Univerzita v Miami skúma, či vakcíny na COVID-19 nepoškodia mužskú plodnosť


Print Friendly, PDF & Email

Univerzita v Miami skúma, či vakcíny na COVID-19 nepoškodia mužskú plodnosť

Dr. Ranjith Ramasamy je reprodukčný urológ, ktorý pracuje pre Zdravotný systém Univerzity Miami a je odborníkom na mužskú neplodnosť, andrológiu, sexuálnu dysfunkciu a hypogonádizmus.

Pred časom viedol štúdiu, ktorá zistila, že koronavírus bol prítomný v semenníkoch mužov s ochorením COVID-19, a to až do šiestich mesiacov od počiatočného nakazenia.

V súčasnosti Dr. Ramasamy pracuje na ďalšej štúdii, ktorá skúma, či vakcíny na COVID-19 môžu mať vplyv na mužskú plodnosť.

„Posudzujeme parametre a kvalitu spermií pred vakcínou a po nej,“ povedal Ramasamy.

„Z biológie vakcíny proti ochorenou COVID-19 sme presvedčení, že by nemala vplývať na plodnosť. Tú štúdiu však chceme vykonať, aby sme mohli uistiť mužov, ktorí chcú mať v budúcnosti deti, že je bezpečné do toho ísť a tú vakcínu dostať.“

Vedci hľadajú dobrovoľníkov, ktorým odporúčajú dať si pred očkovaním zmraziť spermie

Aj keď počiatočnou hypotézou Ramasamyho a jeho tímu je, že vakcína proti koronavírusu nijako neovplyvní mužskú plodnosť, chcú mať dáta, ktoré ich tvrdenie potvrdia.

Ramasamy so svojím tímom hľadajú mužov vo veku od 18 do 50 rokov, ktorí sú ochotní pred podaním vakcíny proti koronavírusu podstúpiť posúdenie plodnosti.

„Chceme zistiť, či dochádza k nejakému poklesu tvorby alebo kvality spermií,“ povedal Dr. Daniel Nassau, člen výskumného tímu a urológ Millerovej lekárskej fakulty na Univerzite Miami.

 „Na vzorku semena sa pozrieme predtým, ako dostanú vakcínu a potom po troch a šiestich mesiacoch po nej.“

Účastníkov štúdie dôrazne nabádajú dať si pred vakcináciou pre zabezpečenie svojej plodnosti zmraziť svoje spermie.

Mainstreamové médiá Ramasamyho výzvu mužom na zmrazenie ich spermií pred podaním vakcíny mierne zveličili. Sú to média ako WLPG Local 10, miamská pobočka ABC WAVY-TV 10 z Portsmouthu, vo Virgínii sídliaca miestna pobočka NBC.

Nižšie si pozrite zvláštnu epizódu Brighteonských konverzácií, v ktorej vedie zdravotný ranger Mike Adams poučný rozhovor s vakcínovým skeptikom, zástancom zdravotnej slobody a bádateľom v oblasti rakoviny Tyom Bollingerom o vytvárajúcom sa globálnom sprisahaní ohľadom vakcíny proti koronavírusu (v angličtine):

Predošlá štúdia Univerzity Miami zistila, že ochorenie COVID-19 má vplyv na mužskú plodnosť

Ramasamy so svojím tímom dokázali zistiť, že vírus sa neobmedzuje len na postihnutie respiračného systému, ale že v skutočnosti môže oslabiť aj mužskú plodnosť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Ich predchádzajúca štúdia zistila, že ochorenie COVID-19 má potenciál spôsobiť mužskú neplodnosť a môžu ho eventuálne sexuálne šíriť asymptomatickí muži.

Podľa Dr. Robina Poe-Zeiglera, lekárskeho riaditeľa Centra pre reprodukčnú medicínu New Hope vo Virgínii výskum zistil, že angiotenzín konvertujúci enzým 2, alebo tiež ACE2 „receptor“, čo je zvláštny proteín, ktorý koronavírusu umožňuje infikovať ľudské bunky, bol nájdený v tkanivách celého tela, ako sú pľúca, gastrointestinálny trakt, pečeň a, čo je dôležitejšie, v testikulárnom tkanive.

