vypučené brušká, pretože intuitívne dýchajú bruškami ako „malí Budhovia“ – stimulujú si tak centrum „harai“, ktoré oživuje všetky čakry a koreluje s centrom intuície – 6. zmysel /Jacobsonov orgán analyzátor, epifýza ako generátor/, čomu sa hovorí subtílne meditačné dýchanie, ktoré funguje tak, že aj napriek relatívne malému prísunu vzduchu a kyslíka dostane organizmus toľko, koľko potrebuje pre stav homeostázy, pretože pre efektívne dýchanie je najdôležitejší stav pokoja – v panike sa udusíte aj s kyslíkovou bombou, teda – celý čas nás učia zväčšovať si kapacitu pľúc „ako to správne dýchanie“, pričom pri nedostatku vzduchu sú potom samotné pľúca na rane – a po nich srdce, ktoré nútite zväčšiť sa – a ktoré keď nemá kyslík pre seba – degeneruje! Kritériom zdravia nie je športová výkonnosť! To je blbosť! ONI potrebujú vojakov a otrokov – preto potrebujú „výkon“! Veď sa skúste zamyslieť nad tým, aký efekt pre zdravie má „len“ spomalenie tepu! Práve vtedy správne prúdi Dych Niť Života – čo nie je len dýchanie, ale harmónia organizmu podporujúca vitalitu.

  Odbočím – myslím, že až pri ručnom kosení trávy som sa naučil správne dýchať – napriek intenzívnemu pohybu a námahe pracujete s bruchom – nie s pľúcami. Inak sa nedá. Prestaňte sa sústreďovať na pľúca a sústreďte sa na správne subtílne dýchanie „bruchom“.

 2. Ďakujeme tímu Bádateľa za ďalší dôležitý článok, za ďalšie otváranie našich očí.

 3. Dnešný článok z môjho obľúbeného webu je tiež na túto tému:
  https://www.naturalnews.com/2021-03-07-mask-mouth-gum-disease-coronavirus-death-risk.html
  Mask mouth causes gum disease, which increases coronavirus death risk by 900%
  Tvárové masky spôsobujú choroby ďasien, ktoré zvyšujú riziko smrti na corona vírusy o 900 %.

  Masks cause gum disease, which means masks increase risk of coronavirus death
  Masky (rúška) spôsobujú ochorenie ďasien, čo znamená zvýšenie rizika úmrtia na korona vírus

 4. Definitiva

  V Rakúsku zomrela zdravotná sestra po Astra Zeneca vakcíne, ďalšia skončila s embóliou. Francúzsko nám darovalo 15 tis. dávok Astra Zeneca. Slovensko zvýšilo hranicu veku u dôchodcov pre vakcínu Astra Zeneca. U vracajúcich sa dovolenkárov je tak malý počet pozitívnych, že to nikto nezverejňuje. Na celom svete posledné týždne prudko klesá počet pozitívnych testov. Becík konštatuje významný pokles pozitívnych vo všetkých obciach NZ okresu, tiež vraví, že tvrdý lock down a zastavenie fabrík NASTANE, veď Veľká noc musí byť ako sa patrí. Len v srdci Európy ešte Covid udiera na mozog.
  Zmenu musí začať každý od seba a svojej rodiny, niet takého boha, ktorý príde zachrániť Slovensko.

 5. http://www.nwoo.org/2021/03/07/probudme-se-z-letargie-afera-covid-19-je-jeden-velky-podvod/
  Probuďme se z letargie – Aféra Covid-19 je jeden velký podvod!

  Samozřejmě se můžeme nechat geneticky a imunologicky zmrzačit biologickou zbraní hromadného ničení, kterou nám vnucují farmaceutické koncerny v holportu s chronicky zkorumpovanými politickým režimy, které umožňují jednotlivým protagonistům krátkozrace prosperovat na mizérii vlastního obyvatelstva a zaprodat nejen současnost, ale hlavně budoucnost za mrzké provize z prodeje roušek, respirátorů a toxických experimentálních vakcín.

