Supermarkety v Británii začínajú predávať „jedlé hmyzie súpravy“, aby pomohli rodinám prekonať „globálnu potravinovú krízu“


Print Friendly, PDF & Email

Supermarkety v Británii začínajú predávať „jedlé hmyzie súpravy“, aby pomohli rodinám prekonať „globálnu potravinovú krízu“

(Baxter Dmitry, The People’s Voice) Britské supermarkety začínajú do predajného sortimentu zavádzať „jedlý hmyz“ ako súčasť kampane, ktorá má pomôcť rodinám prežiť „krízu životných nákladov“ a nadchádzajúci „globálny nedostatok potravín“.

Bill Gates a jeho kolegovia zo Svetového ekonomického fóra (WEF) už dlho vyhlasujú, že ľudstvo bude čoskoro jesť hmyz, chrobáky a cvrčky, pretože tradičné zdroje výživy, vrátane hovädzieho a kuracieho mäsa, sa považujú za príliš „uhlíkovo náročné“ pre plnenie cieľov Agendy 2030 a trvalo udržateľného rozvoja (SDG).

Teraz sa zdá, že svetová elita presvedčila veľké európske supermarkety, vrátane populárneho britského reťazca ALDI, aby predávali hmyz masám spotrebiteľov v Európe.

Britský poslanec Jim Fergusson k téme publikoval na sociálnej sieti X (bývalý Twitter) nasledovný status s pripojeným videom:

Preklad statusu do slovenčiny znie:

„Výstraha: Bill Gates a jeho parazitickí globalisti z WEF presvedčili supermarket ALDI, aby masám predával hmyz. Globalistickí paraziti pokračujú v dehumanizácii ľudstva v rámci snahy premeniť ľudí na nevoľníkov a samých seba povýšiť na zemepánov.“

Na tomto obrázku môžete vidieť predmetné hmyzie sady:

Zbohom vysoký krvný tlak

Medzitým v USA Demokrati podpísali so Svetovým ekonomickým fórom (WEF) zmluvu, ktorá umožní americkým potravinárskym spoločnostiam skrývať chrobáky a hmyz v obľúbených potravinách bez toho, aby to bolo uvedené na obale výrobkov.

Demokrati v Senáte v Minnesote navyše zablokovali dodatok, ktorý by vyžadoval, aby potraviny obsahujúce hmyz boli jasne označené na obale.

Dňa 4. apríla 2024 schválil senát Minnesoty súhrnný zákon o poľnohospodárskej politike, známy aj ako Zákon SF 4225. Podľa autora zákona, senátora Arica Putnama za Demokratickú stranu, prevažná väčšina návrhu zákona sa týkala politických odporúčaní ministerstva poľnohospodárstva Minnesoty.

Portál Alphanews.org uvádza, že pred schválením zákona senátor za Republikánov Torrey Westrom predložil pozmeňujúci a doplňujúci návrh, ktorý vyžadoval, aby potraviny boli správne označené v prípade, že budú obsahovať buď hmyzie produkty, alebo umelé „bunkovo ​​pestované“ potraviny ako napríklad laboratórne vypestované mäso.

Westrom vo svojom pozmeňujúcom a doplňujúcom návrhu povedal:

„Toto má stanoviť, že ak sú vo vašom jedle hmyzie bielkoviny alebo múka z cvrčka, musí to byť označené. Spotrebitelia to potrebujú vedieť. Ak je vaše mäso kultivované a pestované v Petriho miske, musíte to tiež vedieť. Spotrebitelia by mali mať tieto znalosti pri nakupovaní v obchodoch.“

Zatiaľ čo Putnam súhlasil s tým, že „spotrebitelia by mali vedieť, čo konzumujú“, zákonodarca za Demokratov sa postavil proti Westromovmu pozmeňujúcemu a doplňujúcemu návrhu. Problém označil ako „budúci problém“ a uviedol, že zákonodarcovia musia vedieť, aký fiškálny dopad bude mať požiadavka na označovanie skôr, ako ju schvália.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Baxter Dmitry, Zdroj: thepeoplesvoice.tv, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. holistický prístup

  Mimo tému – ale snáď to niekomu pomôže zorientovať sa:

  Tip na film (kto ho ešte nevidel):

  Odposlech 2006 Krimi thriller dráma cz dabing – je na youtube.

  Veľmi dobre spracované. Ak zoberieme do úvahy, že to, čo je vo filme sú len detské krôčiky a ako ďaleko to zašlo, …
  ………………………………………………………………………
  Kto má záujem vedieť čo-to o našej pôvodnej kultúre:

  https://www.youtube.com/watch?v=mELfif5D1FE

  OBČINA – len je to zrejme nutné posunúť na začiatok.

 2. holistický prístup

  V tzv. „česku“ je v „predaji“ hmyz už dávno – zatiaľ veľmi cenovo prístupný len pre parazitov – skrátene: je drahý.

 3. „Otvor ústa, dám ti chrústa“ som počul v jednej rodine (a nielen tam) keď malému synovi išli dávať jesť lyžicou. Nejaká progresívna potravinárska firma by mohla tento slogan využiť v reklame napríklad na tyčinku zo sušených/pečených chrústov.
  Nedávno som v Jednote videl taký sáčok sladkého želé pre decká a bolo na ňom napísané „Žížalky“ a tie želatínové cukríky mali naozaj tvar ako Žížalky či húsenky a ešte to bolo aj drahé – 1.30€. Koho to napadlo dat tomu tvar húseniek? To musel byť nejaký kreativec – progresívec.
  Ešte k tomu hmyzu – kedysi sme išli s otcom po lúke, ja som šiel za ním zrazu som uvidel, že má na svetlej košeli v oblasti lopatky cca 7 cm dlhú húsenicu, hrubú, zelenú a hladkú ako vytlačená zubná pasta. Povedal som mu to, že tam má húsenicu a on otočil hlavu a obzrel na košeľu – trochu si ju potiahol vyššie a keď uvidel to *delo“ tak z tej košele doslova vyskočil akokeby celá horela…neznášal húsenice ani pohladom. Bol tak vydesený, že som sa radšej nesmial ale pripadalo mi to strašne smiešne to ako sa tej košele chcel zbaviť. Neviem prečo ale väčšina ľudí ktorých poznám sa štiti dotknúť húsenic a rôzneho hmyzu, najma s komplikovanou/zložitou stavbou tela. Raz som počúval J. Chvátala a aj keď on nieje môj šálok čaju tak ma zaujalo to, že povedal, že vie prečo majú ľudia strach z pavúkov – vraj kedysi Pavúčia civilizácia bojovala proti našej ľudskej a vraj ľudia majú v sebe v duši zapísané ako ich vtedy tie veľké pavúky nabodávali. No beriem to s veľkou rezervou ALE mám k tomu dve veci ktoré tú tézu o nejakom boji proti ľudstvu z časti potvrdzujú ale to tu teraz nebudem ťahať len po dotknem, že čo sa týka Globálbeho Prediktoru tak ten tým – tandem má niečo spoločné s pavúkom – s insektoidom.

