Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Keď počas lockdownov klesla zaočkovanosť detskými vakcínami, zároveň klesla aj detská úmrtnosť


Print Friendly, PDF & Email

Keď počas lockdownov klesla zaočkovanosť detskými vakcínami, zároveň klesla aj detská úmrtnosť

(Cassie B., Natural News) Počas pandémie sa zdravotnícke orgány obávali, že ľuďom sa nedostáva bežnej zdravotnej starostlivosti – či už zo strachu z nakazenia vírusom alebo z dôvodu obmedzení.

Jednou z oblastí, ktoré vzbudzovali osobitné obavy, boli deti, ktoré vynechávali bežné detské očkovania. Počas lockdownov sa však stalo niečo veľmi zaujímavé – keď deti nedostať svoje rutinné očkovania, zároveň klesla detská úmrtnosť.

Zdá sa, že údaje z prvých mesiacov pandémie potvrdzujú súvislosť s poklesom úmrtnosti detí v USA práve vtedy, keď bolo všetko uzatvorené. V skutočnosti úmrtia detí klesli o pozoruhodných 30%, z priemerných 700 úmrtí za týždeň na menej ako 500 v apríli a máji roku 2020.

Časť toho možno pripísať poklesu SIDS (syndrómu náhleho úmrtia dojčiat). Hoci neexistuje žiadna oficiálna príčina SIDS, existuje podozrenie, že tu zohrávajú rolu detské vakcíny.

Austrálska výskumníčka Viera Scheibnerová používa termín „úmrtie v detskej postieľke“ na označenie SIDS. Podľa nej očkovanie je nepochybne najväčšou príčinou úmrtia v detskej postieľke, ktorej sa dá jednoducho predchádzať.

Je tiež nepravdepodobná náhoda, že v USA majú najvyššiu detskú úmrtnosť spomedzi všetkých rozvinutých krajín prvého sveta – pretože počas prvého roka života podávajú deťom najvyšší počet dávok vakcín na svete.

Tých dávok je až 26 rokov. Kanada tesne zaostáva s 24 dávkami. Ak vakcíny zabraňujú úmrtiam, prečo potom zomiera toľko detí?

Vedci spájajú detské očkovania s celým radom zdravotných problémov

Nie sú to len úmrtia, ktoré sa pripisujú detským vakcínam. Spája sa s nimi všetko – od autizmu po diabetes 1. typu a dokonca aj infekcie uší.

Napríklad štúdie Dr. Johna Classena z Univerzity v Marylande ukázali, že pravdepodobnosť vzniku cukrovky 1. typu stúpa s väčším počtom očkovaní, zatiaľ čo Dr. Paul Thomas zistil, že 10% ľudí v zaočkovanej populácii sa stane diabetikom. Údaj v nezaočkovanej populácii bol nulový.

Poslednú štatistiku prezentoval Dr. Thomas na prednáške pre Vaccine Choice Canada (Slobodná voľba v očkovaní Kanada), kde zdieľal štúdiu porovnávajúcu výskyt chronických ochorení medzi všetkými vekovými skupinami u zaočkovanej populácie a nezaočkovanej populácie v USA.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Neočkované deti dopadli podľa takmer každého sledovaného parametra oveľa lepšie ako tie, ktoré boli očkované.

Jedným príkladom sú srdcové choroby a srdcové poruchy. Percento ľudí v zaočkovanej populácii, ktorí majú nejaký problém v tejto kategórii, bolo 48%. Podiel v nezaočkovanej populácii bol však nulový.

Podobný trend bol pozorovaný aj pri artritíde, ktorá sa vyvinula u 16,7% očkovaných ľudí a u nikoho, kto nebol očkovaný.

Čo sa týka ušných infekcií, očkované deti majú 90% pravdepodobnosť, že sa u nich vyskytnú, zatiaľ čo neočkované deti majú len 0,1% pravdepodobnosť, že sa u nich vyskytnú.

Kde toto končí?

