Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Kam zmizla chrípka? Jej výskyt celosvetovo klesol takmer na nulu


Print Friendly, PDF & Email

Kam zmizla chrípka? Jej výskyt celosvetovo klesol takmer na nulu

Ochorenie COVID-19 spôsobuje vírus nového koronavírusu SARS-CoV-2 a chrípku zasa spôsobujú vírusy chrípky (rôzne jej podtypy).

Ide síce o ochorenia, ktoré majú mnohé podobné príznaky, no v laboratóriách sa dajú od seba jednoznačne odlíšiť. Prečo je ale zrazu tak málo prípadov chrípky na celom svete?

Nové údaje z americkej CDC

Nové dáta z amerického Centra pre kontrolu ochorení (CDC) naznačujú, že vo veľkom nastáva chybná diagnostika chrípky, ktorá sa v súčasnosti vykazuje ako ochorenie na COVID-19.

Toto samozrejme vedie k nafukovaniu „nových pozitívnych prípadov“ ochorenia COVID-19 a podhodnocovaniu výskytu chrípky.

Počas týždňov 40 a 41 (teraz máme týždeň 42) bolo len v USA až o 95% menej prípadov chrípky v porovnaní s minulými rokmi.

Tu si o tom môžete pozrieť video americkej televízie Fox News (v angličtine):

Ako sa uvádza vo videu, minulý rok bolo v týždňoch 40 a 41 organizácii CDC (obdoba slovenského Úradu verejného zdravotníctva) hlásených 1251 prípadov chrípky.

Avšak v roku 2020 bolo v tomto období nahlásených už iba 61 prípadov chrípky.

Nepotrebujete medicínske vzdelanie k tomu, aby ste došli k logickému záveru, že chrípka tak náhle určite nezmizla, ale že zrejme sa iba „preklasifikovala“ na COVID-19.

Ako k tomu dochádza?

Existujú dva možné scenáre, ako sme sa dopracovali k tejto podivnej situácii.

Prírodná liečba osteoartritídy

1) Prvý scenár je doslova hanebný – lekári a zdravotníci úmyselne nazývajú prípady chrípky prípadmi COVID-19.

Či už je to z finančných pohnútok alebo ako súčasť nejakých politických machinácií, v zdravotníctve dochádza k podvodom. Možno niekomu záleží na tom, aby sa táto pandémia umelo nafukovala.

2) Druhý scenár je viac pravdepodobný. Môže ísť o ľudí, ktorí sa nakazili COVID-19, no nemali žiadne príznaky ochorenia. Následne sa infikovali aj chrípkou, u ktorej sa však už príznaky prejavili.

Títo ľudia potom idú k lekárovi alebo na testy a tam im diagnostikujú ochorenie COVID-19, nakoľko v dnešnej dobe sa primárne robia testy iba na kovid.

Keď sú kovid-testy negatívne, až potom sa robia ďalšie testy a hľadá sa iná príčina výskytu chorobných príznakov u daného pacienta.

No a v prípade, že prvotné testy potvrdia COVID-19, tak ďalšie testy sa už nerobia. Všetko sa tak zhodí na koronavírus a chrípka akoby zmizla z povrchu zemského.

Záver

Či už je to úmyselné alebo len zhoda náhod, výsledok je rovnaký – pandémia koronavírusu sa zveličuje a umelo nafukuje.

Otázka znie, prečo sa o tom v médiách hlavného prúdu nehovorí?

Zrejme to niekomu takto vyhovuje a využíva pandémiu na šikanovanie obyvateľstva, na upevňovanie svojej moci, na zarábanie peňazí (50 miliónov za pochybne nakúpené testy) a v neposlednom rade na zavádzanie novodobej diktatúry.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: tapnewswire.com, Obrázok: WHO, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Štefan Kováč

  ?

 2. Chripka zmizla za ruskami,ktore mnohi,aj vy,
  tak dehonestujete.Zmiznu ruska,pride aj vami ospevovana chripka.

  • Na celom svete? Na celom svete sa rúška nenosia tak hystericky ako na Slovensku. A aj keby, prečo nezmizol tiež kovid?

   • V článku uvádzate štatistiku z USA.
    Tretie možné vysvetlenie: neskorší začiatok chrípkovej sezóny oproti minulému roku.
    „Počas týždňov 40 a 41 (teraz máme týždeň 42) bolo len v USA až o 95% menej prípadov chrípky v porovnaní s minulými rokmi.“ Graf začína 43. týždňom 2019, vtedy už nejaké prípady boli, a asi aj v predchádzajúcich týždňoch.

  • Pipo..
   mám kolegyňu, ktorá nonstop v práci nosila rúško od marca…tj.aj v lete keď sa nemuseli. A teraz to schytala a je pozit.doma s príznakmi.
   Až teraz pochopila, že rúškom chráni ostatných keby to mala ona…že nie je rúškom chránená pred ostatnými.

  • No kde sú tvoje argumenty Matovičiatko?

   • ruskom chranis hlavne podciarkujem hlavne ostatnych okolo seba pretoze nevylucujes kvapocky do vzduchu. Nikto nepovedal ze rusko je 100% ochrana. Staci ze sa tvoja kolegyna chytila klucky kde bol virus a nasledne ked nemala rusko si poskriabala nos napriklad

    • áno, pri nosení rúška je najčastejšie chytanie sa nosa či už cez rúško alebo bez rúška ..

     • Vymyli nám celoplošne mozgy všetkými predžutými poučkami, zaklincovanými v nekonečnom obmedzovaní, počnúc od našich bežných ľudských činností, končiac každodenne o čosi viac pošliapanými základnými ústavnými i medzinárodnými právami; takto chránia tie masky „ostatných“

      A Centers for Disease Control report released in September shows that masks and face coverings are not effective in preventing the spread of COVID-19, even for those people who consistently wear them.
      https://www.cdc.gov/mmwr/volumes/69/wr/pdfs/mm6936a5-H.pdf
      https://thefederalist.com/2020/10/12/cdc-study-finds-overwhelming-majority-of-people-getting-coronavirus-wore-masks/

      A tu je názorný príklad ochrany maskami rôzneho druhu, video:
      https://www.bitchute.com/video/ekvak8ydFVNY/
      NO Mask protects you from me
      Doctor Ted Noel, an anesthesiologist w/ 36 years experience wearing masks in the OR explains why masks don’t work.

