Utajená história vakcín a horor akumulácie vakcínových toxínov v tele človeka


Print Friendly, PDF & Email

Utajená história vakcín a horor akumulácie vakcínových toxínov v tele človeka

(S.D. Wells, Natural News) Po druhej svetovej vojne začal západný medicínsky priemyselný komplex experimentovať na zdravotne postihnutých ľuďoch a iných skupinách ľudí, vrátane detí, ktoré boli väzňami štátu zadržiavanými v psychiatrických liečebniach.

Lekári a vedci tvrdili, že je to pre „väčšie dobro“, rovnako ako to tvrdil Hitler o vyhladzovaní miliónov Židov, Rómov, postihnutých ľudí, detí s autizmom a kohokoľvek s duševnou poruchou.

Potom, v polovici 50-tych rokov minulého storočia, skupina vedcov z Harvardu získala Nobelovu cenu za pestovanie vírusu detskej obrny v tkanivových kultúrach.

Následne Dr. Jonas Salk otestoval vírus na opiciach druhu Rhesus (pomocou ich obličiek) a 5 farmaceutických firiem nejako okamžite dospelo k záveru, že nimi vytvorené experimentálne patoky sú konečným prostriedkom na prevenciu detskej obrny u ľudí.

Voila, svätý grál medicíny – vakcíny – bol na svete.

Toto šarlatánstvo bolo vyhlásené za „medicínu založenú na dôkazoch“ a žiadne iné prírodné prostriedky sa odvtedy už viac nepovažovali za životaschopné na prevenciu alebo liečbu akejkoľvek choroby.

Zrodila sa lož vakcíny proti detskej obrne a konšpiračná teória o „bezpečnosti“ a „účinnosti“ všetkých vakcín, ktorá stále žije a klame 8 miliárd ľudí na celom svete

Nie príliš veľa ľudí pozná SKUTOČNÚ hroznú históriu výskumu vakcín, experimentovania, falošných dát, sfalšovaných výsledkov a pokračujúcich klamstiev o ich bezpečnosti a účinnosti.

Ak sa do problematiky vhĺbite pozorne, je zrejmé, že tvrdenie o „95% účinnosti“, ktoré sa používa na takmer každú vakcínu, ktorá bola kedy vytvorená, je obrovským podvodom. Tohto podvodu sa dopúšťa sa celý medicínsky priemyselný komplex založený na skorumpovanom modele západnej medicíny.

Tu je niekoľko pádnych dôvodov, prečo sa väčšina nadšencov prirodzeného zdravia neodváži zaočkovať.

Tieto príklady sú len špičkou ľadovca, ale sú to aj monumentálne mementá, ktoré predstavujú poškodenia zdravia a úmrtia spôsobené vakcínami a prečo existujú snahy výskum, ktorý to odhaľuje, zakryť, skartovať alebo zmeniť tak, aby zodpovedal príbehu o „účinnosti a bezpečnosti“ vakcín.

Príklad č.1

Nedávne údaje z Veľkej Británie odhaľujú, že v súčasnosti dochádza k pandémii, avšak nie v dôsledku šírenia chorôb, ale v dôsledku mRNA „vakcín“, ktoré znášajú ľudí z povrchu Zeme, dokonca aj niektorých z najzdravších jedincov (syndróm „náhle a nečakane“).

Príklad č.2

Väčšina balzamovačov od zavedenia očkovania proti Covidu-19 nachádza zvláštne gumové, vláknité biele zrazeniny (chaluhy) v žilách zaočkovaných zosnulých.

Príklad č.3

Vakcíny obsahujú známe smrteľné zložky a kumulatívny účinok injekčného podávania týchto toxínov je ešte potrebné študovať, vrátane látok ako formaldehyd, glutaman sodný, ​​ľudské potratové bunky, obličkové bunky z infikovaných mačiakov zelených (opice), skvalén, hliník, ortuť (thimerosal) a geneticky modifikované baktérie, vírusy a parazity.

Príklad č.4

Vakcína MMR (kombinovaná vakcína proti osýpkam, mumpsu, ružienke) spôsobila, že u malých černošských chlapcov v USA mladších ako 3 roky sa rozvinul autizmus alarmujúcim tempom. Prezradil to sám hlavný vedec amerického Centra pre kontrolu a prevenciu chorôb (CDC).

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Príklad č.5

Vakcína Rotateq Rotavirus obsahuje smrteľné kmene vírusu divých prasiat nazývaných cirkovírus. Nikdy pritom nebol vysvetlený dôvod, prečo je táto nebezpečná a šialená zložka obsiahnutá vo vakcíne, ktorá má pomáhať deťom prekonať problémy s hnačkou.

Syndróm náhleho úmrtia dojčiat (SIDS) sa spája so smrťou vyvolanou očkovaním a znepokojujúcou storočnou históriou očkovacieho priemyslu maximalizujúceho zisky pri akomkoľvek riziku

Ach áno, urobili to. S cieľom získať čo najviac peňazí, farmaceutické firmy poľujú a hľadajú skupiny nevinných ľudí, ktorým chýbajú možnosti a prostriedky pre vlastnú ochranu, aby mohli odmietnúť vakcíny a iné smrteľné lieky.

To zahŕňa deti, ktoré sú opakovane a viackrát za deň očkované smrtiacimi kombinovanými vakcínami, plus všetkými ďalšími smrtiacimi chemikáliami a toxínmi z ťažkých kovov, ktoré sa nachádzajú vo väčšine týchto vakcín a liekov.

Dnes už vieme, že farmaceutické firmy tiež používajú smrtiace peptidy jedu z hadov, žiab, škorpiónov a iných smrteľných zvierat v mnohých liekoch na predpis. Medzi ich vedľajšie účinky patrí aj zlyhanie orgánov alebo potrat plodu.

V súčasnosti objavujeme masové hroby z čias, keď sa prvýkrát experimentovalo s vakcínou DPT (diftéria, čierny kašeľ, tetanus) s použitím ľudí bez ich súhlasu, ako pokusných králikov.

Vlny úmrtí dojčiat sú daňou za to, že priemysel to stále označuje za „syndróm“, takže nikto nebude ukazovať prstom na masové vraždenie a genocídne útoky, ktoré nazývajú „vakcíny“.

Keď sa pred 35 rokmi zvýšila zaočkovanosť detí, miera ich úmrtnosti začala raketovo stúpať, rovnako ako štatistiky autizmu. Dnes zdravotnícke úrady dôrazne odporúčajú, aby všetky deti dostali desiatky toxických pichnutí pred dosiahnutím veku siedmich rokov a aktuálne to zahŕňa aj povolenie na núdzové použitie covidových vakcín, ktoré mutujú gény.

Nikdy sa neobťažovali testovať žiadne z poškodených alebo zabitých detí, dojčiat alebo potratených plodov tehotných žien na nahromadenie toxínov, vrátane geneticky modifikovaných látok, vírusov, baktérií a parazitov.

Teraz, o desaťročia neskôr, mnohé z detí, ktoré prežili tento nápor smrtiacich vakcín, dostávajú syndróm náhleho úmrtia dospelých, najmä po sérii injekcií génových terapií známych ako „mRNA vakcíny“.

Keby niekto z týchto ľudí vedel o 100-ročnej skrytej histórii korupcie, zneužívania, vydierania, falošných objavov, pozmenených výsledkov, skreslených štatistík, zmrzačených detí, zavraždených detí, autistických detí a dospelých a všetkých  ostatných zraniteľných skupín ľudí, ktoré boli poškodené v dôsledku vakcín, keby milióny ľudí poznali pravdu, tak by sa vyhýbali vakcínam za každú cenu.

Ak by systémy na zaznamenávanie vedľajších účinkov vakcín (ako VEARS v USA alebo ŠÚKL na Slovensku) správne informovali, ak by sa riadne testovali vakcíny a ak by injekcie génovej terapie proti Covidu-19 prešli nezávislými testami bezpečnosti a účinnosti a boli zverejnené, potom NIKTO by sa neodvážil dať si ich injekčne pichnúť do svojho tela.

Záver

Uložte si stránku Vaccines.news medzi svoje obľúbené nezávislé webové stránky, kde nájdete aktualizácie o vakcínovom syndróme, ktorý dnes zachvátil svet, ale pravdepodobne bude vymazaný zo všetkých lekárskych a historických kníh, pričom sa stále budú vakcíny falošne považovať za „bezpečné a efektívne“.

Označenie vakcín za záchrancov životov je pravdepodobne najväčšie klamstvo, ktorému ľudstvo kedy uverilo.

Liečba osteoporózy

Autor: S.D. Wells, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Člověk je výtvor, před kterým je potřeba stát v posvátné úctě zejména pro dosud neprojevený potenciál jeho schopností. A ne do něj cpát všemožné sračky o kterých jsou „géniové“ přesvědčeni, že člověku prospívají. A nebo to přesvědčení předstírají a ve skutečnosti dobře vědí, že člověka ničí.

