Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Po Srí Lanke je Panama ďalšia krajina, ktorá implodovala kvôli inflácii a recesii


Print Friendly, PDF & Email

Po Srí Lanke je Panama ďalšia krajina, ktorá implodovala kvôli inflácii a recesii

(J.D. Heyes, Natural News) Panama je najnovšou krajinou, ktorá implodovala kvôli rastúcej inflácii, vládnej korupcii a recesii. Navyše prezident krajiny situáciu len zhoršuje tým, že zavádza marxistické/socialistické „riešenia“.

Podľa správ to, čo začalo ako jednoduchý učiteľský štrajk proti vysokým cenám benzínu, prerástlo do najväčších občianskych nepokojov v krajine od skončenia vlády teroru diktátora Manuela Noriegu v roku 1989.

Občania postavili na hlavných diaľniciach horiace zátarasy, ktoré opäť slúžia len na prerušenie dodávok potravín a iných komodít, čím sa prehlbuje ich nedostatok.

A zatiaľ čo panamská vláda vstúpila do nového kola rozhovorov, ktorých cieľom je ukľudniť masy a vyhnúť sa ďalšiemu ničeniu, podľa portálu Voice of America už škody prekročili 500 miliónov dolárov.

Účet „America 1st“ na Twitteri poznamenal v príspevku obsahujúcom videoklipy násilia a nepokojov, ktoré zahŕňajú rozbitie policajného vozidla:

„Panama sa zahrieva (doslova). Protestujú proti korupcii a vysokým cenám.“

Prezident Laurentino Cortizo v júni urobil dva veľké kroky v snahe ukončiť nepokoje, ale to, čo urobil, v skutočnosti situáciu ešte zhoršilo a nepokoje sa ďalej rozšírili.

Dňa 11. júna nariadil rozsiahlejšie dotácie, ktoré zahŕňajú zmrazenie cien benzínu pre všetkých spotrebiteľov na 3,95 dolára za galón, čo je o 24% nižšia cena, ako bola cena do konca júna. Okrem toho prisľúbil viac cenových stropov pre 10 základných potravín, vrátane hovädzieho karé, cestovín, rastlinného oleja a konzervovaných sardiniek.

Umelé zastropovanie cien samozrejme nikdy nefunguje, pretože núti firmy znášať straty na svojich produktoch, čo ich následne vyradí z podnikania alebo ich prinúti vyrábať menej, aby boli ich straty obmedzené.

Tak či onak, jedno aj druhé spôsobí zvýšený nedostatok a ešte viac nepokojov.

„S demonštrantmi požadujúcimi celonárodné zníženie cien a zvýšenie výdavkov na vzdelávanie a zdravotnú starostlivosť, demonštrácie pokračovali nielen vo forme pochodov a štrajkov, ale aj blokád hlavných diaľnic vrátane medzinárodne kritickej Panamerickej diaľnice. 

Panamský prieplav doteraz unikol narušeniu prevádzky. Štrajky pracovníkov prieplavov sú totiž nezákonné,“ uviedol portál Zero Hedge.

Zbohom vysoký krvný tlak

Samozrejme, zablokovanie dôležitej diaľnice tiež len zvyšuje nedostatok tovarov, čo potom ako začarovaný kruh ešte viac prispieva k hnevu a nepokojom.

S cieľom vyčistiť zablokovanú diaľnicu prezident Cortizo zdvojnásobil svoje socialistické opatrenia a zaviazal sa ešte viac obmedziť ceny benzínu na 3,25 dolára za galón.

Ale ani to nie je dosť dobré.

V pondelok lídri Národnej aliancie za práva ľudu (Anadepo), čo je koalícia zastupujúca odborové zväzy, občianske organizácie a domorodé obyvateľstvo, oznámili, že už nebudú dodržiavať svoj záväzok udržiavať cesty sprejazdnené, pretože podľa nich dohodu s prezidentom uzavreli pod nátlakom.

Niektoré zo skupín poznamenali, že počas rozhovorov ani neboli zastúpené.

Cortizova vláda ako taká súhlasila s návratom k rokovaniam v utorok, pričom rozhovory má sprostredkovať katolícky arcibiskup z Panamy. Líder poloautonómneho regiónu v krajine však už jednoznačne uviedol, že akákoľvek cena benzínu nad 3 doláre za galón je „nevyjednávateľná“.

Avšak okrem cien benzínu a nedostatku komodít sú Panamčania chorí aj z úplatkov a korupcie. V reakcii na tieto požiadavky Cortizo nariadil, aby vládne inštitúcie začali znižovať mzdy o 10% a zároveň znížili rozpočty úradov a obmedzili zahraničné cesty.

„Žiadna z týchto snáh však nemusí stačiť na odvrátenie totálnej revolúcie „proti vláde, ktorá je považovaná za dobre si žijúcu, no na chrbte obyčajných ľudí,“ uviedol Zero Hedge a dodal:

„Predtým členovia vládnucej Demokratickej revolučnej strany priliali olej do ohňa, keď sa objavili fotografie, ako pijú fľaše Macallan whisky za 340 dolárov pri oslave začiatku nového legislatívneho zasadnutia.“

Ekvádor zažíva podobné problémy a môže byť ďalšie domino, ktoré padne na americkej pologuli.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: J.D. Heyes, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Skrytá aliancia bývalých mladých globálnych lídrov WEF pracujúcich v Lockstep na presadzovaní Veľkého resetu zahŕňa Macrona, Trudeaua, Arderna a Borisa Johnsona
  „Vynikajúci článok o globalistických absolventoch WEF a cituje Správu Rockefellerovej nadácie za rok 2010, v ktorej sa uvádza dnešná udalosť falošnej vlajky PSYOP-19 a globalistické uchopenie moci.

