10 najbežnejších chýb vo výžive – stále robíte niektoré z nich?


Print Friendly, PDF & Email

10 najbežnejších chýb vo výžive – stále robíte niektoré z nich?

(S. D. Wells, Natural News) – Čo je „deformované“ jedlo? Jedlo môže byť rôznymi spôsobmi deformované v laboratóriu, alebo sa deformovaným môže stať.

Keď vedci geneticky modifikujú jedlo, znamená to, že berú gény z rastliny alebo živočícha, ktorý prirodzene zabíjajú nejaké baktérie, červy a buriny a potom ich zapracujú do semenáčov plodín a pestujú ich.

Výsledkom je často deformované jedlo, ktoré môže spôsobiť poškodenie zdravia tráviaceho traktu, vedúce k rakovine životne dôležitých orgánov, čo bolo dôkladne dokázané vedeckým výskumom.

Konzumácia geneticky modifikovaných organizmov je len začiatok zlých návykov (chýb v stravovaní), ktoré vedú k zlým dôsledkom z podvýživy a pokazeného jedla.

Kde sa teda mýli toľko „zdravo zmýšľajúcich“ ľudí?

Je také ťažké prísť na to, ako získať čisté živiny bez všetkých tých zmutovaných, frankensteinovských potravinových prísad? Chce to len trochu hľadať.

Geneticky modifikované organizmy (GMO) ničia nielen dobré črevné baktérie, ale deformujú aj ľudské bunky. Keď sa tieto deformované ľudské bunky začnú nekontrolovateľne množiť, nachádzajú oslabené tkanivo a útočia.

Bežnými formami rakoviny z geneticky modifikovaných organizmov sú rakovina prsníka, hrubého čreva, obličiek, močového mechúra a pankreasu.

Najsmrtiacejšia zo všetkých je rakovina pankreasu, zabíjajúca 90 percent svojich obetí.

Poďme si teraz pohovoriť o pančovaných potravinách. Pančovať znamená spraviť niečo menej kvalitným pridaním podradných látok, a keď hovoríme o jedle alebo lieku, pančované látky predstavujú často celý zoznam prísad produktu. To nie je dobré.

Milióny ľudí kupujú produkty obsahujúce dlhý zoznam ingrediencií, ktoré väčšina ľudí nevie ani vysloviť, tým menej využiť na zistenie, či vôbec pochádzajú z prírody. Dnes sa presadzujú „konzervanty“ ako niečo dobré, no zväčša ide o škodlivé prísady vyrábané z chemikálií.

Často presadzovaný je napríklad fluór ako „dobrý pre vaše zuby“ alebo na „boj so zubným kazom“, ale za akú cenu? Za cenu rakoviny a krehkých kostí.

Vráťme sa späť k základom a toto všetko zbúrajme, aby ste mohli začať zo svojej potravy vyraďovať to najbežnejšie jedlo, nápoje, vitamíny a medicínske jedy.

10 najobvyklejších stravovacích chýb, ktorých sa ľudia dopúšťajú každý deň jedlom, občerstveniami, nápojmi a tiež vitamínmi

1. Nazdávanie sa, že „bezlepkový“ automaticky znamená, že výrobok je zdravý.

2. Konzumovanie obvyklého „celozrnného“ namiesto organickej vlákniny.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

3. Pitie vody z kohútika, ktorá v sebe stále obsahuje toxický chlór a fluór (ten len v niektorých krajinách – na Slovensku alebo v Česku sa fluór do vody našťastie nepridáva).

4. Presvedčenie, že „organický lisovaný“ repkový olej predstavuje zdravú voľbu.

5. Konzumácia jogurtu na získanie probiotík (zvyčajne je mliečny a plný cukru).

6. Používanie mikrovlnky na zohrievanie jedál, najmä výrobkov živočíšneho pôvodu.

7. Nazdávanie sa, že označenie „certifikovaný bio/organický“ automaticky znamená, že produkt je pre vás dobrý (aj tak môže byť plný toxínov ťažkých kovov a repkového oleja).

8. Nadmerné varenie jedla až do tej miery, že stratí väčšinu alebo všetku svoju výživovú hodnotu (napríklad hlbokomrazené, opekané, prepečené, atď.).

