Teraz budú najdôležitejšie eurovoľby v histórii. Určite choďte voliť a zabráňte progresívnym fašistom navoziť tu státisíce migrantov, zaviesť povinné očkovanie, zakázať autá na benzín, zdražiť energie a potraviny, zaviesť digitálnu totalitu, zatiahnuť nás do vojny a inak vám zničiť život!

Laureát Nobelovej ceny Dr. Clauser hovorí, že klimatická kríza neexistuje: „Je to hoax tlačený z politických dôvodov“


Print Friendly, PDF & Email

Laureát Nobelovej ceny Dr. Clauser hovorí, že klimatická kríza neexistuje: „Je to hoax tlačený z politických dôvodov“

(Ethan Huff, Natural News) Nič také ako „klimatická kríza“ neexistuje, hovorí nositeľ Nobelovej ceny za fyziku Dr. John Clauser.

V prejave, ktorý predniesol na nedávnom podujatí „Quantum Korea 2023“, Clauser tvrdil, že „široko rozšírený príbeh o zmene klímy odráža nebezpečnú korupciu vedy, ktorá ohrozuje svetovú ekonomiku a blahobyt miliárd ľudí“.

„Neverím, že existuje klimatická kríza,“ vyhlásil Clauser rezolútne.

„Kľúčové procesy, ktoré majú spôsobovať klimatické zmeny, sú nepochopené a ich vplyv zveličený približne 200-násobne,“ dodal a obvinil Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) zo šírenia dezinformácií o otepľujúcej sa zemeguli.

Tí s politickými a oportunistickými motívmi, uviedol ďalej Clauser, sú tí, ktorí presadzujú „dezinformácie“ o klíme, ktorá posiela svet do stále sa zhoršujúcej tyranie.

„Toľko ľudí v dnešnej dobe klame o klíme – a to v miere do očí bijúcej – že dokonca aj chatboti ako ChatGPT vedia klamať lepšie ako ľudia,“ vyhlásil Clauser, čím kritizoval vedecký establišment za vymýšľanie a šírenie mýtov o meniacej sa klíme.

(Súvisiace: Niektorí klimatológovia presadzujú kanibalizmus ako riešenie globálneho otepľovania.)

Dr. John Clauser je v súčasnosti členom predstavenstva organizácie CO2 Coalition

Umelá inteligencia ChatGPT je, samozrejme, výtvorom tieňovej vlády, ktorý niektorí ľudia teraz používajú na to, aby im pomocou kladenia otázok pomáhal pri rozhodovaní o veciach, ktoré nepoznajú alebo im nerozumejú.

Niektorí dokonca kladú ChatGPT otázky týkajúce sa klímy, na ktoré bol robot vycvičený, aby na ne odpovedal obvyklou klimatickou propagandou. Z tohto dôvodu sa Clauser domnieva, že skutoční ľudskí vedci majú teraz ešte väčšiu úlohu pri vyvracaní mainstreamových dezinformácií o klíme.

„V ére rýchleho napredovania v technológiách umelej inteligencie je úloha vedcov ako sudcov nevyhnutná,“ povedal Clauser a vyzval vedcov, aby si robili svoju prácu overovaním všetkých výstupov informácií od ChatGP a vzdelávali o tom verejnosť.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

V roku 2022 získal Clauser Nobelovu cenu za fyziku za prácu v oblasti kvantovej mechaniky, na ktorej pracoval s ďalšími dvoma vedcami, ktorým sa tiež dostalo rovnakého ocenenia.

V roku 2023 sa Clauser stal členom predstavenstva CO2 Coalition (Koalície CO2), ktorá existuje preto, aby zdôrazňovala výhody oxidu uhličitého pre životné prostredie – klimatickí alarmisti od nás všetkých očakávajú, že im budeme veriť ich klamstvám o nebezpečnosti CO2, ktorý treba odstraňovať tyraniou a vyššími daňami.

Dr. William Happer, predseda predstavenstva CO2 Coalition, poznamenal, že Clauser má čo ponúknuť, pretože jeho „štúdie vedy o klíme poskytujú silný dôkaz, že neexistuje klimatická kríza a že rastúce koncentrácie CO2 budú pre svet prospešné“.