  Tu sú niektorí z najvýznamnejších „mladých globálnych lídrov“ WEF:

  Vladimír Putin

  Tony Blair

  Angela Merkelová

  Nicolas Sarkozy

  Jacinda Ardernová

  Emmanuel Macron

  Sebastian Kurz

  Leonardo LOL DiCaprio

  Viktor Orbán

  Jean-Claude Juncker

  Annalena Baerbock

  Justin Trudeau

  A mnoho, mnoho ďalších užitočných idiotov vo vládach, médiách, vede, armáde, polícii atď. /Pozn. – Ivan Miklóš/

  To je presne dôvod, prečo bola globálna „reakcia“ na nepandémiu rovnaká na celej planéte pre tie národy, ktoré infiltrovali absolventi „Young Global Leaders“.

  Áno, existovalo a stále existuje globálne sprisahanie.

  Áno, existuje kult.

  Áno, Klaus Schwab je vysoko postavená kultová bábka, rovnako ako jeho otec NAZI 1.0.

  Áno, Klaus Schwab je NACI 2.0.

  Áno, NACI preskupili po WW2 (viac o tom pozri Original Social Engineering Sin ) do dnešnej NAZI 2.0 a sú zodpovední za PSYOP-19.

  Áno, Klaus Schwab bol prijatý ako „zakladateľ“ WEF, rovnako ako Bill Gates, Jeff Bezos, Mark Zuckerberg a spol. (Neziskový fond VC CIA In-Q-Tel je dôležitým uzlom financovania kultu pre celú veľkú technológiu, od Facebooku cez Amazon až po Space-X. A kto potrebuje byť „pre zisk“, keď môžete kradnúť peniaze cez dane? )

  Áno, Death Injections sú biologické bojové biologické zbrane, ktoré časom spomaľujú zabíjanie presne podľa agendy kultu Depopulation and Total Control, ako to výslovne pripúšťajú v ich vlastných bielych knihách a správach.

  A áno, všetko sa oveľa zhorší, kým sa to zlepší; WEF a Kult sú teraz pravidelne odhaľované a ľudia sa pomaly prebúdzajú, takže sú teraz ako zvieratá zahnané do kúta, ktoré sa zúfalo bijú, keď vytáčajú späť mandáty PSYOP-19 a zároveň zvyšujú PSYOP-SUPPLY-CHAIN -22. V určitom bode vypuknú PSYOP-POWER-GRID-22 a/alebo PSYOP-CYBER-ATTACK-22 v snahe zastaviť rastúci odpor.“
  https://2ndsmartestguyintheworld.substack.com/p/hidden-alliance-of-former-wef-young

  Tiež „náš“ Ivan Miklóš…
  https://feminity.zoznam.sk › profil › 264 › ivan-miklos
  Ivan Mikloš | Feminity.sk
  1991 – 1992 minister privatizácie SR. 1992 – 1998 výkonný riaditeľ a prezident spoločnosti M.E.S.A.10. 1994 – 1998 prednášateľ, Trnavská univerzita, predmet „Ekonomická transformácia“. 1997 – 1998 člen Dozornej rady Fondu národného majetku. 1998 – designovaný prvý viceprezident East- West Institute, New York. 1998 – 2002 …

  • Panama je jedno z hrdiel organizácie globálnej distribúcie. Jeho zablokovaním – sabotážou „nepokojmy“ sa to zadrhne. Viď zablokovanie Suezu jedinou 400-metrovou loďou. Ergo – komu vyhovujú a kto vyvolal tieto nepokoje – ak nie globalisti?

   Dávať rovnítko medzi Srí Lanku a Panamu bez kontextu – to ste mohli dať do tretice do prímeru nepokoje Rómov na Východnom Slovensku 2004 – „lebo nepokoje“ – to je to „spoločné“! Ale aký je medzi nimi rozdiel v PLÁNOVANÝCH globálnych procesoch útlmu svetovej ekonomiky doboha?!

   Panamax je maximálny rozmer lode, ktorá môže do neho vplávať – so šírkou 33,53 metra, dĺžkou 320,04 metra a ponorom 12,56 metra.

 2. Profesor Petr Staněk s novými informacemi: ZÁPADNÍ MODEL ZALOŽENÝ NA KONZUMU A ZADLUŽOVÁNÍ KONČÍ, DNES STOJÍME NA PRAHU NUTNÉ CIVILIZAČNÍ ZMĚNY !
  (Rozhovor – prepis)

  krátka ukážka:
  Peter Staněk: Uvedu vám jeden krásný příklad.

  Peter Staněk: Na Hradním vrchu je slovenský parlament, probíhá diskuse o dalším omezování sociální politiky. Přijde tam šest sedm tisíc demonstrantů. A pak tam do parlamentu přinesou Geissenovce (německá reality show) – těžký život milionářů – a máte tam dvacet tisíc lidí, kteří je přišli vítat. Tak mi řekněte, jak inteligentní je populace? Či pro ně stačí, aby jim předvedli milionáře, o jejichž původu majetku se nikdo nebaví, a všichni jsou vzrušeni, protože se musí vyfotit s celebritou. Psychologický moment: Proč se musíte vyfotit s celebritou? Protože odlesk velikosti celebrity padne také na mě, a všichni budou závidět, že jsem se vyfotil z celebritou? To je ta blbost, ten dementismus ve společnosti. A druhá věc, která na to přímo navazuje: Proč si tolik lidí nechá vymýt mozek médii?

  Martina: Proč?

  Peter Staněk: Je to jednoduché: Nemusíte přemýšlet. Přečtete si úvodník, nebo se podíváte na zprávy v televizi, a máte jediný názor. Nemusíte přemýšlet, nemusíte studovat informace a architekturu souvislostí. Nemusíte se nad ničím zamýšlet, máte hotové řešení. Proč? Protože tato společnost je založena na jednom fenoménu: Jeden problém – jedno řešení. A nemusím se na něm podílet já sám. To je klíčová preambule dnešní společnosti.

  celý rozhovor tu:
  https://cz24.news/profesor-petr-stanek-s-novymi-informacemi-zapadni-model-zalozeny-na-konzumu-a-zadluzovani-konci-dnes-stojime-na-prahu-nutne-civilizacni-zmeny-rozhovor/

 3. Pozerajte sa mi do očí – Elán

  https://www.youtube.com/watch?v=c2l19ZiU-nA&t=172s

  • Jižo Ráž je farár, ktorý sa živí vyvreskovaním kázní, ktoré stupídni ľudia chcú počuť, zatiaľ čo jeho mladší „výkvet“ sa motá okolo špinavej politiky. Motorkárov spája okrem motoriek koks – a nie že nie! V týchto vzťahoch s kaliňákovcami neexistujú náhody. Takže aké pozeranie sa do tých škaredých očí?! Akože hypnóza?! Nasrať!
   Nie som na chlapcov, ale ten jeho synátor má vyslovene odporný ksicht zmrda! V tomto prípade platí – aký otec taký syn. Starý chcel veľa – mladý chce ešte viac! A všetko s elánom! FUCK!

