Zelená dohoda (Green deal) nemá s ekológiou nič spoločné. Je to progresivistická ideológia vedúca k hospodárskemu úpadku a horšej ekológii. V eurovoľbách nevoľte PS, lebo skončíte ako žobráci!

Dr. Vernon Coleman: Naše vlády vyhlásili proti nám vojnu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Vernon Coleman: Naše vlády vyhlásili proti nám vojnu

(Vernon Coleman, Daily Expose) Absurdné a nezmyselné sankcie uvalené na Rusko spôsobia v Európskej únii a Veľkej Británii oveľa viac úmrtí, ako boje na Ukrajine.

Obrovský nárast nákladov na energie prinúti milióny ľudí vypnúť kúrenie. Ekonomiky, ktoré sa snažili zotaviť z nezmyselných a deštruktívnych lockdownov, budú opäť postihnuté dlhodobým poklesom.

Rozsiahle a masívne zvyšovanie cien bude mať za následok búrlivú infláciu, zvýšenie úrokových sadzieb pri úveroch a hypotékach a masívnu, nekončiacu sa chudobu.

A opakujem, sankcie uvalené na Rusko spôsobia viac úmrtí v západnej Európe, ako spôsobia úmrtí v Rusku alebo, ako spôsobí takzvaná vojna na Ukrajine.

Kto komu v skutočnosti vyhlásil vojnu?

Vojnu nám vyhlásili ľudia, o ktorých si nevinní a naivní myslia, že riadia naše vlády. V skutočnosti nám sprisahanci vyhlásili vojnu už pred rokmi. A politici, o ktorých si myslíme, že vládnu, sú ovládaní miliardárskymi sprisahancami.

Covid bol len najhlučnejšou salvou vo vojne, ktorú sme predurčení prehrať, pokiaľ sa nenaučíme ťahať za jeden povraz a ignorovať propagandu a zradné mainstreamové médiá.

Ak prehráme, bude to preto, že sme rozdelení, posadnutí maličkosťami, nesledujeme celkový obraz a sme neustále oslabovaní permanentným fňukaním a bezcieľnym prenasledovaním trollov.

Stačí sa pozrieť okolo seba, čo sa už deje.

Inflácia sa chystá preletieť do stratosféry.

Nevinní a nevedomí ľudia predpokladajú, že inflácia je niečo, čo postihuje len krajiny ako Argentína alebo Zimbabwe. Mýlia sa.

Inflácia v Nemecku bola hlavným faktorom vypuknutia druhej svetovej vojny. V 80. rokoch minulého storočia inflácia v Amerike prekročila 20%. V Spojenom kráľovstve dosiahli úrokové sadzby 17% a kupujúci nehnuteľností boli nadšení, ak si mohli požičať peniaze len za 15%.

Mám podozrenie, že ak by sa inflácia priblížila k tejto úrovni, na ulici by sa ocitlo desať miliónov britských rodín (asi polovica populácie) – bez domova a peňazí.

Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný. Pamätáte si?

A, samozrejme, vyhnanie ruských kupcov nehnuteľností z Londýna nevyhnutne povedie ku krachu trhu s bývaním. To spôsobí, že ešte viac ľudí stratí svoje domovy.

Nebudeš nič vlastniť a budeš šťastný

Nárast cien energií zámerne spôsobený vládnou politikou bude znamenať, že tieto čísla sa v nasledujúcich dvanástich mesiacoch zdvojnásobia. To nie je divoká predpoveď; je to temná čierna perspektíva.

Pokiaľ budete ignorovať šialené mumlanie matematických prognostikov, nie je ťažké prísť na to, čo sa bude diať ďalej.

Už teraz je jasné, že vysoké ceny potravín a narušené dodávateľské reťazce spôsobia, že ďalšie stovky miliónov ľudí v Afrike zomrú od hladu. Zdá sa, že nikomu, dokonca ani hnutiu Black Lives Matter, na tom nezáleží.

Nikto sa nikdy nepýtal verejnosti, či je pripravená schudobnieť – alebo zomrieť – aby tým Rusom niečo dokázala.

Rusko nechce, aby sa jeho vojna rýchlo skončila. Putin vidí, že jeho vojna spôsobuje Západu oveľa viac škôd ako samotnému Rusku. A napriek tomu, rovnako ako tomu bolo pri podvodoch so zmenou klímy a podvodoch s covidom, odhodlanie k týmto absurdným sankciám je globálne (teda minimálne celého Západu).

Mnohé firmy ustúpili pod tlakom malých, no hlučných skupín na sociálnych sieťach a prerušili všetky vzťahy s Ruskom. Akcionárov sa nikto nepýtal, či súhlasia s tým, čo sa robí v ich mene, hoci v mnohých prípadoch budú škody spôsobené zainteresovaným spoločnostiam katastrofálne a možno fatálne.

