Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Tisíce vedcov podpísali formálnu deklaráciu: „Neexistuje stav klimatickej núdze“


Print Friendly, PDF & Email

Tisíce vedcov podpísali formálnu deklaráciu: „Neexistuje stav klimatickej núdze“

(Ethan Huff, Natural News) Rastúci počet vedcov, expertov a iných profesionálov zastáva spoločný názor, že takzvané „globálne otepľovanie“ a iné fikcie o zmene klímy sú práve toto: fikcia.

Najmenej 1200 z nich podpísalo Svetovú klimatickú deklaráciu, ktorá vyhlasuje, že neexistuje „žiadna klimatická núdza“, napriek tomu, čo tvrdia skorumpované vlády a akademické inštitúcie.

Ukazuje sa, že klíma sa mení neustále. A ľudia zohrávajú malú až žiadnu úlohu pri teplotných zmenách a vzorcoch počasia. Tie v skutočnosti diktujú faktory, ktoré sú ďaleko mimo kontroly ľudstva.

Politický establišment a jeho oficiálne „vedecké“ výstupy tvrdia, že ide o „uzatvorenú“ záležitosť. Svetová klimatická deklarácia však uvádza niečo iné. (Súvisiace: Stovky vedcov podpísali podobné vyhlásenie už v roku 2019, v ktorom vyhlásili údajnú klimatickú núdzovú situáciu za číru fikciu.)

Jedným zo signatárov súčasnej deklarácie je nórsky laureát Nobelovej ceny za fyziku, profesor Ivar Giaever. Hovorí, že dogmy o zmene klímy sú viac náboženstvom ako vedou – úplný zoznam signatárov Svetovej klimatickej deklarácie je k dispozícii TU.

„Rozsah odporu voči modernej „ustálenej“ klimatickej vede je pozoruhodný, vzhľadom na to, aké ťažké je v akademickej obci získať granty na akýkoľvek výskum klímy, ktorý sa odchyľuje od politickej ortodoxie,“ uvádza Legal Insurrection.

„Ďalší hlavný autor deklarácie, profesor Richard Lindzen, nazval súčasný naratív o klíme „absurdný“, ale uznal, že bilióny dolárov a neúprosná propaganda vytváraná akademikmi, ktorí sú závislí od grantov a novinármi riadenými klimatickou agendou, hovoria, že to nie je absurdné.“

Globálne otepľovanie je asi také skutočné ako veľkonočný zajačik

Jedným z bežných „dôkazov“ predkladaných v prospech príbehu o klimatickej núdzi je súbor klimatických modelov, ktoré tvrdia, že na „dokázanie“ existencie globálneho otepľovania používajú matematiku a vedu.

Tieto klimatické modely sú ústredným bodom diskusie o zmene klímy, a predsa sú len produktom toho, čo ich tvorcovia chcú mať – t.j. zobrazujú čokoľvek, čo chcú ľudia, ktorí ich vytvorili, aby ukázali.

(Poznánka: Podobne nepresné boli pandemické modely produkované ministerstvom zdravotníctva a ich Inštitútom zdravotných analýz, ktoré tvrdili, že na Slovensku bude v júni 2020 až 550 tisíc ľudí nakazených covidom a na pľúcnych ventilátoroch bude naraz 3000 ľudí, pričom ich nikdy nebolo viac ako 450).

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Mali by sme sa oslobodiť od naivnej viery v nezrelé klimatické modely,“ uvádza sa vo Svetovej deklarácii o klíme.