9. Nazdávanie sa, že lacný multivitamín je pre vás dobrý, hoci ide zväčša o chemický odpad z farmaceutickou spoločnosťou vlastneného chemického konglomerátu.

10. Podceňovanie sily vitamínov C, D a zinku počas pandémie (a vždy).

Mikrovlnné rúry do niekoľkých minút ničia výživovú hodnotu v dôsledku prudkého rozkmitania molekúl vody, až kým sa jedlo nestane deformované

Vedeli ste, že mikrovlnky dokážu deformovať vaše jedlo a ničiť živiny?

Molekuly vody vibrujú veľmi rýchlo, vytvárajúc trenie – práve ono zohrieva vaše jedlo – čo je dôvod, prečo sa zvyčajne nezohrejú plastové či kartónové obaly (ak neobsahujú vodu).

Keď ale jedlo necháte v mikrovlnke pridlho, zistíte, že mäso a chlieb sa stanú veľmi ťahavé (nejedlé). Výskum ukazuje, že živočíšne a vedľajšie produkty strácajú výživovú hodnotu, čím dlhšie sú „ožarované“.

Mikrovlnné rúry využívajú molekulárne trenie (chaos), ktoré decimuje jemné molekuly vitamímov a fytonutrientov, čo sú prírodné lieky rastliny.

Jedna štúdia odhalila, že ohrievanie zeleniny v mikrovlnke zničí 97 percent nutričného obsahu, ničiac aj schopnosť jedla zlepšovať zdravie a posilňovať imunitu. To je dôvod, prečo toto jedlo volajú „ožarované“ , lebo úplne ničíte nutričnú hodnotu.

Stop Candida

Autor: S. D. Wells , Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Ďakujeme za preloženie ďalšieho článku z môjho obľúbeného webu ktorý čítam už veľa rokov a ktorý ovplyvnil môj životný štýl.

  • Tvoj životný štýl sú jóbovky – ktorými zas***aš ten náš životný štýl!

   • Ja sa pani Jean musím zastať, veď dáva odkazy na dôležité informácie. Vďaka nej som sa dostala k hodnotným stránkam, ktoré by som bez nej možno nenašla. Ďakujeme, pani Jean !

    • holistický prístup

     Alžbeta,

     predstav si, že každý, kto klikne na tento web – prípadne len každý diskutujúci – tu zakaždým zavesí nejakých 50 linkov o tom istom … pritom je to VŠADE … úplne VŠADE … a MNOHO …. veeeľmi MNOHO, … – akoby NIČ iné ani neexistovlo, ako to panetnované ZOTROČUJÚCE NIČ!!!!! – je to len a len KŔMENIE BEŠTIE, LŽI, PODVODU, … vari chceš tvrdiť, že na každý link klikneš a prečítaš s porozumením?!? … pochybujem – priam tvrdím, že samotná „Jean“ tie články, na ktoré odkazuje, ani nečíta … len linkovo-nadpisovo KŔMI PODVOD … mal by existovať nejaký limit na linky pre každého diskutéra … diskusia má byť diskusiou, nie odkazoviskom (smetiskom).

     • Ja všetko nečítam, prebehnem očami a podľa nadpisov usúdim, čo ma zaujíma a čo nie. Viem rozoznať zrno od pliev. Chcem byť v celkovom „obraze“, čo sa deje a mať pravdivý nadhľad. A je pravda, že vďaka odkazom pani Jean som prišla aj na stránky ako Dr. Mercola a iné. A keď sa pred časom pani Jean odmlčala, priznám sa, že mi chýbala. A ešte pán Definitíva, ktorý sa tu už neobjavuje. Asi toľko.

     • holistický prístup

      Mal by predsa existovať nejaký prísnejší výber linkov – zvlášť tých samostatných – nie všetko, čo príde pod ruku – takým spôsobom tu môže byť niekoľko stovák až tisícov linkov a diskusia samotná sa stratí – stane sa zbytočnou … v tom odpadisku-odkazisku.

  • provokater

   keby si cucla niečo hrubšie

 2. vlastimila

  Ano dakujeme redakcii a zerlame jej dalej vela spokojnych citatelov v Novom roku 2022 !🥂🍾

 3. 3 x 222 = 666

  • Miroslav Čižmár

   2022, rok troch hadov.

