Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Freeman Dyson: V dôsledku vyšších hladín CO2 v atmosfére sa celá Zem stáva zelenšou


Print Friendly, PDF & Email

(Rhoda Wilsonová, Expose News) Podľa Freemana Dysona nám počítačové modely síce pomáhajú dobre pochopiť klímu, ale sú veľmi slabé pri jej predpovedaní.

„Pri meraniach z vesmíru je celá Zem zelenšia v dôsledku vyšších hladín oxidu uhličitého, ktorý tak zvyšuje poľnohospodárske výnosy, zväčšuje lesy a zvyšuje rast v biologickom svete. Tento vplyv je dôležitejší a istejší ako vplyvy na klímu,“ povedal Dyson počas rozhovoru pre médium Conversations that Matter (Konverzácie, na ktorých záleží) ešte v roku 2015.

Freeman Dyson (1923-2020) bol americký teoretický fyzik a matematik britského pôvodu známy svojou prácou v oblasti kvantovej teórie poľa, astrofyziky, náhodných matíc, matematickej formulácie kvantovej mechaniky, fyziky kondenzovaných látok, jadrovej fyziky a inžinierstva. Svojho času patril k najslávnejším osobnostiam fyziky 20. storočia.

V roku 2006 Dyson publikoval dokument „The Scientist as Rebel“ (Vedec ako rebel), v ktorom spochybňoval úlohu ľudskej činnosti pri globálnom otepľovaní.

V rozhovore pre časopis Physics World v roku 2008 povedal, že peniaze vynaložené na riešenie klimatických zmien by sa mali namiesto toho začať míňať na „ťaživé problémy, ktoré sú naliehavejšie a dôležitejšie, ako sú chudoba, infekčné choroby, verejné vzdelávanie a zdravotníctvo“.

Povedal tiež, že premýšľanie o potenciálnych výhodách klimatických zmien nám „nijako neuškodí“.

V roku 2015 poskytol rozhovor Stuartovi McNishovi v relácii Conversations that Matter (Konverzácie, na ktorých záleží). „Existuje človekom spôsobená zmena prostredia,“ povedal. „Je to otázka, do akej miery a či je to dobré alebo zlé.“

„V prvom rade nerozumieme detailom. Vplyv ľudstva na klímu je pravdepodobne oveľa menší, ako sa všeobecne tvrdí, a najdôležitejšie je, že existujú obrovské neklimatické účinky oxidu uhličitého, ktoré sú v prevažnej väčšine priaznivé, no neberú sa do úvahy,“ povedal.

Podľa meraní satelitov „je celá zem zelenšia v dôsledku emisií CO2 v atmosfére“.

Dyson začal študovať účinky oxidu uhličitého v atmosfére na vegetáciu už pred 37 rokmi, to jest okolo roku 1978. Vysvetlil, že zvýšený CO2 zvyšuje poľnohospodárske výnosy, zväčšuje plochu lesov a podporuje všetky druhy rastu v biologickom svete.

„A to je dôležitejšie a istejšie než účinky na klímu,“ povedal.

Keď prvýkrát začal študovať účinky CO2 na rastliny, myslel si, že účinok môže byť asi 10%. Ale o 35 rokov neskôr zistil, že to bolo až okolo 25%. CO2 sa zvýšil približne o 40% a „asi polovica z toho išla do rastu vegetácie,“ povedal.

„Je to mimoriadne prospešné pre produkciu potravín, ako aj pre biodiverzitu, ochranu druhov a všetko ostatné, čo je pre planétu dobré. Vyplýva to z pozorovateľných dôkazov,“ dodal.