„V budúcnosti musí výskum klímy klásť výrazne väčší dôraz na empirické dôkazy.“

Čo tvrdia vedci skeptickí voči klimatickému alarmizmu

Skupina CLINTEL vytvorila akčný plán boja proti klimatickej agende. Tento plán obsahuje nasledujúce hlavné body, o ktorých skupina CLINTEL tvrdí, že ich poskytne vládam a spoločnostiam na celom svete na zváženie:

 • Prirodzené príčiny prispievajú k zmenám klímy.
 • Otepľovanie je pomalšie, ako sa predpokladalo.
 • Klimatická politika sa vytvára na základe neadekvátnych modelov.
 • Oxid uhličitý nie je znečisťujúca látka – je potravou pre rastliny a základom života na Zemi.
 • Globálne otepľovanie, za predpokladu, že je vôbec reálne, nezvýšilo výskyt prírodných katastrof (len sa o nich teraz viac hovorí).
 • Klimatická politika musí rešpektovať vedeckú a ekonomickú realitu – nie fikciu.

„Neexistuje žiadna klimatická núdza,“ hovorí skupina CLINTEL.

„Preto nie je dôvod na paniku a strach. Dôrazne sa staviame proti škodlivej a nerealistickej politike nulových emisií CO2 navrhovanej na rok 2050. Ak sa objavia lepšie prístupy, a určite sa objavia, budeme mať dostatok času na to, aby sme sa zamysleli a znova sa prispôsobili vývoju situácie.“

Cieľom globálnej politiky by mala byť „prosperita pre všetkých“ poskytovaním spoľahlivej a dostupnej energie za každých okolností. V prosperujúcej spoločnosti sú muži a ženy dobre vzdelaní, pôrodnosť je nízka (obnovovacia) a ľudia sa starajú o svoje životné prostredie.“

Záver

Umožniť, aby takzvaná politika „zeleného nového údelu“ (Green New Deal) zvíťazila nad tým, čo navrhuje skupina CLINTEL, umožní totálne zničenie bohatstva, prosperity a života na planéte, ako ho v súčasnosti poznáme.

„Ak naozaj veria, že činnosť človeka nespôsobuje zmenu klímy, názov titulky by mal znieť: ‚Neexistuje žiadna človekom spôsobená zmena klímy‘,“ napísal komentátor.

Skutočnú pravdu o klíme nájdete na stránke ClimateScienceNews.com.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Stav klimatickej núdze existuje! V Rusku – okolo polárnehu kruhu! Pretože globalisti, Čína a USA pomocou zariadení HAARP roztápajú permafrost – aby sa dostali k nerastným surovinám tam! A je úplne jedno, kto sa k nim dostane – či „zaskočení“ Rusi, či USA, či Číňania – „všetci títo židia vedia, že túto špajzu chcú otvoriť“! /How thawing permafrost is destroying Russian homes/

  „V auguste 1998, počas prehliadky pod anténnym poľom v prvý deň výročného dňa otvorených dverí HAARP, som vstúpil do hlbokej štrkovej diery typu pohyblivého piesku vedľa prívesu, čo je vidieť na obrázku nižšie. Bol to prvý príves vpravo po vstupe do brány. V jednej minúte som kráčal po pevnom štrku a v ďalšej som bol po kolená v diere. Jeden z personálu mi musel pomôcť dostať sa von a moje topánky boli vysaté z nôh, keď som sa dostal von z tejto tajomnej diery. Teraz to bolo v oblasti, kde ľudia a deti mohli chodiť kdekoľvek a fotografovať celý deň počas Dňa otvorených dverí. Zamestnanci si vôbec neuvedomovali, že pod poľom existujú nejaké diery. Prinútilo ma to premýšľať o tom, koľko tam bolo viac drezových otvorov a čo spôsobilo, že sa z obyčajného pevného vyzerajúceho štrku stali jamy s pohyblivým pieskom, ktoré nasávajú nič netušiacich návštevníkov. Na Aljaške žijem vyše 27 rokov a s niečím podobným som sa ešte nestretol. Ak to bolo spôsobené roztápaním permafrostu, tak čo ho roztopilo na tomto mieste, aby spôsobilo dieru? “
  https://www.alaska.net/~logjam/HAARP.html