Skutočnými obeťami sa stanú dnešní a zajtrajší dôchodcovia, ktorí budú vážne ochudobnení krokmi šéfov spoločností, ktorí túžia po tom, aby boli ocenení na sociálnych sieťach alebo, aby sa dostali na rôzne zoznamy vážených osôb.

Vojny zvyčajne začínajú kvôli malichernostiam a potom prerastú do katastrofy

Zdá sa, že väčšina vojen začína z malicherných dôvodov, ale ľudia sú zvyčajne zmanipulovaní, aby ich podporili.

Konflikty vznikajú na uspokojenie niektorých požiadaviek vládcov. Tieto požiadavky možno vždy zhrnúť do dvoch slov: moc a peniaze. Zdá sa, že vojny sa často začínajú bez dobrého dôvodu; často kvôli menším diplomatickým incidentom.

Británia a Španielsko začali vojnu v roku 1739 po tom, čo sa kapitán Robert Jenkins objavil pred výborom Dolnej snemovne a ukázal, čo zostalo z ucha, ktoré bolo údajne odrezané španielskou pobrežnou strážou v roku 1738.

Francúzsko-pruská vojna v roku 1870 sa začala po tom, čo pruský kancelár úmyselne vyprovokoval Francúzov k vyhláseniu vojny.

Starostlivo naplánovanú vojnu, ktorá sa v súčasnosti vedie, vyvolal Západ a médiá sú zaplatené, aby ju propagovali a vzbudzovali pobúrenie.

Ako povedal Sun Tzu (svetoznámy čínsky vojnový stratég): „Všetky vojny sú založené na podvode.“

Vojna je v dnešnej dobe vždy mediálnou udalosťou. Američania vyhrali každú bitku vo Vietname, ale nejako sa im podarilo celkovú vojnu prehrať. Vietkong zrejme konzultoval veci so Sun Tzu, takže im to možno poskytlo nespravodlivú výhodu.

Falošná pandémia bola napísaná, zabalená a vyrobená profesionálmi. A táto takzvaná vojna nie je iná. Opäť je to komédia na štýl filmu “Vrtenie psom“. Miliardárski sprisahanci s desivými schopnosťami vedú svoju vojnu s úhľadnou presnosťou – manipulujú poddajných, liberálnych a ľavicových (progresívnych) nadšencov.

Sun Tzu povedal veľa vecí, no čo poviete na toto: „Stratégia polohovania sa vyhýba realite a konfrontuje sa prostredníctvom ilúzie.“

Vedel, o čom hovorí. Rovnako ako v prípade ilúzie covidu sme nútení čeliť taktickému triku, ktorý nás má udržať v nevýhode, pretože bojujeme proti niečomu, čo je neuchopiteľné, nedá sa definovať a keď sa už aj zdá, že to existuje, tak sa neustále mení.

Uplatňovanie kolektívnej viny typické pre fašizmus znova ožíva

Kamkoľvek sa pozriete, pokrytci sú zaneprázdnení tým, že nám ukazujú, akí sú úžasní. A Rusi sú po celom svete izolovaní a trestaní iba za hriech, že sú Rusmi.

Sopranistka Anna Netrebko sa radšej stiahla z Metropolitnej opery, než aby poprela svoju podporu lídrovi svojej krajiny – istému Vladimírovi Putinovi. Sranda, nevšimol som si, že USA sú vo vojne s Ruskom.

Prírodná liečba osteoartritídy

A zdá sa, že z rovnakého dôvodu sa zrútila aj kariéra dirigenta Valeryho Gergieva.

Tenisti a iní športovci sú izolovaní a tlačení do nemožných situácií tisíckami rozhorčených novinárov mávajúcimi vlajočkami. Mám také podozrenie, že mávajú vlajkami, pretože im to bolo prikázané.

Vo Walese Cardiffská filharmónia zrušila Čajkovského hudobnú noc, pretože Čajkovskij, ktorý zomrel približne pred 130 rokmi, sa narodil v Rusku a možno počas prázdnin navštívil Ukrajinu. Možno špehoval pre Putina. Toto musí byť ten najhlúpejší príklad cnostnej pokryteckosti, s akou som sa kedy stretol.

Cnostná pokryteckosť sa teraz pravdepodobne vyučuje aj v školách.

Futbalový klub Chelsea, ktorý má tú smolu, že ho vlastní Rus, je pod najrôznejšími bizarnými obmedzeniami (napríklad nesmie predávať lístky fanúšikom alebo predávať jedlo tým, ktorí majú permanentku).

Je však bizarné, že ostatné veľké futbalové kluby vlastniace ľudmi, ktorých by väčšina z nás nechcela pozvať na čaj, môžu bez prekážok pokračovať vo svojej činnosti.

