MZ SR bohapusto klame: Prečo pozitívny test neznamená ochorenie COVID-19


Print Friendly, PDF & Email

MZ SR bohapusto klame: Prečo pozitívny test neznamená ochorenie COVID-19

Ministerstvo zdravotníctva SR od začiatku pandémie denne informuje na svojej facebookovej stránke o tom, ako sa vyvíja situácia s počtami infikovaných. Toto ich informovanie však trpí vážnymi nedostatkami a dezinterpretáciou faktov.

Samozrejme, každý sa môže občas pomýliť. Na ich chyby sme však upozorňovali už niekoľkokrát, no oni napriek tomu neučinili nápravu a naďalej, takmer každodenne, pokračujú v zavádzaní obyvateľov.

V čom Ministerstvo zdravotníctva permanentne klame

Ich pravidelné denné statusy skoro vždy obsahujú hneď v úvode nasledovnú vetu: „Na Slovensku v deň ABC pribudlo XYZ pozitívne testovaných osôb na ochorenie COVID-19“.

Podčiarknuté slovné spojenie je však bohapustá lož!

Už im to opakujeme asi po desiatykrát, ale pre intelektovo hendikepovaných zamestnancov Ministerstva zdravotníctva to radi zopakujeme ešte raz.

PCR testy, ktorými sa v súčasnosti testuje, netestujú priamo ochorenie COVID-19. Od testu k diagnóze preskakuje Ministerstvo zdravotníctva minimálne 5 krokov.

Dokonca aj na baleniach PCR testov je vyslovene napísané, že neslúžia na diagnostiku ochorení, ale len na „výskumné účely“. Oni sú však hluchí a slepí. Máme dokonca podozrenie, že to robia zámerne.

5 krokov od pozitívneho testu k diagnóze, ktoré ministerstvo prehliada

Poďme si teda vysvetliť, prečo pozitívny výsledok PCR testu neznamená ochorenie na COVID-19.

Krok č.1 – Testy netestujú chorobu a dokonca ani vírus

PCR testy v skutočnosti hľadajú krátke génové sekvencie RNA. Ak nejaké nájdu, ešte to automaticky neznamená, že nevyhnutne pochádzajú z vírusu SARS-CoV-2.

Senzitivita a špecificita testu totiž nie sú 100%. Vysvetlíme si to na príklade:

Podľa tohto najnovšieho zdroja sú obe uvedené veličiny PCR testov vo Veľkej Británii nad 95%. Snažili sme ich získať aj za Slovensko, ale Ministerstvo zdravotníctva nám ich odmietlo poskytnúť.

Povedzme teda, že senzitivita bude 99% a špecificita 95%.

Majme 10 000 testovaných ľudí a medzi nimi 300 nakazených a 9 700 nenakazaných. Potom výsledky testovania budú nasledovné:

 • Počet odhalených skutočne pozitívnych: 99% z 300 = 297
 • Počet prehliadnutých pozitívnych (falošne negatívnych): 1% z 300 = 3
 • Počet falošne pozitívnych (zdravých, ktorým iba vyjde pozitívny test): 5% z 9700 = 485

Čiže celkovo pozitívnych testov bude 297 + 485 = 782, no skutočne nakazených je z toho len 297 ľudí!

Na druhej strane bude 485 zdravých ľudí označených za „pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19“. Percentuálne to je vyše 62% z pozitívnych výsledkov testov, čiže väčšina.

Zopakujeme to ešte raz: Väčšina „pozitívnych“ môžu byť v skutočnosti zdraví!

A teraz si vezmite, že tých 485 zdravých ľudí štát uvrhne do izolácie. A nielen ich, ale spolu s rodinami, príbuznými, kolegami v práci a ďalšími úzkymi kontaktmi, čo môže byť nakoniec aj niekoľko tisíc ľudí len za jeden jediný deň. A úplne zbytočne!

Všetci títo ľudia sú tak neprávom šikanovaní a v podstate sa im na istý čas úplne neprávom a protizákonne zasahuje do ich osobného života obmedzením slobody a ľudských práv.

Krok č.2 – PCR testy nerozlišujú živý a mŕtvy vírus

Ak by to nájdené RNA, ktoré testy odhalia, aj skutočne bolo z vírusu SARS-CoV-2, tak testy nevedia určiť, či sa jedná o živý vírus alebo už len o jeho mŕtve pozostatky (napríklad po prekonaní ochorenia).

Čiže z výsledku testu sa vôbec nedá určiť, či daný človek je aj naozaj infekčný alebo už danú chorobu prekonal.

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Avšak podobne ako v predošlom prípade, aj teraz je takýto človek opäť uvrhnutý aj s celou rodinou a blízkymi kontaktmi do izolácie.

Krok č.3 – Vírus nemusí nutne pochádzať od testovaného človeka

Ak aj boli naplnené prvé dva kroky, teda šlo o vírus SARS-CoV-2 a ten bol živý, ešte stále to neznamená, že vírus sa nachádzal aj v pôvodne odobratej vzorke.

Kľudne totiž mohlo dôjsť ku kontaminácii v procese odberu vzorky, uskladnenia, spracovania a vyhodnocovania PCR testu.

Avšak následky pre „pozitívne testovaného človeka“ sú obdobné ako predtým – izolácia jeho aj blízkych kontaktov.

Krok č.4 – PCR testy nevedia určiť skutočnú vírusovú záťaž

Dajme tomu, že sme sa dostali až sem – a teda, že ten vírus je SARS-CoV-2, je od testovaného človeka a je aj živý.

Stále však nemôžme daného človeka vyhlásiť za „chorého na COVID-19“, pretože PCR test nevie určiť, koľko toho vírusu sa v tele nachádza.

Na vyvolanie ochorenia je totiž potrebné určité množstvo vírusov – hovorí sa tomu aj „vírusová záťaž“. Ak aj človek v sebe ten vírus má, ale jeho imunitný systém ho drží na uzde, tak takýto človek nemusí vôbec ochorieť ani byť pre svoje okolie infekčný.

Niektoré novšie „kvantitatívne“ PCR testy sčasti vedia odhadnúť vírusovú záťaž, avšak na Slovensku sa toto nesleduje. Sleduje sa len, či je výsledok testu pozitívny alebo negatívny.

Nič z toho však Ministerstvo zdravotníctva nezaujíma. Aj v tomto prípade bude človek súčasťou hrozivých štatistík „pozitívne testovaných“ a samozrejme pôjde aj so všetkými svojimi blízkymi do izolácie. Buzerácia ako vyšitá!

Krok č.5 – Prítomnosť vírusu v tele neznamená automaticky ochorenie

Takže dajme tomu, že boli naplnené všetky 4 predošlé kroky. Teda, že ten vírus bol SARS-CoV-2 a nie nejaký iný, bol živý, bol od testovaného človeka a bolo ho tam veľa.

Ešte stále to však neznamená, že ten človek je „chorý na ochorenie COVID-19“.

Pre diagnózu ochorenia sa musia vyskytovať aj klinické príznaky, ako napríklad horúčka, kašeľ, bolesti svalov a podobne. Prítomnosť vírusu sa automaticky nerovná ochoreniu.

Čiže ten človek môže kľudne aj pri vysokej vírusovej záťaži to celé zvládať bez toho, aby u neho prepuklo ochorenie COVID-19.

Jedine v tomto poslednom prípade, ak bolo naplnených všetkých 5 krokov, môžeme hovoriť o teoretickej infekčnej hrozbe daného človeka pre spoločnosť. Aj to nie u každého, ale iba u časti z nich.

Záver

Takže, milí čitatelia, ako vidíte, Ministerstvo zdravotníctva preskakuje minimálne 5 krokov a na základe „pozitívneho testu“ vyhlasuje človeka za „pozitívne testovaného na ochorenie COVID-19“.

Na konkrétnom príklade sme si ukázali, že pri 10 000 testovaných, ak z toho vyjde 782 pozitívnych, tak 485 z nich (vyše 62%) môže byť falošne pozitívnych, čiže úplne zdravých.