  • Ono by mal mať každý človek najprv tú elementárnu úctu – taký akoby základný postoj – odstup voči druhému človeku a až potom tú podmienenú. A tá elementárna úcta či akoby som to nazval má byť vždy tým prvým s čím prichádzam k druhému človeku – a to jak kvôli tomu druhému tak aj kvôli sebe. A to platí aj o postoji k banderovcovi – aj tam s tým elementárnym ľudským prístupom treba začať – nevynechávať ho zo svojho jednania.
   Avšak v takom prípade pri kontakte s takým zmetkom sa elementárna slušnosť v človeku automaticky bleskurýchlo pretranformuje do potrebnej podoby – ptetvorí sa v správny postoj v danej situácii. napríklad kedy je treba zmetkovi darovať 9mm dieru do hlavy. Tá úcta tam je a človek potom má čisté svedomie než keď by sejmul toho zmetka len preto že je v jeho očiach neskutočný zmetek.
   Treba za druhým človekom prichádzať ako človek a aj z toho vychádzať pri jednaní. Lenže dnes táto elementárna slušnosť ľuďom v jednaní chýba a odsunuli ju ako nepotrebnú. V dnešnej dobe človek voči druhému vystupuje na základe toho čo si o ňom myslí – teda nezačína ako človek. A to je chyba. A z toho postoja vychádzajú aj tí, ktorí nás trávia všetkým možným, nielen jedlom.

  • Ano Paja, súhlas °°

 2. Nuž z jednej strany ide obiznis, z druhej o depopuláciu. To druhé má širší záber, keďže spôsobov je viac,a by sa do ich siete chytilo čo najviac ľudí a všetko je to pod ochrannou rukou slovodomurárstva a kultu Lucifera. Výnimkou nie je ani táto agenda, resp. ideológia:
  https://protiproud.info/zdravi/7802-zoufalci-a-zlocinci-kastracni-kult-je-na-vzestupu-sekty-dnes-podporuje-statni-ideologie-zvrhli-ucitele-zjevna-dusevni-porucha-bude-normou-chemicky-utok-na-deti-94-zdevastovanych-doktori-moreau-a-mengele-vzory-dneska.htm !

 3. mariankosnac

  A to nevieme aké dobroty nám kapitalisti pridávajú do šrotu. Dnes som mal chrumkavé obilninové krúžky s medom s mliekom, predávajú to v Lidli. Ostal mi po tom v ústach kúsok niečoho tvrdého, keďže som mal po ruke lupu kukol som na to a bolo to sklo ale drobné jak zrnko piesku. Našiel som síce zatim len jedno ale jak sa vraví kde je jedno ktoré vidíme je ich ešte X ďalších skrytých ktoré nevidíme. Výrobca samozrejme neuvedený dokonca aj čiarový kód je bez čísiel tipujem to na Poliakov. Vlastne v poslednej dobe mám pocit že som čítal že boli nejaké výrobky stiahnuté z predaja pretože sa v nich našli cudzie predmety (zrejme sklo). Možno to tam pridávajú aby to bolo chrumkavejšie. Snáď to telo vylúči bez škôd.

  • pohádky bratří grimmů – chytrá horákyně. Příbuzný krále a jeho manželka byli tak nedočkaví, aby se dostali na královský trůn, že přimýchali do cukru nadrcené sklo a štětiny…..jenže v pohádce tuto směs snědl nedočkavý nástupce….
   https://www.youtube.com/watch?v=PYlIUABGmGA

   • Jirik – “ že přimýchali do cukru nadrcené sklo a štětiny…..“ – plus múku a touto zmesou kŕmili hlodavce v objektoch Vodohospodárskeho podniku na ochranú hrádzí pred ich rozvŕtavaním. Iné dravce, ktoré takéto zdochliny zožrali – mali kumulatívnu smolu. Takže teraz nejde len o „humánne“ hubenie – hemofílne jedy nie sú až tak kumulatívne. Inak – poznám prípad – mladí sexovali v nedokončenom paneláku potme na balíkoch sklenenej vaty.

  • Marian,nauc sa pracovat s kyvadlom.dnes som urobil velky nakup,reservu,nieco mam domace,nieco z obchodu npr.konservarske vyrobky velka firma namiesto cukru-sladke ochudzovadla,umele ,mäso ovcie zo zelandu-nevhodne.nehladam dovod,ale nekupim a hladam iny zdroj,pokial je este moznost.

  • mk – ad zrnko piesku – teoreticky z materiálu mlyna. Anatomicky a fyziologicky sme prispôsobení všetky takéto ostré predmety – vlastne všetko – obalovať slizom. Nepoznám prípad, že by kaukliar, ktorý sa živil predvádzaním konzumácie žiaroviek na to zomrel.

   This guy eats glass ‚for fun‘ but wouldn’t urge you to do it
   13. 9. 2019Those in glass houses should not throw stones — because this guy might eat you out of house and home. Dayaram Sahu, 60, a lawyer from the central Indian town of Dindori in Madhya Pradesh, has …
   ———————
   To ja som sa skoro zadrhol výživovým doplnkom – výťažkom z hlivy – poslala mi sesternica – Dr.Max – Hliva Forte. Vyzerá to presne ako skamenelé potkanie hovno – bobek – a asi to chutí podľa toho. Je to suché bez filmu, takže sa to hneď prilepí na hrdlo! Rozkúsať to nejde – ani keby som mal zuby ako luskáčik. V horúcom čaji sa to rozpustí tak za dve hodiny. Pokazí to chuť – a žalúdok – na všetko.
   Prvý objekt zom zjedol tak, že som ho mechanicky násilne rozdrvil. Do minúty som blval cestou na hajzel. Potom som to skúsil cestou čaju – však je to zdravé. No – vyslovene mi to zobralo chuť na huby. Mali by to zakázať! Selén, zinok – OK stopové prvky, hliva OK – ale tá forma vás zabije! Asi by som radšej zožral ten potkaní bobek!
   https://www.drmax.sk/dr-max-hliva-forte-1

 4. Svet okolo nás je vo veľmi výraznom pohybe, menia sa hodnoty, menia sa názory, menia sa spôsoby myslenia. Vyhodnocovať, čo sa deje, je pomerne ťažké a predpovedať ako to dopadne, ešte ťažšie. Všetko však so všetkým súvisí – dnešok je výsledkom minulých udalostí a budúcnosť tvoríme svojimi dnešnými rozhodnutiami.

  Človek veľmi rád nazerá do budúcnosti, pokúsme sa pozrieť na to, čo nás možno čaká a možno neminie…

  V blízkej budúcnosti sa stabilita politickej scény na Slovensku môže zásadne zmeniť
  Kľúčovou udalosťou sú voľby prezidenta SR 23. marca 2024. Najdôležitejším kandidátom na prezidenta SR je Peter Pelegrini. Prečo?

  Peter Pelegrini je predsedom politickej strany Hlas. Táto strana je plná osôb, ktoré sa svojho času “pučistickým spôsobom” pokúsili využiť situáciu okolo vraždy novinára Kuciaka a jeho priateľky na odstavenie Róberta Fica z funkcie predsedu vlády SR. Ich cieľom však nebolo len “odstavenie” R.F., ale najmä prevzatie kontroly nad najsilnejšou politickou stranou – stranou SMER.

  Róberta Fica po veľkom tlaku “verejnosti” masírovanej protislovenskými médiami hlavného prúdu z funkcie predsedu vlády nakoniec dostali. Podarilo sa im odstrániť aj R. Kaliňáka z funkcie ministra vnútra, ale samotnú stranu SMER prevziať nedokázali. Bolo prijaté alternatívne riešenie, odštiepením zo strany Smer vytvorili politickú stranu HLAS.

  Predsedom vlády sa stal Peter Pelegrini – predseda zbrusu novej politickej strany, ktorá síce v riadnych voľbách nikdy nekandidovala, jej predseda sa však stal predsedom vlády SR… Následne bol Pelegrini vo funkcii predsedu vlády naplno využitý na aktívnu propagáciu a zavedenie novej politickej strany Hlas do života ako veľkej a ” čistej” náhrady Smeru. Cieľom bolo stranu SMER v najbližších voľbách poraziť a prípadne ju aj “doraziť”. Strana Hlas by už nebola iba alternatívou strany SMER a Róbert Fico by stratil pozície vo verejnom priestore. Tento scenár vyšiel iba čiastočne.

  Je dôležité mať na pamäti, že všetky tieto udalosti by vôbec neboli možné, ak by svojou pomocou neprispel B. Bugár a niekoľko “jeho” poslancov hovoríme o parlamentnej matematike.