   • pohoda, had ktory sa ku mne priblizi do mojej komfortnej zony, tak komfortne ho spapam a pomaly vyvarim, aby nestratil ziviny..

    • Miroslav Čižmár

     V roku 222 bol zavraždený rímsky cisár Elagabalus. História sa opakuje. https://historyofyesterday.com/elagabalus-8af6ae56e58e

    • Hm. Dnes som hodil reč so svojou švagrinou, či sa ešte dá zachrániť naše deti. ??? ide o syndróm zavrhnutého rodiča – polopate – obe sestry poštvali deti proti nám otcom. Nedá sa. Oni sa už rozhodujú samé. Fajn. Tu pochopíte, ako tí preprogramovaní degeneráti – deti – miľujú svojho nepriateľa. Takže je to naozaj v prdeli a neverím ani na pravdu na smrtelnej posteli. Fuj! Takže – preklínam celé toto plemeno až do posledného kolena! Amen! Teraz som slobodný! ??? Nikto ma nemôže vydierať mojou rodinou! Tak! Preto milujem svoj národ! Skúste mi ho kurvy zobrať!

     • Ak si chlap, zvládneš svoju ženu. Chce to trpezlivosť.

     • hmm – ak je Prozreteľnosť chlap, tak áno. Ide o analógiu štokholmského syndrómu,

      Syndróm zavrhnutého (odcudzeného) rodiča | Rada pre práva …
      [Prehľadávať doménu prava-deti.sk] http://www.prava-deti.sk › nezaradene › syndrom-zavrhnuteho-odcudzeneho-rodica
      Syndróm zavrhnutého (odcudzeného) rodiča z anglického prekladu parental alienation syndrome. V roku 1985 publikoval Richard A. Gardner v Academy Forum článok Recent Trends in Divorce and Custody Litigation. Jednalo sa o prvý článok, kde opísal Syndróm zavrhnutého rodiča (PAS) ako ochorenie, ktoré začal pozorovať od roku 1980.

      Syndróm zavrhnutého rodiča (SZR) – Ginn
      [Prehľadávať doménu ginn.press] https://www.ginn.press › a › syndrom-zavrhnuteho-rodica
      Syndróm zavrhnutého rodiča je koncept, ktorý vznikol v osemdesiatych rokoch minulého storočia. Je to psychická forma detského zneužívanie a jeho hlavným znakom je očierňovanie rodiča dieťaťom bez racionálnych dôvodov, za ktorým stojí programovanie druhého rodiča, resp. vedomé či nevedomé stratégie podnecujúce dieťa k zavrhnutiu druhého rodiča.
      —————————————-
      Deti ako zbraň v rukách druhého rodiča – psychopata. Ktorý z nich vychová psychopatov tiež. Toto sa nepodarilo mojej matke smerom k môjmu otcovi, ale podarilo sa to môjej ex aj švagrinej. Základom tam bolo neustále ponižovanie svokra svokrou, nezriedka aj buchnáty. No a feminizmus-komunizmus a kult matky – po rozvode chlapi automaticky prichádzali o právo na výchovu, teda aj o byty, rozvrat v rodine mohol pokračovať. Poznám x takýchto prípadov, bol som aj na nakrúcaní relácie o tomto. To je program! Treba o tom viac hovoriť. Už ako decko som zažil na prázdninách u otcovej sesternice, že bratranec nechcel komunikovať so svojím pravým otcom, keď za ním prišiel – a nevedel mi to ani vysvetliť prečo. V podstate je to neschopnosť postaviť sa za druhého rodiča, pretože sa bojí následkov čo urobí ten druhý, na ktorom je závislý. Nebudem rozoberať, s čím všetkým ma matka mlátila, keď ju chytila zúrivosť. Ono je to aj o tom, že psychopat ťa opustiť môže – ty jeho nie. Detto ty nemôžš len tak odísť od teroristu – únoscu. Preto štokholmský sysndróm. X-krát som rozmýšľal nad tým, že keby som ex vtedy načapanú vyhodil z okna, situ by bola iná, ale výška poschodia nedávala záruku – no a ešte frontex. „Logicky“ nezabiješ deckám matku a ona sa ti odvďačí takto – že ti vychová z detí úhlavných nepriateľov. Všetko podľa plánu – dnes deti znenávidia rodičov preto, že ich nechcú opichať a deti potom v škole šikanujú!
      Pozor – toto je tu stále prítomné! Syndróm zavrhnutého rodiča kvôli vakcíne! Preto som to načal. Aj debilizačná škola dokáže rozvrátiť vzťahy detí k rodičom!

