Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Ruský lekár tvrdí, že imunitný systém môžete obnoviť za 15 sekúnd. Tu je návod


Print Friendly, PDF & Email

Ruský lekár tvrdí, že imunitný systém môžete obnoviť za 15 minút. Tu je návod

Populárny profesor z Moskvy Sergei Bubnovskiym odhalil svoju inovatívnu metódu pre posilnenie imunitného systému.

Svoju techniku vykonáva pravidelne a odporúča ju všetkým, ktorí majú slabú imunitu, alebo si ju chcú zvýšiť.

Tvrdí, že keď sa vráti po práci domov, namáča si nohy v ľadovom kúpeli po dobu 10 až 15 sekúnd, čo mu posilňuje imunitný systém a pomáha bojovať proti bežnému prechladnutiu a chrípke.

Ďalšia anglická štúdia ukázala, že denná studená sprcha môže zlepšiť boj s chorobami bielych krviniek.

Tím výskumníkov z Inštitútu pre výskum trombózy vo Veľkej Británii zistil, že keď sa chce telo zohriať počas studenej sprchy, rýchlosť metabolizmu sa zrýchli a imunitný systém sa aktivuje, čím sa zvýši počet bielych krviniek.

Ďalšia nemecká štúdia ukázala, že občasné plávanie v studenej vode v zime vedie k oxidačnému stresu.

Avšak, ak ho budete vykonávať pravidelne, spustí sa adaptívna (získaná) antioxidačná odpoveď a telo je schopné lepšie bojovať proti oxidačnému stresu.

Tu je návod, ako si posilníte váš imunitný systém:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

1. Nalejte trochu studenej vody do lavóra alebo do vane.

2. Do vody pridajte toľko kociek ľadu, ako môžete a namáčajte si v nej nohy 10 až 15 sekúnd.

3. Tento postup opakujte každý večer pred spaním a rýchlo si posilníte imunitný systém.

4. Je to veľmi užitočné v prípade slabého imunitného systému a v takomto prípade je potrebné namáčať si nohy v studenej vode s ľadom každé 4 hodiny.

Záver

V minulosti ľudia poznali len studenú sprchu a dnes sa k nej vraciame kvôli jej početným zdravotným prínosom.

Doprajte si každé ráno studenú sprchu alebo kúpeľ nôh, keď sa vrátite z práce a váš imunitný systém bude správne fungovať. Vyhnete sa sezónnym ochoreniam a posilníte si celkové zdravie.

Ak máte skúsenosti s touto technikou, môžete nám o tom napísať v komentároch.

Zbohom vysoký krvný tlak

Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je to ozaj dobre, robil som to tak viac rokov, a odvtedy som nemal vaznejsi problem, imunita je super. ….chcem sa spytat, kamoska ma problem so suchymi vlasmi,, lamu sa jej, skusila uz vela osvedcenych receptov, rad, masti,, umyvania…., zatial nic, . co by Ste poradili? Dakujem

 2. Je to úplná pravda. Lieky som nebrala od kedy sa sprchujem studenou vodou.

 3. Marie Urednickova

  Plne souhlasim, po ranni studene sprse se citim sveze a chripky i rymy se me vyhybaji.

 4. Chcem sa opýtať, že to namáčanie nôh na 10-15 sekúnd je myslené jednorázovo, alebo je to napr. namočím na 10-15 sekúnd, počkam 20 sekúnd von z kúpeľa potom opäť dám nohy do lavóra …jedným slovom dnu a von dnu a von?

 5. Práve ste mi potvrdili jednu šokujúcu „liečebnú“ metódu starých otcov, keď ešte neexistovali antibiotiká a vždy som len neveriaco krútila hlavou. Ak bol niekto v rodine chorý (hlavne niekto z mladých členov, lebo pre starých to bolo už drastické až fatálne) a usúdili, že to už má tak či tak „spočítané“, tak ako posledný pokus namočili nahého pacienta do ľadovej vody a zabalili do suchých prikrývok. Na prekvapenie to mnohokrát pomohlo, ale nie vždy 🙁

 6. Matem niekto skusenost aj pri autoiminitnom ochoreni? Akakolvek chripka ma doslova zabija, a liečim sa z toho velmi dlho.

 7. súhlasím, ešte lepšia je kontrastná sprcha!

 8. Ahojte všetci, ja mám už 61 rokov, môžem potvrdiť, keď som sa otužoval a viac pohyboval tak tých chorôb bolo ovela menej, teraz je to už horšie. Na druhej strane jedna informácia. Môj zať dnes má 39 rokov vášnivý rybár nemá problém vysekať si do ľadu dieru a „vykúpať sa“. Napriek tomu pred dvomi rokmi chytil nejakú chorobu z nachladnutia a poležal si poctivo dva týždne. Asi toľko stručne. Prajem všetkým v novom roku najma pevné zdravie.

 9. Dobrý den,tiež sa chcem spýtať mám autoimunitné ochorenie pomáha to aj pri tom?Vďaka

 10. Autoimunitné ochorenie a znížená (nedostatočná) imunita sú dve rozdielne veci. Pri autoimunitnom ochorení vaša imunita pracuje proti vám a tu vám studená voda sotva (alebo nie vždy) pomôže. Ak trpíte napr. systémovou sklerózou, tak vám po ponorení rúk do studenej vody ruky opuchnú a zmodrejú. Pri zníženej imunite otužovanie pomáha, to je už dávno známe.

 11. Mám 67 rokov a zvládam Lymfsku boreliozu A aj vďaka sprchovaniu sa studenou vodou, neviem, čo je choroba…patrí k tomu ešte zdravá strava, pohyb spojený s detoxikáciou a poriadok v hlave: Viera v Boha!

 12. Rozsirene sa tomu venuje Wim Hof a jeho metoda. Treba si to nastudovat. Tato metoda ma aj velmi priaznive ucinky na sklerozu multiplex. ???

 13. Chtěla bych se zeptat,jestli to mohou dělat i děti.Mám pětiletého syna.Bývá dost často nemocný ze školky ( 2 týdny ve školce-2 týdny doma ) a chtěla bych,aby už tomu bylo konec.Navštívili jsme i doktorku na imunologii,dostali tabletky Broncho-vaxom,ale je to stále stejné.Bacily,bacily,bacily.

 14. ani ajurvéda ani tradičná čínska medicína nedoporučuje na ráno studenú sprchu ..dôvod? Lebo obehový systém je medzi 7-9h v pasívnej fáze a potrebuje byť v teple.

 15. Chcem sa opytat ako je to u deti,tiez to mozu aplikovat napr.4 az 6 rocne?

Pridajte komentár

*