 6. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/03/08/pfizer-covid-vaccine.aspx
  Pfizer Bullies Nations to Put Up Collateral for Lawsuits
  Pfizer šikanuje národy aby zvýšili kolaterál pre súdne spory

  Pfizer is demanding countries put up sovereign assets, including bank reserves, military bases and embassy buildings, as collateral for expected vaccine injury lawsuits resulting from its COVID-19 inoculation
  Pfizer žiada krajiny aby sa vzdali suverénnych aktív, vrátane bankových rezerv, vojenských základní a budov ambasád, ako kolaterál pre očakávané súdne spory ktoré nastanú z poškodenia po COVID-19 vakcinácii.

 7. https://www.hlavnespravy.sk/bojkot-ivermektinu-sluzba-youtube-zmazala-rozhovor-politologa-baraneka-s-emeritnym-prednostom-kliniky-anesteziologie-vusch-doc-torokom-o-liecbe-covidu-19/2461328
  Bojkot Ivermektínu: Služba YouTube zmazala rozhovor politológa Baráneka s emeritným prednostom kliniky anesteziológie VÚSCH doc. Törökom o liečbe covidu-19

  https://www.hlavnespravy.sk/mesik-upozornuje-propaganda-proti-ivermektinu-bude-masivne-pokracovat-jednu-studiu-namierenu-proti-lieku-sponzorovali-vyrobcovia-vakcin-proti-covidu-19/2461238
  Mesík upozorňuje: „Propaganda proti Ivermektínu bude masívne pokračovať“. Jednu štúdiu namierenú proti lieku sponzorovali výrobcovia vakcín proti covidu-19

 8. https://www.hlavnespravy.sk/mohli-sme-mat-14-novych-nemocnic-belusky-z-lsns-okomentoval-informaciu-o-tom-ze-doterajsie-covid-testovania-mohli-stat-stat-az-miliardu-eur/2461206
  „Mohli sme mať 14 nových nemocníc.“ Beluský z ĽSNS okomentoval informáciu o tom, že doterajšie covid testovania mohli stáť štát až miliardu eur

  Cez víkend sa v médiách objavila informácia o tom, že celoplošné antigénové testovania spoločne s PCR testami od začiatku pandémie koronavírusu už mohli Slovenskú republiku stáť miliardu eur.

 9. Prekopírovala som „zaujímavý“ blog:
  Prisluhovači GLOBALSTOV majú za svoju lojalitu dovolené kradnúť a zároveň im ich páni zaručujú BEZTRESTNOSŤ

 10. https://zemavek.sk/49617-2/
  Video: Ivermektín by mal byť okamžite používaný na celom svete

  Po udalostiach posledných dní na Slovensku deje, mám na mysli antikampaň zameranú na znehodnotenie účinkov lieku Ivermektín, po sérii platených článkov a reportáží v televíznych novinách, kde sa nás médiá snažia presvedčiť, že naša jediná šanca na porazenie vírusu je kolektívne očkovanie, je dobré pozrieť si opäť nejakú nezávislú reportáž o lacnom a účinnom lieku, ktorá nám síce len zopakuje to, čo už dávno vieme, ale ako hovorí náš „odvážny“ premiér – „opakovanie je matkou rozumu“.

 11. https://zemavek.sk/v-com-su-ruska-nezmyselne-podla-medzinarodnych-odporucani/
  V čom sú rúška nezmyselné podľa medzinárodných odporúčaní?

