Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Bryan Ardis: Za kovidové príznaky je zodpovedných 36 peptidov hadieho jedu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Bryan Ardis: Za kovidové príznaky je zodpovedných 36 peptidov hadieho jedu

(Kevin Hughes, Natural News) Dr. Bryan Ardis sa už pred nejakým časom snažil varovať svet pred toxickými jedovými peptidmi obsiahnutými v koronavíruse SARS-CoV-2, no takmer všetci sa mu za to posmievali, pričom mal po celý čas pravdu.

Takzvaná „teória jedu“, ktorá bola zamietnutá inými analytikmi a pozorovateľmi, sa ukazuje ako kritická súčasť pochopenia pôvodu a výskytu takzvaného „Covid-19“, ktorý by sa mal vhodnejšie nazývať „CoJed-19“.

Texaský chiropraktik Dr. Bryan Ardis uviedol, že za symptómy infekcie koronavírusom je zodpovedných 36 zložiek hadieho jedov, pričom na podporu svojho tvrdenia uviedol dve štúdie. Toto odhalenie urobil 2. novembra 2022 počas epizódy svojho programu “The Dr. Ardis Show” na Brighteon.TV (video na konci článku).

„Existujú výskumné štúdie z Talianska, ktoré v júni 2020 v skutočnosti nenašli dva jedy spôsobujúce symptómy ochorenia v krvi, moči a výkaloch všetkých pozitívnych pacientov s Covid-19. Našli 36 rôznych peptidov z hadieho jedu, ktoré sú zodpovedné za každý jeden symptóm kovidu. V kontrolnej skupine sa nenašli žiadne hadie peptidy,“ uviedol Dr. Ardis.

Prvá štúdia, ktorú prezentoval Dr. Ardis, bola od British Medical Journal Global Health. V dokumente uverejnenom v októbri 2021 sa hovorilo o tom, že uštipnutie hadom a Covid-19 sú dva zdravotné problémy, ktoré by mohli byť tým istým predmetom výskumu.

Inými slovami, podľa výskumníkov majú Covid-19 a hadie uštipnutia spoločnú vec, ktorou je jed. Nájdenie lieku na jeden z týchto zdravotných stavov by zároveň mohlo vyriešiť aj ten druhý.

„Len chcem, aby ste vedeli, že svet už uznáva a vie, že Covid-19 má viac spoločného s hadím jedom než čokoľvek iné,“ povedal moderátor Brighteon.TV.

Druhá štúdia prezentovaná Dr. Ardisom bola zverejnená v auguste 2021. V štúdii výskumníci z Univerzity v Arizone identifikovali enzým nazývaný fosfolipáza A2 (PLA2) ako kľúčový molekulárny mechanizmus zodpovedný za úmrtia na Covid-19. PLA2, mimochodom, súvisí s neurotoxínmi nachádzajúcimi sa v jede hada štrkáča.

Štúdia skúmajúca látku PLA2, uviedol Dr. Ardis, ukazuje priamu súvislosť medzi otravou jedom a smrťou na Covid-19.

V telesných tekutinách Talianov pozitívnych na kovid boli nájdené viaceré zložky hadích jedov

Dr. Ardis tiež poukázal na samostatnú štúdiu, ktorá hovorila o peptidoch podobných toxínom, ktoré sa nachádzajú vo vzorkách krvi, moču a stolice pacientov s Covid-19 v Taliansku.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Výskumníci zistili, že tieto peptidy v telesných tekutinách mali zložky ako fosfolipázy, fosfodiesterázy a zinkové kovové proteinázy – všetky sa nachádzajú v živočíšnych jedoch.

(Súvisiace: Výskumníci našli desiatky jedových peptidov v krvnej plazme a vzorkách stolice od pacientov s Covid-19, čo potvrdzuje súvislosť medzi toxínmi a kovidom.)