     • Neprechádzajú mi príspevky (jeden, viac pokusov), skúsim ešte bez linkov hoci bez nich to nemá dôkaznú podporu…

      Vymyli nám celoplošne mozgy všetkými predžutými poučkami, zaklincovanými v nekonečnom obmedzovaní, počnúc od našich bežných ľudských činností, končiac každodenne o čosi viac pošliapanými základnými ústavnými i medzinárodnými právami; takto chránia tie masky „ostatných“ (žiaden link).

      A Centers for Disease Control report released in September shows that masks and face coverings are not effective in preventing the spread of COVID-19, even for those people who consistently wear them.

      A tu je názorný príklad ochrany maskami rôzneho druhu, video:
      NO Mask protects you from me (žiaden link)
      Doctor Ted Noel, an anesthesiologist w/ 36 years experience wearing masks in the OR explains why masks don’t work.

  • Drahy Baranek,preco beekas,ked nevies o com hovoris? prosim ta vzdelavaj sa a cital Badatel,lebo budes mat sancu sa dozvediet pravu

  • Dalsi ne informovany barancek,lebo opak je pravdou,dokonca to potvrdil 2008 sudruh Fauci,ked studoval „spanielsku chripku ,zistil ze vacsina ludi zomrela na viral pneumoniu ale nie na chripku,Ludia nosili masky,kde sa zhromazduju mikroby vsetkeho druhu,nehovoriac o vaznych ochoreniach,nosit handru,ako Hypoxia,atd.

  • To by sme tu nemali ani COVID-19, keby tie rúška boli také účinné. Sú to vírusové ochorenia.

  • Taže podľa pipologiky rúška zadržia výrus chrípky, ale výrus korony nezadržia :)))).
   Treba sa vrátiť do ľudovej školy, kde vyučujú elementárnu logiku. Dúfam, že pipo nemá maturitu, lebo by ju bolo treba anulovť 🙂
   Pipo načo sú nám teda rúška , keď poľa pipologiky nechránia pred strááááášnou koronou, ale len pred chrípkou ?

 3. Pipo covidová pandémia, ktorá nemala rozmery ani epidémie skončila v máji. Teraz tu máme zimnú chíipkovú sezónu. Je neuveriteľné, ako ľahko sa z ľudí urobiť ovce.

  • Martuska,ako mohla epidenia skoncit v maji, ked neekzistovala?? Covid-19 je platforma (strategic intelligence) za ucelom zotrocenia celeho sveta a masivne vyvrazdenie,momentalne likkviduju male a stredne podniky,ako virus nebol nikdy dokazany testom,izolovany,a najdolezitesie metodou Kochs Postulates,tiez nie,tento hrozny podvod je planovany do 31 Marca,2025,ked vyvrazdenie bude ukoncene,ak vies anglicky pozri si deagle report,od Rockefeller Foundation,cau

 4. Už to začína -s masírovaním – a poďme cez „slovenskú“ vakcínu.

  „Očkovanie nazývajú aj najväčším vynálezom ľudstva, no v minulosti proti nemu brojili politici i cirkvi. Jeho predchodcu testoval prvýkrát v kontinentálnej Európe lekár /Ray-man/ v Prešove, a to na vlastnej dcére.“

  „Ochorela na ne cisárovná Mária Terézia, prvý prezident Spojených štátov amerických George Washington aj nemecký básnik Johann Wolfgang Goethe. A hoci sa všetkým trom podarilo z pravých kiahní dostať, stámilióny ďalších také šťastie nemali. Okrem množstva hrobov zostali po chorobe tisíce zohavených či nevidiacich ľudí.“

  Pozn. – stámilióny ďalších INDIÁNOV také šťastie nemali.
  https://www.aktuality.sk/clanok/832129/prve-ockovanie-v-europe-odskusal-presovcan-do-usa-princip-vakcinacie-priniesol-otrok/?utm_source=azet.sk&utm_medium=magaziny-top&utm_content=clanok1&utm_campaign=HP-azet-new

  • Ockovanie je jeden z najvacsich podvodov na svete period,Polio vaccine. CUTTER INCIDENT,40tisic cases 200 deti paralyzovanych 10 zabitych ,, Journal of the royal society of medicine (JRSM),,len tak na zaciatok

 5. https://www.arfa.cz/konec-covid-podvodu-vsechny-dalsi-kroky-budou-zalozeny-na-datech-slibuje-novy-ministr-blatny-kdyz-dodrzi-slovo-skonci-pandemie-okamzite-tady-jsou-data-tri-kroky-ktere-musi-udelat-pokud-ch/#.X55T7IhKgt8
  Prekopírovala som začiatok tohto článku:
  Když bude nový ministr zdravotnictví Jan Blatný jednat na základě potvrzených dat, jak slibuje, je tzv. pandemii konec. Aby byl pan Blatný úspěšný musí udělat následující tři kroky: 1) Držet se faktů. 2) V médiích umlčet Prymulu a spol. 3) Zastavit falešné testování,
  „Slibuji, že rozhodování bude založené na datech, která budou sdílená a budou všem srozumitelná,“ uvedl nový ministr zdravotnictví, Jan Blatný který vystřídal ve funkci kontroverzního obchodníka s vakcínami Romana Prymulu.

