Útek krýs z potápajúcej sa lode? Dvaja vakcinační top manažéri odstúpili


Print Friendly, PDF & Email

Útek krýs z potápajúcej sa lode? Dvaja vakcinační top manažéri odstúpili

(NaturalNews.com) – Je fascinujúce, že dvaja vedúci predstavitelia americkej Agentúry pre lieky a potraviny (FDA), ktorí mali desaťročia dohľad nad hromadnými očkovaniami, konečne dosiahli svoj limit pre tolerovanie zločinov proti ľudskosti.

Rezignovali začiatkom septembra 2021, uvádzajúc ohromujúci fakt, že sa Biely dom, CDC (Centrum pre kontrolu ochorení) a OSN spriahli, aby z rozhodnutí o schvaľovaní vakcíny vystrnadili FDA, obišli jeho regulačnú právomoc a presadili vakcíny z politických dôvodov, ktoré nemajú žiadny vedecký základ.

(Samozrejme, riaditeľka FDA Woodcocková sa na zločinoch ďalej podieľa, čo je dôvod, prečo podvodne vydáva osobné listy na „schválenie“ vakcín, obchádzajúc tak zvyšnú časť regulačného procesu FDA).

Bidenov režim a podvody s vakcínami

Nehorázny podvod s vakcínami, páchaný teraz Bidenovým režimom, bol očividne priveľa ešte aj na celoživotných zástancov vakcín v FDA.

Odstúpila Dr. Marion Gruberová, riaditeľka vakcínového odboru amerického Úradu pre kontrolu potravín a liečiv a tiež jej zástupca Dr. Philip Krause, obviňujúc Biely dom a CDC z presadzovania posilňujúcich očkovaní bez podporných dát.

Informovanejšia analýza načasovania ich rezignácie privádza k záveru, že vedeli o trestných oznámeniach, ktoré prichádzajú proti masovým vrahom genocídnou vakcínou.

Zrejme nechcú byť súčasťou post-pandemických „Norimberských 2.0“ procesov, v ktorých budú žalovaní a súdne stíhaní stovky bývalých vládnych predstaviteľov za ich rolu v zločinoch proti ľudskosti.

Po Norimberských procesoch, ktoré nasledovali po 2. svetovej vojne, bolo niekoľko vedcov a lekárov odsúdených na smrť za ich rolu v koordinovanom masovom vraždení šiestich miliónov Židov.

Dnes sa CDC, Biely dom, OSN, vlády väčšiny krajín na svete a výrobcovia vakcín snažia hromadne vyvraždiť miliardy ľudských bytostí.

CHD uvádza:

„Gruberovú a Krauseho nahneval nedávny oznam Bidenovej administratívy, že dospelí by mali dostať posilňovaciu covidovú dávku osem mesiacov po tom, čo dostali druhú dávku, povedali pre The New York Times ľudia, ktorí o tom rozhodnutí vedeli.

Podľa zdrojov tiež neverili, že je už dostatok dát oprávňujúcich na ponúknutie posilňujúcich očkovaní.

Oznámenie, podrobnejšie rozvedené prezidentom Bidenom, obaja vnímali ako nátlak na FDA, aby ich rýchlo schválila.“

Červený kríž hovorí, že zaočkovaní nemôžu darovať krvnú plazmu, lebo vakcína ničí protilátky

V ďalšej fascinujúcej správe Červený kríž podľa lokálneho spravodajstva (a dokumentov Červeného kríža) verejne oznámil, že zaočkovaným  jednotlivcom je zakázané darovať krv pre určité použitia plazmy, lebo „vakcína tie protilátky ničí“.

Vypočujte si dolu zvuk tohto virálneho videa, prezrádzajúceho, čo povedalo lokálne spravodajstvo o zákaze Červeného kríža zaočkovaným jednotlivcom darovať krvnú plazmu:

Zbohom vysoký krvný tlak

Červený kríž toto všetko potvrdil v PDF dokumente z jeho vlastnej webovej stránky.

Vysvetľuje v ňom:

Ak dostanete akýkoľvek druh vakcíny proti COVID-u, tak pre Červený kríž nie ste spôsobilí darovať rekonvalescentnú plazmu.