  • Kostej nesmrtelný?

  • E.T.Seton v jedné knize popisoval přípravu polévky z chroustů.Postup byl poněkud pracný,ale jak sám řekl,dobrejší polévku ještě nikdy nejedl.
   Říká se,že nám nejmíň škodí strava toho,co je od nás vývojově co nejdále.Pokud jíme tvora, který má taky určité city a blíží se fungováním organismu víc k nám,tak nám to prý může škodit .Takový kanibalismus je cestou zpět.
   Vůbec nejsem zastánce chroupání švábů.Takový chitin asi není pro náš organismus to pravé ořechové.Ale různé druhy červů je asi lepší varianta
   A k tím pavoukům-myslím si ,že něco na tom je.Prý dosahovali mnohem větších rozměrů a byli vážnou hrozbou pro lidi .Třeba ta arachnofobie může někdy být vzpomínkou na nějaký minulý život,kdy se ten dotýčný stal soustem pro pavoučka

   • Anthony Morava

    Vím jen nebo primárně o veleobřích vážkách v prvohorním karbonu, prý to souviselo s vysokým obsahem kyslíku v atmosféře. Krom této vyjímky jako by platilo pravidlo, že hmyz má limity růstu dané růstem svalů a orgánů oproti růstu a ztlušťování krunýře??
    Ale ten Setonův recept by mě zajímal..

  • E.T.Seton v jedné knize popisoval přípravu polévky z chroustů.Postup byl poněkud pracný,ale jak sám řekl,dobrejší polévku ještě nikdy nejedl.
   Říká se,že nám nejmíň škodí strava toho,co je od nás vývojově co nejdále.Pokud jíme tvora, který má taky určité city a blíží se fungováním organismu víc k nám,tak nám to prý může škodit .Takový kanibalismus je cestou zpět.
   Vůbec nejsem zastánce chroupání švábů.Takový chitin asi není pro náš organismus to pravé ořechové.Ale různé druhy červů je asi lepší varianta
   A k tím pavoukům-myslím si ,že něco na tom je.Prý dosahovali mnohem větších rozměrů a byli vážnou hrozbou pro lidi .Třeba ta arachnofobie může někdy být vzpomínkou na nějaký minulý život,kdy se ten dotýčný stal soustem pro pavoučka

   • S tými chrústami to nebude podľa mňa podľa toho vzorca, že čo je najďalej od človeka tým zdravšie, menej škodlivé a etickejšie. Pôvodne – keď sme prišli na Zem asi ako ľudskí duchovia tak sme vo zvieracích telách praopíc prijímali jak živočíšnu tak aj rastlinnú stravu ale tej živočíšnej oveľa oveľa menej. S preduchovňovaním tela sme mali postupne zostať len pri rastlinnej strave avšak nestalo sa tak a človek začal konzumovať viac a viac živočíšnej stravy až dodnes – a na to je za tisícročia už zvyknutý – jeho genetika je aj tom. Preto ak by náhle prestal prijímať živočíšnu stravu v domnení, že sa vráti k pôvodnému plánu Stvoriteľa – že bude prijímať len rastlinnú stravu tak si len uškodí….a to veľmi. Cestou je zníženie podielu mäsa, najmä červeného mäsa a nahradiť ho bielym mäsom – hydinou a rybami. Hmyz – si myslím nepatrí človeku do úst – to bolo možno normálka v ranných štádiách vývoja ducha človeka v opičom tele vo veľmi dávnych dobách keďže vývoj ľudského ducha na Zemi trvá viac než pár tisíc rokov a človek prechádza mnohými pozemský i životmi, podľa mne dostupných informácií 250 až 500 inkarnácií než má byť duchovne zrelý – hotový a môže navždy opustiť všetku hmotu (Vesmír a astral – záhrobie) a vrátiť sa tam odkiaľ ako nevedomý duch do hmoty prišiel /klesol – do duchovného sveta – teda domov.
    Ale ako to bolo s tou našou stravou ked sme boli ešte v dávnych zvieracích – opičích telách, ktoré sa pod vlyvom do nich inkarmovanych ľudských duchov zjemnili až do dnešnej podoby – to by mohol vedieť Israismael. Rozhodne by som sa však hneď nevzdával mäsa, bolo by to veľké oslabenie tela a duše, ktoré sú hmotné a sú nástrojom ducha človeka. A s tým hmyzom ako novej stravy – to nebude len tak, podľa mňa elity vedia čo robia – ak by človek konzumoval len hmyz tak by bola urýchlená cesta nazad v jeho evolúcii – jeho nástroj telo živené hmyzom by totálne zmenilo jeho správanie, koncentráciu a cítenie – vedomie ducha človeka by bolo blokované…necítil by sa nikdy ako ľudský duch. Veď to vidíme N mnohých nízkych, primitívnych ľuďoch, ktorí jedia len červené mäso a takmer nič iné – je na nich vidieť, že sú ako opice postrádajúce ľudský cit a zmysel pre krásu.. a jediné ich ciele sú dobre sa nažrat, pospať si a maximálne si vybudovať hniezdočko. Už ich výzor postrada výzor vyšších ľudí – je to hneď poznať a teraz si vezmime, že by ľudia konzumovali väčšinou len hmyz – akí by boli potom? A posledná vec – elity dobre vedia, že ľudia – ich telá sú na mäso tisícročia zvyknuté a zamedzenie prístupu k mäsu by pre ľudí znamenalo obrovské škody – oslabenie ich tela a choroby… a oslabenie prejavu vôle pretože vôla prameniaca z ducha by sa cez také telo krmené hmyzom nemohla plne prejavovať.

    • Marek Košice

     Achnaton : „Cestou je zníženie podielu mäsa, najmä červeného mäsa a nahradiť ho bielym mäsom – hydinou a rybami.“ …
     To je blud…. Červené mäso je nutné na produkciu „ohňa“, aby človek v sebe vyvážil všetky elementy. Nie je doslova nutné pre život, ale pre duchovnú prácu ÁNO. Červené mäso je oveľa dôležitejšie než mäso biele. Samozrejme ryby sú fajn, TIE MORSKÉ (plné minerálov, jódu, atď).