  Roztrhnutie strany SMER nebolo postavené iba na nereálnych želaniach scenáristov, ale na celkom slušnej politickej kalkulácii. Napriek tomu nová strana Hlas nedokázala nahradiť stranu SMER. Peter Pelegrini nedokázal nahradiť Róberta Fica. Situácia sa vyvinula tak, že politická kalkulácia zavisla na polceste: strana Hlas dodnes nedominuje nad stranou SMER a dokonca je stále len jej slabším a slabším odvarom…

  Čo sa týka posledných parlamentných volieb, je potrebné konštatovať, že Pelegrini šiel do povolebnej spolupráce so stranou Smer z dvoch dôvodov:

  má osobné ambície zastávať najvyššiu funkciu v štáte a
  politické pozadie, ktoré sa za jeho osobou a stranou schováva, má záujem o kontrolu nad funkciou a právomocami prezidenta
  Napriek navonok prezentovanému nekonfliktnému vzťahu strán SMER a Hlas sú tieto strany zásadne odlišné. Strana Hlas je progresivistická strana, ktorá si viac rozumie s PS ako s ktorýmkoľvek iným politickým subjektom. Prečo teda nešla strana Hlas do povolebnej spolupráce s Progresívcami? Najmenej z dvoch dôvodov:

  Progresívci majú vlastného kandidáta na prezidenta Korčoka, Pelegriniho podporiť nemajú dôvod,
  Politické pozadie Pelegriniho nepotrebuje Korčoka ako prezidenta – táto osoba by im využívať funkciu prezidenta neumožnila.
  Spoluprácou so stranou PS, ktorá bola už pred voľbami neprijateľná pre väčšinu obyvateľstva, by strana Hlas “vyložila” svoje karty predčasne a jej podpora vo verejnosti by výrazne utrpela.

  Čo možno očakávať v prípade zvolenia Pelegriniho do funkcie prezidenta SR?
  Prípadné zvolenie P. Pelegriniho za prezidenta SR môže spustiť politické zemetrasenie. Povolebná koalícia SR sa jeho odchodom zo strany môže rozpadnúť – pozadie Pelegriniho sa síce dostane k úradu prezidenta, ale dôležitou otázkou je, či Pelegriniho vo funkcii predsedu strany nahradí osoba schopná stranu Hlas udržať pri živote bez jej najvýraznejšieho predstaviteľa. A či bude záujem zotrvať v terajšej vládnej koalícii.

  Dobytie silnejších pozícií v prípade neúspechu
  Scenár rozpadu vládnej koalície prichádza do úvahy nielen v prípade zvolenia Pelegriniho za prezidenta SR, ale aj v prípade jeho nezvolenia. Nielen nenaplnené Pelegriniho osobné ambície, ale aj jeho stranícke pozadie – ak sa nedostane k úradu prezidenta SR – môže stratiť motiváciu pre zotrvanie v jestvujúcej vládnej koalícii a je možné, že sa strana Hlas pokúsi získať silnejšie pozície v štáte zmenou politických pomerov s potenciálnym vstupom do spolupráce s Progresívcami – tí, len aby sa dostali k moci v štáte, strane Hlas nepochybne ponúknu lukratívnejšia a rozsiahlejšie ústupky a výhody.

  Pre scenár odlúčenia sa od terajšej vládnej koalície sú už dnes vytvárané základy, a to prostredníctvom nominantov strany Hlas na MZ SR a MŠ SR. Tieto rezorty riadia osoby síce nominované stranou Hlas, ale adoptované z Druckerovej strany Dobrá voľba. Ministerstvo školstva a ministerstvo zdravotníctva sú vedené celkom iným spôsobom a iným smerom, ako si to voliči strany Hlas predstavovali. Veľký otáznik vyvoláva konanie p. Dolinkovej na MZ SR vo “vakcinačných” aktivitách a ohlušujúce ticho zo strany MZ SR vo veci pandemickej zmluvy s WHO, čo je súčasť agendy progresivistov, nie sociálnej demokracie, ktorou sa tvári byť strana Hlas – Sociálna demokracia.

  Ak chceme dobrý výsledok pre seba v najbližších voľbách prezidenta, vyberajme starostlivo. Vtáka poznáš po perí, strom po ovocí… Nevoľme vtákov. Ani tých pekných… Zvoľme si prezidenta!

  Takže priatelia, zamyslime sa nad možnými scenármi a zvoľme si prezidenta, ktorý nás posunie k mieru a mierovému životu, aby naša budúcnosť ostala našou. V rozhodovaní sa vo veci voľby prezidenta si treba uvedomiť ešte jednu veľmi dôležitú vec – prezident je aj najvyšším veliteľom ozbrojených síl a v dnešných časoch hroziaceho vojnového konfliktu začína byť táto funkcia jednou z najdôležitejších.

  Autori: Katarína Burdyová, Roman Milián
  https://spolok-archa.info/vsetko-so-vsetkym-suvisi-kuciak-pelegrini-vakciny-strana-hlas-volby-prezidenta/?amp=1

  …to ale podľa mňa vyzerá, že ak by bol Pelle prezidentom tak by sme k deleniu okrajiny boli bližšie. ..

  • Ja osobne si myslím, že by bolo dobré zvoliť nevedomého užitočného idiota sionistickej lóže B ‚Nay B ‚Rith – Synovia Zmluvy – Ha-Rabína a počkať si, než mu to docvakne – ako Stalinovi.
   https://necenzurovane.net/15/dano.html

   Len rekapitulácia.
   1/ Najväčšou slabinou muža je jeho – JEŠITNOSŤ! Nie malý penis!
   2/ Harabín – ješitný víťaz všetkých súdnych sporov s ním!
   3/ Martin Daňo – provokatér cez internet. Jeho GINN – finančne podporený Synmi Zmluvy. To on stvoril youtubera Harabína. A svojou kandidatúrou na prezidenta – ako právnik – vyprovokoval toho „najväčšieho“ právnika-ješiťáka Harabína – kandidovať tiež! Toho to stálo – resp. jeho sponzorov – myslím 700-900 tisíc eur. Harabín kandiduje znovu. ???

   Teraz odbočím. Pokiaľ viem – mimo trestnej veci je sa možné občanovi pred súdom zastupovať v obhajobe sám. Otázka – bola „vec“ Rostasa – citovanie Štúra o židoch – trestným, činom, alebo nie, pretože – ak áno – potreboval by advokáta. Bol v čase zastupovania Rostasa – Harabín advokátom? /kauza „advokácie“ Čaputovej/ Rostas – za „svoj útok“ cez Štúra na židov vyfasoval len pokutu – nie basu. Otázka – bolo to divadlo na zakrytie kto je kto a kto je za kým, kto to možno ani netuší? Pozrite si komentáre – ktoré tieto súvislosti nevidia – len názory.
   https://www.infovojna.bz/article/video-v-bruseli-sa-podla-rostasa-po-eurovolbach-zacne-rucat-babylonska-veza-na-jej-troskach-vzniknu-nove-podmienky-pre-slovensko-europu-aj-cely-svet
   4/ Keďže u nás je trestným činom len násilná demontáž demokratických orgánov – rozvrat a teda nenásilná demontáž sa nepočíta – toto bolo odstránené zo zákona proti rozvracaniu republiky po r. 1989 – aby to nebolo politicky možné zneužiť = práve toto zneužiť – a nikoho to neserie. Martin Daňo preto suverénne počas volieb vo Fun rádiu prehlásil, že keď sa stane prezidentom – zruší prezidentský úrad. Ale nič tým – lebo len násilné – podľa zákona nespáchal.

   https://www.youtube.com › watch?v=MttRcm81dvc
   Daňo u Sajfu vo Funrádiu: Čapútová je žumpa a pobehlica … – YouTube
   Tu je ďalšia krátka pasáž môjho vystúpenia vo Fun Rádiu. Matej Cifra alias Sajfa sa ma opýtal, prečo nazývam Čapútovú žumpou a pobhelicou.. A ďakujem za vašu…
   ————–
   Je zaujímavá nulová reakcia na vrcholné osobné invektívy Daňa voči Čaputovej, že. Ide o kalkul, že útok na ženu prináša očakávané body od prirodzených ochrancov – reaktívna psychológia ľudskej masy. Tiež je zaujímavé, že Čaputovej kampaň na You Tube začala cca 3/?/ – ak nie viac mesiacov, vtedy som to len zaregistroval, a už mala vtedy cca 3,6 milióna zhliadnutí, čo je silné ovplyvnenie voliča, ktorý má tendenciu voliť toho, koho „viac pozná“. Odbočím – dnes mi predavačka povedala, že bude voliť Pellého, lebo je pre ňu naj. A čo s tým spravíš? Nič! Pretože LGBT agenda /slobodomurárska lóža „Humanita a Tolerancia“/ odstránila prirodzenú zábranu nevoliť nikoho mimo hetero /neprirodzenosť – v USA musel mať prezident manželku a rodinu – dnes to už neplatí/ – a oná predavačka ani nevie prečo ho chce voliť. Lebo na tom nezáleží!!! A ženy sa predsa buzerantov nemajú prečo báť! A už ku.va nechcime, aby konceptuálne negramotní a médiami zhypnotizovaní ľudia posudzovali post prezidenta konceptuálne! To by museli veľa študovať na internete – nie z gauča pozerať telku a šúchať mobil – a naučiť sa piť borovičku. Nie ako suprák James Bond miešať vodku s Martini. Borovičku pijeme ako Slováci! A že mi to trvalo na to prísť! Voľby dopadnú pre nás ako národ – katastrofálne!