   Jozef Ráž mladší: Syn známeho speváka roky spolupracoval s Tomášom Druckerom. Teraz bude ministrom vnútra
   „Pre súčasného ministra zdravotníctva pracoval už počas jeho pôsobenia v Slovenskej pošte.

   Koaličný Smer-SD nominoval na post ministra vnútra po Robertovi Kaliňákovi Jozefa Ráža. Nie speváka skupiny Elán, jeho syna.

   Jozef Ráž ml doteraz pôsobil na ministerstve zdravotníctva ako šéf služobného úradu. Ten prišiel na ministerstvo práve so súčasným šéfom rezortu zdravotníctva Tomášom Druckerom. Aj predseda Smeru, Robert Fico, keď ohlasoval Rážovu nomináciu na kľúčový post poznamenal, že „je z Druckiho tímu,“ ako zvyknú označovať ministra zdravotníctva. “
   „Skúsenosti má aj s verejným obstarávaním – v rokoch 2011 a 2012 „pôsobil ako špecialista pre oblasť verejného obstarávania na Bratislavskom samosprávnom kraji pre európsky program INTERACT,“ píše jeho oficiálny profil na stránke ministerstva zdravotníctva.“
   https://hnonline.sk/slovensko/1713798-jozef-raz-mladsi-syn-znameho-spevaka-roky-spolupracoval-s-tomasom-druckerom-teraz-bude-ministrom-vnutra

   „Jozef Ráž mladší sa stal známym nielen vďaka slávnemu otcovi, ktorý patrí k legendám slovenskej hudby. Stal sa totiž aj neúspešným kandidátom na post ministra vnútra, pričom ho prezident Kiska odmietol vymenovať.“
   „Nový premiér Peter Pellergini pred pár dňami navrhol Joža Ráža ml. na post ministra vnútra. Ľudia aj politici začali toto rozhodnutie búrlivo komentovať a rozhodne sa im nepáčilo, že ide o syna “slávneho otecka“, ktorý mu to určite vybavil. Nakoniec však rozhodla fotografia, na ktorej sa nachádza bývalý minister vnútra Róbert Kaliňák s oboma Rážovcami na rodinnej oslave.

   Frontman kapely Elán však nemal problém vysvetliť fotografiu, ktorá zdiskreditovala jeho syna. ,,Nikdy sme spolu nepracovali ani sme spolu nepodnikali. Ale poznám ho. Motorkárov je v Bratislave dnes viac, ale niekedy nás bolo dvesto. Poznáme sa všetci. Ale to neznamená, že sedávame za jedným stolom. Poznáme sa po mene, tykáme si,“ uviedol pre plusku.sk.“
   Čiže niekto je v gangu, niekto nie.
   https://hitky.sk/jozo-raz-reaguje-na-nominaciu-jeho-syna-za-ministra-vnutra-tak-tvrde-slova-by-ste-necakali/

 4. KOVIDBARÓN!

  ,,,,celý problém ľudstva je v jeho lenivosti ísť ťažšiou tŕnistou cestičkou a preto si ľudstvo vždy pri každej novej generácii volí tú ľahšiu podstrčenú vydláždenú cestičku na konci ktorej je pravidelne iba trest v podobe nespokojnosti a pocitu oklamania,,,,mlčať je zlato,priznanie chyby je múdrosť,náprava a návrat speť neexistuje-lebo vždy je všetko iba raz.

 5. Po Srí lanke a Paname je Slovensko ďalšia krajina, ktorá implodovala presne podľa plánov globaistov na Veľký Reset. Asi tak.
  2022-07-29 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2022-07-29-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/
  ———————————————–
  1/ Prečo sa nevycvičení ukrajinskí vojaci vzdávajú nezastaviteľnej ruskej armáde. Prečo Zelenskij nariadiľ ostreľovať zajatecké tábory s Ukrajincami.

  2/ Čo je to globálna Schwabova sieť Young Global Leaders. Viktor Orbán JGL. Táto sieť riadi vybraných nekompetentných, ale všetkého schopných politikov po cekom svete podľa príkazov Výboru 300. Úlohou Výboru 300 je úplne ovládnuť planétu do vlastníctva 13 vybraných rodín Vyvolených, ktorí odvodzujú svoj pôvod priamo od Abraháma. Pozdravuj vás Ježiš Kristus!
  ———————————————–
  Otázka – ak Vladimír Putin poôsobil ako príslušník KGB v armáde ZSSR v Nemecku – mohol sa zúčastniť štúdia na Schwabovom WEF, keďže je označovaný, ako jeden z Young Global Leaders? No mohol – KGB určite potrebovala poznať tieto plány, židosovieti ZSSR – dnes Ruský židovský kongres tiež. Otázka – čo by na veci zmenilo – čo na veci mení, ak ten prvý Putin z 90-tych rokov bol medzitým nahradený súčasným „Putinom“. Tak ako Petrom Velikým – nerusom nahradili na Západe zmiznutého Petra Prvého – údajne to bol ten Muž so železnou maskou zavretý v Bastile.