     Píšeš : „Veď to vidíme N mnohých nízkych, primitívnych ľuďoch, ktorí jedia len červené mäso a takmer nič iné – je na nich vidieť, že sú ako opice postrádajúce ľudský cit a zmysel pre krásu.. a jediné ich ciele sú dobre sa nažrat, pospať si a maximálne si vybudovať hniezdočko.“

     To akože myslíš vážne? 😀 …. Ako mi teda vysvetlíš, že ja, čo dobrých 12 (ak nie viac) rokov jem týždenne KILO A POL červeného mäsa (vážené v surovom stave) PLNE ovládam svoj „orgazmový pud“ (mám ho uspatý – ROZHODNUTÍM) už skoro 23 mesiacov? Ako mi vysvetlíš, že skôr než som sa vôbec naučil noty (neviem ich doteraz, ani akordy, nič…lebo som sa to NEUČIL) už som skladal jednoduché skladby na klávesoch? Pošlem ti na mail čo som zložil BEZ TOHO aby som sa predtým naučil hrať čobylen JEDNU hudbičku z rádia a podobne? Zložil som jednoduchú KLASICKÚ skladbu, s lahodnými tónmi….A to nepoznám noty, akordy a mám brutálne nešikovné prsty, pretože TAKMER ŽIADEN TRÉNING. Klávesy už nemám, mal som ich pár mesiacov pred 5 rokmi… (predal som ich, vadilo mi že mi brali čas) a zložil som pár krátkych jednoduchých skladbičiek, s totálne nešikovnými nevytrénovanými prstami. Kde sa to vo mne „vzalo“ keď som podľa tvojej teórie primitív, ktorý konzumuje z mäsa takmer výlučne len mäso červené (kuracie tak 3x ročne zhruba, ale sardinky pravidelne – vo vlastnej šťave)?
     Už som to chcel dať (tú skladbičku) na YT, a poslať tu odkaz, ale radšej nie, pretože kto vie kto každý to tu sleduje, a dostať sa na môj YT kanál by znamenalo dostať sa k mojej totožnosti…

     ALE MÁŠ PRAVDU V TOM, že mäso je pre človeka veľmi dôležité. TAK TO JE. V každom prípade je mäso TO JEDINÉ, na čom by človek prežil v lesoch mierneho a studeného pásma. A vlastne všade okrem oblastí, kde rastú vysokoenergetické druhy ovocia (banány, mango, pomaranče…). Samozrejme žiť len na ovocí, hľúzach, hubách….by znamenalo STAŤ SA NEPLODNÝM, mentálne a fyzicky chorým…. Poznal som niekoľkých vegánov a boli to extrémne nevyrovnané osoby, bez lesku v očiach, nezdravo vyzerajúci (nie nezdravo ako tí čo žijú na fastfoode, ale inak nezdravo – KREHKO, zoslabnuto)….

     • Hydinu a vlastne všetko čo má perie, nejem. Ryby áno, ale tie sú v obchodoch v porovnaní s hydinou (hlavne kuracinou) oveľa drahšie. V rôznych TV reláciách sa veľa hovorí o správnom stravovaní, ale je to len hádzanie hrachu na stenu. Napríklad v cukrárenských výrobkoch je neúmerne veľa cukru (ja osobne dávam len asi 1/3 odporúčaného množstva). Hovorí sa, biely cukor – biely jed. A to už nehovorím o umelých sladidlách. Povedal by som, že cukor a umelé sladidlá sú väčšou pliagou ako tabak. Čo sa týka hmyzu, v prípade že ním zaplavia trh, vrátim sa k vegetariánstvu.

     • Nízkoenergetickí nedokážu prijímať energiu z jemnejšiej stravy ale musia mať neustále mäso, hlavne červené mäso. Dokonca aj ryby a ostatné biele mäso im nič nehovorí.
      Životodárna sila – tzv. ZÁKLADNÁ SILA – tá sa k nám dostáva prostredníctvom Slnka a tú prijíma celá biosfera Zeme aby mohla existovať. Prízemný človek alebo intelektuál ktorého príliš zvazuje jeho rozum – taký človek nedokáže prijímať túto ZÁKLADNÚ SILU SPRACOVANU RASTLINAMI ALE MUSÍ JU PRIJÍMAŤ SPRACOVANÚ ZO ZVIERAT LEBO INAK TO NEVIE – preto o zeleninu a ovocie alebo o biele mäso nemá záujem – aj keby toho zjedol vagón tak nikdy nebude enegeticky naplnený.
      Pamätáte vo filme „Prepadnutie v Pacifiku“ ako sa ti grázli, teroristi a pirátska svoloč v jednom sa džgala flákmi surového mäsa, ktoré si ani nepodávali ale hádzali ???
      Dali by si takí primitovovia a chytráci
      k „žrádlu“ nejaký zeleninový šalát?
      Nie! Dravec a mrchižrút potrebuje mäsisko!
      A takíto ľudia s psychikou dravcov sú všade okolo nás a musia mať neustále mäso..a veľmi často pociťovať fyzické teplo – musia si doma kúriť viac než duchovnejši ľudia lebo oni sú v tom ako plazi – hrejú sa z cudzej energie pretože si svojím nepohyblivým duchom telesné teplo sami nedokážu vygenerovať. Preto potrebujú extremny okamžitý prísun energie z červeného mäsa, potrebujú sa hriať na prsiach iných – vytvárajú vzťahy v ktorých prarazizujú na teple – energii druhých a majú radi teplo a nie zimu. Trblietanie kryštálikov zamrznutej vody a nádhera krás zimy z ktorých sa dá vycítiť odlesk ešte nádhernejšieho Duchoveho sveta im absolútne nič nehovorí – oni nič TAKTO nevnímajú. A sem patrí aj kategória všetkých intelektuálov, ktorí v ničom na Zemi necítia – nevidia odlesk – obraz Duchovných svetov.

     • Marek Kosice

      Acgnaton, pises : „Nízkoenergetickí nedokážu prijímať energiu z jemnejšiej stravy ale musia mať neustále mäso, hlavne červené mäso.“ …. VERIS TOMUTO BLUDU, TO JE CELE. Cervene mäso ma ovela viac zeleza nez biele mäso. Je lepsie pre cievy, zasobuje ich oxidom dusnatym, ktory rozsiruje cievy a pomaha pri transporte zivin. V TEKTO VECI SI SA STAL OBETOU ZAMERNEHO PODVODU, Achnaton. Navyse hovädzie mäso jest surove je ovela chutnejsie a prijemnejsie nez biele mäso z jeho strukturou… Co by si radsej zjedol surove “ kuracie stehno, alebo nozinu z byka? VYSKUSAJ SI, zo suroveho kuracieho ta akurat napne na tycku… 😉

     • Marek Kosice

      Achnaton : Moj dedko jr malo mäsa, cely zivot jedol „ako holubok“ (to ma od kolegov take prirovnanie ktore mu dali) na to, ze (hoci ako inzinier so zlepsovakmi) vykonaval aj stavebmu pracu + zahradkarcenie vo volnom case…… Je taky „JEMNOHMOTNY“, ze neboha babka ho nazvala „Hitler“, je pomerne vznetlivy, a hlavne – JE TOTALNY ATEISTA, ktory tvrdi, ze DUSA NEEXISTUJE. Takze asi tolko k PODVODNYM TEORIAM ktorym veris, Achnaton. 🙂
      A ja cervenomäsozrut (1,5kg tyzdenne dlhe roky) som POVABNY (tvrdia zeny), drzim orgazmovy celibat, nedokazem riesit s*x bez vztahu, NECHCEM NIKOMU VLADNUT (ani keby som mal tu moznost) a mam silno rozvinutu intuiciu… TROCHU TO NESEDI s tymi podvodnymi teoriami, ktore si tu napisal….