Jedna z požiadaviek Červeného kríža na plazmu pri rutinných darovaniach krvi a krvnej plazmy, ktoré majú pozitívny test na vysoké hladiny protilátok a majú sa použiť ako rekonvalescentná plazma je, že musia byť od darcu, ktorý nedostal vakcínu proti ochoreniu COVID-19.

To má zabezpečiť, že protilátky získané od darcov majú dostatok protilátok priamo súvisiacich s ich imunitnou odozvou na infekciu COVID-19 a nie iba na vakcínu, keďže protilátky z infekcie a protilátky z vakcíny nie sú to isté.

Vyzerá to tak, že ľudia, ktorí dostali očkovania mRNA na hrotové proteíny, majú vlastne kontaminovanú krv, ktorá predstavuje veľmi reálnu zdravotnú hrozbu pre iných.

Protilátky z vakcíny na covid sú samy osebe patogény, čo znamená, že váš imunitný systém napáda zdravé bunkové tkanivo

V ďalšej šokujúcej správe, ktorú priniesli The Epoch Times, nový výskum zistil, že protilátky vytvárané v reakcii na covidové vakcíny sú samy osebe patogénne.

Citujeme:

„Údaje výskumníkov naznačujú, že najmenej dve protilátky zameriavajúce sa na hrotový proteín, ktorý umožňuje vírusu ochorenia COVID-19 vstupovať do ľudských buniek, sú „patogénne“ – to znamená, že tieto protilátky vytvárajú ochorenie samy osebe.

Ako výskumníci očakávali, dve z protilátok sa silno viažu na poškodené pľúcne bunky – a jedna z nich sa pevne viaže aj na zdravé bunky. Vlastne, protilátky, ktoré sa dokázali viazať na zdravé bunky ľudských pľúc, REGN10987, zabili takmer polovicu šteniat.“

„Je to veľmi znepokojivé zistenie,“ hovorí Zoey O´Tooleová, zástankyňa bezpečnosti vakcín, ktorá má vzdelanie z fyziky a techniky a štúdiu si pozorne prečítala.

„To by malo každého prinútiť k zamysleniu, najmä tehotné ženy.“

Takže, aj keď vakcíny „fungujú“ a vytvárajú protilátky, tie protilátky môžu potom napádať vaše zdravé bunky.

To vysvetľuje, prečo toľkým ľuďom, ktorí sa dali zaočkovať smrtiacimi vakcínami, požierajú mozgy zaživa ich vlastné telá, meniac ich na skutočných „vakcínových zombie“.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Mike Adams, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Naši vojaci si z toho ťažkú hlavu zjavne nerobia, vraj už nacvičujú ako dostať ne-poslušné ovečky do košiara. Kto bude bačom, na to asi vypíšu výberové konanie s vopred známym víťazom.
  http://www.mil.sk/97515/?pg=1
  https://movir.lf.tuke.sk/

 2. Světová zdravotnická organizace doporučila rozsáhlé užití první vakcíny určené proti malárii. Podle expertů by mohla zachránit ročně životy tisíců lidí, včetně dětí napříč celou Afrikou.

  Článek
  „Svou kariéru jsem začal tím, že jsem zkoumal malárii a doufal jsem v den, kdy proti této starodávné a hrozné nemoci budeme mít vakcínu. Dnes ten den přišel, historický den. WHO dnes doporučuje široké užití první vakcíny proti malárii na světě,“ uvedl na středeční tiskové konferenci šéf WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus.
  Vakcínu Mosquirix vyvinul britský farmaceutický gigant GlaxoSmithKline. V rámci pilotního programu, který probíhal v roce 2019 jí dostalo přes 800 tisíc dětí z Ghany, Keňi a Malawi. Podle klinických testů je její preventivní účinnost 39 procent. 29 procent pak proti závažnému průběhu u malých dětí nad čtyři roky. V kombinaci s antimalarikovou medikací se nicméně míra rizika úmrtí či hospitalizace snižuje až o 70 procent, ukázala studie londýnského institutu zaměřeného na veřejné zdraví a tropickou medicínu (The London School of Hygiene & Tropical Medicine).

  zdroj seznamzpravy.cz

  copak asi vakcína bude obsahovat?

