Obyvatelia New Yorku sú v panike po tom, čo sa pred ich domami začali objavovať 5G veže


Print Friendly, PDF & Email

(Lance D. Johnson, Natural News) Čoraz viac Newyorčanov si začína všímať inváziu zlovestných 5G veží siahajúcich po 3. poschodia domov, ktoré vyžarujú nebezpečné žiarenie hneď za oknami ich spální.

V januári 2020 vedúci predstavitelia mesta New York schválili „spravodlivé rozšírenie dostupnosti mobilných služieb 5G“ do piatich mestských častí. Jessica Tisch, bývalá komisárka pre oddelenie informačných technológií a telekomunikácií, oznámila, že mesto teraz uzavrelo franšízové ​​zmluvy s desiatimi spoločnosťami, ktoré vykonajú inštaláciu 5G antén na pouličné stĺpy v celom meste.

 

„Zbohom pomalé sťahovanie dát s vysokou latenciou a ahoj vysoká rýchlosť s nízkou latenciou s ultra spoľahlivým internetovým pripojením,“ povedal Ben Kallos, člen obvodného zastupiteľstva Upper East Side.

„New York City je najrýchlejšie sa rozvíjajúce mesto na svete a ak si chceme tento titul udržať, potrebujeme najrýchlejšiu bezdrôtovú sieť s 5G a potrebujeme ju hneď,“ dodal.

Teraz obyvatelia zažijú na vlastnej koži skutočnú cenu tohto 5G vysokorýchlostného internetu. 5G antény sa inštalujú priamo na pouličné osvetlenie, len 2-3 metre od miest, kde ľudia žijú, pracujú alebo sa hrajú.

Tieto 5G antény sú nielen beľmom pre oči, ale aj ohrozením ľudí. Nové zariadenia rozširujú do priestoru zdraviu škodlivé vysokofrekvenčné žiarenie. To trápi mnohých Newyorčanov, ktorí pracujú alebo majú spálne v okruhu len pár metrov od týchto nových vysielačov.

5G vysielače sa inštalujú do 2-3 metrov od domovov ľudí

Obyvatelia jednej newyorskej štvrte sa sťažujú na inštaláciu nových vysielačov na East 90th street.

Prenosové zariadenie bolo nainštalované na vrchole pouličného osvetlenia vedľa družstevnej budovy, ktorá obsahuje viac ako 300 bytov. Niektorí obyvatelia žijú a spia v tesnej blízkostí týchto zlovestných veží:

„Jediné oznámenie, ktoré sme dostali, bolo, že sa opravuje pouličné osvetlenie,“ povedala Chelsea, obyvateľka bytového družstva v Gracie Gardens.

„V našej budove je viac ako 300 bytov a všetci sme proti týmto anténam,“ dodala.

Zariadenia boli nainštalované len nedávno, konkrétne 1. októbra 2022. Zahŕňajú veľký sivý valec a samostatnú sivú skrinku pripevnenú k pouličnému osvetleniu. Vysielacia anténa je len 2 metre od najbližšej budovy.

Ako znížiť cholesterol a vyčistiť cievy

„Je to menej ako 3 metre od detskej izby môjho päťmesačného syna a tiež od iného obyvateľa nášho domu s kardiostimulátorom,“ hovorí Chelsea.

„Kontaktovala som spoločnosť zaoberajúcu sa zdravotníckymi pomôckami a bolo mi odporučené, aby som sa vždy nachádzala minimálne 2,8 metra od stĺpa s vysielačom,“ dodala.

Výpovede ďalších obyvateľov domu v New Yorku

Zariadenie 5G je priamo pred oknom obývačky Virginie Glaenzerovej. Býva na treťom poschodí družstevného domu. Je dostatočne vysoko, aby si prečítala nálepku na vrchu skrinky vysielača. Na nálepke je napísané „Pozor!“ a varuje pred rádiofrekvenčným žiarením.

Hovorí, že nálepka na vrchu škatule bola odstránená, keď na ňu obyvatelia upozornili.