A z tých ďalších 38% skutočne pozitívnych mnohí nemusia byť vôbec chorí, či dokonca ani infekční.

Koľko percent z „pozitívne testovaných“ je aj naozaj infekčných, a teda hrozbou pre svoje okolie, ktorú je potrebné izolovať? 10%, 15% alebo 20%? To presne nevieme, no vieme, že 100% z nich musí aj so svojimi blízkymi kontaktmi nastúpiť do izolácie.

Ako vidíte, celá tá fraška s testovaním je jeden veľký obyčajný podvod a bohapustá lož! A viac ako na ochranu spoločnosti slúži ako spôsob buzerácie a šikanovania populácie.

Zachovajte si preto prosím zdravý rozum a neverte všetkému, čo nevzdelaní babráci z Ministerstva zdravotníctva vyhlasujú. Nepodliehajte ich strašeniu a hystérii.

Spolu to zvládneme! Odvážne, úprimne, pre ľudí. 🙂

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Zdroj: Facebooková stránka MZ SR, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. ak naozaj verite tomu co ste v clanku napisali, potom podla vypoctov v clanku prepocitajte vasu tabulku o vyvoji smrtnosti. myslim ze tie percenta sa dost rapidne zhorsia. alebo pre vasu tabulku su udaje ministerstva prijatelnejsie?

  • Ak by sme mali prepočítať tabuľku smrtnosti, tak potom by sme museli zohľadniť aj tých pozitívnych, ktorí neboli odhalení testovaním. Minule sám Matovič vravel, že je ich tušíme 10-krát či dokonca 15-krát toľko.

   Takže, ak máme 3-krát menej pozitívnych testovaných, no 15-krát viac tých neodhalených, potom to znamená, že sa nám menovateľ zväčší 5-krát, čiže smrtnosť by sa 5-krát znížila. Nebola by terajších 0,16%, ale len asi 0,03%.

   Stačí? 🙂

   • ak teda mame 15 krat viac neodhalenych ktory by mali byt izolovany ale o nich nevieme tak optrenia su na mieste

    • Ak tu máme chorobu so smrtnosťou 0,03%, čo je 3-krát menej ako sezónna chrípka so smrtnosťou 0,10%, prečo sme podobné opatrenia nerobili po minulé roky? Znamená to, že odteraz budeme robiť každý rok od októbra do mája lockdowny?

  • Alebo ešte ináč. Podla tohto zdroja Matovič tvrdí, že je na Slovensku 200 000 nakazených:

   https://www.webnoviny.sk/vzdravotnictve/nahravaju-krajniak-s-matovicom-konspiratorom-experti-spochybnuju-data-o-pocte-nakazenych-s-covid-19/

   Máme 71 úmrtí. Takže 71 / 200 000 = 0,035% smrtnosť

   Ak by sme vzali do úvahy vyhlásenia ostatných odborníkov, že je ich len asi 30 až 45 tisíc, vezmime priemer 37 500, a k tomu pripočítali už vyliečených cca 7 000, tak:

   Výpočet bude: 71 / 44 500 = 0,16% smrtnosť

   Dostali sme sa späť k tomu číslu, ktoré máme uvedené v tabuľke teraz. Takže? Je niekde ešte nejaký problém, ktorému nerozumiete?

   • Redakcia – myslím, že Peter je váš nový zamestnávateľ v novom logistickom centre. Buďte radi, že vás nezamestnáva moja matka. Ide o to, že keď vám niekto nemôž ukradnúť peniaze – ukradne vám čas. Peter zjavne uprednostňuje presné počítanie s nepresnými číslami – ja dávam prednosť „nepresnému“ počítaniu s presnými číslami – baj očko.

    • Maroš ste skvelý! Niektorí ľudia v tomto čase vsetko vedia, všetkému rozumejú a na konci je vždy ako u deti PREČO ? Maroš teším sa trefne odpovede?

     • Peter si vie na 90% otázok odpovedať sám, takže to nie je o otázkach – to je o trpezlivosti. Berme to ako mentálne cvičenie – pokiaľ naň máme čas a trpezlivosť. Osobne si nemyslím, že redakcia z neho chce vychovať „svojho syna“. Existuje blbosť, existuje nevedomosť a existuje lenivosť. A existuje zlomyselnosť. U trollov je to zlomyselnosť. Ten problém zlomyselnosti spočíva v tom, aby vás niekto nachytal na blbosti. A preto provokuje. Ja, aby som dostal nejaké odpovede mimo interných vecí Badatela – idem na ostatný internet. No a už vôbec by som neumravňoval nejaký web. Pošlem ich do prdele a je to. Je to taká hra – akože čo to urobí. No – chyť mačku – obes ju drôtom na plot, polej benzínom , alebo lepšie toluénom, čuchni si, škrtni sirkou a kukaj, čo to urobí. Asi tak. Je zaujímavé, že seba takto ešte ani jeden psychoš neskúmal – čo to urobí, keď sa poleje benzínom a škrtne sirkou. Preto hovorím o zlomyselnosti. Peter má IQ na to, aby si odpovedal sám. Ale je to psycho. A tak dokola.

