Vedec zistil, že bunky pohlcujúce hliník sú tie isté, ktoré sa nachádzajú v mozgoch autistov


Print Friendly, PDF & Email

Vedec zistil, že bunky pohlcujúce hliník sú tie isté, ktoré sa nachádzajú v mozgoch autistov

Je neuveriteľné, čo sa v skutočnosti deje v našom svete ohľadom cenzúry informácií. Je to skutočne orwellovské, lebo teraz máme množstvo „hlásateľov pravdy“ rozhodujúcich o tom, čo je skutočné a čo nepravdivé, čo je v poriadku a čo nie.

Povedali by ste si, že ľudské bytosti sú schopné samy rozhodnúť o tom, čo považovať za „nepravdivé“ správy. Nemali by sme rozhodnutie ponechať na ľudí?

Novodobá cenzúra a samozvaní majitelia pravdy

Pravdou je, že k tejto cenzúre informácií dochádza na všetkých frontoch, a v skutočnosti nie je ani tak o integrite médií, ako skôr o utajovaní a cenzúre informácií nezapadajúcich do schváleného rámca istých politických a elitárskych agend.

Napríklad prehliadač správ NewsGuard sľubuje čitateľom pomoc pri odhaľovaní nepravdivých správ. NewsGuard je však financovaný a riadený jednotlivcami napojenými na CFR, Atlantickú radu a ďalšie prominentné postavy elity. Už to chápete?

To je tiež dôvod, prečo bol umlčaný Julian Assange. Lebo pravda často ohrozuje rôzne korporačné a politické agendy, čo je mimoriadne neetické a nemorálne.

Mnohé témy sú cenzurované a označované nálepkou „fake news“ alebo „falošné správy„. Týka sa to aj informácií, ktoré uverejňujú uznávaní vedci v odborných vedeckých časopisoch.

Cenzurovaná je akákoľvek informácia, ktorá ide proti zdravotníckemu establišmentu či priemyslu. Kvôli ochrane priemyslu a korporačným ziskom došlo k stiahnutiu mnohých štúdií.

Lekárska profesia je kupovaná farmaceutickým priemyslom, nie iba čo sa týka výkonu medicíny, ale aj jej výučby a výskumu. Akademické inštitúcie tejto krajiny sa nechávajú platiť agentmi farmaceutického priemyslu. Považujem to za nechutné.

– Arnold Seymour Relman (1923 – 2014), profesor medicíny na Harvardovej univerzite a bývalý šéfredaktor časopisu New England Medical Journal.

Sú vakcíny skutočne bezpečné?

Vakcíny sú veľkou témou a mainstreamové média neustále bombardujú každú štúdiu, publikáciu či informáciu spochybňujúcu bezpečnosť vakcín. Giganti sociálnych sietí cenzurujú články – bez ohľadu na kvalitu ich zdroja, podania a hodnovernosť – vykresľujúce vakcíny v škodlivom svetle.

Súčasnou taktikou mainstreamu je jednoducho zosmiešniť každého, kto spochybňuje bezpečnosť vakcín a informácie, ktoré ich vykresľujú v nepriaznivom svetle označiť nálepkou „protiočkovacia propaganda“ alebo „antivaxeri“.

Nikdy sa nenájde ani zmienka o skutočných obavách vyvolávaných bezpečnosťou vakcín. Existuje len zosmiešňovanie a útoky na charakter tých, ktorí o tom vytvárajú povedomie.

Existuje dôvod, prečo Národný výnos pre poškodenie detským očkovaním v USA vyplatil rodinám postihnutých detí takmer 4 miliardy dolárov, a to ten, že očkovanie nie je pre nikoho celkom bezpečné, že nejde o záležitosť „ušitú na mieru všetkým“.

Navyše neboli na bezpečnosť nikdy testované ingrediencie vakcín. Povedali by ste si, že pred zaočkovaním dieťaťa sa najprv vykonajú patričné štúdie bezpečnosti, aby sa zistilo, kam tieto ingrediencie v tele pôjdu a čo spôsobia našej biológii.

Prečo nám bránia čo i len zapochybovať o bezpečnosti vakcín? Čo je na tom vedecké?

Veľa vedcov si to začalo uvedomovať a vďakabohu berú veci do vlastných rúk. Jeden z najlepších príkladov je Dr. Christopher Exley, profesor bioanorganickej chémie na Keeleovej univerzite, mnohými považovaný za najlepšieho svetového odborníka na toxikológiu hliníka.

Jednou z ingrediencií, ktorá neprešla patričnými testami bezpečnosti, je vo vakcínach používaný hliníkový adjuvans.