To znamená, že koronavírus môže poškodiť testikulárne tkanivo aj vtedy, keď muži s ochorením COVID-19 nepejavujú žiadne príznaky.

Vykonáva sa ďalší výskum pre zistenie toho, koľko vírusu musí byť prítomné v semenníkoch predtým, ako sa dá zistiť v semene a či muži môžu alebo nemôžu koronavírus prenášať ako sexuálne prenosné ochorenie.

„Čo sa nedokázalo je, či skutočne napáda spermatickú bunku, teda samu spermiu,“ povedal Poe-Zeigler, ktorý pripustil, že naisto vedia len to, že COVID-19 môže infikovať testikulárne tkanivo.

Zlyhali aj štúdie, ktoré mali ukázať, že ohrozenie plodnosti je dlhodobé.

Podobne ako mainstreamové médiá aj Poe-Zeigler varuje mužov, aby pre každý prípad zvážili zmrazenie svojich spermií.

„Ak zistíme nejaké dlhodobé následky, budú mať aspoň jednu nepoškodenú vzorku, ktorú by mohli použiť pri budúcich snahách o počatie,“ povedal.

Nanešťastie však pripustil, že zmrazenie spermií nie je uskutočniteľnou voľbou pre každého, kvôli časovým a finančným obmedzeniam, spojených s rozhodovaním sa pre umelé oplodnenie alebo oplodnenie in vitro.

To robí vakcíny proti koronavírusu pre mužov veľmi riskantnými, najmä pre tých, ktorí si chcú čoskoro založiť rodinu.

Záver

Novinár Shane Trejo z alternatívnej spravodajskej webovej stránky Big League Politics povedal:

„Vakcíny môžu nakoniec spôsobiť horšie zdravotné problémy, než sám vírus ochorenia COVID-19. Big Pharma však bude mať veľké zisky a tak globalisti nakoniec zametú pravdu pod koberec.

Masová hystéria z vymyslenej pandémie je dokonalou krízou na ohlásenie technokracie jedného sveta.“

Stop Candida

Zdroje: Naturalnews.com, clinicaltrials.gov, physician-news.umiamihealth.org, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „Po očkovaní vakcínou proti novému koronavírusu zomrel na Slovensku jeden pacient. Išlo o 79-ročného muža s viacerými chronickými ochoreniami, ktoré pitva určila ako hlavnú príčinu úmrtia.

  K celkovému zhoršeniu zdravotného stavu tohto pacienta prispeli aj inak mierne nežiaduce účinky po očkovaní – horúčka a slabosť. Uviedla to hovorkyňa Štátneho ústavu pre kontrolu liečiv (ŠÚKL) Magdaléna Jurkemíková s tým, že podobné prípady sa objavili vo viacerých európskych krajinách.“
  https://www.infovojna.sk/article/po-ockovani-proti-novemu-koronavirusu-zomrel-na-slovensku-prvy-pacient

  • pýtam sa aj tu (aj v článku predchádzajúcom)… prečo jeho lekár súhlasil aby ho zaočkovali, ak nebol úplne zdravý?… to ako zhodnotil jeho zdravotný stav pred očkovaním???!!
   Veď predsa aj deti keď som dávala očkovať, tak museli byť v prvom rade zdravé.

  • Dúfam, že od tejto chvíle musí myť tak lekárom, ako aj nelekárom jasné, že každý, kto indikuje staršiemu človeku a človeku so zdravotnými komplikáciami túto vakcínu je potenciálny vrah! Keďže štátu vyhovuje každá úspora každého dôchodku – nemožno očakávať nejaké konanie z strany Úradu pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou, ale toto treba zobrať do vlastných rúk a treba tak právne, ako aj fyzicky ísť proti týmto zmrdom v bielych plášťoch! Mená, mená, mená, mená!!!

