Pre zníženie populácie zelený kult ničí ornú pôdu – toto v skutočnosti znamená „nulový uhlík“


Print Friendly, PDF & Email

Pre zníženie populácie zelený kult ničí ornú pôdu - toto v skutočnosti znamená „nulový uhlík“

(Ethan Huff, Natural News) Klimatický kult sa zameral na ornú pôdu a zásobovanie potravinami vo všeobecnosti, o ktorom tvrdia, že prehrieva planétu, pretože na svete je jednoducho príliš veľa ľudí.

Vieme, že títo sektári nenávidia „fosílne“ palivá, ako sú ropa a zemný plyn, a preto chcú tieto palivá odstrániť z globálnej ekonomiky. Namiesto nich pre naplnenie svetových energetických potrieb chcú „zelení“ takzvané „obnoviteľné“ energetické technológie, ako sú veterná a solárna energia.

Na výrobu porovnateľného množstva energie však musí byť takmer všade nainštalovaný obrovský počet veterných turbín a solárnych panelov. Veterná a solárna energia si vyžadujú veľa pôdy.

Inými slovami, viac pôdy pre vrtule a solárne panely znamená oveľa menej pôdy dostupnej pre poľnohospodárstvo.

Thomas Malthus (1766 – 1834) vo svojej práci varoval, že jedného dňa svetová populácia prekročí schopnosť ľudstva vypestovať dostatok potravín na to, aby uživili všetkých. Malthus však nevedel, že revolúcia v oblasti zelenej energie by to spôsobila oveľa skôr, ako by sa to stalo pri prirodzenom vývoji.

„Veterné generátory a solárne panely majú zabrať celú jednu tretinu poľnohospodárskej pôdy na celom svete,“ píše Martin Armstrong pre magazín Armstrong Economic.

„Tento fakt inšpiroval vznik myšlienky, že MUSÍME znížiť populáciu. No a vojna je na to „skvelý“ nástroj, čo je aj jeden z dôvodov, prečo elita presadzuje svetovú vojnu,“ hovorí Armstrong.

„Trvajú na tom, že priemyselné poľnohospodárstvo, ktoré využíva väčšina rozvinutého sveta, vytvára klimatické zmeny. Potravinový systém USA prispieva takmer 20 percentami k národným emisiám oxidu uhličitého.

Medzivládny panel pre zmenu klímy (IPCC) hovorí, že poľnohospodárske využívanie pôdy prispieva 12 percentami k celosvetovým emisiám skleníkových plynov. Potom k tomu pridajú energiu potrebnú pre priemyselné poľnohospodárstvo a tvrdia, že sa to zhoršuje.“

(Súvisiace: Ďalším komponentom globálneho depopulačného stroja sú covidové vakcíny, ktoré boli vytvorené ako súčasť dlho plánovanej globálnej genocídy určenej na masívne vyľudnenie planéty.)

Zahoďte okuliare a zlepšite si zrak

Miliardár John Kerry lieta na súkromnom tryskáči a prednáša farmárom o svojich klimatických dogmách

Ďalším problémom, ktorý chcú zelení sektári „opraviť“, je eliminovať všetku produkciu vstupov priemyselného poľnohospodárstva, ako sú pesticídy a hnojivá, ako aj palivo a olej pre traktory, vybavenie a kamiónovú i lodnú dopravu.

Potom je tu všetko to osvetlenie, ktoré si vyžaduje energiu, ako aj chladiace a vykurovacie produkty pre iné poľnohospodárske zariadenia. Toto všetko uvoľňuje ten obávaný oxid uhličitý (CO2), na ktorý sa zelení neustále sťažujú, ako aj metán, oxid dusný a všetky možné druhy „skleníkových plynov“.

Podľa klimatického šialenca Johna Kerryho poľnohospodárske systémy, ako ich v súčasnosti poznáme, vytvárajú až 30 percent svetových skleníkových plynov. On a zvyšok klimatického kultu ich preto chcú zlikvidovať, aby zachránili svet pred globálnym otepľovaním.

„Inými slovami, chcú obmedziť poľnohospodárstvo, lodnú dopravu, chladenie, vzduchotechniku, vypnúť vykurovanie v zime a znížiť svetovú populáciu o 30 až 40 percent. Potom budú možno spokojní,“ hovorí Armstrong.

Napriek skutočnosti, že neexistujú žiadne dôkazy na podporu ktoréhokoľvek z týchto bizarných klimatických tvrdení – pričom existuje veľa dôkazov o opaku, ktoré preukazujú, že klimatické cykly sa vyskytujú od počiatku vekov – klimatický kult je odhodlaný vnucovať svetu svoju vôľu.

„Klíma sa vždy menila,“ poznamenáva Armstrong.

„Súčasné teploty neprekračujú historické normy. Údaje z New Yorku ukazujú, že sme neprekročili maximá z roku 1932. Mainstreamové médiá len opakujú to, čo im bolo povedané. Žiadne mainstreamové médium sa nikdy neodváži niečo nezávisle skúmať.“

Záver

Na nedávnom stretnutí o klíme COP28 v Dubaji John Kerry hovoril o tom, že krajiny, ktoré sú najväčšími vývozcami ropy, musia rovnako ako on veriť, že éra fosílnych palív sa musí „naliehavo“ skončiť.

Zistite viac o tom, čo pre vás a vašu rodinu znamená iniciatíva „nulového uhlíka“ na stránke GreenTyranny.news.