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,stav je fikcia,nič neexistuje kým to nebude uznané elitou ako existujúce či užitočné,,,,a kto tomu nerozumie-nech sa ďalej venuje množeniu(v láske od oltára-stĺpa v zmluve k udržateľnosti nevedomích k počtu) a svojmu majetku-práci(zamestnaní na zmluvu za odmenu k pominuteľnosti v konzume-požieraní a parazitovaní),,,,aj hľa-a videl som veľa šedých légií na nebi,že zrátať sa nedali a dočkať konca sa nedalo a tri veľké čierné vtáky v kruhu pred nimi sa najprv zjavili a krúžili chvíľu,kým sa nepremenili na temné lietajíce monštrá-ako koráby do smeru tam na juhozápad a oni za nimi šli v tichosti a počte,,,,

 2. Tady má zmínku že by šlo planetu vymrazit, nevratně. Globální oteplovači.
  https://www.youtube.com/watch?v=bGrttVRfkgo

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,tieto obojstranné teórie sú asi na takej úrovni ako náboženstvá sveta,či biblie a korány o bohoch,ktorí sa o nič v skutočnosti nestarajú a vidia iba svoju slávu veľkosti v okresanej večnosti podliehajúcej osudu,,,,je tu preto až príliš veľa dôkazov o tom,že človek žije akoby v nejakom podstrčenom sne-nerealite,pretože všetko sa slučkuje a zamotáva,,,,samotná myšlienka nutnosti každodenného niekoľko hodinového spánku v snení a odpočinku je nanajvíš otázna a k zamysleniu,,,,elity majú vďaka mimozemšťanom hi-tech s ktorými majú zámery k pretvoreniu sveta a človeka na inú podobu a úroveň,,,,to,že tu nikdy pokoj nebude a ani pohoda je už viac než isté,lebo neposední jednoducho neposedia a dobyvatelia chcú naplniť svoje ciele,,,,na kšeftovanie a experimenty so šedivákmi doplatí nejedna ekonomika i celé národy,,,,ľudstvo je ako platidlo elít pri dobívaní zdrojov a vesmíru kde ľudia zo spodných úrovní v skutočnosti nemajú nič zo svojích životov,lebo všetko im organizuje elita z pyramídy a nič viac,než oni chcú im nedovolia,,,,klíma je narušená,pretože mňa nezaujíma čo kde kto nameral,ale čo vdychujem v prostredí kde sa práve nachádzam a čo zažívam v lokalite kde sa práve nachádzam a kde trvalo žijem,aké sú teploty k únosnosti,alebo akú vodu pijem a lokálne potraviny konzumujem a nie to čo niekto niekde nameria a vytvorí akýsi účelový priemer a tabulkové hodnoty či globálne štatistiky,,,,keď udrie na národ rakovina z dlhodobo znečisteného vzduchu-tak riešením bude potom čo????-zasa nejaké pokusné vakcínovanie,alebo respirátory,či,,,,

 4. Ekofašizmus a kovidfašizmus sú na vzostupe, len primitívnym a spiacim ofciam to stále nedochádza… žijú vo svojej hypnóze Františka a globspol !
  https://www.cas.sk/diskusia/2711047/a-je-to-tu-opat-europska-krajina-zavadza-prisnejsie-opatrenia-proti-koronavirusu/ a opičiace Slovensko to čoskoro začne robiť tiež ! Ale najväčší imbecili pôjdu na ďalšie dávky !

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,ofce-ovce sú spokojné,lebo každý mesiačik digieuríčka do smartfónikov a neni nikde písané,že spať je trestné a neni to ani v oných fuck-desatoro,že onen spermaboh to zakázal,,,,náboženstvo je hypnóza o parazitizme-za čo ťa hneď nezahubia pozornejší,rob to ďalej,dokiaľ sa to dá,,,,osvietenosť,rozumnosť a uvedomelosť je utrpením-čo uvidíš,že tak aj je,,,,kto nezažil utrpenie a súženie-ako keby ani nežil-neexistoval,,,,

 5. Matelkovým pridrbaným pätolízavým colníkom už tiež začína preskakovať v hlave !
  https://mytrnava.sme.sk/c/22990569/colny-urad-trnava-okliestil-pre-covid-uradne-hodiny.html Kde rozum skončil začína šialenstvo !

