Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Dr. Judy Mikovitsová: Zdravotnícke úrady ukrývajú lieky a terapie na rakovinu


Print Friendly, PDF & Email

Dr. Judy Mikovitsová: Zdravotnícke úrady ukrývajú lieky a terapie na rakovinu

(Belle Carter, Natural News) Renomovaná vedkyňa v oblasti biomedicínskeho výskumu Dr. Judy Mikovitsová varuje, že vládne zdravotnícke úrady ukrývajú lieky a terapie na rakovinu kvôli vlastnej chamtivosti a korupcii.

Mikovitsová to prezradila počas nedávnej epizódy podcastu stránky Natural News s Mikeom Adamsom. Hovorí, že objavili rastliny a bylinky, ktoré dokážu vyliečiť rakovinu, napríklad rakovinu prostaty, no vláda im nedovolila napredovať vo výskume a objav potlačila.

„Všetko duševné vlastníctvo a všetky patenty, ktoré boli pred týmto objavom udelené Frankovi Rossettimu boli zrušené. Vieme, čo urobili. Vyhodili ho. Zamkli ho do skrine vo Fort Detricku s jedným technikom, ktorý bol priamo z pekla. Jeho prácu pridelili iným a potom ju zverejnili ako podvod,“ uviedla Mikovitsová.

Rossetti bol jej kolega, ktorý objavil ľudský T-lymfotropný vírus 1, čo je prvé objavené ochorenie súvisiace s ľudským retrovírusom.

Samotná Mikovitsová bola kvôli svojim vedeckým poznatkom perzekuovaná. Stratila všetko, čo kedy zarobila, napríklad 10 miliónov dolárov z Morehousovej fakulty. Stala sa bezdomovcom a nejaký čas žila na lodi. Jej manžela zavraždili.

„Máme dôkaz, máme absolútny dôkaz. A na tom teraz staviame,“ uviedla.

Spomenula si aj na obdobie, keď existoval syndróm získanej imunodeficiencie nazývaný zápalový syndróm pri rekonštitúcii imunity.

„Veľmi jasne si pamätám, čo mám robiť s vaším imunitným systémom. Nevzdávate to s horúčkou, interleukínom 1 (IL-1 beta) alebo cytokínovou búrkou. Keď vidíme tieto veci, opravíme to,“ ďalej uviedla.

„Ak to zapnete príliš rýchlo, vyhoríte. Musíte s tým manipulovať, aby ste zasiahli hlavné signálne cesty. To sme robili za posledných 15 rokov. Predbehli sme dobu o 25 rokov.“

Mikovitsová: Cenzurujú nás

Na inom mieste v relácii Mike Adams uviedol, ako vedci implementujú „podvodné vedecké inovácie“, ktoré spôsobujú viac škody ako úžitku. Jeden takýto príklad – biokal.

„Uvažujte o všetkých hormonálnych disruptoroch v biokale, ktoré sa šíria na farmách. Žijeme v úmyselne toxickom prostredí. A potom máte ľudí, ktorí chodia na stále viac dávok vakcín, prehĺtajú stále viac liekov, no na druhej strane si pestujú vlastné potraviny, no pestujú ich na ľudských výkaloch,“ povedala.

Zbohom vysoký krvný tlak

„Každé mesto vypúšťa svoju odpadovú vodu na farmy a ľudia hovoria: Verím vede.“

(Súvisiace: Regulačné orgány stále povoľujú vylievať toxický biokal na všetky potravinárske plodiny a znečisťujú ich večnými PFAS chemikáliami.)

„Nie je v tom žiadna veda,“ vtipkovala Mikovitsová a dodala, že keď robíte štatistiky, vždy sa v nich nájdu klamstvá.

„Tu je veda,“ povedala a ukázala na všetky svoje knihy.

„Žiadna z týchto kníh nie je v žiadnej knižnici a neučia sa z nich študenti medicíny. Učia sa imunológiu. Učia sa o konsenze a propagande. Gravitácia je gravitácia a vírusy sú vírusy. A viem, ako tieto veci fungujú. Dostala som aj ebolu, z ktorej som sa vyliečila len nedávno.“

Mikovitsová robí všetko pre to, aby sa ľudia dozvedeli pravdu, no nebude to ľahké. „Nedokážeme však zabezpečiť, aby nás ľudia počuli, ak sme cenzurovaní,“ povedala.