„Vtipné je, že na vrchu tej krabice bola nálepka s nápisom Pozor!,“ povedala Glaenzerová pre portál Upper East Site. „Niekto však prišiel a nálepku odstránil.“

„Čo si sami sebe nahovárajú manažéri na riadiacej úrovni v telekomunikačných firmách? Postaviť tyč a odhlásiť, že áno, 3 metre sú v poriadku?“ spýtala sa pani Glaenzerová.

„Obyvateľom bolo povedané, že technici tam boli iba na to, aby odstránili nálepku,“ vysvetlila Chelsea. „Tak prišli a nálepku dali dole, a je to.“

Úrady ani telekomunikačné firmy vopred nevydali žiadne upozornenie o inštalácii 5G veží a teraz navyše odstránili všetky informácie týkajúce sa ich rizík.

Obyvatelia Gracie Gardens hovorili s členkou mestskej rady Julie Meninovou o premiestnení antény, ktorú vlastní spoločnosť ExteNet. Julie Meninová prebrala obavy obyvateľov so zodpovednou agentúrou – Úradom pre technológie a inovácie. Doteraz však neboli uzavreté žiadne dohody.

V súčasnosti Virginie Glaenzerová a Chelsea Formicová žiadajú ostatných obyvateľov domu, aby poslali list predstaviteľom mesta s podkladmi a žiadali odstránenie vysielacieho zariadenia.

V USA (a tiež v Európe) sú predpisy týkajúce sa experimentálnych antén 5G vysielačov nedostatočné. Dopyt po vysokorýchlostnom internete doteraz odsúval do ústrania vedu varujúcu pred rizikami vystavenia sa tomuto druhu elektromagnetického žiarenia.

Prírodná liečba osteoartritídy

Autor: Lance D. Johnson, naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Matovič pre TV Markíza s kamennou tvárou dnes povedal: „Nikto po nás nebude. My tu budeme vládnuť naveky.“

  • Nieje on (matovic) riadený mkultra?
   Dokonca ho aj liberáli v dnešnej fašistickej vláde berú ako cudzí element a nepredvídateľný živel. Niekto mu musí vymývat hlavu. Ťažko povedať čo sa všetko skrýva za projektom „matovic“.

   • Vatikán.

    • No, áno je z nejakej tej jezuitskej odnože riadený. Jezuiti sú tou viditeľnou agresívnou akčnou rukou Vatikánu
     A Vatikán je zasa výtvor Globalistov.
     Nemôžem si pomôcť ale keď sa pozriem na matovica ako sa niekedy „usmieva“- škerí tak vidím ten istý odporný „úsmev“ u jezuitu Františka. Ako keby to bol otec a syn.

     • Archont!

     • „Vatikán“ a všetky tzv. „organizácie“ (aj sekty, náboženstvá, …) sú riadené jezuitmi – otrockými a oddanými „psami“ tzv. čiernej šľachty – teda jezuiti sú vytvorení a riadení práve touto otrockou a otrokárskou temnou silou.

      Tzv. „Matovič“ je Jezuita s „kravatou“ – hovoril o „vláde“ Jezuitov ako o „večnej“.

  • Čo na to „naveky“ Hitler? Ja nepodceňujem „skalopevnú vieru“ psychopatov, ale stále platí – človek mieni – pánboh mení. Stále sa hlásim do popravčej čaty zýchto zmrdov!

  • Naposledy to vykrikoval taký fúzatý chlapík s čudným účesom a maľoval celkom pekné obrazy a spolupodielal sa na genocíde a všeličom inom. Trnavčan vedel jak odrbávať štát na daniach ako väčšina podnikateľov (česť výnimkám) a tiež sa spolupodielal na všeličom. Že by nejaká podobnosť ? História sa opakuje, stále a stále dokola. Zem je výučbový program od-do. Kto pochopí-ide do ďalšieho ročníka, kto nie, prepadá-ostáva na zemičke skúša si čo treba na vlastnej koži, možností od výmyslu sveta.

   Stádo je ovladateľné, ale keĎ sa raz splaší, tak ho nikto nezastaví…ako v tlačeniciach na futbale , v Meke alebo na celebrity.

   Sám som zvedavý. Zažijeme veci nevídané a zaujímavé a poučné. Kto chce sa poučí, kto nie, aj tak sa poučí…

   Každý je si tvorca svojho šťastia…

   • Keby sa detičky vedeli pekne v škôlke spolu hrať, spolupracovať, navzájom si pomáhať, učiť sa a neviem čo všetko ešte, bolo by treba právnikov, vládcov, politické strany, policajtov, armády neviem koľko cirkví a atd… ?