V súvislosti s myšlienkou, že modely sú dobrými prediktormi, pripomenul, čo vždy hovoril a stále hovorí japonský klimatický odborník Suki Manabe, ktorý v 60. rokoch minulého storočia vyvinul prvý klimatický model dávajúci do súvisu otepľovanie zemskej plochy so zvyšovaním oxidu uhličitého:

„Tieto klimatické modely sú vynikajúce nástroje na pochopenie klímy, ale sú to veľmi zlé nástroje na predpovedanie klímy.“

Dôvod, prečo sú zlé pri predpovedaní vývoja klímy, je jednoduchý, vysvetlil Dyson:

Stop Candida

„Sú to modely, ktoré v sebe majú len niekoľko faktorov, ktoré môžu byť dôležité… Ale je tu veľa vecí, ktoré vynechávajú… Skutočný svet je oveľa komplikovanejší ako modely.

Nemyslím si, že niektoré z týchto modelov môžu byť skutočne prediktívne, pretože klíma je príliš zložitá a zahŕňa príliš veľa faktorov. Nemôžete jednoducho modelovať všetko, je to mimo vašich schopností,“ povedal.

Niektorí klimatológovia tvrdia, že Slnko nemá vplyv, pretože teplota Slnka sa nemení.

„Je pravda, že teplota na povrchu Slnka sa nemení. Ale jeho činnosť sa mení,“ tvrdí Dyson.

Keď hovorí o činnosti Slnka, Dyson odkazuje na slnečnú aktivitu (slnečné škvrny) a magnetické búrky. „Menia sa s 11-ročným cyklom veľmi výrazne a vidíme pri nich vplyv na klímu,“ uviedol.

Nir Shaviv študoval účinky aktivity Slnka a zistil veľmi priamy vplyv tohto slnečného cyklu a cyklu slnečných škvŕn na klímu.

„Dôkazy sú jasné, že táto aktivita Slnka má vplyv na klímu,“ povedal Dyson.

„Existuje ďalší veľký dôkaz, ktorým je malá doba ľadová, ktorá sa odohrala v 17. storočí, čo sa tiež zhodovalo s časom, keď Slnko zaspalo na približne 70 rokov,“ povedal Dyson.

„Existuje taká vec nazývaná „Maunderovo minimum“, keď sa slnečné škvrny jednoducho nevytvárali a zároveň bola v Európe veľmi studená klíma. Takže je pomerne dosť dôkazov korelácie. Dnes však existuje oveľa viac priamych dôkazov z moderných pozorovaní.“

Ďalší trik, ktorý používajú klimatickí alarmisti, je opomínanie vplyvu vodnej pary ako skleníkového plynu. Vodná para tvorí asi 90% atmosféry. Preto nemôžete len tak vyňať z klimatickej rovnice vodnú paru, povedal Dyson.

„Je v poriadku hovoriť o vodnej pare, ak chcete diskutovať o Marse,“ povedal Dyson so smiechom, pretože na Marse nie je žiadna vodná para.

„CO2 je natoľko prospešný v iných smeroch, že by bolo šialené snažiť sa znížiť jeho hladinu v atmosfére. Faktom je, že oxid uhličitý sa bude zvyšovať, budeme pokračovať v spaľovaní ropy a uhlia a pravdepodobne nám to robí dobre – Zem bude v dôsledku toho zelenšia.“

Dyson sa odvoláva na knihu Bjorna Lomborga s názvom „Cool It: The Skeptical Environmentalist’s Guide to Global Warming“ (Schlaďte to: Príručka skeptického environmentalistu ku globálnemu otepľovaniu).

„Je to najlepšie všeobecné zhrnutie, aké som kedy videl. Lomborg je ekonóm, nie vedec, ale myslím si, že je veľmi múdry. A určite z ekonomického hľadiska to dáva veľmi dobrý zmysel,“ povedal Dyson.

„Klimatické zmeny spôsobené človekom sú určite skutočné. Niet pochýb o tom, že je to skutočné a je len otázka, do akej miery a či je to dobré alebo zlé. To sú však celkom samostatné otázky,“ povedal na záver.