Záver

Na stránke CensoredScience.com nájdete ďalšie vedecké objavy a prírodné lieky proti rakovine aj iným chorobám, ktoré sú potláčané skorumpovanými zdravotníckymi úradmi.

Tu si môžete pozrieť celú epizódu podcastu Mike Adamsa s Dr. Judy Mikovitsovou:

Ako vyliečiť štítnu žľazu

Autor: Belle Carter, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Israismael

  Dnes 18. 4. 2024(teda dnesny deň ) pripadne 149. výročie narodenia, samotným Synom Božím Ježišom ohlasovaného Ducha Pravdy, Ducha Svätého, Syna Človeka, Parsifala, Imanuela, Abdrushina(všetko v jednej osobe pre ľudské vnímanie absolutne nepochopiteľné kto nepozná Zákony od samého vrchu až po spodok čo je naša Zem), ktorý sa narodil 18. 4. 1875 v Nemecku, v Saskom meste Bischofswerda pod občianskym menom Oskar Ernst Bernhardt.
  Prosím aspoň o úvahu a zdrzania sa nevhodných komentárov ,a teda pouvažujte kto môžete duchom a citom nad týmto obrovsky dôležitým dňom(bude to ešte len obrovský dôležity DEN pre ľudstvo až spozná Pravdu) a nad veršami ktoré uvediem nižšie , ktoré ho avizovali že sa narodí tesne pred konečným súdom ľudstva a na konci vekov(v ktorých sa nachádzame) ..A prosím nie je pravda že by to bol iný Ježiš ,ktorý by to hovoril o tom všetkom pred jeho ukrižovaním / čo a kto má prísť /na konci veku ,žeto bol iba nejaký Ježiš akoze od nejakej iba židovky (bol to ON ako jediný skutočný a bol vskutku od židovky ale to preto že bola vyvolená a v Tom čase boli židia vyvolený národ ,nie ako dnes ,že sú ZATRATENYM )..Bol vskutku iba jeden Ježiš,žiaden iný podvojny a podržny nebol ,len ostal nepochopenym medzi ľuďmi a preto ho vtedajšia moc zlikvidovala a ukrižovala ,aby neohrozoval ich nadvladu a ovládanie vtedajšej moci nad ľuďmi
  Ježiš pred smrťou teda oznamoval svojim apoštolom zvesť, ktorú zaznamenal jedine Ján vo svojom evanjeliu, 14. až 16. Kapitole (text od 16. verša, 14. kapítoly skrátený):

  ,,Ja poprosím Otca a On vám dá iného Tešiteľa – Radcu, aby zostal s vami naveky – Ducha Pravdy, ktorého svet nemôže prijať, lebo ho svet nevidí(doslova nechce spoznať ) a ani nepozná.“

  14. kapitola, 26. verš:
  ,,Tešiteľ, Svätý Duch, ktorého Otec pošle v mojom mene, vás všetko naučí a aj vám pripomenie všetko, čo som ja povedal…“(vysvetlí to čo bolo domotane ľuďmi a dá na pravú mieru všetko ,aby ľudia mohli pochopiť Pravdu a zachrániť svojho ľudského ducha ako ľudia pred skazou )

  16. kapitola, 7.verš:
  ,,…ak neodídem, Radca k vám nepríde. Ale keď odídem, pošlem ho k vám. On ukáže svetu, čo je hriech, čo spravodlivosť a čo súd. Uvedie vás do plnej pravdy a zvestuje vám, čo má prísť…“