 6. Definitiva

  Ad Pipo, Nemec vystúpil vo Švédsku z auta a domáci mu cez ulicu ukazovali na hlavu, či ju má v poriadku. Švédsko a Bielorusko nerobili žiadne opatrenia, nemajú ani pandémiu, ani chorých, ani mŕtvych! To tam žijú mimozemšťania so super imunmitou??

  Ad pandémia. Všetci tu rozprávate o zlej vláde a súčasne všetci!!! hovoríte, že rozumné opatrenia, rúška, lokdavn… treba realizovať na ochranu a potlačenie korona pandémie, všetci sa bojíte choroby a smrti.

  Neexistuje choroba Covid a neexistujú úmrtia s prvotnou príčinou SASRS korona. Fakty sú verejne dostupné, ale nie v masmédiách, v mejnstríme.

  Pandémia korona nikdy nebola a nebude! Pandémia korona môže nastať iba z geneticky zmanipulovaného vírusu v laboratóriu, ktorý sa použije ako biologická zbraň, toto sa zatiaľ nestalo, lebo všetky laboratórne produkty zlyhali, HIV, ebola, zika, prasačia chrípka, vtáčia chrípka, a teraz aj SARS korona. NIKTO NEHľADÁ AUTORA-VINNÍKA LABORATÓRNYCH VíRUSOV, aby sa predišlo podobným akciám, do budúcna a pritom je to priotita najvyššia.

  V súvislosti s biologickými zbraňami si nikto nedal otázku, že, kto je stvoriteľom SARS korona, ktoré vraj! spôsobuje ochorenia COVID. Dr. Fauci si behá po svete a pritom porušil USA zákony a nariadenie parlamentu a zneužil americké financie na výskum vo Wuchane. Gates je jeho verný spoločník.

  Pandémiu vyhlásila WHO v rozpore s odbornou medicínskou praxou a medzinárodnými dohodami, „pandémia“ korona nikdy nespĺňala ukazovetele pre pandémiu. WHO dodatočne svojvoľne zmenila ukazovatele pandémie tak, aby boli uzkazovatele splnené, ale aj tak NEBOLI SPLNENÉ, ani tieto falošné!

  WHO patrí pod OSN, má byť finacovaná štátmi a slúžiť pre štáty. Pritom po Číne je najväčším platcom Gates a jeho nadácia, súkromná osoba, záujmy Gatesa boli v súlade s opatreniami WHO a Číny, aj pri vyhlásení „pandémie“. Prezidentom WHO je Tedros Gebre-jesus, korupčník a vojnový zločinec, vyhlasuje sa za doktora a nikto nevie kde študoval a má vraj na svedomí 10 – 100? tisíc mŕtvych, aj pri cholere, ktorú zakázal liečiť a vyhlásil ju za bežnú hnačku. Kto ho dosadil do funkcie a prečo? Aká podoba s Matovičom.

  Lekári svorne vyhlasujú, že príznaky ochorenia Covid nespĺňajú definíciu infekcie dýchacích nemocí, ani chrípky, chýbajú príznaky zápalu… Príznaky Covid sa ale zhodujú s príznakmi dusenia z nedostatku kyslíka, napr. ako pri výškovej nemoci. Sú zverejnené štatistiky, mapy, kde sa oblasti so spustením sietí 5G /inštalované v tichosti počas lokdavnu/ zhodujú presne s oblasťami, ktoré hlásili tzv. „pandémiu“. Verejne dostupné sú informácie, že 5G sa zavádzajú tajne, rýchle, bez toho, aby bol sledovný negatívny dopad 5G na zdravie človeka. Špičkový odborníci hovoria, že elektromagnetické žiarenie všeobecne má negatívny dopad na zdravie. Aj o mobiloch 2-3-4 G firmy píšu upozornenie na možné poškodenie zdravia, hlavne pri dlhom používaní a špeciálne u detí. To platí aj pre obrazovky a monitory počítačov, aj žiarivky a LED svetlá.
  Odborníci hlásia, že vlnové dĺžky 5G sú vyslovene škodlivé pre zdravie, že 5G EM žiarenie spôsobuje zrážanie červených krviniek a poškodenie ich membrán, čo spôsobuje ich neschopnosť viazať kyslík a vyvoláva príznaky dusenia. Žeby to bol Covid 19? Obrazy zapadajú do logiky mozaiky.

  Celá korona pandémia existuje iba v číslach pozitívnych testov, tie majú vysokú chybovosť, ich autor ešte asi? v r. 1980 povedal, že testy korona nie sú určené pre priamu diagnostiku vírusu. Testy zachytávajú všetky RNA častice, aj chrípkové, aj iný telový RNA odpad a naopak, nezachytia všetkých pozitívnych na korona vírus. Vid aj Matelkov hlod…vy negatívny si nemyslite, že nemôžete byť pozitívny.
  Teda existujú stále rastúce masy pozitívne testovaných, u ktorých však chýbajú klinické príznaky, kašel, teplota, bolesti…Hádam si niekto myslel, že so zvýšením počtu testovaných sa zníži počet pozitívnych? Asi tých pozitívnmych niektu krevsky potreboval.

  WHO zakázala pitvy, aby lekári nezistili pravdu. U nás sa pitvalo a záver je jasný! Na korona vírus sa nezomiera, zomierajú ľudia s ťažkými civilizačnými diagnózami, u ktorých sa nájde korona vírus, teda zomreli s korona a nie na korona. Keby ste hľadali iné vírusy a baktérie, tak ich nájdete aj milión iných ako je korona, ale nikto ich nehľadá. Zaujímavé!

  Chýbajú chorí ľudia na korona, mŕtvy na korona, chýba nárast korona klinických príznakov u všeobecných lekárov, aj na pohotovosti. Po Novom Jorku behali prázdne sanitky a nemocnice boli prázdne, doktori hrali mariáš.

