Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Spoluzakladateľ Greenpeace priznáva, že „klimatická zmena“ je hoax na pretláčanie globalistickej agendy


Print Friendly, PDF & Email

Spoluzakladateľ Greenpeace priznáva, že „klimatická zmena“ je hoax na pretláčanie globalistickej agendy

(Baxter Dmitrij, The People’s Voice) Spoluzakladateľ Greenpeace Patrick Moore varoval verejnosť, že „klimatický alarmizmus“ je podvod páchaný globalistickou elitou na podporu ich agendy a myšlienka, že klíma je v kríze, je „100% nepravdivá“.

Celoživotný environmentalista Moore je bývalým prezidentom Greenpeace Kanada. Túto medzinárodnú organizáciu pomohol založiť v roku 1971. Po odchode z organizácie v roku 1986 sa Moore pokúsil varovať verejnosť, že environmentálny aktivizmus bol unesený na presadzovanie politických cieľov.

Vo ojedinelom rozhovore s redaktorom Danom Proftom Moore varoval verejnosť, aby prestala veriť všetkému, čo im hovoria mainstreamové médiá, hľadali pravdu a „utriedili si“, čo je pravda a čo nie.

Moore zdôrazňuje, ako v posledných rokoch obhajcovia zelenej agendy využívajú prirodzené cyklické zmeny počasia na to, aby šírili strach, že planétu ničí globálne otepľovanie.

„Hovoria, že to bol najteplejší rok v histórii Zeme. To ale nie je pravda,“ povedal Moore Proftovi v podcaste Counterculture.

„To je lož. A bodka. Celý klimatický alarmizmus – a prichádzajúca klimatická katastrofa – sú 100% nepravdivé,“ vyhlásil Moore.

„Nie sme v žiadnej klimatickej kríze.“

Moore ďalej povedal Proftovi, že s klímou „v skutočnosti sa nič také radikálne nedeje“. Interview s ním si môžete pozrieť na nasledujúcom videu (v angličtine):

Partick Moore v súčasnosti vedie hnutie CO2 Coalition (Koalícia pre CO2). Ide o nezávislú nadáciu, ktorá vzdeláva politických lídrov a verejnosť o dôležitom prínose oxidu uhličitého pre naše životy a ekonomiku.

Moore ako ekológ a ekologický aktivista už viac ako 50 rokov tvrdí, že zvýšená hladina oxidu uhličitého v atmosfére je prospešná. Podľa neho sú tvrdenia, že klimatické zmeny spôsobil človek, obyčajnou propagandou, ktorú opisuje ako „nebezpečnú“.

Zbohom vysoký krvný tlak

Komentáre tohto popredného odborníka na environmentalistiku sú priamo v rozpore so zelenou agendou, ktorú presadzujú západné vlády a globalistické skupiny ako Organizácia spojených národov (OSN) a Svetové ekonomické fórum (WEF).

Zástancovia zelenej agendy požadujú, aby verejnosť bola pre záchranu planétu prinútená znížiť svoju „uhlíkovú stopu“.

Poľnohospodársky priemysel sa nedávno ukázal ako jeden z kľúčových cieľov anti-uhlíkového naratívu. Ako informoval portál Slay News, Bidenov klimatický cár John Kerry vyzýva farmárov ukončiť pestovanie potravín, aby sa splnili radikálne ciele administratívy na zníženie emisií.

Medzitým sa objavujú náznaky, že verejná mienka sa obracia proti globalistickej zelenej agende.

Bill Gates, jeden z najvýznamnejších svetových klimatických alarmistov, nedávno priznal, že príbeh o klimatickej kríze je podvod, ako informoval portál The People’s Voice a aj naša stránka.

Gates údajne povedal skupine svojich kolegov, globalistických obhajcov zelenej agendy, že rozprávanie o „klimatickej záhube“ je momentálne tak zveličované, že verejnosť už začína vidieť za oponu.