     • Chápem ťa, ja som vyrastala u svojej babky, lebo mama bola „zlá“ (nebudem vysvetľovať), celý život som ju mala za tú dobrú (babku) a mamu za zlú. Keď babka zomrela, s mamou som sa zmierila, lebo som chcela poznať názor aj druhej strany…nakoniec som jej odpustila (mame), aj keď viem, že to čo robila bolo zlé…ale to čo ti chcem povedať je to, že deti nakoniec pochopia, ako to v skutočnosti bolo…možno neskoro, ale predsa, to mi ver…

 4. 8. Nadmerné varenie jedla až do tej miery, že stratí väčšinu alebo všetku svoju výživovú hodnotu (napríklad hlbokomrazené, opekané, prepečené, atď.).

  mozno okrem dlheho vyvaru, napr 24-48 alebo aj viac hodinoveho vyvaru…

  inak super clanok.

 5. Ten vyvar 24 hodin a viac je taka blbost aku sdom uz davno nepocula…to pustil do sveta nejaky stolar?!

  • to sa bezne varia kosti,na silny vyvar,za par dni ,varenia,tie kosti mozno zjest,je to uzasne bezne a tiez sa to predava v obchodoch

  • holistický prístup

   zuzanka,

   práve preto nám „dvaja oslavovaní beštiálni psychopati – svätci“ zničili na príkaz našu pôvodnú reč, odstránili tie najdôležitejšie bukvy, mnohé premenovali, zmenili a menia zmysly a významy slov, … – to, čo pomenovali „vývoj reči“, je jeho cielená degradácia … všetky tie akadémie a „výskumné“ ústavy „jazyka“ majú za cieľ presne podľa požiadaviek ničiť jazyk – reč … preto aj to rozdelenie jedného národa na rôzne akože-národy („štáty“, „republiky“, „kráľovstvá“, …) s upravenými jazykami – rečami, … – tým stavajú proti sebe skupiny jedného národa a tí si v bratovžedných bojoch zatarasujú cestu vývoja, … – možno mnoho popísať … aj súčasné papagájovanie „anglicky“ … cieľ je rovnaký …

 6. maruška.

  A aby sme z toho vsetkeho uplne nezblbli, nieco na uvolnenie…
  https://m.youtube.com/watch?v=DfT5_41xEZk

 7. Celej redakcii a čitateľom prajem šťastný Nový rok ! 😉

 8. https://blogs.mercola.com/sites/vitalvotes/archive/2022/01/01/encephalitis-after-covid-shot.aspx
  Encephalitis After COVID Shot
  Encefalitída po COVID vakcíne

  Later, she overheard one of the clinicians say to someone outside her door, “Look! There’s another one!”
  Neskôr začula, ako jeden z lekárov povedal niekomu za jej dverami: „Pozri! Je tu ďalšia!“

 9. https://cz24.news/britsky-imunolog-john-bell-pre-the-guardian-priebeh-covidu-po-nakaze-omikronom-nie-je-moc-zavazny-umrtia-su-minulostou/
  Britský imunológ John Bell pre The Guardian: Priebeh Covidu po nákaze omikronom nie je moc závažný. úmrtia sú minulosťou

 10. V Londýne nie sú žiadne obmedzenia, žiadne kontroly. Všetko je otvorené vrátane reštaurácii, kaviarni.

  https://cz24.news/danny-kollar-dezinformacie-tv-markiza-korpo-medii-o-prichadzajucej-tsunami-omikronu-do-velkej-britanie-vs-realita-video-sk-8-min/
  DANNY KOLLÁR: DEZINFORMÁCIE TV MARKÍZA & KORPO-MÉDIÍ O PRICHÁDZAJÚCEJ TSUNAMI OMIKRONU DO VEĽKEJ BRITÁNIE VS. REALITA (VIDEO SK, 8 min)

