Štát a médiá opäť šíria bezdôvodný strach a paniku. Delta variant koronavírusu je až 10-násobne MENEJ nebezpečný než britský variant. Viac info tu

Po chrípkovej vakcíne skončil muž v nemocnici. Nedokáže hovoriť, kráčať, vidieť, ba ani dýchať

Print Friendly, PDF & Email

Injekcia proti chrípke dostala muža do nemocnice. Nedokáže hovoriť, kráčať, vidieť, ba ani DÝCHAŤ

Tento pravdivý príbeh o očkovaní proti chrípke, ktoré dostalo muža do nemocnice, sa prostredníctvom stránky InfoWars.com stáva virálnym.

Muž z Las Vegas stratil zrak, zostal čiastočne paralyzovaný a nebol schopný dýchať po tom, čo ho minulý mesiac zaočkovali proti chrípke.

Zbohom vysoký krvný tlak

Ako k tomu došlo

Shane Morgan a jeho žena Monique sa 2. novembra rozhodli dať zaočkovať proti chrípke. Boli presvedčení, že im to pomôže ochrániť samých seba, aj mladých členov svojej rodiny, pred náročným obdobím sviatkov.

Lenže to, čo považovali za proaktívne opatrenie, sa zmenilo doslova na horor, keď Shane začal strácať cit v rukách a nohách.

Ako pre média povedala jeho žena Monique: „Začal byť chorý asi 36 hodín po tom, čo dostal injekciu proti chrípke.

„Nikdy sa mi ani nesnívalo, že by sa niekedy mohlo stať niečo takéto“, uviedol pre miestne médiá samotný Shane.

Lekári v nemocnici Cebtennial Hills diagnostikovali Shaneovi Guillain-Barrého syndróm.

Ide o známu nežiaducu reakciu na očkovanie, ktorú Americký úrad pre kontrolu chorôb (CDC) charakterizuje ako:

„Porucha autoimunity, pri ktorej vlastný imunitný systém človeka poškodzuje nervy, spôsobujúc svalovú slabosť a občas aj paralýzu“.

Zo spustenia nežiaducej reakcie viní Monique očkovanie proti chrípke, ktoré nechalo Shanea odkázaného na dýchací prístroj a kŕmenie za pomoci sondy.

„Toto je naposledy, čo ho dostal niekto v mojej rodine“, povedala, dodajúc, že Shane by mal radšej  „takmer istú“ chrípku, než trpel vyčerpávajúcimi poruchami celého svojho organizmu.

Stop Candida

Je nepochopiteľné, že napriek Shaneovmu desivému poškodeniu pri očkovaní, vedúci predstaviteľ nevadského zdravotníctva v rozhovore pre média ďalej povzbudzuje ľudí k tomu, aby sa dali očkovať proti chrípke.

Ako hovorí, Guillain-Barrého syndróm je údajne „zriedkavý“ stav.

My už len dodávame, že Guillain-Barrého syndróm, alebo tiež GBS, bol tiež hlásený u pacientov, ktorí dostali napríklad vakcínu proti čiernemu kašľu, vakcínu Gardasil/Silgard (HPV) alebo vakcínu M-M-R II (mumps, osýpky, rubeola).

Pre dary na pomoc Morganovej rodine bola vytvorená stránka GoFundMe.

Záver

Chrípková sezóna stále trvá a úrady naďalej vyzývajú obyvateľstvo, aby sa proti chrípke dali zaočkovať. No bohužiaľ, o prípadoch ako je tento, v médiách hlavného prúdu počuť nebudete.

Preto sme považovali za povinnosť vás o tom informovať. Dobre si zvážte, či podľahnete lobistickému tlaku výrobcov chrípkových vakcín (či už priamo cez reklamy alebo cez vyhlásenia úradov verejného zdravotníctva).

Zdravie máte len jedno. Nenechajte si ho preto vziať pre profit niekoho iného.

Liečba osteoporózy

Zdroj: darrellhines.wordpress.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články

Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora a v žiadnom prípade nenahrádza konzultáciu ani vyšetrenie lekárom v zdravotníckom zariadení. Príspevky a komentáre môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

  1. Jirina Pelikanova

    Tesim se na Vase clanky a videa J.

Pridajte komentár

*