Liečba osteoporózy

Autor: Ethan Huff, Zdroj: naturalnews.com, Spracoval: Badatel.net

Súvisiace články


Odoberajte nové články na email!

Ušetrite čas a prihláste sa na odoberanie nových článkov priamo do vašej emailovej schránky:

Naša garancia: Nikdy Vám nepošleme spam a kedykoľvek sa môžete odhlásiť.Upozornenie: Tento článok je názorom jeho autora. Zdravotné rady v žiadnom prípade nenahrádzajú konzultáciu ani vyšetrenie lekárom. Príspevky a komentáre pod článkom môžu vyjadrovať postoje, ktoré sa nemusia zhodovať s postojmi redakcie.

 

Komentáre

 1. Dr. Astrid Stuckelbergerová, vědkyně, mezinárodní zdravotnická expertka, autorka a informátorka Světové zdravotnické organizace, varovala, že Johns Hopkins University zveřejnila pandemický plán pro SPARS 2025-2028 (dokument si můžete prohlédnout zde) s cílem vytvořit „věčnou pandemii.“
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/12/informatorka-who-varuje-chteji-vytvorit-vecnou-pandemii-plan-uz-maji-hotovy/

 2. Vo svete sa údajne ťaží o 600% viac zlata ako by potrebovali zlatníci a banky. Ak by sa zlato konečne začalo používať na pozlacovanie všetkých elektrických kontaktov – ušetrilo by sa okrem predlženia životnosti elektrických spotrebičov a príslušenstva /zásuvky, žiarovky, vypínače, stykače/ – na tepelných stratách a odporoch až 70% elektrickej energie. Lenže existuje celosvetová korporátna dohoda o zastarávaní výrobkov /kazítka/ a samozrejme niekto potrebuje zisk z predaja elektriny. Čiže – ľudstvo v pazúroch parazita nespolupracuje – to by sem musel zostúpiť sám Pánboh a dať to rozkazom. A vieme, že jedným gramom zlata sa dá pozlátiť kôň aj s jazdcom – a keď už máme tú nanotechnológiu, že.

  • V kalifornském městečku Livermore je ulice East Avenue. Právě tam se už desetiletí nachází hasičská zbrojnice číslo šest. A v ní už téměř 120 let svítí stejná žárovka.

   Klasická vláknová žárovka byla vyrobena společností Shelby Electric Company někdy na přelomu 19. a 20. století. Místnímu hasičskému sboru ve městečku Livermore v Kalifornii ji roku 1901 daroval Dennis Bernal, majitel místní energetické společnosti.

   Původně měla výkon 60 wattů, ale dnes už svítí pouze čtyřmi watty. Jde oficiálně o nejstarší známou funkční žárovku, díky čemuž si vysloužila i vlastní zápis v Guinessově knize rekordů. Kromě ní ale funguje v různých částech v USA i několik dalších více než stoletých žárovek.
   https://morezprav.cz/svetodeni/toto-je-nejstarsi-zarovka-na-svete-sviti-nepretrzite-temer-120-let

   např. vlákna v žárovkách jsou daleko slabší než by měla být…..

   • Ja viem z dokumentu spred 12 rokmi o minimálne 150 rokov starej žiarovke v malej hydroelektrárni v Čechách – musím dohľadať. Tam sa ju boja vyčistiť a vôbec vykrútiť, aby neskratovala.

  • ještě jsem si vzpomněl na jedno sdělení:
   že pokud by se elektrická zařízení vyráběla tak, aby přestala škodilt zdraví lidí, tak by se její cena rapidně zvedla…..

   kdysi jsem o tom zahlídl článek, ale zlato tam nezmiňovali, pouze tam bylo zmíněno, že jde o elektrické obvody jako např. uzemňovací kolík, počet spojů a potřebných kontaktů a drátů, apod.

  • Zdravím ťa Maroš minule si písal o antibiotikách na zápal pľúc ako sa volajú nezapametal som si potrebujem ich ďakujem.

   • Nie sú to antibiotiká, ale systémové antipyretiká – oficiálne proti artritíde, ale ja s tým liečim všetko – to je ako keď použiješ ivermektin, ktorý je pôvodne len proti parazitom.
    Ide o čípky do konečníka – mal by stačiť jeden, max. 3 celkovo za 3 dni. Ide aj o prepojenie meridiánu pľúc a konečníka. Volá sa to Indometacín Berlin Chemie 100 mg. To Berlin je dôležité, pretože nedráždi konečník ako tie iné, čo je dôležité na udržanie lieku aspoň 2 hodiny v sebe.

    Potom je tu ruský spôsob – pomocou vajec – na škrupine sú antibiotiká, ktoré chránia zárodok. Odporúča sa domáce vajíčka, ale ja myslím,. že dôležitejšie je, aby neboli kontaminované salmonelózou. Postup – 10 velmi dobre umytých /nie saponátom – čistou vodou/ sa v porcelánovej – sklenenej nádobe /polievková misa je ideálna/ zaleje vodou a v chlade /v komore, zakryté/ sa to nechá 48 hodín vyluhovať. Pacientovi sa potom dáva piť táto voda v rámci pitného režimu, pričom sa priebežne dolieva. Našiel som to na ruských weboch – išlo o situ, keď niekomu ležiacemu nebolo pomoci bežným spôsobom. O dva dni by mal byť na nohách. Obdobne funguje aj ten Indometacín – akože lieči celé telo, hoci nevieš ako.
    https://content-adc-sk.azureedge.net/images/439509/vxrpfu0_400x400.jpg