Vzorky telesných tekutín zozbierané výskumníkmi obsahovali jedy z nasledujúcich hadov:

 • Malajský krait (Bungarus candidus)
 • Pruhovaný krait (B. fasciatus)
 • Uruguajský koralový had (Micrurus altirostris)
 • Čínska kobra (Naja atra)
 • Malajská kobra pľuvajúca (N. sumatrana)
 • Užovka hnedá východná (Pseudonaja textilis)

Dr. Ardis povedal, že okrem hadov našli vedci aj jedy z vodných tvorov, ako sú morské slimáky a hviezdice s tŕňovou korunou (Acanthaster planci). Poukázal na to, že jedy z hadov a hviezdíc obsahovali látku PLA2, ktorú štúdia z augusta 2021 spájala s Covid-19.

Poznamenal tiež, že továrne, laboratóriá s biologickými zbraňami a dokonca aj federálna americká vláda vyrábajú syntetické jedy z jedovatých tvorov už 50 až 60 rokov.

Okrem toho Dr. Ardis ďalej povedal, že jedy sa vyrábajú synteticky a že sú rovnako toxické a smrteľné ako ich prírodné varianty. Nakoniec Dr. Ardis zopakoval, že Covid-19 je umelo vyrobená biologická zbraň.

Záver

Sledujte stránku CoVenom19.com a získajte ďalšie informácie o prepojeniach medzi hadím jedom a chorobou Covid-19.

Tiež si pozrite epizódu „The Dr. Ardis Show“ z 2. novembra 2022 nižšie. Relácia „The Dr. Ardis Show“ sa vysiela každú stredu o 10:00 (amerického času) a každú sobotu o 11:00 na Brighteon.TV.

Liečba osteoporózy

Autor: Kevin Hughes, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ani som nedočítal – odkedy sú nejaké peptidy subjektom vôle a teda za niečo zodpovedné! Choďte do riti!

  • Technicky – hadí jed, včelí jed – sú zatiaľ farmakologicky neopakovateľné matérie! Teda – kto tu kurva dal dohromady „kamión“ hadieho jedu na účely globálnej pandémie?!

  • Marosko suhlas, tiez ziadny covid 19 neexistuje,ani vyrobeny v laboratories,Elite na tom nezalezi,ci si sprosti ludia myslia,ze je z netopierov,alebo z Wuhanu, co je oblubena teoria,dolezite pre „elitu“ je ze VERIA ze „virus“ existuje,co je uzasne klamstvo, takze mozu robit „opatrenia“ a postupovat v Lockdovnoch a genocide ak by bol nejaky hady jed pouzity,tak by bol jedine v tych takzvanych „vaccinach“,co su de facto Opercne systemy a ludia su Hardware,na straz,uz som doma po 7 tyzdnov,po Europe

   • Ale no… ze neexistuje… Tak preco som ja a plno dalsich ludi okolo mna co sme roky, viac jak 10 rokov neboli chori, tak ze 40 teplota a doma len v posteli prelezis 2 dni, sme minuleho roku boli 2x takto chori ? Mne je jendo ako to nazvu a co to je, ci to je nova chripka alebo co, ale jednoznacne ze nieco nove tu prislo, lebo pochoreli aj ludia taki ako pisem, co vela rokov chori neboli, lebo na vsetko co sa tu vyskytovalo doteraz uz maju imunitu vybudovanu… No a teraz uz maju aj na C19, lebo ho prekonali…

    • „Prišli“ len nové jedy a je ich viac vo všetkom, čoho sme súčasťou. Buď rád, že si mal vysokú teplotu – to je prejav organizmu, ktorý sa aj takto snaží zlikvidovať jedy a ich metabolity – je to v podstate očistný proces, pri ktorom je nutné chrániť len mozog! – telu to prospieva – ale ak je to Tebe jedno, tak čo s Tebou.