   • zdravotnícky personál v istej nemocnici očkovali tak, že ak sa niekto rozhodol, musel mať :
    1. negat. antigén test
    2. potom vyplnil tlačivo s otázkami o zdravotnom stave
    3. zhodnotil to lekár, či sa môže dať zaočkovať

   • presne na peniaze,,za pomoci vrahov v bielych plastoch

  • Všimnite si : ak niekto zomrie po očkovaní, tak sa zdôrazňuje jeho nedobrý zravotný stav a mnohé chronické choroby, len aby sa znížilo povedomie o nebezpečestve; ak niekto zomrie na c19, tak je novinárom úplne jedno, či mal v hlave guľku, alebo ho zrazilo auto 🙁 , hlavne že mal pozitývny test a je automaticky pripočítaný k c19. ( konštatovanie: za necelý 1 mesiac, čo sa očkuje v EU proti C19 už zomrelo v EU viac ľudí po očkovaní na c19, ako „zvykne“ zomierať na bežné všetky očkovania za niekoľko rokv !!!, ( O vážnych následkoch sa radšej taktne mlčí a YT je zbesilo mazané, ak sa niekto pochváli svojimi reeálnymi „skúsennosťami“) ; Moja predpoveď – bol by som radšej keby sa nesplnila : to čo sa bude diať na jeseň – následky očkovania – bude pripísané „zmutovanému výrusu“ , čo vyvolá ďalší hysterický tlak na ďalšie očokvanie …..

   • Dostal som do mailu satrologickú predpoveď – aj keď na to nie som, že tak ČR , aj SK čaká vo februári riadny spoločenský humus, ale v marci sa to zásadne obráti k lepšiemu. Treba si uvedomiť, že bez obetí to skrátka nejde nikde – preto je stádo stádom, aby predátori pozabíjali tých slabých a pomalých, takže spoločnosť neprecitne, pokiaľ nezomrú na vakcínu ďalší ľudia. Teraz ide o to, ktorí. Podvodnícki promotéri asi ťažko. Lenže práve týmto smerom by sme mali vyvinúť tlak. Chcelo by to Mauglího a prehnať stádo byvolov cez ich VIP „dedinu“.

 2. Stále nosím v hlave jednu otázku:
  Môže byť zaočkovaný človek prenášačom covidu? Povedzme, že by bola vakcína účinná 99,9% a ten človek by už na to neochorel… ale môže to roznášať?
  Podľa mňa môže, ale čo na to odborníci?

  a k článku…to bude šok pre mojich kolegov, pretože u nás sa chlapi tak boja covidu, že sa chcú dať všetci očkovať … lebo kdesi vyšiel článok, že muži sú o 30% náchylnejší na covid ako ženy 😀 😀

  • Pri tých priemerne 14 miliónoch spermií v 1 ml to je šok už aj tak – začiatkom 20. stor. bolo priemerne 220 miliónov. Do toho sociálne inžinierstvo – užívať si do 40-tky, kariéra až potom deti, teraz strach zo straty zamestnania či živnosti – čiže načo a začo deti? Súčasný štát likviduje populáciu ďalšími 20 spôsobmi – sterilizačná vakcína je len jeden z týchto spôsobov. Kalergiho plán funguje na pozadí kovid cirkusu stále!

   „VIDEO: Je to nominácia proti záujmom tohto štátu, reagoval Fico na menovanie bývalého šéfa Sorosovej nadácie za riaditeľa Migračného úradu “
   https://www.infovojna.sk/article/video-je-to-nominacia-proti-zaujmom-tohto-statu-reagoval-fico-na-menovanie-byvaleho-sefa-sorosovej-nadacie-za-riaditela-migracneho-uradu

   Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí …
   [Prehľadávať doménu http://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html%5D https://www.czechfreepress.cz/evropa/kalergiho-plan-legalni-genocida-evropskych-narodu-pomoci-miseni-ras.html
   Když se rozhlédneme kolem sebe, zdá se, že Kalergiho plán je plně realizován. Stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět. Axiomem „nového občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců.