    Raz sme králi, panovníci a potom zase pracujúci, žobráci, ženy, muži, LBTFJQC+, čo len potrebujeme, aby sme nabrali čo potrebujeme na pochopenie k návratu do východzej stanice odkiaľ sme všetci dobrovoľne vyšli na cestu poznania.
    Keď je človeku dopriane (úraz, nehoda, bezvedomie), alebo nejaký ďalší spôsob nahliadnutia za horizont všeobecne vnímateľného, tak to len potom začína byť zaujímavé. A potom len ešte pochopí Sokratesa. Viem že nič neviem….

    Tu je všetko presné, jak riť na šerbel.

    • Marek Kosice

     „do východzej stanice odkiaľ sme všetci dobrovoľne vyšli na cestu poznania…“… Icke je ineho nazoru. Totiz s dobrovolnostou to nema nic spolocne…

 2. mariankosmac

  Že na to ľudia len kukajú cez okno a nerozjebú to. V nejakej černošskej štvrti si to nainštalovať asi nedovolia. Ale zrejme to bude dosť odolné. Tak asi len bývať na vyšších poschodiach, len aby to nemontovali aj na strechy, aj tak sú tam už všelijaké antény či vysielače…

  • Otázka ja aj to koľko už nainštalovaných 5g vysielačov sú ukryté pred zrakom verejnosti.

   • Ale že prý počítačově po odečtech vlnění vidí pohyby i množství lidí a tedy je to prý monitor kam i nevidí oči co se děje za zdmi, kdo ví. Hnus nemít soukromí ani na záchodě.

  • – na strechách bytoviek v niektorých lokalitách je to namontované už od r. 2019…neviem, či v súčasnosti už aj funkčné
   – káblový 5G internet funguje viac ako rok… Ak sa ide cez wifi router – v prípade, že je umiestnený na podlahe, tak nohy sú ako v ohni

 3. KOVIDBARÓN!

  ,,,,ňú-jork je obyčajná konzerva-tam je všetko predimenzované a natlačené a aké percento tam tvorí racionálna a rozumovo zdravá časť obyvateľstva,,,,kuknite sa dnes na ľudí na slovensku,kde každý drží v ruke budúcnosť konca-5G mobilčeky ako dobrovoľného zabijaka,ktorého si vláči so sebou všade kam ide,,,,celé štáty už riadia otrávené mozgy z myslenia pestovaného na prepychu,prebytku a silnom materializme a ináč to už ani nebude-ba ešte horšie z ľudského pohľadu,či lepšie z neľudského,,,,materializmus skutočne dokáže vykuchať mozočky a vyžrať ľudskú tvár,,,,ešte stále tu mnohí chcete aby tu bol mier a láska medzi ľuďmi a všetko aby sa vrátilo do akéhosi nenormálneho normálu,,,,a nieje to náhodou tak,že sa ľudia strácajú vo svojích snoch a vidia a urobia už iba to-za čo im niekto dobre zaplatí,,,,veď tie 5G zariadenia nemontuje sám zlý satan,ale obyčajní roboši-hocikto z vás bežných pobehovačov po planéte a takto je to s hocičím,stavebníctvom,autodopravou,zdravotníctvom,supermarketmi s jedovatými potravinami atd,,,,vo valalikoch nestavia na úrodnej pôde pre blaho občanov automobilku menežment,ale obyčajní roboši-jedny z vás a nie niekto zo slobodomurárských lóži,,,,desaťročia škemráte o prácu a vysoké platy-tak tu máte tú dobu,je práca a aj vysoké platy,ale sami tým sebe škodíte,lebo ste nedržali huby,nemlčali ste! zničili ste ľudský sen o svete ľudí,,,,mlčať je zlato,,,,všade na poliach sú fabriky-kocky ako symbol Al-boha démona zotročovateľa a vládcu sveta a toho,kto nakazencom štedro rozdáva a dovolí hocičo-kým ho budú poslušne nasledovať a nechať sa ním ovládať,,,,ja si Al-a vo svojom živote krotím,ale či to robíte aj vy??