   007 – License to Kill
   https://www.liquor.com › vodka-martini-cocktail-recipe-5076791
   Vodka Martini Cocktail Recipe – Liquor.com
   19. 3. 2023Steps. Add the vodka, dry vermouth and orange bitters into a mixing glass with ice and stir until very well-chilled, about 20 to 30 seconds. Strain into a chilled cocktail glass. Garnish with a lemon twist, olive, or both.

   • Stalin – ten nebol idiotom – ten mal vždy prehľad o tom kto sa okolo neho nachádza a nebyť toho, že bol zavraždený západnou rozviedkou tak by vo svojom diele úspešne pokračoval.
    Veď koľko toho vybudoval! Všetko čo dokázal dokázal v podmienkach kedy bol obklopený samými zdradcami – trockistickou zberbou. Teraz už nejde o to kto je Harabin ale či dokáže prispieť k zabráneniu jadrového konfliktu rovnako ako R. Fico a tlmiť besnenie pohúnkov USA.. Teraz ideme na jednej vlne s Globalistami – a tí dovolia robiť Slovensku politiku inú než chce čo pretláčajú USA.
    Veď teraz máme Globalistickú vládu.
    Nie, nerobím si ilúzie o pozadí privedenia Harabina ale niesú v tom len prsty lóží.
    Tentoraz si ho vyvollil aj sám Život. On je ten kandidát, ktorého osobnostné predpoklady môžu zamiešať kartani Západu a podať ruku Rusku – je to dôležité aby to videl celý svet, že Rusko nepovažujeme za agresora aby sa aj iní osmelili odpútať sa od akéhokoľvek hegemona a zotročovateľa.

 5. Tak už nás konšpirátorov nazývajú SEKTA ! Dobro došli… https://www.hnonline.sk/tv/relacie/doslova/96136095-zaskrt-po-dekadach-zabija-cierneho-kaslu-pribuda-antivaxeri-su-ako-sekta-tvrdi-pediatricka ! Nech radšej načrú do svojho zhnitého svedomia, prečo po covide19 ľudia už neveria očkovania a obzvlášť skorumpovaným lekárom !

 6. Štefan Harabin, kandidát na prezidenta SR včera ve Zvolene. „Na první návštěvu bych jel do Ruska, přece nepojedu do Česka, podporovatelů fašistů“.
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/prezidentsky-kandidat-nepojedu-do-ceska-k-tem-podporovatelum-fasistu/

  • No je dobré, že to tak povedal a počítam, že keď liberálne fašistické médiá vystrihnú tú časť o tom Rusku (aby Š.H. pošpinili tak „zabudnú“ k tomu pridať aj tých fašistov. Tak mňa ešte napadá, že keď sú tie maenstreamivé médiá také objektívne a tak milujú okrajinu pod kontrolou FBI tak prečo ľuďom neposkytnú informácie z prvej – okrajinsko – americkej ruky – prečo obyvateľstvo lepšie nezoznámia s „udatnými“ a „čestnými obrancami vlasti“?
   – Prečo im neodprezentujú stránku „My.rotvorec. center“ kde sú neskreslene ukázané tie západné „hodnoty“ a smer, ktorým sa okrajina má uberať? Bolo by dobré aby sa toho ujal taký V Moravec alebo Dírer alebo Havran. Prečo mlátiť dokola Pod Lampou a pod to isté o okrajine keď okrajinský režim má takú úžasnú stránku kde je všetko o čo ide „hrdinom“ z okrajiny vysvetlené?

   • před několika měsíci (v době covidovej) jsem zahlídl zprávu, že tzv. nová ukrajina má být česká republika…..
    otázkou je co si pod tím „nová ukrajina“ představit…. že by ruská vojska?

    • Ruská vojska určite nie. Je tu ale projekt Globalistov medzimorie, ktorý USA elity nechápu. Teraz sa Globalisti a USA elity preťahujú v Európe o moc a preto tie vyhlásenia pohúnkov elít USA brať max na 50 percent vážne pretože tu ako negatívny subjekt niesú sami – sú tu ešte Globalisti, ktorí všemožne bránia rozpútaniu 3 svetovej vojny, ktorú rozdmýchavajú USA elity.
     A tiež je tu ešte Rusko – Ruský svet takže ČR ako nová okrajina je len mrija.

 7. Israismael

  Mimo tému sorry ..Nemôžem pochopiť tie liberálne stvorenia ako môžu tak hlúpo až smiešne písať články napr o dvojnikovy Putina lebo on pravý už akoze dávno zomrel ,alebo že je ťažko chorý a nemôže vystupovať na verejnosti,a pod . Ako môže taký dvojník tak presne a precízne rozprávať 2 hod s Carlsonom alebo včera s Kiseljovom?? ..Veď to sa nedá preprogramovať mozog na tak bezprecedentnú slovnú zásobu a na presne uložené myšlienkové pochody , keby to mal hovoriť v rozhovoroch nejaký Putinov dvojník..
  Alebo slniečka na Slovensku ake sú vychcane a predvidavé ..Napr Veronika Cifrová ..Už jasné vedela že ona bude zrušená v RTVS a tak s predstihom odišla aby nezažila hanbu ,a dokonca ju čakala kandidátka na poslanca do EU,za dobrú službu liberálom v RTVS ..Prikladov by sa našlo mnoho..Tak ako skončí hegemon z Usa a s ním prespekulovana liberálna demokracia ,tak isto skončia aj liberálne orientovaní ľudia po svete a a aj u nás na Slovensku ..chce to možno ešte nejaký rok ,dva a bude koniec.,Ak nepríde ešte skôr ten koniec , vplyvom Vyššej moci ..

  • Objektívne

   Q-Anon rozprávočky pre ľudí, ktorí veria všetkému, hlavne nech je to „aleternatívne“, iné ako mainstream. Detto White Hats, Corey Goode a ešte vyššie eso David Wilcock a hromada iných…

 8. Je rozdiel medzi pravými vakcínami, ktoré sa začali vyrábať ešte v 19.storočí a pokračovali v 20. storočí a medzi mRNA svinstvom, ktoré vakcínami vôbec nie sú.Nech sa už o tom popíše čokoľvek, pravé vakcíny,teda tie s oslabenými vírusmi, či baktériami majú svoj podiel na vymiznutí, či miernejšom výskyte určitých chorôb…Louis Pasteur zachránil vakcínou proti besnote mnohých ľudí,to je nesporný fakt,Robert Koch mal spočiatku problémy s vakcínou proti TBC, niekoľko ľudí umrelo,ale potom ju „prerobil“ ,prvá Nobelová cena za medicínu bola udelená za objav séra proti záškrtu, pravé kiahne vymizli po takmer 11ročnom očkovaní po celom svete…a takto by sa dalo dlho pokračovať.Bol som za socializmu očkovaný proti kadečomu a nikdy som nemal žiadne problémy, či dokonca nejaké následky a zdravie mi slúži doteraz…Samozrejme, že každý máme rôzne reakcie imunitného systému a tak sa mohlo stať ,že niekomu uškodilo to,čo inému nie,v tomto vždy bola záludnosť vakcín…Taktiež je rozdiel medzi vtedajšími lekármi, ktorí v skromne vybavených laboratóriách,bez veľkých dotácií dokázali niečo objaviť a medzi dnešnými pseudovedcami, ktorí dostávajú štedré dary a dotácie od farmakofiriem,aby objavili hocičo, čo im zvýši zisky a zároveň zabije čím viac ľudí po celom svete.Depopulačný program bol spustený……A ešte na margo chorôb, ktoré sa nám po dlhých desaťročiach znovu vracajú,pred pár dňami hlásili prípady čierneho kašľa na Slovensku,v Česku zomrel 82 ročný dôchodca na záškrt,ale samozrejme to nie sú „komerčné“choroby,ako vyšľachtený kovid a jeho rôzne varianty,takže žiaden veľký rozruch okolo toho…

  • So uplne mimo

   • Zabudol si dopísať písmeno m, keď si úplne mimo,ale keď si opitý,tak nepíš…

    • holistický prístup

     Jozef,

     stále melieš svoje.

     Jed je jed – vždy pôsobí deštrukciu – či už pozvoľnú, ktorú tak obhajuješ, alebo rýchlu, ktorá je v krátkom horizonte viditeľná. Tá pomalá – POVINNÁ – nahlodala organizmy v niekoľkých generáciách a terajšie majú dokončiť prácu tých predchádzajúcich. Krásne je to vidieť na „moderných“ tzv. civilizačných vraj chorobách – naviac na oslabení imunity – alergie, cukrovky, demencie, …!!!

     • Ty stále trepeš svoje vymyslené hovadiny.Ver si,čomu chceš a ja si budem tiež.A už mi neodpisuj a neotravuj ma.