    • Sorry,ale ja som nemala cely zivot horucku a pred par rokmi som parkrat tak prechladla ,ze som z dovolenky z lietadla isla rovno do nemocnice.. Potom som zase chodila chora do prace az kym som neskolabovala. Bola som tak chora,ze na WC som sa plazila po zemi..To este nebola Corona… Pocas Corony zdrava,museli sme sa v praci testovat,trochu som mala nadchu a slabu bolest hrdla. 2x pozitivna ,dokopy mi nic nebolo,ziadna teplota,ale aj tak som musela ostat doma. Chcem tym povedat,ze aj ked niekto nikdy nebol chory,raz ho ta chripka proste dostane…Co je tiez uplne normalne. Podotykam,ze mam 60 rokov a niesom ockovana. Ak ludia takto ochoreju na ,,Coronu,,tak ich aj psychika zabije,lebo sa obavaju smrtelnej choroby a myslia si ze zomru. Kym nebol Covid,tak sme vsetci chodili chori do prace,nikto sa nebal,ani sa nad tym nepozastavoval…

    • určite že neex. covid do dnešného dňa nebol izolovaný, teda podvod. a to video hore je staré cca. 25r.Za všetkým stála práve ona Sheri Tampani.diabol diablov. Mimochodom je slovenka a ten muž je lezba-transsexualka.Ma na sebe maskink Hollywood. to všetko je teraz len duch. sú omnoho staršie.

  • Dobre Maroško ideme do tej riti cmuk

 2. mariankosmac

  A nemohlo to vzniknúť v prírode? Nejaký grupáč hadov, morských slimákov a hviezdíc? Potom had pokúsal nejaký voľne chovaný dobytok, alebo človek zjedol toho hada trebárs číňan ktorý si ho kúpil na trhu…

  • Pred rokom a pol bol na internete dokument viac dielny. Jeden diel bol zameraný na hadí ostrov. Tol bola vskutku morda… sa už len na to dívať. Tie tisícky ovíjajúcich sa hadov… Človek by neveril, že niečo také vôbec existuje.

 3. O tomto sa už písalo koncom roku 2020, takže pre mňa nič nového… ale symbolika krásny, kto je za tým… had… biblicky diabol… :o)

  • určite že neex. covid do dnešného dňa nebol izolovaný, teda podvod. a to video hore je staré cca. 25r.Za všetkým stála práve ona Sheri Tampani.diabol diablov. Mimochodom je slovenka a ten muž je lezba-transsexualka.Ma na sebe maskink Hollywood. to všetko je teraz len duch. sú omnoho staršie.

 4. Had je aj symbolom múdrosti… a v biblickom raji (či už reálnom, obraznom alebo vymyslenom) je Had aj bytosťou hovoriacou pravdu – on prvú ľudskú dvojicu (na rozdiel od boha) informoval pravdivo – slovami „isto nezomriete…“

  • Klingáč

   Pre každého je had symbolom niečoho iného, hadí jed sa získava z hadov, otravuje s ním každý blbec.

  • Objektívne

   Je to opačne. Gn 2:17 – „Ale zo stromu poznania dobra a zla z neho nejedz, lebo v deň, keď by si z neho jedol, istotne zomrieš“. Pre pochopenie významu týchto slov je potrebné vedieť kto to bol Adam a Eva a čo bola rajská záhrada, pretože had nebol had ako si my predstavujeme, strom nebol strom, jablko nebolo jablko. Inak celý ten príbeh sa odohráva na Sinajskej púšti a je pravdivý.

   • Objektívne, mne je jasné, že biblia je písaná v obrazoch (napr. nahí = odhalení; anjeli = kňazi atď., atď…) a ešte je aj zámerne zmotaná tak, aby jej – pokiaľ možno – nerozumel nik, a aby sa ľudstvo na základe nej čo najviac roztrieštilo. Však – Rozdeľ, a panuj!
    Mám pocit, že biblickej obraznej reči poriadne nerozumejú ani radoví farári…možno iba „duchovní“ stojaci tesne pod vrcholom pyramídy. Aspoňže prenesený význam slova ovca dnes už hádam konečne pochopil aj posledný slepo veriaci. Teda dúfam.

