Určite choďte voliť v eurovoľbách a pomôžte odstaviť vlastizradných progresívnych fašistov, ktorí už 6 mesiacov nerobia nič iné, len v Bruseli šíria lži a kydajú na Slovensko, aby nám zastavili eurofondy!

Tisíce nemeckých farmárov povstali proti snahám globalistov zmocniť sa výroby potravín. Médiá mlčia


Print Friendly, PDF & Email

Tisíce nemeckých farmárov povstali proti snahám globalistov zmocniť sa výroby potravín. Médiá mlčia

(Sean Adl-Tabatabai, The People’s Voice) Tisíce farmárov v Nemecku povstávajú na protest proti zmocňovaniu sa produkcie potravín Svetovým ekonomickým fórom.

V čase urputného mlčania mainstreamových médií tisíce farmárov v Nemecku protestujú proti plánom Svetového ekonomického fóra (WEF) násilne zabaviť všetky nemecké farmy s cieľom naplnenia agendy Veľkého resetu do roku 2030.

Portál Thegatewaypundit.com k téme uvádza:

Farmári už nebudú dostávať daňové úľavy na naftu a podľa nových plánov nedostanú ani oslobodenie od dane na poľnohospodárske vozidlá.

Vláda tvrdí, že tieto nové opatrenia vraj pomôžu chrániť klímu…

To je naozaj „výborný“ nápad! Spravme oveľa drahšie poľnohospodárstvo, a tým zdražme potraviny v mene klimatických zmien!

Farmári z toho nie sú nadšení, a tak protestujú. Minulý mesiac asi 40 000 nemeckých farmárov zablokovalo ulice Berlína odhadom 8 600 traktormi, čím vytvorili 10 kilometrov dlhý konvoj.

(Poznámka: Aj preto bola zrušená Ficova štátna návšteva Nemecka, nie preto, že Scholz dostal covid.)

Pozrite si video z protestu v Berlíne:

Prírodná liečba osteoartritídy

Protesty stále pokračujú

Minulý piatok vyšlo do ulíc 850 traktorov na protest v nemeckom meste Siegen. Pozrite si ďalšie video s protestujúcimi traktormi:

Kravy dnes kŕmia toxickými chemikáliami, aby neprodukovali metán

Vedeli ste, že dnes na mnohých farmách kŕmia kravy toxickými chemikáliami, aby ich prinútili menej prdieť? Áno, čítate správne!

Dnes už existuje nové „klimatické mlieko“ z kráv, ktoré sú kŕmené látkami potláčajúcimi produkciu metánu. Uhádnete, kto nedávno investoval do firiem, ktoré vyrábajú látky potláčajúce metán?

Správne, nikto iný ako slovutný „filantrop“ Bill Gates!

Ak ste to ešte neurobili, určite si prečítajte článok (v angličtine) pojednávajúci o hĺbkovom prieskume sveta „klimatického mlieka“ a blokátorov metánu, ktorými dnes kŕmia kravy.

Bez farmárov nebudeme mať žiadne jedlo. Jednou z najdôležitejších vecí pre každú krajinu je zabezpečiť zásobovanie potravinami. Zdá, že v súčasnosti globalisti útočia na farmárov preto, lebo sú považovaní za zlých pre životné prostredie.

Naozaj to nedáva zmysel. Pretože: žiadni farmári = žiadne jedlo.

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Autor: Sean Adl-Tabatabai, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. „žiadni farmári = žiadne jedlo“ – dáva zmysel plánovanému hladomoru!

  • Aj vo Francúzsku:

   Francie kráčí po hlavě
   2.1.24

   Vzpoura zemědělců v celé Francii pokračuje za mlčení médií. Od poloviny listopadu jsou po celé zemi obráceny vzhůru nohama vjezdové cedule do měst, jako by chtěly ukázat, že „Francie kráčí po hlavě“.

   „Náš konec bude váš hlad“

   Součástí operace byly i pěstní souboje zemědělců proti prefekturám a regionálním radám několika měst.