 6. Ved niekde sa to píše že globálne oteplovanie je lož aspoň v takom ponímaní akom to myslia.Pozriťe vymysleli a presvedčili ludí že keď nebudeme očkovaní od mala tak budeme,nezdravý,chorý,môžeme zomrieť apod hlúposti a plus pokutu zaplatiť.Potom chceli nás škrťit v tom aby sme tolko nejazdili na autách a tolko nechovali lebo globálne oteplovanie a pri tom tieto zmeny robia oni z lietadlami chemtrails.Potom vymysleli že musíme chodiť do školy lebo…. Lebo medved čo je v skutočnosti dobré až na diktatúru učiva a potom že musíme chodiť do práce a teraz mi povedzte či mám pravdu.

 7. Malá ukázka – elektromobil se k párty přidá = ekologické vozidlo se předvádí:
  https://webshare.cz/#/file/3nd0CwDMhK/elektro-auto-party-mp4
  Párty s elektromobilem má grády 😀

 8. Ja len že práve počúvam Infovojnu – promotér Lichtner vpustil do vysielania smeráckeho trolla Blahu – a ten to využíva na plné gule a ovládol to svojimi polopravdami a demagógiou! Už len manipulatívny /pre mňa infantilný/ smerácky /ficokaliňákovský „presvedčivý/ štýl vyjadrovania…

  Zvolebnieva sa – Lichtner opäť takto zasahuje do diania – len pripomeniem figúrky, ktoré sa vďaka Lichtnerovi dostali-ukecali ku korytám práve pred voľbami!

  Hovorí sa, že démon nevstúpi, pokiaľ ho nepozveš! Vypočujte si to z archívu – ja už nevládzem! Už v Infovojne chýba len Sulík, Pellegrini, Heger, Čaputová!

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,maroši-judáši teba ovládla vyššia moc,,,,svet je určený osvieteným a znalým a nie zanieteným a pometeným vo volných chvíľach,,,,vzdaj sa svojho príjmu a újdi z krabice!

   • A čo tu v krabici robíš ty – kretén „osvietený“! Naposledy si bol osvietený v kóme na chirurgii – keď ti vyberali hlavu z bicyklového kolesa – shimano vie byť v tomto sviňa – ale tebe sa to zdá – po opichaní – že si bol osvietený-vyvolený mimoňmi. Odvtedy ti drbe – a nevieš, kde je hore a kde je dole! Napchaj si – nažer sa železných pilín – otruby v hlave statocistám nepomáhajú.

  • Takto. Počúvanie len hlasu – v telefóne, v rozhlase – má tú výhodu PRE DOBRE POČÚVAJÚCEHO, že klamár nemôže svojho inak „diváka“ manipulovať naučenou rečou tela, fascinovať ho „gestikuláciou“. Toto sa cielene učia všetci profesionálni klamári v politike – ale aj šmejdi-predajcovia – v podstate politici sú šmejdi-predajcovia tiež.
   Učia sa tiež NLP – neuroligvistické prokramovanie – doslova zaklínanie podľa kľúčových slov – typická ukážka – Kiska. Ale! Títo predajcovia – pretože sú to predavači – majú nad sebou autoritu, ktorej slúžia, resp. aj autoritu „majstrov“, od ktorých sa učia. A od nich – okrem toho, že k ním vzhliadajú – preberajú štýl správania, pôzy, prejav. Blaha vzhlada k Ficovi /Kaliňákovi/ – dokonale prebral ich slovník, argumentáciu, farbu hlasu a NALIEHAVOSŤ, NALIEHANIE, PRESVEDČOVANIE, syntax viet a INTONÁCIU! Kazateľský a predajcovský štýl súčasne – všimnite si ich naučené gestá! Odbočím – keby ste si vypočuli trénera NLP Petra Sasína a potom si pustili Kisku – okamžite vám to zapne! Len to by ste museli najprv naraziť na Petra Sasína – bez neho vám Kiska nezapne.