 3. RAKÚSKO: Každým dňom je čoraz zrejmejšie, že vlády a ich odborníci chcú všetkými prostriedkami vnútiť ľuďom očkovanie. Neustále mediálne pokrytie v tomto duchu je už takmer neznesiteľné. Chcú ľudí vyčerpať a dohnať ich k očkovaniu. Dokonca aj lekári sa uchyľujú k absurdným praktikám a zahrávajú sa s ľudskou psychikou.

  Zahrávanie sa s ľudskou psychikou
  Podľa Birgit Pühringerovej do redakcie Wochenblicku dostali rozhorčený list čitateľky Andrey F. Tá bola zdesená správaním istej salzburskej lekárky. Šokovalo ju, ako v svojom statuse na Facebooku drsno a necitlivo zneužila na očkovaciu propagandu a šírenie paniky význam detskej básničky, v ktorej vystupuje postavička gašparka. „Ten sa nechcel dať zaočkovať, a preto zomrel.“ Tento prípad rozhorčil celé Horné Rakúsko. Ľudia zostali ohromení jej správaním a zvláštnym chápaním lekárskej etiky.
  https://cz24.news/b-puhringerova-wochenblick-ockovacia-propaganda-nabera-coraz-absurdnejsiu-podobu/

  • Takto strasia, uz dlhodobo, ….nedate dieta zaockovat proti osypkam ? Tak riskujete ze zomrie, a Potom vytiahnu nejaky pripad z rumunska kde podvyzivene ciganca s X zavaznymi diagnozami podlahlo na osypky.

  • lekárska etika? Hm, to by sme vedeli dlho diskutovať. A nie len u doktorov. Samozrejme, v tejto oblasti je to najvypuklejší problém….

 4. emilia švelanová

  Hrozne čo sa deje, ludia by mali byť ostražitejší a začať konať proti tejto fašistickej diktature. Vláda Slovenska je totálne neschopná vládnuť, plná neodborníkov , plagiatorov, mafianov, drogistov . Odborníkov – lekárov nepustia k slovu aby im náhodou nepokazili plány ktoré majú . Ćím viac ľudí odíde , tým lepšie . Úmrtnosť bola u nás vysoká a to chcú aj nadalej. Hrajú sa na spasitelov – napichať experimentálne vakcíny a toto je ich ciel. Nie pomáhať a chrániť ale opak.

 5. v ktorej obci?

  • To treba okamžite likvidovať za zneužitie právomoci verejného činiteľa! Okamžite!

   Nahrajte to pri nejakom identifikačnom bode! Inak – malo by sa to aj objaviť v registri vysielania obce – lebo platené oznamy atď. Stiahnuť ako dôkaz! Doboha s nimi!

   Tu je vidieť, akú negatívnu úlohu majú zohrať miestne samosprávy v obci v Total Control! Je to v Protokoloch!

  • očkovanie má prebehnúť v Nedede od 8:00 do 14:00 v nejakej bytovke pri obecnom úrade
   popoludní to budú určite ešte raz vyhlasovať, tak si dám na to bacha a vypočujem si to ešte raz a pravdepodobne to budú hlásiť ešte aj zajtra

  • Očkovanie v Nedede – 9.10.2021
   Napísané: 07. október 2021 Ostatná aktualizácia: 07. október 2021
   Oznamujeme občanom, že dňa 9. októbra 2021, v sobotu od 8:00 do 14:00 hod. sa v Nedede uskutoční mobilné očkovanie proti vírusu Covid-19 prvou aj druhou dávkou vakcíny Pfizer-BioNTech. !POZOR-ZMENA! Miesto očkovania: bytovka pri obecnom úrade v Nedede.

   toto je z oficiálnej stránky obce,
   dúfam, že som sa prepočula, lebo v texte sa nespomína povinné,
   ak som sa sekla, tak sa ospravedlňujem, ale popoludní upresním

  • chcem poprosiť redakciu o zmazanie môjho komentára o vakcinácii, možno som iba zle počula a tak zatiaľ nechcem vyvolávať paniku
   ďakujem

