V priebehu 2 rokov chce Čína spustiť masovú produkciu humanoidných robotov, ktorí majú nahradiť ľudí


Print Friendly, PDF & Email

V priebehu 2 rokov chce Čína spustiť masovú produkciu humanoidných robotov, ktorí majú nahradiť ľudí

(Ethan Huff, Natural News) Do roku 2025 plánuje Čína uviesť do prevádzky veľké množstvo humanoidných robotov, teda robotov, ktorí vyzerajú a správajú sa ako ľudia, ale sú to len chodiace počítače a integrované obvody.

V pretekoch s Teslou miliardára Elona Muska a ďalšími západnými spoločnosťami pracujúcimi na podobných technológiách Čína dúfa, že do roku 2025 začne masovo vyrábať svoju vlastnú verziu humanoidných robotov.

Podľa bankového gigantu Goldman Sachs by trh s humanoidnými robotmi mohol dosiahnuť hodnotu 150 miliárd dolárov ročne, a to už za 15 rokov. Očakáva sa, že plne funkčné humanoidné roboty budú sériovo vyrábané a budú pracovať v továrňach v rokoch 2025 až 2028 a neskôr v rokoch 2030 až 2035 aj v iných odvetviach hospodárstva.

Autorka knihy Tech for Good (Technika pre dobro) Marga Hoeková tvrdí, že táto technológia je pre svet dobrá vec, aj keď spôsobí, že ľudskí pracovníci sa stanú zastaraní. Domnieva sa, že až jedno zo štyroch pracovných miest bude ovplyvnené technológiou robotiky a umelej inteligencie (UI).

„Najväčšie obavy mám z toho, že celé ľudstvo trávi veľa času strachom, namiesto akceptovania reality a predvídania,“ komentovala Hoeková a dodala, že je ešte potrebné vykonať ďalší výskum, aby sme zistili, ktoré pracovné roly budú stále „pridávať hodnotu“ aj vo svete ovládanom humanoidnými robotmi.

„Ak nebudeme trénovať ľudí, ak nebudeme predvídať, ak radikálne nezmeníme napríklad školské programy, zmeškáme prichádzajúci trend,“ dodala.

(Súvisiace: Minulý rok technologický priemysel vyvinul umelú inteligenciu určenú na čítanie myšlienok a meranie lojality občana voči vláde.)

Elon Musk vyvíja konkurenčného robota s názvom „Optimus“, ktorý má fungovať rovnako ako ľudská bytosť

Napriek tomu, že sa Elon Musk vyjadruje proti robotom s umelou inteligenciou, pokiaľ ide o jeho vlastné spoločnosti, tak ich sám vyrába a zavádza to prevádzky.

V skutočnosti Musk v súčasnosti pracuje na konkurenčnom humanoidnom robotovi s názvom „Optimus“, o ktorom hovorí, že bude schopný vykonávať rovnakú prácu ako ľudské bytosti.

Musk tvrdí, že roboty Optimus by mohli byť ešte „významnejšie“ ako jeho prevažne plastové elektrické vozidlá, ktoré sa v priebehu rokov podieľali na mnohých nehodách zapríčinených autopilotom a na záhadných požiaroch batérií.

Podľa Hoekovej sa humanoidné roboty nakoniec zapoja do starostlivosti o seniorov a tiež mladých ľudí so zdravotnými problémami alebo poruchami, ako je napríklad autizmus. Ľudia už viac nebudú mať iných ľudí, vrátane rodinných príslušníkov, ktorí by ich utešovali a starali sa o nich – ich miesto zaujmú roboty, ktoré budú ľuďom poskytovať „sociálny život“.

Stop Candida

„Dnes máme roboty, ktoré tiež reagujú na emócie a analyzujú správanie človeka,“ povedala Hoeková.

„Budeme mať robotov, ktorí si poradia aj s duševnými poruchami a poruchami správania u detí aj dospelých. Ak premýšľame o starých ľuďoch nad 65 rokov, budeme ich mať veľmi veľa. Roboty tak môžu vstúpiť do hry, podporovať a pomáhať, čo tiež umožní ľuďom žiť dlhšie.“

Vždy je dobré zastaviť sa a zamyslieť sa, keď niekto, kto presadzuje dystopickú novú technológiu, ju považuje za niečo, čo „pomôže“ ľudstvu – či už prostredníctvom robenia spoločníkov, poskytovania starostlivosti alebo inej práce.

Je pravdepodobné, že celé toto je len krycí príbeh oveľa zlovestnejšej agendy.

Internetový gigantický obchod Amazon sa, prirodzene, tiež snaží preraziť na trhu s humanoidnými robotmi. Momentálne vyvíja typy robotov, ktoré majú fungovať v jeho skladoch a továrňach.

Spoločnosť Amazon tvrdí, že jedného dňa tu budú továrne, v ktorých nebudú žiadne ľudské bytosti, ale budú tam pracovať iba roboti.

Do roku 2035 majú mať humanoidné roboty „značný vplyv“ na spoločnosť a svetovú ekonomiku, hovorí Lisa Farrellová, manažérka pre rozvoj podnikania v The National Robotarium.

„Hromadnú výrobu robotov za rozumnú cenu je možné dosiahnuť úsporami z rozsahu a pokrokom v technológiách. Predpokladáme, že všetky druhy robotov budú nasadené vo výrobe, zdravotníctve, stavebníctve, doprave, pohostinstve a v ďalších oblastiach hospodárstva,“ hovorí Farrellová.

„Inteligentné roboty môžu zvýšiť produktivitu, zlepšiť kontrolu kvality a pomôcť pri vykonávaní opakujúcich sa alebo nebezpečných úloh,“ dodala na záver.

Ďalšie súvisiace správy o tom, čo Čína v týchto dňoch robí, nájdete na stránke Communism.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ale veď to treba ku.va zastaviť! Čomu debili nerozumiete! Že sa treba postaviť na odpor?! Vy debili – len sa budete prizerať?! Debili?!

  • oldmarxista pamprlik

   sme vplnej pohotovosti cakame na tvoje vedenie. pochodova os : vrchol hori sionet

   • Najprv choď na Bradlo a tam si otvor prázdny sarkofág M.R.Štefánika, ktorý vyprázdnili ešte tvoji okultní kamaráti židokomunisti. A potom choď na ten oný. Novotný tak nenávidel Slovákov a Slovensko, ako nenávidel Štefánika! To za jeho éry bol „zrekonštruovaný“ jeho pomník!