„Rozšírený príbeh o klimatických zmenách odráža nebezpečnú korupciu vedy, ktorá ohrozuje svetovú ekonomiku a blahobyt miliárd ľudí,“ uviedol ďalej sám Clauser k otázke klimatického alarmizmu.

„Pomýlená klimatická veda metastázovala do masívnej šokovo-žurnalistickej pseudovedy. Pseudoveda sa zase stala obetným baránkom pre širokú škálu iných nesúvisiacich neduhov. Bola propagovaná a rozširovaná podobne pomýlenými obchodnými marketingovými agentmi, politikmi, novinármi, vládnymi agentúrami a environmentalistami.

Podľa môjho názoru neexistuje žiadna skutočná klimatická kríza. Máme tu však veľmi reálny problém so zabezpečením slušnej životnej úrovne veľkej svetovej populácie a s tým súvisiacu energetickú krízu. Tá sa zbytočne zhoršuje tým, čo je podľa mňa nesprávna klimatická veda.“

Záver

Dr. Clauser otvorene kritizoval spôsob udeľovania Nobelovej ceny za rok 2021 v prospech počítačových modelov, ktoré predpovedali, že klimatické zmeny sú skutočné. Falošný americký prezident Joe Biden tiež presadzuje nezmyselné klimatické politiky založené na týchto podvodných modeloch na úkor bežných ľudí.

Najnovšie správy o podvode s klimatickými zmenami nájdete na stránke ClimateScienceNews.com.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „…klimatická kríza neexistuje…“

  Stačí kuknúť pán „posledných“ dokumentov z Antaktídy a Aktídy a smejete sa na tých 25 ročných záberoch dokumentov z „roku“ 2023. Majú nás za hlupákov. Dúfam, že čoskoro na desatisíce tých podvodníkov dôjde…

 2. Žijeme ve století bludů.

 3. Již velmi brzy se očekává v EU schválení prodeje umělého laboratorního masa a dalších potravin živočišného původu (mléko, vejce). Podobně jako v případě hmyzu se jedná o potraviny, které jsou prezentovány jako „uhlíkově neutrální,“ což ovšem mnohá zjištění vyvrací.

  V každém případě ještě před konečným schválením v EU již Itálie přijímá zákony, na jejichž základě by měl být prodej umělého laboratorního masa a dalších syntetických poživatin zakázán, podobně, jako již bylo zakázáno využití hmyzu při přípravě tradičních italských pokrmů.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/07/italie-zakazala-umele-maso-a-dalsi-potraviny/

  • umelé mäso je rakovina, hmyz je pre človeka škodlivý

   • oldmarxista pamprlik

    a koho to zaujima ,hlavne ze sa na tom da vytlst vyssi zisk.

    • Israismael

     Myslíš že tým ,,babylonskym“ gaunerom ide o zisk? To je iba taký malý bonusik zisk a peniaze..Im ide o to ,aby sa znížil stav populácie . Veď to už nie je žiadne tajomstvo čo plánujú a prečo to plánujú a NAZOR to presne vyjadril v príspevku .

     • oldmarxista pamprlik

      o zisk ide vsetkym podnikatelom ktori to budu produkovat a predavat. silne pochybujem ze aspon pet percent z nich budu babilonsky gauneri

     • ano to je cislo JEDNA Agenda,massivna depopulacia

  • Zisk je jenom reakce na lidskou hloupost. Protože Humanoid není masožravec – stále to mnozí nechápou a pak se s nimi velmi dobře manipuluje. Je třeba si uvědomit, že jsme genetickou manipulací lidoopa a ten nemá zažívací trakt uzpůsobený pro strávení jakýchkoliv živočišných bílkovin a to zejména proto, že jsou založeny na kyselém základě – obsahuji aminokyseliny a ty nelze kyselými žaludečními šťávami rozložit. Proto jsou jenom natráveny a zbytek dokonají hnilobné bakterie, které živočišné bílkoviny rozloží. Celý tento proces zvláště pak při nadměrné konzumaci těchto, velmi zatěžuje imunitní systém organizmu a překyseluje ho. Otevírá tím dveře pro vstup, pro organizmus nežádoucí a mnohdy i nebezpečné infekce. Toto je jedna z příčin infekčních chorob, které tuto civilizaci trápí, kolabuje pak zažívací trakt, játra, ledviny, střeva i rakovina.
   A chemická jednotka – nazývaná zdravotnictví – tuto skutečnost ignoruje a místo řešení příčiny zasype každého, kdo se nechá — silnou vrstvou životu nebezpečné chemie…