    • Podľa Edgara Cayceho, ktorý vyliečil svoju manželku s tuberkulozy, v hynotickom spánku povedal toto : Zoberte dubový sud znútra ho vypále, nalejte do neho kalvados – jablkovicu. trena tie výpary dýchat, nie piť. Lekár, ktorý s ním spolupracoval, si všimol, že robotníci, ktorý pracovali v liehovaroch pri výrobe liehu, nemali respiračné chroby. Už si nespomeniem, v ktorej knihme to bolo napísané. Cayce sa narodil v 19-tom storočí, zomrel v roku 1945. Liečil len v hypnotickom spánku. V bdelom stave bol obyčajný človek, ale od narodenia videl auru človeka.

 3. zapredana SR

  Eliminovať. Kto je ďalší na rade?
  Vypočujte si toto z 21.12., začiatok je o niečom inom, ale potom sú tam zaujímavé info o
  https://www.infovojna.bz/archiv/informacna-vojna

  • Vypočula som, ďakujem, ozaj zaujímavé, vypočujem si aj predchádzajúce, odporúčam aj ostatným, díky:)

 4. Neviem ako kde ale v našom meste nabúchali obchodné centrá na tú najkvalitnejšiu a najúrodnejšiu pôdu. A aby toho nebolo málo tak v tom pokračujú výstavbou nie bytoviek kde sa vojde veľa rodín ale širokých ulíc s bungalovmi.
  Také plytvanie ornou pôdou som ešte nevidel.
  Nehovorím, že kralikarne a sídliska čo postavili trockistickí „budovateľia“ za socializmu sú lepšie ale čo je velo to je velo. Toto je však úplná provokácia a výsmech. Keby to bola zástavba premyslená kde sa vojde veľa rodín ale na obrovskej ploche len pár ulíc, zbytočne širokých s pár bungalovmi.
  Najstaršia generácia v našom meste sa na to nemôže ani pozerať lebo vždy sa vedelo, že tam kde je dnes obchodné centrum a tie nové ulice tak tam bola tá najúrodnejšia zem a tam sa vždy vlnili lány obilia.

  • Je to súčasť agendy vytláčania ľudí z pôdy. Peugeot postavený na unikátnej černozemi v Trnavskej kotline, kde sa akože pochovávalo 2 metre pod čiernu zem.

   • Detto wilderizácia.
    „Útok bol z tesnej blízkosti a okamžitý a ak by bol muž sám a nie v spoločnosti manželky, mohol dopadnúť oveľa horšie. Je to už dvadsiaty útok šelmy tento rok na človeka.“
    https://www.cas.sk/clanok/2882293/brutalny-utok-medveda-na-manzelsky-par-selma-ich-prekvapila-v-bezprostrednej-blizkosti-toto-muzovi-zachranilo-zivot/

    • Akože s medveďom by som sa veru nechcel stretnúť, to poviem narovinu. A ani neviem ako by som reagoval – to poviem tiež narovinu.
     Stačí, že sa mi dosť často sníva, že ma ohrozuje medveď a nemôžem zavrieť dvere alebo že musím ísť až na strechu.
     Zaujímavé, že v prípade medveďa vo sne mi vôbec nefunguje to že sa vo sne preberiem a uvedomím si že je to len sen
     Asi ma až príliš ovládne strach a prestávam myslieť. Medveď – čo je velo to je velo. S takým vlciakom, ktorý ma začal z ničoho nič naháňať v Bratislave keď som šiel na bicykli ráno do práce by bolo jednoduchšie. Naháňal ma fest zúrivý a ja som šliapal na najťažšom prevode jak na tour de France a kopal ho patou do nufaka. Hovoril som si, že nemá kondíciu jak ja a že sa na mňa vykašle až mu dôjde šťava. Ale hneď mu nedošla..ale ani mne. A naviac ma utešovalo vedomie že ak by ma stiahol z bicykla a šiel po mne tak mu dám nakladačku – a zneškodním ho alebo ho zabijem ako to len pôjde – je jedno akým spôsobom. Dokusany by som bol ale nedal by som sa zabiť psom a vykrvácať ako niektorí ľudia. Lenže s takým medveďom by som mohol robiť čokoľvek – nič by mi nepomohlo – a to ma sakrametskty desí. Neviem čo by som robil keby po mne išiel.

     • Zažil som stretnutie s medveďom Grizly v Yellowstonskom národnom parku.
      Naivne som si myslel, keď som sa tam dotrepal, že ho celý prebicyklujem na horáku. ( a to som mal slušne km našlapané ) Yellowston je asi jak polka Slovenska.

      Išli sme po ceste a zastavili nás Rangeri (miestna polícia) a že nech ideme sa pozrieť. Stáli sme za ich autom a cca 100 m pred nami maco. Tak si vykračoval k nám po štyroch. Zastavil sa, odhodil sa prednými labami na zadné a to bol úžas. Tá majestátnosť, sila, nádhera. vyše 3m obor. Zasnifal, vetril, obzeral sa, ukázal a nám v plnej nádhere. Nevedel som či mám zimomriavky od úžasu, rešpektu, strachu…

      Spustil sa na štyri, bol z neho zase iba maco. Na štyroch vôbec nevyzerá medveď tak obrovsky. A odkráčal v pohode preč. Je to o energiách, aké ľudia vyžarujú. Zviera Vás nenapadne len tak. Buď vyžarujete strach, alebo niečo čo ho podnieti k útoku. Ak máte v sebe iné energie, tak vám aj zvieratá doprajú také zážitky, že sa to ani uveriť nedá….