    • To, že „po zjedení jablka zomrú“ povedal „boh“. „Had“ povedal, že „nezomrú, ale otvoria sa ich oči a budú ako bohovia, ktorí vedia, čo je dobré, a čo zlé“. Čo sa aj stalo.
     Iba debaty týchto dvoch symbolických protagonistov sa týkal môj príspevok.

     Ak sa už niekto s ISTOTOU dopátral k najhlbšiemu a hlavne jedinému PRAVÉMU poznaniu, tak to by mohlo byť veľmi zaujímavé…

     • Objektívne

      Niekto sa k pravému poznaniu dopátral a je prvý, ktorý na to prišiel po 2600 rokoch. Uvádza napríklad, že A&E boli bytosti 6.dimenzie, ktoré nemali hmotné telo, žili večne a dobrovoľne podstúpili proces de-evolúcie na bytosti 5. dimenzie, ktoré sa potrebujú o svoju telesnú schránku starať. Je celkom zaujímavé vedieť prečo tak urobili. Nebolo to z potreby niekomu pomáhať.

     • – a to je presne to, čo som dávno poznať chcela, len som sa (a hlavne časovo) ešte k tomu nedostala… ďakujem za pripomenutie –
      Ide zima, bude viac času…už len dúfať, že ľudstvo neodpoja od elektriky a prípadne ešte aj od tých zvyšných zdrojov svetla. Ďakujem, Objektívne.

     • Akú pravdu? Had ich oklamal, naviedol ich a stali sa smrteľníkmi a stratili večný život! Had diabolské plemeno, bodka !
      Okrem toho diabol je veeeľmi inteligentný, akurát bez citu a bez lásky. Taký narcisko.

     • Objektívne

      @Emily: Nezabudol som, potom sa dohodneme. Ozvite sa potom keď to bude aktuálne. Môžete na viasuman (at) protonmail.com

  • Marek Kosice

   Emily : ako moze byt had symbolom mudrosti, ked ho pouziba satanisticka cirkev vo Vatikane dokonca aj pri navrhu budov zvonku ai zvnutra? Navyse had funguje ovlea pudovejsie nez napr sova, vlk, a ine divoke zvierata… Takze si napisal RIADNY HLOD…. Had je symbolom ZLA. Aj preto hady miluju drvivou väcsinou zvrateni ludia s „vykastrovanou“ duchovnou zlozkou bytosti (satanisti, metalisti, potetovani a popiercingovani ludia, nymfomanky)…

   • Koľko ľudí, toľko názorov, Marek – aj na Hada.
    Mám pocit, že v každej živej bytosti je dobro aj zlo súčasne; dôležité je, kto čo zo zmesky Pravdy, poloprávd a Lží chce vidieť.

    https://energieodxenie.cz/hadi-sila-a-symbol-hada-okridleneho-draka/
    – prečítaj si tretí odsek linku, Marek – takto Hada vidím ja. A čo je Pravda, to ti presne nepovie asi nik – „odpočiatku“ je tu zámerné vnášanie chaosu do všetkých možných oblastí života.
    Čo sa týka biblie, ktorá je tou najväčšou zmotaninou, akú som kedy čítala, z 3. kapitoly 1. Genesis, ktorá odhaľuje charakter boha Sionu, vyplýva, že v Raji v súvislosti s „Adamom“ a „Evou“ mal Pravdu „Had“ – a klamal „Boh“…hoci v citátoch sú zrejme ukryté hlbšie významy, do ktorých presne vidí asi len málokto.
    Pravdepodobným poslaním biblie aj všetkých cirkví sveta bolo vniesť do mysle ľudí zmätok, aby človek zostal ovcou až po hrob. A práve to som chcela príspevkom povedať.