 6. Předseda české vlády Andrej Babiš bude ve čtvrtek naočkován třetí dávkou vakcíny proti covidu-19. Očkování proběhne v Ústřední vojenské nemocnici v Praze, uvádí se, že český premiér dostane stejnou vakcínu, kterou byl očkován minulé, a sice látkou od firem Pfizer/BioNTech.
  https://cz.sputniknews.com/20211007/babis-se-necha-ockovat-treti-davkou-vakciny-udela-to-tesne-pred-volbami-16080931.html
  *****
  JUDr. Weis: Priebežné info o stave petície za urýchlené vyšetrovanie a stíhanie osôb zodpovedných za zločiny proti ľudskosti na Medzinárodnom trestnom tribunále v Haagu
  https://cz24.news/judr-weis-priebezne-info-o-stave-peticie-za-urychlene-vysetrovanie-a-stihanie-osob-zodpovednych-za-zlociny-proti-ludskosti-na-medzinarodnom-trestnom-tribunale-v-haagu/

 7. Svoboda a covid z pohledu práva, hovoří JUDr. Tomáš Nielsen
  ZDRAVÉ FÓRUM | 20. 7. 2021
  Jak ovlivnila epidemie a především vládní opatření a omezení situaci lidských práv, demokracie, svobody slova a další apekty svobodné společnosti? Rozbor situace z pohledu práva provádí JUDr. Tomáš Nielsen.
  https://www.epochtimes.cz/2021/07/20/svoboda-a-covid-z-pohledu-prava-hovori-judr-tomas-nielsen/

 8. ospravedlňujem sa všetkým, ktorým som dnes ráno uštedrila traumu, ale bolo to MOBILNÉ nie
  POVINNÉ
  na svoju obhajobu, tí čo bývajú na vidieku vedia, aké kvalitné sú obecné tlampače a keď k tomu pridám maďarský prízvuk,….

  • Hát – tiež som myslela na povinný očkovať pes – nevadí.
   Ale to, že by to nechceli takto „lokálne“ vyskúšať to nevylučuje. Radšej poplašení ako prispatí.

  • A čo si urobila?

   • Komentáre už sú zmazané – nie si od rána v obraze – Mária sem zavesila oznam, že v jej obci chystajú povinné očkovanie, lebo si to v magyar tlampač poplietla /lebo na to myslí/ – s povinným očkovaním. To je celé

 9. Problém vidím v tom, že ten kto bude odkázaný prijať krv v núdzovom prípade, tak sa nebude môcť opýtať, či je z očkovanca.
  Darcovi očkovancovi je to totiž u perdele.

 10. …najlepšie je byť zdravý a nepotrebovať žiadnu krv, takže treba si pomáhať ako sa dá a to hlavne život.štýlom…pápež už odišiel, tak začína ,,jašenie“ u niekt.ľudí:-(..dnes som si bola kúpiť euroobaly do práce a p.predavavčka ma nechcela pustiť, že nemám respirátor…tak som si dala rúško pod nos, nestačilo, len respirátor a respirátor…strhla som si rúško, že takto to je predsa len najlepšie…a ona, ako ich ohrozujem, ako budú platiť pokutu…vravím a kto vám ju teraz ide dať, však sme tu len dvaja kupujúci, vravím, ani samotná hyg.s mikasom nerobí ako treba a ona robí podľa nich a musela som z obch.von:-(…tak idem inde, no nakoniec mi to podala cez dvere ona s respirát., ja bez rúška….takže myslím si, že teraz začnú tie horor.scenáre, ale hlavne treba vydržať a ignorovať….keby som nemala tašku z roboty takú nie najľahšiu, asi by bola ,,lietala“:-(….:-)…..

  • A poprípade budú argumentovat ,že má za chrbtom kamery … Ako môj príklad na pošte
   ..takže .. ľudskosť by bola .. ale ,,ten systém ,, nešťastne kamery , mobily a atď … Sme ,,v sieti pavučin,, aj to je ,,otroctvo ,, a takto prídeme pomaly nato čo je jedného dňa veľká nevýhoda tých ICH VÝHOD

Pridajte komentár

*