Počas naživo vysielaného podujatia v The Times Center v New Yorku Gates priznal, že „žiadna krajina s miernym podnebím sa nestane neobývateľnou v dôsledku globálneho otepľovania“. Pokračoval priznaním, že taktika šírenia agresívneho strachu už na verejnosť nefunguje.

Gates napokon varoval svojich globalistických spojencov:

„Ak sa pokúsite pretláčať klimatickú agendu nasilu, ľudia vám povedia: Mám rád planétu, ale nechcem znášať tieto náklady a znižovať svoju životnú úroveň.“

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Baxter Dmitrij, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Jedna z prvých manipulácií s ľudstvom, ak nie vôbec prvá, je triedenie odpadu. Tam to všetko začalo.

  • Myslím si, že je prospešné odpad triediť. Získajú sa rôzne suroviny (recyklácia) a zbytok sa skompostuje alebo spáli. Ak sa bude odpad hádzať do riek (ako napr. v Indii), tak moria a oceány budú plné odpadu, predovšetkým umelohmotného. Samozrejme bude vyslovene žiadúce preskúmať použitie umelých hmôt ako baliaceho materiálu či na jednorazové použitie…. Problematika okolo odpadu je značne zložitá, takže nie je možné v krátkosti čo i len načrtnúť jej rozsah a riešenie.

   • Sú 2 cesty bez zásahu Vyššou moci – buď to pôjde tou Globalistickou/Americkou – ponechanie 350 miliónov geneticky upravených ľudí -otrokov odrezaných od obnovenej prírody/všeobecný kolaps civilizácie alebo sa ľudstvo preberie a pochopí, že takto ako to ide to ďalej nepôjde – že si planétu zničíme a vypracuje plán kedy sa zo starého modelu postupne presunie do nového.To znamená napríklad, že prestaneme postupne vyrábať plasty až na nulu ale zároveň musíme zaň mať ekologicky čistú náhradu alebo sa ten problém s plastami vyrieši pri riešení iných problémov. Ale to budú musieť chcieť takú veľkú zmenu takmer všetci a ostatná vlažná a rebelujuca rôznorodá menšina sa prispôsobí – bude musieť.
    Ťažko povedať čo iné človeka prinúti sa takými vecami popri bežnom živote zaoberať, snáď len veľmi veľký nedostatok všetkého.
    —————————————————-
    Hodne záleží na tom čo už v sebe pre ďalší svet pripravujeme – nemusí sa to hmotne na Zemi prejaviť teraz – koniec-koncov ak by sa to dalo tak mnohí by sa už teraz z radosťou začlenili do lepšieho spravodlivejšieho sveta a s úprimným chcením sa vzdali všetkého čo ich zväzuje na tele i na duši i keď dnes na tom lipnú. Nebol by to pre nich taký šok, ten prechod by zvládli s mávnutím ruky a s úsmevom. Ale je mnoho tých, ktorí v sebe nič nepripravujú, nemajú záujem svet meniť a ani snívať či rozmýšľať ako by sa dalo mnohé vyriešiť bez otrasov, vojen a kríz. Je im tu dobre s väčšinou vyzerajú ako tí skúsenejší, sebavedomejší a sebaistí – veď svet je taký a basta, niet prečo o ňom nejako dumať a naviac nikto z nás ho nezmení! – tak myslia a ani ho nechcú meniť k lepšiemu. Lenže opak je pravdou – i obyčajný človiečik dokáže budovať lepší svet ak ho v sebe pripravuje a nemusí ho ani priamo vo veľkom na Zemi realizovať – príde čas kedy sa výsledky jeho chcenia na Zemi zhmotnia. A tak je to jak v dobrom tak i v tom zlom – a taký svet btu máme.
    Je to úžasné keď človek stretne človeka a majú sa o čom rozprávať a filozofovať ….a celkovo rozprávať sa o svete bez obmedzení…aj o riešení ekologicjej krízy – že až tak by nebolo treba aby sa mnohé zmenilo … a dôjdu vždy na to, že dalo by sa všetko dať do poriadku…. že ak by sa naozaj chcelo tak by sa to dalo, začiatok by bol ťažší ale nie zaťažujúci a všetko by sa urýchlovalo až absolútnej náprave človeka a planéty ..a iten pozitívny výsledok by sa blížil rýchlejšie s rýchlejšie, mnohé problémy by sami odpadali… tak ako keď sa skladá rubikova kocka – na začiatku v rozhádzaných farbách je to ťažšie ale žiadaný cieľ sa blíži rýchlejšie s rýchlejšie – a ani nepostreme a je to!
    Ten čistý a spravodlivý svet prídete – to je Zákon ale čo ešte pred ním pre nás nastane to už záleží na nás.