      Mám nádherný zážitok aj s bizonom. To je tiež neskutočné nádherné obrovské a majestátne stvorenie. Ako aj kone…

     • Seneca – ešte, že tam boli, tí policajti, hehe. V prípade útoku medveďa rýchlo skočiť policajtom do auta a bicykel nechať medveďovi. Neviem čo je pravda z tých dokumentov o rôznych národných parkoch kde útočia na cyklistov pumy ale to tiež nebude nič príjemného keďže každá asi nebude taká že človeka prenasleduje a nechá sa vidieť ale skočí človeku z húštiny za krk. Ono človeka vylaká aj keď mu vybehnena ceste v meste obyčajná mačka alebo pes pod koleso bicykla – ale tam ide zas o strach že sa človek vykoti . A koľkokrát sa naozaj strele z bicykla bez toho aby sa ho mačka či pes dotkli. A to ma vždy rozčuľovalo keď som niekde videl ked niekto havaroval na aute, motorke či bicykli a pod – keď bola na ceste nejaká prekážka a on už z diaľky začal panikáriť a točiť volantom či riaditkami že si vlastne sám zbytočne privodil haváriu či pád.

     • Raz som zažil situ – bol som v chotári zbierať bylinky a semená tráv z okolia, do sadu. A zrazu som počul, ako niečo cez húštiny beží ku mne. Zrazu sa objavilo malé srnča – a hoci muselo vidieť cez cca 12 metrov cez cestu, že som človek – prebehlo ku mne a začalo sa mi túliť medzi nohami. Chvílu som počkal, či ho neprenasleduje nejaký pes, potom som ho pobodol, aby išlo ďalej. Nádherný zážitok v tom, že mi iná bytosť dôveruje ako človeku.

    • Medvědice riskovala život, aby lidem předala miminko. Důvod je naprosto neuvěřitelný!
     https://www.youtube.com/watch?v=oL-gxtHdstA

     Medvedi sú moji kamaráti.

     • Moja sestra, keď čakala dieťa (cca.5 mesiac) bola aj s kamarátkou na prechádzke zo Skalky na Krahul,. žila v Kremnici. A len sa tak kochali na tej lúke hore, kde na Krahuliach hore končia vleky. A akýsi šušot za nimi a z húštia – maco. A že čo budú robiť, tak sa kochali ďalej. Sestra ( aj tá jej kamoška) tiež mala určité poznania (energie, preciťovanie) a schopnosti ( videla minulosť, budúcnosť, vedela nájsť stratené veci a také srandy.) Tak v pohode bez strachu sa medveď pokochal nad panorámou s nimi a ako sa objavil, tak aj zmizol v lese…

      Keď som bol v tom Yellowstone ( inak všade je nádherne, Colorádo, Skalisté hory, Grand Teton, naše Tatry, Slovenský Raj – Malý, Veľký Kysel-nádhera, Alpy, prosto všade na svete je krása prenádherná…), tak tam nieje nikde žiadne osvetlenie v noci. Nič. Iba svetlá áut a svetla z izieb hotelov. Inak žiadne pouličné osvetlenie. Musíte mať lampičku ak chcete večer kdesik prejsť na pešo. Neskutočne nádherná čierno-čierna tma, ak je ešte aj zamračené a nesvieti mesiac.

      No a v tej tme nádherne svietia hviezdy…a len som poodišiel kúsok od bungalovu, všetko pozhasínal a nakoľko bolo ešte teplo, tak ja v kraťasoch a len tak som sa večer kochal tou hviezdnou oblohou.
      A tak si stojím, nič extra neni počuť, také lesné ticho.

      A v tom tichu som iba započul také odfúknutie a teplý vzduch zo zadu na nohách…Keby som kardiak, tak mám infarkt, keby potrebujem ísť na záchod, tak sa tam rovno na mieste po….. Taká ampulka adrenalínu, čo mi pukla v tele…a ako som sa zapotácal a skoro spadol z nôh, tak som sa rukou nechtiac oprel o bizóna, ktorý si len tak vedľa mňa stál a nezložil som sa na zem v celej mojej dĺžke (190 cm). Keď som potom začal ostriť zrak, tak iba taká kontúra obrovskej čiernej masy sa pri mne vyjasnila.

      Neskutočne nádherné majestátne pokojné zviera pri mne stálo, neviem ako dlho, ako prišlo, ako odišlo, som sa chvíľu triasol jak drahý pes, keď mu je zima…všade v parku pokyny, že držať odstup od bizónov aspoň 2m, nakoľko sú veľmi rýchly a taký 3/4 tonový samec, keď do vás drcne…

      Zvieratá z nás vycítia, čo sme zač…a nie len zvieratá

      Podľa peria poznáš vtáka a podľa reči človeka…a niekto už nepotrebuje ani nič počuť, „pozrie sa, alebo nacíti a vidí a cíti“