  Abdrushin napísal dielo ,,Vo Svetle Pravdy – Posolstvo Grálu“, ktoré je Božím Slovom, keďže ho napísal Boží Syn
  Koho toto rozčuľuje ,že som to sem dal ,tak nech to neberie vážne a nezapisuje si to do citu a ducha ..Ďakujem
  Ešte raz je potrebné pochopiť aj verš Ján 16;13 ..A ja sa už týmto okolo pôvodu Abdrushina Ducha Pravdy tu nebudem viac zaoberať ,keďže asi čas naozaj vypršal pre poznanie toho čo mali ľudia už dávno vedieť a poznať …A toto( nové )evanjelium ( posolstva Ducha Pravdy)sa bude šíriť svetom pokiaľ nepríde koniec ..https://www.bible.sk/sk/rohacek/matus/24/14
  Keďže sme zrejme pred veľkými udalosťami tu na Zemi a všetko speje k ukončeniu všetkých neprávd a poloprávd a k odhaleniu Pravdy aká je odjakživa ,tak ešte je tu posledná šanca spoznať toho ktorého avizoval Ježiš,aby ste neboli zvedení temnom v posledných veľkých udalostiach ..

  • Israismael

   Aby sa niekto nevzrusoval nad pojmom ostať naveky ,tak to nie je myslené v zmysle ostať naveky na Zemi, ale je to v zmysle spojenia so Zemou ( to ako to je nie je potrebné vysvetľovať )..Kto spoznal a verí správne v Ježiša nemusí nutne poznat Abdrushina ..S jeho slovom však musí prísť do kontaktu každý kto mal a má niečo proti Ježišovy ,buď aby opravil zlyhania alebo sa konečne odsúdil sám že nespoznal ani druhého Syna zo Svetla ..Zlyhania voči Bohu a Ježišovy ešte môžu byť odpustené ale ako je písané hriechy voči Duchu svätému ,Imanuelovy ,Duchu Pravdy Abdrushinovy nebudú odpustené ani v tomto ani v ďalších vekoch..V tomto je jedna obrovská ale obrovská neznalosť aj cirkvi aj ľudí aj zlyhanie celého sveta …

   • Hyperglykémia? Si v rauši? Začni nejaký dervišský tanec a nejak to rozchoď!

    https://www.youtube.com › watch?v=4Dbq0E7m7VI
    Mystický tanec dervišů – YouTube
    52. Share. 8.6K views 9 years ago. Tanec dervišů je formou modlitby, meditací, prostředkem ke splynutí člověka s absolutnem. Tancem získávají dervišové božskou energii. Tančící dervišové se…