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,nepoznám odpornejšie plemeno ako je had a jeho kult,,,,rozhodne je v tom celom silná symbolika,,,hadie farmy a chovatelia hadov-to nieje tu žiadná novinka,mnoho idiotov obdivuje hadov a už som videl zočivoči volne polezujúce aj kadejaké agresívne mutácie-ničmoc ten okamih,hoci som ich už bol nútený zopár skántriť,,,,naši spoluobčania s panelových veľkomiest akosi zabudli na hadiu ríšu a jej víznam a pre nich existuje iba jedno zviera-čistokrvný minimálne 500ečkový pes či luxusmačka,,,,had toto všetko začal-had toto všetko aj ukončí,tak prečo nie zrovna jed z hada na vyľudňovanie,,,,

  • mariankosmac

   Jed z hada je stále slabý na vyľudňovanie – to keď tak, bude spôsobené nie hadím jedom, ale haďou politikou!

   • KOVIDBARÓN!

    ,,,,hadí jed môže byť aj slovo-lož,ideológia,propaganda,zámienka atd,,,,ktoré vám ublížia,alebo rôzne uškodia,,,,kovid-dych smrti je otrávený a zamorený vzduch v kombinácii s ľudskými spúšťačmi čo sú robotické inteligentné baktérie menšie než je nano,ktoré sú v človeku už dlho už od detstva,kde sa v tele budujú a napomáhajú stárnutiu,chorľaveniu,oslabeniu,,,,sú to aj zrýchľovače,,,,človek funguje v tomto priestore na diaľkový ovládač a na vypínač ovládaným vyspelou inteligenciou človekovi nezrozumiteľnou,,,,kovid neexistuje pre toho-kto ho ešte nezažil,lebo ešte neprišiel jeho čas a keď ten čas príjde zažijú to a budú v šoku,tak budú znovu na vine hadie jedy,netopiere,lekári,zdravotníci,politici a aj susedka oproti,,,,kovid ako ho tu všetci nazývate-neskončil,ale začal,nerobte si nádeje,pretože ešte nesplnil ani zďaleka svoje poslanie a pretože ešte nieje všetko na odchod ľudstva úplne dokončené a proces brzdí nejaká vyššia inteligencia a autoritná existencia kľudne aj sám diabol,,,,každým jedným útokom kovidu slabnete a koľko ich tak asi za rok môžte zniesť????

 6. kvakcína je sloboda

  už roky používam na mazanie rúk, nôh, chrbtice Krotolan – je to masť s hadím jedom a zatiaľ sa u mňa žiaden kokotvid-19, 20, 21, 22, 23, ….. neprejavil!!!
  dajte sa zakvočkovať do jedného ramena proti kokotvidu a do druhého ramena proti chrípke a budete šťastní a slobodní!!!!
  inak tú masť odporúčam, vyrába ju jeden záhorák

  • mariankosmac

   Krotolan nepoznám a čo som pozeral už sa asi nevyrába

   pridané 31. júla 2022, zakúpené v MojaLekáreň.sk

   Neodporúča produkt

   20 %

   Zavádzajúci obrázok! Tento krém (zo Štrkáča) sa už nevyrába – odporúčam zaktualizovať!

  • http://www.biospotrebitel.sk/clanok/1925-hadinec-obycajny.htm

   Ja len, že zmija gabunská nie je to isté čo ploskohlavec vodný, a zrejme najúčinnejšou substanciou v „Krotónlande“ tu bude capsicín – záleží, koľko miliónov jednotiek. Zjednoduším – vyskúšajte lubrikačný gél s feferónkami a jednu chili papričku 10 miliňonov plus si strčte pre istotu do zadku! Zjavne nemáte potuchy, aké pravidlá vyžaduje vivárium s nebezpečnými plazmi, podmienky skladovania, odberu a spracovania jedu – ale na Záhorí je možné všetko!