„Povedal by som, že celkovo je to dobré a tiež to nemá až taký veľký efekt, ako si väčšina ľudí predstavuje.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Rhoda Wilsonová, Zdroj: expose-news.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. K článku – už som zaregistroval iný článok, podľa ktorého ľudská produkcia CO2 spôsobila na Zemi nárast zelenej hmoty o 30%, teda aj nárast poľnohospodárskej produkcie, čo samozrejme vadí burzovým potravinovým špekulantom, a preto aj globalisti sa snažia vyrobiť /logisticky/ nedostatok potravín – a „nadbytok“ ľudí.

  Z iného súdka – odpadový textil mohol už dávno poslúžiť ako flexibilná ochrana hrádzí pred povodňami – princíp filtračného koláča a lekážnej plachty /chémia a námorníctvo/. Okrem debilov, resp. betonárskej kliky /dobre sa rozkrádajú štrky, a štrk je vo svete už vyslovene nedostatkový/, ktorá sa tvári, že sú to vodohospodári, takže tento projekt nie – spracovanie odpadového textilu ako jediné nebolo podporované recyklačným fondom – lebo najväčšími producentmi textilu a tým aj najväčším znečisťovateľom vôd je ku.va Belgicko, teda Brusel, a Nemecko, teda Brusel. Málokto vie, ale Slovensko patrí v technológii spracovania textilu stále medzi svetovú špičku – zhruba citujem bývalého riaditeľa Výskumného ústavu textilného – „Vieme čokoľvek rozpliesť a čokoľvek upliesť – ak potrebujete – vyrobíme vám textíliu, cez ktorú neprejde ani tank!“

  A teraz sa títo boľševici vyje.aní tvária, že po desiatkach rokov objavili teplú vodu! A to do roku 2050! Ku.va! Človek skrátka nesmie predbehnúť dobu!
  „Textilný odpad končí na skládkach a úroveň recyklácie je nízka“
  https://www.europarl.europa.eu/news/sk/headlines/society/20201208STO93327/vplyv-textilnej-vyroby-a-textilneho-odpadu-na-zivotne-prostredie-infografika

  • Pozrel som tie dve strašidelné videá z odysee a je tam viac vecí čo mi nesedí. Dosť mi pripomínajú nespočet iných videí podobného razenia. Stále ten istý štýl, stále ten istý začiatok videí a stále to isté ukončenie videí ako všetky ostatné desivé videá. Jak keby to nemohlo byť natočené inak – akokeby sa situácia nemohla vyvinúť inak.
   Podvodníci sa vždy časom usvedčia sami, stačí ich len dlhodobo pozorovať a oni urobia chybu.
   Lenže tú chybu najprv uvidia len tí čo tie podvody vidia cez pochybnosti, porovnávanie a intuíciu.
   Podľa mňa je to čistý západný mainsteam nech už je to točenie kdekoľvek na Zemí. Ak by to strašidelné video (zámerne) točili Číňania tak by to vyzeralo úplne inak Lenže také videá nemá potrebu točiť nikto okrem zblbnuteho západu a tých čo sa po ňom opičia.
   Úplne však nevylučujem že niekde pobehujú uniknuvšie výsledky genetických experimentov ale ani tých nebude veľa. Iná vec sú tie prípady keď sem niekto z kozmu „hodí“ nejakú inú bytosť z iného kozmického telesa ktoré z rôzneho dôvodu zaniká (planéta) – trebárs taký humanioid yeti. Avšak jeho populácia na Zemi absolútne netúži stretnúť sa s človekom – a s tým sa aj od kozmických bratov s dokonca aj Zhora počíta, že neovplyvní evolúciu človeka. No bežného človeka je ťažko uviesť do týchto záležitostostí. A keďže sú veci nevšedné zámerne hádzané do jedného vreca tak v tom vreci alternatívy je množstvo totálnych idiotin a zároveň záhad ktoré majú reálny základ. Dá sa v tom orientovať ale spoločnost ide iným smerom.
   Ľudia už nemajú ani to odsúdeniahodné (ale pochopiteľné) detinské nadšenie zaoberať sa zahadami a radšej sa zaoberajú čisto existenčnými záležitosťami…- bol vychovaný kvalifikovaný spotrebiteľ.