   • Israismael,..
    Asi to stokrát opakované – že vzdelaný rozum človeka je pre neho najkratšiou a zároveň najrýchlejšiou cestou do pekla ak sa zároveň plne nepodriaďuje duchu – ktorý jediný môže spojiť človeka so Zdrojom Života. A tam je problém – zkázonosnosť takého rozumového – vzdelaného človeka je v tom, že sa snaží svoje „vedomosti“ uplatniť za každú cenu keďže si naozaj verí. A keďže sa často dostáva do sporu jak so zlými (akým je vlastne často aj on) tak aj s dobrými – ale tí si svoje presvedčenie z ducha nikdy nedajú vziať – tak proti nim musí bojovať aj prostriedkami, ktoré mu dávajú nejakú mentálnu silu – začína vedome používať metódy, ktoré sú voči iným neférové aby ich akokoľvek oslabil. Naučil sa používať to čo dobrí ľudia nikdy voči iným – a ani voči zlým ako je on nepoužijú. Jednoducho sa sa vnútorne stane zvrhlým. A tú zvrhlosť pomenuje ako zdravé sebavedomie, primeranú drzosť, osobnú či vlastnú silu a pod. Jednoducho jedná zvrhlo. Používa to preto, že zistil, že aj tak sa dá dostať druhých tam kam ich chce dostať kde oni sami nechcú a zároveň vie, že dobrí tak väčšinou nejednajú. Chce jednoducho prežiť bez toho aby sa musel vnútorne zmeniť – aby musel niečo podstatné pochopiť – ale nie rozumom ale v duchu – a o to on nemá záujem. Ak sa dostane do stretu s rovnakým ako on tak z toho nemá traumu – z toho hnusu, ktorý jeden na druhého hádžu a cíti sa ešte lepšie a uvoľnenejšie ako keď sa prie s dobrými ľuďmi – lebo to je pre neho nuda bojovať s dobrými a vôbec to niesú pre neho „súperi na úrovni“. Často ho to nudí a potrebuje riadny intelektuálny a mentálny súboj a nehľadí na nič – len v tom skutočne ožíva.
    Nemá jednoducho základné elementárne vedomie seba ako ducha ale ani o druhých,… necíti sa teda ako duch ale vie, čo tým svojím zvrhlým jednaním druhým spôsobuje a používa to ako nástroj manipulácie a prežitia keďže mu niekedy iní ľudia napriek jeho „genialite“ tvrdia, že niečo nechápe alebo nemá pravdu alebo, že je absolútne mimo. Zasa je to len o kognitivite – o prežití – ale u neho za každú cenu. Je to taký „kúzelník“ …a podľa toho ako je nastavený a ako bude prebiehať Očista Zeme tak „pôjde“ medzi prvými – keďže manipulátori – kúzelníci, mágovia, okultisti pôjdu úplne prví v rade až po nich pôjdu násobí vrahovia a pod.
    A čo je vlastne tým kameňom úrazu, že aj taký vzdelaný kazisvet, ktorý by vedel manipulovať inými na akejkoľvek úrovni riadenia a cítiť sa tam ako ryba vo vode je pre svet prekliatie aj keď si on myslí, že je spásou sveta?
    Tým kameňom úrazu je jeho nechápavosť. Nechápavosť ako trám!
    Ale on zasa vidí akoby deje okolo seba nechápali iní a nazýva ich idiotmi. Nuž takých, ktorí sa zvrhli aby dosiahli svojho je dnes už more. Jedni hnijú v base, druhí sa base dokážu vyhnúť, tretí klučkujú medzi ľuďmi aby prežili a pritom do tých ľudí strkajú ako do vriec zemiakov keďže v nich vidia iba idiotov a nič hodnotné, ďalší sú vyššie a vyššie až po vrchol zvrhlosti – až za oponou sveta. V podstate sú všetci veľmi bystrí a inteligentní a jeden druhému nič nedarujú….a tak ten svet aj vyzerá – a normálni ľudia sa musia medzi nimi – týmto zvrhlým hnusom prepletať pričom oni do nich strkajú so slovami „preberte sa!“ či „zobuďte sa!“ lebo inak tu v štáte či na Zemi všetci zahynieme! Lenže dobrí ľudia majú tých zvrhlých inteligentov všetkého druhu už dosť pretože vidia, že napriek ich vzdelaniu a mentálnej obratnosťi patria k tým čo tento svet a ľudí len ničia. Na obnovu Raja na Zemi ich jednoducho netreba. Sú všade a sú doterní ako hmyz, ako exkrement nalepený na topánkach, ktorého sa nie a nie zbaviť. Preto čím je rozum človeka vzdelanejší ale bez vedenia Zhora od Zdroja – tým je človek odkázaný na svoju zvrhlosť – len tak dokáže víťaziť nad inými, ktorých sa dokáže na chvíľu alebo nadlho zmocniť.
    Bez vedenia Zhora nieje ani žiadna skutočná múdrosť a poznanie, je to len sebaklam, ktorý má oporu vo vypočítavom rozume. Vedomie takého človeka je tak zaplnené len samými rozumovými – logikou podloženými schémami, v ktorých sa ten jedinec pohybuje. Zoberme mu tieto schémy a je v háji…a preto boj zla proti dobru je aj o tom aby rozumári mali na zemi stále v niečom oporu – presnejšie aby takí skutoční idioti „verili“ v len seba – aby zostali uväznení vo vlastnom myslení a čo najdlhšie plnili zámer temných síl.