   Za těmito symboly se skrývají skutečné požadavky. Odvětví ukazuje prstem na současnou zemědělskou politiku: odsuzují zavedené administrativní normy a za „nekalou“ považovanou konkurenci z některých evropských zemí, daně a omezení, která je dusí, a požadují spravedlivý a důstojný příjem při nabídce zdravých potravin.

   Daň z pohonných hmot, dohoda o volném obchodu mezi EU a Mercosurem a nekalá konkurence na jednotném trhu: smrt těchto zemí se v současnosti odehrává, aniž by vzbudila zvědavost miliardářských médií.

   Cíl je jasný: zlikvidovat drobné zemědělce, aby zemědělsko-potravinářští giganti mohli zcela ovládnout výrobu. Stejně jako v Nizozemsku, Irsku a Německu se Francie řídí plánem Evropské unie, která se zase řídí směrnicemi Světového ekonomického fóra v Davosu.

   Zdroj: https://reseauinternational.net/monde-paysan-la-france-marche-sur-la-tete/

   https://zvedavec.news/vezkratce/20120/

  • Presne podla planu,Marosko

   • My – podľa plánu – skončíme tu!

    https://www.cumil.tv/unikatna-rec-krovakov-povodnych-obyvatelov-juznej-afriky/

    https://www.startitup.sk/slovaci-ich-volaju-krovaci-najstarsi-domorody-kmen/
    ——————–
    Keby som si mal vybrať medzi Krovákom a Rusom, tak si vyberiem Krováka. To nie je o hane toho druhého – to je o filozofii. Čo nás učili starí Slováci? Byť skromný, byť múdry a naučiť sa – v mieri – prežiť! A keď treba bojovať – tak bojovať!

    Pre mňa sú Krováci najobdivuhodnejší ľudia na planéte. Oni ešte ani vodu nepijú, a keď ju majú, tak ňou najprv polejú rastliny, a vodu získavajú až z rastlín /hľúz/. Zároveň takáto voda je živá voda – v zmysle energo-informačného potenciálu – a žiadna choroba – améby, z nejakej kaluže. Majstri Krováci sa dokážu napiť z vemena kojacej antilopy, dokážu veľkým šelmám odrezať kus mäsa z ich čerstvo zabitej koristi. Ozaj králi – Masters of Beasts. Ich deti okolo 10 rokov majú také prírodovedné znalosti , ako nejaký docent u nás. Učia sa systémom príbehovej asociácie – to bolo vtedy keď. Nepotrebujú učebnice, určite nie mobily. Základným problémom Krovákov /Sanov/ je, že aj keď ich kvôli pôde zapudili do púšte – zároveň ich zapudili na územie plné zlata a diamantov. Zaujímavé, že holandskí Búri s nimi nemali žiadne problémy – dokonca začali zdieľať ich kultúru a vedomosti. Potom prišli Angličania a začala tzv. Búrska vojna a zároveň vyvražďovanie
    „bušmenov“. Ako národ-rasa to prežili. Dnes sa ich snažia dostať do škôl „bieleho človeka“, ktoré ovládajú veľkí, nenávistní rasistickí negri! Jednoducho sionizmus a genocída v čiernom, a rozvrat kultúry a informačnej sústavy starých národov.

    Materiál z roku 2014
    P R A C O V N É V Y U Č O V A N I E – statpedu.sk
    https://www.statpedu.sk/files/articles/dokumenty/inovovany-statny-vzdelavaci-program/pracovne-vyucovanie_pv_2014.pdf
    ——————-
    Pozrite sa na to, čo by mal vedieť tretiak-štvrták ZŠ! Mám obavy, že po tých lockdownoch a debilizácii to nevie ani deviatak!

 2. Marek Kosice

  Opravim vetu v clanku „Ziadni farmari = ziadne jedlo.“ ….malo by to byt „Ziadni farmari = jedlo v prasku/chemicka polievocka cela z labaku“ ….a samozrejme nie pre 8 miliard ludi….Cize genocida od hladu v plnom prude…

 3. Čo žerú tí, ktorí to prikázali, kamene? Krv gojimov pokazili očkovaním, deti sa nerodia, logicky mi vychádza, že aj oni budú hladovať alebo začali žrať trávu? Zostáva nám už iba spravodlivý Ľudový tribunál a ukameňovanie vinných z psychopaticko-sociopatických rozkazov a genocídy.