    • Netreba nič iné, iba bol človekon -„homo SAPIENS“ a nie homo debilicus…. teda aby pochopil zmysel svojho bytia a NIE BITIA….
     kecy o uhlíkovej stope, takej, alebo onakej – sú nepríslušné politikum, resp. debilikum alebo onakej svedčía o tom, že keď aj zvieratá sa „človeku“ pripôsobia, tak AMEN TMA tzuv ľudstvo !!,..

     • Západné obyvateľstvo prešlo posledných 60 rokov (ale hlavne 30) neskutočnou debilizácioua a je vidieť akých štátnych predstaviteľov tam majú. Toto prebieha aj v štátoch bývalého soc. bloku posledných 33 rokov. Západ – ten je stratený, ten už Globalisti nasmerovali do zániku, ovšem je otázka ako sa obyvateľstvo východnej Európy a Ruska postaví proti zhubných ideológiam, ktoré k nám sú pretláčané. Síce z Globálnej úrovne im odzvonilo ale vzhľadom na zotrvačnosť spol. procesov nás ešte zasiahnu – i keď v menšom meradle ale zasiahnu.
      Budúcnosť sveta je v očistenom a vnútorne rozpohybovanom Slovanstve, Slovanské národy majú ten nápor – tlak rozkladajúceho západu ustáť najväčší potenciál a keď to zvládnu ták zvládnu ustáť a poraziť aj parazitov na Globálnej úrovni, ktorí sú vyššie než elity západu či svetové okultné židovstvo.

 2. A co si myslite, zijeme na povrchu, alebo vnutri sfery?

 3. Len na okraj…
  Na Odbojárskej ulici v Trnave už nevidieť Matovičovu ochranku
  https://www.trnavskyhlas.sk/c/31378-na-odbojarskej-ulici-v-trnave-uz-nevidiet-matovicovu-ochranku/

 4. oldmarxista pamprlik

  mentalne odmietam tvrdenie ze zem je plocha a som duchovne naSTAVENY ZE JE DUTA. vpred k zmene sistemu za druhy sistem.

  • Marek Kosice

   Tym ako si nastaveny pravdu nezmenis.

   • oldmarxista pamprlik

    aha , kto by to povedal takze realita sa neformuje podla nasich myslienok. Co sa este nedozviem . vpred mi dutozemci vieme kde je pravda

    • Marek Košice

     Myšlienkou si nevyformoval ani hrudu blata, takže…..sa postav nohami priamo na Zem a neulietavaj v ezo nezmysloch…

     • Marek. Ja som už 10 x letel z Viedne do Toronta. Niekedy som pfesgupoval vo Frankfurte, niekedy v Londýne Heatrow. Letel som vo výške 11 km nad zemou a nad oceánom. Za každým sedadlom je obrazovka, kde môžeš a mape sledovať let a kde je momentálne noc a deň. Sú na zemi časové pásma. A ak ty tvrdíš, že zem je plochá, tak prečo je medzi Bratislavou a Torontom časový posum šesť hodín ?