   https://www.petermotus.sk › produkty › krotolan
   KROTOLAN
   KROTOLAN hadí krém s hrejivým účinkom 50ml. Charakteristika: Krém obsahuje jed vretenice gabunskej / Bitis gabonica / a capsaicin. Má výrazný hrejivý efekt. Je určený na zmiernenie bolestí pohybového aparátu

   https://www.adc.sk › databazy › produkty › detail › krotolan-189938.html
   KROTOLAN – ADC.sk
   Popis KROTOLAN hadí krém s hrejivým účinkom 1×50 ml: KROTOLAN hadí krém s hrejivým účinkom Prípravok s obsahom jedu severoamerického hada Ploskohlavca vodného (Agkistrodon piscivorus) a s kapsaicínom: má výrazný hrejivý účinok je vhodný pri ťažkostiach pohybového aparátu (kĺbov,svalov, chrbtice), spôsobených reumatizmom, artritídou, svalovým preťažením, nachladnutím a pri poúrazových stavoch napomáha stimulovať krvný obeh, čím napomáha urýchľovaniu …

   • Krotolan hadí je velmi vhodný povšimnutia dnes trpí velˇa ludí na tento syndrom určite treba ho začat propagovat aby bol ludmi použivaný +++ Maroško

    • Pipuš – bolesti krížov sú psychosomatická odozva podvedomého strachu! Takže – čoho sa tak bojíš pipuš, že si musíš nechať mazať kríže feferónkami a hadím jedom?

     • JJa si nenatiera kríže feferonkami ani jedom hadím cvičim jogu mudru prstov ú a je mi fajn posielam prstami signály do vesmíru a ono mi to pomája aj preventívne maroš pípoš

 7. To snad neni mozne, ze takyto clanok sem date!
  Uplne dehonestujete svoje meno takymito hoaxami. Kazdy, kto si vie najst relevantne informacie davno vie, ze toto bolo vyvratene a Ardis si na zaklade tychto tvrdeni veselo predava svoje doplnky vyzivy ako „liecbu“.
  Tazko potom vysvetlit ludom, ze tu najdu naozaj dobre informacie, ked sem davate aj taketo blbosti…

  • Marek Kosice

   Ciel redakfie je asi len jeden : Kazdy den novy clanok, ktory nenajdeme v mainstreame. Ale ci je to hovadina, na tomm uz asi nezalezi… 😀

 8. …informácie sú rôzne, treba ich selektovať…

  • IN-formovať = formovať (doslova fabrikovať) z VNÚTRA – je to cielené na jemnohmotnosť, na psyché s cieľom zničiť. Pozor na slová, ktoré použijeme – aj to je to povestné MK-ultra.

 9. práve Sherli Tampani je tá, čo celí tento podvod má na svedomí. Podľa pisma sa jej vraví smrť 2. bývalá prorokina Daniel-a, čo zradila. má verné služebnice. Ahola a Aholiba(jana a dana) tieto dve sú inak aj základ všetkého zla.(mimochodom tiež ste ich videli na nete. ako dr. Carry Madej-2x tiež podvodnicky identické dvojičky. nehavarovala, bol to podvod) Falošná palica a prut, ktoré bez príčiny trestajú. všetky tri sú lezby. ich armada spočíva práve z LGBTI.. toto sú tri 666 čísla šelmi Schwaba 2x má identickeho brata. A prave tymto chystajú podvod na ľudí. Prvý skape a druhý ma zahrať, z mŕtvych vstanie.

 10. Studií na toto téma (Kovidu) je už velký stoh a dopátrat se pravdy je složité a komplikované. Mnohdy vědecká sláva zatemní mozek a je to…

  • mne to pripadá tak, akoby covid a biblia mali toho istého autora: všetko domotať, zneprehľadniť, dezinformovať…
   snaha čo najdlhšie udržať stádečko pohromade: lebo rozpŕchnutých oviec sa oni boja

   • „rozpŕchnutých oviec sa oni /VLKY-vlci/ boja“

    Začínaj si kontrolovať svoje „emilyfilozofické“ postuláty, pretože trepeš! A seriem na tvoje „filozofické“ okienko a „pátranie po pravde“! To koho sa pokúšaš debilizovať?! Samozrejme sa sťažuj – redakcii, alebo na lampárni!