  Pandémia existuje len vo vašich mysliach, v opatreniach vlády, v rúškach, v nezmyselnom testovaní. Samotné testovanie nemôže zabrániť šíreniu nákazy, keby bola, a chvala bohu nie je. Testovanie nie je opatrenie proti šíreniu nákazy, testovanie je len obrazom niečoho v momente testovania, je tam obrovská chybovosť, falošné výsledky. Všetky tieto pochybné výsledky sú platné len v momente testovania. Ak by tu bola skutočná viróza, tak sa ňou nakazíte aj desať minút pred testom, pri státí v rade. Aj pri testovaní, keď stojíte v zahanbujúcom kúte na povinné smrkanie a kašlanie, čo je nehorázny amaterizmus, priame ohrozenie zdravia testovaných, úmyslené šírenie virózy medzi obyvateľstvom, to je trestný čin, našťastie žiadna viróza sa nevyskytuje. Nakaziť sa môžete aj hodinu po testovaní.

  Vírus si žije svoj život podľa prírodných zákonitostí a kto má biologické vzdelanie, ten to vie. Všetky Matovičove opatrenia sú výplodom chorej mysle, sú nefunkčné, rúška sú zdrojom iných dýchacích ochorení, rúško je inkubátor pre vírusy aj baktérie, hotová zoologická záhrada.

  Kto má z toho osoh? Matovič tým, že nakúpil testy a delí si zisk 21 mil €.

  Po ulici práve ide dedo, sivý, s barlou, chrbtica pokrivená a rúško na pol žrde pod nosom, asi nemôže dýchať, asi pochopil, že Matovič ho chce zabiť. A policajti za to budú pokutovať, za to, že ľudia si chránia život? Policajti, konáte v rozpore so zákonom,. ste spoluvinníci Matoviča.
  Kto chráni život, ten nekoná zlo. Ježišove učenie o mieri.

  Občania prídu o prácu, rodina stráca príjem, firmy krachujú. V rámci korona opatrení EÚ si požičala 750 mld., za ktoré budeme platiť úrok, ktoré majú zachrániť ekonomiku tak, že už dnes nesplatiteľné dlhy sa ešte zvýšia o ďalších nesplatiteľných !!! 750mld, zadĺžia sa rodiny, firmy a štát, na ktorom je bremeno splátok dlhu pre EÚ, čiž čakajte ZVÝŠENIE DANÍ!!! Kanandský parlament rokoval o opatreniach, záver je, že si požičajú od MMF, zadĺžia sa všetci a potom budú všetky dlhy odpustené, raj na Zemi, ale dlhy sa odpustia za protihodnotu, že sa vzdáte všetkého majetku.

  Smradľavá rybacia hlava je Svetové ekonomické fórum v Davose, všetci rečníci na čele s Bošom hovorili o kríze ľudstva a zlej korona „pandémii“, ktorá je toho príčinou, o nutnosti zmeny, o nutnosti platiť na klimatické opatrenia…o tom, že je nutný reset ekonomiky, že minulé časy sa nikdy nevrátia, že je nutná
  zmena, nekonečne a nesplatiteľne zadĺžená ekonomika sa musí zmeniť, čiže je to bankrot svetového kapitalizmu, ktorý bol spôsobený !!! korona „pandémiou“ a nie mamonárskymi a podlými chucpe sociálnymi parazitmi, ktorí zotročujú ľudstvo biblickým dlhom a úžerou už 5 000 !!! rokov. Čiže záver korona pandémie je, že niekto, štát, banky, vám odpustia dlhy a zatiaľ neznámy subjekt vám na výmenu zoberie vaše majetky do „opatery“, však s nimi budú obrovské problémy.

  Ešte raz záver. Bohatí definitívne zhrabnú bohatstvo Zeme, ľudu, firiem, a chudoba sa stane nemajetnými otrokmi, ktorí budú za odmenu začipovaný nanorobotmi a ich mozgy a duša ovládaná na diaľku 5G sieťami. Kupujte si všetci mobily, sú samá výhoda, fajn život. Pre naivných, píšem o už hotových vojenských a dodnes tajných technológiách, filmový Holywúd vás už vyškolil.

  A vy tu riešite neexistujúcu pandémiu. Zobuďte sa! Horí vám pod prdelou. Študujte KSB a DVTR na FKT ru, na levanet, videá Pjakin, riadenie superspločností, nadnárodné riadenie štátov, 5000 tisíc ročnú vládu sociálnych parazitov na tejto Zemi, ktorej deckami sú aj kapitalizmus, aj socializmus a komunizmus, aj r.1989, aj korona. Prestaňte byť stádo, treba si určiť štátnu ideológiu, rodina, národ, štát, priama demokracia, zmeniť morálku a opustiť mamon a blahobyt na dlh, ktorí vám spod zadku zoberú, kedy chcú, už za chvíľu.
  Vráťte sa kus svojim slovanským koreňom sperd tisíc rokov.

  Na záver ďakujem Bádateľovi, jediné Sk médium, ktoré mi nemaže príspevky. A trocha Bačinského na záver, Matovič -wantajm a špičkový medicínsky odborní Naď.

  https://blog.hlavnespravy.sk/24156/nad-obhajuje-matovica-kazdy-mame-svoju-Ad Pipo, Nemec vystúpil vo Švédsku z auta a domáci mu cez ulicu ukazovali na hlavu, či ju má v poriadku. Švédsko a Bielorusko nerobili žiadne opatrenia, nemajú ani pandémiu, ani chorých, ani mŕtvych! To tam žijú mimozemšťania so super imunmitou??

  Ad pandémia. Všetci tu rozprávate o zlej vláde a súčasne všetci!!! hovoríte, že rozumné opatrenia, rúška, lokdavn… treba realizovať na ochranu a potlačenie korona pandémie, všetci sa bojíte choroby a smrti.

  Neexistuje choroba Covid a neexistujú úmrtia s prvotnou príčinou SASRS korona. Fakty sú verejne dostupné, ale nie v masmédiách, v mejnstríme.