      Tento svet (matrix) je tak neskutočne úžasný…

     • Zatiaľ najbližšie sa mi podarilo priblížiť ku mladému rysovi na cca 2,5 metra. Moje oblečenie bolo vtedy napáchnuté mačkami domácimi a tie majú takmer identický pach ako mačky divé a tých sa rysy neboja. Pozoroval som niekoľko minút ako sa mladý rysík napcháva vnútornosťami zo srnčieho, ktoré jeho mama niekam odtiahla a ono dojedalo zvyšky. Potom som sa opatrne vzdialil na vzdialenosť 20 metrov. Nechcelo sa mi ísť do strminy dole a ano hore. Toto sa odohralo na slepej zvažnici. Nemal som pri sebe ani mobil a ani fotoaparát. Mal som so sebou 2 lieskové palice. Jemne som nimi začal ťukať o seba, aby som rysíka na seba upozornil. Rysík ma konečne zbadal, pričupil sa a zasyčal na mňa. Potom veľmi pomaly odchádzal nie dole a ani nie hore ale šikmo smerom ku mne. Keď ma obišiel a bol odo mňa 50 metrov až potom po dôkladnom preskúmaní okolia, či tam nie je jeho mama som pomaly odišiel. Vôbec som nemal strach, bol som iba zvedavý.

     • Ešte pridám príbeh môjho kamaráta so štyrmi medveďmi. Cca 2 kilometre od môjho stretu s rysíkom a v tom istom roku sa on stretol so štyrmi statnými medveďmi. Išiel zrovna, viezol sa na tichej malej motorke obzerajúc si stromy vo svojej hore, či nejaké vyschli a v akom sú stave. Vošiel do zákruty zvažnice a v tom oproti nemu styria mackovia. Hneď zastal, motor nechal bežať a rozmýšľal ako z toho stretnutia vycúvať. Zostal pokojne čakajúc, čo sa stane. Medvede sa zastavili, chvíľu naňho pozerali a akoby sa poradili dvaja z nich išli hore kopcom a dvaja dole kopcom. Keď mal cestu zvažnicu voľnú už opatrnejšie pokračoval v obchôdzke jazdou.

  • mariankosnac

   Tie bungalovy vystavané na poliach sú kapitalistický paškvil a plytvanie priestorom, rozumnejšie by bolo tam postaviť radšej tie ,,králikárne“ kde sa vojde ovela viac rodín. No hlavne nechápem čo za blbca si kúpi taký bungalov na poli. Bol som na takom mieste cez letné horúčavy, zdá sa že odkedy je corona a vojna na UA tak výstavba spomalila – časť je postavená a v dalšej sú len asfaltky a miesto domov rastú polné kvety. No a bolo tam peklo, jak je to rovina kde sú len asfaltky bez stromov a tieňa a aj strechy tých bungalovov sú často čierne tak to tam bolo rozpálené a ak majú teploty v budúcnosti ešte stúpať nechápem ako tam chcú žiť. Ako bonus to tam je zamorené chémiou čo polnohospodári práškujú na polia. Na takomto mieste proste asi nemôžu žiť zdraví ludia.

 5. Jednoduchá

  …vďaka za zaujím.informácie…

 6. Teď jsem si pročítala knihu od Sitchina -Mimozemský původ lidstva.
  Prý naši stvořitelé z Nibiru, když se přiblíží k Zemi,tak skontrolují stav svých výrobků -lidí.Jestli se moc nenamnožili,jestli moc neznečistili svou planetu atd .Dle toho pak podnikají různá opatření.Třeba část lidstva vyhladí .
  Tak mě jen napadlo,tenhle blázinec začal nabírat na obrátce krátce po příletu Oummua,což klidně mohla být jen výzkumná sonda. Poté začalo důkladné gruntování .Covid,tlak na greendeal atd.

  • Mňa vždy udivovalo ako sú niektorí ľudia neskutočne blbí. Akokeby tam niekde mimo Zeme bol nejaký zaujímavejší život ktorý je hodný nasledovania úžasu a to až natoľko, že chcieť si zistiť ako vznikol človek na Zemi je nezaujímavé. Ale tam kdesi sú takí úžasní… že sú až našimi stvoritelmi. Také myslenie je rovnakým produktom ako psychoteockizmus alebo okrajinský benderiznus zámerne pestovaný. No niekde to vzniklo aby u ľudí vznikal taký pohľad na život na Zemi a na život mimo nej. A z toho potom aj také cítenie – nevzniklo to samé od seba. Nie náhodou od 89 bola spoločnosť všade v rozpadlom ZSSR a štátoch soc. tábora kŕmená exopolitikou a všemožnými ezoterickými bludmi.
   Potom sa nemožno diviť, že túžba po duchovnom poznaní y ľudí bola bez problémov nasýtená akýmkoľvek odpadom, ktorý sa javil oproti materializmu a Západnému komunizmu ako široká slobodná cesta k poznaniu. Široká a lákavá – keď každá duchovne či nematerialisticky vyznievajúca téza – byť odporujúca Pravde a skutočnosti – bola vítaná u ľudí hľadajúcich niečo viac ako im systém ponúkal či za socializmu alebo po ňom. Z kaluže – materializmu do bahna bezodného – do sci-fi a ezo/Exo – erických téz a „duchovných“ prúdov.
   Je až neuveriteľné ako môže niekto hovoriť o ľuďoch z iných planét ako i našich svtoriteloch, ako môže vôbec brať takú myšlienku na váhu?
   Veď všetko sa musí v človeku samo odporom a znepokojením chvieť keď vidí, že tieto zámerne vykonštruované bludy nachádzajú u ľudí odozvu a dokonca u nich – bluznivcov vyvolávajú bázeň?
   Mimo Zem žijú horší ale aj lepší než sme my, ale vždy zostanú len ľuďmi nech sú už akokoľvek zdegenerovaní alebo na vysokej duchovnej úrovni. Nikdy, za ŽIADNYCH okolností nikoho okrem Stvoriteľa nemožno nazývať Stvoritelom/lmi.