    • Dakujem Martinovi za trpezlivosť. Peter pravdepodobne patri medzi „tajnych nasadenych rozvračacov“ koho vlastne zastupuje – že by ho najala samotná vláda? S-t-n? Alebo je len neprebudený… O chvíľu sa premenuje bude písať ďaľšie bludy.
     A v rozhlase SR bol pán doktor, z ktorého som podľa môjho pocitu a názoru mala veľmi nepríjemný pocit, ktorí sa veľmi teší na opakované očkovanie ľudí – lebo jeho vedecký tým bude mať aspoň fantastickú možnosť štúdii a výskumu a rád obetuje aj svoj voľný čas na tieto štúdia – tak ako za Hitlera – myslia si ,že budeme ochotní zomierať, aby mali vedecké výskumy.
     Tým sa ospravedlňujem poctivým vedcom, lekárom, redaktorom, ľudom, ktorí sa neboja hovoriť pravdu .
     A čo staré porekadlo „Nehádžte perly sviniam“. Nie sú schopní svojim vedomím prijať pravdu. Možno ani nie je človek … (tak ako je na tadesco.org)
     Aj Sidorov píše nie v každom tele je ľudská duša … Podľa Sidorova:
     Nedoknuteľní si radi najímajú na prácu iných aby ich karma nebola zaťažená – inými rukami robia špinavú prácu.
     Ale aj šudri a nedotknuteľní sa dajú vychovať , ale v prvom rade musia byť izolovaný od zla, bojov atd. Umiestnený do samostatnej lokality, kde budú pracovať, tvoriť reálne hodnoty bez toho aby boli vystavený násiliu konfliktu. Takto žiť musia pár generácii rodov, potom sa ich genetika očistila. Ale nikto neurobí pre nich zmenu násilým – musí byť jeho vlastný záujem tejto bytosti sa zmeniť, podporiť lásku, dobrotu, chcieť byť slušným, čestným, etickým, slúžiť najvyššej spravodlivosti.
     Takže začínam ak mi to redakcia umožní zverejňovať minulosť, aby sme ovplyvnili svoju súčasnosť aj budúcnosť z knihy p.Sidorova Chronologicko-ezoterická analýza vývoje současné civilizace na uloz to.
     Rada by som to aj nahovorila na video alebo bohužiaĺ nemám k tomu žiadnu aparatúru.
     1. Časť:
     Žrec Lubomír, pozvaný nejvyšší radou zasvěcenců, přistoupil ke schodům chrámu Pravi, oblečený v bílém, s vlajícími šedivými vlasy, krocenými stříbrnou čelenkou, a pečlivě zastřiženou bradkou, se zdál jako uplácaný ze sněhu. Žrec šel svým rovnoměrným, jistým krokem, nevšímaje si ničeho, kromě kamenných tabulí schodiště, po němž vystupoval. Mysli Lubomíra byly daleko vepředu, – v sále, kde seděli ti, co ho pozvali. V zemské realitě začaly změny, a to změny závažné. V hloubí svého vědomí je dávno pociťuje. A toto nenadálé pozvání s tím jistě souvisí. Konečně zasvěcenec přestoupil práh sálu Rady. Když vešel do vysoké kupolovité místnosti s vysokými vyřezávanými stěnami, položil pravou ruku na srdce a poklonil se těm, co ho pozvali. Bystrý zrak žrece zaznamenal, že v sále Rady na nevysokých soustružených obsidiánových sloupech místo obvyklých svítilen hořely tlusté voskové svíce. Ne, nezmýlil se, mihlo se mu hlavou. – Jestliže v chrámu Pravi vzplanul živý oheň, to znamená, že na Zemi může brzy nastat něco závažného. A jeho pozvali sem, do sálu nejvyšší rady, ne na obyčejnou besedu. Lubomír jako bílý přízrak prošel kolonádou hořících svící a přiblížil se k oválnému, pozlacenému stolu, za nímž se postavilo všech osm vyvolených. Tvé místo tebe očekává, Lubomíre, – řekl jeden ze shromážděných. – Sedni si, budeme rozhodovat, co dále dělat. Jak jsem pochopil, situace je vážná, a pokud jste pozvali mne, pak se to bude týkat mladého pokolení. – obhlédl přítomné svýma vyhořelýma očima příchozí. Ano, situace je velmi závažná, Lubomíre, pohlédl na žrece nejstarší z vyvolených. Rada dvanácti, stejně jako před 30 tisíci léty, znovu přijala osudové rozhodnutí. „Země kopců“ je pobouřena. Nehledě na všechny jejich ochrany vidíme, co tam probíhá. Ve volném čase nahlédni do „zelených světů“, sám se přesvědč. Já vám i tak věřím, bratři, – přerušil koordinátora Lubomír. – Ale bojovat podruhé? Po tom, co jsme všichni žijící na Zemi už zakusili? To je šílenství. Ano, šílenství, zakývali hlavami vyvolení. – My to chápeme, ale ne „oni“. Strádání, které přinášejí svým národům nevolníci, kteří se zmocnili vlády, jsou zpravidla nejhroznější. Otroci ducha vždy touží po moci., nad státy, kontinenty, dokonce nad spálenou planetou bez života… – řekl jeden ze žreců Rady. Poprvé, za té dávné války, jsme zvítězili, oni se teď chtějí revanšovat. Carové Atlantidy jsou tvrdohlaví. Ne tak tvrdohlaví, jako řízení svými pány. – Uzavřel rozvahu nejstarší z vyvolených. Ti, jimž slouží, jsou bezesporu silní. Jejich civilizace má milióny let. Ale to je zcela jiná civilizace. Civilizace podzemního světa. A ani ona nám ani my jí nepřekážíme… – řekl své mínění jeden z mladých zasvěcenců. Pro ještěrovité jsme jako „kost v hrdle“, vytváříme nepohodlí jen svou přítomností. Odtud jejich tisícileté nepřátelství, – vzdychl Lubomír. A s diktátory Atlantidy se sblížili jen z toho důvodu. – řekl jeden z dříve mlčících. Kdyby se s nimi sblížili. Oni ty diktátory stvořili, obrátili v Atlantidě vše vzhůru nohama, a do vlády nad společností uvedli šudry a nedotknutelné… Přičemž všude, na všech úrovních řízení. Národ proměnili v poloidioty, v lidi bez minulosti, přítomnosti a budoucnosti… Přitom rukama svých lidských příznivců. – rozkládaje na stole zeměpisnou mapu, řekl jeden ze žreců. Podívej se sem, Lubomíre, ukázal na mapu Severní polokoule starší kolega. Ať to bereš, jak chceš, válka mezi námi a Atlantidou je nevyhnutelná. Bude to válka dvou říší, válka sil zla se silami dobra, válka světová, a bude neméně krutá, než ta, co se přehnala po kontinentech Země před desítkami tisíc let. Jako v těch dalekých časech lidé proti sobě použijí všechny druhy zbraní, začnou mizet celé ostrovy, celé kontinenty, na dno oceánu klesne zřejmě i celá Atlantida, – žrec se tázavě zadíval na Lubomíra. – Pokud to nastane, pak v opačné fázi na druhé straně Země se začne potápět ohromný kontinent „Mu“ a pak bude na řadě i naše Oriana… Podle údajů jasnovidců se svět změní, Lubomíre. A změní se k nepoznání… Ano, válka ještě nezačala ani v Atlantidě, ani v Orianě, málokdo o ní ví, ale duch ničení a smrti už krouží nad planetou. I my, i žreci-obracenci v Atlantidě ho vidíme. V budoucí válce nebude vítězů. To, co nedokáží lidé, dokončí síly živlů. Teď rozumíš, Lubomíre, proč jsme se shromáždili v tomto sále? To jsem pochopil hned, když jsem viděl hořící svíce. – sklonil hlavu starý žrec. Shromáždili jsme se zde, abychom posoudili možnosti záchrany našeho národa, přece víš, Lubomíre, jak daleko v jižních horách hluboko pod Zemí a potají jsme postavili podzemní města předpokládaného konce. Byl jsi zástupcem Nejvyšší rady a sám ses zabýval jejich zařizováním. Nyní nastal čas tam převést mírumilovné obyvatelstvo Ori… Za několik hodin v Orianě bude vyhlášen válečný stav a oznámeno naše rozhodnutí o přestěhování. Nejvyšší žrec zmlkl. Mlčeli i účastníci Rady. Dívaje se do jejich tváří, Lubomír pochopil, že rozhovor se bude nyní týkat jeho mise. O tom, proč do chrámu Pravi pozvali jeho, odpovědného za výchovu mladého pokolení. Lubomír však s odpovědí nespěchal. Opřel se o opěrku křesla a s klidným výrazem čekal. Pozvali jsme tě do sálu Nejvyšší rady z toho důvodu, odpovědný za cestu Pravi, – podíval se na Lubomíra nejstarší žrec. Před třemi dny v dny velikého slunovratu v Orianě proběhlo první nejvyšší zasvěcení. Co nám o něm můžeš říci? Řeknu, že naše děti nezklamaly. K zasvěcení byly dobře připravené a absolvovali je skvěle… Nás zajímá taková otázka: co myslíš, kolik z těchto dětí je schopno dostat se na naši úroveň? Z každé stovky alespoň dva, možná i tři, – podíval se na žrece rádce. – Budete-li chtít, předložím radě seznam všech, o nichž jsem přesvědčen… Není třeba, pokýval hlavou koordinátor, – seznam nepotřebujeme my, ale ty. Brzy se, Lubomíre, rozloučíme. I se všemi, koho jsi vybral pro svou záslužnou a zodpovědnou práci. Děti a ženy musí opustit Orianu jako první, a ty se svou družinou budeš řídit tento proces. Uslyšev slova žrece-koordinátora, Lubomír povstal ze svého křesla. Intuitivně pochopil, že nastal moment, kvůli kterému jej sem pozvali. Nejstarší žrec pak navrhl: Tak, Atlantiďané i my jsme na kraji záhuby. A ty to víš stejně jako my. Sotva budou ve výhodě potom, co proběhne, i ještěrovití. Je tam příliš zla. A za ně budou zodpovídat. Ale teď nejde o podzemní stvůry, ale o naši budoucnost. O to, co se stane na Zemi s bílou hvězdnou rasou. O naši árijskou tradici; tradici Ori na Zemi je třeba zachovat za každou cenu. Zemře-li naše tradice, nepřežije ani zachráněná část lidstva. Uběhne 20 – 30 tisíc let a zdivočelí pozemští humanoidé se změní ve zvířata, nevyhynou-li úplně. – Několik vteřin se koordinátor Rady odmlčel. – Teď chápeš, Lubomíre, jakou povinnost a jakou zodpovědnost ti ukládá Rada Oriany? Tam, v dalekých jižních horách, v podzemních městech, kam se s dětmi brzy vydáš. V tajných skladech našich knih a artefaktů ty se svými lidmi, ať budoucí válka skončí jakkoli, – to už nemá význam. Proto musíš z našich dětí vychovat tři nejvyšší stavy – stav žreců, vysoce duchovních vojínů-vedoucích, a sebejistých pracovníků. To je důležité, Lubomíre. S tebou a tvými lidmi tradice Oriany se za několik Kniha 2 Část 1 15 dnů přestěhuje na pevninu. Tam, kde uprostřed přírody žijí potomci našich vyhnanců, a potomci těch, kdo opustil hořící města Říše v létech první války… A teď to hlavní, – snížil hlas vedoucí Rady. Chceme ti říci něco o budoucích žrecích. Ti, tvojí odchovanci z prvního stavu, se musejí stát nejen žreci – lidmi, kteří chápou zákony Vesmíru a mágy, ale navíc ochránci nejvyšších znalostí. To je zvláštní status, Lubomíre. Ze všech nás zde sedících pravým ochráncem jsi ty. Ty to máš dáno od přírody, proto ti vykládat, co a jak, nebudeme, oč se jedná, víš lépe, než my. Tvou činností a úsilím tvých žáků na Zemi musí vzniknout nová říše bílé rasy. Říše, která bude pokračovat v tradicích zahynulé Oriany. Ale vždyť tím, čím se teď zabýváte vy, jsou znepokojeni i rádcové carů Atlantidy? Pologramotní vládcové Atlantiďanů mohou věřit ve vítězství, ale ne jejich žreci? – podíval se na ně Lubomír. – A protilidská tradice Atlantů na Zemi bude jistě pokračovat. Bude, – souhlasil koordinátor. – Nejen se zachová, ale časem i zesilní. Ta otrokářská tradice života na principu vlády degenerátů nad vysoce duchovními, si získá masu podlidí. A těch, jak je známo, je na jihu, západě i východě velké množství. Jak víme, tito podlidé se objevili po prvé válce. Vznikli hříšným smíšením lidí s poloopicemi. Smutné je to, že celému tomu stádu je atlantiďanský způsob života bližší, než náš, oriánský. – přerušil koordinátora Lubomír. – A v důsledku toho se proti naší oriano-ruské říši postaví všechny pozemské hybridní rasy. Do čela se jim postaví naši přátelé z Atlantidy. A zničující válka bude pokračovat. Bude, – souhlasil koordinátor Rady. – Máš pravdu, tato válka, tu utichajíc, tu se rozhořívajíc, bude trvat tisíciletí. A když se nepodaří vytvořit na pevnině ruskou civilizaci, uzavřenou vnějším vlivům, – civilizaci tří stavů. Civilizaci, která nezná ani náboženství, ani mystickou extázi, cele založenou na znalosti stavby Vesmíru, pak my Rusové-Oriánci nakonec zahyneme. A zničeni budeme ne zbraněmi náboženských a jiných fanatiků, kteří, štvaní nedobitými zbytky ze západu, začnou útočit na naše hranice, nýbrž svými degeneráty ze dvou nižších stavů, nevolníky a psychopaty nedotknutelných. I ty i ty druhé se vynasnaží přivést k moci nad nejvyšším stavem naši protivníci. K tomu určitě vynaleznou ideologii svobody, rovnosti a bratrství. Dodají ji revoluční formu, a vynasnaží se ji vnutit naší společnosti jako božské vnuknutí. Lubomír poslouchal koordinátora a cítil, jak se na něj pozorně dívají oči shromážděných. Co po mně chtějí? – mihlo se mu v hlavě. – Abych tam, na pevnině, nařídil likvidovat lidi s beznadějně materializovaným vědomím? Pro které materiální statky a potěšení jsou cílem života? Ty, kteří kvůli získání toho i onoho jsou schopni té nejhnusnější zrady? Není třeba nikoho likvidovat, Lubomíre, – přečetl si myšlenky rádce vedoucí rady. – Škodlivé podlidi bude nutno vysídlovat k jejích duchovním příbuzným. Hlavně na jih a západ. Ať svou krví zušlechťují povahu zezvířečtěných. Možná, že jejich potomci se jednou stanou lidmi, ale to není hlavní, Lubomíre. Tvým úkolem není jen vytvořit na pevnině podmínky pro uchování naší duchovní hvězdné tradice, ale udělat to tak, aby v případě její ztráty, což se plně může stát, se nebeská ideologie Oriany zachovávala ve vyvolených, bez ohledu na jakékoliv otřesy. Proto tuto těžkou, kolosálně složitou záležitost svěřujeme jen tobě. Vytvoření časově nezničitelného institutu ochránců na Zemi. Mechanizmus záchrany a zachování naší oriánské nebeské tradice. Pochop, Lubomíre, musí se to udělat pro budoucnost celého lidstva. Dokonce i pro ty, kdo teď jsou našimi nejhoršími nepřáteli, – koordinátor se odmlčel. Úkol je jasný, vyvolení, – pohledl Lubomír členy Rady. – Loučím se! Ať Rod zachová Orianu! Žrec se poklonil Radě a rychlými kroky zamířil k otevřeným dveřím sálu, , v nichž bylo vidět nezapadající Slunce.