     • Marek Košice

      Považan : Tvojou otázkou si ukázal, že o plochej Zemi vieš asi toľko, ako ročné dieťa o svetovej politike.
      Naštuduj si videá v českom jazyku (hovorené slovo, alebo titulky) z YT kanála „stopa7“. Tento YT kanál sa venuje plochej Zemi. Slnko je oveľa menšie než plochá Zem a osvetľuje ju z krátkej vzdialenosti. Krúži okolo nej, v lete bližšie pri jej strede (menšia kružnica), v zime bližšie pri jej okrajoch (veľká kružnica). Viac o tom písať nebudem, 100x lepšie to budeš mať vysvetlené v desiatkach videí na spomínanom YT kanále….

  • škrečok v guličke – YouTube
   https://www.youtube.com/watch?v=SzNrp_KTI_E
   —————————————
   Ty ko.ot! „A predsa sa točí!“

   • Určité mozgy nevedia vymyslieť už nič nové do budúcnosti a tak čerpajú z toho čo bolo napísané v minulosti, že Zem je rovná, či plochá atď.
    Onedlho spochybnia sj to, že Zem obieha okolo Slnka a zároveň rotuje okolo svojej osi.
    “ a predsa sa točí“, už pred vyše 300 rokmi boli ľudia múdrejší – Galileo Galilei,
    zdá sa že mozgy sa deformojú.

    • Marek Košice

     Zjavne si Maroša nepochopil. Maroš je „plochozemec“ tak ako aj ja (a niektorí iní prispievatelia z tohto fóra, skôr tí, ktorí tu prispejú raz za rok)…
     HISTÓRIU PÍŠU VÍŤAZI……… Myslíš, že tí, čo objavili „Zemeguľu“ nie sú nimi vymyslení? 😀 😀 😀 …Aby sa človek mal o čo oprieť…. SÍCE O PODVOD, ale niekomu to stačí ku šťastiu. 😀

     • Tu ide vlastne o rozsirenie vedomia, kedy sa ti zacinaju rucat predrozsudky, to jest to, o com si skor, niekedy davno usudil, pozries sa na oblohu, na hviezdy, slnko, mesiac, navokol a pod, a zacinas pochybovat o tom, co ta v skole ucili, proste tomu prestavas verit. A stavas sa introvertom,, oddelujes sa od stada a rozmyslas, nikto ta nechape atd atd

     • https://www.youtube.com/watch?v=ag-fxeQGWzA
      Čo bolo skôr- vajce alebo sliepka?

  • systém, alebo sistém ???

 5. VIDEO: Rómsky aktivista prehovoril k Matovičovmu volebnému podvodu: „OĽaNO dávalo cigáňom za hlasovanie vo voľbách 500 eur“. MUDr. Bukovský zverejnil vzor pre podanie sťažnosti
  https://www.infovojna.bz/article/video-romsky-aktivista-prehovoril-k-matovicovmu-volebnemu-podvodu-olano-davalo-ciganom-za-hlasovanie-vo-volbach-500-eur
  ———————————————
  K tomu asi toľko, že Bukovský nepatrí medzi slovenskú inteligenciu, pretože by inak chápal, že všetko volebné pobádanie voličov týkajúce sa zlepšenie ich finančnej situácie z titulu budúceho rozhodnutia vlády či nového parlamentu – je rovnako podplácanie GÁDŽOV!!! A funguje to tak, že napr. dôchodcovia dostanú pár stoviek ako 13. dôchodok, ale tí zmrdi v novom volebnom období potom rozkradnú miliardy!!! Bukovský by mal radšej poradiť voličom, ako dostať z OĽANO tých 500 eur, pretože čas sa kráti.