 4. zapredana SR

  Jediná možnosť, rýchlo preč.

  • Sídliskové králikárne treba vnímať aj v súvislosti s egregormi! V každej krabici debili okolo nás, ktorí okrem WiFi a GSM vyžarujú aj svoje egregory! To chce naozaj víkendové pobyty v prírode, hodinové prechádzky každý deň – pes-nepes. Účinný reset je niekoľkominútový pobyt pod vedením vysokého napätia. Tie lockdowny boli presne o tom – uväzniť nás do egregorov davovej psychózy! Treba použiť ochranné prostriedky Feng šuej!

   • Niekto chodí ako picino do kostola – ja do Chrámu Božieho – do lesa!

   • Zdá sa že veľa nezvládneš. Teba keby zavreli aspoň na mesiac že by si nemohol ísť von tak psychicky skolabuješ. A to ešte nič nieje. Reagujem na teba len preto že nemáš ani šajnu očom hovoríš.

    • Vysvelti mi o čom hovoríš ty – neznášam intelektuálne „inotaje zasvätených“. Ja som z králikárne unikol pred mnohými rokmi a musel som spracovať svoje osamotenie v novom prostredí – myslím sociálne – lebo aj to je závislosť na vzťahoch. Mám nové vzťahy – síce povrchnejšie ako tie predtým, takže osamelý sa už necítim – len intelektuálne mi tu chýbajú ľudia na mojej úrovni, takže s globálnymi témamy som tu ostal na to sám. Lockdowny ukázali, že moje rozhodnutie odísť na vidiek bolo absolútne správne! WiFi ma tu zožiera akúrát od suseda a GSM zo SMART elektromeru – a ešte tie LED lampy. Denne musím prejsť von pod drôtmi vysokého napätia, A potom cez chotár. Problém vidím v inom – že som v posledných rokoch začal príliš zamestnávať myseľ a menej to fyzické. Matka ma ako decko trestala tak, že ma zavrela do hajzla a zhasla svetlo – takže toto by som mal mať zvládnuté! „Utiecť“ sa dá aj cez steny a pomôcť vie aj strážny anjel.

     Takže čomu nerozumiem podľa teba?

 5. +Na vzrušující časy v New Yorku! Tam slíbili do roku 2040 elektřinu bez emisí, takže potřebují větrné a solární systémy, které nejsou závislé na větru nebo slunečním svitu. Bohužel takové technologie neexistují, takže New York se zavázal, že bude věřit vynálezcům, kteří najdou zcela nový způsob výroby elektřiny..
  A je New York, který nyní začal stavět tisíce obřích věží 5G po celém městě..
  VIZ: youtube.com/watch?v=6CFuUppmlGY&feature=emb_title&themeRefresh=1

  A všimli jste si, že mnoho společností využívá inflaci a recesi jako záminku ke zvýšení cen o zcela nepřiměřené částky? Tak například potravinářské společnosti zmenšují své výrobky a zvyšují ceny ne nutně proto, že se jim zvýšily náklady, ale proto, že využívají situace k dosažení větších zisků.

  A kolik lidí ví, že starobní důchodci nedostávají všichni stejný důchod – i když odvedli potřebnou částku na příspěvcích na národní pojištění. Důchodci, kteří odešli do důchodu před rokem 2016, dostávají mnohem méně peněz než důchodci, kteří odešli do důchodu po roce 2016. Dát 76letému člověku výrazně nižší důchod je prostě způsob, jak zajistit, aby více skutečně starých lidí umrzlo nebo zemřelo hlady..

  A EU byla založena nacisty a pro nacisty a vše, co EU dělá, nás vede přímo k Velkému resetu!

  A banky hlásají, že ceny nemovitostí budou klesat. Ale mluví o poklesu o 15 %. Myslím, že je to příliš optimistické. Bude to ještě horší. A bude to globální. V dnešní době je všechno globální..

  • CZkotas – chcem si tiež nahekovať nejaké foto namiesto toho hnusne zeleného greendealového štempla – Know How? Diki.