     • Oldo:

      Moria sú znečistené ťažkými kovami a plastami. Pomleté ryby obsahujú aj pomleté plasty a rakovinové nádory rýb. Ryby zo severného mora sú tak jedovaté, že možno jesť len pár týždenne. Nikto ich nechce, tak sa používajú ako krmivo pre chované ryby.

      Cukor je normálna potravina, tak ako tuk, škrob a bielkoviny. Ak má niekto nezdravo žijúci problém s cukrom, nemal by ho zakazovať ostatným normálnym ľuďom.

      Ak by si mal pohyb, zjedol by si všetko. Aj hydinu, aj vola. A nevyberal by si si ako rozmaznané decko.

   • Marek Košice

    „Říká se,že nám nejmíň škodí strava toho,co je od nás vývojově co nejdále.“ …… To je len filozofia, nič viac…. Nemá to základy v realite. V takom prípade by všetky šelmi boli odkázané na stravu, ktorá im škodí najviac. Pretože konzumujú zvieratá, ktoré sú im vývojovo veľmi blízko. A to by bolo až veľmi nerozumné od Prírody/Stvoriteľa. Hoci….Stvoriteľ spravil HAFO nerozumných vecí, takže….

    • Marek Košice

     *šelmy (aspoň vidno, ako dlho som nepoužil toto slovo)

    • Byly tím myšleny hlavně ryby.Křesťané měli rybu jako znak.

     • Anthony Morava

      To byla zkratka ukazující na Ježíše, s konzumací ryb nesouvisela. Když už jsme u Bible, při stvoření (spíše opravě nevábného již existujícího světa dle 2. verše Genesis) dal zvířatům příkaz jíst rostliny, člověku plody rostlin. (První zvíře v ráji zabil Bůh, aby oblékl člověka do kožešiny, s fíkovým listem nesouhlasil)

     • Adam bol záhradník v akomsi Raji. U nás sa je všetko.

    • Galaxia andromeda

     Preto v peru jedia opice. Vyvojovo je nam podla darwina blizke uplne všetko a najviac jednobunkovce a virusy s ktorych sme sa udajne vyvinuli.
     Ciste veci neskodia ale dnes je znečistene vsetko. Je to inak najviac kontaminovane su všežravce teda najviac kontaminovaní su ludia už budu jesť aj hmyz. Ta rakovina neni z toho že zjete svinku ale že zjete svinku otravenu žradlom a fuckcinami.

   • Dobre – len chrústy vyliezajú každý 4. rok! Takže musíte na 4 roky zaliezť ko.otii Eurovoľby dopadli super – inak moje posledné.

    • Aspoň se ta polívčička nepřejí.

     • Na východe v Ázii ludia jedia všelijakú háveď vrátane hmyzu a keď to tak vezmem tak majú tiež takú hmyziu mentalitu, takú povedal by som krutú – v domnení, že dodržujú nejaký zvyk, zákon, nariadenie ci tradíciu sú s človekom schopní urobit čokoľvek. To majú za trest z toho, že zožerú a zabijú všetko…a zabijú to akokoľvek kruto. Z toho potom majú tú svoju genetiku – sú ako hmyzia skupinová duša.
      Samozrejme, že sú tam aj vnútorne vyvinutí ľudia s citom pre Pravdu a Spravodlivosť ale tej krutosti v ich spoločnosťi a v jej bežnom dennom živote je teda veľa.
      Keď som bol raz na farme kúpiť kurčatá tak som bol šokovaný v akom stave kurčatá boli a tiež v akom stave boli miestni ošetrovateľia – ich úroveň typujem to na bandu polesných lupeznikov z 13 storočia alebo ako postavy z nejakého hororu kde na nejakej odľahlej farme všetkých pocestných mučí a vraždí miestna rodina.
      Hrúza a des! Hrúza a des v com tam tie zvieratá žili a ako bolo s nimi zaobchádzané! A to som nebol na 5000 ďalších farmách a družstvách!
      Nanouby je to, že v dnesnej dobe sa šetrí na všetkom a na pracovné miesta sa dostávajú ľudia, ktorí tam absolútne nemajú čo hľadať.
      Za desať minút pobytu v tom lágre som bol otrasený a keď som ho autom opúšťal tak som sa cítil ako keby ma prepustili z nejakého trockistického gulagu po mnohých rokoch. No a to je nič proti tomu čo sa deje v Ázii.

     • Marek Kosice

      No vidis, ACHNATOM…. Radsej budem mat mentalitu byka (jem hovädzie z byka) nez kurcata alebo sliepky, kralika…… 😉
      Na druhej strane vajicka jem pravidelne…Priemerne 5 kusov denne, z volneho vybehu (v sezone obcas aj domace).

    • Chrústy – to som myslel všetky hmyzy akože Chrústy všelijaké labzujúce…

   • Ešte pre Pohoda: aby bolo jasno, keď som hore napísal, že

    „Otvor ústa, dám ti chrústa“ som počul v jednej rodine (a nielen tam) keď malému synovi išli dávať jesť lyžicou. Nejaká progresívna potravinárska firma by mohla tento slogan využiť v reklame napríklad na tyčinku zo sušených/pečených chrústov“

    .. tak som to myslel tak, že progresívni marketéri sú schopní všelijakých obludostí a nie že by som to ja schvaloval alebo im to radil. Oni by na to prišli aj sami – na všelijaké slovné namotávky (ak by mali možnosť rozjet chrustový biznis).

    • Cestovatel Julius Lukeš v Exotoulkách psal,že v Číně na tržišti mají obrovskou nádobu a v ní vaří živou havět(asi štíry).Dole odpustí tu tekutinu a prodávají jako elixír či na potenci.Už přesně nevím.A to nemluvím o farmách na medvědí žluč.
     Tyhle asijský národy nemají předka homo sapiens sapiens.Ale sinantropa. Protože dělám ve šlechtění,tak vím jak důležité je zachovat čistotu odrůd,aby měla vybrané vlastnosti.A na Zemi neustále probíhala bastardizace mezi jednotlivými rasami.Proto jsou nějaké národy krutější a jiné trochu měkčí povahy.

     • Vraj aziati nepochádzajú zo Zeme ale z iného nebeského telesa našej slnečnej sústavy.
      Vela toho co sa píše o presunoch obyvateľov rámci našej slnečnej sústavy by som bral s rezervou ale nevylučujem to, že k tomu niekedy nedošlo.

 4. SVET nám chcú ovládnuť ŠIALENCI, ktorí sa nás tu snažia presvedčiť o nejakom Green Deale, CO2, nedostatku energie, potravín, ďalšej p(l)andémii, etc..