  https://www.geni.com › people › Viktor-Mihály-Orbán › 6000000023233663874
  Viktor Mihály Orbán – Genealogy
  17. 3. 2022Viktor Mihály Orbán: Birthdate: May 31, 1963: Birthplace: Székesfehérvár, Fjer, Hungarian SSR, USSR: Immediate Family: Son of Győző Orbán and Erzsébet Sípos Husband of Private Widower of Private Father of Rachel Orbán; Gáspár Orbán; Sára Orbán; Róza Orbán and Flóra Orbán Brother of Győző Orbán and Áron Orbán. Occupation:

  https://ghanafuo.com › what-religion-is-viktor-orban-is-viktor-orban-a-jew
  What religion is Viktor Orban? Is Viktor Orban a Jew?
  4. 4. 2022Viktor Mihály Orbán is a Hungarian politician who has been the country’s prime minister since 2010, having previously held the position from 1998 to 2002. … Is Viktor Orban a Jew? George Soros was born in Budapest to Jewish parents in 1930. He escaped the Holocaust and later fled Hungary when the Communists took power, eventually becoming …

 6. …náhody neexistujú…je to veľmi premysl.plán…p.prof.Staněk je výnimočný …vďaka za ozaj zaujím.a prínos.informácie…pek.deň….

 7. …ďakujem moc za to vysiel.Slob.vysielača, určite si to vypočujem…

 8. jedina moznost v historii krajiny na vyvrazdenie vsetkych vlastizradcovckych politkov a zacatie odznovu. ale asi by to dopadlo ako na sri lanke kde po tom co prezident utiekol do singapuru tak na druhy den, presne podla planu WEF, vseci dostali digitalne preukazy na benzin na pridel. a fici sa dalej, akoby sa nic nestalo.

  • Príležitosť! A pádny dôvod pre rázne rozhodnutie! Ale toho sa chopia len rozhodní, odhodlaní a iniciatívni! Nie reagujúce klbko nervov. A hlavne ide o to – mať jasnú víziu a cieľ.

 9. Marek Košice

  Asi takmer 4 mesiace som sa NEZAUJÍMAL o vojnu na Ukrajine, o plány globalistov, atď………..A UŽ S TÝM ANI NEZAČNEM…….. Prešiel už rok a pol od prvého očkovania, a žiadne úmrtia v robote mojej mamy (je mzdárka v jednej firme pre jej pobočky na celom Slovensku), kde sa väčšina dala zaočkovať……. Všetci tí doktori, ktorí začali pred rokom a pol (či ešte skôr?) písať o tom, ako budú vakcíny zabíjať…… NIE SÚ TO LEN „RIADENÁ OPOZÍCIA“ (v zmysle naiviek, čiže to nerobili zámerne), KTORÁ MÁ VZBUDZOVAŤ STRACH A DOPOMôCŤ K ROZDEĽOVANIU ĽUDÍ??? Ja netvrdím, že vo vakcíne nie sú nanočipy…. SOM PRESVEDČENÝ, že tam SÚ. Ale zjavne tam nie je nič, čo by sa postaralo o priamu (spôsobené úmrtie) genocídu nie to miliárd, ale ani desiatok miliónov ľudí, a prakticky ani miliónov (lebo milióny ľudí, čo od februára 2021 zomreli, by inak nezomreli??? 99,9% z nich by zomrelo aj nevakcinovaných)…
  Aj teraz – zomrel Leskovský. Prvý krát po takmer 4 mesiacoch som si pozrel nejakú diskusiu…. bolo to zhodou okolností „Nový Čas“… Polovica ľudí tam písala, že to bolo z dôvodu vakcíny….. BOŽE, TO JE KRÁTKOZRAKOSŤ!!!!!!!! Vonku boli veľké horúčavy, pretek extrémne náročný, a keď na ňom zomrie 57 ročný muž, TAK TO Z DôVODU VAKCÍNY…… SATAN SI VÁS PEKNE ROZDELIL NA DVE POLOVICE, pričom sa mýlia OBE polovice.
  Pravda bude NIEKDE V STREDE, „stred“ Satan NEZNÁŠA, pretože „stred“ SPÁJA.
  Kde sú tie „nanopílky“ vo vakcínach, ktoré mali rozrezávať cievy zvnútra a spôsobiť tak smrť? ROK A POL, A NIKTO Z MAMKINÝCH KOLEGOV/KOLEGÝŇ, KAMOšOV/KAMOŠIEK neleží v nemocnici……
  Tvrdilo sa, že po očkovaní každý mesiac imunita klesne o 10 či koľko percent…. KKTINA JAK TRAKY…… Takže túto zimu neprežije 50% očkovaných? Alebo aspoň 10%??? A STAVTE SA, ŽE PREŽIJÚ…… Čo je to za genocída, že zomrie jeden z 1000??? ŽIADNA. SAMOZREJME JE TO SVINSTVO, je to mRNA POKUS, sú tam NANOČIPY, dozaista sú tam látky, ktoré spôsobia značnému množstvu ľudí NEPLODNOSŤ, ale boli sme KLAMANÍ V TOM, že sú to smrtiace vakcíny……..
  KDE SÚ ÚČINKY TÝCH „KRVNÝCH žELÉ“, KTORÉ MAJÚ MAŤ V CIEVACH OČKOVANÍ?????? 99,9% očkovaných prežilo rok a pol po očkovaní s takými „krnými želé“??? NEBOL TO LEN ODŽUB??? Alebo sa také „krvné želé“ urobí u jedného z tisíca??? Alebo ani u neho??? ……
  PREČO NÁS OJ*BÁVA AJ JEDNA AJ DRUHÁ STRANA???
  TUPÝM OVCIAM ŽERÚCIM MAINSTREAM SME NA SMIECH………………. Právom sa pýtajú „Kde sú tie vysoké percentá úmrtí po očkovaniach, o ktorých „dezolééé“ rozprávali??? Prešiel rok a pol a ….nič….“……………… Nás „alternatívcov“ OJ*BALA „riadená opozícia“………. Totálne NAFÚKLI skutočnosť….. Dal som si 4 mesiace pauzu od čítania čohokoľvek o tom čo sa vo svete deje (covid, vakcíny, Ukrajina, atď, atp, politika celkovo, atď), A NIČ SOM NEPOCÍTIL, NIČ!!! Tu sa každý deň necháte nasrať tým čo sa podľa článkov deje, ja som 4 mesiace nič nečítal A NIČ MI NEUŠLO, NIKTO V OKOLÍ NEZOMREL (možno nejaký starec, ktorý by bol asi nesmrteľný, keby sa neočkovalo…)…….. A idem v tom POKRAČOVAŤ. Teraz som tu len nakukol po 4 mesiacoch, napísal príspevok, a lúčim sa, nebudem čítať „STRAŠIAKY“ a ničiť si život. LEBO KLAMÚ OBE STRANY, jedna brutálne (mainstream), druhá „z polovice“ (alternatíva)… Hanba.