 12. Aká vysoká je cena korupcie a dezinformácií šírených „kritickými“ médiami? pýta sa Mesík.
  Analytik Juraj Mesík upozorňuje na očividné manipulátorstvo s informáciami v téme lieku Ivermektin.
  „Dnes sú to 3 mesiace od vystúpenia (testimony) Dr. Koryho z FLCCC pred výborom Senátu USA, v ktorom pod prísahou vypovedal o použití IVM (Ivermektin – pozn. red. HD) v liečbe covidu.“ Píše v statuse na sociálnej sieti Juraj Mesík. Pre istotu pridáva aj link na vystúpenie Dr. Koryho : ttps://vimeo.com/490351508
  „Ak ste ho nevideli, nájdite si čas a vypočujte si ho – stále plne aktuálne.“ dodáva Mesík.
  10.2. ráno som poslal na cca 15-20 adries masmédií Otvorený list novinárom a novinárkam, v ktorom som ich informoval o vystúpení Dr. Koryho. List končil týmto apelom: „Na záver mi nezostáva než apelovať na občiansku zodpovednosť a odvahu každého jedného novinára na Slovensku. Naštudujte si túto tému a píšte, hovorte a vysielajte o nej. Slobodné zdieľanie poznatkov vedy je jediná cesta ako možno zachrániť tisícky našich spoluobčanov pred agonizujúcou smrťou a slovenskú spoločnosť pred ekonomickým a politickým rozvratom.“ Informuje verejnosť cez sociálnu sieť Juraj Mesík.
  Podľa neho však: „Neinformovalo o ňom ani jedno z mainstreamových médií, mnohé dodnes chrlia dezinformácie. 8. decembra sme mali na Slovensku oficiálne 1100 obetí covidu. Dnes ich počet prekročí 8000. Taká je cena korupcie, nevzdelanosti, karpatskej fake-science a dezinformácií šírených „kritickými“ médiami.“ Pripomína občanom Juraj Mesík.
  No čo dodať, jednoducho to veľmi niekomu vyhovuje a necháva zomierať ľudí ako na bežiacom páse.
  A čo ponesie niekto aj zodpovednosť? No pri tejto pandemickej zostave asi ťažko.

 13. Hlavný infektológ Jančuška inkasoval od Pfizeru a výrobcu neúčinného Remdesiviru tisíce eur
  Hlavný infektológ Pavol Jančuška a jeho brat majú tisícové príjmy od výrobcu neúčinného lieku Remdesivir. Spolu s príjmami od firmy Pfizer si Jančuška pripísal na účet 17 694 eur a jeho brat Peter 8 822 eur, informuje portál HS.
  Zlatá baňa hlavného infektológa

  Jarčuška, ktorého financuje Pfizer, presadzuje povinné očkovanie
  Podľa českého portálu sa začína postupne odhaľovať sieť ľudí, ktorí pôsobia, alebo pôsobili, v pandemickej komisii a zároveň majú podozrivé prepojenie na farmaceutické firmy vyrábajúce vakcíny. Jedným z nich má byť aj expert v pandemickej komisii, profesor Jarčuška.
  Tento chrapľavý nechutný chlap by mohol hrať nejakého lúpežníka v rozprávke a nie nás tu otravovať a robiť si zárobkovú činnosť cez farma firmy. Zlodejiny a toto je tá transparentnosť a poctivosť, ktorú nám sľubovali. Hnať ich treba a dať tam odborníkov, ktorí majú skutočný záujem liečiť, uzdravovať a pomáhať.
  Bojkot Ivermektínu: Služba YouTube zmazala rozhovor politológa Baráneka s emeritným prednostom kliniky anesteziológie VÚSCH doc. Törökom o liečbe covidu-19
  Toto je o to absurdnejšie, že je aj autorom protokolu na liečbu Covid, ktorým sa riadi viacero pracovísk v SR a vo videu bol tento protokol iba popísaný. Takže ste zmazali niečo, čím sa riadia niektoré zdravotnícke pracoviská v SR. Verím, že zvíťazí zdravý rozum, verejný záujem a najmä – snaha o to, aby na Covid neumierali zbytočne ľudia,“ napísal Baránek ako protest v súvislosti so zmazaním videa.

  Takže takýto je záujem na Slovensku ako ľudí nechať zomierať a nie liečiť.
  Táto Matovičová vláda potrebuje takých Jarčuškov,ktorý len na tomto exelentne zarába.
  Pani Remišovej sa pýtam, či už má pripravené pexeso aj pre takýchto.