Napríklad pred časom v sobotu, 12. marca 2022, hrala Chelsea s Newcastlom United, ktorý podľa všetkého vlastnia ľudia zo Saudskej Arábie. Čitatelia si budú pamätať, že agenti Saudskej Arábie údajne zabili a rozrezali na kúsky novinára z Washington Post, ktorý kritizoval ich krajinu.

Spravodajské agentúry Spojených štátov potvrdili, že saudskoarabský korunný princ schválil vraždu novinára. Ach, a vojenská intervencia Saudskej Arábie v Jemene vytvorila to, čo OSN nazýva „najhoršou humanitárnou krízou na svete“.

Možno sa nájdu ľudia, ktorí sa čudujú, prečo je Chelsea považovaná za „zlú“, ale Newcastle United je považovaný za „dobrý“.

Celebrity a cnostní pokrytci všade vyvíjajú tlak na vlády, aby urobili viac pre pomoc obyvateľom Ukrajiny. Britská vláda zareagovala na tieto výčitky Schwabových spolupracovníkov tým, že ponúkla 350 libier na osobu mesačne z peňazí daňových poplatníkov ľuďom, ktorí si zoberú prisťahovalcov z Ukrajiny do svojich domovov.

(Na Slovensku je to podobné – štát ponúka 500 až 1250 Eur podľa toho, koľko izieb občan ponúkne na ubytovanie utečencov)

Iróniou je, že ak by stovky celebrít vyjadrujúcich svoje obavy zaplatili dane, ktoré pravdepodobne dlhujú, celá ukrajinská populácia by mohla byť ubytovaná v päťhviezdičkových hoteloch.

Zrejme tušíte, čo sa stane, nie? Podvodníci napchajú 12 ukrajinských vyhnancov do radového domu vo Wolverhamptone alebo Salforde a budú žiadať 12 x 350 libier mesačne.

Všade, kam sa pozriete, sú zvláštnosti, nezrovnalosti a záhady

Keď cena ropy vzrástla, hodnota akcií britských ropných spoločností klesla. Tento bizarný rozpor bol dôsledkom skutočnosti, že veľké investičné spoločnosti odstrašili ropné spoločnosti prebudené kultom globálneho otepľovania (takými, ktorí sa radi lepia na cesty, aby zdržali sanitky).

Nevyhnutne najviac však budú trpieť dôchodcovia, ktorých finančné prostriedky sú pravdepodobne stále v značnom objeme investované do veľkých ropných spoločností.

Miliardárski sprisahanci, ktorí sú teraz strašne blízko k víťazstvu, budú potešení, keď zistia, že viac ako milión občanov Ukrajiny sú teraz vysídlenými osobami.

Sprisahancov poteší bolesť, náklady a chaos, ktorý to spôsobí. Ľudia z Ukrajiny teraz môžu voľne cestovať po celej Európe – aj keď dve tretiny z nich sú dosť múdri na to, aby si nedali pichnúť ani jednu dávku vakcín proti COVID-19. (Pričom občania EÚ musia používať covid pasy.)

Neobráti to na ruby pravidlá obmedzujúcich pohyb neopichaných?

Stavím sa s vami, že keď sa to Bilderbergerovci dopočuli, objednali si ďalší tucet debien šampanského na ďalšiu oslavu. V Nemecku bolo občanom povedané, aby si základné veci (vrátane liekov) zabalili do tašky, aby mohli v prípade potreby rýchlo odísť z domu.

A so všetkými médiami upretými na tretí veľký podvod za posledné dva roky (ďalšie dva, samozrejme, sú podvody s klimatickými zmenami a covid-19), sa potichu zavádzajú všetky druhy bizarných a represívnych zákonov.

V Londýne je teraz nelegálne pozerať sa (civieť) na niekoho. Každý, kto vidí niekoho civieť, má nariadené nahlásiť takéto incidenty úradom. Preto bude teraz nezákonné pozerať sa do prázdna, pokúšať sa prečítať nápis na niekoho tričku alebo obdivovať klobúk.

V publikácii s názvom „The Independent“ bol uverejnený článok s názvom „Čo sa stane, keď počas vojny dostanete menštruáciu?“. To by ste nedokázali vymyslieť, však?

Šialenci otvorene volajú po rozpútaní 3. svetovej vojny

Zdanlivo šialená žena, ktorej zrejme patrí Škótsko, vraj chce, aby sme začali zostreľovať ruské lietadlá letiace nad Ukrajinou.

To by vysoko pravdepodobne vyústilo do začiatku tretej svetovej vojny a môžem len predpokladať, že za propagáciu tohto šialenstva dostane od Schwaba niekoľko extra plusových bodov.

Toto je žena, ktorá žije v jednej z najchladnejších krajín v Európe, no nechce fosílne palivá, frakovamnie ani jadrovú energiu. A pravdepodobne nechce ani, aby ľudia pálili rašelinu.