  • Zaujali ma tie diskusie na Axel Rotschieldovom Novom čase – „zomrel Leskovský. Prvý krát po takmer 4 mesiacoch som si pozrel nejakú diskusiu…. bolo to zhodou okolností „Nový Čas“… Polovica ľudí tam písala, že to bolo z dôvodu vakcíny…

   No hurá – Marek z Košíc ešte po mňamke žije! Tak si daj ešte 4,5,6 – potom si daj pichnúť čip, ten ťa tiež hneď nezabije – vyber si svoje sociálne kredity a prejeb ich v kasíne pre Privilegovaných – určite vyhráš aj tam!

   Túto sračku prosím zopakuj v promo vakcinačnom komentári pod Novým časom ty chuj – malo by sa ti to podariť – či? Pravda je niekde medzi – koľajami tvojho vykoľajeného vlaku. Čuchni si k svojím slipom a neoprudzuj tvojími predčasnými závermi – jed na potkany pôsobí zásadne a primerane pomaly – ty ochutnávač!

   • Marek Košice

    Maroš, asi nemáš zmáknuté „vyživovanie mozgu“, keď som po X mesiacoch písania so mnou zabudol za necelé 4 mesiace na to, že som NE-VAK-CI-NO-VA-NÝ „proti covid“, ja a celá moja rodina.

   • „Stred spája“ – niečo medzi tvojimi nohami a niečo medzi iného – inej nohami – to je centrum tvojej pozornosti! Ty debil – veď povedz dôvod – prečo si si to teda nechal pichnúť! Lebo prečo! Lobo ostatní?! A prečo nie všetci pijú vodku?! Čo keď si ja nedám pichnúť ani vitamín C – lebo ho jednoducho nechcem ty chuj?! Máme sa všetci opichať, lebo ty si ešte neskapal?! A kurva – prečo používajú donucobvanie – keď je to taká mňamka ty debil?! Už si videl niekoho, kto iného núti žrať jahody?!

    Ty kretén – ty nás tu presviedčaš, aby sme sa niečomu podvolili – že je to bezpečné, nebolí to a je to pre nás lepšie! A čo keď len nechceme podvoľovať sa každého nápadom – urobte toto!
    Tý sráč! Teba pretiahnu kam chcú aj na varenej nudli! Submisívna masochistická kunda nás vyzíva – pridajte sa!

    Nasrať! Ty nie si žiaden názorový vodca! Vypisuj si tu koľko chceš!

    • vyzýva – a pritom zíva – než to tu objaví učka Čižmár…

    • Marek Košice

     Kus idiota (Maroš), ktorý ani nevie čítať (alebo NECHCE čítať)………KOHO NAHOVÁRAM NA VAKCÍNY, TY H0VNE??? NIKOHO, VEĎ NIKTO Z RODINY SME SI ICH ANI NEDALI PICHNÚŤ…….Si tak poblúznení, si totálne MIMO realitu, si ÚBOŽIAK. Maj sa o 4 mesiace (alebo….radšej nikdy). Takže moja návšteva tu skončila, a idem si znova žiť s tým, že VIEM o čo elitám ide (čipovanie, fatálne zníženie plodnosti, NWO ako také, atď), ALE SOM DOSŤ INTELIGENTNÝ NA TO, ABY SOM SI TO DENNE NEPRIPOMÍNAL…Ani denne, ani týždenne, ani mesačne. A PREDSTAV SI, JE MI LEPŠIE NA DUŠI……………TO TEBE TREBA AKO SOĽ………..Zbohom.

   • Marek Košice

    *keď SI (škoda, že tu nie je textový editor)

    Inak ako vidím, tvoje denné čítanie „hrozieb“ ešte viac ZOTRASNILO tvoju osobnosť. Si plný jedu, a Satan sa z toho vytešuje. Ja som plný jedu z dôvodu takého, že som zistil, že aj „alternatíva“ je PLNÁ klamstiev, ty z toho, že sa opovažujem „napadať“ tvojho „Boha“ menom „zaručené mimomainstreamové informácie plné pravdy“……… Daj sa liečiť. Zbohom.

   • „Prešiel už rok a pol od prvého očkovania“ – normálne, aby to nebolo zavádzajúce – by som napísal „prešiel rok a pol od začatia vakcinácie proti kovid“ – tak by som si nebol domýšľal, že to je po tvojom prvom očkovaní. Lebo – od prvého očkovania prešlo od očkovania sušenými chrastami pravých kiahní – ako kde – v Číne atď. – koľko storočí?

    No iste – nenapísal si tam od „môjho“ – a pritom oprudzuješ polopravdami a sám sa nejednoznačne vyjadruješ a polopravdu podsúvaš – keďže ja mám nedoživený mozog – ty podvraťák! Ǎno – na každom slove záleží a treba byť veľmi pozorný – akurát nemôžem byť pozorný vytočený tvojími pičovina – ale nejde vnich o môj život, takže čo – ty satanov sluha – prečo kurva vytáčas a kážeš o vytáčaní? No lebo – čuchol si si k slipom a musíš oprudzovať – čuchnite si aj vy!

    “ A NIČ SOM NEPOCÍTIL,“ – lebo si psychopat!