  Pandémia korona nikdy nebola a nebude! Pandémia korona môže nastať iba z geneticky zmanipulovaného vírusu v laboratóriu, ktorý sa použije ako biologická zbraň, toto sa zatiaľ nestalo, lebo všetky laboratórne produkty zlyhali, HIV, ebola, zika, prasačia chrípka, vtáčia chrípka, a teraz aj SARS korona. NIKTO NEHľADÁ AUTORA-VINNÍKA LABORATÓRNYCH VíRUSOV, aby sa predišlo podobným akciám, do budúcna a pritom je to priotita najvyššia.

  V súvislosti s biologickými zbraňami si nikto nedal otázku, že, kto je stvoriteľom SARS korona, ktoré vraj! spôsobuje ochorenia COVID. Dr. Fauci si behá po svete a pritom porušil USA zákony a nariadenie parlamentu a zneužil americké financie na výskum vo Wuchane. Gates je jeho verný spoločník.

  Pandémiu vyhlásila WHO v rozpore s odbornou medicínskou praxou a medzinárodnými dohodami, „pandémia“ korona nikdy nespĺňala ukazovetele pre pandémiu. WHO dodatočne svojvoľne zmenila ukazovatele pandémie tak, aby boli uzkazovatele splnené, ale aj tak NEBOLI SPLNENÉ, ani tieto falošné!

  WHO patrí pod OSN, má byť finacovaná štátmi a slúžiť pre štáty. Pritom po Číne je najväčším platcom Gates a jeho nadácia, súkromná osoba, záujmy Gatesa boli v súlade s opatreniami WHO a Číny, aj pri vyhlásení „pandémie“. Prezidentom WHO je Tedros Gebre-jesus, korupčník a vojnový zločinec, vyhlasuje sa za doktora a nikto nevie kde študoval a má vraj na svedomí 10 – 100? tisíc mŕtvych, aj pri cholere, ktorú zakázal liečiť a vyhlásil ju za bežnú hnačku. Kto ho dosadil do funkcie a prečo? Aká podoba s Matovičom.

  Lekári svorne vyhlasujú, že príznaky ochorenia Covid nespĺňajú definíciu infekcie dýchacích nemocí, ani chrípky, chýbajú príznaky zápalu… Príznaky Covid sa ale zhodujú s príznakmi dusenia z nedostatku kyslíka, napr. ako pri výškovej nemoci. Sú zverejnené štatistiky, mapy, kde sa oblasti so spustením sietí 5G /inštalované v tichosti počas lokdavnu/ zhodujú presne s oblasťami, ktoré hlásili tzv. „pandémiu“. Verejne dostupné sú informácie, že 5G sa zavádzajú tajne, rýchle, bez toho, aby bol sledovný negatívny dopad 5G na zdravie človeka. Špičkový odborníci hovoria, že elektromagnetické žiarenie všeobecne má negatívny dopad na zdravie. Aj o mobiloch 2-3-4 G firmy píšu upozornenie na možné poškodenie zdravia, hlavne pri dlhom používaní a špeciálne u detí. To platí aj pre obrazovky a monitory počítačov, aj žiarivky a LED svetlá.
  Odborníci hlásia, že vlnové dĺžky 5G sú vyslovene škodlivé pre zdravie, že 5G EM žiarenie spôsobuje zrážanie červených krviniek a poškodenie ich membrán, čo spôsobuje ich neschopnosť viazať kyslík a vyvoláva príznaky dusenia. Žeby to bol Covid 19? Obrazy zapadajú do logiky mozaiky.

  Celá korona pandémia existuje iba v číslach pozitívnych testov, tie majú vysokú chybovosť, ich autor ešte asi? v r. 1980 povedal, že testy korona nie sú určené pre priamu diagnostiku vírusu. Testy zachytávajú všetky RNA častice, aj chrípkové, aj iný telový RNA odpad a naopak, nezachytia všetkých pozitívnych na korona vírus. Vid aj Matelkov hlod…vy negatívny si nemyslite, že nemôžete byť pozitívny.
  Teda existujú stále rastúce masy pozitívne testovaných, u ktorých však chýbajú klinické príznaky, kašel, teplota, bolesti…Hádam si niekto myslel, že so zvýšením počtu testovaných sa zníži počet pozitívnych? Asi tých pozitívnmych niektu krevsky potreboval.

  WHO zakázala pitvy, aby lekári nezistili pravdu. U nás sa pitvalo a záver je jasný! Na korona vírus sa nezomiera, zomierajú ľudia s ťažkými civilizačnými diagnózami, u ktorých sa nájde korona vírus, teda zomreli s korona a nie na korona. Keby ste hľadali iné vírusy a baktérie, tak ich nájdete aj milión iných ako je korona, ale nikto ich nehľadá. Zaujímavé!

  Chýbajú chorí ľudia na korona, mŕtvy na korona, chýba nárast korona klinických príznakov u všeobecných lekárov, aj na pohotovosti. Po Novom Jorku behali prázdne sanitky a nemocnice boli prázdne, doktori hrali mariáš.

  Pandémia existuje len vo vašich mysliach, v opatreniach vlády, v rúškach, v nezmyselnom testovaní. Samotné testovanie nemôže zabrániť šíreniu nákazy, keby bola, a chvala bohu nie je. Testovanie nie je opatrenie proti šíreniu nákazy, testovanie je len obrazom niečoho v momente testovania, je tam obrovská chybovosť, falošné výsledky. Všetky tieto pochybné výsledky sú platné len v momente testovania. Ak by tu bola skutočná viróza, tak sa ňou nakazíte aj desať minút pred testom, pri státí v rade. Aj pri testovaní, keď stojíte v zahanbujúcom kúte na povinné smrkanie a kašlanie, čo je nehorázny amaterizmus, priame ohrozenie zdravia testovaných, úmyslené šírenie virózy medzi obyvateľstvom, to je trestný čin, našťastie žiadna viróza sa nevyskytuje. Nakaziť sa môžete aj hodinu po testovaní.