Zdá sa, že orúškované hordy, ktoré stále plnia naše obchody a ulice, stratili to málo mozgového tkaniva, ktoré kedysi mali. Minule som vošiel do supermarketu a videl som dlhý rad čakajúci pri pokladni. Všetci v rade mali rúško. Zdá sa, že nikto z nich si nevšimol, že sú otvorené ďalšie dve pokladne – obe s pokladničkami ticho čakajúcimi a bez práce.

Nie je to prekvapujúce.

Nízke hladiny kyslíka spôsobené rúškami nepochybne znížili ich schopnosť racionálneho myslenia.

A covidové vakcíny, samozrejme, poškodili aj ich mozgy.

Je možné, že zabodnutí zombíci teraz reagujú na podprahové správy, ktoré im hovoria, aby si znova nasadili rúška?

Teraz už nič nie je nemožné.

Spiklenci sa riadia návodom postaveným na propagande. Podvodná vojna bude znamenať viac zákonov a viac obmedzení. Tisíce neopichaných Ukrajincov, ktorí sa potulujú po Európe, poskytnú spiklencom šancu zvýšiť počty „nových prípadov“ covidu a znovu zaviesť lockdowny.

Žijeme vo svete, ktorý mohol vynájsť Lewis Carroll (autor rozprávky Alica v ríši divov).

Žijeme vo svete, kde nám naše vlády vyhlásili vojnu.

A väčšina ľudí si to ani nevšimla.

Musíme byť neustále bdelí a podozrievaví.

Večná paranoja je cenou slobody.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Dr. Vernon Coleman, Zdroj: dailyexpose.uk, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Je mi z těch politických přizdisráčských českých loutek, včetně cemperů, mediálních trolů a celoročních lží už na blití. Jediná pravá pravda a zdroj informací existuje už pouze na veškeré alternativní scéně!
  Všechny média jsou jedna velká lživá propaganda a všechna stejně trapná a dělají jen co se jim řekne a co se svolí pro idioty ovčany, kteří jim to stále žerou a žerou.. Kamkoli se ve světě podíváte, najdete chamtivost, podvody, lži a pokrytectví.

  A to ještě nemluvím o lžích, podvodech a pokrytectví v souvislosti se změnou klimatu. Podvod s kovid nyní podle plánu elegantně přechází v podvod s globálním oteplováním, uhlíkové kredity a emisní povolenky jsou podvod – součást digitálního pasu budoucnosti, který pro nás naplánovali. Bez ropy a plynu nebude teplo, doprava, stroje a velmi málo potravin pro ty z nás, kteří nejsou miliardáři. Čína staví 43 nových uhelných elektráren, přestože cena uhlí prudce roste, protože se ho nikdo neodváží kopat.

  Ať budeme bojovat sebevíc, nikdy se nám nepodaří vrátit starý normál . Ti zlí mají na své straně veškerou moc, všechny naše peníze, zbraně a média. To nejlepší, v co můžeme doufat, je zdržovat, odštěpovat a srát jim na to všechno..
  Všichni ti idioti, tedy Jelity aspol., nejen, že jsou zlí, ale duševně nemocní a někteří jsou pouze debilní. Skutečným nebezpečím jsou hysteričtí hlupáci, kteří lžou, klamou a propagují pseudovědecké nesmysly.

  Mám silné podezření, že většina lidí stále nechápe, jak moc byli v posledních dvou letech manipulováni. Neuvědomují si ani hloubku podvodu a rozsah podvodu, který změnil jejich životy. Manipulace a klamání mysli je profesionální záležitost. Nacisté byli v ovládání lidské mysli také velmi dobří. A vlády všude na světě obviňují ty, kteří říkají pravdu, z šíření falešných zpráv.
  Každý, kdo se nedrží stranické linie, je odmítnut jako nebezpečný konspirační teoretik – ačkoli všechny konspirace a lži pocházejí pouze od vlád a médií.. Hitler také věřil, že pokud se lež opakuje dostatečně často, nakonec si ji větší část populace splete s pravdou.

  George Orwell, který Newspeak vymyslel, také pochopil význam trojího slovního spojení. Ve svém futuristickém románu 1984, který byl napsán v roce 1948, Orwell vymyslel heslo: “Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla”.
  Chcete-li si představit budoucnost, napsal Orwell, představte si botu dupající na lidskou tvář – navždy. Moc, připomínal nám, není prostředek, ale cíl. Vše ostatní, co se děje od února 2020, je součástí procesu vymývání mozků. Pokud lidi matete a matete zároveň tak, že je děsíte, pak je zneklidňujete a vytváříte úzkostlivé a poslušné obyvatelstvo. A právě to se děje už mnoho měsíců..