 11. …článok o výžive je určite poučný, no v tejto chvíli ma viac zaujal článok o preprogramovaní nášho DNA pomocou slov a frekvencií a tiež informácie od Dannyho Kollára….sú v nich veľké súvislosti v terajš.situácii, no mnohí z nás si to neuvedomujú….treba o tom veľa hovoriť hlavne tým., kt.majú záujem to počúvať…a čo k Nov.roku 2022? želám všetkým ľuďom, úprimne a dobre zmýšľajúcim hlavne veľa ,,Svetla pravdy“, to je na 1.mieste, vďaka nemu dokážeme veľmi veľa, stále verím, že si čoraz viac ľudí bude uvedomovať celú situác.s vymysl.,,pandémiou“, to je hneď na 2.mieste. Vďaka týmto 2 splnen.prianiam budeme mať všetko – viac zdravia, viac lásky, viac pohody, viac vzájom.spolupatričnosti či už v rodinách, alebo prac.kolektívoch….týmto sa chcem tiež poďakovať redakcii Portál Bádateľ za včasné informovanie o dianí v spoločnosti ako aj Vám tu píšucim za Vaše komentáre a popriať Vám do N.roku hlavne veľa síl a ochoty pokračovať v tom, čo robíte ….každý takýto krok ,,spája“ ďalšie kroky a spolu sa vytvára tá ,,správna cesta pre nás všetkých“, akurát my ostatní musíme urobiť jedno – chcieť na ňu vykročiť….nech sa nám v tom darí čo najlepšie…….

 12. https://zemavek.sk/tieto-studie-potvrdzuju-imunitu-po-prekonani-covid-na-rok-a-viac-zaujima-to-odbornikov-alebo-politikov/
  Tieto štúdie potvrdzujú imunitu po prekonaní Covid-19 na rok a viac. Zaujíma to odborníkov alebo politikov?

  • Ne a asi jen tak nebude. To by pak Kravín (čili Býk Farma) neměl zisky. Měl jsem údajně covida před cca 15-ti měsíci a protilátky mi naměřili 97 nevimčeho (zkraje prosince, zaměstnavatel nám to zaplatil). Tož tag :-).

  • Presne pred rokom som prekonala covid. Minulý mesiac som bola chorá – nádcha, potom priedušky (bez teploty, bez bolesti svalov…) doktorka so mnou pri vyšetrení jednala, ako by som mala ebolu… ochranný odev, štít, rúško, rukavice, aj sestrička…samu ma vzali do vedľajšej miestnosti, otvorili všetky veľké okná, lekárka ma vyzliekla do pol pása pod tým otvoreným oknom, aby mi popočúvala priedušky…vonku -5 stupňov…kričala na mňa, aby som na ňu nedýchala, odvrátila som hlavu…no teror…pred tým som mala ag test, že som negatívna, ale poslala ma ešte na PCR a že keď budem pozitívna, tak nech sa u nej ani neukazujem, nech píšem e-mailom…no des…povedala som jej, že viem, že nemám covid, lebo som ho mala pred rokom a mám protilátky….jej odpoveď: no na to zabudnite, žiadne protilátky už nemáte!!!

 13. https://www.banned.video/watch?id=61cf8f20cddb3b489fafd4c2
  Broadcast Of 2021 – Dr. Peter McCullough Live In Studio & More – “This is a Test of Scientific Integrity” Must See Comprehensive Data Transparency
  Vysielanie z roku 2021 – Dr. Peter McCullough naživo v štúdiu a ďalšie – „Toto je test vedeckej integrity“ musíme vidieť komplexnú transparentnosť údajov

  Dr. Peter McCullough joins Alex Jones live in studio to give his powerful presentation on the COVID virus, its mutations, and the mRNA gene therapy/viral vector injections.
  Dr. Peter McCullough sa pripája k Alexovi Jonesovi naživo v štúdiu, aby predniesol svoju silnú prezentáciu o víruse COVID, jeho mutáciách a génovej terapii mRNA/injekciách vírusového vektora.