  Vírus si žije svoj život podľa prírodných zákonitostí a kto má biologické vzdelanie, ten to vie. Všetky Matovičove opatrenia sú výplodom chorej mysle, sú nefunkčné, rúška sú zdrojom iných dýchacích ochorení, rúško je inkubátor pre vírusy aj baktérie, hotová zoologická záhrada.

  Kto má z toho osoh? Matovič tým, že nakúpil testy a delí si zisk 21 mil €.

  Po ulici práve ide dedo, sivý, s barlou, chrbtica pokrivená a rúško na pol žrde pod nosom, asi nemôže dýchať, asi pochopil, že Matovič ho chce zabiť. A policajti za to budú pokutovať, za to, že ľudia si chránia život? Policajti, konáte v rozpore so zákonom,. ste spoluvinníci Matoviča.
  Kto chráni život, ten nekoná zlo. Ježišove učenie o mieri.

  Občania prídu o prácu, rodina stráca príjem, firmy krachujú. V rámci korona opatrení EÚ si požičala 750 mld., za ktoré budeme platiť úrok, ktoré majú zachrániť ekonomiku tak, že už dnes nesplatiteľné dlhy sa ešte zvýšia o ďalších nesplatiteľných !!! 750mld, zadĺžia sa rodiny, firmy a štát, na ktorom je bremeno splátok dlhu pre EÚ, čiž čakajte ZVÝŠENIE DANÍ!!! Kanandský parlament rokoval o opatreniach, záver je, že si požičajú od MMF, zadĺžia sa všetci a potom budú všetky dlhy odpustené, raj na Zemi, ale dlhy sa odpustia za protihodnotu, že sa vzdáte všetkého majetku.

  Smradľavá rybacia hlava je Svetové ekonomické fórum v Davose, všetci rečníci na čele s Bošom hovorili o kríze ľudstva a zlej korona „pandémii“, ktorá je toho príčinou, o nutnosti zmeny, o nutnosti platiť na klimatické opatrenia…o tom, že je nutný reset ekonomiky, že minulé časy sa nikdy nevrátia, že je nutná
  zmena, nekonečne a nesplatiteľne zadĺžená ekonomika sa musí zmeniť, čiže je to bankrot svetového kapitalizmu, ktorý bol spôsobený !!! korona „pandémiou“ a nie mamonárskymi a podlými chucpe sociálnymi parazitmi, ktorí zotročujú ľudstvo biblickým dlhom a úžerou už 5 000 !!! rokov. Čiže záver korona pandémie je, že niekto, štát, banky, vám odpustia dlhy a zatiaľ neznámy subjekt vám na výmenu zoberie vaše majetky do „opatery“, však s nimi budú obrovské problémy.

  Ešte raz záver. Bohatí definitívne zhrabnú bohatstvo Zeme, ľudu, firiem, a chudoba sa stane nemajetnými otrokmi, ktorí budú za odmenu začipovaný nanorobotmi a ich mozgy a duša ovládaná na diaľku 5G sieťami. Kupujte si všetci mobily, sú samá výhoda, fajn život. Pre naivných, píšem o už hotových vojenských a dodnes tajných technológiách, filmový Holywúd vás už vyškolil.

  A vy tu riešite neexistujúcu pandémiu. Zobuďte sa! Horí vám pod prdelou. Študujte KSB a DVTR na FKT ru, na levanet, videá Pjakin, riadenie superspločností, nadnárodné riadenie štátov, 5000 tisíc ročnú vládu sociálnych parazitov na tejto Zemi, ktorej deckami sú aj kapitalizmus, aj socializmus a komunizmus, aj r.1989, aj korona. Prestaňte byť stádo, treba si určiť štátnu ideológiu, rodina, národ, štát, priama demokracia, zmeniť morálku a opustiť mamon a blahobyt na dlh, ktorí vám spod zadku zoberú, kedy chcú, už za chvíľu.
  Vráťte sa kus svojim slovanským koreňom sperd tisíc rokov.

  Na záver ďakujem Bádateľovi, jediné Sk médium, ktoré mi nemaže príspevky. A trocha Bačinského na záver, Matovič -wantajm a špičkový medicínsky odborní Naď.

  https://blog.hlavnespravy.sk/24156/nad-obhajuje-matovica-kazdy-mame-svoju-formu-komunikacie/

  • Konecne spravny clanok,Covid-19 je platforma na svetove zotrocenie a vyvrazdenie narodov,momentalne likviduju male a stredne podniky,ako“virus“ nebol nikdy dokazany a ani izolovani a to aj podla CDC

  • Vážený pán Definitiva, veľmi dobre ste to napísali. Ďakujeme.

  • Vyborne zhrnute!!????✌️

  • zopár nepresností , ktoré sa dajú prehliadnuť … ľudia , ktorí ste veriaci , úprimne a zdravo veriaci , viete , že nad týmto všetkým je PÁN BOH ! mudráci s pozitívnymi energiami slabo alebo účelovo veriaci – nič nezmeníte na tom , že Cirkev , opľuvaná , obviňovaná a ešte neviem čo , stále hlása lásku k blížnemu, pokánie , skutky milosrdenstva , pôst a modlitby . PÁN BOH nám dal slobodnú vôľu ale aj prostriedky proti ZLU. Tak ich využívajte ! Všetci, nie len niektorí .
   Požehnaný deň všetkým.

 7. Dobré ráno Slovensko 🙂
  odberné miesta sú prázdne …čím to je, čím to je?? :)))))))))

  Ďakujem Úradu na ochranu os.údajov.

  • Buď tí, ktorí chceli to stihli už včera, alebo sa ľudia vybodli na ďalšie manévre.

   Táto veta je „zaujímavá“ – ale minister „práce a sociálnych vecí SVOJEJ RODINY“ Krajniak /“spoločná zodpovednosť“/ nereaguje!

