Bývalý mariňák varuje, že hrozba vojny a finančnej krízy dosahuje bod varu a môže spustiť kolaps USA


Print Friendly, PDF & Email

Bývalý mariňák varuje, že hrozba vojny a finančnej krízy dosahuje bod varu a môže spustiť kolaps USA

(Belle Carter, Natural News) Hoci je ťažké presne určiť, ktoré z trení vyvoláva najväčší tlak, faktom je, že Spojené štáty americké sa rýchlo rúcajú. To si myslí Matt Bracken, americký spisovateľ, prozaik, bývalý člen námornej pechoty (mariňák) a patriotický aktivista.

Matt Bracken poskytol nedávno rozhovor v podcaste stránky Natural News na platforme Brighteon.com. Na otázku zakladateľa Mikea Adamsa, že čo bude tým povestným spúšťačom, či niečo finančné alebo kybernetická, prípadne klasická vojna, odpovedal nasledovne.

„Všetky tieto trenia sa blížia k bodu varu. Takže tento hrniec na sporáku vykypí a odhodí pokrievku a všetko zaleje. Ťažko povedať, ktorý horák pod tým hrncom bol najhorúcejší, ktorý v skutočnosti spôsobil odletenie veka,“ vysvetlil Bracken.

Bracken ďalej vysvetlil, že či už to bude raketový útok medzi Iránom a Spojenými štátmi alebo bankový kolaps, tradične a historicky platí, že keď dlhový cyklus vo frakčnom bankovníctve dobehne do konca, vždy sa zrúti a poukázal na to, že to môže byť dôvodom pre bankárov začať obrovskú vojnu.

„Takže potom budú môcť za pád finančného systému obviniť vojnu, aby sa v Senáte nikto nepýtal, že prečo zlyhali všetky banky, alebo že prečo nastala v Amerike hyperinflácia – či už to bude hyperinflácia alebo deflačná depresia – pretože sú to dve strany tej istej mince,“ špekuloval ďalej Bracken.

Podľa neho majú Spojené štáty prehnitú ekonomiku, ktorá môže buď prejsť do deflácie akú mala Amerika v 30-tych rokoch (špirála nezamestnanosti a hospodárskeho úpadku), alebo do hyperinflácie, akú malo Nemecko v 30-tych a 20-tych rokoch 20. storočia.

Nie je možné donekonečna beztrestne tlačiť peniaze a zvyšovať dlhy. Takto to nefunguje.

„Bankári sa budú chcieť vyhnúť vypočúvaniu v americkom Senáte, kde sedia niektorí konzervatívni republikáni ako Rand Paul, ktorí by im hovorili: „Pôjdeš do konca života do väzenia.“ Pretože, ak by sme to všetko rozmotali, vyšla by z toho totálna korupcia, podvody a konflikty záujmov,“ dodal.

Mike Adams sa tiež pýtal na pokračujúce násilie po celom svete, ktoré vyvolalo americké impérium.

„Sme si dobre vedomí toho, že USA vyprovokovali Rusko k útoku na Ukrajinu v rámci sebaobrany Ruska,“ poznamenal zakladateľ platformy Natural News.

Je to aj kvôli ľuďom v administratíve prezidenta Joea Bidena. Napríklad, námestníčka štátnej tajomníčky pre politické záležitosti Victoria Nulandová a jej manžel zahraničnopolitický komentátor Robert Kagan, ktorí podľa Brackena v podstate riadia zahraničnú politiku krajiny.

Ďalším, kto rozhoduje o tom, s kým by Spojené štáty mohli ísť do vojny, je minister zahraničných vecí Antony Blinken.

„Je to vśak Victoria Nulandová, ktorá dáva rozkazy Tonymu Blinkenovi, nie naopak. Trpí živočíšnou nenávisťou k Rusku,“ povedal Bracken o Nulandovej.

Adams súhlasil a uviedol, že Nulandová je presiaknutá etnickou nenávisťou voči ruskému ľudu a je mimoriadne nebezpečnou osobou, pretože sa bude snažiť prinútiť NATO, aby zaútočilo na Rusko.

(Súvisiace: Ukrajinská sprisahankyňa Victoria Nulandová počas výsluchu pred Senátom prakticky priznala, že USA sabotovali ruské ropovody Nordstream.)