  • Protesty su im na nic a im to stale nedochadza… Nic, ale absolutne nic s nimi nedosiahnu. Ani z Holandska sa nevedia poucit! Ach skoda slov… zbytocna farmarska jazda a“parada“!

   • Magdalena

    To propojení z psychologického hlediska, kolektivního propojení vědomí může pomoct hodně . Představte si že někdo stojí proti systému osamocen zlomí ho hned . Takhle je to jiný, posilující . Nikdo tam na to není sám jako farmář.

    • Bezpečnosť digitálnej ID spoločnosti zásane NE-zaručená!
     Ruskí hackeri boli v systéme ukrajinského mobilného operátora od mája 2023. Počas ich decembrovového útoku vyradili sieť operátora Kyivstar na niekoľko dní a zhromaždili tajné informácie s katastrofálnymi škodami
     “ Kyberútok podľa šéfa oddelenia ukrajinskej tajnej služby SBU zlikvidoval „takmer všetko“ vrátane tisícov virtuálnych serverov a počítačov. “
     „Hackerský útok vyradil 12. decembra a v nasledujúcich dňoch sieť spoločnosti Kyivstar, ktorá má približne 24 miliónov užívateľov. Podľa Viťuka bolo cieľom zasadiť Ukrajine psychologický úder a tiež zhromaždiť tajné informácie. Škody, ktoré hackeri napáchali, zároveň označil za „katastrofálne“.

     „Tento útok je veľkým varovaním nielen pre Ukrajinu, ale pre celý západný svet, aby pochopil, že nikto nie je naozaj nedotknuteľný,“ povedal Viťuk. Kyivstar je podľa jeho slov bohatá súkromná spoločnosť, ktorá značne investuje do svojej kybernetickej bezpečnosti. Kyberútok v nej však zlikvidoval „takmer všetko“ vrátane tisícov virtuálnych serverov a počítačov. Viťuk ho preto označil za pravdepodobne prvý príklad takéhoto útoku, ktorý „úplne zničil jadro telekomunikačného operátora“.“
     „Po hackerskom útoku zostali mnohí Ukrajinci bez mobilného pripojenia. Vo viacerých oblastiach celkom dobre nefungoval ani výstražný systém pred leteckými útokmi.“
     https://www.infovojna.bz/article/ruski-hackeri-boli-v-systeme-ukrajinskeho-mobilneho-operatora-od-maja-2023-pocas-ich-decembrovoveho-utoku-vyradili-siet-operatora-kyivstar-na-niekolko-dni-a-zhromazdili-tajne-informacie-s-katastrofalnymi-skodami
     ——————-
     Takto dopadla po mňamkách u nás jedna z dediny. Z 80-kilovej baby „anorektička“.
     https://www.cas.sk/clanok/2884065/z-fitnesky-zory-czoborovej-je-len-kost-a-koza-co-sa-s-nou-deje/

     https://www1.pluska.sk › soubiznis › domaci-soubiznis › fitneska-zora-czoborova-je-zaockovana-vakcinou-astra-zeneca-uzivam-aspirin-riedenie-krvi
     Zora Czoborová je zaočkovaná vakcínou od Astra Zeneca – Plus JEDEN DEŇ
     Fitneska Zora Czoborová je zaočkovaná vakcínou od Astra Zeneca: Užívam aspirín na riedenie krvi Aj keď sa objavili po očkovaní AstraZenecou u viacerých Slovákov ťažkosti ako triaška, teplota, slabosť či únava, jej podávanie pokračuje. Je aj veľa tých, u ktorých sa žiadne nepriaznivé účinky po vakcinácii neobjavili. Ako je na tom Zora Czoborová?