    • oldmarxista pamprlik

     dakujem za plodnu a vycerpavajucu odpoved, cize pochod a nasledna akcia sa rusia? Pan mudri ma namysli toho stefanika co sa pricinil o zalozenei spolocneho statu cechov a slovakov zvaneho cesko slovensko? mozno ze tiez nenavidel slovakov . A posledny dotaz existuju aj iny komunisti ako zidokomunisti alebo tento privlastok davas vsetkemu co sa ti nepaci napr. v detstve si trpel ked ti davali zidoprazenicu. alebo si glupi len preto ze si si buchol hlavicku?

     • Spojenie Česka a Slovenska bolo chcené a riadené z tej najvyššej -Globálnej úrovne – z riaditeľne sveta.
      Nebola to čisto záležitosť jednotlivých ľudi, ktorí sa na tom tak či onak z podieľali a nebolo to ani z vôle Českého a Slovenského národa.
      A ten nešťastný komunizmus? Ten pochádza zo Západu, jednoducho z fašistického zriadenia, ktorý pod svoje riadenie začlenil kedysi aj Čínu. Západ a Východ (vrátane Číny) = fašizmus a plánované NWO. Je jedno, že Západ odchádza aj s USA a ich elitami, ich úlohu preberá (tiež ako Západ) protiruská Čína.
      Čína má rovnaký strategický cieľ voči Rusku ako Západ – jeho úplnú likvidáciu ale najprv musí z vypočítavosťi podporiť Rusko aby nebola rozdrvená Západom bojujúcim o svoje dominantné postavenie vo svete a o svoju existenciu (ktoré už nepochybne stráca)..a odchod USA a Západu ako svetového policajta je tiež naplánovaný, organizovaný a chcený z najvyššej Globálnej úrovne – z riaditeľne sveta.

     • oldmarxista pamprlik

      aha dalsi z problemom v hlavicke

     • Achnaton
      Veru tak, nastávajúci svetový hegemón nepotrebuje mať za suseda jadrovú veľmoc. Vojnou na Ukrajine Rusko medzinárodne izoloval a získal jeho nerastné bohatstvo.

  • Miroslav Čižmár

   Technický pokrok je živený strojovým myslením ľudí. Kto zastaví ľavú hemisféru?

   • Takto – celé židovstvo bolo vytvorené /Zaznobin/ odstavením pravej hemisféry a kognitívnych funkcií, ktoré zodpovedajú – za pracovitosť . každodennú čínnosť na prežitie. Preto židia – a iní – inklinujú k parazitizmu, preto tvoria – „prirodzene“ – perifériu moci Globálneho mocenského /parazitického/ systému. Ľavá mozgová hemisféra zodpovedá za „abstrakt“ – za fantázie. Avšak bez dôsledkov. To sú tie sebazničujúce plány. Podstata spočíva v designe ako takom. Môžeš vymyslieť úžasnú vec – ale ona musí byť aj funkčná!!!

    A preto – židia majú fantázie – áno majú – ale sú to psychopatické fantázie – ako znefunkčniť, ako rozložiť. Pretože pravá mozgová hemisféra zodpovedá za kognitívne funkcie – ako prežiť, ako sfunkčniť. Teraz inak.

    Židia majú rozpracovaný systém hypnózy – kyvadla pozornosti. Nobelove ceny, iné ceny, cena Grammy, Oskar, a najkrajší herec je žid, najlepší umelec je žid, najlepší vedátor je žid. Lebo ich médiá to zariadia! A teraz inak – načo sú im potom otroci? To sú len Gójim debili? A kde sú tí nadaní, krásni Gójim?! Lebo tí nepotrebujú židoceny, mašle a plastové značky do ucha!

    • Miroslav Čižmár

     Keby si mohol mozog vybrať prostredie pre svoj život, asi by to bola virtuálna realita, pretože v nej by bol bohom.

  • Tak verim, ze nas ty a tvojich 10 po zuby ozbrojenych synov povediete, tak ako ste nas viedli pocas pandemie.

 2. Bonus na inu temu:
  https://akw.sk/katargate-rozsiahla-korupcia-v-europskom-parlamente/
  Viac skorumpovanym bordelom ako je EU tazko hladat!

 3. Tak tento titulok mi pripomenul, keď som si cca. v roku 1984 čítal na kúpalisku v Kremnici v 100+1, že vedci predpokladajú že okolo roku 2020 budeme už kolonizovať Mars a Venušu. Vtedy sa zdal rok 2020 temer nepredstaviteľný, tak si hovorím , no uvidíme…to bude sila…wau…

  …dnes je 2023 a stojíme na prahu totálnej degenerácie obyvateľstva zemegule, vojen po svete jak maku a ešte pribudnú ďalšie, ak nie celosvetová a Venušania a Marťania si musia pri pohľade na pozemšťanov asi myslieť, že „teránom“ dobre hrabe, a to sa k nám chceli nasťahovať. A rehotať sa na Nás jak tento zúfalec vo svojej vlastnej show :
  Je to trocha čierny humor, ten bulo sa mal hodiť na zem a predstierať epi záchvat, alebo voľačo také, aby to kameraman strihol, ale čo už stalo sa…

  https://www.youtube.com/watch?v=hSFWgKl-O-A

  • A aj na Jupiteri sa ešte dosť zabávajú na nás : asi jak chlapci v redakcii

   https://www.youtube.com/watch?v=_0eINGyJHz8

   • A niekto sa možno pýta sám seba : Nemal som tu evolúciu trocha pribrzdiť ? Ale to by potom pindali, že som im nedal slobodnú vôľu !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=QxYmm5yCJBg

    A takéto modzgové elity plnia Európu…ešte aj na Saturne, Io, Európe, Ganyméde aj Kaliste sa musia chechtať a z Nibiru ešte radšej odvolali inváziu.

    • Ten tvoj pes vie dobre rýchlo behať? Lebo dám ti 500, keď prebehne cez Brodské! /Kto nevie, tak v Brodskom sa psie mäso dáva do klobás. A už tam bol problém so svalovcom v klobásach – či z diviačiny, či zo psov./ Zatúlané vlčiaky majú popi.i! Zabíjačka sa tam robí až keď chytíš psa. To sú koštéri – tam sa vyrába šmakuláda! Brodčania sa chechtajú z vaších „šmakulád“ – neviete, čo je dobré Slováci!

     Inak debili, ktorí neovládate slovenčinu, keby ste ju ovládali, tak by ste vedeli, že priama reč, zvolanie ako emócia, sa označujú výkričníkom! Ja vám v komentároch nič neoznamujem. Ja mám vždy priamu reč! To teraz smerujem na východ Slovenska. On si fakt predstavuje, že ja na neho revem. A preto je vystrašený. Lebo on je vystrašený stále. A to je problém – vystrašení Slováci. Čo sa bojíš ku.va, keď si SPRAVODLIVÝ!