   • My ľudia sme „fructivora“ a nepatríme ku „herbavora“ a ani „carnivora“. My máme 12 krát dlhší tráviaci systém ako je dĺžka nešeho tela. Carnivora ho majú 3 krát dlhší a herbavora 10 krát dlhší. Porušovaním pravidiel primeranej stravy u ľudí vznikajú tzv. „civilizačné choroby“…

   • nezmysel,vsetkeho moc skodi

  • I toto je zajímavé a varující současně:

   https://matrix-2012.cz/zdravi/75-problemy-s-alergiemi/

 4. Italia s tou vnučkou Musoliniho je nezpolahlivä. Viď imigrantska politika

 5. Komisári EU sú o otázke klímy alebo neinformovaní, teda nekompetentní, potom musia z funkcie a doštudovať. Alebo sú informovaní, zainteresovaní teda skorumpovaní a potom musia z funkcie a do väzenia. Ak nás zámerne a zákerne ohrozujú na živote, väzba je povinná. Je viac ako potrebné preveriť každého jedného poslanca, ktorý za takéto opatrenia hlasuje proti obyvateľom a občanom Európy. Iba málo jedincov si uvedomuje, že „humánne“ zrušenie trestu smrti slúži iba globalistickým elitám. Slušní ľudia to nepotrebovali a uvítali to iba pedofili a vrahovia.

  • 100% financne zaintresovani

  • Treba vystúpiť z Rady Európy – podmienkou účasti je zrušenie trestu smrti! Lenže lenže – Rada Európy je „garantom ľudských práv“! A to je slobodomurárska mantra!

   Čiže musíme sa vrátiť k prirodzenému právu – lenže to nikdy nebolo inštitucionalizované! Lenže ľudia ten rozdiel nechápu – lebo inštitúcie nám dávajú pocit správnosti! A preto je prirodzené právo – nesprávne?

   Každý normálny človek na planéte – riadiaci sa svedomím – aj na úkor svojho neprospechu – sa učí rozlišovať medzi tým správnym a tým nesprávnym.

   Ale niekto tu napísal ZÁ-KON! A tým inštitucioval vzťahy bez ohľadu na svedomie a správnosť! Právny systém je v podstate regulatív pre tých, ktorí nemajú svedomie. Všetci ostatní vedia, čo je správne. A preto sa radšej zdržia, ako by sa mali domáhať všetkých svojich zákonných práv. Normálna spoločnosť normálnych ľudí sa dokáže normálne regulovať – aj bez právnikov a zákonodarcov – to je ko.otské slovo – zákon ako dar!

 6. Učí nás žít v bludech a lžích . Je to banda pokrytců a DEZOLÁTŮ ! My , kteří jsme to již prohlédli jim na to NESKOČÍME ! Chtějí jen ovládnout svět a určovat lidem co mají a nemají dělat ! Člověk má svobodnou vůli a může se rozhodnout zda-li jim na ty bludy obludy skočí a nebo si zachová zdravý selský rozum !

 7. Jednoduchá

  …vďaka za inf.,,,,prajem všetkým veľa lásky, zdravia a pokoja, nech sa nám všetkým darí čo najviac ….

 8. Ži ako Človek. Ignoruj zákony zločincov, ktoré platia len pre otrokov. Ži podľa vyššieho princípu o neubližovaní nikomu, ničomu. No ak je to nutné, bráň sa.
  A hlavne nemaj strach. Lebo ten tu zločinci rozsievajú vo veľkom.
  Tak málo stačí aby si bol Človekom. No pre veľa ľudí nedosiahnuteľná méta.

 9. „Lékařská komora je jako hysterka po 40 letech, rozvádím se s ní.“ Rozhovor s MUDr. Janem Hnízdilem.
  https://www.youtube.com/watch?v=-O5SJTkem4A

 10. A co tohle ?

  https://www.suenee.cz/chemtrails-zeptejte-se-sami-sebe/

  Je to spíše umělá výroba krize, která vlastně neexistuje…

Pridajte komentár

*