    • Áno, je to tak. Avšak má to aj svoje mínusy, skôr nebezpečie, lebo časť ľudí ide na protesty či oslavy ale sa tam chová ako stádo. Keď som bol na pochodoch za mier spojených s oslobodením slovenských miest Červenou armádou tak tam boli aj ľudia, ktorí tam nejako nepatrili (nie z druhej liberálnej strany) a preto keď prebiehala nejaká diskusia v skupinkách tak sa tí čo rozvíjali obraz o histórii oslobodenia Červenou armádou nedostali príliš ďaleko – za chvíľu ich prevalcovali tí čo si tam prišli vyliať zlosť na Čaputovú a spol.
     Človek by si mal uvedomiť že aj keď ide na organizovaný protest alebo podporu či oslavu nejakej udalosti tak by sa nemal chovať ako člen stáda. Mal by si tam sám seba uvedomovať a nestratiť to vedomie a nenechať sa unášať davom. Lenže okrem toho, že časť ľudí na akýchkoľvek takýchto podujatiach na ne v skutočnosti nepatrí (aniž by o tom vedeli) tak tí čo na nej patria sa na tých protestoch pripájajú k tým hlupejsim, väčšinou sebastrednym kriklunom a to hlavné – nesnažila sa aktivizovať, sústrediť sa a zistiť ako by v tých chvíľach mohli prispieť k dobru veci – ako využiť čokoľvek čo sa tam deje na posilnenie čohokoľvek dobrého medzí ľuďmi a tiež formovaniu a odkrývaniu pravého obrazu o skutočnostiach, ktoré sú aktuálne a súvisia s témou protestu či oslavy. Tam, keď sú spolu by sa mali naučiť spájať a zisťovať v akom stave sú ich skutočné vzťahy, názory a čo sa dá robiť. Nie len pozerať na rečníka a vykrikovať heslá ktoré zakričí niekto z davu. Ak tam ľudia veria pravde a prajú Pravde a dobru víťazstvo tak by tam mali pociťovať radosť až blaženost, že sú tam spolu jeden pre druhého a pre správnu ideu a byť aktívnejší.
     Oni sú tam nie len pre rečníka ale v prvom rade jeden pre druhého a jedine z toho čo medzi nimi prebieha môže vzniknúť niečo čo im dá (aj do budúcnosti ) pevnú pôdu pod nohami. Až potom budú schopní podporovať skutočných vlastencov.

  • Oni budú papať amarouny……..

  • „Keď príde Mesiáš – každý žid bude mať 2.800 gójimských otrokov!“ – talmud. Tak si to zrátajme pri tých údajne 17 miliónov židov vo svete.
   17.000.000 x 2.800 = 476.000.000.000
   Žeby im globalisti hodili do „naselénia“ vidly?
   Georgínske kamene – 500.000.000 : 17.000.000 = 29,41 otrokov na jedného žida na planéte – čo je inak celkom slušné, akurát to nesedí s talmudom. Takže ako?

   • Miroslav Čižmár

    Keď budú všetku ľudskú prácu robiť stroje, načo budú komu otroci? Talmud je archaický svetonázor. Nehodí sa do tejto doby.

    • Žiadny strach, tých čo nepriamo ale zásadne rozhodnú o budúcnosti duší ľudí a poslednej etapy trvania nášho sveta je stále 144.000 – rovnako ako kedysi. Je fajn, že sú tu na Slovensku s tvoria najživšie, najžiarivejšie duchovné centrum na planéte. Ruský svet dnes bojujúci proti Zlu im v pravej chvíli predá ‚“štafetu“ a vtedy sa začne posledná definitívna krátka etapa triedenia ľudských duchov na Zemi.
     Rytier – Slovensko vykoná svoju Bohom predurčenú úlohu. Na ňom – podľa toho aký v tej chvíli bude on sám sa bude súdiť pozemský svet ľudských duchov – podľa toho bude aj vyzerať osud ľudí,národov a štátov pred Veľkou očistou bez ohľadu na to čo chcú Elity za oponou či Židovstvo či sám Lucifer.
     Čo plánoval/plánuje Lucifer, Elity -Globalisti a Židovstvo je jedna vec ale posledné slovo bude mať Boh si svojím Zámerom pretože Jeho Zákony a Jeho vôľa obopína všetko dianie sveta a nič sa z nich pôsobenia nedokáže vymaniť.
     Zlatá miliarda a pod. sú len plány, ktoré sa nikdy neuskutočnia.