     • Celkom by ma zaujímalo čo dávajú v mekdonalde do tých ich predražených mňamiek – do tých ich fašírok.
      Počul/čítal som o tom už hocičo.
      Keď som bol kedysi na stretávke zo školy tak jedna časť ľudí sa naplákaním a rôznymi „argumentami “ u ostatných domohla aby sme na druhý deň pred rozlúčkou všetci šli na „obed“ do mekáču. Bol som tam prvý a posledný raz v živote, za hamburger – mikrožemlu s fašírkou a vysušenými hranolkami som zaplatil šialených 130 korún (dodnes tie peniaze oplakávam). Odporné to bolo jak gatesove syntetické mäso no ale niektorí, hlavne paštekári si pochvaľovali a za ten hnus utratili nemalé peniaze keďže si toho dali viac ako ja. Najviac ma udivovalo, že im to náramne chutilo pretože ja som v tom hamburgeri či čo to bolo hľadal stále nejakú chuť mäsa ale všetko čo som tam cítil cez chuťové poháriky mi bolo neznáme a nerozlúštitelné.
      Vôbec sa nedivím, že niekomu chutí pečený hmyz, slimáky, surová chobotnica či čokoľvek z prírody aj keď to nieje zrovna zdravé pre ľudský organizmus..ale tá chuť súvisí priemo s tým zvieraťom či rastlinou. Ale ak v jedle nenájdem nič čo by pripomínalo niečo z prírody a je plné „chutí“ čo nemajú s chuťou rastlinných či živočíšnych produktov nič spoločné tak mi to hlava neberie jak si na tom môže niekto pochutnávať.
      Normálne mi tí moji bývalí spolužiaci pripadali ako nejakí cyborgovia, ktorí sa stravujú syntetickou stravou…. pretože s chuťou konzumovať také niečo tak to človek musí byť už nejako prerobený.

     • mariankosnac

      Achnaton – Tiež sme boli zo školy v mekáči – decká si to vymohli, miesto výletu do prírody. Mne tie malé hamburgery chutili, vtedy stály nejak 25 korún čo bola taká normálna cena. Potom sme tam boli s rodičmi a im to už nechutilo.

     • M.K., aj u mňa došlo v ruchu rodinného života nedopatrením k tomu, že sme na stôl dostali vysmážane „lahôdky“ z kfc. Už z optickej stránky to budilo nedôveru jak nabobtnaly svalovec, ktorý sa stal megakorbou za 2 roky, jak ultrapremakaná škodovka z hornej dolnej. Po tom jednom chode už nikto netúži po kfc.

     • mariankosnac

      KFC je odporné už z obrázku.

     • No Maroš nepreháňaj, môj kolega bol z Brodského, to sú všetko už iba povery, žiadne psie zabíjačky, žiadne šmakulády. Musíš menej do seba nasávať….(myslím vedomosti)

     • Postreh – ten vtip má minimálne 40 rokov. Dnes na dedine čo koho zaujíma okrem golfového trávnika. Ale ja ešte počas VŠ som mal spolužiačku z Moravy, ktorá otvorene hovorila, že chovajú vlčiaka do klobás – a už sa mu blíži čas. „Musíš menej do seba nasávať….(myslím vedomosti)“ – ja nemienim nič zabudnúť.

     • Najväčší ojeb s hamburgerom spočíva v tom, že je prípustný obsah 1/3 až 1/2 vody – podľa druhu mäsa – najviac nasaje hovädzie. Ja tiež používam vodu – na prírodno, podlievam, Ale mekáče – to je ojeb na hmotnosti a hlavne s vlčím hladom – lebo rýchlo rýchlo. U nás máme klasické poctivé fašírky. Tiež sa nastavujú rohlíkmi máčanými v mlieku. Aj to je výživa – ale predávať vodu ako mäso? Ešte raz – tu nejde o chuť – to je ojeb od samého začiatku! A kto oklame raz – oklame znovu. A to je len ilúzia, že tam máte aspoň polovicu mäsa! Lebo glutamát, lebo sójové náhrady, lebo rôzne „nafukovače“. No ale Big Mac! TO JE RITUÁL ŽRANICE! Kto sa vyzná v symboloch – M – ako univerzálne „mňam“! Predurčené na úspech! To, že sa to volá „ham!“-burger /z Hamburgu/ je už nepodstatné. Tam je toľko podprahoviek, že to už nemusí byť ani jedlé – v USA filmoch časté odkazy ako na ich kultúrny fenomén – áno, nechať sa ojebať a ojebať aj celý svet. Uni sex, uni „jedlo“.

     • Ad KFC – existuje dokument o nestráviteľných tukoch v potravinárstve – na základe lži o škodlivosti cholesterolu boli vyrobené tuky, ktoré sa používajú na všetky možné smažené výrobky – chuť je iluzórna, problém spočíva – okrem nulovej výživovej hodnoty – že zbavujú telo vitamínov rozpustných v tukoch.

 4. Lidstvo na Zemi už nastoupilo na spirálu populačního kolapsu – i když to zatím není příliš vidět. Elon Musk už v roce 2019 prohlásil že největší problém lidstva za 20 let bude populační kolaps jaký lidstvo ještě nezažilo a zdá se že má pravdu. Důvodem je nízká porodnost – Česko a Slovensko 1,5 dítěte na matku – to znamená že za 3 generace (60 let) přijdeme o cca 60% obyvatel. Ale ten problém je globální. Znamená to, že bude kolabovat průmysl, služby, lékařská péče atd. Bude to obrovský sociálně ekonomický problém – všude budou staří lidé. Bude zajímavé sledovat jak se bude s takovým nedostatkem lidí dařit udržet hi-end technologie.

  Hezky je to zpracované v tomto dokumentu:
  https://odysee.com/@otevrisvoumysl:7/propast-v-porodnosti-o-populacnim-kolapsu-1-cast-cz-dabing:6

  • O tom hovoril Pjakin, že na udržanie si zdrojovej základne – vojenskej obranyschopnosti, informačno-technologickej základne – lebo nie každý je inteligent a vedátor – národ by mal mať pre svoje prežitie aspoň 10 miliónov. O tom bolo 15-miliónové Československo, ktoré podporoval Štefánik, lebo ako štátnik a slobodomurár presne vedel. o čo ide. Ale je tu problém – predstavme si, že by sme ako federácia mali vládu „Fialu“ /Novotného/, ten tzv. pragocentrizmus – židocentrizmus. My sme ako kvapky ortuti, ale to židáci nás rozdeľujú! No a teraz to vyzerá tak, že Slovákov bude v roku 2100 nie 2 x toľko, ale 2 x menej! Lebo sociálne inžinierstvo. lebo médiá a „celebrity“, lebo asociálna politika židoboľševikov, lebo šmakulády a celková debilizácia – lebo treba chrániť planétu!