Tento problém plne objasňuje štúdia uverejnená v roku 2011:

Hliník je experimentálne dokázaný neurotoxín a najčastejšie používaný očkovací adjuvans. Napriek takmer 90 rokom všeobecného používania hliníkových adjuvansov je chápanie mechanizmu ich pôsobenia lekárskou vedou stále pozoruhodne chabé.

Znepokojujúci je tiež nedostatok údajov o toxikológii a farmakokinetike týchto zložiek. Napriek tomu sa tvrdenie o bezpečnosti hliníka vo vakcínach zdá byť široko akceptované.

Experimentálny výskum však jasne dokazuje, že hliníkové adjuvansy majú potenciál vyvolávať u ľudí závažné imunologické poruchy.

Hlavným ponaučením je, že „chápanie mechanizmu ich pôsobenia lekárskou vedou je stále pozoruhodne chabé“.

Čo sa deje potom, ako hliník vstúpi do tela

Po tejto štúdii sa objavil ďalší výskum, aby nám pomohol lepšie pochopiť, čo sa deje po injekčnom zavedení hliníka do tela.

Zistilo sa, že injikovaný hliník telo neopúšťa; že v tele v skutočnosti zostáva a putuje do rozličných orgánov tela, kde zotrváva. Nie je to prekvapujúce, lebo ide o adjuvans určený k tomu, aby tam zostal, inak vakcína nefunguje.

Ako bolo zdôraznené v prevratnej štúdii z roku 2015:

Dôkaz, že hliníkom obalené častice, fagocytované v injikovanom svale a jeho lymfatických uzlinách, sa vo fagocytoch môžu šíriť do celého tela a neskôr pomaly akumulovať v mozgu naznačuje, že bezpečnosť hliníka by sa mala posudzovať z dlhodobého hľadiska.

Okrem toho štúdia uverejnená v roku 2018 v časopise Journal of Inorganic Biochemistry zistila, že takmer 100% hliníka intramuskulárne injektovaného myšiam ako vakcinačného adjuvansu bolo absorbovaných do systémového obehu a putovalo do rôznych častí tela, ako sú mozog, kĺby a slezina, kde sa akumuloval a držal aj roky po očkovaní.

Exley na túto tému poskytol veľa rozhovorov a všetky tieto štúdie a jeho výskum poukazujú na rovnaké zistenia.

Liečba osteoporózy

Hliník vo vakcínach telo neopúšťa a má súvis s mnohými ochoreniami, ktoré môžu vzniknúť hneď po očkovaní, alebo u určitých neurologických ochorení, ako je Alzheimerova choroba, o desiatky rokov života neskôr.

Štúdia, ktorú Exley so svojím tímom publikoval v roku 2018, by sa mala postarať o titulky vo všetkých novinách, lebo objavila historicky vysoké množstvá hliníka v mozgoch autistov. Štúdiu vykonalo niekoľko popredných svetových vedcov z tohto odboru.

Iné štúdie viacerých vedcov z tohto odboru dokázali masívne poškodenie motorických neurónov v mozgu myší a oviec v dôsledku injekčne podaného hliníka, ako aj abnormality ich správania a pokles kognitívnych schopností.

V nižšie uvedenom interview odpovedá Exley na množstvo otázok, moju pozornosť však upútala táto časť:

Prizreli sme sa tomu, čo sa po injekčnom podaní deje s hliníkovým adjuvansom a dokázali sme, že k miestu vpichu prichádzajú určité druhy buniek a hliník do seba vstrebávajú.

Viete, tie isté bunky vidíme aj v mozgovom tkanive pri autizme. A tak máme po prvý raz súvislosť, ktorej nájdenie som, úprimne, vôbec nečakal, medzi hliníkom ako adjuvansom vo vakcínach a tým, že ten istý hliník by mohol byť tými istými bunkami potenciálne prenášaný cez krvno-mozgovú bariéru do mozgového tkaniva, kde by sa mohol ukladať a vyvolať ochorenie, encefalopatiu (poškodenie mozgu) a spôsobiť ešte ťažšiu formu autizmu. Toto je pre nás naozaj šokujúce zistenie.

Interview je vo všeobecnosti dosť poučné ohľadom  toxikológie hliníka, no ak vás zaujíma vyššie uvedený citát, môžete si ho vyhľadať v jeho dvanástej minúte a tridsiatej sekunde.

Systém útočí a snaží sa ekonomicky likvidovať nepohodlných vedcov

Britskému vedcovi bola nedávno zablokovaná možnosť získať fondy na pokračovanie svojej štúdie o hliníku vo vakcínach, očividne po „protestoch ďalších vedcov“.