   • Ešte jedna vec, Maroš – 2 x za život som videl niečo ako reptiliána. Keď som mal cca 3 – či 4 roky a potom cca v 10 rokoch.
    Avšak to najdesivejšie bol tretí a posledný prípad – akoby mi (keď som mal 21 rokov) niečo z môjho vnútra silno ovplyvňovalo denné vedomie a to bolo spojené s jednou osobou ktorá sa priženila do našej rodiny.
    Pár mesiacov som žil vo svete ktorý bol umelo vytvorený, v úplne inom svete.
    Ja som videl a žil vo svete ktorý svojou energiou vytvorila tá priženená osoba – ona totiž svojou energiou úplne prevalcovala súdržnosť našej rodiny – úplne nás všetkých odstrihla od všetkých našich väzieb a brala si všetku energiu z nás všetkých. Ale videl som to len ja.
    A prečo píšem že 2x keď vlastne 3 x? Pretože 2x fyzicky a ten tretí ráz to je len spätný pohľad – a extrakt z toho pohľadu – keď sa 35 rokov pozerám nazad – dolu ako cez sklenené poschodia mrakodrapu – tak všetok pohyb tej osoby vytvára kontúry parazita v jeho činnosti – v podstate akéhosi reptiliána. Navonok vyzerá ako všetkým pomáhajúci ale nikdy členov rodiny spájajúci.

    • Achnaton, takeho človeka sme mali aj my v rodine, „privydatá“. Zloba, faloš, závisť, ohováranie, zákernosť. Širokú súdržnú rodinu rozbíjala poza chrbát. Ublížilo to mnohým z nás. Nerozumiem tomu ako sa to mohlo stať. Ani teraz, niekoľko rokov po jej smrti nenachádzam v spomienkach na ňu nič dobré, aj keď sa snažím. Rodina je rozbitá.

     • Tiež si to neviem vysvetliť kde sa vzal keďže naša rodina a rodina priženilca nemá jediný bod kde by fungovali na rovnakej báze. Jedine že tá osoba – entita nejako vycítila cez svoju polovičku – obeť – zdroj energie a potravy s ktorou sa dali dokopy voľné pole pôsobnosti.
      A voľné pretože vycíti, že má ochranu od svojej polovičky ktorá nič netuší.
      Nikto potom nebude odhovatať syna či dcéru od vzťahu keď ich potomci nevidia parazita cez zamilované okuliare alebo nemusia byť ani zamilované, stačí ak im vyhovuje že je nad nimi niekto silný kto im vládne a vie sa rozhodovať aj za nich – nerozhodnejších. Ak má parazit kľud – ak sa rodina nezsnaži svojmu členovi rodiny otvoriť oči tak parazit dá všetkým aj to posledné ale ak je to naopak tak začne veľká hra – vybíjaná.
      Najlepšie aj je rodina jednoho názoru ale aj je to rôzne tak ju to časom rozbije lebo parazit vidí kto je s ním a kto nie a podľa toho aj postupuje.
      Časom celú by rodinu rozbije – a ak nie úplne tak ich vzťahy ochladnú.
      Tí chytrejší členovia rodiny vedia že to za to nestojí a vidia, že parazita len tak ľahko nevyženú.

     • To hovoríš teraz o mojej exmanželke. Archont. Tá urobila z rodiny jedovatý jogurt.