     Na ulož to.sk aj v mp3. (24 hodin)

   • „Takže? Je niekde ešte nejaký problém, ktorému nerozumiete?“

    AKO NAJLEPŠIE ZABIŤ MYŠ! – starý vtip zo socíku.
    Najlepšie sa dá zabiť myš tak, že zoberiete dobre nabrúsenú britvu. Položíte ju ostrím hore na miesto, kadiaľ myš obvykle lozí. Na jeden koniec britvy položíte kúsoček syra – na druhý položíte kúsoček salámu. Myš behá rýchlo – obvykle bez rozmýšľania. No ale keď narazí na britvu s pochúťkami – začne rozmýšľať!
    „Mám si dať syr?! Alebo – mám si dať salám?!“
    „Mám si dať syr?! Alebo – mám si dať salám?!“

    A podreže si krk!

  • Pocuj Petrik ,vsak ten Covid-19 nebol este zatial nikdy izolovany a ani s Kochs Postulates,tiez je to napisane v CDC,a ani nikdy nebude,lebo covid-19 je komunisticka Platforma na svetove zotrocenie a vykynozenie Ludstva,starostlivo uz davno pripravovane

 2. Ďakujeme za ďalší článok, za ďalšie otváranie našich očí. Aj toto video na túto tému sa oplatí vypočuť:
  https://www.youtube.com/watch?v=4xCqiIzG_XY

 3. 71 umrti nie je vela nastastie, no dalsie umrtia uz budu pribudat rychlejsie. Pred mesiacom bolo hospitalizovanych 100 ludi dnes ich je 5 krat viac. Ale to nie je len o umrtiach, hospitalizovany ludia vytazuju nemocnice a kvoli tomu nie je zdravotna starostlivost poskytovana kazdemu kto ju potrebuje. Ktore ochorenie dokaze takto rychlo vytazit nemocnice?

  • Veríte, že v nemocniciach je naozaj taká vážna situácia ako ju prezentujú? Ak Ministerstvo zdravotníctva klame v jednej veci (o ktorej je tento článok), ako viete, že neklame aj v iných veciach?

   Máme tu jeden článok z Veľkej Británie z jari. Tam tiež toho narozprávali, ako kolabujú nemocnice a potom to už jeden lekár nevydržal a prehovoril, aká je pravda:

   https://www.badatel.net/anglicky-lekar-o-pandemii-vyludnene-nemocnice-a-prazdne-hukajuce-sanitky/

   • Presne tak. Kto jeden krat klame, je velka pravdepodobnost, ze bude klamat neustale. Tak ako pan premier. Od skoly, cez podnikanie, politiku a svinstvo projektu covid, stale dalej.