   • Marek Kosice

    Len si nedavaj foto toho „americkeho hrdinu“, Terminatora (moralny odpad), ktoreho hral Schwarzenegger (velky podvodnik + podporovatel veganstva a vakcinovania).
    Otazka na CZkotas : PRECO MAS FOTO TOHO KKTA!??? To si si uz rovno mohol dat Bidena…

 6. …je to veľmi zlé nariadenie od vlád, kt.dávajú stavať tieto 5G vysielače…no a mobily? tie si ľudia predsa kupujú sami, je to ich rozhodnutie…kovidbarón myslím si, že existuje ešte dosť ľudí, kt.chodia do práce nie preto, aby mali čo najviac peňazí, ale preto, že potrebujú uhradiť bežné pohľadávky…je to skvelé, ak človek chodí čo najmenej do obchodov, k lekárovi a podob., no nie všetko, kto má možnosť si vie dopestovať doma sám, príp.nemá na to podmienky..a tiež existuje napr.výmenn.obchod no nie vždy a vo všetko sa to dá realizovať…AKO to RIEŠIŠ TY, vieš si všetko vypestovať, či vychovať? …a čo napr.taká pôžička v banke kvôli bývaniu, nemáš žiadnu?…si ešte v prod.veku, alebo si už na dôchodku? ĎAKUJEM vopred za Tvoju odpoveď.

 7. U nás v České republice jsou STANICE 5G přihlašovány = registrovány na ČTÚ = Českém telekomunikačním úřadě. Zde je odkaz: https://rlan.ctu.cz/cs
  K dnešnímu dni, tj. 10. listopadu 2022 (11.12h) je jich v celé republice přihlášeno – 158 985. To stojí za ověření.
  A JAK JE TO U VÁS NA SLOVENSKU? Toto já nevím! Zkuste si to zjistit sami.

 8. …ešte mám otázku na p.Vladimíra, či by mi vedel niečo poradiť ohľadom zdravia, keďže tu niekomu radil…na CT mi zistili kameň v obličke, tiež zápal hrub.čreva…okrem toho sa mi začala tvoriť vyrážky, hlavne na tvári / tu na spánkoch/, tiež okolo očí ma svrbieva koža, mala som ich zapálené…mám celiakiu, histam.intoleranciu, probl.s trávením- hlavne so zápchou…už dlhodobo ma bolí v prav.boku, a tiež chrbtica / preto to CT, mám mať gastroent.vyš./…pijem rôzne bylin.čaje, užívam liek na rozbíj.kameňa, od bolesti si dávam analg, alebo guaranu……ĎAKUJEM MOC ZA SKORÚ ODPOVEĎ…

  • Israismael

   Mnohé choroby sú zapríčinené karmickymi zlyhaniami… Nie vždy sú to teda len telesne(hmotné) poruchy.. Pozri co všetko sa skrýva za príčinami porúch tela a orgánov… V niektorých tých záležitostiach nájdeš skutočne vlastnosti svojho JA, ktoré vplývajú na ten ktorý orgán tela.. Potom sa stačí zmeniť v hodnotách seba samej a správne použiť dodatkovu výživu na alternatívny spôsob..
   https://www.nazdravie.sk/duchovne-priciny-chorob/

 9. Mnohým stále nedochází o co tu jde. 5G je zabiák – je to dáno jeho fyzikálním principem. A navíc jsme tu v oblasti frekvencí, na kterých běží vše živé.
  Tady už nejde jeniom o kšeft ale je to cílený a řízený masakr…

  • Klingáč

   5G je stará vojenská technológia, ktorú má káždý xuy v činžiaku, a preto sa o tom mlčí.

 10. Skynet Genysys vám nehovorí nič? Alebo je to len čistá fikcia?

 11. Objektívne

  Ono by stačilo bezdráty len modulačne preladiť aby tak veľmi neškodili, teda okrem tých kde škodí samotná frekfencia v okolí 60 GHz.

 12. Už dlhodobo tu viazne diskusia – začína to tu byť otravné.

  • „Viazne“? – NIE! – to len úraduje inkvizítor – sám veľmi dobre vieš, o čom píšem a je vysoko pravdepodobné, že aj tento príspevok vrchný inkvizítor zabanuje.