  • Co to je zdravy Rozum?? Uz neekzistuje,ale len masovy vrahovia narodov sveta,ovecky idu poslusne na bitunok,zatial co si POHONICI Smrti,napchavaju kapsi spinavymi Grosmi

 14. https://www.hlavnespravy.sk/britska-vlada-zverejnuje-spravu-o-vedlajsich-ucinkoch-vakcin-proti-korone/2462112
  Britská vláda zverejňuje správu o vedľajších účinkoch vakcín proti korone

  Správa britského Úradu pre reguláciu liekov odhaľuje ďalšie vedľajšie účinky očkovania proti korone. Celkovo viac ako 30 000 zaočkovaných osôb hlásilo do konca januára viac ako 100 000 nežiaducich očkovacích reakcií (do 11. februára 2021). Obzvlášť pozoruhodných je 13 ľudí, ktorí po očkovaní oslepli, osem potratov a celkovo 236 smrteľných prípadov

  • nechápem tie tehotné ženy prečo sa dali očkovať??

  • sokso • před 4 hodinami
   Apropo, nezabudnite sa dať zaočkovať jednou z experimentálnych vakcín. Doporučuje 10 z 11 pohrebných ústavov.

   Odpovědět

   Jozefius sokso • před 3 hodinami • edited
   oprav si to..je to 11 z desiatich ustavov..:-))

 15. https://www.gloria.tv/post/wj7uXJvEb6qR2YsSV7MSbnFap
  Prečo nepoužívať respirátory FFP2 ?!
  respirator obsahuje rakovinové nanočastice
  – popryplopylén
  – prchavé uhlovodíky
  – formaldehyd (rakovinová látka), anilín (jed)

  • – správne: polypropylén

   (na Slovensku do PP obalov zvyknú reštaurácie baliť zákazníkom HORÚCE obedy…)

   • Čajové sáčky – je zakázané ich dávať do kompostovatelných odpadov v rámci triedenia odpadu v obci! Lebo to nie je bavlna! PET fľaše sú základnou príčinou ochorení prostaty! Si všimnite na tlačovkách – vláda pije vodu len zo skla!

  • Formaldehyn sa pouziva na mumifikaciu mrtvol,krv sa vytiahne z tela a nahradi sa tymto jedom,co je uzasny pripravok na rakovinu, pri tomto musia nosit ochranne obleky atd,ale i tak je mnozstvo rakoviny v tychto domoch,kde robia Embolment,mrtvoli vydrzia takto dlhsie a je to povinne ak rodina mrtveho chce mat otvorenu truhlu,atd.Janko.Aspon tuna v Californii

 16. https://zemavek.sk/cinske-respiratory-kn95-ktore-nosi-vacsina-ludi-su-v-eu-nelegalne/
  Video: Čínske respirátory KN95, ktoré nosí väčšina ľudí sú v EÚ nelegálne
  Aaron Günsberger: „Distribúcia týchto pomôcok je na trestné oznámenie, ide o ohrozovanie ľudského zdravia. Táto vec je na úrovni papierovej vreckovky.“

  • tak som pozrela na ten svoj, čo je to za zázrak, lebo chodím MHD ..a je na ňom potlač KN95 … a kúpila som ho v coop jednote za 75 centov

    • našla som k tomu príbalový leták a tam je napísané aj číslo certifikátu aj norma EN …takže ich už legalizovali

     • Tiež som to riešil – kúpil som balík po 5 KN 95 – na obale bol certifikát – na respirátoroch nie – v ďalšej lekárni som si vypýtal tie s razítkom. Iné je mať vyhlásenie o zhode pre interné potreby zamestnávateľa – iné pre verejnosť, keď sa vám každý pozerá na hubu. KN 95 fasovali aj policajti. KN 95 je označenie tvaru, formy, t. j. že sú to tie bez vdychového a výdychového ventilu. To je OK, ale podstatná je deklarácia priepustnosti podľa FFP2.