   • Mas deti? Ako im planujes buducnost a kde ? Vopred vdaka

    • 2 – po 40-tke, vnúča len jedno „náhodné“ a viac ani nebude. Kariéra, práca v zahraničí, prachy, prachy, prachy – ktoré sú už fuč, žiadne manželstvo – single – vlastné existenčné problémy. Dôsledky silného spoločenského vplyvu a „hodnotového“ programovania médiami, baživosť – neustále porovnávanie sa s „úspešnými celebritami“. Divoké 90-te roky, keď začal-pokračoval rozklad rodín, ktorý fakticky začal už v 80-tych za socíku marxistickou „emancipáciou“ a jednostrannou podporou matiek /Kult matky/ a elimináciou mužských vzorov – takže rozvody na bežiacom páse, neúplné rodiny, deti potom „emancipované“ vlastnými peniazmi – motor exploatácie. Ja som sa ešte ženil, aby som mal rodinu, po rozvode boli deti úplne pod vplyvom svojej „emancipovanej“ matky, ktorá si to patrične a pomstychtivo užívala. Minulý režim zveril deti /a byt/ chlapovi do výchovy len ak matka sedela v base. Rozvrat štátu – rozvrat rodiny. Nemám sa v tomto čím chváliť. Moja rodina je – ja a Boh. Podpora rodín fungovala len dovtedy, pokiaľ existoval plán, že Varšavská zmluva začiatkom 80-tych rokov vpadne do západnej Európy a násilne tam nastolí komunizmus – čo je pozadie Husákovho detského boomu – bolo treba vojakov a preto je sociálny štát zázemím vojny. To všetko je preč! U nás nesmú fungovať rodiny – nesmú sa rodiť deti! 13,5 tisíc vojakov. „Kto nechce chovať svojich vojakov – bude musieť chovať cudzích!“

     Na udržanie populácie národa treba rodivosť 2,1 dieťaťa – preto Čína v žiadnom prípade nemá 1,5 mld obyvateľov! Lebo 2. sv. vojna, hladomor 58 mil., politika jedného dieťaťa, súčasné sociálne inžinierstvo – kariéra, práca, single. Fáma o obrovskom počte Číňanov je princíp zastrašovania „prítomnosťou flotily v prístave – stačí len vyplávať“ – Fleet in Being! Lebo Čína má byť novým svetovým centrom koncentrácie riadenia.

     КИТАЙ ВРЁТ насчёт НАСЕЛЕНИЯ!
     https://vesti.in.ua/novosti/kitaj-vryot-naschyot-naseleniya-video.html

     • Vystúpenie Putina v Davose – proti Veľkému resetu /NWO/ a plánom a Zlatú miliardu.

      Prevzaté komentáre:
      Květoslava Štefániková
      2021-01-27 15:53:10

      Asi ne k tématu. Ale pokud si vyslechnete dnešní projev V.V.Putina v Davosu, získáte velký nadhled toho, o čem se tu diskutuje. Právě jsem doposlouchala. Klaus Schwab to dostal přímo mezi oči. Takovou řeč od Putina jsem ještě neslyšela, kromě té mnichovské a dovolím si tvrdit, že to je bouchnutí sazí pro celou planetu. Putin tam otevřeně ukázal, k čemu došlo v Americe a zmínil taky projekt zlaté miliardy s patřičě vyjádřeným názorem, co si o něm myslí. A jasnou řečí pojmenoval, kdo se za posledních 30 let na planetě napakoval a jak skončil zbytek obyvatelstva. Vyslechněte si to ! Samozřejmě, rusofobové budou mít dnes asi smutek, tak ti ať si radši poslechnou Kamalu Harris, ta jim spraví náladu 😉

      Květoslava Štefániková
      2021-01-27 17:52:30

      Schwab sa presne takto tváril, keď Vladimír Vladimírovič skončil reč :))) A dal mu teda doplňujúcu otázku, že čo si teda myslí o vzťahu Rusko a Európa. Po Putinovej odpovedi už Schwaba zdá sa viezli rovno na ARO :)))))

      Al Ladin
      2021-01-27 18:07:23

      Pni Květa admini z webov polície – ministerstva obrany – vám vysvetlia že určite vravel niečo iné, alebo určite tým čo vravel, myslel niečo iné…
      Květoslava Štefániková
      2021-01-27 18:37:40