     • Môžeme sa začať dohadovať, či prvá manipulácia s ľuďmi bolo triedenie odpadu, alebo vtedy ako tak bezpečné vakcíny. Alebo zatmenie Slnka. Všetko má svojich marketérov STRACHU pod zámienkou bezpečnosti. Každý jed na potkany – hocičo, nemôže byť pre inteligentné tvory na prvý pohľad nebezpečný. O tom hovorí Holistický prístup. Inak potkany neotráviš. Smerujem ku tomu, že vtedy tzv. bezpečné vakcíny boli marketingovým ťahom k „bezpečnosti“ súčasných genocídnych vakcín. Lebo Jozef si neuvedomuješ 250 rokov illuminátmi plánovania toho, čo prebieha dnes. Otázka na Jozefa – čo bolo prvé – Malthusova teória – alebo prvá bezpečná vakcína?

      https://sk.wikipedia.org › wiki › Maltuziánstvo
      Maltuziánstvo – Wikipédia
      Maltuziánstvo alebo maltuzianizmus alebo maltuziánska populačná teória je demografická a národohospodárska teória (resp. smer), prvýkrát sformulovaná Thomasom Robertom Malthusom (1766-1834). Hovorí, že kým obyvateľstvo má prirodzenú tendenciu rásť geometrickým radom, ponuka potravín a prostriedky na existenciu majú …

      https://www.cas.sk › clanok › 2619069 › historia-vakcinacie-na-nasom-uzemi-ockovacie-preukazy-tu-boli-uz-davno-tam-zarazajuce-podobnosti-nekoncia
      História vakcinácie na našom území: Očkovacie … – Nový Čas
      Očkovací preukaz Franza proti pravým kiahňam pochádza z roku 1833. Očkovacie preukazy tu boli už dávno pred pandémiou koronavírusu! Potvrdzuje to doklad o očkovaní proti pravým kiahňam z roku 1833, ktorý obdržal vtedy 5-ročný Bratislavčan Franz Mergl. A nielen to!
      ————–
      Náhoda?

     • holistický prístup

      Maroš,

      aj tzv. „Jozef“ určite mal a má tzv. „očkovací preukaz“ – priamo od svojho pediatra – tzv. detského lekára“ – je to niečo miladšie. Vôbec si neuvedomuje, čo tu vypisuje – alebo ak áno, tak je niekym nasadený. Chytá ho panická triaška, ak mu niekto nabúra tú jeho fikciu o jedoch, ktoré POVINNE vpravovali už do tiel detí – POVINNE! Pravdepodobne je to ten „Jozef“. ktorý tu otravujúco „predával“ med (a hľadal si „manželku“ bez „vakcíny“) – teda má včelstvá a vôbec nič sa od nich nenaučil.

     • Si nevzdelaný hlupák a pokrytec, veď ty sám si očkovaný ešte za socializmu a tiež si sa liečil antibiotikami, keď si bol chorý.Mal si sa liečiť „duchovným a holistickým“prístupom, keď tomu tak veríš…Neuvedomuješ si,aké blbosti tu píšeš…Ja patrím k „Husákovým deťom“ a záznamy o svojich očkovaniach mám ešte v starej zažltnutej zdravotnej karte, ktorú mám doma na pamiatku.A ešte jedna vec,ja nie som ten Jozef, ktorý tu predával med,ten mal inú značku vedľa svojich komentárov.Si nevšímavý,nečítaš poriadne komentáre a potom píšeš svoje „holistické hovadiny“. Nabúravam tvoje vymyslené sektárske fantazmagórie a ty nemáš žiadne logické argumenty,aby si vyvrátil tie moje,lebo jedine exaktná veda a medicína má dôkazy,nie nejaké pozliepané holistické hlúposti.

     • holistický prístup

      Jozef,

      prečítaj, čo si o sebe prezradil – si nekonečne frustrovaný bielopášťový sektár veriaci bludom, pretože niekto nežerie TVOJE OTRÁVENÉ SENO.
      Viem presne o čom píšem – snáď práve preto, že aj mňa to postihlo, poškodilo, … a len hoslitickým prístupom sa mi to darí držať pod kontrolou – nielen u mňa.

      Vrchol TVOJICH BLUDOV si dosiahol nielen primitívnymi vulgárnymi nadávkami, ale:

      „… jedine exaktná veda a medicína má dôkazy …“

      V čom je tá skutočná VEDA?!? Kde sú tie dôkazy?!?

      VEDA = vedieť, poznať.

      Dnešná tzv. „VEDA“ je len organizovaný ZLOČIN! Vieš len to, čo TI dovolia vedieť; vidíš len to, čo Ti dovolia vidieť; počuješ len to, čo Ti dovolia počuť – TEBE to takto vyhovuje.

      Si úplne mimo – nie si náhodou SABAKA, MIKAS, … či iný naprogramovaný KÔŇ farmakomafie?!?

      Slovo pravdepodobne je pre TEBA pojem cudzí – však?

      Koniec.

      S arogantými primitívnymi narcismi, ktorí sú schopní nenávistí, nadávok, primitívnosti, … rozprava nie je možná.

  • mariankosnac

   Jozef – viac menej súhlasim. Veď všetci sme boli zaočkovaný – lebo povinné očkovanie v detstve rovno v škole ktorému sa nedalo vyhnúť a všetci spolužiaci prežili bez následkov.

   • I to povinné dřívější očkování mělo také za účel zkrácení života.Ale nejednalo se vysloveně o depopulační vakcíny .
    Taky po sametové se rychle chvátalo se zrušením výroby našich vakcín a nahrazením těmi západními.

    • Áno. Otázka – je tá prvá protitetanovka – „len“ sterilizačná, alebo „až“ depopulačná. Celý problém sa prevalil v USA predtým, než Obama vyšiel so zákonom o povinnej zdravotnej starostlivosti /o deti a ich povinné očkovanie/. Predtým si „vakcínu“ proti tetanu mohli dovoliť len bohatí Američania. A práve u nich sa prejavilo zníženie rodivosti detí. Tí chudobní mali detí ako maku. Treba vedieť, že clostridium tetani je nepravá, anaeróbna kvasinka – žiaden vírus. Čiže – koľko ľudí by zomrelo kvôli tetanu /imunizujeme sa tisícročia prácou s pôdou, s hnojom – dodnes si pamätám na plán MUDr.Pavla Dubčeka pred sústredením karatistov – že keďže sa bude cvičiť na tráve, ktorá je súčasne pastvinou pre kone – hrozí tu veľké riziko tetanu – ktorého zdrojom je konský trus – takže treba všetkých očkovať – ku.va že o tom nevedeli Húni/, a koľko sa odvtedy nenarodilo? Odbočím – u niektorých „primitívnych“ národov sa čerstvé lajno používa ako zábal na otvorené rany – hádam už prešli štádiom pokus-omyl – či? My máme tak zažratú doktrínu Pasteura o nebezpečenstve mikróbov, že až! To je začiatok virologickej mafie!

     Ako cca 9-ročný som hltal knihu Luis Pasteur – Premožiteľ neviditeľných dravcov! No pane bože! Ale vďaka tomu dnes vedome viem povedať NIE!!! Lebo bacilus subtilis, lebo Vetom, lebo nattokináza, atď. Pri pomyslení na návštevu ordinácie lekára mám totálny diskomfort pri predstave, že ma bude nútiť nasadiť si rúško kvôli ich vlastnému komfortu, a že 50:50 tam stretnem nejakých kovidiánov, ktorí budú ku mne nevražíví – lebo to tak má byť! Tfuj tajbl! Satanova synagóga! A modliť sa budete k postrekovaču s metyl alkoholom! Ku.va!

     Taká úplná maličkosť – žiaden covid nikdy nebol zahrnutý do zoznamu životu nebezpečných nákaz – to žiaden lekár ešte nevie?! Nefunguje internet?

     „Definícia nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby v Trestnom zákone absentuje a zákon ani neodkazuje na iný právny predpis, ktorý by takúto definíciu obsahoval. Nezrušená je vyhláška č. 105/1987 Zb., [8] ktorá určuje, ktoré choroby sa považujú za nákazlivé v zmysle Trestného zákona, avšak táto vyhláška vykonávala už neúčinný Trestný zákon č. 140/1961 Zb. Výpočet v nej určený možno preto vnímať len ako demonštratívny (AIDS vrátane jeho nosičstva, amébová úplavica, besnota, botulizmus, brucelóza, čierny kašeľ, hemorhagické horúčky: epidemická hemorhagická horúčka a iné hemorhagické horúčky vrátane horúčky vyvolanej vírusom Marburg a Ebola, horúčka Lassa, cholera ázijská, legionelóza, meningokoková meningitída, mor, kiahne vrátane alastrimu, ornitóza a psitakóza, otravy a nákazy infekčného pôvodu šírené potravinami a vodou, paratýfy (A, B, C), plynatá sneť, prenosná detská obrna, salmonelózy, slezinná sneť, sopľavka, šarlach, tetanus, trachóm, trichinóza, trichofýcia všetkých druhov, tuberkulóza pľúcna a mimopľúcna, tularémia, týfus brušný, týfus škvrnitý, úplavica bacilárna, vírusový zápal pečene typu A, vírusový zápal pečene typu B, vírusový zápal pečene bližšie nešpecifikovaný, záškrt, žltá zimnica). Vzhľadom na to, že § 163 a § 164 sú zaradené do prvej hlavy TZ s názvom „Trestné činy proti životu a zdraviu,“ synonymum pojmu „nebezpečná“ by mala byť „spôsobilá ohroziť ľudský život alebo zdravie.“ Posúdenie takejto spôsobilosti ohroziť ľudský život alebo zdravie, resp. posúdenie choroby ako nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby je preto na znalcoch v odbore zdravotníctva.