   • Vy jste se do mě pustil .Tak neříkejme stvořitelé,ale šlechtitelé.Moc ráda bych opravdu věděla,jak to tenkrát bylo.
    Copak není divný náš trochu zrychlený vývoj?
    Jen pár kostí u některých mezičlánků vývoje homo sapiens sapiens,který by se musel vyvíjet miliony let?
    Něco s námi zřejmě manipuluje,ale třeba je i pozemského původu.

    • Do Vás nie, z vašich komentárov je badateľný dostatočný odstup než niečo prijmete skutočne za svoje. Šlechtitelé – ani to nieje ten pravý názov. A na Zemi neexistuje taká vrstva ľudí, ktorá by bola tak zdegenerovaná ako tí ktorí z iných planét uskutočňujú únosy ľudí zo Zeme a iných planét. Na Zemi existujú oblasťi kde sa ľudia zaoberajú nepredstaviteľne odpornými a krutými záležitosťami. Ale na tzv. „nižších“ planétach sú bežné také strašné podmienky ktoré nikde na Zemi nenájdete. A to už je čo povedať. A práve z týchto „nízkych“ planét k nám prichádzajú „návštevníci“ rôznymi cestami – spôsobmi za veľmi nekalými cieľmi. Neexistuje na Zemi pojem ktorý by vyjadroval ich podstatu, ich stav do ktorého zdegenerovali duchovne, dusevne a i fyzicky.
     To, že sa uchyľujú ku genetickým prehratom a zásahom kompletne do všetkého na čo majú dosah ich nikdy nebude robiť inteligentnejšími, lepšími, nasledovaniahodnými. Duch človeka a podoba do ktorej sa má vyvinúť je v podstate matrica a oni – paraziti vždy idú proti tejto matrici. Porušujú prikázanie, ktoré platí aj pre nich: nezabiješ!
     Sú na tej najnižšej úrovni a čaká ich definitívny koniec až sa ich kozmické teleso – planéta dostane do rozkladu – budú s ňou do neho vtiahnutí.

     • Achnaton ako mas vyvinutu intuiciu?k nam z casu na cas prichadzaju jehovisti,otvorim dvere necham ich chvilu rozpravat a potom zacnem ja.trva to asi hodinu a oni zabudnu naco k nam prisli.

     • Rocky – ty si teda iný kanón! Tak dlho stáť medzí dverami by sa mi veru nechcelo. A už vôbec nie s JHVstami.
      Alebo si ich pozval dnu?

  • tu je nieco,nove treba si to prelozit strojovo:
   The Second Ring Beyond the ice walls: Map introduction and analysis (1)
   Italian P&C
   564 tis. zhliadnutí pred 5 mesiacmi

   • Marek Košice

    https://celostnivzdelavani.cz/co-nam-ve-skole-nerekli

    Tu mas 12 casti na temu inych svetov za kruhovou Antarktidou….

    Casti bude viac.

    • Čo tu robíš? Mám ti odstrihnúť pupočnú šnúru? Ty matovičovská sľubotechna? Myslíš, že tu niekomu chýbaš?

    • Dakujem,poznam-z kazdej strany trosku az mozaika zacne dostavat nejaku formu.na info.vojne bolo nieco zaujimave pre doplnenie.mozno sa nam este za nasho zivota podari zazit co najviac,tak ako to je a kazdy jeden so svojou intuiciou musi vediet narabat

     • Ak sa naučíte narábať s nástrojom – ľudské telo a dáte mu patričný upgrade – info, poznanie a sebadisciplínu. Tak ešte aj v tomto živote zažijete také veci, že…

      Komu sa nelení…tomu sa zelení…

      Niekto má plné konto papierikov a „núl“, niekto plné pľúca vody, niekto stvrdnutú pečienku, niekto je natvrdlý celý.

      Na čo kto upriamuje pozornosť, to si aj priťahuje (vytvára) a to aj trvá, na čo myslí, to podporuje ( tzv. egregory). Aké egregory 99.9 % ľudí živí svojou pozornosťou. Nemusí nikto ani z hora nič moc robiť, všetko si to tu pekne sami porobíme, dotvoríme, zažijeme, vyskúšame…

      Geniálne vymyslený výučbový program…

      Zmeňte seba a zmeníte (si) svet.

 7. Oumuamua.

  • Objektívne

   To bola len Sitchinova predstava, že by snáď mohlo existovať teleso s obežnou dráhou 6000 rokov. Neexistuje žiadny dôkaz, že by to tak bolo a to už vieme zisťovať ďalekohladmi exoplanéty vzdialené tisíce svetelných rokov od nás. 6000 rokov je zvláštny údaj pretože ešte donedávna bola cirkev skalo pevne presvedčená, že „vek sveta“ nie je starší ako práve tých 6000 rokov. Je to tak uvedené v Bibbli keď sa spočíta vek generácií Adama. Mnohí učenci sa snažili tento vek spočítať, napríklad aj Jean-François Champollion, ktorý ako prvý rozlúštil hieroglifycké písmo. Existuje o ňom dokument kde je možné pochopiť ako je to myslené s tým „vekom sveta“.
   Podľa fosílnych nálezov, arch.vykopávok sa zdá ako keby sa ľudia na zemi objavili pred 6000 rokmi, čo asi tak nebude, len je celkom možné že, pred 6000 rokmi sa mohla stať na zemi nejaká katastrofa väčšieho rozsahu.