      :))) môžu to skúsiť .
      Práve som si prečítala názor ruského politológa na Putinovu reč a súhlas. To, čo hovorí tento politológ som aj ja počula od Putina. Tak skúsim aspoň toto teraz dať.
      Putin upozornil na IT gigantov a napálil rovno ich podiel na útoku na Kapitol v USA. Povedal, že tieto giganty už sa pokúšajú prevziať úlohu štátov a že štáty, ktoré majú záujem zachovať si svoju suverenitu musia začať tieto giganty kontrolovať. A tá kontrola musí byť medzinárodná. Inak sa môže stať, že sa tieto IT chobotnice (to je môj výraz) stanú nástrojom pre likvidáciu nie iba virtuálneho, ale aj reálneho sveta okolo nás. A povedal, že Rusko sa im postavi a už to aj robí. A že na stole už je termín digitálna suverenita. Opakovane apeloval na medzinárodné spoločenstvo, že treba byť veľmi opatrný a treba predvídať činnosť týchto chobotníc 10 krokov dopredu. Že porušujú zákony štátov a obmedzujú občanov v ich právach.

      Ján Marko
      2021-01-27 16:18:11

      Kvetka vďaka, prejav je skvelý, vypočul som ho pred pár hodinami.

      Ján Marko
      2021-01-27 16:28:22

      úplný kontrast s tým čo povedala Jen Psaki http://www.whitehouse.gov
      Květoslava Štefániková
      2021-01-27 17:52:55

      Tak tak 🙂

      Květoslava Štefániková
      2021-01-27 17:46:01

      La Ky, kým by som spravila titulky, URČITE budú machri, ktorí to preložia do slovenčiny alebo češtiny oveľa skôr. Fakt je to bomba reč a bude sa to prekladať. Tipnem si práve stránky leva net. Daj do googla a ten ukáže. Vedela by som preložiť do českoslovenštiny :), ale určite to niekto spraví skôr. Hádam o dva dni by to malo byť vonku. Vyděržaj pionier 😉
      https://www.kommersant.ru/doc/4662873

    • Otázka „máš deti?“ sa čoskoro zmení na otázku „máš dieťa“?

     Silné záporné demografické čísla vo V-4 a na Ukrajine _ porovnajte s predpoveďou počtu obyvateľov na planéte – medzi 11 až 15 mld!
     Teda – V-4 „stratí“ sociálnym inžinierstvom a geoinžinierstvom do r. 2100 cca tretinu obyvateľstva, ale na planéte pribudne 50 až 100%!!! – oproti súčasnému stavu!
     https://duckduckgo.com/?q=v+roku+2100+bude+na+Zemi+obyvate%C4%BEov&t=h_&atb=v84-3&ia=web

     „Počet a kvalita spermií slovenských mužov v posledných desaťročiach klesá. O dôvodoch, prečo za posledných 40 rokov klesol počet spermií o 80 percent, hovoril vo Fair Play hlavný odborník ministerstva zdravotníctva na reprodukčnú medicínu Martin Petrenko.“
     „Keď som skončil medicínu, bolo v jednom mililitri 120 miliónov spermií, dnes sme radi, keď nájdeme 15 miliónov,“ tvrdí gynekológ Jozef Války. Ide o bývalého Petrenkovho primára.“
     https://www.aktuality.sk/clanok/530371/kolko-slovakov-sa-rodi-zo-skumavky/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

     „Okrem dramatického poklesu počtu spermií u mužov dnes vidí Petrenko problém aj v ich kvalite – nižšej pohyblivosti. Mnohé z nich sú geneticky poškodené a ďalšie majú morfologické nedostatky. Takéto poškodenia spermie znemožňujú schopnosť oplodnenia.
     Počet mužských spermií má pritom ďalej klesať. Petrenko je presvedčený o tom, že príčiny sú najmä environmentálne.“
     https://www.aktuality.sk/clanok/530785/preco-muzom-rapidne-ubudaju-spermie/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok2&utm_campaign=HP-new2

