Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Pentagón udelil kontrakt pre „Výskum Covid-19“ na Ukrajine 3 mesiace pred pandémiou!


Print Friendly, PDF & Email

Pentagón udelil kontrakt pre „Výskum Covid-19“ na Ukrajine 3 mesiace pred pandémiou!

(Ethan Huff, Natural News) Dňa 12. novembra 2019, teda viac než mesiac predtým, ako sa v komunistickej Číne objavil prvý „prípad“ wuhanského koronavírusu, získala spoločnosť s názvom Labyrinth Global Health Inc. od Ministerstva obrany Spojených štátov amerických lukratívnu zákazku na uskutočnenie „Výskumu Covid-19“.

Majte na pamäti, že v tom čase nikto nevedel, čo je to „Covid-19“, pretože tento oficiálny názov vznikol vo februári 2020, teda až o ďalšie tri mesiace neskôr. Ministerstvo obrany o tom však vedelo a utrácalo doláre amerických daňových poplatníkov na vykonanie „výskumu“.

Ďalšou drobnosťou, ktorá stojí za zmienku, je, že tento „výskum Covid-19“ sa mal uskutočniť na Ukrajine, ktorá je v súčasnosti v centre globálnej mediálnej hystérie ohľadom nedávnej invázie Ruska.

Ukazuje sa, že zmluva amerického ministerstva obrany s Labyrintom bola súčasťou oveľa väčšieho kontraktu „Programu znižovania biologickej hrozby na Ukrajine“, ktorý vrhá na celú situáciu nové svetlo.

(Súvisiace v angličtine: Nedávno bolo odhalené, že laboratóriá na výrobu biologických zbraní prevádzkované Pentagonom na Ukrajine manipulovali s koronavírusmi netopierov už pred plandémiou.)

Ďalším partnerom v tom všetkom nebol nikto iný ako spoločnosť EcoHealth Alliance Petra Daszaka, ako aj spoločnosť Metabiota Ernesta Wolfea. Obe tieto spoločnosti boli zapojené do programu biologických zbraní, ktorého podrobnosti sa každým dňom viac a viac odhaľujú.

Americká vláda je plná parazitov z „tieňového štátu“ (Deep state), ktorí míňajú doláre daňových poplatníkov na globálne programy biologických zbraní

Podľa webovej stránky americkej vlády „USA Spending“, ktorá sleduje informácie o federálnych výdavkoch, americký „tieňový štát“ k 12. aprílu 2021 už minul ohromujúcich 3,63 bilióna (3 630 miliárd) dolárov vrámci svojej „reakcie na Covid-19“.

Odvtedy vláda USA určite minula ešte viac, pretože táto nekonečná hromada peňazí „boja proti vírusom“ dosahuje obrovské náklady, ktoré sú takmer nepredstaviteľné.

Na webovej stránke „USA Spending“ je k dispozícii aj funkcia „Vyhľadávanie kontraktov“, ktorá zobrazuje ďalšiu zákazku udelenú ministerstvom obrany spoločnosti s názvom Black & Veatch Special Projects Corp., ktorá sa nazýva „globálna inžinierska, obstarávacia, konzultačná a stavebná spoločnosť špecializujúca sa na rozvoj infraštruktúry.“

Táto zmluva bola uzavretá pred rokmi, konkrétne dňa 20. septembra 2012 a na webovej stránke je opísaná ako „odborné, vedecké a technické služby“.

Prírodná liečba osteoartritídy

„Je zrejmé, že je to veľmi vágny popis a toho, kto na ňu narazí, to s najväčšou pravdepodobnosťou nebude zaujímať,“ informoval portál Daily Exposé (UK). Ale hlboko v detailoch je niečo, čo by malo zaujímať každého.“

„História zákazok“ pre zmluvu obsahuje kartu ‚Podzákazky‘ s podrobnými informáciami o príjemcoch, dátume konania, sume a veľmi stručným popisom pre 115 transakcií.