    „NIKTO V OKOLÍ NEZOMREL (možno nejaký starec, ktorý by bol asi nesmrteľný, keby sa neočkovalo…“ ??? Takže očkovanie predsa?!

    “ SAMOZREJME JE TO SVINSTVO, je to mRNA POKUS, sú tam NANOČIPY, dozaista sú tam látky, ktoré spôsobia značnému množstvu ľudí NEPLODNOSŤ, ale boli sme KLAMANÍ V TOM, že sú to smrtiace vakcíny…! – toto napíše len pomätenec!

    Nevadí, že nie sú smrtiace – len obsahujú svinstvo! Čo už! MAGOR!

    • „ktoré spôsobia značnému množstvu ľudí NEPLODNOSŤ“ – Marek z Košíc „aj tak nechce mať deti“ – takže mu to vyhovuje! Degenerát! Takých sú už milióny.

  • Každý se rozhoduje podle sebe, když se chcete nechat jen tak z plezíru opíchat nějakým sajrajtem o kterém nevíte co obsahuje, který neprošel řádnými klinickými zkouškami, kde se každý, jak výrobce tak i ti ostatní vzdávají zodpovědnosti za případné nežádoucí účinky, vaše věc. Když věříte grázlům, kteří likvidují ekonomiku a rozkládají morálně lidskou společnost je to také vaše věc. Ono, aby člověk chápal konceptuálně souvislosti, které se zde nyní dějí, musí být duševně vyzrálý a mít v sobě zachován pud sebezáchovy. Když se vám dobře žije a nic vám nechybí v této západní společnosti grázlů, buďte tedy rád, o nic se nestarejte a čekejte. Za chvíli ten váš nádherně globalistický plutokratický svět uzříte na vlastní oči. Už se to totiž rozjíždí. Už nyní jsme po krk ve sra- čkách, za chvíli se začneme dusit. Ale třeba jste z nějakého hodně dobrého rodu, který ví jak vyváznout.

  • Marek,super strategia.najprv sa nechas stisit od vsetkeho potom vojdes znova do priestoru diania a vysledok presne ako si to na zaklade svojich pocitov popisal.ja som tiez nadobudol ten pocit,vsetko co tu zazivame je iluzia uplne jednoducho napisane lebo sme zajatcami tohoto priestoru a zatial o tom ako to funguje mimo tohoto priestoru su vsetko dohady.myslim ze ajsa tu prispela zaujimavym vyjadrenim preco populacia vzrastla v kratkom case z 2miliard na sucastny stav–ROPA je pricina.a este dalsie poznatky o ktore normalny clovek v beznom zivote nezakopne.preto sa nachadzame v tomto momente v chaose ale to bolo stale za existencie ,,ludstva,,len v inych formach.facit-nenechat sa ovplivnovat ci spiritualnymi,esoterikmi,alternativou na jednej strane kabalistami,globalistami,slobodomurarmi atd.na strane druhej.kazdy by mal zostat sam sebou bez ohladu ci sa zem bude tocit do prava-do lava az do konca bytia. Maros! Marek urcite blb nieje len ma ine pocity ako npr.covidbaron,keby kazdy pritakaval len Tebe alebo im nemusim napisat akoby to v zivote vyzeralo-len jeden nazor.

   • V Japonsku už v 90-tych rokoch vyvinuli televízory, ktoré v divákoch mali vyvolávať senzorické pocity – vnemy – vône, pachy. Zrejme pach streľby, vôňa jedla, pach krvi, atď. a tak zvyšovať dramatizáciu filmov a relácii, reklamy. Teda – o akých pocitoch sa bavíme? Odbočím – VK z Aeronetu hovoril o tom, ako nás globalisti preprogramovávajú na iné chute – že dnes bez problémov jeme /ako kto/ – lanšmíty, ktoré by sme za komančov nevzali do huby – detto „bravčové vo vlastnej šťave“ – fuj! Dobre. VK nespomenul, že už sme na toto pripravení – plošným testovaním tyčinkami, ktorými nám strčili až do Jacibsinivho orgánu „bohviečo“ – čo nám tým pádom dokáže preprogramovať aj chuť na červy!

    Žiaden jednotlivec nezostáva sám sebou, pokaľ naňho pôsobí akákoľvek eugenika prostredia! Takže ani ja – ani Marek za týchto okolností nie sme sami sebou! „Buď sám sebou!“ – kurva kde?!

    „keby kazdy pritakaval len Tebe alebo im nemusim napisat akoby to v zivote vyzeralo-len jeden nazor.“ – operuješ presne tým, čo do nás po 89. „nové“ sion média vtĺkajú, že dôležité je mať názor a právo na názor = ich prevzatý názor! Stále tvrdím – na názory seriem – treba vedieť! Ja viem svoje – Marek vie svoje – myslí si svoje. Lenže opäť sem vtrhol s tým – že „už to má a tadialto vedie cesta“! On – ktorý na 4 mesiace vypol od všetkého! No tak nech sa vráti na Seychely! Únik od všetkého nie je riešenie – a navyše tu podsúva, že vakcína nemusí byť až tak zlá sloboda! Kurva – ako by som videl Čaputovú z Košíc! A mňa VŠETKY ČAPUTOVÉ nasierajú!