   • Jednoducho oni židia si urobia výber aj medzi sebou už to vyskúšali za druhej svetovej vojny 🤔

   • Skôr by som na to išiel tak že
    500000000
    ÷
    2800
    =
    178571
    Asi tak

 4. Poľsko /popri protestoch kamionistov/:

  Protest zemědělců /november/

  K protestujícím v Korczowe se ve středu připojili polští zemědělci vystupující jako společenství Okradený venkov. Ti už blokovali hraniční přechody na jaře. Tehdy taky prováděli nárazové krátké blokády ve velkých městech, například Varšavě nebo Štětíně.

  „Situace nás dohnala k protestům. Příval ukrajinské kukuřice, ale i jiných plodin a ceny výkupu naší produkce vedly k tomu, že už si zkrátka neporadíme. Výnosy už nepokryjí náklady,“ říká Alina Radecká z Podkarpatské zemědělské komory.

  Společně s dalšími rolníky v oblasti přišla podpořit polské podnikatele v autodopravě. „Bereme si úvěry, abychom naše rodinné podniky udrželi, ale vláda nám prostě nepomáhá,“ vysvětluje Radecká.

  Rodina Radecké vlastní 150 hektarů půdy. Tvrdí ale, že náklady na osiva a hnojiva rostou a s příbuznými už neví, co dál. Poslední rok vidí jako nejtěžší, protože zároveň vázne i výkup plodin. Sklady jsou plné.
  https://ksbforum.info/discussion/comment/23971/#Comment_23971

 5. Mohutné protesty německých farmářů už myslím zabraly. Vláda ustoupila:

  barrons.com/news/germany-drops-planned-subsidy-cuts-after-farmers-protest-74d9b2a4

  – Německo po protestech zemědělců upouští od plánovaného snížení dotací –

  + „Lidé by se neměli bát své vlády. Vlády by se měly bát svých lidí“. Alan Moore

  = Když se vlády bojí svých lidí, je to demokracie. Když se lidé bojí své vlády, je to tyranie. A proto se bude každá tyranská vláda snažit svůj lid všemožně odzbrojit.

 6. Prislusnici policie, vlady,uradnici, milionari atd atd budu mat chladnicky plne .pereto investujte do zbrani a municie… Jedlo tam Bude cakat n nas

  • Stačí nejakému politikovi,policajtovi, či úradníkovi vyzabíjať jeho rodinu a hneď by sa uvidelo…

   • Vsetko je v rukach policie..skorumpovane k*rvy su to. Pred novym rokom som bol zatknuty.Opytal som SA mladej policajtky preco sa pridala k policies kej odpoved Because of money… Pre peniaze… Mam dost

    • Pretože hypotéka /plus podiel na moci a zbraň/. Načo je bezdetným policajtkám, ktoré single nemajú záujem si založiť rodinu?
     Kto má rodinu – ako policajt, si musí uvedomiť, čo je to páchanie násilia na iných. Mal by.

  • Okoloidúci

   Keď si taký múdry tak prezrať ako sa k tebou spomínanému tovaru dopracovať bez toha aby sa o tom dozvedeli tí, tebou spomínaní….

 7. Češi se zvednou z gauče až budou umírat hlady. Ještě je čas.
  Nevím jestli o tom bylo něco na sračkometech, protože na mainstream už od Kovidu nekoukám.

 8. mariankosnac

  Jo píšu o tom aj niektoré sračkomety

  Nemecko po protestoch farmárov upustilo od plánovaného zrušenia dotácií na naftu
  před 3 hodinami
  Trend

  Nemeckí farmári plánujú 8. januára zorganizovať protesty, ktoré by sa svojím rozsahom priblížili tým holandským. Chcú demonštrovať na čo najviac miestach, v niektorých spolkových krajinách plánujú traktormi blokovať diaľnice.
  před 4 hodinami
  Štandard
  /tieto protesty už asi zrušia/

 9. Jasne, ze mainstreamove media mlcia. Prave vdaka nim globalisti presadzuju svoje antihumanne plany. Tak to bolo s covidom a teraz bez vynimky podporuju vedecky nepodlozenu zelenu agendu. A kto vlatsni mienkotvorne, mainstreamove media a tlacove agentury?? Odpoved si dajte sami.