   Blaha – ako predajný predajca marxizmu – má komfortnú zónu práve v Smere! Ešte by mu tak sadla komunistická strana, ale tá nemá volebný úspech a ide aj o koryto a ešte o maličkosť – šéfuje jej ortodoxný komunista Suleiman, a ten bigotného Blahu nepotrebuje! Blaha by sa uživil medzi komunistami za socíku – tam by zapadol – a ako vzhliadajúci troll by slúžil tiež niekomu „tam hore“.
   Poznámka – predajný, predajca, zapredaný politik – typická ukážka tzv. nájomného štátu. Fico „Amerika First“ dnes chce slúžiť niekomu inému, pretože „amerika“ ho už ZJAVNE nepotrebuje, pretože sa dal na vlastné kšefty – zradil svetovú sion revolúciu. Heger vymenil kšeft s vodkou za kšeft so Slovenskom ako tovarom.
   Poznámka – Lichtner po „lockdown“ Infovojny sa rozhodol, že bude miešať karty – tentoraz aktívne! Kto vstupuje do politiky – vyberá si a kupuje partnerov! A to sa práve teraz deje na Infovojne! Investícia do Infovojny bola pre Lichtnera investícia do politiky! Momentálne si myslí, že môže licitovať, ako Pavol Rusko s TV Markízou! No – sa ukáže, kto tento mediálny potenciál Lichtnera dokáže využiť – prípadne ho zlikviduje aj s Lichtnerom ako otravnú muchu.
   Ešte raz – teraz nie sú dôležité zásluhy Lichtnera a Infovojny – teraz je dôležité smerovanie a predajnosť Lichtnera a Infovojny! Takže nemyslieť na investíciu do nás – „prebudených“ oviec! No lebo dôvera sa musí najprv získať, a teda aj kúpiť! No a Lichtner sa to teraz pokúša zhodnotiť – lebo si uvedomil, že bez vstupu do politiky mu nezostane z jeho investície nič, ak ho aj s Infovojnou jednoducho zlikvidujú! Ǎno – niektorí špekulanti zakladajú problémové weby na to, aby sa ich niekto pokúsil „po dobrom“ odkúpiť. Je to stále určitá forma vedomého vydierania.

   https://dennikn.sk › 1672116 › komunisti-nejdu-po-30-rokoch-do-volieb-vytiahli-husaka-ale-nedokazali-zaplatit-17-tisic-eur
   Komunisti nejdú po 30 rokoch do volieb: vytiahli Husáka, ale nedokázali …
   Rodák zo Sýrie je totiž stálym respondentom antisystémových médií – pre obhajobu komunizmu, ale aj pre svoje propalestínske či antiizraelské názory, ktoré sú im blízke. „Dôvod je jednoduchý – nedostatok finančných prostriedkov.

   Poznámka – za komunistov „všetko zadarmo“, preto komunisti nie sú schopní vyzbierať medzi sebou 17 tisíc neuro na volebnú kauciu! He he!

   https://petersasin.com
   Peter Sasín.com | Vyššia úroveň tréningu, poznania, života
   Počúvajte obľúbený podcast o osobnom raste. Peter Sasín a Iveta Klimeková vám prinášajú prvý podcast o NLP a osobnom raste v ČR a SR. Podcast je vhodný pre ľudí z biznisu aj pre súkromné osoby. Je určený tým, ktorí chcú vo svojom živote pozitívne zmeny a ľuďom, ktorí majú naozaj veľké ciele. Ohlasy vás …

   https://www.youtube.com › watch?v=rZgal03jfPU
   Andrej Kiska o podnikaní a úspechu – YouTube
   Deň s Andrejom Kiskom29. 1. 2013, ŽilinaRada mládeže Žilinského kraja

   • Ešte poznámka – Adrián Repčok /včera?/ vyzval poslucháčov Infovojny zo Šamorína, aby odovzdali hlas jeho manželke, ktorá kandiduje do miestneho zastupiteľstva v Šamoríne. Som zvedavý, koľko krát to do 29.10. zopakuje.