    To je ako s tou nasou policiou. Ak raz zaklamali v pripade rezidentky Caputovej (ktora mimochodom tiez klamala, ze je advokatka), tak ako im teraz verit?

   • V jari bolo v nemocniciach pripravených 10 000 postelí aj s perinami. Ti manažéri hystérie mohli nechať aspoň 1000 s perinami,kde ich dali teraz? A teraz na celom Slovensku skolabuju nemocnice pri 400 chorých??? Neviem kto zle hovorí ,alebo mame nové počty?

    • Darina – to s tými perinami ma zaujíma. Teraz mi nejde o to, že by to malo byť správne s paplónmi, ale či naozaj vytvorili také podmienky, že na jednom pacošovi v zimnici nebudú musieť ležať 2 sestričky, aby ho zahriali. Mňa osobne desia recidívy norovírusu „zimnej chrípky“ – najprv si vyblváš črevá, potom zoslabneš tak, že musíš len ležať – zimnica a totálny pot! A musíš to prečkať, lebo nič na to nieje a v takom stave sa ani nedá ísť k lekárovi – ktorý ti fakticky nemá ako pomôcť. Covid 19 je pre mňa detská choroba. Minulý rok ma zobrala stopom – ledva som prepletal nohami – ale musel som si vybaviť dôchodok na okrese – príbuzná mojich susedov – lekárka – zomrel jeden z ich rodiny priamo na toto – mal málo cez 40. Desia ma nemocničné postele s paplónčekmi.

  • Zacnite si kopat hrob, kym este je kam zapichnut ryl.

  • Nemocnice su vytazene len kvoli tomu ze ludia nemaju kam ist. Nepotrebuju extra starostlivost. Spolocnost je tak na hlavu padnuta a najma zbytocne vystrasena ze staci ked mas pozitivny test a si odsudeny na izolaciu. V socialnych domov, v rodine, uz nechcu mat chory ludia okolo seba a preto ich nechaju v nemocniciach.

  • Štefan Kováč

   si ich počítal v nemocnici?tých hospitalizovaných na akože pandémiu

 4. Dnešný článok pána MUDr. Mercolu:
  https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2020/10/15/who-now-admits-covid19-infection-fatality-rate-is-much-lower-than-expected.aspx
  WHO teraz pripúšťa, že Covid-19 fatalita infekcie (nešťastie, zhubnosť, smrť) je omnoho menšia ako sa očakávalo.
  Je to okolo 0,23 percent.

 5. Už len povedať, že PREČO je celý tento KORONACIRKUS.

  • V krátkosti: Odstrániť demokraciu, zaviesť technokratickú diktatúru so všadeprítomným špehovaním ľudí a nariaďovaním, čo majú robiť a myslieť si. Samozrejme, sú v tom aj obrovské peniaze – zarábanie na testoch, neskôr vakcínach a liekoch na liečenie vedľajších účinkov vakcín.

   Ďalej monopolizácia ekonomiky – zbankrotovanie malých firiem ako sú reštaurácie, bary, fitká a vlastne všetkých živnostníkov a malých a stredných firiem, aby ostali už len Kauflandy, Tescá, MacDonaldy, banky a iné veľké priemyselné koncerny. Teda, aby ľudia nemali vlastné živobytie, ale aby boli odkázaní na milodary mega korporácií alebo sociálne dávky od štátu. Samozrejme, tie dávky budú vynútené poslušnosťou – neodvrávať, očkovať sa, nosiť rúška a podobne.

   Peniaze sú však až v druhom rade, v prvom rade ide o tú absolútnu kontrolu nad obyvateľstvom. Zlé jazyky vravia, že možno je cieľom aj depopulácia, teda zníženie počtu obyvateľov Zeme, aby sme my, zlí darmožráči, neničili elite prírodu a nespotrebovávali „ich“ zdroje. Ostane už len elita a pár otrokov, ktorých budú potrebovať, aby na nich robili. Všetkých súčasných 7,8 miliardy ľudí nepotrebujú. 10% z toho by im úplne stačilo.

   Ale to je samozrejme všetko len naša „konšpiračná teória“. 🙂

   • Aj ja to presne tak vidím ako redakcia Bádateľa. Mne sa páči anglicky výraz ako oni nás pomenovali: Useless eaters = nepotrební jedáci. Aj web. stránky infowars.com banned.video otvárajú oči.
    Vypočula som veľa videí pána David Icke – aj on do toho vidí.
    Pripravuje sa obrovská depopulácia povinnou vakcínou proti Covidu, ktorá bude prepojená s 5 G a satelitmi od Elon Musk. Každý človek bude pod kontrolou, každý nás pohyb bude pod kontrolou, má byť bezhotovostný styk (má sa odstrániť hotovosť)…Plánuje sa niečo také aké už Rockefellerovi implimentovali v Číne – sociálny kreditný systém.
    Celé to vyskúšali v Číne, v meste Wuhan – tam vtedy silno pustili 5 G, potom znížili frekvencie. Toľko vieme, že pri 5 G sa bunka dusí, vytvára exosome, krv nie je dokrvená…
    Aj v Taliansku kde vypukla „Covid nákaza“ pustili 5 G.
    Táto dobručká vakcína nám bude stále meniť dna, bude v nej nanočip…bude stále vyvolávať nové a nové choroby…
    Bez vakcíny budeme krivo obvinení, že roznášame Covid, nebudeme môcť opustiť svoj byt, možno že nás dajú do Fema camps (koncentračných tábor), veľa z nich je už pripravených v USA, v Kanade.
    Elity sveta dali obrovské peniaze mienkotvorným mediam po celej zemeguli.
    Ich hovorcom je Bill Gates.
    No comment (Bez komentára)

 6. Správne by ste mali povedať vírusová nálož, nie záťaž.
  Čo sa týka testovania je (skoro) to úplný shit:
  RT-PR by sa malo robiť ako triplikáty (optimálme quadruplikáty). Z „mono“ vzorky sú výsledky plus, mínus. Obyčajne sa „cykleri“ nastavuje počet cyklov – do 45, pričom „pozitivita“ nad 35. (ev. 30. cyklus) je pochybná. Hovorím o tzv. Mean C(t). Aký Mean, keď je len jedna (max. dve) vzorka . Vtedy už „svieti“ aj voda (pri použití SYBR™ Green PCR Master Mix). Ale ja neviem, či používajú toto – je to drahé. Aké sú kontroly? Kalibračka?
  „Krompáč“ daroval 100 000 testov. Vraj majú väčšiu citlivosť. (Súvisí to s tzv. primermi). A doteraz sa testovalo čo? Položil si niekto tú to otázku?

 7. Zlatica Jurišová

  Ďakujeme, sme spolu všetci a Zvitazime, sirme tieto úžasné pravdy!!!!!!!!!! ???

  • „Popírači pandemie Covid-19 se i nadále dostávají do audiovizuálních médií a nabízejí své teorie na toto téma. Takovou potřebu měl i doktor Gabriel Ruiz, který poskytl rozhovor pro pořad španělské televize s příhodným názvem „Středem pozornosti“ (En el punto de mira).

   „Koronavirus je podvod. V roce 2005 jsme hovořili o koronaviru a pandemii jako o frašce. Tvrdil jsem to tehdy a tvrdím to i teď! Je to podvod a média s tímto podvodem přímo spolupracují. Podporují ředitele WHO i ty, kteří řídí svět.“ Vysvětloval zaníceně doktor.

   „Nepodařilo se vám přizvat žádné odborníky, aby semnou na toto téma debatovali. Proč? Podvádíte občany, klamete je a jste spolupachateli zločinu WHO,“ pokračoval lékař.