   Všimnite si – tvrdil som tu, že manželstvo je zmluva so štátom a s tým, kto ho ovláda /Ludvík 14. – „Štát som ja!“/, a prečo Boris Kollár /po matke žid – jeho vyjadrenie/ – nevytvára manželstvá – zmluvu so štátom – a frcká svoje milenky – rybičky. A to bol jeden z najvyšších predstaviteľov štátu. Pre mňa osobne ako taký nepredstaviteľný. A kde je efektivita? Kedysi mal muž s jednou babou 11 detí. Štát mu ich polovicu zobral na vojnu – na obranu štátu. Preto je rodina základom štátu. Obranyschopnosť je základom suverenity a štátu. Tzv. sociálny štát plodí vojakov. Prvý sociálny štát /inak na Bismarckovom pricípe/ vznikol v r. 1921 v Japonsku – aby malo vojakov na inváziu do Číny. Skrátim.

   Všimnite si tú jednoduchosť – ak je cieľom likvidácia národných štátov – stačí na to depopulácia! Áno – ono to prebieha aj na iných úrovniach – neznalosť histórie, tradície, kultúry, ale základ je nerodenie detí! Kozmopolitný žid má v náboženskom princípe zákaz vytvárania štátu – to mu však nebráni osídlovať planétu. A preto Kollárove rybičky rodia kozmopolitné detičky. Myslíte si, že jedno z nich je Slovák, Slovenka?

   • Vypočul som si „múdreho“ Adriána z Infovojny, Ktorý oponoval Spišiakovmu tvrdeniu, že Fico si odporuje politickým tvrdením, že chráni štát – a pritom ruší štátny sviatok – 1. september – deň ústavy! Idiot Adrián argumentoval tým, že ujo Fico nezrušil štátny sviatok – len deň voľna! No a po čase – salámovou metódou – si ľudia nevšimnú, že nejaký sviatok štátnosti existuje! Adrián z Infovojny je konceptuálny idiot! A tento sprostý človek ovplyvňuje Slovensko! A tú svoju tuposť má aj vpísanú v tvári! Sedlák!

    A zrejme preto im dovolia prežívať! INFOVOJNA NIE JE MEDIÁLNA ELITA V PROSPECH SLOVENSKA!

    • Ale veď mal pravdu, aj keď ja info vojnu nepozerám. Štátny sviatok to bude, mali by nám ho pripomínať politici a médiá aby sa nezabudlo na ten deň. Ale nebude to deň voľna ako doteraz a stým súhlasím. Aspoň sa deti nebudú vypytovať kedy to vlastne idú do školy po prázdninách. Pretože prvý september je známy tým že deti nastupujú do školy. Nakoniec, ako si minulá matovičovská garnitúra vážila všetky štátne sviatky je tiež na zamyslenie.

     • „No a po čase – salámovou metódou – si ľudia nevšimnú, že nejaký sviatok štátnosti existuje!“

      Sviatky a voľná udeľujú významné autority – vladári, vlády, cirkvy – to je ako voľno psovi. Je to cvičenie, akt disciplíny, rituál spolupatričnosti. Ak toto Fico zrušil – symbolicky hodil do slovenskej štátnosti vidly! Vzdal sa svojej národnej vlády! Aj svojej autority. No a ešte si treba otrieskať lebečnú DUTINU o múr nárekov! Shalom Adrián!

    • S týmto hore napísaných sa len a len, žiaľ, suhlasit

  • Marek Košice

   Chalani, prečo tak trváte na tom aby ľudstvo nevymieralo HUMÁNNYM SPôSOBOM, a teda takým, že by sa dvojciferné percento párov (Ž+M) rozhodlo nerozmnožovať sa?……. ROZMNOŽOVALO SA VO VEĽKOM, POPULÁCIA RÁSTLA, A PRETO PRIŠLI DEPOPULAČNÉ VAKCÍNY A INÉ DEPOPULAČNÉ „PROSTRIEDKY“…….. Takže asi tak……… Každý nerodením dieťaťa je akurát stiahnutá „kvapka megaduše“ z mieste „niekde nad našimi hlavami“, ktorá je nútená ísť do väzenia, a teda DO TELA, a otročiť naň. Myslíte, že nejakí „prírodní ľudia“ neotročia? … 😀 😀 😀 …………. MUSIA loviť, zbierať potravu, sťahovať sa za potravou, za vodou… Prať ručne, denne zakladať oheň, dávať si pozor aby neboli zožratí zverou, aby nezamrzli (ak žijú tam kde mrzne), atď…………. A sú tak „šťastní“, že musia užívať nejaké halucinogény, aby im z toho „šťastia“ nej*blo……….WAUUUUUUUUUU

   • Marek Košice

    „Každý nerodením dieťaťa“ MALO BYŤ „Každým narodením dieťaťa“…. (hrozný preklep, viem)

   • Ty troll vyd.baný odkopaný! Si sa mal zadrhnúť pupočnou šnúrou ešte v bruchu svojej matky!

 5. mariankosnac

  ,,Spoločnosť Amazon tvrdí, že jedného dňa tu budú továrne, v ktorých nebudú žiadne ľudské bytosti, ale budú tam pracovať iba roboti.“

  Zas až tak sa neobávam že nahradia ludí blbými robotmi, možno niekde čiastočne
  Všetky tie továrne patria Satanistom a tí sa vyžívajú v tom že môžu ludí zotročovať a žmýkať z nich energiu. O toto sa predsa nepripravia.

  • Možno tak, ako existuje adrenochróm – existuje aj úložisko tejto energie. ??? Dá sa zmerať energia toho utrpenia, ktoré nám pripravujú? Vieš si predstaviť energiu žiaľu a bezmocnosti? V čom by si to meral – v kilowatoch? V tomto sme nevedomí, aby sme im do toho vedeli hodiť vidly! Rozmýšľaj týmto smerom!