  Prečo ale máme my – občania – šetriť, keď:

  1/ V Pekingu sa konali zimné olympijské hry na umelom snehu, ktorého tony vytvárali výrobníky na sneh a snehové delá, len aby mega-biznis s reklamou a športovým oblečením zarábal.

  2/ Lyžiarske strediská rozsvecujú svoje svahy mega-watovými svetlometmi, aby sa mohlo lyžovať dlho do noci, aj keď vleky doslova „zožerú“ gigawat-hodiny elektrickej energie, len aby ich majitelia boli ziskoví.

  Podobne i väčšina futbalových zápasov sa odohráva večer, pod extra veľkými reflektormi, ktoré spália tiež nepredstaviteľné množstvo energie!

  3/ Osem nových, masívnych futbalových štadiónov na MS v Katare bolo plne klimatizovaných!

  4/ Lufthansa vykoná 8.000 „prázdnych“ letov, len aby si udržala svoje dotácie.

  5/ Státisíce nákladných áut (kamiónov) jazdia denne hore-dole, len aby do obchodov priviezli ovocie a zeleninu zo Španielska, zatiaľ čo regionálne produkty idú do koša alebo ich zahrabú dieslovým buldozérom.

  6/ Najväčšia loď na svete: „Wonder of the Seas“ prevezie 7.000 pasažierov, k čomu potrebuje až 2.300 členov posádky, len aby sa za svoje peniaze cestujúci cítili maximálne prepychovo a nadmieru – luxusne.

  7/ Približne 3.500 zaoceánskych kontajnerových lodí obchádza celým svetom a každá spotrebuje minimálne 28.000 litrov paliva na 1000 km plavby.

  8/ Miliardári si medzi sebou navzájom ponúkajú vesmírne cestovanie za astronomických podmienok a majú v pláne lietať obrovskými raketami so spaľovacími motormi – niekam do kozmu.

  A medzitým kvôli – „ZÁCHRANE PLANÉTY“ – ľuďom zakážu údiť klobásky, voziť sa na „spalovákoch“, kúriť drevom, nútia nás jesť hmyz a tvrdia, že si budeme musieť kupovať povolenky (kredity) na CO2..

  Z koho si tu do pekla robia srandu?!
  Kto konečne odhalí a „vyderatizuje“ skutočné zákulisie globálneho mega-podvodu s manipuláciou ľudstva ?! Propaganda s názvom „Climate change“ (Klimatická kríza, alebo tiež Klimatická zmena) slúži zatiaľ iba jedinému účelu:

  Bohatší sa majú stať ešte bohatšími a chudobní sa stanú závislými na ich svojvôli. A týmto spôsobom si myslia, že si dokážu napokon podmaniť nimi zresetovaný a depopulovaný svet.“

  Prvým človečenským krokom k efektívnej obrane je hľadanie a poznanie skutočnej Pravdy a stať sa psychicky, duchovne i fyzicky – silnými v boji proti pripravovanému NWO.

  P.S: Definitívne výsledky do E-Parlamentu ŠÚ SR v t.č. po 23:00 hod. – bolo len potvrdenie dopoludňajších dát zo zdroja – denník N.

  Je poľutovaniahodné, že viac ako 410 tis. – voličov – kvázi Slovákov – dalo hlas – liberálnemu fašizmu a tým i Súhlas pre NATO k 3.WW na UA i v EÚ – proti Rusku!!
  Tak – veľa Zdaru do ďalších dní!

  • Liberáli utekali voliť jak v parlamentkách tak aj teraz a tí čo si zvolili túto vládu sa na to z veľkej časti vykašlali pretože keď majú ich smer a Fica vo vláde tak sa cítia, že to stačí..
   … a naviac tých ľudí od toho aby šli voliť odrádzajú také veci ako to, že sa im nechcelo, bola večer už tma, boli na chate ci na pive a desiatky takých úplne hlúpych dôvodov.. a žeby to tak nebolo? Ale áno, je to tak.
   Naproti tomu liberáli – tí sú v tomto organizovaní a disciplinovaní a vedia čo je ich povinnosť – ved ako by sa potom mohli v kaviarni ostatným liberálom pozerať do očí ak by niektorí prehlásili, že neboli voliť?
   To by sa im neodpustilo v rámci akejsi skupinovej duše, ktorá ich podporuje ale aj stráži. No volič Smeru je pohodlný tak je to.

   • Keď ty si tský múdry, tak mi prezraď, aký je rozdiel medzi tou protislovenskou πčou Beňovou a napríklad, takou Lexman, alebo Cifrovou Ostrihoňovou…..

    • …no v takej situácii v akej sme z ohladom na okolité diane na Zemi musíš hľadať co najmenej toxické osoby a tiež osoby ktoré sú pod kontrolou povedzme udržania si vlastného imidžu navonok. Musíš hľadať veľké dobro ale ak ho vo významných činiteľoch niet tak hľadaj toho kto je tým menším zlom a podporuj ho než sa vyzuje zo sľubov ktoré deklaruje – aby mal pocit tlaku že je nejako ľuďom/štátu zaviazaný. Taká je žiaľ situácia – nazad musíme postupne evolučne a nie revolučne.

     Pozri toto ak máš čas a chuť aby si vedel, že bez podpory zdola sa ziaden skutočne pronárodný politik hore dlho neudrží.

     Nestor – Jak se dá působit na státní moc od Nestora, Titulky CZ

     https://odysee.com/@boniecek:c/10—Jak-se-d%C3%A1-p%C5%AFsobit-na-st%C3%A1tn%C3%AD-moc-od-Nestora:5

     • Galaxia andromeda

      Musiš iba zomrieť! To je spravna axioma. Ak maju pravo voliť otroci ako progresivní otroci slobodny človek nema dovod voliť pretože sa nejedna o demokraciu. Opicky potrebuju padnuť na hubu keby ste nechali voliť len otrokov rychlo by sa pozabijali medzi sebou.Takto to bude trvať dlho a bolestivo. Pozrite sa do gazy!!! Ziadne volby tam nič nezmenia na ukrajine ich už ani nerobia a načo ked sa už otroci zabijaju nemaju dovod.

    • Áno, mnohí nedali hlas smeru kvôli Beňovej. Po toľkých rokoch bez akýchkoľvek výsledkov jej europráce už na kandidátke nemala čo robiť…

  • U nás se to podělalo taky.Je zajímavé,že všude kolem věděli jak dopadli,ale Česko ještě nesečetlo hlasy .
   Uvidíme jestli Bureš bude pro a nebo proti ruskej.