     Z nedávnej judikatúry možno uviesť rozhodnutie Krajského súdu Nitra 2 To 55/2021, ktorým súd rozhodol o nedôvodnosti odvolania obžalovaného, A. M., ktorý bol Okresným súdom Nové Zámky uznaný vinným zo zločinu nebezpečnej nákazlivej ľudskej choroby. A. M. bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19 v čase vyhláseného núdzového stavu. Pod vplyvom alkoholu agresívne vystúpil proti členom policajnej hliadky vyslaným preveriť nahlásenú udalosť. Hliadke bolo oznamovateľkou oznámené, že A. M. je COVID-19 pozitívny a bol na dvore rodinného domu vyzvaný, aby si nasadil rúško na tvár, čo odmie“ – článok ďalej nedostupný…
     https://www.pravovzdravotnictve.sk/sk/casopis/pravo-a-manazment-v-zdravotnictve/trestny-cin-sirenia-nebezpecnej-nakazlivej-ludskej-choroby.m-1137.html
     ———
     Takže „odteraz“ po nás pôjdu kovidveriaci a už to funguje! Islám je len slabý odvar!

     • https://korona.gov.sk › povinnost-nosit-ruska-a-respiratory
      Zrušenie povinnosti nosiť rúška a respirátory
      S účinnosťou od pondelka 15. mája 2023 ÚVZ SR ruší vyhlášku č. 35/2022, ktorá reguluje nosenie respirátorov v nemocniciach, v čakárňach a ambulanciách lekárov, v domovoch sociálnych služieb a v lekárňach. Od tohto dátumu už v uvedených priestoroch nebude povinné prekrytie horných dýchacích ciest.
      ———-
      Takže otázka – prečo mojej obvodnej – skoro po roku na dverách visí žiadosť o nasadenie si rúšok, resp. respírátorov pred vstupom do čakárne? No – čo znamená kontrola? Uplatnenie moci! A ja mám takejto osobe dať dispozíciu na uplatnenie moci nad mojím zdravím?! Nie!!!

     • Dôležitá informácia – začnú sa zametať stopy po Mikasovych vyhláškach!
      „Upozornenie: Vzhľadom na vývoj situácie s ochorením COVID-19, bude prevádzka tejto stránky k 30.6.2024 ukončená. Pre aktuálne informácie navštívte prosím stránku Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky“

  • A vedel si Jozef že mnoho tých vakcín za socializmu pochádzalo z Ruska odkiaľ pochádza ten tvoj upír ktorému želáš smrť a znovuzvolený prezident?

 9. Studie: Lidé, kterým byl podáván ivermektin na COVID-19, se uzdravili výrazně rychleji než ostatní

  https://aktax.cz/studie-lide-kterym-byl-podavan-ivermektin-na-covid-19-se-uzdravili-vyrazne-rychleji-nez-ostatni/

 10. Plán globalistů na likvidaci všech zemědělských farem: Žádné jídlo, žádní lidé

  https://aktax.cz/plan-globalistu-na-likvidaci-vsech-zemedelskych-farem/

 11. Německá armáda má nedostatek „všeho“, mimo jiné kvůli dodávkám do Kyjeva

  https://aktax.cz/nemecka-armada-ma-nedostatek-vseho-mimo-jine-kvuli-dodavkam-do-kyjeva/

 12. „Vakcinácia“ ako genocídny biznis je modus operandi vymyslený dvorným katom Tretej ríše!

  „2) Smrt jako byznys
  Katovské řemeslo bylo odjakživa finančně lákavé. Jinak tomu nebylo ani v Německu. Když Reichhart začínal ještě ve Výmarské republice, obdržel za každou popravu 150 marek. Po nástupu Adolfa Hitlera k moci mu nacistická Třetí říše poskytovala fixní plat 3000 marek ročně a za každého popraveného 65 marek jako bonus. To Reichhartovi postačilo k tomu, aby si zakoupil vilu v luxusní části Mnichova. O zvrhlosti nacistického režimu svědčí i to, že náklady na popravu včetně nákladů na poštovné úředního záznamu o provedení trestu smrti platili pozůstalí po popraveném.“ – Toto vymyslel a navrhol práve Reichhart!!! Rodiny popravených odporcov režimu mohli byť rady, že nepopravili aj ich!!! Takže zo strachu zaplatili! Dnes popravu národov patokmi – genocídu – platíme všetci z verejných prostriedkov! Čiže ak niekto tvrdí, že prioritou sú zisky a iný, že prioritou genocída – ide o rafinovaný výmysel, aby si „spotrebiteľ“ zaplatil svoju smrť!!! A túto vrstvu zvrátenosti nájdete vo viacerých oblastiach svojich závislostí. Ešte aj v „pitnej“ vode. Pomenovať vojnu „dobrá práce“ je základ špinavej práce. Byť užitočný idiot, posluný idiot, pochválený idiot! Ocenený idiot – riadený idiot. Myslím, že kopanie ľudí do zadku im dáva slobodu a podnet sa tomu postaviť – pochvalu a odmenu príjme každý – preto je naše otroctvo skryté a neuvedomelé. Preto idioti nepochopia, prečo GMS chce vyhubiť 7 miliárd ľudstva. Lebo spravodlivosť netkvie v mzde, ale v súcite.
  https://g.cz/budvar-hitleruv-dvorni-kat-5-zajimavosti-o-popravcim-ktery-po-valce-pomahal-likvidovat-nacisty/

  Na křídlech orlů (2016)
  „Snímek inspirovaný skutečnými událostmi pojednává o úchvatném životě Erica Liddella poté, co v roce 1924 získá na olympijských hrách v Paříži zlatou medaili. Liddell se vrací do Číny, kde se narodil svým misionářským rodičům, a skromně se snaží zůstat v ústraní, aby mohl učit místní školáky. V roce 1937, na počátku druhé světové války, je Čína napadena Japonskem. Liddell se svým kamarádem a protřelým odbojářem jménem Xu Niu vycítí narůstající nebezpečí a rozhodne se poslat svou ženu Florence a jejich dvě dcerky do bezpečí v Kanadě. Sám však cítí povinnost zůstat a postarat se o civilní oběti. Liddell je společně s dalšími cizími státními příslušníky zajat a umístěn do jednoho z mnoha japonských internačních táborů, kde je donucen vydržet dva roky. Ještě před japonskou kapitulací podlehne nádoru na mozku. Jeho poselství naděje se však stává nesmrtelným. Odkaz Erica Liddella přetrvává až dodnes, neboť je stále obdivován jako doživotní šampion. [Zdroj: ČSFD]“
  https://www.filmuj.tv/na-kridlech-orlu/
  ————-
  Svet sa nedelí na Západ a Východ, ani na fašizmus a komunizmus, démonkraciu a totalitu, ale na ten židovský a nežidovský – v globálnom kozmopolitnom meradle. Človek, ktorý má toxoplazmu a vie, že ju má a vie, že jeňou ovládaný – a nechce byť ňou ovládaný – je pripravený ju zničiť! Je tu problém iluzóneho tvrdenia, že parazit nezabíja svojho hostiteľa! A že máme milovať svojho nepriateľa! Problém spočíva v skrytom riadení! Tento exo vrcholový parazit si totižto uvedomuje, že jeho skryté riadenie bude odhalené v momente, keď bude identifikovaná periféria moci /posledný obranný val = šanca/ tej jeho „riadiacej“ = ním riadenej sekty. Lebo za ňou už je len ON! Ale najprv prebehne boj ľudského kolektívneho podvedomia o internet – a proti AI a zástupným informáciám.

  Prečo „vaše“ vyhľadávače na internete nefungujú a filtrujú?

  Kľúčom je slovo eklektizmus – čo rovná sa cielené vyhľadávanie len tých informácií, ktoré majú potvrdiť už vami budovanú tézu – V.V.Pjakin to nazýva ako hlavnú prekážku vedomostného rozvoja – sektár nepríjme nič proti jeho sekte. Ako sekta fungujú aj policajti, lekári, atď. Teraz bližšie.