    • Ešte jedna vec: temní ľudia – temné duše sa po narodení na Zem veľmi rýchlo „preberú “ do svojej úlohy.
     V tomto zvrhlom svete sa cítia ako doma – veľmi dobre mu rozumejú, dobre sa v ňom vedia orientovať zdola až po vrch pyramídy. Je to pre nich akoby prirodzené prostredie.
     Pretože je teraz na Zemi spomalený pohyb Svetla – dobra tak sa vedia v riadení vyznať. Ale len v riadení parazitov, ktorí spôsobili spomalenie toku Svetla medzi ľuďmi na Zemi, len v tom! Ale o poznaní riadenia Zhora – od Boha Stvoriteľa nemajú absolútne záujem a preto NECHÁPU NIČ PODSTATNÉ ANI JEDNU SEKUNDU ICH ŽIVOTA NA ZEMI. To niesú tí, ktorí by iným mohli dávať rady ako sa zbaviť parazitov. Ich chápanie nezahŕňa celý objem – podstatu dejov, majú POLOVIČNÝ MOZOG – zdeformovaný, zregenerovaný, ktorý nedokáže plniť svoju funkciu. Na základe ich zdegerovaného mozgu – dedičného hriechu zvestujú svoje poznanie o svete. Nič iné než len temno z nich nejde. Len neúplnosť a karikatúry skutočného vedenia. To čo človek SKUTOČNE VIE MÁ ZAPÍSANÉ LRN V DUCHU a nie v mozgu!!!!!!!!!!!!! Nech sa akokoľvek javia, že bojujú proti Zlu – nikdy mu v skutočnosti niesú prekážkou.

     • Svět je tragédií pro toho kdo cítí a komedií pro toho kdo myslí .
      Jonathan Swift

     • Pohoda – naprosto presne!

     • Israismael

      Pozemský človek mal byť veľkým zavŕšením Stvoritelskeho diela ..Človek ako taký je majstrovské dielo : Je to spojitosť DUCHOVNA (kde hore v duchovných sférach je zakotvený naš LUDSKY duch a má sa tam vrátiť ako vyvinuty bez hmotných tiel ,ale len vtedy a nijak inak ) , spojenie bolo aj s jemnohmotnym svetom ( tým je myslená duša človeka ako jemný obal ľudského živého ducha pred vstupom na Zem) a konečne spojenie s hrubohmotnym svetom v ktorom teraz žijeme ako pozemskí ľudia v pozemských telách …3v1 ,kde najvyšší je duch ,ktorý oživuje obe tela ,jemnohmotne(duševné.duša) pri výstupe po smrti ,keď ľudský duch opúšťa pozemské telo a pri inkarnacii späť do pozemského sveta ,keď takisto ozivuje duch aj pozemské telo ,tým že tvorí ľudskú krv ,pretože vlastnosťou ducha je tvorba krvy,..To bude výučba sama o sebe v buducnu , čo sa týka tajomstvá krvy a bude to učenie pre každého kto ostane po Veľkej očiste Zeme ..Bez ducha by telo bolo úplne nehybne ,bezduché alebo mŕtve ..Kto zažil tzv spánkovu paralyzu vie o čom píšem..Že človek je absolútne pri zmysloch , je prebudeny zo spánku ,nesníva a predsa nevie pohnúť ani rukou ani nohou ,a nevie otvoriť oči a pod ..Duch sa ,,vracia “ späť do tela ..Nezartujem …A ako je to možné že vyjde a vracia sa späť do tela ,tak o Tom sa budu ľudia učit tiež .. učiť o Tom ,že človek má tzv striebornú šnúru ,energetickú šnúru a nemôže odletieť do vesmíru a nevrátit sa z najbližšieho nadzemného priestoru (astralu)..Človek si to občas musí vyskúšať ako to bude s tiazou a ,,cestou “ hore keď opustí pozemské telo(po smrti tela keď ľudský duch putuje ďalej ..) ..A nech sa teraz smeje niekto..Nevadí ..každého vec a každého osud v pochopení alebo v nepochopení …Príde čas keď každý pochopí ..Nie je ďaleko ten čas ..Práveže veľmi blízko ,že človek sa ani nenazda ..