     • ja to doplnim,nie v rodine ale vzdy,ked som sa znovu zamestnal bolo to cez 70 teamov,vzdy tam bola,bol jedna ,,bytost ktora mi robila zle len jeden obzvlast pripad,,kolegina,,ktora nepresla popri mne niezeby sa dotkla ale ona buchla do mna

   • Prý jogíni či mniši různé potvory vidí běžně ,když meditují někde v horách.Ale asi navzájem nepřekáží.Naši předci taky leccos viděli.Možná i elektrifikace nám brání leccos uvidět .Ale těch faktorů je mnohem víc.
    Meditace by měla být prováděna někde daleko od lidí a pokud možno v horách

    • Na začiatku 80 tok sa medzi nami chalanmi šírili reči, že ľudí chodí v noci zakrývať čiernou plachtou nejaký čierny pán v čiernom plášti a čiernom klobúku. A stalo sa to aj mne.Niekedy to bol jeden pán a niekedy dvaja Stáli/stál pred posteľou u nôh a veľkou čiernou plachtou ma celého postupne zakryl (aj hlavu) až som zaspal. Niekedy som sa bránil zo strachu a nechcel som zaspať ale vždy som sa dostal do nepríjemnej spánkovej paralyzy. Trvalo to tak 2 mesiace – tie návštevy (s ich občasnými výpadkami). Neviem čo to bolo. Keď si to tak premietnem nazad tak mi to pripomína činnosť nejakých diaľkových pátračov alebo niečo podobné. Vždy som tam pociťoval niečo čo ide s USA, akoby aktivíty amerických tajných služieb ktoré sa zaoberajú vyššími schopnosťami. Je to divné ale každý kamarát kto to popisoval to popisoval rovnako.

     • Objektívne

      Takmer všetci novodobí meditujúci tzv.rýchlokvasky, ktorí hľadajú iné cesty rozvoja končia v astráli a to aj tí, ktorí majú zážitky tzv.Boha. Dostať sa na energie vyššieho rádu je nesmierne ťažké a potrebuje to minimálne 20 rokov každodennej praxe pod dozorom skúseného mentora. Keď to človek robí sám na základe prečítaných článkov, nikdy nemôže vedieť či to robí správne. Ak by meditujúci vedeli kto obýva astrál, tak by to nerobili. Tu je o tom viac: https://bakawands.ru/seth-factor
      Skúsenosti s astrálnou rovinou zničili starý Egypt kedy sa stratilo poznanie ako sa dostať na vyššie hladiny energií nad astrálom. Je možné, že sa toto poznanie podarilo obnoviť pri výskume v rámci cia experimentov s tzv.bránou (projekt StarGate). V materiáli k tomu projektu sa dá dočítať, že adeptov pripravovali 20 rokov skúsení operatéri pri sledovaní rôznych parametrov hlavne EEG. V Starom Egypte pripravovali adeptov na duchovnú cestu podobne dlho. Hovorí sa o minimálne 21 rokoch v špecializovaných školách mystérií.

     • Objektivne-, mě se jednou povedlo nechtěně vyletět z těla.Prostě jsem se tak dlouho a důkladně uvolňovala až jsem byla kus nad postelí.Ale ze strachu jsem se hned vràtila.Slyšela jsem i hrozný hluk.Po letech jsem se k tomu vrátila,ale před odletem mě můj muž držel za nohy.Samozřejmě že to musela být jakási představa,protože vedle spokojeně chrápal.Nevěděla jsem,že musí být v místnosti sama.Dnes už bych takhle neblbla.
      Egypťané prý vytvořili jakéhosi imaginárního hlídacího psa.Viz psi hlídající poklady apod.
      Prý dneska už stačí kratší doba mystické praxe,než dřív.Ale podle knih to jde ztěžka.Ale říká se Když je žák připraven,učitel se najde.Ty duchovní proudy jsou velmi silné.
      Osobně bych místo meditace doporučovala spíš trénink koncentrace.