    • Prečo potom tá snaha držať stádo pokope??
     Lebo len vtedy ho možno ovládať. V jednote je sila. Hoci aj zradná.

     …inak – nepresne som sa vyjadrila: malo to byť ROZPŔCHNUTIA oviec sa boja (a nie rozpŕchnutých – tých sa báť naozaj nemusia; boja sa straty svojej moci nad stádom)

     • stádo je tupé a lenivé . lebo z biblii nič nevie a ako sa ukazuje ani nechce. príklad, písmo vraví že J. K. sa narodil na zemi(zostupil z nebies) porod znamená úplne niečo iné než učia. teda 1.4.je to tam čierne na bielom. ktorí rodič by nechal takto zmasakrovat-masochystickou vraždou svoje dieťa. Asi nik, ale u boha vravia že áno. No nie sú to debili? sám J.K. vraví môj druhý prichod bude ako prvý na nebeskych oblakov. Ako potom môžu učiť že sa telesne narodil ako mi, keď biblia sama vraví opak.

     • Farári sa držia biblie, Gabriel. No práve táto kniha je problémom – vyzerá nejako takto:

      Je láska žiarlivá?
      „Láska nie je žiarlivá…nenechá sa popudiť…všetko znáša…“ (1.Kor.13:4 – 7)
      „…pretože Hospodin, ktorého meno je Žiarlivý, je silný Boh žiarlivý.“ (2.Moj.34:14)

      Bude boh trestať synov za otcov, alebo nie?
      „…som silný Boh žiarlivý, ktorý navštevujem neprávosť otcov na synoch do tretieho i štvrtého pokolenia tých, ktorí ma nenávidia…“ (2.Moj.20:5)
      „Nezomrú otcovia pre synov, ani synovia nezomrú pre otcov; každý z nich zomrie za svoj vlastný hriech.“ (5.Moj.24:16)

      Vo všeobecnosti sa hovorí, že Boh je láska. No v liste Židom 10:31 sa píše – citujem: „Strašné je upadnúť do rúk živého Boha.“

      Na druhej strane „upadnúť“ do rúk Ježiša nebolo strašné pre nikoho – počnúc smilnicou a končiac vrahom na kríži. Odpustil všetkým, s prísľubom Raja. A po celý čas hovoril, že robí to, čo videl u svojho Otca, ktorý je v nebi…

      Gabriel, kontradiktorická Biblia je – obraznou rečou povedané – „pšenica“ s „kúkoľom“, čo Ježiš vysvetľuje slovami Pravda so Lžou. Ježiš povedal, že kúkoľ do pšenice nasial Človek-Nepriateľ (teda nie duch či diabol).

      Podľa vzoru biblie boha Sionu postupujú aj naše médiá – ani od nich sa čistú, neprekrútenú pravdu nedozvieme.