 13. …Ďakujem moc Israismael…áno o tých karmických zlyhaniách som už čítala, tiež to spomínala aj K.Runa vo svoj.vysielaní…takže môže to byť dáka trauma predošlých generácií a tá zostáva ešte aj v tých ďalších…zrejme teda poprosiť o odpustenie za predkov, čo im ,,zle vyšlo“ a zároveň poďakovať sa za všetko to dobré, čo pre mňa aj ostatných svoj.potomkov urobili…

  • Israismael

   Áno pochopila si systém.. Nájdi si na každú tu chorobu možnosť prírodnej liečby, aplikuj to… ale urob si najskôr,, duchovnu liecbu“presne tak ako si písala..

   • Israismael

    Ešte dodatok : za každú tu karmicku odozvu ci zlyhanie môže človek ako jednotlivec sam.. Co sa prenáša z generácií na generáciu aj do tzv 3 kolena, sú väčšinou silné prekliatia a pod.. Ale za svoju karmu a choroby je zodpovedný odjakživa človek sam

    • Keďže je človek zodpovedný sám za svoje zlyhania tak má vraj právo sa brániť proti tým, ktorí ho do toho zlyhania tlačia, nútia, lákajú, vydierajú.
     To chýba väčšine bežných ale aj „duchovným ľuďom s prívetivým úsmevom“, ktorí sú viac spiaci ako materialisti.
     Brániť sa aj organizovane úmerne nebezpecenstvu, ktoré nám hrozí.
     To nám veľmi chýba. Zatočiť s parazitmi nielen v nás ale aj v hmote na Zemi.
     Oni s nami súcit nemajú a my máme mať s každým z nich súcit? Za to nás Boh ani karma trestať nebude. Oveľa menej karmických chorôb by trápilo ľudstvo ak by pochopilo, že sa treba neľútostne postaviť parazitom – vrahom na Zemi, ktorí riadia planétu v celej ich vertikále.
     Ak sa budú „duchovní ľudia“ zaoberať na Zemi len svojou spásou a nebudú sa chcieť zúčastniť odstraňovaním parazitov na Zemi – lebo sa na nich nechcú „napájať“ tak potom im tí paraziti vytvoria také podmienky, v ktorých žiadny duchovný vývoj nebude možný.
     Ak nechceme prehrať hru, ktorú proti nám hrajú treba poznať jej pravidlá.

     • Tá záverečná veta je absolútna trefa.

      Sme ovce bez zbraní, aj bez baču.
      No aj organizovaní zločinci majú jednu veľkú nevýhodu: súdržní sú len dovtedy, kým ich (hoci aj „tupé“ „ovce“) neodhalia. A oni vďaka svojmu prehnanému nadhodnocovaniu samých seba, aj otvorenému vysmievaniu sa stádu priamo do očí, sa pred svetom povyzliekali už donaha.
      Čakám, kedy sa aj títo vrahovia začnú obviňovať medzi sebou navzájom, a k tomu – verím že – dôjde. Možno sa povytĺkajú medzi sebou navzájom.

 14. …..ďakujem moc za odpovede…také prekliatia sú ,,ťažká záležitosť“…tiež mi napadlo, ako ty sám Achnaton vieš ,,zatočiť voči parazitom“ vo svoj.živote? ako konkrétne to robíš ? …ďakujem vopred za odpoveď.