  • „Problematika emočného zneužívania detí sa dostáva do pozornosti odborného diskurzu čoraz viac. Tentoraz sa nad témou syndrómu zavrhnutého rodiča zamýšľa mladý advokát. Na problém sa pozrel z trestnoprávneho hľadiska a svoj odborný názor v apríli 2020 publikoval v odbornom online časopise Právne listy. S jeho súhlasom publikujeme tento zaujímavý článok aj pre čitateľov nášho magazínu a veríme, že bude inšpirovať mnohých k tomu, aby začali s týmto pojmom pracovať aj v právnom prostredí. Príspevok JUDr. Pavla Gráčika z Nitry uverejňujeme v celom znení.
   https://www.pravadeti.sk/magazin-deti-nahlas/syndrom-zavrhnuteho-rodica-z-pohladu-trestno-pravneho-posudenia/

   Neomarxistický štát s agendou rozkladu rodińy má na to „iný názor“!

   https://www.justice.gov.sk › SiteAssets › Lists › Aktuality › NewForm › Vyhlásenie k syndrómu zavrhnutého rodiča.pdf
   Vyhlásenie k tzv. syndrómu zavrhnutého rodiča Nižšie uvedené profesné …
   Slovenskej psychiatrickej spoločnosti k problematike tzv. „syndróm zavrhnutého rodiča“, ktoré upozorňuje na to, že SZR aktuálne nie je oficiálnym psychopatologickým syndrómom, nevyskytuje sa v medicínskej – psychiatrickej syndromológii a nie je stanovený ani ako nozologická jednotka, resp. diagnóza
   —————
   To isté, akože vakcíny covid nie sú problém

   • holistický prístup

    Maroš,

    a čo tak pojednať o tom čo je to syndróm zavrhnutého dieťaťa? – poznám rôznych titulovaných – aj MUDr-ov, ktorí nikdy nemali na svet priviesť žiadne zo „svojich“ potomkov – ťažkí narcisovia, egocentrici, bez akejkoľvek empatie k iným – dieťa sťa príťaž!!!

 2. Skorumpovaní prestitúti zase strašia… ale všimnite si, že ten „variant“ inak povedané vysoká chorobnosť sa šíri presne v krajinách s extrémnou preočkovanosťou proti covid19 !
  https://www.cas.sk/clanok/2883479/objavili-sa-2-nove-priznaky-covidu-ide-o-poriadnu-neprijemnost-nova-studia-nevesti-nic-dobre/
  Očkovanie je sloboda, že pani rezidentka ! Mňamky fungujú presne tak, ako boli naplánované – likvidujú prirodzenú imunity a zvyšujú chorobnosť !

  • No keď cca 6 mesiacov pozorujem pár očkovancov v mojom okolí takú vybranú skupinku tak na nich vidím, že začínajú tušiť že sa niečo deje, že sú znepokojení.
   Keďže každú chvíľu niekto z ich okolia zomiera na všelijaké akútne zápaly a mŕtvice tak len gúlajú očami ale viac to nerozoberaju. Ale vidím na nich, že ich to znepokojuje. A to píšem o ich známych ktorí im zomierajú alebo širšej rodine ich známych a nie o všetkých ľuďoch ktorých zvážajú sanitky do nemocnice.
   Začínajú tušiť že je možné že je niečo „hodne špatne“. Mŕtvica za mrtvicou – to už nieje len tak, to postupne prebudí či aspoň znepokojí každého opichanca ktorý veril, že jeho xxx ročný starý dobrý známy – lekár by mu predsa nepichol niečo čo šíria iba hoaxeri.

   • Nedávno sa mi stalo – a nieje to jediný prípad…- som zistil, že existuje taký názor u starých ľudí, že príčina mnohých úmrtí jak mladých a tiež starých ľudí – jak za „korony“ tak aj v dnešnej dobe je spôsobená samotnou“koronou“ ktorá tu vraj bola a „dala všetkým zabrať“ – a preto zomiera toľko ľudí v každom veku. Tak na toto som bol aj ja prikrátky keď som chcel začať s argumentáciou, že to nieje pravda.
    Tam už nie je na čom budovať, strata času s bezmocnosť.