  • Marek Košice

   „8/ Miliardári si medzi sebou navzájom ponúkajú vesmírne cestovanie za astronomických podmienok a majú v pláne lietať obrovskými raketami so spaľovacími motormi – niekam do kozmu.“

   To je len rozprávka pre plebs… NIKTO NIKDY NEVIDEL NIKOHO, ABY NASTÚPIL DO RAKETY INAK, NEŽ NA OBRAZOVKE/MONITORE. NIKTO. Aj ľudia ktorí sa nachádzajú priamo pri štarte rakety vidia „kozmonautov“ LEN NA VEĽKEJ OBRAZOVKE (samozrejme predkrútené video :D) ako z „predsiene“ štartovacieho modulu (či ako sa to volá) vystupujú do rakety. NIKTO TO NEVIDÍ NA VLASTNÉ OČI, každý len na videu. JE TO LEN A LEN O VIERE (a prianí) ĽUDÍ, A SVOJOU VIEROU ŽIVIA TÚTO ROZPRÁVKU…..
   RAKETA samozrejme letí „oblúkovito“….NAD OBLASŤOU „BERMUDSKÉHO TROJUHOLNÍKU“ (kde lode majú zákaz), a v určitej výške sa „samovoľne rozoberie“ na X (nie príliš veľa) častí a spadne do oceánu…..V NOCI JU VYLOVIA KRÁSNE ZAPLATENÍ (a bodaj by nie, keď sú v tom obrovské peniaze od daňových poplatníkov, atď) POTÁPAČI, „pre istotu“…..

   • Marku, je to přesně tak.., všechno jsou vymyšlené pohádky pro lidstvo, aby mohli udělat ještě největší podvod jako že nás navštíví mimozenšťané a už maji zvolenou i osobu k jednání a přímo papeže Františka. Ten neslouží Bohu jak ještě někteří naivně věří, ale přímo satanu, i nosí na sobě jeho znaky. Proto zřejmě nechcete věřit Bohu, protože ti, kteří by měli být čistí, svatí, spravedliví se ukazují jako strůjci zla.., ale to je vše popsané v Bibli,že to tak bude a proto je napsané, že nemáme věřit člověku, ale pouze Bohu a prosit o moudrost v tomto světě. Všechen řád a pořádek v tomto světě se těmito různými mocnými v područí ďábla podkopává a ničí a pak půjdou ještě po těch co se nechtějí podvolit a chtějí žít život tak jak ho stvořil Bůh a půjde o život a to bude poslední kapka a Bůh ukončí tento zhnilý systém i s ďáblem.. každý má možnost ještě poznat Boží slovo a krásné plány pro jeho lid…

    • Nechápu, proč se mi z textu vymazávají slova i celé věty a pak to nedává ten smysl, který jsem napsala?? Kdo to prosím dělá?? A proč?

     • To mne tiež preskakujú písmenká. Dosť možné, že umelá inteligencia – tzv. korektor textu. Redakcia má filtre, ktoré už korigujú texty – pod zámienkou odstránenia vulgarizmov, ale ide sa hlbšie. Komunikácia už je KONTROLOVANÁ! Už nikto nebude najímať a platiť trollov, aby rozdrbávali diskusie!

      Čiže otázka pre redakciu – či ostaneme komunikovať na tzv. archaickej úrovni = ľudskej úrovni – alebo si to technicky zjednodušíte – a zapojíte sa do celkovej transhumanizácie. ???

  • Iša, přesně tak..ti samopasovaní mocní devatkují tak šíleně tuto Zemi,aby mohli pak křičet,že musí babička zahubit své slepičky, co jí přinášejí potravu, že jako vypouští CO2 a podobné nesmysly a i zlikvidovat všechny kravíny, aby jsme mohli jako přežít a přitom jim jde o to jak nás vyhubit. No a tento megaškůdce je již odhalen- je to satan, který chce ovládnout naší Zem (nepíšu zeměkouli, na to jim už také nevěřím, vše jsou jen nakreslené obrázky) a dělá s pomocí jeho stoupenců velmi agresivně. A hlavně to co vytvořil a udělil všemu řád a pořádek náš Stvořitel chce úplně převrátit naruby..proto už nejsou jen dvě pohlaví,ale přes sedmdesát, proto se preferují homosexuálové, proto se vyvolávají války, proto se píchají lidem do krve odporné látky zapovězené Bohem, které buď hned nebo pistupně škodí lidskému organismu a pak tvrdí ludem,když vážně onemocní nebo jejich dítě, že to je nahoda a za velké peníze ho pak trochu léčí..Ale takto to Bůh nenechá navždy, brzy ukončí tento zlý systém i s jeho zakladatem, jen ještě čeká na každého člověka, aby se mohl rozmyslet, na kterou stranu se přidá a zda chce jít také do záhuby nebo do věcného krásného života s Bohem. Lidé jsou hodně ovlivnění školou a medií, kterým právě vladnou sluhové ďábla, ale dá se z toho dostat, obrátit se s pomocí k Bohu a číst Bibli, Jeho zprávu pro nás..přeji mnoho úspěchů a svobodný život pokud možno už tady a po brzkém Božím soudu, ukončení zla a nastolení nové spravedlivé vlády s králem Ježíšem v Božím království (sami by jsme to už nezvládli zvrátit to zlo), kde bude svět plný lásky, klidu, krásy, zdraví jak tělesného tak duchovního…

  • Dobre si to zhodnotila Ajša, len niečo dodám. Zálohujeme PET fľaše, triedime odpad za ktorý platíme z roka na rok viac. Do nákladov si treba ešte započítať plastové vrecká,ktoré by mali byť kompostovateľné. Navyše nám tu chcú stavať továrne na likvidáciu odpadu, občania sa musia brániť petíciami atď. a veľkí znečisťovatelia na to kašlú, hlavne že im šlape ekonomika.
   Čo sa týka tých volieb, na Slovensku bola účasť trocha vyššia ako minulé roky, ale stále je to málo. Progresívci síce majú 6 poslancov, ale ak sa spočíta SMER -5, Hlas-1,Republika -2, spolu 8 poslancov, KDH-1hlas , ale nemyslím si že sa budú prikláňať k hodnotám PS. Je smiešne keď na tlačovke Šimečka oznámil – porazili sme SMER, len o to mu ide?
   Macron po zdrvujúcej porážke rozpustil parlament a vyhlási nové voľby. Zvláštne, naše média nikdy nepísali o tom že vo Francúzsku sú ľudia nespokojní s Macrónovou politikou. Nedozvieme sa vôbec nič konkrétne a pravdivé čo sa deje vo svete. Myslím, že ľady sa trocha pohnú.
   Tiež neviem ako je možné že denník N mal už vopred výsledky, únik informácii, to by mali prešetriť.

   • Marek Kosice

    Postreh : Ak si myslis ze Nevedalova a Benova nebudu hajit svojim hlasovani. zaujmy BRUSELU aj nadalej, tak ti „gratukujem“ k velkej naivite…. Ci si myslis ze Blaha a Erik Kalinak ich „spravne nasmeruju“? 😀 … VIES CO TYM FALOSNICIAM MOZU….Ale aj oni su falosnici, to si bud isty. 😉

    • No tak Marek, tá “ falošnica Beňová tam bude mať teraz väčšiu konkurenciu a bude si muieť dať pozor na jazyk a hlasovanie.
     Jediná istota ktorú máš je, veriť sám sebe, chráň si svoje duševné zdravie a nehltaj všetko čo kde napíšu, pretože aj iní majú bujnú fantáziu, možno ešte bujnejšiu ako je tá tvoja. V podstate viem že to myslíš dobre.