   „Vstup zamestnancov na pracoviská a do iných priestorov zamestnávateľa

   (1) Podľa § 48 ods. 4 písm. s), x) a z) zákona sa v období od 2. novembra 2020 05:00 hod. do 9. novembra 2020 01:00 hod. z dôvodu ochrany života a zdravia všetkým zamestnávateľom nariaďuje zakázať vstup zamestnancom, okrem zamestnancov podľa § 2 ods. 2, na pracoviská a do iných priestorov zamestnávateľa.

   (2) Zákaz podľa § 2 ods. 1 sa nevzťahuje na:

   a) osobu, ktorá sa preukáže potvrdením o negatívnom výsledku RT-PCR testu vykonaným od 29. októbra 2020 do 1. novembra 2020 alebo certifikátom vydaným Ministerstvom zdravotníctva Slovenskej republiky s negatívnym výsledkom antigénového testu na ochorenie COVID-19 vykonaným od 29. októbra 2020 do 1. novembra 2020 subjektom podieľajúcim sa na celoplošnom testovaní „Spoločná zodpovednosť“,“
   https://www.infovojna.sk/article/vyhlaska-apartheidu

   Šéfa Úradu na ochranu osobných údajov odvolajú na základe „testu lojality“.

  • dufam ze aj zostanu

 8. Prekopírovala som ďalší blog:
  Papierom o testovaní to začína a Očkovacím pasom to konči!

 9. „„Ak vás zamestnávateľ nepustí do práce bez ukázania covid testu, ide ? ????áž?? ? ??á?? ?? ?????? ???????á????ľ? podľa § 142 ods. 3 Zákonníka práce. Vy pracovať chcete, ale zamestnávateľ vám bráni. Zamestnávateľ vám musí zaplatiť počas doby, po ktorú vás nepustí do práce bez testu, náhradu mzdy vo výške priemerného zárobku. Ak vás nepustí zamestnávateľ do práce kvôli nepredloženiu testu, nie je to prípad prekážky v práci kvôli karanténe, pretože test mu nemusíte predložiť ani v prípade, ak nemáte povinnosť karantény. Nie vždy musí byť osoba bez testu v karanténe a ani osoba, ktorá test má, ho nemusí zamestnávateľovi ukazovať, hoci karanténu mať nemusí. V prípade prekážky v práci kvôli karanténe by zamestnávateľ mohol tvrdiť, že je to prekážka na strane zamestnanca. To však nie je váš prípad. Ako dôvod nepredloženia testu treba zamestnávateľovi uviesť, že nie ste mu povinní test, týkajúci sa vášho zdravia ukazovať, nemusíte mu ani oznamovať, či test máte alebo nie. Iba mu oznámte, že si uplatňujete svoj nárok na náhradu mzdy. Pokiaľ vás bude zamestnávateľ tlačiť do neplateného voľna, oznámte mu, že s neplateným voľnom nesúhlasíte.“

  V objasňovaní pokračuje: „????? ?????̌?? ?? ?? ??̌? ??????? ? ???????, ??? ????̌??̌ ?????́???, ???̌ ??????́ ????? ????̌? ????????̌ ????????̌??́?? ??????????. Nechcú ho nechať stáť hodiny vonku, v zime, daždi, robiť nezmyselný zákrok len preto, aby sa dostalo na vyučovanie. Č? ???? ?????̌?“
  https://zemavek.sk/testovanie-je-dobrovolne-nezabudajte-na-to-apeluje-na-verejnost-judr-carnogursky/

  „Úrad na ochranu osobných údajov spochybnil vyhlášku hlavného hygienika Jána Mikasa, ktorá mala umožniť zodpovedným osobám, napríklad zamestnávateľovi, predavačke či príslušníkovi SBS, kontrolu „Certifikátu o testovaní“. Hovorí o nedostatočnom právnom základe pre takýto zásah. Zamestnávateľ na pracovisku, majiteľ reštaurácie, či predavačka v obchode nemajú právo pýtať si od vás certifikát o výsledku testovania na ochorenie Covid-19. Vo svojom predbežnom stanovisku to uvádza Úrad na ochranu osobných údajov. Úrad hodnotil pracovný návrh Mikasovej vyhlášky, o ktorej sme informovali včera. Na svojej stránke uverejnil nasledovné stanovisko: „Úradu bol predložený pracovný návrh vyhlášky, ktorej vypracovanie ukladá uznesenie vlády 693/2020 v bode C.1 doručený. Úrad vykonal právnu analýzu s ohľadom na ochranu osobných údajov, ktorú zaslal UVZ SR. Na základe tejto analýzy dospel k tomu, že ustanovenia zákona č. 355/2007 Z. z., ktoré má vyhláška vykonávať, táto v navrhovanom znení nereflektuje. S ohľadom na uvedené úrad nateraz zotrváva na svojom stanovisku z 29/10/2020 „Uznesenia vlády č. 678, aj 693, z pohľadu ochrany osobných údajov, nepovažujeme k dnešnému dňu za dostatočný právny základ na spracúvanie údajov týkajúcich sa zdravia.“
  https://zemavek.sk/nikto-nema-pravo-vyzadovat-certifikat-o-testovani/

 10. dolu v riadku na ta3 sa od včera objavuje informácia, že v Domovoch sociálnych služieb bude testovať LEN ZDRAVOTNÍCKY PERSONÁL.

  ..pýtam sa, aký iný personál MOHOL testovať teraz ostatných občanov??

 11. Čiže – ak sú tieto čísla pri tomto pochybnom teste pravdivé – 26 tisíc ľudí musí zostať v karanténe a na nich sú potom naviazaní ich blízki, susedia, spolupracovníci.