 14. https://www.banned.video/watch?id=61cfa6acea6077490e2dbf4a
  Dr. Robert Malone Visits Infowars After Being Banned By Twitter Bombshell Interview
  Dr. Robert Malone navštevuje Infowars po tom, čo bol zakázaný službou Twitter Bombastický rozhovor

  Inventor of mRNA Technology Issues Emergency Warning To The World
  Vynálezca technológie mRNA vydáva svetu mimoriadne varovanie

 15. Velmi sa bavim, ked citam informacie, a prezentacie odbornikov o viruse, ktory nebol nikym dokazany…..

  • provokater

   hehehehehe he

  • Ja to uz samozrejme ,viez dost davno,oni musia udrziavat v ludoch myslienku ,ze :virus: existuje,ci bol z netopiera,Ciny, umelo vytvoreny,atd,aby mohli pokracovat v Genocide sveta,takze kto „veri“ na „virus“,budto je neinformovani,,kontrolovana opozicia,alebo uz zdebilizovani,cauko

   • Peter Nevláčil

    Všetci ignoruju názor .že choroba Covid existuje. Ale nie z výrusu !
    Ten ešte nikdo nevidel. Len o ňom kecaju
    Zrážanie krvi v plúcach je fakt !
    Železo v krvi -fakt.
    Elektro magnetizmus -fakt
    Reagovanie železa na magn.‘-fakt SPOMALÍ PRÚDENIE KRVI.-ZRAZENINY .

   • Peter Nevláčil

    Španielska chrípka-1918-začiatok rozvoja rádiového vysielania .
    Rozvoj sieti na nové vyššie frekvencie
    3G . 4G vždy sprevádzali chripkové epidémie. Napr. Sars.
    5G – rovnako – nazvané Covid.

 16. https://www.infowars.com/posts/video-after-two-years-cdc-head-admits-pcr-tests-produce-false-positives/
  Video: After Two Years, CDC Head Admits PCR Tests Produce False Positives
  Video: Po dvoch rokoch vedúca CDC pripúšťa, že testy PCR produkujú falošne pozitívne výsledky

 17. https://www.infowars.com/posts/germany-govt-reports-96-of-omicron-cases-are-among-fully-vaccinated-4-are-unvaccinated/
  Germany: Govt Reports 96% of Omicron Cases Are Among Fully Vaccinated, 4% Are Unvaccinated
  Nemecko: Vláda uvádza, že 96 % prípadov Omicronu je medzi plne očkovanými, 4 % sú neočkovaní

 18. Najväčší gól, keď si ľudia prajú a želajú zdravie a opiju sa následne donemoty. Zajedaju to pšeničným chlebom, eckovymi sunkami, glutenovymi čípsami. Vivat človek 🙏

  • janko hrasko

   nie vsetky ecka su zle, gluten je lepok, a problem nie je v psenici…
   viac tu: http://vesmironas.cz/29/04/2018/toxicka-psenice-neni-to-lepek-ale/

  • Súhlas…aj keď domáca pálenka nie je zlá…ale tie čipsy a tie podradné šunky…cukor…ale ľudia nemajú čas zisťovať zloženie potravín…je ich strašne veľa, nekvalitných, veľa ľudí nevie o konzervantoch nič…chýba osveta a VEĽMI!!!

   • holistický prístup

    DD,

    už také malé množstvo alkoholu (tvrdšieho) – užitého vnútorne – ako je jedna tzv. „štaplrla“, zablokuje duševné a duchovné schopnosti (spojenie s nadvedomím – s Večnosťou) na obdobie min. 3 rokov – preto je alkoholu tak veľa rôznych značiek, v ponuke sú všade plné regály, re-KLAMy, … – dokonca v procese výroby sú alkoholy (a nielen tie) ovplyvňované na nehmotnej úrovni – používa sa napr. voda, ktorá bola znečistená cielene MOČOM (cudzincov, zločincov, banditov, ….), VÝKALMI, … – následne bola na hmotnej úrovni vyčistená, ale na vyšších energetických rovinách trvalo poškodená, … – všetky tzv. „legálne“ drogy sú cielené na genetiku, na spojenie s predkami, s Večnosťou, … a to, čo je pre ľudstvo DARom – to zá-KONmi zakazujú …

  • Peter Nevláčil

   Jednoznačne !
   Nesprávna strava – ZAHLIENUJE PLÚCA !
   LEPOK JE NAJHORŠIE SVINSTVO !
   Pračlovek jedol mäso a tuk.
   Nie cukor !!!