Väčšina čiastkových zákazok je mimoriadne všedná za veci ako „laboratórne vybavenie pre Kyjev“ alebo „kancelársky nábytok pre Kyjev“.

„Je tu však jedna čiastková cena, ktorá vyniká medzi ostatnými, a bola udelená spoločnosti Labyrinth Global Health Inc. za ‚dokumentáciu rukopisov SME a výskum Covid-19‘.“

V tejto časti sa plne odhalilo, že „tieňový štát“ v USA vedel o covide dávno predtým, ako to vedel zvyšok sveta, a posielal peniaze spoločnostiam, ktoré na Ukrajine robili „výskum“.

Na to, aby spoločnosť Black & Veatch viedla tento „Program znižovania biologických hrozieb na Ukrajine“, sa minulo niečo medzi 21,7 milióna až 116,6 miliónov dolárov, aj keď spoločnosťou uvádzaný účel s takýmito činnosťami nemá nič spoločné.

Podľa svojej vlastnej definície „poslania spoločnosti“ nie je firma Labyrinth vhodná na takéto činnosti, keďže sama o sebe tvrdí, že ide o „malý podnik vlastnený ženami s hlbokými odbornými znalosťami a osvedčenými výsledkami podporujúci iniciatívy vedeckého a medicínskeho pokroku“.

Viac podrobností o tejto téme je k dispozícii v článku na portáli Daily Exposé. No a najnovšie plandemické správy nájdete na stránke Pandemic.news.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Díky za překlad, přidám sem aktuální dění ze Šanghaje..:
  17.4.2022: Přicházejí zprávy, které popisují vojáky a tanky v ulicích:
  https://twitter.com/OsintTv/status/1513059801227575296
  A lidi křičící hrůzou, lidi skákající z oken, aby spáchali sebevraždu, a zatýkání farmářů. A velké technologické platformy, jako je Weibo, cenzurují videa a obrazové důkazy o všech těchto hrůzách.
  https://strangesounds.org/2022/04/china-has-gone-full-orwellian-schwabs-utopia-becoming-a-reality-in-shanghai-troops-people-screaming-jumping-out-of-windows-farmers-arrested-big-tech-censorship-videos-and-pictures.html
  Na níže uvedeném videu je vidět a slyšet zmučené místní obyvatele, jak křičí o tom, že nejnovější Si Ťin-pchingova uzavírací opatření způsobují, že lidé hladoví, protože nemohou opustit své domovy a nakoupit potraviny:
  https://twitter.com/GundamNorthrop/status/1511397246868238340
  Ještě zhruba před týdnem měla Čína, stejně jako zbytek světa, plandemii za sebou. Subvarianta BA.2 varianty omicron (debilní) se ukázala být nefunkční a život většiny lidí šel dál. Pak ale z ničeho nic orwellovská Komunistická strana Číny (KS Číny) spustila nákazu a kvůli moronické nemoci uzavřela 26 milionů lidí v Šanghaji, takže nespočetné miliony lidí zůstaly bez jídla a obživy. Nyní je Šanghaj kvůli těmto totalitním opatřením na pokraji zhroucení.

  Kvůli údajným rizikům spojeným s šířením idiotismu na ostatní se čínská vláda rozhodla, že obyvatelé oblasti musí být zavřeni ve svých domovech bez možnosti úniku a bez přístupu k potravinám. Takže: Všechno má všude stejný podtext = zbavit se lidí??

  • Presne tak,to je jeden z hlanych cielov

  • Miroslav Čižmár

   Šanghaj je veľký prístav. Lockdown blokuje veľa lodí, taiwanská firma foxconn ohlásila dvojtýždňovú odstávku.