Zbohom vysoký krvný tlak

Civilisti v Nemecku sú vyzývaní vládou, aby si budovali vlastné protiletecké bunkre

Na inom mieste relácie sa Mike Adams dotkol nedávneho vývoja v Nemecku, kde sú civilisti vyzývaní vládou, aby premenili svoje domy, garáže alebo pivnice na protiletecké kryty.

Podľa nemeckého ministerstva obrany sa od Nemcov očakáva, že si postavia vlastné bunkre. Národný návrh núdzového obranného plánu krajiny už dokonca pridelil stavebné úlohy civilistom v prípade vypuknutia veľkej vojny s Ruskom.

Miestny bulvárny denník Bild uviedol, že v krajine je k dispozícii iba 579 funkčných protileteckých krytov a šéf nemeckého Federálneho úradu pre civilnú ochranu a pomoc pri katastrofách Ralph Tiesler uviedol, že výstavba nových krytov vládou „už nie je možná“ z dôvodu časových obmedzení.

Ministerstvo je pripravené dokončiť prácu na utajovanom „operačnom pláne“ (OPLAN) do apríla, v ktorom sa Nemecko považuje za „tranzitnú krajinu“, ktorá zohráva kľúčovú úlohu pri dodávkach zbraní a vybavenia.

Úlohou nemeckých vojakov by bolo zabezpečiť kľúčové diaľnice, železničné stanice a prístavy. Od civilistov sa tiež očakáva, že budú plniť niektoré povinnosti, ktoré sú zvyčajne pridelené armáde a polícii, vrátane ochrany elektrární.

Bracken varoval, že nemecká vláda nebude pri tomto scenári schopná ochrániť svojich občanov.

„Ak ste vo vojne s Ruskom, nebude tu žiadny prístav v Antverpách,“ povedal s odkazom na distribučný uzol pre európske vnútrozemie, kde prepravcovia môžu dostať colné odbavenie pre EÚ.

„Pamätajte, že ponorky sa cez Atlantik nedostanú. Takže ak máte priame spojenie, napríklad ako je Rusko spojené s Čínou, máte veľkú výhodu v modernej vojne oproti niekomu, kto musí robiť námornú prepravu a výsadok. Už nie je rok 1940.“

Bracken citoval incident, keď Amerika vyhodila do vzduchu plynovod Nord Stream a sľúbila Nemecku, že „pošle skvapalnený zemný plyn (LNG) na tankeroch, ale bude to stáť asi 10-krát viac ako plyn z plynovodu.“

„To platí, ak ekonomika funguje a nikto nikoho neobťažuje. Avšak ropovod smerujúci z po zemi z ruského Baltu na Sibír je veľmi tvrdý a odolný cieľ. Nie je to krehký cieľ.

Ak zasiahnete potrubie raketou alebo bombou a odrežete 150 metrov potrubia, môžu to opraviť na budúci týždeň. Ak však vyhodíte do vzduchu závod na skvapalňovanie LNG plynu alebo závod na jeho opätovné splyňovanie či loď uprostred oceánu, to už je iná káva.

Energetický plán založený na LNG plyne cez oceán funguje iba vo svete mieru, keď sa všetci spolu pekne hrajú,“ vysvetlil Bracken.

Záver

Na stránke Collapse.news nájdete ďalšie príbehy o úpadku amerického impéria.

Tiež si pozrite celú epizódu rozhovoru s Mikom Adamsom s Mattom Brackenom vo videu nižšie (v angličtine):

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Teraz trochu „logiky“. EU plánuje poskytnúť Ukrajine 50 miliárd eur – áno – nie?
  Avšak tých 50 miliár má byť poskytnutých v priebehu 4 rokov – áno – nie?
  2024 + 4 rovná sa 2028 – áno – nie?

  Takže aký kolaps je v pláne počas týchto 4 rokov? Pád eura? A akože Ukrajinci /Chazari/ budú rozkrádať digitálnu menu z EU fondov? No… „Nakupujte zlato, aby jeho cena išla hore!“

  • To, že to má byť počas 4 rokov, je len kamufláž. Ak by povedali, že im to dajú naraz, ťažšie by to prešlo. Je to podobné, ako prvý covidový lockdown akože na 14 dní. Ak by hneď povedali, že lockdown bude trvať 2 roky, ľudia by sa vzbúrili a odmietli. Klasická salámová metóda – po troške pridávať a postupne ľudí zvykať na otroctvo.