 19. Dobré video od Štefana Harabina:
  https://www.youtube.com/watch?v=GmdRmi-uEAA
  Novoročný prejav 2022.

 20. Kto vie maďarsky nech vypočuje toto video – čo s nami robia „elity“ sveta:
  https://www.youtube.com/watch?v=giZ_63wB-oI

 21. Mila redakcia,
  k tym trom novorocnym zelaniam len tolko, ze nam chyba zlata rybka…

  • A čo tak sústredené vedomie más, o ktorom ste písali pri inom článku? To by mohlo nahradiť zlatú rybku.

   • Ak máte na mysli kolektívne meditácie, tak nie sú pre tento rok 2022 odporúčané.

    • holistický prístup

     ametyst,

     S-VEDOMIE = spoločné VEDOMIE – naň sa môžeš napojiť kedykoľvek – snažiť sa dosiahnuť trvalý stav …

     Čo myslíš, čo to znamená – to stále uverejňovanie „článkov“ o tom istom?!? – je to cielené úmyselné OVPYVŇOVANIE (manipulácia, programovanie, … !!!!) VEDOMIA mnohých jedincov – vytváranie a kŕmenie PANIKY a STRACHOV – tvorenie a udržiavanie sveta TEMNÝCH – niečo v zmysle HROMADNÝCH meditácií (bytosti svetla – ako jediní TVORCOVIA – tvoria svet pre sily TEMNA) … a je to VŠADE!!!!! – odpoj sa – snaž sa dosiahnuť stav POZOROVATEĽ – ak sa však niekto opýta, tak odpovedaj úprimne, otvorene, …, pravdivo – bez ohľadu na dôsledky … v tomto prípade buď aktívna podľa stavu vývoja danej pátajúcej sa bytosti.

    • A to už prečo?

     • Lebo pri tejto 21.12.sme vraj „nakŕmili“ temných. (Odkaz galaktickej federácie)
      Aj keď mne to moc hlava neberie… nakoľko temní sa kŕmia nízkymi vibráciami.

 22. …vďaka za každé nové inform., kt sú pre mňa užitočné…my sami si máme vyberať, čo sa nám ,,hodí a čo nie do nášho života“…každý má právo písať tak, ako mu je to ,,najbližšie“ ….každý máme slob.vôľu, nech si píše každý, čo uzná za vhodné, pokiaľ viem, že inému tým pomôžem, resp.nespôsobujem žiadnu škodu…a preto, že máme tú slob.vôľu, teda väčšina z nás, tolerujme sa navzájom, a nechajme iných prejaviť svoj názor….to, ako to iní reagujú, je už tiež na ich slobod.vôli, každý sa totiž rozhoduje sám za seba…. veľmi sa mi páči článok falošné videnie sveta, je ozaj krásne rozpísaný a veľmi poučný, mnohé veci som si v ńom potvrdila o duši a jej ,,cestovaní“ v iných dimenziách, …tiež bolo zaujímavé čítať príspevok o pšenici / aj WC pap. 🙁 / a z príspevku na uvoľnenie som sa ,,dostala“ k úžasnému človeku s veľ.Č- p.Hnízdilovi,…má skutočne mimoriadny pohľad na celú situáciu a v 17 otázkach, teda ich odpovediach o tom výstižne informoval…..ďakujem za všetky tieto prínosné inform. …..ešte k tomu syndrómu odvrh.rodiča…. aj keď sú deti už dospelé, stále sú a budú moja rodina / aj keď už ma rozhodne oveľa menej potrebujú, ako keď boli malé /…..myslím si, že stále treba mať nádej, že sa budú chcieť s ním stretnúť, rozhodne by som tie vzťahy s deťmi ešte ,,nehádzala do koša“, človek je tvor spoločenský a rodina je , resp.by mala byť základom každ.štátu…alebo aj inak povedané, rodina je miesto, kde život začína a láska nikdy nekončí…človek nikdy nevie, ako sa to ešte môže zmeniť k lepšiemu a za zachovanie rodiny, jej fungovania sa vždy oplatí ,,zabojovať“…. samozrejme, je to len môj názor, každý takýto rodič sa sám musí rozhodnúť…..

 23. ….áno, priznám sa, presne toto mi napadlo pri písaní tohto prísp.pred chvíľou, môže nastať aj syndróm odvrh.rodiča kvôli vakc….myslím, že presne viem, o čom je reč, no stále verím, že tákáto situácia sa ,,mi vyhne“…..

 24. nedristať, hop na koňa a konať, šulinovia

Pridajte komentár

*