  • mariankosmac

   Práve v šanghaji to bolo zo začiatku slobodnejšie než v iných čínskych mestách. A teraz nových pacientov v Šanghaji každý deň pribúdajú desiatky tisíc, čo je horšie ako Wuhan na začiatku. A v Číne to berú s vírusom veľmi vážne – nulová politika. Šanghaj je výstavná skriňa Číny, nemôže byť najhorší! Takže za tým čo sa deje v šanghaji vidím snahu o potlačenie nákazy ,,za každú cenu“. Inak šanghajský starosta skončí – alebo môže skočiť z mrakodrapu.

 2. KOVIDBARÓN!

  ,,,,to,že do konca roku 2019 má na svet udrieť smrteľná hrozba prenášajúca sa vdychovaním a dýchaním som vedel už od septembra 2019 ako aj to,že v roku 2020 svet zažije šok a bude zákaz vychádzania a kontaktov medzi ľuďmi som vedel a verejne hlásal už od leta-tak tu nepíšte,že to nikto nevedel a to,že to niekto nazval tak,ako to nazval je iba estetický detajl,lebo všetko musíte číslicami a písmenkami označovať,,,,a taktiež som tvrdil že onen dych smrti bude pochádzať zo stredovýchodu európy,,,,ukrajina je jedna žumpa medzi východom a západom a do nej patrí aj slovensko ako neďaleký obetný baránok ak by trebalo,,,,nato vyžiera ameruku a eu ako parazit,keby nebolo masívnej fanatickej podpory pre ukrajinu,tak je už asi dnes-či zajtra po vojne a svet sa postupne môže znovu vrátiť do nenormálnehonormálu,,,,tu buď padne ukrajina na samé dno a stiahne so sebou aj nato a rusko svetu odhalí pravdu o tejto žumpe,alebo sme ďalších x-rokov v sračkách a pomôžu svetu už iba mimozemšťania,ktorí zaútočia na usa a západ vedený nato,,,,je nechutné,ako sa v tomto ľudskom svete klame a manipuluje s podporou vatikánu,kde onen odborník na umývanie nôh mlčí o pravde,prečo je vojna resp.špeciálna operácia ohrozovaného ruska zo strany násilníka a vyvražďovateľa sektárskeho usa aj keď obe strany riadi a manipuluje s nimi diabol-satan a jeho démoni,ako aj samotný vatikán ako satanov poskok,,,,

 3. Ujo Koontz to vedel dávno. Sa mu prisnilo, tak napísal v 1981 knižku o tom smrteľnom vítruse. Eyes of Darknes.

 4. lubomír lubomir

  V súčasnosti hrozí použitie biologických zbraní zo strany medzinárodných teroristov, ktorí môžu ľahko využiť stále dostupnejšie biotechnológie, aby vyrobili dostatočné množstvo účinnej biologickej zbrane a použili ju k dosiahnutiu svojich cieľov . Takým cieľom je Rusko a využitie výskumov na Ukrajine . Preto boli USA financované tieto biolaboratóriá hlavne na Ukrajine. Je známa informácia, že americká armáda vytvorila desiatky biolaboratórií okolo Ruska. Aj skúmanie vírusových ohrození. Ich využitie je zrejmé, zničiť Slovanov tak ako to chceli fašisti v II. svetovej vojne. Teraz našli polobláznov na území Poľska, Ukrajiny a bývalých východných štátov. Pozostatky fašistov s ich ideológiou a týchto využívajú pre svoje ciele. Preto ide denacifikácia Ukrajiny a aj demilitarizácia . Určite sa nezastaví tento nový boj proti fašizmu na hraniciach Ukrajiny. Nový fašistický mor treba zničiť – nedá sa liečiť.