 10. Nuž o tom blesku a symbolike v Argentíne som teda nevedel !
  http://christianitas.sk/taliansky-katolicky-knaz-ktory-mal-kriticku-kazen-na-silvestra-voci-papezovi-frantiskovi-bol-exkomunikovany/
  To nie je senzácia pre mainstream… ani znak z hora, keďže to mocipánom nevyhovuje! Že?! :o)))

 11. svatoslav butora

  Šťastím pre celý svet ľudí a pre obyvateľov tzv.EU bude, keď bláznivá štruktúra moci tzv. EU prestane existovať. Európske národy existovali pred vznikom centrálnej moci bláznov a bankárov a dokážu existovať bez nich.

  • To povedz globálnemu Cabal parazitovi.

  • EU je jenom nástroj.
   Toto je doba absolutní křeči moci bezmocných, kterým se vize NWO na věčné časy řítí a tak sebou strhnou vše ve své zoufalé destruktivní křeči.

 12. Zaujímavý článok: https://cz24.news/stefan-paulov-vela-veci-je-potrebne-vysetrit/ . Ale chýba tam zásadná vec! Keď prvé testovania proti covid19 robila armáda, kde zmizli, kam poputovali genetické vzorky testovanej populácie??? Kto ich využíva a na aké účely? Vývoj nových biologických zbraní? TOTO JE VLASTIZRADA JAK SVIŇA !!!
  Toto nebude nikto vyšetrovať a pravdu sa nedozvieme??? Haló!!!

 13. Títo západní farmári sú čistí otroci. Smiešne protesty, ktoré škodia hlavne obyčajnému človeku. A tí, ktorých by sa to mali týkať, sa im smejú do očí. Veď protestovať proti niečomu a potom denne vykonávať proti čomu protestujú je dobré mimo. Nuž ale čo s otrokom? Dodržiavanie aj pošahaných zákonov je jednoduchšie ako byť sám za seba zodpovedný a riadiť sa iným princípom.

  • Ti západní farmáři mají větší dotace,než my.A teď se začínají bouřit i polští zemědělci proti dovozu zem.komodit z Ukrajiny.Ale ,že likvidovali naše zemědělce za dumpingové ceny jim nevadilo .

 14. Je načase presne identifikovať koreň zla a konať!

  • A co, když stojíme proti naprogramovaným strukturám , které mají technologickou převahu ?

   Mají jediný cíl, toho genetického zmetka – otroka – kterého vytvořili – vyhubit.

  • Marek Kosice

   Koreňom PRAKTIZOVANIA zla je bezcitný Stvoriteľ. A teraz konaj…

 15. RF strieľala po Ukrajine už aj severokórejskými raketami. V USA ukázali trajektóriu na mape.
  Pri posledných masívnych útokoch na Ukrajinu Rusko použilo balistické strely, ktoré dostalo od Severnej Kórey. Podarilo sa im tak obísť medzinárodné sankcie.
  https://war.telegraf.com.ua/war-in-ukraine/2024-01-04/5826333-rf-uzhe-bila-po-ukraini-pivnichnokoreyskimi-raketami-u-ssha-pokazali-traektoriyu-na-karti

  • No – aj české rakety – aj slovenské rakety s dostrelom 100 km – pri útokoch na sídliská Donbasu – o čom Fico asi „nevie“.

 16. Ani „Oľcha“ ani „Vampiry“. Ruských vojakov nachytali na vážnych nezrovnalostiach s obstrelom Belgoroda.
  https://telegraf.com.ua/ukraina/2023-12-31/5825495-ne-olkha-i-ne-vampiry-voennykh-rf-podlovili-na-vazhnykh-nestykovkakh-s-obstrelom-belgoroda

 17. Marek Kosice

  Kto nestriela svojimi zivot umoznujucimi „nabojmi“, ten nestriela po nevinnych ludoch ziadnymi zeleznymi nabojmi. Ci si myslite ze existuje dobyvacny vojak ktoreho neovlada rozmnozovaci pud?

 18. Kennedyho zastřelil řidič, který řídil jeho auto … – YouTube
  https://www.youtube.com/watch?v=0leHYg-1F-Y
  Poznámka – autora dokumentu Coopera zabili.