   Kromě zmíněného kritizoval také používání roušek.“ Roušky se používají jen k odstranění vašeho úsměvu, čímž se prohlubují deprese a sklony k sebevraždě a podporuje se demence. Nikdo nezemřel na koronavirus a já to vědecky dokážu. Jde o čistý podvod. Kolik bylo do této doby provedeno pitev, které by odhalily důvod smrti? Žádná …”“
   https://morezprav.cz/svetodeni/nikdo-nezemrel-na-koronavirus-a-ja-to-vedecky-dokazu-tvrdi-lekar

   Video: Koronaškandál čaká medzinárodný súdny tribunál
   „Mnohí vedci a epidemiológovia aj zo Stanfordskej univerzity tvrdia, že populácia už dosiahla hromadnú imunitu, presnejšie imunitu T-buniek a neexistuje žiaden dôvod k lock-downom, a už vôbec nie k očkovaniu, čo je rezultátom mnohých špičkových svetových vedcov vrátane nositeľa Nobelovej ceny za chémiu, profesora Michaela Lewitta. Vysoko rešpektovaní vedci z celého sveta, okrem iných laureát Nobelovej ceny M. Lewitt či bývalý šéf vedeckého výskumu a viceprezident farmaceutickej spoločnosti Pfizer, Dr. Mike Yeadon tak dôrazne upozorňujú, že v skutočnosti tu nemáme pandémiu koronavírusu ale PCR testov. Známa molekulárna genetička Soňa Peková aktuálne tvrdí, že vedecké informácie ohľadne koronavírusu sú masívne cenzurované a ľudí vlády zavádzajú.“ – poznámka – MUDr.Peková z PCR testov žije, pretože podľa dokumentu Plandemic 2 – testy na Covid 19 môžu vykonávať len patentovo autorizované laboratóriá.
   https://zemavek.sk/video-koronaskandal-caka-medzinarodny-sudny-tribunal/

   Realita – svetom prebieha tzv. pufrovanie = zmierňovanie reakcie „aby kotol nevybuchol“ – výraz je z chémie. Niečo sa v plánoch globalistov posralo – nestíhajú tzv. timing – časovanie scenára, a tak začínajú trúbiť na ústup. Ide o klasickú schému – „akcia – reakcia – riešenie“. To, čo globalisti rozhodne nepotrebujú je prudká výbušná reakcia obyvateľov planéty – mohla by ich zabiť.

   Takže sa prosím nevytiešajte z rôznych zrazu objavených mudrcov a ľudomilov. Policajti to poznajú ako hru na dobrého a zlého policajta. V.V.Pjakin upozorňoval, že globalisti si tento scenár a reakcie s Covid 19 vyskúšali v roku 1981 s HIV. Teraz zjavne dolaďújú a v hre určite bude nový scenár!

   „Pán doktor – mám problém.“
   „???“
   „No – vždy ráno asi o piatej vykonám potrebu.“
   „A?“
   „Vstávam o siedmej.“

 8. Len otázka, že prečo celý svet je na nohách kvôli tomuto „nezmyslu“, dozvieme sa to niekedy? Kde je pravda a kde lož?
  Do kedy toto ľudia vydržia, no a najnovšie má byť celoplošné testovanie.

  • Vážená pani Mia, začiatkom marca na infowars.com bol uvedený dokument Rockefellerovcov strana 18 a tam bolo všetko napísané.
   Scenarios for the future of technology and international development, strana 18 „Lockstep“ Guarantee and Curfew.
   Jednoducho povedané Covid je nástroj na zotročenie ľudstva.
   Gurantee and Curfew slovensky: Zaistenie a zákaz vychádzania.

  • Erika Kapsdorferova

   Čítajte Bibliu a dozviete sa všetko. JÁN 8:32

 9. Definitiva

  Konšpirácia, ktorá je už dnes realitou:
  http://www.nwoo.org/2020/10/14/koronavirus-spiknuti-proti-lidstvu/

  Harabin, nulitný právny Mikas, prijatý protiústavný zákon.
  Žalujte štát, nemôžete prehrať:
  https://www.youtube.com/watch?v=W3WioxWD8OY

 10. Veľmi kvitujem týmto vaším reakciám na problém s pandémiou a tým čo sa deje v tejto spoločnosti, či vo svete.Veľmi sa teším tomu, že nastavujete týmto spôsobom určitým ľuďom zrkadlo a otvárate myseľ pre zaujatie a odhalenie skutočnej pravdy.
  Držím Vám palce a som rád, že som priaznivcom vaších stránok a budem ich aj naďalej zdieľať a šíriť medzi ľudmi, lebo len tak dosiahneme pozitívny výsledok určovaný aj masivitou a asertivitou rozumných ľudí, ktorých sloboda ešte neomrzela.

 11. Jaroslav D M

  Prosim neurazejte Nacisty a KIomunisty, ti chteji pro sve narody to nejlepsi, viz budovani a uspechy, pridavky na deti a dalsi!!! – vyzivu a vcetne Slovenskeho Zbrojniho Prumyslu a jinak …

  Pred desetiletim byl odsouzen do vezenbi Dr Kavorkian za Asisted Suicide / CO2/ Pomoc usmrceni … pacienta ale smrtelne nemocneho jiz v bolestech agonie umirajiciho cloveka v baznadeji… Irak byl napaden pro ZHN a sef popraven?
  Neplati snad stejne zakony + Norimberske pro ty vsekere COVID-19 dnes? Je jich udajne jen 1: asi 10 000 superakteru oni se musi zacit bat nas…a policie, vojsko, politikove budou v dalsich fazich depopulace, prodlouzi si svoje bidne zivoty jen o par roku a pak ale mohou scipat hure tak proc stale mudrovat na nepodstatnem?
  Pamatujte si, oni se vyzivaji v bolestech, bezpravi, niceni a ukrutnostech pachane na bliznich? Sataniste ?
  Jak jen mohli vedet ze po lete nastane neco daleko horsiho, Take v poradu Simsonovy 2010…
  Kdo ma neco s dychavcimi cestama, imunite at ma 2x injekci proti Pneumonie… To je tandem umirani pozvolnemu zaduseni pri shlukovani krve a dusenim. Verte, je to strasny horor. Ventilatory jsou asi nastroji dalsich masovych vrazd!
  Dusici se clovek ma byt polozen na bok, uvolneny dychaci cesty, odstraneny tekutiny z plic … aby nedochazelo neco jako pri topeni… nebudu vysvetlovat ale tak jsem byl trenovan! Verte, prozival jsem nekolikrate je to desivy horror ktery pro nas naplanovali a cini!

  Proc si nezaridite vlastni centra 1. pomoci, neco jako narodni Gardy a alternativniho leceni se vsema alternativama vcetne Nano/ Kolojidniho stribra a dalsich alternativ. MUZETE SE SLOZIT A PRODUKOVAT V KOMUNITACH. Delejte si zakladni zasoby neb se odhaduje, ze nekde velice brzy zacne Kanibalizmus ja se tke „tajne „{ se vyjadroval pred lety sam Princ Charles. Princ a Megan ma byt nastavajici svetove Figurky krale vlad NSP?} Nepozorujete take?

 12. Peter si chorý dement, alebo nevhodne naočkovaný. Ak máš záujem, tak ťa preliečim…

 13. Jaroslav D M

  Nepremyslite take o tom ze testovaci tycinky mohou byt taek kontaminovany. Pamatujte si, podobne se likvidovali Doimorodci infikovanymi dekami na Smallpox- nestovica a delsi metody. Indianu pry bylo odstraneno minimalne na 110 milionu a dalsi sterilizovani, \Eskymaci na jejich mizive populace asi v prumneru dopadli jeste hure!
  Jsou schopni a byly vzdy, pamatujte na Nuklearni bomby Nagasaky, Hirosima az Kobercove bombardovani ale atke Ukrajinsky hladomor ktery byl pry manipulovan NIKDY NE RUSY; ze zahranici pry za odvety Pogromu?