      Ad „Aaron Günsberger“ – ste mimo, keďže ste ste nepočúvali relácia SVCS po polnoci z nedele 7. na 8. marca. Neskutočný nosatý hochštapler, ktorý je pripravený so svojím Harley klubom /= díleri!!!/ zaočkovať „na vlastné náklady“ 2-5 miliónov ľudí, takže Prahu /centrum židovstva/ na 100% coby dup – na rozdiel od vlády. Izrael je jeho vzor. Známosti medzi oligarchami, Babiš poskok, známosti s výrobcami zbraní, globálny kozmopolita medzi svetovou smotánkou – proste „niekto“, proste pózer! Samozrejme – s respirátormi kšeftuje tiež, „aby sa k nim za slušnú cenu dostali obyčajní ľudia“, t. j. desaťtisícové objednávky.

      Podľa hlasu mi pripomína tiež tzv. „Večerníčka“, ktorý mediálne stvoril toho karnegiovského zmrda Tomia Okamuru, a tiež mi hlasom pripomína – meno si nespomeniem, ale toho nosatého chucpe drzého vulgárneho /“Maroš je len slabý odvar“/ „celebritného“ kuchára, ktorý udeľuje v Čechách tie TV „hviezdičky“ rôznym reštauráciám a pritom ich dehonestuje a posiela do pi.e!

      To je jedna kasta nosatých zmrdov, ktorí potrebujú zaujať, aby mohli pretlačiť svoje kšefty aj agendu – konkrétne tento – očkovanie vrchom spodom! Takže šmejd FFP2 je len zámienka! Tento „KÓŠER áron škvrnitý“ = jed zo seba robí hochštaplerskú autoritu – kto sa nenechá očkovať je u neho blbec! „ON“ má zo zbrojného priemyslu požičaných 5 mašín á 80 tisíc, na ktorých pretlakovou parou skúša priepustnosť FFP – a posudzuje, čo je šmejd a čo nie je! Neskutočný ukecaný chucpe ojebávač!

      Táto relácia nie je doteraz v archíve Svobodného vysielača CS – neviem ako bola uvedená, lebo po nej nasledovala krátka relácia v zmysle vakcíny nie. Ale prečo túto chobotinu zaradili – netuším. Infovojna.sk mu to zožrala aj s navijakom!

      Takže nenechajte sa odrbať len torzom „posolstva“ tohto zmrda! Z podstaty veci – OOPP FFP2 sú určené len do pracovného prostredia a nie pre verejnosť! Ich nosenie je prísne obmedzené, aby sa pracovník vedel sústrediť na prácu počas 30-45 minút a mal pauzu 30 minút na ventiláciu a okysličenie mozgu. Respirátor vymeniť. Čiže ten, kto toto určil na nosenie v nevetraných miestnostiach, MHD, vlakoch nie je len diletant a ignorant, ale zločinec, ktorý smeruje k poškodeniu zdravia veľkej skupiny obyvateľstva! TAKŽE JE LEN DOBRÉ, ŽE TIE ŠMEJDY NIE SÚ NEPRIEPUSTNÉ PODĽA „Áaronovej“ NORMY FFP2!!! A kto nie je blbec – vie, čo s nimi má robiť!

     • a preco nie?? je to len cast depopulacie sveta

     • Maroš, súhlasím s tebou, lebo na tom návode je napísané:

      Respirátor musí byť vymenený, pokiaľ prach prenikol respirátorom a bolo zistené znečistenie alebo došlo k podstatnému zvýšeniu dýchacieho odporu alebo je respirátor viditeľne poškodený. Respirátor sa nečistí. Doba použitia !!! je závislá na koncentrácii prachu na pracovisku !!! a aktivite užívateľa.

      Takže každému je jasné, že je to respirátor určený do prašného prostredia ako OOPP na PRACOVISKO !
      To, že si do záhlavia návodu dali slovo „vrátane vírusov“ to je len neznalosť, že to niekto nedočítal do konca.