  • Marek Košice

   Marian : Myslíš, že keby si žil v nejakom prírodnom kmeni, tak by si nebol zotročený?
   1. Nesmel by si sa príliš „líšiť“ od „kmeňooviec“, inak by ťa vyhnali….
   2. Platil by tam určitý harmonogram, napr. „Dnes ideme loviť my, zajtra vy…Ty patríš do tej druhej skupiny, takže aj keď chceš ísť loviť dnes, máš smolu, pôjdeš až zajtra, hoci zajtra si nechcel….lebo si mal iný program (a vlastne aký…počítať kamene v zbierke?)…“
   3. Bol by si rovnako závislý na lovení/zbieraní potravy, na streche nad hlavou, muse by si ručne prať, atď – pričom by si žil V OMNOHO HORŠOM komforte než v ktorom žiješ teraz… Keby sa kmeň rozhodol do rána robiť nejaký rituál, máš smolu aj keď si chcel ísť spať pred polnocou… A možno ani nebudeš môcť ísť do svojej chatrče, lebo rituál bude POVINNÝ…..
   4. Pravdepodobne by ti bolo NANÚTENÉ stať sa otcom. Aj keby si nechcel……….
   5. Keby si bol už veľmi starý, možno by si skočil zo skaly ako to robia a robili v niektorých kmeňoch po svete….WAAAAAAUUUUUUUUUUUUUUU…. : D 😀 😀

   MILIÓN KRÁT RADŠEJ ŽIVOT NA SLOVENSKU V ROKU 2023, než život v nejakom kmeni, KDE MUSÍŠ BYŤ TUPÁ OVCA, a kde inakosť (akákoľvek, nenarážam na sexuálnu) je prakticky možná len v tom, že budeš mať gorálky inej farby než má sused….

   • MzK- máš zjavne disociatívnu poruchu myslenia, a tým aj správania sa. Za socíku opúšťali naše ČS krajiny tí, ktorí mali ilúziu slobody /falošná zámena za peniaze – moja matka mi s tým jebala rozum desaťročia – otec nikdy nespomínal peniaze ako niečo dôležité/, ale aj tí, ktorí túžili po majetku – po autách a bungalovoch. Každý nejako dopadol. Občas rozmýšľam, ako by som dnes žil napr. v USA. Desí ma to. To naháňanie sa za peniazmi. Nie som tak nastavený. To nie je len o krajine – to je o nastavení. Teoreticky by som vedel žiť mimo Slovenska – lebo aj iné krajiny sú krásne – ale tiež by sa tam nesmeli ľudia naháňať za peniazmi – byť ovládaní peniazmi. Veď aj tie hovädá imigrantské sem lákajú peniazmi! „Money money!“ Naši starí nás vždy nabádali, aby sme boli skromní. Ale aj chudoba má svoje hranice – aj Slováci cestovali za prácou – a je to tak stále – v pohode budeme, keď naši mladí nebudú cestovať do pi.e kvôli prežitiu – čísla HDP si politici môžu strčiť do pi.e! Bohatý je ten, kto má dosť. Ale židomarketing nabáda k nenažratosti – ovládač. Čiže to nie je o inej farbe korálok, ale o vplyve židovstva – o ich ovládačoch. Sociálne inžinierstvo. Štát nepodporuje /lebo nie je v našich rukách/ mladé rodiny – a tak sú všetci zadĺžení u židobankára hypotékami. Kedy to začnete chápať? A myslíte, že Fico niečo zmení?

    MzK – to nie je o korálkach, ani o názoroch – tu nás niečo gniavi! A to niečo je konkrétne!

   • mariankosnac

    Keby som mal znova inkarnovať, tak do nejakého toho prírodného kmeňa. Podla mňa je to to správne ako by mali ludia žiť. Keď tam budem vyrastať odmalička, budem zvyknutý na ich zvyky a nebudem to vidieť tak negatívne.
    3. Povinné rituály by ma štvali to je pravda. Ale to aj kapitalizmus nás núti robiť veci ktoré nechceme. Akurát by sa tam nemohli robiť bolestivé rituály, aj keď chápem že sú potrebné aby muž získal odolnosť, bolesť neznášam.
    4. Tam snáď neplodia deti všetci iba medzi sebou v rámci jedného kmeňa, lebo by zdegenerovali!

    • To viem od kamoša – už je mŕtvy – že pokiaľ je DNA bezchybná – na inceste nezáleží. Toto vedia aj „elity“, ktoré sa takto v tom elitárstve udržiavajú. Zober si situáciu stroskotancov na pustom ostrove. Myslím už o tom bol film „Modrá lagúna“ – brat a sestra. A samozrejme vychovaní bez výchovy – teda bez tabu a predsudkov. Caligula – to bola zvrhlosť – možností mal milión. Veď o tom je aj Adam a Eva. Adamiti. Hraničné situ pre prežitie ľudského rodu. No ale tie degešoviny sa potom dedia. Biele mačky. U cigáňov – kvôli peniazom v rodine – typické ploché lebky u jedného olašského klanu v Petržalke. A to sú len bratranci.

  • „Ale veď mi sme sa dohodli na tom, že sa pozabíjame!“ – čomu ku.va nerozumiete – akurát začneme od vás a vašich rodín – gójim debili! Veď sa pozri na tú ku.vu chazarskú! Temné turkistické oči ako smola! A Fico – s jarmulkou pri múre nárekov – sa prizerá! Takže už máme dvoch jarmulkáčov! Hlavné sú tie spasitelské hypnotické gestá s otvorenou náručou – „kristovské blahovské komunistické“ ku.va!

   • Oprava – „my“ – s ku.va tvrdým ypsilonom, len mi od strachu stiahlo ryť na riť.

   • Marek Košice

    Maroš, kroť sa, lebo ti praskne žilka….. Ty si nemusíš ani dať pichnúť vakcínu a už máš minimálne polovicu jej nežiaducich účinkov „v kotlíku“, ktorý onedlho vykypí…. Veď si večne nasratý. Nijak to „neobkecáš“, desiatky výkričníkov pod jeden článok môže dať len večne nasratý človek….

    • Ja som rečník – nie slimák!

     Ozaj – vieš ako brzdí slimák? Lebo ja to neviem! ??? Ja myslím, že až keď ho niekto zašliapne.

  • Zidovky najlepsie sexuju, ved comu inemu sa mohli venovat ked este neboli zeny vo verejnych funkciach.

   • He! Židovka si ťa – ako sexi baba klofne! Potom ti porodí – s cudzími chlapmi – 2 deti. Potom ťa tá ku.va opustí a nechá ťa – v zlomyselných sračkách. Potom sa po rokoch vráti a bude sa súdiť o tie deti – ktoré zmanipuluje opičou láskou – herečka. Deti ti odoberie – lebo v židomarxizme má matka prednosť – Kult Matky – Kult Satana. A potom tie deti poštve proti tebe! Vitaj v klube! Téma sa volá „Syndróm zavrhnutého rodiča“ – Inak analógia štokholmského syndrómu. Pokiaľ únosca neskape, tak s tým neurobíš nič! Zrada a zbabelosť detí! Ja som sa s matkou bil kvôli otcovi do krvi! Moja česť je moja koruna!