  Ako som napísal meno pána Pjakina? V.V.Pjakin – ako skratku Valerij Viktorovič Pjakin, čiže ako Slovan som tým – síce v skratke – vyjadril rešpekt voči ruskej tradícii – oslovovať, citovať Rusa tak, že spomeniem aj meno jeho otca!!! Čiže – ako vyhľadávač vyhodnotí mňa – a teda – nie čo, ale kto – sa pýta, kto hovorí – lebo nielen čo – je dôležité?

  Schválne si zadajte zvlášť – ak už nie v ruštine – Valerij Viktorovič Pjakin, Valerij.V.Pjakin, V.Viktorovič Pjakin, V.V.Pjakin, V.Pjakin, Pjakin – a porovnajte výsledky. K čomu smerujem? Že systém vás priradí do určitej sociálnej skupiny – rusofil, rusofób, neutrál, a iný, a potom vám priradí informácie. V podstate funguje marketing vyhľadávania – identifikácia cieľovej skupiny a jej záujem. Odbočím – otázka – z internetu miznú, alebo sú pre niekoho – nedostupné informácie?! Poprosím – skúste mi niekto nájsť link na vyjadrenie Zuzany Kušnírovej v bulvári, že myslím hneď druhý deň odovzdala jej zamestnávateľovi Martinine poznámky k jej výzkumu. Prečo ich nedala polícii – ako možný motív vraždy? Prečo sa pýtam? Pretože ak je v pláne likvidácia národných štátov, tak prioritou – nie je? – ich história – keďže históriu píšu víťazi – a akademickú pôdu ovládajú od roku 1775 – illumináti? Blbec som si vymazal kopu stiahnutých stránok z vtedajšej doby, pretože html prehliadač ich začal zobrazovať rozhádzané – čo je varovanie pre budäcu archiváciu – lebo vám to spraví z článkov popol. Keďže vyhľadávate za nejakým účelom, a žijeme v Infovojne! Lebo informácie znamenajú moc! A parazit a jeho periféria moci nesmú byť odhalení! To nie je jednoduchá toxoplazma! Inak – tá slovenská Infovojna.bz stále chodí okolo horúcej kaše už 10 rokov – a preto existuje. Nie je to náhodou modus operandi zástupnej informácie? „Hľadáte pravdu? My tiež!“ Ja vám na vašu zamlčiavanú pravdu seriem! Pretože je horšia ako lož! A základom slobody slova je právo šíriť lži – nie povinnosť šíriť pravdu! Aspoň toto by sme mali konečne chápať! Pravda – sama – nezvíťazí! To je základný ojeb! Pravda nie je subjekt, ale fakt! A preto satanisti hovoria pravdu – pretože vďaka eklektickému výberu informácií – väčšina ľudí tieto fakty neprijíma ako fakty – ale ako vtip! A preo si mafia medzi sebou vráža rituálnu facku – ako potvrdenie faktu – akože fakt myslené vážne! A preto je našim deťom zakázané dávať deťom výchovné facky! Lebo všetko so všetkým súvisí.

  Píšem toto ako chuj – pre mňa všetko so všetkým súvisí – takže účinok kyvadla pozornosti na genocídu nám berie život – ako genocída sama. Nebrať do úvahy plány na genocídu je idiocia. Ak máme budovať život – musíme zabiť jeho nepriateľa. Kult smrti je v podstate dokonalý – len záleží na tom – buď Oni, alebo My! Posledný útok na deti v podobe zrušenia ich domácich úloh je útok na ich kognitívne funkcie – plniť si úlohu súvisiacu s prežitím. Ste presvedčení, že elity svoje deti hýčkajú – a nedrilujú?

  Rozúrili ma idiotské telefonáty v Infovojne na túto tému, keď mnohí chceli byť „múdri“ a vyjadrovali sa, že deti treba zaťažovať „tak akurát“ /v pozadí ovládač infantilizácie, že deťom neberme detstvo/. Lenže toto akurát je cesta k priemernosti a tá je základom debilizácie! Znovu inak.

  Futbal. Dnes podívaná, ako milionári hrajú futbal. Kedysi bežná hra takmer „všade“. Ja nie som na kolektívne športy a toto naháňanie sa za myčudou mi bolo odporné, avšak s odstupojm som konečne pochopil, prečo Mundial predstavuje zástupnú vojnu medz štátmi. Lebo družstvá a kolektívy proti sebe? Áno aj. Ale o čo ide hlavne? Vôbec nie o góly a prihrávky! Kam mierim? Pozrite si reálny pohyb vojakov na bojisku! Čo robia? KLUČKUJÚ o život! Futbal je preto bojová hra, pretože vás má naučiť klučkovať v boji! Ale nie z gauča!

  Záťaž detí – maximálna – je príprava na život. Debilizácia a pohodlie je náš rafinovaný zabijak! Po ktorom máme túžiť. Ako „zmysel“ života. 4. priemyselná „revolúcia“ – keď za nás všetko budú robiť stroje – „a ľudia sa budú – na gaučoch – venovať svojmu rozvoju“! ??? Pohodlnosťou sa nikto nemôže venovať svojmu rozvoju!!! To je globálna lož ako vyšitá! Lebo o prežití ľudského rodu rozhodujú jeho kognitívne aktivity! Kto nám berie prácu – aj právo na ňu – berie nám tieto aktivity! Zobrať deťom úlohy znamená zobrať im prácu – ktorá by ich mala zušľachtovať – ja teraz nehovorím o deťoch v pakistanských textilných manufaktúrach – od ktorých si kupujeme lacné rifle. Musím skončiť, lebo tisíc ďalších myšlienok. Sledujte tie skryté procesy riadenia! Následky – 10 krokov dopredu! 7 miliárd zdebilizovaných „príživníkov“ so 6G mobilmi – v 4. priemyslovej tevolúcii – má uživiť kto?! Lebo „vývoj“ ľudstva sa nesmie zastaviť? Ale nie ten duchovný! Lebo ten je nebezpečný pre tento chtonický židosvet – niečo za niečo! A nepleťte si spoločenský duchovný pokrok ľudstva s modernizáciou jeho otroctva! Byť šťastný s AI, ktorá má ešte aj rozmýšľať za človeka – no ty vole! Už dnes za nás „rozmýšťajú“ média! Viete si predstaviť tú hrôzu potom? Zdebilizované debilizujúce učky sú len začiatok. A je zaujímavé, že máme zákon na ochranu mravnej výchovy detí, ale nikto ho nemieni použiť voči „reprezentantom“ tohoto systému. Veď niekto konkrétny niečo navrhol! Ale – keďže škody sa ukážu až po generácii – teraz nevieme nikomu dokázať zlý úmysel, že. Ale veď existujú aj diskrétne súdy – či nie?

 13. Zostrih z dnešnej tlačovky M.Šimkovičovej o RTVS.
  https://www.youtube.com/watch?v=lx47k7vAcno

 14. Holistický prístup, mýliš sa vo všetkom,čo si tu napísal,ja nepredávam med,to bol iný,tiež Jozef,ja mám inú značku, oranžový štvorec,som skutočný Jozef, ďalší týždeň v utorok mám meniny, patrím ku generácii „Husákových detí“ a záznamy o očkovaniach mám ešte v starej,zažltnutej zdravotnej karte,ktorú mám doma na pamiatku…Logiku a dedukciu máš teda mizernú,ako všetci duchovne založení hlupáci, nič nové… Veď aj ty sám si bol očkovaný počas socializmu,tak čo tu splietaš holistické chujoviny,mal si určite chrípku,angínu,či iné choroby a nevyliečl si ich určite duchovným prístupom,ale antibiotikami,bez ktorých by si zdochol.Si len pokrytec,ktorý píše niečo,čomu ani sám neverí… Veď som ti už zopár krát napísal, keď tak veríš ,že neexistujú vírusy,tak sa nechaj pohrýzť besným psom a vylieč sa „holistickým prístupom“,ty duchovný blbec.Namiesto toho tu neustále vypisuješ svoje pošahané blbosti, odtrhnuté od reality.Vy všetci“ holistici“a im podobní ste všetko jedna vygumovaná a pošahaná chamraď,sekta odtrhnutá od reality.

  • holistický prístup

   Jozef,

   si skutočný úbožiak, frustrovaný narcis s vygumovaným mozgom. Skús tu ešte niekoľkokrát otapetovať tie tvoje primitivizmy – dvakrát je málo!

   Pozn.: Zdá sa, že si skutočne pohryzený besným psom – po rusky sabakom.

   • Ty zakomplexovaný holisticky sektár,znovu tie tvoje bludy a fantazmagórie bez dôkazov a empirickych faktov.Dúfam, že takých holistických úbožiakov so stredovekým rozmýšľaním nie je veľa.V tvojej sekte ti vymyli mozog do biela, takže nemáš šedú hmotu, ktorá zodpovedá za inteligenciu a logické rozmýšľanie.O skutočnej medicíne, či mikrobiológii nemáš ani potuchy.S nevzdelanými zabednencami,ktorí nevedia na podporu svojich teórií dať jediný dôkaz nie je žiadna debata.Viacerí tu píšu desať kilometrové nezmyselné hovadiny,spájajú veci, ktoré nemajú nič spoločné, jednoducho bludari,medzi ktorých patríš aj ty.Zjavne nemáš inú robotu,len tu sledovať či náhodou niekto nezhodí tvoje ego,si asi nejaký príživník s egoista,ktorý nestrpí, keď ma niekto lepšie argumenty,ako on sám.