  • To je hlavme o tom čo človek podporuje a čo potláča – v sebe aj vo svojom okolí – v spoločnosti . Lenže aby tú smršť udalostí čo okolo neho letí každú sekundu vedel dostatočne kvalitne analyzovať musí mať nielen
   zaujem poznať svet či nasledovať hlas svedomia ale hlavne víziu – obraz sveta takého aký by mohol a mal byť. A nielen tú víziu – ten etalón – matricu človecenstva – prizmu – okuliare cez ktoré vidí pokrivenie seba a sveta okolo. Musí mať ešte niečo – a je to je túžba najsladšia urobiť všetko preto aby sa mohol zúčastniť na premene tohoto sveta smetom k lepšiemu.
   Ale darmo ten svet vidím a túžim ho zmeniť ak nie som schopný ubrániť seba a neviem podporiť prostredie a spoločenské zriadenie, ktoré má chráni. Potrebujem vedieť ako je parazitická Globálna moc štrukturovaná, potrebujem vedieť veľa o skutočnej histórii, potrebujem vedieť ako nás architekti zla na Zemi ovládajú, riadia. Je to koncept. Ich koncept.
   Potrebujem vedieť aké zbrane – prostriedky riadenia voči nám používajú.
   Ale najviac by som vyzdvihol tú históriu, to je taká nepredstaviteľne silná zbraň v rukách tých, ktorí ju účelovo prekrucujú, je to fenomenálna zbraň. Ak by každý človek túžil poznať skutočnú históriu v rámci globalno-historickeho procesu (cca 4000rokov) a poznal ju aspoň v hrubých rysoch tak by sa mu doslova otázky svojho života a života ľudstva v globále poskladali nazad do jedného obrazu ako keď zloží rozhádzané puzzle. Vedome uvidí deje ktoré sa ho dennodenne týkajú v pravom svetle – uvidí odkiaľ a kam to vedie, každý okamžik na ktorý zamerá svojou pozornosť bude mať doslova „visačku s parametrami“.
   Potom podľa výšky svoje ľudskosti – mravnosti môže podporiť to čo je pre neho a jeho okolie správne a potrebné a čo treba potláčať a eliminovať ako človeku škodlivé a deštruktívne.
   Nepoznať pravú históriu vývoja národov na Zemi to je akoby byť duchovne slepý, hluchý, nemý. Tak stojí proti organizovanému a štruktúrovanému zlu na Zemi neakceschopný.

 15. Ako to, že len niekoľko málo ľudí, je schopných ovládať myšlienky a pocity miliónov a miliárd ostatných? Ľudia dnes akceptujú to, čo pred jednou alebo dvoma generáciami ešte – nebolo možné. Ako to, že sa mení mienka a miera tolerancie celých národov? A nie je to len následok vývoja, pretože človek sa môže vyvíjať smerom vpred i späť.
  Ide skôr o energetický program, ktorý myslenie a vnímanie ľudí ovláda. Ide o vedomé ovládanie. Dochádza k tomu cez riadiace mechanizmy, ktoré boli slobodomurárom známe už pred storočiami. Rovnako tak i iné organizácie vedia, ako to funguje – nielen slobodomurári majú na ľudstvo vplyv. V Tretej ríši to boli oddiely SS a rovnako tak sa i správali.
  Inak to nefunguje, pretože inak sa energie nemôžu uvoľňovať.
  Hovoríme tu o morfo-genetických poliach. Vo veľkom sa tomu venoval britský bádateľ Rupert Sheldrake, ktorý inicioval výskumné projekty, ktoré nebol schopný zrealizovať, pretože mu v tom neustále niekto bránil. Z jeho práce vyplýva, ako funguje ovládanie más alebo vymývanie mozgov celých národov a ako sa proti tomu človek môže brániť.

  Pracoval na teórií, v ktorej ponúka nemateriálne vysvetlenie dedičnosti, evolúcie a pamäti u organických i anorganických systémov. Podľa jeho teórie vesmír nefunguje na základe nemenných vzorcov, nie je teda fixný, ale riadi sa určitými návykmi, ktoré vznikli v priebehu času neustálym opakovaním (sa).
  Každá forma i každé chovanie má svoj počiatok v tzv. morfo-genetickom poli, ktoré je akousi svetovou pamäťou (v Indii – Akáša) a zaisťuje rovnaký priebeh správania. Čím viac opakovania, tým silnejšie pole.
  V morfo-genetickom poli sa ukladá všetko, čo sa určitá forma života naučila behom svojej existencie. Uložená informácia spôsobí, že neskorší zástupcovia rovnakého druhu profitujú z kolektívnej pamäti. Napr: čím viac ľudí sa naučí riadiť auto, tým ľahšie si túto zručnosť osvojí budúca generácia. Informácia uložená v morfo-genetickom poli sa prenáša na jednotlivca a objekty pomocou tzv. morfo-genetickej rezonancie, ktorá sa šíri časom i priestorom.
  Týmto spôsobom sa dá tiež vysvetliť, ako je možné, že sme schopní vyvolať storočné informácie, ktoré sa týkajú našich predkov.
  Čiže i tu niekde hľadajme – ovládanie más ľudí a národov na celej Zemi.

Pridajte komentár

*