     Správa pre senát USA – Geoinžinierstvo je skutočné a zabíja nás
     https://www.youtube.com/watch?v=ROZQkLK-qMg

  • podľa vyjadrenia výrobcu : vakcína nie je určená a nezabráni ochoreniu c19, bola vyvíjaná LEN za účelom na zmiernenie ťažkého priebehu ochorenia a pret nie je vylúčené, že zaočkovaní neochorejú – tak sa zariaďte podľa svojho zdravého rozumu

   podľa vyjadrenia výrobcu vakcín – vakcína nechráni proti ochoreniu c19 a nebola ani na to vyvíjaná, jej úlohou je LEN zmierniť ťažký priebeh choroby – tak sa zariaďte podľa svojho zdravého rozumu

   • moja otázka mala iný zmysel:
    Sú totiž už ľudia, ktorí nabádajú ľudí dať sa zaočkovať preto, aby SME ochránili dôchodcov, čo sa očkovať nedajú.

  • Sudruzka Covid-19 neekzistuje,ani CDC nema vzorku,atd

 3. Povolávanie sestier v núdzovom stave: Prišli po mňa policajti, do 2 hodín som sa musela zbaliť!
  Takto zničiť ľudí ,len preto, že musí byť stále testovanie, testovanie. ON zničí aj národ, pretože nebude mať kto ošetrovať, kto liečiť. Testovacie čísielka mu slúžia na uspokojenie jeho rozhodnutí.
  Uvádza aj ministrov Sulíka, Remišovú, že najprv súhlasili s testovaním a potom sa rozhodli ináč, čo ho veľmi mrzí. NO JEHO MRZÍ HLAVNE TO, ŹE NESÚHLSIA S JEHO A STÁLE LEN S JEHO ROZHODNUTIAMI A JEHO A JEHO NÁVRHMI. ON ON A ON !!!

 4. Dnes na webe MUDr.Mercolu nabehli zaujímavé články. Napr.:
  https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/27/more-evidence-proves-lockdowns-are-a-dangerous-lie.aspx
  More Evidence Proves Lockdowns Are a Dangerous Lie
  Viac preukázaných dôkazov, že lockdowny (uzavretia) je nebezpečná lož

 5. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2021/01/26/fauci-is-the-highest-paid-employee-in-the-entire-federal-government.aspx
  Fauci Is the Highest Paid Employee in the Entire Federal Government
  Fauci je najvyššie platený zamestnanec v celej federálnej vláde

 6. https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/01/27/fog-of-covid-war.aspx
  The Fog of COVID War — Locking Down the Healthy
  Hmla COVID vojny – uzavretie zdravých

 7. https://www.naturalnews.com/2021-01-26-moderna-pfizer-vaccines-unsafe-allergic-reaction.html
  Moderna’s and Pfizer’s vaccines share the same problem: They’re unsafe for people with allergies
  Moderna a Pfizer vakcíny zdieľajú rovnaký problém: Sú nebezpečné pre ľudí s alergiami

  • Nie je náhodou ASTMA alergia? ..pretože dnes boli pacienti liečení na bronchiálnu astmu zaradení do 6.fázy očkovania.. teda posunutí smerom hore k onkopacientom. Onko pacient, s oslabenou imunitou sa má dať zaočkovať? To nemyslia vážne?

   z príbalového letáku pre zdravotníkov z webu SUKL.sk vakcína Pfizer:
   Účinnosť, bezpečnosť a imunogenita očkovacej látky sa nehodnotila u imunokompromitovaných osôb vrátane osôb liečených imunosupresívami.

   a aké sú to skupiny imunokompromitovaných pacientov:
   – onkologičtí pacienti (hlavně hematoonkologie);
   – diabetici;
   – imunosupresivní léčba (kortikosteroidy), biologická léčba;
   – kriticky nemocní (JIP);
   – splenektomovaní pacienti;
   – nemocní po transplantaci.
   https://www.wikiskripta.eu/w/Infekce_imunokompromitovan%C3%BDch_pacient%C5%AF