    Ja si tu klub priaznivcov nezakladám – to je opäť pomýlený „názor“ niekoho, kto vyrastal s lajkami na You Tube. My sme za komančov vyrastali s červenými a čiernymi bodmi od politrukov!
    Daj lajk – daj bod! = Zvykajte si na hodnotenie! Možno robím závery, ktoré niekto považuje za hodnotenie – chyba! Tento hasiaci prístroj je buď funkčný, alebo je nefunkčný! A nie, či sa mi páči červený, alebo modrý! Nepoužil som správnu terminológiu naschvál. lebo by som musel vysvetľovať iné.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ľudia sú fungujúci na diaľkové ovládanie,v tele človeka je toho viacej čo ho môže vyradiť z hry,ako zlého hráča a zbabelca,,,,digitálna a minimálne nanotech nanoboti a ešte mrňavejšie a chytrejšie vecičky tu boli už od pradávna,len neboli v rukách človeka a neboli vyvíjané rukou človeka,a teraz sa človek hrá na vládcu planéty a ani netuší s čím sa to zahráva,,,,kukni sa napríklad na svoje vajcia a tam nájdeš tiež zaujímavé výrobky zdedené po stvoriteľoch zotročovateľoch z temnoty,,,,spermie-tak drobné a taká veľká vec z nich vyrastie,semienko rastliny atd atd,,,,podstatné,je že opíchaný človek pobehujúci po planéte je už mŕtvola,lebo vypínanie je načasované a čas kedy budeš po chodníku musieť skákať kôli ležiacim sa blíži,nikto a nič nezastaví zásah rovnováhy,,,,človek sa neustále hrabe v tajomstvách času a okamihov,,,,keby mal človek tak nedokonalý a chybujúci tvor možnosť zasiahnuť do chodu času-tak by ste tu zažili deštrukciu a bezvýchodiskový chaos,,,,zhliadnite na seba-a povedzte si sami pre seba,že čo-koho vlastne skutočne vidíte????,ste len požierači a neustále sa škriepite,robili to vaši predkovia kedy ešte neboli zápalky a ani záchody a robíte to aj vy teraz-nič sa nezmenilo,tým že vám bola daná možnosť zažiť pretechnizovanú éru-z vás v skutočnosti urobila netvorov fungujúcich v premnoženom svete,,,,zlyhali ste a už ste pre planétu a vesmír nebezpečný ako paraziti a ničitelia,,,,môžete si demonštrovať,meniť vlády,prerábať domy a byty atd.,ale stále ste iba v oneskorení a bez možnosti sa lepšie vyvinúť a stať sa dokonalejšími,,,,nie množstvo,ale kvalita je podstatná,táto planéta je ako preplnený druhotriedový supermarket,,,,mimozemšťania sú tak mierumilovný,láskavý a enormne rozumní-že nemôžete vy ich pochopiť,prečo vás nezlikvidujú za pár chvíľ-hoci na to fakt majú výbavičku,lenže ich trpezlivosť s vami je na inej úrovni a verte mi,že sa vám denne kráti čas pre získanie nejakých bodíkov za správne skutky a nápravu,,,,z pozostalých bude vytvorená nová rasa a to čo tu už nebude-bude znehodnotené ako vadný tovar,nezabúdajte,že vždy sa na vás niekto díva a očakávalo sa,že ľudstvo dospeje ak bude mať lepšie podmienky a prístupy k vážnym technológiám,nestalo sa tak,zostali ste sami sebou v zablokovanom úseku evolúcie z vlastnej viny,,,,zničili ste planétu,žijete ako neživé bytosti iba pre prácu za odmenu a požitky a stále máte málo,svoje duchovno ste opustili a uverili ste temnote,ktorá má mnoho tvári a nad ktorou vy nemáte snahu víťaziť,lebo temnota je vám bližšia a dáva vám to čo potrebujú mŕtvoly,,,,

  • Miroslav Čižmár

   Pravdy sú dve, preto aj lži sú dve.

 10. Marek Košice

  *keď SI (škoda, že tu nie je textový editor)

  • Ty vždy veľmi dobre vieš, aká bude moja reakcia na teba! Čuchni si k svojím slipom a pakuj do nirvány! A moc sa z nej nepreberaj! Len vychcať!

 11. svatoslav butora

  V románe/príbehu Chalúpka strýčka Toma je v jeho závere obraz úteku otrokyne z otroctva cez rieku s plávajúcimi zamrznutými ľadovými kryhami. Nedala sa ojebávať otrokárom, ani s jeho všežravými psami nediskutovala. Utiekla…a prežila. Keby so všežravými psami (dnes sú to médiá) a s jebnutým otrokárom (dnes sú to rádoby autority z pekla Čierneho Slnka Západu) diskutovala, tak by ten jej životný príbeh predčasne skončil.
  Označovať a naznačovať, že Putin(Rusko) je rovnaký sluha a otrokár v službách Svetovládnych Idiotov (WEF, MMF, WHO a OSN) ako je Biden(USA) je celkom scestné. Ide totiž o prežitie a vektor cesty k úniku z bažín a otroctva Sveta Kapitálu.

  Kolektívny Západ ovládaný „demokraticky“ sa tváriacimi otrokármi (vláda USA a spol. a tzv.EU a spol. a ich chapadlami moci známymi ako WEF, MMF, WHO a OSN a tiež s nimi spolupracujícimi entitami Vatikánu a Sveta Mohameda) má jednoznačný vektor pohybu na dno bažiny otrokárskych „výšin“ Sveta Kapitálu pod nadvládou Smrtihlava.
  Rusko a Východ Zeme sa začali rázne oslobodzovať z chápadiel Sveta Kapitálu v tomto r.2022. Postupne sa zbavujú smrtiaceho ojebávania Západu. Nenechajú sa požierať všežravými psami degenerovaných autorít zapadajúceho Čierneho Slnka.

  • Putin je pre mňa stále otvorená téma – predovšetkým preto, že som presvedčený, že je to iný Putin ako ten pôvodný. Samozrejme – existuje diskreditácia formou – „Je jeden z nás zmrdov“. Obe strany – Západ – Východ – Chazari – Chasidi – študujú protivníka. „Na preplávanie vody plnej ľadových krýh“ /fikcia!!! – preplaviť „možno“/ treba byť pripravený aj na to, že ten viditeľný breh teraz bude po stovkách metrov či kilometroch vyzerať úplne inak, ako si predstavujeme.

 12. Otázka – „Čo všetko som mohol – mať, dosiahnuť, zažiť, získať s covid pasom, keby som sa ako blbec nebál toho očkovania „smrtiacimi“ vakcínami – len preto, že som čítal lživú alternatívu, ktorá ma oklamala polopravdami“!