 3. Tak pokud WEF má ve svých plánech výrobu hmyzu v hmyzích farmách někde v teplých oblastech, tak jim asi budou překážet nezávislí zemědělci, kteří by jim mohli dělali konkurenci a narušovat koncepci.
  Proto se musí nejprve zbavit CO2, nejlépe asi odfiltrovat a zkapalnit a schovat někam pod mořské dno, jak jsem někde četl v jejich plánech a pak už zbyde jen poprášit půdu nějakým Roundupem a ani nebude třeba píchat do lidí mRNA.

 4. Vypadá jak Fauci 🙂
  + A já sem přihodím, mimo téma, ale.. ČR má prudký pokles počtu narozených dětí! A tohle se děje dle mě napříč celým světem…

  1díl: smis-lab.cz/2023/12/18/net-zero/
  2díl: smis-lab.cz/2024/01/01/komu-chybi-deti/

  Dlouhé to není, lze tomu dobře porozumět prakticky ihned. Doporučuji min. k prolétnutí. Zkopíruji sem zajímavé (ale pro nás žádná novinka) zjištění:

  „V létě 2023 bylo tedy zřejmé a daty doložené, že propad počtu narozených dětí je podstatný, nejeví žádné známky návratu k normálu a není zcela vysvětlitelný stárnutím populace ani domněle rekordní plodností roku 2021. Netřeba připomínat, že tohoto faktu si česká média důsledně odmítají všimnout.“

  „Očkovaným ženám v plodném věku se tedy v roce 2021 narodilo mnohem méně dětí, než by odpovídalo jejich zlomku v populaci.“

  „V každém případě ale z dat plyne, že očkování proti covidu bylo v roce 2021 asociováno s dramaticky nižší porodností. V normálních dobách by to byl silný signál k tomu, abychom okamžitě zjistili, co je mechanismem této asociace. V době doznívající covidové totality se však rozhostilo jen další hluboké ticho.“

  „Zjednodušeně lze tedy říct, že děti, které nám od ledna 2022 chybí, jsou děti, které se z nějakého důvodu nenarodily očkovaným matkám. Neočkované matky jsou na běžných číslech. “

  „státní orgány poskytují data pozdě, vydávají data chybná a data velmi málo detailní. Tato naše analýza pracuje otevřeně a poctivě s tím, co nyní máme od ÚZIS k dispozici.“

  „S plným vědomím závažnosti následujících řádků však prohlašujeme, že výše uvedené analýzy ukazují ve prospěch hypotézy, že očkování proti covidu má příčinnou souvislost s poklesem plodnosti českých žen. Ve společnosti, která se řídí rozumem, by toto zjištění mělo vést k otevření datových sad, které jsou potřebné k detailní analýze tohoto problému. Do té doby, než bude prodiskutován a bude stanoveno, jakou měrou se vakcinace na podporodnosti podílela, by mělo dojít k zrušení doporučení očkovat proti covidu ženy v plodném věku.“

  KOMU BUDETE (více) VĚŘIT? MÉDIÍM? VLÁDĚ? POLITIKŮM?!

 5. + Už to jede, už to sviští – komedie politických srá*čů a cajtů pokračuje, DEM-OKRÁST-I-JE v praxi.
  !! Návštěva z kriminálky po okomentování příspěvku na soc. síti !!

  VIDEO, Svoboda projevu je nepřístupná – ČR, ohledně okomentování příspěvku na soc.síti!
  Návštěva police:

  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4711.mp4

  „Politici porušujou naše práva a to za podpory soudů a policie, ale pokud ofčan něco napíše co se systému nelíbí, jdou veškerá práva pryč a lidé jsou stíháni a zastrašováni. No řekněte sami, od čeho ty politiky máme? Aby udržovali určitou propagandu? Takto je to teměř v celém světě, krom pár zemí jako je Amerika (toto je ovšem jen vyjímka že v tomto směru dokud jen žvaní, relativně nic se jim nestane, v Americe žádná práva nemají)“