  + na závěr:
  Úřady již shromažďují jména a údaje lidí, kteří vakcínu odmítli. Plánují použít PCR test na ty, kteří očkování odmítnou? Tato technologie skryté injekce by mohla být použita k očkování lidí prostřednictvím nosních nebo análních PCR výtěrů. Je to důvod, proč se zavádějí anální stěry? Tento postup nejlépe funguje na střevní tkáň. Toho by se dalo využít k podávání vakcíny lidem bez jejich vědomí a souhlasu. Lidé, kteří si myslí, že jsou pouze testováni, by mohli dostat mRNA injekci. Vládě ani jejím poradcům nemůžeme věřit. Nemůžeme věřit ani mainstreamovým médiím, všechny mají finanční vazby na Nadaci Billa a Melindy Gatesových a která nás již dávno zradila. Podávání vakcín nosem není nic nového. Dětem se někdy do nosu stříká vakcína proti chřipce – mimochodem, to je živá oslabená vakcína. Oslabená znamená, že je slabší. Ale babičku to samozřejmě může zabít i tak. Osobně bych ji možná použil na vyčištění kanalizace, ale nestříkal bych ji dítěti do nosu.
  A možná byste měli vědět tohle: očkování do nosu se už používá u skotu.

  Můžeme věřit pouze jeden druhému. Nedůvěřujte vládě, Vyhněte se masmédiím, Bojujte proti lžím.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,vy nieste pripravený na hladomor nedostatok ani na život v chudobe,vy nieste na nič nikdy pripravený,vám vyhovuje iba čakanie a v pohodlí bežnej rutiny-pracovat vydělávat žít na dluh a rozhazovat,,,,neodeli ste ma,nedali ste mi najesť,nepodeli ste sa somnou,ohovárali ste ma a štítili ste sa ma za moje názory zajtrajška a preto že niesom otrok tak ako vy-aj JA som váš nepriateľ a vy mojími nepriateľmi ako aj vaší priatelia a spojenci sú mojími nepriateľmi a vaši nepriatelia mojími spojencami.

  • Cz kotas
   Niekedy si myslim ze ste jediny kto tu rozmysla. Len by som nerobil zavery ze sa to uz neda zvratit, kebo oni maju vsetku moc. Nemaju a je to vidiet vo svete aj na priklade ked Putin zasiahol na Ukraine aj ked bol so zapadom dohodnuty(kedze su na tej istej lodi) nezasahovat do vychodoukrainskej situacie aj keby bola grnocida donecku a luhansku. Na reakcii zapadu je vidiet ze s tym vobec neratali a kvicia ako prascr. Preco to urobil je ta spravna otazka. Nebolo to jeho charakterom ani snahou niekomu pomoct, pomaha tym len sebe… a to v akej agonii je terajsi system je obraz toho ze sa coskoro zosype a konecne si prebereme vladu my.

  • Presne tak!

 2. Israismael

  Keby sme my ľudia chceli zastaviť a poraziť osu všetkého zla ktoré nás chce žiaľ znicit ako ľudstvo a keby sme ich chceli zničiť sami bez pomoci Vyššej entity, tak by sa muselo stať toto :
  1.najvyssi bod zla, ktoré je akoby veliteľ všetkému je samé zlo v podobe Lucifera a toho človek neporazi, tam musí prísť pomoc Najvyššieho.. Musíme čakať!!
  2.tento druhý bod je už reálnejši, ale zároveň ťažký .. Muselo by ľudstvo odstaviť zločinecku kabalou, ktorá je ovšem veľmi silná a ma mnoho odnozi od iluminatov, rockefelerovcov, Gates, po rôzne skryté silné entity v pozadí a pod
  3.bod by bol, poraziť silné ekonomické špekulatívne entity a organizácie a mimovladky ako sú Soros, ci WEF klausa schwaaba, a pod otrasné ľudské parazity
  4.odstavit OSN, EÚ, WHO lebo sú proti ľudstvu a nie sú nám potrebné
  5.az na záver sú poskokovia tých ľudí či entit a organizácií spomínaných v predošlých 4 bodov.. Ide o vlády sveta, kde však najsilnejší poskok s najväčším slovom je Biden, Macron, Johnson a us-anglosaska os… Potom je to u nás vieme kto… A tieto vlády by bolo možné zvrhnúť najľahšie zo všetkých 5 bodov, ktoré som opísal..
  Čiže 1 bod je pre ľudstvo neriešiteľny co sa týka osobného boja, lebo Lucifer nejde poraziť bojom a mečom . Ale tým ze sa ľudia prebudia, značne oslabia jeho aktivity ako hlavného vodcu všetkých tých ďalších podskupín na Zemi.. Preto tu často píšem o duchovne a prebudení, aby človek pochopil, čo by mohol pochopiť keby chcel…inak nám hrozí katastrofa ale aj tzv Posledný súd