 14. Jaroslav D M

  Odpověď předsedovi ODS Petru FIALOVI
  Dovolil bych si něco poopravit-první A-bombu neměli Američani, ale Němci a byli první, kteří ji před Amíky 3x vyzkoušeli: Na podzim 1944 na Rujáně a 2x v dubnu 1945 na cvičišti v Ohrdrufu. Moc nescházelo, a válka by dopadla trochu jinak, protože Ádova slova o zázračných zbraních nebyla řečmi o ničem. Když pravda-tak pravda. A nad Hirošimou možná bouchl český uran z Jáchymova, získaný Amíky z kapitulované německé ponorky U-234.
  „Z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ **rozumoval *Fiala*** servilně v Moravcovo (námi povinně placeném) **nedělním poledním školení v ČT.*
  Asi tento sběratel akademických titulů ještě nikdy neslyšel(?) že:_*Marxismus_* vznikl na „Západě“ a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska._Komunismus_*, kdy nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali *v Německu* Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu *prvních komunistických organizací.* *
  _První revolucí_* ovlivněnou komunistickými myšlenkami byloroku *1871 povstání pařížských komunardů*.
  *První ani druhou světovou válku *také nerozpoutali Rusové, ale západní mocnosti.*_Fašismus_*nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.*_Nacismus_* nevznikl na východě ale v Německu tedy na „Západě“.*_Potupnou Mnichovskou dohodu_* proti ČSR v Berlíně nepodepsal s Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.*_První atomovou bombu_* nevyrobili na východě v SSSR ale na „Západě“ v USA.
  *_První plynové útoky_* na frontě (chlor, fosgen, yperit aj.) neprovedli Rusové, ale Němci.
  *_První tzv. nervové plyny_* (Sarin, Soman, Tabun) nevyvinuli Rusové, ale Němci r. 1939-42, a 10x toxičtější látku VX (předchůdce „novičoku“)stvořili Britové a vyhandlovali ji s USA za vodíkovou bombu – tedy na „Západě“.
  *_Neomarxismus_* se po Evropě nešíří z „východní“ Moskvy, ale z německého Frankfurtu tj. „Západu“.
  *_Teorie o tzv. GENDER socializaci_*k nám pronikají cca od 70-tých let ze „Západu“ se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny.
  *_Multikulturalismus_* nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu.*_Imigrační vlna_* afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale je zajištěna smlouvami a bezzubou nečinností a EU
  *_Pokutami a tresty_*za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu.
  To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO, ty hodnoty, jen za posledních cca 100 let.

  • Jaroslav DM
   „Dobro je rezofonická, rezonátorová alebo rezonančná gitara, vynájdená v r. 1929 slovenským rodákom Johnom Dopyerom. Pôvodne vzniklo z požiadavky na hlasnejšiu gitaru, vďaka kovovému rezonátoru však získalo dobro napriek podobnému vzhľadu špecifické zafarbenie zvuku. “
   https://sk.wikipedia.org/wiki/Dobro_(hudobn%C3%BD_n%C3%A1stroj)

   „Dobré je len to, čo je dobre pre mňa!“ – židovské príslovie.

 15. Russian Faith

  2020-09-28 04:50:24

  Russian Church Supports Installing Monuments to Pregnant Women to Support Family Values

  2020-09-28 04:09:50 Orthodox Christianity

  The Moscow Patriarchate supports the initiative of public activists to install a monument to pregnant women in Moscow, and is calling on them to extend the project to other cities and regions. The head of the Save Life charity project for women in crisis pregnancies, Ekaterina Markova, earlier appealed to Moscow authorities to erect a statue of a pregnant woman in an effort to form a more positive image of pregnancy and childbirth, as an initiative to support increased birth rates. Photo: spzh.news
  Read more »

  Liberal Mom Converts to Satanism in Response to Death of Ruth Bader Ginsburg – Only to Be Disavowed by the Church of Satan

  2020-09-28 04:09:42 (RT)

  It may sound like satire, but everyone from HuffPost to Twitter seems to be taking very seriously a liberal mom’s essay about how she turned to Satanism in response to the death of Supreme Court Justice Ruth Bader Ginsburg. Jamie Smith – who describes herself as a 40-something “attorney and mother who cares about civil rights” – wrote for HuffPost Personal that last week’s death of the 87-year-old liberal judge drove her to join the Satanic Temple, not out of grief but out of fear.
  Read more »

  VIDEO: Police Arrest Christians for Singing Hymns, Cite Mask and ‘Social Distancing’ Violations

  2020-09-26 08:09:38 Gabriel Keane

  Video Footage From Moscow, Idaho Shows Three People Being Handcuffed and Perp-Walked Out of an Outdoor Worship Service by Uniformed Police Officers, Presumably for Singing Psalms in Public Without Wearing a Mask or Social Distancing. In the first video, a group of four police officers can be seen handcuffing a single man, grabbing him by the arm, and leading him to a squad car away from the rest of the congregation as the remaining churchgoers sing hymns in the background. “Didn’t see this happen with BLM, Gabe,” someone states in the background.
  Read more »

  Priest Gets 9 Months Behind Bars for Violating Face Mask Directive

  2020-09-26 08:09:33 Orthodox Christianity

  A priest was sentenced to 9 months in prison with a 3-year suspension last Friday in Crete, for inciting disobedience against the National Public Health Organization’s directive on the mandatory use of face masks, which includes the use of masks in all closed spaces and schools.
  Read more »

  Russia, World’s #1 Exporter of Wheat, Projected to Dominate Global Wheat Exports for Years to Come

  2020-09-25 04:09:50 (RT)

  With grain production in Russia expected at record highs this year, the country has continued boosting exports and extending the list of its potential buyers around the world. Algeria’s state grains agency said last week it would start accepting wheat imports from all countries, including Russia, in its next tender. Until now, Russia has only been able to export small amounts to the world’s third-biggest buyer of wheat. © Pixabay.com
  Read more »

  Saint John Maximovitch Was Not a Schismatic

  2020-09-25 03:09:18 Fr George Maximov

  Recently we celebrated the memory of St. John (Maximovich), in honor of the opening of his holy relics. The saint is warmly loved and revered not only in the Russian diaspora, but also in Russia. Unfortunately, some people try to use this fact to embarrass believers who point to his figure in an attempt to justify their ideas about the salvation of being in a schism, or about the excusability of the schism as such (or even about the blurring of the Church’s borders).
  Read more »

  The Story of the Russian Peasant That Fathered 87 Children

  2020-09-24 16:09:06 Victoria Ryabikova

  Back in the 18th century, an ordinary Russian peasant set two world records that still stand to this day: for the number of children from two wives and for the number of twins born. Two marriages and 35 births Family portrait Unknown author/MAMM/MDF
  Read more »

  Head of Russian Church Visits Family With 9 Children Who Live According to the Orthodox Christian Tradition

  2020-09-24 16:09:04 RF Staff

  His Holiness Orthodox Patriarch of Moscow and all the Rus Cyril visits and brings gifts to the pious family (9 children) that lives according to Orthodox tradition.
  Read more »

  “Killer” Painted on Lenin Statue in Eastern Russian City

  2020-09-24 16:09:02 OrthoChristian

  Residents of the city of Miass on the eastern slopes of the Southern Ural Mountains were surprised to find a statue of Vladimir Lenin in the city park doused with red blood on the morning of September 18. “The figure of the leader of the world proletariat seems to have come out of a horror film” writes newsmiass.ru .
  Read more »

  Democrats Go Full-On Antichrist as They Attack Potential Justice for Her Religion [Video]

  2020-09-24 16:09:00 Seraphim Hanisch

  This has been said countless times, and it still is amazing that any Christian – any at all – would even give the time of day to voting for a Democrat. Now, given, many Democrats are themselves Christian believers. While this takes a bit of mental sophistry to justify, these Democrats have at least been able up till now to defend their stance, saying that their Party has many anti-Christians in it, but that is not to say that the Party itself is aligned against Christ and his teachings (that is what Christianity really is, isn’t it?)
  Read more »

 16. Jaroslav D M

  Trouble viewing this e-mail? Click here to read it online

  Did This Drug Save Trump?