    • holistický prístup

     Jozef,

     „Ty zakomplexovaný bieloplášťový sektár,znovu tie tvoje bludy a fantazmagórie bez dôkazov a empirickych faktov.Dúfam, že takých blieloplášťových úbožiakov so stredovekým rozmýšľaním nie je veľa.V tvojej sekte Ti vymyli mozog do biela, takže nemáš šedú hmotu, ktorá zodpovedá za inteligenciu a logické rozmýšľanie.O skutočnej medicíne, či mikrobiológii nemáš ani potuchy.S nevzdelanými zabednencami,ktorí nevedia na podporu svojich teórií dať jediný dôkaz nie je žiadna debata.Viacerí tu píšu desať kilometrové nezmyselné hovadiny,spájajú veci, ktoré nemajú nič spoločné, jednoducho bludari,medzi ktorých patríš aj ty.Zjavne nemáš inú robotu,len tu sledovať či náhodou niekto nezhodí tvoje ego,si asi nejaký príživník s egoista,ktorý nestrpí, keď ma niekto lepšie argumenty,ako on sám.“

     Gratulujem – poznáš sa skutočne dobre.

     • holistický prístup

      Jozef,

      dokážeš sa odhaliť ešte viac?!? – alebo je toto TVOJE maximum?!? Tvoji spolusektári plnia otrocky príkazy svojich páničkov – svojich vodcov – svojich pastierov – snáď Ti chutí jedovaté seno, ktorým vás kŕmia.

 15. Si natoľko blbý,že nevieš,že som písal o tebe.Nemáš pravdu,neodhalil som sa,nie som lekár,ani zdravotník,ani nič podobné…Dochádzajú ti myšlienky, že kopíruješ moje vety?Sám nie si schopný napísať nič poriadne,iba dookola to isté.Si nudný.Buď už napíš niečo poriadne,alebo tu neotravuj.Skôr sa odhaľuješ ty,ako bludár,neschopný logickej argumentácie,aby si dokázal to,čo tvrdíš.Len obkecávaš,vyhýbaš sa priamym odpovediam.Pýtal som sa ťa,či si bol ako decko očkovaný,či si bral antibiotiká a ty len zahováraš,žiadna priama odpoveď,lebo nechceš napísať pravdu.Si ako šašo Matovič.Samé plané kecy a dôkazy o tvojich tvrdeniach žiadne.Čo napíšeš ďalej,ďalšie bla,bla, holistické blaboly?

  • holistický prístup

   Jozef,

   „Si natoľko blbý,že nevieš,že som písal o tebe.Nemáš pravdu,neodhalil som sa,nie som lekár,ani zdravotník,ani nič podobné…Dochádzajú ti myšlienky, že kopíruješ moje vety?Sám nie si schopný napísať nič poriadne,iba dookola to isté.Si nudný.Buď už napíš niečo poriadne,alebo tu neotravuj.Skôr sa odhaľuješ ty,ako bludár,neschopný logickej argumentácie,aby si dokázal to,čo tvrdíš.Len obkecávaš,vyhýbaš sa priamym odpovediam.Pýtal som sa ťa,či si bol ako decko očkovaný,či si bral antibiotiká a ty len zahováraš,žiadna priama odpoveď,lebo nechceš napísať pravdu.Si ako šašo Matovič.Samé plané kecy a dôkazy o tvojich tvrdeniach žiadne.Čo napíšeš ďalej,ďalšie bla,bla, „bieloplášťové“ blaboly?“

   Toto je VRCHOL Tvojej „intelektuálnej“ mozgovne – alebo je to vrchol toho, čo Ťa dokázal TVOJ pániček a otrokár naučiť verklkovať?!?

   Priznaj, KTO ŤA nasadil do diskusií na tejto stránke!

 16. A čo si dokázal ty,okrem kopírovania mojich viet a blábolov…?Zase len bláboly a žiaden dôkaz tvojich tvrdení.Si tak málo inteligentný, že si nepochopil, že na podporu svojich tvrdení musíš napísať aj nejaký dôkaz,ale na to ty nemáš mozgovú kapacitu.Vypisuj si tu ďalej svoje hovadiny, ktoré vždy budú len drístami,nič viac.Ja som na rozdiel od teba vo svojich príspevkoch napísal aj niektoré medicínske fakty,nie iba prázdne vety bez dôkazov,ako ty.Viac sa s tebou,kecálkom a drístačom hovadín nebavím.Nezaujíma má,kto čo kecá,ale čo robí.

  • holistický prístup

   „Jozef“,

   „A čo si dokázal ty,okrem kopírovania mojich viet a blábolov…?Zase len bláboly a žiaden dôkaz tvojich tvrdení.Si tak málo inteligentný, že si nepochopil, že na podporu svojich tvrdení musíš napísať aj nejaký dôkaz,ale na to ty nemáš mozgovú kapacitu.Vypisuj si tu ďalej svoje hovadiny, ktoré vždy budú len drístami,nič viac.Ja som na rozdiel od teba vo svojich príspevkoch napísal aj niektoré medicínske fakty,nie iba prázdne vety bez dôkazov,ako ty.Viac sa s tebou,kecálkom a drístačom hovadín nebavím.Nezaujíma má,kto čo kecá,ale čo robí.“

   Hmmm … vidím, že len samé bludy, nadávky, útoky, … – KDE sú DÔKAZY, ktorých sa tak dožaduješ práve TY?!? – nikde!!! – a to už boli vypísané mnohé ODMENY za izoláciu, replikovateľnosť, … toho, čo tak OBHAJUJEŠ – čo je práve TVOJIM BOHOM – tzv. „virológia“.

   Zameral si sa práve na mňa – sťa niekoho, kto takých, ako si aj TY, nejakým spôsobom ohrozuje – je to to Tvoja zloba, Tvoja nenávisť, Tvoja nemohúcnosť, … tak si ži svoj negatív …

 17. Ľudia Boží,
  prosím – neevokujt(m)e úplne zbytočne vo svojich komentoch – svoju vnútornú negativitu, vlastný ego-centrizmus a boj o to – kto tu bude mať v rámci tohto Vášho „dialógu“ – POSLEDNÉ slovo. Je to z pohľadu Duchovna – tak nicotné a prázdne!

  Pretože každý komentujúci tu, si už dávno „vyrobil“ z Vašich predchádzajúcich komentov obraz a tzv. duchovnú „schému a štruktúru“ životného nastavenia každého z nás, každého z vás..

  Kto tu má rozhodnúť, či má Pravdu – Jozef (a – áno, i ten ju má), alebo Holistický prístup (áno – i ten ju má..) A teraz – akože – čo?!

  Minimálne by sme v rámci svojich komentov mali byť tak empatickí, že keď jeden z dvoch – napíše (požiada), že KONIEC diskusie, tak by mohol byť tento Ortieľ akceptovaný i z druhej strany a nebrodiť sa zbytočne ďalej v bahne..

  P.S: Dňa 16.3.2024 dopoludnia mi telefonoval bratranec, že dnes ráno zomrel náš strýc. Vyšiel ešte do záhrady a tam odpadol a v krátkosti – a v rýchlosti odišiel z tejto dimenzie. Síce sa liečil dlhé roky na diabetes s tým, že si pichal denne inzulín, mal problémy s tzv. diabetickou nohou, ale merito veci – podľa môjho skromného úsudku spočívalo v tom, že bol poslušne 3 x zapichaný.
  Človek – srdiečkom veľmi prajný, proste – vedome by neublížil ani muche, vo svojom okolí, ak mohol – pomohol. Na druhej strane – žiaľ – človek, ktorý tomu vaxovaniu, fakt – veril. Dôvod jeho smrti bol podľa coronéra – infarkt, alebo veci tomu podobné – v rámci kardio-vaskulárnych dg.
  Takých exitusov, ktorých tu v SK, máme denno-denne stovky, o ktorých sa ovšem nikde nepíše.. I preto tento môj koment na tomto mieste..Vďaka za pochopenie!

  V máji by mal 66 rokov.

  P.S. Môžeme tu z duchovného hľadiska – polemizovať, či už je v t.č. skutočne na druhom Svete – slobodný, alebo, ako vie pozemský človiečik povedať, – „no odišiel skoro, ešte si tu mohol aspoň 10 -15 rokov – požiť..“ Uhoľ pohľadu!

  Prajem mu veľa duchovného odpočinku a nabratia nových síl a Znania do ďalšieho jeho Bytia.
  Tak, aspoň – toľko som na tomto mieste a v danej veci – chcela..

  Dodko – R.I.P!

Pridajte komentár

*