 2. VIDEO: Bývalý zbrojný inšpektor OSN Scott Ritter analyzuje odvetný útok Iránu na Izrael: „Irán vypálil rakety, ktoré prerazili nejsofistikovanejší systém protivzdušnej obrany na svete“
  https://www.infovojna.bz/article/video-byvaly-zbrojny-inspektor-osn-scott-ritter-analyzuje-odvetny-utok-iranu-na-izrael
  ———————
  To, čo je dôležité, je kontext – teda – čo by spôsobila vojna medzi Izraelom a Iránom – že USA budú o 18 dní v energetickej prdeli!
  My – hrdí Európania – môžme byť hrdí, že sme v energetickej prdeli kvôli vojne na Ukrajine už od roku 2022! A to z vlastnej vôle našich debilných vlád! Doboha!

 3. Totalitny ciel: https://zemavek.sk/eu-pravo-na-hotovost-bude-musiet-ist-prec-z-ustavy/ ! Skuska charakterov a svedomia slovenskej vlady prichadza!

 4. Šefčovič je Korčokov švagor, len si spomeňte na posledné prezidentské voľby a to, ako Šefčovič pretláča v EU podvodnú zelenú agendu! A tu máte pravdu bez masiek o aké divadielko tu stále ide !
  https://www.trend.sk/spravy/ficova-vlada-post-eurokomisara-slovensko-podporuje-sefcovica?itm_brand=trend&itm_template=news&itm_modul=denny_suhrn_sprav&itm_position=6

 5. Svědectví vysokého představitele WHO: Očkovací pasy byly podvodem k prosazení falešných očkování proti COVID-19

  https://aktax.cz/ockovaci-pasy-byly-podvodem-k-prosazeni-falesnych-ockovani-proti-covid-19/

 6. …… lieky sú známe nielen na rakovinu! Väčšina chorôb je UMELO vytvorená, ako existujú jedy tak sú k dispozícii protijedy. Nap. všetky autoimunitné, neurologické choroby nieje nič iné ako časť populácie odstrihnúť od bežných ľudských aktivít, pripútať na kreslo, lôžko člena rodiny a tak aj okruh blízkych ľudí utlmiť s ním! Dnes sa už nehovorí o konkrétnych pacientoch, bohužiaľ už je chorá celá spoločnosť > preto žiadne finančné prostriedky NEBUDÚ „zdravotníctvu“ nikdy stačiť -taký bol plán! Pritom každý človek má pri vytvorení podmienok > samoliečebné schopnosti.

  • Navi a ako sa môže človek sám vyliečiť pomôže počúvať toto https://www.rifetherapies.com/full-body-healing-frequency-dna-stimulation-repair-cell-regeneration/ alebo co pomoze

   • Objektívne

    Nestačí to počúvať, človek musí mať schopnosť liečenia, prípadne samoliečenia. Zvuky, hudba, alebo obrazy sú len pomôckou. Patrí to medzi parapsychologické dovednosti, ktorými je napríklad aj telepatia, alebo prútkarenie a pod.

   • ….ak očakávaš stručný výklad „samoliečeby“, prípadne manuál – musím Ťa sklamať asi nič v tom zmysle (zatiaľ) neexistuje, aspoň som sa s tým nestretol. Dôležité je hľadať cestu > intuitívne a v pokore, úplne uzdravenie nepríde vynútené žiadnymi vonkajšími prostriedkami, ale v symbióze tela a ducha. Než sa človek dostane do stavu „ne-moci“ spravidla taký istý čas trvá náprava a získanie moci nad svojim telom v súlade s duchom.
    Pokiaľ je premisa – že človek bol stvorený v obraz Boží tak tam je povedané všetko.

    • Zaujímavé „vlákno“ korektnej debaty.

     Ak sa človek s niečím ešte nestretol, neznamená to, že to neexistuje. Neandrtálci nepoužívali elektrinu a ani oceľ ešte, ale princípy magnetizmu, elektrónov, atómov a väzieb tu boli, odkedy sa zemička „sama od seba ? “ zjavila v hmotnej existencii.

     Ale pri tom duchovne aj znalostne rozvinutí aborinigery a nie len oni, všade na svete majú také znalosti a poznanie, že by sa jeden divil. Väčšinou až keď človek zažije na vlastnej koži „zázrak“ uverí, že veci sú aj trocha inak, ale aj to ešte neni podmienka, že zmení svoj momentálny postoj k životu.