  • Čo tu riešite imaginárne zlo, samé hlúposti. Skutočné zlo je tzv. satan z púšte(v Biblii), čo je označenie pre tú najoportunistickejšiu, najprimitivnejšiu…. púštnu kultúru( pakultúru) ktorá prirodzene stvorila ideológiu s názvom islam. Paraziticko predátorské kultúry z nehostinného prostredia( od arabov po turkotatárov) likvidujú národy a kultúry už celé stáročia. Arabské elity ovládajú celý západ, majú ho kúpený z výnosov z ropy , už v prvej ropnej kríze 70te roky je nádherne vidieť ako majú kúpený americký deepstate….Za globalizáciou je v skutočnosti islamizácia, negroidizacia je preto aby sme sa biely Európania výzorovo aj mentálne priblížili k arabom, blm-cernoskovia na strane islamu, vypaľovanie kostolov, inovácia moslimských migrantov….Ľudia ktorí toto všetko nevidia tak preto že pre stromy nevidia les.

 3. Presne tak, ako je to v nadpise ! „Naše“ vlády nás nemajú za nič, to ich ubermensch-stvo ich zahrdúsi… SHOW zbedačovania a hladomoru sa začína: https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/gazprom-zastavuje-dodavky-plynu-do-evropy-pres-kriticky-plynovod/ !!! Samozrejme podľa vládnej propagandy za všetko môže len a výlučne Putin a Rusko a „naši“ sadistickí vládcovia sú v tom nevinne ! Klamú, podvádzajú, zrádzajú a likvidujú s úsmevom na primitívnom xichte vlastný národ !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,všetko sa má posudzovať také ako v skutočnosti je-ak vás niekto nazve špinou,tak to má byť pravda,hoci aj on sám môže byť špina-podstatné ale je,kto práve vtedy stojí na to správnom mieste,,,,

 4. Skutečné zprávy ze zničeného Mariupolu – výpovědi obyvatel
  https://cz24.news/skutecne-zpravy-ze-zniceneho-mariupolu-vypovedi-obyvatel/
  Patrick Lancaster News Today
  https://rumble.com/c/c-1457343

 5. KOVIDBARÓN!

  ,,,,treba si uvedomiť,že vy ako aj vaši predkovia-čiže vaši otcovia a vaše matky ako aj teraz vaše deti pracujete a ste živení práve firnami,ktoré platia najviac majú najlepšie podmienky a ktoré patria práve elitám a ich podskupinám,prečo ste nekládli odpor keď vám dávali prácu-ba dokonca ste o ňu po generácie verejne škemrali a prečo ste už vtedy neodmietali ich peniaze,lebo ste neskúmali odkiaľ tie peniaze pochádzajú a čo je zmyslom produkcie,,,,pyšne ste sa promenádovali a aj promenádujete s naplnenými bankovými účtami z diablových zásluh kde sa pominula doba zmluvy s diablovými spojencami,,,,dospeli ste až do takého stavu nenažranosti a sebectva ovládané vlaszným presvedčením o nekončiacom sa technickom blahobyte konzumného života,že ste zabudli na to,že toto nieje len taká hocijaká zmluva a má svoju dobu platnosti-nastal čas splatiť hodovanie-platí sa kožou a kosťami,,,,pustili ste si do stáda blokov a hyeny-tak sa nedivte,že stádo postupne mizne,všetko čo sa tu deje je iba na váš obraz a spravodlivé a výhovorky tu neobstoja,nepodelili ste sa s blížnym svojim v chudobe-delili ste sa iba s boháčmi,nekŕmili ste správneho vlka,ale toho nesprávneho,nedbali ste na detajly a nevšímavo ste reagovali na malé pasce a skúšky nepozornosti,príjmali ste úplatky od svojích vrahov a teraz zvalujete vinu na svojích oponentov,a čo si vy myslíte,že o čom je tento život,,,,je to o skúške rozumu a skutkoch.

  • Marek Košice

   Na druhej strane si ale musíš uvedomiť, Kovidbarón, že za konzum poväčšinou môžu ŽENY. Ženy sú MATERIÁLNEJŠIE než muži (to nie je len môj názor, to je fakt, to je príroda & naprogramovanie Satanom). Ženy sú HYPERGAMNÉ = chcú partnera, ktorý je ATRAKTÍVNEJŠÍ (financiami, majetkom, a ideálne aj výzorom „aspoň o chlp“) než ony. Zároveň ale chcú ROVNOCENNOSŤ V PLATE. Ale to totálne NEDÁVA LOGIKU… Keby bola rovnocennosť v platoch žien a mužov, tak by ženy (kvôli hypergamii) mali v podstatnej väčšine prípadov partnera ktorý je majetnejší než ony, a tí čo majú rovnaký plat ako ženy (alebo o niečo nižší), tí by ostali „NA OCOT“……… A TO NIE JE „AGENDA PROTI MUŽOM“ ZO STRANY ŽIEN?????
   A prečo berú muži úplatky? ABY BOLI ATRAKTÍVNEJŠÍ PRE ŽENU/ŽENY…….
   JE TO IRÓNIA, KEĎ „ALFASAMEC“ SI MYSLÍ žE JE NAD VECOU, ALE PRITOM JE OTROKOM ŽENY (partnerky/milenky)/ ŽIEN (potencionálnych partneriek/mileniek)…. Preto mi je smiešno z tých „koučov“ čo dávajú mužom návody na to ako sa stať „alfasamcom“, pretože si neuvedomujú, že ak mužovi treba vykonávať VEĽKÝ KUS PRÁCE (z dlhodobého hľadiska, nikdy nekončiac) na to aby mal naozaj ATRAKTÍVNU partnerku, tak to za to FAKT NESTOJÍ……. Lebo pre takú aj tak nikdy nebude NENAHRADITEĽNÝ, pretože taká si môže vyberať z „alfasamcov“ (na rozdiel od ženy, ktorá je len „trošku nadpriemerná“, a ktorá citeľne viac bude „paf“ z alfasamca a bude si ho oveľa viac vážiť, a nebude ho priamo-nepriamo nútiť k získavaniu ďalšieho majetku, väčšinou „špinavou“/podvodnou formou)…