  By Tony Daltorio | October 16, 2020

  Airbnb Confidential IPO: Sources Reveal Private Details

  Reuters reports that Airbnb plans to IPO in a $31 BILLION deal. Yet the secretive Silicon Valley tech stock is keeping everything 100% private. My urgent briefing reveals little-known details on the biggest IPO of 2020. Click here ASAP for urgent details.

  The World Health Organization issued disappointing news on a key treatment being tested for novel coronavirus patients.

  Remdesivir was found to have no substantial effect on a Covid-19 patient’s chances of survival, according to a clinical trial by WHO.

  The WHO’s highly anticipated Solidarity trial studied the effects of remdesivir and three other potential drug regimens in 11,266 hospitalized patients. The study covered patient data from March to October.

  The study reported none of the treatments “substantially affected mortality” or reduced the need to ventilate patients.

  The WHO said: “These remdesivir, hydroxychloroquine, lopinavir and interferon regimens appeared to have little effect on in-hospital mortality.”

  The results of the WHO trial also showed that the drugs had little effect on how long patients stayed in hospital. However, the study has not been peer-reviewed yet.

  The maker of remdesivir, Gilead Sciences, challenged the findings. It said the WHO trial was “inconsistent with more robust evidence from multiple randomized, controlled studies validating the clinical benefit of remdesivir.”

  For its part, the WHO said the trial had “generated conclusive evidence” on the effectiveness of re-purposed drugs for the treatment of Covid-19.

  I’m siding with the WHO on this one.

  A trial as large as Solidarity would likely show a survival benefit for a drug, if one existed. It is one of the biggest such trials globally.

  The WHO’s findings mean that the only drug proven currently to increase Covid-19 survival rates is dexamethasone. This is the cheap steroid that can be taken orally.

  The WHO has recommended the use of the steroid for patients with severe cases of Covid-19, as President Trump did.

  The Big News…

  Virus Resurges in Europe

  The World Health Organization (WHO) is worried about Europe. It said the weekly number of new coronavirus cases there was now at its highest point since the start of the pandemic. This is not surprising. Europe followed the U.S. lead when, in late summer, it nearly fully re-opened its economy.

  Lilly Has Quality Control Problems

  U.S. drug inspectors uncovered serious quality control problems at an Eli Lilly pharmaceutical plant. The plant was ramping up to manufacture Lilly’s experimental antibody therapy for Covid-19. The findings by FDA inspectors at the Lilly manufacturing facility could complicate its bid for an Emergency Use Authorization from the agency. That’s because the FDA classified the problems as the most serious level of violation.

  Schools Need Fresh Air

  Schools are notorious for being chronically under-ventilated. This is a problem under normal conditions. It’s even more problematic in the pandemic. Public health professor Joseph Allen and his colleagues at Harvard have developed guidelines to help schools keep their air cleaner. Allen said, “This is a time for the basics of healthy buildings. And that’s bringing more fresh outdoor air in.”

  Pfizer Vaccine in Mid-November

  The CEO of Pfizer said today that the company would not apply for emergency authorization of its coronavirus vaccine before the third week of November. In a statement posted to the Pfizer website, Dr. Albert Bourla said that Pfizer could have preliminary numbers by the end of October about whether the vaccine works. But it would still need to collect safety and manufacturing data that will stretch the timeline to at least the third week of November.

  Republicans Stimulus Squabble

  President Trump said that he “would go higher” than the $1.8 trillion offer his administration has put forward in negotiations with Democrats. However, Senator Mitch McConnell, the majority leader, said that would be “a much larger amount than I can sell to my members.” So, the biggest squabble seems to be between the White House and Senate Republicans.

  The Coronavirus Numbers

  Here are the numbers from Friday at 8 a.m. ET from Johns Hopkins University:
  • 38,971,792 Infected Worldwide
  • 1,098,982 Deaths Worldwide SOMETHING PPOBABLY EXTRA AS IT IS?
  • 7,980,899 Infected in the U.S.
  • 217,717 Deaths in the U.S.
  Claim Pre-IPO Shares of the Hottest Tech Stocks (Airbnb, SpaceX, TikTok)

  A flood of HUGE IPOs will happen before the New Year. That means it could be your last chance to scoop up private shares of the best big IPOs. I’m talking about companies including Airbnb, SpaceX and TikTok. Plus, other 484 private “unicorns” that are waiting to IPO. Click here ASAP to discover the Billionaire’s Pre-IPO Secret.

  What’s Next?

  The market has not declined substantially yet. But it has an underlying weak tone.

  This is likely due to a growing belief in the market that the easy phase of the recovery has now passed . . . and that the growth outlook for the fourth quarter was tilted a bit to the downside.

  Still, positive news on vaccines or treatments for Covid-19 would quickly change that outlook.

  The same scenario is unfolding overseas . . .

  Faced with growing uncertainty, market participants are moving into safe haven assets. On Thursday, the yield on Germany’s 10-year bond fell to its lowest level since March with a yield of -0.63%.

  The region of the world that looks best right now is North Asia, including China.

  Thanks to lots of experience combating pandemics, most of these countries have the virus „contained.“

  One reason is that mask-wearing in the region has been commonplace there for decades.

  Even if a vaccine is developed, the global economic recovery will remain variable and gradual. That’s because distributing any vaccine around the world will take time.
  Meanwhile, this briefing reveals little-known details on the biggest IPO of 2020. Click here ASAP for urgent detail

  Yours in Health & Wealth,
  Tony Daltorio

  CORONAVIRUS ALERTS NEWSLETTER
  If you have any questions about your subscription, please contact Customer Care at 866-447-8625 or 802-448-8410. Monday – Friday between 9:00 a.m. and 5:00 p.m. ET

  Wyatt Investment Research | 65 Railroad Street | Richmond, VT 05477 USA
  Toll Free: 866-447-8625 or International: 802-448-8410
  Web Site: http://www.wyattresearch.com
  Email Customer Service: [email protected]

  Disclaimer & Important Information
  WyattResearch.com is owned and published by Wyatt Investment Research. Wyatt Investment Research is neither a registered investment adviser nor a broker/dealer. Readers are advised that this electronic publication is issued solely for information purposes and should not to be construed as an offer to sell or the solicitation of an offer to buy any security.
  JESTLI VERI V dARWINOVY TEORIE TAKM NECHME PUSOBIT PRIRODNI VYBER SILNYCH JEDINCU A STADOVY VYVOJ IMUNITY, PRECE JSOU TO ASI SATANISTITAK /// ODPOVEZTE SI SAMY!

 17. Jednoduchá

  pre p.Roberta – zdá sa, že história sa opakuje, no mna zaujíma, kto ochráni nielen tie deti teraz? ? ? ….no a myslím si, že MY VŠĚTCI by sme mali……
  pre p.Maroša – ,,hm , po tenkej hrane sa nikdy neoplatí chodiť :-(….a čo sa týka toho 2.vtipu, /dobre som sa pobavila : -) /tak ja poznám taký podobný – U lekára: ,,P.doktor, véééľmo ma pri pití kávy pichá v pravom oku“…….,,Na to je jednoduchá pomoc! vytiahnite si lyžičku z pohára! !“ :-(…:-)…..
  p.Definitíva – výbor.článok o ,,covid.cirkuse“ – ako naposledy ! …..
  p.Jean -kopec výbor.príspevkov, ako vždy, ĎAKUJEME ! :-)……..
  Nech sa cez toto náročné obdobie čo najlepšie ,,preplávame“ ! :-)….
  Želám Vám všetkým, skutoč.bádajúcim dobrú noc ! :-)…………….

 18. Z Covid-19 a denno-dennej záplavy informácií a dezinformácií musí normálneho človeka bolieť hlava. Väčšinu svojho života som prežil pod nadvládou KSČ a túžil sa zbaviť železnej opony. Dnes tejto opony niet ale väzením „Covid-19″sa stal celý svet. Je vôbec z neho úniku?

Pridajte komentár

*