     • Beňová sa pred rokmi prihlásila k židovstvu – po mame, detto Boris Kollár – tak sa nečudujte. Inak by sa nedostali. Tá periféria moci Globálneho prediktora je tu stále funkčná. Moc akože leží na zemi /Klaus/, ale riadenie – oteže – sú stále v rukách niekoho, kto sa zohýbať nemieni!

   • A ešte jedna vec , postreh: ..„Macron po zdrvujúcej porážke rozpustil parlament a vyhlási nové voľby. Zvláštne, naše média nikdy nepísali o tom že vo Francúzsku sú ľudia nespokojní s Macrónovou politikou. Nedozvieme sa vôbec nič konkrétne a pravdivé čo sa deje vo svete. Myslím, že ľady sa trocha pohnú…“ toto je hra, takže makronka rozpustí parlament, ? HM, on
    si takto len umocňuje svoju pozíciu…

    • iana, nové meno, nový nick, vidím prvýkrát a už znalá/ý a zapadnutá/ý do celej diskusie, perfektné. No takých je tu viac….

     • Beriem od teba len ten kompliment (ak to nebol sarkazmus) zvyšok si trochu mimo, ale mne to nevadí…,asi nemáš až taký veľký postreh

  • Ešte k tomuto príspevku, treba pozrieť video na FA. našej odchádzajúcej p. prezidentky – ako postupne po jej nástupe do funkcie počas 5 rokov, premieňali prezidentskú kanceláriu na zelenú.

   • FA = FB? (facebook?)

    1/ Také už dlhé roky nemám..

    2/ Zelená prezidentská kancelária Čapútovej – podľa GREEN Dealu?

    3/ No vidíš a ja mám obývačku zas na FIALOVO (on purple) – podľa momentálne kvitnúcej levandule na mojej záhrade 😉..

 5. Tip na film.

  Ostrov (2006).

  https://m.youtube.com/watch?v=bTA680TmZ-s&pp=ygULb3N0cm92IDIwMDY%3D

  Môj komentár k filnu : Ak človeka v živote niečo hlboko zasiahne – môže to byť aj jeho vlastné nesprávne rozhodnutie – tak aby sa vo svojom vnútri zbavil tej príčiny kvôli ktorej sa kedysi nesprávne rozhodol – to môže trvať desiatky rokov alebo až do konca jeho pozemského života – a to je ešte ten lepší prípad pretože to infiltrované zlo, sklony a slabosti nemusí byť človek schopní zo seba vyrvať do konca pozemského života. Ústredná postava sa nielen vyrovnáva s tým co ju z minulosti ťaží ale sama vie že tomu musí a aj chce obetovať všetko čo by ju mohlo odvádzať od vnútorného očistenia pretože jej nejde len o to čo v minulosti urobila ale hlavne o to aby v budúcnosti už nikdy takto nezlyhala. Film určite nieje pre libtardov a extrovertov.

  • Oprava textu

   Ústredná postava sa nielen vyrovnáva s tým čo ju z minulosti ťaží ale sama vie že tomu musí a aj chce obetovať všetko a stráni sa všetkého čo by ju mohlo odvádzať od vnútorného očistenia pretože jej nejde len o to čo v minulosti urobila ale hlavne o to aby v budúcnosti už nikdy takto nezlyhala. Film určite nieje pre libtardov a extrovertov.“

   Ešte dodám, že každý človek by sa mohol vyrovnať s takým veľkým svojím zlyhaním uplne inak a i tak by mohol prísť k očisteniu avšak tento film ukazuje len jeden prípad – jednu cestu z miliárd ako sa môže človek s niečím čo nesprávne v živote vykonal vyrovnávať. Každý človek má úplne iné nastavenie a preto nieje nutné aby sa musel stiahnuť do samoty ako ústredná postava tohoto filmu.

  • Marek Košice

   Ty sa obávaš? MAJ ISTOTU…. „Národovcov“ a „odporcov skazenej EU“, ktorí sú SKUTOČNÍ A NIE LEN „HRANÍ“ nájdeš v EP oveľa menej, než si myslíš…. Množstvo z nich totiž hrá len divadlo…

   • Presne tak, napr. M. Beňová, ktorá svoje „národovectvo“ v EP neraz dokázala. Napriek tomu bola číslo 1.

 6. Vyrob vírus – predaj antivírus alebo vakcínu. Spôsob hlad – predaj hmyz. Stále tá istá schéma.

 7. Putin: Konflikt na Ukrajině skončí podle Ruských podmínek

  https://aktax.cz/putin-konflikt-na-ukrajine-skonci-podle-ruskych-podminek/

  • Marek Košice

   Veľmi sa netešme (neber to doslova) na ukončenie toho konfliktu….Pretože po ňom tu príde PLANDÉMIA ČÍSLO DVA….. 😀 😀 😀

 8. Němečtí politici požadují „maximální“ tresty pro mladé lidi, kteří vyjadřují nespokojenost s neomezenou migrací

  https://aktax.cz/nemecti-politici-pozaduji-maximalni-tresty-pro-mlade-lidi-kteri-vyjadruji-nespokojenost-s-neomezenou-migraci/

 9. Oni ( globalistisi ) budou žrát vše možné jen ne nějaký hmyz , ale nabízejí to chudým lidem ! Sežerte si to ! Já nikdy neklesnu k tomu abych jedl nějaké cvrčky nebo chrobáky ! Fij a hnus !

  • Marek Košice

   Zlatko, ĎAKUJEM TI za odkaz na tento článok….Spravila si mi také malé Vianoce. :-*

  • Marek Košice

   Tak, nahral som si to na Bandicam (hoci viem, že exsituje aj „intretový archív“, ale ja v tom neviem robiť…) celý článok aj s videami…Pre prípad, že by to niekto zmazal (a ja nepochybujem, že to niekto zmaže)…..
   ĽUDIA, ATENTÁT NA FICA BOL NA 100% FAKE……..Opakujem, 100%, nie 99,9%…
   TAK TOTO TU EŠTE NEBOLO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!……………….POZRITE SI TO, dôjdete k tomu istému záveru (ak nie ste primitívi, nehnevajte sa…), A BUDETE CELÝ ZHROZENÍ, ŽE PRAVDEPODOBNE NIKDY SA TO NEVYŠETRÍ, PRETOŽE TEN FAKE ATENTÁT BOL Z DIEĽNE GLOBALISTOV….