  „V sobotu otestovali 2 581 113 ľudí, z nich bolo 25 850 pozitívnych. Predstavuje to takmer presne jedno percento.“
  https://www.webnoviny.sk/celoplosne-testovanie-na-slovensku-online-otvorili-tisicky-odbernych-miest-fotovideo/

  Pred týmto testom vyrábali PCR testami tuším 10%.

 12. Uz len by som sa konecne rad dozil dna, kedy sa preberie naka a zacne zatykat politikov a vsetkych zainteresovanych za najvacsi podvod v dejinach samostatnej SR (a ludstva). Moje prianie sa asi nenaplni.

  • dnes v tlačovej besede na TA3 o 11:21 pán premiér povedal:

   „Prepáčte, že sme vás donútili ísť na tento test.“ … on sa sám priznal??
   priznanie je poľahčujúca okolnosť tuším 🙂

   Naviedol ma na to p. Naď v polit.relácii (okolo obeda), ktorý upozorňoval na to, že pán premiér sa občanom dnes ospravedlnil. Na margo toho povedal, že to bolo dobrovoľné, a že tí čo sa nedali testovať nie sú v žiadnej karanténe, ale majú len zákaz vychádzania s výnimkami. Veď predsa ak nemôžu kvôli tomu do práce, mohli si zobrať dovolenku či home office (práca z domu).

   No a tu je trošku zádrhel s tou dovolenkou. Lebo podľa Zák.práce § 111
   (1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby…
   Takže zamestnávateľ vám vôbec nemusí podpísať dovolenku, ak ju nemáte v „pláne čerpania dovolenky“ na tento mesiac…§ 113 ods.2

   A prácu z domu vám tiež musí schváliť či nariadiť zamestnávateľ.

 13. Dnešný článok Dr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/31/nine-covid-facts-a-pandemic-of-fearmongering-and-ignorance.aspx
  Prekladám názov:
  9 COVID faktov: Pandémia strachovania a nevedomosti.
  Ron Paul Inštitút v deviatich bodoch vysvetľuje podvody okolo PCR testov (ako sú fakticky bezcenné), existujú lacné overené terapie proti Covidu-19, aké podvody sa robia pri tom keď niekto zomrie…

 14. https://orgo-net.blogspot.com/2020/11/testy-na-slovensku-nemaji-zadne.html
  Prepisujem celý názov tohto článku:
  Testy na Slovensku nemajú žiadne schválenie. Niektorí ľudia po nich ochoreli. Čo ak odber vzorku z nosohltanu je už vakcinácia?

  • vieš, podľa niekoho to môže byť vakcinácia, podľa iného čipovanie či nakazené testery priamo vírusom … kto mal pravdu/nepravdu, ukáže čas

 15. https://www.infovojna.sk/article/video-obcianska-kontrola-konfrontovala-nezakonnosti-a-zistovala-kompetencie-ludi-vykonavajucich-testovanie

  K tým „certifikátom“ – potvrdenkám
  https://www.infovojna.sk/article/urad-na-ochranu-osobnych-udajov-spochybnil-vyhlasku-mikasovho-uradu-a-vyzadovani-dokladu-o-vysledku-testu-na-covid-19

  Chýba mi tam nejaké poučenie pre informovaný súhlas. A každá kartička by mala mať šaržové číslo testu! A uvedenú expiráciu. Je to skúpený zlacnený prebalený testovací bordel. Ak to má byť verejná listina – potvrdenie – tak kto tento zásah vykonal – buď štempel lekárky, alebo registrácia zdrav. sestry na miestnom úrade. A to sa už nebavíme o nejakom ochrannom holograme!

  Ľudia už to prehliadajú – tak preto Mikas zvažuje 2. testovanie nerobiť – lebo to praskne! Prachy sú doma. Matovič inšpiroval sám seba svojím výrokom, že tie „Pellegriniho“ testy treba hodiť do Dunaja.
  https://plus7dni.pluska.sk/domov/matovicova-strana-dotuje-statnych-prispevkov-firmu-jeho-zeny

 16. dobrá správa od bratov Čechov:
  „Dobrá zpráva, v Česku je už promořena až pětina obyvatel, říká imunolog“ ..Vojtech Thon https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-covid-vojtech-thon-testovani-studie-promorenost.A201027_105917_veda_vov?zdroj=vybava_recombee

  Od šedesátých let jsou podle Thona známé čtyři typy běžných lidských koronavirů. „My víme, že u nich jsme schopni vytvořit imunitní odpověď včetně paměťové odpovědi protilátkové. A najednou sledujeme a zjišťujeme u SARS-CoV-2, že můžeme postupně dosahovat dá si říct stejných výsledků při vyšetření jako u ostatních koronavirů. Bylo tomu tak i u závažných koronavirů jako SARS nebo MERS.“

 17. To je dobrá otázka – kam zmizela chřipka? Článek vypadá věrohodně.
  m.

 18. Keď pred dvoma rokmi gizka žehlila plátené rúško v telke ja som asi ako jeden z mála už nosil cca 14 ročný ffp1 z roboty dávno fasovany. Keď pred rokom už v podstate každý nosil ffp2 , ja som už používa lffp3 , keď mi aj teraz povie teta za chvíľu 4krat ockovana ,možno orok už 5 krát,aby som sa dal aj ja , samozrejme jej nič nevysvetľujem, ani neoponujem. Jasné že sa nedám,ale keďže som správny Slovák, čiže aj Čech, Maďar,poliak, Ukrajine c, čo sú v zásade všetko Slováci,obľúbil som si ako decko vŕtať v nose susne,teraz zas morgellony,vždy v nedeľu za 15 eur nakupim na tyčinky a doma ich prežuvam. Čo neokusis,to neovladnes, nedajú v tyčinkách,pridajú trebárs do nejakej stravy,hádam sa tu pre nejaké smiešne kovidserepeticky , či obstarozne 300 vky,či migy,nebudeme vidlami po 10 tisícoch zabíjať jak chorvati na južnom a Ukrajinci na východnom Slovensku…

Pridajte komentár

*