 6. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ukázal som toho svetu už veľa,ale ani zďaleka nie všetko-ukážem vám ako jedna kvapka v mori dokáže rozpútať ničivú búrku a nebude lode,ktorá by došla do svojho cieľa,nebude námorníkov,ktori by na zakéto more vyplávali-toto je tá oná božská sila jednotlivca,pre mnohích ak nie všetkých taká nepochopiteľná a nereálna,podstatnou všetkého je totižto sebaobetovanie k udržaniu rovnováhy,žijem tu iba z hyenami,ale ja niesom ako vy a nerobím to čo vy,lebo mne sa to protivý.

  • Israismael

   Treba opraviť myslenie tohto sveta, lebo dnes je pravda lož a lož pravdou….
   Treba opäť nastaviť ľudí aby pravda bola vždy pravdou a nikdy inak…
   Dnesny svet je strašne pomyleny ako hádam ešte ani nikdy nebol v ére ľudstva….lož nech si ľúbia ti ľudia, ktorí pôjdu do zatratenia.. To bude ich vec.. Ale pravda musí znova zvíťaziť, aby bola súčasťou Spravodlivosti…

   • Nesúhlasím s tým, že dnes je pravda lžou a lož pravdou. Je to LEN DOJEM! Starostlivo a masovo vytváraný. Je to hypnóza… Je to len všade verejne prezentované, a masy to naozaj žerú. Ale nikto z tých, čo sme chodí a číta a píše si to sám nemyslí.
    Volajme veci stále pravými výrazmi, slovíčkujme sa, pretože “diabol je v detailoch”.
    Vašu prvú vetu by som formuloval: Treba opraviť myslenie časti tohto sveta, lebo sa snažia presadiť, aby pravda vyzerala ako lož a lož ako pravda.
    Tak to vnímam ja.
    Významná časť tohto sveta je strašne pomýlená ako často v dejinách (asi je pomýlenosť imanentnou súčasťou más). Pravda nepotrebude zvíťaziť. V pravde žijeme. Akurát sa niektorí z nás nechávajú vo svojom konaní ovplyvniť propagandou. Propaganda priamo nemení realitu (pravdu) okolo nás, ona LEN deformuje náš vzťah k realite okolo nás! A naše činy ovplyvnené propagandou môžu následne začať ovplyvňovať realitu. Aj tento nový stav ale bude pravdivý. Nemôžeme nežiť v pravde.
    Ak propaganda bude tvrdiť o červenom kruhu že je to modrý štvorec, v realite sa nezmení nič. V našom myslení však môže nastať zmena a začneme červený kruh volať modrým štvorcom. V istom okamihu ale narazíme na problém, keď uvidíme ozajstný (starosvetský) MODRÝ ŠTVOREC – budeme preň musieť vymyslieť nový výraz.
    Toto je úlohou propagandy. Slová, slová, slová…

    • Israismael

     V podstate súhlasím Pravda bude vždy pravdou aj keď ju namaluje propaganda inak, ale správny cit a správna myseľ človeka musí vždy cítiť a vidieť ze je to pravda.. Pobludenci to ale nezistia lebo ani nechcú zistiť, im to tak vyhovuje… A keďže blíži sa čas konca tejto generacie(nie civilizácie) a tiež čas konca jednej epochy ľudstva, tak človek by mal byť už dokonalá entita aby uspel keď príde na Zem Ten ….. (kto je múdry bude vedieť kto)

 7. Je veľmi smutné ako sa vlády počas covidu stavali proťi vlastnému obyvaťelstvu a verejný činiťelia a ako ss zneužívaľa právomoc verejného činiteľa a kde sú tresty pre nich.