Počet dávok očkovacích látok podaných deťom stúpa a vzhľadom na obrovské zisky, ktoré výrobcovia vakcín zarobili z očkovania proti covidu, je pravdepodobné, že tlak na ďalšie nové očkovania bude pokračovať.

Ďalšia vec, ktorú sme sa z pandémie naučili, je, že lekári ako vyššie spomenutí vedci, ktorí sa snažia varovať ľudí pred nebezpečenstvami spojenými s vakcínami, budú pravdepodobne umlčaní a mnohí ďalší nikdy neprehovoria zo strachu, že prídu o živobytie a povesť.

To znamená, že deti budú pravdepodobne aj naďalej vystavené nebezpečnej záťaži vakcín počas obdobia, keď sa ich telá ešte len formujú.

Čo bude potrebné, aby sa veci zmenili? Rodinný lekár z Kalifornie, Dr. Collin Lynn, povedal:

„Je vysoko pravdepodobné, že sme v bode zlomu, keď podávame deťom príliš veľa vakcín. Niekedy rozmýšľam, či sa v budúcnosti pozrieme späť na rok 2000 a povieme si: Čo sme si mysleli? Prečo sme podávali toľko vakcín?“

Stop Candida

Autor: Cassie B., Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ako je to v skutočnosti s tým očkovaním nám pred časom prezradil Heger. On sa podľa mňa neprekecol.

  Heger: Kde je viac zaočkovaných, tam sa pandémia bude viac šíriť.

  Inenoviny.sk

  13 augusta, 2021 Koronavírus – očkovanie, očkovanie – neúčinnosť vakcín, Očkovanie a reinfekcia, OĽANO, OĽANO+NOVA 3 komentáre 7,997 Views

  Heger vie, čo si rozprávajú za zatvorenými dverami, vie koľko očkovaných pacientov je v nemocniciach a tú sa len Freudovsky preriekol a povedal pravdu, ktorú má hlboko a pevne uloženú v hlave.

  S preklepmi či s prerieknutiami sa stretávame každý deň. Podľa Freudovej teórie však nie sú omylom, ale odhalením našich túžob.

  https://www.facebook.com/andrej.simek.54/posts/4871031966243699

 2. James se připojil k Hrvoje Moricovi v jeho rozhlasovém pořadu TNT a diskutoval s ním o špiónech na internetu, digitálním gulagu, nejnovějších krocích na cestě k třetí světové válce a o tom, jak se můžeme připravit na nadcházející dny.

  https://otevrisvoumysl.cz/james-corbett-digitalni-gulag-a-sit-kontroly-populace/

 3. Na margo nadpisu: Prezidentka pritvrdila. Nielenže nevymenuje Huliaka za ministra, ale nevymenuje ani novú vládu SR, pokiaľ nebude kompletná. Tlačí teda na Fica, aby namiesto Huliaka jej predložil iného kandidáta. Tak to je naozaj sila … Načo sú potom parlamentné voľby, keď teoreticky nemusí preident/ka vymenovať za ministra nikoho, ba ani premiéra? Našu Ústavu vytvorili „amatéri“, preto je deravá ako ementál.

 4. Chazarské médiá, úloha Chazarov v Izraeli a v Európe.
  2023-10-20 – Šéfredaktor zpravodajského portálu Aeronet.news pan VK komentuje aktuální události
  https://www.svobodny-vysilac.cz/2023-10-20-sefredaktor-zpravodajskeho-portalu-aeronet-news-pan-vk-komentuje-aktualni-udalosti/

 5. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 21.10.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-21-10-2023/

 6. Vlastne všetkoj je deravé ako sito

 7. Globalistická kabala, která stojí za plánem Velkého resetu, si zoufale přeje válku – čím větší, tím lepší – protože to usnadní přechod k jejich „novému světovému řádu.“

  https://aktax.cz/blizi-se-zacatek-nove-svetove-valky/

 8. Moje snacha čeká miminko.Bude normálně dodržovat očkovací režim.Chci si koupit homeopatika Thuja a Phosforus.Bylo tu zmíněno,že homeopatie může ublížit.Ale chci se držet návodu v dávkování a nebudu používat velmi vysoké potence,tak to asi nebude problém.
  Vím,že úplně nejlepší by bylo se tomu svinstvo vyhnout,ale to bohužel nepůjde.Mohl by mě někdo fundovaně poradit,jak aspoň trošku eliminovat ty negativní následky?