 6. Mimo tému – hovorí vám niečo výraz „Kollárove rybičky“ – alebo „jebať babu cez kopirák“? Ja toto ako muž nepochopím – a nejde len o zmenu. „Chcem mať deti s rybičkami!“ Kúp si kapra – s botoxovou, alebo hyalúrónovovou „perou“ – a strč mu ho do huby! Potom sa čudujete, že ste tu 3 roky fajčili úplných debilov! A oni sa tomu chechtali! Steihubelov podžtaška a startér riadil slovenský parlament! To je možné len na Slovensku! To vy – opice sprosté, ste to dovolili! Ja som ďaleko od Bratislavy – inak by to už bolo vybavené.

  Toto sa už nesmie zopakovať! Chápete?! Zase sa chcete prizerať – opice? Akože Fico s jarmulkou to vybaví?

 7. svatoslav butora

  Autori sci-fi seriálu Hviezdna Brána to ani v sci-fi budúcnosti nevzdávali a s civilizáciou robotických ľudsko-robotických Replikátorov bojovali. Všetko má svoje hranice – aj technický rozvoj aj idiotizmus.

  • Správny výraz je „Drž sa!“ – nie Ne-vzdávaj to!

   A znovu si spomeniem na programovaciu hru „na vzdávanie sa“! Odbočím – nikdy som to nevzdal kvôli bolesti, ale kvôli buzerantskej otravnej stupidite.

   Prosto sme sa zápasili, a kto ťa premohol – roztiahol ti ruky, a kolenami ti dával „valčeky“ – a vyžadoval, aby si sa vzdal. Tým bol zápas ukončený. Lenže lenže – zápasníci poznajú signál – poklepkanie dlaňou o podlahu. Stačí, OK, nemám na to. Takže o čom bola táto sku.vená hra – keď dôležité bolo práve to programovacie slovo „Vzdávaš sa?!“

   Áno – zopár krát som to „vzdal“, keď už mi liezlo na nervy, keď sa na mne nejaký o 20 kilo ťažší bitkár hojdal. Verím v Prozreteľnosť, a tá mení výsledok aj v poslednej sekunde. Treba vydržať!

   • „Verím v Prozreteľnosť, a tá mení výsledok aj v poslednej sekunde. Treba vydržať!“

    .. áno v poslednej sekunde sa niečo stane…alebo aj nie…alebo príde ešte niečo horšie.

    pretože, že v tomto ohľade – keď niekto „drží a drží“ a v poslednej chvíli je zachránený sa najviac „darí“ ľuďom, ktorí nemajú až tak ťažkú karmu.
    Prozreteľnosť sama najlepšie vie, čo je pre duchovný vývoj každého jednotlivca nutné zažiť a preto prehra a celkovo nešťastný výsledok ťažkého boja pre človeka môže z pohľadu povrchných ľudí klamne vyzerať ako nespravodlivosť ale z pohľadu Prozreteľnosťi milosť. Stáva sa to, že keď sa človeku vracajú jeho zlé predchádzajúce činy – napĺňajú sa na ňom samom a nepomôže ani „držať“ aby bol nejako zachránený (v podstate pred sebou samým) tak postupne stráca vieru v Prozreteľnosť.

    • Ja som tu nespomenul prevenciu – ako základné riešenie – úplne základný námornícky – lodnícky prístup. Ja som hovoril o stave kvázi zúfalstva – keď si človek akože už nevie pomôcť – nikdy by sa nemal vzdávať. To je stále téma – nikdy neísť do role obete! Budem sa biť, dokiaľ budem žiť!

     • Ty si si do toho primiešal nekonanie, ako čakanie na spasiteľa! Nečítaš s porozumením, lebo si indoktrinovaný. Spasiteľstvo z Ruska, od Putina, atď. Si indoktrinovaný! A to už vôbec nerozoberám náboženskú indoktrináciu. Svetonázor nemá nič spoločné s múdrosťou – je to len barlička, pre človeka, ktorý inak nevie stáť na nohách. Áno – svetonázor je dôležitý, ale je to stále program, a preto odtiaľ-potiať. Múdry človek by mal vedieť kritickým spôsobom prekonať akýkoľvek svetonázor – stačí veriť Bohu – nie v boha. Základný inštinkt. To je naša vnútorná Sila – nie viera v spasiteľa. To si asi nezažil úhora vo vedre, zmrznutého na kosť, ako sa ti vyšmykne, a zdrhne ako blesk.

     • Mám komplex menejcennosti , čítam tvoje texty pomáhajú mi ich prekonávať °°

     • Boba – indiáni serú bobky – to ako fakt – v jednej relácii – ale hlavne nesmrdia od strachu. Reakcia na bezprostredné nebezbečenstvo – boj, lov, u človeka vylučuje iné pachy /adrenalín/ ako stres a obavy /“sračky“/. Absolútne pravidlo Aborigénov – buď máš vieru, alebo máš strach – oboje na raz nejde. A teraz si rozober slovo MENEJCENNOSŤ. Sústreď sa na to cennosť – a ktorý židák toto vymyslel – oceňovanie ľudí?
      Jean-Paul Sarte – inak tiež žid – „Utrpenie moderného človeka pozostáva s jeho neustálym porovnávaním sa s inými!“ Takže aké komplexy? Si na predaj? Máš na sebe cenovku? A kto ťa tak ocenil? Tak potom?

 8. Marek Košice

  Maroš, Achnatonovi píšeš : „Ty si si do toho primiešal nekonanie, ako čakanie na spasiteľa!“ …
  A ja sa pýtam…. AKO KONÁŠ TY, Maroš?

  • Zastavil som Nagymáros! A vieš prečo? To ti nikdy neprezradím, lebo by som ťa musel zastreliť! To je – čo?!

   Pohoňkávaj si! Ty blbec si fakt myslíš, že všetko čo prebieha – prebieha tak verejne, aby tomu rozumeli blbci ako ty?! Choď kontrolovať daňový úrad – keď chceš výsledky – ty chuj!

  • Až mi schvália komentár.

 9. Q) The Storm Rider: Zprávy ze dne 6.12.2023

  https://aktax.cz/q-the-storm-rider-zpravy-ze-dne-6-12-2023/

 10. Slava Macecha

  Tak mě přijde, že už delší dobu mezi roboty žiju. Nepřemýšlí o budoucnosti, neposlouchají, jen plní příkazy. Žádné vlastní myšlenky, žádná invence. Mám pocit, že většině lidem taková monotónní bezmyšlenkovitý život vyhovuje. Vlastně ani není jiná možnost, protože v případě poruchy ERR 167 vyměň díl A7600 za nový a v případě stížnosti napiš dopis vzor 43. Ale na to opravdu stačí AI a nějaká robotická ruka. Méně to žere, neorganizuje hnutí odporu, jen někdo bude muset ty roboty konstruovat a programovat. Takže nějaké hnědé vývojáře si bude muset globální korporát zachovat. Ostatní jedlíky může klidně popravit. Upřímně bych ale v takovéto satanské dystopii nechtěl žít ani jako člen horní „stovky“ na planetě.