   • V knize jsem četla o Nibiru,každých 3600 let .-Podle Sitchina sestoupil Anu každých 3600 let(tedy každý oběh na úplné oběžné dráze Nibiru) na alespoň jednu slavnostní návštěvu v době,kdy se planeta Nibiru blížila k Zemi.
    Ale nečetla jsem od něho jiné knihy.

    • Objektívne

     Jo, jo, máš pravdu. Som si to pomýlil s niečím iným, ale to, že nemáme žiadny dôkaz, že také teleso sa potuluje okolo Slnečnej sústavy je fakt. Všetky planéty sú pod drobnohľadom astronómov, ktorí pozorujú čo sa deje na tých planétach. Zmena klímy neprebieha len na zemi ale aj na všetkých planétach Slnečnej sústavy.

    • Objektívne

     Ešte môžem dodať, že pozorovanie vesmíru je automatizované. Aj tie najmenšie zmeny vo svietivosti hviezd či planét, alebo ich odchylkách z pozície keď okolo nich prechádza nejaké teleso je zaznamenané a podorobené hlbšiemu výskumu astronómov. Takýmto systémom bolo objavené to, čomu sa hovorí Oumuamua a myslím, že je to menšie ako domnelé Nibiru.

  • mariankosnac

   To je zaujímavý nápad s tou Oumuamuou ale myslím že Oni majú už vyspelejšie technológie – pre nás neviditelné. A nemusia posielať nejakú výskumnú sondu Oumuamuu ktorá sa tvári nenápadne jak kus h*vna. Kto vie čo naši stvoritelia – chovatelia hovoria na to že si tu zasie*ame genetiku vakcínami. Lebo každý chovatel si potrpí na dobrú genetiku svojich zvierat. Ale samozrejme tie vakcíny môžu pochádzať aj od nich.

 8. V roku 1972 spolok bohatých psychopatov s názvom“Rímsky klub“vydal knihu „Limity rastu.“Bola to alarmujúca správa,v ktorej pseudovedci Dennis Meadows ,Alexander King a ďalší „vedci“načrtli hrozivé predpovede blízkej budúcnosti,v ktorej sa minú fosílne palivá, katastrofálne stúpnu hladiny oceánov,nevypestujeme dostatok plodín,vzduch bude nedýchateľný a podobné nezmysly,s ktorých sa dodnes nič nenaplnilo…Je tam citát „Zem má rakovinu a tou rakovinou je ľudstvo“.Vtedy žili na celej Zemi necelé 4 miliardy ľudí.Dnes je nás 8 miliárd a akosi sme tie falošné predpovede bez nejakej veľkej ujmy prežili…Ale v lživej ideológii Rímskeho klubu pokračuje ďalej jeho nástupca WEF…..Zem má naozaj rakovinu a tou sú v prvom rade psychopati a miliardári, združení v kadejakých spolkoch a kluboch a kúpení a podplatení politici, ktorí im v týchto podvodoch a zvrátenostiach vo svojich krajinách výdatne pomáhajú.To je skutočný problém a nie nejaké preľudnenie, či nedostatok zdrojov.Lenže, keď už raz väčšina ľudí uverí lživej propagande,tak prečo nepokračovať v pôvodnom pláne,hoci aj po dlhej dobe?Zmenia sa len niektorí hráči,ale cieľ zostane…

  • VIDEO: Mýtus fosilných palív alebo ako sa „vedci“ rozhodli definovať ropu ako produkt pochádzajúci zo živej hmoty a ropný biznis mohol začať fungovať
   „Plukovník americkej armády Fletcher Prouty odhaľuje pôvod pojmu „fosílne palivo“ a to, ako zakladateľ Standard Oil Company – americký ropný magnát John D. Rockefeller využíval vedu a hru so slovíčkami na manipuláciu priemyselných odvetví s cieľom obrovských ziskov.“
   https://sloboda-slova.sk/infovojna/article/video-mytus-fosilnych-paliv-alebo-ako-sa-vedci-rozhodli-definovat-ropu-ako-produkt-pochadzajuci-zo-zivej-hmoty-a-ropny-biznis-mohol-zacat-fungovat

   • Áno,pojem „fosílne palivá“je dnes už synonymum,nad ktorým málokto premýšľa.A vo videu spomínaní Rockefellerovci, ktorí majú prsty aj v založení Rímskeho klubu aj WEF a ktorí si na podporu svojich klamstiev objednali napísanie lživej knihy „Limity rastu“od pseudovedcov,šíria svoje klamstvá ďalej.Väčšina neinformovaných,zblbnutých,ignorantských ľudí sa nikdy nepreberie a tak sa v rámci zelenej politiky a „vyššieho dobra“budú meniť ústavy, rušiť ľudské práva a osobné slobody, zatvárať oponenti…Covid ľudí vystrašil,zmanipuloval a pripravil na ďalšie divadlo s názvom „Zelená politika,transhumanizmus a digitálna budúcnosť…“