  • Už je to Zelenému málo a chce ďalšie peniaze od EU pre svojich v Kyjeve. Asi manželka nemá na nákupy drahých kabeliek.

 2. „Ak by hneď povedali, že lockdown bude trvať 2 roky, ľudia by sa vzbúrili a odmietli“.

  Prepáčte redakcia ale nemyslím, že by sa ľudia vzbúrili keby im vlády povedali, že lokdovn bude trvať dva roky. Počujte redakcia, môj názor je taký, že práve neistota je to čo umožnilo držať ľudí v poslušnosti. Ja netvrdím, že by ľudia našli skutočné kladivo na kovidteroristov ale určite by sa v takom prípade zariadili po svojom. Už by u ľudí vznikali systémom nezistitelné snahy sa nejako zariadiť ale tí zmrdi ľudí udržiavali v domnení, že „počkajte a vydržte nejak to zvládneme“. Ale ani túto nádej nepodávali tak aby sa mohlu ľudia ukľudniť. Takže vlastne ľuďom podvedome hovorili : buďte paralyzovaní a dufajte, že sa všetko vráti do normálu – veď všetky nemoci sme my – spolu – zvládli ale c19 je niečo čo si vyžaduje vás celých – a tak buďte k dispozícii!. A tým ktorí ho prehliadli podvod c19 hovoril: skúste si niečo, my máme navrch!..a k tomu: ale aj tak vás všetkých budeme sledovať a dáta vášho chovania – extrakt – výsledok testu sú to čo potrebujeme pre ďalšie naše plány.
  Takže práve akokoľvek istota daná ľuďom by bola pre elity kontraproduktívna – ľudia by sa vedeli zariadiť. A trebárs by to čo by v tom prípade vznikalo nebolo ideálne pre ľudí (lebo ľudia sú rôzni) ale systém by si tým oznámením , že lokdovn bude trvať 2 roky v kuse vcelku zavaril. Išlo hlavne šok – test a dáta z neho. 1 fáza.

  • Odveký problém, starý ako ľudstvo samo, je ten, že iba menšina prehliadne propagandu od reality. Preto je propaganda určená predovšetkým tým, ktorí nedovidia, ale majú v demokracii volebný hlas. Tým, ktorí dovidia je v lepšom prípade určené „poučenie“, v horšom perzekvovanie a teror. Najhoršie na tom je, že všetky krízy vyvolávajú a monitorujú bankári, predovšetkým akcionári FEDu, ktorí práve cez FED ovládajú USA a keďže dolár je medzinárodnou rezervnou menou, tým pádom aj svet (prinajmenšom tzv. kolektívny Západ).

  • Keďže si paraziti urobili na svojom celoplošnom testovaní vzorku správania sa obyvateľov, potom už mali otvorené dvere pre čokoľvek. Keď ti v novembri nastúpi 3,6 milióna ľudí do radov na stupiditu, si vyhral. Skoro som sa rozplakal, keď som videl zástupy idiotov čakajúcich na špáranie blízko mozgu, keď im bolo tvrdené, že je to nebezpečný vírus, ktorý ťa nakazí na dva metre.

 3. Mikea Adamsa a jeho web, Brighteon.com sledujem dlhe roky. A on dobre vie, že všetko sa deje ZÁMERNE! Bliži sa koniec moci bieleho cloveka, ktoreho nahradi v buducom cykle a novej civilizacii, žltý človek, číňan…Preto slobodomurari nastavili bielu rasu proti sebe, USrael vs Rusko, a Európa v strede to schyta z oboch strán…Nebudem to rozoberať ďalej, ale nuklearna WW3 ukonči moc bielej rasy…

 4. svatoslav butora

  Indiáni sa dlho domnievali, že podobne ako oni aj Biely Otec v Bielom Dome používa rozum a dosť dlho verili, že Biely Otec dodrží aspoň jednu mierovú dohodu. Dlho verili, že Biely Otec v Bielom Dome vie, že Slnko svieti na celý svet pre všetkých na Zemi. Až v rezerváciách (koncentračných táboroch) zistili, že z Bieleho Domu vzišlo a svieti Čierne Slnko. A tak je to teraz podobne v Európe, kde je parasitickému systému Ovládateľov Čierneho Slnka tesno…

  • holistický prístup

   Stále poukazujete len na „indiánov“ – áno, ich skutočne vyhubili a stále vraždia, ale skutočných BIELYCH človekov už vraždia v mnohých vlnách – to, čo vidíme, je len pokračovaním vraždenia BIELEHO človeka. Vraždia a ničia všetko, čo im zabezpečuje ich biedne, úbohé existencie.