  • Renáta Gaborova

   Vyzerá to vaše tliachanie ako rozumná úvaha,ten koniec že fašizmus sa nedá liečiť je úžasné fascinujúci,ALE ako prizerajúci nemucky svedok masového vraždenia a tiranua národa a ešte s vedeckou predpovedali,že ak sa toto bestialne vystrajanie chorých svíň nezastaví už na Ukrajine potiahne aj do iných krajín,teda dúfam,že si uvedomujete,že aj vám na základe pletky,že ste nacistický kolaborant môže zaklopať na dvere sviňa a urobiť vám beztrestne to,čo robia Rusi teraz Ukrajine.Ja som opatrovateľka,robím v Rakúsku sviňa hociktorá má môže obviniť že sa mi zle vodi zo zlivole chorého mozgu lebo mám prácu ktorá zákonite podporuje staranie sa o chorých nacistov a to iba preto,že sa o nich nejaký patrón vedel tak postarať,že si to môžu dovoliť narozdiel komunistickej burzuazie🤷predtým som sa starala o cigánov výsledok bol rovnaký.To vždy tak dopadne ak je niekto nevďačny,nevychivany,je preňho prirodzene drancovat,znásilňovať aj deti a jednou blbou vetou chorej svine si dokáže ,,zákonné,privlastniť cudzie a páchať na ňom zlo.No net toho Boha,čo by povedal DOST v mene Boha otca všemohúceho ,no lebo komunisti to robiť nemusia však?lebo vraj oni môžu použiť aj chemické zbrane ako použili v Sirius,no lebo tam sú vraj biologické laboratóriá a ešte zombíci tam sú však?Heej chorá hlavou,toto nemá nič spoločné z ľudským spolunažívanie dala by som tomu už iný názov a legalizáciou by som mu dala prvú prioritu aby sa zaručil mier aspoň v Európe,aby ste tam mohli normálne žiť aj vy aj vaše deti napríklad oni nemusia trpieť za chorú hlavu otcov

 5. Neviem či si pamätáte ale ešte pred covidom bolo v roku 2018 nákup testov na covid 19 pre 125 krajín.To nikomu nič nehovorí.Dalej skúška covid testov prezidentom Tanzánie ktorý žial už nežije,ved vieme prečo.A inak všimol som si predvčerom že veselo nadalej sa práškuje obloha a bol som toho svedkom ako to robí Amerika pravdepodobne NATO na lietadle Boeing C 18 globemaster.Tie sú na ne uspôsobené.

 6. Inak tí ktorý máťe záujem o med lebo som včelárom a neviete mi napísať tak tu ho už nebudem asi ponúkať ale nájdete moju adresu a ponuku a ostatné info na stránke gloria.tv

 7. Pardon to lietadlo čo s nim práškujú Američania je Boeing C-17 A Globemaster III

 8. mariankosmac

  Na Slovensku bol koronavírus už niekedy v roku 2019, niekoľko Slovákov malo divné docela drsné chrípky že sami nechápali čo to majú, nejaký prvý variant ktorý ešte nebol moc nákazlivý. A niekedy za vlády pelegriniho sa vraj našli niekde v lese na stromoch mŕtve diviaky. Takže niekto to zhodil v noci z lietadla a mal asi záujem rozšíriť tu i africký mor ošípaných. Tak čo my vieme aké všelijaké bio experimenty tu tajne prebiehajú.

  • KOVIDBARÓN!

   ,,,,treba tu nechať prelietavať lietadlá mimoslovenských spoločnosti kôli skupinám slniečkárskych turistov a zahraničnýchslovákov a hlavne letectvo Nato a potom sa nedivte,že vám padá na hlavu chémia a jedy,,,,za nepozornosť a ľahostajnosť sa platí-a vy budete platiť,,,,veď ani neviete čo sa tam hore deje a kto má aký zámer,ale hlavne že sa lietá a aj vy tu poniektorí radi lietate,,,,stačí kuknúť na západ-na to desaťročia osprostelé stádo,,,,a toto už máte aj vy,,,,posypať-popráškovať-neľutovať,lebo neni už čo tu ľutovať,,,,vy k vyspelej novej ľudskej populácii máte ďaleko a nedočkáte sa tohoto nového sveta.