 10. Takže primitívni psychopati západu so svojimi mopslíkmi chcú urýchlene naštartovať za každú cenu vojnu v Európe a potom hodiť sračky na nové vlády – vlády ich oponentov! Preto predčasné voľby v Británii, teraz pod zámienkou prehry v EU voľbách vo Francúzsku, Belgicku, možno aj v Nemecku… akoby nevedeli, že prehrajú… Všetko krásne do seba zapadá… https://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/francie-pry-usiluje-o-primy-vstup-do-valky-na-ukrajine/ !

 11. + …DEGENERACE TUPÝCH ČESKÝCH DEBI*LŮ NADÁLE POKRAČUJE! Zrovna jsem se podíval na “výsledky” EU voleb a ty ksichty a hlavně strany, které “vyhrály”, to mi přestává rozum úplně brát… TO není normální!!

 12. Pre Achnaton
  10/06/2024 at 11:21

  Máš úplnú pravdu, to čo píšeš dáva zmysel. Sezónne konzumujem obrovské množstvá ovocia aj zeleniny, je to liek na všetko a omladzuje to organizmus. Konzumovať mäso a varenú stravu, pokiaľ mám dostatok čerstvého ovocia a zeleniny ma vôbec neláka viac ako 31 rokov.

 13. Na chvíľu dnes večer odbočím k téme: slovenskí Presstitúti.

  1/ V minulý týždeň – akože – štrajkovali za super-borca-redaktora Kovačiča liberálni presstitúti z Markízy, pričom skončili tak, že Kovačič sa chystá na materskú dovolenku a ostatní vr. „odborára“ Vinceho, sa potichúčky vrátili na svoje teplúčke, dobre platené a mediálne exponované miestečka.

  2/ Dnes čítam, že zas vyšli do daždivých bratislavských ulíc, štrajkovať na 3 hod. ďalší slovenskí liberál-presstitúti, – pre zmenu zas – z RTVS z dôvodu, aby poslanci – zajtra v NR SR láskavo stiahli Zákon z rokovania k STVR, v rámci ktorej je dnes – „ideovo vyvážený“ – jedine tento obraz (viď odkaz nižšie), inak – ani to Počasie už – nie!

  https://uploads.disquscdn.com/images/a482960374682bb82227749317ecb6af91cbf7da0279f62f8ac4fa49a523cb41.jpg

  – odkaz k štrajku časti zamestnancov z RTVS:

  https://www.hlavnespravy.sk/cast-zamestnancov-rtvs-vstupila-do-trojhodinoveho-strajku/3520936

  3/ Som si znovu pozrela a vypočula na inom webe skrátené 8:18 min. video z r. 2023, pri príležitosti 30. výročia rozdelenia Česko-Slovenska, pričom ten rozhovor moderovala hlavne Jančkárová tak stupídnym a otravným spôsobom, že už ani Klaus nemal nervy ju počúvať a reagovať na tie jej historicko-katastroficko-politické „bludy“ v zmysle: „SK-čierna diera“ a pod.

  (viď odkaz – Jančkárová):
  https://www.youtube.com/watch?v=0WQf7b1aNLM&t=6s

  Tá debata bola ukončená úplne korektne zo strany oboch ex-premiérov (Mečiar a Klaus) v zmysle, že sa zdvihli zo stoličky a nechali tam oboch tých slovenských presstitútov sedieť a – čumieť do blba.. Č-S ostuda – jako Brno!

  4/ V rámci súčasnej koalície celkom kvitujem asertívny spôsob komunikácie Tarabu s MSM-presstitútmi, lebo tá ich aktivisticky podsúvaná demagógia pravdy, je absolútne nezlučiteľná s reálnym Životom, ktorý tu – geopoliticky, kultúrne, ideovo a inak – žijeme..

  „Zistil som, že najväčší počet blbcov na meter štvorcový, je medzi novinármi.“ Miloš Zeman

  • Trošku vulgárnosti:

   MSM=mediálne sračkomety

   • To určite – sedí!

    Len som si nebola istá, či by mi to „prešlo“ cez – „kontrolného redakčného robota“..

  • Israismael

   Do europarlamentu sa dostala aj Veronika Cifrová ..Nuž aj vďaka verejnoprávnej Tv ,kde si liberálne pokecala s inými liberálmi vo svojej relácii ..
   Vidíš to Ajsa … Ta RTVS sa stala médiom len s jedným názorom ,presne tak ako Markiza ..Vyrobili Sajfovku a takto sa ona dostala do Bruselu ,vďaka RTVS …nič tam neurobí ,ale vďaka RTVS že presadzovala liberálne názory si ide zarobiť do EU parlamentu ,.No a ešte si tieto liberálne duše v RTVS idú protestovat ,že vláda chce urobiť konečne poriadky v RTVS ..To je choré ..Akoze vláda smeru a tiež my v normálnom móde názorov by sme im to mali tolerovať 4 roky ich liberálne kázne ? Vymeniť..a čo najrýchlejšie !

   • Israismael,

    iba krátko na margo Tvojej spätnej väzby, čo sa týka osoby – V.O.S.

    1/ nižšie dávam odkaz na info, že len v máji 2024 si kúpili Sajfovci apartmán v najvyššom mrakodrape v BA a dnes sa pripravujú na „emigráciu“ celej rodiny do Bruselu.

    https://plus7dni.pluska.sk/ludia/velke-stahovanie-cifrovcov-bruselu-da-sajfa-vypoved-radiu-nechaju-tu-byty-statisice

    2/ Inak – mne osobne tu na SK vôbec chýbať nebudú, už by sa nemuseli ani vracať i preto, lebo sú tak ideovo-liberálno- mentálne oddaní tomu KoZa, že oni fakt všetko poslušne plnia, či n-krát vaxinovanie proti Covidu, očkovanie detí Hexa-vakcínou (Pozn.: o tom písala Ostrihoňová v médiách), etc..

    Takže TAM, v tej „Brusel-demokracii“, budú zaiste – vnútorne i externe – šťastnejší.

    3/ Dokonca tu máme vyššie – aktuálny redakčný článok k forsírovanej povinnosti EÚ – ku konzumácii chrobače, červíkov a iného hmyzu a tí Sajfovci ešte natočili video v m.r. – určite si naň spomínate, (Pozn.: chvíľu mi trvalo, než som ho „vydolovala“..), ako kŕmia svoju 3-ročnú dcéru presne touto „zdravou a výživnou“ stravou s tým, že zároveň zachraňujú Svet. – (viď 47 sek. video v odkaze nižšie).

    https://koktejl.azet.sk/clanok/zkqksSo/ostra-kritika-sajfu-za-video-dcerky-ludia-ho-nesetrili-na-toto-by-nemal-kazdy-zaludok/

    4/ Akurát jeden MEGA-problém spočíva v tom, že za veľké prachy ide Cifro-Ostrihoňová – „slúžiť“ do EP – Proti Slovensku. Vlastne – veď preto je v smečke – PS.

  • Miloš Zeman vie vždy trefne odpovedať.

Pridajte komentár

*