 6. Israismael

  Agenda Green DEAL ..Napíšem vám to teraz ,kto to ešte nepozná POSOLSTVO globalistickeho šialenstva zeleného udelu:
  Bude to trošku dlhé ale prečítajte si ak máte chuť ,že čo nás čaká a neminie ,ak si to necháme pretlačiť tu agendu greean dealu..
  1/ Do roku 2030 musí EÚ dosiahnuť minimálne 55 % zníženie emisií skleníkových plynov. Do roku 2050 chcú, aby každá budova – komerčná, verejná a obytná – v EÚ spĺňala normy nulových emisií. Aby to dosiahli, uvalia na majiteľov domov množstvo nových energetických požiadaviek na obnovu,Napríklad vykurovacie systémy využívajúce fosílne palivá musia byť do roku 2035 úplne vyradené z prevádzky.(žiadne drevo,žiadne uhlie žiadne komíny ) Majitelia domov budú musieť nainštalovať nové „zelené“, pravdepodobne elektrické vykurovacie systémy – a zaplatiť to z vlastného vrecka. Náklady na tieto nové energetické požiadavky sa odhadujú na približne 100 000 eur na obytný dom
  2/Cieľom je vytlačiť ľudí z ich domovov. Ak si nemôžete dovoliť požadované vylepšenia, budete nútení svoj dom predať. Správcovské spoločnosti ich potom kúpia a premenia na prenájmy..geniálne to majú vymyslené ,čo poviete ! Ale ideme ďalej :
  Ak si nemôžete dovoliť požadované vylepšenia, budete nútení predať svoj dom spoločnosti,ktorá bude spravovat aktíva a oni budú pripravené tieto nehnuteľnosti získať.

  A za ďalšie … v prípade, že budete chcieť alebo musieť predať dom, ktorý nespĺňa normy; vláda ho môže jednoducho považovať za nepredajný a zabaviť ho, alebo možno budete musieť zaplatiť nejakú nie peknú mastnú pokutu.

  3/navyše majú to aj pekne ošetrené zákonne v legislatíve Smernica Európskej únie,o energetickom hospodárstve budov ,domov a pod ..
  Pekne že???
  4/ odstránenie osobného vlastníctva je súčasťou agendy Veľkého resetu Svetového ekonomického fóra (WEF), Agendy 2030 a Cieľov trvalo udržateľného rozvoja Organizácie Spojených národov. Toto sú len rôzne názvy pre ten istý zastrešujúci plán.
  Podľa predpovedí pre svet od WEF Schwaba agenda 2030“, si oni veselo vyhlásili, že do roku 2030 „nebudete nič vlastniť“, vysvetlili mnoho aspektov tohto globálneho plánu vrátane cieľa eliminovať práva na osobné vlastníctvo. „Všetky produkty sa stanú službami,“ vysvetľuje WEF na svojej webovej stránke. To je to, čo znamená „nebudeš nič vlastniť“.

  Časy, keď si niečo kúpite raz a môžete to neobmedzene používať, pretože to vlastníte, budú preč. Namiesto toho nový systém, do ktorého nás tlačia, bude vyžadovať, aby ste si prenajali všetko – svoj dom, dopravu, nábytok, hrnce a panvice a všetko ostatné. Pravdepodobne ste si už všimli toto klamstvo.Neposlušnosť je naša jediná cesta von!
  Dobre, tak čo s tým urobíme?..Alternatívou je prijať nieco ako nevoľníctvo, čiže opäť, prichádzajúci otrocký systém ktorý nie je len o odstraňovaní ľudských práv a odstraňovaní slobôd, ktoré sme si užívali celý život – dokonca aj o jednoduchých veciach, ako napríklad o slobode cestovať kamkoľvek sa vám zachce a kedy chcete – je to aj o tom, že nás zbavia nášho čo aj malého bohatstva a vylúčia možnost budovania bohatstva v budúcnosti alebo na tzv horšie časy ako sme boli zvyknutí.
  S digitálnou menou centrálnej banky (CBDC) nebudete svoje peniaze úročiť a automaticky vám strhnú dane. Budú mať tiež možnosť diktovať, kde a na čo môžete minúť svoje peniaze, a uviesť dátumy expirácie na vaše prostriedky, aby ste si nikdy nemohli ušetriť na daždivý deň.

  Globalistická kabala za celou touto agendou má v úmysle vytvoriť trvalú triedu otrokov, ktorá nemá žiadne práva, žiadne slobody a žiadne východisko.