     • P.S.: Ježiš bol vždy, teda nenarodil sa. Žil v absolútnej zhode so svojím Otcom na inej planéte, než my Pozemšťania. Ježiša počas návštevy Zeme Rím odsúdil na smrť – za podpory a skandovania Židov (vrátane Márie) stojacimi pod krížom a tupo civiacimi na sadistické usmrcovanie nevinného nadpozemského Človeka.
      Kristus bol narýchlo, tu, na Zemi vyrobený falzifikát usmrteného Ježiša, aby v Jeho mene priniesol Lož (aby obrátil Pravdu na „víno“ a opil ním celú kresťanskú časť Zeme). Pravý Ježiš mal iba mimozemského Otca a Jeho posmrtný rýchly náhradník – falošný pozemský kristus – ten mal iba (pozemskú) „matku“ – Židovku. Falošného krista Ježiš predpovedal – bol dokonalý a vedel ľudskú zlobu predvídať. Lenže samovyvolení „mocní“ zmútili Pravdu s Bludom dokopy a tak to vyzerá, že skutočnú celú Pravdu pozná z nás asi len málokto, možno aj nikto, neviem. Ale Lož sa z tej rozporuplnej biblie vidieť dá – a dosť jasne.
      Gratulujem, Gabriel – aj všetkým, ktorí premýšľaním vystupujú z ovčínca a pridávajú sa – aj keď nie k vševediacim, ale aspoň rozmýšľajúcim a Pravdu hľadajúcim ľuďom.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,človek je tvorom od prírody ziskuchtivým a rád si privlastňuje cudzie dielo,,,,čiže človek chce zarobiť na všetkom a pritom sa stať aj slávnym a geniálnym odhaľovačom tajomstiev-nikto nemôže vedieť čo je kovid-dych smrti,pretože nepochádza z tohoto sveta a jeho tajomstvo je pre človeka nerozluštiteľné,,,,veda je iba snaha niečo spoznať a ovláídnuť to a to čo spoznávate sa neustále mení,takže po spoznaní sa to znovu stáva niečim novým a tajomným,,,,veda je ako jed-ked sa do nej ponoríte-prestanete byť sebakritickým,,,,

 11. A mezitím:
  1) ČEZ ohlásil zvýšení zisku na 52,3 miliardy korun z 6,7 miliardy korun..
  A zavede další zdražování elektřiny…
  twitter.com/vbooxxoo/status/1590712929611304962
  twitter.com/SkupinaCEZ/status/1590601001412677633

  2) Holandsko se stalo první zemí, která zrušila sankce proti Rusku bez souhlasu EU. Holandsko, které jedná v nejlepším zájmu svých občanů, dnes oficiálně zrušilo sankce proti Rusku, přestože je Evropská unie neschválila ani nepovolila.
  Jako první země v Evropě tak Holandsko začalo tím, že po první invazi vydalo 91 výjimek ze sankcí proti Rusku. Tyto výjimky se týkaly konkrétních položek, které země potřebuje, jako je hliník a potraviny.
  Dnes se země rozhodla, že mnoho dalších sankcí musí zmizet, protože jednoduše neexistuje žádný dobrý důvod, proč v nich pokračovat, protože Evropě pouze škodí, zatímco k “potrestání” Ruska téměř nic nepřinášejí..

  =Zbytek Evropy by měl raději tgaky vystoupit z válečného vozu EU=

 12. Objektívne

  Dávam do pozornosti súvislosti okolo volieb v USA, hlavne podtitul „konec snění“.
  https://cz24.news/mike-adams-temna-zima-bez-konce-zacina-pripravte-se-na-leta-ekonomickeho-kolapsu-zmanipulovanych-voleb-cenzury-a-vladni-tyranie/

  Je pozoruhodné čítať, že aj analytici konečne dochádzajú k tomu, že žiadne biele klobúky, QAnon, Galaktická federácia nič nevyrieši. O všetko sa musíme postarať sami ak chceme ešte aspoň nejako existovať.

 13. …presne tak to je vlkodav, je to dobre pripomenúť….

 14. Aby sme sa vrátili k téme Bádateľa:

  SLOVENSKÉ VEDECKÉ DEDIČSTVO VEDECKÝ OTVOR : 4 prírodné liečivé jedy okamžite odstraňujú bolesti kĺbov, regenerujú chrupavky a neuveriteľne omladzujú celé telo!
  Kto má prospech z toho, že dôchodcovia kupujú v lekárňach zbytočné lieky?

  https://dukibei.life/?p=940375304011908&utm_campaign=2&utm_content=9&cab_id=1137847160191358&placement=Facebook_Desktop_Feed&ad_id=23853043761130587&fbclid=IwAR0GRtl1S2-OodWFTlRl3G2dlwtA5s55mc8wxSYwmVfqqyVpTlwEWJO5kJ4

Pridajte komentár

*