1 z 16 írskych chapcov má autizmus: Kríza horšia než COVID-19 a nikoho to nezaujíma


Print Friendly, PDF & Email

Podľa nedávno zverejnených štatistických údajov je výskyt autizmu medzi írskymi deťmi v súčasnosti na úrovni 4,3% (u chlapcov vyše 6%), čo je 82% nárast za posledných 5 rokov.

Na Slovensku je to zatiaľ síce menej, no podobne ako inde na svete, aj u nás to postupne rastie.

Čo sa týka USA, tak tam je situácia oficiálne len o niečo lepšia ako v Írsku, no kritici tvrdia, že to je len vďaka manipulácii dát úradmi ako napríklad CDC (Centrum pre kontrolu ochorení).

V roku 2016 Judith Pinborough-Zimmerman, hlavná vyšetrovateľka CDC v Utahu pre autizmus a vývojové ochorenia podala federálnu žalobu za falšovanie a úmyselné skresľovanie údajov vlastnou organizáciou.

Americké úrady používajú na manipuláciu čísel viaceré metódy, aby zakryli skutočný rozsah pandémie autizmu.

Ako povedala: „Explózia autizmu je handbou CDC, pretože absolútne zlyhali zaoberať sa environmentálnymi faktormi (vrátane vakcinačných), ktoré zapríčiňujú toto ochorenie“.

Rozsah autizmu verzus COVID-19

Kríza epidémie autizmu úplne zatieňuje tú súčasnú s COVID-19. Inštitút Billa Gatesa Health Metrics (Metriky zdravia) odhaduje vyše 81000 úmrtí na COVID-19 s priemerným vekom pacientov 75 rokov.

Naproti tomu, autizmus zasahuje batoľatá a z celého ich života vytvorí doslova agóniu.

Polovica z nich nikdy nepôjde na svoje prvé rande, nenapíše básničku, nekopne do futbalovej lopty, neodvolí ani nebude volený, slovka neprerečie či nebude vedieť používať toaletu.

Náklady na starostlivosť o autistov iba v USA sa odhadujú na 250 miliárd ročne a neustále rastú.

Vakcína proti Hepatitíde B v prvom mesiaci života zvyšuje riziko autizmu o 1135%

Vedci z americkej Agentúry pre ochranu životného prostredie (EPA) hovoria, že epidémia autizmu začala v roku 1989, keď sa výrazne rozšíril počet vakcín v detskom očkovacom kalendári.

Tela detí sú odvtedy vystavené enormnému nárastu toxínov – od hliníka cez ortuť a formaldehyd až po mnohé ďalšie škodlivé látky.

Stop Candida

Veľká štúdia z roku 1999 týkajúca sa bezpečnosti vakcín zistila, že deti, ktorým bola podaná vakcína proti Hepatitíde B v prvom mesiaci života, mala za následok až o 1135% zvýšené riziko diagnózy autizmu.

Odvtedy teda farmaceutické firmy i štátne úrady vedia, že očkovanie skutočne spôsobuje autizmus. Všetky štúdie, ktorými to dnes popierajú, sú účelové a opäť len manipulujúce s číslami.

Poznámka: Na Slovensku sa nepoužíva samostatná vakcína proti Hepatitíde B, tá je súčasťou Hexa vakcíny, ktorá sa deťom podáva po 2 mesiaci života.

Úrady ukryli nepohodlnú štúdiu

Čo sa stalo zakrátko po publikovaní uvedenej štúdie v roku 1999? Tak ako obyčajne, aj tentokrát úrady spolčené s farmaceutickými firmami ju utajili.

Uzavreli prístup do databázy pre nezávislých vedcov a zriadili panel pochybných „tabakových“ vedcov (tak sa prezývajú vedci, ktorých úlohou je robiť výskum vyhovujúci tým, kto zaplatí), aby dokázali, že „vakcíny nespôsobujú autizmus“.

Ďalej zablokovali štúdie všetkých vakcín, ktoré sa podávajú deťom do veku 6 mesiacov.

Kľúčovú úlohu tu zohral istý Anthony Fauci – ten istý Fauci, ktorý je dnes „hlavným odborníkom“ americkej vlády na koronavírus.

Fauci rozdeľoval každoročné výskumné granty vo výške 5 miliárd dolárov a postaral sa o to, aby štúdie zaoberajúce sa environmentálnymi a vakcinačnými príčinami spomínaného ochorenia nikdy nedostali žiadne peniaze.

Keď v roku 2008 Komisia pre koordináciu autizmu pri Národnom inštitúte zdravia (NIH) schválila 16 miliónov dolárov na skúmanie súvisu autizmu s vakcínami, Tom Insel tieto štúdie zastavil.

Záver

Fauci a Insel sa dopustili jedných z najhorších zločinných konšpirácií v histórii.

Americká nadácia pre ochranu zdravia detí sa snaží, aby boli voči týmto ľuďom začaté trestné stíhania. Dúfajme, že budú v tomto ich snažení úspešní.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Zdroj: childrenshealthdefense.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku. Dnešný článok z http://www.naturalnews.com https://www.naturalnews.com/2020-06-03-universal-vaccination-passport-absolute-compliance.html – čo pripravuje EÚ, Bill Gates, povinný očkovací pas…
  Dnes na http://www.naturalblaze.com nabehol článok aké jedy, nebezpečné nanočastice sú vo vakcínach. https://www.naturalblaze.com/2020/06/dangerous-nano-particles-contaminating-many-vaccines-groundbreaking-study.html
  Jednoducho povedané – povinný odchod do „nebíčka“.

  • Jozef Horňák

   Eva, máte pravdu. Ak by to nebol prasprostý biznis na úkor zdravia detí, tak by to nemuseli nasilu pretláčať novými zákonmi. Ľudia po čase vždy prídu na to čo je zlé, bohužiaľ niektorí už neskoro.

 2. Ak máte autistické dieťa, skúste vyhľadať tohto človeka, žije vo Švajčiarsku, ale bol na prednáške aj v CZ – https://andreaskalcker.com/en/

 3. A ešte to je najsmutnejšie, že tí čo pretláčajú vakcíny, tí čo zarábajú milióny, miliardy na vakcínach nedovolia seba ani svoje rodiny zaočkovať. Ale my „ovečky“ to máme mať povinné.
  Oplatí sa vypočuj aj videa Dr Judy A. Mikovits, PhD. – mnohé veci, mnohé podvody odhaľuje aj o Dr. Fauci.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=4XrgoG04yKE
  Na http://www.youtube.com je dobré dať do vyhľadávača: Geongineering watch global alert news
  1 x do týždňa je nové video, teraz počúvam horeuvedené, kde sa asi v polovičke rozvádza vakcinačný biznis, podvody vo vakcinácii, koľko ľudí umrie, koľko ľudí doživotne ochorie z očkovania. Rada si tohto pána raz do týždňa vypočujem, odhaľuje a odhaľuje.

 5. Zdravím, opravte názov článku! Opravte slovo „chapcov“ na „chlapcov“. Ďakujeme.

Pridajte komentár

*