 9. Tajné spiknutí CIA proti Julianu Assangeovi může být plně odhaleno díky bombastickému soudnímu rozhodnutí

  https://aktax.cz/tajne-spiknuti-cia-proti-julianu-assangeovi/

 10. svatoslav butora

  Koncepcia Green Dealu je závadná v celom rozsahu. Klimatické ciele bezemisnej bezuhlíkovej „dekarbonizovanej“ budúcnosti sveta sú zamerané na dosiahnutie mŕtveho sveta, pretože bez vyváženého komplexného vedeckého prístupu „obnoviteľný“ živý svet „oslobodený“ od emisií je nebezpečná utópia. Všetky živé environmentálne systémy produkujú emisie a Náš Stvoriteľ a Naši Stvoritelia na Zemi stvorili život na základe rovnováhy životných a chemických funkcií.
  Autori Green Dealu už jeden darebácky kolosálny projekt realizovali v podobe „environmentálnej“ deštrukcie ekosystému pralesov na základe utopického cieľa nahradiť uhlíkové palivá produkciou „environmentálnych obnoviteľných“ príro-dných bio-palív z palmového oleja.
  K dosiahnutiu tohoto „veľkolepého“ zeleného cieľa v kooperaci so spolupracujúcou „vševediacou tzv. EU títo gangstri znásilnili vedúce mocenské vládne inštitúcie a prostredníctvom „green dealistov“ znásilnili vedomie politikov. Následne potom pomocou nich vypracovali plány na zničenie nesmiernych statisícov km2 plochy územia pralesov. Znásilnili vedomie vedúcich politických štruktúr v „environmen-tálne“ postihnutých územiach juhozápadnej Ázie a južnej Ameriky.
  Na zničených plochách pralesov boli realizované kolosálne „zelené púšte“ s plan-tážami olejových paliem ktoré majú 9,5-10 x zníženú/redukovanú absorpčnú kapacitu CO2 oproti fytomase pralesov! Tato absorpčná kapacita pralesov ekosystému Zeme chýba!
  To je výsledok nevedeckej darebáckej „environmentálnej“ politiky „green dealistov“ a ich sluhov v radoch vlád. A teraz v ich deštrukčnej činnosti títo barbari z OSN a WEF a WHO pokračujú a majú v úmysle znásilniť vlády, aby zničili fungujúce systémy výroby potravín. Musia sa za to hanbiť všetci, ktorí „zelené“ darebáctvo zmršenej OSN a WEF a WHO podporujú.

  • Objektívne

   Môže sa to zdať divné, ale pri tom znásilňovaní vedomia potrebujú aby si niektorí „otroci“ uvedomili, že pod povrchom toho čo hovoria a robia je ešte niečo iné, čo vedia len ONI. Niečo vedia, čo my nevieme, nám to nepovedali. Musíme na to prísť sami. Dobre počúvajte čo hovorí slobodomurár William Shatner (alias kpt.Kirk zo StarTreku) pri konci.
   https://www.youtube.com/watch?v=bx_CdBcRexc&t=336s

 11. Už teraz niektoré automobilky púšťajú do éteru tvrdenia, že prestanú vyrábať elektro-mobily, nakoľko sa nepredávajú ani zďaleka tak, ako to mali výrobcovia v úmysle. Nie je veľmi vybudovaná k nabíjaniu infraštruktúra, v zime to vodič nenaštartuje, EM sú enormne predražené a zrejme už i v tom faši-Bruseli „čosi málo“ pochopili a zvoľnili podmienky, čo sa týka termínu ukončenia výroby automobilov na fosílne palivá.

  P.S. A hlavne, že Slovák má na svojich úrodných poliach postavených už x automobiliek, teraz likviduje stovky ha ornej pôdy – Valaliky – Košice za účelom vybudovania automobilky x+1, výroba EM zn. Volvo.
  Pozn: Pri prebiehajucej genocíde zvanej -„depopulácia“ – sa už zrejme vôbec nemyslí na budúce zdroje obživy. Veď bude menej ľudí. Plán Satanášov: max. jedna miliarda na Zemi.

  Viď odkazy k danej veci:

  I. odkaz: prvá polovica v odkaze je gen. Ševčík (pozn.: myslela som si, že zo SNS, ale je to iný generál a to z: PS)

  https://uploads.disquscdn.com/images/a8ec43894266b4547ad062aae81165120f173db52bdbfef3b6b542ef701481d6.jpg

  II. odkaz: enviromentálna politika v SR/Volvo:
  https://uploads.disquscdn.com/images/47c87cd688e07939bde30d153422dabdaa2ab4a40bcb1b52e06f0e3afb719953.jpg

  III. odkaz: „vypaľovanie planéty miliardármi“.

  https://uploads.disquscdn.com/images/1684503a3ff486f700d39c25c8dac497015f924bcad68cdff3157de13d1d1ba6.jpg

 12. Objektívne

  Ani nové autá na fosílne palivá už niesú to čo to bývalo. Je tam čoraz viac elektroniky a zavádzajú sa updaty softwaru, tak ako sme zvyknutý na počítačoch. Za chvíľu sa bude pravidelne updatovaváť aj operačný systém vo vysavači, ladničke, pračke, svietidlách a pod. Bude to potrebovať určite aj antivír.
  https://necenzurovanapravda.cz/2023/12/nova-modra-obrazovka-smrti-vase-vozidlo-nelze-ridit/

Pridajte komentár

*