  „Veď aha – všetci opichaní si to užívajú a v zdraví! Mohol som za 4 mesiace ošukať zástupy očkovaných žien, ktoré túžili čuchnúť si k mojim slipom – len – bál som sa tých ich spike proteínov! Mohol som mať lepšiu a lepšie platenú prácu – ale ten nový zamestnávateľ chcel covid pas! Mohol som ísť na super zlacnenú dovolenku – len to chcelo covid pas! Mohol som si vyliečiť kvapavku – lekárka chcela covid pas. Ajáj – čo všetko som mohol, keby som už dopredu nezavrhoval myslieť na to – lebo covid pas! Alternatíva mi ukradla kus života!“
  ——————————————————
  Otázka – ak nás globálny mocenský parazitický systém nikdy nedokázal vyhladiť silou – mimochodom – my takto dokážeme vyhladiť ich – prečo umožnili taký nárast populácie – keď sme pre nich hrozbou v tak vysokom počte?
  Len si myslím, že
  1/ Potrebovali nás na dobývanie a spracovanie surovín a produktov v obrovskom množste! Čo myslíte, že všetky PHM a potraviny a voda sú len tie, ktoré sú uložené vo vojenských skladoch, v skladoch hmotných rezerv a pod.? No lebo – ak Slnko je fejk – technologické zariadenie v Petriho miske – a vôbec – akože hlavný zdroj energie – prd platné im budú free energy ak niekto zruší toto Slnko! Nechcem ísť do technologickej a paradigmatickej polemiky, len naznačujem, že pre seba majú zašité extrémne zásoby vôbec všetkého! Aj faraónovú hrobku museli naplniť najprv nejakí otroci, ktorých potom vyvraždili sluhovia a tých sluhov vyvraždili vojaci atď.
  2/ Zdrojom bohatstva týchto otrokárskych parazitických systémov boli vždy ľudskí otroci. Pokiaľ boli zároveň dobrovoľnými otrokmi – nebol to nikdy problém ich počtu. Ale keby aj – to by nesmeli existovať zbrane hromadného ničenia! A tie existujú. Otázka – to si fakt nikto nevie predstaviť masovú pomalú otravu miliónov – miliárd ľudí? No zrejme áno, pretože niekto nechápe, že travičstvo nesmie byť prezradené a teda v žiadnom prípade PREKOTNÉ!!! A potom sa tu angažujú infantilní blbečkovia len preto, že túto prekotnosť jednoducho nemôžu zažiť, inak by toto masové kymnoženie ľudí nemohlo fungovať! Lebo masová vzbura by znamenala fyzické zničenie GMS ako „iného živočíšneho druhu“ na tejto planéte!

  Existuje pojem – mladícka nedočkavosť! Nedočkavosť ľudí, ktorí majú život pred sebou! Prečo nehovoríme o strareckej nedočkavosti? No lebo starci si to svoje už užili! Blbečkovia, ktorí nezažili ani vojenčinu, nemajú potuchy o nástražných systémoch, ktoré fungujú zámerne oneskorene, aby urobili čo najväčšie straty! Mrzí ma, že tu časť publika vyhodnocuje diskutérov z hľadiska „práva“ na názor. Ani robotníci v hlinikárni nezomieraju na výpary za rok, či dva! Ale to nie je vec názoru – to je fakt! No – a teraz idú zavrieť hlinikáreň, v ktorej „sme už dávno mohli zarábať prašule“! No pre mňa ani náhodou, lebo ako chemik musím vedieť, čo ma zabije, čo mi skráti život – hoci aj tak musím raz zomrieť, že. To, že môj život je jediný a jeinečný nástroj na uplatnenie mojej existencie blbcovi nevysvetlím! Lebo to nie je jeho život ako pozorovateľa toho môjho. A on ako pozorovateľ „niečo usúdil – keď sa prebral“ o 4 mesiace – a nič sa „nezmenilo“. No sakra sa toho zmenilo!

  Opäť k podstate!
  „Čo keď je v tom dobrom paštikovom chlebe od mamičky spolužiakmi napľuté?! A ja by som ho tak rád zbašti!“

  „Badatel! Prestaňte nás strašíť vakcínami! Nemôžeme si si to bez mňamiek užívať s covid pasmi!“

 13. Je to pasé …

 14. …my ľudia sme rôzni a tak máme aj rôzne názory…PODSTATNÉ je ZORIENTOVAŤ sa v tých názoroch a informáciach….samozrejme, ak raz tvrdím, že ,,vakcíny“ nie sú účinné pre zdravie, naopak škodia mu AŽ PRÍLIŠ tak názor nebudem meniť… a tiež, MY SAMi sa môžeme rozhodnúť, či zvíťazí temnota alebo SVETLO….

 15. Celý ten nadnárodný “ kapitalizmus“ megazlodejov bol a je pyramídová schéma, od USAtana po Panamu či Srí Lanku! A teraz bankrotuje, naschváľ. Je koniec! Už len apokalypsa , nič viac, nič menej! A židomurárske vlády sveta to nezachránia, len zhoršujú! Smejte sa mi koľko chcete, ale v roku 2033 tu už bude iný svet!
  Ukraino je Žnec po latinsky, čo prichádza zožať zrelú úrodu sveta duší…A máte to aj v Šaštínskej bazilike Sedembolestnej po latinsky: 4 riadky a 8 slov, so 48 lat.písmenami, a v supraporte je 84 cm vysoká soška Panny Márie….Prvé dva riadky,13×9 je začiatok Anno Magnus, a posledné dva,13 Ahau 13 Kankin je koniec Anno Magnus na Zimný slnovrat!
  Posvätná hora Athos v Grécku je 2033 metrov nad morom, čo je aj rok 2033! Na Trojzubcovom poloostrove, symbol Vodnára, lebo ním začína nový Anno Magnus! Vodnár-Hrnčiar čo prerobí starý svet v nový na jeho Hrnčiarskom kruhu= Zodiak! Ale ľudská duša je nesmrteľná, v cykloch vesmíru!

  • Miroslav Čižmár

   Všetko ti to do seba číselne zapadá, ale zabúdaš na to podstatné, a to sú vybrané slová po v.

Pridajte komentár

*