 17. Cancer Discovery zistila, že inhalácia škodlivých mikróbov má potenciál u
  — dospelých —
  prispievať k pokročilému štádiu rakoviny pľúc.

  Skutočnosť
  Cancer Discovery zistila, že inhalácia škodlivých mikróbov má potenciál u
  — ľudí s rakovinou pľúc —
  prispievať k pokročilému štádiu rakoviny pľúc.

  Link:
  https://cancerdiscovery.aacrjournals.org/content/11/2/293
  „83 subjects had a final diagnosis of lung cancer and were included for this project. “

  Tipujem že to bola nevinná chyba a autor nechcel navodzovať dojem že tá štúdia sa dá automagicky aplikovať na akéhokoľvek dospelého človeka ?

 18. Russian Faith

  2021-03-08 10:52:39

  Emigrace Kerstanu z Jizni Afriky a USA do RUSKA? kde dostanou treba na Sibiri vse na zacatek noveho zivota take pridavky na deti a vse vcetne Sputnik zdarma Vaklcinace… a my se tomu smali kdyz nam Profesor toto tvrdil pred 65 roky… Ano zachrana muze prijit z Vychodu jak je mnohokrate psano v Moudrych spisech a Bibli Svate.. Buh, Boh, Bog se pise s B, ne b …

  VIDEO: Christian Family Leaves America, Settles Near Rostov, Russia

  2021-03-08 10:03:52 Russia Beyond

  Father Joseph Gleason made the choice to put his faith above today’s secular ideas and left America to raise his children in Russia, which he feels offers one of the last few bastions of Christianity on the planet. Just 30 years ago Russia had official state atheism; now the national „enigma wrapped in a mystery“ is arguably the most religious nation in Europe. Did Father Joseph make the right choice? And what was it like bringing 8 kids and a wife to a country where not one person spoke the native language?
  Read more »

  A Saint in a Beerhouse

  2021-03-08 10:03:52 Constantine Tsertsvadze

  February 22 was the seventh anniversary of the uncovering of the relics of the Venerable Confessor Archimandrite Gabriel (Urgebadze) , a “fool-for-Christ”. We offer our readers some little known stories from the life of “Mama Gabrieli”. Why did he use foul language? Archpriest Archil Mindiashvili:
  Read more »

  Equality Act Favors Illicit Sex Over Religion, Does Not Provide Equality

  2021-03-08 10:03:51 Micah Curtis

  Religious Americans are under fire from the Equality Act, which will strip them of their right of association, forcing them to accept lifestyles they disagree with. Why is sexual orientation more important than faith? All three Abrahamic religions have very strict definitions of marriage and gender. All three state that marriage is between a man and a woman, and that God created man and woman in his own image. Each religion believes that there is a purpose to these decrees, and that those purposes are divine.
  Read more »

  Prayer of Absolution Over the Deceased

  2021-03-08 04:03:58 Reader John Nichiporuk

  During the funeral service, while performing the last rights for a deceased Christian, the priest reads the prayer of absolution written in the distinct certificate that he brings with him. Then he overshadows the deceased with the sign of the cross and places the certificate in his hands. What is this church document and what is its purpose? Can a priest forgive the sins of an already dead person? Let’s try to find the answers in this article.
  Read more »

  Court to Decide: Can Obamacare Force Christian Doctors to Perform Transgender Surgery?

  2021-03-08 04:03:55 Michael Foust

  A federal appeals court on Wednesday heard arguments in a major religious liberty case that could determine whether Christian doctors and religious hospitals can be forced to perform sex-reassignment surgery and treat gender dysphoria under Obamacare.
  Read more »

  Russian Parliamentarians Propose New Restrictions Against Abortion

  2021-03-08 04:03:54 Orthodox Christianity

  Multiple sources within the Russian State Duma have recently proposed new restrictions on the promotion and performance of abortion. Speaking at the recent United Russia conference dedicated to the legal and legislative aspects of supporting families and family values, Deputy Vladimir Krupennikov proposed to strengthen the punishment for the promotion of abortion, reports DumaTV .
  Read more »