  Tu je detailná snímka bleskového strelca – preto sa aj Jackie hrabala v aute dozadu. V článku je ďalšie video. Rusi uverejnili dokument o celom spiknutí okolo Oswalda – pri atentáte boli použití jeho dvojníci a samozrejme zneužitý jeho vzťah k ZSSR.
  Nevěříte, že Kennedyho zastřelil jeho řidič? Podívejte se na důkazy, tvrdí vynašeč
  https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/neverite-ze-kennedyho-zastrelil-jeho-ridic-podivejte-se-na-dukazy-tvrdi-vynasec/

  • Ja tomu verím,že Kenedyho zastrelil jeho vodič po tolkých rokoch sa dozvedáme pravdu o jeho vražde detailne znázornené to bolo ako sa jackie hrabe v aute zo strachu aby sa aj jej neušla guľka …

 19. Bývalý vědec Billa Gatese předpovídá prudký pokles populace: Až 30-40 % ve vysoce proočkovaných zemích

  https://aktax.cz/byvaly-vedec-billa-gatese-predpovida-prudky-pokles-populace/

 20. video cca 28 minut – informačněš zajímavé – jak to fungovalo….

  https://www.youtube.com/watch?v=v05Jz2FcarM&t=22s

  Eliška Šťastná byla coby zdravotní sestra ze zubní ordinace před třemi lety jednou z prvních, kdo se nechal očkovat proti tehdy se šířícímu viru. Obě dávky absolvovala spolu s kolegy a kolegyněmi z ordinace. Brali to jako nutnost a svého druhu povinnost vzhledem k atmosféře, která tehdy panovala ve společnosti. „Byl to ohromný tlak, hlavně na nás zdravotníky. Dneska už na to každý zapomněl,“ vzpomíná Eliška Šťastná. V den očkování byla podle ní v týmu kolegů patrná nervozita, ale nakonec zvítězil humor a domů se všichni vrátili v dobré náladě. O měsíc později, po druhé dávce, se u Elišky, silné alergičky, jejíž anamnéza však nikoho z očkujících nezajímala, dostavil anafylaktický šok. Skončila na pohotovosti, a to byl pouhý začátek vleklých a omezujících zdravotních potíží. Brzy poté začaly záchvaty podobné epilepsii, nicméně diagnostika ukázala, že se o epilepsii nejedná. Po nekonečném kolečku po různých lékařských zařízeních se Eliška vloni dozvěděla nepříznivou diagnózu: FND, funkční neurologická porucha, porucha hybnosti. Lékaři uvádějí jasnou souvislost mezi očkováním a touto diagnózou, která je však relativně nová a neexistuje žádná známá efektivní léčba. „Doufám, že tak jak se rychle vyvinula vakcína, tak se rychle najde i fungující léčba na tuto diagnózu,“ říká Eliška Šťastná, která musela přestat vykonávat své povolání zdravotní sestry a v současnosti je v invalidním důchodu.

 21. Více než 7000 Německých žen bylo od roku 2015 znásilněno nebo napadeno migranty

  https://aktax.cz/vice-nez-7000-nemeckych-zen-bylo-znasilneno-migranty/

 22. Obyvatelia Ekaterinburgu prišli s novým predvolebným heslom „Pošel na… Pošel na…“
  https://youtu.be/0hli_C8zlBY?feature=shared

 23. Pre Achnaton
  Môžeš prosím ťa podrobnejšie rozpísať túto myšlienku. „Achnaton
  05/01/2024 at 11:24
  Žiadny strach, tých čo nepriamo ale zásadne rozhodnú o budúcnosti duší ľudí a poslednej etapy trvania nášho sveta je stále 144.000 – rovnako ako kedysi. Je fajn, že sú tu na Slovensku s tvoria najživšie,

 24. Pre Achnaton
  Môžeš prosím ťa podrobnejšie rozpísať túto myšlienku.
  Žiadny strach, tých čo nepriamo ale zásadne rozhodnú o budúcnosti duší ľudí a poslednej etapy trvania nášho sveta je stále 144.000 – rovnako ako kedysi. Je fajn, že sú tu na Slovensku s tvoria najživšie,

Pridajte komentár

*