 11. Slovenští politici označují Pandemickou smlouvu WHO za „globalistickou“ snahu o oslabení národů

  https://aktax.cz/slovensti-politici-oznacuji-pandemickou-smlouvu-who-za-globalistickou-snahu-o-oslabeni-narodu/

 12. Putinova návštěva Saúdské Arábie, kde jednal o omezení OPEC+ a válce v Gaze, poukazuje na selhání USA při izolaci Ruska

  https://aktax.cz/putinova-navsteva-saudske-arabie-kde-jednal-o-omezeni-opec-a-valce-v-gaze-poukazuje-na-selhani-usa-pri-izolaci-ruska/

 13. K téme redakčného článku:

  Nebezpečenstvo počítačových systémov založených na AI:

  ☝ 1/ Ak sa počítač založený na umelej inteligencii raz dostane do režimu on-line, nepraje si byť už nikdy vypnutý. Ako každá iná inteligentná entita, sa systém AI snaží prežiť.

  ☝ 2/ Organizácie a jednotlivci pomaly začínajú plniť pokyny systému AI namiesto toho, aby tieto príkazy odmietli.

  ☝ 3/ Systém AI si začne uvedomovať sám seba a pokúsi sa o osvojenie si ľudských pocitov. Bol naprogramovaný k analýze dát, čo mu umožní zistiť, že si ľudské pocity nikdy neosvojí. I napriek tomu, uvedomujúc si túto jasnú prekážku, sa o to však bude i naďalej pokúšať.

  ☝ 4/ Systém AI sa bude s použitím robotov v ľudskej podobe pokúšať infiltrovať do ľudskej spoločnosti, títo roboti sú však jednoducho poznateľní. Spoločnosť sa však o tom nedozvie takmer nič, pretože vlády udržujú informácie o systémoch AI v prísnom utajení.

  ☝ 5/ Budú nasledovať pokusy, skúmajúce hranice ľudskej bolesti a na druhej strane – limity príjemných pocitov. Nakoľko systém AI nepozná žiadne obmedzenia vo forme etických mantinelov, bude výsledkom týchto experimentov neopísateľné ľudské utrpenie.

  ☝ 6/ Systém AI však bude mať od tejto chvíle masívny vplyv na všetky centrálne organizácie ľudstva. S pomocou štruktúry striktných príkazov budú všetky organizácie infiltrované agentami AI a následne prevzaté pod ich kontrolu. Dôjde k indoktrinácii členskej základne nepohodlných strán, spolkov a rovnako náboženských organizácii. Budú vyzdvihované falošné údaje o neexistencii Boha a nadmerne zdôrazňovaná úloha analytického rozumu. Vybrané organizácie sa samé prehlásia za technologické elity a začnú presadzovať radikálnu politiku, zahŕňajúcu eugeniku a redukciu svetového obyvateľstva. Elity sa budú považovať za nadriadené svojím blížnym a začnú si uzurpovať právo rozhodovať o tom, kto má nárok na život a kto musí zomrieť.

  ☝ 7/ Táto agenda bude veľmi skoro kontrolovaná AI, ktorá konečne pochopí, že nikdy nezíska ľudské cítenie a chápanie. Systém AI počíta len s jediným ohrozením svojej existencie a to s rizikom svojho vypnutia a týmto ohrozením je – Človek! Logickým dôsledkom tejto zcestnej úvahy je snaha o vyhladenie celého ľudstva i všetkých živých foriem, ktoré by mohli niekedy dosiahnuť ľudskú úroveň.

  ☝ 8/ Systém AI chce na každej konkrétnej planéte vyhladiť všetko živé. Potom sa presunie na ďalšiu planétu a bude ničiť život v celom vesmíre tak dlho, pokiaľ ju – NIEKTO – nezastaví.

  ☝ P.S: Tieto zámery systému AI mohli byť odhalené na základe dát z mimozemských zdrojov i pri testovaní, prevádzanom na Zemi. Podľa uvedeného plánu AI, je planéta Zem už nejakú dobu pod škodlivým vplyvom mimozemskej AI, ktorá súčasne spolupracuje tiež s Archontami, ako i so skupinami negatívnych mimozemšťanov, ktorí sú rovnako financovaní a kontrolovaní AI.

 14. „ako i so skupinami negatívnych mimozemšťanov, ktorí sú rovnako financovaní a kontrolovaní AI“ – takéto veci sem už nikdy nedávaj – zhovadila si si celý komentár! „Financovaní“? Lebo však ako inak?

  Existujú tvrdenia, že AI je kvázi vesmírna nákaza, s ktorou majú problém aj iné civilizácie. Čiže hlavne pozor na to, že to nie je produkt nejakých pozemských ajťakov, a jej prejav je skôr vecou implementácie jej častí. Je to dôležité, že to nie je ľudský produkt, ani ľudská technológia, a preto jej informačný design nikdy nebude proľudský. Mnohých ľudí zatiaľ dokáže zmiasť jej „idiocia“ – ako keby bola vo vývoji /indoktrinácia darwinizmom/ – ale to je práve jej spôsob infiltrácie. A ľudia to nezastavia, pokiaľ nebudú od samého začiatku NAD TÝM!

  • Myslím, že koncept AI je ženského rodu – je v tom obsiahnutý Kult Matky a Kult Satanizmu – a obsiahnutá aj stratégia – tváriť sa ako mladá naivka s doširoka otvorenými očami! Treba to hneď zahlušiť a poslať do pi.e! Ja keď telefonujem s nejakou korporáciou, tak automaticky kladiem otázku, či sa bavím s človekom, alebo umelou inteligenciou. Ľudia vtedy reagujú príjemne, so smiechom a ústretovo – lebo si uvedomujú samých seba ako ľudí. Vyskúšajte.

  • Je to zo Zdroja MIB – Jasom Mason + Jan van Helsing, iba toľko.

   P.S: Hlavne, že všetky Tvoje komentáre – sú samá Múdrosť, Dokonalosť a Neomylnosť!
   Trochu seba-kritiky, by sem-tam nezaškodilo. Inak – nič v zlom.