    • Ešte dodám – Michelko a Baránek sú mediátori medzi Lichtnerom a im blízkymi politikmi. Michelko ani Baránek sa netaja týmito kontaktmi /pre Michelka je Boris Kollár jednoducho „Boris“ a inak o ňom nehovorí, Baránek má nehnuteľnosť medzi nimi/ – naopak – svoje „anylytické“ znalosti opierajú práve o tieto kontakty. Lichtnerove zdroje. Teda – ak počúvate – tieto informácie nie sú z iného sveta a neosobné-objektívne – majú určitý cieľ. Opäť tu platí – nie je dôležité len to, čo kto hovorí, ale aj to, KTO to hovorí!

     • KOVIDBARÓN!

      ,,,,každý zmetek niekde býva ako slimák v ulite,a každému zmetkovi niekto staval jeho ulitu,,,,aj ty si zmetek-bývaš v ulite na splátky,si agresívny a nemáš na to,ty potrebuješ Al-a aby ťa povzniesol a aby ťi dal priestor pre tvoj hlas zúrivosti a závisti,,,,ale zabudol si na druhý hlas zmetku z mačboksu.

 9. Jediný kto znečisťuje sú tie US lietadla
  HAARP
  Asi vieme väčšina a ostatných preba pohlavkovat aby si to tiež začali všímať správne

 10. Objektivne

  Otepľovanie je reálne, ale len vo veľmi malej miere za to môže človek. Prichádza to zo Slnka. Všetky planéty v Slnečnej sústave sa otepľujú nielen Zem. Veď preto mohli na Marse objaviť vodu. Slnko v r.1958 niečo spravilo, čo vedcov prekvapilo a ich reakcia bola: „Slnko sa zbláznilo“. Od tejto udalosti sa teplota oceánov zvyšuje. Môžete si to pozrieť na grafe.
  https://en.wikipedia.org/wiki/Solar_activity_and_climate#/media/File:Solar_irradiance_and_temperature_1880-2018.jpeg
  A samozrejme Slnko s nami ešte neskončilo, bude to pokračovať až do bodu obratu, tzv. solárny záblesk.

 11. naprosto souhlasím s komentářem……Objektivne…. z 25.8. 2022

 12. A teraz niečo na spestrenie, aby ste vedeli, čo sadistickí psychopati pripravujú ďalej ! A keďže naša sadistická vládna koalícia so všetkým súhlasí, viď práškovanie Slovenska ťažkými a nebezpečnými kovmi o čom primitívny mainstream samozrejme tiež nepísal, akoby sa to tých ľudí netýkalo, obišlo ich to a ich rodiny… Takže nech sa páči:
  https://necenzurovanapravda.cz/2022/08/firma-financovana-billem-gatesem-vyviji-aerosolove-vakciny-ktere-lze-nastrikat-na-mesta/ !

 13. …Ďakujem moc za zaujím.informácie….stále verím, že tých prebud.ľudí bude čoraz viac a opatrenia nebudú nutné, resp.ich nebude mať kto dodržiavať…hypot.máme viacerí, no v rámci svoj.možností sa ich snažíme platiť, VŠAK?…

 14. Badatel badatela

  Ak by ste si precitali povodnu deklaraciu https://clintel.org/wp-content/uploads/2022/06/WCD-version-06272215121.pdf namiesto prekladu konspiracneho clanku, zistili by ste, ze tvrdi len tolko, ze klimaticka zmena nie je sposobena len clovekom a nie je taka vazna ako sa bezne propaguje. Deklaracia vyjadruje odpor voci aktualnej agresivnej politike znizovania CO2.

Pridajte komentár

*