  • Israismael

   Vieš jozin co bolo na tom najhoršie?.. Oni vo vláde vedeli ze co robili a robili to vedome, lebo pravdaže globalne to bolo nariadené pre každú vládu vo svete , nielen tu našu.. To bol zámer temna na Zemi , však temni ľudia chcu vytvoriť NWO.. Nakoniec aj preto sa tak chovajú všetky vlády, že sú globalistami podplatené pre ich globalisticky cieľ NWO a preto sú vlády(a tiež aj MMS média) hrozne skorumpovane a zločinne voči občanom.. Žiaľ je to tak a ešte aj bude.. A je to tak na celej Zemi.. Je pravda ze už veľa ľudí im to prekuklo, ľudia sa prebúdzajú viac a viac a len preto sa im ten plán NWO trochu pozastavil,.. ale pôjde to ďalej do konca, až kým to nespravia…

   • No, a keďže ich nemá kto potrestať len ich voliči, ktorým NIEČO SĽÚBILI a nesplnili, musíme čakať, kým sa “voliči preberú”. Ak sa nepreberú, zomrú.
    Všetci čo zomreli po vakcínach “by aj tak zomreli”, rovnako ako tí, ktorí neboli vakcinovaní.
    Ide o to KEDY a na ČO.
    Neexistuje silný vládca. Existuje len prešibaný a nemorálny. Existujú len masy vládcových pomocníkov ktorí ho robia mocným.
    Tak, ako sa občania-voliči slobodne vzdávajú svojej moci vo voľbách. Nežiadajú zmenu systému ale zmenu figúrok, ktoré ten systém udržujú v chode.
    Aj to je spôsobené davovou hypnózou – presvedčením, že žijeme v demokracii!

    • Miroslav Čižmár

     Mussolini a Stalin boli silní vládcovia, mali silné osobnosti. Dokázali sa dostať k moci silou svojich osobností. Na druhej strane Hitler mal slabú, nevýraznú osobnosť. Dostal sa k moci vďaka propagande.

    • Israismael

     A predsa príde jeden silný… Bude tak silný, že nebude pochýb kto je a odkiaľ prišiel… A je to tak blízko ze naša generácia co teraz žijeme to spozná… Niekto sa poteší, no mnoho mnoho mnoho budú žalostne plakať…

 8. Lide nedokazou drzet pohromade a tahnout za jeden provaz. To, ze se lidi dali ockovat dokazuje, ze jsou ve vetsine idioti a nic jineho si nezaslouzi. Kazdy zdravy clovek musi vedet, ze vlady jsou mafie a vzdy nas nepritel. Lide si jiz svuj ortel zpecetili a bude to jak jsme je to nechali udelat. Nakonec par milionu jich tu nechaji. Vsichni tito globaliste budou take nakonec zniceni, vzdyd to jsou jen nastroje na uskutecneni planu a az vse bude hotovo, tak i tyto loutky zmizi. Nakonec je to uplne jedno. Telo je jen jedna z nekonecneho mnozstvi schranek kam se inkarnujeme znova. Jestli zmizim dnes, nebo zitra je jedno. Dulezite je, ze jsme duse a ta se znicit neda, protoze ma stejnou esenci, jako Duch, Stvoritel, tedy jsme soucast Jeho. Vse co se deje ma duvod a nic neni nahoda. Kazdy ofejde z teto dimense, az nastane jeho cas, nebo tedy konec jeho cyklu.

  • som si istý, melieš dristy-ak chceš odísť, odíď, nebude to tvoja vina-len.zober zo sebou jedného skurvysyna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vinník zhynie, my zvíťazíme..

 9. Zarúškovaní sú zvyknutí stáť v rade na test, v rade na vakcínu, tak keď zbadajú zarúškovaný rad, postavia sa doň… to je už taký vypestovaný Pavlovov reflex. Je jedno že sú otvorené iné pokladne – tak ale nie je žiaden rad!

 10. Cenzúra sa pritvrdzuje. Protiproud.cz bol stopnutý a dnes už aj jeho „náhradná“ verzia protiproud.info: Error 403 – This web app is stopped.

 11. O plánovaní dnešnej situ na Ukrajine
  Místem války bude Evropa_Chazar George Friedman_2014mp4
  https://ulozto.net/file/9z8jwzRa6W7I/mistem-valky-bude-evropa-chazar-george-friedman-2014mp4#!ZGZ1LGR2AJAuZTL2MGMxAQL0LzEwMxx3ImMYoUMOLK5RF2AzAN==

 12. vidíš, to je tvoja cesta hneď-preto,—píš testament

 13. Jaroslav Vladimirovic

  Pripad USA politickych moronu
  PRICMOUHLA Maxim W…
  … z Californie vyzvala vsechny bezdomovce at okamzite opusti ulice a odejdou pokojne DOMU

  a takovi nam dnes vladnu ,,,
  7x Z Svati pochoduji

Pridajte komentár

*