 8. https://www.naturalnews.com/2021-01-26-biden-who-pcr-tests-false-coronavirus-positives.html
  Just in time for Biden, WHO finally admits PCR tests produce false coronavirus positives
  Práve včas pre Bidena, WHO konečne pripúšťa, že PCR testy vykazujú falošne koronavírus pozitívnych

 9. https://www.naturalnews.com/2021-01-26-amazon-offers-assist-biden-coronavirus-vaccine-distribution.html#
  Amazon offers to assist President Joe Biden with coronavirus vaccine distribution, even as more Americans die after receiving vaccines
  Amazon ponúka pomáhať prezidentovi Joe Bidenovy pri distribúcii korona vakcíny napriek to, že viac Američanov umiera po prijatí vakcín

 10. My máme odborníkov napr. taký Sabaka, kde len získal toľko skúsennosti s vírusmi, mudrlant.Sú starší a skúsenejší lekári, vedci nielen naši aj zahraniční a také istoty aké vydáva Sabaka ma poburujú.

 11. Lekár upozorňuje na šírenie dezinformácií ministerstvom zdravotníctva, Dr. Sabaka robí kampaň neúčinnému lieku a zavádza verejnosť.
  REMDESIVIR VERSUS IVERMEKTÍN: HOAXY Z MINISTERSTVA ZDRAVOTNÍCTVA.
  Ako je možné, že v smernici zo dňa 10.1.2021 nie je uvedená žiadna zmienka, resp. zdôvodnenie prečo sa tam záhadne nespomína Remdesivir, tak ako sa to bežne robí pri takýchto inováciách? Sú námietky Juraja Mesíka opodstatnené, podľa ktorého sa u nás až do 10. januára 2020 používala smernica z 18. novembra, ktorá odporúčala liečbu drahým a neúčinným liekom s vysokým výskytom nežiaducich účinkov, keď už od jari 2020 bolo známe, že remdesivir je pri liečbe covidu neúčinný a 15.10.2020 bola uverejnená štúdia WHO Solidarity Trial, ktorá to znovu potvrdila? Čiastočnú odpoveď na uvedené otázky môže dať článok s názvom „Remdesivir pre COVID-19 v Európe: poskytne hodnotu za peniaze?“, ktorý bol nedávno uverejnený v jednom z najrenomovanejších lekárskych časopisov The Lancet, z ktorého som vybral najpodstatnejšiu časť.
  Tvrdím, že Sabaka je doslova sopliak, aby sa tu rozdrapoval a podával dôveryhodné vraj odborné stanoviská.
  Advokát: Všetky opatrenia treba zrušiť. Na Slovensku sa testovaná choroba nevyskytuje.

 12. Nebolo by to prekvapením u tohto vírusu – neplodnosť mužov či žien. Len aby uvádzaný výskum pán výskumník v zdraví PREŽIL.

 13. https://otevrisvoumysl.cz/katolicky-knez-odhaluje-podvodnou-pandemii/
  Katolický kněz odhaluje podvodnou pandemii

 14. takže výpadok vakcín o 60% bude z dôvodu, že ich idú upraviť na nový typ kokovidu

 15. mali by sme si TU dať všetci rúško …nech sa nenakazíme 😀 😀 …pravdou

  • Milá pani Ametyst – smejem sa na tom čo ste napísali a predstavujem sa, že teraz mám na sebe rúško. viem treba aj trochu veselosti do „nášho umierania“.

 16. https://otevrisvoumysl.cz/53-mrtvych-na-gibraltaru-za-10-dni-po-ockovani-na-covid-19/
  53 mrtvých na Gibraltaru za 10 dní po očkování na COVID-19

 17. https://www.youtube.com/watch?v=1Qf8wujd7jg
  Sám sebe lekárom 254
  téma: „Korona naša každodenná“ (2. časť)

  hosť: Mgr. Peter TUHÁRSKY, http://www.RizikaOckovania.sk
  moderuje: Ing. Marián FILLO, http://www.slobodaVockovani.sk

Pridajte komentár

*