  =Dotyčná: Je přece svoboda projevu.
  Policajt: Ne, neni.=

 6. Šéf WHO vyhlásil válku masu ve jménu boje proti „změně klimatu“

  https://aktax.cz/sef-who-vyhlasil-valku-masu-ve-jmenu-boje-proti-zmene-klimatu/

 7. Bývalý analytik CIA: Zpravodajské agentury se vměšují do voleb v roce 2024, aby zastavily Trumpa

  https://aktax.cz/zpravodajske-agentury-se-vmesuji-do-voleb-v-roce-2024-aby-zastavily-trumpa/

 8. fromherotozero

  Potravinový reťazec – rastliny prijímajú CO2 a produkujú O2, ktorý to kyslík zase prijímajú zvieratá a ľudia a produkujú CO2.

  • „…najdôležitejšie je, že existujú obrovské neklimatické účinky oxidu uhličitého, ktoré sú v prevažnej väčšine priaznivé, no neberú sa do úvahy,…“

   Podľa meraní satelitov „je celá zem zelenšia v dôsledku emisií CO2 v atmosfére“.
   Bez CO2 nebude úroda, nebude čo jesť a obetí bude oooveľa viac a zadarmo, bez vakcín, HLADOMOR.

 9. Tí špinaví U-SAtanisti, sa už na nič iné nezmôžu, ako na perfídné teroristické útoky proti civilistom a deťom, (viď pred pár dňami útok na námestie v Belgorode-RF, Gaza – 20 tis. zabitých civilistov a detí a dnes (3.1.2024) útok na iránskych civilistov na cintoríne, ktorí prišli zapáliť sviečku na hrob gen. Sulejmániho pri príležitosti 4. výročia jeho zabitia. Doteraz je identifikovaných 103 ľudí mŕtvych.

  P.S: Ešteže pripomenutie si 3. výročia zabitia „nášho“ gen. Lučanského dňa 30.12.2023 v Martine, ktorého sa zúčastnilo stovky Slovákov a Sloveniek, prebehlo – našťastie – pokojne..)

  https://www.hlavnespravy.sk/viac-ako-sto-ludi-zomrelo-pri-vybuchoch-na-pohrebe-generala-kasima-sulejmaniho/3363158

 10. Jednoduchá

  …týranie detí, či iných blízkych osôb a je úplne jedno, či je to fyz., psych.alebo iné je ABSOLÚTNE NEPRÍPUSTNÉ !!!!!….a každý 1 človek, kt. o takom dačom vie, by to mal
  ihneď oznámiť prísluš.úradom….osoby, kt.takto konajú, majú problém SAMI SO SEBOU a rozhodne potrebujú odbornú pomoc….a to, že sa ex – manželia nevedia dohodnúť a využívajú deti ako prostriedok na ,, vyúčtovanie“ s 2.ex-manž. je úbohé, otrasné a úplne zvrátené!!!…
  …inak mám dotaz na 1 osobu- MOJE PC doma je MOJE PC- či už je to tablet, notebook, alebo hoc čo iné, takže NECH SA KAŽDÝ STARÁ o svoje, čo má doma, a nech PRESTANE NARÚŠAŤ PREVÁDZKU mojich PC – spotreb. ĎAKUJEM !!!!!
  A platí to aj na pc v práci…NEDORIEŠENÉ ZÁLEŽITOSTI sa MAJÚ RIEŠIŤ OSOBNE, a nie takto !…tak isto, ako aj osobné otázky, rada zodpoviem osobne, NIE cez MODROG. …. buď viem, čo sa chcem, dozvedieť a pýtam sa PRIAMO, keď nie, nech si žije každý svoj život, BEZ ZASAHOVANIA sa do ŽIVOTA INĚMU ČLOVEKU…… a ak niekto nebude reagovať, OK. znamená to len 1 – Kto mlčí, ten svedčí…..

Pridajte komentár

*