  • Hej no dobre.Nikto nikdy ma nepresvedčí o tom že vo Wuchane vypukol covid a za taký krátky čas sa to roznieslo do celého sveta.Že sa to umelo robilo to by som uveril ale inak nie!Prečo sa iné choroby nerozniesli po svete úplne a toto áno!?A prečo ked to vypuklo vo Wuchane tak automaticky cca do týždna sa nezablokovali lety a prechody cez hranice? Až ked vyskočili prípady.Dôvod že inak by sa nemohli odvolať ako to sem prišlo takto dôvod mali.A všetky krajiny sa rovnako zachovali.Hmm čo vy na to?

   • mariankosmac

    Pretože turistický ruch bol v 2019/20 rušnejší než býval v minulosti, preto sa vírus mohol tak rýchlo rozšíriť. Potom je tu ešte možnosť že by to rozšírili lietadlami (chemtrails) ale to si osobne moc nemyslím, spôsob šírenia mi skôr pripadá že to šírili turisti.

    ,,A prečo ked to vypuklo vo Wuchane tak automaticky cca do týždna sa nezablokovali lety a prechody cez hranice?“ Jednoducho preto že v číne občas pandémie typu SARS bývajú ale nie nejaké závažné. Veď aj na západe sa zo začiatku koronavírusu smiali, že je to problém Číny a že to nieje nič vážne pre svet a nerobili opatrenia.

    No každopádne je to podozrivé, že sa to tak rozšírilo a nejak to nechce zmiznúť ani po dvoch rokoch.

    • mariankosmac

     Tých skutočne nakazených ale zrejme bude oveľa menej než sa uvádza. Další boli umelo vytvorení – falošnými testami. Môžu existovať tri typy testov – jeden typ ukazuje vždy negatívny výsledok, druhý typ ukazuje výsledky náhodne a tretí typ ukazuje väčšinou pozitívny výsledok, takže je to lotéria podľa toho aký test dostanete.

     • No – montovne ako taký Volkswagen dostávali – to nabonzovali záchranári – zelené PCR testy – aby ľudia mohli makať! Teraz zastavili výrobu kvôli „Rusku“.

      Teraz ide o dane a čo sa dostane do rozpočtu! ???

    • K tomu by som len dodal že chcete veriť samým dobrým veciam čo je pekné no nereálne a už vôbec nie od tých ktorý to zosnovali.Z tým ruchom podotknem len toľko že zrovna vtedy ked to globalisti potrebovali tak akurát im to vtedy vyšlo, ako now comment!? A myslím si že nikto nedokázal čo spôsobuje to ochorenue covid 19 všetko sú len dohady.Je to ako keď viete že chytáte zlodeja ktorý kradol ale ani za svet ho chytit.Tolko asi

   • Podle původního plánu mělo být ohnisko nákazy na farmě v Brazílii ,pak to změnili na Wu chan.

  • Toxický jed-virus dodali do krve lidi už v r. 2019 ve vakcínách proti chřipce. Jen připomenu že vir se nešíří vzduchem ,ale je to odpad z buňky která se čistí /hleny, horečka,pocení/ od toxických látek kterými nás hojně zásobují všemi způsoby. Nemoc stejně jako u Španělské chřipky přichází do těla jehlou,očkováním. Tohle mnoho lidi nechce pochopit.Stále si jedou pohádku o roušce která brání šíření viru.

   • Očkovanie ľudí a zvierat proti chrípke bolo to isté ako proti kovidu. Je to grafén, grafén, grafén. Očkovanie cez potraviny, vodu, vzduch je to isté. Grafén, grafén, grafén.

  • Kresleny vtip
   Chlap s rouskou se pta souseda nac delas k naseho plotu kralici pletivo

   Ty nechapes tu mas rousku proti nano virusu
   Tak ja bubu mit kralici pletivo plotu aby od tebe ku mna stale neletali Kumari…
   Pta sa krisa krysy
   Jiz ses nechala vskcinovat
   Ne ja pockam az co to utobi s ludma

   A takovi sme mnohi somariska ……

Pridajte komentár

*