  ‘DEMONIC’: Twitter Bans Lauren Witzke For Criticizing Trans Woman Who Says ‘Little Girls’ Are ‘Kinky’

  2021-03-08 04:03:49 Tom Pappert

  Former Republican Senate candidate Lauren Witzke, who is now the spokesman of the pro-election integrity Hold The Line PAC, was banned from Twitter for using the word “demonic” to describe the words of transgender activist Alok Vaid-Menon, who once said that transgender women and young girls should use the same restroom because “little girls are also kinky.”
  Read more »

  A Review of Russia’s 10 Million Copy, Christian Mega Best-Selling Book, ‚Everyday Saints‘

  2021-03-07 07:03:16 Father Andrew Phillips

  Russian literature has a long history of dealing with Church themes. Pushkin, Leskov and Chekhov come to mind at once. However, these themes are also central in Dostoyevsky and Tolstoy and more recently in Pasternak and Soloukhin, and in fact they are present in all Russian literature, as an underpinning and uniting background of spiritual and cultural values.
  Read more »

  On True Christian Freedom

  2021-03-07 07:03:16 St. Mardarije (Uskoković)

  St. Mardarije (Uskoković) (December 22, 1889 – December 12, 1935) was the first Serbian bishop of the United States and Canada. The following homily was given in a church of the Metropolis of Chișinău in the Russian Empire, in modern-day Moldova, on October 24, 1910. The 1905 rebellion in the Russian Empire, which was the precursor to the Bolshevik Revolution in 1917, had already swept across the empire by the time of this homily. St.
  Read more »

  Childhood Stories About Russia’s Beloved 19C Monk and Writer, St. Theophan the Recluse

  2021-03-07 07:03:15 Varvara Kashirina

  It’s never very simple to write about a saint’s childhood years. As a rule, very little reliable material was ever saved. Another danger is to draw a sugar-sweet image that you’ll never find in real life. That’s not at all how it was with St. Theophan, in the world Georgiy Vasilievich Govorov. Exuberant and impetuous, he was the ringleader of his childhood companions and often made his mother upset. At the same time he was unusually open to new impressions and knowledge. Here are several stories about the holy hierarch’s childhood, which we present to our readers. ***
  Read more »

 19. Proc stale prijimame ty Gojimske „Satanisticke, dalsi ideologie az vakciny kdyz vlastne dle poctu umrti nejde o zadne Epidemie, Pandemie, jen o $billionove triky Velke Pharma Satanistu, zahnivajiciho krvavehio Imperializmu??? “ Nahubky, neb sklanime jiz dobrovolne nase hrbety otroku, psu, ovecek serazenych pred jatkama a bijici se o sve poradi???
  Obeti Gojimu, Goya pro Kchazarkym Elitam Zla?
  Kde mame Lidskou Dustojnost jako Deti a tvory Bozi?

  Je zajimave, ze jako Muslim, Elirar snad Mormon tek staci nemusis si pry dat Vakcinace nebo se nechat teke starat v nosu blize dalsiho zivota duleziteho organu a blizko Nervovych center. Kde je zaruka, ze spejle nejsou infikovany, nwbo snad testy Salikvy ktere mohou byt levnejsi OPET SPINAVE ZISKY ….?

  Udelali z nas vice nez neposlusne Egypske otroky tresty stourani se v nosich? A my mlcime a nadstavujem sve obliceje sarlatanum SMRTI Disraeli?
  Proc akceptujeme ideologie jiz odsouzene Norimberskym soudy 1946 az 1947 a pak OSN UN o Zbranich Hromadneho Niceni… Prece popravili mnohe, vladni cinitele treba Iraku presto, ze zadne ZHN nikdy nevyvijeli, ale meli NAFTU a pod a neby;li clenove Mezinarodni Banky Rotschildovcu a jejich smecek???

Pridajte komentár

*