  • Predvakcinačným kondiciovaním kurkumou. To všeoobecne. Treba vymyslieť, ako to dostať do miminka. Keď bol syn maličký, robieval som mu predsnídavku z rozmačkaného banánu spolu s vybranou dužinou pomaranča – najradšej by som to zjedol sám. Teraz je dostať aj sladké červené grepy – obsahujú resveratrol.

   Tipujem, že tak týžďen kurkumovania by mal stačiť. Samozrejme – správne by sa kurkuma mala podávať s 1/4 mletého čierneh korenia – zvyšuje účinok kurkumy o 80%, ale to nepripadá do úvahy pri miminku. Teda ako babäťka – skús ho potom zľahka kondiciovať a pripravovať na väčší, samozrejme tajný prísun kurkumy. Tá by mala eliminovať aspoň tie toxické sračky a tým pádom bude telo voči nim inertné. Lebo tzv. imunitná reakcia je v podstate reakcia na ten hliník a ostatný bordel. Vyskúšaj sama – koľko toho ten banán dokáže chuťovo zamaskovať, prípadne strúhané jablko. Dcéra o tomto nesmie vedieť – nak vnúča neuvidíš. Kurkuma nespôsobuje žiadne alergie. V podstate ide o preventívne podávanie protijedu – z vojenského hladiska – antidotum.

   • Kurkumu miminku asi vnitřne těžko podám. Koukala jsem i na homeopatika,ale žádné s ní není.U tak malého miminka by zabrala i koupel v nálevu s kurkumou .Děcka jsem často koupala v různých nálevech a odvarech.Bude to chtít i obklady z tvarohu nebo cibule na játra , reflexní terapii nožiček.Bohužel maminka je ještě k tomu očkovaná .Horečku i svých malých dětí jsem řešila klystýrem z jejich uriny .Jeden den 40 a druhý den už normální teplota.Nevím jestli se grafen přenáší i z matky na dítě,jinak tuhle terapii nelze použít.
    No uvidíme.Mám trochu zkušenosti s léčbou na dálku si u sebe jsem si odstranila za týden nějaký polyp na vaječníku.Pomocí modlitby .Vyhrožovali operací a do nemocnice se mi vůbec nechtělo.
    No uvidíme,děj se vůle páně.
    Jinak díky za rady.Třeba bude mít děcko silného anděla strážného.

  • Pohoda,
   nenašla by sa možnosť tie povinné blokátory vytvárania si vlastnej, prirodzenej imunity človiečika nejako obísť? Napr. výberom lekára/-ky so zdravým sedliackym rozumom; aj medzi nimi je už dosť prebudených.

   No ešte predtým: Bolo by dobre cez niektorého mediálne známeho lekára (u nás je to napr. MUDr. Bukovský) zistiť kontakt na tú správnu, pre Vás vhodnú, triezvo mysliacu lekárku alebo skúsenú zdravotnú sestru, vďaka ktorej by budúca mamička mohla rodiť doma – pod odborným dohľadom: je totiž vrcholom nezodpovednosti našich „lekárov“, aby novorodencovi bol vzápätí po jeho príchode na svet vpichnutý povinný očkovací znižovač imunity ešte predtým, ako do svojho telíčka príjme kolostrum od vlastnej matky.
   Naši bieli kati urobili a stále robia všetko preto, aby mimino stratilo imunitu skôr, ako ju vďaka potrebnému mledzivu nadobudne. Dočerta s nimi!
   Držím palce!

Pridajte komentár

*