     Sú tú také „srandy“ čo sa týka liečenia, medicíny, vynálezov, informácií, že až.

     Svet plný zázrakov, ale aj ne-múdrostí.

     Čo si kto na základe svojho poznania vyberie, to bude aj žiť.

 7. + Mimo téma, ale.. Info ze dne 15.4. – Cibule za 8 korun. Někteří zemědělci v Moravskoslezském kraji začali sami prodávat úrodu, a to za velmi nízké ceny – za takové, jaké jim při výkupu nabídly obchodní řetězce. Na farmě v Bartošovicích na Novojičínsku ji tak místní zemědělec prodává za 8 korun. Zájem je obrovský.

  A ze včera 18.4. je toto zjištění:
  https://hrdinovesteckou.cz/files/1_4844.jpg

  + V Brazílii vzala žena svého zesnulého strýce do banky v Riu de Janeiru, aby se pokusila vybrat půjčku ve výši 3 000 dolarů. Úřady se domnívají, že mrtvola muže, kterého v Brazílii přivezli do banky, zemřela asi dvě hodiny před incidentem..viz:
  https://twitter.com/goddeketal/status/1780645011605913775

  + 19.4. – 10:28 , Írán byl znovu pod azraelským útokem, ale údajně byl „slabý“.
  A pokud azrael podnikne další útok na Írán, Teherán slibuje ještě větší odvetu, než jaká se odehrála o víkendu.
  A Rusko slibuje Íránu stíhačky a protivzdušnou obranu, pokud ÚSA podpoří azraelskou agresi, protože už v dřívější den – ÚSA a Británie pomohly sestřelit íránské bezpilotní letouny a rakety vypálené proti azraeli..

 8. Boj proti antikarcinogénnym liekom (hlavne na prírodnej báze), ako aj diskriminovanie, či dokonca vraždenie ich vynálezcov, je už dávno známa vec. Naviac, lekár, ktorý by siahol k nekonvenčnej (nealopatickej) liečbe nádorových ochorení má okamžite problém so zákonom, vrátane straty lekárskeho povolania. Príčinou je obrovský farmaceutický biznis a zrejme aj depopulácia planéty. Každý, kto sa tento nehumánny stav snaží napadnúť, je prinajmenšom konšpirátor.

  • Existuje konšpirátor = sprisahanec. A konšpiračný teoretik = osoba, ktorá toto sprisahanie odhaľuje! Čiže – príčina a následok! No – ale treba ľudí odrbávať zámenou pojmov – že! Tzv. židovský duch zámeny! A tak sa nám sem vplazil – lebo načo si dávať pozor na význam slov! Že!

 9. Stane se z ptačí chřipky další falešná pandemie, která bude použita k likvidaci živočišné výroby?

  https://aktax.cz/stane-se-z-ptaci-chripky-dalsi-falesna-pandemie-ktera-bude-pouzita-k-likvidaci-zivocisne-vyroby/

 10. Stále skúšajú a strašia tie kurvy pretitúcke! Nikdy nenapíšu mená tých vedcov, odborníkov, supermanov ktorých názory akože citujú! Úbožiaci ! Ale my vieme, že ak aj niečo príde, bude to kosiť očkovaných proti covidu19 (+ tých so slabou imunitou, ako pri chrípke) a budú chcieť zlanárik na nové smrtiace mRNA ďalších ešte nočkovaných!
  https://www.topky.sk/cl/11/2738567/Vedcov-vydesila-vysoka-umrtnost–Hrozi-pandemia-noveho-nebezpecneho-virusu

  • Ale posledný rok zaznamenávam pravidelné vydávanie kníh o modernej vede, ktorá vlastne nie je skutočnou vedou. Píšu to samotní vedci, tí mladší samozrejme.

   Ale „prúd“ stáda je silný.

 11. Objektívne

  Tak existujú tie vírusy, alebo neexistujú keď ich Dr.Judy Mikovitsová, Adams a ďaľší naháňali v labáku?

Pridajte komentár

*