   • holistický prístup

    Nie všetko, čo sa javí sťa biele, je skutočne biele – sú to len prijaté „mimikry“, aby tým smerom obrátili nenávisť zo seba na to, čo je čisté – tzv. „umývajú si ruky“.

   • Indiánov vymyslel Karl May.

    USA vzniklo po porážke Západarorýmskej ríše na Americkom kontinente.

 5. A takto nas salamovou metodou pripravuju na digitalnu totalitu, a to aj „narodniari“:
  https://www.infovojna.bz/article/video-pavel-luptak-diskusia-na-palete-rozhovor-februar-2024 .
  Ziadny boj za nase narodne zaujmy a slobodu, len v predklone vpred!!! Vsak?! Uhrik mal pravdu aj o SNSke!

 6. Slovenský premiér nařídil vyšetřování ohledně reakce na COVID-19

  https://aktax.cz/slovensky-premier-naridil-vysetrovani-ohledne-reakce-na-covid-19/

  • Pôjde to do stratena.

   • Určite, že to nieje o skutočnom úmysle sa vysporiadať s každým kto sa dopúšťal kovidteroru a zjednať spravodlivosť ale použiť to ako bububu a páky zo strany Globalistov prostredníctvom našej (globalistickej) vlády na piatu kolónu – vojnychtivú pakáž zameranú na USA, ktorá nám vládla do posledných volieb.
    Takže je to nejako ako v tom horore „votrelec vs predátor“ – bolo to nejako, že je jedno kto z nich vyhrá ale človek prehrá“. Keď tak počúvam V.V.Pjakina tak mi naozaj ten boj Globálnej elity s Elítami USA pripadajú ako v tom filme. Veď Globalisti si tie krvilačné USA/sion elity sami vychovali.A ani jedna strana z nich nepočíta, že vyhrá na Zemi človek a spravodlivosť. A teraz tým Predátor tých votrelcov loví lebo aj jemu prerástli cez hlavu.

 7. holistický prístup

  Zázrak z Wörgelu – výborný skutočný príbeh – o svete bez peňazí – je na youtube – presne vystihuje ako sme KÝM vysávaní, okrádaní, ničení, …

  https://www.youtube.com/watch?v=MakwsQAeyBI&list=PLy0ybvnV1gW8OhWgcQ1oIWxWylvU8CsRd&index=272

 8. Minulorocnej zhrnutie americkej kondicie
  https://youtu.be/jmcht6im7Z4?feature=shared
  Nuz myslitelov vacsina predikuje zlom na jun / jul tak uvidime… 🤭

 9. Zase sa potvrdzuje, ze zdrogovani eu tajtrlici odmietaju realitu a fakty, napriek vsetkemu chcu natvrdo zaviest green deal podvod a vyvolat hladomor! Len imbecil nevie, ze CO2 nema ziadny vplyv na klimu a tzv. oteplovanie, naopak je dolezity pre zivot na zemi! Tychto politikov do jedneho hadam len verejne stat!!! Nic ine tu zrejme nepomoze! Polnohospodari vsak zatial na to nemaju gule, bo su nepoucitejne naivni, ze ich protesty nie zasadne ovplyvnia.
  https://www.topky.sk/cl/1005133/2680045/Europska-unia-predlozila-nove-odporucanie-na-znizenie-uhlikovych-emisii-do-roku-2040

 10. Vlada nadnarodneho kapitalu musi byt polozena, treba to vyhnat a vytrepat s palicami, moc bude vratena do ruk ludu, proletariat uz nebude viac vykoristovany. Prec s kapitalistami, parazitmi a so vsetkym zidovskym.

 11. mali ste voliť Uhríka, debiliosy

Pridajte komentár

*