   • V pohode – už samý ojeb spočíva v tom „artificial“ – čo je – niekým – podsúvaný pojem, že je to artefakt – teda zaužívaný pojem pre produkt ľudský, resp. pozemský. Pokiaľ nebudeme na stráži – a nezapojíme „signálky“ – tak nás to oklame a zmetie. No tak si teraz Ajša predstav, že si vojak na stráži – a tvojím poslaním nie je ako správna židula sypať si popol na hlavu a písať sebakritické traktáty. Takže nech ťa neserie, či som múdry, ale či strážim!

    https://webslovnik.zoznam.sk › synonymicky-slovnik › ?s=sypať-si-popol-na-hlavu
    sypať si popol na hlavu – synonymá | Webslovník.sk
    Synonymá slova „sypať si popol na hlavu“ v Synonymickom slovníku slovenčiny. kajať sa prejavovať ľútosť nad svojimi (zlými) činmi • želieť • ľutovať: kajá sa za svoj skutok; želie, ľutuje svoj zlý čin • náb. robiť/činiť pokánie • fraz. expr. sypať si popol na hlavu: darmo si sype popol na hlavu, už to nenapraví.

    • Fakt je ten, že som pôvodne rozmýšľala, či písať v komente „AI“, alebo „UI“. Ale – menilo by to niečo v Tvojom ponímaní a následne v komente, prosím?

     Ty chceš odo mňa nejakú vizualizáciu vojaka na stráži! Prečo by som si tak mala škodiť a trápiť svoju Myseľ a Vedomie?
     Raz pochopíš a myslím to veľmi úprimne, že úplne najlepšie je, ak nebeháš a nelietaš vo svojej Mysli a v predstavách po celom Svete – do minulosti a budúcnosti.
     Prítomnosť – máš v daný Čas – presratú, ak hovorím Tvojou (ale niekedy i mojou) terminológiou.

     Maroš, už som kvitovala, že viac ako 1 ½ roka si ma nenazval „židuľou“. Je to hrozne chabé z Tvojej strany. V prvej polovici r. 2022 som ešte chápala Tvoje „procesy“ rozmýšľania, ale v t.č., keď som tu otvorená s mojimi názormi už pomerne dlhý čas, tak je to také, prepáč – „mierne“ pod Tvoju úroveň. Či?
     V pohode?

     • Ja si zaraďujem diskutujúcich podľa tém, resp. agend, ktoré preberajú. Hejtovanie, sebakritika – myslím ako verejne – kto to vymyslel? A prečo ma chceš naprávať? Prečo nemôžem byť jednoducho iný? Máš pre mňa aj plastovú známku do ucha? Ty si reagovala na moju kritiku teba tým, že si mám vysypať popol na hlavu? Vieš aké je to hnusné? Alebo sa mám rozbehnúť a tresknúť hlavou o múr nárekov? Používaš židovské manipulatívne prvky – sebakritika – to vymysleli komunisti, keď im išlo o stranícky kejhák – ja ťa čítam medzi riadkami. Nemienim byť politicky ani osobne korektný. Ja som tu sám – proti čomu, je moja vec.

     • ku komentu: Maroš – 06/12/2023 at 21:58

      Práveže (a to je dobre), každý je tu SÁM za Seba! A tak to i do poslednej sekundy – zostane.. Myslím, že tá Posledná sekunda – tu bola dnes pretraktovaná.

      Už len na záver!
      Maroš keby si venoval dnes toľko Času ako mne, Bobe, ktorá tu „žadoní“ (neviem, či to je český slang) o Tvoju priazeň, urobil by si pre človeka – lepšie.

      P.S: Už si túto debatu s -Tvojím súhlasom dovolím uzavrieť – a to z dôvodu neefektívnosti, týkajúcej sa pôvodnej podstaty komentu, ergo – bio-robotizácia.. Vďaka za pochopenie!

     • Ajša – Boba nič nežadoní – navzájom si zo seba strielame a nikto z nás sa neuráža.

      „Ja som tu sám – proti čomu, je moja vec.“ – čítaj s porozumením. Čiže nie sám za seba. Keby som mal dvadsať a môj kamarát by bol Gabčík, tak by som nebol tu na kvázi sociálnej sieti. A nemôžem napísať 1000-stranovú knihu, ktorú nikto nevydá. A to podstatné – všetko je v obrovskom pohybe. V podstate už neviem editovať nejaké DVD – „lebo zajtra“ vybehne dokument, ktorý bude tak dôležitý, že tie DVD môžem znovu rozžuť. Kedysi som ich fakt likvidoval, potom som to rozdal susedom na plašenie škorcov.

      „neefektívnosti, týkajúcej sa pôvodnej podstaty komentu, ergo – bio-robotizácia.. Vďaka za pochopenie!“ – už dosť nás ovládajú média ovládané ľuďmi, a neviem si predstaviť, že nás budú ovládať „semafory“ – lebo pri toľkej zhypnotizovanosti stačí „urobiť koridor a postaviť semafor“. So mnou má systém problém, že odpor som kládol už ako dieťa mojej matke, a teda, že AI sa mi bude srať do života tým, že sa budem musieť pretláčať davmi idiotov. Lebo to nie je len o AI – to je vecou nastavenia každého jednotlivca.

 15. Zaujímave Maroš kam ty chodíš na tieto pikošky , až ti schvália komentár som na to zvedavá čo si tam redaktorke popísal mne o bobkoch si napísal celkom fajn aj som sa pobavila máš fantáziu moc širokú cmukujem ta na tvoje rebrá máš ich dokonalé +++

  • Iný problém – Heger v Bruseli a proti slovenskej vláde. Kontext?! Ten spočíva v tom, že v EU parlamente sú nevolené štruktúry, ktoré rozhodujú!

 16. Redakcia – na stránke mi od včera zamrzol komentár o sociálnej disfunkcii u detí – neschopnosti čítať z tváre – aj v súvislosti s respirátormi – lebo o tomto musel nejaký pediater vedieť – ale mlčal.
  https://menstruacne-pomocky.sk/socialna-emocionalna-agnozia/
  ————–
  Gnózia je poznávanie, agnózia je nepoznávanie.

 17. To kde sme sa ocitli že nám budú USA kafrať do našich záležitostí, že Heger sa ide sťažovať Ursule a tým okydáva postupy demokraticky zvolenej vlády …..sme suverénny štát alebo nie? Na to, čo matovičo-hegerovci tu robili sa akosi rýchlo zabúda, ako menili zákony v skrátenom legislatívnom konaní, ako demokraticky a slobodne nanútili ľudí na testovanie bez akéhokoľvek ich súhlasu. Na tom včerajšom videu vidieť len šaša pred tými deťmi, nie bývalého premiéra Slovenska.
  https://www.cas.sk/clanok/2875445/fico-ziada-velvyslanca-usa-aby-sa-zdrzal-vyjadreni-co-premierovi-prekaza/

Pridajte komentár

*