Skvelý post týkajúci sa blokovania platform svojich sociálnych sietí vytvoril Robert F. Kennedy Jr., vďaka čomu som si to začal prvýkrát uvedomovať.

„Ten, kto potláča slobodnú diskusiu, potajme pochybuje o skutočnej pravdivosti toho, čomu údajne verí.“ – Wendel Phillips

GoFundMe dnes zastavil crowdfundingovú kampaň Dr. Christophera Exleyho na výskum hliníka vo vakcínach.

Dr. Exley, popredný svetový odborník na toxicitu hliníka, nahneval kartel farmaceutického priemyslu, keď jeho pitvy odhalili astronomicky vysoké koncentrácie hliníka v mozgoch detí s autizmom.

Ďalšie jeho štúdie dávajú do súvisu vakcínu Gardasil od spoločnosti Merck a iné vakcíny s demenciou, Alzheimerovou chorobou a autizmom.

Exley pripája dlhý zoznam vedcov umlčaných kvôli spochybneniu očkovacej ortodoxnosti. Zatiaľ čo republikáni v Bielom dome cenzurujú na EPA klimatológiu, demokrati v Kongrese volajú po cenzúre vedy o očkovaní.

Pripadá mi zvláštne, keď títo politici nechápu, že cenzúra nie je zlučiteľná s demokraciou. Vďaka mocenskému postaveniu sa bude cenzúra šíriť virálne, dokým nenakazí a nezabije demokraciu.

Sudca Najvyššieho súdu USA, Potter Stewart, nazval cenzúru „poznávacím znakom autoritatívneho režimu“. Heinrich Heine povedal: „Tam, kde pália knihy, budú nakoniec páliť aj ľudí.“

Viac o príbehu si môžete prečítať TU (v angličtine).

Zhrnutie

Spochybňovať bezpečnosť vakcín je v poriadku. Napriek všetkým manipuláciám mainstreamových médií a veľkých subjektov, využívajúcich hromadný marketing na zosmiešňovanie každého, kto bezpečnosť vakcín spochybňuje, je niečo dôležité, čo musíme robiť všetci.

Je v poriadku neveriť svojmu lekárovi, keď príde na informácie o vakcínach. Prečo? Lebo o nich v skutočnosti nie je informovaný.

Iste, lekári vám vedia vysvetliť, ako vakcína funguje, no čo sa týka výskumu a ich ďalšieho vzdelávania, len zriedka nájdete lekárov, ktorí sa nedržia len toho, čo ich učili a naozaj sa týmto témam venujú.

Naučili ich veriť, že vakcíny sú absolútne bezpečné a že keby otvorene spochybnili bezpečnosť vakcín, hrozila by im strata licencie. Nie je to šialené?

Vyššie uvedený príklad s hliníkom je jednou z mnohých obáv, ktoré sa ignorujú. Ak je napríklad hliník vo vakcínach bezpečný, prečo potom úrady na ochranu zdravia jednoducho nevykonajú štúdie, aby to dokázali?

Zbohom vysoký krvný tlak

Zdroj: collective-evolution.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Súhlasíme s týmto článkom, kamarátka svoje deti nedala ani jedno očkovať jeden syn je už skoro dospelý a sú zdraví a vždy boli. Dokonca aj vývojovo lepší ako deti iných známich. ❤️

 2. Jednoduchá

  Tie očkovania, kt.absolvujeme ako maličké deti, myslím, že má väčšina z nás.
  Tiež si myslím, že sa vtedy nad tým nikto veľmi nepozastavoval, resp. asi ani nebolo toľko dostup.info ako je teraz.
  Moje deti sú už všetky dospelé, v ich malom veku som to tiež neriešila.
  Avšak teraz, keď mám možnosť dostať sa k info, určite som proti očkovaniam proti chrípke a covidu 19.
  Človek je po týchto info viac opatrnejší, už neverí všetkému, čo ,,propaguje bežná “
  medicína.
  No napriek tomu verím, že je stále a aj bude dosť dobrých lekárov,
  kt.CHCÚ v 1.RADE POMÁHAŤ nám ľuďom………..

 3. jozef hruzik

  Hliník spôsobuje problémy nezlučiteľné so zdravím prostredníctvom hlavne CNS ! Nám je to známe už mnoho rokov. A sám som si to overil pred zhruba dvadsiatimi rokmi metódou EAM. To znamená že tiež mohol ovplyvniť vznik autizmu u očkovaní detí!

Pridajte komentár

*