  Ak budete súhlasiť s týmito „zelenými“ návrhmi – čo používajú povedal by som ,,na ospravedlnenie tohto konkrétneho systému prevodu bohatstva,, – potom aktívne volíte chudobu a otroctvo pre seba, svoje deti a všetkých potomkov..A demontáž tohto systému bude už potom ťažká keď to všetko zavedú ..,

  Koniec ,bodka …dlhé to bolo …sorry

  • Miroslav Čižmár

   Vývoj autonómnych strojov s umelou inteligenciou si v budúcnosti bude vyžadovať, aby tieto stroje mali ľudské práva. Predovšetkým právo nebyť vlastnený a právo na vlastné sebaurčenie. Väčšina ľudských produktov nebude môcť byť vlastnená človekom. Dokonca aj politické systémy sa stanú autonómnymi. Človek o nich nebude rozhodovať. Politické ideológie sa stanú algoritmami sociálneho kreditu.

   Pre všetkých plochozemcov, guľatozemcov a jemnohmotníkov pridávam prednášku profesora Kulhánka o Verlindeho gravitácii. Je to skvelé na premýšľanie o možných svetoch v medzigalaktickom priestore.
   https://m.youtube.com/watch?v=OHqmrCzNR2E&t=11s&pp=ygUUdmVybGluZGVobyBncmF2aXRhY2U%3D

 7. Jednoduchá

  …israismael, nič z toho, čo píšeš sa nestane, jednoducho NESMIE SA STAŤ a koniec bodka.
  …ale iné som chcela – aký je Váš názor na človeka, kt.sa s Vami osobne kedysi už nechcel stretnúť a keď ,,nerobíte, ako by niekto chcel“, vie Vám ,,spríjemniť život“, či už inými, jemu podob.ľuďmi alebo aj konkrétnym zasahovaním do Vašej práce v pc…
  Ďakujem vopred za všetky názory, prajem pekný podvečer.

 8. Israismael

  1. Ak je to človek, ktorý chce vedome škodiť a znepríjemnovat život či už v práci, alebo v bežnom živote tak taky človek sa previnuje 2x.. Raz voči človeku ktorému úmyselne škodí, ci už poškodením na povesti alebo ublizivanim do vnutra(na city, ducha).. A druhy krát si poškodí sam sebe, lebo časom sa mu to vráti viacnásobne zosilnené a to podľa duchovného zákona spätného navrátenia, tj co zasial to dostane recipročne naspäť .. Tento zákon reciprocity sa nedá obísť je to nemenný zákon akcie a reakcie je,, zasadeny“ ako zákon vo stvorení a teda platí aj pre túto Zem.. Tento zákon navyše pracuje ako samočinný,, kontrolór“ spravodlivosti!.. (je presne popísaný ABDR, ze ako funguje a pracuje v knihe Posolstva Grálu, Vo svetle Pravdy)
  2. Niekedy sú situácie keď dotyčný človek nechce škodiť, ale chce opraviť chyby iného človeka, trebárs v práci,a javí sa to ako krivda..
  V prvom prípade, ak škodí úmyselne tak sa treba s takým človekom rozlúčiť a jednoducho sa tým zamedzí sikana, neprávosť a pod
  V druhom prípade si treba dať poradiť, ak je to myslene v dobrom..
  Podľa toho čo som čítal však ide o ten prvý bod =úmysel

 9. zbytočné filozofovania sú iba BRZDOU

  • S filozofovaním je dobre občas pribrzdit v tejto hektickej dobe °°

  • Israismael

   To ma ďaleko od filozofie..A čo je na tom filozofické keď človek normálnym spôsobom odpovie na problém a opýta sa ma ? . Tomu fakt nerozumiem.. Ale dobre pre vás Rudolf je to filozofia áno lebo pre vás je Španielska dedina zákon Boží, ktory som vložil do odpovedi . Keby ste aspoň raz jediný raz preštudoval Vo svetle Pravdy tak by ste inak písal… Ten Najvyšší hore v nebesiach co stvoril tento svet a aj človeka musí byť naozaj vskutku zúfalý z ľudstva a vôbec by som sa nedivíl keby sa rozhodol ukončiť svoje dielo-človeka, ktorý sa totálne až nepekne odklonil od neho..Nastastie sa tak nestane…. ale ľudia sa riadne preriedia v očiste! Bude to dovolené aby to urobil človek, lebo človek je beštia.. A bude to dovolené aj prírode vo veľmi zosilnenej podobe aby zauradovala v ocistnom procese, ktorý už okrajovo beží niekoľko rokov .

 10. Jednoduchá

  Vďaka Israismael za tvoj názor… rozhodne treba používať aj ,,BRZDU“, inak by to bolo ako v aute bez nej….tiež si myslím, že tento konkr.človek je dosť intelig, viem, že pozná aj ZÁKONY PRÍRODY, občas si myslím, že to môže byť aj ten 2príklad…no ak má niekto ,,záujem“ o heteros.ženu a on sám je homos., tak to nie je záujem o ňu samú, bol by to záujem o úplne niečo iné… LEDAŽE by dotyčný bol bisex.,
  ….a práve v tej ,,pomoci“ jemu takto ,,pomáhajú“ práve takéto ,,typy ľudí“, či už je to napr.z PC firmy, alebo tej napr.dodávateľskej, v kt.majú ,,občas“ defekt, však?…prípadne narýchlo vybavená pani, akože pracovníčka veľkej firmy, ALEBO iná pani, kt.mala za ,,úlohu“ urobiť raz ,,cirkus“, nie ten ,,koronový“ ale iný a to – ako jej – pani ZŤP ubližuje iná zrejme oveľa ,,ZRUČNEJŠIA“ pani / inak tiež ZŤP /, ale to už ,,ukrivd.pani“nevedela……všetko je navzájom prepojené, LEBO SA VŠETCI DOBRE POZNAJÚ….alebo aj dáke ,,osôbky“, kt.vám po 22.-hej hod.večer píšu sms, kvolli dákej odhláške, akoby išlo o život….alebo tá snaha ,,urobiť zo seba neschopného“, že NEVIEM sa odkiaľsi ODHLASOVAŤ, a pritom som sa ďalši mes.v pohode dokázal / čo tam po levoch v Afrike, keď môžem ,,pomôcť kamošovi“ aj keď je to ,,fraška“ / a poriadna…..niekedy sa zdá, že pomáha/ áno, vďaka tomuto človekovi som sa zlepšila v cvičení, meditáciach, prišla som k Posolstvu a iným zaujím.infor, no AK BY MAL NIEKTO SKUTOČNÝ ZÁUJEM o ŽENU, už by ho dal dávno najavo, no tu ide zrejme o niečo iné, niečo, čo tento človek kedysi nemal a tiež pomôže mu to zrejme ,,vykompenzovať“ jeho ,,neradostné spomienky z detstva“, či ? ….,,HOĎTE“ aj OSTATNÍ SVOJE NÁZORY, budem tomu rada…..a ešte 1 vec poviem, ak tento človek má dobrý úmysel, môžme sa stretnúť a len POROZPRÁVAŤ úprimne, o čo mu vlastne ide…ak by sa chcel zbaviť dákej neresti z detstva, pomôcť by sa dalo / samozrejme vzájom.spoluprácou za určit.dohody, bez toho to nejde /, no ak ten úmysel taký nie je, potom ŠKODA STRÁCAŤ SVOJ DRAHOCENNÝ ČAS……………………….

 11. Jednoduchá

  …p.s. a kto vie??? možno sa len jednoducho mýlim, však mýliť sa je ľudské …v takom prípade sa ospravedlňujem ……ešteže môj notebook fungoval a mohla som to tu dopísať, v posl.dobe totiž ,,máva často dovolenú“….časom sa všetko ,,vykrištalizuje“ však ?…..dobrú noc všetkým pozitívne a úprimne zmýšľajúcim ľuďom……

Pridajte komentár

*